Startlista för Hallands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: Falkenbergs OK / Hylte OK / IK Trenne Ullared / OK Gläntan Vessigebro / Ätrans IF
Datum: fredag 14 juli 2017 - söndag 16 juli 2017

Etapp 1, medelEtapp 2, långEtapp 3, lång, jaktstart

D21 Lång

7 970 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Kristine BergliaGöteborg-Majorna OK11:30:00
2Lisa HolerEksjö SOK11:31:17
3Ellinor ErikssonOK Tisaren11:31:54
4Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK11:34:01
5Agnes LeoHalden SK11:34:55
6Mathilde RundhaugFrol IL11:37:11
7Amanda LeoIK Hakarpspojkarna11:42:14
8Carolin SvenssonHaninge SOK11:42:48
9Jenny BjörkÖrkelljunga FK11:43:18
Sofia SalomonssonLinköpings OK11:44:57
Jolanta KolosinskaGöteborg-Majorna OK11:52:32
Emma AnderssonSävedalens AIK11:53:11
Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK12:15:00
Frida BrogrenSävedalens AIK12:16:00

H21 Lång

10 640 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Fredrik BakkmanIFK Göteborg11:20:00
2Johan HögstrandIFK Göteborg11:21:44
3Viktor SilvemarkÄrla IF11:27:59
4Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn OF11:28:15
5Jens WängdahlNyköpings OK11:28:16
6Jonas EggerIK Hakarpspojkarna11:29:18
7Martin VisterFrol IL11:29:30
8Erik ClassonOK Orinto11:29:31
9Petter ErikssonÄrla IF11:31:47
Anders CarlssonIFK Lidingö SOK11:32:35
Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK11:37:53
Daniel GustafssonFK Friskus-Varberg11:41:05
Fredrik NobornIFK Göteborg11:44:50
Erik LennartssonSOK Viljan11:46:17
Magnus JohanssonIK Hakarpspojkarna11:47:51
Jonas KjällCentrum OK11:50:04
Aron Laurell HåkanssonKungälvs OK11:53:37
Johan WikströmSävedalens AIK11:54:10
Mikael AnderssonStora Tuna OK11:55:20
Johan AntonssonOK Löftan11:56:38
Eric HanssonIK Hakarpspojkarna11:56:49
Mattias NilssonOK Alehof12:03:14
Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby12:05:00
Anton KarlssonOK Kullingshof12:06:00
Joel JohnssonOK Nackhe12:07:00
Viktor AntonssonEksjö SOK12:08:00
Clément LecuyerTout Azimut Fameck12:09:00
Thibault LecuyerTout Azimut Fameck12:10:00
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK12:11:00
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK12:12:00
Anton HanssonIK Hakarpspojkarna12:13:00
Max Peter BejmerIFK Göteborg12:14:00

D21

6 750 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Erica PetterssonIFK Göteborg10:30:00
2Louise BorgTrollhättans SOK10:32:04
3Linnéa JohnssonOK Nackhe10:34:16
4Mette StubPI-København10:38:29
5Hanna BrusSnättringe SK10:42:14
6Emelie UnossonBredareds IF10:42:29
7Filippa SpånérSävedalens AIK10:43:00
8Sara IvarssonOK Kullingshof10:51:28
9Emma EkbergLidköpings VSK10:53:06
Mathilda JägrydSkåneslättens OL10:57:55
Linda ErikssonOK Skärmen10:59:34
Fanny BrodinIstrums SK11:14:06
Amalie Snedker MosbækHolbæk OK11:16:00
Amanda ClaessonSävedalens AIK11:17:00

H21

8 750 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Thomas AspIFK Göteborg10:10:00
2Nils Wallentin TärkHalmstad OK10:22:16
3Marko Birk NielsenAalborg OK10:27:25
4Moltas ViebkeMalmö OK10:30:25
5Erik Bäcklund EkvallTrollhättans SOK10:37:46
6Jonatan LarssonUddevalla OK10:46:27
7Philipp DombertBielefelder TG10:52:31
8Asker ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK10:55:00
9Mats JohanssonIstrums SK10:56:00

D21 Kort

5 170 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Lina LångStora Tuna OK11:00:00
2Sara FjärrnäsOK Bävern11:04:56
3Annika NorlingGöteborg-Majorna OK11:09:35
4Josefin HanningOK Löftan11:09:55
5Sofia SjögrenOK Kullingshof11:13:34
6Malin SettergrenHalmstad OK11:15:29
7Sara JosarpFK Friskus-Varberg11:16:47
8Emma RosénOK Njudung11:18:08
9Emma BacklundSävedalens AIK11:20:27
Emilia HenryssonTibro OK11:22:12
Leena Kuusipohja JohanssonLahden Suunnistajat-3711:22:36
Karin KarlssonHalmstad OK11:24:27
Joanna MalmkvistSävedalens AIK11:25:23
Carolina NilssonOK Kompassen11:27:03
Stefanie AnderssonHagaby GoIF Örebro11:30:56
Emma AnderssonUlricehamns OK11:33:17
Therese AlfredssonSävedalens AIK11:35:16
Jannike BergIF Rigor11:40:53
Elise BjörnvikOK Skogsfalken11:43:35
Elisabet MöllerOK Nackhe11:45:00
Susanna CaleklintKarlskrona SOK11:46:00
Frida KjellmanLidköpings VSK11:47:00
Therese EkströmHalmstad OK11:48:00
Marie KarlssonVäxjö OK11:49:00

H21 Kort

6 600 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Patrik NordgrenSävedalens AIK10:00:00
2Jonas HemlinIK Uven10:01:14
3Anton HemlinIK Uven10:04:52
4Anders OlssonUddevalla OK10:05:06
5Henrik BrusSävedalens AIK10:06:29
6Andreas BjörnvikOK Skogsfalken10:41:58
7Tomas GunnarssonOK Nackhe10:45:00
8Arvid HammarFK Herkules10:46:00

D21 Motion

4 230 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna KarlssonUlricehamns OK09:46:25
Sandra DavidssonOK Bävern09:59:22
Therese BlomOK Nackhe10:12:21
Lottis BrohedeOK Tyr10:30:00
Lisa KjellénHelsingborgs SOK10:38:01
Anna WikströmHästveda OK10:59:33
Marika HallOK Bävern11:20:29
Emmy TuressonBurseryds IF11:26:30

H21 Motion

6 700 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olof BlombergGöteborg-Majorna OK09:37:17
Gert WesterdahlOK Bävern10:12:48
Mårten VästerdalOK Bävern10:16:11
Ola WesterdahlGöteborg-Majorna OK10:21:26
Joel SjöholmOK Pan-Kristianstad10:27:21
Johan SandlerOK Bävern10:32:00
Klas BogsjöHelsingborgs SOK10:33:25
Oskar HermanssonHellas Orientering11:08:55
Björn IsraelssonBurseryds IF11:26:17
Jesper ThuressonHalmstad Garnisons IF11:32:54
Anders FjärrnäsOK Bävern11:50:30
Karl-Johan NorlingGöteborg-Majorna OK

D20

5 580 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Emma PetterssonOK Roxen10:30:00
2Elvira BjörklundTrollhättans SOK10:31:05
3Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering10:33:32
4Klara DjerfLerums SOK10:34:32
5Annie ÖnstenIK Hakarpspojkarna10:37:51
6Emma DjerfLerums SOK10:38:29
7Maria ErikssonEds SK10:41:40
8Klara LjunggrenLinköpings OK10:44:04
9Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK10:49:30
Agnes WesterbergOK Roxen10:55:23
Norna MolinOK Klemmingen11:15:00
Wilma JanssonVänersborgs SK11:16:00
Maiken SandbergNydalens SK11:17:00
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna11:18:00
Saga BacktemanLerums SOK11:19:00

H20

7 300 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK11:10:00
2Ola AnderssonOK Orion11:10:46
3Oliwer LundbergOK Bävern11:13:44
4Mattis HallbergIK Uven11:14:20
5Jacob ErikssonKFUM Örebro OK11:16:39
6Olle JosarpOK Tisaren11:19:04
7Nils Hammaräng GripOK Orion11:19:50
8Albin ClaessonSävedalens AIK11:24:09
9Loke AgmarkenHalmstad OK11:25:49
Simon RuneforsVäxjö OK11:27:32
Rasmus MöllerArboga OK11:28:56
Douglas Fransson LeeOK Alehof11:30:00
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL11:35:52
Rasmus Møller JessOK Linné11:36:00
Alexander AlnessLånghundra IF11:55:00
Axel RydgårdEksjö SOK11:56:00
Sebastian HansenHerlufsholm OK11:57:00
Rasmus LundbergOK Bävern11:58:00
Eric CarlssonKvillebyns SK11:59:00
Rune ØstergaardSøllerød OK12:00:00
Fredrik JohanssonOK Nackhe12:01:00

D18

5 170 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Ellen KallerbäckOK Orion10:10:00
2Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK10:14:14
3Johanna NilssonKungälvs OK10:15:51
4Ebba HjertbergHestra IF10:17:46
5Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad10:17:59
6Elsa LindeblomHestra IF10:21:11
7Julia RajanIFK Lidingö SOK10:21:30
8Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad10:22:49
9Tindra HjortFalköpings AIK OK10:24:36
Elvira WildheimFK Friskus-Varberg10:25:17
Stina JohanssonOK Bävern10:26:12
Emelie KarlssonSävedalens AIK10:28:33
Ida KristianssonTrollhättans SOK10:31:49
Tine DalgaardKolding OK10:33:16
Johanna RundqvistOK Nackhe10:33:47
Alice HultinOK Löftan10:34:18
Lovisa RingHalmstad OK10:46:43
Paulina JägstedtHalmstad OK10:53:22
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK10:55:00
Olivia LönkvistOK Vivill10:56:00
Linnea DagsbergOK Orion10:57:00
Sofia DahlHärlövs IF10:58:00

H18

6 600 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1August MollénOK Denseln10:50:00
2Emil AuseliusBredaryds SOK10:51:37
3Gustav RuneforsVäxjö OK10:53:29
4Simon HardenFK Boken10:53:51
5Victor HanssonJönköpings OK10:56:58
6Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna10:58:26
7Filip TrofastBredaryds SOK10:58:38
8Axel HalvarssonKarlskrona SOK10:58:50
9Filip BengtssonOK Lindéna10:59:38
Malte Kjær HemmingsenFarumTisvilde OK11:01:10
Olle SörqvistMarkbygdens OK11:05:43
Erik WinbladhKarlskrona SOK11:06:00
Lukas KatvalaKarlskrona SOK11:08:21
Rasmus PetterssonOK Djerf11:11:58
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg11:13:45
Jonas LauriFK Herkules11:13:51
Axel ForsmanFK Herkules11:17:32
Oskar CarlssonKvillebyns SK11:26:53
Håkan RambergHallstahammars OK11:30:34
Filip SvenssonOK Löftan11:35:00
Daniel GlimténOK Löftan11:36:00
Erik JönssonLunds OK11:37:00
Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb11:38:00
William LundstedtMullsjö SOK11:39:00
Lukas OlmKils OK11:40:00

D17-20 Kort

4 530 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Elin RydgårdEksjö SOK10:00:00
2Hilma MarkinhuhtaGöteborgs SK10:17:29

H17-20 Kort

5 820 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Hugo SöderbergTolered-Utby Ol-klubb11:00:00
2Kalle LundgrenGöteborg-Majorna OK11:02:07
3Albin SöderbergTolered-Utby Ol-klubb11:23:53

D16

4 530 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK10:40:00
2Tove PetterssonOK Roxen10:43:42
3Emma LingIK Hakarpspojkarna10:47:16
4Lovisa LagerHalmstad OK10:52:59
5Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:54:57
6Emma ErikssonEksjö SOK10:55:31
7Lovisa WeidenSkåneslättens OL10:59:54
8Ellen BlennowFalköpings AIK OK11:00:18
9Maja PorleVäxjö OK11:00:23
Alma HjertbergHestra IF11:02:04
Clara SamuelssonOK Vivill11:03:30
Vendela LönkvistOK Vivill11:05:08
Agnes LindblomMalmö OK11:07:12
Linnea SkalbergBredaryds SOK11:07:52
Elin CarlssonIK Trenne Ullared11:10:05
Emely WeihartHestra IF11:11:53
Malin KristianssonTrollhättans SOK11:13:59
Nicolina MobergOK Tyr11:18:16
Karoline BjørnerødOK Moss11:20:41
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL11:23:01
Linnea BengtssonFalkenbergs OK11:25:00
Amelie RajanIFK Lidingö SOK11:26:00
Matilda NilssonHalmstad OK11:27:00
Julia LindbladSävedalens AIK11:28:00
Embla CinthioSkåneslättens OL11:29:00
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL11:30:00
Emelie RönnborgIK Uven11:31:00
Tilda HenningssonIK Trenne Ullared11:32:00
Hanna CarlqvistFK Friskus-Varberg11:33:00
Alma SandVästerbergslagens OL11:34:00
Kajsa WardOK Vivill11:35:00
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL11:36:00
Alvina AxelssonOK Nackhe11:37:00
Emma IvarssonOK Kullingshof11:38:00
Clara DahlHärlövs IF11:39:00
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK11:40:00
Elsa EricssonFK Friskus-Varberg11:41:00
Ella BjörckIK Uven11:42:00

H16

5 820 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Jesper JohanssonOK Löftan11:30:00
2Samuel PihlströmOK Landehof11:31:44
3Olof LjunggrenLinköpings OK11:33:24
4Cornelius BjørkSandefjord OK11:34:45
5Valter PetterssonOK Tisaren11:36:52
6Linus KristianssonTrollhättans SOK11:37:38
7Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK11:39:23
8Linus LundbergOK Bävern11:39:23
9Adrian VartiaOK Löftan11:42:44
Grunde IsaksætreGrue IL11:52:16
Mattis PerssonEksjö SOK11:53:02
Hugo JakobssonEksjö SOK11:53:27
Nils GrimbeckSävedalens AIK11:55:55
Lukas Kjær HemmingsenFIF Hillerød11:56:16
Erik BonekOK Linné11:58:40
Arvid BacktemanLerums SOK12:02:41
Hugo JohanssonOK Reftele12:09:29
David JosefssonOK Roxen12:15:00
Måns HenningssonIK Trenne Ullared12:16:00
Anton HolmOK Djerf12:17:00
Lukas GustafssonIK Ymer12:18:00
Hugo OskarssonHalmstad OK12:19:00
Wilmer HolmqvistSjövalla FK12:20:00
Gustav BohmanOK Orinto12:21:00
Lukas MagnerfeltFalköpings AIK OK12:22:00
Morten Örnhagen JørgensenOK Snab12:23:00

