Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Göteborgsdubbeln, lång

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Göteborgsdubbeln, lång
Arrangörsorganisation: Lerums SOK
Datum: lördag 8 april 2017

D21

7 210 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Helena StrandOK Landehof09:56
Jenny JohanssonIFK Göteborg09:59
Sara SchmidtTrollhättans SOK10:02
Elin HamreforsSävedalens AIK10:05
Linnéa BäckströmHestra IF10:08
A.E. EdsenDansk Militære Landshold10:11
Moa GustafssonUddevalla OK10:14
Amilia BjörklundSävedalens AIK10:17
Frida EmanuelssonOK Pan-Kristianstad10:20
Amanda HanssonBredaryds SOK10:23
Erica PetterssonIFK Göteborg10:26
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro10:32
Märta MollénSävedalens AIK10:35
Lina StrandGöteborg-Majorna OK10:38
K.H. BaagøDansk Militære Landshold10:41
Aina EdgrenTrollhättans SOK10:44
Filippa SpånérSävedalens AIK10:47
Lucyna DrewniowskaGöteborg-Majorna OK10:50
N.G. NajbjergDansk Militære Landshold10:53
Annica EngIFK Göteborg10:56
Malin WidénUddevalla OK10:59
Lovisa LemanGöteborgs SK11:02
Anna KindlundhSödertälje-Nykvarn OF11:05
Sofia EbermarkSävedalens AIK11:08
Frida StrömgårdUddevalla OK11:11
A. HadbergDansk Militære Landshold11:14
Sina SeipelElfsborg SOK11:17
Erika LindqvistSävedalens AIK11:20
Kristin SkaarRyda SK11:23
Laila B HöglundFK Herkules11:26
Sofia LarssonHestra IF11:29
Klara PålssonSävedalens AIK11:32
Linnea GustafssonUddevalla OK11:35

H21

10 440 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik WeihardSävedalens AIK09:52
Björn KarlssonOK Orinto09:54
Victor AxbomOK Landehof09:56
Heino OllinSävedalens AIK09:58
Per RosénIK Uven10:00
J. MøllerDansk Militære Landshold10:02
Daniel WernerssonGöteborg-Majorna OK10:04
Eskil KinnebergIFK Göteborg10:06
Mikael JohanssonOK Skogshjortarna10:08
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF10:10
Rickard NorlinKungälvs OK10:12
Jonas LundgrenStora Tuna OK10:14
Patrik CorneliussonOK Löftan10:16
Andreas HermanssonOK Stigen10:18
Mattias NilssonOK Alehof10:20
Ilya BeliankaSävedalens AIK10:22
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK10:24
J.M. JensenDansk Militære Landshold10:26
Hugo ThunbergOK Alehof10:28
Johan LarssonOK Skogshjortarna10:30
H.K. LarsenDansk Militære Landshold10:32
Kevin StåhlOK Hammaren10:34
Arvid VågIFK Göteborg10:36
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK10:38
Jesper NilssonUlricehamns OK10:40
Markus LarssonHestra IF10:42
Martin HenricsonMölndal Outdoor IF10:44
Jonas PalmSävedalens AIK10:46
J.R. AndersenDansk Militære Landshold10:48
Gustav BoquistIK Uven10:50
Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna10:52
Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK10:54
Erik EngstrandIFK Göteborg10:56
Johan StrandGöteborg-Majorna OK10:58
Markus NordmarkNässjö OK11:00
Johan OlsonIK Uven11:02
Magnus HomannOK Orinto11:04
Vidar FaxénSävedalens AIK11:06
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK11:08
Marcus MillegårdSävedalens AIK11:10
Fredrik EdénIFK Göteborg11:12
Eric HanssonIK Hakarpspojkarna11:14
Daniel OlssonUddevalla OK11:16
Johan AntonssonOK Löftan11:18
Johan HellmanVänersborgs SK11:20
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK11:22
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad11:24
Daniel NetzIFK Göteborg11:26
Benjamin EdlundHestra IF11:28
A.R. AndersenDansk Militære Landshold11:30
Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna11:32
Fredrik MattssonOK Kåre11:34
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna11:36
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK11:38
Jakob EngIFK Göteborg11:40
A. Mikkelsen-JensenDansk Militære Landshold11:42
Albin ThunbergOK Alehof11:44
Albin PetterssonOK Tisaren11:46

D21 Kort

4 930 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK11:06
Sara HolmdellGöteborg-Majorna OK11:08
Lisa WeimannIK Uven11:10
Tove UddMarkbygdens OK11:12
Camilla LundgrenGöteborg-Majorna OK11:14
Nadia El-CharifTolered-Utby Ol-klubb11:16
Maria PollMölndal Outdoor IF11:18

H21 Kort

8 240 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Niclas StåhlIK Uven10:46
Niklas HelmertzFrölunda OL10:49
Patrik LilleengOK Gipen10:52
Johan HindérTolered-Utby Ol-klubb10:55
Jonas HemlinIK Uven10:58
Arvid HammarFK Herkules11:01
Andreas KarlssonSävedalens AIK11:04
Oskar BörjesonRyda SK11:07
John GabrielssonSävedalens AIK11:10
Anton HemlinIK Uven11:13
Thomas AspIFK Göteborg11:16

H20

7 790 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
C. MøllerDansk Militære Landshold10:35
Robin BeglingerOLG Murten10:37

D18

4 930 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Moa SjöbergGöteborg-Majorna OK10:44
Tuva Carlsson WallumSävedalens AIK10:46
Hanna BoquistIK Uven10:48
Emelie KarlssonOK Landehof10:50
Emma NordbergOK Tranan10:52
Céline GuillandOLG Murten10:54
Isabella LagoGöteborg-Majorna OK10:56
Astrid NorgrenStora Tuna OK10:58
Elin HermanssonKungälvs OK11:00
Ida KristianssonTrollhättans SOK11:02

