Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Panvåren, medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Panvåren, medel
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: lördag 4 mars 2017

D21

4 600 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
110861204Hanna ErikssonOK Denseln10:29
170537853Karin FägerlindCentrum OK10:30
169900731Lisa FolinoKarlskrona SOK10:31
1689930330Angelica EngströmSkåneslättens OL10:32
167870517Therese AlfredssonSävedalens AIK10:33
1662062041Linnea GillbergCentrum OK10:34
165900628Lovisa NilssonSävedalens AIK10:35
164923743Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK10:36
1631910114Sofie SöderblomFalkenbergs OK10:37
162790505Lina SvenssonOK Skogsfalken10:38
161903023Matilda JonssonVäxjö OK10:39
160940018Anna WehlinSkogspojkarnas OK10:40
159960526Sara JosarpFK Friskus-Varberg10:41
1581890121Åsa SöderblomFalkenbergs OK10:42
1577003242Alicia FribergFalköpings AIK OK10:43
156209811Jenny EdgrenTrollhättans SOK10:44
1558102600Caroline LindelöwHärlövs IF10:45
154724601Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK10:46
1539940707Julia DahlHelsingborgs SOK10:47
152800241Sara JonassonCentrum OK10:48
151870618Josefine CarlssonIFK Göteborg10:49
1507960810Clara BerlinTrollhättans SOK10:50
1499930428Maria JohanssonTorsås OK10:51
1487906300Annie LennartssonSkåneslättens OL10:52
147951404Jessica NilssonOK Tyr10:53
146951919Sanna SkoogKils OK10:54
1459102600Elinor LindelöwHärlövs IF10:55
144940718Irma HåkanssonOK Gränsen10:56
1431601757Yevheniya ShcherbakovaRonneby OK10:57
142919396Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna10:58
141404330Evelina FolkessonOK Torfinn10:59
140811007Emma JohanssonDomnarvets GOIF11:00
139860521Frida AnderssonFalkenbergs OK11:01
138911006Viktoria ErnstssonGöteborg-Majorna OK11:02
137889650Petra EklundLunds OK11:03
136960996Andrea SvenssonOK Tisaren11:04
135950530Moa SvenssonNässjö OK11:05
1349950412Margret ZimmermannLunds OK11:06
1339806090Amanda LeoIK Hakarpspojkarna11:07
1329509216Erika BlixtOK Hammaren11:08
131930129Elin SvenssonIK Hakarpspojkarna11:09
130820926Elsa TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:10
129890426Linnéa ClaesdotterIFK Lidingö SOK11:11
128710627Anna EnvallIK Hakarpspojkarna11:12
1279009999Louise BorgTrollhättans SOK11:13
1261410792Masha SemakFarumTisvilde OK11:14
125931015Stina BergSävedalens AIK11:15
1247950523Ellinor ErikssonOK Tisaren11:16
123809092Maria MagnussonSävedalens AIK11:17
122810722Lena EliassonDomnarvets GOIF11:18
1217206313Lisa PalmSävedalens AIK11:19
120515442Vera MüllerovaFarumTisvilde OK11:20
119981991Anastasia DenisovaSävedalens AIK11:21
118403123Linnea NordOK Klemmingen11:22
11726822Ida Andersson PostekKarlskrona SOK11:23
116204915Moa KjellstrandCentrum OK11:24
115596596Julia Modig TjärnströmLinköpings OK11:25
114920809Maja PetterssonKarlskrona SOK11:26
113940130Josefine KlintbergOK Ravinen11:27
112920402Kajsa HammarströmLinköpings OK11:28
1112077555Karin HåkanssonOK Gränsen11:29

H21

5 870 m, 81 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
80870722Patrik JohanssonKexholms SK10:28
81940112Petter JohanssonOK Tisaren10:29
18441013Johan LarssonOK Skogshjortarna10:30
21830929Martin KarlssonCentrum OK10:31
3910956Niclas TjernlundSkåneslättens OL10:32
4860611Erik SchultzLunds OK10:33
5840417Jonas HjertFalköpings AIK OK10:34
6961023Anton HanssonIK Hakarpspojkarna10:35
7911200Viktor AntonssonEksjö SOK10:36
89000410Mattias JohanssonBergnäsets AIK10:37
99740608Nick BarrableOK Ravinen10:38
10433490Moltas ViebkeMalmö OK10:39
112016470Jakub JirasekFarumTisvilde OK10:40
129960511August KollbergEksjö SOK10:41
13431006Marcus KempeSävedalens AIK10:42
141162804Tommy GartingMalmö OK10:43
151890213Ola WallnäsFalkenbergs OK10:44
16820218Jonathan GunnarssonMalmö OK10:45
179101404Emanuel StridOK Torfinn10:46
189811225David AnderssonIFK Lidingö SOK10:47
19888414Jonas Falck WeberFarumTisvilde OK10:48
20941801Marcus SvenssonFK Boken10:49
21940226Erik LindgrenKFUM Örebro OK10:50
22347194Tobias PerssonOK Kompassen10:51
23880917Johan WikströmSävedalens AIK10:52
248625659Mikolaj DutkowskiRonneby OK10:53
25881005Erik AlnervikHelsingborgs SOK10:54
268444440Samuel KellerNyköpings OK10:55
277961231Arne LindströmTorsås OK10:56
28961169Sven EngströmLinköpings OK10:57
2915534Viktor HermanssonOK Stigen10:58
301180295Moritz DöllgastPost SV Dresden10:59
31880119Mattias NilssonOK Alehof11:00
32504211Viktor LarssonHagaby GoIF Örebro11:01
33930703Ludvig ErikssonKils OK11:02
34925175Johan AlfredssonOK Tylöskog11:03
359871010Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK11:04
36504254Oscar VångellÄrla IF11:05
377921219Jonatan FridolfssonOK Gränsen11:06
388684897Jan DalheimerIK Vikings OK11:07
399005092Fredrik AnderssonIF Rigor11:08
402077543Daniel HåkanssonOK Gränsen11:09
418139913Leo Karlsson ForsbergOK Vilse 8711:10
42960305David SvenssonSkåneslättens OL11:11
438625750David SundströmSöderhamns OK11:12
44500662Maciej HeweltRonneby OK11:13
451007048Denys ShcherbakovRonneby OK11:14
46941011Simon EngelHässleholms OK11:15
47644644David LingforsOK Linné11:16
48780307Andreas FermFK Göingarna11:17
499800505Joakim TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:18
501841217Albert JohannessonGöteborg-Majorna OK11:19
517880305Marcus UllmanOK Alehof11:20
52500544Emil FolinoKarlskrona SOK11:21
53980202Olof SandgrenOK Orion11:22
54981995Sergey FedatsenkaSävedalens AIK11:23
55450656Patrik CorneliussonOK Löftan11:24
569005064Rickard IngessonLunds OK11:25
57730619Torgny LindströmRonneby OK11:26
58961810Johan EklundVäxjö OK11:27
59891103Marcus AnderssonOK Skogsfalken11:28
60720927Andreas NikolaussonVisborgs OK11:29
61820900Isak BergmanOK Skogsfalken11:30
62960200Per LindmanFinspångs SOK11:31
63780128Henrik BengtssonFalkenbergs OK11:32
64960610Olle LindgrenKFUM Örebro OK11:33
65770310Per LenanderVäxjö OK11:34
661940513Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna11:35
67960400Emil TellsénOK Roxen11:36
68910326Mikael AnderssonStora Tuna OK11:37
69850515Johan PerssonHagaby GoIF Örebro11:38
701470408Ludvig WallénVäxjö OK11:39
71890726Anton MarmelidHelsingborgs SOK11:40
72961313Henrik EklundVäxjö OK11:41
7344017Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK11:42
741992304Niklaus ReyNyköpings OK11:43
75868042Joel BergkvistCentrum OK11:44
76820282Patrik JohanssonHelsingborgs SOK11:45
77940833Joel KristianssonSkåneslättens OL11:46
787205417Victor BergstrandMotala AIF OL11:47
79960121Noak SanderbergFinspångs SOK11:48

D20

4 330 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
981013Jenny BredfeltLunds OK10:30
8080614Myrra CarlssonOK Orion10:32
8004197Sonia FlückigerOK Ravinen10:34
980130Vilma BlennowFalköpings AIK OK10:36
980715Ebba EnvallIK Hakarpspojkarna10:38
9109019Cecilia SpångbergLunds OK10:40
9200660Maria ErikssonEds SK10:42
529220Linnea GustafssonOK Gynge10:44
7981106Ebba SöderlundTormestorps IF10:46
980511Ebba LeicktTullinge SK10:48
970197Linnéa GolsäterEksjö SOK10:50
448834Matilda NilssonOK Gynge10:52
7980516Amelia SkalbergBredaryds SOK10:54
9970117Agnes WesterbergTrollhättans SOK10:56
7971101Karin HagwallLunds OK10:58
971211Julia HedOK Skogsfalken11:00
9709041Kajsa MattssonOK Kåre11:02

H20

4 960 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9806190Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK10:30
9200656Tim OlssonBrattås CK10:33
551561Simon RuneforsVäxjö OK10:36
8442385Wiktor RydlundHässleholms OK10:39
7981025Fritjof AxelssonFK Göingarna10:42
615141Albin AnderssonOK Ravinen10:45
970315Jonas HammarskiöldOK Skogsfalken10:48
8060797Ola AnderssonOK Orion10:51
8010497Loke AgmarkenHalmstad OK10:54
9101917Nils Hammaräng GripOK Orion10:57
971031Erik ZeilonSkåneslättens OL11:00
981222Pontus ErlandssonSOK Viljan11:03
8098092Olle JosarpOK Tisaren11:06
970702Rasmus ArfwedsonFrölunda OL11:09
980100Isak PrellnerSkåneslättens OL11:12
9708170Johan GustafssonOK Tyr11:15
8012210Oliwer LundbergOK Bävern11:18
8140397Andreas Duc JørgensenFarumTisvilde OK11:21

