Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: Falkenbergs OK / Hylte OK / IK Trenne Ullared / OK Gläntan Vessigebro / Ätrans IF
Datum: fredag 14 juli 2017 - söndag 16 juli 2017

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

D21 Lång

7 690 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
71Frida BrogrenSävedalens AIK11:08
72Ellinor ErikssonOK Tisaren11:12
76Jolanta KolosinskaGöteborg-Majorna OK11:16
84Emma AnderssonSävedalens AIK11:20
79Mathilde RundhaugFrol IL11:24
73Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK11:28
75Amanda LeoIK Hakarpspojkarna11:32
77Jenny BjörkÖrkelljunga FK11:36
83Kristine BergliaGöteborg-Majorna OK11:40
78Carolin SvenssonHaninge SOK11:44
80Agnes LeoHalden SK11:48
81Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK11:52
74Sofia SalomonssonLinköpings OK11:56
82Lisa HolerEksjö SOK12:00

H21 Lång

10 020 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
32Clément LecuyerTout Azimut Fameck09:52
31Thibault LecuyerTout Azimut Fameck09:55
2Fredrik BakkmanIFK Göteborg09:58
1Petter ErikssonÄrla IF10:01
30Johan AntonssonOK Löftan10:04
16Viktor AntonssonEksjö SOK10:07
23Erik LennartssonSOK Viljan10:10
27Martin VisterFrol IL10:13
21Anders HedbergGöteborg-Majorna OK10:16
20Magnus JohanssonIK Hakarpspojkarna10:19
4Max Peter BejmerIFK Göteborg10:22
19Anders CarlssonIFK Lidingö SOK10:25
24Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn OF10:28
17Jens WängdahlNyköpings OK10:31
28Jonas EggerIK Hakarpspojkarna10:34
3Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK10:37
13Fredrik NobornIFK Göteborg10:40
29Viktor SilvemarkÄrla IF10:43
10Eric HanssonIK Hakarpspojkarna10:46
7Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby10:49
18Daniel GustafssonFK Friskus-Varberg10:52
6Erik ClassonOK Orinto10:55
26Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK10:58
11Mattias NilssonOK Alehof11:01
12Johan WikströmSävedalens AIK11:04
14Anton KarlssonOK Kullingshof11:07
25Johan HögstrandIFK Göteborg11:10
22Aron Laurell HåkanssonKungälvs OK11:13
9Jonas KjällCentrum OK11:16
8Mikael AnderssonStora Tuna OK11:19
5Anton HanssonIK Hakarpspojkarna11:22
15Joel JohnssonOK Nackhe11:25

D21

6 200 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mathilda JägrydSkåneslättens OL10:17
Linnéa JohnssonOK Nackhe10:21
Sara IvarssonOK Kullingshof10:25
Fanny BrodinIstrums SK10:29
Hanna BrusSnättringe SK10:33
Emma EkbergLidköpings VSK10:37
Amanda ClaessonSävedalens AIK10:41
Mette StubPI-København10:45
Amalie Snedker MosbækHolbæk OK10:49
Erica PetterssonIFK Göteborg10:53
Louise BorgTrollhättans SOK10:57
Filippa SpånérSävedalens AIK11:01
Linda ErikssonOK Skärmen11:05
Emelie UnossonBredareds IF11:09

H21

8 380 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Philipp DombertBielefelder TG11:21
Thomas AspIFK Göteborg11:24
Erik Bäcklund EkvallTrollhättans SOK11:27
Nils Wallentin TärkHalmstad OK11:30
Asker ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK11:33
Marko Birk NielsenAalborg OK11:36
Jonatan LarssonUddevalla OK11:39
Moltas ViebkeMalmö OK11:42
Mats JohanssonIstrums SK11:45

D21 Kort

4 910 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marie KarlssonVäxjö OK10:27
Frida KjellmanLidköpings VSK10:29
Emilia HenryssonTibro OK10:31
Emma AnderssonUlricehamns OK10:33
Susanna CaleklintKarlskrona SOK10:35
Emma BacklundSävedalens AIK10:37
Sara JosarpFK Friskus-Varberg10:39
Josefin HanningOK Löftan10:41
Leena Kuusipohja JohanssonLahden Suunnistajat-3710:43
Karin KarlssonHalmstad OK10:45
Elise BjörnvikOK Skogsfalken10:47
Emma RosénOK Njudung10:49
Lina LångStora Tuna OK10:51
Malin SettergrenHalmstad OK10:53
Sara FjärrnäsOK Bävern10:55
Joanna MalmkvistSävedalens AIK10:57
Elisabet MöllerOK Nackhe10:59
Jannike BergIF Rigor11:01
Therese EkströmHalmstad OK11:03
Stefanie AnderssonHagaby GoIF Örebro11:05
Carolina NilssonOK Kompassen11:07
Sofia SjögrenOK Kullingshof11:09
Annika NorlingGöteborg-Majorna OK11:11
Therese AlfredssonSävedalens AIK11:13

H21 Kort

6 310 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arvid HammarFK Herkules09:56
Patrik NordgrenSävedalens AIK09:59
Tomas GunnarssonOK Nackhe10:02
Jonas HemlinIK Uven10:05
Andreas BjörnvikOK Skogsfalken10:08
Anton HemlinIK Uven10:11
Henrik BrusSävedalens AIK10:14
Anders OlssonUddevalla OK10:17

D21 Motion

4 130 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Therese BlomOK Nackhe10:03:58
Sandra DavidssonOK Bävern10:30:38
Marika HallOK Bävern10:42:48
Emmy TuressonBurseryds IF10:48:37
Lisa KjellénHelsingborgs SOK10:54:30
Anna WikströmHästveda OK11:13:12
Lottis BrohedeOK Tyr11:56:03
Johanna KarlssonUlricehamns OK12:01:15

H21 Motion

6 230 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl-Johan NorlingGöteborg-Majorna OK09:42:22
Olof BlombergGöteborg-Majorna OK10:04:18
Gert WesterdahlOK Bävern10:15:51
Mårten VästerdalOK Bävern10:18:22
Ola WesterdahlGöteborg-Majorna OK10:22:15
Johan SandlerOK Bävern10:31:41
Oskar HermanssonHellas Orientering10:44:21
Joel SjöholmOK Pan-Kristianstad10:45:43
Björn IsraelssonBurseryds IF10:48:16
Klas BogsjöHelsingborgs SOK11:28:16
Anders FjärrnäsOK Bävern11:41:17
Jesper ThuressonHalmstad Garnisons IF11:57:19

D20

5 410 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Norna MolinOK Klemmingen09:57
Saga BacktemanLerums SOK10:00
Agnes WesterbergOK Roxen10:03
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna10:06
Klara LjunggrenLinköpings OK10:09
Maiken SandbergNydalens SK10:12
Elvira BjörklundTrollhättans SOK10:15
Emma DjerfLerums SOK10:18
Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK10:21
Wilma JanssonVänersborgs SK10:24
Maria ErikssonEds SK10:27
Emma PetterssonOK Roxen10:30
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering10:33
Klara DjerfLerums SOK10:36
Annie ÖnstenIK Hakarpspojkarna10:39

H20

7 440 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Douglas Fransson LeeOK Alehof09:56
Rasmus Møller JessOK Linné09:59
Sebastian HansenHerlufsholm OK10:02
Oliwer LundbergOK Bävern10:05
Nils Hammaräng GripOK Orion10:08
Axel RydgårdEksjö SOK10:11
Simon RuneforsVäxjö OK10:14
Fredrik JohanssonOK Nackhe10:17
Mattis HallbergIK Uven10:20
Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK10:23
Loke AgmarkenHalmstad OK10:26
Alexander AlnessLånghundra IF10:29
Olle JosarpOK Tisaren10:32
Rasmus MöllerArboga OK10:35
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL10:38
Jacob ErikssonKFUM Örebro OK10:41
Ola AnderssonOK Orion10:44
Rune ØstergaardSøllerød OK10:47
Albin ClaessonSävedalens AIK10:50
Eric CarlssonKvillebyns SK10:53
Rasmus LundbergOK Bävern10:56

D18

4 910 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linnea DagsbergOK Orion11:31
Alice HultinOK Löftan11:33
Olivia LönkvistOK Vivill11:35
Julia RajanIFK Lidingö SOK11:37
Johanna RundqvistOK Nackhe11:39
Stina JohanssonOK Bävern11:41
Sofia DahlHärlövs IF11:43
Ida KristianssonTrollhättans SOK11:45
Lovisa RingHalmstad OK11:47
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad11:49
Johanna NilssonKungälvs OK11:51
Ebba HjertbergHestra IF11:53
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11:55
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK11:57
Emelie KarlssonSävedalens AIK11:59
Tindra HjortFalköpings AIK OK12:01
Paulina JägstedtHalmstad OK12:03
Elvira WildheimFK Friskus-Varberg12:05
Elsa LindeblomHestra IF12:07
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad12:09
Tine DalgaardKolding OK12:11
Ellen KallerbäckOK Orion12:13

H18

6 310 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Victor HanssonJönköpings OK11:01
August MollénOK Denseln11:04
Jonas LauriFK Herkules11:07
Håkan RambergHallstahammars OK11:10
Axel ForsmanFK Herkules11:13
Filip TrofastBredaryds SOK11:16
Oskar CarlssonKvillebyns SK11:19
Malte Kjær HemmingsenFarumTisvilde OK11:22
Erik WinbladhKarlskrona SOK11:25
Simon HardenFK Boken11:28
Gustav RuneforsVäxjö OK11:31
Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna11:34
William LundstedtMullsjö SOK11:37
Erik JönssonLunds OK11:40
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg11:43
Daniel GlimténOK Löftan11:46
Filip BengtssonOK Lindéna11:49
Axel HalvarssonKarlskrona SOK11:52
Emil AuseliusBredaryds SOK11:55
Lukas OlmKils OK11:58
Rasmus PetterssonOK Djerf12:01
Lukas KatvalaKarlskrona SOK12:04
Filip SvenssonOK Löftan12:07
Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb12:10
Olle SörqvistMarkbygdens OK12:13

D17-20 Kort

4 320 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hilma MarkinhuhtaGöteborgs SK11:28
Elin RydgårdEksjö SOK11:36

H17-20 Kort

5 540 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin SöderbergTolered-Utby Ol-klubb10:00
Kalle LundgrenGöteborg-Majorna OK10:05
Hugo SöderbergTolered-Utby Ol-klubb10:10

D16

4 320 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
184Hanna CarlqvistFK Friskus-Varberg09:48
186Linnea SkalbergBredaryds SOK09:50
183Nicolina MobergOK Tyr09:52
185Karoline BjørnerødOK Moss09:54
181Agnes LindblomMalmö OK09:56
182Ellen BlennowFalköpings AIK OK09:58
197Embla CinthioSkåneslättens OL10:00
216Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK10:02
205Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL10:04
202Tilda HenningssonIK Trenne Ullared10:06
194Emma LingIK Hakarpspojkarna10:08
213Matilda NilssonHalmstad OK10:10
217Marie Lindløv JensenSarpsborg OL10:12
201Emma IvarssonOK Kullingshof10:14
214Alvina AxelssonOK Nackhe10:16
209Vendela LönkvistOK Vivill10:18
200Elsa EricssonFK Friskus-Varberg10:20
218Maja PorleVäxjö OK10:22
215Alma SandVästerbergslagens OL10:24
204Clara DahlHärlövs IF10:26
207Emely WeihartHestra IF10:28
193Ella BjörckIK Uven10:30
187Lovisa LagerHalmstad OK10:32
190Tove PetterssonOK Roxen10:34
198Kajsa WardOK Vivill10:36
191Linnea BengtssonFalkenbergs OK10:38
212Lovisa WeidenSkåneslättens OL10:40
188Alma HjertbergHestra IF10:42
192Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK10:44
199Emelie RönnborgIK Uven10:46
208Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:48
210Elin CarlssonIK Trenne Ullared10:50
211Emma ErikssonEksjö SOK10:52
195Clara SamuelssonOK Vivill10:54
203Julia LindbladSävedalens AIK10:56
196Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL10:58
206Malin KristianssonTrollhättans SOK11:00
189Amelie RajanIFK Lidingö SOK11:02

H16

5 540 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
124Arvid BacktemanLerums SOK11:00
126Hugo JohanssonOK Reftele11:03
125Hugo JakobssonEksjö SOK11:06
123Nils GrimbeckSävedalens AIK11:09
127Grunde IsaksætreGrue IL11:12
121Wilmer HolmqvistSjövalla FK11:15
122Mattis PerssonEksjö SOK11:18
133Gustav BohmanOK Orinto11:21
144Adrian VartiaOK Löftan11:24
130Valter PetterssonOK Tisaren11:27
134Morten Örnhagen JørgensenOK Snab11:30
146Hugo OskarssonHalmstad OK11:33
141Lukas Kjær HemmingsenFIF Hillerød11:36
138Lukas GustafssonIK Ymer11:39
143Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK11:42
139David JosefssonOK Roxen11:45
135Olof LjunggrenLinköpings OK11:48
136Jesper JohanssonOK Löftan11:51
131Måns HenningssonIK Trenne Ullared11:54
128Anton HolmOK Djerf11:57
132Linus LundbergOK Bävern12:00
145Erik BonekOK Linné12:03
129Samuel PihlströmOK Landehof12:06
137Linus KristianssonTrollhättans SOK12:09
142Cornelius BjørkSandefjord OK12:12
140Lukas MagnerfeltFalköpings AIK OK12:15

D16 Kort

3 780 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ester FreidlitzOK Landehof10:00
Martina SundelinOK Orion10:02
Johanne Kaysen ThomsenOK Snab10:04
Ida HolstenHestra IF10:06

H16 Kort

3 800 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Daniel AnderssonFjärås AIK10:01

D14

3 780 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
352Sanna SanderOK Milan10:26
353Thilda SeldénIF Rigor10:28
351Emmy WallinFalkenbergs OK10:30
379Kristina BohmanOK Orinto10:32
376Tova JanssonVänersborgs SK10:34
355Moa SkoogFalköpings AIK OK10:36
382Emilia SandinOK Skärmen10:38
368Wilma PetterssonOK Kullingshof10:40
360Evelina GlänneskogTolered-Utby Ol-klubb10:42
389Ellen JohanssonBurseryds IF10:44
387Elin AxelssonMullsjö SOK10:46
362Marta TörnströmFK Friskus-Varberg10:48
359Theresa SkouboeHorsens OK10:50
395Asta TörnkvistAnderstorps OK10:52
391Anna BackmanLidköpings VSK10:54
383Vilde Margrethe SæbbøStavanger OK10:56
373Elsa LarssonBurseryds IF10:58
370Elsa BobergIF Rigor11:00
364Anna SvarfvarSjövalla FK11:02
356Molly GranängKungälvs OK11:04
393Klara PerssonHalmstad OK11:06
354Filippa KindeTolered-Utby Ol-klubb11:08
392Stina AnderssonAnderstorps OK11:10
372Eva Örnhagen JørgensenOK Snab11:12
388Matilda HolmOK Djerf11:14
358Maja LindénVäxjö OK11:16
375Matilda FreidlitzOK Landehof11:18
367Matilda WallströmSävedalens AIK11:20
380Lisa ThunellIFK Lidingö SOK11:22
374Lisa NilssonOK Linné11:24
384Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb11:26
377Emma EliassonFK Friskus-Varberg11:28
397Maja GraadIF Rigor11:30
361Meja AleniusNyköpings OK11:32
378Lisa ÅkessonMarkbygdens OK11:34
371Thea BökmanHelsingborgs SOK11:36
363Lisa OlmKils OK11:38
394Maja KarmstigFK Friskus-Varberg11:40
381Sara WänströmFinspångs SOK11:42
357Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna11:44
365Erika ÅkessonMarkbygdens OK11:46
385Martina NiklassonVäxjö OK11:48
390Elvira SöderbergTolered-Utby Ol-klubb11:50
366Emia HjortFalköpings AIK OK11:52
386Linn AldénOK Roxen11:54
369Eleonora AlinderSjövalla FK11:56
396Thea Nordin AbajiEksjö SOK11:58