H18

6 760 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oscar KarlssonTrollhättans SOK11:19
Axel ForsmanFK Herkules11:22
Erik LundStenungsunds OK11:25
Nils HammarFK Herkules11:28
Jonatan Wedberg-KilnäsSjövalla FK11:31
Jonas LauriFK Herkules11:34

D16

4 550 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida SüdhoffBrattås CK09:59
Matilda ÅkessonOK Landehof10:02
Matilda HagstrandLerums SOK10:05
Emely WeihartHestra IF10:08
Alva BohlinIFK Göteborg10:11
Maria LogrenSjövalla FK10:14
Thea FagerströmIFK Göteborg10:17
Julia LindbladSävedalens AIK10:20
Tilda MelkstamLerums SOK10:23
Nora AronengHestra IF10:26
Malin KristianssonTrollhättans SOK10:29
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK10:32
Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK10:35
Maja OttossonMölndal Outdoor IF10:38
Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK10:41
Lovisa MoqvistLerums SOK10:44
Olivia AspIFK Göteborg10:47
Lovisa LagerHalmstad OK10:50
Ida HelgessonHestra IF10:53
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:56

H16

5 620 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Wilmer LindblomKungälvs OK10:16
Isak OlssonStigsökarna10:19
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK10:22
Joar TryggöTrollhättans SOK10:25
Olle BergstedtMarkbygdens OK10:28
Emil RavakkoSävedalens AIK10:31
Linus KristianssonTrollhättans SOK10:34
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK10:37
Lukas GustafssonIK Ymer10:40
Adrian VartiaOK Löftan10:43
Simon NordbergGöteborg-Majorna OK10:46
Nils KörleOK Landehof10:49
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK10:52
Arvid BacktemanLerums SOK10:55
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK10:58
Nils GrimbeckSävedalens AIK11:01
Olle ElfströmOK Orinto11:04
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK11:07
Tobias ErixonOK Kullingshof11:10
Emil AxelssonLerums SOK11:13
Hugo SetthagenOK Tranan11:16
Carl JosefssonSävedalens AIK11:19
Samuel PihlströmOK Landehof11:22

D16 Kort

4 090 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tova LarssonLerums SOK10:15

H16 Kort

4 090 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK10:00
Viktor Le ClaireFK Herkules10:03

D14

4 090 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna10:02
Sabina AumoKungälvs OK10:05
Rebecka PihlströmOK Landehof10:08
Eleonora AlinderSjövalla FK10:11
Ida BengtssonOK Alehof10:14
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb10:17
Alva NäsLerums SOK10:20
Molly GranängKungälvs OK10:23
Agnes BohlinIFK Göteborg10:26
Matilda WallströmSävedalens AIK10:29
Thilda SeldénIF Rigor10:32
Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb10:35
Elina ReinholdssonOK Alehof10:38
Rebecka RundbladFrämmestads IK10:41
Amalie ErtmannAllerød OK10:44
Disa RangertKungälvs OK10:47
Filippa FagerströmIFK Göteborg10:50
Olivia LundstedtSjövalla FK10:53

H14

4 090 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebbe HolmqvistSjövalla FK10:01
Joel RingströmOK Landehof10:04
Arvid EkströmStenungsunds OK10:07
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK10:10
David AlménTrollhättans SOK10:13
Jacob GrahnIK Uven10:16
Casper SkeppSävedalens AIK10:19
Karl GranforsOK Landehof10:22
Samuel BökeOK Kullingshof10:25
Melker ÅkessonOK Landehof10:28
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb10:31
Johan LundStenungsunds OK10:34
William SturessonLerums SOK10:37
Arvid SkeppSävedalens AIK10:40
Lowe HammarFK Herkules10:43
Gunnar FovaeusSävedalens AIK10:46
Alvin OllanderOK Landehof10:49
Anton BlomqvistMarkbygdens OK10:52
Hannes EssungerSjövalla FK10:55
Lukas LarssonOK Skogshjortarna10:58
Alfred JohanssonOK Alehof11:01
Anton KastrupFK Herkules11:04
Albin NyqvistOK Landehof11:07
Willy FjällborgStenungsunds OK11:10
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:13
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK11:16

D14 Kort

3 040 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria GergelyFK Herkules10:35
Agnes MårildGöteborgs SK10:37
Matilda AspIFK Göteborg10:39

H14 Kort

3 110 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ludvig KarlssonTrollhättans SOK10:05
Erik WettergrenIK Uven10:07
Oskar HedströmLerums SOK10:09
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg10:11
Gustav BertsOK Alehof10:13
Simon AlfredssonLerums SOK10:15

D12

3 040 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emilia LundstedtSjövalla FK10:03
Emma ChristianssonUddevalla OK10:05
Maja AxelssonLerums SOK10:07
Sara BengtssonOK Alehof10:09
Alice TryggSävedalens AIK10:11
Johanna PihlströmOK Landehof10:13
Hanna SchälinOK Alehof10:15
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb10:17
Ella PetterssonSävedalens AIK10:19
Lisa ErikssonOK Landehof10:21
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:23
Lisa MossbergFK Herkules10:25
Miranda WallströmSävedalens AIK10:27
Ida KörleOK Landehof10:29
Wilma ReinholdssonOK Alehof10:31
Elsa MoqvistLerums SOK10:33

