Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM, stafett, Göteborg, Halland + Västergötland

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: DM, stafett, Göteborg, Halland + Västergötland
Arrangörsorganisation: OK Orinto
Datum: söndag 3 september 2017

D10G

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
331Frölunda OL 112:15
3314433501. Anna Johannesson
3314436822. Hanna Holmer
3312. N.N.
3312. N.N.
33121074983. Ellen Rubendahl
332OK Landehof 112:15
3324436481. Edith Holmstrand
33220953592. Elin Lidén
33221061502. Jennie Lidén
332113632. Elin Karlsson
332140623. Elin Claesson
333Sjövalla FK 112:15
33320883011. Vera Höglund
33321016832. Elin Jonsson
3334520332. Elsa Arvidsson
33320883062. Amanda Wennberg
3334501173. Emelina Holmqvist
334Göteborg-Majorna OK 112:15
33410803111. Wilma Rosén
33410810052. Alma Ahnoff
33410807012. Linnea Westfeldt
3342. N.N.
33410703113. Nadja Ahnoff
335IFK Göteborg 112:15
335282911. Hedda Roos
33520591032. Alice Fagerström
33520884372. Ebba Kopka
33520884402. Alice Bohlin
33590712293. Elin Johansson
336Mölndal Outdoor IF 112:15
33690706251. Maja Nordelöf
33690805252. Saga Wildheim
3364506742. Klara Brockmark
3362. N.N.
33614166443. Vilma Jansson
337OK Alehof 112:15
33720549621. Ebba Lövgärd
33770802022. Linnéa Grönroos
33770803092. Sonja Berts
33721071363. Agnes Boge

H10G

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
341Frölunda OL 112:15
34110711221. Harald Martner
34120853982. Jarvis Hansson
34120870932. Emil Wallenius
34111801082. Pontus Bergström
34190100113. Björn Djupström
342Kungälvs OK 112:15
342143971. Axel Ekdala
34291026272. Elly Einarsson
342144722. Nelly Groth
342143962. Vidar Ekdala
342145023. Rasmus Granäng
343OK Landehof 112:15
34320487871. Gustav Rex
34320872222. Benjamin Karlsson
34320953922. Lukas Gudmundsson
3432. N.N.
34320870633. Edvin Sonedahl
344Göteborg-Majorna OK 112:15
34416960161. Filip Valentin
344104402. Jonas Leire
3442. N.N.
3442. N.N.
34410908213. Axel Persson
345IFK Göteborg 112:15
34521094001. Nils Andreasson
34520591552. Elin Noborn
34513213212. Hedvig Grahn
3453543922. Elsie Hördegårdh
3454512053. Gustav Asp
346Mölndal Outdoor IF 112:15
34611711221. Ivar Lingsten
34690810272. Hugo Olsson
34690811093. Theander Hulthén
347OK Alehof 112:15
34720621771. Isak Dahl
34720753272. Malte Ljungkvist
3474419712. Hjalmar Johansson
3472. N.N.
34720754873. Axel Slätt
348Sjövalla FK 112:15
34821220451. Albert Edgren
3484483432. Love Andersson
34820883102. Ludvig Hansén
34821123503. Lukas Randåker
349Sjövalla FK 212:15
34990801211. William Björnbecker
34921061792. Alvar Hedenblom
3494483442. Malte Andersson
3492479713. Noah Hedenblom
350Sävedalens AIK 112:15
35080711291. Gustav Ståhl
3507403252. Herman Pettersson
35099952732. Bruno Fovaeus
3502. N.N.
35090708233. Emil Skepp
351Tolered-Utby Ol-klubb 112:15
35114156581. Albin Törngren
35112354652. Embla Sternö
3512. N.N.
3512. N.N.
35180991353. Greta Karlsson
352Tolered-Utby Ol-klubb 212:15
35221041411. Ulrik Olsson
3524288212. Erik Rothamel
3522. N.N.
3522. N.N.
35210706233. Elvis Åberg
353Sjövalla FK 312:15
35321075691. Einar Beckman
35320883162. Felix Grapengiesser
35320797573. Olof Björkman

D12G

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
371OK Landehof 111:45
37190508041. Lisa Eriksson
3714497862. Johanna Pihlström
37120872502. Ida Almer
3712. N.N.
3714463003. Emma Karlsson
372Sjövalla FK 111:45
37280504281. Emilia Lundstedt
3724462062. Klara Wedberg-Kilnäs
3722. N.N.
3722. N.N.
3724462173. Tove Wedberg-Kilnäs
373IFK Göteborg 111:45
37312220061. Signe Hördegårdh
37320884282. Linna Nyberg
3732. N.N.
3732. N.N.
37380000793. Anna-Lisa Kinell
374Lerums SOK 111:45
37480503051. Maja Axelsson
3744519622. Alva Andreasson
37480609022. Sara Alfredsson
3742. N.N.
3744519613. Lovisa Wright
375Lerums SOK 211:45
37580701011. Elin Axelsson
37528002672. Lisa Gunnarsson
37520688062. Tova Wessbro
3752. N.N.
37590601313. Elsa Moqvist
376OK Alehof 111:45
3764031691. Sara Bengtsson
3764497512. Clara Lövgärd
376115382. Hanna Schälin
376115683. Julia Boge
377Sävedalens AIK 111:45
37780512161. Ella Pettersson
37720487012. Ellen Norman
3772269632. Matilda Lekberg
377100492. Signe Kullander
37790603103. Miranda Wallström
378Tolered-Utby Ol-klubb 111:45
37884213361. Maja Karlsson
37880507162. Maja Nordenfelt
3784528302. Alva Liljenvall
37828007612. Amanda Cliffordson
37882666843. Silje Ringstad

H12G

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
411Frölunda OL 111:45
41170512021. Tim Martner
41120853872. Audrey Hansson
41120588112. Martin Ek
41110604112. David Bergström
41180604193. Marcus Lamm
412Frölunda OL 211:45
4121. N.N.
41220588892. Alexander Fedje
4122. N.N.
4122. N.N.
41211801083. Pontus Bergström
413OK Landehof 111:45
4134526251. Valter Drejmo
41320872052. Joel Holgerson
41320934702. Lukas Berghall
41320779362. Isak Nilsson
41390507203. Elias Nyqvist
414Sjövalla FK 111:45
41480509091. Fabian Alinder
41491664812. Isak Lemurell
4142. N.N.
4142. N.N.
41480509003. Linus Alinder
415FK Herkules 111:45
41520590911. Hannes Persson
41520772672. Arvid Höglund
4152. N.N.
4152. N.N.
415365163. Albin Svensson
416Göteborg-Majorna OK 111:45
41620934391. Ola Leire
41690501082. Lovisa Davidson
4162. N.N.
4164487203. Ludwig Rosén
417IK Uven 111:45
4174462791. Albin Karlsmo
41721092742. Linus Karlsmo
41720797022. Anton Dahlberg
41720797342. Amy Johansson
4174519133. Simon Grahn
418OK Alehof 111:45
4184419471. Felix Johansson
41871506072. Emil Grönroos
41812005053. Olle Kullman
419Sävedalens AIK 111:45
4194462261. Isak Ögren
41920572382. Arild Erikmats
41972068422. Marcus Söderbom
4192. N.N.
4194462743. Linus Bååth
420Tolered-Utby Ol-klubb 111:45
42080501021. Jakob Baier
42014108542. Noah Törngren
4204339352. Axel Nilsson
42021220852. Erik Petersson
42021041363. Ivar Henriksson
421Tolered-Utby Ol-klubb 211:45
42180507011. Melvin Andersson
4214288062. David Rothamel
42120591502. Axel Rydgren
4212. N.N.
4212635333. Jacob Eriksson

