Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för SM, lång, kval

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: SM, lång, kval
Arrangörsorganisationer: KFUM Örebro OK / Örebro Läns Orienteringsförbund
Datum: lördag 16 september 2017

D21 Kval A

6 930 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Ebba PegestamOK Ravinen11:30
2Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK11:32
3Emma BergmanOK Pan-Kristianstad11:34
4Kajsa HammarströmLinköpings OK11:36
5Evelina WickbomVittjärvs IK11:38
6Annika CarlbergSundsvalls OK11:40
7Susen LöschÄrla IF11:42
8Erica PetterssonIFK Göteborg11:44
9Aina EdgrenGöteborg-Majorna OK11:46
10Sara LundstenSundsvalls OK11:48
11Linnea SundströmVittjärvs IK11:50
12Maria ArvidssonKalmar OK11:52
13Annika BjörkOK Linné11:54
14Alice HugossonIFK Lidingö SOK11:56
15Ellinor TjernlundOK Tisaren11:58
16Kristin Löfgren JohansenIFK Mora OK12:00
17Frida SandbergStora Tuna OK12:02
18Pia OlssonOK Pan-Kristianstad12:04
19Josefine WallenhammarHagaby GoIF Örebro12:06
20Fanny AsketunOK Roxen12:08
21Linda LindkvistLeksands OK12:10
22Lisa AnderssonÄrla IF12:12
24Josefin TjernlundOK Tisaren12:16
25Tove AlexanderssonStora Tuna OK12:18
26Helena KarlssonIFK Lidingö SOK12:20
27Kajsa RisbyOK Kåre12:22
29Viktoria ErnstssonGöteborg-Majorna OK12:26
31Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK12:30
32Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad12:32
33Karolin OhlssonJärla Orientering12:34
34Lisa RisbyOK Kåre12:36
35Sara HagströmIFK Göteborg12:38

D21 Kval B

6 970 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
51Louise MarkstedtOK Södertörn11:30
52Andrea WickbomVittjärvs IK11:32
53Lisa WesterbergOK Milan11:34
54Åsa Zetterberg ErikssonOK Djerf11:36
55Stina NilssonUmeå OK11:38
56Emma BergströmVittjärvs IK11:40
57Julia DavidssonÄrla IF11:42
58Inga KazlauskaitéOK Roslagen11:44
59Moa GustafssonUddevalla OK11:46
60Moa PetterssonKarlskrona SOK11:48
61Maria BjörklundLeksands OK11:50
62Amanda HolmgrenVittjärvs IK11:52
63Kristin OlovssonRehns BK11:54
64Rebecka OlssonOK Linné11:56
65Louise LundgrenVäxjö OK11:58
66Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad12:00
67Kristin HylanderNyköpings OK12:02
68Lovisa PerssonOK Tisaren12:04
69Irina NybergAlfta-Ösa OK12:06
70Rebecka NylinOK Tisaren12:08
71Jenny ErikssonOK Kåre12:10
72Kate MorrisonOK Linné12:12
73Emma BjessmoIFK Lidingö SOK12:14
74Magdalena OlssonStora Tuna OK12:16
76Johanna EngströmOK Hällen12:20
77Andrea SvenssonOK Tisaren12:22
78Evgeniya RyapolovaIFK Mora OK12:24
79Johanna ÖbergOK Linné12:26
80Anna BachmanIFK Lidingö SOK12:28
81Tilda JohanssonOK Orion12:30
82Lilian ForsgrenOK Tisaren12:32
83Helena BergmanOK Ravinen12:34
84Rebecka LindbergOK Roslagen12:36
85Elin MånssonIFK Göteborg12:38
86Alva OlssonLinköpings OK12:40

H21 Kval A

9 050 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Jonas AnderssonStora Tuna OK10:00
102Emil ÅbergOK Kåre10:02
103Christoffer AndersénVästerås SOK10:04
104Patrik LindÄrla IF10:06
105Albert AskengrenBergnäsets AIK10:08
106Per EklöfOK Milan10:10
107Anders JanssonTäby OK10:12
108Emil ØbroOK Orion10:14
109Timo MähönenIFK Lidingö SOK10:16
110Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna10:18
111Robbin KantarpÄrla IF10:20
112Olof SandgrenOK Orion10:22
113Johan TörnrothHestra IF10:24
114Axel WrådheAttunda OK10:26
115Emil KaleredOK Denseln10:28
116Hans PerssonIFK Umeå10:30
117Simon JakobssonLånghundra IF10:32
118Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna10:34
119Peter ÖbergOK Hällen10:36
120Philip PerssonOK Orion10:38
121Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF10:40
122Jens WängdahlNyköpings OK10:42
123Daniel AttåsOK Tisaren10:44
124Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK10:46
125Fredrik IngelssonRehns BK10:48
126Filip GrahnHestra IF10:50
127Albin RidefeltOK Linné10:52
128Martin AhlbergerHestra IF10:54
129David AnderssonIFK Lidingö SOK10:56
130Anton SjökvistStora Tuna OK10:58
131Henrik JonssonÄrla IF11:00

