Startlista för O-event, dag 2, Downhill Sprint

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 2, Downhill Sprint
Arrangörsorganisation: Hestra IF
Datum: lördag 11 november 2017

D21

2 480 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF10:00:00
2Alicia FribergC.E.Colivenc10:00:30
3Sara HägnanderLidköpings VSK10:01:00
4Fanny AnderssonGöteborg-Majorna OK10:01:30
5Jenny WegebroSundsvalls OK10:02:00
6Anastasia DzianisavaSävedalens AIK10:02:30
7Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL10:03:00
8Sara SöderblomÄtrans IF10:03:30
9Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF10:04:00
10Elin DahlinDomnarvets GOIF10:04:30
11Andrea WesterdahlTäby OK10:05:00
12Elvira BjörklundTrollhättans SOK10:05:30
13Katya DzemaSävedalens AIK10:06:00
14Elinor LindelöwHärlövs IF10:06:30
15Hanna PerssonGöteborg-Majorna OK10:07:00
17Jolanta KolosinskaGöteborg-Majorna OK10:08:00
18Linda HallbergBredareds IF10:08:30
19Karin JohanssonSävedalens AIK10:09:00
20Karin ThernOK Skogshjortarna10:09:30
21Sandra SällbergFK Åsen10:10:00
22Caroline LindelöwHärlövs IF10:10:30
23Linnéa JohnssonOK Nackhe10:11:00
24Frida KjellmanLidköpings VSK10:11:30

H21

2 730 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Emil JohanssonOK Kullingshof11:00:30
102Filip BarkestedtOK Kullingshof11:01:00
103Jonas LarssonOK Kullingshof11:01:30
104Daniel HåkanssonOK Gränsen11:02:00
105Vitaliy GichkoSävedalens AIK11:02:30
106Robin SvennbergDegerfors OK11:03:00
107Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro11:03:30
108Rasmus MöllerArboga OK11:04:00
109Viktor TorstenssonÄtrans IF11:04:30
110Stefan IsakssonOK Kullingshof11:05:00
111Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK11:05:30
112Ola AnderssonOK Orion11:06:00
113Torgny LindströmRonneby OK11:06:30
114Isak KällsmyrOK Kullingshof11:07:00
115Simon BjörnehällOK Gränsen11:07:30
116Mikael MellegårdLidköpings VSK11:08:00
117Albin AnderssonVäxjö OK11:08:30
118Arvid HammarFK Herkules11:09:00
119Filip TrofastBredaryds SOK11:09:30
120August MollénOK Denseln11:10:00
121Anders SjögrenOK Kullingshof11:10:30
122David SällbergFK Åsen11:11:00
123Johan NilssonHultsfreds OK11:11:30
124Nick BarrableOK Ravinen11:12:00
125Joel Börjesson ErikssonStorviks IF11:12:30
126Mattias OlofssonOK Enen11:13:00
127Per JemthIF Thor11:13:30
128Mattias BerglundLidköpings VSK11:14:00
129Conny ErixonOK Kullingshof11:14:30
130Rasmus SteenOK Enen11:15:00
131Erik ClassonOK Orinto11:15:30
132Felix AxelssonMarkbygdens OK11:16:00
133Andreas PerssonOK Hammaren11:16:30
134Arvid NordIK Hakarpspojkarna11:17:00
135Emil WingstedtHalden SK11:17:30
136Tobias ErixonOK Kullingshof11:18:00
137John GabrielssonSävedalens AIK11:18:30
138Pontus KarlssonMarkbygdens OK11:19:00
139Ruslan GlebovOK Ravinen11:19:30
140Johan HagströmFalkenbergs OK11:20:00
141Tobias NobornIFK Göteborg11:20:30

D20

2 340 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin FritzellMullsjö SOK10:22:00
Helena ÅsbergSarpsborg OL10:22:30
Emma KindbomIF Hagen10:23:00
Julia StrömUlricehamns OK10:23:30
Malin JanssonHjobygdens OK10:24:00
Klara LjunggrenLinköpings OK10:24:30

H20

2 590 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elis NordströmKils OK10:19:30
Oskar ErikssonOK Älgen10:20:00
Thomas TubbehaugenOK Moss10:20:30