D14G

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
440Sjövalla FK 111:00
44080305181. Olivia Lundstedt
4402641372. Anna Svarfvar
4402. N.N.
4402. N.N.
44080305123. Eleonora Alinder
441IFK Göteborg 111:00
4415312211. Elin Flakberg
4414512092. Agnes Bohlin
44121193522. Matilda Asp
4412. N.N.
4416008243. Filippa Fagerström
442Mölndal Outdoor IF 111:00
4424492941. Louise Olsson
44214144952. Alice Olsson
4422. N.N.
4422. N.N.
44210304033. Sanna Lingsten
443OK Alehof 111:00
44380420041. Elina Reinholdsson
44320549802. Wilma Reinholdsson
4432. N.N.
4432. N.N.
4434492303. Ida Bengtsson
444Tolered-Utby Ol-klubb 111:00
44491602031. Siri Larsen
44420627882. Evelina Glänneskog
4442. N.N.
44499004143. Rakel Hanson

H14G

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
461IK Uven 111:00
46199913371. Jacob Grahn
46121092652. David Vilhelmsson
4614397112. Edvin Gremyr
4612. N.N.
4614519163. William Rönnborg
462Kungälvs OK 111:00
46280307121. Fritjof Aderstedt Althoff
46299909062. Alwin Einarsson
46290604052. Karl Aderstedt Althoff
4622. N.N.
46290402113. Lukas Groth
463OK Landehof 111:00
46390307311. Albin Nyqvist
46320487992. Melker Åkesson
46320872242. Alvin Ollander
4632. N.N.
46320872163. Karl Granfors
464Sjövalla FK 111:00
46480010041. Hannes Essunger
46421125532. Axel Björkman
4644247472. Albin Bryngelsson
4644440233. Ebbe Holmqvist
465Sävedalens AIK 111:00
46590408051. Arvid Skepp
46590405252. Axel Grimbeck
4654440492. Simon Bååth
46594577682. Gunnar Fovaeus
46590302173. Casper Skepp
466FK Herkules 111:00
4664247091. Lowe Hammar
4664519342. Erik Klerfors
46620772643. Maria Gergely
467IFK Göteborg 111:00
46786298071. Tage Kinell
4674262542. Linus Carlsson Kokinsky
46720952582. Lukas Erdalen
4672. N.N.
467139693. Jakob Asp
468OK Alehof 111:00
46870412051. Gustav Berts
46821123202. Adrian Bergqvist
46820549902. Simon Ljungkvist
4682. N.N.
4682098943. Alfred Johansson
469Tolered-Utby Ol-klubb 111:00
46978877881. Albin Liljenvall
4692635342. Rasmus Eriksson
46921221002. Arvid Petersson
4694528752. Jakob Lundberg
4694407793. Samuel Ljungqvist
470Lerums SOK 111:00
47099904021. William Sturesson
4704519702. Jakob Jönsson
4704519673. Jonas Olanders

D16G

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
495Kungälvs OK 111:30
49590087881. Ellika Groth
49590303032. Sabina Aumo
49580005112. Johanna Nilsson
49520775992. Molly Granäng
49590108103. Elsa Aderstedt Althoff
496OK Landehof 111:30
4964397011. Felicia Lorén
4968030102. Rebecka Pihlström
49690301042. Elsa Karlsson
4962. N.N.
49690000123. Ester Freidlitz
497IFK Göteborg 111:30
49720745381. Anna Flakberg
4979029372. Olivia Asp
4974513002. Alva Bohlin
4972. N.N.
4976008083. Thea Fagerström
498Lerums SOK 111:30
49890106071. Tilda Melkstam
49880103272. Tova Larsson
49890105092. Matilda Hagstrand
4982. N.N.
49890211053. Lovisa Moqvist
499Mölndal Outdoor IF 111:30
4994511521. Maja Ottosson
49970304142. Elsa Asp
4992. N.N.
4992479813. Erica Abrahamsson
500Sävedalens AIK 111:30
50090108201. Kajsa Carlsson Wallum
50010402172. Matilda Wallström
5002. N.N.
5002. N.N.
50020487043. Kajsa Norman

H16G

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
521Frölunda OL 111:15
52172017651. Edvin Borne
52120588092. Matilda Johannesson
5212. N.N.
5212. N.N.
5216180203. Zebastian Arfwedson
522OK Landehof 111:15
52297121201. Felix Drejmo
52284501212. Nils Körle
5222. N.N.
5222. N.N.
52290103083. Samuel Pihlström
523FK Herkules 111:15
52320894811. Anton Kastrup
52320775532. Emrik Lind
5232. N.N.
5232. N.N.
5234419693. Mattias Lauri
524Göteborg-Majorna OK 111:15
52410212121. Viktor Jellvert Börjeson
52412347952. Elias Nordberg
5242. N.N.
5242. N.N.
52470110283. Erik Hogedal
525Göteborg-Majorna OK 211:15
52512348881. Simon Nordberg
52521075112. Olle Klingberg
52521067812. Ivan Magnusson
5252. N.N.
525301963. Tobias Farbrot
526Lerums SOK 111:15
52690201301. Jakob Gunnarsson
5265201142. Arvid Backteman
5262. N.N.
5262. N.N.
52680206253. Emil Axelsson
527Sävedalens AIK 111:15
5278822111. Per Nordholm
52714704382. Emil Ravakko
52790202252. Gabriel Öhgren
52790208282. Rasmus Johansson Fjordside
52790203153. Nils Grimbeck

D20G

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
115Kungälvs OK 111:30
11592014441. Elina Hanson
11590203012. Isabella Aumo
11590009143. Lisa Börnstedt
116Göteborg-Majorna OK 111:30
1166004251. Alva Sellgren
11698165612. Moa Sjöberg
1169809253. Agnes Spånér
117IK Uven 111:30
1174384411. Sara Forsberg
1179908302. Hanna Boquist
11799905073. Alice Barrefors
118Mölndal Outdoor IF 111:30
1189912201. Agnes Asp
11820727552. Rebecka Gunnarsson
1184384103. Tove Persson

H20G

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
100FK Herkules 111:30
10020590331. Jonas Lauri
1002434652. Nils Hammar
10091014303. Axel Forsman
101Frölunda OL 111:30
10111234561. Martin Lamm
10170007022. Axel Blom
1019707023. Rasmus Arfwedson
102IK Uven 111:30
1029803101. Johan Olson
1024298332. Ville Grahn
1024519153. Mattis Hallberg
103Sävedalens AIK 111:30
10399810181. Albin Claesson
10390001182. Johannes Holmgren
10390101113. Carl Josefsson
104Sjövalla FK 111:30
10490008271. Johan Hjelmér
10490202192. Märta Ljungberg
1044462523. Edvin Ljungberg