H14

3 800 m, 68 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
257Arvid EkströmStenungsunds OK10:19
259Filip BrolingBredaryds SOK10:21
356Alfred BjørnerødOK Moss10:23
260Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK10:25
253Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:27
254Gustav LidmanTibro OK10:29
255Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna10:31
252Edvin HenryssonTibro OK10:33
258Anton BlomqvistMarkbygdens OK10:35
251Ebbe HolmqvistSjövalla FK10:37
302Albin SamuelssonOK Vivill10:39
283Lukas LarssonOK Skogshjortarna10:41
286Theodor BjørkSandefjord OK10:43
310Karl GranforsOK Landehof10:45
281Victor BeischerIK Uven10:47
279Valter FredrikssonTjalve IF Norrköping10:49
267Fabian SundOK Hammaren10:51
285Alexander PerssonHalmstad OK10:53
304Gustav AnderssonOK Löftan10:55
301William RönnborgIK Uven10:57
262Mattias JosefssonOK Roxen10:59
373Linus ZederinOK Nackhe11:01
291Tobias JohanssonOK Löftan11:03
317Malte KristianssonHalmstad OK11:05
315Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb11:07
282Hugo CedervallÖrkelljunga FK11:09
277Willy FjällborgStenungsunds OK11:11
288Lucas AlzénGustavsbergs OK11:13
295Mikael BjörckIK Uven11:15
300Pelle NilssonOK Linné11:17
287Hugo ÅkerbergOK Löftan11:19
269Albin WeidenSkåneslättens OL11:21
265Erik LingIK Hakarpspojkarna11:23
307Isak BengtssonOK Lindéna11:25
306Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb11:27
305Emil JägstedtHalmstad OK11:29
308Albin HugossonLunds OK11:31
290Jonathan Birk NielsenAalborg OK11:33
312Gunnar FovaeusSävedalens AIK11:35
318Liam JohanssonIF Hagen11:37
309Johan ÅrbrinkLinköpings OK11:39
271Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:41
299Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna11:43
316Edvin SahlinOK Löftan11:45
274Rasmus LindblomGustavsbergs OK11:47
289Adam SkoglundUlricehamns OK11:49
313Anton KnollBielefelder TG11:51
264Anton LundOK Skogshjortarna11:53
270Casper SkeppSävedalens AIK11:55
314Alex JohanssonFK Friskus-Varberg11:57
275Jakob MobergOK Löftan11:59
278Olle KallerbäckEmmaboda Verda OK12:01
263Fabian OdénFjärås AIK12:03
292Tor LindqvistOK Vivill12:05
303Jens DalgaardKolding OK12:07
293Rickard BerndtssonFrölunda OL12:09
276Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna12:11
296Axel BrönnestamOK Gipen12:13
311David AlménTrollhättans SOK12:15
294Jonathan RundqvistOK Nackhe12:17
297Victor EricssonHelsingborgs SOK12:19
298Arvid SkeppSävedalens AIK12:21
268Albin JägstedtHalmstad OK12:23
261Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg12:25
284Johan FochsenWaxholms OK12:27
280Gabriel SteffertOK Tyringe12:29
272Viktor JemthIF Thor12:31
266Victor HanssonOK Löftan12:33

D14 Kort

2 780 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF10:01
Matilda AspIFK Göteborg10:03
Maja NordinUlricehamns OK10:05
Emma EmanuelssonOK Tranan10:07
Sofia RobertssonÅlems OK10:09

H14 Kort

2 840 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik BromsFK Friskus-Varberg09:58
Erik WettergrenIK Uven10:00
Erik SundelinOK Orion10:02
Edvin TolestamIF Rigor10:04
Hugo AuseliusBredaryds SOK10:06
Anton EliassonGöteborg-Majorna OK10:08
Benjamin ReulOK Orinto10:10

D12

2 780 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
535Fanny HanssonFalkenbergs OK10:33
533Elina Lingbro DömstedtUmeå OK10:35
531Sonja AhlquistJärla Orientering10:37
534Elin BlomqvistMarkbygdens OK10:39
532Ida AnderssonOK Löftan10:41
552Alice HallOK Bävern10:43
553Ingrid ToresäterIK Uven10:45
556Hilda PeterssonVäxjö OK10:47
555Isabella HolmOK Djerf10:49
575Maja NymanVänersborgs SK10:51
572Moa HolstenHestra IF10:53
574Clara AdolfssonAnderstorps OK10:55
562Alva SahlinOK Löftan10:57
557Ebba BackmanLidköpings VSK10:59
550Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg11:01
554Tova RangertIK Hakarpspojkarna11:03
548Johanna PihlströmOK Landehof11:05
538Saga PalmertzHelsingborgs SOK11:07
580Ella PetterssonSävedalens AIK11:09
542Sigrid LjunggrenLinköpings OK11:11
574Klara NilssonHestra IF11:13
537Sandra LingIK Hakarpspojkarna11:15
564Cajsa AleniusNyköpings OK11:17
577Stina JohanssonAnderstorps OK11:19
539Annkathrin KnollBielefelder TG11:21
573Frida LindénVäxjö OK11:23
543Lisa ÖstenssonOK Tranan11:25
540Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg11:27
551Ella NilssonHalmstad OK11:29
549Agnes JohanssonIF Hagen11:31
569Signe JohanssonFK Friskus-Varberg11:33
579Klara PetterssonÅmåls OK11:35
565Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK11:37
578Johanne SkouboeHorsens OK11:39
541Felicia SandinOK Skärmen11:41
559Emma KarlssonOK Landehof11:43
546Klara Wedberg-KilnäsSjövalla FK11:45
568Tilde BlomOK Nackhe11:47
545Hanna NilssonHestra IF11:49
570Julia AbajiEksjö SOK11:51
566Nanna TorénHestra IF11:53
576Emelia CarlströmFK Boken11:55
560Miranda WallströmSävedalens AIK11:57
544Ida KörleOK Landehof11:59
561Lina AhlstedtÅmåls OK12:01
536Selma AbrahamssonHalmstad OK12:03
567Elin JohanssonBurseryds IF12:05
558Frida OdénFjärås AIK12:07
571Lisa Hafstad WallanderBrattås CK12:09
563Tove Wedberg-KilnäsSjövalla FK12:11

H12

2 840 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
437Casper GunnarssonHalmstad OK10:06
436Einar SörqvistMarkbygdens OK10:08
435Danilo MobergOK Tyr10:10
431Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:12
434Albin JemthIF Thor10:14
438Emil SeldénIF Rigor10:16
432Emil LagnetegBoxholm-Mjölby OL10:18
433Adam BromsFK Friskus-Varberg10:20
496Yanis LützelschwabOLG Cordoba10:22
454Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:24
443Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna10:26
474Malcolm SvenssonAnderstorps OK10:28
479Walter HällåsOK Löftan10:30
468Mads Christian MaarupAllerød OK10:32
493Oskar WesterbergTrollhättans SOK10:34
490Isak HolmgårdKils OK10:36
484Felix LindOK Tyr10:38
441Niels DalgaardKolding OK10:40
446Edvin FredrikssonTjalve IF Norrköping10:42
483Emil LindbladSävedalens AIK10:44
447Walter LöfqvistSOK Viljan10:46
480Love GaudenzHalmstad OK10:48
448Melker SundOK Hammaren10:50
489Isak EdholmÖrkelljunga FK10:52
467Theo ÅrbrinkLinköpings OK10:54
481Simon CorneliussonOK Löftan10:56
492Olle WidmanLesjöfors SK10:58
450Isak TörnströmFK Friskus-Varberg11:00
462Anton JonssonOK Tyr11:02
460Hjalmar FolkestadAnderstorps OK11:04
461Martin G. DybvikStokke IL11:06
472Noel BengtssonOK Skogshjortarna11:08
444Tom WeihartHestra IF11:10
482Oskar WardOK Vivill11:12
440Martin ErikssonAnnebergs GIF11:14
473Arvid JonforsenHallstahammars OK11:16
469Karl ForsgrenVästerbergslagens OL11:18
470William SteffertOK Tyringe11:20
439Albin PaulssonOK Löftan11:22
451Isak SkoglundUlricehamns OK11:24
476Alfred JeppssonOK Hammaren11:26
452Alfred KjellénHelsingborgs SOK11:28
465Melvin LundOK Skogshjortarna11:30
456Adam SjööarvOK Nackhe11:32
445Edvin AlexanderssonIF Rigor11:34
494Sebastian LindblomGustavsbergs OK11:36
457Linus AlinderSjövalla FK11:38
491Alexander FedjeFrölunda OL11:40
485Liam HogedalVänersborgs SK11:42
463Gustav LundqvistHalmstad OK11:44
459Alexander LännhultEds SK11:46
449Albert BrohedeOK Tyr11:48
464Oskar BlomOK Löftan11:50
453Erik SüdhoffBrattås CK11:54
486Gustaf GusedFalkenbergs OK11:56
466Gustav Kjær HemmingsenFIF Hillerød11:58
478Albin SundströmHestra IF12:00
487Gabriel EkströmHalmstad OK12:02
475Isak JohanssonOK Gisle12:04
495Alwin EinarssonKungälvs OK12:06
455Jens FochsenWaxholms OK12:08
488Victor HörnquistAnderstorps OK12:10
471Samuel DahlbergIK Trenne Ullared12:12
442Fabian AlinderSjövalla FK12:14
477Kevin BernhedRånäs OK12:16

D12 Kort

2 200 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ella PellméStenungsunds OK10:02
Johanna JosefssonOK Roxen10:05
Nanna SundelinOK Orion10:08
Sanna SigvardsonBredaryds SOK10:11
Lilly AxelssonJönköpings OK10:14
Julia SvarfvarSjövalla FK10:17
Adina NilssonIK Vista10:20
Alva LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb10:23

H12 Kort

2 200 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Zebastian ArdforsOK Löftan10:01
Ludvig Cullin LindgrenKalmar OK10:04
Oscar MobergOK Löftan10:07
Elias PerssonHelsingborgs SOK10:10
Melker JohanssonOK Löftan10:13
Ludvig FuxborgSjövalla FK10:16

D10

2 340 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin AnderssonOK Löftan09:47
Mira WallinFalkenbergs OK09:49
Emelina HolmqvistSjövalla FK09:51
Hilma EkströmStenungsunds OK09:53
Linnéa EdvardssonEksjö SOK09:55
Märta LagnetegBoxholm-Mjölby OL09:57
Märta AhlquistJärla Orientering09:59
Nikki WeihartHestra IF10:01
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg10:03
Amanda PerssonHalmstad OK10:05
Meja PetterssonOK Kullingshof10:07
Elin NobornIFK Göteborg10:09
Vera HöglundSjövalla FK10:11
Ella SandVästerbergslagens OL10:13
Hilda LindénVäxjö OK10:15
Wilma JonssonOK Tyr10:17
Linn EnbomVänersborgs SK10:19
Alice SjööarvOK Nackhe10:21
Miranda NiklassonVäxjö OK10:23
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg10:25
Signe Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF10:27
Felicia DahlqvistVaggeryds SOK10:29
Alma SvenssonAnderstorps OK10:31
Ellen ForsgrenVästerbergslagens OL10:33
Elsa HallOK Bävern10:35
Julia LönnHalmstad OK10:37
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna10:39
Ida AnderssonVänersborgs SK10:41
Amanda GustavssonVäxjö OK10:43
Emma PerssonHalmstad OK10:45
Tuva WestbomSäterbygdens OK10:47
Vera JeppssonOK Hammaren10:49
Alma KjellénHelsingborgs SOK10:51
Tindra DavidssonOK Bävern10:53
Jennie LidénOK Landehof10:55
Frida SkoglundUlricehamns OK10:57
Moa BengtssonOK Skogshjortarna10:59
Ella PetterssonOK Kullingshof11:01
Hilma TrofastJönköpings OK11:03
Vilma RingHalmstad OK11:05
Vera FolkestadAnderstorps OK11:07
Paulina AlzénGustavsbergs OK11:09
Irma FrisellBoxholm-Mjölby OL11:11
Alma WickmanTibro OK11:13
Ella AnderssonAnderstorps OK11:15
Emma LindénVäxjö OK11:17
Kajsa LarssonBurseryds IF11:19
Andrea EnbomVänersborgs SK11:21
Elin KarlssonOK Landehof11:23
Ella HagstrandBurseryds IF11:25
Rebecca ErikssonOK Skärmen11:27
Tove RosbergVäxjö OK11:29
Sara LönnHalmstad OK11:31
Hanna OlmIF Thor11:33
Agnes PaulssonOK Löftan11:35
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg11:37
Edit TreptowAnderstorps OK11:39
Felicia PerssonHelsingborgs SOK11:41

H10

2 270 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Matteo MobergOK Tyr09:54
Karl Hugo NilssonOK Orinto09:56
Alfred OlssonLunds OK09:58
Peter SæbbøStavanger OK10:00
Gabriel HogedalVänersborgs SK10:02
Joel HolmgårdKils OK10:04
Rasmus GranängKungälvs OK10:06
Jonathan EdholmÖrkelljunga FK10:08
Arvid JohanssonFK Friskus-Varberg10:10
Emil SkeppSävedalens AIK10:12
Hjalmar IngelsboOK Tranan10:14
Frej GaudenzHalmstad OK10:16
Emil DalgaardKolding OK10:18
Edvin SonedahlOK Landehof10:20
Alvar AlexanderssonIF Rigor10:22
Elias PalmertzHelsingborgs SOK10:24
Emil LingIK Hakarpspojkarna10:26
Jens G DybvikStokke IL10:28
Ebbe TörnkvistAnderstorps OK10:30
Hugo CorneliussonOK Löftan10:32
Tore Emil MaarupAllerød OK10:34
Johan GusedFalkenbergs OK10:36
Johannes AnderssonVänersborgs SK10:38
William LännhultEds SK10:40
Gustav AspIFK Göteborg10:42
Gustav RexOK Landehof10:44
Olle NordinUlricehamns OK10:46
Linus LindénVäxjö OK10:48
Oscar AhlstedtÅmåls OK10:50
Elis OlssonHelsingborgs SOK10:52
Calle WärnOK Skogshjortarna10:54
Kasper HellerströmFK Friskus-Varberg10:56
Oskar HjertbergHestra IF10:58
Silas LützelschwabOLG Cordoba11:00
Elliot JägstedtHalmstad OK11:02
Mikael BergOK Enen11:04
William BjörnbeckerSjövalla FK11:06
Bruno FovaeusSävedalens AIK11:08
Nils AndreassonIFK Göteborg11:10
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg11:12
Elias SamuelssonOK Vivill11:14
Anton KarlssonUlricehamns OK11:16
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK11:18
Joar BlomqvistBredareds IF11:20
Petter FochsenWaxholms OK11:22
Axel Örnhagen JørgensenOK Snab11:24

