Startlista för 25mannamedeln

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: 25mannamedeln
Arrangörsorganisationer: IFK Tumba SOK / Tullinge SK
Datum: söndag 8 oktober 2017

D21 Elit

5 040 m, 87 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
287Hollie OrrHalden SK08:58
201Moa GustafssonUddevalla OK09:00
202Louise BorgTrollhättans SOK09:02
203Lovisa NilssonSävedalens AIK09:04
204Sara LundstenSundsvalls OK09:06
205Simone NiggliOK Tisaren09:08
206Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK09:10
207Jenny JohanssonIFK Göteborg09:12
208Åsa OtterbjörkUmeå OK09:14
209Sofia AdolfssonIFK Lidingö SOK09:16
210Carolina DelgadoAlfta-Ösa OK09:18
211Ellinor FranssonSundsvalls OK09:20
212Emelie WalheimÄrla IF09:22
213Sofia TörnqvistIFK Lidingö SOK09:24
214Elena RoosHalden SK09:26
215Filipa RodriguesJärla Orientering09:28
216Eva ÖhlundIK Hakarpspojkarna09:30
217Emma AnderssonSävedalens AIK09:32
218Annie LennartssonSkåneslättens OL09:34
219Frida GustafssonIFK Göteborg09:36
220Stina NilssonUmeå OK09:38
221Natalie LerdahlHarstad OL09:40
222Sabine HauswirthHalden SK09:42
223Linnea GustafssonUddevalla OK09:44
224Stina HaraldssonJärla Orientering09:46
225Mariann UlvestadBækkelagets SK09:48
226Johanna SjölundSundsvalls OK09:50
227Cecilia BerganderEksjö SOK09:52
228Jenny BengtssonSävedalens AIK09:54
229Josefine WallenhammarHagaby GoIF Örebro09:56
230Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad09:58
231Rona LindsayESOC10:00
232Amanda HanssonBredaryds SOK10:02
233Filippa JohanssonJönköpings OK10:04
234Louise LundgrenVäxjö OK10:06
235Linnéa GolsäterEksjö SOK10:08
236Linda LindkvistLeksands OK10:10
237Frida Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF10:12
238Siri UlvestadNydalens SK10:14
239Aina EdgrenGöteborg-Majorna OK10:16
240Rebecka LindbergOK Roslagen10:18
241Pernilla OlssonSkåneslättens OL10:20
242Maria MagnussonSävedalens AIK10:22
243Frida BakkmanIFK Göteborg10:24
244Moa Leijon LindSödertälje-Nykvarn OF10:26
245Marthe GløersenBækkelagets SK10:28
246Sara JohanssonDomnarvets GOIF10:30
247Pia OlssonOK Pan-Kristianstad10:32
248Maria ArvidssonKalmar OK10:34
249Johanna EngströmOK Hällen10:36
250Elin SvenssonIK Hakarpspojkarna10:38
251Elsa JanssonJärla Orientering10:40
252Lena Eliasson-LööfDomnarvets GOIF10:42
253Marte NarumNydalens SK10:44
254Kristin OlovssonRehns BK10:46
255Pim HedbergOK Pan-Kristianstad10:48
256Matilda AnderssonOK Kåre10:50
257Sarah JonesEUOC10:52
258Jo ShepherdHalden SK10:54
259Susen LöschÄrla IF10:56
260Hanna MüllerLeksands OK10:58
261Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK11:00
262Martina RuchOK Kåre11:02
263Miri Thrane ØdumIFK Göteborg11:04
264Lina StrandGöteborg-Majorna OK11:06
265Ursula KadanOK Pan-Kristianstad11:08
266Marion HuberNydalens SK11:10
267Magdalena OlssonStora Tuna OK11:12
268Helena BergmanOK Ravinen11:14
269Annika BjörkOK Linné11:16
270Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK11:18
271Anna CaglioEksjö SOK11:20
272Sara EskilssonAlfta-Ösa OK11:22
273Viktoria ErnstssonGöteborg-Majorna OK11:24
274Chloé HaberkornOK Denseln11:26
275Kristin Löfgren JohansenIFK Mora OK11:28
276Emma BergmanOK Pan-Kristianstad11:30
277Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna11:32
278Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad11:34
279Marianne HaugHiidenkiertäjät11:36
280Anna Serralonga ArquésOK Skogshjortarna11:38
281Olha PanchenkoIFK Mora OK11:40
282Lovisa PerssonOK Tisaren11:42
283Sara HagströmIFK Göteborg11:44
284Galina RibediucHellas Orientering11:46
285Jolanta KolosinskaGöteborg-Majorna OK11:48
286Lisa HolerEksjö SOK11:50

H21 Elit

5 850 m, 80 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Anders HedbergGöteborg-Majorna OK09:00
102Gustaf SparrevikIK Hakarpspojkarna09:02
103Ludvig ErikssonKils OK09:04
105Hans PerssonIFK Umeå09:08
106Andreas RüedlingerHalden SK09:10
107Matthias NiggliOK Tisaren09:12
108Marcus MillegårdSävedalens AIK09:14
109Jonas MerzGöteborg-Majorna OK09:16
111Johan TörnrothHestra IF09:20
112Andreas BerganderEksjö SOK09:22
113Simon LundinFinspångs SOK09:24
114Göran WinbladRehns BK09:26
115Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna09:28
117Filip WadstenHalden SK09:32
118Niklas AldénOK Linné09:34
119Erik LindgrenOK Tisaren09:36
120Leonas MockunasHellas Orientering09:38
121Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK09:40
123Sixten WalheimOK Rodhen09:44
124Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna09:46
125Emil KaleredOK Denseln09:48
127Fredrik IngelssonRehns BK09:52
128Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad09:54
129Axel WrådheAttunda OK09:56
130Patrik KarlssonVäxjö OK09:58
131Karl WalheimÄrla IF10:00
132Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF10:02
133Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna10:04
134Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna10:06
135Oskar DanielsAttunda OK10:08
136Arnaud PerrinOK Denseln10:10
137Martin AhlbergerHestra IF10:12
138Ivan KuchmenkoJärla Orientering10:14
139Loic MartyOK Hällen10:16
140Daniel FehervariSöders-Tyresö10:18
141Oskar AndrénOK Tisaren10:20
142Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna10:22
143Anders VisterNydalens SK10:24
144Christian TingströmGöteborg-Majorna OK10:26
145Filip GrahnHestra IF10:28
146Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna10:30
147Kalle BergmanOK Ravinen10:32
148Moritz DöllgastLinköpings OK10:34
149Mathias HallménOK Denseln10:36
150Dmitriy MihalkinSävedalens AIK10:38
151Daniel RoosAttunda OK10:40
152Per Harald Havnen JohansenIFK Mora OK10:42
153Emil GranqvistOK Ravinen10:44
154Sebastian InderstEksjö SOK10:46
155Fredrik NilssonOK Pan-Kristianstad10:48
156Johan NordlundMalungs OK Skogsmårdarna10:50
157Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK10:52
158Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering10:54
159Aleksei AlekseyonokIK Hakarpspojkarna10:56
160Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn OF10:58
161Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro11:00
162Quentin RauturierOK Hällen11:02
163Gustav BergmanOK Ravinen11:04
164Thomas Natvig ÅrstadHalden SK11:06
165William LindMalungs OK Skogsmårdarna11:08
166Anton SjökvistStora Tuna OK11:10
167Andrey SalinSävedalens AIK11:12
168Håvard HagaNydalens SK11:14
169Nicolas RioOK Pan-Kristianstad11:16
170Johan BäckmanMalungs OK Skogsmårdarna11:18
171Joakim SvenskStora Tuna OK11:20
172Loïc CapbernOK Hällen11:22
173Fredrik BakkmanIFK Göteborg11:24
174Simonas KrepstaIFK Mora OK11:26
175Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF11:28
176Olivier Blanc-TranchantOK Denseln11:30
177Artem PanchenkoIFK Mora OK11:32
178Emil SvenskStora Tuna OK11:34
179Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn OF11:36
180Ruslan GlebovOK Ravinen11:38
181Remo RuchOK Kåre11:40
182Jonas EggerIK Hakarpspojkarna11:42
183Rudolfs ZernisÄrla IF11:44
184Florian HowaldTampereen Pyrintö11:46
185Ola MartnerOK Pan-Kristianstad11:48

H21 Elit 2

5 310 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik EijsinkNydalens SK09:59
Vitaliy GichkoSävedalens AIK10:01
Noah ZbindenJärla Orientering10:03
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK10:05
Love BerzellOK Ravinen10:07
Christoffer AndersénVästerås SOK10:09
Rémi BaudotNOSE10:11
Magnus JohanssonIK Hakarpspojkarna10:13
Kristian DahlströmIFK Mora OK10:15
Victor FlingmarkUddevalla OK10:17
Martin JanssonOK Rodhen10:19
Jakob WahlGöteborg-Majorna OK10:21
Tobia PezzatiTampereen Pyrintö10:23
Alexander FrolovOK Södertörn10:25
Johan EklundVäxjö OK10:27
Bojan BlumensteinNydalens SK10:29
Ken PeetersOK Linné10:31
Egil EdvardsenGöteborg-Majorna OK10:33
Henrik TostebergLinköpings OK10:35
Anders NordbergNydalens SK10:37
Corentin RouxNOSE10:39
Karl EngesAttunda OK10:41
Henrik EklundVäxjö OK10:43
Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna10:45
Andreas HolmqvistHestra IF10:47
Jacob LindstamOK Ravinen10:49
Desmond FranssenOK Skogshjortarna10:51
Sondre Ruud BråtenNydalens SK10:53
Mattias KarlssonVäxjö OK10:55
Markus LarssonHestra IF10:57
Anders VedinSundsvalls OK10:59
Heino OllinSävedalens AIK11:01
Ainars LupikisOK Kāpa11:03
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK11:05
Fredrik EliassonHalden SK11:07
Flavio PoltéraSnättringe SK11:09
Sindre RønningNydalens SK11:11
Niclas TjernlundSkåneslättens OL11:13
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK11:15
Erik WidmarkIF Hagen11:17
Sebastian BaumannIFK Mora OK11:19
Magnus BjörkOK Rodhen11:21
Fredrik PerssonDomnarvets GOIF11:23
Andrey LamovStora Tuna OK11:25
Johannes KuhlinGöteborg-Majorna OK11:27
Vasili StraltsouOK Rodhen11:29
Charlie StoltRehns BK11:31
Severin HowaldTampereen Pyrintö11:33
Nikolai PetrovetsOK Södertörn11:35
Jegor KostylevIFK Mora OK11:37
KyongSa RiNydalens SK11:39
Hugo MattssonSkåneslättens OL11:41
Markus HolterHalden SK11:43
Sverre Waaler KaasNydalens SK11:47
Henrik AnderssonBredaryds SOK11:49
Alvaro PrietoAttunda OK11:51
Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK11:53
Aleksandr ManoilovJärfälla OK11:55
Daniel DuhlboIFK Mora OK11:57
Jesper SjögrenHestra IF11:59
Olle KaleredOK Denseln

D20 Elit

3 960 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
444Maëlle BeauvirTampereen Pyrintö08:58
401Stina ErikssonJönköpings OK09:00
402Kajsa MattssonOK Kåre09:02
403Vilma BlennowFalköpings AIK OK09:04
404Mariya KhimochkinaSnättringe SK09:06
405Emma NilssonOK Tranan09:08
406Klara YngvessonUmeå OK09:10
407Emma KindbomIF Hagen09:12
408Freja VredinUmeå OK09:14
409Elsa AnderssonBredaryds SOK09:16
410Johanna HenrikssonOK Tisaren09:18
411Matilda ErikssonOK Kåre09:20
412Kajsa JohanssonJönköpings OK09:22
413Maria TymoshchukSävedalens AIK09:24
414Moa HanssonBredaryds SOK09:26
415Saga SanderOK Milan09:28
416Alice AronengHestra IF09:30
417Sonja MellbergVaasan Suunnistajat09:32
418Jonna JungåkerSundsvalls OK09:34
419Line SølbergOK Tisaren09:36
420Gabriella S BerganderEksjö SOK09:38
421Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna09:40
422Rebecca WaldenfjordOK Ravinen09:42
423Johanna HagströmFalköpings AIK OK09:44
424Emma DjerfLerums SOK09:46
425Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad09:48
426Sanna FastEksjö SOK09:50
427Lisa JohanssonOK Tranan09:52
428Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna09:54
429Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK09:56
430Tova OlssonIK Hakarpspojkarna09:58
431Hanna HänströmOK Ravinen10:00
432Stina NordinSundsvalls OK10:02
433Emma HagrotTäby OK10:04
434Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering10:06
435Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna10:08
436Elvira BjörklundTrollhättans SOK10:10
437Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna10:12
438Sara KindlundOK Tranan10:14

H20 Elit

4 650 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Alexander HörnquistÖrnsköldsviks OK09:01
302Martin StorkampSundsvalls OK09:03
303Adrian DahlströmIFK Mora OK09:05
304Erik HanssonHärnösands OK09:07
305Evgenij ZhahovskijSävedalens AIK09:09
306Simon SchusterIFK Lidingö SOK09:11
307Rasmus LundbergOK Bävern09:13
308Johan WehlinSkogspojkarnas OK09:15
309Isak PrellnerSkåneslättens OL09:17
310Johan LammFrölunda OL09:19
311Pierre MartinezOK Södertörn09:21
312Joakim SkärlénHaninge SOK09:23
313John GunnarssonSurahammars SOK09:25
314Adam SegerslättSkåneslättens OL09:27
315David RisbergKils OK09:29
316Albin ClaessonSävedalens AIK09:31
317Måns TistadIFK Lidingö SOK09:33
318Fredrik JohanssonOK Nackhe09:35
319Loke AgmarkenHalmstad OK09:37
320Jesper VikmanOK Nolaskogsarna09:39
321Mihaly StorkSöders-Tyresö09:41
322Johan OlsonIK Uven09:43
323Rickard DjerfTibro OK09:45
324Filip KarlssonIF Hagen09:47
325Tuve MöllerOK Linné09:49
326Johan HagströmerOK Klemmingen09:51
327Arvid LinderOK Hällen09:53
328Olle JosarpOK Tisaren09:55
329Martin MörsellOK Kåre09:57
330Jacob ErikssonKFUM Örebro OK09:59
331Otto StuhlhoferOK Landehof10:01
332Simon RuneforsVäxjö OK10:03
333Arvid ClaessonJönköpings OK10:05
334Taras RachukMalungs OK Skogsmårdarna10:07
335Viktor WassénVänersborgs SK10:09
336Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna10:11
337Erik ZeilonSkåneslättens OL10:13
338Victor HelgessonHestra IF10:15
339Rasmus ArfwedsonFrölunda OL10:17
340Sander H. RogndokkenNydalens SK10:19
341Thomas TubbehaugenOK Moss10:21
342Albin LillieströmOK Roxen10:23
343Eirik Langedal BreivikNydalens SK10:25
344Isac von KrusenstiernaOK Kåre10:27
345Peter NordbrødenHalden SK10:29
346Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF10:31
347Filip JacobssonOK Tisaren10:33
348Simon WikströmOK Pan-Kristianstad10:35
349Lukas LundgrenVäxjö OK10:37
350Lucas SundbladEksjö SOK10:39
351Arvid NordIK Hakarpspojkarna10:41
352Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK10:43
353Jonas GustafssonOK Kåre10:45
354Håkon Raadal BjørloHalden SK10:47
355Simon HectorSnättringe SK10:49
356Oliwer LundbergOK Bävern10:51
357Anton NovichenkoSävedalens AIK10:53
358Mattis HallbergIK Uven10:55
359Nikita GurevichOK Södertörn10:57
360Matiss SliksjanisOK Klemmingen10:59
361Jesper SvenskStora Tuna OK11:01

