Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ungdomsserie 1, Västra

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomsserie 1, Västra
Arrangörsorganisation: OK Skogsfalken
Datum: onsdag 11 maj 2016

D16 Kort

3 620 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin EmilssonOK Skogsfalken18:04

H16 Kort

3 620 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav ÅmanOK Vilse 8718:00
Jonathan LjungbergOK Skogsfalken18:02

D14 Kort

2 810 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tova DanielssonOK Skogsfalken18:14
Lisa EricsonOK Vilse 8718:16
Ella SöderbergOK Skogsfalken18:18
Ellinor RosenbergOK Vilse 8718:20
Elvira LjungbergOK Skogsfalken18:22
Vilmalee SuwanOK Vilse 8718:24
Julia KarlssonOK Skogsfalken18:26

H14 Kort

2 810 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Herman AlbinssonOK Skogsfalken18:00
Anthony LidénStigmännen Karlshamns OK18:02
Nils GybergOK Skogsfalken18:04
Zacharias ÅkerlundStigmännen Karlshamns OK18:06
Max PerssonOK Skogsfalken18:08
Johannes ConradssonStigmännen Karlshamns OK18:10
Emil ViktorssonOK Skogsfalken18:12

D12 Kort

2 450 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tilda SvenssonOK Vilse 8718:00:00
Emma EmilssonOK Skogsfalken18:02:00
Emelie JohnssonOK Vilse 8718:04:00
Alicia EkdahlStigmännen Karlshamns OK18:06:00
Bea MagnstedtOK Vilse 8718:08:03
Anna ViktorssonOK Skogsfalken18:10:00
Moa ArvidssonOK Vilse 8718:12:00
Emma NorlinStigmännen Karlshamns OK18:14:00
Nikki KarlssonOK Vilse 8718:16:00
Agnes OlssonOK Skogsfalken18:18:00
Frida JönssonOK Vilse 8718:20:00
Alexia WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK18:22:00
Ina ÅmanOK Vilse 8718:24:00

H12 Kort

2 450 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Victor JosefssonOK Skogsfalken18:26
Melker OlssonStigmännen Karlshamns OK18:28
Erik ErikssonOK Skogsfalken18:30
Svante LorentzsonStigmännen Karlshamns OK18:32
Emil AlbinssonOK Skogsfalken18:34
Leo HaraldssonStigmännen Karlshamns OK18:36
Vilmer LindströmOK Skogsfalken18:38

D10

2 320 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin KarlssonStigmännen Karlshamns OK18:00:00
Thea LewisOK Vilse 8718:00:00
Hannah JosefssonOK Skogsfalken18:04:00
Matilda KokkonenOK Vilse 8718:06:00
Siri KleinOK Vilse 8718:08:04
Matilda SöderbergOK Skogsfalken18:10:00
Josefina AndraeOK Vilse 8718:12:00

H10

2 320 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hugo DuvbornOK Vilse 8718:14
Svante BohlinOK Skogsfalken18:16
Noah MulariOK Vilse 8718:18
Viktor EricsonOK Vilse 8718:20
Axel KjellvågOK Skogsfalken18:22
Eddie KarlssonOK Vilse 8718:24

Inskolning

1 380 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alice HedstenOK Skogsfalken18:00:00
Maja JensenOK Vilse 8718:00:00
Filippa KarkulehtoOK Vilse 8718:00:00
Inez KjellvågOK Skogsfalken18:00:00
Zeb MillbournOK Skogsfalken18:00:00
Wilma RudolfssonOK Skogsfalken18:00:00
Minna RydströmOK Skogsfalken18:00:00
Della SvanbergOK Skogsfalken18:00:00
Elina SvenssonOK Skogsfalken18:00:00
Charlie MulariOK Vilse 8718:00:12
Millie MulariOK Vilse 8718:00:14
Filip AxelssonOK Vilse 8718:00:37
Arvid KleinOK Vilse 8718:05:08
Milton RehnOK Vilse 8718:05:10
Svante HolmbergStigmännen Karlshamns OK18:06:08
Lukas TörngrenOK Vilse 8718:07:03
Oliver SvenssonOK Vilse 8718:09:12
Liam BaeckströmOK Skogsfalken18:10:56
Saga BaeckströmOK Skogsfalken18:11:32
Oskar RydströmOK Skogsfalken18:13:28
Albin SöderbergOK Skogsfalken18:16:12
Leo MårtenssonStigmännen Karlshamns OK18:16:20
Rio FohlinOK Skogsfalken18:18:12
Sigge RobértStigmännen Karlshamns OK18:20:39