D18

2 160 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sara ErlandssonOK Vivill10:42:00
Amanda MellerdalKils OK10:42:30
Emma BernerssonOK Enen10:43:00
Amanda NylénDegerfors OK10:43:30
Paulina JägstedtHalmstad OK10:44:00
Moa ErlandssonVimmerby OK10:44:30
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK10:45:00
Amy FrankMalmö OK10:45:30
Marie Helene HansenSarpsborg OL10:46:00
Elin LoodIK Gandvik10:46:30
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad10:47:00
Alva LindellIF Thor10:47:30
Thea BadKils OK10:48:00
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad10:48:30
Lina SvärdIF Thor10:49:00
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss10:49:30
Evelina BergOK Ravinen10:50:00
Irmalinn NilssonHärlövs IF10:50:30
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SK10:51:00
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna10:51:30
Amanda MullinsSjövalla FK10:52:00
Lovisa BlomgrenSOK Aneby10:52:30
Ellen KallerbäckOK Orion10:53:00
Linn PeterssonOK Vivill10:53:30
Malva SteenOK Enen10:54:00
Karolina DjerfVästerbergslagens OL10:54:30
Julia KnutssonBoxholm-Mjölby OL10:55:00
Elinor DelinOK Pan-Kristianstad10:55:30
Linn LugneKils OK10:56:00
Madelene NilssonFK Åsen10:56:30
Tove JohanssonOK Alehof10:57:00
Kajsa IsidorssonOK Vivill10:57:30
Emma BillingHultsfreds OK10:58:00
Lovisa NordSol Tranås10:58:30
Selma KristiansenOK Moss10:59:00
Kajsa Den BraverOK Gränsen10:59:30
Tindra HjortFalköpings AIK OK11:00:00
Johanna RundqvistOK Nackhe11:00:30
Julia ElverlindOK Tranan11:01:00
Mirjam BucherIF Thor11:01:30
Kajsa NilssonHärlövs IF11:02:00
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11:02:30
Ella NordströmKils OK11:03:00
Olivia FröbergOK Roxen11:03:30
Lovisa RingHalmstad OK11:04:00
Bea WanstadiusFK Åsen11:04:30
Olivia LönkvistOK Vivill11:05:00
Aurora GjølsjøOK Moss11:05:30

H18

2 500 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin LammFrölunda OL10:27:00
Hugo HåkanssonIK Ymer10:27:30
Samuel HåkanssonRonneby OK10:28:00
Per Clemet WisløffAsker SK10:28:30
Emil NilssonAndrarums IF10:29:00
Daniel GlimténOK Löftan10:29:30
Emil PetterssonKarlskrona SOK10:30:00
Simon BjörklundLindebygdens OK10:30:30
Victor BylundIF Thor10:31:00
Trygve MyhrAsker SK10:31:30
Daniel HellbergLunds OK10:32:00
Hugo BäsénIF Thor10:32:30
Pontus BierfeldtÄrla IF10:33:00
Isac EricssonVäxjö OK10:33:30
Simon HardenFK Boken10:34:00
Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:34:30
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg10:35:00
Marcus NylénDegerfors OK10:35:30
Henrik Fredriksen AasAsker SK10:36:00
Erik ErikssonOK Älgen10:36:30
Carl CarlssonNyköpings OK10:37:00
Jesper NyströmIF Thor10:37:30
Johannes HolmgrenSävedalens AIK10:38:00
Erik LundStenungsunds OK10:38:30
Oscar KarlssonTrollhättans SOK10:39:00
Filip BengtssonOK Lindéna10:39:30
Arvid ErikssonHagaby GoIF Örebro10:40:00
Lukas KatvalaKarlskrona SOK10:40:30
Emil JonsellIF Thor10:41:00
Sander ArntzenAsker SK10:41:30