D18 Elit

3 620 m, 63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
601Vilma SvantessonOK Pan-Kristianstad09:57
602Victoria AsketunOK Roxen09:59
603Alva RingiOK Kåre10:01
604Carolina JonsellTäby OK10:03
605Lisa BörnstedtKungälvs OK10:05
606Eleanore NealisLänna IF10:07
607Lovisa RingHalmstad OK10:09
608Elin SvenssonOK Älme10:11
609Tindra HjortFalköpings AIK OK10:13
610Ida PalmbergOK Hammaren10:15
611Emelie KarlssonSävedalens AIK10:17
612Elina HansonKungälvs OK10:19
613Moa WestbladOK Ravinen10:21
614Maja KindlundOK Tranan10:23
615Hannah ThielsOK Skogshjortarna10:25
616Sofia ZillingOK Södertörn10:27
617Moa SjöbergGöteborg-Majorna OK10:29
618Sofia KlassonHestra IF10:31
619Elin HermanssonKungälvs OK10:33
620Lovisa NordSol Tranås10:35
621Stina JohanssonOK Bävern10:37
622Maria JanssonOK Linné10:39
623Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna10:41
624Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad10:43
625Elsa LindeblomHestra IF10:45
626Ronja HuggForsa OK10:47
627Ronja JungåkerOK Kåre10:49
628Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss10:51
629Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK10:53
630Karoline AuneHalden SK10:55
631Frida HectorSnättringe SK10:57
632Ida KristianssonTrollhättans SOK10:59
633Emma BlixtOK Hammaren11:01
634Maja MörthLeksands OK11:03
635Kristina TedhamreSnättringe SK11:05
636Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad11:07
637Alva SellgrenGöteborg-Majorna OK11:09
638Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF11:11
639Anna HallménOK Tisaren11:13
640Alva LindellIF Thor11:15
641Hanna KjellinForsa OK11:17
642Ebba HjertbergHestra IF11:19
643Klara AxelssonEksjö SOK11:21
644Jenny WegebroSundsvalls OK11:23
645Teele TelgmaHiidenkiertäjät11:25
646Hedda BjørloHalden SK11:27
647Erika Källvik LeufvénÅmåls OK11:29
648Aurora GjølsjøOK Moss11:31
649Hanna LagerbergOK Södertörn11:33
650Johanna NilssonKungälvs OK11:35
651Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF11:37
652Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna11:39
653Hanna MårtenssonOK Skogsstjärnan11:41
654Ella OlssonGrycksbo IF OK11:43
655Isa EnvallIK Hakarpspojkarna11:45
656Frida VikströmSundsvalls OK11:47
657Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre11:49
658Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11:51
659Vilma KarlssonSnättringe SK11:53
660Fanny SundbladEksjö SOK11:55
661Frida JohanssonOK Djerf11:57
662Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK11:59
663Julia RajanIFK Lidingö SOK12:01

H18 Elit

4 220 m, 88 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Audun BerganNydalens SK09:07
502Eric BerlinTrollhättans SOK09:09
503John GranathOK Kåre09:11
504Adam LöfströmJönköpings OK09:13
505Truls LindholmSundsvalls OK09:15
506Oskar EngesAttunda OK09:17
507Klas JohanssonOK Tranan09:19
508Erlend BrendstuenHalden SK09:21
509Nils HammarFK Herkules09:23
510Jacob EnbergHalmstad OK09:25
511Felix Lindell ÖhmanOK Måsen09:27
512Emil ArvidssonSäterbygdens OK09:29
513Oscar KarlssonTrollhättans SOK09:31
514Hampus LindmanIK Hakarpspojkarna09:33
515Martin SkärlénHaninge SOK09:35
516Erik ErikssonOK Älgen09:37
517Nils LundgrenSundsvalls OK09:39
518Jonas SoldiniEksjö SOK09:41
519Jonas LauriFK Herkules09:43
520Alexander Skaug YtterbølHalden SK09:45
521Simon BjörklundLindebygdens OK09:47
522Ludvig HallabroHässleholms OK09:49
523Måns ErikssonÖstersunds OK09:51
524Axel ForsmanFK Herkules09:53
525Anders BjörklundTrollhättans SOK09:55
526Oskar SvahnEksjö SOK09:57
527Adrian LundbergIK Vikings OK09:59
528Oscar StombergIF Hagen10:01
529Gustav FrænellSundsvalls OK10:03
530Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF10:05
531Hannes SvahnOK Ravinen10:07
532Martin LammFrölunda OL10:09
533Hugo LindbärgOK Södertörn10:11
534Albin AlsiöIF Hagen10:13
535Walter LagerhällRehns BK10:15
536Isak HertinIK Hakarpspojkarna10:17
537Hampus NyströmIF Hagen10:19
538Erik WinbladhKarlskrona SOK10:21
539Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:23
540Axel BlomFrölunda OL10:25
541Tim JohanssonFK Friskus-Varberg10:27
542Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna10:29
543Emil GrehnOK Rodhen10:31
544Mattias KallhaugeSnättringe SK10:33
545Gustav OlssonTorsås OK10:35
546Eskil TryggöTrollhättans SOK10:37
547Gabriel SturessonLerums SOK10:39
548Carl HolmbergIF Hagen10:41
549Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna10:43
550Algot NajvikOK Pan-Kristianstad10:45
551Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK10:47
552Oscar ModigOK Pan-Kristianstad10:49
553William NilssonNyköpings OK10:51
554Ivar Lidström LauriSnättringe SK10:53
555Axel OlssonIF Hagen10:55
556Lukas KatvalaKarlskrona SOK10:57
557William LundstedtMullsjö SOK10:59
558Simon DahlbergOK Nolaskogsarna11:01
559Felix PerssonHaninge SOK11:03
560Olle GrywenzOK Linné11:05
561Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna11:07
562Viktor SvenskStora Tuna OK11:09
563Marcus CarlssonIF Hagen11:11
564Olof SkoglundKils OK11:13
565August MollénOK Denseln11:15
566Elias JonssonNydalens SK11:17
567Erik HerneOK Ravinen11:19
568Emil PetterssonKarlskrona SOK11:21
569Daniel BogrenIF Hagen11:23
570Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK11:25
571Fabian AebersoldTampereen Pyrintö11:27
572Axel HalvarssonKarlskrona SOK11:29
573Lukas OlmKils OK11:31
574Jørgen WulfsbergNydalens SK11:33
575Isac EricssonVäxjö OK11:35
576Emil BjörnlingerIK Hakarpspojkarna11:37
577Filip TrofastBredaryds SOK11:39
578Ilgvars CauneOK Klemmingen11:41
579Lukas LilandNydalens SK11:43
580Carl CarlssonNyköpings OK11:45
581Emil AuseliusBredaryds SOK11:47
582Niels Christian HellerudHalden SK11:49
583Axel GranqvistOK Ravinen11:51
584Victor HanssonJönköpings OK11:53
585Gustav RuneforsVäxjö OK11:55
586Hugo LillieströmOK Roxen11:57
587Oscar JohanssonKarlskrona SOK11:59
588Olle HedmanIF Hagen12:01

D21

3 820 m, 132 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofie SöderblomFalkenbergs OK09:06
Paula StarkeUSV TU Dresden09:07
Ellen JohnssonOK Nackhe09:08
Katarina ÖstbergBredaryds SOK09:09
Monika LövsundUmeå OK09:10
Sara IvarssonOK Kullingshof09:11
Ana MatkovicSundsvalls OK09:12
Anna JohanssonAnkarsrums OK09:13
Linn HokholtIL Tyrving09:14
Sanna RönnlundUmeå OK09:15
Linnéa JohnssonOK Nackhe09:16
Erika  KnutssonKalmar OK09:17
Frida AnderssonFalkenbergs OK09:18
Bodil HalvarssonGöteborg-Majorna OK09:19
Kristina SpångbergLunds OK09:20
Alena ZrelinaHellas Orientering09:21
Anna ReinhardtUSV TU Dresden09:22
Elisabet MöllerOK Nackhe09:23
Isabel SalénIFK Mora OK09:24
Linnéa AnderssonBredaryds SOK09:25
Johanna Palm NilssonRehns BK09:26
Charlotte KungUmeå OK09:27
Hanna BrusSnättringe SK09:28
Elise RognsvågUmeå OK09:29
Johanna HenrikssonFalkenbergs OK09:30
Veronika NesverovaLunds OK09:31
Hanna SvenssonFK Herkules09:32
Sara EngOK Pan-Kristianstad09:33
Karolina KällstrandGöteborg-Majorna OK09:34
Karoline AndersenIL Tyrving09:35
Agnes RamleGöteborg-Majorna OK09:36
Elina Von KrusenstiernaOK Kåre09:37
Lena ÖhmanCentrum OK09:38
Sofia LarssonHestra IF09:39
Anna ArvidssonKalmar OK09:40
Patricia EdgarssonAndrarums IF09:41
Beatrice KöhlerSäterbygdens OK09:42
Felicia StuhlhoferOK Landehof09:43
Karin KarlssonHalmstad OK09:44
Stina MagnussonOK Nolaskogsarna09:45
Elinor LindelöwHärlövs IF09:46
Karna ThorssonOK Linné09:47
Erika LindqvistSävedalens AIK09:48
Maria SchmiterlöwHjobygdens OK09:49
Hanna Sunnerheim SjöbergÖstersunds OK09:50
Ellen LarssonIF Hagen09:51
Anette NyströmOK Nolaskogsarna09:52
Anna GunnarsIFK Mora OK09:53
Angelica EngströmSkåneslättens OL09:54
Nadia El-CharifTolered-Utby Ol-klubb09:55
Sanna SkoogKils OK09:56
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK09:57
Annie LennartssonTorsås OK09:58
Lisa PalmSävedalens AIK09:59
Emma EkbergLidköpings VSK10:00
Elin FjellströmKFUM Örebro OK10:01
Sara BerganderEksjö SOK10:02
Lina FredrikssonKorsnäs IF OK10:03
Emilia HenryssonTibro OK10:04
Hanna JohanssonOK Kåre10:05
Amanda BlennowFalköpings AIK OK10:06
Eleonora BäckelinTolered-Utby Ol-klubb10:07
Bodil KindlundhAlfta-Ösa OK10:08
Linnea PetrisiVästerbergslagens OL10:09
Filippa SpånérSävedalens AIK10:10
Sofia SalomonssonLinköpings OK10:11
Karin FägerlindCentrum OK10:12
Arianna TauferNydalens SK10:13
Elina ArvidssonSäterbygdens OK10:14
Vigdis HobølOppsal Orientering10:15
Amy RankkaForsa OK10:16
Ebba WesterbergOK Kolmården10:17
Jennie BerglundSävedalens AIK10:18
Erika NilssonAndrarums IF10:19
Lina LarssonVänersborgs SK10:20
Matilda MartinssonFalkenbergs OK10:21
Ida WillénFalköpings AIK OK10:22
Malin WidénUddevalla OK10:23
Elin KindlundhAlfta-Ösa OK10:24
Helen HanstockÖstersunds OK10:25
Petra WernerssonGöteborg-Majorna OK10:26
Julia BirathStenungsunds OK10:27
Malin LindbergForsa OK10:28
Josefin MikaelssonOK Nolaskogsarna10:29
Frida KjellmanLidköpings VSK10:30
Elisabet HalvarssonKFUM Örebro OK10:31
Helena StrandOK Landehof10:32
Kajsa HammarströmLinköpings OK10:33
Sabina OlssonOK Pan-Kristianstad10:34
Klara PålssonSävedalens AIK10:35
Mia GustafssonTolered-Utby Ol-klubb10:36
Malin AnderssonOK Nolaskogsarna10:37
Emma JohanssonSundsvalls OK10:38
Caroline IvarssonSundbybergs IK10:39
Anna OlssonTibro OK10:40
Lisa Åberg SamorTjällmo-Godegårds OK10:41
Maria JohanssonTorsås OK10:42
Josefine SvenssonIFK Göteborg10:43
Kajsa SpetzUlricehamns OK10:44
Sara JosarpFK Friskus-Varberg10:45
Louise HaneUmeå OK10:46
Amanda ClaessonSävedalens AIK10:47
Frida HildingssonLunds OK10:48
Malin SettergrenHalmstad OK10:49
Josefin AronssonFK Friskus-Varberg10:50
Anna LarssonIF Hagen10:51
Elin TörnrothHjobygdens OK10:52
Sara SchmidtTrollhättans SOK10:53
Louise RohdénSundsvalls OK10:54
Carolina NealisOK Roslagen10:55
Ylva KindlundhAlfta-Ösa OK10:56
Lina LudvigssonEksjö SOK10:57
Hanna KlarSäterbygdens OK10:58
Hedda Bergqvist-kringstadGöteborg-Majorna OK10:59
Åsa Zetterberg ErikssonOK Djerf11:00
Frida AnsinSvaide Roma SOK11:01
Leena Kuusipohja JohanssonLahden Suunnistajat-3711:02
Eva GustafssonHagaby GoIF Örebro11:03
Sanna BatzSkarpnäcks OL11:04
Jo StevensonSödertälje-Nykvarn OF11:05
Sara JonassonCentrum OK11:06
Boel SundbergOK Södertörn11:07
Elin VedinSundsvalls OK11:08
Laura LeibomaOK Kāpa11:09
Erica PetterssonIFK Göteborg11:10
Karin BjörnlingerUlricehamns OK11:11
Jennie AnderssonGöteborg-Majorna OK11:12
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK11:13
Iliana IlievaHalden SK11:14
Stina GranefeltOK Tyr11:15
Stina AndreassonGustavsbergs OK11:16
Moa KjellstrandCentrum OK11:17

