Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Kinnekulledubbeln

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Kinnekulledubbeln
Arrangörsorganisation: OK Klyftamo
Datum: lördag 3 juni 2017

Etapp 1Etapp 2

D12

1 820 m, 73 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
444186Klara JedarOK Tor12:30
1050512Maja JohanssonGudhems IF12:31
438365Elin BlomqvistMarkbygdens OK12:32
2093311Klara GustafssonFrämmestads IK12:33
2093458Lina Adamsson AndréassonFrämmestads IK12:34
2084146Hilda WaldefeldtIK Gandvik12:35
2058948Hilda AhlgrenIK Gandvik12:36
452956Molly HögIK Gandvik12:37
2084103Aida MehmedagicIK Gandvik12:38
2084140Ida NordströmIK Gandvik12:39
2058964Ida HederIK Gandvik12:40
2106297Elin ForsbergIK Gandvik12:41
2058950Hanna WidegrenIK Gandvik12:42
2106300Emy PetterssonIK Gandvik12:43
2101667Helena ErikssonUlricehamns OK12:44
452657Elin JärvallNyköpings OK12:45
1050421Elin SvärdhagenLidköpings VSK12:46
9060510Cajsa AleniusNyköpings OK12:47
450611Kajsa WallinSträngnäs-Malmby OL12:48
9061025Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg12:49
302213Elsa KyhlbergTenhults SOK12:50
247832Emy HjertströmFK Friskus-Varberg12:51
2104112Ella NilssonHalmstad OK12:52
9060218Agnes JohanssonIF Hagen12:53
247836Anna LundqvistFK Friskus-Varberg12:54
403169Sara BengtssonOK Alehof12:55
7050311Kajsa HallVästerås SOK12:56
9060923Filippa GuttkeNyköpings OK12:57
2109370Stella RosengrenTjalve IF Norrköping12:58
2059917Alice DegermanGamleby OK12:59
2104358Klara EberlénOK Skogshjortarna13:00
2085426Maja JohanssonKils OK13:01
19506Stina ThernOK Skogshjortarna13:02
7193610Sara Storm-AnderssonOK Tyr13:03
8051024Alva BjörkTrollhättans SOK13:04
1240505Moa BergqvistKorsnäs IF OK13:05
2075318Frida LindénVäxjö OK13:06
451475Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg13:07
555602Alva KarlssonMariestads FK13:08
449121Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF13:09
9550505Alva SkoogVästerås SOK13:10
9060223Elsa BrunbergNyköpings OK13:11
7050122Elsa SödervallIK Gandvik13:12
1050607Lovis HellstenNyköpings OK13:13
1060210Nova SahlénVästerås SOK13:14
30801Stina NalbinMullsjö SOK13:15
9050717Hanna AnängenNyköpings OK13:16
940316Elvira BjörnbergVästerås SOK13:17
1050806Selma HedströmTenhults SOK13:18
2083764Amie WahllöfFrämmestads IK13:19
7206838Klara StrindSödertälje-Nykvarn OF13:20
355071Tyra StalebrantGamleby OK13:21
1050606Agnes HertzTenhults SOK13:22
7050326Tuva ÖstangårdGamleby OK13:23
1060211Malva ArvidssonBrattås CK13:24
7050808Sara OhlinOK Tranan13:25
428858Moa HolmvikMullsjö SOK13:26
1050503Hanna SkarstedtTenhults SOK13:27
43719Isabella HolmOK Djerf13:28
7962283Alexandra StålSödertälje-Nykvarn OF13:29
445450Emma AhlénIF Hagen13:30
9060323Maja NymanVänersborgs SK13:31
2104360Alma BerzeliusOK Skogshjortarna13:32
343823Selma AbrahamssonHalmstad OK13:33
348304Ylva LidehnNyköpings OK13:34
9060717Emilia ElverlindOK Tranan13:35
7050209Lisa ÖstenssonOK Tranan13:37
350788Nathalie RingströmRydboholms SK13:38
1050609Jenny JanssonTenhults SOK13:39
438469Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF13:40
1470421Louise SköldOK Klyftamo13:41
28430Agnes IvarssonOK Skogshjortarna13:42
203806Mira FlansbjerKinnaströms SK13:43

Annonser