*** Instance-specific ***

Startlista för Kinnekulledubbeln

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Kinnekulledubbeln
Arrangörsorganisation: OK Klyftamo
Datum: lördag 3 juni 2017

Etapp 1Etapp 2

Askersunds OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
423474Kenneth KarlssonH50 (58)2 160 m12:24
682416Tomas OlaussonH60 (24)2 050 m13:00

Borås GIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7511772Göran SvanH70 (32)1 620 m12:45

Boxholm-Mjölby OL

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9070813Jakob LindholmH10 (86)1 680 m12:20
1081081Märta LagnetegInskolning (56)1 240 m12:49:08
7091030Erika LindholmInskolning (56)1 240 m12:49:09
1202021Emil LagnetegH12 (132)1 790 m12:53
33900Viktoria LindholmD40 (64)1 810 m13:14
351466Anders LindholmÖppen motion 6 (133)2 340 m13:27:06
2093440Anna-Lena LagnetegD35 (18)2 120 m13:40

Brattås CK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2073397Ester OhlssonInskolning (56)1 240 m11:58:54
2073396Elias OhlssonU1 (90)1 250 m11:58:57
2073390Mats OhlssonÖppen motion 3 (100)1 980 m12:26:15
9090129Anton ArvidssonH10 (86)1 680 m12:33
7940874Lars PerssonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:48:07
405544Johanes Schulte SüdhoffH45 (90)2 390 m12:50
451956Christina SüdhoffÖppen motion 6 (133)2 340 m13:17:04
525944Magnus ArvidssonÖppen motion 8 (80)2 960 m13:17:33
1401031005Erik PerssonH14 (156)2 310 m13:21
1060211Malva ArvidssonD12 (146)1 820 m13:24
451958Erik SüdhoffH12 (132)1 790 m13:28
427451957Ida SüdhoffD16 (72)2 080 m13:40

Bredareds IF

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
435761Alice LarssonD10 (82)1 640 m11:50
720728Bengt LarssonH45 (90)2 390 m12:36
551117Rasmus LarssonH12 (132)1 790 m12:38
2106200Marita HaglundÖppen motion 8 (80)2 960 m13:17:10
1962831Bo HaglundH55 (30)2 160 m13:27

Bredaryds SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3468200206Axel ElmbladH16 (98)2 480 m11:59
327519094Anton GunnarssonH16 (98)2 480 m12:26
1698051738Filip BrolingH14 (156)2 310 m12:37
8196506Micael ElmbladÖppen motion 8 (80)2 960 m13:02:27

Eds SK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9581029Märit GustafssonD55 (22)1 570 m12:08
450621Philip LarssonÖppen motion 3 (100)1 980 m12:17:45
450671Hans LarssonH40 (96)2 600 m12:24
409569Janne ErikssonH60 (24)2 050 m12:57
8260757Sten GustafssonH60 (24)2 050 m13:02
9570505Lasse JohanssonH60 (24)2 050 m13:04
450694Inger-Lise EriksenD35 (18)2 120 m13:42

Falköpings AIK OK

38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8061217Bo HallbergH50 (58)2 160 m12:00
38008Hanna SamuelssonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:01:24
914470Adam FredénH21 (24)3 040 m12:04
246016Sören WilhelmssonH50 (58)2 160 m12:05
408893Kristina SvenningD55 (22)1 570 m12:05
258581Oskar NiklassonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:11:32
2169439474Elsa SonessonD14 (144)1 890 m12:15
225167Daniel NiklassonH40 (96)2 600 m12:16
1555015Oliver HammarH10 (86)1 680 m12:18
1126121Jan SamuelssonH40 (96)2 600 m12:22
7480322Stig JohanssonH65 (30)1 860 m12:33
236225138Isabella NiklassonD14 (144)1 890 m12:35
246022Karin TorstenssonD45 (58)1 810 m12:35
41882Lena FredénÖppen motion 8 (80)2 960 m12:35:05
439475Helena SonessonD45 (58)1 810 m12:38
2409031227Moa SkoogD14 (144)1 890 m12:39
760404Roland NilssonH70 (32)1 620 m12:44
247511130Vera PetterssonD14 (144)1 890 m12:46
38591Tommy RoosÖppen motion 6 (133)2 340 m12:46:49
2089259Hugo SamuelssonU2 (88)1 670 m12:47:53
341041Jonas NiklassonH45 (90)2 390 m12:48
30674Rolf GabrielssonH70 (32)1 620 m12:48
38214Anna-Carin MolinD60 (22)1 560 m12:50
550913Elise JohanssonD60 (22)1 560 m12:55
550815Pia SvenssonD60 (22)1 560 m12:57
1038652Bo AnderssonH60 (24)2 050 m12:59
439469Håkan SonessonH45 (90)2 390 m13:08
680402Henrik PetterssonH45 (90)2 390 m13:15
4069439473Alva SonessonD16 (72)2 080 m13:19
4081021007Vera WallinD16 (72)2 080 m13:21
408892Knut SvenningH55 (30)2 160 m13:28
416710614Alma VilhelmssonD16 (72)2 080 m13:29
150Theo HammarH14 (156)2 310 m13:31
4188010708Ellen BlennowD16 (72)2 080 m13:31
41879Monica LaageD50 (40)1 690 m13:33
1555002Anna HammarD35 (18)2 120 m13:34
343115Nina OlssonD50 (40)1 690 m13:35
2078136Adam SamuelssonH12 (132)1 790 m13:38

FK Friskus-Varberg

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
247870Hjalmar AntonssonU2 (88)1 670 m12:00:09
38226Lena EliassonÖppen motion 3 (100)1 980 m12:05:04
451445Alice CarlqvistD10 (82)1 640 m12:06
12469Ebba FranssonInskolning (56)1 240 m12:07:58
1090817Folke FranssonU1 (90)1 250 m12:08:33
3101520216Noah BechtelH16 (98)2 480 m12:09
2139030520Emma EliassonD14 (144)1 890 m12:12
247828Lova JohanssonD10 (82)1 640 m12:14
27508Malin JohanssonD45 (58)1 810 m12:33
247889Vilmer AntonssonH10 (86)1 680 m12:36
247900Pernilla AntonssonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:36:04
9740218Magnus EliassonH40 (96)2 600 m12:42
9061025Lovisa EliassonD12 (146)1 820 m12:49
247832Emy HjertströmD12 (146)1 820 m12:51
247836Anna LundqvistD12 (146)1 820 m12:54
451492Cecilia EricssonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:58:49
451402Fredrik CarlqvistH45 (90)2 390 m12:59
451475Felicia AhlstrandD12 (146)1 820 m13:07
4339011219Elsa EricssonD16 (72)2 080 m13:13
1331912221Axel BechtelH14 (156)2 310 m13:14
247899Mikael NilssonH45 (90)2 390 m13:20
145451410Filip CarlqvistH14 (156)2 310 m13:26
1479030829Alex JohanssonH14 (156)2 310 m13:28
12422Kristin FranssonD35 (18)2 120 m13:37
432451409Hanna CarlqvistD16 (72)2 080 m13:45

FK Herkules

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
930917Laila B HöglundD55 (22)1 570 m12:02
9967515Helena SvenssonD50 (40)1 690 m13:38

Främmestads IK

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
266449544Tova JessenD14 (144)1 890 m11:57
2652093481Tuva JohanssonD14 (144)1 890 m11:58
2642060743Ida JohanssonD14 (144)1 890 m11:59
28489Johan AnderssonH35 (32)2 730 m12:05
2092083767Rebecka RundbladD14 (144)1 890 m12:08
1393073Robert JessenH65 (30)1 860 m12:24
2083754Imre IsebornU1 (90)1 250 m12:28:31
247690Eldrin IsebornU1 (90)1 250 m12:28:39
2093311Klara GustafssonD12 (146)1 820 m12:33
2093458Lina Adamsson AndréassonD12 (146)1 820 m12:34
37384Kenneth IvehagH70 (32)1 620 m12:40
2083779Hugo EngbladH12 (132)1 790 m12:41
25127Svea EngbladInskolning (56)1 240 m12:41:23
1413010Ingrid JessenD60 (22)1 560 m12:59
37365Berith IvehagD70 (14)1 430 m13:01
2060799Elin JohanssonD18 (36)2 090 m13:04
2083769Anna GustafssonD18 (36)2 090 m13:05
449551Ulrika RundbladD40 (64)1 810 m13:06
2083764Amie WahllöfD12 (146)1 820 m13:19
2060712Anna JohanssonD35 (18)2 120 m13:35

Gamleby OK

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2062768Sigrid HolmgrenU2 (88)1 670 m12:00:50
2059981Märta HolmgrenU2 (88)1 670 m12:01:11
2112447Theo ZaninottiU1 (90)1 250 m12:01:22
3088021109Aron ÖstangårdH16 (98)2 480 m12:07
2059915Eva DegermanÖppen motion 3 (100)1 980 m12:23:45
2308040629Hanna ÖbergD14 (144)1 890 m12:29
2332059968Hanna StalebrantD14 (144)1 890 m12:32
2358040601Tove ValleriusD14 (144)1 890 m12:34
3369101402Fabian ValleriusH16 (98)2 480 m12:35
9200677Petter ValleriusH40 (96)2 600 m12:38
441965Lars HolmgrenÖppen motion 8 (80)2 960 m12:44:45
1058030306Isak LiljeholmH14 (156)2 310 m12:46
452366Christer ÖbergH40 (96)2 600 m12:50
441952Mattias StrandbergInskolning (56)1 240 m12:50:08
2059938Pia ÖstangårdÖppen motion 8 (80)2 960 m12:52:25
2059917Alice DegermanD12 (146)1 820 m12:59
441985Tove StrandbergD40 (64)1 810 m13:10
355071Tyra StalebrantD12 (146)1 820 m13:21
409441959Katja StrandbergD16 (72)2 080 m13:22
7050326Tuva ÖstangårdD12 (146)1 820 m13:23
2062779Carl ÖbergH12 (132)1 790 m13:30
1592062777Hannes DegermanH14 (156)2 310 m13:40