H12

3 110 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan ErikssonOK Skogsvargarna10:37
Felix JohanssonOK Alehof10:39
Adam GranhageSjövalla FK10:41
Erik SüdhoffBrattås CK10:43
Simon GrahnIK Uven10:45
Noel BengtssonOK Skogshjortarna10:47
Simon CorneliussonOK Löftan10:49
Fabian AlinderSjövalla FK10:51
Albin SundströmHestra IF10:53
Elias NyqvistOK Landehof10:55
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:57
Isak NilssonOK Landehof10:59
Marcus LammFrölunda OL11:01
Jakob JönssonLerums SOK11:03
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK11:05
Linus AlinderSjövalla FK11:07
Emil LindbladSävedalens AIK11:09
Trond ForsstenKungälvs OK11:11
Carl-Johan StåhlSävedalens AIK11:13
Noah BjörklundSjövalla FK11:15
Elias DoncicIK Uven11:17
Emil SeldénIF Rigor11:19
Tom WeihartHestra IF11:21
Dante RangertKungälvs OK11:23

D12 Kort

2 330 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sara AlfredssonLerums SOK10:36
Lisa GunnarssonLerums SOK10:36
Sofia GustafssonGöteborg-Majorna OK10:38
Clara LövgärdOK Alehof10:42
Maja HaablaheLerums SOK10:44

H12 Kort

2 350 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arvid MårildGöteborgs SK09:56
Alexander NilssonLerums SOK09:58
Jesper LarssonLerums SOK10:00

D10

2 350 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emelina HolmqvistSjövalla FK10:52
Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna10:54
Signe NygårdOK Skogshjortarna10:56
Hilma EkströmStenungsunds OK10:58
Elin AxelssonLerums SOK11:00
Hedda  RoosIFK Göteborg11:02
Amy JohanssonIK Uven11:04
Ellen RubendahlFrölunda OL11:06
Alice BohlinIFK Göteborg11:08
Greta KarlssonTolered-Utby Ol-klubb11:10

H10

2 330 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils AndreassonIFK Göteborg10:02
Albin SvenssonFK Herkules10:04
Gustav AspIFK Göteborg10:06
Isak DahlOK Alehof10:08
Emil SkeppSävedalens AIK10:10
Hugo CorneliussonOK Löftan10:12
Melker SundströmHestra IF10:14
Axel EkdalaKungälvs OK10:16
Noah HedenblomSjövalla FK10:18
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:20
Joar BlomqvistBredareds IF10:22

D35

6 010 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Solrun GottebergMölndal Outdoor IF09:58
Martina LindbergIK Ymer10:00
Karin JogelandIK Ymer10:04

H35

8 240 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders JanssonTäby OK09:58
Anders HöijeGöteborg-Majorna OK10:01
Pim vd NouwelantMilitary Orienteering Team NL10:04
Stefan RoosIFK Göteborg10:07
Marco SmuldersMilitary Orienteering Team NL10:10
Andreas ClaessonOK Kullingshof10:13
Fredrik SturessonOK Alehof10:16
Thomas LjungOK Kullingshof10:19
Clemens RoosMilitary Orienteering Team NL10:22
Daniel NybergMölndal Outdoor IF10:25
Davy HeesakkersMilitary Orienteering Team NL10:28
Andreas Litzell IvarssonOK Skogshjortarna10:31
Roelof PosthouwerMilitary Orienteering Team NL10:34
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK10:37

D40

4 930 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Camilla WeihartOK Orinto10:02
Sofia LundbergGöteborg-Majorna OK10:04
Jeannette AumoKungälvs OK10:06
Åsa Holmstrand OllanderOK Landehof10:08
Johanna SundströmHestra IF10:10
Ulrika RundbladFrämmestads IK10:12
Agnes PetterssonSävedalens AIK10:14
Marijke KlaassenMilitary Orienteering Team NL10:16
Maria Krafft HelgessonHestra IF10:18
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:20
Hanna RangertKungälvs OK10:22
Gunilla FredmanOK Skogshjortarna10:24
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK10:26
Maria HolmqvistSjövalla FK10:28
Lotta SaetreOK Landehof10:30
Lisa CagnerOK Skogshjortarna10:32
Annette ReulOK Orinto10:34
Frida WallströmSävedalens AIK10:36
Karin AlthoffKungälvs OK10:38
Louise GötforsGöteborg-Majorna OK10:40

H40

7 790 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter SandquistMölndal Outdoor IF10:45
Erik AderstedtKungälvs OK10:47
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna10:49
Fredrik HerderssonMarkbygdens OK10:51
Sven GranforsOK Landehof10:53
Anders LövgärdOK Alehof10:55
Per RubendahlOK Skogshjortarna10:57
Peter AugustssonGöteborgs SK10:59
Jan JohanssonFrölunda OL11:01
Niklas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:03
Jimmy LanevikOK Kullingshof11:05
Max KarleOK Skogshjortarna11:07
Magnus HedmanKungälvs OK11:09
Henrik PetterssonGustavsbergs OK11:11
Erik AamotOK Skogshjortarna11:13
Anders FrickTrollhättans SK11:15
Magnus ZetterlundGöteborg-Majorna OK11:17
Magnus AlinderSjövalla FK11:21
Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK11:23

D45

4 590 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin LammFrölunda OL10:51
Ann-Sofi HermanssonKungälvs OK10:53
Helena BengtssonSävedalens AIK10:55
Nina KastrupFK Herkules10:57
Anna ErikssonOK Landehof10:59
Jenny JohanssonIK Ymer11:01
Marie-louise PerssonFK Herkules11:03
Åsa OttossonMölndal Outdoor IF11:05
Kristin EkdalaKungälvs OK11:07
Sofia KarlssonOK Landehof11:09
Anna GrahnIK Uven11:11
Åse FuxborgSjövalla FK11:13