D16 Kort

3 980 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Johanne Kaysen ThomsenOK Snab11:10:00
2Ester FreidlitzOK Landehof11:38:48
3Martina SundelinOK Orion11:55:00
4Ida HolstenHestra IF11:56:00

H16 Kort

4 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Daniel AnderssonFjärås AIK10:10

D14

3 980 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna10:10:00
2Eleonora AlinderSjövalla FK10:10:45
3Lisa ÅkessonMarkbygdens OK10:11:47
4Erika ÅkessonMarkbygdens OK10:12:54
5Moa SkoogFalköpings AIK OK10:19:15
6Klara PerssonHalmstad OK10:20:11
7Vilde Margrethe SæbbøStavanger OK10:27:27
8Thea BökmanHelsingborgs SOK10:29:11
9Anna SvarfvarSjövalla FK10:29:27
Sanna SanderOK Milan10:31:18
Thilda SeldénIF Rigor10:31:25
Maja GraadIF Rigor10:31:59
Sara WänströmFinspångs SOK10:33:10
Matilda WallströmSävedalens AIK10:34:51
Eva Örnhagen JørgensenOK Snab10:37:58
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg10:38:59
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb10:39:08
Linn AldénOK Roxen10:40:15
Lisa ThunellIFK Lidingö SOK10:45:15
Thea Nordin AbajiEksjö SOK10:46:35
Emma EliassonFK Friskus-Varberg10:49:12
Maja LindénVäxjö OK10:51:48
Elvira SöderbergTolered-Utby Ol-klubb10:51:57
Stina AnderssonAnderstorps OK10:52:20
Filippa KindeTolered-Utby Ol-klubb10:53:38
Emia HjortFalköpings AIK OK10:54:26
Theresa SkouboeHorsens OK10:56:00
Lisa NilssonOK Linné10:57:00
Meja AleniusNyköpings OK10:58:00
Elsa BobergIF Rigor10:59:00
Ellen JohanssonBurseryds IF11:00:00
Molly GranängKungälvs OK11:01:00
Wilma PetterssonOK Kullingshof11:02:00
Matilda HolmOK Djerf11:03:00
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg11:04:00
Elin AxelssonMullsjö SOK11:05:00
Tova JanssonVänersborgs SK11:06:00
Evelina GlänneskogTolered-Utby Ol-klubb11:07:00
Martina NiklassonVäxjö OK11:08:00
Asta TörnkvistAnderstorps OK11:09:00
Elsa LarssonBurseryds IF11:10:00
Kristina BohmanOK Orinto11:11:00
Emilia SandinOK Skärmen11:12:00
Emmy WallinFalkenbergs OK11:13:00
Matilda FreidlitzOK Landehof11:14:00
Lisa OlmKils OK11:15:00
Anna BackmanLidköpings VSK11:16:00

H14

4 100 m, 68 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Casper SkeppSävedalens AIK11:30:00
2Arvid SkeppSävedalens AIK11:36:34
3Albin WeidenSkåneslättens OL11:37:04
4Tobias JohanssonOK Löftan11:38:01
5Olle KallerbäckEmmaboda Verda OK11:38:26
6Lukas LarssonOK Skogshjortarna11:40:20
7Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna11:40:21
8Viktor JemthIF Thor11:40:33
9Willy FjällborgStenungsunds OK11:41:32
Edvin HenryssonTibro OK11:43:15
Victor HanssonOK Löftan11:44:15
Alfred BjørnerødOK Moss11:44:19
Gunnar FovaeusSävedalens AIK11:45:00
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna11:45:56
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna11:46:21
Filip BrolingBredaryds SOK11:47:17
Hugo CedervallÖrkelljunga FK11:47:52
Pelle NilssonOK Linné11:48:11
Victor BeischerIK Uven11:49:04
Isak BengtssonOK Lindéna11:49:58
Emil JägstedtHalmstad OK11:50:04
Anton BlomqvistMarkbygdens OK11:50:10
David AlménTrollhättans SOK11:50:55
Adam SkoglundUlricehamns OK11:51:18
Alex JohanssonFK Friskus-Varberg11:51:31
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK11:51:59
Jonathan RundqvistOK Nackhe11:52:56
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:53:56
Erik LingIK Hakarpspojkarna11:55:04
Fabian OdénFjärås AIK11:58:54
Axel BrönnestamOK Gipen11:59:20
Karl GranforsOK Landehof12:02:55
Jakob MobergOK Löftan12:03:21
Johan ÅrbrinkLinköpings OK12:03:27
Johan FochsenWaxholms OK12:04:01
Arvid EkströmStenungsunds OK12:04:37
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb12:05:03
Ebbe HolmqvistSjövalla FK12:06:59
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb12:08:59
Linus ZederinOK Nackhe12:09:23
William RönnborgIK Uven12:10:36
Mattias JosefssonOK Roxen12:11:53
Fabian SundOK Hammaren12:12:06
Jens DalgaardKolding OK12:12:10
Malte KristianssonHalmstad OK12:15:00
Jonathan Birk NielsenAalborg OK12:16:00
Theodor BjørkSandefjord OK12:17:00
Valter FredrikssonTjalve IF Norrköping12:18:00
Albin HugossonLunds OK12:19:00
Gustav LidmanTibro OK12:20:00
Albin SamuelssonOK Vivill12:21:00
Liam JohanssonIF Hagen12:22:00
Lucas AlzénGustavsbergs OK12:23:00
Gustav AnderssonOK Löftan12:24:00
Rasmus LindblomGustavsbergs OK12:25:00
Victor EricssonHelsingborgs SOK12:26:00
Gabriel SteffertOK Tyringe12:27:00
Hugo ÅkerbergOK Löftan12:28:00
Rickard BerndtssonFrölunda OL12:29:00
Anton LundOK Skogshjortarna12:30:00
Mikael BjörckIK Uven12:31:00
Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb12:32:00
Albin JägstedtHalmstad OK12:33:00
Tor LindqvistOK Vivill12:34:00
Anton KnollBielefelder TG12:35:00
Edvin SahlinOK Löftan12:36:00
Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg12:37:00
Alexander PerssonHalmstad OK12:38:00

D14 Kort

2 590 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Maja NordinUlricehamns OK10:40:00
2Matilda AspIFK Göteborg10:40:56
3Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF10:53:42
4Emma EmanuelssonOK Tranan11:03:37
5Sofia RobertssonÅlems OK11:06:54

H14 Kort

2 520 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Hugo AuseliusBredaryds SOK10:50:00
2Edvin TolestamIF Rigor11:29:53
3Erik BromsFK Friskus-Varberg11:31:02
4Erik SundelinOK Orion11:35:00
5Benjamin ReulOK Orinto11:36:00
6Erik WettergrenIK Uven11:37:00
7Anton EliassonGöteborg-Majorna OK11:38:00

D12

2 590 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Sandra LingIK Hakarpspojkarna11:20:00
2Miranda WallströmSävedalens AIK11:21:59
3Sigrid LjunggrenLinköpings OK11:23:53
4Emma KarlssonOK Landehof11:24:00
5Ella PetterssonSävedalens AIK11:24:59
6Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK11:27:13
7Sonja AhlquistJärla Orientering11:29:27
8Cajsa AleniusNyköpings OK11:32:14
9Johanne SkouboeHorsens OK11:35:53
Fanny HanssonFalkenbergs OK11:40:14
Alice HallOK Bävern11:43:14
Hanna NilssonHestra IF11:43:14
Frida OdénFjärås AIK11:43:34
Lisa Hafstad WallanderBrattås CK11:43:40
Agnes JohanssonIF Hagen11:44:30
Stina JohanssonAnderstorps OK11:44:46
Ida AnderssonOK Löftan11:46:55
Lisa ÖstenssonOK Tranan11:46:56
Clara AdolfssonAnderstorps OK11:47:06
Tove Wedberg-KilnäsSjövalla FK11:47:36
Frida LindénVäxjö OK11:48:52
Maja NymanVänersborgs SK11:50:14
Tilde BlomOK Nackhe11:56:24
Saga PalmertzHelsingborgs SOK11:57:42
Klara PetterssonÅmåls OK11:59:26
Ida KörleOK Landehof12:03:52
Julia AbajiEksjö SOK12:05:00
Elin BlomqvistMarkbygdens OK12:06:00
Moa HolstenHestra IF12:07:00
Klara Wedberg-KilnäsSjövalla FK12:08:00
Hilda PeterssonVäxjö OK12:09:00
Emelia CarlströmFK Boken12:10:00
Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg12:11:00
Klara NilssonHestra IF12:12:00
Isabella HolmOK Djerf12:13:00
Felicia SandinOK Skärmen12:14:00
Ella NilssonHalmstad OK12:15:00
Signe JohanssonFK Friskus-Varberg12:16:00
Nanna TorénHestra IF12:17:00
Annkathrin KnollBielefelder TG12:18:00
Elin JohanssonBurseryds IF12:19:00
Ingrid ToresäterIK Uven12:20:00
Elina Lingbro DömstedtUmeå OK12:21:00
Alva SahlinOK Löftan12:22:00
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg12:23:00
Lina AhlstedtÅmåls OK12:24:00
Selma AbrahamssonHalmstad OK12:25:00
Tova RangertIK Hakarpspojkarna12:26:00
Ebba BackmanLidköpings VSK12:27:00
Johanna PihlströmOK Landehof12:28:00

H12

2 520 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna10:00:00
2Simon CorneliussonOK Löftan10:03:43
3Niels DalgaardKolding OK10:04:37
4Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:05:05
5Victor HörnquistAnderstorps OK10:06:07
6Emil LindbladSävedalens AIK10:14:11
7Tom WeihartHestra IF10:15:49
8Emil SeldénIF Rigor10:16:58
9Jens FochsenWaxholms OK10:17:41
Isak SkoglundUlricehamns OK10:18:04
Anton JonssonOK Tyr10:18:15
Fabian AlinderSjövalla FK10:19:33
Albin PaulssonOK Löftan10:20:35
Casper GunnarssonHalmstad OK10:20:41
Liam HogedalVänersborgs SK10:21:06
Adam SjööarvOK Nackhe10:22:15
Linus AlinderSjövalla FK10:22:40
Isak JohanssonOK Gisle10:23:45
Oskar BlomOK Löftan10:24:14
Arvid JonforsenHallstahammars OK10:24:23
Danilo MobergOK Tyr10:24:58
Albin SundströmHestra IF10:25:44
Gustav Kjær HemmingsenFIF Hillerød10:26:13
Albert BrohedeOK Tyr10:26:57
Isak HolmgårdKils OK10:28:45
Isak EdholmÖrkelljunga FK10:30:22
Mads Christian MaarupAllerød OK10:30:54
Edvin FredrikssonTjalve IF Norrköping10:31:24
Emil LagnetegBoxholm-Mjölby OL10:32:06
Martin ErikssonAnnebergs GIF10:32:17
Alfred KjellénHelsingborgs SOK10:33:01
Oskar WesterbergTrollhättans SOK10:34:17
Walter LöfqvistSOK Viljan10:37:44
Adam BromsFK Friskus-Varberg10:41:16
Albin JemthIF Thor10:41:50
Alwin EinarssonKungälvs OK10:42:16
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK10:42:56
Samuel DahlbergIK Trenne Ullared10:44:38
Erik SüdhoffBrattås CK10:46:00
William SteffertOK Tyringe10:47:00
Malcolm SvenssonAnderstorps OK10:48:00
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL10:49:00
Noel BengtssonOK Skogshjortarna10:50:00
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg10:51:00
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:52:00
Einar SörqvistMarkbygdens OK10:53:00
Melvin LundOK Skogshjortarna10:54:00
Gustaf GusedFalkenbergs OK10:55:00
Walter HällåsOK Löftan10:56:00
Olle WidmanLesjöfors SK10:57:00
Felix LindOK Tyr10:58:00
Martin G. DybvikStokke IL10:59:00
Love GaudenzHalmstad OK11:00:00
Gustav LundqvistHalmstad OK11:01:00
Sebastian LindblomGustavsbergs OK11:02:00
Alexander LännhultEds SK11:03:00
Melker SundOK Hammaren11:04:00
Gabriel EkströmHalmstad OK11:05:00
Edvin AlexanderssonIF Rigor11:06:00
Yanis LützelschwabOLG Cordoba11:07:00
Oskar WardOK Vivill11:08:00
Alfred JeppssonOK Hammaren11:09:00
Alexander FedjeFrölunda OL11:10:00
Kevin BernhedRånäs OK11:11:00
Theo ÅrbrinkLinköpings OK11:12:00

D12 Kort

2 330 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Adina NilssonIK Vista10:20:00
2Alva LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb10:21:49
3Ella PellméStenungsunds OK10:27:23
4Sanna SigvardsonBredaryds SOK10:41:28
5Lilly AxelssonJönköpings OK10:59:36
6Nanna SundelinOK Orion11:00:36
7Julia SvarfvarSjövalla FK11:05:00
8Johanna JosefssonOK Roxen11:06:00

H12 Kort

2 330 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Elias PerssonHelsingborgs SOK10:30:00
2Ludvig FuxborgSjövalla FK10:31:24
3Melker JohanssonOK Löftan10:42:05
4Oscar MobergOK Löftan10:45:42
5Zebastian ArdforsOK Löftan11:15:00
6Ludvig Cullin LindgrenKalmar OK11:16:00

