Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Fjällsprinten

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Fjällsprinten
Arrangörsorganisation: Idrefjällens OK
Datum: måndag 27 juni 2011

---

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mihaela FurduiÖppen 21 560 m10:23:51

Alfta-Ösa OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
545352730Kristian SöderH162 140 m10:47
531421205Andreas SöderH141 770 m10:52

Arboga OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
447259272Sofie WetterD202 140 m10:28
488259250Berit WetterD451 760 m10:28
640259155Lars-Åke AnderssonH502 120 m10:51

Attunda OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
47719448Catharina JäderbergD451 760 m10:06
596741009Tomas HenrikssonH352 140 m10:31
43419447Karin JäderbergD141 770 m11:34

Avesta OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ritva KärkkäinenÖppen 82 060 m10:24:20
417709000Tindra JernströmD121 560 m10:34
63437719Stefan NybergH502 120 m10:39
Linus JernströmÖppen 11 120 m10:39:42
473701108Susanne LindhD401 790 m10:41

Boxholm-Mjölby OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jimmy AleniusÖppen 82 060 m09:56:22
692660201Annelie AleniusD451 760 m09:58

Bromma-Vällingby SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
476402975Cia HunhammarD451 760 m10:04
629640920Sven HunhammarH452 120 m10:29
548951115Martin HunhammarH162 140 m10:53
563930717David HunhammarH182 600 m11:20

Dalaportens OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Isak StinesenÖppen 11 120 m10:01:33
Saga MattssonÖppen 11 120 m10:01:36
Per StinesenÖppen 21 560 m10:40:40
610660703Ola JernströmH402 120 m11:23

Finspångs SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
574780600Jacob WesterbergH212 600 m10:06
522405533Thorsten SvenssonH121 560 m10:12
459680200Helén PerssonD212 140 m10:18
Tyr PerssonÖppen 21 560 m10:56:52

FK Herkules

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
457930917Laila B HöglundD212 140 m10:14
556930611Robin HöglundH182 600 m11:06

Frölunda OL

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
518231331Martin LammH121 560 m10:04
Zebastian ArfwedsonÖppen 11 120 m10:09:30
521243465Nils HammarH121 560 m10:10
527248209Olle HammersbergH121 560 m10:22
62629052Anders LammH452 120 m10:23
628243717Stefan HammarH452 120 m10:27
Lena HammersbergÖppen 21 560 m10:29:47
468362514Malin LammD401 790 m10:31
445930815Emma AlmehedD202 140 m10:34
542234886Fredrik LindH162 140 m10:41
546424712Arvid HammarH162 140 m10:49
530970702Rasmus ArfwedsonH141 770 m10:50
666407267Anders BjörnbergH651 760 m10:54
549400038Dennis KarströmH162 140 m10:55
642344588Peter HammersbergH502 120 m10:55
534248223Karl HammersbergH141 770 m10:58
537219956Johan LammH141 770 m11:04
555248222Hampus HammersbergH182 600 m11:04
60511380Jonas BrånaltH402 120 m11:13
61111593Anders HellgrenH402 120 m11:25
619721107Anders ArfwedsonH402 120 m11:41

Gagnefs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fröjdis OlhansÖppen 11 120 m10:41:19

Grycksbo IF OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan OlssonÖppen 21 560 m10:02:43
Karolina OlssonÖppen 21 560 m10:06:48
64942551Jan BergströmH552 120 m10:07
523443236Linus OlhausH121 560 m10:14
62342560Kennet AnderssonH452 120 m10:17
Milou NieminenÖppen 11 120 m10:41:17
422400088Ella OlssonD121 560 m10:44
424229622Engla FläckD141 770 m11:14
428400074Tova OlssonD141 770 m11:22
43042567Ellen SarasD141 770 m11:26
433216401Maria BergströmD141 770 m11:32
49542572Gunilla BergströmD501 760 m11:32

Göteborg-Majorna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
687979798Klas DalbergH352 140 m10:27

Halden SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
582951413Fredrik EliassonH212 600 m10:22

Hallstahammars OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
502228043Lena HedmanD601 230 m11:06

Hammarby IF OF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
67836319Bjarne ErlandssonH701 760 m10:36
50827894Britt EricsonD701 230 m10:52
51027893Solveig DillmanD701 230 m10:56

Hultsfreds OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
443950111Hanna ÖstenbergD161 790 m10:57

Hylte OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
46629233Åsa LarssonD351 790 m10:27

