Startlista för Kolmårdsdubbeln Medeldistans

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Kolmårdsdubbeln Medeldistans
Arrangörsorganisation: OK Kolmården
Datum: söndag 16 april 2017

D21E

4 770 m, 63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Anna-Stina PåledalOK Roxen11:00
2Evgeniya RyapolovaIFK Mora OK11:02
3Hilda ForsgrenOK Linné11:04
4Siri UlvestadNydalens SK11:06
5Lisa RisbyOK Kåre11:08
6Maria BjörklundLeksands OK11:10
7Karin PerssonHagaby GoIF Örebro11:12
8Moa PetterssonKarlskrona SOK11:14
9Ellinor ErikssonOK Tisaren11:16
10Johanna ErlandssonStora Tuna OK11:18
11Magdalena CermakovaNydalens SK11:20
12Karolina FalkOK Roxen11:22
13Emelie LarssonÄrla IF11:24
14Erica PetterssonIFK Göteborg11:26
15Karolin OhlssonJärla Orientering11:28
16Jenny BjörkOK Denseln11:30
17Anna DvorianskaiaHellas Orientering11:32
18Andrea SvenssonOK Tisaren11:34
19Kristin OlovssonRehns BK11:36
20Nina KarlsenNydalens SK11:38
21Lisa AnderssonÄrla IF11:40
22Maria AnderssonKamrat och IF KIF11:42
23Marie SpångmyrLeksands OK11:44
24Fanny AsketunOK Roxen11:46
25Johanna EngströmOK Hällen11:48
26Lilian ForsgrenOK Tisaren11:50
27Kristin LöfgrenIFK Mora OK11:52
28Sanna SkoogKils OK11:54
29Arianna TauferNydalens SK11:56
30Linda LindkvistLeksands OK11:58
31Anette CarlssonKFUM Örebro OK12:00
32Jenny ErikssonOK Kåre12:02
33Stina JanssonJärla Orientering12:04
34Tatyana RiabkinaHellas Orientering12:06
35Isabel SalénIFK Mora OK12:08
36Lovisa PerssonOK Tisaren12:10
37Amanda TellsénOK Roxen12:12
38Lovisa LarssonOK Linné12:14
39Sofia TörnqvistIFK Lidingö SOK12:16
40Anna WehlinSkogspojkarnas OK12:18
41Anastasia TrubkinaIFK Mora OK12:20
42Malin SørensenNydalens SK12:22
43Nadiya VolynskaOK Orion12:24
44Amanda HolmgrenVittjärvs IK12:26
45Ellinor TjernlundOK Tisaren12:28
46Rebecka LindbergOK Roslagen12:30
47Josefin TjernlundOK Tisaren12:32
48Linnéa ClaesdotterIFK Lidingö SOK12:34
49Rebecka HeinrupTullinge SK12:36
50Julia DavidssonÄrla IF12:38
51Sara SjökvistJärla Orientering12:40
52Frida SandbergStora Tuna OK12:42
53Inna SomovaHellas Orientering12:44
54Frida LövgrenIFK Mora OK12:46
55Emma KlingenbergJärla Orientering12:48
56Olena  PitirimovaOK Orion12:50
57Viktoria ErnstssonGöteborg-Majorna OK12:52
58Olha PanchenkoIFK Mora OK12:54
59Rebecka OlssonOK Linné12:56
60Linda TakeOK Tyr12:58
61Maria WesterÄrla IF13:00
62Kajsa HammarströmLinköpings OK13:02
63Marion AebiOK Tisaren13:04

H21E1

5 490 m, 70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
100Fredrik EdénIFK Göteborg11:00
101Johan NordlundMalungs OK Skogsmårdarna11:02
102Johan LindbergIFK Mora OK11:04
103Rudolfs ZernisÄrla IF11:06
104Jonas AnderssonStora Tuna OK11:08
105Jens WängdahlNyköpings OK11:10
106Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK11:12
107Ivan KuchmenkoJärla Orientering11:14
108Artem PanchenkoIFK Mora OK11:16
109Samuel HedlundLånghundra IF11:18
110Erik MartinssonLinköpings OK11:20
111Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn OF11:22
112Fredrik PerssonDomnarvets GOIF11:24
113Johan SöderlundLeksands OK11:26
114Halvor Eid NielsenÄrla IF11:28
115Oskar AndrénOK Tisaren11:30
116Viktor SilvemarkÄrla IF11:32
117Viktor LarssonHagaby GoIF Örebro11:34
118Erik LindOK Linné11:36
119Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna11:38
120Markus LangStora Tuna OK11:40
121Oskar DanielsAttunda OK11:42
122Rasmus ElmelidLinköpings OK11:44
123Gustav HindérOK Tisaren11:46
124Emil GranqvistOK Ravinen11:48
125Harald LarssonHagaby GoIF Örebro11:50
126Emil AnderssonÄrla IF11:52
127Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna11:54
128Anton SjökvistStora Tuna OK11:56
129Erik Folkesson BlomIFK Mora OK11:58
130Jonas EngströmOK Hällen12:00
131Karl WalheimÄrla IF12:02
132Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna12:04
133Vladimir TregubovRehns BK12:06
134Håvard HagaNydalens SK12:08
135Daniel AttåsOK Tisaren12:10
136Per LindmanFinspångs SOK12:12
137Linus RappIFK Mora OK12:14
138Magnus BjörkOK Rodhen12:16
139Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF12:18
140Martin HammarbergMalungs OK Skogsmårdarna12:20
141Hector HainesIFK Lidingö SOK12:22
142Emil TellsénOK Roxen12:24
143Martin JanssonOK Rodhen12:26
144Mattias MillingerJärla Orientering12:28
145Simon HedlundÄrla IF12:30
146Henrik TostebergLinköpings OK12:32
147Petter ErikssonÄrla IF12:34
148Erik FernlundOK Tisaren12:36
149Per Harald Havnen JohansenIFK Mora OK12:38
150Leonas MockunasHellas Orientering12:40
151Rasmus DjurhuusOK Pan Århus12:42
152Jonas LundgrenLinköpings OK12:44
153Anton SundgrenLånghundra IF12:46
154Dan WesterJärla Orientering12:48
155Simonas KrepstaIFK Mora OK12:50
156Henrik JonssonÄrla IF12:52
157Fredrik IngelssonRehns BK12:54
158Ludvig ErikssonKils OK12:56
159William LindMalungs OK Skogsmårdarna12:58
160Johan AronssonOK Tisaren13:00
161David BejbomJärla Orientering13:02
162Torgeir NørbechIL Tyrving13:04
163Roman RyapolovIFK Mora OK13:06
164Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF13:08
165Oscar VångellÄrla IF13:10
166Erik BerzellJärla Orientering13:12
167Morten Jarvis WestergårdIFK Göteborg13:14
168Thomas CarlssonMalungs OK Skogsmårdarna13:16
169Mattias MårtsStora Tuna OK13:18