D16

2 070 m, 111 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Karoline BjørnerødOK Moss10:30:00
202Jenny BaklidKonnerud IL10:30:30
203Tomine Lysaker SandenEiker OL10:31:00
204Emma LingIK Hakarpspojkarna10:31:30
205Amelie RajanIFK Lidingö SOK10:32:00
206Thea LandKonnerud IL10:32:30
207Klara AnderssonOK Orion10:33:00
208Nadja SchulerMalmö OK10:33:30
209Elin EmilssonOK Skogsfalken10:34:00
210Tilda WiklundFalköpings AIK OK10:34:30
211Annie FridRonneby OK10:35:00
212Marie Lindløv JensenSarpsborg OL10:35:30
213Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL10:36:00
214Klara BourneGöteborg-Majorna OK10:36:30
215Alva NyströmIF Thor10:37:00
216Elin JohanssonGudhems IF10:37:30
217Anna Øfsthus GravirAsker SK10:38:00
218Lisa VogtVästerbergslagens OL10:38:30
219Alma GustafssonSOK Aneby10:39:00
220Maria LogrenSjövalla FK10:39:30
221Hanna HenningssonBredaryds SOK10:40:00
222Vendela LönkvistOK Vivill10:40:30
223Hilma HolmströmHärlövs IF10:41:00
224Martina BraunVäxjö OK10:41:30
225Alvilde Lysaker SandenEiker OL10:42:00
226Elsa BäsénIF Thor10:42:30
227Cecilia LindgrenOK Kåre10:43:00
228Sanna HedbergOK Södertörn10:43:30
229Nina PedersenSarpsborg OL10:44:00
230Hanna RingRonneby OK10:44:30
231Irma SvenssonOK Klyftamo10:45:00
232Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna10:45:30
233Agnes LindblomMalmö OK10:46:00
234Iselin SørensenIF Sturla10:46:30
235Ida HallinSurahammars SOK10:47:00
236Ebba LindellIF Thor10:47:30
237Julia FunkeLeksands OK10:48:00
238Klara AnderssonDomnarvets GOIF10:48:30
239Hanna SkoglundSol Tranås10:49:00
240Emelie RönnborgIK Uven10:49:30
241Nora Småge-HilsenKonnerud IL10:50:00
242Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK10:50:30
243Anna FlakbergIFK Göteborg10:51:00
244Ebba BerglinKarlskrona SOK10:51:30
245Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK10:52:00
246Nelli OlvegårdFK Göingarna10:52:30
247Alva RyttherVästerbergslagens OL10:53:00
248My BlixtAvesta OK10:53:30
249Clara DahlHärlövs IF10:54:00
250Lovisa LagerHalmstad OK10:54:30
251Emma IvarssonOK Kullingshof10:55:00
252Synne Marie JenssenHalden SK10:55:30
253Julia LindbladSävedalens AIK10:56:00
254Maja PorleVäxjö OK10:56:30
255Ellen GrantingerIF Thor10:57:00
256Ine InstanesIF Sturla10:57:30
257Tove RingiOK Kåre10:58:00
258Hanna CarlqvistFK Friskus-Varberg10:58:30
259Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL10:59:00
260Silje Marie VågeAsker SK10:59:30
261Linn KarlssonOK Vilse 8711:00:00
262Alma SandVästerbergslagens OL11:00:30
263Hanna OlssonIFK Sävsjö11:01:00
264Sara HedeSödertälje-Nykvarn OF11:01:30
265Sofia JanssonHjobygdens OK11:02:00
266Solveig LetmolieEiker OL11:02:30
267Karin WedmanVästerbergslagens OL11:03:00
268Hedda Slang-SundsetvikHalden SK11:03:30
269Embla CinthioSkåneslättens OL11:04:00
270Vera WallinFalköpings AIK OK11:04:30
271Amanda  Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11:05:00
272Hanna RothLinköpings OK11:05:30
273Mirjam JoonsLeksands OK11:06:00
274Märta LjungbergSjövalla FK11:06:30
275Lisa FalkGöteborg-Majorna OK11:07:00
276Bella PalmqvistIFK Sävsjö11:07:30
277Nellie RydlundHässleholms OK11:08:00
278Ingeborg KvarmeIF Sturla11:08:30
279Åsne HaavengenKongsberg OL11:09:00
280Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK11:09:30
281Isabella AumoKungälvs OK11:10:00
282Olivia AspIFK Göteborg11:10:30
283Nellie NilssonOK Orion11:11:00
284Lilian PalmHJS-Vansbro OK11:11:30
285Christine HoenEiker OL11:12:00
286Clara SamuelssonOK Vivill11:12:30
287Kajsa NormanSävedalens AIK11:13:00
288Lovisa HambäckLånghundra IF11:13:30
289Matilda JohannessonFrölunda OL11:14:00
290Isabella JoonsLeksands OK11:14:30
291Alma LeijonHärlövs IF11:15:00
292Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna11:15:30
293Elsa KamforsOK Kullingshof11:16:00
294Johanna NilssonFK Göingarna11:16:30
295Malene InstanesIF Sturla11:17:00
296Sofia DjerfVästerbergslagens OL11:17:30
297Thea FagerströmIFK Göteborg11:18:00
298Amanda JanssonOK Djerf11:18:30
299Elsa NilssonDomnarvets GOIF11:19:00
300Karoline TorøKongsberg OL11:19:30
301Amanda KarmetunOK Njudung11:20:00
302Ida JohnssonOK Kåre11:20:30
303Tyra DernfalkVästerbergslagens OL11:21:00
304Tilda GolsäterKorsnäs IF OK11:21:30
305Oda Isnes TyseEiker OL11:22:00
307Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL11:23:00
308Lotta WeyhenmeyerIF Thor11:23:30
309Kajsa BogrenSundbybergs IK11:24:00
310Sigrid FröbergOK Roxen11:24:30
311Moa SahlstedtSol Tranås11:25:00
312Elin NilssonAndrarums IF11:25:30

