Startlista för Fjällsprinten

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Fjällsprinten
Arrangörsorganisation: Idrefjällens OK
Datum: måndag 27 juni 2011

D21

2 140 m, 14 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
691 900202 Lilian Forsgren OK Tisaren 09:45
450 47370 Elin Lind Tierps SOK 10:00
451 751121 Madeleine Ölfvingsson Linköpings OK 10:02
452 870118 Susanne Eriksson KFUM Örebro OK 10:04
453 790929 Sofia Stenberg Karlsbyhedens IK 10:06
454 888346 Laura Fenyvesi IFK Moras OK 10:08
455 701212 Sofia Holmgård Kils OK 10:10
456 306525 Elisabeth Ahlgren Täby OK 10:12
457 930917 Laila B Höglund FK Herkules 10:14
458 930823 Hedvig Markgren Täby OK 10:16
459 680200 Helén Persson Finspångs SOK 10:18
460 701337 Amanda Thellsén OK Roxen 10:20
461 41775 Charlotte Lindkvist Leksands OK 10:22
462 756251 Kristina Roberto OK Linné 10:24

H21

2 600 m, 26 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
588 969996 Mattias Karlsson IK Hakarpspojkarna 09:45
685 Jonn Are Myhren IFK Lidingös Skid o OK 09:55
686 400008 Mattias Eliasson IK Stern 09:58
571 900329 Rassmus Andersson OK Linné 10:00
572 998399 Samuel Andersson IFK Umeå 10:02
573 16114 Albin Arlebo KFUM Örebro OK 10:04
574 780600 Jacob Westerberg Finspångs SOK 10:06
575 259349 Sven Larsson Leksands OK 10:08
576 29297 Daniel Runemalm Nybro OK 10:10
577 17005 Mats Carlberg KFUM Örebro OK 10:12
578 888369 Zsolt Lenkei IFK Moras OK 10:14
579 701223 Tomas Hallmén OK Tisaren 10:16
580 656463 Carl Wiking OK Kåre 10:18
581 871215 Daniel Attås OK Tisaren 10:20
582 951413 Fredrik Eliasson Halden SK 10:22
583 810522 Per Eklöf KFUM Örebro OK 10:24
584 644644 David Lingfors OK Linné 10:26
585 1301755 Klaus Csucs IFK Moras OK 10:28
586 18471 Örjan Eriksson KFUM Örebro OK 10:30
587 980101 Olof Sandgren OK Orion 10:32
589 880409 Mattias Andersson OK Tisaren 10:36
590 830914 Daniel Stunz KFUM Örebro OK 10:38
591 30224 Ali Kuosku Järfälla OK 10:40
592 890620 Peter Eriksson Linköpings OK 10:42
593 901220 Oskar Sjöberg OK Linné 10:44
594 550560 Nils Spetz Ulricehamns OK 10:46

D20

2 140 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
446 910226 Cajsa Grape IFK Moras OK 10:26
447 259272 Sofie Wetter Arboga OK 10:28
448 910618 Malin Eriksson IFK Moras OK 10:30
449 920827 Lina Nilsson OK Tranan 10:32
445 930815 Emma Almehed Frölunda OL 10:34

H20

2 600 m, 3 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
568 921024 Anton Hallor OK Tisaren 10:48
569 910200 Måns Sandgren OK Orion 10:50
570 17338 Jakob Attås OK Tisaren 10:52

H18

2 600 m, 19 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Jonatan Aronsson OK Tisaren 09:56
550 218293 Joakim Eriksson Tierps SOK 10:54
551 939999 Oscar Vagman OK Klemmingen 10:56
552 940323 Rasmus Larsson OK Alehof 10:58
553 940306 Erik Skärberg Vänersborgs SK 11:00
554 930608 Jonas Lundgren Linköpings OK 11:02
555 248222 Hampus Hammersberg Frölunda OL 11:04
556 930611 Robin Höglund FK Herkules 11:06
557 930326 Conrad Tingström OK Klemmingen 11:08
558 922030 Albin Petrén Kungälvs OK 11:10
559 940000 Erik Karlsson Målilla OK 11:12
560 940403 Leif Svensson OK Tisaren 11:14
561 940227 Albin Detterfelt Linköpings OK 11:16
562 519808 Erik Classon OK Orinto 11:18
563 930717 David Hunhammar Bromma-Vällingby SOK 11:20
564 701201 Erik Sköld Linköpings OK 11:22
565 940618 Daniel Nilsson Nyköpings OK 11:24
566 941227 Oskar Andrén OK Tisaren 11:26
567 941118 Martin Vidfelt Lindebygdens OK 11:28