D18

4 320 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2109106Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF10:29
9000918Lina ErdeliusIF Rigor10:32
535455Ellen KallerbäckOK Orion10:35
29725Elin DjupsjöHalmstad OK10:38
8141114Klara AxelssonMarkbygdens OK10:41
9000920Ebba HjertbergHestra IF10:44
9000829Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK10:47
9000089Erika Källvik LeufvénÅmåls OK10:50
632800Ellen WahlbomOK Orion10:53
424922Caroline HallgrenNAIS Orienteringsklubb10:56
681673Ida ØbroOK Orion10:59
7990627Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL11:02
2088902Linnea DagsbergOK Orion11:05
1170300Siri SuterEksjö SOK11:08
808182Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK11:11
341708Tove JohanssonOK Alehof11:14
440800Josefin BovellanNAIS Orienteringsklubb11:17
2049933Agnes KrachtFarumTisvilde OK11:20
7003086Paulina JägstedtHalmstad OK11:23
640055Elvira WildheimFK Friskus-Varberg11:26
9000718Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna11:29
981613Nikoline Holm SplittorffFIF Hillerød11:32
9092000Linn LindblomMalmö OK11:35
7207835Hanna AhlströmLunds OK11:38
225714Olivia LönkvistOK Vivill11:41
9004388Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK11:44
565432Irmalinn NilssonHärlövs IF11:47
1444619Ebba JensenSkåneslättens OL11:50
8052999Tova HermodssonLunds OK11:53
9990311Moa ErlandssonVimmerby OK11:56
9990617Sofia DahlHärlövs IF11:59
9800528Alice HultinOK Löftan12:02

H18

4 850 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
649447Simon HardenFK Boken10:31
7202474Love CarlssonOK Orion10:33
770212Gunnar EngströmLinköpings OK10:35
681848Jakob Schøier KovstedFarumTisvilde OK10:37
9000516Emil AuseliusBredaryds SOK10:39
681767Mikkel Lyskjær JensenFarumTisvilde OK10:41
9771337Filip SvenssonOK Löftan10:43
9991209Hampus NyströmIF Hagen10:45
7991118Erik VinbladKarlskrona SOK10:47
9991212Carl HolmbergIF Hagen10:49
9005162Emil Olander LorenzAllerød OK10:51
936668Lukas HellgrenOK Ravinen10:53
9000707Isac EricssonVäxjö OK10:55
8050899Andreas JonssonOK Orion10:57
9000420Tim JohanssonFK Friskus-Varberg10:59
1992212Axel HalvarssonKarlskrona SOK11:01
8060199Felix AxelssonMarkbygdens OK11:03
990826August MollénOK Denseln11:05
7000611Gustav RuneforsVäxjö OK11:07
9610046Mikkel MeldgaardAllerød OK11:09
9200672Oliver ValleriusGamleby OK11:11
990312Olle SörqvistMarkbygdens OK11:13
9993770Olle HedmanIF Hagen11:15
990824Emil PetterssonKarlskrona SOK11:17
990918Axel GranqvistOK Ravinen11:19
8635888Malthe PoulsenKarlskrona SOK11:21
500448Lasse Falck WeberFarumTisvilde OK11:23
9000724Lukas KatvalaKarlskrona SOK11:25
682123Lasse Fugmann ThamdrupFarumTisvilde OK11:27
8001337Filip BengtssonOK Lindéna11:29
9990108Hannes SvahnOK Ravinen11:31
700227Oscar EhrnbornAndrarums IF11:33
8137836Albin AlsiöIF Hagen11:35
9999092Benjamin SturekSOK Viljan11:37
9050400Malte Kjær HemmingsenFarumTisvilde OK11:39
7205946Daniel HellbergLunds OK11:41
9130699Lasse August HelwegFarumTisvilde OK11:43
7100028Simon FreylandEksjö SOK11:45
9000524Victor HanssonJönköpings OK11:47
826010Thorsten SvenssonFinspångs SOK11:49
719000Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna11:51
555510Simon TörnqvistOK Ravinen11:53
2058760Emil NilssonAndrarums IF11:55

D16

4 250 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
427822Hanna RingRonneby OK10:27
8001335Lovisa LagerHalmstad OK10:30
7010228Lovisa JohanssonKarlskrona SOK10:33
620202Elin EmilssonOK Skogsfalken10:36
9005112Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb10:39
9010914Clara DahlHärlövs IF10:42
9011219Elsa EricssonFK Friskus-Varberg10:45
810515Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna10:48
9010610Evelina OlssonOK Nackhe10:51
1020510Elin HugossonLunds OK10:54
1060302Klara AnderssonOK Orion10:57
8442363Nellie RydlundHässleholms OK11:00
7021126Amanda KarmetunOK Njudung11:03
551414Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna11:06
9010304Emilia EngelOK Ravinen11:09
848888Maja PorleVäxjö OK11:12
1020927Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna11:15
9020728Agnes LindblomMalmö OK11:18
9587749Nellie NilssonOK Orion11:21
8189102Moa AlsiöIF Hagen11:24
961860Hilda AxelssonFK Göingarna11:27
9201445Katarina NorrbyOK Södertörn11:30
9439473Alva SonessonFalköpings AIK OK11:33
1020603Katja LeicktTullinge SK11:36
2089038Vendela LönkvistOK Vivill11:39
8010914Maja TenghagenHärlövs IF11:42
9020414Hilma HolmströmHärlövs IF11:45
9140907Clara EhrnbornAndrarums IF11:48
7010702Linnea SkalbergBredaryds SOK11:51
9092001Tina LjungqvistLunds OK11:54
9812368Hanna JohannessonRonneby OK11:57
1010626Alma LeijonHärlövs IF12:00
8020326Elin NilssonAndrarums IF12:03
8010708Ellen BlennowFalköpings AIK OK12:06
448767Lovisa WeidenSkåneslättens OL12:09
41978Matilda GraadRonneby OK12:12

H16

4 600 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1010529Aron ThorénRonneby OK10:27
2083883Tyr HäggströmAndrarums IF10:29
1520216Noah BechtelFK Friskus-Varberg10:31
618020Zebastian ArfwedsonFrölunda OL10:33
9020828Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK10:35
9010826Per HedmanIF Hagen10:37
424928Ludvig ClassonNAIS Orienteringsklubb10:39
9020315Nils GrimbeckSävedalens AIK10:41
7021219Arvid KronmarKarlskrona SOK10:43
520114Arvid BacktemanLerums SOK10:45
7020313Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK10:47
9020310Linus BoströmOK Alehof10:49
952765Johan LundbäckJärfälla OK10:51
244646Alfred ÖstergrenAlvesta SOK10:53
451065Erik JohanssonOK Alehof10:55
9010111Carl JosefssonSävedalens AIK10:57
9011120Johan HolmbergIF Hagen10:59
8200206Axel ElmbladBredaryds SOK11:01
344548Fabian AnderssonRonneby OK11:03
9101402Fabian ValleriusGamleby OK11:05
8020430Jesper JohanssonOK Löftan11:07
9020225Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK11:09
7438791Erik ÅkessonVäxjö OK11:11
8010222Ludvig ZaarLunds OK11:13
9016916Hugo JakobssonEksjö SOK11:15
9020827Carl ÅsLunds OK11:17
450669Samuel ErikssonEds SK11:19
9020522Albin PerssonHalmstad OK11:21
7020514Johan VinbladLunds OK11:23
8010211Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb11:25
8010528Gustav BjörklundIFK Mora OK11:27
7090110Melvin NilssonHärlövs IF11:29
9011128Adrian VartiaOK Löftan11:31
519094Anton GunnarssonBredaryds SOK11:33
8021109Aron ÖstangårdGamleby OK11:35
1449293Jacob MobergHelsingborgs SOK11:37
1470438Emil RavakkoSävedalens AIK11:39
7721003Pontus ThuressonSkåneslättens OL11:41
8010421Axel OrrhedeHelsingborgs SOK11:43
7071723Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK11:45
8010829Linus LundbergOK Bävern11:47
7543288Albin TollOK Njudung11:49
8291102Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb11:51
8540022Tim DalheimerIK Vikings OK11:53
448550Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb11:55
9010228Povel HedbergLunds OK11:57
2088640Erik WikströmNAIS Orienteringsklubb11:59
9110228Allan HedbergLunds OK12:01

D16 Kort

3 760 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9990624Julia LindbladSävedalens AIK10:31
2031980Martina BraunVäxjö OK10:33

H16 Kort

3 760 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
621621Albin EronnLinköpings OK10:35