D21G

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
61Göteborgs SK 111:45
6195041201. Lovisa Leman
6178051772. Annieke Grahn
6120782953. Anna Lundberg
62Göteborg-Majorna OK 111:45
629110061. Viktoria Ernstsson
629002202. Anna Forsberg
6299406183. Kristine Berglia
63Göteborg-Majorna OK 211:45
638950141. Jolanta Kolosinska
639427042. Runa Fremstad
639516013. Aina Edgren
64Göteborg-Majorna OK 311:45
645167891. Elin Carlsson
649403032. Anna Wallin
6486365233. Lucyna Wiktor
65Göteborg-Majorna OK 411:45
659194981. Kerstin Wadman
658602032. Jennie Andersson
6518633903. Hedda Kringstad
66Göteborg-Majorna OK 511:45
667901041. Hanna Persson
668011032. Petra Wernersson
667171713. Louise Götfors
67Göteborg-Majorna OK 611:45
6711931921. Åsa Nordberg
677605202. Sofia Lundberg
678201153. Bodil Halvarsson
68IFK Göteborg 111:45
688969461. Miri Thrane Ødum
688104232. Camilla Engstrand
6880292003. Elin Månsson
69IFK Göteborg 211:45
699406161. Elin Högstrand
697701192. Jenny Johansson
697904033. Åsa Hellquist
70IFK Göteborg 311:45
7095051001. Erica Pettersson
708706182. Josefin Carlsson
705859603. Frida Gustafsson
71Lerums SOK 111:45
719889191. Emma Djerf
717220002. Lina Samor
714462703. Susanne Cox
72Sävedalens AIK 111:45
728090921. Maria Magnusson
728901192. Sanna Svensson
727509153. Emma Andersson
73Sävedalens AIK 211:45
739006281. Lovisa Nilsson
7399903262. Emelie Karlsson
739412343. Filippa Spånér
74Sävedalens AIK 311:45
749312201. Erika Lindqvist
749404102. Emma Backlund
7472063133. Lisa Palm

H21G

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
21Göteborgs SK 111:15
2178734171. Mattias Grahn
2120891922. Martin Syk
2121060273. Tobias Andersson
22Göteborg-Majorna OK 111:15
229337961. Joakim Eliasson
229125012. Christian Tingström
228702293. Mikael Eliasson
23Göteborg-Majorna OK 211:15
239910211. Jonas Merz
239008132. Anders Hedberg
238701013. Johan Strand
24Göteborg-Majorna OK 311:15
2418633551. Viktor Runnby
247701102. Tobias Ahnoff
248009213. Daniel Wernersson
25Göteborg-Majorna OK 411:15
259508311. Henrik Håkansson
2597602242. Anders Axenborg
2598008063. Erik Öhlund
26Göteborg-Majorna OK 511:15
267806101. Martin Ivarsson
269512272. Jakob Wahl
269012243. Viktor Stensson
27Göteborg-Majorna OK 611:15
277201171. Tadeusz Pilkovski
272. N.N.
273. N.N.
28IFK Göteborg 111:15
2880003091. Morten Jarvis Westergård
287708312. Jonas Pilblad
2880607293. Fredrik Bakkman
29IFK Göteborg 211:15
2981990071. Arvid Våg
298112222. Erik Engstrand
297416153. John Persson
30IFK Göteborg 311:15
307707211. Jakob Eng
309205052. Joel Nilsson
308102003. Fredrik Persson
31IFK Göteborg 411:15
318508311. Anders Hederskog
315247982. Daniel Netz
318308083. Rikard Pentonen
32OK Alehof 111:15
3279204291. Albin Thunberg
3298003222. Martin Hogedal
327210123. Fredrik Sturesson
33OK Alehof 211:15
338801191. Tobias Lindell
338204092. Johan Blick
339403233. Rasmus Larsson
34Sävedalens AIK 111:15
345511161. Heino Ollin
348706202. Karl Levin
3472063013. Marcus Millegård
35Sävedalens AIK 211:15
358008101. Fredrik Weihard
358501222. Magnus Carlstedt
358809173. Johan Wikström
36Sävedalens AIK 311:15
368508091. Johan Levin
3699601262. Oskar Lindqvist
3672048803. Ilya Belianka
37Sävedalens AIK 411:15
3718009071. Erik Lindgren
3719960702. John Gabrielsson
378009263. Mark Ubbink

D35G

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
138Frölunda OL 112:15
13820854071. Sandra Hansson
138110792. lLena Max
138113023. Anna Martner
139Frölunda OL 212:15
139113041. Lisa Bigsten
13916905302. Eva Lamm-Bergström
139147883. Anna Kalmeus
140Kungälvs OK 112:15
14091012741. Jeannette Aumo
14097211302. Cecilia Groth
14090050763. Kristin Ekdala
141OK Alehof 112:15
141115191. Anna Lövgärd
1414313472. Karin Kullman
141115093. Ellinor Johansson
142OK Landehof 112:15
1427902091. Maria Holmstrand
14212261002. Åsa Holmstrand Ollander
14291019213. Lotta Saetre
143OK Landehof 212:15
14398004251. Desiré Rex
1434501332. Anna Körle
14320954883. Ulrika Karlsson
144Sjövalla FK 112:15
144113941. Linda Hedenblom
1442097382. Åse Fuxborg
14420883053. Maria Höglund
145Tolered-Utby Ol-klubb 112:15
14597611101. Åsa Cliffordson
1454020442. Jessica Åberg
14514113773. Sara Nordenfelt
146Göteborg-Majorna OK 112:15
1467704061. Marie-Louise Axenborg
1462625272. Karolina Källstrand
146140933. Christin Borg
147IFK Göteborg 112:15
1477711141. Ida Hördegårdh
14714014882. Charlotte Thrane
1476992023. Annica Eng
148Mölndal Outdoor IF 112:15
1482398721. Karolina Wildheim
1482635432. Anna Kopp
14814013963. Anna Nordelöf
149Mölndal Outdoor IF 212:15
149418911. Therese Axenborg
1494511722. Åsa Ottosson
1492645183. Susanne Bergh

H35G

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
121Frölunda OL 111:00
1217211071. Anders Arfwedson
121113032. Marcus Hansson
1215110483. Jonas Martner
122Göteborg-Majorna OK 111:00
1227400021. Jonas Lundberg
1228001212. Anders Höije
1228110283. Per-Åke Bligård
123Göteborg-Majorna OK 211:00
12372075431. Wojciech Wiktor
12383111032. Per Gustavsson
12372063333. Andreas Persson
124OK Landehof 111:00
1247609291. Sven Granfors
124124422. Martin Skoglund
1247807083. Mattias Holmstrand
125OK Landehof 211:00
12514162071. Johan Lidén
12514162092. Martin Lidén
1252120393. William Rex
126Sjövalla FK 111:00
126115231. Anders Freiholtz
12697902012. Martin Andersson
1264462573. Henrik Essunger
127IFK Göteborg 111:00
1278209181. Stefan Roos
12786298062. Stefan Kinell
12720591043. Martin Larsson
128IFK Göteborg 211:00
1283524901. Jens Thorild
12897090402. Elin Pettersson
1288855773. Johan Hördegård
129Mölndal Outdoor IF 111:00
12983281001. Martin Rådbo
12996676652. Erik Hulthén
12919809993. Daniel Nyberg
130OK Alehof 111:00
13020621091. Per Grönroos
130115052. Sven Boge
13020952033. Anders Lövgärd
131OK Alehof 211:00
1312097171. Olle Schälin
13171010312. Johan Berts
131369633. Johan Uneman
132Tolered-Utby Ol-klubb 111:00
132110331. Niklas Åberg
13214156612. Styrbjörn Törngren
13221041033. Peter Olsson

D45G

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
210FK Herkules 112:15
210386091. Marie-louise Persson
21020590822. Tuuli Saari
2109309173. Laila B Höglund
211OK Landehof 112:15
211444051. Sara Lorén
21116808312. Anna Eriksson
21177111243. Pia Johansson
212OK Landehof 212:15
21297007041. Sofia Karlsson
21220651362. Charlotte Drejmo
21220418653. Sigbritt Andreasson
213IFK Göteborg 112:15
213139591. Johanna Asp
21310405192. Maria Asp
2137204133. Karin Noborn
214IK Uven 112:15
2142171951. Agneta Törnkvist
2144440112. Anna Grahn
214143843. Anneli Zetterberg
215Sävedalens AIK 112:15
2152609241. Lena Carlsson
215140702. Andrea Wallenius-Eriksson
215147123. Camilla Öhgren

