Startlista för Novembertävlingarna, medeldistans

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Novembertävlingarna, medeldistans
Arrangörsorganisation: Skarpnäcks OL
Datum: lördag 11 november 2017

D21

4 120 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tove LagerbergOK Södertörn11:59
Hanna BrusSnättringe SK12:01
Filipa RodriguesJärla Orientering12:03
Jenni SimolaFinspångs SOK12:05
Matilda MartinssonFalkenbergs OK12:07
Susen LöschÄrla IF12:09
Jo StevensonSödertälje-Nykvarn OF12:11
Rebecca WaldenfjordOK Ravinen12:13
Viktoria HelmerssonOckelbo OK12:15
Stina HaraldssonJärla Orientering12:17
Sofie SvenssonBjörkfors GOIF12:19
Carolin SvenssonHaninge SOK12:21
Erica HellgrenOK Älvsjö-Örby12:23
Jennifer WargTumba-Mälarhöjden OK12:25
Louise MarkstedtOK Södertörn12:27
Moa Leijon LindSödertälje-Nykvarn OF12:29
Josefine WallenhammarHagaby GoIF Örebro12:31
Lisa RönnolsOK Linné12:33

H21

4 760 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Josh BeechOK Södertörn11:04
Sverker LenasCentrum OK11:06
Arvid VågIFK Göteborg11:08
Magnus FranssonÄrla IF11:10
Tuve MöllerOK Linné11:12
Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK11:14
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF11:16
Anders BoströmJärfälla OK11:18
Henrik SjögrenHaninge SOK11:20
Karl EngesAttunda OK11:22
Fredrik PerssonDomnarvets GOIF11:24
Ivan ForsgrenOK Tisaren11:26
David BejbomJärla Orientering11:28
Yngve RahlénOK Ravinen11:30
Johnny HålsjöGöteborg-Majorna OK11:32
Johan ForsstedtSöders-Tyresö11:34
Christopher WilestedtAttunda OK11:36
Christian RotvikerCentrum OK11:38
Leon HanssonVisborgs OK11:40
Magnus LennartssonJärfälla OK11:42
Robert LarssonIFK Lidingö SOK11:44
Leonas MockunasHellas Orientering11:46
Oskar SvenssonFinspångs SOK11:48
Fredrik WigertzLånghundra IF11:50
Anton GumaeliusWaxholms OK11:52
Niclas SjögrenHaninge SOK11:56
Henrik LundgrenCentrum OK11:58
Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö12:00
Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering12:02
Kalle BergmanOK Ravinen12:04
Johan PerssonAttunda OK12:06
Rickard BomanIF Thor12:08
Aleksandr ManoilovJärfälla OK12:10
John GunnarssonSurahammars SOK12:12
Simon BohmanRånäs OK12:14
Erik ValdemarssonKöping-Kolsva OK12:16
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF12:18
Ulf TroengOK Linné12:20
Lars Håkan SandvikAttunda OK12:22
David GranathTjällmo-Godegårds OK12:24
Mikael WilhelmssonSöders-Tyresö12:26
Anders HedmanIFK Lidingö SOK12:28
Ove OksvoldCentrum OK12:30
Daniel SeestrandVisborgs OK12:30
Nikolai PetrovetsOK Södertörn12:32
Christoffer SchönningJärfälla OK12:34

D20

3 960 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marie HerrnholdIK Vikings OK12:00
Frida ForsbergTullinge SK12:02

H20

4 120 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alexander AlnessLånghundra IF11:00
Måns SöderSkarpnäcks OL11:02

D18

3 780 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nina PerssonHaninge SOK11:54
Tilda AnderssonTullinge SK11:56
Ella AnderssonOK Södertörn11:58
Carolina JonsellTäby OK12:00
Linda RennerOK Södertörn12:02
Frida ArnessonSkarpnäcks OL12:04
Ylva SandénOK Södertörn12:06
Maria JanssonOK Linné12:08
Katarina NorrbyOK Södertörn12:10
Sofia DamneBromma-Vällingby SOK12:12
Sofia ZillingOK Södertörn12:14
Lovisa WigertzLånghundra IF12:16
Vera RolfssonSkarpnäcks OL12:18

