Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ljungsbrokampen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ljungsbrokampen
Arrangörsorganisation: OK Skogsströvarna
Datum: onsdag 10 maj 2017

D21

4 500 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna EngströmOK Hällen18:02
Josefina BerntssonLinköpings OK18:03
Karin SjögrenTjällmo-Godegårds OK18:04
Agnes WesterbergTrollhättans SOK18:05
Erika BlixtOK Hammaren18:06
Maria ElmelidLinköpings OK18:07
Ellinor ErikssonOK Tisaren18:08
Emma HelmerssonVästerås SOK18:09
Karolina FalkOK Roxen18:10
Alva OlssonLinköpings OK18:11
Elin SvenssonIK Hakarpspojkarna18:12
Lovisa AdolfssonOK Denseln18:13
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK18:14
Emelie LarssonÄrla IF18:15
Sanna SkoogKils OK18:16
Veronica LundOK Kolmården18:17
Therese KlintbergLinköpings OK18:18
Moa SvenssonNässjö OK18:19
Frida KarlssonLinköpings OK18:20
Charlotte ÖstlundOK Roxen18:21
Anna WehlinSkogspojkarnas OK18:22
Rebecka HeinrupTullinge SK18:23
Jenny SandhOK Roxen18:24
Julia Modig TjärnströmLinköpings OK18:25
Erica PetterssonIFK Göteborg18:26
Joline IngelssonOK Hammaren18:27
Kajsa HammarströmLinköpings OK18:28
Lovisa LjungOK Njudung18:29
Marika LundinTjällmo-Godegårds OK18:30
Fredrika VångellLinköpings OK18:31

H21

5 130 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan WehlinSkogspojkarnas OK18:09
Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK18:10
Johan AllardLinköpings OK18:11
Björn CarlsonOK Roxen18:12
Niklas OlssonLinköpings OK18:13
Daniel NilssonNyköpings OK18:14
Pontus LindblomOK Roxen18:15
Maxime BonneauLinköpings OK18:16
Ludvig ErikssonKils OK18:17
Emil KaleredOK Denseln18:18
Johan EklundVäxjö OK18:19
Gunnar EngströmLinköpings OK18:20
Eric RosanderFinspångs SOK18:21
Per BrolundOK Denseln18:22
Victor BergstrandMotala AIF OL18:23
Henrik TostebergLinköpings OK18:24
Rudolfs ZernisÄrla IF18:25
Marcus HanssonLinköpings OK18:26
Hans BrolundOK Denseln18:27
Jonas LundgrenLinköpings OK18:28
Mathias HallménOK Denseln18:29
Vidar SjögrenTjällmo-Godegårds OK18:30
Henrik EklundVäxjö OK18:31
Erik MartinssonLinköpings OK18:32
Jens WängdahlNyköpings OK18:33
Viktor AntonssonEksjö SOK18:34
Oskar DanielsAttunda OK18:35
Erik BacktemanLinköpings OK18:36
Erik HelanderOK Roxen18:37
Sven EngströmLinköpings OK18:38
Mattias ZachrissonOK Roxen18:39
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro18:40
Erik AnderssonIK Gandvik18:41
Per CarlborgLinköpings OK18:42
Erik SandhOK Roxen18:43
Erik LindgrenKFUM Örebro OK18:44
Pontus GunnarssonLinköpings OK18:45
Olle KaleredOK Denseln18:46
Magnus BlomgrenOK Kolmården18:47
Anton SundgrenLånghundra IF18:48
Rasmus ElmelidLinköpings OK18:49
Simon RuneforsVäxjö OK18:50
Mattias ErikssonOK Denseln18:51

D20

3 760 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emilia ÖstlundOK Kolmården18:06
Linnea BorgLinköpings OK18:08
Tora WesterbergOK Kolmården18:10
Klara LjunggrenLinköpings OK18:12
Julia ErikssonOK Kolmården18:14