H45G

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
191FK Herkules 112:00
19114474841. Mikael Svensson
1912437172. Stefan Hammar
1912269983. Erik Lauri
192Frölunda OL 112:00
1922614871. Lars-Gunnar Wallenius
1922398752. Håkan Wåhlander
192261623. Erik Ruotsalainen
193Göteborg-Majorna OK 112:00
193140321. Herman Rosén
193140602. Daniel Valentin
19397201173. Ola Jodal
194IFK Göteborg 112:00
1948884111. Rasmus Ødum
19417003252. Peter Asp
1949898983. Thomas Asp
195IK Uven 112:00
1954519191. Robert Hallberg
195176622. Mats Rönnborg
1954440293. Ulric Björck
196IK Uven 212:00
1964384441. Jan Grahn
19621017752. Jörgen Jindö
1962479203. Leif Hagman
197IK Uven 312:00
1973024411. Niklas Larsson
1972645712. Mats Dahlrot
1974440193. Torbjörn Grahn
198OK Landehof 112:00
1984055601. Lars Magnusson
19897002172. Thomas Karlsson
198301843. Anders Wadsten
199OK Landehof 212:00
1992312351. Johan Åberg
1994462982. Joakim Åkesson
19997011033. Ulf Nyqvist
200Tolered-Utby Ol-klubb 112:00
20019710931. Björn Henriksson
20080005092. Per Baier
20096904093. Håkan Eriksson
201Tolered-Utby Ol-klubb 212:00
20120782451. Sven-Olof Hermansson
20176720802. Jonas Rothén
201261983. Johan Byström
202Lerums SOK 112:00
20299912201. Sören Sturesson
2026707092. Claes Hagstrand
20297010033. Jonas Axelsson
203Mölndal Outdoor IF 112:00
2036901291. Anders Asp
20317009262. Klas Åström
2034527273. Henrik Olsson
204Sävedalens AIK 112:00
2046411221. Odd Wallum
2046704232. Henrik Nordholm
2046855143. Nichlas Wallström
205Sävedalens AIK 212:00
20596002191. Magnus Josefsson
20596801152. Mattias Bååth
2055801013. Mats Lindqvist

D165G

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
241Göteborg-Majorna OK 111:15
241140011. Ing-Marie Brander Strand
24113997842. Lena Hermansson
241301943. Anne Farbrot
242IK Uven 111:15
24283010631. Annika Aasa
24220572502. Anna Beischer
242143803. Karin Axelsson

H165G

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
230Göteborgs SK 111:30
2302586881. Torbjörn Almgren
230141772. Lars Torstensson
23020487433. Lennart Andersson
231Sjövalla FK 111:30
2314520611. Phil Mullins
231110052. Solveig Hedenblom
23120582863. Staffan Olofsson
232Tolered-Utby Ol-klubb 111:30
232110151. Bengt Mattsson
232147962. Christer Hermansson
2326112283. Maths Carlsson
233Göteborg-Majorna OK 111:30
23395801251. Ingvar Larsson
2336108072. Andrew Lago
23396203253. Hans Melin
234Göteborg-Majorna OK 211:30
2342344931. Hans Garmer
2345708042. Anders Spånér
2343023973. Stig Larsson
235Lerums SOK 111:30
2354384331. Pär Moqvist
2354462932. Kent Eriksson
2353449733. Torsten Backteman
236Lerums SOK 211:30
236301581. Stefan O Jansson
2364462912. Erik Sparrevik
2363450113. Björn Engström

D195G

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
255IK Stern 111:30
25595010281. Eva Blomström
255142462. Ann-Britt Johansson
25572012523. Ulla Lindhe
256OK Alehof 111:30
25615811071. Monika Nilsson
256115462. Ingegerd Olsson
256115203. Britt-Marie Grönroos

H195G

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
249IK Stern 112:15
249142661. Stig-Ove Toll
2494298192. Lennart Almström
24972012433. Henrik Hvoslef
250Sjövalla FK 112:15
250113541. Jukka Rankanen
25020883202. Kurt-Åke Karlsson
2503024503. Sören Svensson
251Tolered-Utby Ol-klubb 112:15
251147711. Stefan Janslätt
251147702. Jan Küchler
251147973. Kenneth Johansson
252Tolered-Utby Ol-klubb 212:15
252110181. Sven Erik Molander
2524394062. Ingemar Bernhed
2522609093. Anders Larsson

Propaganda

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
269FK Herkules 112:00
2694384451. Arvid Hammar
2694501222. Thomas Tjellström
26920894953. Per Persson
270FK Herkules 212:00
27021093561. Emma Skantz
27020590272. Gisela Lind
27020894993. Håkan Höglind
271Göteborgs SK 112:00
27120781561. Magnus Wall Jungbjer
27196110622. Filip Leman
27190409223. Johan Wall Jungbjer
272Göteborgs SK 212:00
27220781761. Kristina Wall Jungbjer
272141602. Daniel Torstensson
2724440453. Cecilia Karlsson
273Halmstad OK 112:00
27390008101. Jacob Enberg
27394512872. Fredrik Enberg
2734451163. Kristina Persson
274Halmstad OK 212:00
27484004011. Oskar Berg
274304752. Karin Karlsson
2744451033. Katarina Ring
275Halmstad OK 312:00
27570030711. Mattias Jägstedt
2759704002. Stefan Agmarken
275164453. Morgan Carliden
276Mariestads FK 112:00
276150481. Madelene Bougas Lööf
276150232. Håkan Lööf
27620854123. Kostas Bougas
277Mullsjö SOK 112:00
27720936111. Jonas Furehill
27780090972. William Lundstedt
2774529403. Linus Victorzon
278OK Alehof 112:00
2783417081. Tove Johansson
2783541822. Sofia Johansson
2784510653. Erik Johansson
279OK Landehof 112:00
2794516051. Kristofer Drejmo
27975605022. Bertil Axbom
2794454853. Andreas Pihlström
280OK Löftan 112:00
28077812291. Linda Corneliusson
28021124272. Daniel Glimtén
2804506933. Daniel Hällås
281Rydboholms SK 112:00
28120782471. Nelly De Groot Boersma
2813069212. Frida Eriksson
2813507883. Nathalie Ringström
282Rydboholms SK 212:00
2823507831. Martin Karlsson
28221017692. Urban Ringström
2823069253. Frida Eriksson
283Tolered-Utby Ol-klubb 112:00
2834525721. Anders Bäckman
28310208272. Simon Gårdsby
28320599273. Annika Gårdsby
284Ulricehamns OK 112:00
2843540801. Kajsa Nordin
28420779062. Lars Arneborg
28414013943. Lars Eriksson
285Bredareds IF 112:00
285371351. Lasse Björfjäll
28517106142. Leif Blomqvist
2852420243. Anders Sörqvist
286Bredareds IF 212:00
2869505161. Alexander Sörqvist
28621062002. Marita Haglund
28621042213. Lars Johansson
287FK Friskus-Varberg 112:00
28790004201. Tim Johansson
28714892092. Annika Bechtel
2874514023. Fredrik Carlqvist
288FK Friskus-Varberg 212:00
28821041761. Anders Ivarsson
288124692. Michael Fransson
288124223. Kristin Fransson
289IK Uven 112:00
2899507161. Gustav Boquist
28920797532. Linda Östberg
28920840503. Monica Dahlberg
290Markbygdens OK 112:00
29090101021. Olle Bergstedt
2906904092. Mikael Bergstedt
29076212223. Marie Högstrand
291Mölndal Outdoor IF 112:00
29197906261. Johanna Hulthén
291113492. Anna Abrahamsson
29114144723. Viktor Jansson