H18

3 960 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas MagnvallOK Södertörn12:06
Lucas FredmanOK Älvsjö-Örby12:08
Jesper LidmarSnättringe SK12:10
Viggo KlassonOK Ravinen12:12
Duncan RobertsonSvaide Roma SOK12:14
Benjamin LangerakJärfälla OK12:16
Elias RöstinSöders-Tyresö12:18
Ivar Lidström LauriSnättringe SK12:20
Johan KarlssonOK Älvsjö-Örby12:22
Johannes BladhTullinge SK12:24
Victor SadaranganiJärla Orientering12:26
Johan CallebergSnättringe SK12:28
Alexander SchandlOK Södertörn12:30
Anton SilierJärfälla OK12:32
Emil GrehnOK Rodhen12:34

D16

3 670 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hedda RöstinOK Ravinen11:03
Katja LeicktTullinge SK11:05
Amanda GranqvistOK Ravinen11:07
Agnes EdgrenSkarpnäcks OL11:09
Tilda MårtenssonOK Ravinen11:11

H16

3 750 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle KallurOK Ravinen11:13
Erik BovalliusJärfälla OK11:15
Andreas BorängSnättringe SK11:17
Alvar MelinHaninge SOK11:19
Philip ForngrenTäby OK11:21
Ludvig SigrandOK Södertörn11:23
Erik Lidström LauriSnättringe SK11:25
Ludde BlomIFK Enskede11:27
Hjalmar SandbergOK Älvsjö-Örby11:29
Wilhelm BergmanTullinge SK11:31
Jakob Gadefors NauHaninge SOK11:33
Albin HainkeSnättringe SK11:35

D14

3 190 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Katja GustafssonTrosabygdens OK11:01
Tove SjöbergTullinge SK11:03
Clara HöglindIFK Enskede11:05
Thea LennartssonJärfälla OK11:07
Lovisa LindqvistIFK Enskede11:09
Alva BladhTullinge SK11:11
Ida ÖsterbergGustavsbergs OK11:13
Tindra JonssonSkarpnäcks OL11:15
Emma PalmOK Roslagen11:17
Elisabeth LarssonOK Södertörn11:19
Wilma LeicktTullinge SK11:21
Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL11:23

H14

3 240 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF11:00
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK11:02
William MöllerSkarpnäcks OL11:04
Lucas ChavdaSöders-Tyresö11:06
Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK11:08
Lukas WallhedJärla Orientering11:10
Love PalmgrenSkogsluffarnas OK11:12
Viktor ZillingOK Södertörn11:14
Mathias DryseliusSkarpnäcks OL11:16
Björn RennerOK Södertörn11:18
Sixten LindqvistSkogsluffarnas OK11:20
Ludvig FerdmanTullinge SK11:22
Conrad SarbanSkarpnäcks OL11:24
Olle SynnermarkSkogsluffarnas OK11:26
Max ÖsterlingOK Södertörn11:28
Hannes LindqvistIFK Enskede11:30
Filip DryseliusSkarpnäcks OL11:32

D14 Kort

2 870 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebba LotsanderOK Hammaren11:02

H14 Kort

2 980 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Måns EdgrenSkarpnäcks OL11:25
Alexander MagnvallOK Södertörn11:27

D12

2 980 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kimberly EkenstedtTullinge SK11:03
Wilma MårtenssonOK Ravinen11:05
Miriam GustafssonTrosabygdens OK11:07
Judit WennblomHagaby GoIF Örebro11:09
Nova MatthewsTullinge SK11:11
Alva Lidström LauriSnättringe SK11:13
Blenda LenasCentrum OK11:15
Tuva HolmströmOK Ravinen11:17

H12

2 870 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik LundquistOK Ravinen11:05
Max ÖsterbergGustavsbergs OK11:07
Simon PalmgrenSkogsluffarnas OK11:09
Herman FunkquistIF Hansa-Hoburg11:11
Anton HedströmSöders-Tyresö11:13
Fabian TörnqvistOK Ravinen11:15
Ture JohanssonSkogsluffarnas OK11:17
Johannes NorrbyOK Södertörn11:19
Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK11:21
Arvid WestmanGustavsbergs OK11:23
Erik NorinSöders-Tyresö11:25

D10

2 100 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nora AhlströmIFK Enskede11:03
Milla KlassonOK Ravinen11:05
Kerstin ChristieSnättringe SK11:07
Viola HolmströmOK Ravinen11:09