H21 Kval B

9 000 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
151Karl EngesAttunda OK10:00
152Ivan ForsgrenOK Tisaren10:02
153Erik Folkesson BlomIFK Mora OK10:04
154Samuel HedlundLånghundra IF10:06
156Erik ÅhlinLånghundra IF10:10
157Albin ThunbergOK Alehof10:12
158Simon MarteliusAttunda OK10:14
159Sven EngströmLinköpings OK10:16
160Anders HedbergGöteborg-Majorna OK10:18
163Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna10:24
164Oskar LeinonenOK Kolmården10:26
166Erik BlomgrenStora Tuna OK10:30
167Simon HedlundÄrla IF10:32
168Jesper SjögrenHestra IF10:34
169Daniel RoosAttunda OK10:36
170Andreas BerganderEksjö SOK10:38
172Erik AnderssonOK Orion10:42
173Emil AnderssonÄrla IF10:44
174Emil SvenskStora Tuna OK10:46
175Patrik KarlssonVäxjö OK10:48
176Petter ErikssonÄrla IF10:50
177Jens RönnolsJärla Orientering10:52
178Gustav BergmanOK Ravinen10:54
179Erik ClassonOK Orinto10:56
180Karl WalheimÄrla IF10:58
181Ola MartnerOK Pan-Kristianstad11:00

H21 Kval C

9 060 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Leonas MockunasHellas Orientering10:01
202Magnus JohanssonIK Hakarpspojkarna10:03
203Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK10:05
204Jerker LysellRehns BK10:07
205Simon AnderssonOK Rodhen10:09
206Heino OllinSävedalens AIK10:11
207Ville KeskisaariIFK Lidingö SOK10:13
209Josh BeechOK Södertörn10:17
211Albin AnderssonMarkbygdens OK10:21
212Ken PeetersOK Linné10:23
213Erik FernlundOK Tisaren10:25
214Jere PajunenIFK Lidingö SOK10:27
215Fredrik EdénIFK Göteborg10:29
216Markus AdolfssonTullinge SK10:31
217Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad10:33
218Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna10:35
219Oskar LundqvistOK Orion10:37
220Martin HederskogIFK Umeå10:39
221Christian TingströmGöteborg-Majorna OK10:41
223Oskar SjöbergOK Linné10:45
224Emil GranqvistOK Ravinen10:47
225Olle KaleredOK Denseln10:49
226Erik RostMalungs OK Skogsmårdarna10:51
227Marcus MillegårdSävedalens AIK10:53
228Thomas CarlssonMalungs OK Skogsmårdarna10:55
229Rassmus AnderssonOK Linné10:57
230Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF10:59
231Joakim SvenskStora Tuna OK11:01

H21 Kval D

9 130 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
251Anton HallorOK Tisaren10:01
252Magnus BjörkOK Rodhen10:03
253Victor BergstrandLinköpings OK10:05
254Oskar CarlborgOK Hällen10:07
255Mattias MillingerJärla Orientering10:09
256Robert JohanssonTäby OK10:11
257Anton SundgrenLånghundra IF10:13
258Kasper WestmanVästerås SOK10:15
259Peter AronssonLinköpings OK10:17
260Erik BjörklundOK Linné10:19
261Per CarlborgLinköpings OK10:21
262David LingforsOK Linné10:23
263Martin JanssonOK Rodhen10:25
264Jonas EngströmOK Hällen10:27
265Markus LangStora Tuna OK10:29
266Albin SjöhedGävle OK10:31
267Göran WinbladRehns BK10:33
268Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna10:35
270Markus HederskogIK Hakarpspojkarna10:39
271Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad10:41
272Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF10:43
273Max Peter BejmerIFK Göteborg10:45
274Mathias HallménOK Denseln10:47
275Oskar DanielsAttunda OK10:49
276Johan BäckmanMalungs OK Skogsmårdarna10:51
277Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF10:53
278Anton JohanssonOK Orion10:55
279Viktor LarssonHagaby GoIF Örebro10:57
280Rudolfs ZernisÄrla IF10:59
281Fredrik BakkmanIFK Göteborg11:01
282Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF11:03