H45

6 760 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Staffan OlofssonSjövalla FK10:00
Mats ChristianssonUddevalla OK10:03
Fredrik BergIF Rigor10:06
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL10:09
Jonas NorrmanGöteborg-Majorna OK10:12
Mikael SvenssonFK Herkules10:15
Peter AspIFK Göteborg10:18
Ulf NyqvistOK Landehof10:21
Martin JohanssonOK Orinto10:24
Lennart BengtssonFalkenbergs OK10:27
Fredrik SundströmHestra IF10:30
Conny ErixonOK Kullingshof10:33
Jonas HöijerSävedalens AIK10:36
Jussi AumoKungälvs OK10:39
Sven Arne KarlssonTrollhättans SOK10:42
Per SöderbergSjövalla FK10:45
Sven-Olof HermanssonTolered-Utby Ol-klubb10:48
Pär JohannessonFrölunda OL10:51
Thomas BergstrandBrattås CK10:54
Tomas FridénOK Gränsen10:57
Jan LagerHalmstad OK11:00
Claes SetthagenOK Tranan11:03
Mattias AnderssonFrämmestads IK11:06
Ola JodalGöteborg-Majorna OK11:09
Jens ArvidssonIF Rigor11:12
Erik LauriFK Herkules11:15
Henrik EssungerSjövalla FK11:18
Martin JakobssonHammarkinds OK11:21
Nichlas WallströmSävedalens AIK11:24
Peter DellmingIFK Göteborg11:27
Joakim ÅkessonOK Landehof11:30

D50

4 090 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin JägrydSkåneslättens OL10:48
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK10:51
Annica TholénOK Skogshjortarna10:54
Maria WidmarkIF Hagen10:57
Tuuli SaariFK Herkules11:00
Karin LaurellOK Flundrehof11:03
Lena PeterssonOK Alehof11:06
Lena CarlssonSävedalens AIK11:09
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg11:12
Ing-Marie AronengBredareds IF11:15
Malin ÅrebäckGöteborg-Majorna OK11:18

H50

6 010 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl ErikssonUddevalla OK10:08
Ulrik OlssonBrattås CK10:10
Lars BjörkingOK Skogshjortarna10:12
Odd WallumSävedalens AIK10:14
Fredrik BistedtLerums SOK10:16
Niklas SkoogGöteborg-Majorna OK10:18
Torbjörn GrahnIK Uven10:20
Per GuståsLinköpings OK10:22
Mikael JungbjerGöteborgs SK10:24
Stefan AronengHestra IF10:26
Johan ÅbergOK Landehof10:28
Anders JägrydSkåneslättens OL10:30
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg10:32
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK10:34
Mats DahlrotIK Uven10:36
Thomas StrandforsIFK Göteborg10:38
Jonatan BörjessonOK Skogshjortarna10:40
Jurjen BlokzijlMilitary Orienteering Team NL10:42
Björn KristianssonTrollhättans SOK10:44
Torbjörn KjörkFrölunda OL10:46
Christer BorgGöteborg-Majorna OK10:48
Lars MagnussonOK Landehof10:50
Lars HelgessonHestra IF10:52
Leif HagmanIK Uven10:54
Jonas JohanssonOK Nackhe10:56
Jonas SjöbergGöteborg-Majorna OK10:58
Roger CarlssonOK Tranan11:00
David GabrielssonSävedalens AIK11:02
Peter StrömdahlOK Skogsvargarna11:04
Phil MullinsSjövalla FK11:06
Graham KempGöteborg-Majorna OK11:08
Johan WettergrenIK Uven11:10
Jörgen HallénTrollhättans SOK11:12
Erik RuotsalainenFrölunda OL11:14
Mats GranstedtIK Hakarpspojkarna11:16
Magnus OhlssonSjövalla FK11:18
Anders YngströmGöteborg-Majorna OK11:20
Magnus KarlssonOK Landehof11:22
Anders LammFrölunda OL11:24
Tommy BäckOK Kullingshof11:26
Christian BeglingerOLG Murten11:28
Dan NorinGävle OK11:30

D55

4 090 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jane MelinGöteborg-Majorna OK10:03
Lisa LarssonSjövalla FK10:06
Mona OlssonBrattås CK10:09
Annie EdvardsenGöteborg-Majorna OK10:12
Birgit HanssonHerrestads AIF10:15
Ingrid SvenssonStora Tuna OK10:18
Gunilla CarlssonGöteborg-Majorna OK10:21
Lisbeth BergagårdTolered-Utby Ol-klubb10:24
Karin HelmertzFrölunda OL10:27
Anne FarbrotGöteborg-Majorna OK10:30
Helena LarssonHestra IF10:33
Ellinor GustafssonUddevalla OK10:36

H55

5 560 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans MelinGöteborg-Majorna OK09:57
Stefan SjöblomFrölunda OL10:00
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK10:03
Torbjörn AlmgrenGöteborgs SK10:06
Jörgen IvarssonHestra IF10:09
Anders AxelssonOK Skogsvargarna10:12
Håkan SchmidtTrollhättans SOK10:15
Bengt JohanssonOK Tyr10:18
Mats LindqvistSävedalens AIK10:21
Ulf WallinGöteborg-Majorna OK10:24
Per-Martin JohanssonIF Rigor10:27
Roy JohanssonOK Skogsvargarna10:30
Hans GarmerGöteborg-Majorna OK10:33
Magnus WideFrölunda OL10:36
Magnus JoelssonSOK 6810:39
Andrew LagoGöteborg-Majorna OK10:42
Stefan HornebrantTrollhättans SOK10:45
Christer BergagårdTolered-Utby Ol-klubb10:48
Ulf BjörkdahlHerrestads AIF10:51
Magnus JosefssonSävedalens AIK10:54