HD12H

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
382Halmstad OK 111:45
3824440641. Oliver Carliden
3824451152. Emma Persson
38270503153. Love Gaudenz
383Halmstad OK 211:45
38390505091. Gustav Lundqvist
38320745392. Julia Lönn
3832. N.N.
3832. N.N.
3833438233. Selma Abrahamsson
384IF Rigor 211:45
38420588601. Andy Granfors
38420753452. Molly Graad
3842. N.N.
3842. N.N.
38421071313. Edvin Alexandersson
385OK Löftan 111:45
38586206001. Ida Andersson
38516815242. Oscar Moberg
38580612112. Walter Hällås
38580802252. Hugo Corneliusson
38580503213. Simon Corneliusson
386OK Löftan 211:45
38680607061. Filip Hansson
38686281682. Elin Andersson
38670805212. Cornelia Hällås
38690810112. Agnes Paulsson
38690511253. Albin Paulsson
387FK Friskus-Varberg 111:45
38790604241. Isak Törnström
3874514452. Alice Carlqvist
3872478282. Lova Johansson
3874514972. Elvira Karmstig
3872478773. Anna Lundqvist
388FK Friskus-Varberg 211:45
38890610251. Lovisa Eliasson
3882498032. Vilmer Antonsson
38820891052. Kasper Hellerström
3882. N.N.
3882478323. Emy Hjertström

HD16H

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
475Fjärås AIK 111:00
47520797711. Fabian Odén
4754508102. Frida Odén
47520870082. Max Törnqvist
4752. N.N.
47570303263. Elias Persson
476Halmstad OK 111:00
47690201211. Arvid Lundqvist
47672038392. Malte Kristiansson
47614174562. Matilda Nilsson
4762. N.N.
47691014183. Klara Persson
477Halmstad OK 211:00
4774451111. Lovisa Lager
47770030692. Emil Jägstedt
4772. N.N.
4772. N.N.
47790205223. Albin Persson
478IF Rigor 111:00
47872049011. Thilda Seldén
47890403242. Maja Graad
4784340932. Julia Arvidsson
4782. N.N.
47892014603. Emil Seldén
479IF Rigor 211:00
47977209211. Unni Granfors
47920753612. Emelie Rengmyr
47980402072. Elsa Boberg
4792. N.N.
47910109213. Erik Hultander
480IK Trenne Ullared 111:00
48014023821. Måns Henningsson
48014023812. Tilda Henningsson
4802. N.N.
4802. N.N.
48014023843. Elin Carlsson
481OK Löftan 111:00
48191706041. Annie Eriksson
48191109012. Axel Eriksson
48190312062. Jakob Moberg
48190408112. Victor Hansson
48180408273. Tobias Johansson
482FK Friskus-Varberg 111:00
4824514391. Maja Karmstig
48219122212. Axel Bechtel
4822. N.N.
4822. N.N.
48215202163. Noah Bechtel
483FK Friskus-Varberg 211:00
48390308291. Alex Johansson
4834514102. Filip Carlqvist
48390305202. Emma Eliasson
4832. N.N.
4834514093. Hanna Carlqvist
484FK Friskus-Varberg 311:00
48490401251. Marta Törnström
4842478862. Alexander Westling
4842478392. Melwin Wildheim
4842. N.N.
484422963. David Johansson

D21H

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
82Halmstad OK 111:45
829002161. Malin Settergren
8214013822. Karin Karlsson
8281205193. Ingela Alvmyren
83Halmstad OK 211:45
8395368391. Lovisa Ring
8370030862. Paulina Jägstedt
8320689963. Maria Lönn
84OK Löftan 111:45
8411002001. Marie Arnesson Galler
8498005282. Alice Hultin
8418504093. Josefin Hanning
85FK Friskus-Varberg 111:45
8572013621. Emma Lindén
856400552. Elvira Wildheim
857804243. Helena Andersson
86OK Nackhe 111:45
861. N.N.
862. N.N.
863. N.N.

H21H

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
41Halmstad OK 111:15
415163871. Kalle Johansson
4177888772. Nils Wallentin Tärk
418903063. Erik Johansson
42Halmstad OK 211:15
4297412031. Håkan Andersson
4280104972. Loke Agmarken
4280905893. Niklas Hidman
43OK Löftan 111:15
4380204301. Jesper Johansson
4390111282. Adrian Vartia
4314226473. Olle Winroth
44OK Löftan 211:15
4498210311. Joakim Antonsson
4477306282. Magnus Hansson
448090713. Tobias Thorsson
45OK Löftan 311:15
4583107781. Patrik Corneliusson
453309002. Johan Antonsson
4513666223. Magnus Johansson

D120H

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
183Halmstad OK 112:00
18375050601. Susanna Berg
1836500132. Sara Jägstedt
18320572893. Eva Carliden
184IF Rigor 112:00
18421093061. Pernilla Alexandersson
18420588142. Malin Bruhn
1844461593. Ulrika Granfors
185IK Trenne Ullared 112:00
18514023891. Gunilla Carlsson
18514024002. Sabina Mårtensson
18514023793. Ing-Marie Samuelsson
186FK Friskus-Varberg 112:00
1864300541. Sofia Karmstig
18690014042. Jeanette Larsson
18616907103. Åsa Josarp
187Ätrans IF 112:00
1872024261. Irene Andersson
18719647252. Katarina Andersson
1876008023. Christina Söderblom

H120H

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
155Fjärås AIK 111:00
1553069901. Erik Köllerström
15528007562. Adam Odén
1558208283. Roger Ivarsson
156Halmstad OK 111:00
1567312021. Mikael Lundqvist
1564374902. Fredrik Persson
15697003283. Jan Lager
157IF Rigor 111:00
15720754061. Niklas Florén
15797407192. Stefan Graad
15797101103. Jens Arvidsson
158OK Nackhe 111:00
15880432911. Jonas Johansson
1584383802. Lars Edberg
15899901043. Håkan Rundqvist
159FK Friskus-Varberg 111:00
159283681. Peter Aronsson
15980805662. Bengt Johansson
1599809233. Thomas Josarp
160FK Friskus-Varberg 211:00
1602478451. Gert Wildheim
16094356452. Jan Börjesson
16072063003. David Hellerström

H160H

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
223Halmstad OK 111:30
22320581731. Magnus Abrahamsson
22375650382. Kennet Horvath
22376112133. Jan-Olof Svensson
224IK Trenne Ullared 111:30
22414023711. Sven-Erik Dahlberg
2245782852. Ove Thorsson
22414023733. Håkan Winnberg
225OK Löftan 111:30
22580701711. Johan Hansson
225145562. Roland Lagesson
22598001103. Jonas Hultin

D180H

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
245Halmstad OK 111:15
24575208081. Margareta Johansson
24512145792. Katarina Bengtsson
24511313503. Lena Karlsson
246IK Trenne Ullared 111:15
24675703071. Marianne Thorsson
246415072. Ann-Britt Winnberg
246415033. Lisbeth Riberth

H200H

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
260Fjärås AIK 112:15
260192351. Benny Ivarsson
26013711072. Göran Olofsson
2605706153. Torbjörn Halvarsson
261Halmstad OK 112:15
261380501. Åke Brodén
261163142. Stig Johansson
2612085933. Per Gerdle
262IF Rigor 112:15
26220588621. Bernt Andersson
262250482. Steffen Häggström
26220754513. Kjell Jeppson