D20 Kval A

5 720 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Jonna JungåkerSundsvalls OK10:01
302Jenny LindbergVandrarringen10:03
303Sandra NäslundVästerås SOK10:05
304Maria GustafssonHagaby GoIF Örebro10:07
305Rebecca WaldenfjordOK Ravinen10:09
306Emma NilssonOK Tranan10:11
307Emma KindbomIF Hagen10:13
308Josefin ErlandssonOK Milan10:15
309Gabriella S BerganderEksjö SOK10:17
310Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF10:19
311Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering10:21
312Emma DjerfLerums SOK10:23
313Matilda ErikssonOK Kåre10:25
314Agnes WesterbergOK Roxen10:27
315Johanna HagströmFalköpings AIK OK10:29
316Kerstin WadmanGöteborg-Majorna OK10:31
317Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna10:33
318Elvira BjörklundTrollhättans SOK10:35
319Emma HagrotTäby OK10:37
320Hanna HugossonSundsvalls OK10:39
321Linnéa GolsäterEksjö SOK10:41
322Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF10:43
323Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna10:45
324Stina NordinSundsvalls OK10:47

D20 Kval B

5 570 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
351Erica ErikssonHjärnarps OL10:01
352Frida JunegardTullinge SK10:03
353Elin JohanssonFinspångs SOK10:05
354Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna10:07
355Matilda SkunckeTäby OK10:09
356Alice AronengHestra IF10:11
357Klara DjerfLerums SOK10:13
358Saga SanderOK Milan10:15
359Emma HelmerssonVästerås SOK10:17
360Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad10:19
361Moa HanssonBredaryds SOK10:21
362Elin PetterssonIFK Göteborg10:23
363Jonna ForsVästerås SOK10:25
364Amanda BerggrenTullinge SK10:27
365Erica EdmanRehns BK10:29
368Tova OlssonIK Hakarpspojkarna10:35
369Sara KindlundOK Tranan10:37
370Hanna HänströmOK Ravinen10:39
371Myrra CarlssonOK Orion10:41
372Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna10:43
373Sanna FastEksjö SOK10:45
374Lisa JohanssonOK Tranan10:47

H20 Kval A

7 440 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
401Mårten OlssonGävle OK10:00
402Gustav ÖhgrenOK Kåre10:02
403Joakim SkärlénHaninge SOK10:04
404Erik NallgårdVästerås SOK10:06
405Rasmus MöllerArboga OK10:08
406Sixten HillerhagIFK Lidingö SOK10:10
407Simon RuneforsVäxjö OK10:12
408David RisbergKils OK10:14
409Martin MörsellOK Kåre10:16
410Erik OlssonGävle OK10:18
411Philip EdvardssonEksjö SOK10:20
412Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna10:22
413Per KarlssonOK Tylöskog10:24
414Waldemar AnderssonLånghundra IF10:26
415Henning SjökvistStora Tuna OK10:28
416Isak PrellnerSkåneslättens OL10:30
418Viktor WassénVänersborgs SK10:34
419André AnderssonOK Kåre10:36
420Rasmus ArfwedsonFrölunda OL10:38
421Tom CampbellOK Kolmården10:40
422Simon SchusterIFK Lidingö SOK10:42
423Johan LenningOK Pan-Kristianstad10:44
424Isac von KrusenstiernaOK Kåre10:46
425Simon WikströmOK Pan-Kristianstad10:48
426Albin LillieströmOK Roxen10:50
427Anton ForsbergLånghundra IF10:52
428Gustaf SundbüeOK Hällen10:54
429Arvid NordIK Hakarpspojkarna10:56
430Henrik JohannessonRonneby OK10:58
431Lukas LundgrenVäxjö OK11:00
432Oliwer LundbergOK Bävern11:02
433Mattis HallbergIK Uven11:04
434Simon LarssonOK Hällen11:06
435Andreas UllerKils OK11:08