D18

3 520 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tilda MarmelidOK Roxen18:03
Julia KnutssonBoxholm-Mjölby OL18:05
Frida SahlmanLinköpings OK18:07
Josefin BovellanNAIS Orienteringsklubb18:09
Malva EvebornOK Roxen18:11

H18

4 380 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hugo EkingeOK Motala18:04
Josef JohanssonOK Kolmården18:06
Thorsten SvenssonFinspångs SOK18:08

D16

3 230 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna JohnssonSkogspojkarnas OK18:11
Karolina RönnbäckOK Eken18:15
Tove PetterssonOK Roxen18:17
Ebba KleinBjörkfors GOIF18:19
Emmy LindgrenLinköpings OK18:21
Filippa BjörkhammerBjörkfors GOIF18:23
Sanna LönngrenBoxholm-Mjölby OL18:25
Hanna RothLinköpings OK18:27
Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK18:29
Olivia AsketunOK Roxen18:31
Emma ErikssonTjällmo-Godegårds OK18:33
Alice MarmelidOK Roxen18:37

H16

3 760 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb18:18
Simon JohanssonOK Kolmården18:20
Malte EvebornOK Roxen18:22
Leo JohanssonOK Kolmården18:24
Olof LjunggrenLinköpings OK18:28
Valter PetterssonOK Tisaren18:30
Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb18:32
Erik WikströmNAIS Orienteringsklubb18:34
Albin EronnLinköpings OK18:36
Ludvig ClassonNAIS Orienteringsklubb18:38
Edvin WaldfeltFinspångs SOK18:40
Adrian SiiraOK Motala18:42
Erik JohnssonOK Kolmården18:44
Joar HertinIK Hakarpspojkarna18:46
Arvid WesterbergOK Kolmården18:50
Joel ErnstssonFinspångs SOK18:52

H16 Kort

2 850 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin KvillengFinspångs SOK18:22

D14

2 850 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jensine SvenssonFinspångs SOK18:00
Tilda TudénBoxholm-Mjölby OL18:01
Kerstin LjungemyrOK Kolmården18:03
Linda SvenssonFinspångs SOK18:04
Maja HarryssonFinspångs SOK18:05
Elin KjellmanLinköpings OK18:06
Johanna TörnqvistMotala AIF OL18:07
Linn AldénOK Roxen18:08
Sofie VindFinspångs SOK18:09
Lova ElnegårdLinköpings OK18:10
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb18:11
Alice JohanssonFinspångs SOK18:12
Linnea LundOK Kolmården18:14
Ida HjortOK Roxen18:15
Sara WänströmFinspångs SOK18:16
Alice ErikssonTjällmo-Godegårds OK18:17

H14

2 850 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Valter FredrikssonTjalve IF Norrköping18:27
Samuel KleinBjörkfors GOIF18:28
Elmer WaldfeltFinspångs SOK18:30
William SvartlingOK Motala18:31
Mattias JosefssonOK Roxen18:32
Tim MartinssonOK Motala18:33
Olof EkmanFinspångs SOK18:34
Edvin WalterssonOK Roxen18:35
Johan ÅrbrinkLinköpings OK18:37
Vilgot KempeOK Denseln18:38
Albin KjellbergBjörkfors GOIF18:39
Emil SöderbergTjällmo-Godegårds OK18:40
Simon FlankegårdTjalve IF Norrköping18:41
Tronje SkoglundOK Motala18:42
Pontus ÖstemarFinspångs SOK18:43
Måns BjörnskiöldOK Roxen18:45
Alexander LindströmLinköpings OK18:46
Allan WigrenOK Motala18:47
Karl HjärtsjöTjällmo-Godegårds OK18:49
Carl HedegårdOK Kolmården18:50
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK18:52
Oliver HöögOK Motala18:53
Hugo PerssonOK Denseln18:54
Rasmus PåledalOK Roxen18:55
Sverre RöjgårdOK Kolmården18:56