H21-1

4 850 m, 117 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Espen JakobsenIL Tyrving09:29
Andreas LenkUSV TU Dresden09:30
Kristjan LaasOK Skogshjortarna09:31
Henrik PerssonUmeå OK09:32
Jonas KjällCentrum OK09:33
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna09:34
Joel AnderssonIK Gandvik09:35
Niklas ThörnOK Vilse 8709:36
Fredrik JohanssonBredaryds SOK09:37
Marcus LööfOK Kullingshof09:38
Adam GeorgssonKarlskrona SOK09:39
Csaba GössweinOK Linné09:40
Niklas FriesUmeå OK09:41
Björn KarlssonRehns BK09:42
Emil NilssonUmeå OK09:43
Robert LarssonGamleby OK09:44
Anton KarlssonOK Kullingshof09:45
David ForsOK Skogsstjärnan09:46
Niklas KarlssonVäxjö OK09:47
Valentin LevesyUmeå OK09:48
Simon AnderssonOK Kullingshof09:49
Magnus SödervallIK Gandvik09:50
Michael TanzerHSV Langenlebarn09:51
Filip NilssonGotlands Bro OK09:52
Erik AnderssonIK Gandvik09:53
Henrik FröjdRehns BK09:54
Johan KorsmanUmeå OK09:55
Simon WallmanOK Kullingshof09:56
Jonas SundellUmeå OK09:57
Johan IvarssonOK Kullingshof09:58
Karl LarssonOK Skogshjortarna09:59
Martin HederskogIFK Umeå10:00
Wieland KundischUSV TU Dresden10:01
Robin JakobssonGamleby OK10:02
Jan RutkaKalmar OK10:03
Henrik JohanssonUmeå OK10:04
Karsten LeideckUSV TU Dresden10:05
Leo Karlsson ForsbergOK Vilse 8710:06
David RunemalmNybro OK10:07
Anders LindbergForsa OK10:08
Julius GonsiorUSV TU Dresden10:09
Johannes KnutasAttunda OK10:10
Martin SchagerlindTrollhättans SOK10:11
Axel BengtssonSol Tranås10:12
Anton PetterssonTibro OK10:13
Erik HanssonBredareds IF10:14
Oscar TörnrothHjobygdens OK10:15
Mikael NilssonSnättringe SK10:16
Mikael AnderssonStora Tuna OK10:17
Markus GrätschUSV TU Dresden10:18
Johan NymanForsa OK10:19
Karl GellermanIF Hagen10:20
Anton NilssonOK Tranan10:21
Andreas LonaeusUmeå OK10:22
Simon NilssonEksjö SOK10:23
Erik Bäcklund EkvallTrollhättans SOK10:24
Daniel PoschSol Tranås10:25
Adam FredénFalköpings AIK OK10:26
Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF10:27
Henrik SpångmyrIK Jarl Rättvik10:28
Martin LarssonHestra IF10:29
Martin NilssonStigmännen Karlshamns OK10:30
Friedmar RichterUSV TU Dresden10:31
Martin DjerfIK Hakarpspojkarna10:32
Jesper NilssonUlricehamns OK10:33
Calle StenbergOK Skogshjortarna10:34
Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby10:35
Johan SandströmTrollhättans SOK10:36
David SundströmSöderhamns OK10:37
Fredrik WigertzLånghundra IF10:38
Johan NöjdJönköpings OK10:39
Fredric JohanssonSnättringe SK10:40
Simon AnderssonOK Rodhen10:41
Fredrik BromanAlfta-Ösa OK10:42
Joakim AxelssonTrollhättans SOK10:43
Christian ArnessonUlricehamns OK10:44
Henrik TrolinForsa OK10:45
Tobias JohanssonOK Skogshjortarna10:46
Erik SkärbergVänersborgs SK10:47
David HectorSnättringe SK10:48
Jon ÅkessonForsa OK10:49
Christoffer SchönningJärfälla OK10:50
Jonas HjertFalköpings AIK OK10:51
Jesper LiderudLidköpings VSK10:52
Mati TiitLinköpings OK10:53
Adam JohanssonTrollhättans SOK10:54
Henrik LidhageIK Ymer10:55
Johan LarssonOK Skogshjortarna10:56
Adam NymanCentrum OK10:57
Christoffer JohanssonTrollhättans SOK10:58
Marcus RamströmOK Kåre10:59
Marcus J KarlssonIK Hakarpspojkarna11:00
Johan OlssonHjobygdens OK11:01
Anton BacklundSäterbygdens OK11:02
Anders TrolinForsa OK11:03
Markus NordmarkNässjö OK11:04
Andrej OlunczekUSV TU Dresden11:05
Adam SandstedtEksjö SOK11:06
Sverker LenasCentrum OK11:07
Andreas LiljegrenGotlands Bro OK11:08
Jefta LangerakJärfälla OK11:09
Jesper LagerbergOK Södertörn11:10
Simon LennermoNässjö OK11:11
Anton SundgrenLånghundra IF11:12
Fredrik LevinSvaide Roma SOK11:13
Simon MarteliusAttunda OK11:14
Niklas WraneSöders-Tyresö11:15
Nils-Göran NilssonSkarpnäcks OL11:16
Lars JakobssonCentrum OK11:17
Måns LennermoNässjö OK11:18
Anders KallingsVisborgs OK11:19
Robert JohanssonTäby OK11:20
Joakim BjörkegrenGotlands Bro OK11:21
Erik BerzellJärla Orientering11:22
John HartleySöders-Tyresö11:23
Frej HeggSvaide Roma SOK11:24
Jonathan SvenssonVäxjö OK11:25

H21-2

4 920 m, 107 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lukas WittenbecherLunds OK09:00
Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK09:01
Mathias Stensland LillevoldIL Tyrving09:02
Harrison McCartneySävedalens AIK09:03
Tomas GunnarssonOK Nackhe09:04
Gustav BoquistIK Uven09:05
Lennart BengtssonFalkenbergs OK09:06
Vegard Brun SagaIL Tyrving09:07
Erik ThorssonTurun Metsänkävijät09:08
Gunnar FiskumIL Tyrving09:09
Claes AnderssonFalkenbergs OK09:10
Joel JohnssonOK Nackhe09:11
Johan GustafsonLunds OK09:12
Morten Severin SaueIL Tyrving09:13
Henrik BengtssonFalkenbergs OK09:14
Rickard IngessonLunds OK09:15
Arvid HammarFK Herkules09:16
Mikael AugustssonSelånger SOK09:17
Erik SchultzLunds OK09:18
Jonatan AnderssonFalkenbergs OK09:19
Stefan SöderströmIK Vikings OK09:20
Anton HemlinIK Uven09:21
Börje PaulerSkogslöparna09:22
Victor AxbomOK Landehof09:23
Daniel NilssonSkåneslättens OL09:24
Björn HellrupOK Pan-Kristianstad09:25
Ola Marius PedersenOppsal Orientering09:26
Tobias EliassonSundsvalls OK09:27
Tobias LindellOK Alehof09:28
Bent Erik SkaugOppsal Orientering09:29
Daniel GustafssonFK Friskus-Varberg09:30
Erik LenningSkåneslättens OL09:31
Anton PerssonOK Pan-Kristianstad09:32
Tomas JohnssonSundsvalls OK09:33
John GabrielssonSävedalens AIK09:34
Jonas GustafssonAndrarums IF09:35
Felix BreitschädelBækkelagets SK09:36
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK09:37
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering09:38
David DjurbäckSävedalens AIK09:39
Dag StridhOK Nolaskogsarna09:40
Fredrik AnderssonIF Rigor09:41
Jonatan LarssonUddevalla OK09:42
Gustaf WennerbergOK Pan-Kristianstad09:43
Björn LöfdahlHässleholms OK09:44
Mattias NilssonOK Alehof09:45
Sindre SaksætherOppsal Orientering09:46
Linus EricsonSödertälje-Nykvarn OF09:47
Ludvig RødnesOppsal Orientering09:48
Johan WikströmSävedalens AIK09:49
Sam ErikssonAndrarums IF09:50
Robbie AndersonGöteborg-Majorna OK09:51
Mattias KuoskuTolered-Utby Ol-klubb09:52
Björn KarlssonHalmstad OK09:53
Per EdströmHärnösands OK09:54
Magnus CarlssonGöteborg-Majorna OK09:55
Andreas StenstadOppsal Orientering09:56
Ilya BeliankaSävedalens AIK09:57
Erik TorshageOK Nolaskogsarna09:58
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering09:59
Donatas KontautasOK Moss10:00
Johan HindérTolered-Utby Ol-klubb10:01
Niklas HidmanHalmstad OK10:02
Vidar FaxénSävedalens AIK10:03
Daniel OlssonUddevalla OK10:04
Jakob SegerslättSkåneslättens OL10:05
Marcus HalvarssonKFUM Örebro OK10:06
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad10:07
Johan BlickOK Alehof10:08
Sigve VågsnesOppsal Orientering10:09
Nils Wallentin TärkHalmstad OK10:10
Christoffer OhlssonUddevalla OK10:11
Truls HestengenOppsal Orientering10:12
Karl LevinSävedalens AIK10:13
Fredrik NorellFrölunda OL10:14
Rikard WeilerTolered-Utby Ol-klubb10:15
Erik ToomingasSundsvalls OK10:16
Lavran ThorstensenOppsal Orientering10:17
Simon LarssonSävedalens AIK10:18
Kristian PorathTolered-Utby Ol-klubb10:19
Joel KristianssonSkåneslättens OL10:20
Rickard NorlinKungälvs OK10:21
Simon SvenssonOK Pan-Kristianstad10:22
Stefan SjölundSkogslöparna10:23
Rasmus LarssonOK Alehof10:24
Mathias NipenBækkelagets SK10:25
Jesper NelsénFalkenbergs OK10:26
Sigurd FandangoOppsal Orientering10:27
Erik MagnussonOK Nolaskogsarna10:28
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering10:29
Niklas HelmertzFrölunda OL10:30
Albin ThunbergOK Alehof10:31
Arvid StrandbergSkogslöparna10:32
Raphael FerrandBækkelagets SK10:33
Daniel WernerssonGöteborg-Majorna OK10:34
Emil HägglundOK Nolaskogsarna10:35
Are WigaardOppsal Orientering10:36
Magnus CarlstedtSävedalens AIK10:37
Per AndreassonIFK Göteborg10:38
Simon EngelHässleholms OK10:39
Joakim BerglundSävedalens AIK10:40
Håkan BlomkvistSkattkärrs SOK10:41
Fredrik PerssonIFK Göteborg10:42
Björn SchilobolskiÅmåls OK10:43
Henrik OlofssonOK Kompassen10:44
Petter ErikssonÅmåls OK10:45
Erik EngstrandIFK Göteborg10:46

D20

3 800 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fanny AnderssonGöteborg-Majorna OK09:15
Marie HerrnholdIK Vikings OK09:17
Elin JohanssonForsa OK11:06
Tora WesterbergOK Kolmården11:08
Agnes BerglundUlricehamns OK11:10
Elin PoschJönköpings OK11:12
Maiken SandbergNydalens SK11:14
Amanda RangertIK Hakarpspojkarna11:16
Klara PetrisiVästerbergslagens OL11:18
Klara ElmbladBredaryds SOK11:22

H20

3 840 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon ErikssonUmeå OK09:51
Simon LundbergIK Vikings OK09:53
Emanuel NäslundSkogslöparna09:55
Albin HenryssonKarlskrona SOK09:57
Anton StrandbergSkogslöparna09:59

D18

3 450 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Clara Berglund HiltunenGöteborg-Majorna OK09:27
Hanna BoquistIK Uven09:29
Jenny JakobssonGamleby OK09:31
Sara ForsbergIK Uven09:33
Thea Feiring HaltiaIL Tyrving09:35
Johanna RundqvistOK Nackhe09:37
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving09:39
Janneke SnijderIK Uven09:41
Solveig Eline BergIL Tyrving09:43
Emma BillingHultsfreds OK09:45
Alice BarreforsIK Uven09:47
Lisa JenssenHalden SK09:49
Emelie LorénOK Landehof09:51
Maja GunnarssonLerums SOK09:53
Ebba JensenSkåneslättens OL09:55
Maja WillénÖstersunds OK09:57
Irmalinn NilssonHärlövs IF09:59
Emma WibergSkogslöparna10:01
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK10:03
Frida Bakken UlsethNydalens SK10:05
Paulina JägstedtHalmstad OK10:07
Selma MoqvistLerums SOK10:09
Evelina SöderlundSkogslöparna10:11
Tove JohanssonOK Alehof10:13
Emmy HelmerssonHässleholms OK10:15
Elvira WildheimFK Friskus-Varberg10:17
Josefin BovellanNAIS Orienteringsklubb10:19
Julia ElverlindOK Tranan10:21
Sofia DahlHärlövs IF10:23
Lina ErdeliusIF Rigor10:25
Anna NordholmSävedalens AIK10:27
Katarina NorrbyOK Södertörn12:00
Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK12:02

H18

3 630 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Haakon JohannesenIndre Østfold OK09:35
Kalle LundgrenGöteborg-Majorna OK09:37
Daniel HellbergLunds OK09:39
Isak KällsmyrOK Kullingshof09:41
Daniil KotovHellas Orientering09:43
Jonathan JohanssonNybro OK09:45
Gabriel BladOK Kullingshof09:47
Ville GrahnIK Uven09:49
Erik JönssonLunds OK09:51
William JörneliusFK Herkules09:53
Elias OlssonOK Kroppefjäll09:55
Jimmy JohanssonForsa OK09:57
Eric NystrandOK Klyftamo09:59
Filip JohanssonTrollhättans SOK10:01
William SkaugOppsal Orientering10:03
Edvin LjungbergSjövalla FK10:05
Ruben HylanderTumba-Mälarhöjden OK10:07
Ludvig LindénAttunda OK10:09
Benjamin LangerakJärfälla OK10:11
Johan KindbomIF Hagen10:13
Johan HjelmérSjövalla FK10:15
Olle SvangrenGotlands Bro OK11:40
Ludvig WaktelSvaide Roma SOK11:42