H20 Kval B

7 390 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451John GunnarssonSurahammars SOK10:00
452Jesper VikmanOK Nolaskogsarna10:02
453Martin StorkampSundsvalls OK10:04
454Johan HagströmerOK Klemmingen10:06
455Adam TellsénOK Roxen10:08
456Jakob FranssonOK Milan10:10
457Tim OlssonBrattås CK10:12
458Johan WennermarkOK Orion10:14
459Johan PerssonAttunda OK10:16
460Tuve MöllerOK Linné10:18
461Adam SegerslättSkåneslättens OL10:20
462Oskar ÖqvistBergnäsets AIK10:22
463Olle AnderssonTullinge SK10:24
464Arvid ClaessonJönköpings OK10:26
465Nils Hammaräng GripOK Orion10:28
466Fritjof AxelssonFK Göingarna10:30
467Johannes RidefeltOK Linné10:32
468Robin SalénBergnäsets AIK10:34
469Rickard DjerfTibro OK10:36
470Victor HelgessonHestra IF10:38
471Arvid LinderOK Hällen10:40
472Erik ZeilonSkåneslättens OL10:42
474Lucas SundbladEksjö SOK10:46
475Jesper SvenskStora Tuna OK10:48
476Ville JohanssonOK Kolmården10:50
477Filip JacobssonOK Tisaren10:52
478Victor ImarkTullinge SK10:54
479Simon HectorSnättringe SK10:56
480Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK10:58
481Jonas GustafssonOK Kåre11:00
482Simon ImarkTullinge SK11:02
483Ola AnderssonOK Orion11:04
484Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF11:06

D18 Kval A

5 230 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Sofia KlassonHestra IF11:30
502Emelie KarlssonSävedalens AIK11:32
503Kristina TedhamreSnättringe SK11:34
504Ella NordströmKils OK11:36
505Tindra HjortFalköpings AIK OK11:38
506Lisa BörnstedtKungälvs OK11:40
507Elin WihlborgOK Gynge11:42
508Emma HållströmGävle OK11:44
509Elin SvenssonOK Älme11:46
510Vilma SvantessonOK Pan-Kristianstad11:48
512Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF11:52
513Vilma KarlssonSnättringe SK11:54
515Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad11:58
516Alva RingiOK Kåre12:00
519Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna12:06
520Ronja HuggForsa OK12:08
521Ronja JungåkerOK Kåre12:10
522Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad12:12
523Sandra BoströmOK Linné12:14
524Erika Källvik LeufvénÅmåls OK12:16
525Hanna LagerbergOK Södertörn12:18
526Hanna MårtenssonOK Skogsstjärnan12:20
527Sofia JohanssonOK Skärmen12:22
528Ella SjöbergTullinge SK12:24
529Fanny SundbladEksjö SOK12:26
530Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL12:28
531Isa EnvallIK Hakarpspojkarna12:30
532Frida VikströmSundsvalls OK12:32
533Frida JohanssonOK Djerf12:34
534Ellen KallerbäckOK Orion12:36

D18 Kval B

5 100 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
551Stina JohanssonOK Bävern11:30
552Linnéa GustafssonOK Hällen11:32
553Ebba JensenSkåneslättens OL11:34
554Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK11:36
555Josefine AnderssonTäby OK11:38
556Lovisa NordSol Tranås11:40
557Ella AnderssonOK Södertörn11:42
558Emma BlixtOK Hammaren11:44
560Elin SchagerströmGarphyttans IF11:48
562Linnea DagsbergOK Orion11:52
563Ebba HjertbergHestra IF11:54
564Moa WestbladOK Ravinen11:56
565Alva LindellIF Thor11:58
566Maja MörthLeksands OK12:00
567Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK12:02
568Frida HectorSnättringe SK12:04
569Elsa LindeblomHestra IF12:06
570Anna HallménOK Tisaren12:08
571Irmalinn NilssonHärlövs IF12:10
572Ella OlssonGrycksbo IF OK12:12
573Jenny WegebroSundsvalls OK12:14
574Klara AxelssonEksjö SOK12:16
575Lisa BerggrenOK Kolmården12:18
576Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre12:20
577Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK12:22
578Julia RajanIFK Lidingö SOK12:24
579Lina SvärdIF Thor12:26
580Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna12:28
581Tove EkströmLinköpings OK12:30
582Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF12:32
583Sofia WestinVittjärvs IK12:34
584Johanna NilssonKungälvs OK12:36