D14 Kort

2 350 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Veronika KvillengFinspångs SOK18:01
Malin BorgLinköpings OK18:04

D12

2 350 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Klara ZimmermanTjalve IF Norrköping18:08
202Johanna LinellFinspångs SOK18:09
203Moa PihlströmOK Roxen18:10
204Moa KleistBoxholm-Mjölby OL18:11
206Malva ÖsterbergOK Eken18:13
207Klara HaraldssonMotala AIF OL18:14
208Tyra LindellOK Roxen18:15
209Ellen LindforsBjörkfors GOIF18:16
210Stella RosengrenTjalve IF Norrköping18:17
212Josefine NilssonFinspångs SOK18:19
214Sofie EttlingSkogspojkarnas OK18:21
215Mindra LangerOK Roxen18:22
216Sigrid LjunggrenLinköpings OK18:23
217Fanny WalterssonOK Roxen18:24
218Yrsa RöjgårdOK Kolmården18:25
219Thula SkoglundOK Motala18:26
221Julia ÅttingLinköpings OK18:28
222Ida ErnstssonFinspångs SOK18:29
223Annie LundOK Kolmården18:30
224Ellen TrofastTjällmo-Godegårds OK18:31
226Elvira LarssonMotala AIF OL18:33

H12

2 350 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
246Adrian SandellOK Roxen18:35
247Leon MustapicMotala AIF OL18:36
248Edvin ÅttingLinköpings OK18:37
249Filip HöögOK Motala18:38
250Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK18:39
251Marcus PetterssonOK Roxen18:40
252Jacob PåledalOK Roxen18:41
253Noah KorallMotala AIF OL18:42
254Wilmer KempeOK Denseln18:43
255Vilgot ElnegårdLinköpings OK18:44
256Max DoverforsTjällmo-Godegårds OK18:45
257August EkingeOK Motala18:46
Vincent DahmTjalve IF Norrköping18:47
259Hugo BraamOK Denseln18:48
260Oscar KjellmanLinköpings OK18:49
261Lucas PilemalmMotala AIF OL18:50
262Robin WilhelmsonTjalve IF Norrköping18:51
Elias SjöwallOK Denseln18:52
264Martin PilemalmMotala AIF OL18:53
265Lucas BerggrenLinköpings OK18:54
266Arvid SvenssonBjörkfors GOIF18:55
267Elis PetersonOK Denseln18:56
268Filip FlisMotala AIF OL18:57
269Hugo BjörkhammerBjörkfors GOIF18:58
270Emil LagnetegBoxholm-Mjölby OL18:59
271Rikard HellgrenFinspångs SOK19:00
273Theo ÅrbrinkLinköpings OK19:02
274Rasmus VibergOK Roxen19:03
275Oliver HaleniusMotala AIF OL19:04
276Elis BönnerBjörkfors GOIF19:05
277Otto NilssonLinköpings OK19:06
278Melker WaldfeltFinspångs SOK19:07
279Ludvig EronnLinköpings OK19:08
280Elias OhlssonTjällmo-Godegårds OK19:09
283Karl BlomgrenMotala AIF OL19:12

D12 Kort

2 310 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agnes CarlssonFinspångs SOK18:07
Cornelia LarssonFinspångs SOK18:09
Johanna HäggFinspångs SOK18:10
Elsa PetterssonFinspångs SOK18:12

D10

2 310 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alice EttlingSkogspojkarnas OK18:17
Emma EngströmFinspångs SOK18:19
Stina BerggrenLinköpings OK18:20
Johanna KleistBoxholm-Mjölby OL18:21
Tilde EvebornOK Roxen18:22
Ebba SkullmanLinköpings OK18:24
Tora KolmodinOK Roxen18:25
Nora KleinBjörkfors GOIF18:27
Tilda MalmströmTjalve IF Norrköping18:28
Alva LindforsBjörkfors GOIF18:30
Lovis ÖsterbergOK Eken18:31
Emilia MarcussonLinköpings OK18:32
Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb18:34
Frida SöderqvistLinköpings OK18:35
Ebba HjärtsjöTjällmo-Godegårds OK18:36