H21E2

5 200 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Øystein SørensenNydalens SK11:01
Charlie StoltRehns BK11:03
Pontus JohanssonOK Linné11:05
Lasse JanssonGävle OK11:07
Oskar SvenssonFinspångs SOK11:09
Arvid HenrikssonJärla Orientering11:11
Tomas ReibringNyköpings OK11:13
Anders Konring OlesenOK Pan Århus11:15
Albert MollénOK Denseln11:19
Johan ErikssonHagaby GoIF Örebro11:21
Anders JohanssonRehns BK11:23
Leif BaderOK Kåre11:25
Rikard ClaessonStora Tuna OK11:29
Bojan BlumensteinNydalens SK11:31
Patrik WägeliNyköpings OK11:33
Torbjörn JacobssonOK Rodhen11:35
Niklaus ReyNyköpings OK11:37
Kristian DahlströmIFK Mora OK11:39
Staffan ErikssonStora Tuna OK11:41
Joel Käll KarlssonLinköpings OK11:43
Halvor SaunesNydalens SK11:45
Magnus PerssonOK Tisaren11:47
Per ÖbergOK Hällen11:49
Emil FolinoKarlskrona SOK11:51
Ola SvahnIFK Mora OK11:53
Anton TynongÄrla IF11:55
Andreas HallJärla Orientering11:57
Simon AnderssonOK Rodhen11:59
Sindre RønningNydalens SK12:01
Ruairi ShortOK Linné12:05
Rasmus Thrane HansenJärla Orientering12:07
Jonas MuntheOK Pan Århus12:09
Martin LindskogOK Ravinen12:11
Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK12:13
Patrik SvedbergGävle OK12:15
Daniel DuhlboIFK Mora OK12:17
Niklas OlssonLinköpings OK12:19
KyongSa RiNydalens SK12:21
Samuel KellerNyköpings OK12:23
Sebastian BaumannIFK Mora OK12:25
Emil ÅbergOK Kåre12:27
Albin SjöhedGävle OK12:29
Erik AnderssonIL Tyrving12:33
Markus AdolfssonTullinge SK12:35
Mikal Brastad LarsenNydalens SK12:37
Joakim IngelssonOK Hammaren12:39
Ross SmithOK Linné12:41
Sondre Ruud BråtenNydalens SK12:43
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving12:45
Ola NybergMalungs OK Skogsmårdarna12:49
Jegor KostylevIFK Mora OK12:51
Robert PetterssonIF Thor12:53

D20E

3 730 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
200Klara LjunggrenLinköpings OK11:23
201Jonna JungåkerSundsvalls OK11:25
202Erika DuhlboIFK Mora OK11:27
203Anna KarlströmOK Linné11:29
204Saga SanderOK Milan11:31
205Elin JohanssonFinspångs SOK11:33
206Johanna HenrikssonOK Tisaren11:35
207Emma PetterssonOK Roxen11:37
208Josefin ErlandssonOK Milan11:39
209Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering11:41
210Chantelle HesselbergOK Hällen11:43
211Line SølbergOK Tisaren11:45
212Sanna FastEksjö SOK11:47
213Ekaterina RyazanovaRehns BK11:49

H20E

4 400 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
300Marcus BeckiusOK Tyr12:06
301Albin LillieströmOK Roxen12:08
302Simon HectorSnättringe SK12:10
303Jonas GustafssonOK Kåre12:12
304Sixten HillerhagIFK Lidingö SOK12:14
305Mårten OlssonGävle OK12:16
306Tuve MöllerOK Linné12:18
307Ludwig BergfalkJärfälla OK12:20
308Waldemar AnderssonLånghundra IF12:22
309Viktor SkoogKils OK12:24
310Johan WehlinSkogspojkarnas OK12:26
311Pontus LindblomOK Roxen12:28
312Simon SchusterIFK Lidingö SOK12:30
313Jesper SvenskStora Tuna OK12:32
314Olle JosarpOK Tisaren12:34
315Simon LarssonOK Hällen12:36
316Gustav ÖhgrenOK Kåre12:38
317Erik OlssonGävle OK12:40
318Alexander WiklundFinspångs SOK12:42
319Gustaf SundbüeOK Hällen12:44
320Adam ThellsénOK Roxen12:46
321Isac von KrusenstiernaOK Kåre12:48
322Johan PerssonAttunda OK12:50
323Henning SjökvistStora Tuna OK12:52
324Jacob ErikssonKFUM Örebro OK12:54

D18E

3 730 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
400Sandra BoströmOK Linné11:57
401Lina SvärdIF Thor11:59
402Julia RajanIFK Lidingö SOK12:01
403Victoria AsketunOK Roxen12:03
404Frida SahlmanLinköpings OK12:05
405Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK12:07
406Ragne WiklundNydalens SK12:09
407Klara MöllerOK Linné12:11
408Linnea HanssonOK Roxen12:13
409Sarah MagnussonLinköpings OK12:15
410Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK12:17
411Ronja JungåkerOK Kåre12:19
412Linnéa GustafssonOK Hällen12:21
413Moa WestbladOK Ravinen12:23
414Alva LindellIF Thor12:25
415Vilma BergerDomnarvets GOIF12:27
416Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre12:29
417Tove EkströmLinköpings OK12:31
418Elin JarlemarkIFK Lidingö SOK12:33
419Malva EvebornOK Roxen12:35

H18E

4 210 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
500Gustav JonssonIFK Mora OK11:01
501Rasmus KihlSundbybergs IK11:03
502John GranathOK Kåre11:05
503Oscar PrytzTjalve IF Norrköping11:07
504Olle GrywenzOK Linné11:09
505Erik WinbladhKarlskrona SOK11:11
506Thorsten SvenssonFinspångs SOK11:13
507Jonathan JylltorpLinköpings OK11:15
508Tobias AbrahamssonSundbybergs IK11:17
509Oscar JohanssonKarlskrona SOK11:19
510Jonas AnderssonOK Roxen11:21
511August MollénOK Denseln11:23
512Niklas CarlssonSundbybergs IK11:25
513Johan HerbertTäby OK11:27
514William NilssonNyköpings OK11:29
515Hugo LillieströmOK Roxen11:31
516Johan LindmanFinspångs SOK11:33
517Emil GrehnOK Rodhen11:35
518Ludvig EkNyköpings OK11:37
519Hugo DalhammerOK Roxen11:39
520Kristoffer TengrothSundbybergs IK11:41
521Isak HertinIK Hakarpspojkarna11:43
522Axel GranqvistOK Ravinen11:45
523Johannes ÖhgrenOK Kåre11:47
524Emil PetterssonKarlskrona SOK11:49
525Viktor WallinOK Kåre11:51
526Christian LindhSundbybergs IK11:53
527Elias JonssonNydalens SK11:55
528Carl CarlssonNyköpings OK11:57

D21

3 530 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida DalhammerOK Roxen10:52
Angelica EngströmSkåneslättens OL10:54
Pernilla ErikssonGävle OK10:56
Charlotte LindkvistLeksands OK10:58
Elin SundqvistTullinge SK11:00
Anna BirkestålKöping-Kolsva OK11:02
Ulrika LindstamOK Linné11:04
Märta MollénSävedalens AIK11:06
Hanna ErikssonOK Denseln11:08
Laila IngelssonOK Hammaren11:10
Jenni SimolaFinspångs SOK11:12
Lisa MalmströmTjalve IF Norrköping11:14
Elin GunnarssonFinspångs SOK11:16
Regina KellyOK Linné11:18
Josefin LindbergIFK Mora OK11:20
Anna JohanssonAnkarsrums OK11:22
Isabelle SjöbergOK Österåker11:24
Samantha SaegerOK Linné11:26
Karin SvenssonFinspångs SOK11:28
Anne BaderOK Kåre11:30
Joline IngelssonOK Hammaren11:32
Sofie AarnesNydalens SK11:34
Maria ElmelidLinköpings OK11:36
Kristina LarssonOK Österåker11:38