H16

2 260 m, 118 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
401Tim DalheimerIK Vikings OK09:59:00
402Ivan MagnussonGöteborg-Majorna OK09:59:30
403Gustav BohmanOK Orinto10:00:00
404Fabian AnderssonRonneby OK10:00:30
405Jonas CarlssonStora Tuna OK10:01:00
406Axel OrrhedeHelsingborgs SOK10:01:30
407Emil AxelssonLerums SOK10:02:00
408Fredrik JunevikLeksands OK10:02:30
409William BjörkmanVäxjö OK10:03:00
410Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK10:03:30
411Erik BrandtDomnarvets GOIF10:04:00
412Erik HultanderIF Rigor10:04:30
413Allan HedbergLunds OK10:05:00
414Ole Henrik WoxholthAsker SK10:05:30
415Wilmer HolmqvistSjövalla FK10:06:00
416Adam KristiansenOK Moss10:06:30
417Charlie EliassonDalaportens OL10:07:00
418Casper HedarOK Tor10:07:30
419Per NordholmSävedalens AIK10:08:00
420Hugo AlmquistIK Hakarpspojkarna10:08:30
421Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK10:09:00
422Isak OlssonStigsökarna10:09:30
423Noah BechtelFK Friskus-Varberg10:10:00
424Olle BergstedtMarkbygdens OK10:10:30
425Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SK10:11:00
426Tobias CarlstedtHjärnarps OL10:11:30
427Sixten EkbladhSol Tranås10:12:00
428Albin TollOK Njudung10:12:30
429Alfred ÖstergrenAlvesta SOK10:13:00
430Mattis PerssonEksjö SOK10:13:30
431Brian AhlmAndrarums IF10:14:00
432Emil BybergDomnarvets GOIF10:14:30
433Edvin StrandbergKalmar OK10:15:00
434Gustav ÖstenssonOK Tranan10:15:30
435Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK10:16:00
436Jakob TorgersenHalden SK10:16:30
437Gustav HarrysonOK Skogshjortarna10:17:00
438Emil SundströmOK Orinto10:17:30
439Arvid KronmarKarlskrona SOK10:18:00
440Ludvig CarlbomUlricehamns OK10:18:30
441Eilev KvaaleAsker SK10:19:00
442Albin PerssonHalmstad OK10:19:30
443Isak HagbergKalmar OK10:20:00
444Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK10:20:30
445Anton GunnarssonBredaryds SOK10:21:00
446Jesper JohanssonOK Löftan10:21:30
447Jesper CarlssonIK Uven10:22:00
448Karl PetersénOK Njudung10:22:30
449Arvid BlomsterRonneby OK10:23:00
450Olof LjunggrenLinköpings OK10:23:30
451Alexander WestlingFK Friskus-Varberg10:24:00
452Erik ÅkessonVäxjö OK10:24:30
453Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:25:00
454Simon ElmRonneby OK10:25:30
455Emil RavakkoSävedalens AIK10:26:00
456Samuel StålnäbbDomnarvets GOIF10:26:30
457Sondre YtterbøAsker SK10:27:00
458Erik HogedalGöteborg-Majorna OK10:27:30
459Erik NilssonDalaportens OL10:28:00
460Carl SvenssonOK Norrvirdarna10:28:30
461Anton SegermanIF Thor10:29:00
462Arvid AronssonOK Kroppefjäll10:29:30
463Albin EronnLinköpings OK10:30:00
464Henry SvensVästerbergslagens OL10:30:30
465Tore Herman KirkebøenHalden SK10:31:00
466Pontus ErikssonHjärnarps OL10:31:30
467Erik JohanssonOK Alehof10:32:00
468Teodor LundborgHjobygdens OK10:32:30
469Rolf HaugKongsberg OL10:33:00
470Kristoffer HelminsenFredrikstad SK10:33:30
471Felix SilverGävle OK10:34:00
472Adam LindblomMalmö OK10:34:30
473Edvin BorneFrölunda OL10:35:00
474Martin BirkelundAsker SK10:35:30
475Erik HanssonKarlskrona SOK10:36:00
476Samuel PihlströmOK Landehof10:36:30
477Olle ElfströmOK Orinto10:37:00
478Simon OlssonHjärnarps OL10:37:30
479Alf Kristian HelleHalden SK10:38:00
480Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad10:38:30
481Jakob GunnarssonLerums SOK10:39:00
482Christopher LadimOK Moss10:39:30
483Lukas AndrénTibro OK10:40:00
484Carl JosefssonSävedalens AIK10:40:30
485Jonathan KonradssonKalmar OK10:41:00
486Linus BacklundTrollhättans SOK10:41:30
487Jacob MobergHelsingborgs SOK10:42:00
488Herman AlbinssonOK Skogsfalken10:42:30
489Adrian VartiaOK Löftan10:43:00
490Melvin NilssonHärlövs IF10:43:30
491Felix DrejmoOK Landehof10:44:00
492Henrik PetrisiVästerbergslagens OL10:44:30
493Linus BjørkeHalden SK10:45:00
494Axel NalbinMullsjö SOK10:45:30
495Felix BäckstädeVisborgs OK10:46:00
496Ludvig ZaarLunds OK10:46:30
497Simon NordbergGöteborg-Majorna OK10:47:00
498Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK10:47:30
499Simon GiselssonRonneby OK10:48:00
500Arvid BylundIF Thor10:48:30
501Karl GranathOK Kåre10:49:00
502Felix FinsrudAsker SK10:49:30
503Vetle DrageKongsberg OL10:50:00
504Axel ErikssonOK Löftan10:50:30
505Iver RingheimLarvik OK10:51:00
506Anton HolmOK Djerf10:51:30
507Sigurd SmemoIF Sturla10:52:00
508Gabriel HåkanssonRonneby OK10:52:30
509Johan VinbladLunds OK10:53:00
510Gustav OhlinOK Tranan10:53:30
511Hugo MandingerTrollhättans SOK10:54:00
512Olaf Halsaa DolvenAsker SK10:54:30
513Melker NordgrenOK Kåre10:55:00
514Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK10:55:30
515Adrian SkobeKalmar OK10:56:00
516Ville FontellOK Enen10:56:30
517Tobias FarbrotGöteborg-Majorna OK10:57:00
518Marcus RagnarssonMarkbygdens OK10:57:30