H10

2 370 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Teodor JonssonSkarpnäcks OL11:16
Janne SynnermarkSkogsluffarnas OK11:18
Isak SandelinTumba-Mälarhöjden OK11:20
Sven BörjessonJärla Orientering11:22
Tore WestmanGustavsbergs OK11:24

H35

4 760 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik NorellSnättringe SK11:01

D40

3 970 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin AhlströmIFK Enskede11:01
Karolina AnderssonLänna IF11:03
Åsa LinnersjöSöders-Tyresö11:05
Jessica SjöbergTullinge SK11:07
Anna LundquistOK Ravinen11:09
Stina BorängSnättringe SK11:11
Daniela RennerOK Södertörn11:13
Eva HagwallJärla Orientering11:15

H40

4 470 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per StridOK Roslagen11:01
Mats GustafssonTrosabygdens OK11:03
Daniel TjernbergSödertälje-Nykvarn OF11:05
Daniel RejmentOK Linné11:07
Chris PawleyCornwall OC11:09

D45

3 460 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sara HektorJärla Orientering11:45
Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF11:47
Annika LundströmSundbybergs IK11:49
Åsa WilestedtAttunda OK11:51
Sara ThörnOK Södertörn11:53
Lisa TörnqvistOK Ravinen11:55
Pille HedströmSöders-Tyresö11:57
Kristina ForsOK Grip11:59
Lisa LeicktTullinge SK12:01
Lena BrobergSnättringe SK12:03
Therese HolmströmOK Ravinen12:05
Lisa ÖsterlingOK Södertörn12:07

H45

4 470 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robert CederholmLänna IF11:13
Mats ÅhmanTumba-Mälarhöjden OK11:15
Christopher LindqvistIFK Enskede11:17
Johan EngesLeksands OK11:19
Torkel SkogmanSkogsluffarnas OK11:21
Niclas LarssonAttunda OK11:23
Erik SandelinTumba-Mälarhöjden OK11:25
Mattias HolmbergCentrum OK11:27
Mikael TjernbergTumba-Mälarhöjden OK11:29
Henrik MorastHaninge SOK11:31
Stefan NorinSöders-Tyresö11:33
Stefan LundOK Linné11:35
Asbjörn GrøvlenJärfälla OK11:37
Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby11:39
Martin SigrandOK Södertörn11:41
Håkan ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna11:43
Fredrik MorastHaninge SOK11:45
Mats HainkeSnättringe SK11:47
Mikael NybergHellas Orientering11:49
Patrik LeicktTullinge SK11:51
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK11:53
Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK11:55
Christoffer NorrmanAttunda OK11:57
Tomas JonssonVandrarringen11:59

D50

3 460 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK11:00
Ingrid PaulssonSkogsluffarnas OK11:02
Annika ViiloTampereen Pyrintö11:04
Anette BrunanderAttunda OK11:06
Lena GumaeliusWaxholms OK11:08
Ingrid MattssonOK Älvsjö-Örby11:10
Susanne BovalliusJärfälla OK11:12
Ann GranqvistOK Ravinen11:14
Annette WigertzLånghundra IF11:16
Katarina RingelsOK Klemmingen11:18
Anna BacklundOK Södertörn11:20
Anette ArksandVallentuna-Össeby OL11:22
Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK11:24
Carin HomannJärfälla OK11:26
Eva LenellMälarö SOK11:28
Madeleine LimparAttunda OK11:30
Åsa Marknell DewittLänna IF11:32
Anna EkSödertälje-Nykvarn OF11:34
Ann JärplingOK Klemmingen11:36
Louise NilssonJärfälla OK11:38
Kristina KlangHaninge SOK11:40

H50

4 120 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christer LotsanderOK Hammaren11:05
Ola BovalliusJärfälla OK11:07
Thomas CallebergSnättringe SK11:09
Peter ZetterströmSöders-Tyresö11:11
Eric HuijsersHammarby IF OF11:13
Bjarne JohanssonSkogsluffarnas OK11:15
Per BlomIFK Enskede11:17
Staffan ZillingOK Södertörn11:19
Hans OlsénSundbybergs IK11:21
Anders BrinkmanVandrarringen11:23
Claes RennerOK Södertörn11:25
Peter ForsOK Grip11:27
Thomas JanssonOK Roslagen11:29
Peter HambäckLånghundra IF11:31
Christer ArksandVallentuna-Össeby OL11:33
Anders BengtssonSundbybergs IK11:35
Lars KlassonOK Ravinen11:37
Håkan BerglundIF Thor11:39
Anders BjörklundIFK Enskede11:41
Kennet OlanderTullinge SK11:43
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK11:45
Per FranzénOK Södertörn11:47
Michael GranqvistOK Ravinen11:49
Hans JonssonVäsby OK11:51
Per SjökvistTäby OK11:53
Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF11:55
Arne JanssonOK Klemmingen11:57