H21

4 450 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robbie AndersonGöteborg-Majorna OK13:05
Marcus HanssonLinköpings OK13:07
Thomas EkKöping-Kolsva OK13:09
Tobias KonradssonOK Roxen13:11
Johan AllardLinköpings OK13:13
Joakim GustafssonFinspångs SOK13:15
Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL13:17
Erik SandhOK Roxen13:19
Jonas VikströmKöping-Kolsva OK13:21
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro13:23
Simon NybergNAIS Orienteringsklubb13:25
Erik SköldLinköpings OK13:27
Tobias AnderssonOK Österåker13:29
Johan CelanderKöping-Kolsva OK13:31
Robin PousetteLånghundra IF13:33
Björn CarlsonOK Roxen13:35
Marcus RamströmOK Kåre13:37
Andrew QuinIFK Lidingö SOK13:39
Zdenek LiscinskyTullinge SK13:41
Tobias BeckiusOK Tyr13:43
Per ÖstlundOK Roxen13:45
Vidar SjögrenTjällmo-Godegårds OK13:47
Erik MattssonJärla Orientering13:49
Janne SelkäläKöping-Kolsva OK13:51

D20

3 550 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isabella TapperIFK Lidingö SOK11:15
Evelyn WendeliusIFK Lidingö SOK11:17

H20

3 670 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan B NordahlDomnarvets GOIF11:39
Sixten ElehedLinköpings OK11:41
Martin KihlSundbybergs IK11:43

D18

3 550 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna SundströmVästerås SOK11:01
Karolina BjärnlidIFK Lidingö SOK11:03
Vera BogrenSundbybergs IK11:05
Jonna LundbäckJärfälla OK11:07

D16

3 410 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
600Filippa BjörkhammerBjörkfors GOIF12:50
602Tuva FalkSundbybergs IK12:54
603Ebba BerglinKarlskrona SOK12:56
604Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF12:58
605Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK13:00
606Johanna PetterssonGustavsbergs OK13:02
607Kajsa BogrenSundbybergs IK13:04
608Lovisa NilssonAttunda OK13:06
610Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb13:10
611Hanna LundgrenLinköpings OK13:12
612Lovisa JohanssonKarlskrona SOK13:14
613Tove PetterssonOK Roxen13:16
614Amelie RajanIFK Lidingö SOK13:18
615Elin NetzOK Kolmården13:20
616Tilda ÖstbergStora Tuna OK13:22
618Anna JohnssonSkogspojkarnas OK13:26
620Hanna RothLinköpings OK13:30
621Elsa NilssonDomnarvets GOIF13:32
622Agnes MalmgrenOckelbo OK13:34
623Jonna AlfredssonOK Roxen13:36
624Emma ErikssonTjällmo-Godegårds OK13:38
625Ebba LindellIF Thor13:40
626Therese NilssonOK Österåker13:42
627Agnes BromanOK Roslagen13:44
628Moa HjorthDomnarvets GOIF13:46
630Matilda LindhSundbybergs IK13:50

H16

3 440 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
700Erik JohnssonOK Kolmården10:59
701Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11:01
702Emil BybergDomnarvets GOIF11:03
703Rasmus PetterssonOK Djerf11:05
704Isak AnängenNyköpings OK11:07
705Albin LindskogOK Ravinen11:09
706Viktor SvenskStora Tuna OK11:11
707Leo JohanssonOK Kolmården11:13
709Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK11:17
710Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb11:19
711Valter PetterssonOK Tisaren11:21
712Olof LjunggrenLinköpings OK11:23
713Erik BrandtDomnarvets GOIF11:25
715Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK11:29
716Linus MalmKFUM Örebro OK11:31
717Simon JohanssonOK Kolmården11:33
718Jakob ThellsénOK Roxen11:35
719Anders WidlundIFK Lidingö SOK11:37
720Tobias SjöstedtOK Måsen11:39
721Isak BerggrenGävle OK11:41
722Lukas WernerIFK Lidingö SOK11:43
723Jakob SjöbergGävle OK11:45
724Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11:47
725Martin RinnbäckOK Ravinen11:49
727Albin BergerDomnarvets GOIF11:53
728Erik HanssonKarlskrona SOK11:55
729Simon FriskGustavsbergs OK11:57
730Isak GeliusSnättringe SK11:59
731Joar HertinIK Hakarpspojkarna12:01
732Karl GrywenzOK Linné12:03
733David MelinOK Rodhen12:05
734Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb12:07
736Malte EvebornOK Roxen12:11
737Albin FalkNyköpings OK12:13
738Arvid KronmarKarlskrona SOK12:15
739Alfred LiljeströmGävle OK12:17
740Lars Young VikNydalens SK12:19
741Ludvig JarlemarkIFK Lidingö SOK12:21
742Johan LundbäckJärfälla OK12:23
743Philip CarlssonNyköpings OK12:25
744Robert Olsson KihlborgIFK Lidingö SOK12:27
745Emil BoströmOK Linné12:29
746Arvid WesterbergOK Kolmården12:31
748Frantisek SvetnickyKarlskrona SOK12:35
749Jonatan StåhlSundbybergs IK12:37
750David BorgSödertälje-Nykvarn OF12:39
751Isak JonssonNydalens SK12:41
752Emanuel HerberthsonLinköpings OK12:43
753Karl GranathOK Kåre12:45

H16K

3 060 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Edvin WaldfeltFinspångs SOK11:08
Albin EronnLinköpings OK11:12

D14

3 060 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sanna SanderOK Milan10:51
Sofie VindFinspångs SOK10:53
Ester BlomsterIF Thor10:55
Jensine SvenssonFinspångs SOK10:57
Märta KämmerlingOK Motala10:59
Amanda SjödinOK Tisaren11:01
Lisa ThunellIFK Lidingö SOK11:03
Linnea LundOK Kolmården11:05
Fanny ÖstlundOK Kolmården11:07
Pia Young VikNydalens SK11:09
Amanda GranqvistOK Ravinen11:11
Ronja StåhlSundbybergs IK11:13
Caroline GuttkeNyköpings OK11:15
Sigrid CarlssonSundbybergs IK11:17
Lova PermanOK Tyr11:19
Linn AldénOK Roxen11:21
Ida ÖsterbergGustavsbergs OK11:23
Linnéa BorggrenDomnarvets GOIF11:25
Tilda MårtenssonOK Ravinen11:27
Alice EkNyköpings OK11:29
Emma WesterlundNyköpings OK11:33
Kristin HerberthsonLinköpings OK11:35
Anja NilssonDomnarvets GOIF11:37
Alma SvennerudKarlskrona SOK11:39
Agnes DambergIFK Lidingö SOK11:41
Smilla MogensenOK Ravinen11:43
Ebba NäsmanLerums SOK11:45
Moa Algers OmholtSkogspojkarnas OK11:47
Julia BergKFUM Örebro OK11:49
Linn JohnssonMatteus SI11:53
Tilde JonssonOK Österåker11:55
Emma AlmgrenOK Ravinen11:57
Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF11:59
Miranda FredrikssonNyköpings OK12:01
Alice ErikssonTjällmo-Godegårds OK12:03
Cornelia KindlundOK Tyr12:05
Kerstin LjungemyrOK Kolmården12:07
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb12:09
Johanna AlmgrenOK Ravinen12:13
Alva SvenskTjällmo-Godegårds OK12:15
Elin KjellmanLinköpings OK12:17
Rebecca TakeOK Tyr12:19
Alice JohanssonFinspångs SOK12:21