D12V

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
360Hestra IF 111:45
36090610061. Hannah Landergren
3609095582. Nikki Weihart
36020936492. Nanna Torén
36020583242. Elsa Ingemarsson
36020638853. Moa Holsten
361Mullsjö SOK 111:45
36170704121. Irma Westh
36110705162. Moa Vemdal
36120936392. Fredrika Furehill
3612. N.N.
361308013. Stina Nalbin
362OK Skogshjortarna 111:45
362284301. Agnes Ivarsson
36220955052. Josefine Öhrvall
36221043582. Klara Eberlén
3622295962. Ida Ivarsson
362195063. Stina Thern
363OK Tranan 111:45
36370502091. Lisa Östensson
36390607172. Emilia Elverlind
36310706082. Wilma Palmqvist
3632. N.N.
36370508083. Sara Ohlin
364Trollhättans SOK 111:45
3644442131. Elsa Martander
3644399252. Jennifer Stigsson
3642. N.N.
3642. N.N.
36480510243. Alva Björk
365Vänersborgs SK 111:45
36597091221. Andrea Enbom
36590705122. Ida Andersson
36590603232. Maja Nyman
36516606262. Ida Sylvan
36597091213. Linn Enbom

H12V

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
395Bredareds IF 111:45
3954357641. Oliver Johansson
39570707132. Joar Blomqvist
3954357612. Alice Larsson
3952. N.N.
3955511173. Rasmus Larsson
396Hestra IF 111:45
3964505641. Albin Sundström
3964491982. Oskar Hjertberg
3964505702. Melker Sundström
3962. N.N.
39690511213. Tom Weihart
397Mullsjö SOK 111:45
39710509091. Kasper Vemdal
3974288582. Moa Holmvik
3972. N.N.
3972. N.N.
39720936463. Wilhelm Victorzon
398OK Skogshjortarna 111:45
39820837781. Noel Bengtsson
39810712222. Calle Wärn
39821043802. Signe Nygård
39821043872. Frida Öhrvall
39820955063. Viktor Hedström
399OK Tranan 111:45
3993648961. Erik Kindlund
399124312. Tim Andersson
39990804192. Hjalmar Ingelsbo
3992. N.N.
39910506153. Otto Larsson
400Rydboholms SK 111:45
40020582321. Erik Eksberg
40021074382. Noah Ringström
4002. N.N.
4002. N.N.
4003069213. Liam Karlsson
401Trollhättans SOK 111:45
4014399281. Oskar Westerberg
40170509162. Robin Andersson
40191021032. Nils Melén
40110604092. Eskil Leon
40190502223. Edvin Ockborn
402Falköpings AIK OK 111:45
402383241. Tindra Molin
40220781362. Adam Samuelsson
40215550152. Oliver Hammar
4022. N.N.
40210601313. William Härström
403Markbygdens OK 111:45
40315673901. Elving Lomander
40320582472. Gustav Fagerlind
4035005222. Elsie Häggmark
4034383752. Albin Lindkvist
40314413103. Elin Blomqvist
404Ulricehamns OK 111:45
40414226401. Anna Genberg
4044497562. Jacob Holmberg
40414226353. Lukas Klang
405Ulricehamns OK 211:45
40521016751. Isak Skoglund
40521016672. Helena Eriksson
40590912092. Gustav Karlsson
4052. N.N.
40520885463. Edvin Lennartson
406Ulricehamns OK 311:45
406124641. Olle Nordin
40690801042. Anton Karlsson
40620893103. Eskil Söderlund
407Vänersborgs SK 111:45
40710610081. Liam Hogedal
40721018032. Joel Isaksson
40790903122. Johannes Andersson
4074489062. Vilgot Åhlund
4074489073. oscar hallqvist

D14V

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
428Falköpings AIK OK 111:00
42894394741. Elsa Sonesson
4285111302. Vera Pettersson
4282. N.N.
4282. N.N.
42890312273. Moa Skoog
429Mullsjö SOK 111:00
42970403261. Julia Westh
4294288582. Moa Holmvik
4292. N.N.
4292. N.N.
4293. N.N.
430OK Skogshjortarna 111:00
43090406301. Ebba Thern
4304460342. Elina Fredman
4302. N.N.
4302. N.N.
43090306013. Johanna Fredrixon
431Trollhättans SOK 111:00
43170307171. Ronja Andersson
43190302102. Alma Appelgren
4314437222. Hilda Martander
4312. N.N.
43190301263. Moa Eriksson
432IF Hagen 111:00
43284360031. Malin Kindbom
43290602182. Agnes Johansson
4322. N.N.
4322. N.N.
43282376483. Hanna Alsiö
433Ulricehamns OK 111:00
4333540691. Maja Nordin
43321016512. Astrid Eriksson
4332. N.N.
4332. N.N.
43320779303. Ellen Arneborg

H14V

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
451OK Skogshjortarna 111:00
45120955521. Ludvig Hedström
45120727222. Arvid Öhrvall
4514337082. Anton Lund
4512. N.N.
45175885883. Lukas Larsson
452Trollhättans SOK 111:00
45280304151. David Almén
45210307232. Alfred Leon
45299100602. Olle Melén
4522. N.N.
45280302053. Arvid Björk
453IF Hagen 111:00
45391337001. Johan Hedman
45390403062. Liam Johansson
4532. N.N.
4532. N.N.
45380301023. Anton Carlsson
454Markbygdens OK 111:00
4547301081. Erika Åkesson
4546413102. Anton Blomqvist
45420582122. Matilda Fagerlind
4542. N.N.
4545301083. Lisa Åkesson
455Ulricehamns OK 111:00
45520590831. Joel Holmberg
45514201912. Albin Genberg
45591019222. Emanuel Zitka
4552. N.N.
4554515033. Alfred Hallqvist

D16V

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
491Hestra IF 111:30
49190228281. Alma Hjertberg
49194176012. Ida Helgesson
49110406132. Maja Inghammar
49190210032. Emely Weihart
4912447753. Nora Aroneng
492Falköpings AIK OK 111:30
49294394731. Alva Sonesson
49284106142. Alma Vilhelmsson
49280210072. Vera Wallin
4922. N.N.
49280107083. Ellen Blennow

H16V

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
505Hestra IF 111:15
5054505671. Joel Ingemarsson
5054440942. Filip Ingemarsson
5052. N.N.
5052. N.N.
5053. N.N.
506IK Ymer 111:15
5064412021. Lukas Gustafsson
5064408922. Stella Burén
5065405032. Elias Petersson
5062. N.N.
50611414143. Lisa Ljung
507Mullsjö SOK 111:15
50799105181. Hugo Ström
50720893352. Axel Nalbin
5073517392. Elin Axelsson
5072. N.N.
5075201103. Alfred Pettersson
508OK Kullingshof 111:15
50884445441. Tobias Erixon
50820935152. Samuel Böke
5082. N.N.
5084445603. Oskar Ekman
509OK Tranan 111:15
50990101071. Hugo Setthagen
50990101032. Gustav Östensson
50990206073. Gustav Ohlin
510Tibro OK 111:15
51021146861. Rikard Rettig
51070031252. Gustav Lidman
5102. N.N.
5102. N.N.
51090202023. Lukas Andrén
511Trollhättans SOK 111:15
5119210101. Joar Tryggö
51180208202. Hugo Mandinger
5112. N.N.
5112. N.N.
51181101213. Linus Kristiansson
512Ulricehamns OK / Gällstadbygdens SOK 111:15
51291002021. Ludvig Carlbom
51221016542. Adam Skoglund
5122. N.N.
5122. N.N.
51220589693. August Abrahamsson (Gällstadbygdens SOK)
513IF Hagen 111:15
51390108261. Per Hedman
51390105252. Marcus Hermansson
5132. N.N.
5132. N.N.
51390111203. Johan Holmberg