Hällefors OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
67746763Johnny Olof BrandtH701 760 m10:34

Härlövs IF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Irmalinn NilssonÖppen 21 560 m09:59:54
47928547Helen NilssonD451 760 m10:10
615516516Björn NilssonH402 120 m11:33

IF Thor

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
621660512Johan OhlströmH452 120 m10:13
Helena WidegrenÖppen 82 060 m10:50:45

IFK Lidingös Skid o OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
685Jonn Are MyhrenH212 600 m09:55

IFK Moras OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
475262924Karina ÖstlundD451 760 m10:02
454888346Laura FenyvesiD212 140 m10:08
654510716Karl-Erik AnderssonH601 790 m10:11
578888369Zsolt LenkeiH212 600 m10:14
446910226Cajsa GrapeD202 140 m10:26
5851301755Klaus CsucsH212 600 m10:28
448910618Malin ErikssonD202 140 m10:30
637205093Thomas ÖstlundH502 120 m11:01
490501847Ylva Grape AnderssonD501 760 m11:22

IFK Umeå

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
572998399Samuel AnderssonH212 600 m10:02

IK GandvikIK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingrid TengelandÖppen 82 060 m10:17:04

IK Hakarpspojkarna

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
588969996Mattias KarlssonH212 600 m09:45
40211815Maja ÅkessonD101 120 m10:19:30
41544910Alice Svensson FinndahlD121 560 m10:30
41128629Irmelie SjögrenD101 120 m10:37:00
47118630Louise RundkvistD401 790 m10:37
42710692Emma ÅkessonD141 770 m11:20

IK Stern

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
686400008Mattias EliassonH212 600 m09:58

IS Skanne

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
67436139Per-Olof FernbergH651 760 m11:10

Järfälla OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
59130224Ali KuoskuH212 600 m10:40

Kalmar OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
493600325Kristina JohanssonD501 760 m11:28

Karlsbyhedens IK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
453790929Sofia StenbergD212 140 m10:06
616670625Magnus RunsvikH402 120 m11:35

KFUM Örebro OK

28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Julia GustafssonÖppen 11 120 m09:49:33
517991228Jonatan GustafssonH121 560 m10:02
452870118Susanne ErikssonD212 140 m10:04
57316114Albin ArleboH212 600 m10:04
Markus OldinÖppen 21 560 m10:06:19
51316128Simon EkströmH101 120 m10:09
Ingemar WidénÖppen 82 060 m10:09:06
57717005Mats CarlbergH212 600 m10:12
Hans JonhedD101 120 m10:13:00
Anette OldinÖppen 21 560 m10:13:26
62243553Peter ErikssonH452 120 m10:15
403343513Moa ArleboD101 120 m10:21:00
583810522Per EklöfH212 600 m10:24
405344100Ida ArleboD101 120 m10:25:00
414428915Ella EkströmD121 560 m10:28
Tomas EkströmÖppen 82 060 m10:28:11
58618471Örjan ErikssonH212 600 m10:30
408343242Lovisa GustafssonD101 120 m10:31:00
469345057Anna GustafssonD401 790 m10:33
631216450Jan ZennertunH452 120 m10:33
590830914Daniel StunzH212 600 m10:38
50718460Elisabeth ErikssonD651 230 m10:44
529216459Jacob ErikssonH141 770 m10:48
547960610Olle LindgrenH162 140 m10:51
442950533Ellinor ErikssonD161 790 m10:55
608345000Mats GustafssonH402 120 m11:19
429970816Emma ZennertunD141 770 m11:24
432428903Caroline SkeppstedtD141 770 m11:30

Kils OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
455701212Sofia HolmgårdD212 140 m10:10
404920716Nora HolmgårdD101 120 m10:23:00
419990504Elsa HolmgårdD121 560 m10:38

Kinnaströms SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Frank DanielssonÖppen 82 060 m09:56:15