Gränna-Bygdens OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
441218Philip HjellströmH21 (24)3 040 m12:06
450837Monika HjellströmD45 (58)1 810 m12:36

Gudhems IF

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36237Håkan JohanssonH50 (58)2 160 m11:58
1050512Maja JohanssonD12 (146)1 820 m12:31
540201Monica AbrahamssonD60 (22)1 560 m12:51
37549Åsa JohanssonD40 (64)1 810 m13:02
4361021006Elin JohanssonD16 (72)2 080 m13:10
642421Pia Käck FritzellD50 (40)1 690 m13:27

Halmstad OK

34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3032058195Felix AbrahamssonH16 (98)2 480 m12:02
445116Kristina PerssonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:06:47
3119020121Arvid LundqvistH16 (98)2 480 m12:10
445109Elliot JägstedtH10 (86)1 680 m12:11
3139020522Albin PerssonH16 (98)2 480 m12:12
731202Mikael LundqvistH40 (96)2 600 m12:17
437493Vilma RingD10 (82)1 640 m12:18
445103Katarina RingD45 (58)1 810 m12:18
445115Emma PerssonD10 (82)1 640 m12:27
7840125Therese EkströmD21 (14)2 710 m12:32
437490Fredrik PerssonH40 (96)2 600 m12:33
7070831Frej GaudenzU2 (88)1 670 m12:39:35
9700328Jan LagerH45 (90)2 390 m12:40
7021119Helena GaudenzÖppen motion 3 (100)1 980 m12:41:08
1417454Rickard NilssonH45 (90)2 390 m12:42
102445107Albin JägstedtH14 (156)2 310 m12:43
2469101418Klara PerssonD14 (144)1 890 m12:45
2058173Magnus AbrahamssonH40 (96)2 600 m12:45
2104112Ella NilssonD12 (146)1 820 m12:52
7050315Love GaudenzH12 (132)1 790 m12:55
2104143Pia NilssonÖppen motion 3 (100)1 980 m12:55:26
9451287Fredrik EnbergH45 (90)2 390 m12:56
9000810Jacob EnbergH18 (14)2 510 m13:01
2060866Gabriel EkströmH12 (132)1 790 m13:03
9050509Gustav LundqvistH12 (132)1 790 m13:05
1267003069Emil JägstedtH14 (156)2 310 m13:07
7003086Paulina JägstedtD18 (36)2 090 m13:09
435445117Lovisa LagerD16 (72)2 080 m13:11
1470462Peter-Paul GaudenzÖppen motion 3 (100)1 980 m13:14:04
9519295Lotta EnbergD40 (64)1 810 m13:15
9536839Lovisa RingD18 (36)2 090 m13:17
445105Sara JägstedtD40 (64)1 810 m13:27
343823Selma AbrahamssonD12 (146)1 820 m13:33
4291417456Matilda NilssonD16 (72)2 080 m13:42

Haninge SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
451889Linus NileviH12 (132)1 790 m13:02
15685Lena NileviD40 (64)1 810 m13:16
2085429Robin NileviInskolning (56)1 240 m13:44:20

Herrestads AIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26221Birgit HanssonD55 (22)1 570 m12:10

Herrljunga SK Skid o OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9710208Thomas WesterlundH45 (90)2 390 m12:52

Hestra IF

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
449198Oskar HjertbergH10 (86)1 680 m12:02
891026Johan TörnrothH21 (24)3 040 m12:05
7750616Martin HjertbergH40 (96)2 600 m12:25
341450567Joel IngemarssonH16 (98)2 480 m12:40
3459700700Erik IngemarssonH16 (98)2 480 m12:44
29940Enid IngemarssonD70 (14)1 430 m12:57
9730105Helena HjertbergD40 (64)1 810 m13:11
154444094Filip IngemarssonH14 (156)2 310 m13:35
4269022828Alma HjertbergD16 (72)2 080 m13:39

Hjobygdens OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10266Ann-Catrine AhlströmD75 (6)1 360 m12:01
9591119Ingrid SchmiterlöwD55 (22)1 570 m12:09
244298Åsa GrenaboÖppen motion 6 (133)2 340 m12:19:09
229686Jonas HolstH40 (96)2 600 m12:26
1939504Gunnar BrystH75 (20)1 590 m12:27
1951607Bernhard GrenaboH65 (30)1 860 m12:32
19286Elsa HolstInskolning (56)1 240 m12:41:51
13684Kajsa TofténD65 (8)1 480 m12:51
9560619Owe TörnrothH60 (24)2 050 m12:56

I 15 IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
24903Bill AnderssonH60 (24)2 050 m12:58

IF Hagen

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2072788Hampus SahlénH10 (86)1 680 m12:04
433608Stefan Karlsson AlsiöH50 (58)2 160 m12:06
2095275Jonatan SahlénU1 (90)1 250 m12:07:48
2072796Kjell JohanssonH50 (58)2 160 m12:21
451826Lena JonssonÖppen motion 3 (100)1 980 m12:28:42
436008Karin B. AnderssonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:30:37
445454Karl Evert SvenssonH65 (30)1 860 m12:31
8007409Niklas SahlénH40 (96)2 600 m12:36
238436003Malin KindbomD14 (144)1 890 m12:37
2458237648Hanna AlsiöD14 (144)1 890 m12:44
1098030102Anton CarlssonH14 (156)2 310 m12:50
1119040306Liam JohanssonH14 (156)2 310 m12:52
9060218Agnes JohanssonD12 (146)1 820 m12:53
8137836Albin AlsiöH18 (14)2 510 m12:57
9551116Inger WesterbergD60 (22)1 560 m13:00
445497Greger AhlénH45 (90)2 390 m13:10
445417Per CarlssonH45 (90)2 390 m13:12
4018189102Moa AlsiöD16 (72)2 080 m13:14
25795Anders KindbomH45 (90)2 390 m13:16
445426Nina AhlénD40 (64)1 810 m13:18
343129Åsa AlsiöD50 (40)1 690 m13:26
1462112488Erik GullbrandH14 (156)2 310 m13:27
415509095Ida RoosD16 (72)2 080 m13:28
445450Emma AhlénD12 (146)1 820 m13:30
156445469Linus AhlénH14 (156)2 310 m13:37

IF Rigor

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2701700411Elsa BobergD14 (144)1 890 m11:53
2058860Andy GranforsH10 (86)1 680 m12:17
2199040324Maja GraadD14 (144)1 890 m12:18
2075345Molly GraadD10 (82)1 640 m12:21
9730522Johan GranforsH40 (96)2 600 m12:23
9740719Stefan GraadH40 (96)2 600 m12:32
2397720921Unni GranforsD14 (144)1 890 m12:38
446159Ulrika GranforsD45 (58)1 810 m12:40
9720710Emil ErdeliusH45 (90)2 390 m13:01
44077Alicia EinarssonD18 (36)2 090 m13:08
1299030214Alfred ErdeliusH14 (156)2 310 m13:10
9000918Lina ErdeliusD18 (36)2 090 m13:13

IFK Lidingö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8375000Martin LarboH40 (96)2 600 m12:09

IK Gandvik

35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2084150Wilma WaldefeldtD10 (82)1 640 m11:55
2084145Gustav WaldefeldtÖppen motion 6 (133)2 340 m11:57:57
Vera PetterssonInskolning (56)1 240 m12:00:00
2058931Wictor WidegrenU1 (90)1 250 m12:00:00
8016321Magnus SundmarkH40 (96)2 600 m12:14
2106298Ida ForsbergU2 (88)1 670 m12:14:18
452901Carina NilssonD45 (58)1 810 m12:16
519400Helena SödervallD45 (58)1 810 m12:24
244658Lisa AlmgrenU1 (90)1 250 m12:26:04
22870Alma Van OostenU1 (90)1 250 m12:26:35
244754Elisa NorbergU1 (90)1 250 m12:26:36
244763Malte NorbergU1 (90)1 250 m12:26:41
234441284Tuva SundmarkD14 (144)1 890 m12:33
2084146Hilda WaldefeldtD12 (146)1 820 m12:35
2058948Hilda AhlgrenD12 (146)1 820 m12:36
452956Molly HögD12 (146)1 820 m12:37
2084103Aida MehmedagicD12 (146)1 820 m12:38
2084140Ida NordströmD12 (146)1 820 m12:39
2058964Ida HederD12 (146)1 820 m12:40
2106297Elin ForsbergD12 (146)1 820 m12:41
2106294Anela MehmedagicÖppen motion 3 (100)1 980 m12:41:59
2058950Hanna WidegrenD12 (146)1 820 m12:42
2106300Emy PetterssonD12 (146)1 820 m12:43
980006Anna AnderssonD20 (2)2 130 m12:51
441226Johan AnderssonH12 (132)1 790 m12:51
2084111Alvin DahlinH12 (132)1 790 m12:52
1171030501Oskar DahlinH14 (156)2 310 m12:58
259441282Dea SundmarkD14 (144)1 890 m12:58
249287Axel JohanssonÖppen motion 8 (80)2 960 m12:59:36
1252058908Hjalmar KällH14 (156)2 310 m13:06
341359Elin LoodD18 (36)2 090 m13:06
990218Alice SödervallD18 (36)2 090 m13:11
7050122Elsa SödervallD12 (146)1 820 m13:12
9000406Sofi AnderssonD18 (36)2 090 m13:15
1422058929Carl StadigH14 (156)2 310 m13:23