D14

3 760 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9030714Vilmalee SuwanOK Vilse 8710:35
450714Moa WallenborgOK Kontinent10:37
2059968Hanna StalebrantGamleby OK10:39
2095118Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro10:41
8041225Linnea RydlundHässleholms OK10:43
7720921Unni GranforsIF Rigor10:45
9030520Emma EliassonFK Friskus-Varberg10:47
9439474Elsa SonessonFalköpings AIK OK10:49
7204901Thilda SeldénIF Rigor10:51
7030527Linnea LeijonHärlövs IF10:53
9030110Ella SöderbergOK Skogsfalken10:55
33401Wilma LeicktTullinge SK10:57
7030731Selma LarssonLunds OK10:59
2058218Lisa SwartzOK Orion11:01
9564765Olivia LarssonLunds OK11:03
600927Tilda PalmIK Hakarpspojkarna11:05
428997Alice OlvegårdFK Göingarna11:07
1040611Anna SvenssonIF Rigor11:09
9619427Ellen TollOK Njudung11:11
7031006Thea Nordin AbajiEksjö SOK11:13
7030214Stina LindSOK Viljan11:15
640421Emma EmilssonOK Skogsfalken11:17
8237648Hanna AlsiöIF Hagen11:19
7203843Tuva NylundBredaryds SOK11:21
7203737Sara WänströmFinspångs SOK11:23
8040601Tove ValleriusGamleby OK11:25
9010404Enni LindskogOK Älme11:27
2058804Ida BruhnIF Rigor11:29
9031227Moa SkoogFalköpings AIK OK11:31
8040629Hanna ÖbergGamleby OK11:33
9101418Klara PerssonHalmstad OK11:35
26121Cornelia MöllerOK Kontinent11:37
452308Ellen OlovssonGamleby OK11:39
9031101Thea BökmanHelsingborgs SOK11:41
1030329Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna11:43
9040324Maja GraadIF Rigor11:45
9040605Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna11:47

H14

3 760 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15241Svante LorentzsonStigmännen Karlshamns OK10:26
2058754Sverre HäggströmAndrarums IF10:28
1912221Axel BechtelFK Friskus-Varberg10:30
9040312Linus VernströmRonneby OK10:32
8130416Filip HåkanssonOK Orion10:34
9040805Arvid SkeppSävedalens AIK10:36
2084123Isak AnderssonLunds OK10:38
683614Axel TenghagenHärlövs IF10:40
8051738Filip BrolingBredaryds SOK10:42
7003069Emil JägstedtHalmstad OK10:44
7203835Emil ViktorssonOK Skogsfalken10:46
1410784Marius Snedker StorgaardFarumTisvilde OK10:48
448450Marcus SteneboAttunda OK10:50
9116257Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna10:52
1408224Filip NielsenFarumTisvilde OK10:54
9031206Jakob MobergOK Löftan10:56
7030322Erik AlbinssonHjärnarps OL10:58
9030829Alex JohanssonFK Friskus-Varberg11:00
9085619Hugo EricssonVäxjö OK11:02
9031205Loke HedbergLunds OK11:04
47183Noel BraunVäxjö OK11:06
8040827Tobias JohanssonOK Löftan11:08
2065758Tobias OllozFarumTisvilde OK11:10
213760Moltas ÖstergrenAlvesta SOK11:12
9030217Casper SkeppSävedalens AIK11:14
7474111Anton TörnqvistKarlskrona SOK11:16
990913Albin HugossonLunds OK11:18
451217Gustav FribergHelsingborgs SOK11:20
7202475David OlanderLunds OK11:22
439618Olle KallerbäckEmmaboda Verda OK11:24
9133700Johan HedmanIF Hagen11:26
9030214Alfred ErdeliusIF Rigor11:28
444049Simon BååthSävedalens AIK11:30
9040811Victor HanssonOK Löftan11:32
9041017Lucas BoströmOK Alehof11:34
8030901Edvin SelinFK Göingarna11:36
448764Albin WeidenSkåneslättens OL11:38
8030306Isak LiljeholmGamleby OK11:40
9030219Hugo LarssonKarlskrona SOK11:42
448444Oscar HultgrenOK Njudung11:44
2075260Edvin SahlinOK Löftan11:46
9005102Oskar ErikssonRonneby OK11:48

D14 Kort

2 810 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
345334Gunvor Skytte KirkegaardFarumTisvilde OK10:32
1411411Sandra WiduchKarlskrona SOK10:35
2088982Märta HenningssonLunds OK10:38
7040815My FridströmKarlskrona SOK10:41
444618Hanna Jonsson-NordinSkåneslättens OL10:44
9040610Viola HolmströmHärlövs IF10:47
2109204Alma SvennerudKarlskrona SOK10:50

H14 Kort

2 810 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2088973Anton ElmerfjordLunds OK10:26
452411Isak LevinFK Åsen10:29
1624876Jacob RothmanHärlövs IF10:53
930429Anton LindströmTorsås OK10:56
8041010Felix ThomassonFK Göingarna10:59
2800735Magnus LundsgaardOK Kontinent11:02
452403Erik OlssonFK Åsen11:05
445107Albin JägstedtHalmstad OK11:08
347466Jonathan PalmingerMalmö OK11:11
16271Theo SunessonFK Göingarna11:14
9030209Hugo AuseliusBredaryds SOK11:17
2058795Jonathan OrrhedeHelsingborgs SOK11:20
1954484Anton PerssonHärlövs IF11:23

D12

2 810 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2058755Vide HäggströmAndrarums IF10:28
2075318Frida LindénVäxjö OK10:31
7203836Anna ViktorssonOK Skogsfalken10:34
2085387Audrey HanssonFrölunda OL10:37
1060223Filippa BraunVäxjö OK10:40
8050913Tuva SelinFK Göingarna10:43
1060118Hanna MorénHjärnarps OL10:46
990509Olivia EngelOK Ravinen10:49
1050824Emma ZettervallKarlskrona SOK10:52
7060114Julia AbajiEksjö SOK10:55
49852Sarah RoomanTrol Belgium10:58
9060606Minna PalmIK Hakarpspojkarna11:01
452516Klara MöllerOK Kontinent11:04
680308Tova RangertIK Hakarpspojkarna11:07
9061025Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg11:10
7770608Saga PalmertzHelsingborgs SOK11:13
2095423Alice TryggSävedalens AIK11:16
2065350Klara FribergHelsingborgs SOK11:19
7050326Tuva ÖstangårdGamleby OK11:22
342572Ebba RanbroHelsingborgs SOK11:25
9060715Sara LjungqvistLunds OK11:28

H12

2 810 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
302348Emil RingRonneby OK10:24
451925Hugo MartinssonFK Finn10:27
9200686Felix LindOK Tyr10:30
450014Filip FlisMotala AIF OL10:33
8050321Simon CorneliussonOK Löftan10:36
2065336Olle BorkmarHelsingborgs SOK10:39
7760520Wilhelm KarmetunOK Njudung10:42
451930Anton KarlssonFK Finn10:45
2058124Nils SwartzOK Orion10:48
2058756Elias NilssonAndrarums IF10:51
8051120Casper TuressonHärlövs IF10:54
8050410Noah KrikströmHjärnarps OL10:57
7051022Adam AnderssonKarlskrona SOK11:00
7050627Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna11:03
213800Ossian ÖstergrenAlvesta SOK11:06
9060112Wille VernströmRonneby OK11:09
8001334Casper GunnarssonOK Lindéna11:12
1200205Alfred KjellénHelsingborgs SOK11:15
9050517Olle PetersénOK Njudung11:18
444710Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK11:21
820380Oliver HåkanssonOK Orion11:24
2075431Olle FlorénIF Rigor11:27
444064Oliver CarlidenHalmstad OK11:30
7000044Ludvig EronnLinköpings OK11:33
9051012Albert BrohedeOK Tyr11:36
2062779Carl ÖbergGamleby OK11:39
9201460Emil SeldénIF Rigor11:42
8100100Wilmer SelinFK Göingarna11:45
8060520Danilo MobergOK Tyr11:48
8001001Svante SelinFK Göingarna11:51
1061008Liam HogedalVänersborgs SK11:54
2084122Emil AnderssonLunds OK11:57
8060706Filip HanssonOK Löftan12:00
2048648Jens FochsenWaxholms OK12:03
9143404Oskar BlomOK Löftan12:06
8060515Hjalmar AxelssonFK Göingarna12:09
2059137Viggo WulffOK Gränsen12:12
7051225Arvid AlbinssonHjärnarps OL12:15
2083831Johannes NorrbyOK Södertörn12:18

D12 Kort

2 480 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
343823Selma AbrahamssonHalmstad OK11:20
1102206Elin SaleskogRonneby OK11:22
244601Emelia CarlströmFK Boken11:24
8050810Emma LarssonKarlskrona SOK11:26
9005721Josefina AndraeOK Vilse 8711:28

H12 Kort

2 480 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
444719Kasper FagerKarlskrona SOK11:16
7060806Måns FridströmKarlskrona SOK11:18

D10

2 480 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9070724Matilda SöderbergOK Skogsfalken10:31
9080319Felicia PerssonHelsingborgs SOK10:33
1070206Signe KullmanOK Alehof10:35
18654Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna10:37
1080909Sonia KurashovaFK Åsen10:39
2075447Emma LindénVäxjö OK10:41
2089076Alma KjellénHelsingborgs SOK10:43
247828Lova JohanssonFK Friskus-Varberg10:45
8071216Smilla ThomassonFK Göingarna10:47
445115Emma PerssonHalmstad OK10:49
9070921Agnes ErlandssonVimmerby OK10:51
1081218Olivia SvenssonFK Åsen10:53
2075332Liv LundsgaardOK Kontinent10:55

H10

2 480 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2058860Andy GranforsIF Rigor10:58
2072727Hannes HolmbergOK Gränsen11:00
2801073Felix SvenssonJönköpings OK11:02
8071106Petter FochsenWaxholms OK11:04
9070309Arvid ErikssonRonneby OK11:06
430168Noa GöthEksjö SOK11:08
8070216Kurt SjöbergHelsingborgs SOK11:10
1200706Ville LindskogOK Älme11:12
2089328Matteo MobergOK Tyr11:14