D14

2 000 m, 79 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
601Malin KindbomIF Hagen09:59:00
602Tuva-Cajsa SpikLeksands OK09:59:30
603Unni GranforsIF Rigor10:00:00
604Thea NordinKorsnäs IF OK10:00:30
605Lisa ÅkessonMarkbygdens OK10:01:00
606Selma LarssonLunds OK10:01:30
607Astrid ErikssonUlricehamns OK10:02:30
608Ellen OhrtSol Tranås10:03:00
609Ronja KarlssonHärlövs IF10:03:30
610Moa SkoogFalköpings AIK OK10:04:00
611Alva NystedtSkåneslättens OL10:04:30
612Elsa GörasLeksands OK10:05:00
613Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL10:05:30
614Julia ArvidssonIF Rigor10:06:00
615Matilda HolmOK Djerf10:06:30
616Emma OlssonOK Gränsen10:07:00
617Ella SöderbergOK Skogsfalken10:07:30
618Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna10:08:00
619Selma HøivoldKongsberg OL10:08:30
620Disa RangertKungälvs OK10:09:00
621Linnea FridolfssonStora Tuna OK10:09:30
622Mari ØverbyKongsberg OL10:10:00
623Maja BergqvistKorsnäs IF OK10:10:30
624Meja HanssonEmmaboda Verda OK10:11:00
625Ronja GérardOK Kontinent10:11:30
626Emma EliassonDomnarvets GOIF10:12:00
627Thilda SeldénIF Rigor10:12:30
628Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb10:13:00
629Elin RahmOK Norrvirdarna10:13:30
630Klara NordströmKils OK10:14:00
631Tilda BorgströmAvesta OK10:14:30
632Ronja KarlssonRonneby OK10:15:00
633Alma WallmanVästerbergslagens OL10:15:30
634Johanna GersneSkåneslättens OL10:16:00
635Tilda PalmIK Hakarpspojkarna10:16:30
636Linnea LeijonHärlövs IF10:17:00
637Olivia LarssonLunds OK10:17:30
638Klara PerssonHalmstad OK10:18:00
639Mille JægtvikKonnerud IL10:18:30
640Julia KarlssonOK Skogsfalken10:19:00
641Elsa EricssonLunds OK10:19:30
642Eira HertinIK Hakarpspojkarna10:20:00
643Hanna LarssonYstads OK10:20:30
644Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro10:21:00
645Olivia LundstedtSjövalla FK10:21:30
646Linn RistoOK Linné10:22:00
647Erika ÅkessonMarkbygdens OK10:22:30
648Emelie RengmyrIF Rigor10:23:00
649Fanny CedstedtLånghundra IF10:23:30
650Nora AnderssonOK Norrvirdarna10:24:00
651Vendela SöderqvistOK Kåre10:24:30
652Moa WallenborgOK Kontinent10:25:00
653Tove Den BraverOK Gränsen10:25:30
654Elvira LjungbergOK Skogsfalken10:26:00
655Tova LevinssonMalmö OK10:26:30
656Elsa KarlssonOK Landehof10:27:00
657Sabina AumoKungälvs OK10:27:30
658Lisa OlmKils OK10:28:00
659Lina HällstenStora Tuna OK10:28:30
660Ellinor LihvOK Gränsen10:29:00
661Emilia JohnssonOK Kåre10:29:30
662Agnes WeissLånghundra IF10:30:00
663Emma EliassonFK Friskus-Varberg10:30:30
664Vilmalee SuwanOK Vilse 8710:31:00
665Konstanse MoholthKongsberg OL10:31:30
666Eleonora AlinderSjövalla FK10:32:00
667Cornelia MöllerOK Kontinent10:32:30
668Jennie FridRonneby OK10:33:00
669Hedda SpangbergKonnerud IL10:33:30
670Rebecka PihlströmOK Landehof10:34:00
671Emma IsidorssonOK Vivill10:34:30
672Elin FlakbergIFK Göteborg10:35:00
673Hanna JonsellIF Thor10:35:30
674Rebecka WestlundKils OK10:36:00
675Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna10:36:30
676Sofia RaskKungälvs OK10:37:00
677Filippa SöderbergKalmar OK10:37:30
678Elsa SonessonFalköpings AIK OK10:38:00
679Ellen HannrupIF Thor10:38:30