H14

3 060 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emil SöderbergTjällmo-Godegårds OK12:26
Linus KarlssonOK Tisaren12:28
Olle SandströmOK Ravinen12:30
Anton TörnqvistKarlskrona SOK12:32
Måns BjörnskiöldOK Roxen12:34
Noel HelmerssonOK Tisaren12:36
Vilgot KempeOK Denseln12:38
Emil BrunbergNyköpings OK12:40
Eskil WidehagSundbybergs IK12:42
Albin MalmgrenOckelbo OK12:44
Mattias JosefssonOK Roxen12:46
Viktor BoströmOK Linné12:48
Hugo PerssonOK Denseln12:50
Albin GezeliusIFK Mora OK12:52
Oscar EkenborgNyköpings OK12:54
Jonathan BlomlöfIFK Lidingö SOK12:56
Sverre RöjgårdOK Kolmården12:58
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK13:00
Johan ÅrbrinkLinköpings OK13:02
Teo StruckOK Ravinen13:04
Carl HedegårdOK Kolmården13:06
Edvin HellstenNyköpings OK13:08
Oliver HöögOK Motala13:10
Hugo LindskogOK Ravinen13:12
Lucas AlzénGustavsbergs OK13:14
Alfred HallqvistUlricehamns OK13:16
Hugo KindbornOK Hällen13:18
Edvin WalterssonOK Roxen13:20
Elmer WaldfeltFinspångs SOK13:22
Rasmus LindblomGustavsbergs OK13:28
Karl HjärtsjöTjällmo-Godegårds OK13:30
Mattias ÖstbergStora Tuna OK13:32
Tim MartinssonOK Motala13:34
Emil LarssonOK Tisaren13:36
Hugo LarssonKarlskrona SOK13:40
Eric HallnerOckelbo OK13:42
Albin KjellbergBjörkfors GOIF13:46

D14K

2 610 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malva MöllerOK Linné10:59
Sanna RinnbäckOK Ravinen11:03
Malin BorgLinköpings OK11:05
Edith DomeijKarlskrona SOK11:09

H14K

2 610 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Valle SehlerOK Kolmården11:33

D12

2 610 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lova KronmarKarlskrona SOK12:27
Alva KarlssonOK Kolmården12:29
Molly GeliusSnättringe SK12:31
Frida MelinOK Rodhen12:33
Hanna AnängenNyköpings OK12:35
Maja EliassonDomnarvets GOIF12:37
Johanna BergKFUM Örebro OK12:39
Elin GezeliusIFK Mora OK12:41
Malva ÖsterbergOK Eken12:43
Kerstin DomeijKarlskrona SOK12:45
Filippa GuttkeNyköpings OK12:47
Maja FalkSundbybergs IK12:49
Yrsa RöjgårdOK Kolmården12:51
Sofia TunessonSkogspojkarnas OK12:53
Klara ZimmermanTjalve IF Norrköping12:55
Annie LundOK Kolmården12:57
Emma ZettervallKarlskrona SOK12:59
Moa PihlströmOK Roxen13:01
Wilma MårtenssonOK Ravinen13:03
Sigrid LjunggrenLinköpings OK13:07
Elsa BrunbergNyköpings OK13:09
Moa GöhlFinspångs SOK13:11
Emma LarssonKarlskrona SOK13:13
Fanny WalterssonOK Roxen13:15
Sofia MelinOK Kolmården13:17
Ella MellbergNyköpings OK13:19
Anja BergerDomnarvets GOIF13:21
Tyra LindellOK Roxen13:23
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK13:25

H12

2 610 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils HolmnäsOK Klemmingen10:56
Vincent DahmTjalve IF Norrköping10:58
Elias ThellsénOK Roxen11:00
Max ÖsterbergGustavsbergs OK11:02
Odin EkNyköpings OK11:04
Rikard HellgrenFinspångs SOK11:08
Hannes MogensenOK Ravinen11:10
Filip HöögOK Motala11:12
Axel ErikssonStora Tuna OK11:14
Adrian SandellOK Roxen11:16
Olof MusslinderNyköpings OK11:20
Adam AnderssonKarlskrona SOK11:22
Olle MalmKFUM Örebro OK11:24
Ludvig EronnLinköpings OK11:26
Wilmer KempeOK Denseln11:28
Ted JohnssonMatteus SI11:30
Noah KorallMotala AIF OL11:32
Rasmus ÖbergOK Hällen11:34
Emil ClashammarNyköpings OK11:36
Linus NilssonOK Österåker11:38
Erik LundquistOK Ravinen11:42
Hugo BraamOK Denseln11:44
Theo ÅrbrinkLinköpings OK11:46
Robin WilhelmsonTjalve IF Norrköping11:48
Jacob PåledalOK Roxen11:50
Simon LundellOK Österåker11:52
Melker WaldfeltFinspångs SOK11:54
Edvin WollbrandOK Ravinen11:56
Mattias SamuelssonNAIS Orienteringsklubb11:58
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK12:02
Elis PetersonOK Denseln12:04
Petter GranathSvärdsjö Skid och Orienteringsklubb12:06
Albin StenssonNyköpings OK12:08
Malte AlbinssonOK Österåker12:10
Robin HelmerssonOK Tisaren12:12
Gustav HellgrenSkogspojkarnas OK12:14
Jan AntonowiczKarlskrona SOK12:16
Sebastian LindblomGustavsbergs OK12:20

D12K

2 570 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Cornelia LarssonFinspångs SOK11:19
Paula StruckOK Ravinen11:23

H12K

2 570 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arvid ArtilesMatteus SI11:01
Vidar EdlundTjalve IF Norrköping11:07
Nils SkymbergKFUM Örebro OK11:11

D10

2 570 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tilda MalmströmTjalve IF Norrköping11:00
Tilde EvebornOK Roxen11:02
Saga SehlerOK Kolmården11:04
Ebba HjärtsjöTjällmo-Godegårds OK11:06
Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb11:10
Elvira LindstenNyköpings OK11:12
Emma EngströmFinspångs SOK11:16
Ebba SkullmanLinköpings OK11:18
Maja SjödinOK Tisaren11:22
Irma WidehagSundbybergs IK11:24
Alice EttlingSkogspojkarnas OK11:26
Tuva DahlgrenNyköpings OK11:28
Lisa MalmKFUM Örebro OK11:30

H10

2 570 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Melker CarlssonKFUM Örebro OK11:39
Elias KronmarKarlskrona SOK11:41
Gustav JohnssonOK Måsen11:45
Erik ZettervallKarlskrona SOK11:47
Philip SjödinOK Tisaren11:49
Vilgot HellstenNyköpings OK11:53
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK11:57
Tobias FjellnerMatteus SI11:59
Isak LarssonOK Tisaren12:01
Oscar LundquistOK Ravinen12:05
Arvid KarlssonTjällmo-Godegårds OK12:07
Sebaztian AlfredssonOK Kolmården12:09
Gustav LindbergOK Roslagen12:13
Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK12:15