D55

3 410 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marie MalmborgSöders-Tyresö12:02
Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL12:04
Gunilla KreissJärla Orientering12:06
Kerstin OhlssonHaninge SOK12:08
Inger OnsbringEskilstuna OL12:10
Laila SpångmyrIK Jarl Rättvik12:12
Karin ForsbergTullinge SK12:14
Eva SvanbergJärfälla OK12:16
Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby12:18
Christel NilssonHaninge SOK12:20
Annika LundströmVäsby OK12:22
Eva WareniusAvesta OK12:24

H55

3 960 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan PalmgrenTäby OK11:00
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF11:02
Janne NilssonCentrum OK11:04
Sten-Olof MatssonLeksands OK11:06
Gunnar SvanbergJärfälla OK11:08
Anders WinaldHellas Orientering11:10
Henrik BodingIFK Lidingö SOK11:12
Tommy HolmérVäsby OK11:14
Peder KarlssonRånäs OK11:16
Lars-Olof JanssonOK Linné11:18
Anders ForsgrenTäby OK11:20
Anders MattssonOK Älvsjö-Örby11:22
Jan NettelbjerJärfälla OK11:24
Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK11:26
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF11:28
Anders S NybergSäterbygdens OK11:30
Peter EnokssonOK Österåker11:32
Patrik AhlgrenTäby OK11:34
Rolf KarlssonJärla Orientering11:36
Stefan SundeliusJärfälla OK11:38
Björn RegerSöders-Tyresö11:40
Ulf BurmanGustavsbergs OK11:42
Per-Olof OlofssonSigtuna OK11:44
Tomas HolmbergTumba-Mälarhöjden OK11:46
Torbjörn WrighedMotala AIF OL11:48
Anders LundJärfälla OK11:50
Håkan DahlbäckOK Österåker11:52
Hans TarandiIFK Lidingö SOK11:54
Lars GerhardssonAttunda OK11:56

D60

2 920 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anne-Chr SchunnessonAttunda OK11:24
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby11:26
Anneli LindqvistGustavsbergs OK11:28
Ingrid LarsenTäby OK11:30
Lotta ValentinGustavsbergs OK11:32
Lena JanssonJärla Orientering11:34
Eva ElnerudSigtuna OK11:36

H60

3 780 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL11:00
Harald BauerIFK Lidingö SOK11:02
Lars ForsstedtSöders-Tyresö11:04
Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby11:06
Kenneth PetterssonJärfälla OK11:08
Hans Andersson StrinningAttunda OK11:10
Lars BoudrieVäsby OK11:12
Lennart HålsjöOK Skogshjortarna11:14
Jan GottfridssonNorbergs OK11:16
Anders GunnarssonSurahammars SOK11:18
Göran HanssonTäby OK11:20
Roland JanssonOK Linné11:22
Jonny HanssonBromma-Vällingby SOK11:24
Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL11:26
Dan KlangHaninge SOK11:28
Reinhold LenneboIF Thor11:30
Mikael SternJärla Orientering11:32
Thomas WesterGustavsbergs OK11:34
Göran DoyleSundbybergs IK11:36
Anders WaldemarssonKöping-Kolsva OK11:38
Roger GlänneforsSöders-Tyresö11:40
Lars SpångmyrIK Jarl Rättvik11:42
Lars LandströmLånghundra IF11:44
Eddie BjärrenholtRånäs OK11:46
Ulf MalmborgSkogsluffarnas OK11:48
Jan LindgrenOK Södertörn11:50

D65

2 920 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK11:02
Helena HemströmGävle OK11:04
Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:06
Ulla GummesonVäsby OK11:08
Ingrid GraneliHaninge SOK11:10
Anne LundmarkJärfälla OK11:12
Aila HalttunenHaninge SOK11:14
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK11:16
Lena GranefeltOK Tyr11:18
Kerstin FrencknerSödertälje-Nykvarn OF11:20
Marianne SellgrenSigtuna OK11:22