D16

1 790 m, 9 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
436 950490 Hanna Gustafsson OK Kåre 10:43
437 960701 Amanda Johansson OK Dacke 10:45
438 791453 Lina Fredriksson Korsnäs IF OK 10:47
439 962625 Sara Hamrefors Västerås SOK 10:49
440 952323 Elin Classon OK Orinto 10:51
441 343775 Elin Berglin OK Dacke 10:53
442 950533 Ellinor Eriksson KFUM Örebro OK 10:55
443 950111 Hanna Östenberg Hultsfreds OK 10:57
444 225793 Sanna Pettersson OK Dacke 10:59

H16

2 140 m, 10 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
541 952712 Andreas Henrysson OK Dacke 10:39
542 234886 Fredrik Lind Frölunda OL 10:41
543 248289 Herman Billing Målilla OK 10:43
544 961029 Emil Åberg Korsnäs IF OK 10:45
545 352730 Kristian Söder Alfta-Ösa OK 10:47
546 424712 Arvid Hammar Frölunda OL 10:49
547 960610 Olle Lindgren KFUM Örebro OK 10:51
548 951115 Martin Hunhammar Bromma-Vällingby SOK 10:53
549 400038 Dennis Karström Frölunda OL 10:55
694 245820 Oskar Brandt OK Tyr 10:57

D14

1 770 m, 13 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
423 980414 Jonna Jungåker Korsnäs IF OK 11:12
424 229622 Engla Fläck Grycksbo IF OK 11:14
425 404146 Tova Stål Västerbergslagens OL 11:16
426 970220 Erica Edman Korsnäs IF OK 11:18
427 10692 Emma Åkesson IK Hakarpspojkarna 11:20
428 400074 Tova Olsson Grycksbo IF OK 11:22
429 970816 Emma Zennertun KFUM Örebro OK 11:24
430 42567 Ellen Saras Grycksbo IF OK 11:26
431 980107 Emmy Fredriksson Korsnäs IF OK 11:28
432 428903 Caroline Skeppstedt KFUM Örebro OK 11:30
433 216401 Maria Bergström Grycksbo IF OK 11:32
434 19447 Karin Jäderberg Attunda OK 11:34
435 980713 Frida Fredriksson Korsnäs IF OK 11:36

H14

1 770 m, 16 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
688 988150 Oliwer Lundberg OK Bävern 10:40
689 980104 Rasmus Lundberg OK Bävern 10:42
690 342670 Eric Löfkvist OK Njudung 10:44
528 990331 Oscar Johansson OK Dacke 10:46
529 216459 Jacob Eriksson KFUM Örebro OK 10:48
530 970702 Rasmus Arfwedson Frölunda OL 10:50
531 421205 Andreas Söder Alfta-Ösa OK 10:52
532 980512 Melker Johansson OK Orion 10:54
533 971121 Jonas Gustafsson OK Kåre 10:56
534 248223 Karl Hammersberg Frölunda OL 10:58
535 970001 Nils Alexandersson Stora Tuna OK 11:00
536 980844 Isak Åberg Korsnäs IF OK 11:02
537 219956 Johan Lamm Frölunda OL 11:04
538 981908 Albin Henrysson OK Dacke 11:06
539 342728 Henrik Hamrefors Västerås SOK 11:08
540 980705 Henrik Johannesson Ronneby OK 11:10