H18 Kval A

6 450 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
601Emil ArvidssonSäterbygdens OK11:31
602Oskar EngesAttunda OK11:33
603Thorsten SvenssonFinspångs SOK11:35
605Gustav JohnssonIFK Mora OK11:39
606Love CarlssonOK Orion11:41
607Gustav FrænellSundsvalls OK11:43
608Oscar StombergIF Hagen11:45
609Olle SvangrenGotlands Bro OK11:47
610Jonas LauriFK Herkules11:49
611Axel BlomFrölunda OL11:51
612Ivar Lidström LauriSnättringe SK11:53
613Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF11:55
614Hugo LindbärgOK Södertörn11:57
615Algot NajvikOK Pan-Kristianstad11:59
616Tim JohanssonFK Friskus-Varberg12:01
617Hannes SvahnOK Ravinen12:03
618Gabriel SturessonLerums SOK12:05
619William NilssonNyköpings OK12:07
620Gustav OlssonTorsås OK12:09
621Olle HedmanIF Hagen12:11
622Benjamin LangerakJärfälla OK12:13
623Victor HanssonJönköpings OK12:15
624Oskar EdvardssonJärfälla OK12:17
625Axel GranqvistOK Ravinen12:19
626Olle GrywenzOK Linné12:21
627Emil AuseliusBredaryds SOK12:23
628Niklas CarlssonSundbybergs IK12:25
629Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK12:27
630Ludvig EkNyköpings OK12:29
631Daniel BogrenIF Hagen12:31
632Kristoffer TengrothSundbybergs IK12:33
633Felix PerssonHaninge SOK12:35
634John LarssonRånäs OK12:37

H18 Kval B

6 490 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
651Martin SkärlénHaninge SOK11:31
652Håkan RambergHallstahammars OK11:33
653Edvin NordströmTäby OK11:35
654Filip RosjöJönköpings OK11:37
655Felix Lindell ÖhmanOK Måsen11:39
656Walter LagerhällRehns BK11:41
657Viktor WallinOK Kåre11:43
658Victor BylundIF Thor11:45
659Hugo DalhammerOK Roxen11:47
661Axel ForsmanFK Herkules11:51
662Axel OlssonIF Hagen11:53
663Mattias IvaresOK Södertörn11:55
664Erik WinbladhKarlskrona SOK11:57
665Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb11:59
666Emil KarlssonHestra IF12:01
667Oscar ModigOK Pan-Kristianstad12:03
668Oskar ForsbergTullinge SK12:05
669Hampus NyströmIF Hagen12:07
670Noel WaldenfjordJärfälla OK12:09
671Carl HolmbergIF Hagen12:11
672Lukas KatvalaKarlskrona SOK12:13
673Lukas OlmKils OK12:15
674Oscar JohanssonKarlskrona SOK12:17
675Marcus CarlssonIF Hagen12:19
676Felix AxelssonMarkbygdens OK12:21
678Oskar NymanOK Tyr12:25
679Emil BjörnlingerIK Hakarpspojkarna12:27
680Simon HardenFK Boken12:29
681Albin AnderssonTullinge SK12:31
682Hugo LillieströmOK Roxen12:33
683Andreas JonssonOK Orion12:35
684Carl CarlssonNyköpings OK12:37

H18 Kval C

6 370 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
701Ludvig WaktelSvaide Roma SOK11:31
703Emil JonsellIF Thor11:35
704Gustav NirvinHaninge SOK11:37
705Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna11:39
706Lukas HellgrenOK Ravinen11:41
707Matviy KhotyaintsevIF Thor11:43
708Erik ErikssonOK Älgen11:45
709Måns ErikssonÖstersunds OK11:47
710Simon BjörklundLindebygdens OK11:49
711Simon DahlbergOK Nolaskogsarna11:51
712Benjamin SturekSOK Viljan11:53
714Tobias KarlssonSnättringe SK11:57
715Albin AlsiöIF Hagen11:59
716Jonathan UllerKils OK12:01
717Martin LammFrölunda OL12:03
719Gunnar EngströmLinköpings OK12:07
720Mattias KallhaugeSnättringe SK12:09
721Emil GrehnOK Rodhen12:11
722Georg EklöwOK Södertörn12:13
723Erik HerneOK Ravinen12:15
724Emil PetterssonKarlskrona SOK12:17
725Fredrik HamreforsVästerås SOK12:19
726Erik HannrupIF Thor12:21
727Jonas AnderssonOK Roxen12:23
728Johannes ÖhgrenOK Kåre12:25
729Gustav RuneforsVäxjö OK12:27
730Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna12:29
731Filip TrofastBredaryds SOK12:31
733Olof SkoglundKils OK12:35
734August MollénOK Denseln12:37

Annonser