Korsnäs IF OK

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
480651229Lotta JungåkerD451 760 m10:12
Ida KlasérÖppen 11 120 m10:13:50
526991225Karl FredrikssonH121 560 m10:20
412991212Ronja JungåkerD121 560 m10:24
416409889Jenny PerérsD121 560 m10:32
420990208Lova KlasérD121 560 m10:40
Tomas KlasérÖppen 82 060 m10:44:17
544961029Emil ÅbergH162 140 m10:45
438791453Lina FredrikssonD161 790 m10:47
Peter ÅbergÖppen 11 120 m10:52:18
Melvin FfredrikssonÖppen 11 120 m10:54:01
Anna FredrikssonÖppen 21 560 m10:54:29
536980844Isak ÅbergH141 770 m11:02
600681112Magnus FredrikssonH402 120 m11:03
423980414Jonna JungåkerD141 770 m11:12
607670927Peter EdmanH402 120 m11:17
426970220Erica EdmanD141 770 m11:18
612710420Ulf FredrikssonH402 120 m11:27
431980107Emmy FredrikssonD141 770 m11:28
435980713Frida FredrikssonD141 770 m11:36
618244068Erik ÅbergH402 120 m11:39

Kungälvs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
558922030Albin PetrénH182 600 m11:10

Leksands OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
575259349Sven LarssonH212 600 m10:08
46141775Charlotte LindkvistD212 140 m10:22
597760916Anders DalinH352 140 m10:33
Gustav SillanpääÖppen 11 120 m10:50:40
Oskar DahlinÖppen 11 120 m11:06:20
Isak DahlinÖppen 11 120 m11:07:37
Johanna DahlinÖppen 82 060 m11:34:09

Lindebygdens OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ola LindgrenÖppen 82 060 m10:07:09
486302685Annika BrodinD451 760 m10:24
630630826Tomas VidfeltH452 120 m10:31
567941118Martin VidfeltH182 600 m11:28

Linköpings AIK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Julia ÅttlingÖppen 11 120 m11:09:41

Linköpings OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
451751121Madeleine ÖlfvingssonD212 140 m10:02
598721120Per MagnussonH352 140 m10:35
592890620Peter ErikssonH212 600 m10:42
554930608Jonas LundgrenH182 600 m11:02
Edvin ÅttingÖppen 11 120 m11:09:42
561940227Albin DetterfeltH182 600 m11:16
564701201Erik SköldH182 600 m11:22

Länna IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
66137534Leif NordlundH651 760 m10:44
50036528Ewa NordlundD601 230 m11:02

Markbygdens OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
66338613Lars-Göran MolinH651 760 m10:48
67018408Bo-Göran GunnarssonH651 760 m11:02

Målilla OK

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sven-Inge BrååhedenÖppen 82 060 m09:54:15
Robbin EmanuelssonÖppen 82 060 m09:54:17
Ann-Katrin LarssonÖppen 82 060 m09:56:43
Viktor HelanderÖppen 21 560 m09:56:51
Hanna LarssonÖppen 21 560 m09:58:12
Hampus BillingÖppen 82 060 m10:04:06
51226879Oskar KarlssonH101 120 m10:07
Ann-Sofie BillingÖppen 11 120 m10:09:45
Madelena LarssonÖppen 11 120 m10:09:53
Meja JanssonÖppen 11 120 m10:10:37
Max JanssonÖppen 11 120 m10:30:24
543248289Herman BillingH162 140 m10:43
641600419Gunnar KarlssonH502 120 m10:53
667540831Jan-Ulf KarlssonH651 760 m10:56
559940000Erik KarlssonH182 600 m11:12
49629320Anne-Marie RobertssonD551 760 m11:14
60626875Johan BillingH402 120 m11:15

Norbergs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
684506958Lars-Erik JernströmH801 230 m11:00

Nybro OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
57629297Daniel RunemalmH212 600 m10:10

Nyköpings OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
421212544Linnea NilssonD121 560 m10:42
645590710Arne NilssonH502 120 m10:45
565940618Daniel NilssonH182 600 m11:24

OK Alehof

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
552940323Rasmus LarssonH182 600 m10:58

OK Bävern

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
688988150Oliwer LundbergH141 770 m10:40
689980104Rasmus LundbergH141 770 m10:42

OK Dacke

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
46316687Linda LarssonD351 790 m10:21
62518559Ulf JohanssonH452 120 m10:21
Linnéa BerglinÖppen 82 060 m10:23:00
40742029Ebba BerglinD101 120 m10:29:00
46718526Anne JohanssonD401 790 m10:29
410423451Lovisa JohanssonD101 120 m10:35:00
47230009Marie BerglinD401 790 m10:39
541952712Andreas HenryssonH162 140 m10:39
636902943Göran MånssonH502 120 m10:43
437960701Amanda JohanssonD161 790 m10:45
528990331Oscar JohanssonH141 770 m10:46
441343775Elin BerglinD161 790 m10:53
444225793Sanna PetterssonD161 790 m10:59
538981908Albin HenryssonH141 770 m11:06
604409835Stefan BerglinH402 120 m11:11
609710829Magnus LarssonH402 120 m11:21