D12

1 560 m, 11 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
412 991212 Ronja Jungåker Korsnäs IF OK 10:24
413 990531 Anna Hallmén OK Tisaren 10:26
414 428915 Ella Ekström KFUM Örebro OK 10:28
415 44910 Alice Svensson Finndahl IK Hakarpspojkarna 10:30
416 409889 Jenny Perérs Korsnäs IF OK 10:32
417 709000 Tindra Jernström Avesta OK 10:34
418 347471 Hanna Mårtensson OK Skogsstjärnan 10:36
419 990504 Elsa Holmgård Kils OK 10:38
420 990208 Lova Klasér Korsnäs IF OK 10:40
421 212544 Linnea Nilsson Nyköpings OK 10:42
422 400088 Ella Olsson Grycksbo IF OK 10:44

H12

1 560 m, 12 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
516 888513 Anton Olivestam Vimmerby OK 10:00
517 991228 Jonatan Gustafsson KFUM Örebro OK 10:02
518 231331 Martin Lamm Frölunda OL 10:04
519 209875 Samuel Jonasson Älvdalens IF OK 10:06
520 341818 Fredrik Hamrefors Västerås SOK 10:08
521 243465 Nils Hammar Frölunda OL 10:10
522 405533 Thorsten Svensson Finspångs SOK 10:12
523 443236 Linus Olhaus Grycksbo IF OK 10:14
524 990805 Andreas Jonsson OK Orion 10:16
525 420060 Gustav Stål Västerbergslagens OL 10:18
526 991225 Karl Fredriksson Korsnäs IF OK 10:20
527 248209 Olle Hammersberg Frölunda OL 10:22

D10

1 120 m, 13 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Hans Jonhed KFUM Örebro OK 10:13:00
400 620314 Therese Nilsson OK Österåker 10:15:00
401 812368 Hanna Johannesson Ronneby OK 10:17:00
402 11815 Maja Åkesson IK Hakarpspojkarna 10:19:30
403 343513 Moa Arlebo KFUM Örebro OK 10:21:00
404 920716 Nora Holmgård Kils OK 10:23:00
405 344100 Ida Arlebo KFUM Örebro OK 10:25:00
406 903020 Linda Jonsson OK Orion 10:27:00
407 42029 Ebba Berglin OK Dacke 10:29:00
408 343242 Lovisa Gustafsson KFUM Örebro OK 10:31:00
409 17344 Lisa Hallmén OK Tisaren 10:33:00
410 423451 Lovisa Johansson OK Dacke 10:35:00
411 28629 Irmelie Sjögren IK Hakarpspojkarna 10:37:00

H10

1 120 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
512 26879 Oskar Karlsson Målilla OK 10:07
513 16128 Simon Ekström KFUM Örebro OK 10:09
514 444171 Pontus Lindgren Västerås SOK 10:11
515 209889 Mattias Jonasson Älvdalens IF OK 10:13

D35

1 790 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
463 16687 Linda Larsson OK Dacke 10:21
464 444191 Anna Lindgren Västerås SOK 10:23
465 18532 Anna-Karin Jonsson OK Orion 10:25
466 29233 Åsa Larsson Hylte OK 10:27

H35

2 140 m, 6 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
687 979798 Klas Dalberg Göteborg-Majorna OK 10:27
595 262490 Johan Swartz OK Orion 10:29
596 741009 Tomas Henriksson Attunda OK 10:31
597 760916 Anders Dalin Leksands OK 10:33
598 721120 Per Magnusson Linköpings OK 10:35
599 429733 Mathias Westin OK Kåre 10:37

D40

1 790 m, 7 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
467 18526 Anne Johansson OK Dacke 10:29
468 362514 Malin Lamm Frölunda OL 10:31
469 345057 Anna Gustafsson KFUM Örebro OK 10:33
470 702049 Gith Thellsén OK Roxen 10:35
471 18630 Louise Rundkvist IK Hakarpspojkarna 10:37
472 30009 Marie Berglin OK Dacke 10:39
473 701108 Susanne Lindh Avesta OK 10:41