D35

3 670 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jenny JohanssonKFUM Örebro OK11:00
Jenny SandhOK Roxen11:02
Elinor LindstenNyköpings OK11:04
Anna KempeOK Denseln11:06
Anna-Maria IsraelssonOK Tylöskog11:08
Lisa Åberg SamorTjällmo-Godegårds OK11:10
Cecilia AlzénGustavsbergs OK11:12
Åsa OtterbjörkUmeå OK11:14
Kristin KällströmerNyköpings OK11:16
Caroline WestbomOK Österåker11:18
Susanna CaleklintKarlskrona SOK11:20

H35

4 560 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Klas BringertKatrineholms OK12:21
Martin HammarlundMotala AIF OL12:23
Jonas BraamOK Denseln12:25
Linus HolmqvistOK Österåker12:27
Markus HenrikssonLinköpings OK12:29
Gustaf BergquistSjövalla FK12:31

D40

3 670 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna LöwegrenKatrineholms OK12:28
Linda LarssonKarlskrona SOK12:30
Liselott EricsonLinköpings OK12:32
Gabriella MelinOK Rodhen12:34
Malin LindskogOK Ravinen12:36
Lena NilssonAttunda OK12:38
Elin Sundkvist BergKFUM Örebro OK12:40
Marie SvenskTjällmo-Godegårds OK12:42
Marie WalterssonOK Roxen12:46
Anna FalkSundbybergs IK12:48
Anna KorallMotala AIF OL12:50
Maria MogensenOK Ravinen12:52
Michaela LundellOK Österåker12:54
Johanna DalinLeksands OK12:56
Angelica LindblomGustavsbergs OK12:58
Cecilia EnbergLinköpings OK13:00
Johanna KindlundOK Tyr13:04

H40

4 200 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias NilssonBjörkfors GOIF10:58
Peter FredricsonIFK Mora OK11:00
Fredrik AlzénGustavsbergs OK11:02
Peter EttlingSkogspojkarnas OK11:04
James MelanderTjällmo-Godegårds OK11:06
Christian EnbergLinköpings OK11:08
Marcus AnderssonMatteus SI11:10
Joakim WalterssonOK Roxen11:12
Patrik ArlidStjärnorps SK11:14
Mats FröbergOK Linné11:16
Jakob BergKFUM Örebro OK11:18
Stefan CaleklintKarlskrona SOK11:20
Sören Nilsson PåledalOK Roxen11:22
Fredrik EkenborgNyköpings OK11:24
Johan KällsandLinköpings OK11:26
Per HolmIFK Mora OK11:28
Henrik PetersonOK Denseln11:30
Niklas AldinStora Tuna OK11:32
Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK11:34
Robert ForsbergOK Tylöskog11:36
Joakim KjellbergBjörkfors GOIF11:38
Fredrik GranathSvärdsjö Skid och Orienteringsklubb11:40
Henrik PerssonSundbybergs IK11:42
Bertil EronnLinköpings OK11:44
Dan LarssonOK Tisaren11:46
Magnus LindblomGustavsbergs OK11:48
Henrik AnängenNyköpings OK11:50
Björn LundquistOK Ravinen11:52
Kristian AlgersSkogspojkarnas OK11:54
Olof IngemarssonKarlskrona SOK11:56
Håkan SamorTjällmo-Godegårds OK11:58
Björn WrahmeIFK Mora OK12:00

D45

3 040 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulrika SanderOK Milan10:58
Malin MårtenssonOK Ravinen11:00
Gith TellsénOK Roxen11:02
Maria FredrikssonNyköpings OK11:04
Mia EronnLinköpings OK11:06
Annika SundströmVästerås SOK11:08
Maria OlofssonLinköpings OK11:10
Susanne PetterssonOK Roxen11:12
Lena LindmanFinspångs SOK11:14
Teija LeppinenIFK Lidingö SOK11:16
Åsa JosarpFK Friskus-Varberg11:18
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11:20
Susanne AldénOK Roxen11:22
Liselott RothLinköpings OK11:24
Ingela ErikssonGävle OK11:26
Lena MalmströmTjalve IF Norrköping11:28
Karin HallstenOK Ravinen11:30
Anna BerggrenGävle OK11:32
Annika ManniUmedalens IF11:34
Maria LillieströmOK Roxen11:36
Gabriella FriskGustavsbergs OK11:38
Jenny StruckOK Ravinen11:40
Helena HolmOK Roxen11:42
Annika IvarssonLinköpings OK11:44
Eva EngmanOK Denseln11:46
Eva AlbinssonOK Tyr11:48
Lotta BorgLinköpings OK11:50
Anna Gornicka-AntonowiczKalmar OK11:52
Karin LindellIF Thor11:54
Annika AsketunOK Roxen11:56

H45

4 200 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan BlomsterIF Thor12:05
Anders BoströmOK Linné12:07
Fredrik EngmanOK Denseln12:09
Stefan AronssonKFUM Örebro OK12:11
Mats LundbäckJärfälla OK12:13
Martin JarelandLinköpings OK12:15
Erik HelanderOK Roxen12:17
Fredrik MalmKFUM Örebro OK12:19
Thomas JosarpFK Friskus-Varberg12:21
Tomas BomanLinköpings OK12:23
Johan EngesLeksands OK12:25
Christian ErikssonLinköpings OK12:27
Torbjörn AnderssonOK Motala12:29
Örjan BeckiusOK Tyr12:31
Fredrik LindellIF Thor12:33
Jan SjödinOK Tisaren12:35
John HylandStjärnorps SK12:37
Åke LjunggrenLinköpings OK12:39
Sven-Johan PrytzTjalve IF Norrköping12:41
Pontus JohnssonMatteus SI12:43
Örjan SandellOK Roxen12:45
Magnus LarssonKarlskrona SOK12:47
Magnus SahlmanLinköpings OK12:49
Per KempeOK Denseln12:51
Ronny FalkSundbybergs IK12:53
Per DambergIFK Lidingö SOK12:55
Per EkNyköpings OK12:57
Patrik MartinssonOK Motala12:59
Per MagnussonLinköpings OK13:01
Magnus HjorthDomnarvets GOIF13:03
Erik KarlssonTjällmo-Godegårds OK13:05
Mikael GuttkeNyköpings OK13:07
Tomas AlbinssonOK Österåker13:09
Stefan Svensson GeliusSnättringe SK13:11
Johan OtterströmLinköpings OK13:13
Patrik FriskGustavsbergs OK13:15
Stefan KarlssonOK Denseln13:17

D50

3 040 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Monica CarlssonNyköpings OK12:05
Annika JosefssonKarlskrona SOK12:07
Annika BjörkrothStockholm Multisport Klubb12:09
Alix Young VikNydalens SK12:11
Ingegerd CarlssonSundbybergs IK12:13
Karin SkullmanLinköpings OK12:15
Åsa PerssonLaxå OK12:17
Mia LindbergBoxholm-Mjölby OL12:19
Anna KullbergLinköpings OK12:21
Anette SjöbergGävle OK12:23
Anna Von KrusenstiernaOK Kåre12:25
Marie AlfredssonOK Tyr12:27
Ann GranqvistOK Ravinen12:29
Eva PetterssonKarlskrona SOK12:31
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK12:33
Anne JohanssonKarlskrona SOK12:35
Lena StrömbäckLinköpings OK12:37
Anna LarssonSöders-Tyresö12:39
Eva-Lena JonssonNyköpings OK12:41
Elisabet EnmarkGävle OK12:43
Liselott KihlSundbybergs IK12:45
Annelie AleniusBoxholm-Mjölby OL12:47
Karin OlofssonLinköpings OK12:49
Maria JonssonNydalens SK12:51
Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF12:53
Jeanette JonssonOK Österåker12:55
Carina SandbergSäterbygdens OK12:57