D16

3 470 m, 132 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tina KallesonOppsal Orientering08:59
Kajsa LindqvistSelånger SOK09:00
Mina JørgensenIL Tyrving09:01
Thea WennbergSkellefteå OK09:02
Karin WedmanVästerbergslagens OL09:03
Elin HugossonLunds OK09:04
Katja LeicktTullinge SK09:05
Lina PonténSelånger SOK09:06
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving09:07
Elin CarlssonIK Trenne Ullared09:08
Alva LarssonUmeå OK09:09
Emelie RönnborgIK Uven09:10
Emma Meyer LarssonIL Tyrving09:11
Klara BolinTullinge SK09:12
Agnes MalmgrenOckelbo OK09:13
Tina LjungqvistLunds OK09:14
Hanna LundbergOK Renen09:15
Julie MeinickeIL Tyrving09:16
Tilda AnderssonTullinge SK09:17
Emma IvarssonOK Kullingshof09:18
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK09:19
Linnea BengtssonFalkenbergs OK09:20
Iris HolstIL Tyrving09:21
Elsa LampinenSelånger SOK09:22
Maria TikhonovaHellas Orientering09:23
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK09:24
Ida WickbergOK Nolaskogsarna09:25
Tilde EngbergHärnösands OK09:26
Alma SandVästerbergslagens OL09:27
Agnes BromanOK Roslagen09:28
Linnea SkalbergBredaryds SOK09:29
Tilda MelkstamLerums SOK09:30
Moa SahlstedtSol Tranås09:31
Klara HöglundEksjö SOK09:32
Clara DahlHärlövs IF09:33
Sara SundinWaxholms OK09:34
Elin NilssonAndrarums IF09:35
Oda ScheeleNydalens SK09:36
Matilda LindhSundbybergs IK09:37
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna09:38
Karoline BjørnerødOK Moss09:39
Julia NordlanderSundsvalls OK09:40
Vera WallinFalköpings AIK OK09:41
Amelie JosefssonSkogslöparna09:42
Felicia LorénOK Landehof09:43
Nellie RydlundHässleholms OK09:44
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK09:45
Maja PorleVäxjö OK09:46
Hanna GabrielssonKungälvs OK09:47
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK09:48
Elin EdströmHärnösands OK09:49
Alma HjertbergHestra IF09:50
Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna09:51
Emma ErikssonEksjö SOK09:52
Maja SandvikAttunda OK09:53
Lovisa MoqvistLerums SOK09:54
Marte Madslien BakkenNydalens SK09:55
Clara SamuelssonOK Vivill09:56
Synne Marie JenssenHalden SK09:57
Tove RingiOK Kåre09:58
Matilda JohannessonFrölunda OL09:59
Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK10:00
Olivia AspIFK Göteborg10:01
Maja TenghagenHärlövs IF10:02
Marie LilandNydalens SK10:03
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK10:04
Ellen SigvardsonBredaryds SOK10:05
Ane Sofie KroghOppsal Orientering10:06
Sofie FröjdSundsvalls OK10:07
Nina PerssonHaninge SOK10:08
Lovisa WigertzLånghundra IF10:09
Ellika GrothKungälvs OK10:10
Nora AronengHestra IF10:11
Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL10:12
Emma LingIK Hakarpspojkarna10:13
Marieluise Schmitt GranHalden SK10:14
Matilda HagstrandLerums SOK10:15
Amelie RajanIFK Lidingö SOK10:16
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK10:17
Märta LjungbergSjövalla FK10:18
Petrina CostermansJärla Orientering10:19
Ylva JohanssonOK Djerf10:20
Emelie WibergSkogslöparna10:21
Meja EneljungIFK Göteborg10:22
Vendela LönkvistOK Vivill10:23
Ida HelgessonHestra IF10:24
Alva SonessonFalköpings AIK OK10:25
Cecilia LindgrenOK Kåre10:26
Kajsa BogrenSundbybergs IK10:27
Clara EhrnbornAndrarums IF10:28
Tilda ÖstbergStora Tuna OK10:29
Linn MauritzsonTolered-Utby Ol-klubb10:30
Alva RyttherVästerbergslagens OL10:31
Isabella AumoKungälvs OK10:32
Malin KristianssonTrollhättans SOK10:33
Alice PalmgrenSundsvalls OK10:34
Kristina KlingnéusIK Vikings OK10:35
Wilma BerganderEksjö SOK10:36
Emilia EngelOK Ravinen10:37
Julia RangertIK Hakarpspojkarna10:38
Tova LarssonLerums SOK10:39
Embla CinthioSkåneslättens OL10:40
Amélie AamodtOppsal Orientering10:41
Maria LogrenSjövalla FK10:42
Smilla SandströmSkogslöparna10:43
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF10:44
Linn KarlssonOK Vilse 8710:45
Ida JohnssonOK Kåre10:46
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:47
Lisa OlssonTorsås OK10:48
Ada WulfsbergNydalens SK10:49
Elin LindbladOK Djerf10:50
Ellen BlennowFalköpings AIK OK10:51
Thea SvenssonIK Vikings OK10:52
Alma LeijonHärlövs IF10:53
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss10:54
Hanna SkoglundSol Tranås10:55
Martina BraunVäxjö OK10:56
Vera ChiusoleEksjö SOK10:57
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna10:58
Moa AlsiöIF Hagen10:59
Ebba LindellIF Thor11:00
Tove FrænellSundsvalls OK11:01
Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK11:02
Klara AnderssonOK Orion11:03
Sanna HedbergOK Södertörn11:04
Lovisa LagerHalmstad OK11:05
Elin DahlVisborgs OK11:06
Alicia LundgrenVäxjö OK11:07
Sara WänströmFinspångs SOK11:08
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:09
Signe NilssonNyköpings OK11:10

H16

3 610 m, 159 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Theodor LierIndre Østfold OK09:00
Ivan KuninHellas Orientering09:01
Gustav HarrysonOK Skogshjortarna09:02
Edvin StrandbergKalmar OK09:03
Tobias FarbrotGöteborg-Majorna OK09:04
Fabian ValleriusGamleby OK09:05
Elias LarssonIK Vikings OK09:06
Jakob NilssonUmeå OK09:07
Benjamin LarssonIK Vikings OK09:08
Oskar BütikoferLjusdals OK09:09
Lukas GustafssonIK Ymer09:10
Emrik LindFK Herkules09:11
Eirik BlågestadIndre Østfold OK09:12
Olle KlingbergGöteborg-Majorna OK09:13
Rasmus JohanssonNybro OK09:14
Anton GunnarssonBredaryds SOK09:15
Aron ÖstangårdGamleby OK09:16
Allan HedbergLunds OK09:17
Jonas BjörsLjusdals OK09:18
Anton KarlssonMariestads FK09:19
Tim DalheimerIK Vikings OK09:20
Jonathan KonradssonKalmar OK09:21
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK09:22
Isak HagbergKalmar OK09:23
Danila KhohlovHellas Orientering09:24
Tobias ErixonOK Kullingshof09:25
Mattias LauriFK Herkules09:26
Simon NordbergGöteborg-Majorna OK09:27
Miron RulkaOLG Biberist SO09:28
Viktor HolmgrenUmeå OK09:29
Arvid WesterbergOK Kolmården09:30
Erik ThoressonAndrarums IF09:31
Olle KallerbäckEmmaboda Verda OK09:32
Albin KårénSundsvalls OK09:33
William WasseniusUddevalla OK09:34
Arvid LundqvistHalmstad OK09:35
John WolgastSnättringe SK09:36
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK09:37
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK09:38
Samuel LåstbomHärlövs IF09:39
Samuel LindénAttunda OK09:41
Edvin BorneFrölunda OL09:42
Johan HolmbergIF Hagen09:43
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK09:44
Seth BorglundHärnösands OK09:45
Alfred PetterssonMullsjö SOK09:46
Ludvig CarlbomUlricehamns OK09:47
Simon SvahnEksjö SOK09:48
Jakob GunnarssonLerums SOK09:49
Samuel PihlströmOK Landehof09:50
Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb09:51
Gustav ÖstenssonOK Tranan09:52
Melvin NilssonHärlövs IF09:53
Axel FlordalKatrineholms OK09:54
Emil AxelssonLerums SOK09:55
Karl GranathOK Kåre09:56
Christopher LadimOK Moss09:57
Linus KristianssonTrollhättans SOK09:58
Anton SvenssonHässleholms OK09:59
Tobias EspedalNydalens SK10:00
Jonne LiukkonenSundsvalls OK10:01
Albin LindskogOK Ravinen10:02
Samuel N JohanssonOK Nolaskogsarna10:03
Erik Lidström LauriSnättringe SK10:04
Hugo JakobssonEksjö SOK10:05
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK10:06
Emil RavakkoSävedalens AIK10:07
Linus LundbergOK Bävern10:08
Emils ZernisÄrla IF10:09
Alexander BromanderFalköpings AIK OK10:10
David BernSnättringe SK10:11
Noah BechtelFK Friskus-Varberg10:12
Jakob Gadefors NauHaninge SOK10:13
Viggo HjerneTumba-Mälarhöjden OK10:14
Isac ErikssonOK Nolaskogsarna10:15
Isak JonssonNydalens SK10:16
Mattis PerssonEksjö SOK10:17
Gustav OhlinOK Tranan10:18
Hugo MandingerTrollhättans SOK10:19
Arvid BacktemanLerums SOK10:20
Axel ElmbladBredaryds SOK10:21
Henrik PetrisiVästerbergslagens OL10:22
Arvid HenningHärnösands OK10:23
Gustav ÅmanOK Vilse 8710:24
Joar HertinIK Hakarpspojkarna10:25
Linus BoströmOK Alehof10:26
Felix LöwenhielmOK Ravinen10:27
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK10:28
Axel LundgrenSundsvalls OK10:29
Lars Øderud VatneBækkelagets SK10:30
Alexander SchandlOK Södertörn10:31
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:32
Arvid AronssonOK Kroppefjäll10:33
Jakob WolframEksjö SOK10:34
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK10:35
William BjörkmanVäxjö OK10:36
Fabian AnderssonAndrarums IF10:37
Hannes LindahlSundsvalls OK10:38
Elis SandbergAlfta-Ösa OK10:39
Gustav WirénAttunda OK10:40
Jonatan AuneHalden SK10:41
Gustav BjörklundIFK Mora OK10:42
Benjamin NäslundSkogslöparna10:43
Nils GrimbeckSävedalens AIK10:44
Erik JohanssonOK Alehof10:45
Nils KörleOK Landehof10:46
Elliot LöwenhielmOK Ravinen10:47
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK10:48
Hugo StrömMullsjö SOK10:49
Hugo SetthagenOK Tranan10:50
Axel NalbinMullsjö SOK10:51
Per NordholmSävedalens AIK10:52
Erik LarssonIFK Mora OK10:53
Erik BonekOK Linné10:54
Albin HainkeSnättringe SK10:55
Hugo DjurstedtEksjö SOK10:56
Lars Young VikNydalens SK10:57
Benjamin TerentForsa OK10:58
Ludvig SigrandOK Södertörn10:59
Alfred ErdeliusIF Rigor11:00
Lukas MagnerfeltFalköpings AIK OK11:01
Albin KronkvistÖrkelljunga FK11:02
Brian AhlmAndrarums IF11:03
Simon FogelströmTorsås OK11:04
Axel BerglundUlricehamns OK11:05
Joar TryggöTrollhättans SOK11:06
Wilmer HolmqvistSjövalla FK11:07
Isak OlssonStigsökarna11:08
Lukas JohanssonSundsvalls OK11:09
Felix DrejmoOK Landehof11:10
Karl PetersénOK Njudung11:11
Edvin NilssonGotlands Bro OK11:12
Jakob SjöbergGävle OK11:13
Carl JosefssonSävedalens AIK11:14
Johan BergiusVisborgs OK11:15
Philip ForngrenTäby OK11:16
Sixten EkbladhSol Tranås11:17
Jesper LidmarSnättringe SK11:18
Elias BergenfurIK Vikings OK11:19
Johan CallebergSnättringe SK11:20
Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö11:21
Mattias ÖsterdahlVisborgs OK11:22
David BorgSödertälje-Nykvarn OF11:23
Duncan RobertsonSvaide Roma SOK11:24
Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK11:25
Elias TidevallSkogsluffarnas OK11:26
Johan LangerakJärfälla OK11:27
Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb11:28
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK11:29
Felix BäckstädeVisborgs OK11:30
Philip CarlssonNyköpings OK11:31
Erik NilssonGotlands Bro OK11:32
Albin LindgrenVisborgs OK11:33
Mattias LevinSvaide Roma SOK11:34
Albin PerssonHalmstad OK11:35
Valter PetterssonOK Tisaren11:36
Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb11:37
Anton HolmOK Djerf11:38
Zebastian ArfwedsonFrölunda OL11:39

D16 Kort

2 990 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Klara BourneGöteborg-Majorna OK09:00
My LennartssonJärfälla OK11:39

H16 Kort

2 970 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ludvig HedströmFalkenbergs OK09:00
Sebastian EkingIF Rigor09:02
Viktor Le ClaireFK Herkules09:04
David ÅkerlindLustens OK10:50
Alfred AnderIstrums SK10:52
Vemund HeierNydalens SK10:56

D14

2 970 m, 118 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisa JakobssonSundsvalls OK09:05
Anastasia FilimonovaHellas Orientering09:06
Hanna ÖbergGamleby OK09:07
Lea EdvardssonUmeå OK09:08
Elsa GranholmSundsvalls OK09:09
Wilma PetterssonOK Kullingshof09:10
Lena ChabieraKalmar OK09:11
Linn WennbergSkellefteå OK09:12
Filippa SöderbergKalmar OK09:13
Hanna StalebrantGamleby OK09:14
Olga RindeskogVästerbergslagens OL09:15
Wilma LeicktTullinge SK09:16
Emma WillborgFalkenbergs OK09:17
Tove SjöbergTullinge SK09:18
Ella TuressonOK Renen09:19
Ellen OlovssonGamleby OK09:20
Elisabeth LarssonOK Södertörn09:21
Malva JönssonKalmar OK09:22
Linn NilssonSöders-Tyresö09:23
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK09:24
Tove ValleriusGamleby OK09:25
Aleksandra NitschKalmar OK09:26
Alice LarssonUmeå OK09:27
Meja BergerAnkarsrums OK09:28
Linn AldénOK Roxen09:29
Ebba AnderssonSundsvalls OK09:30
Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb09:31
Hanny EdströmHärnösands OK09:32
Frida SolsrudNydalens SK09:33
Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL09:34
Thilda SeldénIF Rigor09:35
Wilma ThornellSurahammars SOK09:36
Emilia JohnssonOK Kåre09:37
Elina FredmanOK Skogshjortarna09:38
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna09:39
Alma AppelgrenTrollhättans SOK09:40
Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL09:41
Åsa SundströmJärla Orientering09:42
Linnea LeijonHärlövs IF09:43
Hilda MartanderTrollhättans SOK09:44
Ebba ThernOK Skogshjortarna09:45
Stella RangertIK Hakarpspojkarna09:46
Tindra MolinFalköpings AIK OK09:47
Malin KindbomIF Hagen09:48
Matilda WallströmSävedalens AIK09:49
Ella SandbergAlfta-Ösa OK09:50
Maja GraadIF Rigor09:51
Enni LindskogOK Älme09:52
Eleonora AlinderSjövalla FK09:53
Pia Young VikNydalens SK09:54
Vilmalee SuwanOK Vilse 8709:55
Nora EngströmOK Nolaskogsarna09:56
Irmelie EnströmSundsvalls OK09:57
Leija MagnussonAlfta-Ösa OK09:58
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb09:59
Unni GranforsIF Rigor10:00
Julia WesthMullsjö SOK10:01
Ella PerssonEksjö SOK10:02
Jonna LindbladOK Djerf10:03
Emma EliassonFK Friskus-Varberg10:04
Vera PetterssonFalköpings AIK OK10:05
Tuva NylundBredaryds SOK10:06
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering10:07
Ida BengtssonOK Alehof10:08
Elin NäslundOK Nolaskogsarna10:09
Edith FållstenHagaby GoIF Örebro10:10
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna10:11
Maja BergqvistKorsnäs IF OK10:12
Elin DanielssonIstrums SK10:13
Elin AxelssonMullsjö SOK10:14
Ida BruhnIF Rigor10:15
Sabina AumoKungälvs OK10:16
Frida Hovgaard EisvangOK Moss10:17
Emma JohanssonSundsvalls OK10:18
Kajsa TräffNAIS Orienteringsklubb10:19
Hanna AlsiöIF Hagen10:20
Elsa KarlssonOK Landehof10:21
Agnes DjurstedtEksjö SOK10:22
Elsa LindahlHärnösands OK10:23
Nora WesterlundOK Nolaskogsarna10:24
Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro10:25
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna10:26
Emia HjortFalköpings AIK OK10:27
Rebecka PihlströmOK Landehof10:28
Anna SvarfvarSjövalla FK10:29
Julia ArvidssonIF Rigor10:30
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg10:31
Sofia SundinWaxholms OK10:32
Ronja AnderssonTrollhättans SOK10:33
Maja InghammarHestra IF10:34
Lydia HylanderTumba-Mälarhöjden OK10:35
Tilda HagelbergEksjö SOK10:36
Emelie ForslundKristinehamns OK10:37
Cecilia HectorSnättringe SK10:38
Anna SvenssonIF Rigor10:39
Vendela SöderqvistOK Kåre10:40
Johanna FredrixonOK Skogshjortarna10:41
Julie WoldOK Moss10:42
Astrid RexSundsvalls OK10:43
Moa SkoogFalköpings AIK OK10:44
Ina ÅmanOK Vilse 8710:45
Alma WallmanVästerbergslagens OL10:46
Linnea RydlundHässleholms OK10:47
Olivia GrönkvistJönköpings OK10:48
Tindra JonssonSkarpnäcks OL11:00
Klara PerssonHalmstad OK11:01
Natalie GardelinGotlands Bro OK11:02
Hanna WallinSvaide Roma SOK11:03
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb11:04
Klara BäckstädeVisborgs OK11:05
Thea LennartssonJärfälla OK11:06
Katja GustafssonTrosabygdens OK11:07
Fredrika NordquistTäby OK11:08
Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö11:09
Lisa OlmKils OK11:10
Matilda HolmOK Djerf11:11
Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF11:12
Amanda GranqvistOK Ravinen11:13