D60

3 680 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Monica KnutssonSävedalens AIK10:00
Solveig HedenblomSjövalla FK10:02
Maria VamlingFrölunda OL10:04
Eva KarlssonUddevalla OK10:06
Birgitta LööfGöteborg-Majorna OK10:08
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK10:10
Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared10:12
Mary OlssonVästvärmlands OK10:14
Lena JohanssonSkogspojkarnas OK10:16

H60

4 930 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Örjan WängdahlOK Gipen10:01
Bill AnderssonI 15 IF10:03
Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK10:05
Ingemar BjörkmanGöteborg-Majorna OK10:07
Bengt HanssonSäterbygdens OK10:09
Anders JohanssonHestra IF10:11
Thord EkströmTrollhättans SOK10:13
Arne LundStenungsunds OK10:15
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK10:17
Lennart VamlingFrölunda OL10:19
Bengt SvedjebySkattkärrs SOK10:21
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK10:23
Per-Olof LarssonHestra IF10:25

D65

3 680 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin AxelssonIK Uven10:22
Maria NordvallOK Kolmården10:24
Lotta BörjessonSävedalens AIK10:26
Maria NorellFrölunda OL10:28
Inger LindholmFjärås AIK10:30
Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL10:32
Margareta JohanssonHalmstad OK10:34
Eva BlomströmIK Stern10:36
Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK10:38

H65

4 590 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars ÖsterbergSävedalens AIK10:01
Kent KardellLjungskile FK10:03
Jan AnderssonFjärås AIK10:05
Kent JogelandIK Ymer10:07
Per IvarssonTrollhättans SOK10:09
Lars OlssonVästvärmlands OK10:11
Bo HerderssonMarkbygdens OK10:13
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb10:15
Sten HelmertzFrölunda OL10:17
Lennart AnderssonGöteborgs SK10:19
O. ChristansenDansk Militære Landshold10:21
Sten BlomströmIK Stern10:23
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb10:25
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared10:27
Anders KumlinIK Ymer10:29
Johnny KarlssonUddevalla OK10:31
Hans AntonssonOK Löftan10:33
Håkan AnderssonMarkbygdens OK10:35
Staffan BrobergIF Marin Väst10:37
Yngve NorellFrölunda OL10:39
Björn JägerströmIK Uven10:41
Jan KüchlerTolered-Utby Ol-klubb10:43
Hans M CarlssonIFK Göteborg10:45
Sören SvenssonSjövalla FK10:47

D70

2 950 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britt RangertIK Ymer10:01
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK10:04
Berith IvehagFrämmestads IK10:07
Gunnel SvenssonIK Ymer10:10
Inga-Lisa AxenborgGöteborg-Majorna OK10:13
Ann-Christine BorgFrölunda OL10:16
Ingrid Rex WallströmOK Landehof10:19
Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK10:22
Ingrid HermanssonIK Ymer10:25
Ann-Britt JohanssonIK Stern10:28

H70

4 090 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leif BjörkmanIK Ymer09:53
Anders BerglundOK Skogshjortarna09:56
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna09:59
Ingemar ArnessonIK Dran10:02
Johnny GustafssonGamleby OK10:05
Göran BengtssonTockarps IK10:08
Bengt MattssonOK Orinto10:11
Mats ElofssonHerrljunga SK Skid o OL10:14
Ted LiivrandOK Skogshjortarna10:17
Pär-Erik JohanssonMarkbygdens OK10:20
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:23
Olof KarlssonUddevalla OK10:26
Jonas LarssonOK Kullingshof10:29
Bert LuvöFK Herkules10:32
Leif SamorTjällmo-Godegårds OK10:35
Christer WestbergIFK Göteborg10:38
Dag LorénOK Frisene10:41
Bertil HermanssonStenungsunds OK10:44
Per-Arne KällénUddevalla OK10:47
Benny IvarssonFjärås AIK10:50
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK10:53
Kenneth IvehagFrämmestads IK10:56
Kenneth JohanssonTolered-Utby Ol-klubb10:59
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer11:02
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK11:05
Ingmar OlssonHerrljunga SK Skid o OL11:08

D75

2 950 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Barbro JohanssonSjövalla FK10:55
Ann-Britt BjörkmanKungälvs OK10:58
Mariann KjellbergBredareds IF11:01
Barbro VallinKungälvs OK11:04
Gunnel BörjessonIK Uven11:07
Gull-Britt GrönbergKungälvs OK11:10
Lisbeth BernhedTolered-Utby Ol-klubb11:13

H75

3 680 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kurt RydinOK Tranan10:44
Roland BrandshageSävedalens AIK10:46
Harry AnderssonOK Kullingshof10:48
Stig-Ove TollIK Stern10:50
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna10:52
Ragnar BewertOK Landehof10:54
Magne HagströmFrölunda OL10:56

D80

2 740 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marianne GrahnGöteborgs SK10:14
Brita SärdquistIK Ymer10:17

H80

2 950 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gösta GrahnGöteborgs SK10:34
Gösta CederinGöteborg-Majorna OK10:37
Agne ÖstenssonSävedalens AIK10:40
Lennart BernhedTolered-Utby Ol-klubb10:43
Leif EdsandSävedalens AIK10:46
Ingemar AlfredssonIK Uven10:49

H85

2 740 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bo ElvingsonHerrljunga SK Skid o OL10:27
Lasse OlssonIK Trenne Ullared10:30
Karleric FranssonTrollhättans SOK10:33