D20V

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
108OK Tranan 111:30
10899805141. Lisa Johansson
1089212862. Julia Elverlind
10819576303. Maja Kindlund
110Hestra IF 111:30
11090009201. Ebba Hjertberg
11019985112. Alice Aroneng
11094177973. Elsa Lindeblom

H20V

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
91Tibro OK 111:30
919804121. Rickard Djerf
9190306142. Edvin Henrysson
919804123. Emil Larsson
92Trollhättans SOK 111:30
9299903211. Eskil Tryggö
9290010112. Anders Björklund
9298061903. Elias Bäcklund Ekvall
93IF Hagen 111:30
9390008181. Marcus Carlsson
9399912122. Carl Holmberg
9380703973. Filip Karlsson
94IF Hagen 211:30
9481378361. Albin Alsiö
9490913372. Axel Olsson
9499937703. Olle Hedman
95IF Hagen 311:30
9590002241. Daniel Bogren
9581904132. Oscar Stomberg
9599912093. Hampus Nyström
96Markbygdens OK 111:30
964398931. Edvin Carlsson
969903122. Olle Sörqvist
9680601993. Felix Axelsson

D21V

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
51Falköpings AIK OK 111:45
514336111. Tindra Hjort
514332392. Ida Willén
514289253. Sofia Hjort
52OK Kullingshof 111:45
529509051. Sofia Sjögren
5290220022. Emma Ivarsson
529308133. Sara Ivarsson
53OK Skogshjortarna 111:45
538500001. Tiina Laas
5328012162. Therése Ivarsson
5382637393. Karin Thern
54OK Skogshjortarna 211:45
54284351. Sandra Laas
542637492. Maria Wallin Johansson
54110273. Annie Larsson
55Trollhättans SOK 111:45
559705131. Elvira Björklund
5590919092. Louise Borg
559601033. Josefine Kristiansson
56Hestra IF 111:45
568805011. Sofia Larsson
569311202. Lovisa Hansson
5699404293. Lisa Wallin
57IF Hagen 111:45
57257961. Emma Kindbom
572085222. Lena Reisen
579236433. Anna Larsson
58Markbygdens OK 111:45
585042771. Anne Hansson
589407142. Josefin Andersson
587002283. Marina Axelsson

H21V

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1Bredareds IF 111:15
198905211. Erik Hansson
16136062. Emelie Unosson
120573233. Måns Thörnqvist
2Falköpings AIK OK 111:15
218607291. Daniel Härström
23410412. Jonas Niklasson
27504223. Jan Hjort
3OK Kullingshof 111:15
39029331. Anton Karlsson
399307152. Pontus Johansson
32024533. Andreas Claesson
4OK Skogshjortarna 111:15
47810021. Andréas Thern
478308082. Kristjan Laas
49787123. Martin Ivarsson
5OK Skogshjortarna 211:15
584410131. Johan Larsson
598702152. Tobias Johansson
52024523. Karl Larsson
6OK Skogsstjärnan 111:15
690306151. Johan Mårtensson
6423392. David Olsson
64361083. Björn Mårtensson
7OK Tranan 111:15
797106111. Mats Kindlund
790008022. Klas Johansson
77009153. Kenneth Johansson
8Trollhättans SOK 111:15
86000081. Johan Sandström
870011252. Oscar Karlsson
89829823. Tobias Mattsson
9Hestra IF 111:15
972101821. Jesper Sjögren
98910262. Johan Törnroth
95479753. Martin Ahlberger
10Hestra IF 211:15
108810171. Benjamin Edlund
1099092412. Emil Karlsson
105678993. Victor Helgesson
11Markbygdens OK 111:15
119209091. Albin Andersson
1196707022. Fredrik Herdersson
119407103. Pontus Karlsson
12Markbygdens OK 211:15
129308261. Filip Andersson
1295431172. Erik Persson
123049613. Niklas Frisk
13Ulricehamns OK 111:15
135006001. Marcus Kvarndal
137605112. Henrik Ericson
139104053. Jesper Nilsson
14Vänersborgs SK 111:15
147302271. Tommy Andersson
1497602292. Robert Enbom
1498813373. Viktor Wassén

D120V

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
320Mullsjö SOK 112:00
32077506041. Annika Westh
3202496132. Katarina Sjöholm
3202. N.N.
3202. N.N.
3207003883. Marie Anebreid
321OK Skogshjortarna 112:00
3214504831. Gunilla Fredman
3214504892. Christine Lund
32120955452. Åsa Hedström
3212. N.N.
32121043703. Monika Sörell
322OK Tranan 112:00
3226168511. Annika Johansson
3227600282. Susanne Biörs
3222. N.N.
3222. N.N.
32297203113. Ulrika Kindlund
323OK Tranan 212:00
323118341. Kristina Nilsson
3237205072. Ann-Sophie Ohlin
32378798972. Marika Elverlind
3232. N.N.
3234436913. Sofia Östensson
324Trollhättans SOK 112:00
32484141411. Susanne Wiklund Björk
3242174592. Gunilla Edgren
3242. N.N.
3242. N.N.
32472076553. Martina Dahlström Stigsson
325Hestra IF 112:00
32520638821. Johanna Sundström
32591602582. Maria Krafft Helgesson
3252. N.N.
3252. N.N.
32590977503. Linnéa Bäckström
326Vänersborgs SK 112:00
32677811101. Kristina Åhlund
32612255952. Åsa Sylvan
3262. N.N.
3262. N.N.
32697612023. Katarina Enbom

H120V

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
301OK Skogshjortarna 111:00
3017204111. Erik Tholén
30120837742. Magnus Bertilsson
3012. N.N.
3012. N.N.
301159563. Emil Andreasson
302OK Skogshjortarna 211:00
30220893191. Gustav Jonsson
3024460082. Max Karle
30277212062. Gary Larsson
3022. N.N.
302195333. Erik Aamot
303OK Skogshjortarna 311:00
303284341. Per Rubendahl
3034504812. Anders Lund
30320727212. Henrik Öhrvall
3032. N.N.
303158103. Andreas Litzell Ivarsson
304OK Skogshjortarna 411:00
304374621. Anders Larsson
304195152. Kristian Gustafsson
3042072662. Roger Walderstedt
3042. N.N.
30420727843. Björn Åsén
305OK Tranan 111:00
30511964111. Peter Lillen Nilsson
305124802. Per Sundqvist
3052. N.N.
30510405753. Max Larsson
306Trollhättans SOK 111:00
30617702261. Magnus Vedin
30677108112. Olof Martander
3062. N.N.
3062. N.N.
30698104283. Martin Schagerlind
307Hestra IF 111:00
307299541. Johan Ingemarsson
3077712102. Conny Rantzow
30777506162. Martin Hjertberg
3072. N.N.
30714144853. Jan Hilding
308Ulricehamns OK 111:00
3088104181. Jonas Salén
30820889412. Anders Genberg
3082. N.N.
3082. N.N.
3084175963. Per Holmberg
309Ulricehamns OK 211:00
30914181721. Stefan Nordin
3092395522. Patrik Carlbom
30921016522. Christer Skoglund
3092. N.N.
30998001173. Karl-Anton Karlsson
310Vänersborgs SK 111:00
310150091. Martin Moberg
31013484092. Mattias Billson
3106003282. Nils-Olof Larsson
3102. N.N.
31077406083. Johan Åhlund