H14

2 460 m, 135 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Aleksandr NizhnikovHellas Orientering09:02
Oskar ÅdahlUmeå OK09:03
Lowe HammarFK Herkules09:04
Albin HugossonLunds OK09:05
Krzysztof WojtowiczKalmar OK09:06
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK09:07
Jonathan RundqvistOK Nackhe09:08
Willy FjällborgStenungsunds OK09:09
Fredrik AhlbergTäby OK09:10
Viktor DavidssonSöders-Tyresö09:11
Johan LindénSelånger SOK09:12
Jacob GrahnIK Uven09:13
Timofey SinyavskiyHellas Orientering09:14
Tidemann LierIndre Østfold OK09:15
Olle KallurOK Ravinen09:16
Marek SiegertUSV TU Dresden09:17
Oskar DahlinIK Gandvik09:18
William RönnborgIK Uven09:19
Arvid ÖhrvallOK Skogshjortarna09:20
Anton KastrupFK Herkules09:21
Hannes DegermanGamleby OK09:22
Lukas HagbergKalmar OK09:23
Isak LundholmUmeå OK09:24
Loke HedbergLunds OK09:25
Victor BeischerIK Uven09:26
Yaroslav ShvedovHellas Orientering09:27
Linus ZederinOK Nackhe09:28
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK09:29
Klas LjungqvistLunds OK09:30
Rasmus LindblomGustavsbergs OK09:31
Filip BrolingBredaryds SOK09:32
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK09:33
Albin MalmgrenOckelbo OK09:34
Hugo UnossonKalmar OK09:35
Rasmus ErikssonUmeå OK09:36
Isak LiljeholmGamleby OK09:37
Samuel BökeOK Kullingshof09:38
Joel HolmbergUlricehamns OK09:39
Melker ÅkessonOK Landehof09:40
Jakob WidelundOK Kåre09:41
Adrian Hansson BångaAlfta-Ösa OK09:42
Anton CarlssonIF Hagen09:43
Alfred BjørnerødOK Moss09:44
Albin JägstedtHalmstad OK09:45
Lucas BoströmOK Alehof09:46
Marius AamodtOppsal Orientering09:47
Sigurd Saxe SandvikHalden SK09:48
Marcus SteneboAttunda OK09:49
Anders SkoglundSol Tranås09:50
Ludvig FerdmanTullinge SK09:51
Eskil CostermansJärla Orientering09:52
Elias SöderlundSkogslöparna09:53
Arvid SkeppSävedalens AIK09:54
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering09:55
Teodor Mo HjelsethNydalens SK09:56
Oscar AnelandOK Ravinen09:57
Alfred JohanssonOK Alehof09:58
Erik LingIK Hakarpspojkarna09:59
Stellan GradinAndrarums IF10:00
Albin AnderssonOK Torfinn10:01
Jakob AspIFK Göteborg10:02
Casper SkeppSävedalens AIK10:03
Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering10:04
Albin GezeliusIFK Mora OK10:05
Gaute BerganNydalens SK10:06
David AlménTrollhättans SOK10:07
Alvin OllanderOK Landehof10:08
Marcus NilssonSkogslöparna10:09
Liam JohanssonIF Hagen10:10
William SturessonLerums SOK10:11
Birk ThorstensenOppsal Orientering10:12
Jon HanssonOK Kåre10:13
Lukas GrothKungälvs OK10:14
Axel BechtelFK Friskus-Varberg10:15
Axel TenghagenHärlövs IF10:16
Wilhelm BergmanTullinge SK10:17
Alfred HallqvistUlricehamns OK10:18
Ebbe HolmqvistSjövalla FK10:19
Tage KinellIFK Göteborg10:20
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna10:21
Hugo LarssonKarlskrona SOK10:22
Albin NyqvistOK Landehof10:23
Christoffer LindgrenOK Kåre10:24
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK10:25
Eskil KolshusOppsal Orientering10:26
Arvid EkströmStenungsunds OK10:27
Emil JägstedtHalmstad OK10:28
Arvid BjörkTrollhättans SOK10:29
Linus AhlénIF Hagen10:30
Lukas LarssonOK Skogshjortarna10:31
Adam SkoglundUlricehamns OK10:32
Tor Erling GjølsjøOK Moss10:33
Albin SjöblomOK Kåre10:34
Simon BååthSävedalens AIK10:35
Hugo EricssonVäxjö OK10:36
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:37
Anselm ReichenbachOppsal Orientering10:38
Hjalmar OlssonUddevalla OK10:39
Oskar EknerSnättringe SK10:40
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:42
Ivar HelmerssonHässleholms OK10:43
Hugo LindskogOK Ravinen10:44
Ask OlaussenOppsal Orientering10:45
Noel BraunVäxjö OK10:46
Erik ByströmOK Nolaskogsarna10:47
Herman Lien BackstrømHalden SK10:48
Jonatan HälldalSkogslöparna10:49
Mattias ÖstbergStora Tuna OK10:50
Simon AlfredssonLerums SOK10:51
Oscar OlinIK Hakarpspojkarna10:52
Oskar VikströmSundsvalls OK10:53
Ludvig HedströmOK Skogshjortarna10:54
Alex JohanssonFK Friskus-Varberg10:55
Filip NordströmSkogslöparna10:56
Tore PalmgrenSundsvalls OK10:57
Eric HallnerOckelbo OK10:58
Karl GranforsOK Landehof10:59
Anton TörnqvistKarlskrona SOK11:00
Hannes EssungerSjövalla FK11:01
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb11:02
Jakob TedhamreSnättringe SK11:03
Jonas KroghOppsal Orientering11:04
Calle JohanssonOK Ravinen11:05
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:06
Edvard PetterssonGotlands Bro OK11:07
Adam ÖsterdahlVisborgs OK11:08
Jens FochsenWaxholms OK11:09
David HermanssonÅmåls OK11:10
David RyderåsWaxholms OK11:11
Peder PerssonGotlands Bro OK11:12
Martin ErikssonVäsby OK11:13
Filip LindqvistTäby OK11:14
Folke SvangrenGotlands Bro OK11:15
Johan FochsenWaxholms OK11:16
Erik FranklingIFK Lidingö SOK11:17

D14 Kort

2 450 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elsa FischerIK Vikings OK09:01

H14 Kort

2 460 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ferdinand KlingsellKalmar OK09:22
Alexander HöglindFK Herkules09:24
Gustav NilssonHärlövs IF11:01
Sondre LadimOK Moss11:03
Axel DüringHärlövs IF11:05
Alfred LeonTrollhättans SOK11:07

D12

2 460 m, 104 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK09:26
Tilde BlomOK Nackhe09:27
Alice LindqvistSelånger SOK09:28
Linn BjörneldKalmar OK09:29
Maja LundholmUmeå OK09:30
Ekaterina KuninaHellas Orientering09:31
Tuva ÖstangårdGamleby OK09:32
Tuva HolmströmOK Ravinen09:33
Ekaterina SushkoHellas Orientering09:34
Elsa LifTumba-Mälarhöjden OK09:35
Agnes IvarssonOK Skogshjortarna09:36
Britta BörjessonJärla Orientering09:37
Tuva SirviöUmeå OK09:38
Klara HaraldssonMotala AIF OL09:39
Elina Lingbro DömstedtUmeå OK09:40
Vilja ÅkerlundSkellefteå OK09:41
Alexandra BurtovskayaHellas Orientering09:42
Elsa SödervallIK Gandvik09:43
Sara LjungqvistLunds OK09:44
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb09:45
Wilda LundqvistMälarö SOK09:46
Elsa KaipeOK Kåre09:47
Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK09:48
Alva EliassonSundsvalls OK09:49
Emma OlinIK Hakarpspojkarna09:50
Felicia RööhsSkattkärrs SOK09:51
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK09:52
Fanny SundbergTullinge SK09:53
Clara LövgärdOK Alehof09:54
Mari KallesonOppsal Orientering09:55
Alva PerboSkogslöparna09:56
Ellen WesterlundOK Nolaskogsarna09:57
Wilma OlssonOK Tranan09:58
Alice HallOK Bävern09:59
Lovisa DufvaSundsvalls OK10:00
Emilia BergmanTullinge SK10:01
Emma ChristianssonUddevalla OK10:02
Liv PaulerSkogslöparna10:03
Minna PalmIK Hakarpspojkarna10:04
Alva ErssonIFK Mora OK10:05
Maja NymanVänersborgs SK10:06
Molly WirefeldtNybro OK10:07
Clara SvenssonHässleholms OK10:08
Lisa ErikssonOK Landehof10:09
Lovisa WrightLerums SOK10:10
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb10:11
Emma AhlénIF Hagen10:12
Lisa ÖstenssonOK Tranan10:13
Moa HolmvikMullsjö SOK10:14
Elsa MoqvistLerums SOK10:15
Stina ThernOK Skogshjortarna10:16
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro10:17
Elsa MartanderTrollhättans SOK10:18
Tyra LindellOK Roxen10:19
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering10:20
Audrey HanssonFrölunda OL10:21
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb10:22
Marie ScheeleNydalens SK10:23
Miranda WallströmSävedalens AIK10:24
Sara BengtssonOK Alehof10:25
Klara JunegardTullinge SK10:26
Hanna LindqvistÖstersunds OK10:27
Tova RangertIK Hakarpspojkarna10:28
Agnes JohanssonIF Hagen10:29
Ally BlomFrölunda OL10:30
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg10:31
Emma KarlssonOK Landehof10:32
Klara EberlénOK Skogshjortarna10:33
Alva BjörkTrollhättans SOK10:34
Julia BogeOK Alehof10:35
Moa BergqvistKorsnäs IF OK10:36
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK10:37
Lisa GunnarssonLerums SOK10:38
Alva Lidström LauriSnättringe SK10:39
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb10:40
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering10:41
Elin GezeliusIFK Mora OK10:42
Ella PetterssonSävedalens AIK10:43
Sandra LingIK Hakarpspojkarna10:44
Filippa BraunVäxjö OK10:45
Alva ZakariassonUddevalla OK10:46
Ida KörleOK Landehof10:47
Ellen TrofastTjällmo-Godegårds OK10:48
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering10:49
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg10:50
Sara OhlinOK Tranan10:51
Maja AxelssonLerums SOK10:52
Signe FeilSundsvalls OK10:53
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:54
Nora NordlundOK Kåre10:55
Aprilia CinthioSkåneslättens OL10:56
Nova MatthewsTullinge SK10:57
Olivia EngelOK Ravinen10:58
Sigrid Schmitt GranHalden SK10:59
Miriam GustafssonTrosabygdens OK11:53
Sonja AhlquistJärla Orientering11:54
Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö11:55
Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF11:56
Saga KällstrandÅmåls OK11:57
Emma ZettervallKarlskrona SOK11:58
Klara PetterssonÅmåls OK11:59
Svea EkbladhSol Tranås12:00
Isabella HolmOK Djerf12:01
Alma PetterssonGotlands Bro OK12:02

H12

2 450 m, 83 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Petter RybergMariestads FK09:16
Adam SjööarvOK Nackhe09:18
Albin SvenssonFK Herkules09:20
Carl ÖbergGamleby OK09:22
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL09:24
Noah KorallMotala AIF OL09:26
Axel BütikoferLjusdals OK09:28
Simon GrahnIK Uven09:30
Arvid MyrbergerTullinge SK09:32
Hannes PerssonFK Herkules09:34
Ola LeireGöteborg-Majorna OK09:36
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK09:38
Liam WingstedtHalden SK09:40
Liam HogedalVänersborgs SK09:42
Simon NordlanderSundsvalls OK09:44
Tim MartnerFrölunda OL09:46
Emil SeldénIF Rigor09:48
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering09:50
Ville LindskogOK Älme09:52
Fabian AlinderSjövalla FK09:54
Kasper VemdalMullsjö SOK09:56
Oliver CarlidenHalmstad OK09:58
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubb10:00
Axel TrofastTullinge SK10:02
Wille SöderqvistOK Kåre10:04
Linus NilssonOK Tyr10:06
Noa BerglundTäby OK10:08
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering10:10
Rasmus WidelundOK Kåre10:12
Martin EkFrölunda OL10:14
Elias ThunbergOK Vivill10:15
Oscar NystrandOK Klyftamo10:16
Olle FlorénIF Rigor10:18
Otto LarssonOK Tranan10:20
Leo MagnussonAlfta-Ösa OK10:22
Emil GrönroosOK Alehof10:24
Oskar WesterbergTrollhättans SOK10:26
Nils EngbergHärnösands OK10:28
Edvin SanderSkåneslättens OL10:30
Isak LemurellSjövalla FK10:32
Felix JohanssonOK Alehof10:34
Danilo MobergOK Tyr10:36
Edvin WollbrandOK Ravinen10:38
Marcus LammFrölunda OL10:40
Arvid JosefssonOK Vivill10:42
Casper TuressonHärlövs IF10:44
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:46
Hugo NordlanderSundsvalls OK10:48
Sixten PerssonSkogslöparna10:50
Hugo AtterbrandOK Kåre10:52
Joel ByströmOK Nolaskogsarna10:54
Viggo AnderssonTrollhättans SOK10:56
Liam HälldalSkogslöparna10:58
Noel BengtssonOK Skogshjortarna11:00
Tor LindénUddevalla OK11:02
Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering11:04
Eddie KarlssonOK Vilse 8711:06
oscar hallqvistVänersborgs SK11:08
Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF11:10
Alexander FedjeFrölunda OL11:12
Olle DalinOK Kåre11:14
Wilmer RexSundsvalls OK11:16
Sverre Karenus SandvikHalden SK11:18
Olle RingiOK Kåre11:20
Linus AlinderSjövalla FK11:22
Filip GummessonNybro OK11:24
Elias NyqvistOK Landehof11:26
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK11:30
Erik KindlundOK Tranan11:32
Albert BrohedeOK Tyr11:34
Robin AnderssonTrollhättans SOK11:36
Simon WesthMullsjö SOK11:38
Sondre OlaussenOppsal Orientering11:42
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:44
Svante SandvikAttunda OK11:46
Niklas ErlandssonOK Södertörn11:48
Albin Lindh SporreVisborgs OK11:50
Gustav LjunggrenOK Hammaren11:52
Olle WidmanLesjöfors SK11:54
Anton JonssonOK Tyr11:56
Hugo BergenfurIK Vikings OK11:58
Albin SkottÅmåls OK12:00
Erik LundquistOK Ravinen12:02