H40

2 120 m, 20 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
600 681112 Magnus Fredriksson Korsnäs IF OK 11:03
601 710123 Mikael Tallberg OK Älgen 11:05
602 302651 Björn Mårtensson OK Skogsstjärnan 11:07
603 670129 Thomas Johannesson Ronneby OK 11:09
604 409835 Stefan Berglin OK Dacke 11:11
605 11380 Jonas Brånalt Frölunda OL 11:13
606 26875 Johan Billing Målilla OK 11:15
607 670927 Peter Edman Korsnäs IF OK 11:17
608 345000 Mats Gustafsson KFUM Örebro OK 11:19
609 710829 Magnus Larsson OK Dacke 11:21
610 660703 Ola Jernström Dalaportens OL 11:23
611 11593 Anders Hellgren Frölunda OL 11:25
612 710420 Ulf Fredriksson Korsnäs IF OK 11:27
613 256445 Magnus Hallblom OK Tisaren 11:29
614 680920 Niclas Nilsson OK Österåker 11:31
615 516516 Björn Nilsson Härlövs IF 11:33
616 670625 Magnus Runsvik Karlsbyhedens IK 11:35
617 2021332 Cristian Olivestam Vimmerby OK 11:37
618 244068 Erik Åberg Korsnäs IF OK 11:39
619 721107 Anders Arfwedson Frölunda OL 11:41

D45

1 760 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Annette Falck-Larsson Vänersborgs SK 09:56
692 660201 Annelie Alenius Boxholm-Mjölby OL 09:58
474 14975 Ingrid Alexandersson Stora Tuna OK 10:00
475 262924 Karina Östlund IFK Moras OK 10:02
476 402975 Cia Hunhammar Bromma-Vällingby SOK 10:04
477 19448 Catharina Jäderberg Attunda OK 10:06
478 262667 Ann-Kristin Spetz Ulricehamns OK 10:08
479 28547 Helen Nilsson Härlövs IF 10:10
480 651229 Lotta Jungåker Korsnäs IF OK 10:12
481 41452 Lena Sandgren Swartz OK Orion 10:14
482 51676 Hana Tichovska SK Praga 10:16
483 620414 Mia Gustafsson OK Kåre 10:18
484 600699 Lottie Lindh OK Älgen 10:20
485 353173 Annika Eriksson Tierps SOK 10:22
486 302685 Annika Brodin Lindebygdens OK 10:24
487 334029 Hilde Haugskott OL Trollelg 10:26
488 259250 Berit Wetter Arboga OK 10:28
489 46882 Lisa Jonasson Älvdalens IF OK 10:30

H45

2 120 m, 14 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
620 37454 Per Stål Västerbergslagens OL 10:11
621 660512 Johan Ohlström IF Thor 10:13
622 43553 Peter Eriksson KFUM Örebro OK 10:15
623 42560 Kennet Andersson Grycksbo IF OK 10:17
624 351412 Stefan Henriksson OK Ravinen 10:19
625 18559 Ulf Johansson OK Dacke 10:21
626 29052 Anders Lamm Frölunda OL 10:23
627 630530 Stefan Thellsén OK Roxen 10:25
628 243717 Stefan Hammar Frölunda OL 10:27
629 640920 Sven Hunhammar Bromma-Vällingby SOK 10:29
630 630826 Tomas Vidfelt Lindebygdens OK 10:31
631 216450 Jan Zennertun KFUM Örebro OK 10:33
632 203847 Kent Skärberg Vänersborgs SK 10:35
633 262666 Stefan Spetz Ulricehamns OK 10:37

D50

1 760 m, 6 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
490 501847 Ylva Grape Andersson IFK Moras OK 11:22
491 27979 Ann-Marie Andersson Tenhults SOK 11:24
492 2021312 Agneta Olivestam Vimmerby OK 11:26
493 600325 Kristina Johansson Kalmar OK 11:28
494 41704 Britt-Marie Forsgren OK Tisaren 11:30
495 42572 Gunilla Bergström Grycksbo IF OK 11:32