Inskolning

1 600 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ivar DahlenKlubblös10:02:43
Gunnar DahlenKlubblös10:02:48
Henning AndreassonOK Skogshjortarna10:18:47
Elias GranängKungälvs OK10:25:13
Viktor ZachrissonOK Alehof10:30:15
Douglas JohanssonIK Uven10:46:56
Emil  LanevikOK Kullingshof10:56:44
Hilda LanevikOK Kullingshof10:56:46
Sebastian LanevikOK Kullingshof10:56:55
Oscar EngströmKlubblös11:05:39
Julius JohanssonKlubblös11:05:42
Febe JacobssonGöteborg-Majorna OK11:07:12
Max CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb11:09:22
Maria LevinssonIK Uven11:11:39
Bojan VallentinLerums SOK11:15:22
Solveig VallentinLerums SOK11:15:24
Elsa RambergOK Löftan11:19:28
Tilde Hertz-JensenFalkenbergs OK11:22:35
Ella Hertz-JensenFalkenbergs OK11:23:24
Jonna Jodal-GötforsGöteborg-Majorna OK11:23:37
Felix AumoKungälvs OK11:25:26
MeLKER MartnerIFK Göteborg11:29:39
Hilda MartnerIFK Göteborg11:29:42
Pennie SvedjenäsOK Skogshjortarna11:30:58

U1

1 870 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nikki WeihartHestra IF09:59:59
Johannes BlomqvistBredareds IF10:07:03
Frans OlssonTolered-Utby Ol-klubb10:07:42
Alvar HedenblomSjövalla FK10:08:19
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:08:42
Moa DahlOK Alehof10:11:07
Samuel WettergrenIK Uven10:22:02
Linus RappSjövalla FK10:36:04
Hedvig AugustssonGöteborgs SK10:40:52
Rut MårildGöteborgs SK10:40:53
Joel DavidsonGöteborg-Majorna OK10:45:46
Ingrid AndreassonIFK Göteborg10:54:28
Stina CarlssonKungälvs OK11:02:42
Elvira BjörklundSjövalla FK11:16:00
Olle RoosIFK Göteborg11:42:00

U2

2 350 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ellen KarlssonOK Skogshjortarna09:56:43
Samuel RingströmOK Landehof10:01:45
Ebba GranhageSjövalla FK10:07:17
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb10:07:44
Moa WallströmSävedalens AIK10:09:30
Elina ChristianssonUddevalla OK10:09:51
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:15:51
Filippa JohanssonLerums SOK10:17:01
Isabella JohanssonLerums SOK10:17:04
Elin ClaessonOK Landehof10:19:27
Alva AndreassonLerums SOK10:21:04
John GruvefeldtKlubblös10:21:15
Bruno FovaeusSävedalens AIK10:23:29
Ebba LövgärdOK Alehof10:25:54
Hjalmar JohanssonOK Alehof10:37:00
Vilgot RappSjövalla FK10:37:19
Edith OlssonOK Kroppefjäll10:50:44
cornellia björkKlubblös10:50:45
Linnea NilssonOK Landehof10:59:05
Ludvig FuxborgSjövalla FK11:05:08
Elias ForsstenKungälvs OK11:11:05
Linnea LevinssonIK Uven11:12:21
Gustav StåhlSävedalens AIK11:14:12
Herman PetterssonSävedalens AIK11:22:46
Maja CarlssonKungälvs OK11:49:58

Öppen motion 1

2 330 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christina VernerssonOK Orinto09:43:58
Lena JellvertFellingsbro GOIF10:10:33
Emil AugustssonGöteborgs SK10:30:57
Kristin HolmbergKlubblös10:45:27
Sofie JohanssonOK Tranan10:53:03
Nils MentorKlubblös11:14:25

Öppen motion 2

3 860 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emil GabrielssonOK Orinto10:31:15

Öppen motion 3

3 040 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisa OttossonOK Landehof09:50:20
Birgitta Odby-JanssonFrämmestads IK09:53:28
Maria HermanssonIK Ymer09:55:59
Anna PihlströmOK Landehof09:58:23
Ulf SkogmanMarkbygdens OK10:04:21
Elisabeth GranhageSjövalla FK10:06:51
Kjell JohanssonMarkbygdens OK10:10:03
Britt AlfredssonIK Uven10:10:07
Josefin JarnelidOK Kullingshof10:11:20
Rune JungbjerGöteborgs SK10:11:32
Maare OllinSävedalens AIK10:11:35
Isabelle JarnelidOK Kullingshof10:12:08
Gunnel AxelssonOK Skogshjortarna10:15:42
Thomas KrafftHestra IF10:15:55
Birgitta BrobergIF Marin Väst10:16:21
Robin NyqvistKungälvs OK10:17:14
Ingrid KrafftHestra IF10:23:32
Susanne Cervin JohanssonIFK Göteborg10:23:52
Annika BerglundIF Marin Väst10:26:23
Sara AxelssonGöteborg-Majorna OK10:28:18
Linus AugustssonGöteborgs SK10:28:53
Rebecka GunnarssonMölndal Outdoor IF10:37:54
Helene JohanssonOK Nackhe10:49:31
Peter KebkeOK Tranan10:52:32
Lisa JohanssonOK Tranan10:53:53
Monica NilssonKlubblös11:07:38
Caroline KarlssonTolered-Utby Ol-klubb11:10:11
Sofia HagmanOK Orinto11:13:42
Nadja MoeschlinKlubblös11:16:30
Håkan FärnlöfIF Rigor11:20:58
Frida EkströmOK Gläntan Vessigebro11:24:08
Lukas BarnisinHestra IF11:40:03
Eric UnemanOK Alehof11:43:29
David NygårdOK Skogshjortarna11:44:56
Dan LerströmHestra IF

Öppen motion 4

4 840 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Amanda MellqvistElfsborg SOK09:50:15
Ulf-Henrik MellkvistKlubblös09:50:16
Ching-Pei ChenTrollhättans SK10:09:05
Hugo KastrupFK Herkules10:42:41
Reinhold ReulOK Orinto11:02:34
Pernilla RehnOK Landehof11:06:05
Maria NorinGävle OK11:15:30