D35

4 330 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9821120Marie SvenssonFK Åsen11:08
8444448Marion BüchliOLG Suhr11:10
7791202Veronika PalmertzHelsingborgs SOK11:12
2057289Eva CarlidenHalmstad OK11:14
7908140Susanna CaleklintKarlskrona SOK11:16
2083871Emma LundgrenFalköpings AIK OK11:18
7910260Caroline WestbomOK Österåker11:20
800707Emelie SvalinVänersborgs SK11:22
9790301Maria MickelåkerAndrarums IF11:24
7807130Lottis BrohedeOK Tyr11:26
9102606Anna WikströmHästveda OK11:28

H35

5 290 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2109276Oscar LundbladLunds OK10:40
8000037Jonas NorénHelsingborgs SOK10:43
2084115Linus HolmqvistOK Österåker10:46
7207293Andreas PalmertzHelsingborgs SOK10:49
256336Johan MickelåkerAndrarums IF10:52
9810930Felix AlnervikHelsingborgs SOK10:55

D40

4 320 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2058751Malin HäggströmAndrarums IF10:25
1240373Kajsa BenattiSkåneslättens OL10:28
26690Camilla SelinFK Göingarna10:31
770601Sarah LindströmRonneby OK10:34
444057Sara PalmingerMalmö OK10:37
2085407Sandra HanssonFrölunda OL10:40
7501114Jenny LindblomMalmö OK10:43
7201389Anne Marie ThommesenBallerup OK10:46
7201362Emma LindénFK Friskus-Varberg10:49
345279Lotte HenrikssonSimrishamns OK10:52
445105Sara JägstedtHalmstad OK10:55
9519295Lotta EnbergHalmstad OK10:58
2077929Catarina HardenFK Boken11:01
16687Linda LarssonKarlskrona SOK11:04
628319Anna KorallMotala AIF OL11:07
18683Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna11:10
2058814Malin BruhnIF Rigor11:13
7750915Cecilia KarmetunOK Njudung11:16
452565Anna MöllerOK Kontinent11:19
902944Sara LarssonOK Bävern11:22
8260375Madelene HanssonOK Löftan11:25
527278Linda NordinEksjö SOK11:28
770422Karin LindqvistStigmännen Karlshamns OK11:31
1973013Marie NilssonHärlövs IF11:34
1075121Maria BraunVäxjö OK11:37
2062190Linda RanbroHelsingborgs SOK11:40
2062005Jeanette BlomOK Löftan11:43

H40

4 960 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7771015Johan GustafsonLunds OK10:31
740409Ingemar ErikssonRonneby OK10:34
730622Ola SkeppSävedalens AIK10:37
9770826Linus MalmstenMalmö OK10:40
8303030Daniel BrohedeOK Tyr10:43
441705Henrik HellborgCentrum OK10:46
450686Jonas HåkanssonEksjö SOK10:49
437490Fredrik PerssonHalmstad OK10:52
1701125Martin SvenssonIF Rigor10:55
7502040Stefan CaleklintKarlskrona SOK10:58
7202774Johan AxelssonOK Älme11:01
7408104Jörgen JohanssonKarlskrona SOK11:04
2059996Marcus HenningssonLunds OK11:07
11303Marcus HanssonFrölunda OL11:10
9200677Petter ValleriusGamleby OK11:13
760129Christian RotvikerCentrum OK11:16
1046021Laust SörensenGöteborg-Majorna OK11:19
9415797Richard OlovssonGamleby OK11:22
452374Christer ÖbergGamleby OK11:25
9740719Stefan GraadIF Rigor11:28
7730821Joakim KarmetunOK Njudung11:31
9731011Mattias GunnarssonBredaryds SOK11:34
1197408Jon LindskogOK Älme11:37
9101727Johan SanderSkåneslättens OL11:40
7730628Magnus HanssonOK Löftan11:43
344550Magnus ThörnbladRonneby OK11:46
16445Morgan CarlidenHalmstad OK11:49
7501081Henrik LindblomMalmö OK11:52
450021Kristian NylanderMotala AIF OL11:55
731202Mikael LundqvistHalmstad OK11:58
2075406Niklas FlorénIF Rigor12:01
1975090Bertil EronnLinköpings OK12:04
9730522Johan GranforsIF Rigor12:07
2101575Martin TryggSävedalens AIK12:10
741028Magnus Nilsson-EhrnbornAndrarums IF12:13
651103Håkan LindbergOK Djerf12:16
9730412Heide PerssonAndrarums IF12:19
1008415Jon MobergFK Göingarna12:22
2063327David EkstrandHässleholms OK12:25

D45

3 800 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
421413Suzanne QvistAndrarums IF10:27
1720423Lotta MorénHjärnarps OL10:30
9497731Carina ThynellHärlövs IF10:33
28626Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna10:36
449728Malin WeidenSkåneslättens OL10:39
409770Helena RangertIK Hakarpspojkarna10:42
8010323Maria TuressonHärlövs IF10:45
682312Camilla CarlssonHärlövs IF10:48
7012262Kerstin JensenSkåneslättens OL10:51
18532Anna-Karin JonssonOK Orion10:54
29500Petra KorallMotala AIF OL10:57
1680904Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK11:00
710331Karolina KarlssonNybro OK11:03
44838Lisa LeicktTullinge SK11:06
9700107Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK11:09
8301270Carina RydlundHässleholms OK11:12
7681220Helena KristianssonHässleholms OK11:15
9101405Marina JohanssonOK Njudung11:18
1721008Mia EronnLinköpings OK11:21
49853Kristel MertensTrol Belgium11:24
2050861Cecilia FochsenWaxholms OK11:27
452364Susanne GranGamleby OK11:30
402823Ingela AnderssonOK Orion11:33
9001404Jeanette LarssonFK Friskus-Varberg11:36
1690710Åsa JosarpFK Friskus-Varberg11:39
962713Annika EricssonVäxjö OK11:42
716091Camilla EngelOK Ravinen11:45
2058207Sara ThörnOK Södertörn11:48
9990619Anna LjungqvistLunds OK11:51
1700626Marie AlbinssonHjärnarps OL11:54
19264Karin AnderssonIF Hagen11:57
681219Ingela ThoressonAndrarums IF12:00
700228Marina AxelssonMarkbygdens OK12:03
7720526Linda WänströmFinspångs SOK12:06
9690311Åsa EricssonLunds OK12:09
9690301Josefine AlbinssonOK Skogsfalken12:12
9680208Carina GustafssonOK Gynge12:15
246096Anki BlennowFalköpings AIK OK12:18
700413Sara ElfvingRonneby OK12:21

H45

4 850 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
445410Tomas VensrydEslövs FK10:26
9102605Per WikströmHästveda OK10:28
429963Mats OrrhedeHelsingborgs SOK10:30
721107Anders ArfwedsonFrölunda OL10:32
439469Håkan SonessonFalköpings AIK OK10:34
9700328Jan LagerHalmstad OK10:36
16277Anders SelinFK Göingarna10:38
690405Niklas WelanderÖrkelljunga FK10:40
8700527Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK10:42
9720710Emil ErdeliusIF Rigor10:44
691026Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna10:46
2052719Dennis HansenOK Kompassen10:48
435730Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna10:50
15365Magnus LarsenFK Boken10:52
9101429Dennis TollOK Njudung10:54
450443Henrik WeidenSkåneslättens OL10:56
355971Mikael SöderströmOK Stigen10:58
8070171Johan HanssonOK Löftan11:00
7000137Filip SjöforsOK Älme11:02
9700702Per ErlandssonVimmerby OK11:04
28625Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna11:06
997980Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK11:08
438380Lars EdbergOK Nackhe11:10
2095482Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro11:12
780757Patrik LeicktTullinge SK11:14
449627Pierre DanielssonOK Skogsfalken11:16
9800110Jonas HultinOK Löftan11:18
8388888Tomas AlbinssonOK Österåker11:20
7700316Örjan LarssonLunds OK11:22
8160269Magnus TrofastBredaryds SOK11:24
1403076Jens KovstedFarumTisvilde OK11:26
7004140Mats RanbroHelsingborgs SOK11:28
710123Mikael LindOK Tyr11:30
225718Torbjörn LönkvistOK Vivill11:32
980923Thomas JosarpFK Friskus-Varberg11:34
247845Gert WildheimFK Friskus-Varberg11:36
7105240Fredrik SvenssonJönköpings OK11:38
2060740Mats LundbäckJärfälla OK11:40
9102233Raul HindovLunds OK11:42
1690819Lennart MorénHjärnarps OL11:44
451954Mikael ÖhgrenSävedalens AIK11:46
1700416Peter BraunVäxjö OK11:48
7109140Björn MöllerOK Kontinent11:50
908561Magnus EricssonVäxjö OK11:52
9680115Mattias BååthSävedalens AIK11:54
213717Stephan ÖstergrenAlvesta SOK11:56
710906Yuri OmelchenkoOK Orion11:58
9680405Erik AhlströmHelsingborgs SOK12:00
660743Carsten Gemmer HanghøjBallerup OK12:02
433433Håkan AuseliusBredaryds SOK12:04
438134Johan JensenSkåneslättens OL12:06
690610Fredrik HugossonLunds OK12:08
8231268Magnus TenghagenHärlövs IF12:10
7205411Fredrik JönssonMotala AIF OL12:12
9700604Fabian LjungqvistLunds OK12:14
710829Magnus LarssonKarlskrona SOK12:16
7721002Magnus ThuressonSkåneslättens OL12:18
421468Mats HolmbergOK Gränsen12:20
234427Lars DahlHärlövs IF12:22
25603Tony LarssonIstrums SK12:24