OK Hedströmmen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
653670212Ulf KjellinH601 790 m10:09
682236930John VallinH751 230 m10:50

OK Klemmingen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
66030356Bertil GranbergH651 760 m10:42
551939999Oscar VagmanH182 600 m10:56
557930326Conrad TingströmH182 600 m11:08
49730354Margareta GranbergD551 760 m11:16

OK Kompassen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
65816159Lars PerssonH601 790 m10:19

OK Kåre

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
64638220Per Erik FogelH552 120 m10:01
483620414Mia GustafssonD451 760 m10:18
580656463Carl WikingH212 600 m10:18
599429733Mathias WestinH352 140 m10:37
436950490Hanna GustafssonD161 790 m10:43
533971121Jonas GustafssonH141 770 m10:56
49938505Kerstin SundbergD551 760 m11:20

OK Landehof

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
50614595Birgitta ParknerD651 230 m10:42
66414594Lars FinbomH651 760 m10:50

OK Linné

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
571900329Rassmus AnderssonH212 600 m10:00
462756251Kristina RobertoD212 140 m10:24
584644644David LingforsH212 600 m10:26
593901220Oskar SjöbergH212 600 m10:44

OK Milan

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
65016001Stefan ÖbergH552 120 m10:09
66816010Östen EklöfH651 760 m10:58

OK Moss

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
665Harald WibyeH651 760 m10:52

OK Njudung

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
690342670Eric LöfkvistH141 770 m10:44

OK Nolaskogsarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
676259088Torsten WestmanH701 760 m10:32

OK Orinto

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
656840301Carl-Henry AnderssonH601 790 m10:15
440952323Elin ClassonD161 790 m10:51
562519808Erik ClassonH182 600 m11:18

OK Orion

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
48141452Lena Sandgren SwartzD451 760 m10:14
524990805Andreas JonssonH121 560 m10:16
46518532Anna-Karin JonssonD351 790 m10:25
406903020Linda JonssonD101 120 m10:27:00
595262490Johan SwartzH352 140 m10:29
587980101Olof SandgrenH212 600 m10:32
569910200Måns SandgrenH202 600 m10:50
532980512Melker JohanssonH141 770 m10:54

OK Pan-Kristianstad

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Maria CutovaÖppen 82 060 m10:11:24
Lina WissnerÖppen 21 560 m10:12:53
Per ForsbergÖppen 82 060 m10:16:31

OK Ravinen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
624351412Stefan HenrikssonH452 120 m10:19

OK Roxen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
460701337Amanda ThellsénD212 140 m10:20
627630530Stefan ThellsénH452 120 m10:25
470702049Gith ThellsénD401 790 m10:35

OK Skogsstjärnan

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan MårtenssonÖppen 11 120 m10:05:57
418347471Hanna MårtenssonD121 560 m10:36
602302651Björn MårtenssonH402 120 m11:07

OK Tisaren

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
691900202Lilian ForsgrenD212 140 m09:45
Jonatan AronssonH182 600 m09:56
647216486Christer ForsgrenH552 120 m10:03
Torbjörn AndrénÖppen 82 060 m10:03:03
579701223Tomas HallménH212 600 m10:16
581871215Daniel AttåsH212 600 m10:20
Emelie HallblomÖppen 82 060 m10:22:59
413990531Anna HallménD121 560 m10:26
40917344Lisa HallménD101 120 m10:33:00
589880409Mattias AnderssonH212 600 m10:36
568921024Anton HallorH202 600 m10:48
57017338Jakob AttåsH202 600 m10:52
560940403Leif SvenssonH182 600 m11:14
566941227Oskar AndrénH182 600 m11:26
613256445Magnus HallblomH402 120 m11:29
49441704Britt-Marie ForsgrenD501 760 m11:30

OK Tranan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
449920827Lina NilssonD202 140 m10:32

OK Tyr

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
694245820Oskar BrandtH162 140 m10:57

OK Älgen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
484600699Lottie LindhD451 760 m10:20
601710123Mikael TallbergH402 120 m11:05
Felix LindhÖppen 11 120 m11:05:40

OK Öst

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Oivind ErikssenÖppen 21 560 m10:38:46

OK Øst

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Unni HerrebrödenÖppen 21 560 m10:10:51
501Eva Marie GranD601 230 m11:04
675501592Amund HerrebrødenH651 760 m11:12