H10

2 310 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mille LangerOK Roxen18:39
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK18:40
Arvid KarlssonTjällmo-Godegårds OK18:41
Alfred LarssonMotala AIF OL18:43
Hannes PetersonOK Denseln18:44
Emil ÖstemarFinspångs SOK18:46
Olof HertinIK Hakarpspojkarna18:48
Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK18:49
Linus SöderbergLinköpings OK19:00

D35

3 520 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sara SöderqvistLinköpings OK18:27
Helena SkoglundOK Motala18:29
Anna-Lena LagnetegBoxholm-Mjölby OL18:31
Anna KempeOK Denseln18:33

H35

5 130 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik JönssonMotala AIF OL18:01
Peter WilhelmsonTjalve IF Norrköping18:03
Peter AronssonLinköpings OK18:05

D40

3 520 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karolina HellgrenFinspångs SOK18:17
Jennie KleistBoxholm-Mjölby OL18:19
Angelica BrandqvistTibro OK18:21

H40

4 500 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK18:33
Bertil EronnLinköpings OK18:35
Martin LindforsBjörkfors GOIF18:37
Richard OlovssonGamleby OK18:39
Mårten LindquistBoxholm-Mjölby OL18:41
Thorbjörn GustafssonTjällmo-Godegårds OK18:43
Joakim KjellbergBjörkfors GOIF18:45
Henrik PetersonOK Denseln18:47
James MelanderTjällmo-Godegårds OK18:49
Erik ÖsterbergOK Eken18:51
Nils-Åke SkoglundOK Motala18:53
Markus KleinBjörkfors GOIF18:55
Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL18:57
Peter EttlingSkogspojkarnas OK18:59
Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK19:01
Mattias NilssonBjörkfors GOIF19:03

D45

3 190 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofia WesterbergOK Kolmården18:00
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL18:02
Cecilia BjörkhammerBjörkfors GOIF18:04
Maria OlofssonLinköpings OK18:06
Helena HolmOK Roxen18:08
Jenny RöjgårdOK Kolmården18:10
Jessica HallrosMotala AIF OL18:12
Lotta BorgLinköpings OK18:14
Lena LindmanFinspångs SOK18:16
Agneta ErikssonOK Kolmården18:18
Lena MalmströmTjalve IF Norrköping18:20
Mia EronnLinköpings OK18:22

H45

4 380 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats RöjgårdOK Kolmården18:10
Christian ErikssonLinköpings OK18:12
Roger JohanssonOK Vargen18:14
Per KempeOK Denseln18:16
Patrik MartinssonOK Motala18:18
Tomas BomanLinköpings OK18:20
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL18:22
Erik ErnstssonFinspångs SOK18:24
Andreas PihlströmOK Landehof18:26
Magnus SahlmanLinköpings OK18:28
Fredrik EngmanOK Denseln18:30
Per MagnussonLinköpings OK18:32
Henrik MarmelidOK Roxen18:34
Erik KarlssonTjällmo-Godegårds OK18:36
Martin JarelandLinköpings OK18:38
Torbjörn AnderssonOK Motala18:40
Johan WänströmFinspångs SOK18:42
Åke LjunggrenLinköpings OK18:44
Peter LundOK Kolmården18:46

D50

3 190 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inger GuståsLinköpings OK18:24
Sofia GustafssonOK Roxen18:25
Carina KaleredOK Denseln18:26
Anna KullbergLinköpings OK18:27
Anita WehlinSkogspojkarnas OK18:28
Mia LindbergBoxholm-Mjölby OL18:29
Lucy LouTibro OK18:30
Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL18:31
Lena StrömbäckLinköpings OK18:32
Ebba HedegårdOK Kolmården18:33
Gitte EngströmLinköpings OK18:34
Annelie AleniusBoxholm-Mjölby OL18:36
Karin SkullmanLinköpings OK18:37