D10

2 450 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mira WallinFalkenbergs OK09:46
Märta LagnetegBoxholm-Mjölby OL09:48
Emelina HolmqvistSjövalla FK09:50
Hilma EkströmStenungsunds OK09:52
Linnéa EdvardssonEksjö SOK09:54
Elin AnderssonOK Löftan09:56
Märta AhlquistJärla Orientering09:58
Linn EnbomVänersborgs SK10:00
Vilma RingHalmstad OK10:02
Ella SandVästerbergslagens OL10:04
Frida SkoglundUlricehamns OK10:06
Tindra DavidssonOK Bävern10:08
Ella PetterssonOK Kullingshof10:10
Hilda LindénVäxjö OK10:12
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna10:14
Vera FolkestadAnderstorps OK10:16
Emma LindénVäxjö OK10:18
Vera JeppssonOK Hammaren10:20
Hilma TrofastJönköpings OK10:22
Amanda GustavssonVäxjö OK10:24
Rebecca ErikssonOK Skärmen10:26
Emma PerssonHalmstad OK10:28
Ellen ForsgrenVästerbergslagens OL10:30
Meja PetterssonOK Kullingshof10:32
Alma KjellénHelsingborgs SOK10:34
Vera HöglundSjövalla FK10:36
Ella AnderssonAnderstorps OK10:38
Wilma JonssonOK Tyr10:40
Alice SjööarvOK Nackhe10:42
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg10:44
Paulina AlzénGustavsbergs OK10:46
Ella HagstrandBurseryds IF10:48
Agnes PaulssonOK Löftan10:50
Elin NobornIFK Göteborg10:52
Amanda PerssonHalmstad OK10:54
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg10:56
Hanna OlmIF Thor10:58
Andrea EnbomVänersborgs SK11:00
Tove RosbergVäxjö OK11:02
Jennie LidénOK Landehof11:04
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg11:06
Alma WickmanTibro OK11:08
Miranda NiklassonVäxjö OK11:10
Alma SvenssonAnderstorps OK11:12
Felicia DahlqvistVaggeryds SOK11:14
Moa BengtssonOK Skogshjortarna11:16
Elsa HallOK Bävern11:18
Nikki WeihartHestra IF11:20
Julia LönnHalmstad OK11:22
Ida AnderssonVänersborgs SK11:24
Irma FrisellBoxholm-Mjölby OL11:26
Signe Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF11:28
Elin KarlssonOK Landehof11:30
Felicia PerssonHelsingborgs SOK11:32
Tuva WestbomSäterbygdens OK11:34
Kajsa LarssonBurseryds IF11:36
Sara LönnHalmstad OK11:38
Edit TreptowAnderstorps OK11:40

H10

2 410 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alfred OlssonLunds OK09:55
Karl Hugo NilssonOK Orinto09:57
Matteo MobergOK Tyr09:59
Kasper HellerströmFK Friskus-Varberg10:01
Jonathan EdholmÖrkelljunga FK10:03
Elis OlssonHelsingborgs SOK10:05
Gustav RexOK Landehof10:07
Oscar AhlstedtÅmåls OK10:09
Elias SamuelssonOK Vivill10:11
Rasmus GranängKungälvs OK10:13
Linus LindénVäxjö OK10:15
Elliot JägstedtHalmstad OK10:17
Alvar AlexanderssonIF Rigor10:19
Joel HolmgårdKils OK10:21
Anton KarlssonUlricehamns OK10:23
Gabriel HogedalVänersborgs SK10:25
William LännhultEds SK10:27
Silas LützelschwabOLG Cordoba10:29
Jens G DybvikStokke IL10:31
Elias PalmertzHelsingborgs SOK10:33
Mikael BergOK Enen10:35
Gustav AspIFK Göteborg10:37
Hugo CorneliussonOK Löftan10:39
Frej GaudenzHalmstad OK10:41
William BjörnbeckerSjövalla FK10:43
Ebbe TörnkvistAnderstorps OK10:45
Arvid JohanssonFK Friskus-Varberg10:47
Olle NordinUlricehamns OK10:49
Calle WärnOK Skogshjortarna10:51
Emil SkeppSävedalens AIK10:53
Tore Emil MaarupAllerød OK10:55
Peter SæbbøStavanger OK10:57
Edvin SonedahlOK Landehof10:59
Joar BlomqvistBredareds IF11:01
Nils AndreassonIFK Göteborg11:03
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK11:05
Emil LingIK Hakarpspojkarna11:07
Johan GusedFalkenbergs OK11:09
Johannes AnderssonVänersborgs SK11:11
Petter FochsenWaxholms OK11:13
Hjalmar IngelsboOK Tranan11:15
Emil DalgaardKolding OK11:17
Oskar HjertbergHestra IF11:19
Bruno FovaeusSävedalens AIK11:21
Axel Örnhagen JørgensenOK Snab11:23
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg11:25

D35

6 020 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Emelie SvalinVänersborgs SK11:10:00
2Chrissie DahlqvistVaggeryds SOK11:10:18
3Martina VejedalMarkbygdens OK11:11:14
4Desiré RexOK Landehof11:13:27
5Josefina BerntssonLinköpings OK11:18:31
6Johanna BerntssonMalmö OK11:29:30
7Veronika PalmertzHelsingborgs SOK11:38:43
8Maria LönnHalmstad OK11:53:21
9Lise Ravnshøj AndersenHerlufsholm OK11:55:00
Cecilia AlzénGustavsbergs OK11:56:00
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad11:57:00

H35

8 230 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Marcus KvarndalUlricehamns OK10:50:00
2Per RosénIK Uven10:54:02
3Henrik OlofssonOK Kompassen10:55:32
4Daniel BornefalkFK Friskus-Varberg11:02:12
5Anders SjööarvOK Nackhe11:03:04
6Björn PerssonVäxjö OK11:04:46
7Mattias KarlssonOK Alehof11:06:45
8Stefan LundhSödertälje-Nykvarn OF11:08:31
9Björn LiljequistOK Älme11:08:38
Peter RosénIK Ymer11:08:58
Joakim AxelssonTrollhättans SOK11:09:32
Mathias PerssonHelsingborgs SOK11:09:38
Martin GranqvistKamrat och IF KIF11:13:16
Tobias LidénMarkbygdens OK11:13:31
Mikael TrofastJönköpings OK11:14:44
Stefan LöfqvistSOK Viljan11:15:36
Christian JohanssonHelsingborgs SOK11:18:53
Mikael HallOK Bävern11:19:19
Klas BringertKatrineholms OK11:19:38
Patrik CorneliussonOK Löftan11:19:52
Felix AlnervikHelsingborgs SOK11:21:27
Martin AnderssonSjövalla FK11:24:53
David HellerströmFK Friskus-Varberg11:33:47
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK11:35:00
Andréas PalmertzHelsingborgs SOK11:36:00
Hans SvenssonOK Kullingshof11:37:00
Jonas NorénHelsingborgs SOK11:38:00
Jonas EmtervallUlricehamns OK11:39:00
Fredrik EkströmHalmstad OK11:40:00

D40

5 010 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Lotta SaetreOK Landehof10:20:00
2Linda NordinEksjö SOK10:20:37
3Louise GötforsGöteborg-Majorna OK10:20:40
4Jenny JohanssonOK Gisle10:23:14
5Johanna SundströmHestra IF10:24:02
6Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna10:25:09
7Frida WallströmSävedalens AIK10:26:45
8Malin JonssonOK Tyr10:27:37
9Maria HolmqvistSjövalla FK10:38:11
Katrin SkeppSävedalens AIK10:39:03
Anna LöwegrenKatrineholms OK10:39:06
Susanne CoxLerums SOK10:39:39
Karin Karlfeldt FedjeFrölunda OL10:40:06
Lotta FrisellBoxholm-Mjölby OL10:40:45
Helene NilssonOK Linné10:42:12
Karolina WildheimMölndal Outdoor IF10:44:39
Wenche M. SæbbøStavanger OK10:47:21
Karin LindqvistStigmännen Karlshamns OK10:52:36
Eva PerssonVäxjö OK10:56:52
Lotta EkbergÖrkelljunga FK10:58:45
Katarina GalleOK Enen11:01:09
Maria PeterssonHalmstad OK11:03:36
Katarina EnbomVänersborgs SK11:04:15
Sofia HjortFalköpings AIK OK11:06:00
Karin NorlanderOK Nackhe11:07:00
Pernilla AlexanderssonIF Rigor11:08:00
Sofia ÖstenssonOK Tranan11:09:00
Catarina HardenFK Boken11:10:00
Karin AlthoffKungälvs OK11:11:00
Sara JägstedtHalmstad OK11:12:00
Angelica LindblomGustavsbergs OK11:13:00
Kajsa BenattiSkåneslättens OL11:14:00

H40

7 480 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Tobias NobornIFK Göteborg10:40:00
2Ola SkeppSävedalens AIK10:44:50
3Tommy AnderssonVänersborgs SK10:45:12
4Joakim KarlssonIK Hakarpspojkarna10:56:29
5Daniel BrohedeOK Tyr10:58:48
6Håkan AnderssonHalmstad OK10:59:05
7Torbjörn SvenskOK Hällen10:59:51
8Mikael LundqvistHalmstad OK11:00:37
9Mathias WärnOK Skogshjortarna11:03:14
Jan JohanssonFrölunda OL11:03:29
Robert EnbomVänersborgs SK11:03:55
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna11:05:06
Sigleif SteinsvaagHaugesund IL Orientering11:06:57
Johan SanderSkåneslättens OL11:08:30
Ulrik MagnussonHalmstad OK11:09:49
Tony BjörlingDomnarvets GOIF11:10:41
Martin HjertbergHestra IF11:10:51
Anders DalgaardKolding OK11:10:53
Erik AderstedtKungälvs OK11:11:56
Martin AhlqvistFrölunda OL11:12:53
Daniel RosénHalmstad OK11:16:04
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK11:20:20
Daniel RobertssonIFK Göteborg11:22:14
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:25:00
Erik RosenvoldØstmarka OK11:26:00
Ola MarkholmSkåneslättens OL11:27:00
Magnus AlinderSjövalla FK11:28:00
Jan HjortFalköpings AIK OK11:29:00
Magnus LindblomGustavsbergs OK11:30:00
Johan AxelssonOK Älme11:31:00
Jonas HåkanssonEksjö SOK11:32:00
Niclas HörnquistAnderstorps OK11:33:00
Magnus VedinTrollhättans SOK11:34:00
Karl NilssonOK Orinto11:35:00
Erik KöllerströmFjärås AIK11:36:00
Bo Birk NielsenAalborg OK11:37:00
Bo RasmussenSøllerød OK11:38:00
Anders JonssonSøllerød OK11:39:00
Mattias JohanssonAnderstorps OK11:40:00
Fredrik AlzénGustavsbergs OK11:41:00
Stefan CaleklintKarlskrona SOK11:42:00
Daniel WestbomSäterbygdens OK11:43:00
Thies KnollBielefelder TG11:44:00
Sven GranforsOK Landehof11:45:00
Martin PetterssonSävedalens AIK11:46:00
Henrik PetterssonGustavsbergs OK11:47:00
Morten NissenSøllerød OK11:48:00

D40 Motion

3 800 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunilla RydgårdEksjö SOK09:48:16
Linda SternöTolered-Utby Ol-klubb10:06:30
Katarina Rydén MarkinhuhtaGöteborgs SK10:10:01
Camilla SvenssonBurseryds IF10:12:24
Marie AugustssonOK Bävern10:13:49
Anne-Li AugustssonOK Tyringe10:15:15
Mona LindénVäxjö OK10:21:53
Annika HagstrandBurseryds IF10:25:03
Frida JonforsenHallstahammars OK10:26:17
Jessica KarmetunOK Bävern10:28:13
Tina OttesenBallerup OK10:29:39
Therese GustafssonOK Virdarna10:37:08
Maria LarssonBurseryds IF11:09:14
Majken MaarupAllerød OK11:11:59
Ulla EinarssonKungälvs OK11:12:41
Christine LundOK Skogshjortarna11:21:18
Annelie WardOK Vivill11:21:51
Gunilla GlimténOK Löftan11:41:40
Anikken G. DybvikStokke IL
Jeanette PerssonOK Löftan

H40 Motion

5 770 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Håkan AuseliusBredaryds SOK09:46:04
Pär SvenssonI 15 IF09:48:53
Ulrik JohanssonOK Bävern10:10:11
Håkan RundqvistOK Nackhe10:10:31
Tobias GustavssonVäxjö OK10:10:46
Fredrik AugustssonOK Bävern10:22:41
Allan SkouboeHorsens OK10:26:00
Jonas HultinOK Löftan10:27:01
Björn DavidssonOK Bävern10:29:56
Martin LidénOK Landehof10:32:49
Christer AldénOK Roxen10:35:53
Patrik AnderssonAnderstorps OK10:42:52
Peter JohanssonVäxjö OK10:45:01
Robert SvenssonAnderstorps OK10:47:10
Peter HeldFK Åsen10:55:58
Fredrik JohanssonOK Älme10:59:03
Fredrik KörleOK Landehof11:26:36
Henrik PellméStenungsunds OK11:30:39
Anders LundOK Skogshjortarna11:37:26
Mats LarssonBurseryds IF11:39:50
Oskar SvarfvarSjövalla FK11:48:43
Kenneth DybvikStokke IL
Lars EdbergOK Nackhe

D45

4 450 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Charlotte FlansbjerOK Djerf10:50:00
2Pia JohanssonOK Landehof10:54:07
3Jenny NymanVänersborgs SK10:55:24
4Weronica ZederinOK Nackhe10:56:20
5Malin PerssonMarkbygdens OK10:58:32
6Susanne AldénOK Roxen10:58:38
7Anna Karin OlmIF Thor10:59:14
8Ulrika Örnhagen JørgensenOK Snab11:03:39
9Ylva OlmKils OK11:04:03
Sara LorénOK Landehof11:07:06
Åse FuxborgSjövalla FK11:08:39
Veronica AdolfssonAnderstorps OK11:10:17
Gisela LindFK Herkules11:11:41
Berit BengtssonOK Lindéna11:13:51
Christina SüdhoffBrattås CK11:14:03
Jenny JohanssonIK Ymer11:15:19
Susanne PetterssonOK Roxen11:17:59
Malin BrorsonOK Nackhe11:20:19
Cecilia FochsenWaxholms OK11:20:25
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK11:20:45
Tone Karina IngesenSarpsborg OL11:20:56
Malin WeidenSkåneslättens OL11:22:13
Claudia BonekNaturfreunde Wien11:22:17
Kristina ForsOK Grip11:22:54
Mie ÖstlingKungälvs OK11:24:05
Sylvia KarlssonOK Lindéna11:24:13
Maria FolkestadAnderstorps OK11:26:08
Teija LeppinenIFK Lidingö SOK11:26:26
Britt-Marie ErlandssonStigsökarna11:33:15
Jessica ElmerssonOK Bävern11:35:00
Anna RönnborgIK Uven11:36:00
Eva EngmanOK Denseln11:37:00
Karolina MelkstamLerums SOK11:38:00
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK11:39:00
Pia SchaffnerOLG Cordoba11:40:00
Linda WänströmFinspångs SOK11:41:00
Ulrika SanderOK Milan11:42:00
Camilla WeihartOK Orinto11:43:00
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna11:44:00
Ann-Louise EliassonGöteborg-Majorna OK11:45:00
Helen LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb11:46:00
Jeanette BlomOK Löftan11:47:00
Mona RosbergVäxjö OK11:48:00
Katarina SundelinOK Orion11:49:00
Annette ReulOK Orinto11:50:00
Cecilia BjörckIK Uven11:51:00
Anna BeischerIK Uven11:52:00
Caroline KnollBielefelder TG11:53:00
Katarina RingHalmstad OK11:54:00
Marie MarkholmSkåneslättens OL11:55:00