IK Hakarpspojkarna

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1031008Albin HjellströmH21 (24)3 040 m12:02
1701504169Adrian SjödinH14 (156)2 310 m12:36
18609Lena BarkestamD65 (8)1 480 m12:53
1010031Klas KarlssonH45 (90)2 390 m13:02
1931828Johan SjödinÖppen motion 8 (80)2 960 m13:04:24
138660555Olle KarlssonH14 (156)2 310 m13:19

IK Uven

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
14380Karin AxelssonD65 (8)1 480 m12:50

IK Vista

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
353538Gunnar AnderssonH70 (32)1 620 m12:46

Istrums SK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2104374Tony GustavsenH50 (58)2 160 m12:17
443286Peter TorgénH50 (58)2 160 m12:25
232443268Elin DanielssonD14 (144)1 890 m12:31
263612Carina WallgrenD45 (58)1 810 m12:34
551480Jens DanielssonH55 (30)2 160 m13:31

Jönköpings OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
451942Lennart GustafssonH65 (30)1 860 m12:27
2057367Erland LingÖppen motion 6 (133)2 340 m12:35:23

Katrineholms OK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26446Nora BringertInskolning (56)1 240 m12:00:13
800311Arvid SundkvistH35 (32)2 730 m12:01
606004Sebastian ErikssonH35 (32)2 730 m12:03
606001Liv ErikssonInskolning (56)1 240 m12:03:24
343404Max ErikssonInskolning (56)1 240 m12:03:27
750310Lars-Olof MagnellH35 (32)2 730 m12:11
9810802Klas BringertH35 (32)2 730 m12:13
703303Jörgen EklundH50 (58)2 160 m12:20
880727Karl SundkvistU1 (90)1 250 m12:21:30
1205200Linnea SundkvistInskolning (56)1 240 m12:23:27
3357010703Ola EklundH16 (98)2 480 m12:34
12354Elton MagnellInskolning (56)1 240 m12:49:40
306764Elvin MagnellInskolning (56)1 240 m12:49:43
500054Elma MagnellU1 (90)1 250 m12:49:52
760703Anna LöwegrenD40 (64)1 810 m13:08

Kils OK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
203441137Rebecka WestlundD14 (144)1 890 m12:02
259157Mona OrdqvistD55 (22)1 570 m12:03
205630413Lisa OlmD14 (144)1 890 m12:04
225866399Klara NordströmD14 (144)1 890 m12:24
2060895Tina WestlundÖppen motion 6 (133)2 340 m12:46:40
441135Fredrik WestlundH12 (132)1 790 m12:58
418040Ulf MellerdalH45 (90)2 390 m13:00
2085426Maja JohanssonD12 (146)1 820 m13:01
121602303Anton UllerH14 (156)2 310 m13:02
9872298Thea BadD18 (36)2 090 m13:03
1282107558Tobias GustafssonH14 (156)2 310 m13:09
9000506Amanda MellerdalD18 (36)2 090 m13:12
511800Lars NordströmH55 (30)2 160 m13:20
411259393Tove OrdqvistD16 (72)2 080 m13:24
4178020716Nora HolmgårdD16 (72)2 080 m13:30

Kinnaströms SK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
444579Melker FlansbjerU1 (90)1 250 m12:47:44
17417Kristina FlansbjerD40 (64)1 810 m13:13
203806Mira FlansbjerD12 (146)1 820 m13:43

Korsnäs IF OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2121127615Maja BergqvistD14 (144)1 890 m12:11
2179891023Sara WallinD14 (144)1 890 m12:16
1963062Michael WilhelmssonÖppen motion 8 (80)2 960 m12:20:04
2239990626Agnes WallinD14 (144)1 890 m12:22
1012077949Joel GolsäterH14 (156)2 310 m12:42
244445311Ida KlasérD14 (144)1 890 m12:43
2511038147Thea NordinD14 (144)1 890 m12:50
1240505Moa BergqvistD12 (146)1 820 m13:05
141950902Melvin FredrikssonH14 (156)2 310 m13:22
4131470518Tilda GolsäterD16 (72)2 080 m13:26
9610407Mats JönssonH55 (30)2 160 m13:29
4281984057Malin WilhelmssonD16 (72)2 080 m13:41

Kristinehamns OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
355879Thord SalenbäckH50 (58)2 160 m12:16

Kungälvs OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2048652Hans NilssonH50 (58)2 160 m12:22
8000511Johanna NilssonD18 (36)2 090 m13:19
450858Eva NilssonD50 (40)1 690 m13:42

Kvillebyns SK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1110939Einar RoessnerInskolning (56)1 240 m12:09:14
323239365Gustav CarlssonH16 (98)2 480 m12:22
2095512Pia HedinD45 (58)1 810 m12:23
7195129Roalh KlevelandH65 (30)1 860 m12:35
2095543Eva RoessnerÖppen motion 3 (100)1 980 m12:40:28
560809Kerstin BurmanD60 (22)1 560 m12:54
2079712Oskar CarlssonH18 (14)2 510 m12:56
2079785Eric CarlssonH20 (4)2 670 m13:16
2095540Elliott WilsonH12 (132)1 790 m13:26
2095531Lars Hedelin HerlufsénÖppen motion 8 (80)2 960 m13:34:40
1114093Harald RoessnerH12 (132)1 790 m13:37
342610Maria AnderssonD50 (40)1 690 m13:37
2095599Liam LindellH12 (132)1 790 m13:41
231044Emil HerlufsénH12 (132)1 790 m13:43

Köping-Kolsva OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
727603Josefin SandbergD10 (82)1 640 m12:05
402714Castor RådbergH10 (86)1 680 m12:07
22938398Kornelia RådbergD14 (144)1 890 m12:28
7088176Jakob SandbergH10 (86)1 680 m12:32
252720609Jonna SandbergD14 (144)1 890 m12:51
990402Elvira DanielssonD18 (36)2 090 m13:14
421620715Andrea LamprechtD16 (72)2 080 m13:34

Lerums SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
345011Björn EngströmH65 (30)1 860 m12:29
446293Kent ErikssonH65 (30)1 860 m12:36
30160My EngströmD60 (22)1 560 m12:56

Lidköpings VSK

28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2011030331Alva SvärdhagenD14 (144)1 890 m12:00
2095435Emilia MellegårdD10 (82)1 640 m12:00
7441177Frida KjellmanÖppen motion 6 (133)2 340 m12:01:31
7441184Niclas KjellmanÖppen motion 8 (80)2 960 m12:03:33
722005Anna-Lena SvenssonD55 (22)1 570 m12:06
2085423Astrid LindgrenU1 (90)1 250 m12:07:37
2095387Cornelia BerglundD10 (82)1 640 m12:10
7202465Nils GustavssonH50 (58)2 160 m12:11
1957092Lars MelanderÖppen motion 8 (80)2 960 m12:14:52
408562Kristian LundH50 (58)2 160 m12:19
427017Johanna JohnssonD45 (58)1 810 m12:22
258043Sören AnderssonH50 (58)2 160 m12:23
440285Folke DahlénH75 (20)1 590 m12:30
2109398Mattias BerglundH40 (96)2 600 m12:31
19990Torgny GrönlundH75 (20)1 590 m12:32
1971010Sara HägnanderD21 (14)2 710 m12:33
258520Stina AnderssonÖppen motion 3 (100)1 980 m12:34:31
441178Janingvar JohanssonH45 (90)2 390 m12:37
722006Johan LindgrenÖppen motion 8 (80)2 960 m12:38:49
344441173Gustav SvärdhagenH16 (98)2 480 m12:43
1050421Elin SvärdhagenD12 (146)1 820 m12:46
2085422Evelina LindgrenU2 (88)1 670 m12:46:25
8007788Anders FranzénH40 (96)2 600 m12:47
441170Andreas SvärdhagenH45 (90)2 390 m12:47
441185Inger SvenssonD60 (22)1 560 m12:52
426246Sara LindgrenÖppen motion 6 (133)2 340 m12:57:07
433939Alma LiderudD18 (36)2 090 m13:18
427020Claes EkbergH55 (30)2 160 m13:23

Linköpings OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9461001Roger DanielssonH70 (32)1 620 m12:51

Ljungskile FK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
442241Vera KlingbergD10 (82)1 640 m11:52
442222Celia KlingbergD10 (82)1 640 m11:53
440102Elsa ForsengD10 (82)1 640 m11:58
442237Per BladÖppen motion 8 (80)2 960 m12:00:58
26458Mattias KlingbergÖppen motion 8 (80)2 960 m12:09:06
440120Ebba ForsengU1 (90)1 250 m12:22:50
442259Vide KlingbergU1 (90)1 250 m12:22:58
244130Julian KlingbergU1 (90)1 250 m12:23:01
500718Kent KardellH65 (30)1 860 m12:25