H50

3 530 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars WistedtBoxholm-Mjölby OL11:42
Niklas SanderOK Milan11:44
Jonas DetterfeltLinköpings OK11:46
Johan ScherlinNyköpings OK11:48
Peter ErikssonKFUM Örebro OK11:50
Vegard HaldenNydalens SK11:52
Christer LindellLinköpings OK11:54
Olle LindmanFinspångs SOK11:56
Per CarlssonNyköpings OK11:58
Anders LillieströmOK Roxen12:00
Kalle PerssonOK Österåker12:02
Niklas RönnbäckOK Eken12:04
Per MårtenssonOK Ravinen12:06
Stefan AbrahamssonSundbybergs IK12:08
Dan NilssonNyköpings OK12:10
Ulf JohnssonSkogspojkarnas OK12:12
Magnus HerberthsonLinköpings OK12:14
Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL12:16
Joakim SkantzeSundbybergs IK12:18
Anders MagnussonNyköpings OK12:20
Magnus RajanIFK Lidingö SOK12:22
Ove RinnbäckOK Ravinen12:24
Christer BroströmOK Denseln12:26
Anders L OlssonGävle OK12:28
Jesper JohanssonLinköpings OK12:30
Per WollbrandOK Ravinen12:32
Stefan ThellsénOK Roxen12:34
Anders PetterssonKarlskrona SOK12:36
Kenneth HermanssonSigtuna OK12:38
Jan-Olof BogrenSundbybergs IK12:40
Jan CarlssonSöders-Tyresö12:42
Anders BergLinköpings OK12:44
Per SandbergSäterbygdens OK12:46
Johan HammarströmOK Måsen12:48
Jan AsketunOK Roxen12:50
Nils AronssonOK Tisaren12:52
Jörgen SköldLinköpings OK12:54
Per JohanssonMotala AIF OL12:56
Mats CarlssonSundbybergs IK12:58
Stefan MusslinderNyköpings OK13:00
Anders DalhammerOK Roxen13:02
Håkan BerlinHästveda OK13:04
Lars SkymbergKFUM Örebro OK13:06
Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK13:08
Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb13:10
Thomas RimhagenLinköpings OK13:12

D55

3 260 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anne BössfallLinköpings OK11:01
Pirkko HammarströmOK Måsen11:03
Annika DavidssonOK Klemmingen11:05
Anna-Karin SundqvistTullinge SK11:07
Anna-Lena TynongGävle OK11:09
Inger BergLinköpings OK11:11
Ingrid JohanssonGamleby OK11:13
Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK11:15
Ingrid RoosMotala AIF OL11:17
Carina DoyleSundbybergs IK11:19
Yvonne JohanssonGamleby OK11:21
Eva WalheimRobertsfors IK11:23
Carina JacobssonOK Rodhen11:25
Carina FaxénLinköpings OK11:27

H55

3 670 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alf SnellerSöders-Tyresö11:25
Lars BohlinOK Eken11:27
Jan SundbüeOK Hällen11:29
Mats WalheimRobertsfors IK11:31
Mikael SundqvistTullinge SK11:33
Harry HietanenGävle OK11:35
Jan LindhSundbybergs IK11:37
Hans TarandiIFK Lidingö SOK11:39
Carl-Johan ThorellOK Ravinen11:41
Håkan PerssonLaxå OK11:43
Per BjurströmOK Tisaren11:45
Peo SvenskStora Tuna OK11:47
Peter LindebringOK Denseln11:49
Jörgen BatzSkarpnäcks OL11:51
Werner KöhlerTullinge SK11:53
Mikael KindbornOK Hällen11:55
Jan KihlSundbybergs IK11:57
Rikard BorgLinköpings OK11:59
Roger EngmanHagaby GoIF Örebro12:01
Karri LindellOK Måsen12:03
Håkan WåhlanderFrölunda OL12:05
Tommy ErikssonTjalve IF Norrköping12:07
Curt LandinRehns BK12:09
Tapani MattusIFK Lidingö SOK12:11
Pedro LundqvistLinköpings OK12:13
Anders EnmarkGävle OK12:15
Alf JernbergOK Enen12:17
Mats HallNyköpings OK12:19
Christer KarlssonBoxholm-Mjölby OL12:21
Ronny NordgrenSundbybergs IK12:23
Gunnar LangsSkarpnäcks OL12:25
Mats JönssonKorsnäs IF OK12:27

D60

2 600 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kerstin Caap-HällgrenHärnösands OK11:20
Vivianne LindstamSol Tranås11:22
Ulla-Karin JohanssonAnkarsrums OK11:24
Marie SvernestamLinköpings OK11:26
Catharina ForsénOK Denseln11:28
Lena JohanssonSkogspojkarnas OK11:30
Berit MartinssonFinspångs SOK11:32
Gerd HagströmTjalve IF Norrköping11:34
Carin AnderssonOK Denseln11:36
Lena PerssonGamleby OK11:38
Monika LarssonSkarpnäcks OL11:40
Helena BachmanTäby OK11:42

H60

3 550 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran SvenssonOK Roxen11:20
Carl-Gustav NöjdNAIS Orienteringsklubb11:22
Sören JonssonNydalens SK11:24
Mikael TarandiIFK Lidingö SOK11:26
Torgny JeppssonKatrineholms OK11:28
Ove ErikssonNyköpings OK11:30
Jan JohanssonGamleby OK11:32
Per Ove WallénTäby OK11:34
Lennart SvernestamLinköpings OK11:36
Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL11:38
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF11:40
Karl MollénOK Denseln11:42
Stefan GustafssonOK Hällen11:44
Jan LundgrenLinköpings OK11:46
Ingemar PerssonGamleby OK11:48
Christer FranssonMotala AIF OL11:50
Pär ForsströmStjärnorps SK11:52

D65

2 600 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mona ForsbergNyköpings OK11:48
Barbro ÖstlundOK Roxen11:50
Monica SvärdOK Klemmingen11:52
Gunnel GillenäsKristinehamns OK11:54
Annie GunnarstorpOK Motala11:56
Margareta SvenssonAnkarsrums OK11:58
Maja-Stina GustavssonOK Roxen12:00
Maud Göthe LundgrenLinköpings OK12:02
Mona PetersenOK Motala12:04

H65

3 260 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Conny NilssonNyköpings OK11:34
Lennart LundquistOK Nalle11:36
Christer GillenäsKristinehamns OK11:38
Per  GustavssonOK Roxen11:40
Göran SvärdOK Klemmingen11:42
Olle ArmanNyköpings OK11:44
Pelle SkullmanLinköpings OK11:46
Göran ForsbergNyköpings OK11:48
Hans PerssonMatteus SI11:50
Kent GranqvistVästerviks OK11:52
Bengt ÖstlundOK Roxen11:54
Hans GustavssonNyköpings OK11:56
Kjell JohanssonAnkarsrums OK11:58
Anders ÅbergTjällmo-Godegårds OK12:00