D12 Kort

1 900 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Molly HögIK Gandvik09:00
Sara AlfredssonLerums SOK09:42
Alma AnderIstrums SK09:44

H12 Kort

1 880 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tim AnderssonOK Tranan10:14
Eskil LeonTrollhättans SOK10:16
Viggo AhlmAndrarums IF10:18
Elliot BryntseMälarö SOK10:20
Alfred LeijonHärlövs IF10:22
Noah MulariOK Vilse 8710:24
Anton HedströmSöders-Tyresö12:02

D10

1 880 m, 63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna RydesäterRehns BK09:13
Elsa KorallMotala AIF OL09:15
Elin AlmgrenSöders-Tyresö09:17
Ellen FlordalSnättringe SK09:19
Hilma PaulinOK Vilse 8709:21
Ida IvarssonOK Skogshjortarna09:23
Emilia JakobssonNybro OK09:25
Filomena ChabieraKalmar OK09:27
Marie Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering09:29
Elsa NurmiainenOK Raseborg09:31
Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb09:33
Ellen MikaelssonForsa OK09:35
Anna JohannessonFrölunda OL09:37
Ida PaulerSkogslöparna09:39
Hedda TunbladMälarö SOK09:41
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg09:43
Frida DäckforsTullinge SK09:45
Emma Aune JakobsenOK Moss09:47
Elina ChristianssonUddevalla OK09:49
Emelina HolmqvistSjövalla FK09:51
Hilma DalinOK Kåre09:53
Greta SandvikAttunda OK09:55
Moa VemdalMullsjö SOK09:57
Helene ScheeleNydalens SK09:59
Signe ForsbergSkogslöparna10:01
Minna WingstedtHalden SK10:03
Irma WesthMullsjö SOK10:05
Elin KarlssonOK Landehof10:07
Hilma EkströmStenungsunds OK10:09
Hilda TrofastTullinge SK10:11
Erika GjedeboOppsal Orientering10:13
Majken Hobor ÖhmanMälarö SOK10:15
Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:17
Elin AxelssonLerums SOK10:19
Nelly GrothKungälvs OK10:21
Wilma RosénGöteborg-Majorna OK10:23
Saga RingstadTolered-Utby Ol-klubb10:25
Mirjam CostermansJärla Orientering10:27
Tuva WestbomSäterbygdens OK10:29
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering10:31
Fanny BergmanTullinge SK10:33
Hilma TrofastJönköpings OK10:35
Elsa TunbladMälarö SOK10:37
Ebba LövgärdOK Alehof10:39
Erle Elise WoldOK Moss10:41
Linnéa SandströmOK Älme10:43
Cornelia BerglundLidköpings VSK10:45
Edith BergenfurSkattkärrs SOK10:47
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna10:49
Ida AnderssonVänersborgs SK10:51
Hanna WoxlinSkogslöparna10:53
Moa BengtssonOK Skogshjortarna10:55
Linnéa EdvardssonEksjö SOK10:57
Alice EttlingSkogspojkarnas OK10:59
Wilma JonssonOK Tyr11:01
Johanna Skogholm AllaredTumba-Mälarhöjden OK11:03
Emilie HellströmÅmåls OK11:05
Felice GardelinGotlands Bro OK11:07
Emma HellströmÅmåls OK11:09
Anna FranklingIFK Lidingö SOK11:11
Märta AhlquistJärla Orientering11:13
Elin TheanderHaninge SOK11:15
Alva OlssonÅmåls OK11:17

H10

1 900 m, 62 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eskil MyrbergerTullinge SK09:14
Wilmer RybergMariestads FK09:16
Isak EngOK Pan-Kristianstad09:18
Axel PerssonGöteborg-Majorna OK09:20
Eskil HobølOppsal Orientering09:22
Olof TholénOK Skogshjortarna09:24
Ted LagerströmAttunda OK09:26
Edvin JohanssonVäsby OK09:28
Vidar PihlGamleby OK09:30
Jonas LeireGöteborg-Majorna OK09:32
Lukas ErikssonUmeå OK09:34
Alfred OlssonLunds OK09:36
Jonathan ErikssonSkellefteå OK09:38
Sven BörjessonJärla Orientering09:40
William BjörnbeckerSjövalla FK09:46
Andy GranforsIF Rigor09:48
Herman PetterssonSävedalens AIK09:50
Matteo MobergOK Tyr09:52
Harald MartnerFrölunda OL09:54
Felix SvenssonJönköpings OK09:56
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna09:58
Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK10:00
Viktor HedströmOK Skogshjortarna10:02
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb10:04
Herman EliassonSundsvalls OK10:06
Björn DjupströmFrölunda OL10:08
Walter SöderqvistOK Kåre10:10
Einar BeckmanSjövalla FK10:12
Erik EttlingSkogspojkarnas OK10:14
Alfred NikolaisenOppsal Orientering10:16
Axel EkdalaKungälvs OK10:18
Martin NilssonSkogslöparna10:20
Eric OlofssonSjövalla FK10:22
Emil SkeppSävedalens AIK10:24
Ville WingstedtHalden SK10:26
Filip ValentinGöteborg-Majorna OK10:28
Eskil SoelbergAndrarums IF10:30
Castor FlordalKatrineholms OK10:32
Elliot JägstedtHalmstad OK10:34
Alex AnderssonSundsvalls OK10:36
Jarvis HanssonFrölunda OL10:38
Alfred LarssonAlfta-Ösa OK10:40
Eskil EngbergHärnösands OK10:42
Noah HedenblomSjövalla FK10:44
Emil LingIK Hakarpspojkarna10:46
Johannes AnderssonVänersborgs SK10:48
Emil WalleniusFrölunda OL10:50
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:52
Axel LindbladOK Djerf10:54
Viggo LindgrenOK Kåre10:56
Gustav RexOK Landehof10:58
Olof LevinSvaide Roma SOK11:00
Eric ÅhlÅmåls OK11:02
Erik ZettervallKarlskrona SOK11:04
Oscar LundquistOK Ravinen11:06
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK11:08
Joakim GustafssonGotlands Bro OK11:10
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK11:12
Malte GranefeltOK Tyr11:14
Petter FochsenWaxholms OK11:16
Wilmer HagrotTäby OK11:18
Neo CederqvistVisborgs OK11:20

D35

3 800 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida JonssonSkellefteå OK09:01
Lena JakobssonNybro OK09:03
Susanna CaleklintKarlskrona SOK09:05
Jenny LarssonIstrums SK09:07
Åsa FranzénIL Tyrving09:09
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad09:11
Hanna PerssonGöteborg-Majorna OK09:13
Åsa PaulerSkogslöparna10:18
Marie EngOK Pan-Kristianstad10:20
Karin TrolinForsa OK10:22
Lina SamorLerums SOK10:24
Veronica SjödinOK Klyftamo10:26
Maria MickelåkerAndrarums IF10:28
Catarina CuibeKFUM Örebro OK10:30
Maria LönnHalmstad OK10:32
Jenny EkströmStenungsunds OK10:34
Therése IvarssonOK Skogshjortarna10:36
Kajsa HedinSundsvalls OK10:38
Charlotte JosefssonOK Vivill10:40
Susanna ÖstSkogsluffarnas OK10:42
Eva CarlidenHalmstad OK10:44
Desiré RexOK Landehof10:46
Linda VennerlundGöteborg-Majorna OK10:48
Cristina LuisNydalens SK10:50
Sandra LaasOK Skogshjortarna10:52
Anna MartnerFrölunda OL10:54
Kristin FranssonFK Friskus-Varberg10:56
Emelie SvalinVänersborgs SK10:58
Maria SahlénIF Hagen11:00
Heidi Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OK11:02
Jessica SöllvanderOK Rodhen11:04
Annie SvenssonLidköpings VSK11:39
Lina RööhsSkattkärrs SOK11:41
Karin SkogholmTumba-Mälarhöjden OK11:43
Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg11:45

H35

4 390 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter LöfgrenTäby OK09:01
Bart Van WijngaardenOK Klemmingen09:03
Andreas JohanssonAnkarsrums OK09:05
Jesper KolmodinAndrarums IF09:07
Henrik AdolfssonOK Bävern09:09
Anders SjööarvOK Nackhe09:11
Mattias BrännströmFK Herkules09:13
Kalle IngvarssonOK Vilse 8709:15
Martin ÅkerlundSkellefteå OK09:17
Mikael NilssonLunds OK09:19
Ole Underthun JohansenIL Tyrving09:21
Magnus JohanssonÅre OK09:23
Håkon GjerdeIndre Østfold OK09:25
Henric JohnssonBredaryds SOK09:27
Henrik EngOK Pan-Kristianstad09:29
Åke LarssonIstrums SK09:31
Erik AdolfssonOK Skogsstjärnan09:33
Joakim AlmtorpLånghundra IF09:59
Patrik WallinFalköpings AIK OK10:01
Håkan PeterssonIFK Göteborg10:03
Joakim LarssonAlfta-Ösa OK10:05
Dan ErikssonVästerbergslagens OL10:07
Lacho IlievHalden SK10:09
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK10:11
Jonas ZakariassonUddevalla OK10:13
Anders OlssonOK Tranan10:15
Mikael HallOK Bävern10:17
Jonas ByströmSkogslöparna10:19
Petter AnderssonStenungsunds OK10:21
Henrik SjögrenHaninge SOK10:23
Mikael TrofastJönköpings OK10:27
Erik Jakobsen|OK Moss10:29
Martin AnderssonSjövalla FK10:31
David HellerströmFK Friskus-Varberg10:33
Markus HolmVästerbergslagens OL10:35
Martin HammarlundMotala AIF OL10:37
Oscar SvalinOK Alehof10:39
Martin SedströmKFUM Örebro OK10:41
Jonathan RhysHarlequins Orienteering Club10:43
Henrik AnderssonHässleholms OK10:45
Anders SandbergIFK Mora OK10:47
Anders HöijeGöteborg-Majorna OK10:49
Henrik NorellSnättringe SK10:51
Johan MickelåkerAndrarums IF10:53
Mikael PerssonFK Göingarna11:55
Anders BoströmJärfälla OK11:57
Mark UbbinkSävedalens AIK11:59
Andréas ThernOK Skogshjortarna12:01

D40

3 450 m, 92 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åsa BrusehedFK Herkules09:00
Anna KorallMotala AIF OL09:01
Åsa BörjessonJärla Orientering09:02
Lisa CagnerOK Skogshjortarna09:03
Karin LarssonUmeå OK09:04
Elin SvenssonSundsvalls OK09:05
Elsa EkelinKFUM Örebro OK09:06
Sara LarssonOK Bävern09:07
Åsa Von SchoultzSundsvalls OK09:08
Sofia LindénSelånger SOK09:09
Ingela RydesäterRehns BK09:10
Anna  HanssonHjobygdens OK09:11
Lotta HaraldssonMotala AIF OL09:12
Jessica KarmetunOK Bävern09:13
Kajsa WinderLjusdals OK09:14
Eva-Lotta BengtslinLunds OK09:15
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK09:16
Jenny JohanssonKFUM Örebro OK09:17
Annica  Clevnert LeireGöteborg-Majorna OK09:18
Liselott EricsonLinköpings OK09:19
Sanna-Kaisa NyströmOK Ravinen09:20
Jenny UnanderSundsvalls OK09:21
Linda SandbladUmeå OK09:22
Camilla StengrenFalkenbergs OK09:23
Anna SandbergOK Bävern09:24
Marita LemmingOK Skogsstjärnan09:25
Malin BruhnIF Rigor10:29
Marie-Louise EngbergHärnösands OK10:30
Sara TimnerSundsvalls OK10:31
Runa KallesonOppsal Orientering10:32
Karin AlthoffKungälvs OK10:33
Maria HöglundSjövalla FK10:34
Monika WesterlundOK Nolaskogsarna10:35
Lena AnderssonTrollhättans SOK10:36
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:37
Gunilla FredmanOK Skogshjortarna10:38
Marit SöderqvistOK Kåre10:39
Susanne CoxLerums SOK10:40
Karin GustavssonForsa OK10:41
Sofia HjortFalköpings AIK OK10:42
Linnéa BäckströmHestra IF10:43
Anna OlinIK Hakarpspojkarna10:44
Marianne HenkeAttunda OK10:45
Lisa BigstenFrölunda OL10:46
Elisabeth ÅkärbjärIFK Mora OK10:47
Kari-Ann ÅnesenOppsal Orientering10:48
Hanne WoldOK Moss10:49
Sara NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb10:50
Jeannette AumoKungälvs OK10:51
Helena SandahlIK Hakarpspojkarna10:52
Helena ForsbergSkogslöparna10:53
Kristina AnelandOK Ravinen10:54
Sara JägstedtHalmstad OK10:55
Nina AhlénIF Hagen10:56
Susanne BiörsOK Tranan10:57
Malin LeijonHärlövs IF10:58
Åsa Holmstrand OllanderOK Landehof10:59
Maria HolmqvistSjövalla FK11:00
Stina FeilSundsvalls OK11:01
Susanna EdströmHärnösands OK11:02
Johanna HallqvistUlricehamns OK11:03
Karin JohnssonOK Kåre11:04
Åsa HedströmOK Skogshjortarna11:05
Karolina AnderssonLänna IF11:06
Karin ThernOK Skogshjortarna11:07
Maria HelmerssonHässleholms OK11:08
Jessica ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:09
Katrin SkeppSävedalens AIK11:10
Marie NilssonHärlövs IF11:11
Karin PerssonSkogslöparna11:12
Sandra HanssonFrölunda OL11:13
Lena BuhreAttunda OK11:14
Anna LövgärdOK Alehof11:15
Lene SandvikHalden SK11:16
Linda HedenblomSjövalla FK11:17
Marie-Louise KaipeOK Kåre11:18
Therese BergqvistKorsnäs IF OK11:19
Anna QuayleOK Nolaskogsarna11:20
Heidi BjordalOppsal Orientering11:21
Lotta EnbergHalmstad OK11:22
Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna11:23
Maria Von SchmalenséeAttunda OK11:48
Louise GötforsGöteborg-Majorna OK11:49
Gabriella HammarskjöldGotlands Bro OK11:50
Stina BorängSnättringe SK11:51
Åsa GunnarssonVisborgs OK11:52
Ann HyvönenSkattkärrs SOK11:53
Charlotta WolffOK Raseborg11:54
Karin FlordalSnättringe SK11:55
Malin JonssonOK Tyr11:56
Elin GustafssonGotlands Bro OK11:57
Anna BäckstädeVisborgs OK11:58