D35

6 010 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emelie SvalinVänersborgs SK10:01
Veronika PalmertzHelsingborgs SOK10:03
Martina VejedalMarkbygdens OK10:05
Maria LönnHalmstad OK10:07
Desiré RexOK Landehof10:09
Lise Ravnshøj AndersenHerlufsholm OK10:11
Cecilia AlzénGustavsbergs OK10:13
Josefina BerntssonLinköpings OK10:15
Johanna BerntssonMalmö OK10:17
Chrissie DahlqvistVaggeryds SOK10:19
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad10:21

H35

8 170 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Björn PerssonVäxjö OK09:57
Fredrik EkströmHalmstad OK10:00
Christian JohanssonHelsingborgs SOK10:03
Per RosénIK Uven10:06
Martin GranqvistKamrat och IF KIF10:09
Mikael HallOK Bävern10:12
Daniel BornefalkFK Friskus-Varberg10:15
Henrik OlofssonOK Kompassen10:18
Mathias PerssonHelsingborgs SOK10:21
Jonas EmtervallUlricehamns OK10:24
Stefan LundhSödertälje-Nykvarn OF10:27
Martin AnderssonSjövalla FK10:30
Jonas NorénHelsingborgs SOK10:33
Tobias LidénMarkbygdens OK10:36
Andréas PalmertzHelsingborgs SOK10:39
David HellerströmFK Friskus-Varberg10:42
Mikael TrofastJönköpings OK10:45
Anders SjööarvOK Nackhe10:48
Stefan LöfqvistSOK Viljan10:51
Patrik CorneliussonOK Löftan10:54
Björn LiljequistOK Älme10:57
Felix AlnervikHelsingborgs SOK11:00
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK11:03
Klas BringertKatrineholms OK11:06
Marcus KvarndalUlricehamns OK11:09
Joakim AxelssonTrollhättans SOK11:12
Mattias KarlssonOK Alehof11:15
Hans SvenssonOK Kullingshof11:18
Peter RosénIK Ymer11:21

D40

5 210 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin NorlanderOK Nackhe10:02
Maria HolmqvistSjövalla FK10:06
Kajsa BenattiSkåneslättens OL10:10
Susanne CoxLerums SOK10:14
Sara JägstedtHalmstad OK10:18
Anna LöwegrenKatrineholms OK10:22
Frida WallströmSävedalens AIK10:26
Karin Karlfeldt FedjeFrölunda OL10:30
Eva PerssonVäxjö OK10:34
Johanna SundströmHestra IF10:38
Pernilla AlexanderssonIF Rigor10:42
Malin JonssonOK Tyr10:46
Lotta EkbergÖrkelljunga FK10:50
Linda NordinEksjö SOK10:54
Catarina HardenFK Boken10:58
Sofia HjortFalköpings AIK OK11:02
Louise GötforsGöteborg-Majorna OK11:06
Lotta SaetreOK Landehof11:10
Sofia ÖstenssonOK Tranan11:14
Karin AlthoffKungälvs OK11:18
Karolina WildheimMölndal Outdoor IF11:22
Angelica LindblomGustavsbergs OK11:26
Katrin SkeppSävedalens AIK11:30
Katarina EnbomVänersborgs SK11:34
Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna11:38
Helene NilssonOK Linné11:42
Lotta FrisellBoxholm-Mjölby OL11:46
Jenny JohanssonOK Gisle11:50
Wenche M. SæbbøStavanger OK11:54
Katarina GalleOK Enen11:58
Maria PeterssonHalmstad OK12:02
Karin LindqvistStigmännen Karlshamns OK12:06

H40

7 460 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb09:59
Joakim KarlssonIK Hakarpspojkarna10:02
Karl NilssonOK Orinto10:05
Johan SanderSkåneslättens OL10:08
Erik KöllerströmFjärås AIK10:11
Johan AxelssonOK Älme10:14
Martin PetterssonSävedalens AIK10:17
Martin AhlqvistFrölunda OL10:20
Tony BjörlingDomnarvets GOIF10:23
Torbjörn SvenskOK Hällen10:26
Anders DalgaardKolding OK10:29
Erik AderstedtKungälvs OK10:32
Daniel RosénHalmstad OK10:35
Mathias WärnOK Skogshjortarna10:38
Robert EnbomVänersborgs SK10:41
Magnus LindblomGustavsbergs OK10:44
Thies KnollBielefelder TG10:47
Daniel RobertssonIFK Göteborg10:50
Stefan CaleklintKarlskrona SOK10:53
Morten NissenSøllerød OK10:56
Magnus VedinTrollhättans SOK10:59
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna11:02
Fredrik AlzénGustavsbergs OK11:05
Ola MarkholmSkåneslättens OL11:08
Mikael LundqvistHalmstad OK11:11
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK11:14
Jan HjortFalköpings AIK OK11:17
Ola SkeppSävedalens AIK11:20
Jonas HåkanssonEksjö SOK11:23
Tobias NobornIFK Göteborg11:26
Bo Birk NielsenAalborg OK11:29
Magnus AlinderSjövalla FK11:32
Niclas HörnquistAnderstorps OK11:35
Sven GranforsOK Landehof11:38
Ulrik MagnussonHalmstad OK11:41
Bo RasmussenSøllerød OK11:44
Erik RosenvoldØstmarka OK11:47
Henrik PetterssonGustavsbergs OK11:50
Sigleif SteinsvaagHaugesund IL Orientering11:53
Håkan AnderssonHalmstad OK11:56
Tommy AnderssonVänersborgs SK11:59
Daniel WestbomSäterbygdens OK12:02
Mattias JohanssonAnderstorps OK12:05
Daniel BrohedeOK Tyr12:08
Martin HjertbergHestra IF12:11
Anders JonssonSøllerød OK12:14
Jan JohanssonFrölunda OL12:17

D40 Motion

3 630 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Camilla SvenssonBurseryds IF10:21:18
Majken MaarupAllerød OK10:41:02
Marie AugustssonOK Bävern10:44:31
Gunilla RydgårdEksjö SOK10:45:25
Jessica KarmetunOK Bävern10:52:23
Maria LarssonBurseryds IF10:57:36
Linda SternöTolered-Utby Ol-klubb10:58:23
Mona LindénVäxjö OK11:10:54
Annelie WardOK Vivill11:12:30
Ulla EinarssonKungälvs OK11:17:13
Therese GustafssonOK Virdarna11:18:50
Frida JonforsenHallstahammars OK11:19:38
Anne-Li AugustssonOK Tyringe11:21:12
Jeanette PerssonOK Löftan11:23:37
Gunilla GlimténOK Löftan11:25:24
Annika HagstrandBurseryds IF11:25:47
Katarina Rydén MarkinhuhtaGöteborgs SK11:30:58
Christine LundOK Skogshjortarna11:32:10
Anikken G. DybvikStokke IL11:32:55
Tina OttesenBallerup OK11:54:24

H40 Motion

5 560 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Allan SkouboeHorsens OK09:29:04
Håkan AuseliusBredaryds SOK09:33:31
Lars EdbergOK Nackhe10:04:31
Henrik PellméStenungsunds OK10:17:15
Ulrik JohanssonOK Bävern10:31:48
Robert SvenssonAnderstorps OK10:33:25
Peter HeldFK Åsen10:35:28
Martin LidénOK Landehof10:36:25
Kenneth DybvikStokke IL10:37:12
Fredrik AugustssonOK Bävern10:45:02
Tobias GustavssonVäxjö OK10:45:06
Fredrik JohanssonOK Älme10:50:40
Peter JohanssonVäxjö OK10:52:05
Björn DavidssonOK Bävern10:55:09
Fredrik KörleOK Landehof10:58:53
Oskar SvarfvarSjövalla FK11:03:24
Christer AldénOK Roxen11:06:27
Jonas HultinOK Löftan11:10:36
Patrik AnderssonAnderstorps OK11:18:28
Mats LarssonBurseryds IF11:25:55
Pär SvenssonI 15 IF11:36:55
Håkan RundqvistOK Nackhe11:38:15
Anders LundOK Skogshjortarna11:53:11

D45

4 330 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulrika SanderOK Milan10:38
Sylvia KarlssonOK Lindéna10:40
Weronica ZederinOK Nackhe10:42
Pia JohanssonOK Landehof10:44
Helen LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:46
Veronica AdolfssonAnderstorps OK10:48
Susanne AldénOK Roxen10:50
Gisela LindFK Herkules10:52
Caroline KnollBielefelder TG10:54
Kristina ForsOK Grip10:56
Mona RosbergVäxjö OK10:58
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna11:00
Maria FolkestadAnderstorps OK11:02
Katarina SundelinOK Orion11:04
Anna RönnborgIK Uven11:06
Malin PerssonMarkbygdens OK11:08
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK11:10
Tone Karina IngesenSarpsborg OL11:12
Cecilia FochsenWaxholms OK11:14
Ulrika Örnhagen JørgensenOK Snab11:16
Annette ReulOK Orinto11:18
Teija LeppinenIFK Lidingö SOK11:20
Eva EngmanOK Denseln11:22
Christina SüdhoffBrattås CK11:24
Malin WeidenSkåneslättens OL11:26
Ylva OlmKils OK11:28
Jeanette BlomOK Löftan11:30
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK11:32
Cecilia BjörckIK Uven11:34
Malin BrorsonOK Nackhe11:36
Charlotte FlansbjerOK Djerf11:38
Åse FuxborgSjövalla FK11:40
Linda WänströmFinspångs SOK11:42
Katarina RingHalmstad OK11:44
Anna BeischerIK Uven11:46
Berit BengtssonOK Lindéna11:48
Anna Karin OlmIF Thor11:50
Ann-Louise EliassonGöteborg-Majorna OK11:52
Mie ÖstlingKungälvs OK11:54
Marie MarkholmSkåneslättens OL11:56
Sara LorénOK Landehof11:58
Camilla WeihartOK Orinto12:00
Jenny JohanssonIK Ymer12:02
Britt-Marie ErlandssonStigsökarna12:04
Pia SchaffnerOLG Cordoba12:06
Jenny NymanVänersborgs SK12:08
Karolina MelkstamLerums SOK12:10
Susanne PetterssonOK Roxen12:12
Claudia BonekNaturfreunde Wien12:14
Jessica ElmerssonOK Bävern12:16

H45

6 430 m, 71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan GunnarssonOK Lindéna09:55
Bjarne BäcklundIFK Göteborg09:57
Urban SörqvistMarkbygdens OK09:59
Torbjörn JohanssonBredaryds SOK10:01
Mattias NilssonOK Linné10:03
Henrik WeidenSkåneslättens OL10:05
Ulric BjörckIK Uven10:07
Ronnie BohmanOK Orinto10:09
Niklas PerssonHalmstad OK10:11
Rickard JonforsenHallstahammars OK10:13
Anders LingIK Hakarpspojkarna10:15
Morgan NilssonHestra IF10:17
Lars ÖstlingKungälvs OK10:19
Thomas KarlssonOK Landehof10:21
Åke LjunggrenLinköpings OK10:23
Örjan EmanuelssonTolered-Utby Ol-klubb10:25
Magnus LarsenFK Boken10:27
Christian ErikssonLinköpings OK10:29
Magnus CinthioSkåneslättens OL10:31
Fredrik BrorsonOK Nackhe10:33
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg10:35
Rickard NilssonHalmstad OK10:37
Gary LarssonOK Skogshjortarna10:39
Anders SundelinOK Orion10:41
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna10:43
Filip SjöforsOK Älme10:45
Jone SæbbøStavanger OK10:47
Daniel OlmIF Thor10:49
Ola JodalGöteborg-Majorna OK10:51
Tobias Den BraverOK Gränsen10:53
Martin JarelandLinköpings OK10:55
Magnus TrofastBredaryds SOK10:57
Magnus HomannOK Orinto10:59
Robert SundströmFK Friskus-Varberg11:01
Magnus LindströmVästerbergslagens OL11:03
Martin JohanssonHalmstad OK11:05
Ulf JohanssonOK Gisle11:07
Geir Inge FolkestadAnderstorps OK11:09
Robert HjelmVimmerby OK11:11
Fredrik LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb11:13
Stefan NordinUlricehamns OK11:15
Anders ArfwedsonFrölunda OL11:17
Jan OlmKils OK11:19
Fredrik JönssonMotala AIF OL11:21
Johan WänströmFinspångs SOK11:23
Fredrik EngmanOK Denseln11:25
Mats JohanssonOK Tisaren11:27
Per JemthIF Thor11:29
Gert WildheimFK Friskus-Varberg11:31
Håkan JanssonVänersborgs SK11:33
Fredrik HugossonLunds OK11:35
Mats KarlfeldtSävedalens AIK11:37
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb11:39
Stefan AgmarkenHalmstad OK11:41
Daniel BjärsvikIK Hakarpspojkarna11:43
Mats RönnborgIK Uven11:45
Alexander WickmanTibro OK11:47
Henrik MelkstamLerums SOK11:49
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL11:51
Per SigvardsonBredaryds SOK11:53
Johan PetterssonOK Motala11:55
Johan LindeblomIK Omega11:57
Peter FlemsjöFrölunda OL11:59
Jan LagerHalmstad OK12:01
Nichlas WallströmSävedalens AIK12:03
Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK12:05
Fredrik SöderbergTolered-Utby Ol-klubb12:07
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna12:09
Erik BengtssonFK Åsen12:11
Øyvind StoksethHalden SK12:13
Fredrik BergIF Rigor12:15

D50

4 170 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK10:10
Ina SkalbergBredaryds SOK10:13
Lena ThuressonRydboholms SK10:16
Ann-Charlotte BäcklundIFK Göteborg10:19
Karin JägrydSkåneslättens OL10:22
Christina SternerTockarps IK10:25
Ingrid JohanssonLaholms IF OK10:28
Marie OlssonÖrkelljunga FK10:31
Sari HåkanssonOK Gränsen10:34
Tine Meyhoff PetersenHerlufsholm OK10:37
Ulrika BacklundDalaportens OL10:40
Anneli ÖstbergStora Tuna OK10:43
Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF10:46
Johanna PurrerOLG Cordoba Basel10:49
Charlotte BergmannAllerød OK10:52
Lena RegnellVäxjö OK10:55
Kristina LindOK Skärmen10:58
Bente Kjær HemmingsenFIF Hillerød11:01
Lena TuressonBurseryds IF11:04
Susanne TruelsenHerlufsholm OK11:07
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg11:10
Catarina BengtssonOK Nackhe11:13
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK11:16
Helena ErikssonEds SK11:19
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11:22
Anette BernhedSävedalens AIK11:25
Katarina Westin-KarlssonOK Reftele11:28
Nina OlssonFalköpings AIK OK11:31
Pia LundbergOK Bävern11:34
Wenche LindløvSarpsborg OL11:37
Camilla RosénAnnebergs GIF11:40
Lottie LindOK Tyr11:43
Nina DjerfLerums SOK11:46
Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL11:49
Åsa Wadensjö LeoBredaryds SOK11:52
Annika JosefssonKarlskrona SOK11:55
Anki GustafssonSäterbygdens OK11:58
Hanne FoghFSK Orientering12:01
Birgit BørstingHerlufsholm OK12:04