H65

3 410 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tommy HöglundLånghundra IF11:00
Mats HemströmGävle OK11:02
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby11:04
Göran FriskAttunda OK11:06
Clas-Göran HerrgårdGustavsbergs OK11:08
Anders ForsstedtSöders-Tyresö11:10
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:12
Per Erik FogelVästerås SOK11:14
Sven-Inge NylundJärfälla OK11:16
Anders StenbackBromma-Vällingby SOK11:18
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK11:20
Ingemar GardSöders-Tyresö11:22
Bo WinanderJärfälla OK11:24
Per ÖhlundGustavsbergs OK11:26
Roland WareniusAvesta OK11:28
Tomas PetterssonHaninge SOK11:30
Gerhard LilliestiernaOK Roslagen11:32
Kjell HolmbergOK Södertörn11:34
Bengt ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK11:36
Björn SvedinSidensjö IK11:38
Leif JonssonGustavsbergs OK11:40
Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn11:42
Kent ErikssonLerums SOK11:44
Karl-Göran WahlströmAlmby IK11:46
Jan ÅsbergHäverödals SK11:48
Anders RobertssonAlmby IK11:50
Tommy PetersonHelsingborgs SOK11:52
Kjell JanssonLånghundra IF11:54
Sven-Olof SvenssonBjörkfors GOIF11:56
Matz LarssonGustavsbergs OK11:58

D70

2 570 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Birgitta BillstamJärfälla OK11:13
Kerstin MagnussonSkogsluffarnas OK11:15
Gunnel BalckIFK Enskede11:17
Vivianne HolgerssonOK Måsen11:19
Kristina Nygren FriskAttunda OK11:21
Solveig TjernbergSödertälje IF11:23
Ewa NordlundLänna IF11:25
Birgitta NylundJärfälla OK11:27

H70

3 460 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars GranefeltOK Tyr11:00
Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubben11:02
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK11:04
Anders GärderudIFK Lidingö SOK11:06
Göran LarboAttunda OK11:08
Jan LarssonTullinge SK11:10
Ronny HedlundOK Södertörn11:12
Tor LindströmTumba-Mälarhöjden OK11:14
Ulf SkogtjärnOK Linné11:16
Lars JonassonJärfälla OK11:18
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF11:20
Leif MagnussonSkogsluffarnas OK11:22
Per-Åke CarlenstamVäsby OK11:24
Jan BurellOK Enen11:26
John ÖstlundSundbybergs IK11:28
Jan Olov JonssonTierps SOK11:30
Roland KusgårdSödertälje-Nykvarn OF11:32
Ingemar BernhedTolered-Utby Ol-klubb11:34
Christer HedinIFK Enskede11:36
Bror FureskogAlfta-Ösa OK11:38
Håkan BoijeAttunda OK11:40
Sören JohanssonSala OK11:42
Lars NordinSolna OK11:44
Leif StrandbergGustavsbergs OK11:46
Leif NordlundLänna IF11:48
Jan-Erik WibergJärla Orientering11:50
Ingemar JohnssonOK Södertörn11:52
Ingvar SvenssonBjursås OK11:54
Johnny GustafssonGamleby OK11:56
Rune RådeströmSnättringe SK11:58
Hans HolgerssonOK Måsen12:00
Alf Eriksson-LångSöders-Tyresö12:02
Sten ErikssonSträngnäs-Malmby OL12:04
Leif NordinAttunda OK12:06
Anders SellgrenSigtuna OK12:08

D75

2 570 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Barbro CedérusSnättringe SK11:04
Birgitta ThunellIFK Lidingö SOK11:06
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby11:08
Berit LindungerHaninge SOK11:10
Britt ErikssonHammarby IF OF11:12

H75

3 460 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rune CarlssonSundbybergs IK11:27
Stig JaremalmVallentuna-Össeby OL11:29
Lars CedérusSnättringe SK11:31
Stig LindskogVisborgs OK11:33
Bertil RydgrenIFK Enskede11:35
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö11:37
Kurt ZanderVästerås SOK11:39
Henrik BergmanOK Linné11:41
Gunnar DahlströmFredrikshofs IF Skid & OK11:43
Björn LinnersjöOK Orion11:45
Lars PerssonVäsby OK11:47
Leif HermundstadSnättringe SK11:49
Staffan GanteliusVallentuna-Össeby OL11:51
Bo SundénKarlsbyhedens OK11:53
Ulf ÅströmOK Roslagen11:55
Bjarne ErlandssonHammarby IF OF11:57
Bo HedlundIFK Enskede11:59
Gunnar BramstenSundbybergs IK12:01
Erik KardellNjurunda OK12:03
Håkan SjökvistSöders-Tyresö12:05
Kurt AnderssonEnebybergs IF12:07