H14

2 120 m, 86 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
801Henrik NorgrenStora Tuna OK10:43:00
802Axel CondrupKalmar OK10:43:30
803Erik BromsFK Friskus-Varberg10:44:00
804Ivar LampaIF Rigor10:44:30
805Casper SkeppSävedalens AIK10:45:00
806Markus HalvarssonLeksands OK10:45:30
807Simen VågeAsker SK10:46:00
808Anton LundOK Skogshjortarna10:46:30
809Tage KinellIFK Göteborg10:47:00
810Simen KolbergsrudRøyken O-lag10:47:30
811Oscar LundborgKungälvs OK10:48:00
812Loke HedbergLunds OK10:48:30
813Stellan GradinAndrarums IF10:49:00
814Elmer ÖhgrenKarlsbyhedens OK10:49:30
815Hugo LarssonKarlskrona SOK10:50:00
816Robin CarlstedtHjärnarps OL10:50:30
817William SturessonLerums SOK10:51:00
818Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:51:30
819Jakob MobergOK Löftan10:52:00
820Rasmus LindbergAvesta OK10:52:30
821Isak HenningssonOK Gisle10:53:00
822Erik LingIK Hakarpspojkarna10:53:30
823Felix GustafssonLunds OK10:54:00
824Oscar HultgrenOK Njudung10:54:30
825Axel BechtelFK Friskus-Varberg10:55:00
826Anton TörnqvistKarlskrona SOK10:55:30
827Kristian Fredriksen AasAsker SK10:56:00
828Atle Nikolai WølloKongsberg OL10:56:30
829Anton HanssonOK Kontinent10:57:00
830Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL10:57:30
831Sigurd Saxe SandvikHalden SK10:58:00
832Albin GenbergUlricehamns OK10:58:30
833Hugo EricssonVäxjö OK10:59:00
834Arvid EkströmStenungsunds OK10:59:30
835Markus MelénOK Kåre11:00:00
836Simon SchmutzLeksands OK11:00:30
837Lucas TreldalLunds OK11:01:00
838Hugo UnossonKalmar OK11:01:30
839David AlménTrollhättans SOK11:02:00
840Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg11:02:30
841Elias PerssonFjärås AIK11:03:00
842Johan EgerKongsberg OL11:03:30
843Lukas LarssonOK Skogshjortarna11:04:00
844Filip JanekeIK Hakarpspojkarna11:04:30
845Jacob GrahnIK Uven11:05:00
846Erik AlbinssonHjärnarps OL11:05:30
847Emil JägstedtHalmstad OK11:06:00
848Alex JohanssonFK Friskus-Varberg11:06:30
849Johan LundStenungsunds OK11:07:00
850Albin NyqvistOK Landehof11:07:30
851Anton UllerKils OK11:08:00
852Edvin HenryssonTibro OK11:08:30
853Jakob WidelundOK Kåre11:09:00
854Frank KrouwelStora Tuna OK11:09:30
855Daniel NystuenRøyken O-lag11:10:00
856Gustav LidmanTibro OK11:10:30
857Linus BenjaminssonLidköpings VSK11:11:00
858Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna11:11:30
859Mikkel BerglundRingerike OL11:12:00
860Hjalmar KällIK Gandvik11:12:30
861Jonathan EylertsenHalden SK11:13:00
862Erik GottmoLunds OK11:13:30
863Kalle VogtVästerbergslagens OL11:14:00
864Malte GunnarssonEmmaboda Verda OK11:14:30
865Fabian OdénFjärås AIK11:15:00
866Filip JennerstrandOK Njudung11:15:30
867Anton BlomqvistMarkbygdens OK11:16:00
868Oscar LindqvistOK Norrvirdarna11:16:30
869Tor Erling GjølsjøOK Moss11:17:00
870Arvid ÖhrvallOK Skogshjortarna11:17:30
871Oscar OlinIK Hakarpspojkarna11:18:00
872Linus NorénOK Njudung11:18:30
873Edvin SahlinOK Löftan11:19:00
874Christoffer LindgrenOK Kåre11:19:30
875Anton KastrupFK Herkules11:20:00
876Adam SkoglundUlricehamns OK11:20:30
877Erik FredrikssonStora Tuna OK11:21:00
878Simon HermanssonGudhems IF11:21:30
879Olle KallerbäckEmmaboda Verda OK11:22:00
880Noel BraunVäxjö OK11:22:30
881Gustav NilssonHärlövs IF11:23:00
882Samuel BökeOK Kullingshof11:23:30
883Klockar-Eskil NääsLeksands OK11:24:00
884Oskar DahlinIK Gandvik11:24:30
885Jacob JohanssonLidköpings VSK11:25:00
886Philip VibergRyda SK11:25:30