H50

5 710 m, 72 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas LjungqvistTibro OK10:01
Per AnderssonUlricehamns OK10:03
Tore BjørnerødOK Moss10:05
Øistein JensenSarpsborg OL10:07
Fredrik BistedtLerums SOK10:09
Jesper BørstingHerlufsholm OK10:11
Ingvar IvarssonOK Kullingshof10:13
Ingvar ÅkessonIFK Göteborg10:15
Bertil ÅkessonMarkbygdens OK10:17
Peter BrämersonTibro OK10:19
Bengt NorrmanTrollhättans SOK10:21
Kjell JohanssonIF Hagen10:23
Erik LösethFalköpings AIK OK10:25
Jonas JohanssonOK Nackhe10:27
Niklas SkoogGöteborg-Majorna OK10:29
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL10:31
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL10:33
Peter ForsOK Grip10:35
Ole IngesenSarpsborg OL10:37
Hans NilssonKungälvs OK10:39
Ulrik OlssonBrattås CK10:41
Patrick DjerfLerums SOK10:43
Graham KempGöteborg-Majorna OK10:45
Sven NilssonIK Vista10:47
Bo WesterbergTrollhättans SOK10:49
Johan MarsMarkbygdens OK10:51
Matz AnderssonLesjöfors SK10:53
Ulf HolstenHestra IF10:55
Niklas SanderOK Milan10:57
Frede ScheyeHerlufsholm OK10:59
Ulf AlmehedFrölunda OL11:01
Johan SköldJärfälla OK11:03
Mikael JungbjerGöteborgs SK11:05
Stig NilssonOskarströms OK11:07
Kennet HorvathHalmstad OK11:09
Anders JägrydSkåneslättens OL11:11
Peter BonekNaturfreunde Wien11:13
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg11:15
Lars-Åke LarssonÖstersunds OK11:17
Patrik RosénVäxjö OK11:19
Flemming JørgensenOK Snab11:21
Lars-Johan VågLerums SOK11:23
Johan WettergrenIK Uven11:25
Arne KristensenHerlufsholm OK11:27
Per WintherVästerbergslagens OL11:29
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg11:31
Johan BökmanHelsingborgs SOK11:33
Anders KnudsenHerlufsholm OK11:35
Magnus PorleVäxjö OK11:37
Claes HagstrandLerums SOK11:39
Stig GustafssonIK Ymer11:41
Thomas BäckströmIF Rigor11:43
Magnus BacklundSäterbygdens OK11:45
Christer BorgGöteborg-Majorna OK11:47
Ola EnvallTullinge SK11:49
Henrik PetterssonOK Roxen11:51
Erik RuotsalainenFrölunda OL11:53
Magnus AbrahamssonHalmstad OK11:55
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK11:57
Odd WallumSävedalens AIK11:59
Björn KristianssonTrollhättans SOK12:01
Alex OttesenBallerup OK12:03
Peter ErikssonKFUM Örebro OK12:05
Dieter LützelschwabOLG Cordoba12:07
Jan BörjessonFK Friskus-Varberg12:09
Stefan MusslinderFalköpings AIK OK12:11
Klaes AxelssonMullsjö SOK12:13
Jan TruelsenHerlufsholm OK12:15
Jens Knud MaarupAllerød OK12:17
Ralph KindeTolered-Utby Ol-klubb12:19
Mikael SvärdOskarströms OK12:21
Peter KarbergHerlufsholm OK12:23

D50 Motion

3 020 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingrid AdolfssonOK Bävern09:32:00
Bibbi GustafssonOK Gipen09:51:08
Lone JörgensenHerlufsholm OK10:02:33
Catarina BlombergGöteborg-Majorna OK10:09:16
Ingela OlssonUddevalla OK10:29:19
Karin HelmiusOK Reftele10:30:07
Iréne BengtssonOK Kompassen10:35:27
Jane McpheatFK Herkules10:36:33
Monika WikströmOK Tyr10:48:54
Maria AnderssonKvillebyns SK10:50:06
Kerstin OlesundOK Landehof11:05:14
Annette OlofssonOK Skogshjortarna11:14:39
Eva NilssonKungälvs OK11:15:15
Annika WessmarkOK Flundrehof11:18:35
Sofia PorleVäxjö OK11:29:23
Gitte KristianssonTrollhättans SOK11:41:10
Monica BrönnestamOK Gipen11:48:00

H50 Motion

4 130 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sven FreidlitzOK Landehof10:02:26
Per-Johan PerssonFjärås AIK10:18:39
Niclas KjellmanLidköpings VSK10:33:50
Mikael WardOK Vivill10:53:43
Kjell JohanssonOK Kullingshof10:55:22
Karl-Eric BackmanLidköpings VSK10:56:53
Pelle OlofssonOK Skogshjortarna11:14:13
Peter ÖstenssonOK Tranan11:30:41
Torbjörn SalomonsonVänersborgs SK11:36:47
Tomas AnderssonTrollhättans SOK11:57:31
Bernt KarlssonOK Reftele

D55

3 900 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanne Möller JensenOK Roskilde10:14
Agneta ErforsOK Torfinn10:17
Inger HagelinGustavsbergs OK10:20
Christina SegerslättSkåneslättens OL10:23
Carina MeyerOK Roskilde10:26
Karin GreilertHaninge SOK10:29
Sofie NylanderOK Kåre10:32
Gunilla CarlssonGöteborg-Majorna OK10:35
Barbara DreselSC Klecken10:38
Britta SahlinVänersborgs SK10:41
Siri KlausenBallerup OK10:44
Monique Van LoonMinor10:47
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK10:50
Mette FilskovOK Sorø10:53
Ann BrenanderSOK Viljan10:56
Britt-Marie BengtssonFK Åsen10:59
Monika NilssonOK Alehof11:02
Mona OlssonBrattås CK11:05
Ingrid KensbyOK Tyr11:08
Berit RuneforsVäxjö OK11:11
Søs Munch HansenOK Sorø11:14
Catharina KarlssonTrollhättans SOK11:17
Tina HagårdRävetofta OK11:20
Annette Falck LarssonVänersborgs SK11:23
Annette BondeBallerup OK11:26
Lisbeth BergagårdTolered-Utby Ol-klubb11:29
Carolina ÖnstenIK Vista11:32
Lisa LarssonSjövalla FK11:35
Katarina SjöholmMullsjö SOK11:38
Laila B HöglundFK Herkules11:41
Nina BejbomUddevalla OK11:44
Leni MøllsøeOK Roskilde11:47
Christina OlssonSkåneslättens OL11:50

H55

5 420 m, 71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mikael HanssonBredaryds SOK09:54
Sture OttesenIndre Østfold OK09:56
Torsten BacktemanLerums SOK09:58
Tapani MattusIFK Lidingö SOK10:00
Bengt SvenssonSundbybergs IK10:02
Anders LarssonOK Nackhe10:04
Gunnar LangsSkarpnäcks OL10:06
Michael Leth JessOK Roskilde10:08
Arne SääfGudhems IF10:10
Bruno StubPI-København10:12
Mats KensbyOK Tyr10:14
Anders Laage KraghOK Roskilde10:16
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb10:18
Per RasmussenAmager OK10:20
Bjarne B JensenHSOK.dk10:22
Lars Bech JensenBallerup OK10:24
Anders AxelssonOK Skogsvargarna10:26
Michael BergkvistHällefors OK10:28
Thomas ØstergaardOK Øst Birkerød10:30
Stefan HornebrantTrollhättans SOK10:32
Johnny NimvikLunds OK10:34
Ulf SundinGöteborg-Majorna OK10:36
Jörgen IvarssonHestra IF10:38
Bengt SchwartzOK Kolmården10:40
Per GustavssonGöteborg-Majorna OK10:42
Claus MikkelsenHerlufsholm OK10:44
Pär ClaessonSävedalens AIK10:46
Mikael BacklundDalaportens OL10:48
Sören BremerBoxholm-Mjölby OL10:50
Jan-Olof SvenssonHalmstad OK10:52
Claus A PedersenOK Roskilde10:54
Lennart EkvallTrollhättans SOK10:56
Mats BrorssonTockarps IK10:58
Hans WedbergSjövalla FK11:00
Elis BengtssonOK Norrvirdarna11:02
Claes EkbergLidköpings VSK11:04
Lars GreilertHaninge SOK11:06
Henrik AlbahnLyngby OK11:08
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK11:10
Göran OlesundOK Landehof11:12
Leif HelgmanOK Tyr11:14
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF11:16
Jonas RutbergIK Stern11:18
Kurt ThuesenFSK Orientering11:20
Erik ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK11:22
Jan-Olof BäckOK Djerf11:24
Leif GustafssonSäterbygdens OK11:26
Per SandbergNydalens SK11:28
Magnus WideFrölunda OL11:30
Bengt KlassonUlricehamns OK11:32
Torbjörn NyströmTrollhättans SOK11:34
Per-Olov SjöströmVästerås SOK11:36
Martin EickhoffSävedalens AIK11:38
Roy JohanssonOK Skogsvargarna11:40
Peter ØstergaardSøllerød OK11:42
Benjamin ViebkeMalmö OK11:44
Ulf NyströmTrollhättans SOK11:46
Henrik Snedker PedersenHolbæk OK11:48
Henrik BodingIFK Lidingö SOK11:50
Laus Seir HansenHSOK.dk11:52
Per BernerssonSödertälje-Nykvarn OF11:54
Lars-Gunnar NilssonEksjö SOK11:56
Göran MånssonKarlskrona SOK11:58
Torbjörn AronssonGöteborg-Majorna OK12:00
Troels Bent HansenAllerød OK12:02
Ingemar MånssonRonneby OK12:04
Rolf WikströmOK Tyr12:06
Ulf BurmanGustavsbergs OK12:08
Gunnar MarkinhuhtaGöteborgs SK12:10
Claus WigenFSK Orientering12:12
Hans WahlströmFjärås AIK12:14

D60

3 690 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anne SørumRingsaker OK10:00
Eva KarlssonUddevalla OK10:04
Gunilla HogedalVänersborgs SK10:08
Siv LarssonEmmaboda Verda OK10:12
Jette KreibergOK Roskilde10:16
Mona EnforsTockarps IK10:20
Margareta LundhSödertälje-Nykvarn OF10:24
Inger EnglundIFK Sävsjö10:28
Marie SvernestamLinköpings OK10:32
Katarina ÖstlingOK Skogshjortarna10:36
Monica MartinssonOK Tranan10:40
Monica KnutssonSävedalens AIK10:44
Elisabeth ÖströmOK Tyr10:48
Lene HansenHerlufsholm OK10:52
Margareta HallménAttunda OK10:56
Lena JohanssonSkogspojkarnas OK11:00
Kerstin BurmanKvillebyns SK11:04
Judith CheckleyC.O Totana11:08
Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK11:12
Marita LarssonMarkbygdens OK11:16
Ulla KjellLinköpings OK11:20
Anneli LindqvistGustavsbergs OK11:24
Anita EklöfIK Ymer11:28
Ingrid JessenFrämmestads IK11:32
Gerd HagströmTjalve IF Norrköping11:36
Britt-Marie AnderssonOK Amne11:40
Johanne LindBallerup OK11:44
Mette Seir HansenHSOK.dk11:48
Marianne KlassonUlricehamns OK11:52
Ingrid LarssonFK Göingarna11:56
Solveig HedenblomSjövalla FK12:00
Inger WesterbergIF Hagen12:04
Barbro LiljequistOK Älme12:08
Anna LarssonÖrkelljunga FK12:12
Randveig BergIF Rigor12:16

H60

5 220 m, 63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bo-Gunnar JosefssonNässjö OK10:11
Bo EngborgHällefors OK10:13
Torgny OttossonOK Torfinn10:15
Thomas DagsbergOK Orion10:17
Rudolf BrogrenKungälvs OK10:19
Björn-Olof ValdemarssonOK Nackhe10:21
Karl MollénOK Denseln10:23
Kenneth WalterssonBredaryds SOK10:25
Odd OlssonUddevalla OK10:27
Bent AakjærOdense OK10:29
Gregers JørgensenBallerup OK10:31
Uwe DreselSC Klecken10:33
Björn KarlssonHalmstad OK10:35
Max PrangFredensborg OK10:37
Roger HagelinGustavsbergs OK10:39
Leif ThingsrudØstmarka OK10:41
Bill AnderssonI 15 IF10:43
Olle EnforsTockarps IK10:45
Magnus AnderssonUlricehamns OK10:47
Stefan AdolfssonOK Bävern10:49
Uno MagnussonIF Hagen10:51
Rolf OhrlanderOK Pan-Kristianstad10:53
Örjan WängdahlOK Gipen10:55
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK10:57
Torben KristensenHerlufsholm OK10:59
Tommy JohnssonOK Nackhe11:01
Ulf PalmérUlricehamns OK11:03
Jerker NetzTrollhättans SOK11:05
Lennart LarssonJönköpings OK11:07
Christian BilandOLG Cordoba Basel11:09
Lennart SvernestamLinköpings OK11:11
Mikael ByströmJärfälla OK11:13
Lars Hanghöj PetersenBallerup OK11:15
Kenneth AnderssonNässjö OK11:17
Tommy WendtHellas Orientering11:19
Sten SegerslättSkåneslättens OL11:21
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK11:23
Jan-Olov ErikssonAnnebergs GIF11:25
Arne BogrenOK Vivill11:27
Leif-Åke AnderssonFK Boken11:29
Urban LarssonOK Gipen11:31
Anders BjörklundSävedalens AIK11:33
Ulf BengtssonOK Kompassen11:35
Are EriksenOSI Orientering11:37
Tomas KarlssonOK Skogshjortarna11:39
Jørgen SkaarupBallerup OK11:41
Peter FoppenMinor11:43
Leif BergmanSödertälje-Nykvarn OF11:45
Bruno PeterssonHalmstad OK11:47
Jörgen KarlssonAttunda OK11:49
Jan SørensenOK Sorø11:51
Bengt LarssonFK Göingarna11:53
Svein AckenhausenKonnerud IL11:55
Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby11:57
Bengt ArnessonIK Dran11:59
Thomas SjöholmMullsjö SOK12:01
Björn PetterssonUlricehamns OK12:03
Olov ÖströmOK Tyr12:05
Roy GjerdingOK Moss12:07
Bengt SvedjebySkattkärrs SOK12:09
Anders AlamaaIK Vikings OK12:11
Thomas LundgrenTrollhättans SOK12:13
Thomas GeorgssonOK Nackhe12:15

