Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Njudungszonens ungdomsserie deltävling 2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Njudungszonens ungdomsserie deltävling 2
Arrangörsorganisationer: Bodafors OK / IFK Stockaryd / IFK Sävsjö / OK Bävern / OK Njudung
Datum: onsdag 18 maj 2016

D16

3 690 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9000202Stina JohanssonOK Bävern18:30

H16

4 130 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7543288Albin TollOK Njudung18:31
510829Linus LundbergOK Bävern18:37
7020210Karl PetersénOK Njudung18:43
344451Adam StålhammarIFK Stockaryd18:49
9010306Melker ElofssonOK Njudung18:54

D14

3 310 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7021126Amanda KarmetunOK Njudung18:31
1020930Hanna OlssonIFK Sävsjö18:33
449261Elin JennerstrandOK Njudung18:35
217260Bella PalmqvistIFK Sävsjö18:37

H14

3 310 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1020525Lucas RostedtBodafors OK18:39
2059154Gustav RibbholmOK Njudung18:41
341595Edvin FranssonIFK Stockaryd18:43
441038Hannes KolmodinOK Njudung18:45
448444Oscar HultgrenOK Njudung18:47
448431Filip JennerstrandOK Njudung18:49
2048698Sebastian BjörkBodafors OK18:51

D12

2 630 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
417335Maja JosefssonOK Bävern18:46
451805Elsa ClaessonIFK Stockaryd18:48
417334Alice HallOK Bävern18:50
9619427Ellen TollOK Njudung18:52
435256Lizen BergströmOK Bävern18:54
448392Klara DahlénOK Njudung18:56
435252Vera GerhardssonOK Bävern18:58

H12

2 630 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
204672Emil Svanberg MörbergBodafors OK18:26
2048685Noel RostedtBodafors OK18:28
451802Kalle GustavssonIFK Stockaryd18:30
9050517Olle PetersénOK Njudung18:32
9040104Aron RudbergOK Bävern18:34
448415Fabian BerglundOK Njudung18:36
9050504Hugo HedströmOK Bävern18:38
9415729Alexander GustavssonOK Njudung18:40
417336Melvin HildorssonOK Bävern18:42
2059200Mio PalmgrenOK Njudung18:44

D10

1 780 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9994000Tindra DavidssonOK Bävern18:31
2059146Evanna JohanssonOK Njudung18:33
17684Elsa HallOK Bävern18:35
345050Felicia GustafssonOK Njudung18:37
2041802Loviza KarlssonOK Bävern18:39
417332Linnéa SigfridssonOK Bävern18:41

H10

1 830 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2059192Matti JohanssonOK Njudung18:30
435254Emil KarlssonOK Bävern18:32
7760520Wilhelm KarmetunOK Njudung18:34

Inskolning

1 710 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2048638Neo HannoBodafors OK18:26:56
225331Elsa GerhardssonOK Bävern18:29:42
343413Elsa EilertzonIFK Stockaryd18:30:25
451803Elsa MossbrantIFK Stockaryd18:32:55
204436Felix MagnussonOK Bävern18:33:35
36256Oskar BerggrenIFK Sävsjö18:35:08
217208Viktor BerggrenIFK Sävsjö18:35:10
36249Liam PeterssonIFK Sävsjö18:35:13
451806Märta ClaessonIFK Stockaryd18:37:01
344673Leo HolmquistOK Bävern18:37:54
10283Samuel NygrenIFK Stockaryd18:38:10
435251Hilma SigfridssonOK Bävern18:40:52
36251Elias NimmersjöIFK Sävsjö18:42:05
36250Kasper ArvedalIFK Sävsjö18:42:09
2048624Lucy BjörkBodafors OK18:42:28
2081947Arvid MelinIFK Sävsjö18:43:44
231361Elin KvarnstrandOK Bävern18:48:39
17688Albin EhrnborgOK Bävern18:51:17
234418Noel BrinkhammarOK Bävern18:51:53
344675Emma SigfridssonOK Bävern18:53:17
344450Gustav SalomonssonIFK Stockaryd18:54:52
344497Maia GustavssonIFK Stockaryd18:55:20
204438Benjamin BlixtOK Bävern
435260Birgit BlixtOK Bävern
9000403Rufus HedströmOK Bävern
435255Eledin MelicOK Bävern