H80

2 570 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sten BergstrandSkogsluffarnas OK11:01
Ulf EskilssonOK Södertörn11:03
Bo LöwegrenVästerås SOK11:05
Sivert SöderbärgOK Roslagen11:07
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby11:09
Sven ErikssonOK Roslagen11:11
Ingvar JohannessonSolna OK11:13

Inskolning

1 870 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
John FlodmarkTullinge SK10:58:06
Alma  HöglindIFK Enskede11:09:44
Elvin HedmanSnättringe SK11:14:14
Astrid BurlingKlubblös11:19:57
Mario WargTumba-Mälarhöjden OK11:21:59
Ester ElfvingESterArik11:52:10
Axel GustafssonTrosabygdens OK

U1

2 230 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alvin ChavdaSöders-Tyresö11:02:26
Audrey BentlingerOK Älvsjö-Örby11:04:31
Noel HedmanIFK Lidingö SOK11:13:56
Felix AhlströmIFK Enskede11:14:35
Simon AhlströmIFK Enskede11:14:43
Joel Linder LinnersjöGustavsbergs OK11:20:24
Sara SantozKlubblös11:22:04

U2

2 800 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lova JonssonSkarpnäcks OL12:11:15

Öppen motion 1

2 800 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erica VurlingKlubblös11:16:25
Nina WallanderJärla Orientering11:51:52

Öppen motion 3

3 050 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marie ÖhlundGustavsbergs OK10:55:49
Helene SwartzIFK Lidingö SOK10:56:18
Riina Larsson-MändFredrikshofs IF Skid & OK11:02:43
Heidi BjerkhaugOK Ravinen11:03:46
John DryseliusSkarpnäcks OL11:06:09
Margit MelinHaninge SOK11:11:38
Niklas SydowKlubblös11:19:53
Gunilla Maria BrusVästerbergslagens OL11:20:29
Lilly ChristieSnättringe SK11:20:50
Eeva EuropeOK Älvsjö-Örby11:24:18
Majlis BergqvistSidensjö IK11:32:57
Christina SvenssonBjörkfors GOIF11:34:07
Anders EjewallSnättringe SK11:36:35
Lena WilmoSundbybergs IK12:24:58

Öppen motion 5

3 590 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik DufbergTullinge SK10:51:27
Jennie BlomqvistCentrum OK10:51:39
Jan LindbergKlubblös10:52:16
Vilgot WennblomHagaby GoIF Örebro11:03:52
Edvin LorentzonNybro OK11:05:56
Malin BjuggfärtKlubblös11:05:57
Anders NauHaninge SOK11:12:12
Fredric HöglindIFK Enskede11:12:50
Lisa JanssonLånghundra IF11:19:12
Anneli ChristieSnättringe SK11:20:52
Håkan FalkOK Ravinen11:21:46
Anders PerssonJärla Orientering11:22:43
Britta BörjessonJärla Orientering11:22:44
James ChristieSnättringe SK11:25:19
Anders WestmanGustavsbergs OK11:25:47
Emma StremanKlubblös11:32:13
Felix LöwenhielmOK Ravinen11:34:14
Anna LöwenhielmJärla Orientering11:35:26
Elliot LöwenhielmOK Ravinen11:36:15
Tobias SteineggerKlubblös11:40:26
Benjamin HilpastKlubblös11:40:28
Per FrödellKlubblös11:51:41
Anna ChavdaSöders-Tyresö11:54:19
Linn RydénOK Hedströmmen11:55:33
Thomas DanielsonBromma-Vällingby SOK11:58:27
Helena NilssonOK Älvsjö-Örby11:59:45
Anton AlverbäckTäby OK12:17:43