D60 Motion

2 890 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulla RagnarssonMarkbygdens OK10:07:03
Gunilla Maria BrusVästerbergslagens OL10:09:35
Anna-Stina ArnessonIK Dran10:17:31
Kristina TellqvistIK Dran10:28:09
Margareta NetzTrollhättans SOK10:43:52
Ewa ArnessonIK Dran11:24:01
Yvonne SvenssonOK Kullingshof11:41:05
Lil AlfredssonUddevalla OK

H60 Motion

3 410 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars HolmOK Gipen10:02:37
LarsOwe StrömRonneby OK10:16:19
Tomas MårtenssonOK Vivill10:37:11
Håkan HåkanssonKungälvs OK10:44:46
Per LeanderssonAnderstorps OK10:57:02
Göran EklöfIK Ymer10:59:12
Göran LiljequistOK Älme11:36:51
Lennart SvenssonOK Kullingshof11:44:18
Stig AndersenHerlufsholm OK

D65

3 550 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marianne SellgrenSigtuna OK10:01
Karin AxelssonIK Uven10:03
Kerstin SvenskOK Hällen10:05
Gunnel TurpeinenKvillebyns SK10:07
Gunnel MånssonOK Vilse 8710:09
Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK10:11
Karin LarssonOK Kompassen10:13
Merete Ravnshøj AndersenHerlufsholm OK10:15
Anna BlomgrenTullinge SK10:17
Kristin JohanssonKarlskrona SOK10:19
Kristina FranssonOK Virdarna10:21
Marit NilssonKils OK10:23
Ingrid E StrömRonneby OK10:25
Margareta HeldFK Åsen10:27
Birgit HausnerOK SG10:29
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK10:31
Mona ForsbergNyköpings OK10:33
Maria NordvallOK Kolmården10:35
Kerstin GustafssonOK Gränsen10:37
Margareta JohanssonHalmstad OK10:39
Karin PerssonOK Tyringe10:41
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK10:43
Margareta SvenssonOK Vilse 8710:45
Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK10:47
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL10:49
Marianne RosénIK Ymer10:51

H65

4 610 m, 70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Yngve AlfvénIK Wilske09:53
Rune LarssonOK Skogshjortarna09:55
Åke BrodénHalmstad OK09:57
Bengt ElmerssonOK Norrvirdarna09:59
Christer NälemarkOK Djerf10:01
Lars LarssonOK Frisene10:03
Lars GustafssonOK Gränsen10:05
Olle BohmanHjärnarps OL10:07
Kent KardellLjungskile FK10:09
Kent ErikssonLerums SOK10:11
Bo W LarssonVäxjö OK10:13
Ingvar AnderssonOK Amne10:15
Rune DavidssonOK Räven10:17
Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OK10:19
Ingemar LennartssonSOK Viljan10:21
Agne BengtssonOK Kompassen10:23
Roalh KlevelandKvillebyns SK10:25
Ingemar KyhlbergTenhults SOK10:27
Hans GreijerVästerås SOK10:29
Peter EnglundIFK Sävsjö10:31
Anders HallménAttunda OK10:33
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby10:35
Tommy WesterbergIF Hagen10:37
Lennart AnderssonOK Orion10:39
Hans AurellGävle OK10:41
Carl-Henry AnderssonOK Orinto10:43
Lars PerssonOK Kompassen10:45
Bertil KarlssonHjobygdens OK10:47
Göran LarssonVänersborgs SK10:49
Dan WidercrantzOK Skärmen10:51
Arne AlfredssonUddevalla OK10:53
Ulf PerssonVästerbergslagens OL10:55
Nils-Erik BondessonFrosta OK10:57
Ronald Mc GrailHjärnarps OL10:59
Kalle LindqvistVäxjö OK11:01
Gert OlssonTockarps IK11:03
Thomas AlbinssonBredaryds SOK11:05
Anders KumlinIK Ymer11:07
Janne BrunstedtOK Roskilde11:09
Kim FolanderFSK Orientering11:11
Bengt JohanssonOK Skogshjortarna11:13
Kjell MartinssonOK Tranan11:15
Lars-Inge AnderssonOK Räven11:17
Björn JägerströmIK Uven11:19
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:21
Anders KjellLinköpings OK11:23
Tommy HeldFK Åsen11:25
Göran LarssonOK Kompassen11:27
Hans Chr. StribOK Gorm11:29
Lars HogedalVänersborgs SK11:31
Sven-Olof SvenssonBjörkfors GOIF11:33
Gunnar BejbomUddevalla OK11:35
Gert OlssonSkåneslättens OL11:37
Göran ForsbergNyköpings OK11:39
Lennart JakobssonTibro OK11:41
Robert JessenFrämmestads IK11:43
Björn NilssonOK Nackhe11:45
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb11:47
Johnny KarlssonUddevalla OK11:49
Kent JogelandIK Ymer11:51
Kurt JohanssonOK Gisle11:53
Georg KapperudOppsal Orientering11:55
Inge LöwegrenKatrineholms OK11:57
Lars AnderssonHalmstad OK11:59
Martin CheckleyC.O Totana12:01
Kenth SundgrenSkåneslättens OL12:03
Roland NilssonOK Kompassen12:05
Hans TrofastTenhults SOK12:07
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK12:09
Stig JohanssonHelsingborgs SOK12:11

D70

2 890 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gullevi SvenssonRonneby OK10:09
Ulla LindellOK Hällen10:12
Britt RangertIK Ymer10:15
Barbro BengtssonOskarströms OK10:18
Carola AnderssonOK Löftan10:21
Gull SvenssonÖrkelljunga FK10:24
Barbro BörjessonOK Skogshjortarna10:27
Marianne BernhedTolered-Utby Ol-klubb10:30
Berit ByströmOK Virdarna10:33
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK10:36
Bibbi AppelgrenMariestads FK10:39
Ann-Mari PerssonVäxjö OK10:42
Ann-Britt JohanssonIK Stern10:45
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK10:48
Hjördis ErlandssonOK Lindéna10:51
Kerstin BengtssonMotala AIF OL10:54
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK10:57
Karin BengtssonOK Kompassen11:00
Lena WaernTrollhättans SOK11:03
Gunnel SvenssonIK Ymer11:06
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL11:09
Inge JørgensenOK Roskilde11:12
Lisbeth JensenBallerup OK11:15
Eva IsakssonOK Skogshjortarna11:17
Gun LarssonOK Lindéna11:21
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna11:24
Ingrid HermanssonIK Ymer11:27
Margareta NobornSundsvalls OK11:30
Margareta LarssonOK Njudung11:33
Inga JohanssonNyköpings OK11:36
Ann-Gerd CarlssonGällstadbygdens SOK11:39
Margareta LindbergFrölunda OL11:42
Rosa JohanssonIK Uven11:45
Solbritt GustafssonOK Virdarna11:48
Louise LindbergIK Wilske11:51

H70

4 180 m, 71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kjell JeppsonIF Rigor09:54
Rolf LindIK Standard09:56
Torbjörn WikströmOK Orinto09:58
Per-Erik WåhlbergOK Linné10:00
Frank MensinkMinor10:02
Kjell ErlandssonOK Lindéna10:04
Roland NilssonFalköpings AIK OK10:06
Ingemar ArnessonIK Dran10:08
Lars LorénOK Frisene10:10
Leif BjörkmanIK Ymer10:12
Ulf PerssonAnderstorps OK10:14
Lars TuvessonUlricehamns OK10:16
Kjell DolvaSkien OK10:18
Reits HallOK Amne10:20
Morgan LjungVaggeryds SOK10:22
Kaare VindfeldOK SG10:24
Acke WåhlanderGöteborg-Majorna OK10:26
Anders BerglundOK Skogshjortarna10:28
Karsten RichardtKøge OK10:30
Kenneth MörkIK Wilske10:32
Göran BengtssonTockarps IK10:34
Mogens JørgensenSøllerød OK10:36
Stig LandstorpOK Tor10:38
Lars-Olof PetterssonOK Tranan10:40
Carl-Eric AnderssonFjärås AIK10:42
Ingemar BernhedTolered-Utby Ol-klubb10:44
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK10:46
Dag LorénOK Frisene10:48
Sören AnderssonIK Dran10:50
Benny IvarssonFjärås AIK10:52
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK10:54
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer10:56
Per HaepplingVästerås SOK10:58
Leif SandgrenFrosta OK11:00
Ingvar MarsKinnaströms SK11:02
Tommy OlssonKarlskrona SOK11:04
Bengt MattssonOK Orinto11:06
Jørgen Chr. NielsenFIF Hillerød11:08
Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK11:10
Erling SamuelssonOK Vilse 8711:12
Anders SellgrenSigtuna OK11:14
Peter HagströmTjalve IF Norrköping11:16
Hans SjögrenAlvesta SOK11:18
Ingemar JohnssonOK Södertörn11:20
Bengt BörjessonOK Alehof11:22
Ulf SvedestamEskilstuna OL11:24
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK11:26
Lennart LundhOK Tisaren11:28
Ingemar AnderssonOK Orion11:30
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna11:32
Olof KarlssonUddevalla OK11:34
Dan JohanssonFjärås AIK11:36
Svend Erik JensenBallerup OK11:38
Håkan NilssonMalmö OK11:40
Gunnar JohanssonOK Nackhe11:42
Knud Erik ThomsenSvendborg OK11:44
Stefan G LarssonOK Njudung11:46
Bertil QvickKungälvs OK11:48
Ole  SvendsenOK Roskilde11:50
Leif SamorTjällmo-Godegårds OK11:52
Niels TuliniusOK SG11:54
Pär-Erik JohanssonMarkbygdens OK11:56
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK11:58
Christer SamuelssonOK Löftan12:00
Sven-Olof PetterssonMullsjö SOK12:02
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb12:04
Per-Olof FernbergIS Skanne12:06
Lennart HermanssonStångenäs AIS12:08
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK12:10
Björn AhlnérGöteborg-Majorna OK12:12
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL12:14

D75

2 730 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10:10
Gunilla GrönbladHärlövs IF10:18
Ulla LindheIK Stern10:26
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK10:34
Lillemor HallinOK Landehof10:42
Britten PerssonFinspångs SOK10:50
Inga PerssonOK Skogshjortarna10:58
Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK11:06
Birgitta OlssonRonneby OK11:14
Vivi-Anne BylundRydboholms SK11:22
Barbro JohanssonSjövalla FK11:30
Gunnel BörjessonIK Uven11:38
Elvy BörjessonOK Alehof11:46
Lisbeth BernhedTolered-Utby Ol-klubb11:54
Gull-Britt GrönbergKungälvs OK12:02

H75

3 670 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars LjungbergTrollhättans SOK10:02
Stig BengtssonOK Amne10:05
Roland KarlssonRonneby OK10:08
Sune LindellOK Hällen10:11
Lars-Erik LarssonOK Amne10:14
Karl-Axel JohanssonIK Uven10:17
Leif CarlssonGällstadbygdens SOK10:20
Roland LagessonOK Löftan10:23
Torgny GrönlundLidköpings VSK10:26
Åke GatelidOK Skogshjortarna10:29
Palle Møller NielsenOdense OK10:32
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK10:35
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK10:38
Ivan ErnvidUlricehamns OK10:41
Bo SvenssonÖrkelljunga FK10:44
Stig-Ove TollIK Stern10:47
Stig BengtssonMotala AIF OL10:50
Jan BrundellSolna OK10:53
Ragnar OlssonRonneby OK10:56
Hagbert PerssonVäxjö OK10:59
Bengt AnderssonTidaholm SOK Sisu11:02
Magne HagströmFrölunda OL11:05
Lars FinbomOK Landehof11:08
Gunnar WaernTrollhättans SOK11:11
Roland BrandshageSävedalens AIK11:14
Henrik HvoslefIK Stern11:17
Sven-Erik WidinOK Österåker11:20
Gösta LindqvistOK Löftan11:23
Ernie BroströmHalmstad OK11:26
Ingvar BengtssonOskarströms OK11:29
Kjell MånssonKarlskrona SOK11:32
Anders JohanssonNyköpings OK11:35
Jørn ThomsenOK Snab11:38
Erland LingJönköpings OK11:41
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna11:44
Erik JakobssonOK Nackhe11:47
Jan SöderbergIFK Lidingö SOK11:50
Andre AlexanderssonKungälvs OK11:53
Gunnar BrystHjobygdens OK11:56

D80

2 670 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg10:06
Inger HallbergIK Uven10:12

H80

2 890 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils-Eric TofteredIF Rigor10:16
Håkan SkogumMarkbygdens OK10:19
Lennart BernhedTolered-Utby Ol-klubb10:22
Ingemar AlfredssonIK Uven10:25
Sigvard RudolfssonOK Gisle10:28
Otto HolmdahlLinköpings OK10:31
Göran OlofssonFjärås AIK10:34
Stig JohanssonHalmstad OK10:37
Torild BornetunSkillingaryds FK10:40
Lennart ErikssonOK Stigen10:43
Erland OlssonDalsjöfors GoIF10:46
Åke AxelssonIK Uven10:49
Bertil WiklundIK Wilske10:52
Sven-Erik LundAnderstorps OK10:55
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK10:58
Stig FranssonOK Stigen11:01
Bernt LarssonOK Lindéna11:04
Anders AdlerLinköpings AIK11:07
Bernt PeterssonAlvesta SOK11:10
Per LarssonJönköpings OK11:13
Arne ÅhmanTumba-Mälarhöjden OK11:16

H85

2 670 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carl-Henrik HallbergIK Uven10:09
Valter AlamaaIK Vikings OK10:15
Kurt DoseKøge OK10:21
Lars MagnussonKristinehamns OK10:27

Inskolning

1 790 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Benjamin Birk NielsenAalborg OK09:27:47
Veronica AnderssonFjärås AIK09:39:33
Nils ForsgrenVästerbergslagens OL09:56:40
Vilhelm JönssonIK Uven09:59:38
Ztella ArdforsOK Löftan10:05:15
Agnes AxelssonOK Älme10:06:02
Karl AxelssonOK Älme10:06:02
Elias GranängKungälvs OK10:07:08
Ester OhlssonBrattås CK10:15:38
Holger WänströmFinspångs SOK10:15:50
Oskar AnderssonFK Friskus-Varberg10:17:24
Gustav LagnetegBoxholm-Mjölby OL10:18:01
Axel SandVästerbergslagens OL10:21:15
Nora LindeSkåneslättens OL10:23:43
Nova BrundinKinnaströms SK10:35:30
Tyra OdbroKlubblös10:35:34
Hjalmar HäggAnderstorps OK10:43:36
Juliette SjögrenEslövs FK10:50:43
Arvid WickmanTibro OK10:52:51
Malte RosénHalmstad OK10:58:57
Ebbe TroppKlubblös11:02:16
Minna KvarndalUlricehamns OK11:13:56
Vera WildheimMölndal Outdoor IF11:17:33
Ellen EkströmOK Gläntan Vessigebro11:24:34
Astrid TreptowAnderstorps OK11:31:42
Robin  LundHalmstad OK11:32:05
Adam NorlanderOK Nackhe11:32:46
Lage StegmarkHalmstad Garnisons IF11:44:05
Gunnar StegmarkHalmstad Garnisons IF11:44:07
Sonja FagerholmHalmstad OK11:47:43
Lisa JonsborgHalmstad OK11:47:51
Harry JohanssonHelsingborgs SOK12:01:52
Simon HicksKlubblös12:08:20
Liv PalmertzHelsingborgs SOK
Lowe PalmertzHelsingborgs SOK