D70

2 600 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulla LindellOK Hällen11:02
Eva LindgrenLinköpings OK11:04
Kerstin BengtssonMotala AIF OL11:06
Kristina SkoglundSödertälje-Nykvarn OF11:08
Inger PetterssonBjörkfors GOIF11:10
Stina KorallMotala AIF OL11:12
Inga JohanssonNyköpings OK11:14
Carina LindmanFinspångs SOK11:16

H70

3 120 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Claes MartinssonFinspångs SOK11:33
Jerry MartinssonOK Motala11:35
Hans-Ove ErikssonNyköpings OK11:37
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL11:39
Leif SamorTjällmo-Godegårds OK11:41
Peter HagströmTjalve IF Norrköping11:43
Bertil WahlqvistIFK Norrköpings OK11:45
Arne AnderssonOK Motala11:47
Lennart PetterssonBjörkfors GOIF11:49
Åke BorgerAnkarsrums OK11:51
Rolf-Inge KarlssonBoxholm-Mjölby OL11:53
Roger DanielssonLinköpings OK11:55
Anders SvenssonAnkarsrums OK11:57
Curt KarlssonNyköpings OK11:59
Claus PetersenOK Motala12:01
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF12:03
Nils SjödinTjalve IF Norrköping12:05

D75

2 240 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lotta GranholmLinköpings OK11:29
Britt PetterssonOK Roxen11:31
Britten PerssonFinspångs SOK11:33
Britt-Marie SjöbergOK Tor11:35

H75

3 120 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans LindgrenTrosabygdens OK11:01
Lennart SturessonVästerviks OK11:03
Stig IsraelssonOK Tylöskog11:05
Gösta LindmanFinspångs SOK11:07
Ellert ThunholmOK Roxen11:09
Anders JohanssonNyköpings OK11:11
Stig BengtssonMotala AIF OL11:13
Bengt KarlssonLinköpings AIK11:15
Göran HektorLinköpings OK11:17
Nils-Göran KempeOK Denseln11:19
Sune LindellOK Hällen11:21
Uno BergOK Motala11:23
Curt ThorénNyköpings OK11:25

H80

2 600 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Holger PerssonOK Eken11:00

Inskolning

2 350 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tove ErikssonKlubblös10:39:46
Arvid ErikssonStora Tuna OK10:47:03
Linn BorgOK Denseln10:49:53
Elsa GillerforsNAIS Orienteringsklubb10:51:25
Leonid RyapolovIFK Mora OK11:03:22
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK11:11:49
Elsa KorallMotala AIF OL11:23:32
Joar PerssonSundbybergs IK11:29:56
Alvin KorallMotala AIF OL11:38:45
Sophie WiduchKarlskrona SOK11:48:11
Moa HydenKlubblös12:07:37
Elin AlfredssonOK Roxen12:24:30
Maja Algers OmholtSkogspojkarnas OK
Ville AnderssonMatteus SI

U1

2 350 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nora AldinStora Tuna OK10:30:04
Majken EdlundTjalve IF Norrköping10:35:05
Rasmus WilhelmsonTjalve IF Norrköping10:59:03
Felix AnderssonNAIS Orienteringsklubb11:01:24
Nils JohnssonMatteus SI11:01:30
Emil TingströmNAIS Orienteringsklubb11:01:37
Jakob FjellnerMatteus SI11:04:02
Leonardo MelinOK Kolmården11:26:22
Harald CarlssonKFUM Örebro OK11:39:20
Märta ErikssonStora Tuna OK12:14:06
Malte AnderssonMatteus SI12:15:46
Hanna KarlssonOK Kolmården12:32:40
Betty PerssonSundbybergs IK12:42:19
Malin GöhlFinspångs SOK12:57:08
Matilda ÖsterlundMatteus SI

U2

2 570 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emmy BorgOK Denseln10:50:59
Viggo NäsmanLerums SOK10:57:42
Ture LindskogOK Ravinen11:02:16
Tuva AnderssonNAIS Orienteringsklubb11:02:19
Tilde TingströmNAIS Orienteringsklubb11:02:42
Hampus AlzénGustavsbergs OK11:05:08
Anton FaxénVäxjö OK11:05:11
Alexander LarssonFinspångs SOK11:22:15
Märta SvennerudKarlskrona SOK11:24:19
Thea GeliusSnättringe SK11:25:25
Alva ViklundMatteus SI11:29:30
Melker ClashammarNyköpings OK11:37:48
Lova BraamOK Denseln11:39:40
Oskar SöderströmOK Kolmården11:49:52
Alvar KempeOK Denseln11:53:27
Love OtterströmLinköpings OK12:08:10
Jalmar OtterströmLinköpings OK12:08:16
Erik EttlingSkogspojkarnas OK12:26:40
Nils BjörnskiöldOK Roxen12:37:35
Holger DomeijKarlskrona SOK12:47:15
Hannes PetersonOK Denseln12:51:21
Sanna JosefssonOK Kolmården

ÖM1

2 570 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isak DalinLeksands OK11:30:19
Jimmy JonssonKlubblös11:59:45
Gustav BaderOK Kåre12:47:04
Magnus BrunbergNyköpings OK13:04:59

ÖM3

2 760 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Test TestOK Kolmården10:23:09
AnneMarie VindFinspångs SOK10:31:48
edwin SelanderOK Hällen10:41:52
Lotta MöllerOK Linné10:54:22
Gerd MüllerTjalve IF Norrköping10:55:06
Karin GundbergOK Kolmården10:56:27
Ida WesterlundNyköpings OK10:59:30
Arne WesterlundNyköpings OK10:59:31
Anna GuttkeNyköpings OK11:02:12
Jens FastBoxholm-Mjölby OL11:03:09
Jyrki ManniUmedalens IF11:14:38
Boel JonssonOK Denseln11:28:04
Oskar DalinLeksands OK11:30:12
Lars JohnssonOK Måsen11:45:18
Anneli BorgOK Denseln11:45:20
Agnes NilssonDomnarvets GOIF11:47:05
Magdalena SjödinOK Tisaren11:50:01
Pia KlarÄrla IF11:51:56
Carolina MagnussonLinköpings OK11:55:13
Helena LindgrenNAIS Orienteringsklubb12:21:33
Britt BjörklundBjursås OK12:30:37
Charlotte EklöfNAIS Orienteringsklubb12:33:45
Linn EngmanKöping-Kolsva OK12:43:09
Sara BengtsonKöping-Kolsva OK12:45:31
Ella BerlinHästveda OK12:50:23
Magnus HallqvistUlricehamns OK12:52:04
Karin ZimmermanTjalve IF Norrköping12:55:01