Öppen motion 5

4 030 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jenny RönnqvistOK Löftan09:43:13
Linnea HöökFjärås AIK09:50:00
Fredrik HöökFjärås AIK09:50:03
Dan LundstedtSjövalla FK09:57:03
Jennie HoglandKlubblös10:02:39
Ulf KokinskyIFK Göteborg10:07:54
Mikael SedvallIK Ymer10:14:07
Ingrid AlinderSjövalla FK10:23:26
Marcus SöderbomSävedalens AIK10:24:50
Magnus SöderbomSävedalens AIK10:24:51
Mats GruvefeldtKlubblös10:27:52
Fredrik KörleOK Landehof10:29:15
Michelle Van DongenMilitary Orienteering Team NL10:29:50
Annette JohanssonIF Rigor10:30:56
Jessica AugustssonGöteborgs SK10:31:06
Christina VestergrenIK Uven10:31:32
Maria ÅbergOK Landehof10:31:47
Catarina BlombergGöteborg-Majorna OK10:33:50
Christina PetterssonSjövalla FK10:34:24
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna10:39:46
Anna GranforsOK Landehof10:39:48
Anna Ekbom OlsonIK Uven10:42:33
Siv OlssonOK Kroppefjäll10:53:19
Lisa BjörssonOK Kullingshof10:53:21
Carl BjörssonOK Kullingshof10:53:24
Calle BlombergGöteborg-Majorna OK10:54:59
Anette Tisell BorgIK Stern10:55:01
Sören HaglundOK Kullingshof11:03:44
Petty CartemoIK Uven11:07:11
Håkan HagmanOK Orinto11:15:04
Josef LarssonKlubblös11:17:08
Karin BergquistSjövalla FK11:27:15
Albin SchmidtFrölunda OL11:51:26
Lars BohlinIFK Göteborg

Öppen motion 6

5 090 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viktor LyxellGöteborg-Majorna OK09:45:23
Daniel SundqvistOK Orinto09:46:36
Henrik RosenkvistIF Rigor10:04:11
Rikard AndreassonIFK Göteborg10:05:36
Sophie SvedjenäsOK Skogshjortarna10:05:41
Karin ÅkesdotterIFK Göteborg10:06:01
Daniel HolmdellKlubblös10:27:18
Egon JohanssonOK Tranan10:27:43
Torbjörn NyströmTrollhättans SOK10:38:02
Dan SjöholmOK Pan-Kristianstad10:42:08
Joel SjöholmOK Pan-Kristianstad10:45:15
Henrik ÖhrvallOK Skogshjortarna11:03:59
Jonas RutbergKlubblös11:10:14
Kristina LarssonGöteborg-Majorna OK11:10:31
Cecilia KarlssonGöteborgs SK11:16:02
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK11:17:13
Sandra PerssonIFK Göteborg11:45:15
Marie KebkeOK Tranan13:07:57

Öppen motion 7

3 210 m, 72 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Conny VernerssonOK Orinto09:43:48
Joakim LundqvistGöteborg-Majorna OK09:44:21
Filip LemanGöteborgs SK09:44:39
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan09:44:48
Sune WikströmKlubblös09:45:03
Johanna RönnqvistOK Löftan09:47:36
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna09:49:23
Oscar IvarssonHestra IF09:52:21
Stig GustafssonIK Ymer09:55:06
Tommy PederssenKlubblös09:56:49
Lars StrömbergOK Skogshjortarna09:58:41
Bengt-Rune WallströmIK Uven10:00:47
Håkan HöglindFK Herkules10:02:25
Gunilla GedinGöteborg-Majorna OK10:02:33
Ulf BäckströmHestra IF10:04:41
Tomas GöransonIK Ymer10:05:33
Peter ÖstenssonOK Tranan10:05:40
Eva DahlOK Alehof10:08:06
Maria TryggöTrollhättans SOK10:13:06
Annika AnderssonOK Skogshjortarna10:13:25
Peter GergelyFK Herkules10:14:12
Rolf EckermarkGöteborg-Majorna OK10:14:18
Viola EckermarkGöteborg-Majorna OK10:14:19
Annika BengtssonOK Alehof10:14:21
Lars JellvertFellingsbro GOIF10:14:28
Anders LarssonOK Landehof10:16:10
Helena SellgrenGöteborg-Majorna OK10:16:26
Elin CarlssonGöteborg-Majorna OK10:18:18
Ida ErikssonOK Landehof10:20:07
Leif BlomqvistBredareds IF10:22:06
Ida NordbergOK Tranan10:22:27
Emelie UnossonBredareds IF10:24:35
Kajsa WetterströmTormestorps IF10:27:14
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK10:27:22
Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubb10:29:09
Lena KollénIF Marin Väst10:29:16
Dennis AnderssonTolered-Utby Ol-klubb10:30:13
Jim AxmalmSävedalens AIK10:30:16
Gustaf BergqvistSjövalla FK10:31:02
Maria DellmindIFK Göteborg10:31:54
Lars LjungbergSjövalla FK10:32:43
Gun RosendahlIF Marin Väst10:33:44
Stefan HammarFK Herkules10:35:25
Fredrik LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb10:36:22
Tobias KarlssonOK Landehof10:40:16
Håkan EggertIF Hagen10:41:22
Sofia SamuelssonOK Gipen10:41:49
Oscar NymanOK Gipen10:41:52
Malin SettergrenHalmstad OK10:47:32
Gösta MalmerIF Marin Väst10:48:04
Katrin SkeppSävedalens AIK10:52:50
Bo CederlöfKFUM Örebro OK10:52:53
Cecilia TofteredIF Rigor10:53:09
Karin CederlöfKFUM Örebro OK10:55:37
Emrik LindFK Herkules11:01:00
Stig JohanssonMarkbygdens OK11:01:32
Stig DahlgrenGöteborg-Majorna OK11:04:53
Tova DahlgrenKlubblös11:06:13
Annika HogedalGöteborg-Majorna OK11:08:13
Anna LövgärdOK Alehof11:08:21
Inger SundinOK Landehof11:11:46
Andreas PihlströmOK Landehof11:17:17
Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK11:18:43
Karin ClarinIF Rigor11:20:02
Malin ChristianssonUddevalla OK11:29:03
Karin PerssonOK Tyringe11:33:29
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK11:37:15
Martina BarnisinHestra IF11:42:06
Claes GreenSjövalla FK11:42:29
Mats FridénOK Gränsen
Gisela LindFK Herkules
Katja Stenström BohlinIFK Göteborg