H45

6 490 m, 71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Jan OlmKils OK11:10:00
2Jan LagerHalmstad OK11:11:45
3Mattias NilssonOK Linné11:11:48
4Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna11:12:55
5Nichlas WallströmSävedalens AIK11:15:14
6Ola JodalGöteborg-Majorna OK11:16:03
7Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK11:18:18
8Johan PetterssonOK Motala11:19:14
9Magnus HomannOK Orinto11:21:03
Åke LjunggrenLinköpings OK11:23:07
Ulf JohanssonOK Gisle11:23:35
Fredrik BergIF Rigor11:26:02
Stefan AgmarkenHalmstad OK11:26:05
Anders ArfwedsonFrölunda OL11:26:47
Bjarne BäcklundIFK Göteborg11:27:21
Fredrik EngmanOK Denseln11:28:15
Christian ErikssonLinköpings OK11:28:21
Per SigvardsonBredaryds SOK11:29:05
Erik BengtssonFK Åsen11:29:07
Fredrik HugossonLunds OK11:32:30
Fredrik JönssonMotala AIF OL11:33:33
Magnus TrofastBredaryds SOK11:34:42
Torbjörn JohanssonBredaryds SOK11:35:26
Mats KarlfeldtSävedalens AIK11:35:31
Johan WänströmFinspångs SOK11:35:49
Stefan NordinUlricehamns OK11:36:26
Thomas KarlssonOK Landehof11:36:44
Anders LingIK Hakarpspojkarna11:38:33
Geir Inge FolkestadAnderstorps OK11:40:27
Daniel OlmIF Thor11:41:02
Gert WildheimFK Friskus-Varberg11:41:33
Robert HjelmVimmerby OK11:43:19
Stefan GunnarssonOK Lindéna11:43:24
Martin JarelandLinköpings OK11:44:31
Rickard JonforsenHallstahammars OK11:46:25
Per JemthIF Thor11:46:49
Magnus LarsenFK Boken11:47:42
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb11:48:09
Örjan EmanuelssonTolered-Utby Ol-klubb11:50:43
Daniel BjärsvikIK Hakarpspojkarna11:52:13
Henrik MelkstamLerums SOK11:53:53
Mats JohanssonOK Tisaren11:55:00
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL11:56:00
Filip SjöforsOK Älme11:57:00
Magnus LindströmVästerbergslagens OL11:58:00
Martin JohanssonHalmstad OK11:59:00
Øyvind StoksethHalden SK12:00:00
Fredrik BrorsonOK Nackhe12:01:00
Gary LarssonOK Skogshjortarna12:02:00
Jone SæbbøStavanger OK12:03:00
Lars ÖstlingKungälvs OK12:04:00
Alexander WickmanTibro OK12:05:00
Robert SundströmFK Friskus-Varberg12:06:00
Mats RönnborgIK Uven12:07:00
Fredrik SöderbergTolered-Utby Ol-klubb12:08:00
Fredrik LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb12:09:00
Ulric BjörckIK Uven12:10:00
Henrik WeidenSkåneslättens OL12:11:00
Håkan JanssonVänersborgs SK12:12:00
Peter FlemsjöFrölunda OL12:13:00
Ronnie BohmanOK Orinto12:14:00
Niklas PerssonHalmstad OK12:15:00
Magnus CinthioSkåneslättens OL12:16:00
Anders SundelinOK Orion12:17:00
Morgan NilssonHestra IF12:18:00
Rickard NilssonHalmstad OK12:19:00
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg12:20:00
Urban SörqvistMarkbygdens OK12:21:00
Tobias Den BraverOK Gränsen12:22:00
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna12:23:00
Johan LindeblomIK Omega12:24:00

D50

4 210 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Anneli ÖstbergStora Tuna OK11:20:00
2Hanne FoghFSK Orientering11:23:10
3Åsa Wadensjö LeoBredaryds SOK11:24:08
4Anette BernhedSävedalens AIK11:24:26
5Ina SkalbergBredaryds SOK11:26:15
6Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL11:26:59
7Marie OlssonÖrkelljunga FK11:27:36
8Annika JosefssonKarlskrona SOK11:33:15
9Ingrid JohanssonLaholms IF OK11:34:26
Helena ErikssonEds SK11:34:27
Sari HåkanssonOK Gränsen11:36:09
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11:36:57
Catarina BengtssonOK Nackhe11:37:10
Christina SternerTockarps IK11:38:39
Lottie LindOK Tyr11:44:42
Ulrika BacklundDalaportens OL11:45:42
Lena TuressonBurseryds IF11:47:15
Wenche LindløvSarpsborg OL11:51:02
Birgit BørstingHerlufsholm OK11:51:34
Bente Kjær HemmingsenFIF Hillerød11:52:06
Johanna PurrerOLG Cordoba Basel11:53:45
Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF11:53:46
Ann-Charlotte BäcklundIFK Göteborg11:57:05
Anki GustafssonSäterbygdens OK11:57:20
Pia LundbergOK Bävern11:58:43
Camilla RosénAnnebergs GIF12:01:04
Lena ThuressonRydboholms SK12:04:14
Tine Meyhoff PetersenHerlufsholm OK12:04:27
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK12:04:37
Kristina LindOK Skärmen12:06:00
Nina DjerfLerums SOK12:07:00
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK12:08:00
Charlotte BergmannAllerød OK12:09:00
Nina OlssonFalköpings AIK OK12:10:00
Susanne TruelsenHerlufsholm OK12:11:00
Karin JägrydSkåneslättens OL12:12:00
Lena RegnellVäxjö OK12:13:00
Katarina Westin-KarlssonOK Reftele12:14:00
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg12:15:00

H50

6 190 m, 72 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Ulrik OlssonBrattås CK10:00:00
2Jens Knud MaarupAllerød OK10:01:38
3Odd WallumSävedalens AIK10:03:03
4Patrik RosénVäxjö OK10:04:58
5Bertil ÅkessonMarkbygdens OK10:05:45
6Flemming JørgensenOK Snab10:07:48
7Henrik PetterssonOK Roxen10:08:14
8Tore BjørnerødOK Moss10:09:13
9Anders MolinBoxholm-Mjölby OL10:14:17
Bengt NorrmanTrollhättans SOK10:15:08
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg10:15:53
Johan MarsMarkbygdens OK10:17:29
Niklas SkoogGöteborg-Majorna OK10:18:29
Magnus AbrahamssonHalmstad OK10:18:32
Ole IngesenSarpsborg OL10:18:41
Peter BonekNaturfreunde Wien10:19:28
Erik RuotsalainenFrölunda OL10:22:57
Øistein JensenSarpsborg OL10:23:38
Per WintherVästerbergslagens OL10:24:29
Magnus PorleVäxjö OK10:27:03
Ola EnvallTullinge SK10:27:17
Alex OttesenBallerup OK10:28:48
Ulf HolstenHestra IF10:29:19
Kennet HorvathHalmstad OK10:29:49
Magnus BacklundSäterbygdens OK10:32:31
Arne KristensenHerlufsholm OK10:34:07
Klaes AxelssonMullsjö SOK10:34:51
Johan BökmanHelsingborgs SOK10:35:04
Peter BrämersonTibro OK10:37:49
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg10:38:57
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL10:40:00
Erik LösethFalköpings AIK OK10:41:52
Lars-Johan VågLerums SOK10:42:14
Johan SköldJärfälla OK10:42:24
Ulf AlmehedFrölunda OL10:42:51
Jonas JohanssonOK Nackhe10:43:06
Hans NilssonKungälvs OK10:43:59
Johan WettergrenIK Uven10:44:22
Matz AnderssonLesjöfors SK10:46:00
Mikael SvärdOskarströms OK10:47:00
Sven NilssonIK Vista10:48:00
Jan BörjessonFK Friskus-Varberg10:49:00
Stefan MusslinderFalköpings AIK OK10:50:00
Peter ForsOK Grip10:51:00
Per AnderssonUlricehamns OK10:52:00
Peter ErikssonKFUM Örebro OK10:53:00
Thomas BäckströmIF Rigor10:54:00
Jesper BørstingHerlufsholm OK10:55:00
Niklas SanderOK Milan10:56:00
Graham KempGöteborg-Majorna OK10:57:00
Ingvar IvarssonOK Kullingshof10:58:00
Stig GustafssonIK Ymer10:59:00
Frede ScheyeHerlufsholm OK11:00:00
Kjell JohanssonIF Hagen11:01:00
Anders KnudsenHerlufsholm OK11:02:00
Peter KarbergHerlufsholm OK11:03:00
Fredrik BistedtLerums SOK11:04:00
Ralph KindeTolered-Utby Ol-klubb11:05:00
Patrick DjerfLerums SOK11:06:00
Bo WesterbergTrollhättans SOK11:07:00
Jan TruelsenHerlufsholm OK11:08:00
Anders JägrydSkåneslättens OL11:09:00
Stig NilssonOskarströms OK11:10:00
Dieter LützelschwabOLG Cordoba11:11:00
Mikael JungbjerGöteborgs SK11:12:00
Thomas LjungqvistTibro OK11:13:00
Christer BorgGöteborg-Majorna OK11:14:00
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK11:15:00
Lars-Åke LarssonÖstersunds OK11:16:00
Björn KristianssonTrollhättans SOK11:17:00
Ingvar ÅkessonIFK Göteborg11:18:00
Claes HagstrandLerums SOK11:19:00

D50 Motion

3 310 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingrid AdolfssonOK Bävern09:29:48
Catarina BlombergGöteborg-Majorna OK09:45:38
Karin HelmiusOK Reftele09:59:15
Jane McpheatFK Herkules10:04:04
Lone JörgensenHerlufsholm OK10:04:33
Monika WikströmOK Tyr10:06:43
Ingela OlssonUddevalla OK10:14:28
Maria AnderssonKvillebyns SK10:16:52
Gitte KristianssonTrollhättans SOK10:24:59
Bibbi GustafssonOK Gipen10:34:00
Sofia PorleVäxjö OK10:36:26
Monica BrönnestamOK Gipen10:38:42
Annette OlofssonOK Skogshjortarna10:54:52
Iréne BengtssonOK Kompassen10:58:21
Annika WessmarkOK Flundrehof11:07:03
Eva NilssonKungälvs OK11:40:06
Kerstin OlesundOK Landehof

H50 Motion

4 230 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tomas AnderssonTrollhättans SOK09:29:43
Per-Johan PerssonFjärås AIK09:46:23
Niclas KjellmanLidköpings VSK10:14:44
Karl-Eric BackmanLidköpings VSK10:51:20
Pelle OlofssonOK Skogshjortarna10:54:30
Sven FreidlitzOK Landehof11:15:24
Mikael WardOK Vivill11:17:36
Peter ÖstenssonOK Tranan11:52:46
Kjell JohanssonOK Kullingshof
Bernt KarlssonOK Reftele
Torbjörn SalomonsonVänersborgs SK

D55

4 060 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Laila B HöglundFK Herkules10:20:00
2Mette FilskovOK Sorø10:27:13
3Annette Falck LarssonVänersborgs SK10:28:33
4Ingrid KensbyOK Tyr10:30:27
5Britta SahlinVänersborgs SK10:34:55
6Karin GreilertHaninge SOK10:38:48
7Christina OlssonSkåneslättens OL10:40:31
8Annette BondeBallerup OK10:41:04
9Søs Munch HansenOK Sorø10:46:32
Gunilla CarlssonGöteborg-Majorna OK10:52:36
Christina SegerslättSkåneslättens OL10:53:51
Agneta ErforsOK Torfinn10:56:57
Nina BejbomUddevalla OK11:01:16
Catharina KarlssonTrollhättans SOK11:01:35
Katarina SjöholmMullsjö SOK11:01:58
Ann BrenanderSOK Viljan11:02:11
Barbara DreselSC Klecken11:05:00
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK11:06:00
Siri KlausenBallerup OK11:07:00
Sofie NylanderOK Kåre11:08:00
Mona OlssonBrattås CK11:09:00
Monika NilssonOK Alehof11:10:00
Carina MeyerOK Roskilde11:11:00
Leni MøllsøeOK Roskilde11:12:00
Lisbeth BergagårdTolered-Utby Ol-klubb11:13:00
Lisa LarssonSjövalla FK11:14:00
Carolina ÖnstenIK Vista11:15:00
Hanne Möller JensenOK Roskilde11:16:00
Berit RuneforsVäxjö OK11:17:00
Inger HagelinGustavsbergs OK11:18:00
Tina HagårdRävetofta OK11:19:00
Britt-Marie BengtssonFK Åsen11:20:00
Monique Van LoonMinor11:21:00