D13

1 940 m, 69 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martina NiklassonVäxjö OK10:51:00
Karolina AnderssonDalaportens OL10:51:30
Sandra WiduchKarlskrona SOK10:52:00
Alva SvenssonFK Åsen10:52:30
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg10:53:00
Anna BackmanLidköpings VSK10:53:30
Tuva ÖhgrenSävedalens AIK10:54:00
Linnea AxelssonÅmåls OK10:54:30
Joanna PerssonOK Tyringe10:55:00
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna10:55:30
Elsa WibergHelsingborgs SOK10:56:00
Elin BryggarGrycksbo IF OK10:56:30
Liv NorbergAvesta OK10:57:00
Emelie ForslundKristinehamns OK10:57:30
Mina Akiko JohnsenIF Sturla10:58:00
Agnes WallinKorsnäs IF OK10:58:30
Klara BäckstädeVisborgs OK10:59:00
Tuva NylundBredaryds SOK10:59:30
Matilda AspIFK Göteborg11:00:00
Ebba ThernOK Skogshjortarna11:00:30
Emma EmilssonOK Skogsfalken11:01:00
Anja NilssonDomnarvets GOIF11:01:30
Asta TörnkvistAnderstorps OK11:02:00
Ellen ArneborgUlricehamns OK11:02:30
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker SK11:03:00
Lovisa WahlbomLunds OK11:03:30
Ingvild GustafssonKongsberg OL11:04:00
Judith LundqvistKalmar OK11:04:30
Lisa SwartzOK Orion11:05:00
Ellen FunkeLeksands OK11:05:30
Linnea RydlundHässleholms OK11:06:00
Olga RindeskogVästerbergslagens OL11:06:30
Elsa BobergIF Rigor11:07:00
Wilma PetterssonOK Kullingshof11:07:30
Lovisa MasesStora Tuna OK11:08:00
Stella RangertIK Hakarpspojkarna11:08:30
Alma SvennerudKarlskrona SOK11:09:00
Ida MeijerFK Åsen11:09:30
Matilda WallströmSävedalens AIK11:10:00
Klara ErssonOK Kåre11:10:30
Helene Brandal SøftingKongsberg OL11:11:00
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg11:11:30
Maja InghammarHestra IF11:12:00
Emia HjortFalköpings AIK OK11:12:30
Linnea HöökFjärås AIK11:13:00
Sara WallinKorsnäs IF OK11:13:30
Filippa FagerströmIFK Göteborg11:14:00
Tilde BlixtAvesta OK11:14:30
Ellen TollOK Njudung11:15:00
Ina ÅmanOK Vilse 8711:15:30
Ida HenningssonBredaryds SOK11:16:00
Maja BäcklundRonneby OK11:16:30
Vera ElfströmOK Orinto11:17:00
Agnes KamforsOK Kullingshof11:17:30
Marie KvarmeIF Sturla11:18:00
Alice OlvegårdFK Göingarna11:18:30
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF11:19:00
Annie ErikssonOK Löftan11:19:30
Stina AnderssonAnderstorps OK11:20:00
Maja GraadIF Rigor11:20:30
Alice PerssonOK Tyringe11:21:00
Linn AnderssonOK Tyr11:21:30
Tilda HagelbergEksjö SOK11:22:00
Selma SjöstrandUlricehamns OK11:22:30
Amanda AxelsonEiker OL11:23:00
Linnea SkobeKalmar OK11:23:30
Saga MattssonDalaportens OL11:24:00
Vilma EngströmOK Orion11:24:30
Alicia BergkvistVästerbergslagens OL11:25:00