H50

4 160 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL18:05
Jonas DetterfeltLinköpings OK18:07
Anders BruhnMotala AIF OL18:09
Niklas RönnbäckOK Eken18:11
Per JohanssonMotala AIF OL18:13
Gunnar NilssonFinspångs SOK18:15
Jesper JohanssonLinköpings OK18:17
Ola SvärmOK Roxen18:19
Thomas RimhagenLinköpings OK18:21
Jens LindströmTibro OK18:23
Henric KarlssonMotala AIF OL18:25
Johan MalmOK Kolmården18:27
Olle SjöforsOK Älme18:29
Lars WistedtBoxholm-Mjölby OL18:31
Rikard BorgLinköpings OK18:33
Mikael WesterbergOK Kolmården18:35
Mats R JohanssonMotala AIF OL18:37
Anders BergLinköpings OK18:39
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL18:41
Jonas PetterssonOK Tisaren18:43
Johan FridströmFinspångs SOK18:45
Johan ÅttingLinköpings OK18:47

D55

2 930 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carina FaxénLinköpings OK18:00
Lena RosanderFinspångs SOK18:02
Pia VångellLinköpings OK18:04
Inger BergLinköpings OK18:06
Ingrid RoosMotala AIF OL18:08
Anne BössfallLinköpings OK18:10

H55

3 410 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lennart GustafssonBoxholm-Mjölby OL18:04
Lars-Gunnar NilssonEksjö SOK18:06
Peter LindebringOK Denseln18:08
Mats LönngrenBoxholm-Mjölby OL18:10
Bengt SchwartzOK Kolmården18:12
Christer KarlssonBoxholm-Mjölby OL18:14
Thomas PeterssonNAIS Orienteringsklubb18:16
Jan-Erik KarlssonBoxholm-Mjölby OL18:18

D60

2 610 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Barbro FrelinOK Roxen18:16
Lena PerssonGamleby OK18:18
Lena FröbergTjalve IF Norrköping18:20
Elisabeth ErikssonNyköpings OK18:22
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb18:24
Lena JohanssonSkogspojkarnas OK18:26
Carin AnderssonOK Denseln18:28
Gerd HagströmTjalve IF Norrköping18:30

H60

3 410 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL18:24
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK18:26
Jan LundgrenLinköpings OK18:28
Leif EfraimssonMotala AIF OL18:30
Pär ForsströmStjärnorps SK18:32
Christer FranssonMotala AIF OL18:34
Jan-Ola KarlssonOK Njudung18:36
Tomas VångellLinköpings OK18:38
Karl MollénOK Denseln18:40
Ingemar PerssonGamleby OK18:42
Mats RosanderFinspångs SOK18:44
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF18:46
Stephan SvenssonLinköpings OK18:48

D65

2 610 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britt-Marie AldénOK Kolmården18:04
Mona PetersenOK Motala18:06
Maria NordvallOK Kolmården18:08

H65

3 190 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ove JohanssonOK Kolmården18:31
Per-Åke TengvallBoxholm-Mjölby OL18:33
Tord FranssonMotala AIF OL18:35
Pelle SkullmanLinköpings OK18:37
Anders ÅbergTjällmo-Godegårds OK18:39
Olle ArmanNyköpings OK18:41
Lennart JakobssonTibro OK18:43
Lars StrömTjällmo-Godegårds OK18:45
Hans-Ove ErikssonNyköpings OK18:47
Håkan TengvallBoxholm-Mjölby OL18:49
Leif HasselströmMotala AIF OL18:51
Christer JohanssonOK Motala18:53
Per ErikssonLinköpings OK18:55
Hans GustavssonNyköpings OK18:57
Anders HedinMotala AIF OL18:59
Per-Martin GustavsonTjällmo-Godegårds OK19:01
Hans PerssonMatteus SI19:03