D50

3 800 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
651501Anna EkSödertälje-Nykvarn OF10:31
343186Anneli KarlssonFK Finn10:34
640212Gunnel SvenssonOK Tranan10:37
7630326Marita FilipssonMarkaryds FK10:40
7576777Gitte EngströmLinköpings OK10:43
14014Christina HalvarssonOK Kroppefjäll10:46
19537Eva PedersenOK Skogshjortarna10:49
260924Lena CarlssonSävedalens AIK10:52
1411280Iben MaagSøllerød OK10:55
262377Carina AnderssonFK Friskus-Varberg10:58
44099Helena ErikssonEds SK11:01
660628Suzy LarssonOK Skogshjortarna11:04
9630308Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK11:07
895262Marianne KirkegaardFarumTisvilde OK11:10
47186Christel OlssonFK Åsen11:13
12577Annika JosefssonKarlskrona SOK11:16
431001Barbro KärvhagOK Skogsfalken11:19
661215Eva PetterssonKarlskrona SOK11:22
2078009Helena SvenssonFK Boken11:25
9670905Helen SkoogKils OK11:28
888519Carina SvenssonBredaryds SOK11:31
19747Ina SkalbergBredaryds SOK11:34
8230367Sarah StutzOLG Suhr11:37
653358Anette BernhedSävedalens AIK11:40
344510Hillevi ErikssonOK Linné11:43
19320Lena SöderlundTormestorps IF11:46
408984Karin JägrydSkåneslättens OL11:49
9000888Ingela AnderssonLunds OK11:52
449292Lena PeterssonOK Alehof11:55
17893Sari HåkanssonOK Gränsen11:58
931305Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK12:01
15607Ewa HolmbergIF Hagen12:04
7630502Christina SternerTockarps IK12:07
660812Annika EngelHässleholms OK12:10
2059938Pia ÖstangårdGamleby OK12:13
9670918Anne JohanssonKarlskrona SOK12:16
343129Åsa AlsiöIF Hagen12:19
9648846Kristina SpångbergLunds OK12:22

H50

4 600 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
263615Krister KarlssonIstrums SK10:26
9101725Michael AnderssonLunds OK10:28
887787Steen StausholmFarumTisvilde OK10:30
630912Bengt OlssonEslövs FK10:32
421899Per-Olof ClaéssonTenhults SOK10:34
672425Håkan AxelssonFK Göingarna10:36
2104374Tony GustavsenIstrums SK10:38
501267Tim Falck WeberFarumTisvilde OK10:40
452289Johan BökmanHelsingborgs SOK10:42
9661217Bo HallbergFalköpings AIK OK10:44
640327Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK10:46
402687Jan BörjessonFK Friskus-Varberg10:48
8620940Rolf ValeryFarumTisvilde OK10:50
9100910Klaus KrischanEnnstal10:52
679999Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK10:54
17746Olle SjöforsOK Älme10:56
443274Bo SvenssonIstrums SK10:58
941008Mats BredfeltLunds OK11:00
888950Henrik AlbahnLyngby OK11:02
640527Magnus BlennowFalköpings AIK OK11:04
9630518Lars SvantessonHjärnarps OL11:06
620799Stefan LundOK Linné11:08
7201321Joachim FribergFalköpings AIK OK11:10
405520Magnus PedersenOK Skogshjortarna11:12
9005292Sten Skytte KirkegaardFarumTisvilde OK11:14
433608Stefan Karlsson AlsiöIF Hagen11:16
26692Henrik LarssonFK Göingarna11:18
8638365Anders JägrydSkåneslättens OL11:20
9670922Ola JönssonOK Vilse 8711:22
352499Anders GustafssonFK Friskus-Varberg11:24
16966Stefan EngströmLinköpings OK11:26
9996636Mårten WikströmHalmstad OK11:28
19086Stefan AdolfssonEslövs FK11:30
670326Mats GranstedtIK Hakarpspojkarna11:32
9670506Anders EricssonLunds OK11:34
435798Mats AnderssonOK Orion11:36
9670123Jonas PerssonTorsås OK11:38
9650831Per KällvikÅmåls OK11:40
450881Anders NilssonOK Orion11:42
2058173Magnus AbrahamssonHalmstad OK11:44
640124Kjell EinarssonOK Skogshjortarna11:46
427867Fredrik SteneboAttunda OK11:48
9102157Håkan KarlssonFK Finn11:50
452601Oscar GrönvallHelsingborgs SOK11:52
650221Anders PetterssonKarlskrona SOK11:54
24999Mats NylundBredaryds SOK11:56
27530Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg11:58
15603Mats HedmanIF Hagen12:00
249297Mikael WahlbomOK Orion12:02
10281Christer NilssonLunds OK12:04
9640923Ulf JohanssonKarlskrona SOK12:06
344545Conny AnderssonRonneby OK12:08
422495Håkan SvenssonBredaryds SOK12:10
670630Håkan ErikssonHästveda OK12:12
2087246Hans-Olof PerssonOK Alehof12:14
7205414Per JohanssonMotala AIF OL12:16
640831Tomas NilssonHässleholms OK12:18
1366622Magnus JohanssonOK Löftan12:20
342833Ola HjalmarssonHässleholms OK12:22
660520Marko KarkulehtoOK Vilse 8712:24
36330Magnus NiklassonFalköpings AIK OK12:26

D55

3 630 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
26659Wiveka ErnstssonFK Göingarna10:37
591103Christina SegerslättSkåneslättens OL10:39
340152Helle Mejer FrederiksenBallerup OK10:41
33673Eva EklundVäxjö OK10:43
500445Annette BondeBallerup OK10:45
9590412Lena RunessonOK Vivill10:47
9591119Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK10:49
620430Sara Snogerup LinseLunds OK10:51
1958103Ann Warma LaasOK Skogshjortarna10:53
600325Kristina JohanssonKalmar OK10:55
451996Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK10:57
9600221Ingrid KensbyOK Tyr10:59
610126Britta SahlinVänersborgs SK11:01
1581107Monika NilssonOK Alehof11:03
448875Carina DoyleSundbybergs IK11:05
580810Christina OlssonSkåneslättens OL11:07
601224Tina HagårdRävetofta OK11:09
409781Annika SvenssonSolna OK11:11
9600831Kerstin TjernlundOK Vilse 8711:13
409705Maria AnderssonBredaryds SOK11:15
611026Annette Falck LarssonVänersborgs SK11:17
9620620Lena SwartzOK Orion11:19

H55

4 250 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
226365Lennart EkvallTrollhättans SOK10:32
15898Roy JohanssonOK Skogsvargarna10:35
620419Elis BengtssonOK Norrvirdarna10:38
580731Roland BäcklinSigtuna OK10:41
350553Lennart StenssonHelsingborgs SOK10:44
505605Ulf JungstrandOK Skogsfalken10:47
610827Andres LaasOK Skogshjortarna10:50
600328Nils-Olof LarssonVänersborgs SK10:53
590503Gunnar LangsSkarpnäcks OL10:56
591016Ingemar MånssonRonneby OK10:59
9610604Lars HolmbergIF Hagen11:02
9580909Tore TjernlundOK Vilse 8711:05
902943Göran MånssonKarlskrona SOK11:08
9590119Christer SkoogKils OK11:11
8181818Martin WidmerOLG Suhr11:14
582612Lars RunessonOK Vivill11:17
9600207Mats KensbyOK Tyr11:20
344973Torsten BacktemanLerums SOK11:23
600708Christer MannfolkUlricehamns OK11:26
592211Lars-Gunnar NilssonEksjö SOK11:29
611907Torben SchorlemmerBallerup OK11:32
29731Roger DjupsjöHalmstad OK11:35
9895435Benjamin ViebkeMalmö OK11:38
28798Thomas PeterssonNAIS Orienteringsklubb11:41
440295Lars Bech JensenBallerup OK11:44
7590415Mats BrorssonTockarps IK11:47
860614Tommy LjungdahlIK Hakarpspojkarna11:50
611213Jan-Olof SvenssonHalmstad OK11:53
8100200Ulf MinörLunds OK11:56
9600219Magnus JosefssonSävedalens AIK11:59
9005068Stefan OlofssonOK Gisle12:02
884800Staffan KällOK Älme12:05
17892Håkan HåkanssonOK Gränsen12:08
961018Magnus JoelssonSOK 6812:11
580812Arne KlintbergEksjö SOK12:14
2106206Anders AxelssonOK Skogsvargarna12:17
351116Lars SöderlundTormestorps IF12:20
7070600Bengt SchwartzOK Kolmården12:23

D60

2 960 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17054Mona EnforsTockarps IK10:30
17547Mona PalmLessebo OK10:33
7570307Marianne ThorssonIK Trenne Ullared10:36
344262Berit IvarssonOK Skogshjortarna10:39
10131Arja IngvarssonOK Vilse 8710:42
2078259Lotta ValentinGustavsbergs OK10:45
2041843Jane JohanssonIstrums SK10:48
17720Stella KällOK Älme10:51
798390Lena JanssonJärla Orientering10:54
1541217Britt GunnarssonKristinehamns OK10:57
1571127Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK11:00
9551116Inger WesterbergIF Hagen11:03
330923Gerd HagströmTjalve IF Norrköping11:06
1570402Birgitta NilssonStigmännen Karlshamns OK11:09
9070530Eva TykessonRävetofta OK11:12
25473Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK11:15
9025597Siv LarssonEmmaboda Verda OK11:18
421761Hanne FrostBallerup OK11:21
441271Alice BrødsgaardBallerup OK11:24
409782Elisabeth BybergerSolna OK11:27
550815Pia SvenssonFalköpings AIK OK11:30
540354Christel NilssonOK Älme11:33
554422Ina LindebergSkåneslättens OL11:36