Mariestads FK

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
226500Marcus BengtssonH21 (24)3 040 m11:58
15037Anne-Catrine PerssonD75 (6)1 360 m12:00
702005Kjell PerssonH80 (6)1 400 m12:00
15038Birgit KarlssonD75 (6)1 360 m12:02
417643Lars FribergÖppen motion 3 (100)1 980 m12:03:59
2109193Wilmer RybergH10 (86)1 680 m12:16
3197010326Anton KarlssonH16 (98)2 480 m12:18
244676Elsa BremerD10 (82)1 640 m12:24
409328Hanna BremerÖppen motion 3 (100)1 980 m12:27:59
329417639Christoffer WallH16 (98)2 480 m12:28
226388Tea BremerD10 (82)1 640 m12:28
555604Sixten LjungströmH12 (132)1 790 m12:54
555602Alva KarlssonD12 (146)1 820 m13:08
426893Jason VikströmH12 (132)1 790 m13:10
244621Petter RybergH12 (132)1 790 m13:16
409320Maria SkogsbergD50 (40)1 690 m13:40
163600004Hugo BremerH14 (156)2 310 m13:44

Markbygdens OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3189010102Olle BergstedtH16 (98)2 480 m12:17
3251010908Marcus RagnarssonH16 (98)2 480 m12:24
174641310Anton BlomqvistH14 (156)2 310 m12:32
438365Elin BlomqvistD12 (146)1 820 m12:32
438454Alfred MartinssonU1 (90)1 250 m12:37:17
1941310Olle BlomqvistU1 (90)1 250 m12:38:53
438493Elna MartinssonU2 (88)1 670 m12:39:02
690409Mikael BergstedtH45 (90)2 390 m12:44
28526Ronny RagnarssonH70 (32)1 620 m12:49
438462Rakel MartinssonÖppen motion 3 (100)1 980 m13:32:58
438351Andreas MartinssonÖppen motion 6 (133)2 340 m13:33:14
941310Helena BlomqvistÖppen motion 6 (133)2 340 m13:36:18

Mullsjö SOK

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7206810David WesthÖppen motion 3 (100)1 980 m11:59:32
7070412Irma WesthD10 (82)1 640 m12:03
7871889Ludvig DanforsH21 (24)3 040 m12:07
630816Klaes AxelssonH50 (58)2 160 m12:08
1070516Moa VemdalD10 (82)1 640 m12:12
1033076Patrick EricsonH40 (96)2 600 m12:19
8420823Lars GrehnH65 (30)1 860 m12:22
326520110Alfred PetterssonH16 (98)2 480 m12:25
3288172024Axel NalbinH16 (98)2 480 m12:27
237351739Elin AxelssonD14 (144)1 890 m12:36
3399910518Hugo StrömH16 (98)2 480 m12:38
700388Marie AnebreidD45 (58)1 810 m12:43
2093646Wilhelm VictorzonH12 (132)1 790 m12:48
7206820Toivo VoudinmäkiH70 (32)1 620 m12:50
249604Theo RydenU1 (90)1 250 m12:51:53
2557040326Julia WesthD14 (144)1 890 m12:54
7206830Kaarina VoudinmäkiD70 (14)1 430 m13:00
452940Linus VictorzonÖppen motion 6 (133)2 340 m13:00:11
9609007Sören KarlssonH60 (24)2 050 m13:01
30801Stina NalbinD12 (146)1 820 m13:15
428858Moa HolmvikD12 (146)1 820 m13:26
1050909Kasper VemdalH12 (132)1 790 m13:32
7151017Simon WesthH12 (132)1 790 m13:34
8141041Lena ArnoldssonD50 (40)1 690 m13:34

Nyköpings OK

51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3019010628Albin FalkH16 (98)2 480 m12:00
348303Neo BergH10 (86)1 680 m12:05
780607Erik HellstenH35 (32)2 730 m12:06
9750129Fredrik EkenborgH40 (96)2 600 m12:10
9200668Niclas ClashammarH35 (32)2 730 m12:12
580015Jonathan PeterssonU2 (88)1 670 m12:13:21
501001Vilgot HellstenH10 (86)1 680 m12:14
8070530Elias RingdahlH10 (86)1 680 m12:19
2219030621Caroline GuttkeD14 (144)1 890 m12:20
205002Tuva DahlgrenD10 (82)1 640 m12:23
2269040308Meja AleniusD14 (144)1 890 m12:25
452662Per BerggrenH40 (96)2 600 m12:28
205015Isac LidehnH10 (86)1 680 m12:31
3338020713Isak AnängenH16 (98)2 480 m12:32
580011Tomas LidenÖppen motion 6 (133)2 340 m12:32:07
205012Malva BerggrenÖppen motion 3 (100)1 980 m12:32:17
7750504Kristina HolmströmÖppen motion 3 (100)1 980 m12:32:19
8100420Alfons RingdahlU1 (90)1 250 m12:34:24
580012Sara BergD21 (14)2 710 m12:35
1401330Henrik AnängenH40 (96)2 600 m12:37
205046Kristina JärvallÖppen motion 3 (100)1 980 m12:44:25
452657Elin JärvallD12 (146)1 820 m12:45
452686Anna GuttkeÖppen motion 3 (100)1 980 m12:45:14
1069030929Edvin HellstenH14 (156)2 310 m12:47
2481030610Emma WesterlundD14 (144)1 890 m12:47
9060510Cajsa AleniusD12 (146)1 820 m12:47
1060117Ida WesterlundÖppen motion 3 (100)1 980 m12:48:11
1961094Arne WesterlundÖppen motion 3 (100)1 980 m12:48:12
27656Ludvig Björnberg FärdigU2 (88)1 670 m12:48:48
8060122Axel Björnberg FärdigH12 (132)1 790 m12:50
1139489384Andreas HolmqvistH14 (156)2 310 m12:54
9060923Filippa GuttkeD12 (146)1 820 m12:57
1840217Tomas RinghdalÖppen motion 6 (133)2 340 m13:00:23
1247041225Oscar EkenborgH14 (156)2 310 m13:05
7457164Emanuel ErikssonH12 (132)1 790 m13:07
1279787293Kasper LagerströmH14 (156)2 310 m13:08
580020Karolina GustafssonÖppen motion 3 (100)1 980 m13:08:12
7721014Mikael GuttkeH45 (90)2 390 m13:09
580021Ida LindgrenU2 (88)1 670 m13:09:51
9060223Elsa BrunbergD12 (146)1 820 m13:11
1050607Lovis HellstenD12 (146)1 820 m13:13
580010Teresia LidehnÖppen motion 3 (100)1 980 m13:13:33
9050717Hanna AnängenD12 (146)1 820 m13:16
9090305Albin StenssonH12 (132)1 790 m13:20
1439040131Emil BrunbergH14 (156)2 310 m13:24
1497040915Isak SöderblomH14 (156)2 310 m13:30
9060605Emil ClashammarH12 (132)1 790 m13:31
1539030501Axel LindgrenH14 (156)2 310 m13:34
348304Ylva LidehnD12 (146)1 820 m13:34
9050312Melker BerggrenH12 (132)1 790 m13:35
1780607Sara HellstenD35 (18)2 120 m13:38

OK Alehof

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2112231Albin HogedalU2 (88)1 670 m11:59:27
451082Sonja BertsU2 (88)1 670 m12:00:00
2085417Anna BertsÖppen motion 6 (133)2 340 m12:00:00
9800322Martin HogedalH21 (24)3 040 m12:01
3219020310Linus BoströmH16 (98)2 480 m12:20
451002Johan BertsH40 (96)2 600 m12:35
254449230Ida BengtssonD14 (144)1 890 m12:53
403169Sara BengtssonD12 (146)1 820 m12:55
721012Fredrik SturessonH45 (90)2 390 m12:58
1189041017Lucas BoströmH14 (156)2 310 m12:59
449292Lena PeterssonD50 (40)1 690 m13:29
1996877Annika BengtssonD40 (64)1 810 m13:30
2085414Leo BertsU1 (90)1 250 m13:31:51
1587041205Gustav BertsH14 (156)2 310 m13:39

OK Amne

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
245051Ola HoltbringH20 (4)2 670 m13:15

OK Djerf

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3079732327Anton HolmH16 (98)2 480 m12:06
22843716Matilda HolmD14 (144)1 890 m12:27
9710521Charlotte FlansbjerD40 (64)1 810 m13:09
43719Isabella HolmD12 (146)1 820 m13:28

OK Frisene

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
501513Dag LorénH70 (32)1 620 m12:43

OK Gisle

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8230563Helena JohanssonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:43:25
8111257Mikael JohanssonÖppen motion 8 (80)2 960 m12:43:42

OK Gränsen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2077543Daniel HåkanssonH21 (24)3 040 m11:59
2077555Karin HåkanssonD21 (14)2 710 m12:30

OK Hällen

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
269355087Annika KällmanD14 (144)1 890 m11:54
349427923Oskar KällmanH16 (98)2 480 m11:56
1071020Jonah StenilsU2 (88)1 670 m12:02:26
2089300Alfons StenilsU1 (90)1 250 m12:04:02
770524Per ÖbergH40 (96)2 600 m12:12
222438964Vera CarlssonD14 (144)1 890 m12:21
245748Emil ÖbergU1 (90)1 250 m12:45:30
1710114Patrik StenilsH45 (90)2 390 m12:49
2622058123Elsa LinderD14 (144)1 890 m13:01
427924Jenny KällmanD40 (64)1 810 m13:04
439257Rasmus ÖbergH12 (132)1 790 m13:15
2112563Lucas ÖbergU1 (90)1 250 m13:15:54
7711015Roger NorbergH45 (90)2 390 m13:21
4237010514Beatrice ErikssonD16 (72)2 080 m13:36
4257020720Ella StenilsD16 (72)2 080 m13:38
1607030726Gustav NorbergH14 (156)2 310 m13:41