D70

2 000 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Louise-Marie NilssonOK Klemmingen18:17
Ulla LindellOK Hällen18:19
Kerstin BengtssonMotala AIF OL18:21
Carina LindmanFinspångs SOK18:23

H70

2 930 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sievert GustafssonTjällmo-Godegårds OK18:24
Arne AnderssonOK Motala18:26
Stellan AhnströmForserums SOK18:28
Bertil WahlqvistIFK Norrköpings OK18:30
Håkan GustafssonBoxholm-Mjölby OL18:32
Roland AlsénOK Roxen18:34
Ove CaesarTjällmo-Godegårds OK18:36
Christer SandhOK Roxen18:38
Ulf WaldenfjordLinköpings OK18:40
Göran SjögrenIFK Norrköpings OK18:42
Kjell NilssonOK Klemmingen18:44
Peter HagströmTjalve IF Norrköping18:46
Rolf-Inge KarlssonBoxholm-Mjölby OL18:48
Runar AldénOK Kolmården18:50
Tore KarlssonTjällmo-Godegårds OK18:52
Torbjörn BäckIFK Norrköpings OK18:54
Peter JakobssonLinköpings OK18:56
Johnny GustafssonGamleby OK18:58
Leif SamorTjällmo-Godegårds OK19:00
Anders MonteliusBoxholm-Mjölby OL19:02
Inge SundströmNyköpings OK19:04
Kjell HolmströmBjörkfors GOIF19:06
Rune RingsgårdOK Roxen19:08
Roger DanielssonLinköpings OK19:10

D75

2 000 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Chatarina AnderssonOK Motala18:06
Inger GustafssonOK Roxen18:09
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK18:12

H75

2 930 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bengt KarlssonLinköpings AIK18:11
Bertil ArdellOK Roxen18:12
Uno BergOK Motala18:13
Gunnar BrystHjobygdens OK18:14
Sune LindellOK Hällen18:15
Bertil EngmanIFK Norrköpings OK18:16
Leif AnderssonOK Motala18:17
Alf MattssonOK Kolmården18:18
Kjell HagströmLinköpings OK18:19
Stig BengtssonMotala AIF OL18:20

H80

2 000 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Holger PerssonOK Eken18:29
Sven JonssonOK Roxen18:32
Ola KleistBoxholm-Mjölby OL18:35

H85

2 000 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils-Erik ÅbergTjällmo-Godegårds OK18:26

Inskolning

1 630 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ester TillmarOK Eken17:35:43
Signe TillmarOK Eken17:35:46
Ted RogbjerFinspångs SOK17:52:10
Disa KorallMotala AIF OL17:53:48
Elis KorallMotala AIF OL17:54:29
Emil OscarssonFinspångs SOK18:00:20
Albin OscarssonFinspångs SOK18:01:26
Otto NilssonMotala AIF OL18:01:54
Alvida RosenkvistOK Roxen18:08:55
Elvira LankerOK Roxen18:14:27
Elvin MagnellKatrineholms OK18:14:38
Elton MagnellKatrineholms OK18:14:41
Saga KolmodinOK Roxen18:17:42
Tuva LindforsOK Roxen18:17:44
Liva NiordOK Roxen18:20:29
Fridolf LarssonMotala AIF OL18:22:32
Joel FrodinOK Roxen18:29:15
Elvira ÖsterbergOK Eken18:31:00
Algot StrandMotala AIF OL18:48:04
Wille StrandMotala AIF OL18:49:02