H60

4 200 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
262651Leif CarlssonSOK Viljan10:31
886581Niels AabyeBallerup OK10:33
205249Håkan LindbergOK Vilse 8710:35
17053Olle EnforsTockarps IK10:37
10138Ingmar OlssonOK Vilse 8710:39
27597Ulf RadlerJärfälla OK10:41
8635885Gregers JørgensenBallerup OK10:43
216534Bo DavidssonSolna OK10:45
1541223Stefan GunnarssonKristinehamns OK10:47
570913Kyrre ThalbergLunds OK10:49
2075166Thomas DagsbergOK Orion10:51
2059178Jan-Ola KarlssonOK Njudung10:53
541106Kjell NeroNässjö OK10:55
16848Lars EklundVäxjö OK10:57
451069Richard BengtssonLunds OK10:59
550812Per NilssonStigmännen Karlshamns OK11:01
9530916Arne AnderssonBredaryds SOK11:03
38591Tommy RoosFalköpings AIK OK11:05
26640Yngve ErnstssonFK Göingarna11:07
241510Stefan CarlssonSOK Viljan11:09
2049953Peter NørgaardBallerup OK11:11
550412Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL11:13
2058862Bernt AnderssonIF Rigor11:15
7202754Hans-Åge MortensenViking Orientering11:17
10156Mats IngvarssonOK Vilse 8711:19
560703Ulf PalmérUlricehamns OK11:21
1038652Bo AnderssonFalköpings AIK OK11:23
1551209Karl MollénOK Denseln11:25
356018Mats SkäppegårdFK Åsen11:27
7550429Pierre KarlssonOK Alehof11:29
9570119Sten SegerslättSkåneslättens OL11:31

D65

2 960 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15812Monica IvarssonOK Skogshjortarna10:32
2078297Margareta HaraldssonGustavsbergs OK10:35
970478Karin PerssonOK Tyringe10:38
1572001Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK10:41
354565Miriam AsvarischViking Orientering10:44
2052700Sonja HammarOK Kompassen10:47
2062706Mona ForsbergNyköpings OK10:50
21069Kristin JohanssonKarlskrona SOK10:53
9639108Margareta HeldFK Åsen10:56
9500520Margareta SvenssonOK Vilse 8710:59
9510927Gunnel MånssonOK Vilse 8711:02
9510605Lena SöderbergOK Skogsfalken11:05
8629598Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL11:08
11029Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb11:11
7500209Åsa StåhlHjärnarps OL11:14
36010Lena GranefeltOK Tyr11:17
354084Inger GlansOK Torfinn11:20
9500417Karin LarssonOK Kompassen11:23
16300Maj-Britt ByströmRävetofta OK11:26
902980Marianne SellgrenSigtuna OK11:29
442312Britt-Marie AldénOK Kolmården11:32
14515Lisbeth OlssonKungälvs OK11:35
28150Eva ErikssonFK Friskus-Varberg11:38
28937Gunnel GillenäsKristinehamns OK11:41

H65

3 850 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29686Lars JohanssonMalmö OK10:28
1951607Bernhard GrenaboHjobygdens OK10:30
433494Kaare HanssonMalmö OK10:32
17931Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK10:34
2062733Göran ForsbergNyköpings OK10:36
30357Lennart AnderssonOK Orion10:38
9200092Gert OlssonSkåneslättens OL10:40
2800133Anders WidénOLG Säuliamt10:42
421326Anders HedinMotala AIF OL10:44
11045Claes LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb10:46
28936Christer GillenäsKristinehamns OK10:48
520907Olle BohmanHjärnarps OL10:50
7015986Krister NilssonVäxjö OK10:52
1490927Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK10:54
15811Kent IvarssonOK Skogshjortarna10:56
30384Christer JohanssonOK Motala10:58
7888777Kenth SundgrenSkåneslättens OL11:00
2078159Matz LarssonGustavsbergs OK11:02
895424Magnus HaraldssonGustavsbergs OK11:04
9511113Sten BlomströmIK Stern11:06
1952401Kenneth FagerKarlskrona SOK11:08
520101Göran SvensonSOK Viljan11:10
919658Kent GranqvistVästerviks OK11:12
1490611Bertil KarlssonHjobygdens OK11:14
2095205Mats HåkanssonMalmö OK11:16
9189469Hans SvensonSOK Viljan11:18
9025593Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OK11:20
7521201Håkan AnderssonMarkbygdens OK11:22
520922Thomas AlbinssonBredaryds SOK11:24
987000Agne BengtssonOK Kompassen11:26
661414Tommy WesterbergIF Hagen11:28
511230Bengt HanssonAndrarums IF11:30
342627Gert IvarssonOK Skogshjortarna11:32
529473Tord FranssonMotala AIF OL11:34
17425Göran JohnssonSkåneslättens OL11:36
442564Ronald Mc GrailHjärnarps OL11:38
581124Nils-Erik BondessonFrosta OK11:40
9818252Tommy HeldFK Åsen11:42
17070Jorma KarvonenTarpian Suunta11:44
9525487Kalle LindqvistVäxjö OK11:46
26641Jan Olof FermFK Göingarna11:48
501114Jan ÅsbergHäverödals SK11:50
421736Roger BergvikVäxjö OK11:52
600109Göran LarssonOK Kompassen11:54
12167Gert NilssonLunds OK11:56
240949Kent R NilssonAndrarums IF11:58

D70

2 710 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
727645Margareta LarssonOK Njudung11:08
16187Karin BengtssonOK Kompassen11:10
362410Inge JørgensenOK Roskilde11:12
13913Solbritt GustafssonOK Virdarna11:14
7430315Berit ByströmOK Virdarna11:16
41624Eva EskilssonHässleholms OK11:18
9002070Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK11:20
16623Brita DahlbergHässleholms OK11:22
1213148Gullevi SvenssonRonneby OK11:24
451625Birgitta BillstamJärfälla OK11:26
14493Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK11:28
505560Barbro AnderssonOK Skogshjortarna11:30
776222Ros-Mari KarlssonNybro OK11:32
9434343Britt RangertIK Ymer11:34
450032Inga JohanssonNyköpings OK11:36
26609Kristina JohanssonVänersborgs SK11:38
444608Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK11:40
19509Eva IsakssonOK Skogshjortarna11:42
644726Stina KorallMotala AIF OL11:44
444055Gull SvenssonÖrkelljunga FK11:46

H70

3 630 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
43504Bengt QvistAndrarums IF10:28
898533Christer SandhOK Roxen10:30
15692Styrbjörn JanssonIF Hagen10:32
452681Christer SjöforsOK Älme10:34
449535Anders SellgrenSigtuna OK10:36
1440331Kalle JohanssonOK Skogshjortarna10:38
7430119Waste ByströmOK Virdarna10:40
14207Christer WestbergIFK Göteborg10:42
13755Göran BengtssonTockarps IK10:44
1400637Anders GärderudIFK Lidingö SOK10:46
9470105Bo TuressonOK Bävern10:48
1396333Leif LindströmNybro OK10:50
445369Christer GrönbladHärlövs IF10:52
29814Stellan AhnströmForserums SOK10:54
2800695Johnny GustafssonGamleby OK10:56
7471006Bengt StåhlHjärnarps OL10:58
19204Jan BojlingSolna OK11:00
9900752Jerry MartinssonOK Motala11:02
11262Christer LjungquistLunds OK11:04
30214Lars JonassonJärfälla OK11:06
982000Bengt BergmanLunds OK11:08
13787Claes-Göran GrenMalmö OK11:10
501138Ole SvendsenOK Roskilde11:12
511010Håkan NilssonMalmö OK11:14
15708Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK11:16
9460113Roland NilssonSOK Viljan11:18
9450626Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubben11:20
12437Ingvar BergmanOK Tranan11:22
8470220Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK11:24
33722Kjell LindauOK Kompassen11:26
807547Per-Arne JohanssonVänersborgs SK11:28
7460915Ebbe MalmMarkaryds FK11:30
16659Tommy OlssonKarlskrona SOK11:32
671202Leif SandgrenFrosta OK11:34
16850Lennart BohmanKarlskrona SOK11:36
262488Ingemar AnderssonOK Orion11:38
330972Peter HagströmTjalve IF Norrköping11:40
1441104Åke EckerbomIFK Sävsjö11:42
2048646Runar AldénOK Kolmården11:44
11537Leo KullmanOK Alehof11:46
36026Lars GranefeltOK Tyr11:48
15222Anders WetterlingStigmännen Karlshamns OK11:50
9070444Anthony BarrableRAFO11:52
7451005Ingvar PerssonFK Åsen11:54
501513Dag LorénOK Frisene11:56

D75

2 500 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
214392Ann-Britt BjörkmanKungälvs OK10:30
2093599Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby10:34
10266Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10:38
29812Ann-Marie BirgerssonForserums SOK10:42
7201252Ulla LindheIK Stern10:46
611004Birgitta OlssonRonneby OK10:50
1662900Ann-Charlotte JensenHässleholms OK10:54
9102779Ulla NilssonSOK Viljan10:58
445397Gunilla GrönbladHärlövs IF11:02
28476Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna11:06
27894Britt ErikssonHammarby IF OF11:10
521030Helen AndertoftMarkaryds FK11:14