OK Klyftamo

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
364881Sofia NystrandU1 (90)1 250 m12:25:05
1470425Sara SjöblomU1 (90)1 250 m12:25:06
810603Edward SjödinU2 (88)1 670 m12:44:27
436044Oscar NystrandH12 (132)1 790 m13:33
1470421Louise SköldD12 (146)1 820 m13:41

OK Kroppefjäll

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3421020312Arvid AronssonH16 (98)2 480 m12:41

OK Kullingshof

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2722093550Isabelle JarnelidD14 (144)1 890 m11:51
9950814Emil JohanssonH21 (24)3 040 m11:57
9630327Ingvar IvarssonH50 (58)2 160 m12:01
9930715Pontus JohanssonH21 (24)3 040 m12:03
208071Ella PetterssonD10 (82)1 640 m12:09
452881Torbjörn PetterssonÖppen motion 8 (80)2 960 m12:10:30
452866Meja PetterssonD10 (82)1 640 m12:17
452876Åsa PetterssonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:20:55
930813Sara IvarssonD21 (14)2 710 m12:34
9670115Kjell JohanssonÖppen motion 8 (80)2 960 m12:46:59
1102093515Samuel BökeH14 (156)2 310 m12:51
17263Jonas LarssonH70 (32)1 620 m12:52
4129022002Emma IvarssonD16 (72)2 080 m13:25

OK Landehof

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2073336Jakob RingströmH10 (86)1 680 m12:27
1122087208Gustav CarlssonH14 (156)2 310 m12:53
1202048798Joel RingströmH14 (156)2 310 m13:01
2093451Emma RingströmD40 (64)1 810 m13:29
2048793Samuel RingströmH12 (132)1 790 m13:42

OK Löftan

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3478020430Jesper JohanssonH16 (98)2 480 m11:58
204611Hugo CorneliussonH10 (86)1 680 m11:58
450656Patrik CorneliussonH35 (32)2 730 m11:59
2075237Cornelia HällåsU1 (90)1 250 m12:07:39
9081011Agnes PaulssonD10 (82)1 640 m12:19
2062005Jeanette BlomD45 (58)1 810 m12:32
1688040827Tobias JohanssonH14 (156)2 310 m12:38
8050321Simon CorneliussonH12 (132)1 790 m12:46
7730628Magnus HanssonH40 (96)2 600 m12:48
9051125Albin PaulssonH12 (132)1 790 m13:00
1319040811Victor HanssonH14 (156)2 310 m13:12
8060706Filip HanssonH12 (132)1 790 m13:17
9750806Jeanette PerssonD40 (64)1 810 m13:17
9143404Oskar BlomH12 (132)1 790 m13:27
8260375Madelene HanssonD40 (64)1 810 m13:31
7781229Linda CorneliussonD35 (18)2 120 m13:36
441676Walter HällåsH12 (132)1 790 m13:40
450693Daniel HällåsÖppen motion 3 (100)1 980 m13:41:56

OK Motala

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9990924Hugo EkingeH18 (14)2 510 m13:02
1050819August EkingeH12 (132)1 790 m13:08
4191020225Ellen EkingeD16 (72)2 080 m13:32

OK Måsen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3489020603Tobias SjöstedtH16 (98)2 480 m11:57
264135Cecilia JanzonÖppen motion 3 (100)1 980 m12:53:08

OK Njudung

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2059178Jan-Ola KarlssonH60 (24)2 050 m13:06

OK Orinto

29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2114690Karl Hugo NilssonH10 (86)1 680 m11:54
2801149Hedvig EliassonD10 (82)1 640 m11:59
2112405Einar EliassonU1 (90)1 250 m12:00:00
2022058864Emelie HagmanD14 (144)1 890 m12:01
3027203842Olle ElfströmH16 (98)2 480 m12:01
9989063Kajsa ElfströmD10 (82)1 640 m12:02
2058868Jonathan HagmanH10 (86)1 680 m12:03
3052800705Gustav BohmanH16 (98)2 480 m12:04
2114693Karl NilssonH40 (96)2 600 m12:04
207362558Vera ElfströmD14 (144)1 890 m12:06
448332Lena ElfströmÖppen motion 6 (133)2 340 m12:06:23
449835Peter GabrielssonH40 (96)2 600 m12:11
448331Martin JohanssonH40 (96)2 600 m12:15
7300345Jonas BergdahlH40 (96)2 600 m12:21
2800840Elvina BergdahlD10 (82)1 640 m12:26
2800752Emil GabrielssonH10 (86)1 680 m12:30
2058894Stella GabrielssonU1 (90)1 250 m12:32:23
1652801112Joar EliassonH14 (156)2 310 m12:41
243362559Kristina BohmanD14 (144)1 890 m12:42
448347Alexia PalmU2 (88)1 670 m12:52:43
448346August PalmU1 (90)1 250 m12:52:46
2058887Erik VerhagenÖppen motion 3 (100)1 980 m13:06:25
2058859Håkan HagmanH45 (90)2 390 m13:07
451565Lova BergdahlU1 (90)1 250 m13:08:41
2058842Benjamin ReulÖppen motion 3 (100)1 980 m13:10:36
2058831Mattias ReulU2 (88)1 670 m13:12:06
7300346Annika AnderssonD40 (64)1 810 m13:26
451535Birgitta VerhagenD50 (40)1 690 m13:31
2058829Annette ReulD50 (40)1 690 m13:44

OK Ravinen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2078256Elinor LangeÖppen motion 8 (80)2 960 m12:40:06
2060706Ellen AnelandU2 (88)1 670 m13:02:43
1359030626Oscar AnelandH14 (156)2 310 m13:16
2058106Kristina AnelandD40 (64)1 810 m13:28

OK Roxen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
682203Jonas OlssonH45 (90)2 390 m12:54
2052699Olivia FröbergD18 (36)2 090 m13:07
4149020901Sigrid FröbergD16 (72)2 080 m13:27
208662Anna FröbergD50 (40)1 690 m13:36

OK Skogshjortarna

42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1958103Ann Warma LaasD55 (22)1 570 m12:00
450489Christine LundÖppen motion 6 (133)2 340 m12:00:00
640124Kjell EinarssonH50 (58)2 160 m12:03
405520Magnus PedersenH50 (58)2 160 m12:10
214446034Elina FredmanD14 (144)1 890 m12:13
344262Berit IvarssonÖppen motion 8 (80)2 960 m12:13:35
342627Gert IvarssonÖppen motion 8 (80)2 960 m12:15:04
15804Lars BjörkingH50 (58)2 160 m12:18
15811Kent IvarssonH65 (30)1 860 m12:26
2083775Åke GatelidH75 (20)1 590 m12:26
450485Madeleine JohanssonD45 (58)1 810 m12:27
1772072722Arvid ÖhrvallH14 (156)2 310 m12:29
505535Ronny AnderssonH75 (20)1 590 m12:29
2089338Ebba EberlénD10 (82)1 640 m12:30
355805Lars JohanssonH75 (20)1 590 m12:35
263749Maria Wallin JohanssonÖppen motion 3 (100)1 980 m12:35:03
2072721Henrik ÖhrvallH45 (90)2 390 m12:38
2104357Lisa HagnerÖppen motion 6 (133)2 340 m12:40:21
1440331Kalle JohanssonH70 (32)1 620 m12:41
2089317Jenny EberlénÖppen motion 8 (80)2 960 m12:47:11
2509040630Ebba ThernD14 (144)1 890 m12:49
37462Anders LarssonH40 (96)2 600 m12:49
15812Monica IvarssonD65 (8)1 480 m12:52
2562089303Lova BerzeliusD14 (144)1 890 m12:55
2104377Adrian LindholmH12 (132)1 790 m12:56
19601Barbro BörjessonD70 (14)1 430 m12:58
405516Carina StenbergÖppen motion 6 (133)2 340 m12:59:22
2104358Klara EberlénD12 (146)1 820 m13:00
19506Stina ThernD12 (146)1 820 m13:02
7721206Gary LarssonH45 (90)2 390 m13:03
44424Pär StenbergÖppen motion 8 (80)2 960 m13:04:40
1302095552Ludvig HedströmH14 (156)2 310 m13:11
132433708Anton LundH14 (156)2 310 m13:13
1347588588Lukas LarssonH14 (156)2 310 m13:15
550624Alma JohanssonD18 (36)2 090 m13:16
450483Gunilla FredmanD40 (64)1 810 m13:20
8263739Karin ThernD40 (64)1 810 m13:22
19537Eva PedersenD50 (40)1 690 m13:28
660628Suzy LarssonD50 (40)1 690 m13:30
610827Andres LaasH55 (30)2 160 m13:30
2104360Alma BerzeliusD12 (146)1 820 m13:32
28430Agnes IvarssonD12 (146)1 820 m13:42

OK Skogsstjärnan

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1669030615Johan MårtenssonH14 (156)2 310 m12:40
219955Karin MårtenssonÖppen motion 3 (100)1 980 m12:41:05

OK Skogsvargarna

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
650110Peter StrömdahlH50 (58)2 160 m12:12
2106206Anders AxelssonH55 (30)2 160 m13:18
7926862Roy JohanssonH55 (30)2 160 m13:25

OK Skärmen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2062773Liv LindÖppen motion 3 (100)1 980 m12:00:00
4309020220Ebba LindD16 (72)2 080 m13:43