U1

1 850 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
36297Adina FranssonIFK Stockaryd18:28:52
36275Agnes MelinIFK Sävsjö18:31:17
36292Frida GunnarIFK Sävsjö18:31:20
234509Matilda AronssonOK Bävern18:32:07
10360Lukas SvenssonIFK Sävsjö18:32:38
17241Ida HenrikssonIFK Stockaryd18:33:08
448434Linn PalmgrenOK Njudung18:33:58
435258Thea WallstenOK Bävern18:35:24
25211Lovisa SalomonssonIFK Stockaryd18:36:29
2048609Agnes LindstrandBodafors OK18:36:52
2041833Hampus KarlssonOK Bävern18:39:05
344464Lovisa MossbrantIFK Stockaryd18:39:57
2057309Tilda AdolfssonIFK Sävsjö18:40:58
344678Elias KarlssonOK Bävern18:42:21
36208Oscar AdolfssonIFK Sävsjö18:43:00
435259Nova MagnussonOK Bävern18:44:11
17677André HildorssonOK Bävern18:45:01
37047Viggo AlmquistIFK Sävsjö18:46:04
2048690Anton LindstrandBodafors OK18:46:49
225339Ebba KvarnstrandOK Bävern18:47:38
2057308Tilde ElmerssonIFK Sävsjö18:48:26
217205Algot EngfeldtIFK Sävsjö18:49:13
36258Wilmer EngfeldtIFK Sävsjö18:49:13
36296Alma VibergIFK Sävsjö18:50:43
2081978Carin CedermarkIFK Sävsjö18:51:51
2081976Ludvig GunnarIFK Sävsjö18:53:01
2081961Max OlssonIFK Sävsjö18:54:13
2057343Meja WingrenIFK Sävsjö18:55:43
36248Nils LinderIFK Sävsjö18:57:02
330935Melvin HannoBodafors OK18:57:36
2081975Theo ElmerssonIFK Sävsjö18:58:14
441036Wiliam StormOK Njudung19:00:20
441045Eric AnderssonOK Njudung19:02:46
449251Lisen AnderssonOK Njudung19:03:08
219950Karl HenrikssonIFK Stockaryd19:04:01
441027Alicia NilssonOK Njudung19:05:05
449285Ebba SundlingOK Njudung19:06:23
441023Albin StormOK Njudung19:07:17
441037Stella NilssonOK Njudung19:08:11
2057338Edvin GunnarssonIFK Sävsjö
2081990Lexie LundgrenIFK Sävsjö

U2

2 570 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449284Edvin SundlingOK Njudung18:33:19
451809Filip EilertzonIFK Stockaryd18:34:57
441054Linus NorénOK Njudung18:36:14
2057328Gabriella NimmersjöIFK Sävsjö18:38:43
437369Ebba Svanberg MörbergBodafors OK18:41:17
451808Lukas EilertzonIFK Stockaryd18:42:52
2081983Johanna AlexanderssonIFK Sävsjö
2081959Alexander FyrpihlIFK Sävsjö
451804Alva StålhammarIFK Stockaryd

Öppen motion 2

3 310 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344672Maria EdvinssonOK Bävern18:25:46
9770128Linda HedströmOK Bävern18:25:47
25202Maria EilertzonIFK Stockaryd18:42:54

Öppen motion 4

4 130 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
25205Mats FranssonIFK Stockaryd18:24:09
9800222Mikael HallOK Bävern18:39:18
2059172Ulrika RibbholmOK Njudung18:40:17
417331Robin ÖrnOK Bävern18:40:48
2059175Stefan AnderssonOK Njudung18:53:23

Annonser