H75

3 430 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7201243Henrik HvoslefIK Stern10:31
261563Roland KarlssonRonneby OK10:33
258531Bo SvenssonÖrkelljunga FK10:35
16820Gösta LindqvistOK Löftan10:37
11800Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK10:39
355805Lars JohanssonOK Skogshjortarna10:41
47196Nils-Eric EricsonFK Åsen10:43
28568Nils-Åke NilssonHärlövs IF10:45
16190Allan HammarOK Kompassen10:47
204697Rune BergLunds OK10:49
27828Hubert HugossonOK Gynge10:51
17530Paul SchannongMalmö OK10:53
27831Bertil AhlbergOK Gynge10:55
263097Göran ThourVärend GN OL10:57
2050839Kenneth LindborgHässleholms OK10:59
1939504Gunnar BrystHjobygdens OK11:01
437495Ernie BroströmHalmstad OK11:03
17715Inge NilssonOK Älme11:05
2050912Kjell MånssonKarlskrona SOK11:07
571330Anders JohanssonNyköpings OK11:09
9127172Ingemar SvenssonLunds OK11:11
8410217Bengt HanssonOK Löftan11:13
910018Bertil OttossonFK Göingarna11:15
204693Åke NordbergOK Klyftamo11:17
890821Sven-Åke AndertoftMarkaryds FK11:19
505535Ronny AnderssonOK Skogshjortarna11:21
41989Bertil ErikssonMalmö OK11:23

D80

2 430 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451423Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg10:31
450325Gun HanssonYstads OK10:35
1173341Lisa HedströmGöteborg-Majorna OK10:39
417450Karin LexellOK Torfinn10:43
10010Barbro HugossonLunds OK10:47

H80

2 710 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
36050Torsten HannrupOK Kompassen10:37
40900Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby10:41
10066Göran FolkessonRonneby OK10:45
440714Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OK10:49
29811Mats BirgerssonForserums SOK10:53
15920Jan-Eric NelkingFK Åsen10:57
41467Anders AdlerLinköpings AIK11:01
7750921Torild BornetunSkillingaryds FK11:05
2093390Inge ÅkessonStigmännen Karlshamns OK11:09
33425Gunnar NilssonHärlövs IF11:13
18567Leif SjögrenOK Orion11:17
15909Nils Erik SvärdFK Åsen11:21

H85

2 500 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9060227Curth SvenssonSkåneslättens OL10:32
33437Kjell-Arne PetterssonHärlövs IF10:36
404321Bengt EdvardssonOK Torfinn10:40
445332Owe ÅkessonHärlövs IF10:44
9009313Ingvar PeterssonHässleholms OK10:48
28560Leo ÅkessonHärlövs IF10:52

Inskolning

2 200 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1114114Sophie WiduchKarlskrona SOK11:34:10

U1

2 420 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2085398Jarvis HanssonFrölunda OL10:32:44
7080628Elias PalmertzHelsingborgs SOK10:37:32
1110706Filippa KarkulehtoOK Vilse 8710:59:40
160452413Elna JönssonFK Åsen11:09:04
539907Olle HåkanssonRonneby OK11:35:46

U2

2 550 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9070524Benjamin DavidsonHelsingborgs SOK10:30:00
2109207Märta SvennerudKarlskrona SOK10:32:02
3615243Leo HaraldssonStigmännen Karlshamns OK10:42:16
1873997Elis OlssonHelsingborgs SOK10:44:42
1011135565Ellie BarjosefEslövs FK10:44:49
1708209Olle SaleskogRonneby OK10:49:23
110858500Anton FaxénVäxjö OK10:55:55
107452834Ellen UllmanSkåneslättens OL11:03:19
17816181Viktor WerkströmStigmännen Karlshamns OK11:12:14
17211268Vincent AlmgrenKarlskrona SOK11:20:55
2089048Alvin LönkvistOK Vivill11:24:01
244645Anton CarlströmFK Boken11:24:13
175205260Noa MulariOK Vilse 8711:46:31

Öppen motion 1

2 550 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
205239Helena SvenssonOK Vilse 8710:48:10
22450396Ida PalmingerMalmö OK10:50:51
147350552Helena BergIS Kullen10:57:34
150452408Dan LindFK Åsen11:12:27
161215617Leo MårtenssonStigmännen Karlshamns OK11:28:28

Öppen motion 3

2 870 m, 54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
142093538Ulla KarlssonOK Tyringe10:27:44
204907Anneli AabyeBallerup OK10:28:36
31318894Anna LevinFK Åsen10:31:18
401723121Helen ÅkessonVäxjö AIS10:32:31
44263749Maria Wallin JohanssonOK Skogshjortarna10:33:59
1010773Eivor NydahlStigmännen Karlshamns OK10:35:18
6262416Inger FlisMotala AIF OL10:36:45
5442172Anton FlisMotala AIF OL10:37:26
382101721Anki HaraldssonStigmännen Karlshamns OK10:43:17
1980316Elena KurashovaFK Åsen10:44:27
2430848Karin LundeqvistFK Åsen10:45:11
571399777Elin WelanderÖrkelljunga FK10:46:33
37436008Karin Andersson (Nyström)IF Hagen10:47:37
100446071Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna10:49:21
742060829MariAnne MånssonRonneby OK10:49:28
709721231Michael NilssonAndrarums IF10:53:21
6727904Linnéa BjärbyFrosta OK10:54:01
66421182Alexander BjärbyFrosta OK10:54:04
65421160Anna BjärbyFrosta OK10:54:06
2151900525Jenny DanielssonLunds OK10:55:12
404173Ing-Mari PerssonHärlövs IF10:55:57
138428839Ida OlssonTorsås OK10:56:17
142306646Ulla OlssonTorsås OK10:57:49
482107161Timofej SibilevKarlskrona SOK10:59:05
1271051123Gunnar WessbergHärlövs IF10:59:21
7623002Elsa WibergHelsingborgs SOK11:00:17
77262133Sven Erik JönssonOK Tyringe11:00:19
97347303Elin WulffOK Kompassen11:01:12
7716067Vanja JinnemoHjärnarps OL11:02:49
11527293Victor AnderssonFK Boken11:07:09
14941484Roland AkselssonLunds OK11:07:18
1227480618Karin MalmgrenHjärnarps OL11:07:54
9060214Eddie KarlssonOK Vilse 8711:12:04
1482101761Carina JönssonFK Åsen11:12:26
1249430124Johnny MalmgrenHjärnarps OL11:12:46
120757820Albin S AnderssonMarkbygdens OK11:13:21
1621197710Anna-Moa LindskogOK Älme11:13:36
1347000140Margareta RingRonneby OK11:14:12
171309193Aina NordströmFK Göingarna11:15:36
132421161Susanne GöranssonFrosta OK11:18:11
13328764Mikael NilssonFrosta OK11:18:15
17416622Jan DahlbergHässleholms OK11:22:00
691977119Jennie SaleskogRonneby OK11:22:04
7215741Lizkulla PetterssonMarkbygdens OK11:27:09
1705705Mikael WiduchKarlskrona SOK11:34:15
537911Ida JohanssonRonneby OK11:35:43
1941399756Jenny MårtenssonÖrkelljunga FK11:35:58
163880324Jan Åke HanssonStigmännen Karlshamns OK11:41:03
15916139Kristin Ivarsson- -11:45:20
15626753Alva LarssonGamleby OK11:46:03
204442365Ludvig PernetunHässleholms OK11:47:23
211213817Mikael NilssonOK Tyringe11:55:49
212253906Stefan GroenendaalTyringe11:55:51
2177840706Tomas TörnqvistKarlskrona SOK12:01:27

Öppen motion 5

3 700 m, 54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
439475Helena SonessonFalköpings AIK OK10:28:49
1536611Lollo NybergOK Kontinent10:29:11
202051815Magdalena Jonsson-NordinSkåneslättens OL10:30:00
106600727Aina JeppssonLunds OK10:30:00
971130Matilda ArboreliusIS Kullen10:30:00
451296Mikael FribergHelsingborgs SOK10:30:00
2057332Henrik ViktorssonOK Skogsfalken10:30:00
471040903David MorénHjärnarps OL10:30:53
9348323Eva BäcklundTrollhättans SOK10:31:41
55446075Linda HammarquistStigmännen Karlshamns OK10:32:56
62451492Cecilia EricssonFK Friskus-Varberg10:41:19
2088433Klas BogsjöHelsingborgs SOK10:43:19
421789Anna LindqvistOK Stigen10:43:29
448824Kerstin OlvegårdFK Göingarna10:44:45
8171270Tanja DalheimerIK Vikings OK10:45:21
8012335Filip NordalSimrishamns OK10:45:24
8912429Åsgerd BergmanOK Tranan10:46:03
404162Kerstin DahlHärlövs IF10:47:15
2095443Mikael ThomassonFK Göingarna10:49:45
7810326Henrik RothHjärnarps OL10:50:14
1191460808Ola SvenssonFK Åsen10:53:04
15842600Linda JanssonOK Älme10:54:29
8197706Ola KrikströmHjärnarps OL10:56:12
112342067Aron Åstrand- -10:56:15
1281964112Jan WessbergHärlövs IF10:56:20
1301111180Alfred WessbergHärlövs IF10:57:45
7731025Fredrik OlinderssonOK Löftan10:59:09
1261970629Kerstin WessbergHärlövs IF10:59:13
2095447Annelie ThomassonFK Göingarna11:01:47
1551831130Erik PålssonOK Kontinent11:05:38
52452744Ture ErikssonEds SK11:06:23
1532065340Simon LarssonOK Kontinent11:07:13
151264071Lina HidåsOK Kontinent11:08:14
154204903Kajsa KarlssonOK Kontinent11:09:41
6038226Lena EliassonFK Friskus-Varberg11:10:34
1439808808Line LundsgaardOK Kontinent11:11:18
118218296Peter CederbergVänersborgs SK11:11:42
117421646Matilda CederbergVänersborgs SK11:12:03
7070771Janni Anette HelwegBallerup OK11:12:29
16990001Håkan NybergOK Kontinent11:12:34
9200683Linn KarlssonOK Vilse 8711:18:18
342548Joakim SkäppegårdFK Åsen11:27:12
9701027Katarina VartiaOK Löftan11:28:17
176256330Gudrun NilssonAndrarums IF11:32:15
446166Annette JohanssonIF Rigor11:35:47
87445116Kristina PerssonHalmstad OK11:39:14
207442336Noah PernetunHässleholms OK11:40:35
19715358Martin CarlströmFK Boken11:41:07
1802060874Camilla StengrenFalkenbergs OK11:43:45
181262263Maria GusedFalkenbergs OK11:47:03
208442360Andreas PernetunHässleholms OK11:47:36
206441825Carl PernetunHässleholms OK11:50:24
1201174Maria SibilevaKarlskrona SOK11:56:29
179344905Maria PetterssonOK Njudung11:58:09