OK Tisaren

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2069040208Amanda SjödinD14 (144)1 890 m12:05
9102607Maja SjödinD10 (82)1 640 m12:16
17304Linda LarssonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:20:21
9102152Isak LarssonH10 (86)1 680 m12:21
9102608Philip SjödinH10 (86)1 680 m12:23
227611311Tindra YngströmD14 (144)1 890 m12:26
9730625Dan LarssonH40 (96)2 600 m12:40
1049000416Linus KarlssonH14 (156)2 310 m12:45
9720826Jan SjödinH45 (90)2 390 m12:46
1159041027Emil LarssonH14 (156)2 310 m12:56
1441040821Noel HelmerssonH14 (156)2 310 m13:25
1060520Robin HelmerssonH12 (132)1 790 m13:29
161720730Neo YngströmH14 (156)2 310 m13:42

OK Tor

33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7201364Carlos Aristondo MelgarÖppen motion 3 (100)1 980 m12:00:00
7203748Erik NetzÖppen motion 6 (133)2 340 m12:03:41
431140Anders HolmqvistÖppen motion 8 (80)2 960 m12:05:11
8633007John GerdinÖppen motion 3 (100)1 980 m12:05:18
2157203749Tilde WickströmD14 (144)1 890 m12:14
2050825Helen MagnussonÖppen motion 8 (80)2 960 m12:18:12
3202050859Joel MagnussonH16 (98)2 480 m12:19
7203742Linda WickströmÖppen motion 3 (100)1 980 m12:24:00
350711Anette LarssonD45 (58)1 810 m12:25
1787030408Anton JedarH14 (156)2 310 m12:28
3308011205Casper HedarH16 (98)2 480 m12:29
1700726Pär VestinÖppen motion 6 (133)2 340 m12:29:13
444186Klara JedarD12 (146)1 820 m12:30
3321020920Johan VestinH16 (98)2 480 m12:31
3348010508Ludvig HolmqvistH16 (98)2 480 m12:33
690208Katarina OlssonD45 (58)1 810 m12:42
7203740JOnathan ForsumU2 (88)1 670 m12:43:56
7203744Vidar ForsumÖppen motion 3 (100)1 980 m12:46:37
2073246Oskar ForsumÖppen motion 6 (133)2 340 m12:48:25
1167030207Jakob GerdinH14 (156)2 310 m12:57
1197000295Jonatan WickströmH14 (156)2 310 m13:00
261444176Lina HolmqvistD14 (144)1 890 m13:00
7772005Casper KarlssonH12 (132)1 790 m13:04
1050220Peter VestinH12 (132)1 790 m13:12
402508314Ingrid OlssonD16 (72)2 080 m13:15
1392085421William NetzH14 (156)2 310 m13:20
7060621Lukas GerdinH12 (132)1 790 m13:25
1512050808Pablo MagnussonH14 (156)2 310 m13:32
420452144Wilma LarssonD16 (72)2 080 m13:33
422632114Agnes OlssonD16 (72)2 080 m13:35
7050818Rasmus HedarH12 (132)1 790 m13:36
7671221Marie HedarÖppen motion 6 (133)2 340 m13:36:00
1408034Åsa ForsumÖppen motion 6 (133)2 340 m13:36:32

OK Tranan

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
443694Peter ÖstenssonH50 (58)2 160 m12:07
3129010103Gustav ÖstenssonH16 (98)2 480 m12:11
3149020607Gustav OhlinH16 (98)2 480 m12:13
9720311Ulrika KindlundD45 (58)1 810 m12:20
720507Ann-Sophie OhlinD45 (58)1 810 m12:31
9080419Hjalmar IngelsboH10 (86)1 680 m12:35
2579030927Sofia ElverlindD14 (144)1 890 m12:56
364896Erik KindlundH12 (132)1 790 m13:06
7680008Magnus ElverlindÖppen motion 8 (80)2 960 m13:06:18
1957630Maja KindlundD18 (36)2 090 m13:10
443691Sofia ÖstenssonD40 (64)1 810 m13:19
921286Julia ElverlindD18 (36)2 090 m13:20
7050808Sara OhlinD12 (146)1 820 m13:25
7879897Marika ElverlindD40 (64)1 810 m13:25
9060717Emilia ElverlindD12 (146)1 820 m13:35
7050209Lisa ÖstenssonD12 (146)1 820 m13:37

OK Tyr

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2107579Izabella LjungbergD10 (82)1 640 m11:51
2719040809Linn AnderssonD14 (144)1 890 m11:52
7087052Johannes IsakssonH10 (86)1 680 m11:55
2678048007Cornelia KindlundD14 (144)1 890 m11:56
452500Tilda KindlundD10 (82)1 640 m11:57
2089328Matteo MobergH10 (86)1 680 m11:57
37947Martin LjungbergÖppen motion 6 (133)2 340 m12:01:21
2089348Lotta MobergÖppen motion 3 (100)1 980 m12:01:48
1974888Jerker AnderssonH40 (96)2 600 m12:03
8050731Sören KindlundH40 (96)2 600 m12:07
1415337Wilma JonssonU2 (88)1 670 m12:27:55
9061012Oscar AnderssonH12 (132)1 790 m12:39
7064934Albin IsakssonH12 (132)1 790 m12:40
1415673Andreas MobergÖppen motion 6 (133)2 340 m12:43:34
9200686Felix LindH12 (132)1 790 m12:44
8060520Danilo MobergH12 (132)1 790 m12:45
306180Lowe EkströmU1 (90)1 250 m12:49:24
1975010Sofia EkströmÖppen motion 6 (133)2 340 m12:54:03
9201633Anton JonssonH12 (132)1 790 m12:59
2109253Jenny NilssonD40 (64)1 810 m13:01
7193610Sara Storm-AnderssonD12 (146)1 820 m13:03
4348020605Nicolina MobergD16 (72)2 080 m13:12
47297Hugo EkströmH12 (132)1 790 m13:19
9020605Niclas MobergH55 (30)2 160 m13:19
730103Fredrik EkströmÖppen motion 8 (80)2 960 m13:25:46
1771123Malin JonssonD40 (64)1 810 m13:32

OK Älgen

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
429868Kevin TollanU2 (88)1 670 m12:00:00
641224Conny GunnarssonH50 (58)2 160 m12:13
429869Anton TattiU2 (88)1 670 m12:15:57
441540Saga TattiU2 (88)1 670 m12:16:40
2106002Axel LövgrenU2 (88)1 670 m12:16:42
2106024Edvin LövgrenU2 (88)1 670 m12:18:39
2106016Kristina LövgrenÖppen motion 6 (133)2 340 m12:19:03
441590Malva TattiÖppen motion 6 (133)2 340 m12:20:11
441507Anna TattiÖppen motion 6 (133)2 340 m12:20:14
441562Elin EdlingU2 (88)1 670 m12:23:17
441557Albin GärdestamU2 (88)1 670 m12:23:39
441516Carl EdlingU2 (88)1 670 m12:24:15
231274Jonathan EmmesjöU2 (88)1 670 m12:24:33
429862Christoffer EmmesjöU2 (88)1 670 m12:25:19
230571Mats LiljaH45 (90)2 390 m12:45
418032Mika TattiÖppen motion 6 (133)2 340 m12:59:46
2106205Per LövgrenÖppen motion 6 (133)2 340 m13:00:32
859065Jeanette KarlssonD50 (40)1 690 m13:43

Ryda SK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8260970Tommy StenkvistH21 (24)3 040 m12:00
2050986Daniel JohanssonH40 (96)2 600 m12:08
1677201150Philip VibergH14 (156)2 310 m12:39
9060908Axel VibergH12 (132)1 790 m12:49

Rydboholms SK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2101769Urban RingströmH35 (32)2 730 m12:08
350788Nathalie RingströmD12 (146)1 820 m13:38
2107438Jonathan RingströmU1 (90)1 250 m13:42:19

Skillingaryds FK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7750921Torild BornetunH80 (6)1 400 m12:01
7630808Jonas BornetunH50 (58)2 160 m12:26

Snättringe SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
951116Jörgen HectorÖppen motion 8 (80)2 960 m12:36:07

SOK Träff

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1396888Dennis RoosH50 (58)2 160 m12:04
2800759Åke KarlssonH75 (20)1 590 m12:28

Stenungsunds OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
258584Christina BirathD55 (22)1 570 m12:01
9600605Jan HanssonH55 (30)2 160 m13:17

Stigsökarna

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3171020302Isak OlssonH16 (98)2 480 m12:16
8070040Staffan OlssonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:21:39
451024Jenny OlssonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:23:06

Stora Tuna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
930622Lina LångÖppen motion 6 (133)2 340 m12:21:13

Strängnäs-Malmby OL

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1070716Oscar LennellH10 (86)1 680 m12:00
450612Gösta WallinU2 (88)1 670 m12:00:39
9201463Hanna LundströmD10 (82)1 640 m12:07
1090825Emilia LennellU1 (90)1 250 m12:12:30
316450152Vincent LindvallH16 (98)2 480 m12:15
821100Christina EklundÖppen motion 8 (80)2 960 m12:15:40
9200664Bo AnderssonÖppen motion 8 (80)2 960 m12:16:34
322430062Erik JonssonH16 (98)2 480 m12:21
3247020115Hampus NyholmH16 (98)2 480 m12:23
450339Sixten WallinH10 (86)1 680 m12:34
770707Daniel AlnebergH40 (96)2 600 m12:41
450611Kajsa WallinD12 (146)1 820 m12:48
1259805Christer LennellÖppen motion 6 (133)2 340 m12:52:50
7206824Johan WallinÖppen motion 6 (133)2 340 m12:55:19
450601Jenny SvärdÖppen motion 3 (100)1 980 m13:07:42
4042104310Sara LagermanD16 (72)2 080 m13:17
343472Pia HammarÖppen motion 6 (133)2 340 m13:19:30
2078004Susanne SöderholmD50 (40)1 690 m13:32
431450326Hillevie SvärdD16 (72)2 080 m13:44