OK Österåker

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lena NilssonÖppen 21 560 m10:02:52
400620314Therese NilssonD101 120 m10:15:00
614680920Niclas NilssonH402 120 m11:31

OL Gaula

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
644343794Hans Boye SkogstadH502 120 m10:59

OL Trollelg

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
487334029Hilde HaugskottD451 760 m10:26
679334013Stig Arild HaugskottH701 760 m10:38

Ronneby OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
401812368Hanna JohannessonD101 120 m10:17:00
603670129Thomas JohannessonH402 120 m11:09
540980705Henrik JohannessonH141 770 m11:10

Selånger SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mario SpelbergÖppen 11 120 m10:22:52

Sidensjö IK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
68147222Birger ByströmH751 230 m10:48
50947228Anne-Marie ByströmD701 230 m10:54

SK Praga

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
48251676Hana TichovskaD451 760 m10:16
63551682Martin TichovskyH502 120 m10:41

Skutskärs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
67210243Kurt SandströmH651 760 m11:06

Stigfinnarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
68040900Lennart StenbergH751 230 m10:46

Stora Tuna OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
47414975Ingrid AlexanderssonD451 760 m10:00
535970001Nils AlexanderssonH141 770 m11:00

Storviks IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
659262193Elis ÅbergH651 760 m10:40
67110265Sven Gustav DahlbergH651 760 m11:04

Strängnäs-Malmby OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
652437500Kent PåledalH601 790 m10:07
50325666Birgitta PåledalD601 230 m11:08

Surahammars SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
655510530Gunnar MunkteliusH601 790 m10:13

Särna SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
657259375Sven LarssonH601 790 m10:17

Söders SOL Tyresö

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
683404134Lennart WestergrenH801 230 m10:58

Søllerød OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
651Ronnie McGrailH601 790 m10:05
504Lisbeth DamsgaardD601 230 m11:10

Tenhults SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
49127979Ann-Marie AnderssonD501 760 m11:24

Tidaholm SOK Sisu

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Clara JacobssonÖppen 21 560 m10:09:21
Johannes JakobssonÖppen 11 120 m10:09:38
Robert JakobssonÖppen 82 060 m11:05:12

Tierps SOK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
45047370Elin LindD212 140 m10:00
485353173Annika ErikssonD451 760 m10:22
63847360Arne ErikssonH502 120 m10:47
550218293Joakim ErikssonH182 600 m10:54

Tockarps IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
67313755Göran BengtssonH651 760 m11:08

Tullinge SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
648551109Bengt KärrströmH552 120 m10:05
498530426Maria KärrströmD551 760 m11:18

Turebergs IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lucia TurcanuÖppen 21 560 m10:23:41

Täby OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
456306525Elisabeth AhlgrenD212 140 m10:12
458930823Hedvig MarkgrenD212 140 m10:16
51110364Birgitta WestergrenD751 230 m10:38

Ulricehamns OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
478262667Ann-Kristin SpetzD451 760 m10:08
633262666Stefan SpetzH452 120 m10:37
594550560Nils SpetzH212 600 m10:46
66933629Lars TuvessonH651 760 m11:00

Vimmerby OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
516888513Anton OlivestamH121 560 m10:00
4922021312Agneta OlivestamD501 760 m11:26
6172021332Cristian OlivestamH402 120 m11:37

Vänersborgs SK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Annette Falck-LarssonD451 760 m09:56
632203847Kent SkärbergH452 120 m10:35
50525119Gunnel PalgrimD651 230 m10:40
662264613Bror PalgrimH651 760 m10:46
553940306Erik SkärbergH182 600 m11:00

Västerbergslagens OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
62037454Per StålH452 120 m10:11
525420060Gustav StålH121 560 m10:18
Lotta StålÖppen 21 560 m10:47:49
425404146Tova StålD141 770 m11:16

Västerås SOK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
520341818Fredrik HamreforsH121 560 m10:08
514444171Pontus LindgrenH101 120 m10:11
464444191Anna LindgrenD351 790 m10:23
439962625Sara HamreforsD161 790 m10:49
639343490Ulf HamreforsH502 120 m10:49
539342728Henrik HamreforsH141 770 m11:08

Älvdalens IF OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
519209875Samuel JonassonH121 560 m10:06
515209889Mattias JonassonH101 120 m10:13
48946882Lisa JonassonD451 760 m10:30
643209718Ove PetterssonH502 120 m10:57

Annonser