U1

2 060 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Almer HanningOK Löftan09:28:09
Kerstin SvenssonOK Kullingshof09:47:26
Jenny SeverinssonHylte OK09:47:49
Vidar NilssonOK Orinto09:56:31
Jessica ErikssonOK Skärmen09:57:25
Samuel WettergrenIK Uven09:57:51
Emma WikströmHästveda OK10:03:22
Vidar SunessonOK Alehof10:06:37
Svea PellméStenungsunds OK10:07:15
Nils EkströmStenungsunds OK10:08:38
Hugo AldénOK Roxen10:10:34
Maja EliassonFK Friskus-Varberg10:12:23
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:14:09
Gustav LindqvistOK Gisle10:15:07
Hugo BestermanIK Trenne Ullared10:15:19
Cajsa LindqvistOK Gisle10:16:13
Elias OhlssonBrattås CK10:16:15
Oskar WallinFalkenbergs OK10:16:22
Oskar LindqvistOK Gisle10:16:30
Rasmus DalgaardKolding OK10:16:31
Ebba JönssonGöteborg-Majorna OK10:17:44
Alma TrofastJönköpings OK10:28:44
Isac DahlqvistVaggeryds SOK10:29:04
Moa HenrikssonLaholms IF OK10:29:58
William FedjeFrölunda OL10:30:15
Simon HenrikssonLaholms IF OK10:33:15
Ralf GustavssonOK Löftan10:35:03
Jakob AnderssonOK Löftan10:36:03
Stina AnderssonOK Löftan10:36:30
Noah Nilsson-DagEds SK10:39:43
Astrid HellerströmFK Friskus-Varberg10:39:45
Arvid GustavssonVäxjö OK10:41:35
Johannes BlomqvistBredareds IF10:43:52
Moa JohanssonOK Gisle10:44:00
Hannes JohanssonOK Älme10:45:25
Samuel HärkegårdKlubblös10:52:47
Alexis AndréSvärdsjö Skid och Orienteringsklubb10:55:45
Eimy AndréSvärdsjö Skid och Orienteringsklubb10:57:12
Oscar WärnOK Skogshjortarna10:57:40
Elsa PeterssonVäxjö OK11:01:11
Alvin HogedalOK Alehof11:03:16
Gustav KarlssonUlricehamns OK11:05:29
Sixten TörnströmFK Friskus-Varberg11:05:32
Ingrid AndreassonIFK Göteborg11:10:24
Ivar FrisellBoxholm-Mjölby OL11:12:07
Lukas MobergOK Löftan11:15:41
Gustaf IngelsboOK Tranan11:19:53
Kasper KarlssonJönköpings OK11:26:33
Kristine SkouboeHorsens OK11:32:24
Theo AleniusNyköpings OK11:34:11
Olle BlomqvistMarkbygdens OK11:42:21
Melinda BergOK Enen11:42:30
Cornelia HällåsOK Löftan11:47:11
Wilmer NordgrenSävedalens AIK11:53:06
Wiliam HicksKlubblös12:08:28
Zmilla ArdforsOK Löftan

U2

2 220 m, 54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg09:33:07
Rasmus GripFalkenbergs OK09:34:40
Leon RybergFalkenbergs OK09:41:37
Ludvig LindenauOK Alehof09:45:29
Elly EinarssonKungälvs OK09:45:30
Anton FaxénVäxjö OK09:52:09
Märta BöregårdOK Gläntan Vessigebro09:57:19
Sixten BöregårdOK Gläntan Vessigebro09:57:20
David JonforsenHallstahammars OK09:58:51
Johan DalgaardKolding OK10:03:25
Ted NömmIFK Göteborg10:07:39
Edvin StegmarkHalmstad Garnisons IF10:07:53
Johannes DahlbergIK Trenne Ullared10:08:36
Agnes BestermanIK Trenne Ullared10:11:05
Hugo TolestamIF Rigor10:13:34
Colin AxelssonJönköpings OK10:14:07
Moa WallströmSävedalens AIK10:17:28
Linnéa RexOK Landehof10:17:35
Jacob CarlssonOK Reftele10:18:37
Olivia SonedahlOK Landehof10:20:04
Ella AnderssonOK Löftan10:30:30
Anton CarlströmFK Boken10:32:06
Herman PetterssonSävedalens AIK10:34:43
Lars WikströmHaugesund IL Orientering10:34:51
Alvar LangeTumba-Mälarhöjden OK10:37:34
Olof SundinFK Friskus-Varberg10:38:21
Hjalmar HörnquistAnderstorps OK10:38:56
Erik Lingbro DömstedtUmeå OK10:42:01
Ella PerssonHalmstad OK10:45:09
Melker SjunnessonKungälvs OK10:46:28
Elin BergHalmstad OK10:48:20
Hampus AlzénGustavsbergs OK10:48:27
Tuva ThuressonFalkenbergs OK10:51:23
My Oliva SjunnessonKungälvs OK10:52:42
Adam JohanssonOK Nackhe10:53:34
David CarlssonIK Trenne Ullared10:55:56
Nils ErikssonBrattås CK10:59:51
Noa TorstensvikFK Friskus-Varberg11:02:24
Johannes DahlKlubblös11:03:45
Edvin NilssonOskarströms OK11:10:58
Ingrid BirkestadOK Orinto11:21:56
Selma BirkestadOK Orinto11:21:56
Greta DelinRyda SK11:26:52
Johanna DelinIK Uven11:26:57
Melker FlansbjerKinnaströms SK11:33:52
Saga WildheimMölndal Outdoor IF11:34:47
Samuel BengtssonOK Nackhe11:35:26
Gustav SundinFK Friskus-Varberg11:36:57
Gustav BengtssonOK Nackhe11:37:15
Nils BirkestadOK Orinto11:40:44
Ivar LejonLaholms IF OK11:49:11
Kasper SpånerGöteborg-Majorna OK11:50:30
Oskar HärkegårdKlubblös11:51:46
Arvid JohanssonHelsingborgs SOK12:01:46

Öppen motion 1

2 140 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisa HedströmGöteborg-Majorna OK09:59:07
Martina CullinKalmar OK10:04:47
Eva EdholmÖrkelljunga FK10:12:42
Anette BohmanHjärnarps OL10:13:13
Frida LindqvistKlubblös10:16:24
Johanna LindqvistKlubblös10:16:24
Mia HällKlubblös10:19:16
Börje AdetorpKlubblös10:22:55
Ulla KarlssonOK Tyringe10:27:15
Bodil HedenbergOK Vivill10:32:00
Margareta JohanssonLaholms IF OK10:33:41
Elvi BogsjöKlubblös10:35:45
Wilma SaetreOK Landehof10:36:14
Johanna TöppnerOK Landehof10:36:15
Annicka HolstenHestra IF10:38:42
David GlänneskogTolered-Utby Ol-klubb10:42:54
Gabriel GlänneskogTolered-Utby Ol-klubb10:42:54
Axel HäggAnderstorps OK10:43:38
Annika GustafssonOK Nackhe10:46:54
Helena BergIS Kullen10:48:37
Walde StoltHestra IF10:49:29
Maria Espenkrona HåkanssonRonneby OK10:50:53
Anna BergIS Kullen10:51:14
Rickard JemthIF Thor10:52:56
Olle OlssonHelsingborgs SOK10:53:37
Simon OlmIF Thor10:54:39
Maria VedinTrollhättans SOK10:55:26
Edvin BiörsIK Ymer10:56:41
Anneli AnsbölFK Friskus-Varberg10:56:47
Nathalie WerlinSimlångsdalens IF11:01:23
Ingrid WerlinSimlångsdalens IF11:01:26
Nelly MelkstamLerums SOK11:02:53
Lotta BohmanOK Orinto11:03:56
Ida HjortTockarps IK11:04:23
Barbro de NeergardKlubblös11:10:49
Neda EkbergSundbybergs IK11:17:37
Jenny AnderssonAnderstorps OK11:22:28
Ingemar ChristenssonAnderstorps OK11:22:32
Anna HöglundOK Tranan11:22:35
Birgitta MelinFjärås AIK11:27:28
Gunvor Skytte KirkegaardTisvilde Hegn OK11:33:03
Gösta ElehnUddevalla OK11:42:33
Richard JohnsenØstmarka OK12:07:58
Santi RosenvoldØstmarka OK12:07:58

Öppen motion 2

3 680 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marlene AnderssonJärla Orientering09:50:27
Åsa DryseliusMarkbygdens OK09:58:06
Truls BengtssonKlubblös09:58:34
Måns  BengtssonKlubblös09:58:37
Lotta EliassonFK Friskus-Varberg10:11:53
Helena PerssonFjärås AIK10:15:02
Ella PerssonFjärås AIK10:17:27
Ruth Marie MosbækHolbæk OK10:23:42
Monika AnderssonUlricehamns OK10:44:44
Fredrik JernsandOK Nackhe11:16:52
Sofie ÖhrmanKlubblös11:23:09
Mette ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK11:24:00
Tina WagnerKlubblös11:47:25

Öppen motion 3

3 160 m, 122 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran PerssonKlubblös09:38:08
Susanne BäckströmIF Rigor09:51:45
Alice HenrikssonMarkbygdens OK09:53:02
Anders HenrikssonMarkbygdens OK09:53:04
Sandra HenrikssonMarkbygdens OK09:53:05
Britt AlfredssonIK Uven09:53:08
Josephine RauOK Nackhe09:54:11
Elin SvenssonOK Kullingshof09:55:14
Helene PerssonHalmstad OK09:59:41
Johanna LindénVäxjö OK10:04:02
Reijo MukkalaHalmstad OK10:05:02
Clara SvenssonLaholms IF OK10:07:36
Mona KarlssonOK Skogshjortarna10:07:58
Frida EmanuelssonOK Tranan10:08:49
Karin StegmarkHalmstad Garnisons IF10:09:31
Maria RobertssonÅlems OK10:09:37
Anders EjewallSnättringe SK10:10:25
Ellen HeymanIF Rigor10:12:38
Josefina KristenssonIK Uven10:12:53
Gunnel AxelssonOK Skogshjortarna10:15:09
Peter-Paul GaudenzHalmstad OK10:16:05
Alexander BjärbyFrosta OK10:16:31
Amalia AnderssonFrosta OK10:16:34
Magnus AxelssonOK Nackhe10:17:15
Anneli SigvardsonBredaryds SOK10:19:14
Erling AnderssonVänersborgs SK10:21:39
Linnéa BjärbyFrosta OK10:22:26
Filippa AnderssonFrosta OK10:22:29
Anna-Karin BromsFK Friskus-Varberg10:22:52
Anni  HogedalOK Alehof10:24:05
Thomas NilssonFK Snapphanarna10:24:43
John-Erik ErikssonJönköpings OK10:25:05
Fredrik NilssonFK Snapphanarna10:26:24
Josefin JohanssonLinköpings OK10:27:54
Helena GaudenzHalmstad OK10:28:46
Margareta WikströmVäxjö AIS10:31:26
Ann-Helen JohanssonOK Reftele10:33:51
Mary LarnerGöteborg-Majorna OK10:34:36
Mikael BomanLustens OK10:34:55
Sara SaetreOK Landehof10:36:29
Linnéa TöppnerOK Landehof10:36:31
Maria AnderssonOK Reftele10:37:05
Gudrun PetterssonOK Reftele10:37:07
Ulla TengnérFK Friskus-Varberg10:39:17
Isak LemurellSjövalla FK10:39:41
Kåre TengnérFK Friskus-Varberg10:39:44
Kirsten Wolff ThomsenSvendborg OK10:40:07
Lars JohanssonKlubblös10:40:19
Johan TörnqvistAnderstorps OK10:42:10
Marika TörnqvistAnderstorps OK10:42:11
Ing-Britt GlänneskogTolered-Utby Ol-klubb10:42:51
Birgitta ByströmJärfälla OK10:43:12
Anita IgerudOK Löftan10:43:45
Erik FredrikssonTjalve IF Norrköping10:44:06
Alice EinarssonBrattås CK10:44:30
Maria EinarssonBrattås CK10:44:33
Cim HolmqvistOK Österåker10:44:39
Camilla AleniusNyköpings OK10:45:02
Sara AnderssonVänersborgs SK10:46:21
Christer SjöforsOK Älme10:46:48
Erik PaulströmKlubblös10:47:32
Jan NilssonFK Friskus-Varberg10:47:33
Eva SvenssonUlricehamns OK10:50:55
MariAnne MånssonRonneby OK10:51:43
Kristina NyströmTrollhättans SOK10:51:46
Lise-Lott AhlstedtÅmåls OK10:52:54
Ingela ÅrbrinkLinköpings OK10:55:55
Ida SanderOK Milan10:56:38
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb11:00:03
Stanely TaivulaKlubblös11:00:19
Kerstin LindbladSävedalens AIK11:00:25
Frida JohanssonOK Nackhe11:01:15
Molly BergstrandBrattås CK11:01:19
Lars KarlssonOK Gränsen11:02:08
Ida KarlssonOK Gränsen11:02:09
Jonathan JörgensenTisvilde Hegn OK11:09:51
Simon JörgensenTisvilde Hegn OK11:09:58
Liv LindOK Skärmen11:10:03
Erik RexfeltFalkenbergs OK11:11:07
Kristina TörnströmFK Friskus-Varberg11:11:12
Maria HermassonIK Ymer11:11:29
Marianne HaglundOK Djerf11:12:49
Niklas PaulssonOK Löftan11:13:38
Ketty LjunggrenOK Skärmen11:13:42
Mats OhlssonBrattås CK11:14:56
Melvin EkbergSundbybergs IK11:17:34
Christina SvenssonBjörkfors GOIF11:18:05
Emelie TegmyrKlubblös11:18:09
Nina PetterssonÅmåls OK11:19:17
Anna LindenauOK Alehof11:20:20
Veronica DahlbomHelsingborgs SOK11:20:30
Jon HåkanssonKungälvs OK11:20:47
Caroline OhlssonBrattås CK11:21:36
Katrin PellméStenungsunds OK11:22:03
Jonas EkbergSundbybergs IK11:22:11
Sara HållstenOK Flundrehof11:24:27
Caroline WessmarkOK Flundrehof11:24:35
Johan ÖstlingKungälvs OK11:24:57
Martina BengtssonFK Friskus-Varberg11:25:43
Malin SöderbergTolered-Utby Ol-klubb11:27:25
Anna KjellénJönköpings OK11:28:15
Rebekka Kaysen ThomsenOK Snab11:29:45
Bengt HanssonOK Löftan11:31:03
Marita SalomonssonVänersborgs SK11:32:52
Sven TolestamIF Rigor11:33:37
Annika BengtssonOK Löftan11:34:32
Anna HagstrandBurseryds IF11:36:20
Marina JohanssonFK Friskus-Varberg11:36:25
Kristina FlansbjerKinnaströms SK11:36:33
Mira FlansbjerKinnaströms SK11:36:33
Ellen NormanSävedalens AIK11:43:36
Ture AugustssonFK Boken11:44:05
Helene SwartzIFK Lidingö SOK11:45:22
Marina ProninaFK Åsen11:45:56
Selma SteinsvaagHaugesund IL Orientering11:46:30
Linn WikströmHaugesund IL Orientering11:46:30
Mikkel OttesenBallerup OK11:51:42
Mia RavakkoSävedalens AIK11:57:41
Pernilla KallerbäckEmmaboda Verda OK11:59:34
Marie CarlströmFK Boken12:00:06
Marika WirungFrölunda OL12:09:09
Bo AnderssonOK Löftan