Stångenäs AIS

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
253773Fredrik NilssonH50 (58)2 160 m12:09
670219Tommy JohanssonH50 (58)2 160 m12:14
259608Katarina JohanssonÖppen motion 3 (100)1 980 m12:35:07
555190Bengt-Olof JohanssonH70 (32)1 620 m12:38
253787Viktor NilssonH12 (132)1 790 m13:01
9550524Inge JosefssonH60 (24)2 050 m13:05
26430Ralph JohanssonH55 (30)2 160 m13:21

Sävedalens AIK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
800810Fredrik WeihardH35 (32)2 730 m12:04
9995273Bruno FovaeusU2 (88)1 670 m12:11:40
700417Felix WeihardU1 (90)1 250 m12:16:48
3319020828Rasmus Johansson FjordsideH16 (98)2 480 m12:30
9081004Linus WeihardU2 (88)1 670 m12:42:44
730622Ola SkeppH40 (96)2 600 m12:43
2048702Hannah FovaeusÖppen motion 6 (133)2 340 m12:48:01
2048706Magnus FovaeusÖppen motion 6 (133)2 340 m12:48:02
520616Monica KnutssonD60 (22)1 560 m12:58
1379457768Gunnar FovaeusH14 (156)2 310 m13:18
1529030217Casper SkeppH14 (156)2 310 m13:33
1629040805Arvid SkeppH14 (156)2 310 m13:43

Söders-Tyresö

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
30345Evelina EricssonD21 (14)2 710 m12:31

Södertälje-Nykvarn OF

30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2106060Hampus FlodqvistU1 (90)1 250 m12:04:21
2081403177Alma GauffinD14 (144)1 890 m12:07
972000Sofie OhlssonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:10:59
218451434Sophie BrennanD14 (144)1 890 m12:17
2066550Liz BrennanÖppen motion 3 (100)1 980 m12:19:07
7675469Susanne StålD45 (58)1 810 m12:26
2059047Henrik LöfgrenH40 (96)2 600 m12:27
3388020421Martin BygdénH16 (98)2 480 m12:37
38647Annika BygdénD45 (58)1 810 m12:37
680219Sofia HeldtD45 (58)1 810 m12:41
7124549Johan StrindH45 (90)2 390 m12:43
2499200685Klara BorgD14 (144)1 890 m12:48
2531411383Lisa EdénD14 (144)1 890 m12:52
1971777Tomas GauffinH45 (90)2 390 m12:55
341752Henrik WillamoH18 (14)2 510 m12:58
998877Christoffer AhlsénH18 (14)2 510 m13:00
1228030429Viktor LöfgrenH14 (156)2 310 m13:03
449121Lovisa BorgD12 (146)1 820 m13:09
9201720Peter EdénH45 (90)2 390 m13:11
8050817Axel RystedtH12 (132)1 790 m13:13
4032057272Sofia WigleD16 (72)2 080 m13:16
405442104Mildred PetterssonD16 (72)2 080 m13:18
7720627Lars BygdénH45 (90)2 390 m13:19
4072048674Lisa HeldtD16 (72)2 080 m13:20
7206838Klara StrindD12 (146)1 820 m13:20
2059008Ellen LöfgrenU2 (88)1 670 m13:22:36
7962283Alexandra StålD12 (146)1 820 m13:29
155504431Alexander AhlsénH14 (156)2 310 m13:36
438469Stina BygdénD12 (146)1 820 m13:40
451490Marianne PetterssonD50 (40)1 690 m13:41

Tenhults SOK

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
451322Ester EklundU2 (88)1 670 m12:04:58
1408124Olle HedströmH10 (86)1 680 m12:09
1701229Tobias HedströmÖppen motion 6 (133)2 340 m12:11:26
1080918Hugo JanssonH10 (86)1 680 m12:12
2088989Johan KyhlbergH40 (96)2 600 m12:13
451323Jan-Olof ÅkessonÖppen motion 3 (100)1 980 m12:16:44
1020902Tilda SkarstedtD10 (82)1 640 m12:20
451324Isak HertzH10 (86)1 680 m12:25
1000805Anette HertzÖppen motion 6 (133)2 340 m12:25:07
302213Elsa KyhlbergD12 (146)1 820 m12:50
2106167Karin HedströmÖppen motion 3 (100)1 980 m13:06:21
1343650Björn HertzÖppen motion 6 (133)2 340 m13:08:52
1050806Selma HedströmD12 (146)1 820 m13:18
1050606Agnes HertzD12 (146)1 820 m13:22
1050503Hanna SkarstedtD12 (146)1 820 m13:27
1050609Jenny JanssonD12 (146)1 820 m13:39

Tibro OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
341026Jens LindströmH50 (58)2 160 m12:02
2800478Lennart JakobssonH65 (30)1 860 m12:28
1767003125Gustav LidmanH14 (156)2 310 m12:30
9470221Bo KlamfeltH70 (32)1 620 m12:39
1079030614Edvin HenryssonH14 (156)2 310 m12:48
341059Angelica BrandqvistD40 (64)1 810 m13:24
29273Lucy LouD50 (40)1 690 m13:39

Tidaholm SOK Sisu

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9670713Stefan KarlssonH50 (58)2 160 m11:59
47332Bengt GustafssonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:23:35
17975Bengt AnderssonH75 (20)1 590 m12:33

Tjalve IF Norrköping

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26088Peter WilhelmsonH35 (32)2 730 m12:00
26085Lukas RosengrenU2 (88)1 670 m12:08:37
1710506Johan DahmÖppen motion 8 (80)2 960 m12:25:24
9060825Edvin FredrikssonH12 (132)1 790 m12:57
2095419Erik FredrikssonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:57:15
2109370Stella RosengrenD12 (146)1 820 m12:58
2109165Helene ÖhlundÖppen motion 3 (100)1 980 m12:58:18
1239030424Valter FredrikssonH14 (156)2 310 m13:04
2095417Robin WilhelmsonH12 (132)1 790 m13:11
1061023Vincent DahmH12 (132)1 790 m13:22
26095Olivia DahmInskolning (56)1 240 m13:25:05

Trollhättans SOK

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15878Karleric FranssonH80 (6)1 400 m12:02
7080516Olivia GustafssonU2 (88)1 670 m12:03:54
448911Oskar GustafssonU2 (88)1 670 m12:03:55
3098020820Hugo MandingerH16 (98)2 480 m12:08
580505Christoffer JohanssonH21 (24)3 040 m12:08
9650426Martin MandingerH50 (58)2 160 m12:15
2209030126Moa ErikssonD14 (144)1 890 m12:19
7520630Börje GustavssonH65 (30)1 860 m12:30
449658Gunnar WaernH75 (20)1 590 m12:31
717445Lars LjungbergH75 (20)1 590 m12:34
343550121Linus KristianssonH16 (98)2 480 m12:42
721121Sofia GustafssonD45 (58)1 810 m12:44
7001125Oscar KarlssonH18 (14)2 510 m12:59
26625Peter LarssonH60 (24)2 050 m13:03
306505Lena WaernD70 (14)1 430 m13:03
8051024Alva BjörkD12 (146)1 820 m13:04
217420Annika HallénÖppen motion 6 (133)2 340 m13:04:15
439384Kristina NyströmÖppen motion 6 (133)2 340 m13:04:17
1369030415David AlménH14 (156)2 310 m13:17
7104300Sven Arne KarlssonH45 (90)2 390 m13:17
9580504Stefan JohanssonH55 (30)2 160 m13:22
9620926Stefan HornebrantH55 (30)2 160 m13:24
9005651Ulf NyströmH55 (30)2 160 m13:26
424920121Malin KristianssonD16 (72)2 080 m13:37
1578030205Arvid BjörkH14 (156)2 310 m13:38
9020820Margareta MandingerD50 (40)1 690 m13:45

Tumba-Mälarhöjden OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1038141414Ludvig LangeH14 (156)2 310 m12:44

Uddevalla OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
610801Nina BejbomD55 (22)1 570 m12:04
866886Gunnar BejbomH65 (30)1 860 m12:23
550523Rune SandbergH70 (32)1 620 m12:47