Öppen motion 8

4 590 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annika NorlingGöteborg-Majorna OK09:43:23
Erik KarlssonKlubblös09:53:59
Tobias AnderssonGöteborgs SK09:57:11
Martin EkströmOK Gläntan Vessigebro09:58:01
Martin SvenssonMarkbygdens OK09:59:07
Johan BertsOK Alehof09:59:48
Peter FlemsjöFrölunda OL10:01:13
Ann-Brith StrömbergOK Skogshjortarna10:01:31
Martin SykGöteborgs SK10:01:52
Isabella AumoKungälvs OK10:02:18
Hans SvenssonOK Kullingshof10:04:47
Thomas SellgrenGöteborg-Majorna OK10:05:32
Ylva WängdahlOK Gipen10:11:08
Fredrik DavidsonGöteborg-Majorna OK10:12:18
Märta LjungbergSjövalla FK10:14:59
Jan GranängKungälvs OK10:15:40
Karl-Johan NorlingGöteborg-Majorna OK10:17:34
Martin TryggSävedalens AIK10:18:51
Roger LundinFK Herkules10:23:45
Peter RamleSjövalla FK10:30:24
Therese DahlströmOK Alehof10:31:30
Pär SvenssonI 15 IF10:32:29
Peter GabrielssonOK Orinto10:32:50
Hanna ÅbergOK Landehof10:33:35
Lena HermanssonGöteborg-Majorna OK10:35:40
Gunnar HallOK Skogsvargarna10:36:15
Kristina Wall JungbjerGöteborgs SK10:38:07
Jan SveideIF Hagen10:41:54
Markus LindbergOK Skogshjortarna10:46:12
Erik KvarnströmKils OK10:46:47
Anne MagnussonOK Landehof10:47:59
Helena BlomqvistMarkbygdens OK10:52:55
Niklas GranhageSjövalla FK10:55:17
niklas HidmanOskarströms OK10:55:34
Bo KronOK Flundrehof10:57:01
Rasmus BäckOK Kullingshof10:58:16
Per SkogbergGöteborg-Majorna OK11:04:13
Håkan PeterssonIFK Göteborg11:04:33
Elin SkogbergGöteborg-Majorna OK11:05:02
Lars-Gunnar WalleniusFrölunda OL11:05:16
Jonas AmbjörnssonOK Landehof11:06:40
Pernilla HanssonKlubblös11:06:49
Henrik WallerånBorås GIF11:09:54
Johan NilssonSävedalens AIK11:10:32
Linda HedenblomSjövalla FK11:10:55
Joakim AntonssonOK Löftan11:19:24
Kent ErikssonLerums SOK11:19:35
Stefan GustafssonKlubblös11:22:29
Lotta RosénGöteborg-Majorna OK11:25:47
Oscar PerersKorsnäs IF OK11:45:50
Pål SchmidtFrölunda OL11:51:47
Patrik MartnerIFK Göteborg12:08:43

Öppen motion 9

7 790 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik EinarssonKlubblös09:43:55
Linda CorneliussonOK Löftan09:44:30
Niklas FlorénIF Rigor09:46:30
Håkan SalbergIK Uven09:46:52
Jimmy HäggFK Friskus-Varberg09:52:16
Stefan LemurellSjövalla FK09:54:19
Aron DavidssonUddevalla OK09:56:12
Erik TholénOK Skogshjortarna09:57:14
Robert JohanssonKlubblös10:00:38
Fredrik ElofssonFjärås AIK10:03:00
Lars NyströmKlubblös10:04:00
Martin LarssonIFK Göteborg10:04:22
Gustav ÖstenssonOK Tranan10:04:59
David NilssonKlubblös10:09:01
Johan WinteråsVästerbergslagens OL10:09:56
Andreas KaverénKlubblös10:10:29
Martin AxelssonOK Skogshjortarna10:13:15
Ola SkeppSävedalens AIK10:15:44
Mikael AdrianSjövalla FK10:21:16
Ellen JohnssonOK Nackhe10:22:53
Anders HederskogIFK Göteborg10:23:42
Olle SchälinOK Alehof10:24:38
Karl LarssonOK Skogshjortarna10:34:21
Mikael AxelssonOK Skogshjortarna10:39:26
Egil EdvardsenGöteborg-Majorna OK10:43:25
Hanna AxelssonOK Skogshjortarna10:47:13
Andreas HöyeFredrikstad SK10:50:35
Rikard SottFrölunda OL10:51:57
Emil JohanssonKlubblös10:53:17
Joakim DahlenKlubblös10:56:00
Martin IvarssonGöteborg-Majorna OK10:56:55
Joakim HnassonKlubblös11:06:58
Björn GrothKungälvs OK11:11:59
Emil AndreassonOK Skogshjortarna11:14:36
Fabian WennerbergOK Klyftamo11:15:39
Olle PenttinenIFK Hedemora OK11:18:12
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK11:25:09

Annonser

Mila