Öppen motion 4

5 170 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christel BergOK Enen09:59:50
Jens OlovssonIF Rigor10:00:59
Jessica ErikssonDomnarvets GOIF10:01:02
Ingela AlnessLånghundra IF10:19:25
Philip StensbyTibro OK10:20:42
Johan AdetorpKlubblös10:25:47
Axel ÅkessonMarkbygdens OK10:26:06
Henrik  Hauge ThomsenOK Snab10:45:24
Erik FedjeFrölunda OL10:46:51
Robert LindqvistOK Gisle11:08:52
Jennie OskarssonOK Skogshjortarna11:18:27
Johanna RisanHeming Orientering11:24:07
Rangvald RisanHeming Orientering11:24:07
Astrid NormanStigmännen Karlshamns OK11:31:53
Lars WesterlindKlubblös11:32:06
Maria HörnquistAnderstorps OK11:44:40
Felix AbrahamssonHalmstad OK11:48:07
Camilla DalgaardKolding OK11:50:45
Lena JohanssonHelsingborgs SOK12:00:44
Fredrik SundinFK Friskus-Varberg

Öppen motion 5

3 430 m, 131 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linda SvenskOK Hällen09:26:59
Ulf KarlssonVäxjö OK09:39:41
Robert SkoogIF Hagen09:44:06
Malene Kaysen ThomsenOK Snab09:44:22
Susann BerntssonOK Reftele09:47:36
Ricarda DombertBielefelder TG09:52:26
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK09:52:58
Calle BlombergGöteborg-Majorna OK09:55:26
Jesper IngelsboOK Tranan09:56:06
Kristina PerssonHalmstad OK09:56:52
Kjell FranssonOK Alehof09:59:53
Kristina WettergrenIK Uven10:00:54
Merete FreidlitzOK Landehof10:04:55
Gustav CarlssonKvillebyns SK10:06:24
Mikael BromsFK Friskus-Varberg10:08:59
Eva BäcklundTrollhättans SOK10:10:54
Lisbeth Søgård JensenSøllerød OK10:13:24
Agneta LarssonOK Nackhe10:14:52
Helene JohanssonOK Nackhe10:14:54
Renita PåsseIF Hagen10:19:28
Olle MolinOK Klemmingen10:20:16
Annica HenryssonTibro OK10:20:40
Charlotta SvarfvarSjövalla FK10:21:14
Anna AdetorpSundsvalls OK10:25:21
Nils-Gunnar PetterssonOK Reftele10:26:43
Marie-Louise StridhHestra IF10:30:05
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK10:31:29
Per Gunnar JohanssonOK Reftele10:31:32
Petra RosénVäxjö OK10:32:48
Lennart MagnussonLaholms IF OK10:33:05
Ingela HåkanssonIK Uven10:33:11
Sune JohanssonLaholms IF OK10:34:06
Hanna ErixonFK Friskus-Varberg10:34:31
Daniel HenrikssonLaholms IF OK10:35:00
Sara HenrikssonLaholms IF OK10:35:02
Elias PeterssonIK Ymer10:35:06
Sofia StiblertTockarps IK10:35:11
Niclas PetterssonOK Reftele10:37:33
Anna GranforsOK Landehof10:37:39
Camilla JohanssonLaholms IF OK10:38:29
Peter JohanssonBurseryds IF10:38:36
Eva SundbäckSävedalens AIK10:39:44
Henrik EnforsTockarps IK10:40:11
Claes LindbergOK Skogshjortarna10:42:32
Reinhold ReulOK Orinto10:42:42
Jannika JosefssonOK Roxen10:44:35
Per EinarssonBrattås CK10:44:53
Isak EinarssonBrattås CK10:44:55
Göran GustafssonOK Nackhe10:45:34
Daniel LarssonIFK Göteborg10:46:28
Emrik LindFK Herkules10:47:29
Eva TullbergIS Kullen10:47:36
Åsa HärkegårdKlubblös10:47:45
Björn LindbladSävedalens AIK10:48:59
Klara AxelssonEksjö SOK10:49:05
Gabriel HåkanssonRonneby OK10:51:40
Elsa CarlssonMarkbygdens OK10:53:30
Yvonne jungbjerGöteborgs SK10:54:48
Jonas LarssonKlubblös10:59:39
Helen AhlstrandOK Vivill11:01:00
Ingrid AnderssonIF Rigor11:01:57
Åsa PetterssonOK Kullingshof11:03:00
Gustav StrandlyckeKlubblös11:05:28
Philip StrandlyckeKlubblös11:07:03
Hans Gøran BjørkSandefjord OK11:07:33
Victor Wåhlstrand SkärströmKlubblös11:07:57
Sara AlmehedFrölunda OL11:07:59
Helena DiedrichsOK Kåre11:08:17
Annika SvärdOskarströms OK11:08:36
Magnus FovaeusSävedalens AIK11:09:27
Per EdénOK Kåre11:09:39
Annika JörgensenTisvilde Hegn OK11:09:47
Erica MolinBoxholm-Mjölby OL11:09:48
Karin HemmingsVimmerby OK11:10:07
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg11:10:26
Ulrika EmtervallUlricehamns OK11:11:01
Anne-Marie RöllikeOK Lindéna11:12:18
Hannah FovaeusSävedalens AIK11:12:50
Katarina VartiaOK Löftan11:12:55
Liselotte JohanssonOK Löftan11:12:56
Christina LindqvistOK Gisle11:13:29
Kerstin AnderssonFK Boken11:13:34
Gunilla SandströmOK Stigen11:14:39
Axel GrimbeckSävedalens AIK11:14:42
Bernt ForsgrenVästerbergslagens OL11:14:49
Karl-Erik AnderssonOskarströms OK11:15:47
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK11:16:41
Henrik ErikssonOK Gränsen11:17:01
Ebba BengtssonOK Lindéna11:17:55
Ron MullinsSjövalla FK11:18:18
Phil MullinsSjövalla FK11:18:22
Daniel KarlssonOskarströms OK11:18:24
Kerstin DahlHärlövs IF11:21:10
Staffan WelanderOK P411:21:33
Robert van der HulstOLV Minor11:21:35
Malin KindbomIF Hagen11:23:00
Linda ArnessonIK Dran11:23:06
Bengt GardOskarströms OK11:24:23
Christer OskarssonHalmstad OK11:25:21
Monika StrandlyckeKlubblös11:26:16
Bosse MelinFjärås AIK11:26:50
Tobias ErikssonOK Skärmen11:28:07
Sofia DelinRyda SK11:28:11
Jasinta RajanIFK Lidingö SOK11:28:34
Håkan LejonLaholms IF OK11:30:27
Liselott JönssonStigmännen Karlshamns OK11:31:45
Klara HagstrandBurseryds IF11:35:06
Christina PetterssonSjövalla FK11:36:09
Erik AnderssonKlubblös11:39:33
Anders IvarssonFK Friskus-Varberg11:40:28
Susanne AndreassonGöteborgs SK11:43:26
Anita KarlssonKlubblös11:43:27
Ann-Sofie JemthIF Thor11:43:29
Anna DanielssonIK Uven11:43:31
Stefan NormanSävedalens AIK11:43:47
Mathias PerssonHalmstad OK11:44:24
Lena TornéusSävedalens AIK11:48:35
Martin MagnerfeltFalköpings AIK OK11:51:25
Johan WulffKlubblös11:52:16
Annika LännhultEds SK11:54:44
Jessica SjögrenEslövs FK11:54:50
Ulf SkinnarKlubblös11:55:40
Anna PilströmOK Landehof11:56:09
Andreas PilströmOK Landehof11:56:12
Per LevinsonKlubblös12:00:51
Sandra PerssonIFK Göteborg12:00:53
Lars HagstrandBurseryds IF12:05:02
Christin BorgGöteborg-Majorna OK12:24:39
Charlotta TreptowAnderstorps OK12:25:32
Ingrid AlinderSjövalla FK
Catrin AnderssonFrosta OK

Öppen motion 6

6 080 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas VästibackenOK Linné09:36:53
Magnus HagfjärdSöders-Tyresö09:52:56
Magnus IvarssonOK Gläntan Vessigebro10:04:24
Martin StegmarkHalmstad Garnisons IF10:09:10
Torbjörn PetterssonOK Kullingshof10:13:31
Karin ÅkesdotterIFK Göteborg10:15:48
Magnus BernhedSävedalens AIK10:20:19
Fredrik HåkanssonRonneby OK10:25:17
Anders HolmbergOK Vivill10:29:01
Lennart WiderströmIK Ymer10:30:08
Robin NyqvistKungälvs OK10:34:41
Mathias SundbäckSävedalens AIK10:37:29
Martin TöppnerOK Landehof10:38:53
Dan SjöholmOK Pan-Kristianstad10:40:23
Torbjörn SaetreOK Landehof10:45:30
Leif SöderlindBredaryds SOK10:51:47
Andreas SjunnessonKungälvs OK10:51:50
Geert van der HulstOLV Minor10:54:31
Johan SjödinIK Hakarpspojkarna10:58:34
Anders KarlssonBodafors OK11:07:15
Patrik BrorssonTockarps IK11:07:22
Kennet SandströmOK Stigen11:11:19
Lina SandströmOK Stigen11:13:29
Felix KindeTolered-Utby Ol-klubb11:14:18
Pernilla KindeTolered-Utby Ol-klubb11:17:11
Eva van der HulstOLV Minor11:22:09
Karl DelinRyda SK11:27:32
Henrik DelinIK Uven11:31:35
Martin AbajiEksjö SOK11:55:13
Tomas RönnqvistIF Rigor

Öppen motion 7

2 930 m, 192 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Waste ByströmOK Virdarna09:27:20
Olle WindeliusFrosta OK09:29:28
Jenny VinbladLunds OK09:29:49
Thomas VinbladLunds OK09:32:04
Jimmy HäggFK Friskus-Varberg09:33:44
Karolina OlssonFalkenbergs OK09:36:47
Maria AuseliusBredaryds SOK09:45:38
Hans PansellEksjö SOK09:51:04
Lina LeijgårdGudhems IF09:51:31
Emma AuseliusBredaryds SOK09:52:07
Jenny EkströmStenungsunds OK09:52:47
Thord EkströmTrollhättans SOK09:53:20
Birgitta JohanssonOK Tranan09:57:41
Maureen Olsson LoLunds OK09:58:31
Ylva SunessonOK Alehof09:58:33
Claes BörjessonIK Uven09:58:49
André BritzenKlubblös09:59:12
Anna-Lena LagnetegBoxholm-Mjölby OL10:00:09
Bo JohanssonFK Friskus-Varberg10:00:23
Ragnar BergKlubblös10:00:57
Curt NorgrenGällstadbygdens SOK10:01:04
Pär NorgrenGällstadbygdens SOK10:01:06
Clas NorgrenGällstadbygdens SOK10:01:09
Anna-Lena WullfGällstadbygdens SOK10:01:12
Linnéa HallOK Amne10:02:01
Ylva GefvertOK P410:02:49
Sandra HanssonOK Rodhen10:03:12
Jan AxelssonIK Uven10:04:05
Linda CorneliussonOK Löftan10:04:21
Madeleine CasselIFK Lidingö SOK10:05:45
Ronnie DahlgrenGustavsbergs OK10:06:13
Hanna BoquistIK Uven10:07:12
Frida AnderssonIK Uven10:07:15
Bo AnderssonSträngnäs-Malmby OL10:07:32
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg10:07:53
Stefan JönssonIK Uven10:08:56
Erik MöllerArboga OK10:10:08
Gullan AnderssonSträngnäs-Malmby OL10:10:20
Rolf HallbergFK Finn10:10:23
Susanne AxelssonJönköpings OK10:11:17
Valter FallAlmby IK10:13:33
Bengtåke AnderssonOK Amne10:16:03
Märtha LundhSvenljunga OK10:16:10
Inger BylanderSvenljunga OK10:16:31
Birgitte AronssonFK Friskus-Varberg10:18:09
Thomas HenryssonTibro OK10:19:56
Gun JanssonOK Klemmingen10:20:26
Mikael ÅhlundAlmby IK10:23:23
Bengt-Göran FrantzStigmännen Karlshamns OK10:23:38
Carina IvarssonOK Kullingshof10:23:39
Lotta KihlbergHalmstad OK10:24:13
Per MellbergEj klubbansluten10:24:17
Viola EckermarkGöteborg-Majorna OK10:24:32
Samuel HåkanssonRonneby OK10:24:33
Rolf EckermarkGöteborg-Majorna OK10:24:34
Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg10:25:06
Rebecca PilströmOK Landehof10:25:13
Carin RosénGustavsbergs OK10:25:44
Christer GrönbladHärlövs IF10:25:48
Willie OlssonRävetofta OK10:26:08
Johan AbrahamssonGällstadbygdens SOK10:28:00
Thorwald FranssonOK Virdarna10:28:12
Tore GunnarssonMarkbygdens OK10:29:23
Petter AnderssonStenungsunds OK10:29:45
Johan NiklassonVäxjö OK10:31:23
Eva AlsinIK Ymer10:32:44
Håkan HanssonFalkenbergs OK10:33:32
Lennart OlssonIK Uven10:34:14
Jörgen FriskMarkbygdens OK10:34:45
Elin OdbroKlubblös10:35:08
Ola SamuelssonOK Vivill10:35:24
Lennart LindbergIK Vista10:35:54
Christer MannfolkUlricehamns OK10:36:17
Jan RosénIK Ymer10:36:39
Anne ErikssonKFUM Örebro OK10:36:47
Per RogneIK Hakarpspojkarna10:36:54
Torgny JonssonVäxjö AIS10:37:17
Ingrid ÅhlundSvenljunga OK10:37:53
Eva BlomströmIK Stern10:38:03
Sten BlomströmIK Stern10:39:23
Stefan SvenssonOK Kullingshof10:39:29
Emma BrundinKinnaströms SK10:40:32
Bo UllmanOK Pan-Kristianstad10:41:42
Håkan HåkanssonOK Gränsen10:41:59
Kjell RybergIFK Göteborg10:42:13
Helena BlomqvistMarkbygdens OK10:43:16
Peter LarssonTrollhättans SOK10:43:22
Ralf VidarssonOK Nackhe10:43:29
Frida MannfolkUlricehamns OK10:44:04
Martin EnströmTrollhättans SOK10:44:16
Marina AxelssonMarkbygdens OK10:45:27
Åsa WängdahlOK Gipen10:45:47
Camilla JanssonVänersborgs SK10:46:35
Kristina LandgrenMalmö OK10:46:40
Kurt JohanssonSvenljunga OK10:47:10
Lena NorrmanIS Kullen10:47:29
Clara MannfolkUlricehamns OK10:47:49
Elias AnderssonKlubblös10:47:50
Berit JanssonFalkenköpings aik10:48:08
Torsten RambergHallstahammars OK10:48:53
Claes LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb10:49:30
Eva ErikssonFK Friskus-Varberg10:49:55
Per RobertssonIFK Göteborg10:49:59
Lars ErikssonMarkbygdens OK10:50:46
Dan JosefssonOK Roxen10:52:44
Andreas WerlinSimlångsdalens IF10:53:40
Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb10:54:04
Görel SvedestamEskilstuna OL10:55:08
Ulla LingJönköpings OK10:55:50
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK10:57:22
Johan BondessonFrosta OK10:59:14
Lennart StenssonHelsingborgs SOK10:59:53
Helen NilssonSimlångsdalens IF11:00:51
Sven-Erik BodinGällstadbygdens SOK11:00:57
Håkan AnderssonMarkbygdens OK11:02:14
Berndt BergGarda OK11:02:18
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg11:02:54
Katarina FastOK Pan-Kristianstad11:03:13
Helena ErnstsonGöteborgs SK11:03:17
Katarina AlmehedFrölunda OL11:03:20
Rickard DahlOK Torfinn11:03:45
Emma FaxénVäxjö OK11:04:39
Fredrik GöranssonAlmby IK11:05:44
Magnus HagmanFjärås AIK11:06:47
Jörgen AdrianssonBorås GIF11:06:59
Lars-åke SvenskOK Hällen11:08:03
Thomas AlmgrenBorås GIF11:08:30
Anna LarssonOK Gipen11:09:42
Anna Martinsson-KarlssonStockholmspolisens IF OF11:12:05
Kenneth WerlinSimlångsdalens IF11:12:16
Sofia KarmstigFK Friskus-Varberg11:12:36
Viktor TorstenssonÄtrans IF11:15:49
Helen AxelssonIK Uven11:16:03
Olof AnderssonIF Rigor11:16:54
Henrik SvenssonOK Löftan11:17:03
Kristina LandforsLustens OK11:17:35
Mikael NömmIFK Göteborg11:17:42
Anders SwedinLidköpings VSK11:17:45
Irene GustafssonOK Måsen11:17:52
Linda AxelssonIK Uven11:18:29
Samuel TengmyrKlubblös11:18:33
Krister WessmarkOK Flundrehof11:20:07
Anna HagmanFjärås AIK11:20:11
Pertti HeedOK Orinto11:20:14
Leif BlomqvistBredareds IF11:20:27
Anders SjögrenOK Kullingshof11:21:56
Sören HaglundOK Kullingshof11:22:17
Susanne EickhoffSävendalen11:22:46
Bo EkKlubblös11:23:04
Elias HaglundOK Djerf11:24:45
Rolf OlofssonFK Friskus-Varberg11:25:24
Agnes PetterssonSävedalens AIK11:25:35
Anita KarlssonOskarströms OK11:26:39
Cecilia KarlssonGöteborgs SK11:26:56
Birgitta BergGarda OK11:27:06
Jonas BrånaltFrölunda OL11:27:18
Jakob AspIFK Göteborg11:28:23
Maria AspIFK Göteborg11:28:24
Mattias NordinGustavsbergs OK11:29:01
Jonny AxelssonJönköpings OK11:29:36
Ida BritzenKlubblös11:30:03
Christer GalleMälarö SOK11:30:15
Jan AnderssonFjärås AIK11:30:37
Sigvard ErikssonOK Gränsen11:30:50
Erik ÖstlingKungälvs OK11:30:55
Jan IvarssonOK Skogshjortarna11:31:29
Jesper EkKlubblös11:32:26
Marita FinderupGöteborg-Majorna OK11:32:52
Runa IversenHorsens OK11:34:20
Per FredrikssonOK Skogshjortarna11:35:18
Alexandra ForssÄrla IF11:36:08
Elisabeth StrandhagenGöteborg-Majorna OK11:36:28
Rune EliassonFalkenbergs OK11:36:54
Kajsa NormanSävedalens AIK11:41:31
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK11:41:36
Anton KarlssonOK Skogshjortarna11:42:01
Kristina HellerströmFriskus11:44:29
Anna-Karin SärénHestra IF11:46:51
Klas SkogOK Gipen11:46:55
Ulrika OdénFjärås AIK11:47:50
Elenore AndréSvärdsjö SOK11:48:11
Pia IvarsenOK Tisaren11:53:22
Odd WallanderBrattås CK11:54:16
Magnus WallinIK Trenne Ullared11:54:55
Oscar RenbergSävedalens AIK12:01:37
Jonas AhlstedtÅmåls OK12:01:45
Lars RenbergAstraZeneca IF Mölndal12:03:12
Martin CarlströmFK Boken12:05:40
Peter LindqvistOK Vivill12:07:44
Mats HaglundOK Djerf12:08:15
Maria HaglundOK Djerf12:08:58
Harald WibyeOK Moss