Ulricehamns OK

62 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2682077930Ellen ArneborgD14 (144)1 890 m11:55
2101656Frida SkoglundD10 (82)1 640 m11:56
2087126Albin EfraimssonH10 (86)1 680 m11:56
1412459Jonas EmtervallH35 (32)2 730 m11:58
9091209Gustav KarlssonH10 (86)1 680 m11:59
449756Jacob HolmbergH10 (86)1 680 m12:01
500600Marcus KvarndalH35 (32)2 730 m12:02
2095283August LennartssonInskolning (56)1 240 m12:02:33
2059032Johannes HolmbergU1 (90)1 250 m12:04:06
263624Minna KvarndalInskolning (56)1 240 m12:05:20
36986Patrik SöderlundH40 (96)2 600 m12:06
9800117Karl-Anton KarlssonH35 (32)2 730 m12:09
1401394Lars ErikssonÖppen motion 3 (100)1 980 m12:09:20
2112101651Astrid ErikssonD14 (144)1 890 m12:10
408760Linda CarlbomÖppen motion 3 (100)1 980 m12:10:06
43027Lisa AnderssonÖppen motion 8 (80)2 960 m12:11:23
205380Johan FalkÖppen motion 8 (80)2 960 m12:12:55
3159100202Ludvig CarlbomH16 (98)2 480 m12:14
2077907Susanne ArneborgD45 (58)1 810 m12:17
239552Patrik CarlbomH40 (96)2 600 m12:18
2058787Oskar ZitkaU1 (90)1 250 m12:18:48
2085424Eskil EmtervallInskolning (56)1 240 m12:21:51
2085425Alva EmtervallInskolning (56)1 240 m12:21:55
22412468Maja NordinD14 (144)1 890 m12:23
7206298Teo PalmérH10 (86)1 680 m12:24
9080104Anton KarlssonH10 (86)1 680 m12:26
12464Olle NordinH10 (86)1 680 m12:28
449741Ann-Chatrin HolmbergD45 (58)1 810 m12:28
2106185Maria EfraimssonÖppen motion 3 (100)1 980 m12:28:13
9830502Johanna KarlssonD21 (14)2 710 m12:29
760511Henrik EricksonH40 (96)2 600 m12:30
1752058789Vilmer SöderlundH14 (156)2 310 m12:31
1739101922Emanuel ZitkaH14 (156)2 310 m12:33
1721013493Lucas EfraimssonH14 (156)2 310 m12:34
171427791Albin GenbergH14 (156)2 310 m12:35
354080Kajsa NordinD45 (58)1 810 m12:39
2077906Lars ArneborgH45 (90)2 390 m12:39
2422101672Selma SjöstrandD14 (144)1 890 m12:41
2088941Anders GenbergH45 (90)2 390 m12:41
2089310Eskil SöderlundH12 (132)1 790 m12:42
2101653Saga SjöstrandInskolning (56)1 240 m12:42:57
2079655Erik ArneborgH12 (132)1 790 m12:43
2101667Helena ErikssonD12 (146)1 820 m12:44
2088546Edvin LennartsonH12 (132)1 790 m12:47
451506Per SmedbergÖppen motion 6 (133)2 340 m12:51:17
451507Vilma HolgerssonInskolning (56)1 240 m12:52:38
2058786Edith SmedbergU2 (88)1 670 m12:55:12
2087003Tindra HolgerssonU2 (88)1 670 m12:55:14
354069Henrik HolgerssonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:55:21
2087177Lova HolgerssonÖppen motion 6 (133)2 340 m12:55:22
2085428Ulrika EmtervallÖppen motion 6 (133)2 340 m12:56:55
1418172Stefan NordinH45 (90)2 390 m12:57
2095294Maria LennartsonÖppen motion 8 (80)2 960 m12:57:12
417596Per HolmbergÖppen motion 8 (80)2 960 m12:58:21
2058788Elias ZitkaInskolning (56)1 240 m12:58:55
203904Malin AnderssonD40 (64)1 810 m13:05
451508Folke SöderlundU1 (90)1 250 m13:07:32
2101673Melvin SjöstrandH12 (132)1 790 m13:14
2101675Isak SkoglundH12 (132)1 790 m13:24
1482101654Adam SkoglundH14 (156)2 310 m13:29
1422649Fredrik ZitkaÖppen motion 3 (100)1 980 m13:44:44
1642059083Joel HolmbergH14 (156)2 310 m13:45

Vaggeryds SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9002070Lisbeth KarlssonD70 (14)1 430 m12:59

Vingåkers OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1070609Alicia LarssonD10 (82)1 640 m11:54
354193Linus LarssonH40 (96)2 600 m12:05
213728Anna LarssonD40 (64)1 810 m13:03

Vänersborgs SK

29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1348409Mattias BillsonÖppen motion 8 (80)2 960 m12:00:00
9709122Andrea EnbomD10 (82)1 640 m12:01
9709121Linn EnbomD10 (82)1 640 m12:04
1080722Gabriel HogedalH10 (86)1 680 m12:06
1047027Max SylvanU2 (88)1 670 m12:07:50
9090312Johannes AnderssonH10 (86)1 680 m12:08
25101Sara AnderssonÖppen motion 3 (100)1 980 m12:08:09
448915Nore ModénH10 (86)1 680 m12:10
9070512Ida AnderssonD10 (82)1 640 m12:13
448906Vilgot ÅhlundH10 (86)1 680 m12:13
740531Patrik SvalinH40 (96)2 600 m12:20
1660626Ida SylvanD10 (82)1 640 m12:22
25121Jenny NymanD45 (58)1 810 m12:30
9760229Robert EnbomH40 (96)2 600 m12:34
9500514Lars HogedalH65 (30)1 860 m12:34
264613Bror PalgrimH70 (32)1 620 m12:42
730227Tommy AnderssonH40 (96)2 600 m12:44
9530312Gunilla HogedalD60 (22)1 560 m12:53
807547Per-Arne JohanssonH70 (32)1 620 m12:53
260421646Matilda CederbergD14 (144)1 890 m12:59
2063302Alvin RösehagU2 (88)1 670 m12:59:19
26609Kristina JohanssonD70 (14)1 430 m13:02
1225595Åsa SylvanÖppen motion 6 (133)2 340 m13:03:41
1061008Liam HogedalH12 (132)1 790 m13:09
9761202Katarina EnbomD40 (64)1 810 m13:21
410405196Alice SvalinD16 (72)2 080 m13:23
9060323Maja NymanD12 (146)1 820 m13:31
800707Emelie SvalinD35 (18)2 120 m13:39
218249Kristina ÅhlundD35 (18)2 120 m13:41

Västerviks OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
610419Lotta Lidman AlmqvistD55 (22)1 570 m12:07
560611Thomas AlmqvistH60 (24)2 050 m12:55

Västerås SOK

50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2107330Pia WiklundÖppen motion 3 (100)1 980 m12:02:29
2049102108Kristina LindgrenD14 (144)1 890 m12:03
3049102110Pontus LindgrenH16 (98)2 480 m12:03
2107592Hanna ThapperU1 (90)1 250 m12:04:30
3068070800Hugo FriskH16 (98)2 480 m12:05
2101796Johan HerbstH35 (32)2 730 m12:07
2104324Alicia HermannD10 (82)1 640 m12:08
2107030227Amanda HallD14 (144)1 890 m12:09
1416202Martin OldaeusH35 (32)2 730 m12:10
409880Lovisa BjörnbergD10 (82)1 640 m12:11
1100824David ThapperH10 (86)1 680 m12:15
8420812Anna LindgrenD45 (58)1 810 m12:19
710927Anna HallD45 (58)1 810 m12:21
43045Hugo ZetterbergH10 (86)1 680 m12:22
347130Elin PalmD10 (82)1 640 m12:25
39290Agnes AnderssonU1 (90)1 250 m12:25:41
403983Frida HerbstD10 (82)1 640 m12:29
262306Alexander ThulinH10 (86)1 680 m12:29
730928Johan AhlströmH40 (96)2 600 m12:29
720509Anna NygårdD45 (58)1 810 m12:29
231405179Fanny AnderssonD14 (144)1 890 m12:30
3379081247Tamás SzütsH16 (98)2 480 m12:36
3401401355Martin SandqvistH16 (98)2 480 m12:39
2103873Per HermannH40 (96)2 600 m12:39
450698Nils SandqvistÖppen motion 6 (133)2 340 m12:39:45
2411031010Felicia SahlénD14 (144)1 890 m12:40
249156Daniel BjörnbergH40 (96)2 600 m12:46
1088030622Lucas AhlströmH14 (156)2 310 m12:49
409459Anders SahlénH45 (90)2 390 m12:51
27583Johan SundénH45 (90)2 390 m12:53
450642Karin SandqvistÖppen motion 3 (100)1 980 m12:53:05
1149102624Tobias DahlmarkH14 (156)2 310 m12:55
2101828Olle OldaeusU2 (88)1 670 m12:55:48
7050311Kajsa HallD12 (146)1 820 m12:56
2582101573Hanna ThulinD14 (144)1 890 m12:57
2632101568Hanna HermannD14 (144)1 890 m13:02
681205Robert PalmH45 (90)2 390 m13:04
7005111Lars HallH45 (90)2 390 m13:06
9550505Alva SkoogD12 (146)1 820 m13:10
2109384Emma HerbstÖppen motion 6 (133)2 340 m13:10:51
1973817Eva OdeD40 (64)1 810 m13:12
444171David LindgrenH45 (90)2 390 m13:13
1060210Nova SahlénD12 (146)1 820 m13:14
940316Elvira BjörnbergD12 (146)1 820 m13:17
1401357Carl SandqvistH12 (132)1 790 m13:18
450826Tomas LindqvistH45 (90)2 390 m13:18
1135255Elis WiklundH12 (132)1 790 m13:21
1401345Samuel LindqvistH12 (132)1 790 m13:23
444705Pernilla SahlénD40 (64)1 810 m13:23
403981Filip AnderssonH12 (132)1 790 m13:39

Växjö OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2075447Emma LindénD10 (82)1 640 m12:15
2075270Jonny LindénH45 (90)2 390 m13:05
2075318Frida LindénD12 (146)1 820 m13:06
2075211Mona LindénD40 (64)1 810 m13:07

Annonser