H40

4 160 m, 139 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders BestermanIK Trenne Ullared09:01
Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad09:02
Jonas PaulinOK Vilse 8709:03
Janis BrokersUmeå OK09:04
Stefan CaleklintKarlskrona SOK09:05
Anders LeireGöteborg-Majorna OK09:06
Stefan EkingIF Rigor09:07
Richard OlovssonGamleby OK09:08
Mattias KarlssonIK Trenne Ullared09:09
Markus ÅdahlUmeå OK09:10
Jakob WedmanVästerbergslagens OL09:11
Hugo FlordalSnättringe SK09:12
Magnus JohanssonLjusdals OK09:13
Andreas PerssonGöteborg-Majorna OK09:14
Alexander TrempoltsevHellas Orientering09:15
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK09:16
Björn DavidssonOK Bävern09:17
Christer ÖbergGamleby OK09:18
Fredrik LarsenIndre Østfold OK09:19
Henrik PetterssonGustavsbergs OK09:20
Andreas LundholmUmeå OK09:21
Mats EriksonLunds OK09:22
Fredrik AugustssonOK Bävern09:23
Jan GrahnIK Uven09:24
Lars-Ola BligårdOK Vilse 8709:25
Per-Markus JönssonKalmar OK09:26
Stefan GraadIF Rigor09:27
Mattias BillsonVänersborgs SK09:28
Niklas SahlénIF Hagen09:29
Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK09:30
Erik PerssonHärlövs IF09:31
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna09:32
Johan AxenborgGöteborg-Majorna OK09:33
Daniel KaipeOK Kåre09:34
Magnus Nilsson-EhrnbornAndrarums IF09:35
William RexOK Landehof09:36
Per HolmIFK Mora OK09:37
Tobias HolmqvistSjövalla FK09:38
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb09:39
Johan SanderSkåneslättens OL09:40
Stefan KinellIFK Göteborg09:41
Mathias WesterlundOK Nolaskogsarna09:42
Magnus AlinderSjövalla FK09:43
Øystein OlsenOK Moss09:44
Björn WrahmeIFK Mora OK09:45
Stefan TräffNAIS Orienteringsklubb09:46
Christian OlssonOK Tranan09:47
Henrik FlordalKatrineholms OK09:48
Anders LindgrenLånghundra IF09:49
Anders AtterbrandOK Kåre09:50
Jonas HälldalSkogslöparna09:51
Stefan AnderssonIstrums SK09:52
Henrik HellborgCentrum OK09:53
Anders FranzénLidköpings VSK09:54
Henrik ModigOK Pan-Kristianstad09:55
Niklas FlorénIF Rigor09:56
Martin PetterssonSävedalens AIK09:57
Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubb09:58
Markus OlinIK Hakarpspojkarna09:59
Per GrönroosOK Alehof10:00
Edward LarssonIFK Mora OK10:01
Ove OksvoldCentrum OK10:02
Patrick EricsonMullsjö SOK10:03
Peter EttlingSkogspojkarnas OK10:04
Markus FrödinSundsvalls OK10:05
Per HolmbergUlricehamns OK10:06
Max LarssonOK Tranan10:07
Emil ErdeliusIF Rigor10:08
Jerker DrottenmyrVisborgs OK10:09
Mattias NordlanderHärnösands OK10:10
Patrik JohnssonOK Kåre10:11
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg10:12
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering10:13
Mikael GummessonNybro OK10:14
Mikael LundqvistHalmstad OK10:15
Jens ArvidssonIF Rigor10:16
Niklas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:17
Mattias BerglundLidköpings VSK10:18
Magnus VedinTrollhättans SOK10:19
Marcus HanssonFrölunda OL10:20
Tommy AnderssonVänersborgs SK10:21
Chris PawleyCornwall OC10:22
Daniel WestbomSäterbygdens OK10:23
Håkan SamorTjällmo-Godegårds OK10:24
Peter FredricsonIFK Mora OK10:25
Magnus JonssonSundsvalls OK10:26
Mattias PerssonSkogslöparna10:27
Thobias WidelundOK Kåre10:28
Magnus ThornellSurahammars SOK10:29
Jonas BuudIFK Mora OK10:30
Martin IvarssonOK Skogshjortarna10:31
Sven GranforsOK Landehof10:32
Heide PerssonAndrarums IF10:33
Jakob MagnussonAlfta-Ösa OK10:34
Anders IvarssonFK Friskus-Varberg10:35
Torstein HoleNydalens SK10:36
Martin SvenssonIF Rigor10:37
Anders LövgärdOK Alehof10:38
Niklas KarlssonLustens OK10:39
Oskar SvarfvarSjövalla FK10:40
Peter WoxlinSkogslöparna10:41
Henning Bratland CarlsenOK Moss10:42
Erik AderstedtKungälvs OK10:43
Jörgen AurénIK Vikings OK10:44
Patrik SöderqvistOK Kåre10:45
Johan GranforsIF Rigor10:46
Oskar ForsbergSkogslöparna10:47
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad10:48
Jon LindskogOK Älme10:49
Daniel BrohedeOK Tyr10:50
Per ThunbergOK Vivill10:51
Jakob JakobssonNybro OK10:52
Mattias JägstedtHalmstad OK10:53
Fredrik NordlanderSundsvalls OK10:54
Torbjörn EngbergHärnösands OK10:55
Per OksvoldCentrum OK10:56
Jan HjortFalköpings AIK OK10:57
Sven BogeOK Alehof10:58
Kristian GustafssonOK Skogshjortarna10:59
Tomas HenrikssonAttunda OK11:00
Mats GustafssonTrosabygdens OK11:01
Max KarleOK Skogshjortarna11:02
Nick BarrableOK Ravinen11:03
Göran GustafssonGotlands Bro OK11:04
Johan LindqvistTäby OK11:05
Fredrik PerssonHalmstad OK11:06
Tomas CarlssonÅmåls OK11:07
Mats FröbergOK Linné11:08
Magnus MattssonÖrnsköldsviks OK11:09
Magnus LennartssonJärfälla OK11:10
Fredrik LöwegrenIFK Göteborg11:11
Anders HellminVisborgs OK11:12
Håkan AnderssonHalmstad OK11:13
Daniel AlnebergSträngnäs-Malmby OL11:14
Björn LjunggrenOK Hammaren11:15
Tomas JohanssonÅmåls OK11:16
Jörgen GranefeltKils OK11:17
Ulf BörjessonGöteborg-Majorna OK11:18
Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SK11:19

D45

3 090 m, 116 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna LjungqvistLunds OK09:18
Cornelia EckardtUSV TU Dresden09:19
Malin BrorsonOK Nackhe09:20
Therese HolmströmOK Ravinen09:21
Carola BillingHultsfreds OK09:22
Annika AsketunOK Roxen09:23
Karin AnderssonIF Hagen09:24
Jenny JohanssonIK Ymer09:25
Ulrica Swärd BütikoferLjusdals OK09:26
Marie-louise PerssonFK Herkules09:27
Katrin StenUmeå OK09:28
Anna RönnborgIK Uven09:29
Åsa BäckstrandUmeå OK09:30
Johanna WallinderGöteborg-Majorna OK09:31
Gisela LindFK Herkules09:32
Ulrica RudbergOK Bävern09:33
Siv OlssonOK Kroppefjäll09:34
Anna NordinSundsvalls OK09:35
Anja WoyUSV TU Dresden09:36
Nora SkauenIL Tyrving09:37
Susanne GranGamleby OK09:38
Ammie BerglundIF Thor09:39
Linda Torper BystrømIndre Østfold OK09:40
Karolina MelkstamLerums SOK09:41
Ingela ThoressonAndrarums IF09:42
Kerstin FrænellSundsvalls OK09:43
Kerstin JensenSkåneslättens OL09:44
Else Kari ScheeleNydalens SK09:45
Susanne Barkholt WiklundTrollhättans SOK09:46
Malin ÅmanOK Vilse 8709:47
Lena PetrisiVästerbergslagens OL09:48
Anki BlennowFalköpings AIK OK09:49
Sussie TistadIFK Lidingö SOK09:50
Åsa JosarpFK Friskus-Varberg09:51
Åsa Sylvan Vänersborgs SK09:52
Runa Lien BackstrømHalden SK09:53
Maria AspIFK Göteborg09:54
Arnhild KroghOppsal Orientering09:55
Sara LorénOK Landehof09:56
Maria LillieströmOK Roxen09:57
Anna KårénSundsvalls OK09:58
Anna KalméusFrölunda OL09:59
Sofia WesterbergOK Kolmården10:00
Hege Resvoll SkaugOppsal Orientering10:01
Maria OssianssonIK Hakarpspojkarna10:02
Jenny NymanVänersborgs SK10:03
Anna LundSurahammars SOK10:04
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg10:05
Carina ThynellHärlövs IF10:06
Ellen LadimOK Moss10:07
Linda GunnarssonLerums SOK10:08
Anna StombergIF Hagen10:09
Kristina NilssonOK Tranan10:10
Susanna DjurstedtEksjö SOK10:11
Anna TedhamreSnättringe SK10:12
Monika ÖstbergAlfta-Ösa OK10:13
Yvonne NäslundSkogslöparna10:14
Hanna PalmIK Hakarpspojkarna10:15
Carina RydlundHässleholms OK10:16
Anna SchandlOK Södertörn10:17
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK10:18
Ulrika KindlundOK Tranan10:19
Martina KarlssonOK Vilse 8710:20
Camilla EngelOK Ravinen10:21
Frauke Schmitt GranHalden SK10:22
Clary RexSundsvalls OK10:23
Kristin RamsellLeksands OK10:24
Pia JohanssonOK Landehof10:25
Jessica HallrosMotala AIF OL10:26
Helena AnderssonHärlövs IF10:27
Ingela AlvmyrenHalmstad OK10:28
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK10:29
Malin HolmqvistIK Hakarpspojkarna10:30
Marie NordSol Tranås10:31
Christina AronssonFK Friskus-Varberg10:32
Maria TuressonHärlövs IF10:33
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering10:34
Helena KristianssonHässleholms OK10:35
Nina BjersanderSvaide Roma SOK10:36
Lena AnderssonSundsvalls OK10:37
Charlotta GibergHellas Orientering10:38
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK10:39
Anna ErikssonOK Landehof10:40
Kajsa NordinUlricehamns OK10:41
Annika EricssonVäxjö OK10:42
Annika LindbergAttunda OK10:43
Ellinor JohanssonOK Alehof10:44
Annika OhlssonÄrla IF10:45
Christina JosefssonSkogslöparna10:46
Maria BogrenIF Hagen10:47
Hanne Lerche RaadalHalden SK10:48
Helen LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:49
Susanne AldénOK Roxen10:50
Sofia KarlssonOK Landehof10:51
Grete Skaug Borge-HansenOppsal Orientering10:52
Charlotte VikströmSundsvalls OK10:53
Anne SkoglundSol Tranås10:54
Karin LindellIF Thor10:55
Malin AlfredssonLerums SOK10:56
Yvonne GrehnOK Rodhen10:57
Ulrika GranforsIF Rigor10:58
Annika JohanssonOK Tranan10:59
Anna SameliusVisborgs OK11:00
Anna LevinSvaide Roma SOK11:01
Pille HedströmSöders-Tyresö11:02
Eva-Lill BergenfurIK Vikings OK11:03
Lena BrobergSnättringe SK11:04
Ylva OlmKils OK11:05
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL11:06
Linda WänströmFinspångs SOK11:07
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK11:08
Gunilla KallhaugeSnättringe SK11:09
Moni WinsnesSödertälje-Nykvarn OF11:10
Cecilia FochsenWaxholms OK11:11
Camilla GöstasSöders-Tyresö11:12
Charlotte FlansbjerOK Djerf11:13

H45-1

3 970 m, 91 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik MorastHaninge SOK09:00
Rune BlågestadIndre Østfold OK09:02
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK09:04
Patrik WennbergSkellefteå OK09:06
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK09:08
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK09:10
Mats SandinHaninge SOK09:12
Mats RönnborgIK Uven09:14
Henrik MorastHaninge SOK09:16
Erik LauriFK Herkules09:18
Dag Arne LierIndre Østfold OK09:20
Trond LundIL Tyrving09:22
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK09:24
Thomas TjellströmFK Herkules09:26
Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK09:28
Olle MalmringFreidig09:30
Ulf GabrielssonKungälvs OK09:32
Jonas AxelssonLerums SOK09:34
Mikael LindmarkSkellefteå OK09:36
Henrik EssungerSjövalla FK09:38
Martin SigrandOK Södertörn09:40
Runar ThorstensenOppsal Orientering09:42
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb09:44
Håkan LindénUddevalla OK09:46
Daniel ValentinGöteborg-Majorna OK09:48
Thomas KarlssonOK Landehof09:50
Håkan ErikssonTolered-Utby Ol-klubb09:52
Sören SturessonLerums SOK09:54
Fredrik SturessonOK Alehof09:56
Stefan LemurellSjövalla FK09:58
Anders ArfwedsonFrölunda OL10:00
Stefan BergOK Ravinen10:02
Nichlas WallströmSävedalens AIK10:04
Rune ScheeleNydalens SK10:06
Arild AndersenOppsal Orientering10:08
Per BaierTolered-Utby Ol-klubb10:10
Tore SandvikHalden SK10:12
Peter AspIFK Göteborg10:14
Mats HainkeSnättringe SK10:16
Niklas LorénOK Landehof10:18
Pär JohannessonFrölunda OL10:20
Pär MoqvistLerums SOK10:22
Mikael OscarsonSundbybergs IK10:24
Staffan OlofssonSjövalla FK10:26
Anders LundbergIK Vikings OK10:28
Sven-Olof HermanssonTolered-Utby Ol-klubb10:30
Kjetil  BjørloHalden SK10:32
Peter HaglundHaninge SOK10:34
Johan SundinWaxholms OK10:36
Ulf NyqvistOK Landehof10:38
Björn ByströmOK Nolaskogsarna10:40
Jon SolsrudNydalens SK10:42
Snorre VegganOppsal Orientering10:44
Henrik MelkstamLerums SOK10:46
Arne OlaussenOppsal Orientering10:48
Per-Johan JosefssonSkogslöparna10:50
Per SöderbergSjövalla FK10:52
Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK10:54
Markku HyvönenLynx10:56
Fredrik KorallMotala AIF OL10:58
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb11:00
Björn GrothKungälvs OK11:02
Erik BorglundHärnösands OK11:04
Gunnar Engen VikNydalens SK11:06
Jouko NurmiainenOK Raseborg11:08
Andreas NikolaussonVisborgs OK11:10
Pontus GustafssonSvaide Roma SOK11:12
Nils EdvardssonJärfälla OK11:14
Jan OlmKils OK11:16
Johan WänströmFinspångs SOK11:18
Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK11:20
Henric BrohedeOK Tyr11:22
Magnus ElwinIFK Enskede11:24
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK11:26
Mattias GanslandtIFK Lidingö SOK11:28
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL11:30
Stefan PerssonVisborgs OK11:32
Mattias HolmbergCentrum OK11:34
Tommy UllbergSvaide Roma SOK11:36
Herman RosénGöteborg-Majorna OK11:38
Mårten KällmanSöders-Tyresö11:40
Niklas HenrikssonAttunda OK11:42
Mikael RööhsSkattkärrs SOK11:44
Mattias VejlensVisborgs OK11:46
Peter PetterssonÅmåls OK11:48
Jonas LindellOK Motala11:50
Lars-Ola WesterlundLustens OK11:52
Mats BergenfurIK Vikings OK11:54
Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK11:56
Anders EklundSvaide Roma SOK11:58
Patrik RönnbäckVisborgs OK12:00