H55

5 640 m, 70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Per GustavssonGöteborg-Majorna OK10:40:00
2Rolf WikströmOK Tyr10:40:59
3Jan-Olof SvenssonHalmstad OK10:41:17
4Ulf BurmanGustavsbergs OK10:42:01
5Elis BengtssonOK Norrvirdarna10:42:39
6Göran MånssonKarlskrona SOK10:42:52
7Leif HelgmanOK Tyr10:42:55
8Jörgen IvarssonHestra IF10:43:08
9Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb10:44:06
Laus Seir HansenHSOK.dk10:45:10
Peter ØstergaardSøllerød OK10:45:34
Ulf NyströmTrollhättans SOK10:45:38
Bengt SchwartzOK Kolmården10:46:08
Torsten BacktemanLerums SOK10:46:13
Mats BrorssonTockarps IK10:49:01
Torbjörn AronssonGöteborg-Majorna OK10:49:15
Lars GreilertHaninge SOK10:51:23
Mikael HanssonBredaryds SOK10:51:56
Sture OttesenIndre Østfold OK10:52:07
Anders AxelssonOK Skogsvargarna10:52:31
Jan-Olof BäckOK Djerf10:53:02
Pär ClaessonSävedalens AIK10:54:28
Johnny NimvikLunds OK10:54:39
Lars-Gunnar NilssonEksjö SOK10:56:21
Hans WahlströmFjärås AIK10:56:31
Tapani MattusIFK Lidingö SOK10:57:33
Lennart EkvallTrollhättans SOK10:58:50
Mikael BacklundDalaportens OL11:00:58
Magnus WideFrölunda OL11:01:04
Leif GustafssonSäterbygdens OK11:01:28
Ingemar MånssonRonneby OK11:01:34
Claes EkbergLidköpings VSK11:01:41
Per SandbergNydalens SK11:05:56
Bengt SvenssonSundbybergs IK11:06:41
Erik ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK11:06:50
Michael BergkvistHällefors OK11:08:25
Bengt KlassonUlricehamns OK11:10:19
Troels Bent HansenAllerød OK11:11:03
Anders Laage KraghOK Roskilde11:11:06
Henrik AlbahnLyngby OK11:11:10
Gunnar LangsSkarpnäcks OL11:13:01
Kurt ThuesenFSK Orientering11:13:21
Mats KensbyOK Tyr11:13:40
Benjamin ViebkeMalmö OK11:14:17
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK11:17:27
Sören BremerBoxholm-Mjölby OL11:19:52
Claus A PedersenOK Roskilde11:25:00
Roy JohanssonOK Skogsvargarna11:26:00
Lars Bech JensenBallerup OK11:27:00
Per BernerssonSödertälje-Nykvarn OF11:28:00
Henrik BodingIFK Lidingö SOK11:29:00
Anders LarssonOK Nackhe11:30:00
Per RasmussenAmager OK11:31:00
Arne SääfGudhems IF11:32:00
Ulf SundinGöteborg-Majorna OK11:33:00
Martin EickhoffSävedalens AIK11:34:00
Torbjörn NyströmTrollhättans SOK11:35:00
Stefan HornebrantTrollhättans SOK11:36:00
Jonas RutbergIK Stern11:37:00
Bjarne B JensenHSOK.dk11:38:00
Michael Leth JessOK Roskilde11:39:00
Bruno StubPI-København11:40:00
Göran OlesundOK Landehof11:41:00
Thomas ØstergaardOK Øst Birkerød11:42:00
Claus MikkelsenHerlufsholm OK11:43:00
Henrik Snedker PedersenHolbæk OK11:45:00
Per-Olov SjöströmVästerås SOK11:46:00
Hans WedbergSjövalla FK11:47:00
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF11:48:00
Claus WigenFSK Orientering11:49:00

D60

3 820 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Inger WesterbergIF Hagen10:40:00
2Elisabeth ÖströmOK Tyr10:45:27
3Kerstin BurmanKvillebyns SK10:48:06
4Ingrid LarssonFK Göingarna10:49:43
5Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK10:51:16
6Anneli LindqvistGustavsbergs OK10:52:21
7Monica MartinssonOK Tranan10:53:25
8Monica KnutssonSävedalens AIK10:56:20
9Marianne KlassonUlricehamns OK10:59:29
Gunilla HogedalVänersborgs SK11:01:30
Margareta LundhSödertälje-Nykvarn OF11:02:08
Solveig HedenblomSjövalla FK11:03:12
Inger EnglundIFK Sävsjö11:03:40
Randveig BergIF Rigor11:06:16
Britt-Marie AnderssonOK Amne11:07:07
Anna LarssonÖrkelljunga FK11:09:10
Katarina ÖstlingOK Skogshjortarna11:15:45
Gerd HagströmTjalve IF Norrköping11:18:30
Judith CheckleyC.O Totana11:20:20
Eva KarlssonUddevalla OK11:20:35
Ingrid JessenFrämmestads IK11:20:58
Mette Seir HansenHSOK.dk11:21:16
Anne SørumRingsaker OK11:22:16
Anita EklöfIK Ymer11:25:00
Marie SvernestamLinköpings OK11:26:00
Marita LarssonMarkbygdens OK11:27:00
Lena JohanssonSkogspojkarnas OK11:28:00
Lene HansenHerlufsholm OK11:29:00
Jette KreibergOK Roskilde11:30:00
Margareta HallménAttunda OK11:31:00
Ulla KjellLinköpings OK11:32:00
Johanne LindBallerup OK11:33:00
Barbro LiljequistOK Älme11:34:00
Mona EnforsTockarps IK11:35:00
Siv LarssonEmmaboda Verda OK11:36:00

H60

5 220 m, 63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Thomas GeorgssonOK Nackhe10:10:00
2Anders BjörklundSävedalens AIK10:10:37
3Jerker NetzTrollhättans SOK10:16:15
4Olov ÖströmOK Tyr10:16:53
5Ulf PalmérUlricehamns OK10:18:51
6Jan-Olov ErikssonAnnebergs GIF10:19:58
7Bengt LarssonFK Göingarna10:20:31
8Urban LarssonOK Gipen10:22:07
9Jörgen KarlssonAttunda OK10:22:23
Kenneth WalterssonBredaryds SOK10:23:35
Lennart LarssonJönköpings OK10:24:49
Örjan WängdahlOK Gipen10:24:55
Are EriksenOSI Orientering10:25:59
Tommy JohnssonOK Nackhe10:26:19
Thomas SjöholmMullsjö SOK10:27:45
Christian BilandOLG Cordoba Basel10:28:24
Leif ThingsrudØstmarka OK10:28:34
Björn KarlssonHalmstad OK10:30:08
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK10:31:19
Sten SegerslättSkåneslättens OL10:32:06
Tomas KarlssonOK Skogshjortarna10:35:22
Magnus AnderssonUlricehamns OK10:37:47
Jørgen SkaarupBallerup OK10:38:36
Uno MagnussonIF Hagen10:38:38
Björn-Olof ValdemarssonOK Nackhe10:39:40
Mikael ByströmJärfälla OK10:41:35
Arne BogrenOK Vivill10:42:58
Bengt ArnessonIK Dran10:44:17
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK10:46:56
Bill AnderssonI 15 IF10:47:19
Svein AckenhausenKonnerud IL10:47:22
Gregers JørgensenBallerup OK10:50:39
Roy GjerdingOK Moss10:52:56
Karl MollénOK Denseln10:54:26
Bo-Gunnar JosefssonNässjö OK10:56:00
Uwe DreselSC Klecken10:57:00
Leif BergmanSödertälje-Nykvarn OF10:58:00
Peter FoppenMinor10:59:00
Björn PetterssonUlricehamns OK11:00:00
Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby11:01:00
Tommy WendtHellas Orientering11:02:00
Lars Hanghöj PetersenBallerup OK11:03:00
Stefan AdolfssonOK Bävern11:04:00
Odd OlssonUddevalla OK11:05:00
Max PrangFredensborg OK11:06:00
Bo EngborgHällefors OK11:07:00
Rolf OhrlanderOK Pan-Kristianstad11:08:00
Roger HagelinGustavsbergs OK11:09:00
Leif-Åke AnderssonFK Boken11:10:00
Anders AlamaaIK Vikings OK11:11:00
Lennart SvernestamLinköpings OK11:12:00
Kenneth AnderssonNässjö OK11:13:00
Thomas DagsbergOK Orion11:14:00
Bent AakjærOdense OK11:15:00
Ulf BengtssonOK Kompassen11:16:00
Olle EnforsTockarps IK11:17:00
Torben KristensenHerlufsholm OK11:18:00
Torgny OttossonOK Torfinn11:19:00
Jan SørensenOK Sorø11:20:00
Thomas LundgrenTrollhättans SOK11:21:00
Bruno PeterssonHalmstad OK11:22:00
Bengt SvedjebySkattkärrs SOK11:23:00
Rudolf BrogrenKungälvs OK11:24:00

D60 Motion

3 140 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Yvonne SvenssonOK Kullingshof09:33:18
Margareta NetzTrollhättans SOK09:56:24
Ulla RagnarssonMarkbygdens OK09:57:43
Ewa ArnessonIK Dran09:59:03
Gunilla Maria BrusVästerbergslagens OL10:04:12
Kristina TellqvistIK Dran10:11:10
Anna-Stina ArnessonIK Dran10:45:47
Lil AlfredssonUddevalla OK

H60 Motion

3 750 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars HolmOK Gipen09:55:36
LarsOwe StrömRonneby OK10:06:58
Per LeanderssonAnderstorps OK10:22:34
Tomas MårtenssonOK Vivill10:29:20
Göran LiljequistOK Älme10:35:31
Lennart SvenssonOK Kullingshof10:46:07
Håkan HåkanssonKungälvs OK10:53:45
Göran EklöfIK Ymer10:56:08
Stig AndersenHerlufsholm OK

D65

3 590 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK10:20:00
2Margareta SvenssonOK Vilse 8710:34:21
3Gunnel MånssonOK Vilse 8710:35:51
4Maria NordvallOK Kolmården10:35:56
5Karin AxelssonIK Uven10:43:59
6Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK10:44:07
7Kerstin SvenskOK Hällen10:45:44
8Margareta JohanssonHalmstad OK10:46:33
9Mona ForsbergNyköpings OK10:47:20
Anna BlomgrenTullinge SK10:51:25
Gunnel TurpeinenKvillebyns SK10:52:21
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK10:55:32
Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK10:55:35
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL10:55:58
Birgit HausnerOK SG11:01:44
Karin PerssonOK Tyringe11:05:00
Marianne RosénIK Ymer11:06:00
Ingrid E StrömRonneby OK11:07:00
Marit NilssonKils OK11:08:00
Kristin JohanssonKarlskrona SOK11:09:00
Kerstin GustafssonOK Gränsen11:10:00
Merete Ravnshøj AndersenHerlufsholm OK11:11:00
Marianne SellgrenSigtuna OK11:12:00
Margareta HeldFK Åsen11:13:00
Kristina FranssonOK Virdarna11:14:00
Karin LarssonOK Kompassen11:15:00

H65

4 350 m, 70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Thomas AlbinssonBredaryds SOK11:30:00
2Carl-Henry AnderssonOK Orinto11:32:22
3Hans AurellGävle OK11:35:04
4Rune LarssonOK Skogshjortarna11:35:29
5Kent KardellLjungskile FK11:35:38
6Ulf PerssonVästerbergslagens OL11:40:07
7Björn JägerströmIK Uven11:40:25
8Agne BengtssonOK Kompassen11:41:21
9Lars HogedalVänersborgs SK11:41:44
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb11:41:54
Kent ErikssonLerums SOK11:42:20
Dan WidercrantzOK Skärmen11:45:53
Bengt JohanssonOK Skogshjortarna11:46:28
Anders HallménAttunda OK11:47:46
Kenth SundgrenSkåneslättens OL11:48:36
Bertil KarlssonHjobygdens OK11:49:02
Lars GustafssonOK Gränsen11:49:11
Björn NilssonOK Nackhe11:49:58
Inge LöwegrenKatrineholms OK11:50:24
Kjell MartinssonOK Tranan11:50:38
Kalle LindqvistVäxjö OK11:51:11
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK11:51:18
Bengt ElmerssonOK Norrvirdarna11:54:18
Kent JogelandIK Ymer11:54:32
Olle BohmanHjärnarps OL11:54:42
Robert JessenFrämmestads IK11:55:09
Janne BrunstedtOK Roskilde11:55:51
Lennart AnderssonOK Orion11:57:18
Stig JohanssonHelsingborgs SOK11:58:06
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:58:37
Ingvar AnderssonOK Amne11:59:11
Gunnar BejbomUddevalla OK11:59:20
Lars PerssonOK Kompassen11:59:22
Peter EnglundIFK Sävsjö11:59:43
Hans GreijerVästerås SOK11:59:48
Göran LarssonVänersborgs SK12:00:14
Roalh KlevelandKvillebyns SK12:01:44
Lars LarssonOK Frisene12:02:54
Gert OlssonSkåneslättens OL12:05:05
Hans Chr. StribOK Gorm12:05:48
Åke BrodénHalmstad OK12:06:33
Hans TrofastTenhults SOK12:07:32
Anders KjellLinköpings OK12:07:49
Göran ForsbergNyköpings OK12:07:59
Anders KumlinIK Ymer12:10:16
Ronald Mc GrailHjärnarps OL12:10:17
Kim FolanderFSK Orientering12:11:20
Christer NälemarkOK Djerf12:12:02
Bo W LarssonVäxjö OK12:12:14
Lennart JakobssonTibro OK12:12:51
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby12:13:04
Gert OlssonTockarps IK12:14:26
Kurt JohanssonOK Gisle12:16:00
Lars-Inge AnderssonOK Räven12:17:00
Sven-Olof SvenssonBjörkfors GOIF12:18:00
Arne AlfredssonUddevalla OK12:19:00
Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OK12:20:00
Johnny KarlssonUddevalla OK12:21:00
Ingemar KyhlbergTenhults SOK12:22:00
Martin CheckleyC.O Totana12:23:00
Yngve AlfvénIK Wilske12:24:00
Nils-Erik BondessonFrosta OK12:25:00
Rune DavidssonOK Räven12:26:00
Ingemar LennartssonSOK Viljan12:27:00
Tommy HeldFK Åsen12:28:00
Roland NilssonOK Kompassen12:29:00
Lars AnderssonHalmstad OK12:30:00
Göran LarssonOK Kompassen12:31:00
Tommy WesterbergIF Hagen12:32:00
Georg KapperudOppsal Orientering12:33:00