Öppen motion 7

3 460 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jessica LagerqvistHellas Orientering10:50:48
Niclas LidströmFrösö IF10:52:59
Bo LandarvKlubblös10:57:25
Anki LandarvKlubblös10:57:30
Nils-Erik HjelmerVandrarringen10:57:32
Evy NordSödertälje IF10:57:48
Åsa NylénBromma-Vällingby SOK11:01:05
Emma NylénKlubblös11:01:07
Torbjörn BergmanSnättringe SK11:02:19
Sara NylénBromma-Vällingby SOK11:02:37
Helene LindelavOK Roslagen11:02:41
Kurt ErikssonVandrarringen11:04:01
Lars NordSödertälje IF11:04:15
Stefan FerdmanTullinge SK11:07:08
Daniel EkenstedtTullinge SK11:07:09
Sören AnderssonJärbo OK11:07:14
Per-Arne ForsbergTullinge SK11:09:09
Jan HedströmSöders-Tyresö11:13:18
Therese BergstedtCentrum OK11:14:20
Ulf AleniusIFK Lidingö SOK11:15:07
Tommy LjuseniusSkogsluffarnas OK11:15:13
Karin BjörklundIFK Enskede11:16:22
Peter KarlbergSnättringe SK11:19:24
Stefan PalmOK Roslagen11:20:45
Julia BergströmNyköpings OK11:23:09
Ebbe AdolfssonSundbybergs IK11:25:40
Helena BachmanTäby OK11:27:00
Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK11:27:32
Inger SörénKlubblös11:27:55
Lena HellströmOK Ravinen11:28:21
Björn SandénOK Södertörn11:28:57
Johan FogelKlubblös11:29:33
Tanja-Birgit SöderströmSala OK11:29:46
Tim GudraisKlubblös11:30:26
Kurt RahlénOK Ravinen11:32:48
Annakarin RahlénOK Ravinen11:33:20
Anders JohnsonJärfälla OK11:40:13
Per LjungStockholms OK11:45:23
Sofie RedtzerAttunda OK11:47:38
Dan MattissonHaninge SOK12:01:53
Jan RönnbergOK Älvsjö-Örby12:10:48
Axel RönnbergKlubblös12:15:34
Britta AlstadKlubblös12:25:04
Albin JohanssonSkogsluffarnas OK

Öppen motion 8

4 690 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frida ForsbergOK Ravinen10:53:17
Lena RisbyOK Ravinen10:54:08
Emma RisbyOK Ravinen10:55:31
Åke AndreassonGustavsbergs OK10:55:46
Anders RöstinSöders-Tyresö10:56:26
Magnus HektorJärla Orientering10:56:55
Stefan FunkquistIF Hansa-Hoburg10:58:53
Michael WennblomHagaby GoIF Örebro11:00:35
Ellinor LangeOK Ravinen11:02:51
Peter AnderssonSöders-Tyresö11:03:08
Pontus AxellIFK Enskede11:03:13
Åsa BörjessonJärla Orientering11:05:07
Niklas WansölinOK Ravinen11:05:22
Christophe HerlyKlubblös11:05:42
Gabriella WennblomHagaby GoIF Örebro11:06:47
Anders LavforsCentrum OK11:07:49
Thierry ReignierJärfälla OK11:11:57
Katarina FunkquistIF Hansa-Hoburg11:12:18
Patrik NilssonVänersborgs SK11:14:10
Bure NoreusKlubblös11:16:52
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK11:17:36
Jan GlevénJärla Orientering11:19:04
Ebba LeicktTullinge SK11:19:21
Johan TirénSkogsluffarnas OK11:25:16
Albin GrahnCentrum OK11:28:19
Moa KjellstrandCentrum OK11:30:38
Erik AnderssonOK Södertörn11:31:54
Linus HolmqvistOK Österåker11:33:40
Oskar HermanssonCentrum OK11:37:00
Lars JakobssonCentrum OK11:43:29
Johan StrandbergStockholm Multisport Klubb11:50:33
Gustaf EricsonJärla Orientering11:50:41
Robert BroströmOK Hedströmmen11:55:30
Johan HörnfeldtOK Ravinen11:58:58
Magnus EricsonJärla Orientering12:00:06
Håkan SteenGustavsbergs OK12:01:14
Martin JohanssonGöteborg-Majorna OK12:06:45
Kennet NilssonOK Älvsjö-Örby12:08:53
Håkan NorekrantzKlubblös12:13:12
Hugo NilssonOK Älvsjö-Örby12:14:28
Lovisa Onsbring GustafsonÄrla IF12:20:48
David MalmströmKlubblös12:20:49

Annonser