U1

1 930 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Loke Arne WahlfriedStigmännen Karlshamns OK18:00:00
Alma BraunOK Skogsfalken18:00:00
Isabel EkdahlStigmännen Karlshamns OK18:00:00
Isabell RosenbergOK Vilse 8718:00:03
Erik WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK18:02:06
Johan JönssonStigmännen Karlshamns OK18:03:03
Isak KarlssonStigmännen Karlshamns OK18:03:21
Malte AxelssonOK Vilse 8718:05:01
Isak NorlinStigmännen Karlshamns OK18:06:40
Millie ArvidssonOK Vilse 8718:06:53
Max ArvidssonOK Vilse 8718:07:29
Engla  SjöholmOK Vilse 8718:08:11
Inez OlssonOK Skogsfalken18:12:39
Olof OlssonOK Skogsfalken18:12:41
Eric KjellvågOK Skogsfalken18:16:02
Viola OlssonOK Skogsfalken18:18:27
Erik KarlssonOK Skogsfalken18:18:51
Oskar SöderbergOK Skogsfalken18:19:34
Tuva BohlinOK Skogsfalken18:21:11
Ellie SvanbergOK Skogsfalken18:23:45
Tindra FohlinOK Skogsfalken18:23:48
William MulariOK Vilse 8718:26:04
Linus SvenssonOK Vilse 8718:27:24
Albin EmilssonOK Skogsfalken18:28:12
Elin RydströmOK Skogsfalken18:31:27
Jonathan ConradssonStigmännen Karlshamns OK18:32:33
Malte RobértStigmännen Karlshamns OK18:35:01
Viggo LewisOK Vilse 8718:46:42

U2

2 450 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Selma RosenfeldStigmännen Karlshamns OK18:00:00
Erik JönssonStigmännen Karlshamns OK18:00:18
Emmie PerssonStigmännen Karlshamns OK18:02:16
Johanna WäcklénStigmännen Karlshamns OK18:03:54
Viktor WerkströmStigmännen Karlshamns OK18:05:18
Ellen HolmbergStigmännen Karlshamns OK18:06:28
Molly DuvbornOK Vilse 8718:08:51
Leon PagelsOK Skogsfalken18:16:52
Ronja HolmOK Vilse 8718:17:11
Tilde LarssonOK Vilse 8718:17:12

Öppen motion 2

2 880 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Monika JohnssonOK Vilse 8718:01:16
Emma  JohanssonOK Skogsfalken18:36:56
Ida FohlinOK Skogsfalken18:36:58
Lisa SvanbergOK Skogsfalken

Öppen motion 3

2 810 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingegärd ThorellStigmännen Karlshamns OK18:00:07
Jessika ÅmanOK Vilse 8718:01:09
Kenneth BarckOK Vilse 8718:02:10
Ann-Kristin HaraldssonStigmännen Karlshamns OK18:02:20
Jessica MagnstedtOK Vilse 8718:11:38
Mikael BohlnOK Skogsfalken18:22:32
Kjell ErikssonOK Skogsfalken18:29:39

Öppen motion 6

5 000 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ola OlssonOK Skogsfalken18:02:45
Christina SmedbergOK Skogsfalken18:24:45
Paul OlssonOK Skogsfalken18:41:15

Annonser