D70

3 060 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Inge JørgensenOK Roskilde11:00:00
2Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK11:09:05
3Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK11:11:46
4Eva IsakssonOK Skogshjortarna11:12:38
5Ingrid HermanssonIK Ymer11:15:34
6Inga JohanssonNyköpings OK11:16:24
7Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL11:17:35
8Britt RangertIK Ymer11:19:10
9Gun LarssonOK Lindéna11:19:31
Lena WaernTrollhättans SOK11:19:55
Gunnel SvenssonIK Ymer11:23:52
Ann-Britt JohanssonIK Stern11:28:09
Gull SvenssonÖrkelljunga FK11:28:37
Rosa JohanssonIK Uven11:34:44
Ann-Gerd CarlssonGällstadbygdens SOK11:35:27
Barbro BengtssonOskarströms OK11:37:07
Bibbi AppelgrenMariestads FK11:39:21
Hjördis ErlandssonOK Lindéna11:42:05
Ann-Mari PerssonVäxjö OK11:43:56
Karin BengtssonOK Kompassen11:45:00
Berit ByströmOK Virdarna11:46:00
Kerstin BengtssonMotala AIF OL11:47:00
Marianne BernhedTolered-Utby Ol-klubb11:48:00
Solbritt GustafssonOK Virdarna11:49:00
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna11:50:00
Carola AnderssonOK Löftan11:51:00
Louise LindbergIK Wilske11:52:00
Lisbeth JensenBallerup OK11:53:00
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK11:54:00
Barbro BörjessonOK Skogshjortarna11:55:00
Gullevi SvenssonRonneby OK11:56:00
Margareta LarssonOK Njudung11:57:00
Margareta NobornSundsvalls OK11:58:00
Ulla LindellOK Hällen11:59:00
Margareta LindbergFrölunda OL12:00:00

H70

4 300 m, 71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Sören AnderssonIK Dran11:10:00
2Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL11:11:29
3Leif SandgrenFrosta OK11:12:36
4Kalle JohanssonOK Skogshjortarna11:17:42
5Dag LorénOK Frisene11:18:42
6Stig LandstorpOK Tor11:18:57
7Anders SellgrenSigtuna OK11:19:33
8Stefan G LarssonOK Njudung11:21:47
9Olof KarlssonUddevalla OK11:25:00
Sven-Olof PetterssonMullsjö SOK11:26:46
Benny IvarssonFjärås AIK11:26:48
Per-Erik WåhlbergOK Linné11:27:09
Kjell ErlandssonOK Lindéna11:27:41
Torbjörn WikströmOK Orinto11:29:09
Tommy OlssonKarlskrona SOK11:30:02
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK11:31:15
Ingemar ArnessonIK Dran11:31:21
Ulf PerssonAnderstorps OK11:31:58
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK11:33:32
Göran BengtssonTockarps IK11:34:15
Ingemar AnderssonOK Orion11:35:43
Kjell DolvaSkien OK11:37:05
Lars LorénOK Frisene11:37:53
Anders BerglundOK Skogshjortarna11:38:35
Håkan NilssonMalmö OK11:39:09
Bengt BörjessonOK Alehof11:40:18
Per HaepplingVästerås SOK11:40:30
Peter HagströmTjalve IF Norrköping11:40:42
Ingvar MarsKinnaströms SK11:44:05
Lennart LundhOK Tisaren11:44:18
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK11:44:22
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer11:44:57
Bengt MattssonOK Orinto11:48:10
Ulf SvedestamEskilstuna OL11:50:45
Acke WåhlanderGöteborg-Majorna OK11:51:37
Per-Olof FernbergIS Skanne11:53:15
Ole  SvendsenOK Roskilde11:53:39
Lars-Olof PetterssonOK Tranan11:55:00
Pär-Erik JohanssonMarkbygdens OK11:56:00
Leif BjörkmanIK Ymer11:57:00
Karsten RichardtKøge OK11:58:00
Leif SamorTjällmo-Godegårds OK11:59:00
Rolf LindIK Standard12:00:00
Erling SamuelssonOK Vilse 8712:01:00
Kjell JeppsonIF Rigor12:02:00
Reits HallOK Amne12:03:00
Roland NilssonFalköpings AIK OK12:04:00
Christer SamuelssonOK Löftan12:05:00
Jørgen Chr. NielsenFIF Hillerød12:06:00
Bertil QvickKungälvs OK12:07:00
Ingemar JohnssonOK Södertörn12:08:00
Carl-Eric AnderssonFjärås AIK12:09:00
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb12:10:00
Hans SjögrenAlvesta SOK12:11:00
Mogens JørgensenSøllerød OK12:12:00
Knud Erik ThomsenSvendborg OK12:13:00
Kaare VindfeldOK SG12:14:00
Dan JohanssonFjärås AIK12:15:00
Svend Erik JensenBallerup OK12:16:00
Niels TuliniusOK SG12:17:00
Björn AhlnérGöteborg-Majorna OK12:18:00
Frank MensinkMinor12:19:00
Kenneth MörkIK Wilske12:20:00
Lennart HermanssonStångenäs AIS12:21:00
Ingemar BernhedTolered-Utby Ol-klubb12:22:00
Gunnar JohanssonOK Nackhe12:23:00
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK12:24:00
Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK12:25:00
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK12:26:00
Morgan LjungVaggeryds SOK12:27:00
Lars TuvessonUlricehamns OK12:28:00

D75

3 020 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Birgitta OlssonRonneby OK10:00:00
2Ulla LindheIK Stern10:25:27
3Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK10:25:37
4Lisbeth BernhedTolered-Utby Ol-klubb10:25:59
5Britten PerssonFinspångs SOK10:34:41
6Gunnel BörjessonIK Uven10:37:54
7Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10:44:15
8Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK10:46:00
9Vivi-Anne BylundRydboholms SK10:47:00
Gunilla GrönbladHärlövs IF10:48:00
Elvy BörjessonOK Alehof10:49:00
Gull-Britt GrönbergKungälvs OK10:50:00
Barbro JohanssonSjövalla FK10:51:00
Inga PerssonOK Skogshjortarna10:52:00
Lillemor HallinOK Landehof10:53:00

H75

3 770 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Lars FinbomOK Landehof10:50:00
2Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK10:53:46
3Magne HagströmFrölunda OL10:54:14
4Roland KarlssonRonneby OK10:57:53
5Gösta LindqvistOK Löftan11:00:07
6Lars LjungbergTrollhättans SOK11:00:07
7Åke GatelidOK Skogshjortarna11:00:31
8Ivan ErnvidUlricehamns OK11:02:08
9Henrik HvoslefIK Stern11:02:33
Andre AlexanderssonKungälvs OK11:02:52
Bengt AnderssonTidaholm SOK Sisu11:03:35
Jan SöderbergIFK Lidingö SOK11:04:55
Stig-Ove TollIK Stern11:06:15
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna11:06:21
Erland LingJönköpings OK11:07:21
Bo SvenssonÖrkelljunga FK11:09:32
Ernie BroströmHalmstad OK11:15:08
Sune LindellOK Hällen11:25:04
Roland LagessonOK Löftan11:26:05
Jørn ThomsenOK Snab11:26:06
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK11:26:21
Anders JohanssonNyköpings OK11:32:12
Palle Møller NielsenOdense OK11:35:00
Gunnar BrystHjobygdens OK11:36:00
Stig BengtssonOK Amne11:37:00
Stig BengtssonMotala AIF OL11:38:00
Jan BrundellSolna OK11:39:00
Ingvar BengtssonOskarströms OK11:40:00
Ragnar OlssonRonneby OK11:41:00
Torgny GrönlundLidköpings VSK11:42:00
Lars-Erik LarssonOK Amne11:43:00
Leif CarlssonGällstadbygdens SOK11:44:00
Sven-Erik WidinOK Österåker11:45:00
Gunnar WaernTrollhättans SOK11:46:00
Kjell MånssonKarlskrona SOK11:47:00
Karl-Axel JohanssonIK Uven11:48:00
Roland BrandshageSävedalens AIK11:49:00
Erik JakobssonOK Nackhe11:50:00
Hagbert PerssonVäxjö OK11:51:00

D80

2 710 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg11:00
2Inger HallbergIK Uven11:45

H80

3 060 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Göran OlofssonFjärås AIK10:30:00
2Lennart BernhedTolered-Utby Ol-klubb10:33:30
3Torild BornetunSkillingaryds FK10:34:17
4Håkan SkogumMarkbygdens OK10:35:26
5Bernt LarssonOK Lindéna10:42:37
6Anders AdlerLinköpings AIK10:45:45
7Per LarssonJönköpings OK10:47:44
8Sven-Erik LundAnderstorps OK10:48:38
9Arne ÅhmanTumba-Mälarhöjden OK10:48:40
Bertil WiklundIK Wilske11:00:33
Stig JohanssonHalmstad OK11:03:42
Bernt PeterssonAlvesta SOK11:09:47
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK11:15:00
Lennart ErikssonOK Stigen11:16:00
Sigvard RudolfssonOK Gisle11:17:00
Erland OlssonDalsjöfors GoIF11:18:00
Ingemar AlfredssonIK Uven11:19:00
Åke AxelssonIK Uven11:20:00
Nils-Eric TofteredIF Rigor11:21:00
Otto HolmdahlLinköpings OK11:22:00
Stig FranssonOK Stigen11:23:00

H85

2 710 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Kurt DoseKøge OK10:00:00
2Lars MagnussonKristinehamns OK10:40:03
3Valter AlamaaIK Vikings OK10:45:00
4Carl-Henrik HallbergIK Uven10:46:00

Inskolning

1 520 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Primus LindströmKlubblös09:28:15
Veronica AnderssonFjärås AIK09:29:48
Benjamin Birk NielsenAalborg OK09:30:24
Vidar HanningOK Löftan09:31:29
Casper AndersenFK Boken09:38:16
Jonna Jodal GötforsGöteborg-Majorna OK09:38:56
Nora BringertKatrineholms OK09:51:15
Axel SandVästerbergslagens OL09:57:16
Oskar AnderssonFK Friskus-Varberg10:05:14
Sonja FagerholmHalmstad OK10:10:18
Alexander RosendahlMarkbygdens OK10:11:22
Elias GranängKungälvs OK10:14:23
Vera WildheimMölndal Outdoor IF10:17:58
Lowe PalmertzHelsingborgs SOK10:26:22
Liv PalmertzHelsingborgs SOK10:26:44
Juliette SjögrenEslövs FK10:27:51
Adam NorlanderOK Nackhe10:29:38
Gustav LagnetegBoxholm-Mjölby OL10:29:45
Hanna LarssonOK Gipen10:32:43
Nils ForsgrenVästerbergslagens OL10:33:57
Ida SvenssonMarkbygdens OK10:36:01
Minna KvarndalUlricehamns OK10:36:04
Eskil EmtervallUlricehamns OK10:39:35
Benias PerssonMarkbygdens OK10:40:41
Ellen EkströmOK Gläntan Vessigebro10:40:45
Emma WestbergKlubblös10:41:54
Arvid WickmanTibro OK10:56:34
Tim ThomsonOK Kåre10:59:31
Ztella ArdforsOK Löftan10:59:58
Agnes LövhammerBottnaryds IF11:08:11
Lage StegmarkHalmstad Garnisons IF11:10:11
Gunnar StegmarkHalmstad Garnisons IF11:10:13
Alma FaxénVäxjö OK11:12:56
Elin BöregårdOK Gläntan Vessigebro11:41:13
Casper RylinOK Gläntan Vessigebro11:41:14
Sixten BöregårdOK Gläntan Vessigebro11:41:16
Liam FjärrnäsOK Bävern12:21:32
Harry JohanssonHelsingborgs SOK
Vilhelm JönssonIK Uven
Nora LindeSkåneslättens OL

U1

2 250 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Holger WänströmFinspångs SOK09:28:38
Rasmus DalgaardKolding OK09:28:48
Isac DahlqvistVaggeryds SOK09:30:39
Vidar SunessonOK Alehof09:30:54
Kristine SkouboeHorsens OK09:31:24
Kerstin SvenssonOK Kullingshof09:31:53
Melinda BergOK Enen09:32:09
Ivar FrisellBoxholm-Mjölby OL09:38:00
Oskar AndersenFK Boken09:38:23
Emma WikströmHästveda OK09:48:07
Jakob AnderssonOK Löftan09:48:10
Gustav LindqvistOK Gisle09:49:40
Oskar LindqvistOK Gisle09:49:44
Cajsa LindqvistOK Gisle09:50:04
Hugo BestermanIK Trenne Ullared09:51:07
Hugo AldénOK Roxen09:51:37
Almer HanningOK Löftan09:53:33
Vidar NilssonOK Orinto09:56:36
Maja EliassonFK Friskus-Varberg10:00:54
Samuel WettergrenIK Uven10:02:01
Edvin StegmarkHalmstad Garnisons IF10:03:50
Arvid GustavssonVäxjö OK10:07:32
Gustav KarlssonUlricehamns OK10:08:18
Moa JohanssonOK Gisle10:10:06
Cornelia RosendahlMarkbygdens OK10:11:48
Patricia ErikssonOK Skärmen10:14:38
William FedjeFrölunda OL10:15:53
Sixten TörnströmFK Friskus-Varberg10:20:30
Alma TrofastJönköpings OK10:22:06
Gustaf IngelsboOK Tranan10:27:24
Jessica ErikssonOK Skärmen10:27:55
Svea PellméStenungsunds OK10:31:01
Lukas MobergOK Löftan10:36:23
Oskar WallinFalkenbergs OK10:40:07
Eliva PerssonMarkbygdens OK10:41:22
Oscar WärnOK Skogshjortarna10:53:04
Hannes JohanssonOK Älme10:55:21
Astrid TreptowAnderstorps OK10:55:55
Zmilla ArdforsOK Löftan10:59:21
Cornelia HällåsOK Löftan10:59:21
Theo AleniusNyköpings OK11:00:50
Sigrid CarlénIK Uven11:13:27
Vincent SteffertOK Tyringe11:42:29
Wilmer NordgrenSävedalens AIK11:46:21
Noah Nilsson-DagEds SK11:48:51
Astrid HellerströmFK Friskus-Varberg11:48:57
Elsa PeterssonVäxjö OK12:19:14
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb

U2

2 450 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan DalgaardKolding OK09:29:03
Ludvig LindenauOK Alehof09:31:34
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg09:37:06
Johannes DahlbergIK Trenne Ullared09:39:23
Erik Lingbro DömstedtUmeå OK09:44:06
Agnes BestermanIK Trenne Ullared09:51:17
Lars WikströmHaugesund IL Orientering09:56:45
Kasper SpånerGöteborg-Majorna OK10:04:36
Elly EinarssonKungälvs OK10:05:23
Magnus Barck-holstSnättringe SK10:06:08
Anton CarlströmFK Boken10:09:12
Folke FranssonFK Friskus-Varberg10:10:16
Melker SundströmHestra IF10:12:51
Hampus AlzénGustavsbergs OK10:14:37
Tuva ThuressonFalkenbergs OK10:15:28
Saga WildheimMölndal Outdoor IF10:17:14
Olof SundinFK Friskus-Varberg10:24:58
Gustav SundinFK Friskus-Varberg10:25:01
Arvid JohanssonHelsingborgs SOK10:28:21
Noa TorstensvikFK Friskus-Varberg10:41:45
Herman PetterssonSävedalens AIK10:43:11
Ivar LejonLaholms IF OK10:52:10
Alice BohlinIFK Göteborg10:58:57
Hjalmar HörnquistAnderstorps OK10:59:13
David CarlssonIK Trenne Ullared10:59:54
William LännhultEds SK11:00:06
Colin AxelssonJönköpings OK11:01:56
David JonforsenHallstahammars OK11:09:59
Linnéa RexOK Landehof11:12:17
Olle BlomqvistMarkbygdens OK11:14:12
Alvar LangeTumba-Mälarhöjden OK11:21:15
Anton FaxénVäxjö OK11:21:41
Hugo TolestamIF Rigor11:21:56
Märta BöregårdOK Gläntan Vessigebro11:44:12
Agnes BöregårdOK Gläntan Vessigebro11:44:13
Moa WallströmSävedalens AIK11:49:36

Öppen motion 1

2 280 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ella PerssonFjärås AIK09:44:20
Johanna TöppnerOK Landehof09:54:49
Elvi BogsjöKlubblös09:57:41
Gunvor Skytte KirkegaardTisvilde Hegn OK10:00:57
Emmelie GeorgssonOK Nackhe10:06:06
Eva EdholmÖrkelljunga FK10:09:09
Lisa HedströmGöteborg-Majorna OK10:11:46
Ulla KarlssonOK Tyringe10:16:05
Bodil HedenbergOK Vivill10:21:42
Ann-Christine AndreassonFrölunda OL10:25:27
Maria Espenkrona HåkanssonRonneby OK10:27:00
Helene PerssonHalmstad OK10:40:47
Annicka HolstenHestra IF10:46:28
Maria VedinTrollhättans SOK10:52:10
Ida KarlssonOK Gränsen11:05:22
David GlänneskogTolered-Utby Ol-klubb11:07:20
Gabriel GlänneskogTolered-Utby Ol-klubb11:07:21
Anneli AnsbölFK Friskus-Varberg11:08:26
Martina CullinKalmar OK11:18:37

Öppen motion 2

4 480 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malte HagfjärdSöders-Tyresö09:29:34
Måns  BengtssonKlubblös09:34:45
Truls BengtssonKlubblös09:34:45
Ruth Marie MosbækHolbæk OK09:49:53
Olle OlssonHelsingborgs SOK10:05:17
Monika AnderssonUlricehamns OK10:35:50
Lotta EliassonFK Friskus-Varberg10:45:59
Anna HögbergOK Tranan11:31:42

Öppen motion 3

2 860 m, 96 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anneli FridhKlubblös09:29:44
Elin SvenssonOK Kullingshof09:31:12
Henrik  Hauge ThomsenOK Snab09:31:19
Kirsten Wolff ThomsenSvendborg OK09:32:36
Susanne BäckströmIF Rigor09:45:55
Gunnel AxelssonOK Skogshjortarna09:48:52
Kristina NyströmTrollhättans SOK09:48:56
Marie CarlströmFK Boken09:51:05
Sara SaetreOK Landehof09:53:56
Linnéa TöppnerOK Landehof09:53:56
Jenny AhlquistKlubblös09:56:32
Mona KarlssonOK Skogshjortarna09:56:37
Ida SanderOK Milan09:57:08
Josefina KristenssonIK Uven09:59:46
Mia RavakkoSävedalens AIK09:59:58
Mikael BomanLustens OK10:02:45
Karin StegmarkHalmstad Garnisons IF10:03:50
Lise-Lott AhlstedtÅmåls OK10:07:01
Johanna LindénVäxjö OK10:07:23
Anna KjellénJönköpings OK10:07:24
Linnéa BjärbyFrosta OK10:07:43
Amalia AnderssonFrosta OK10:07:45
Filippa AnderssonFrosta OK10:08:07
Alexander BjärbyFrosta OK10:08:07
Edvin SundströmHestra IF10:09:16
Helen AhlstrandOK Vivill10:09:49
Niklas PaulssonOK Löftan10:10:00
Kerstin LindbladSävedalens AIK10:11:13
Rebekka Kaysen ThomsenOK Snab10:13:07
Katrin PellméStenungsunds OK10:15:45
Reijo MukkalaHalmstad OK10:16:14
Elisabeth JonassonOK Orinto10:16:18
Estelle SjögrenBromma-Vällingby SOK10:21:34
Rasmus MellbergKlubblös10:24:04
Marika TörnqvistAnderstorps OK10:24:45
Johan TörnqvistAnderstorps OK10:24:46
Joakim NordhKlubblös10:29:44
Emma StiblertKlubblös10:29:44
Barbro NilssonAlvesta SOK10:29:56
Anneli SigvardsonBredaryds SOK10:30:45
Eva SvenssonUlricehamns OK10:34:05
Veronica DahlbomHelsingborgs SOK10:34:54
Fredrik NilssonFK Snapphanarna10:35:00
Thomas NilssonFK Snapphanarna10:35:58
Sven-Ivar JögårdOK Nackhe10:36:09
Anna LindenauOK Alehof10:36:41
Mia OlssonKlubblös10:37:11
Martin BäckmanKlubblös10:37:13
Emmy WallinFalkenbergs OK10:40:40
Peter-Paul GaudenzHalmstad OK10:41:41
Martina LevinssonKlubblös10:41:56
Elin SottFrölunda OL10:43:02
Anna-Karin BromsFK Friskus-Varberg10:45:17
Eva JohanssonOK Älme10:45:38
Hanna JögårdOK Nackhe10:45:55
Bo AnderssonOK Löftan10:47:47
Jenny AnderssonAnderstorps OK10:49:59
Håkan FärnlöfIF Rigor10:50:36
Lil AlfredssonUddevalla OK10:51:57
Birgitta NilssonFK Snapphanarna10:55:14
Maria HermassonIK Ymer10:56:02
Hilda HelmerssonNybro OK10:56:24
Ingela ÅrbrinkLinköpings OK11:03:27
Lars KarlssonOK Gränsen11:05:21
Elin AxelssonLerums SOK11:06:17
Mikaela Bengtsson BuijsHellas Orientering11:06:58
Ing-Britt GlänneskogTolered-Utby Ol-klubb11:07:59
Maria RobertssonÅlems OK11:10:18
Jenny HomannOK Orinto11:10:51
Kajsa HomannOK Orinto11:10:51
Liv LindOK Skärmen11:10:52
Johan ÖstlingKungälvs OK11:11:16
Selma SteinsvaagHaugesund IL Orientering11:11:41
Linn WikströmHaugesund IL Orientering11:11:41
Sara HållstenOK Flundrehof11:12:08
Caroline WessmarkOK Flundrehof11:12:23
Erica MolinBoxholm-Mjölby OL11:13:46
Helene SwartzIFK Lidingö SOK11:18:12
Axel GrimbeckSävedalens AIK11:19:02
Ida HjorthTockarps IK11:21:38
Christina SvenssonBjörkfors GOIF11:25:35
Sara AnderssonVänersborgs SK11:27:20
Love PerssonMalmö OK11:28:48
Lennart IgerudOK Löftan11:29:35
Filip PerssonMalmö OK11:29:37
Nina PetterssonÅmåls OK11:36:30
Christer SjöforsOK Älme11:44:15
Emelie TegmyrKlubblös11:44:57
Wilma JohanssonIF Rigor11:47:01
Martina BengtssonFK Friskus-Varberg11:55:19
Marika WirungFrölunda OL12:11:15
Ture AugustssonFK Boken
Ellen HeymanIF Rigor
Helen NilssonSimlångsdalens IF
Emelie TegmyrKlubblös
Sven TolestamIF Rigor

Öppen motion 4

5 250 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christel BergOK Enen09:33:10
Johan AdetorpKlubblös09:49:19
Maria HörnquistAnderstorps OK10:09:02
Astrid NormanStigmännen Karlshamns OK10:16:09
Erik FedjeFrölunda OL10:16:18
Philip StensbyTibro OK10:27:40
Per-Erik OlssonKlubblös10:36:48
Robert LindqvistOK Gisle10:38:20
Claes EmanuelssonOK Tranan10:53:39
Jennie OskarssonOK Skogshjortarna10:55:14
Staffan DahlqvistVaggeryds SOK11:14:17
Fredrik SundinFK Friskus-Varberg11:19:29
Jessica ErikssonDomnarvets GOIF11:28:02
Elin FredinOK Nackhe11:52:53

Öppen motion 5

3 520 m, 94 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jennie BjurgrenIK Hakarpspojkarna09:26:14
Malene Kaysen ThomsenOK Snab09:28:15
Kristina PerssonHalmstad OK09:30:26
Per EdénOK Kåre09:30:50
Hannah FovaeusSävedalens AIK09:33:12
Magnus FovaeusSävedalens AIK09:36:48
Maria JohnssonOK Nackhe09:37:33
Calle BlombergGöteborg-Majorna OK09:40:36
Ingela HåkanssonIK Uven09:42:33
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK09:44:46
Maj MalmIK Uven09:52:27
Steffen RosénIK Uven09:52:27
Erik LundquistOK Ravinen10:01:05
Camilla RydingTolered-Utby Ol-klubb10:06:53
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK10:07:39
Per RydingTolered-Utby Ol-klubb10:08:53
Sofia SkördeBredaryds SOK10:10:10
Stefan PerssonFjärås AIK10:12:50
Lisbeth Søgård JensenSøllerød OK10:14:27
Gustav CarlssonKvillebyns SK10:15:08
Björn LindbladSävedalens AIK10:18:30
Liselott JönssonStigmännen Karlshamns OK10:20:02
Minette SjögrenBromma-Vällingby SOK10:21:13
Oliver SjögrenBromma-Vällingby SOK10:21:34
Henrik EnforsTockarps IK10:22:16
Mikkel OttesenBallerup OK10:22:23
Eva TullbergIS Kullen10:24:19
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg10:26:05
Karin RundqvistOK Nackhe10:27:06
Matilda RundqvistOK Nackhe10:27:07
Annica HenryssonTibro OK10:28:13
Jenny JakobssonEksjö SOK10:28:19
Sofia StiblertTockarps IK10:29:46
Erik FredrikssonTjalve IF Norrköping10:31:41
Pernilla KindeTolered-Utby Ol-klubb10:38:23
Christina LindqvistOK Gisle10:39:02
Annika SvärdOskarströms OK10:39:26
Renita PåsseIF Hagen10:40:10
Eva EricssonFK Friskus-Varberg10:41:39
Martin WestbergKlubblös10:41:50
Jessica SjögrenEslövs FK10:41:59
Kerstin AnderssonFK Boken10:42:49
Elias PeterssonIK Ymer10:43:30
Johan JögårdOK Nackhe10:45:43
Håkan LangenbachOK Nackhe10:47:42
Agneta LarssonOK Nackhe10:47:42
Nathalie LangenbachOK Nackhe10:47:43
Helene JohanssonOK Nackhe10:47:44
Gustav StrandlyckeKlubblös10:47:52
Lars HagstrandBurseryds IF10:48:03
Jan NilssonFK Snapphanarna10:50:02
Håkan LejonLaholms IF OK10:51:53
Monika StrandlyckeKlubblös10:53:02
Malin KindbomIF Hagen10:54:24
Hans Gøran BjørkSandefjord OK10:54:46
Reinhold ReulOK Orinto10:55:10
Anna BergqvistKlubblös10:55:21
Susanne DombyOK Stigen10:59:20
Linda DanielssonLerums SOK11:00:50
Maja AxelssonLerums SOK11:01:01
Åsa PetterssonOK Kullingshof11:02:08
Sandra PerssonIFK Göteborg11:03:01
Ulf KarlssonVäxjö OK11:04:22
Kristina TörnströmFriskus11:04:57
Jasinta RajanIFK Lidingö SOK11:06:04
Christina PetterssonSjövalla FK11:06:08
Klara HagstrandBurseryds IF11:06:11
Mads Anders JensenAllerød OK11:06:42
Charlotta SvarfvarSjövalla FK11:06:45
Ingela OscarssonKlubblös11:10:12
Petra RosénVäxjö OK11:11:08
Gustaf PeterssonKlubblös11:11:58
Johan FlintullKlubblös11:13:23
Fredrik OlinderssonOK Löftan11:14:04
Jan SkoglundOK Vivill11:14:26
Bernt ForsgrenVästerbergslagens OL11:14:37
Anna KärnhallOK Vivill11:16:36
Kristina LandforsLustens OK11:17:13
Peter JohanssonBurseryds IF11:17:59
Tobias ErikssonOK Skärmen11:25:18
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg11:25:43
Merete FreidlitzOK Landehof11:29:55
Åke PeterssonKlubblös11:32:56
Thomas NordlindOK Nackhe11:33:56
Karin HemmingsVimmerby OK11:34:09
Tomas TorstensvikFK Friskus-Varberg11:36:04
Kristina WettergrenIK Uven11:36:36
Camilla TinglöfOK Gränsen11:41:50
Anna GranforsOK Landehof11:48:40
Christer OskarssonHalmstad OK11:55:04
Charlotta TreptowAnderstorps OK11:56:52
Ingrid AlinderSjövalla FK
Catrin AnderssonFrosta OK
Jannika JosefssonOK Roxen

Öppen motion 6

5 880 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus HagfjärdSöders-Tyresö09:32:32
Jonas VästibackenOK Linné09:35:13
Anders AdetorpSundsvalls OK09:49:20
Martin TöppnerOK Landehof09:55:52
Daniel LarssonIFK Göteborg09:57:45
Torbjörn SaetreOK Landehof10:04:58
Anders IvarssonFK Friskus-Varberg10:12:11
Fredrik HåkanssonRonneby OK10:12:17
Robin NyqvistKungälvs OK10:30:29
Torbjörn PetterssonOK Kullingshof10:37:37
Rikard AndreassonIFK Göteborg10:41:29
Mattias GustavssonGöteborg10:55:21
Katja Stenström BohlinIFK Göteborg10:59:42
Lars BohlinIFK Göteborg10:59:43
Patrik BrorssonTockarps IK11:22:15
Martin CarlströmFK Boken12:01:40
Tomas RönnqvistIF Rigor