H50

2 120 m, 12 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
634 37719 Stefan Nyberg Avesta OK 10:39
635 51682 Martin Tichovsky SK Praga 10:41
636 902943 Göran Månsson OK Dacke 10:43
645 590710 Arne Nilsson Nyköpings OK 10:45
638 47360 Arne Eriksson Tierps SOK 10:47
639 343490 Ulf Hamrefors Västerås SOK 10:49
640 259155 Lars-Åke Andersson Arboga OK 10:51
641 600419 Gunnar Karlsson Målilla OK 10:53
642 344588 Peter Hammersberg Frölunda OL 10:55
643 209718 Ove Pettersson Älvdalens IF OK 10:57
644 343794 Hans Boye Skogstad OL Gaula 10:59
637 205093 Thomas Östlund IFK Moras OK 11:01

D55

1 760 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
496 29320 Anne-Marie Robertsson Målilla OK 11:14
497 30354 Margareta Granberg OK Klemmingen 11:16
498 530426 Maria Kärrström Tullinge SK 11:18
499 38505 Kerstin Sundberg OK Kåre 11:20

H55

2 120 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
646 38220 Per Erik Fogel OK Kåre 10:01
647 216486 Christer Forsgren OK Tisaren 10:03
648 551109 Bengt Kärrström Tullinge SK 10:05
649 42551 Jan Bergström Grycksbo IF OK 10:07
650 16001 Stefan Öberg OK Milan 10:09

D60

1 230 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
500 36528 Ewa Nordlund Länna IF 11:02
501 Eva Marie Gran OK Øst 11:04
502 228043 Lena Hedman Hallstahammars OK 11:06
503 25666 Birgitta Påledal Strängnäs-Malmby OL 11:08
504 Lisbeth Damsgaard Søllerød OK 11:10

H60

1 790 m, 8 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
651 Ronnie McGrail Søllerød OK 10:05
652 437500 Kent Påledal Strängnäs-Malmby OL 10:07
653 670212 Ulf Kjellin OK Hedströmmen 10:09
654 510716 Karl-Erik Andersson IFK Moras OK 10:11
655 510530 Gunnar Munktelius Surahammars SOK 10:13
656 840301 Carl-Henry Andersson OK Orinto 10:15
657 259375 Sven Larsson Särna SK 10:17
658 16159 Lars Persson OK Kompassen 10:19

D65

1 230 m, 3 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
505 25119 Gunnel Palgrim Vänersborgs SK 10:40
506 14595 Birgitta Parkner OK Landehof 10:42
507 18460 Elisabeth Eriksson KFUM Örebro OK 10:44

H65

1 760 m, 17 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
659 262193 Elis Åberg Storviks IF 10:40
660 30356 Bertil Granberg OK Klemmingen 10:42
661 37534 Leif Nordlund Länna IF 10:44
662 264613 Bror Palgrim Vänersborgs SK 10:46
663 38613 Lars-Göran Molin Markbygdens OK 10:48
664 14594 Lars Finbom OK Landehof 10:50
665 Harald Wibye OK Moss 10:52
666 407267 Anders Björnberg Frölunda OL 10:54
667 540831 Jan-Ulf Karlsson Målilla OK 10:56
668 16010 Östen Eklöf OK Milan 10:58
669 33629 Lars Tuvesson Ulricehamns OK 11:00
670 18408 Bo-Göran Gunnarsson Markbygdens OK 11:02
671 10265 Sven Gustav Dahlberg Storviks IF 11:04
672 10243 Kurt Sandström Skutskärs OK 11:06
673 13755 Göran Bengtsson Tockarps IK 11:08
674 36139 Per-Olof Fernberg IS Skanne 11:10
675 501592 Amund Herrebrøden OK Øst 11:12

D70

1 230 m, 3 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
508 27894 Britt Ericson Hammarby IF OF 10:52
509 47228 Anne-Marie Byström Sidensjö IK 10:54
510 27893 Solveig Dillman Hammarby IF OF 10:56

H70

1 760 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
676 259088 Torsten Westman OK Nolaskogsarna 10:32
677 46763 Johnny Olof Brandt Hällefors OK 10:34
678 36319 Bjarne Erlandsson Hammarby IF OF 10:36
679 334013 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 10:38

D75

1 230 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
511 10364 Birgitta Westergren Täby OK 10:38

H75

1 230 m, 3 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
680 40900 Lennart Stenberg Stigfinnarna 10:46
681 47222 Birger Byström Sidensjö IK 10:48
682 236930 John Vallin OK Hedströmmen 10:50