H45-2

4 030 m, 87 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik HugossonLunds OK09:01
Urban BillingHultsfreds OK09:03
Johani KaronenIK Gandvik09:05
Henrik ÖhrvallOK Skogshjortarna09:07
Peter RydesäterRehns BK09:09
Olle BjörneldKalmar OK09:11
Raul HindovLunds OK09:13
Fredrik PonténSelånger SOK09:15
Urs BütikoferLjusdals OK09:17
David OlssonOK Skogsstjärnan09:19
Rickard EkmanOK Roslagen09:21
Patrik SvedjenäsOK Skogshjortarna09:23
Magnus TrofastBredaryds SOK09:25
Conny ErixonOK Kullingshof09:27
Fabian LjungqvistLunds OK09:29
Mattias JohanssonAndrarums IF09:31
Jonas EklundOK Rodhen09:33
Magnus LarssonKarlskrona SOK09:35
Lars HenrikssonSundsvalls OK09:37
Anders KindbomIF Hagen09:39
Stefan DjurstedtEksjö SOK09:41
Magnus TenghagenHärlövs IF09:43
Anders LingIK Hakarpspojkarna09:45
Peter HermanssonIFK Mora OK09:47
Håkan ErikssonHästveda OK09:49
Björn NilssonHärlövs IF09:51
Pär-Magnus BjurekTibro OK09:53
Anders CarlssonVänersborgs SK09:55
Nils HelmerssonHässleholms OK09:57
Per NordanlindSundsvalls OK09:59
Yuri OmelchenkoOK Orion10:01
Magnus EricssonVäxjö OK10:03
Erik SkoglundSol Tranås10:05
Magnus OlssonTorsås OK10:07
Thomas JosarpFK Friskus-Varberg10:09
Håkan StoltSundsvalls OK10:11
Fredrik PlumppuHestra IF10:13
Tomas NormanLeksands OK10:15
Kenneth JohanssonOK Tranan10:17
Andreas RangertIK Hakarpspojkarna10:19
Tomas NilssonHässleholms OK10:21
Peter JacobssonIK Hakarpspojkarna10:23
Ulf ÅmanOK Vilse 8710:25
Fredrik LindellIF Thor10:27
Torbjörn LönkvistOK Vivill10:29
Ulf HonethVäxjö OK10:31
Olov VikströmSundsvalls OK10:33
Michael NilssonAndrarums IF10:35
Fredrik SvenssonJönköpings OK10:37
Jonas NiklassonFalköpings AIK OK10:39
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL10:41
Stefan NordinUlricehamns OK10:43
Thomas RexSundsvalls OK10:45
Lars ÅkermanMalungs OK Skogsmårdarna10:47
Thomas AnderssonOK Tranan10:49
Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna10:51
Pessi LiukkonenSundsvalls OK10:53
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK10:55
Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad10:57
Klas GrönkvistJönköpings OK10:59
Henrik PetterssonFalköpings AIK OK11:01
Olof MartanderTrollhättans SOK11:03
Magnus CinthioSkåneslättens OL11:05
Peter BraunVäxjö OK11:07
Thomas LåstbomHärlövs IF11:09
Jesper StenströmVänersborgs SK11:11
Greger AhlénIF Hagen11:13
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:15
Niclas SjöblomOK Kåre11:17
Johan EngesLeksands OK11:19
Roger PalmgrenSundsvalls OK11:21
Mats KindlundOK Tranan11:23
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro11:25
Peter AronssonFK Friskus-Varberg11:27
Lars HallabroHässleholms OK11:29
Henrik PeterssonNybro OK11:31
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna11:33
Tommy LindbergOK Roslagen11:35
Per SigvardsonBredaryds SOK11:37
Torbjörn AnderssonSundsvalls OK11:39
Per CarlssonIF Hagen11:41
Tony LarssonIstrums SK11:45
Jan LagerHalmstad OK11:47
Per LovangVästerbergslagens OL11:49
Erik TholénOK Skogshjortarna11:51
Stefan AronssonKFUM Örebro OK11:53
Stefan SandahlIK Hakarpspojkarna11:55

D50

2 980 m, 77 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Heike LeideckUSV TU Dresden09:00
Annika AasaIK Uven09:02
Ingela AnderssonLunds OK09:04
Ann FranzénOK Södertörn09:06
Anna Karin NilssonUmeå OK09:08
Maria WidmarkIF Hagen09:10
Agnetha Le ClaireFK Herkules09:14
Marianne NjåsteinIL Tyrving09:16
Anne LindellKalmar OK09:18
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK09:20
Maria SkogsbergMariestads FK09:22
Anne TuressonBredaryds SOK09:24
Irené AnderssonOK Kullingshof09:26
Katarina SundqvistOK Kåre09:28
Tuuli SaariFK Herkules09:30
Heléne SvenssonKristinehamns OK09:32
Susanne MikaelssonHusums IF OK09:34
Marie AlfredssonOK Tyr09:36
Veronica JägbrantForsa OK09:38
Anki GustafssonSäterbygdens OK09:40
Annlouise AlmqvistIFK Mora OK09:42
Ewa LundbergIK Vikings OK09:44
Carina BerganderEksjö SOK09:46
Ina SkalbergBredaryds SOK09:48
Christina HalvarssonOK Kroppefjäll09:50
Agneta BerlinTrollhättans SOK09:52
Katarina HedbergLerums SOK09:54
Anna JohanssonJönköpings OK09:56
Eva NilssonKungälvs OK09:58
Anna-Lena LindströmOK Nolaskogsarna10:00
Johanna SundströmJärla Orientering10:02
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL10:04
Åsa Wadensjö LeoBredaryds SOK10:06
Helena LindmanOK Gränsen10:08
Nina DjerfLerums SOK10:10
Berit GummusIFK Mora OK10:12
Kari MadslienNydalens SK10:14
Åsa Marknell DewittLänna IF10:16
Gunnel JernstigTrollhättans SOK10:18
Annika EngelHässleholms OK10:20
Anette OlssonEksjö SOK10:22
Katarina AlmehedFrölunda OL10:24
Lena PeterssonOK Alehof10:26
Eva PetterssonKarlskrona SOK10:28
Åsa AlsiöIF Hagen10:30
Gunilla EdgrenTrollhättans SOK10:32
Anita WehlinSkogspojkarnas OK10:34
Monica NordbrødenHalden SK10:36
Maria TorgersenBækkelagets SK10:38
Alix Young VikNydalens SK10:40
Katarina LindbärgOK Södertörn10:42
Sabine RichterUSV TU Dresden10:44
Anita KlarSäterbygdens OK10:46
Maria JonssonNydalens SK10:48
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK10:50
Margareta MandingerTrollhättans SOK10:52
Carina SandbergSäterbygdens OK10:54
Elisabeth HectorSnättringe SK10:56
Katarina BorneFrölunda OL10:58
Anna Von KrusenstiernaOK Kåre11:00
Carina KaleredOK Denseln11:02
Madeleine LimparAttunda OK11:04
Annette WigertzLånghundra IF11:06
Kristina JohanssonBredaryds SOK11:08
Ingeborg ØderudBækkelagets SK11:10
Suzy LarssonOK Skogshjortarna11:12
Anette SjöbergGävle OK11:14
Monika JonssonSvaide Roma SOK11:16
Kristina MarteliusAttunda OK11:18
Eva-Lena NilssonNyköpings OK11:20
Hillevi ErikssonOK Linné11:22
Gunilla BomanVästerås SOK11:24
Monica RoosAttunda OK11:26
Ann GranqvistOK Ravinen11:28
Ulla MolinAttunda OK11:30
Katarina RingelsOK Klemmingen11:32
Annika ArdellOK Rodhen11:34

H50-1

3 810 m, 82 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders JonssonIK Vikings OK09:19
Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK09:21
Ola JönssonOK Vilse 8709:23
Heiko GosselUSV TU Dresden09:25
Esa MyllyvainioSundbybergs IK09:27
Niclas LidströmFrösö IF09:29
Christian GrotnesIL Tyrving09:31
Mats SöderbergKalmar OK09:33
Rune Siewartz NielsenIndre Østfold OK09:35
Stefan SvenssonBredaryds SOK09:37
Arne JanssonOK Klemmingen09:39
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK09:41
Alexander LubsUSV TU Dresden09:43
Are NjåsteinIL Tyrving09:45
Björn OlofssonOK Storsjön09:47
Torulf BäckmanFrösö IF09:49
Mats JohanssonSundsvalls OK09:51
Eric HuijsersHammarby IF OF09:53
Gudmund JenssenHalden SK09:55
Håkan SvenssonBredaryds SOK09:57
Bo LauriSnättringe SK09:59
Lars NordgrenEksjö SOK10:01
Patrik RosénVäxjö OK10:03
Erik NorinSundsvalls OK10:05
Stein MellaOppsal Orientering10:07
Magnus RajanIFK Lidingö SOK10:09
Nils BerganNydalens SK10:11
Tore BjørnerødOK Moss10:13
Thor MellaOppsal Orientering10:15
Stefan ErikssonOK Älgen10:17
Per WolgastSnättringe SK10:19
Tomas BäckTrosabygdens OK10:21
Joakim PerssonHaninge SOK10:23
Mikael WesterbergOK Kolmården10:25
Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna10:27
Ulf LindqvistÖstersunds OK10:29
Stefan JohanssonBredaryds SOK10:31
Martin JohanssonOK Ravinen10:33
Eric RollerJärfälla OK10:35
Olle SjöforsOK Älme10:37
Roar PedersenOppsal Orientering10:39
Lennart SwahnSundbybergs IK10:41
Jörgen HectorSnättringe SK10:43
Mats NylundBredaryds SOK10:45
Jonas PerssonTorsås OK10:47
Göran NordSol Tranås10:49
Mats BernSnättringe SK10:51
Torgeir SnilsbergOK Moss10:53
Jan-Olof BogrenSundbybergs IK10:55
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna10:57
Peter WilhelmssonKarlskrona SOK10:59
Fredrik ÅslundKatrineholms OK11:01
Jan LavénGustavsbergs OK11:03
Anders HolmqvistSnättringe SK11:05
Hallvard KorenOK Moss11:07
Sven LundgrenVäxjö OK11:09
Jon Iver BakkenNydalens SK11:11
Tommy FröjdSundsvalls OK11:13
Björn SvenssonOK Djerf11:15
Arne TorgersenBækkelagets SK11:17
Anders LillieströmOK Roxen11:19
Nils EklöwOK Södertörn11:21
Lars KarlssonValbo AIF11:23
Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb11:25
Lars Håkan SandvikAttunda OK11:27
Per CarlssonNyköpings OK11:29
Johan MalmOK Kolmården11:31
Hans OlsénSundbybergs IK11:33
Thomas CallebergSnättringe SK11:35
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna11:37
Matz AnderssonLesjöfors SK11:39
Nils ErikssonVäsby OK11:41
Jan CarlssonSöders-Tyresö11:43
Jonas NylundCentrum OK11:45
Magnus GrahnSödertälje-Nykvarn OF11:47
Per FranzénOK Södertörn11:49
Stefan MarteliusAttunda OK11:51
Johan AnderssonValbo AIF11:53
Lars WistedtBoxholm-Mjölby OL11:55
Dan NilssonNyköpings OK11:57
Per KallhaugeSnättringe SK11:59
Michael GranqvistOK Ravinen12:01

H50-2

3 570 m, 92 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tommy BäckOK Kullingshof09:00
Stefan HammarFK Herkules09:02
Mats DahlrotIK Uven09:04
Ulf HägglundSkellefteå OK09:06
Fredrik ForsmanFK Herkules09:08
Göran BladOK Kullingshof09:10
Patrik FalkGöteborg-Majorna OK09:12
Thomas JanssonOK Roslagen09:14
Leif HagmanIK Uven09:16
Bert ErikssonUmeå OK09:18
Torbjörn GrahnIK Uven09:20
Ingvar IvarssonOK Kullingshof09:22
Magnus EngbergLjusdals OK09:24
Peter BadenfeltFalkenbergs OK09:26
Patrick DjerfLerums SOK09:28
Janne MattssonTrollhättans SOK09:30
Stefan Karlsson AlsiöIF Hagen09:32
Martin EkdalaKungälvs OK09:34
Peter BrämersonTibro OK09:36
Hans-Olof PerssonOK Alehof09:38
Rune LindströmOK Nolaskogsarna09:40
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna09:42
Lasse Karlsson-LodIstrums SK09:44
Per SandbergSäterbygdens OK09:46
Ulf AlmehedFrölunda OL09:48
Jan GradinAndrarums IF09:50
Phil MullinsSjövalla FK09:52
Robert ÖstlundSäterbygdens OK09:54
Clas EngströmOK Nolaskogsarna09:56
Fredrik PetrisiVästerbergslagens OL09:58
Martin MandingerTrollhättans SOK10:00
Torgny NäslundSkogslöparna10:02
Lars G JohanssonIFK Göteborg10:04
Lars-Gunnar WalleniusFrölunda OL10:06
Lars BjörkingOK Skogshjortarna10:08
Henrik NordholmSävedalens AIK10:10
Magnus NilssonHärlövs IF10:12
Hans NilssonKungälvs OK10:14
Anders LarssonVänersborgs SK10:16
Magnus NiklassonFalköpings AIK OK10:18
Fredrik BistedtLerums SOK10:20
Per AnderssonUlricehamns OK10:22
Odd WallumSävedalens AIK10:24
Bo HallbergFalköpings AIK OK10:26
Olof BarrSkåneslättens OL10:28
Thomas ArvidssonSäterbygdens OK10:30
Niklas NilssonHärlövs IF10:32
Ola WallinderGöteborg-Majorna OK10:34
Johan ÖstbergStora Tuna OK10:36
Kalle ÖstgrenOK Kåre10:38
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg10:40
Anders LammFrölunda OL10:42
Bo WesterbergTrollhättans SOK10:44
Jan ÅhlundOK Nolaskogsarna10:46
Anders YngströmGöteborg-Majorna OK10:48
Stefan PålssonSkåneslättens OL10:50
Magnus KarlssonOK Landehof10:52
Conny ForsbergLånghundra IF10:54
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg10:56
Erik RuotsalainenFrölunda OL10:58
Jonas PetterssonOK Tisaren11:00
Magnus BacklundSäterbygdens OK11:02
Magnus BlennowFalköpings AIK OK11:04
Bengt NorrmanTrollhättans SOK11:06
Karl ErikssonUddevalla OK11:08
Lars HelgessonHestra IF11:10
Stefan MusslinderFalköpings AIK OK