Öppen motion 8

4 560 m, 143 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christer BergagårdTolered-Utby Ol-klubb09:27:49
Gunnar GustavssonOK Reftele09:47:31
Niclas MobergOK Tyr09:52:03
Anki BlennowFalköpings AIK OK09:52:23
Martin SvenssonMarkbygdens OK09:54:01
Magnus BlennowFalköpings AIK OK09:54:31
Markus Nilsson RauOK Nackhe09:55:00
Tobias AnderssonGöteborgs SK09:57:06
Michael AhlquistJärla Orientering09:58:41
Jan-Olof SvenssonBurseryds IF10:00:03
Mattias BrämersonTibro OK10:02:14
Vilma BlennowFalköpings AIK OK10:02:20
Matilda AhlquistJärla Orientering10:03:02
Göran AnderssonFK Friskus-Varberg10:06:02
Henrik AnderssonOK Löftan10:06:07
Bengt MartinssonHylte OK10:07:24
Martin AxelssonOK Skogshjortarna10:08:47
Roger NilssonLaholms IF OK10:09:20
Irma SvenssonOK Klyftamo10:09:42
Karin NobornIFK Göteborg10:10:22
David GabrielssonSävedalens AIK10:11:01
Maria HöglundSjövalla FK10:11:04
Bo HerderssonMarkbygdens OK10:12:35
Ivar SörqvistMarkbygdens OK10:13:08
Claes-Håkan SvenssonOK Klyftamo10:13:42
Erik SvenssonOK Klyftamo10:14:47
Gustav Stensson BohmanNybro OK10:15:33
Thomas BohmanNybro OK10:16:03
John GabrielssonSävedalens AIK10:16:29
Caroline LövhammerIFK Göteborg10:17:01
Marie RobertssonIFK Göteborg10:17:02
Emma SigvardssonFK Friskus-Varberg10:17:40
Gunnar JönssonGöteborg-Majorna OK10:19:00
Ian McKenzieUringa Orienteers10:20:34
Amanda Stensson BomanNybro OK10:22:49
Annika FrantzStigmännen Karlshamns OK10:24:11
Anna BjärbyFrosta OK10:24:17
Yngve KihlbergHalmstad OK10:24:31
Anders AdetorpSundsvalls OK10:25:51
Jeanette LarssonFK Friskus-Varberg10:25:56
Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK10:30:18
Rasmus PerssonSkåneslättens OL10:32:11
Gunnar HåkanssonIK Uven10:33:05
Martina JohanssonHestra IF10:33:47
Kristina Wall JungbjerGöteborgs SK10:34:17
Stig LarssonGöteborg-Majorna OK10:35:13
Lotten KindlundhFK Finn10:35:29
Anders H JohanssonGöteborg-Majorna OK10:36:51
Mikael LindOK Tyr10:38:17
August AbrahamssonGällstadbygdens SOK10:38:34
Andreas KarlssonSävedalens AIK10:42:17
Thomas AxelssonOK Linné10:42:24
Ulrika MeyersonOK Linné10:42:27
Magnus JeppssonOK Hammaren10:42:35
Annika LidOK Tranan10:42:59
Hanna AxelssonOK Skogshjortarna10:44:57
Jan HolmqvistHestra IF10:45:13
Linus HolmqvistÖsteråker10:45:15
Tobias HolmqvistSjövalla FK10:46:16
Erika AnderssonUlricehamns OK10:47:04
Susanna BergHalmstad OK10:47:21
Oskar NilssonOK Stigen10:47:39
Rickard StoltHestra IF10:47:41
Lucie KomarkovaHjärnarps OL10:47:42
Markus LindbergOK Skogshjortarna10:47:45
Anders FranzénLidköpings VSK10:49:20
Per KristianssonOK Kontinent10:49:53
Staffan LjungqvistIK Gandvik10:50:39
Daniel SundOK Hammaren10:50:59
Åsa RambergHallstahammars OK10:51:18
Morgan BodinGällstadbygdens SOK10:52:09
Amanda JohanssonOK Orion10:54:46
Louise Jeppsson WulffOK Hammaren10:55:41
Gösta ErikssonFK Friskus-Varberg10:55:45
Sylvain DebaeckerEslövs FK10:56:21
Anne JohanssonKarlskrona SOK10:56:24
Mai Britt BjørkSandefjord OK10:56:37
Bo HåkanssonIFK Göteborg10:56:51
Jakob WolgastSnättringe SK10:57:29
Ida GreijerVästerås SOK10:57:51
Jan TuressonBurseryds IF10:58:18
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK10:58:36
Helena HjertbergHestra IF10:58:47
Göran FastOK Pan-Kristianstad10:59:23
Stina BergSävedalens AIK10:59:38
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb11:00:08
Ulf JohanssonKarlskrona SOK11:00:44
John WolgastSnättringe SK11:01:18
Thomas BergstrandBrattås CK11:01:33
Christian StrandgaardSölleröd11:02:23
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF11:04:01
Simon SmedbergIFK Göteborg11:04:55
Per WolgastSnättringe SK11:05:14
Annika JohanssonOK Tranan11:05:37
Magnus LindeRävetofta OK11:06:40
Jonny LindénVäxjö OK11:08:15
Julia SvärdOskarströms OK11:08:37
Johan LeijgårdGudhems IF11:09:19
Anna-Karin BondessonFrosta OK11:10:39
Henrik AdolfssonOK Bävern11:11:43
Jenny WåhlanderFrölunda OL11:11:51
Håkan WåhlanderFrölunda OL11:12:29
Peter GrimbeckSävedalens AIK11:15:15
Lucyna DrewniowskaGöteborg-Majorna OK11:17:49
Fredrik DavidsonGöteborg-Majorna OK11:17:59
Helena AnderssonFK Friskus-Varberg11:18:31
Maria JonssonTullinge SK11:18:45
Karolina MelinKlubblös11:19:11
Johan OlofssonOK Skogshjortarna11:19:11
Jan GranängKungälvs OK11:19:20
Simon SvärdOskarströms OK11:19:31
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK11:19:35
Pelle LandforsLustens OK11:20:23
Emelie LorénOK Landehof11:20:56
Peter KarlbergSnättringe SK11:21:18
Lars DahlHärlövs IF11:21:50
Mattias JägstedtHalmstad OK11:22:55
Lasse BjörfjällBredareds IF11:23:24
Rikard BengtssonLivgardets IK11:24:12
Magnus HanssonOK Löftan11:24:44
Jonas CarlssonOK Reftele11:24:49
Peter NilssonSimlångsdalens IF11:27:14
Marianne DähliHalden SK11:31:00
Anders KarlssonSvillinge IF11:31:45
Valdemar NormanStigmännen Karlshamns OK11:31:53
Marianne KirkegaardTisvilde Hegn OK11:33:05
Stefan JohanssonOK Vivill11:33:30
Mats AnderssonOK Löftan11:34:31
Stina SternerLinköpings OK11:35:03
Peter PetterssonÅmåls OK11:36:30
Jennie GustavssonVäxjö OK11:37:44
Stefan BergOK Enen11:41:52
Jonatan BörjessonOK Skogshjortarna11:44:43
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:45:40
Fredrik PerssonHalmstad OK11:45:43
Anders RylanderGöteborgs SK11:50:42
Jonas FagerholmHalmstad OK11:53:08
Tilda MelkstamLerums SOK11:53:51
Jonatan AronssonOK Tisaren11:54:11
Niklas GustafssonOK Tisaren11:54:11
Fredrik MattssonOK Kåre11:54:11
Oskar BergHalmstad OK11:54:49
Adam OdénFjärås AIK12:14:43

Öppen motion 9

7 370 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin WildheimMölndal Outdoor IF09:54:37
Jan GrahnIK Uven09:59:03
Gustav BoquistIK Uven10:12:39
Thomas BorneFrölunda OL10:21:35
Oskar Stensson-bohmanVäxjö OK10:23:34
Anders WadstenOK Landehof10:24:08
Tore MårtenssonOK Vivill10:27:49
André BjärbyFrosta OK10:28:15
Jan HildingHestra IF10:30:03
Tobias BlomqvistOK Vilse 8710:32:14
Andreas EnforsTockarps IK10:34:52
Fredrik AnderssonIF Rigor10:37:47
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK10:40:48
Christian JanssonOK Tranan10:41:43
Andreas KaverenKlubblös10:45:06
Staffan EdströmOK Gisle10:45:13
Jesper SjögrenHestra IF10:45:22
Jens ThorildIFK Göteborg10:46:19
Niklas HidmanKlubblös10:47:39
Magnus JohanssonOK Löftan10:49:01
Filip WadstenHalden SK10:49:05
Anton NilssonOK Tranan10:51:49
Johan PerssonUlricehamns OK10:52:47
Erik OlssonHelsingborgs SOK10:53:38
Rikard AndreassonIFK Göteborg10:54:00
Oscar JohanssonKarlskrona SOK10:59:54
Sven-Åke AnderssonIF Rigor11:00:51
Anton SundgrenLånghundra IF11:01:27
Martin HogedalOK Alehof11:04:31
Katarina ÖstbergBredaryds SOK11:04:34
Peter AspIFK Göteborg11:09:45
Anders AspMölndal Outdoor IF11:13:03
Per AspegrenOK Kontinent11:19:14
Erik LauriFK Herkules11:19:53
Johan KindbomIF Hagen11:20:03
Emma KindbomIF Hagen11:22:49
Anders KindbomIF Hagen11:28:46
Lars NyströmKlubblös11:28:48
Sten Skytte KirkegaardTisvilde Hegn OK11:30:48
Måns FaxénVäxjö OK11:30:52
Asger Skytte KirkegaardTisvilde Hegn OK11:32:56
Björn KarlssonHalmstad OK11:34:38
Mattias BiörsIK Ymer11:37:54
Johan LarssonOK Skogshjortarna11:41:05
Per-Arne WahlgrenSjövalla FK11:42:58
Anders YngströmGöteborg-Majorna OK11:43:44
Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna11:49:25
Roine PetterssonIFK Göteborg11:53:48
Urban AndréSvärdsjö SOK11:58:07
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK
Hugo StrömMullsjö SOK

Öppen motion 10

9 290 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias GanslandtKlubblös09:40:34
Jan FranssonJönköpings OK10:22:03
Johan GustafssonOK Nackhe10:35:06
Patrik EliassonKlubblös11:18:11