U1

1 930 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oskar SjöstrandLinköpings OK17:43:23
Ella JohanssonFinspångs SOK17:50:02
Alexander MarcussonLinköpings OK17:53:08
Felix NidebornOK Roxen17:58:42
Saga LindellOK Roxen18:00:10
Tage NyanderOK Roxen18:05:21
Elma MagnellKatrineholms OK18:06:14
Stina WallinOK Roxen18:07:54
Emma PilemalmMotala AIF OL18:08:30
Linus FredsbergOK Roxen18:08:43
Hilma SelestamOK Roxen18:09:15
Lukas LarssonOK Roxen18:09:16
Juno EngströmOK Roxen18:11:54
Julia StarkOK Roxen18:11:55
Alicia Johansson NilssonOK Roxen18:14:29
Edvin NorbrantOK Roxen18:16:53
Melker SigefjordOK Roxen18:16:56
Stina JonssonOK Roxen18:17:36
Viktor KarlssonTjällmo-Godegårds OK18:29:54
Agnes SöderbergTjällmo-Godegårds OK18:30:57
Linnéa PåledalOK Roxen18:35:08
Alvin KorallMotala AIF OL18:40:50
Hugo AldénOK Roxen18:53:33
Tilde SöderbergLinköpings OK19:01:41

U2

2 330 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joel JärvenpääMotala AIF OL17:40:24
Erik SjöstrandLinköpings OK17:40:55
Agnes EklundOK Denseln18:06:46
Elsa NyanderOK Roxen18:06:48
Alexander LarssonFinspångs SOK18:10:15
Märta HaraldssonMotala AIF OL18:13:47
Alfred PetterssonFinspångs SOK18:14:50
Carl FurhoffTjällmo-Godegårds OK18:19:40
Wilma AktnerTjällmo-Godegårds OK18:19:51
Alma AktnerTjällmo-Godegårds OK18:19:53
Joel GustavssonOK Roxen18:21:00
Moa BahlmannLinköpings OK18:21:36
Viktor AbrahamssonTjällmo-Godegårds OK18:29:23
Isak LarssonTjällmo-Godegårds OK18:29:53
Elliot KarlssonTjällmo-Godegårds OK18:30:49
Elsa KorallMotala AIF OL18:39:47
Lova BraamOK Denseln18:41:40
Olivia GillTjällmo-Godegårds OK18:56:32
Alina HaleniusMotala AIF OL
Alvar KempeOK Denseln

Öppen motion 1

2 330 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Therese IdebroKlubblös18:20:20
Erik BlomgrenMotala AIF OL18:20:25
Pontuz GreenMotala AIF OL18:20:27
Anna LjusbergKlubblös18:20:39

Öppen motion 3

3 120 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joakim HöglundMotala AIF OL17:44:37
Göran WallentinssonOK Denseln17:59:57
Inger EkmanOK Roxen18:03:38
Johan LarssonOK Roxen18:09:17
Karin ZimmermanTjalve IF Norrköping18:10:11
Anna WirénLinköpings SK18:14:10
Inger FlisMotala AIF OL18:17:34
Tom HälgessonTjällmo-Godegårds OK18:19:02
Liselott AnderssonKlubblös18:21:06
William LövforsKlubblös18:23:25
Tilda TräffNAIS Orienteringsklubb18:31:04
Andreas NilssonMotala AIF OL18:32:25
Peder BlidforsKlubblös18:38:01
Patric HaleniusMotala AIF OL18:40:54
Peter PilemalmMotala AIF OL18:49:21

Öppen motion 5

3 330 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Niklas EklundOK Denseln17:59:13
Oskar SödergrenLiTHe Vilse18:09:08
Lovisa NilssonKlubblös18:10:07
Sara GertssonLinköpings OK18:10:29
Pelle ZeijlonLinköpings OK18:10:35
Jonathan AnderssonLiTHe Vilse18:12:19
Henrik ElnegårdLinköpings OK18:13:29
Joakim LindströmLinköpings OK18:14:00
Carl-Johan KihlstedtLinköpings OK18:20:56
Marie RubérLinköpings OK18:21:03
Annika LindellOK Roxen18:24:05
Carin MarcussonLinköpings OK18:32:04