H80

1 230 m, 2 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
683 404134 Lennart Westergren Söders SOL Tyresö 10:58
684 506958 Lars-Erik Jernström Norbergs OK 11:00

Öppen 1

1 120 m, 23 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Julia Gustafsson KFUM Örebro OK 09:49:33
Isak Stinesen Dalaportens OL 10:01:33
Saga Mattsson Dalaportens OL 10:01:36
Johan Mårtensson OK Skogsstjärnan 10:05:57
Zebastian Arfwedson Frölunda OL 10:09:30
Johannes Jakobsson Tidaholm SOK Sisu 10:09:38
Ann-Sofie Billing Målilla OK 10:09:45
Madelena Larsson Målilla OK 10:09:53
Meja Jansson Målilla OK 10:10:37
Ida Klasér Korsnäs IF OK 10:13:50
Mario Spelberg Selånger SOK 10:22:52
Max Jansson Målilla OK 10:30:24
Linus Jernström Avesta OK 10:39:42
Milou Nieminen Grycksbo IF OK 10:41:17
Fröjdis Olhans Gagnefs OK 10:41:19
Gustav Sillanpää Leksands OK 10:50:40
Peter Åberg Korsnäs IF OK 10:52:18
Melvin Ffredriksson Korsnäs IF OK 10:54:01
Felix Lindh OK Älgen 11:05:40
Oskar Dahlin Leksands OK 11:06:20
Isak Dahlin Leksands OK 11:07:37
Julia Åttling Linköpings AIK 11:09:41
Edvin Åtting Linköpings OK 11:09:42

Öppen 2

1 560 m, 19 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Viktor Helander Målilla OK 09:56:51
Hanna Larsson Målilla OK 09:58:12
Irmalinn Nilsson Härlövs IF 09:59:54
Johan Olsson Grycksbo IF OK 10:02:43
Lena Nilsson OK Österåker 10:02:52
Markus Oldin KFUM Örebro OK 10:06:19
Karolina Olsson Grycksbo IF OK 10:06:48
Clara Jacobsson Tidaholm SOK Sisu 10:09:21
Unni Herrebröden OK Øst 10:10:51
Lina Wissner OK Pan-Kristianstad 10:12:53
Anette Oldin KFUM Örebro OK 10:13:26
Lucia Turcanu Turebergs IF 10:23:41
Mihaela Furdui --- 10:23:51
Lena Hammersberg Frölunda OL 10:29:47
Oivind Erikssen OK Öst 10:38:46
Per Stinesen Dalaportens OL 10:40:40
Lotta Stål Västerbergslagens OL 10:47:49
Anna Fredriksson Korsnäs IF OK 10:54:29
Tyr Persson Finspångs SOK 10:56:52

Öppen 8

2 060 m, 20 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Sven-Inge Brååheden Målilla OK 09:54:15
Robbin Emanuelsson Målilla OK 09:54:17
Frank Danielsson Kinnaströms SK 09:56:15
Jimmy Alenius Boxholm-Mjölby OL 09:56:22
Ann-Katrin Larsson Målilla OK 09:56:43
Torbjörn Andrén OK Tisaren 10:03:03
Hampus Billing Målilla OK 10:04:06
Ola Lindgren Lindebygdens OK 10:07:09
Ingemar Widén KFUM Örebro OK 10:09:06
Maria Cutova OK Pan-Kristianstad 10:11:24
Per Forsberg OK Pan-Kristianstad 10:16:31
Ingrid Tengeland IK GandvikIK 10:17:04
Emelie Hallblom OK Tisaren 10:22:59
Linnéa Berglin OK Dacke 10:23:00
Ritva Kärkkäinen Avesta OK 10:24:20
Tomas Ekström KFUM Örebro OK 10:28:11
Tomas Klasér Korsnäs IF OK 10:44:17
Helena Widegren IF Thor 10:50:45
Robert Jakobsson Tidaholm SOK Sisu 11:05:12
Johanna Dahlin Leksands OK 11:34:09

Annonser