Öppen motion 7

3 120 m, 138 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Waste ByströmOK Virdarna09:26:21
Bengt-Göran FrantzStigmännen Karlshamns OK09:28:08
Olle WindeliusFrosta OK09:29:40
Birgitta JohanssonOK Tranan09:31:30
Jesper EkKlubblös09:31:44
Lena StrandMarkaryds FK09:37:22
Owe DammvikOskarströms OK09:38:44
Anna Martinsson-KarlssonStockholmspolisens IF OF09:39:49
Viktor TorstenssonÄtrans IF09:40:09
Jenny VinbladLunds OK09:44:29
Lena JönssonLaholms IF OK09:45:51
Thomas VinbladLunds OK09:45:54
Ulf JönssonLaholms IF OK09:46:53
Pär NorgrenGällstadbygdens SOK09:48:34
Clas NorgrenGällstadbygdens SOK09:48:35
Anna-Lena WullfGällstadbygdens SOK09:48:36
Curt NorgrenGällstadbygdens SOK09:48:38
Ida BritzenKlubblös09:50:19
Anna-Lena LagnetegBoxholm-Mjölby OL09:51:09
Jenny EkströmStenungsunds OK09:53:00
Ronnie DahlgrenGustavsbergs OK09:54:20
Anders SjöbergOK Reftele09:55:21
Ragnar BergKlubblös09:58:15
Jens OlovssonIF Rigor09:58:15
Emma AuseliusBredaryds SOK09:58:18
Jan AxelssonIK Uven09:59:16
Torsten RambergHallstahammars OK10:01:15
Helen AxelssonIK Uven10:01:49
Jacob EnbergHalmstad OK10:01:59
Susanne AxelssonJönköpings OK10:02:18
Samuel TegmyrKlubblös10:02:45
Kristina LandgrenMalmö OK10:02:48
Olof AnderssonIF Rigor10:04:15
Gustav ErlandssonOK Vivill10:04:25
Lars ErlandssonOK Vivill10:04:36
Emma FaxénVäxjö OK10:04:46
Michael FranssonFK Friskus-Varberg10:06:30
Harald WibyeOK Moss10:06:44
Gunnar MarkinhuhtaGöteborgs SK10:08:17
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK10:08:29
Jan RosénIK Ymer10:09:04
Jonas AhlstedtÅmåls OK10:10:19
Johan LindströmKlubblös10:11:06
Märtha LundhSvenljunga OK10:11:42
Inger BylanderSvenljunga OK10:13:20
Valdemar NormanStigmännen Karlshamns OK10:14:22
Bengt KlassonOK Orinto10:15:45
Peter LarssonTrollhättans SOK10:15:48
Erik MöllerArboga OK10:16:29
Stellan MartinssonOK Tyringe10:16:42
Samuel HåkanssonRonneby OK10:16:48
Lennart LindbergIK Vista10:17:02
Camilla JanssonVänersborgs SK10:17:23
Martin EnströmTrollhättans SOK10:18:27
Anders SjögrenOK Kullingshof10:19:12
Per RogneIK Hakarpspojkarna10:19:52
Klas SkogOK Gipen10:20:32
Anders SvenssonHalmstad OK10:21:17
Lars-åke SvenskOK Hällen10:21:33
Carin RosénGustavsbergs OK10:22:20
Lena NorrmanIS Kullen10:22:35
Carina IvarssonOK Kullingshof10:22:43
Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK10:24:43
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg10:24:51
Bengtåke AnderssonOK Amne10:25:18
Linda SjögrenBromma-Vällingby SOK10:25:21
Leila LjunggrenMarkbygdens OK10:25:39
Gabriel HåkanssonRonneby OK10:27:01
Alva SellgrenGöteborg-Majorna OK10:27:13
Thomas HenryssonTibro OK10:27:32
Peter LindqvistOK Vivill10:28:36
Ola SamuelssonOK Vivill10:30:03
Lisa FalkGöteborg-Majorna OK10:30:16
Lars ErikssonMarkbygdens OK10:30:24
Johan GustafssonOK Nackhe10:33:50
Stefan SjöblomFrölunda OL10:34:08
Felix KindeTolered-Utby Ol-klubb10:34:29
Odd WallanderBrattås CK10:34:59
Lena KarlssonHalmstad OK10:35:32
Cecilia KarlssonGöteborgs SK10:36:08
Henrik SvenssonOK Löftan10:36:53
Håkan AnderssonMarkbygdens OK10:37:23
Lena OlssonKlubblös10:38:16
Madeleine CasselIFK Lidingö SOK10:38:19
Katarina AlmehedFrölunda OL10:38:21
Johan NiklassonVäxjö OK10:39:26
Markus LindbergOK Skogshjortarna10:39:30
Fredrik GöranssonAlmby IK10:41:17
Stefan JönssonIK Uven10:43:14
Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg10:44:49
Jan AnderssonFjärås AIK10:46:52
Susanne AndreassonGöteborgs SK10:47:45
Mattias NordinGustavsbergs OK10:49:47
Lennart HålsjöOK Skogshjortarna10:52:37
Maja-Lisa HanssonOK Lindéna10:54:07
Alva BohlinIFK Göteborg10:58:49
Agnes BohlinIFK Göteborg10:58:50
Birgitte KrugerHelsingør SOK11:00:05
Leif BlomqvistBredareds IF11:01:05
Frida AnderssonIK Uven11:01:11
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg11:01:23
Jonny AxelssonJönköpings OK11:01:29
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK11:02:30
Linda AxelssonIK Uven11:03:05
Krister WessmarkOK Flundrehof11:05:36
Thorwald FranssonOK Virdarna11:06:22
Magnus HagmanFjärås AIK11:07:20
Johan SjödinIK Hakarpspojkarna11:07:47
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK11:10:15
Erik ÖstlingKungälvs OK11:11:05
Marita FinderupGöteborg-Majorna OK11:14:18
Sandra HanssonOK Rodhen11:14:43
Mats HaglundOK Djerf11:16:20
Maria HaglundOK Djerf11:20:12
Kristin FranssonFK Friskus-Varberg11:20:34
André BritzenKlubblös11:20:46
Rickard HenrikssonHelsingborgs SOK11:22:59
Anna HagmanFjärås AIK11:23:02
Tomas AxelssonOK Linné11:23:47
Ulrika MeyersonOK Linné11:23:47
Susanne JohanssonFjärås AIK11:24:06
Linda CorneliussonOK Löftan11:24:38
Elias HaglundOK Djerf11:26:45
Håkan HåkanssonOK Gränsen11:28:37
Lotta MagnussonMalmö OK11:29:16
Hans AntonssonOK Löftan11:31:45
Rune EliassonFalkenbergs OK11:33:09
Jonas BrånaltFrölunda OL11:36:19
Per MellbergEj klubbansluten11:43:52
Ulrika OdénFjärås AIK11:47:40
Anna LarssonOK Gipen11:57:47
Malin ToresäterIK Uven11:59:28
Anna-Karin SärénHestra IF12:01:02
Helena BlomqvistMarkbygdens OK12:07:41
Lilian BengtssonOK Amne
Irene GustafssonOK Måsen
Dan JosefssonOK Roxen
Stefan SvenssonOK Kullingshof

Öppen motion 8

4 610 m, 100 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna09:26:21
Annika FrantzStigmännen Karlshamns OK09:27:29
Andreas KaverenKlubblös09:31:37
Anki BlennowFalköpings AIK OK09:32:18
Roger DjupsjöOskarströms OK09:37:31
Gunnar HåkanssonIK Uven09:42:54
Martin AxelssonOK Skogshjortarna09:45:23
Marie RobertssonIFK Göteborg09:49:54
Caroline LövhammerIFK Göteborg09:49:56
Lisa BörnstedtKungälvs OK09:50:23
Ian McKenzieUringa Orienteers09:50:25
Mia DammvikStora Tuna OK09:51:50
Linus LännhultEds SK09:52:17
Stefan AronengHestra IF09:54:37
Magnus BlennowFalköpings AIK OK09:55:33
Alice AronengHestra IF09:57:11
Henric JohnssonBredaryds SOK09:59:58
Marianne KirkegaardTisvilde Hegn OK10:00:57
Björn LundquistOK Ravinen10:01:02
Peter KarlbergSnättringe SK10:02:28
Måns FaxénVäxjö OK10:02:41
Åsa RambergHallstahammars OK10:03:17
Jonas CarlssonOK Reftele10:03:50
Henrik WallermanBorås GIF10:04:48
Lucie KomarkovaHjärnarps OL10:04:51
Henrik AnderssonOK Löftan10:05:17
Martin StegmarkHalmstad Garnisons IF10:05:52
Svante Barck-HolstSnättringe SK10:06:26
Mats LövdahlVisby IF Gute SOK10:06:35
Anna BjärbyFrosta OK10:09:33
Maria JonssonTullinge SK10:09:46
Emma SigvardssonFK Friskus-Varberg10:11:33
Jonny LindénVäxjö OK10:12:04
Thomas JosarpFK Friskus-Varberg10:12:09
Sofia AnderssonCentrum OK10:12:33
Jonas FagerholmHalmstad OK10:22:38
Stefan SjögrenBromma-Vällingby SOK10:23:54
Per GerdleHalmstad OK10:26:27
Torbjörn LönkvistOK Vivill10:28:08
Magnus LindeRävetofta OK10:28:21
Maria HöglundSjövalla FK10:36:00
Hanna AxelssonOK Skogshjortarna10:37:33
Magnus JohanssonOK Löftan10:37:34
Henric BrohedeOK Tyr10:40:14
Bo EdespongFK Friskus-Varberg10:40:38
Christian StrandgaardSölleröd10:40:54
Peter NilssonSimlångsdalens IF10:41:14
Vilma BlennowFalköpings AIK OK10:41:52
Fredrik DavidsonGöteborg-Majorna OK10:42:13
Bo JohanssonOK Älme10:45:39
Jenny WåhlanderFrölunda OL10:46:50
Anders ÖstbergStora Tuna OK10:46:58
Frans JohanssonFK Friskus-Varberg10:48:05
Johnny HålsjöGöteborg-Majorna OK10:48:09
Gösta ErikssonFK Friskus-Varberg10:49:35
Karin ClarinIF Rigor10:50:32
Håkan WåhlanderFrölunda OL10:51:55
Mai Britt BjørkSandefjord OK10:53:26
Dan WinnbergIK Trenne Ullared10:53:36
Jan KarlssonHalmstad OK10:55:07
Andreas KarlssonSävedalens AIK10:55:24
Matilda AhlquistJärla Orientering10:55:52
Rikard BengtssonLivgardets IF10:58:02
Peter DombyOK Stigen10:58:16
Jesper SjögrenHestra IF10:58:28
Jan SonedahlOK Landehof10:59:00
Anna FrantzKungälvs OK11:00:15
Sven-Johan PrytzTjalve IF Norrköping11:00:29
Martin JohanssonGöteborg-Majorna OK11:00:51
Flemming WendelboeHelsingør SOK11:01:18
Helena AnderssonFK Friskus-Varberg11:02:23
Lasse BjörfjällBredareds IF11:02:48
Lennart CedervärnUlricehamns OK11:02:50
Jonas FrantzKungälvs OK11:03:04
Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK11:03:57
Sofia KarmstigFK Friskus-Varberg11:06:17
Camilla BergmannAllerød OK11:06:42
Elin PetterssonIFK Göteborg11:07:12
Jonas AxelssonLerums SOK11:07:17
Niclas MobergOK Tyr11:08:31
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK11:09:27
Sylvain DebaeckerEslövs FK11:10:12
Anna-Karin BondessonFrosta OK11:10:43
Jennie GustavssonVäxjö OK11:11:13
Ann-Sofie LarssonÖrkelljunga FK11:11:43
Stefan JohanssonOK Vivill11:13:53
Stefan BergOK Enen11:19:06
Lars RunessonOK Vivill11:19:43
Peter GrimbeckSävedalens AIK11:19:54
Ida GreijerVästerås SOK11:20:21
Brett WeihartHestra IF11:20:40
Tilda MelkstamLerums SOK11:24:18
Astrid HenrikssonHelsingborgs SOK11:25:09
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF11:28:07
Michael AhlquistJärla Orientering11:30:27
Andreas SamuelssonOK Reftele11:41:35
Adam OdénFjärås AIK11:50:49
Per KristianssonOK Kontinent11:59:00
Daniel SundOK Hammaren11:59:46
Åsa SundOK Hammaren12:14:03

Öppen motion 9

7 180 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Daniel OlssonUddevalla OK09:45:00
Malin WidénUddevalla OK09:49:00
Sten Skytte KirkegaardTisvilde Hegn OK10:00:24
Asger Skytte KirkegaardTisvilde Hegn OK10:01:48
Erik ErlandssonOK Vivill10:03:51
Tore MårtenssonOK Vivill10:05:45
Lucyna DrewniowskaGöteborg-Majorna OK10:08:21
André BjärbyFrosta OK10:11:02
Fredrik SundströmHestra IF10:13:27
Stefan OlofssonOK Gisle10:15:37
Per AspegrenOK Kontinent10:16:48
Andreas BlomqvistHelsingborgs SOK10:20:17
Mattias JägstedtHalmstad OK10:20:23
Malin WelénKöping-Kolsva OK10:21:28
Felix FalkGöteborg-Majorna OK10:28:35
Anton SundgrenLånghundra IF10:30:44
Patrik FalkGöteborg-Majorna OK10:31:15
Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna10:35:04
Lotta FalkGöteborg-Majorna OK10:37:22
Richard SottFrölunda OL10:43:02
Staffan EdströmOK Gisle10:43:19
Emma KindbomIF Hagen10:43:58
Martin JakobssonHammarkinds OK10:45:34
Johan KindbomIF Hagen10:47:01
Anders KindbomIF Hagen10:54:23
Hugo StrömMullsjö SOK10:56:53
Niklas HidmanKlubblös11:06:12
Roger IvarssonFjärås AIK11:06:17
Tobias ThorssonOK Löftan11:22:59
Andreas HöyeFredrikstad SK11:31:12
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK
Erik OlssonHelsingborgs SOK

Öppen motion 10

9 760 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Dan WinnbergIK Trenne Ullared09:26:13
Mikael BromsFK Friskus-Varberg10:15:30
Patrik EliassonKlubblös11:34:18

Annonser