D150V

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
551Bredareds IF 112:15
55181010601. Linda Hallberg
55115704152. Gunilla Larsson
5512. N.N.
5512. N.N.
5516103043. Marianne Hansson
552IK Ymer 112:15
5524412831. Jenny Johansson
5525405282. Anita Eklöf
5522. N.N.
5522. N.N.
55211414153. Ulrika Ljung
553OK Skogshjortarna 112:15
5534055171. Annica Tholén
553195372. Eva Pedersen
5532. N.N.
5532. N.N.
5536606283. Suzy Larsson
554OK Skogshjortarna 212:15
55419581031. Ann Warma Laas
5544504852. Madelene Johansson
55421092062. Inger Ernstson
5542. N.N.
554158123. Monica Ivarsson
555Hestra IF 112:15
555253821. Helena Bååth
555253632. Helena Larsson
5552. N.N.
5552. N.N.
555253693. Sara Åberg
556IF Hagen 112:15
556156961. Maria Bogren
55695511162. Inger Westerberg
5562. N.N.
5562. N.N.
556192643. Karin Andersson
557IF Hagen 212:15
557306891. Maria Widmark
557156282. Eva Rabe Magnusson
5572. N.N.
5572. N.N.
5573431293. Åsa Alsiö
558Vänersborgs SK 112:15
558251211. Jenny Nyman
5586110262. Annette Falck Larsson
5582. N.N.
5582. N.N.
5586101263. Britta Sahlin

H150V

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
531Bredareds IF 111:30
5317207281. Bengt Larsson
53120889492. Sven Sundström
5312. N.N.
5312. N.N.
5316153803. Henry Larsson
532Falköpings AIK OK 111:30
5326405271. Magnus Blennow
532363302. Magnus Niklasson
5322. N.N.
5322. N.N.
5326804023. Henrik Pettersson
533Mullsjö SOK 111:30
533257821. Johan Sandström
5336308162. Klaes Axelsson
5333411002. Torbjörn Löfving
5332. N.N.
53310330763. Patrick Ericson
534OK Kullingshof 111:30
5344445361. Conny Erixon
5349310172. Anders Sjögren
5342. N.N.
5342. N.N.
5349326063. Tommy Bäck
535OK Skogshjortarna 111:30
535299481. Jonatan Börjesson
5356108272. Andres Laas
5352. N.N.
5352. N.N.
535158043. Lars Björking
536OK Skogshjortarna 211:30
5366401241. Kjell Einarsson
5366408242. Mats G Andersson
5362475232. Martin Axelsson
5362. N.N.
53620837953. Patrik Svedjenäs
537Tibro OK 111:30
53770433271. Thomas Ljungqvist
53790306412. Thomas Henrysson
5376411242. Peter Brämerson
537298852. Pär-Magnus Bjurek
53795806143. Svante Andrén
538Trollhättans SOK 111:30
53896403041. Bengt Norrman
5383065072. Håkan Schmidt
5382. N.N.
5382. N.N.
53880705033. Björn Kristiansson
539Trollhättans SOK 211:30
53996504261. Martin Mandinger
53995805042. Stefan Johansson
5392. N.N.
5392. N.N.
53971043003. Sven Arne Karlsson
540Trollhättans SOK 311:30
5404521071. Jonas Melén
54096209262. Stefan Hornebrant
5402. N.N.
54096501283. Bo Westerberg
541Hestra IF 111:30
541299601. Stefan Aroneng
54181622742. Lars Helgesson
5412. N.N.
5412. N.N.
5418888633. Kent Klasson
542Hestra IF 211:30
5425707201. Anders Johansson
5425253712. Per-Olof Larsson
5427004142. Brett Weihart
5422. N.N.
54219967853. Fredrik Plumppu
543IF Hagen 111:30
54396106041. Lars Holmberg
54320727962. Kjell Johansson
5432. N.N.
5432. N.N.
5434454173. Per Carlsson
544Markbygdens OK 111:30
5446755721. Johan Mars
54476111292. Jonas Karlsson
5442. N.N.
5442. N.N.
5446799993. Per-Anders Axelsson

D180V

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
575Bredareds IF 111:15
575444471. Ing-Marie Aroneng
57520933012. Evy Gabrielii
5752. N.N.
5752. N.N.
575382513. Kristina Roos Larsson
576Falköpings AIK OK 111:15
5765508151. Pia Svensson
5765509132. Elise Johansson
5762. N.N.
5762. N.N.
5762460523. Ing-Marie Hjert

H180V

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
565IK Ymer 112:15
5653474601. Kent Jogeland
56515011142. Anders Kumlin
5652. N.N.
5652. N.N.
5654412353. Stig Gustafsson
566Mullsjö SOK 112:15
5662496151. Thomas Sjöholm
56684208232. Lars Grehn
5662. N.N.
5662. N.N.
5663411003. Torbjörn Löfving
567OK Skogshjortarna 112:15
5672637541. Jan Ivarsson
56721092132. Tomas Karlsson
5672. N.N.
5672. N.N.
5675431123. Lennart Hålsjö
568OK Skogshjortarna 212:15
5683025911. Evert Larsson
5682475542. Ingemar Brunsson
5684357852. Jan Arvidsson
5684297762. Tuomo Saaranen
5684298603. Lars Strömberg
569Trollhättans SOK 112:15
5693065081. Arne Nåbo
569305452. Johan Karlsson
5692. N.N.
5692. N.N.
56995604213. Thomas Lundgren
570Ulricehamns OK 112:15
570257201. Lennart Nilsson
57075607032. Ulf Palmér
57075304132. Björn Pettersson
5702. N.N.
57091015313. Magnus Andersson
571IF Hagen 112:15
5714454541. Karl Evert Svensson
571156292. Uno Magnusson
5712. N.N.
5712. N.N.
571156033. Mats Hedman
572Markbygdens OK 112:15
57275107221. Bo Herdersson
572184162. Mikael Bodén
5722. N.N.
572170833. Bertil Åkesson

D210V

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
595IK Ymer 111:30
59594310101. Ingrid Hermansson
59594343432. Britt Rangert
5952. N.N.
5952. N.N.
595284633. Gunnel Svensson
596OK Skogshjortarna 111:30
596195091. Eva Isaksson
596284762. Lisbeth Johansson
5962. N.N.
5962. N.N.
596196013. Barbro Börjesson

H210V

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
581OK Skogshjortarna 112:15
58120727931. Rune Larsson
5813558052. Lars Johansson
5812. N.N.
5812. N.N.
58114403313. Kalle Johansson
582OK Skogshjortarna 212:15
5822475441. Bengt Johansson
58270195552. Kurt Fredrixon
5822. N.N.
5822. N.N.
5825055353. Ronny Andersson
583OK Skogshjortarna 312:15
58314303171. Lars-Olof Lannfelt
58328012132. Kent Ivarsson
5832. N.N.
5832. N.N.
58320837753. Åke Gatelid
584OK Skogshjortarna 412:15
58420837901. Mats Ericsson
58490320322. Ted Liivrand
5842. N.N.
5842. N.N.
584284393. Göran Rubendahl
585Trollhättans SOK 112:15
58514702261. Leif Löf
5857174452. Lars Ljungberg
5852. N.N.
5852. N.N.
5855011093. Per Ivarsson
586Ulricehamns OK 112:15
586257561. Kjell-Åke Nilsson
58619401282. Ivan Ernvid
5862. N.N.
5862. N.N.
586336253. Roland Boman
587Markbygdens OK 112:15
587288091. Henry Djurbäck
58774009012. Rune Arvidsson
5872. N.N.
5872. N.N.
58775212013. Håkan Andersson

Annonser