Öppen motion 7

3 220 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars SonnertSol Tranås17:29:07
Anders KjellLinköpings OK17:29:54
Per DanielssonStjärnorps SK17:30:32
Yngve PetterssonLinköpings OK17:31:52
Ingrid JohanssonLinköpings OK17:37:50
Otto HolmdahlLinköpings OK17:37:55
Claus PetersenOK Motala17:39:21
André SternsonFinspångs SOK17:46:58
Torgny FaxénLinköpings OK17:51:58
Emil BruhnBoxholm-Mjölby OL17:58:13
Ellert ThunholmOK Roxen18:00:16
Linnea NordOK Klemmingen18:03:02
Per-Ove EkmanOK Roxen18:03:15
Eva EngmanOK Denseln18:03:32
Stina SternerLinköpings OK18:06:00
Sonja Albisser SvenssonFinspångs SOK18:07:17
Per FröbergTjalve IF Norrköping18:07:48
Emma BerggrenLinköpings OK18:09:33
Sören BremerBoxholm-Mjölby OL18:10:32
Gustaf OlssonLinköpings OK18:10:56
Anders JohanssonFinspångs SOK18:12:44
Kurt  AnderssonOK Denseln18:14:53
Roger StigssonLinköpings OK18:17:28
Maria KjellmanLinköpings OK18:18:44
Stina AnderjonVäxjö OK18:20:18
Liselott RothLinköpings OK18:20:23
Bo PetterssonÖstgöta Helikopter SK & IF18:20:33
Stina GuståsLinköpings OK18:22:08
Veronica BengtssonKFUM Örebro OK18:23:21
Erik HallgrenFinspångs SOK18:25:30
Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK18:26:08
Lisa JohannessonTrollhättans SOK18:29:31
Caroline LennartssonMarkbygdens OK18:30:41
Jonatan FrancénLinköpings OK18:32:14
Joel FrancénLinköpings OK18:35:24
Anna KarlqvistTjällmo-Godegårds OK18:47:07
Rolf AxelssonTjällmo-Godegårds OK18:50:07
Matz HöögOK Motala18:51:22
Jonas LindellOK Motala18:54:27
Göran BlombergTjalve IF Norrköping18:55:29
Carina Berger-SvenssonMotala AIF OL18:56:06

Öppen motion 8

4 510 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Björn BeckiusLinköpings OK17:29:13
Fredrik LindströmLinköpings OK17:31:14
Nils NedforsOK Roxen17:34:30
Thomas LiljaOK Denseln17:51:41
Mikael HagströmKlubblös17:54:25
Thomas PerssonOK Denseln17:54:46
Viktor SilvemarkÄrla IF17:58:51
Mats EkmanFinspångs SOK18:01:04
Olle LindmanFinspångs SOK18:02:16
Malin AxFinspångs SOK18:04:56
Stefan KarlssonOK Denseln18:06:56
Joakim GustafssonFinspångs SOK18:08:12
Hans PetterssonLinköpings skidklubb18:14:08
Karl WalheimÄrla IF18:14:13
Leif LindgrenLinköpings OK18:17:40
Anders KnutssonLinköpings OK18:17:57
Lars  DragerydÄrla IF18:18:42
Bo FrisbergOK Roxen18:25:08
Örjan PetterssonTjällmo-Godegårds OK18:25:22
Johan GustafssonOK Tyr18:31:47
Adrian PauliIstrums SK18:32:08
Johan KarlssonTjällmo-Godegårds OK18:32:10
Mattias GustafssonIF Start18:34:25
Erik AhlepilEksjö SOK18:34:50
Lars-Olof MagnellKatrineholms OK18:37:11
Anders MalmqvistMotala AIF OL18:37:58
Jenny FurusköldIK Gandvik18:38:25
Emil GunnarssonEksjö SOK18:41:09
Thomas SvenssonMotala AIF OL18:56:01

Annonser

Mila