Öppen motion 7

3 430 m, 74 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4433435Maria AuseliusBredaryds SOK10:28:09
4112343Jan-Evert OlssonAndrarums IF10:29:41
1816821Lisbeth LindqvistOK Löftan10:29:50
3912339Rolf NilssonAndrarums IF10:30:15
137610216Anders NilssonHässleholms OK10:30:51
21244298Åsa GrenaboHjobygdens OK10:31:11
42256340Christina NilssonAndrarums IF10:31:31
50264344Thomas ModigOK Alehof10:32:11
30306131Lisbeth LindebergMalmö OK10:32:14
17429860Lars StrömbergOK Skogshjortarna10:36:30
45343284Peter HeldFK Åsen10:41:25
46970014David GunnarssonIK Hakarpspojkarna10:42:23
282075211Mona LindénVäxjö OK10:42:25
91451824Robert SkoogIF Hagen10:42:29
33244365Bengt-Göran FrantzStigmännen Karlshamns OK10:42:41
3515228Annika FrantzStigmännen Karlshamns OK10:42:42
5826656Inger FrickFK Göingarna10:43:48
3230457Krister LindebergMalmö OK10:46:01
49441010Ann-Brith StrömbergOK Skogshjortarna10:46:22
5617196Emma MånssonÖrkelljunga FK10:46:31
847201375Willie OlssonRävetofta OK10:47:14
10326861Britt-Marie CarlssonSOK Viljan10:48:12
901780405Johanna MobergOK Löftan10:48:15
136988150Jessica ElmerssonOK Bävern10:49:32
632063786Torgny ÅstedtHärlövs IF10:49:36
433787Johan NöjdIF Hallby SOK10:49:47
68428992Johan LindgårdFK Göingarna10:50:04
511011Kristina LandgrenMalmö OK10:50:21
73661116Lisa NilssonOK Torfinn10:51:36
4347184Lotta JohanssonFK Åsen10:52:31
5425585Eva TollsternVäxjö AIS10:53:18
118204918Crister AlbinssonLINKÖPING10:53:31
137229781Tommy OlssonTorsås OK10:55:09
26639Per-Erik NilssonFK Göingarna10:57:26
5918590Ulf LundbergKalmar OK10:58:25
112289Kent SvenssonOK Skogsfalken10:58:36
11111544Sten-Åke NilssonOK Alehof10:59:22
125306692Kerstin OlssonEslövs FK10:59:25
192048707Peter SunnegårdhRonneby OK10:59:53
104227391Hanna UllmanSkåneslättens OL11:03:15
530322Per-Inge ErikssonStigmännen Karlshamns OK11:04:14
7207836Eva OlssonFK Åsen11:04:56
2057311Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK11:05:11
13947193Sandra NilssonFK Åsen11:05:15
88426946Petra LundbäckJärfälla OK11:07:21
947607300Liselott SvenssonJönköpings OK11:08:20
152239578Frida MannfolkUlricehamns OK11:09:21
433790Maja SöderlundIF Hallby SOK11:09:27
170345301Bo CederlöfKFUM Örebro OK11:11:37
1442089010Anders HellrupHörby11:13:37
85450091Lisa KorallMotala AIF OL11:14:14
165971110Moa GranstedtIK Hakarpspojkarna11:15:31
75355985Annika LeufvénÅmåls OK11:16:15
1357000126Olle RingRonneby OK11:17:15
164640106Håkan SvahnOK Ravinen11:17:18
7115740Torgny PetterssonMarkbygdens OK11:17:30
169209058Karin CederlöfKFUM Örebro OK11:18:13
183213889Margareta OlssonOK Tyringe11:26:42
537201380Marie Ståhl NordströmHjärnarps OL11:26:55
1879680424Annelie AlfredssonMotala AIF OL11:27:04
185710299Magnus GraadRonneby OK11:28:31
500918Helen NilssonHärlövs IF11:29:19
9003366Paula AndraeOK Vilse 8711:29:33
19212634Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK11:29:53
193680607Thomas SundströmRonneby OK11:34:19
9993333Evelina EkelundMalmö OK11:37:42
19615840Roland ErikssonHästveda OK11:44:11
20919322Siri EinarssonTormestorps IF11:45:10
452644Andreas GrönvallHelsingborgs SOK11:48:34
109555657Måns FaxénVäxjö OK11:50:20
2168001962Roland OffrelFrosta OK11:52:40
167800224Emma FaxénVäxjö OK11:53:18
1909660609Johan HanssonJönköpings OK11:53:22
210513817Evelina BengtssonOK Tyringe11:56:22

Öppen motion 8

5 290 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
26801219Annika EmanderStigmännen Karlshamns OK10:30:00
292075270Jonny LindénVäxjö OK10:30:07
31900212Victor JensenOK Kontinent10:31:58
34892003Helene NybergOK Kontinent10:32:00
259781001Jakob EmanderStigmännen Karlshamns OK10:32:16
517201377Fredrik StåhlHjärnarps OL10:34:39
6428778André BjärbyFrosta OK10:38:43
105450653Hannes Tschirpke- -10:43:33
969670715Helena ÅhlinHelsingborgs SOK10:44:11
123800430David BengtssonFK Åsen10:45:32
619990331Oscar JohanssonKarlskrona SOK10:47:11
959030463Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK10:47:36
121406438Jeanette HenningssonLunds OK10:49:10
937661217Roger NilssonLaholms IF OK10:50:16
1401008402Jesper HåkanssonFK Göingarna10:50:46
99421251Simon SvenssonLaholms IF OK10:53:55
797899999Roger ThörnOK Vilse 8710:55:04
1681690327Björn ZettervallKarlskrona SOK11:00:12
988408408Hans PerssonAndrarums IF11:03:39
131421404Kjell VilhelmssonAndrarums IF11:05:05
11315347Sören AnderssonFK Boken11:07:25
11615375Jan-I NygrenFK Boken11:12:38
7940940Göran von RosenMalmö OK11:20:15
1021415673Andreas MobergOK Tyr11:21:29
1869690415Torgny HolmströmHärlövs IF11:24:06
184590116Ingemar NilssonAndrarums IF11:35:07
1997020145Anna BondesonLunds OK11:39:09
1957020144Ebba Lindgren HermanssonLunds OK11:39:10
203903545Frida HildingssonLunds OK11:39:11
2012104044Veronika NesverovaLunds OK11:39:12
1899981030Adam SegerslättSkåneslättens OL11:41:40
205990707Carl EkbringKexholms SK11:45:03
213244665Peo Karlsson- -11:51:10
2007000666Peter HedbergLunds OK11:55:28
2022104001Lukas WittenbecherLunds OK11:55:29
1989921121Martin HeydenLunds OK11:55:30

Öppen motion 12

2 200 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
27451990Arvid EmanderStigmännen Karlshamns OK10:28:59
7923010Elsa KorallMotala AIF OL10:51:44
8680718Alvin KorallMotala AIF OL10:51:47
11442145Noa KorallMotala AIF OL10:53:00
12912608Samuel TörnrosTumba-Mälarhöjden OK10:56:57

Öppen motion 13

3 970 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
81820203Lina BergmanOK Skogsfalken10:28:07
600699Lottie LindOK Tyr10:30:00
23970903Hanna LindströmOK Tranan10:37:23
78640319Håkan NordahlSimrishamns OK10:46:17
11429671Anton Pettersson- -10:50:37
92591007Lena StrandMarkaryds FK10:59:11
1217003071Mattias JägstedtHalmstad OK10:59:48
27201378Stefan NilssonLunds OK11:02:45
7716068Linda JinnemoHjärnarps OL11:02:51
10843493Fredrik UllmanSkåneslättens OL11:03:53
83991100Jenny VinbladLunds OK11:05:30
82340605Thomas VinbladLunds OK11:07:29
867202825Stefan GunnarssonOK Lindéna11:11:07
16644630Helena SandbergIK Hakarpspojkarna11:19:50
17311263Markus AlmgrenKarlskrona SOK11:20:57
14527905Leif KarlssonFrosta OK11:22:45
18217042Anders PerssonTockarps IK11:23:12
1579690111Thomas JohanssonGamleby OK11:27:39
146409278Peter AnderssonOK Gynge11:29:31
42628Erik OlssonHelsingborgs SOK11:30:38
14127857Anneli WihlborgOK Gynge11:33:10
1889700315Hans BirganderHelsingborgs SOK11:39:05
1917020210Karl PetersénOK Njudung11:39:26
1772106057Bo HultgrenOK Njudung11:45:57

Annonser