ÖM5

3 480 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders SvenssonFinspångs SOK10:33:20
Albin PetterssonHammarkinds OK10:42:45
Annika LidOK Tranan10:49:34
Ole PedersenLinköpings OK10:51:19
Kerstin BobergOK Roxen10:53:37
Annica BergerDomnarvets GOIF10:58:21
Anne ErikssonKFUM Örebro OK11:06:17
Veronica ÖsterbergGustavsbergs OK11:07:08
Matz HöögOK Motala11:15:55
Lovisa ManniUmedalens IF11:17:42
Nina KämmerlingOK Motala11:18:06
Cecilia BjurströmOK Tisaren11:19:17
Jens HällgrenBrännans IF11:23:54
Eric HällgrenBrännans IF11:25:36
Sofia PerssonDomnarvets GOIF11:25:56
Titti DalgrenNyköpings OK11:26:42
William LövforsKlubblös11:28:23
Ulrika BorggrenDomnarvets GOIF11:28:36
Nicklas DahlgrenNyköpings OK11:30:22
Niclas KinnanderMatteus SI11:30:45
Mikael WiduchKarlskrona SOK11:34:09
Mats BacktemanLinköpings OK11:34:49
Karin BacktemanLinköpings OK11:37:01
Maria NilssonDomnarvets GOIF11:37:25
Lena NilssonOK Österåker11:38:52
Andreas GundbergOK Kolmården11:46:54
Peter WilhelmsonTjalve IF Norrköping11:47:56
Jonas RosénBoxholm-Mjölby OL11:49:53
Mikael HellgrenSkogspojkarnas OK11:52:43
Andreas NäsmanLerums SOK11:53:14
Gunnel HanssonKarlskrona SOK11:55:36
Helena GummessonKarlskrona SOK11:57:13
Anders SundellStockholm Multisport Klubb11:59:53
Sonja Albisser SvenssonFinspångs SOK12:01:10
Linda SvenssonFinspångs SOK12:01:13
Britt-Marie ErikssonOK Rodhen12:04:09
Sandra WiduchKarlskrona SOK12:06:10
Kent TörnqvistKarlskrona SOK12:06:12
Tommy AnderssonNAIS Orienteringsklubb12:11:57
Sandra HanssonOK Rodhen12:13:12
Jeanette AnderssonKarlskrona SOK12:14:01
Pernilla TunessonSkogspojkarnas OK12:14:27
Niklas HydénOK Kolmården12:18:02
Gittan GeliusSnättringe SK12:31:11
Erika DomeijKarlskrona SOK12:41:02
Erik ÖsterbergOK Eken12:44:14
Johan TingströmNAIS Orienteringsklubb12:52:15
Elin RimhagenLinköpings OK12:54:11

ÖM7

3 020 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tjelvar OtterbjörkUmeå OK10:30:11
Claes-Göran PeterssonBurseryds IF10:30:55
Martina NyrénBurseryds IF10:35:37
Annika PeterssonBurseryds IF10:38:44
Lars JohanssonOK Motala10:39:58
Gunnel SundbergFinspångs SOK10:40:37
Jörgen AskbrinkHammarkinds OK10:42:52
Hannes CarlssonHammarkinds OK10:46:07
Per FröbergTjalve IF Norrköping10:49:03
Roger StigssonLinköpings OK10:50:28
Andrea BalakovaNyköpings OK10:55:58
Johan DahmTjalve IF Norrköping11:00:41
Sara AnderssonOK Denseln11:03:32
Torgny FaxénLinköpings OK11:09:55
Christian KemmerlingOK Motala11:10:48
Göran DavidssonOK Klemmingen11:11:03
Veronica NuijaTjalve IF Norrköping11:12:49
Thomas PerssonOK Denseln11:13:49
Bibi SilvemarkDalaportens OL11:21:04
Anders SilvemarkDalaportens OL11:21:07
Jan AnderssonGävle OK11:23:38
Leif SvenssonOK Tisaren11:24:48
Lena FröbergTjalve IF Norrköping11:25:45
Sofia BorgLinköpings OK11:26:01
Carin RosénGustavsbergs OK11:27:23
Kurt AnderssonOK Denseln11:28:54
Emil BruhnBoxholm-Mjölby OL11:28:59
Anna BogrenSundbybergs IK11:29:40
Per GrywenzOK Linné11:35:11
Martin HochwallnerLinköpings OK11:39:12
Åsa BraamOK Denseln11:39:43
Carina ErikssonNyköpings OK11:44:58
Carin RosanderFinspångs SOK11:47:48
Emma FaxénVäxjö OK11:50:04
Jesper WaldfeltFinspångs SOK11:57:20
Jörgen JonssonKlubblös11:59:48
Yvonne TovenStora Tuna OK12:01:20
Anna  Lundquist OK Ravinen12:05:17
Magnus AnderssonOK Denseln12:10:16
Ådne SkjärsteinIL Tyrving12:11:22
Anna KarlqvistTjällmo-Godegårds OK12:15:41
Per MelinOK Rodhen12:25:20
Sofie LandqvistKöping-Kolsva OK12:31:20
Jenny WohlinDomnarvets GOIF12:33:18
Amanda JohanssonOK Orion12:35:42
Marika LundinTjällmo-Godegårds OK12:40:58

ÖM8

4 590 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK10:34:31
Johan FröbergTjalve IF Norrköping10:36:12
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK10:36:29
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK10:37:35
Fredrik UrbergHammarkinds OK10:41:48
Ann-Sofi KarlssonGävle OK10:45:25
Johan JylltorpLinköpings OK10:46:17
Christian JanssonOK Tranan10:47:11
Peter Njord-WesterlingHammarkinds OK10:49:20
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK10:49:59
Anders VisterNydalens SK10:53:34
Jere SipponenIFK Lidingö SOK10:55:20
Märit KarlströmOK Linné10:59:38
Johan MöllerOK Linné10:59:48
Måns FaxénVäxjö OK11:00:47
Nils MalmIFK Lidingö SOK11:01:56
Patrik EvebornOK Roxen11:03:15
Filip JacobssonOK Tisaren11:04:08
Sara HellstenNyköpings OK11:05:24
Magnus BergerDomnarvets GOIF11:06:13
Peter WilhelmssonKarlskrona SOK11:07:12
Daniel AxelssonMålilla OK11:09:03
Allan MogensenOK Ravinen11:10:43
Mattias ErikssonOK Denseln11:11:45
Sarah PerssonOK Denseln11:14:28
Pavlo UshkvarokOK Denseln11:17:13
Niclas NilssonOK Österåker11:18:47
Roine PetterssonIFK Göteborg11:19:45
Magnus KronmarKarlskrona SOK11:22:20
Jesper KolmodinAndrarums IF11:28:19
Anders DalinLeksands OK11:30:48
Tobias ForsénTullinge SK11:31:35
Torbjörn KölzowOK Ravinen11:32:32
Ida ForsénTullinge SK11:33:08
Jonny KarlssonOK Denseln11:38:48
Jennie Hellström OlssonOK Linné11:44:06
Emma JohanssonDomnarvets GOIF11:44:24
Lars ErikssonKlubblös11:47:00
Fredrik JohnssonKFUM Örebro OK11:47:42
Henrik SandströmOK Ravinen12:01:15
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK12:04:38
Mattias ZachrissonOK Roxen12:10:29
Håkan AnderssonKarlskrona SOK12:12:20
Gunnar FiskumIL Tyrving12:16:29
Maja AnderssonOK Orion12:17:32
Anna MalmlövOK Skogsfalken12:32:19
Daniel GustafssonKFUM Örebro OK12:38:33
Håkan NilssonDomnarvets GOIF12:40:23
Henrik EijsinkNydalens SK12:48:49
Johan SköldLinköpings OK12:49:25
Björn ZettervallKarlskrona SOK12:51:50
Malin AxFinspångs SOK12:52:47
Olle BoströmJärla Orientering12:53:11
Lenka ZatloukalovaTullinge SK12:53:16
Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna13:04:49
Nils OlssonOK Linné13:23:06

Annonser