H13

2 120 m, 96 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viggo NilssonGränna-Bygdens OK09:58:00
Alfons EnellSol Tranås09:58:30
Adam JonesOK Kåre09:59:00
Alfred BjørnerødOK Moss09:59:30
Andreas HandinOK Löftan10:00:00
Simon SahlinSjövalla FK10:00:30
Gunnar FovaeusSävedalens AIK10:01:00
Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad10:01:30
David MorénHjärnarps OL10:02:00
Isak LevinFK Åsen10:02:30
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna10:03:00
Anders SkoglundSol Tranås10:03:30
Martin Johannessen LinneboAsker SK10:04:00
Erik BernerssonOK Enen10:04:30
Erik ErikssonOK Skogsfalken10:05:00
Herman Lien BackstrømHalden SK10:05:30
Ivar HansenSarpsborg OL10:06:00
Jakob AspIFK Göteborg10:06:30
Stephan PedersenRøyken O-lag10:07:00
Victor BeischerIK Uven10:07:30
Oskar NyquistEmmaboda Verda OK10:08:00
Alexander GustafssonOK Njudung10:08:30
Halvor LøkenKongsberg OL10:09:00
Jon HanssonOK Kåre10:09:30
Arvid SkeppSävedalens AIK10:10:00
Tarje EspelinAsker SK10:10:30
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna10:11:00
Liam FahlanderDegerfors OK10:11:30
Albin BryngelssonSjövalla FK10:12:00
Isak JohanssonOK Gisle10:12:30
Joel GolsäterKorsnäs IF OK10:13:00
Eivind Bogen ArenthIF Sturla10:13:30
Alfred HallqvistUlricehamns OK10:14:00
Emil Ruud FossheimAsker SK10:14:30
Sondre LadimOK Moss10:15:00
Edvin TolestamIF Rigor10:15:30
Albin SjöblomOK Kåre10:16:00
Jonathan RundqvistOK Nackhe10:16:30
Albin SamuelssonOK Vivill10:17:00
Simon BååthSävedalens AIK10:17:30
Hugo ÅkerbergOK Löftan10:18:00
Joel RingströmOK Landehof10:18:30
Lukas HagbergKalmar OK10:19:00
Oliwer GöranssonLidköpings VSK10:19:30
Gustav AnderssonOK Löftan10:20:00
Ludwig AnderssonAndrarums IF10:20:30
Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg10:21:00
Mathias NyhaugAsker SK10:21:30
Valentin ÅsénOK Skogshjortarna10:22:00
Gustav FribergHelsingborgs SOK10:22:30
Alvin OllanderOK Landehof10:23:00
Anton PleinerTäby OK10:23:30
Olof EdvardssonRonneby OK10:24:00
Ebbe HolmqvistSjövalla FK10:24:30
Esbjörn Montelius RisbergOK Kåre10:25:00
Isak HoltHalden SK10:25:30
Joar EliassonOK Orinto10:26:00
Oskar ErikssonRonneby OK10:26:30
Jakob CarlssonStora Tuna OK10:27:00
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb10:27:30
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK10:28:00
Mikael BirkelundAsker SK10:28:30
Reno PapeKonnerud IL10:29:00
Martin HanssonIF Rigor10:29:30
Axel BjörkmanSjövalla FK10:30:00
Henrik Kaupang LyeLarvik OK10:30:30
Linus ZederinOK Nackhe10:31:00
Axel GrimbeckSävedalens AIK10:31:30
Love PerssonMalmö OK10:32:00
Victor HanssonOK Löftan10:32:30
Gustav WiborgSjövalla FK10:33:00
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna10:33:30
Anton JosefssonOK Gisle10:34:00
Viktor JemthIF Thor10:34:30
Erik OlssonFK Åsen10:35:00
Filip BrolingBredaryds SOK10:35:30
Tobias JohanssonOK Löftan10:36:00
Hugo CedervallÖrkelljunga FK10:36:30
Eric JohanssonOK Kåre10:37:00
Isak AnderssonLunds OK10:37:30
Jakob Backer-TellnesAsker SK10:38:00
Lucas WannerAvesta OK10:38:30
Joel HolmbergUlricehamns OK10:39:00
Moltas ÖstergrenAlvesta SOK10:39:30
Hannes SvenssonRonneby OK10:40:00
Simon CorneliussonOK Löftan10:40:30
Jakob RastadAsker SK10:41:00
Oscar NymanOK Gipen10:41:30
Eric LuthmanDegerfors OK10:42:00
Filip IngemarssonHestra IF10:42:30
William RönnborgIK Uven10:43:00
Ludvig HedströmOK Skogshjortarna10:43:30
Magnus LundsgaardOK Kontinent10:44:00
Hannes EssungerSjövalla FK10:44:30
Måns EliassonIK Hakarpspojkarna10:45:00
Isaak GustafssonVästerbergslagens OL10:45:30

D12

1 900 m, 76 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isabel UnnerudLånghundra IF09:59:00
Sandra SeguraGöteborg-Majorna OK09:59:30
Maren Aure SkogedalAsker SK10:00:00
Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna10:00:30
Ella FridolfssonStora Tuna OK10:01:00
Nathalie RingströmRydboholms SK10:01:30
Amanda RådströmOK Enen10:02:00
Nora KällIK Gandvik10:02:30
Sandra LingIK Hakarpspojkarna10:03:00
Maren HenriksenHalden SK10:03:30
Ida BenattiSkåneslättens OL10:04:00
Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg10:04:30
Julia ÅttingLinköpings OK10:05:00
Elsa BrandtDomnarvets GOIF10:05:30
Ella PetterssonSävedalens AIK10:06:00
Stina DernfalkVästerbergslagens OL10:06:30
Wilma LindvallAndrarums IF10:07:00
Enni LundbergOK Kåre10:07:30
Mira NordinKorsnäs IF OK10:08:00
Julia NordvallDomnarvets GOIF10:08:30
Linn BjörneldKalmar OK10:09:00
Agnes BerlinOK Orion10:09:30
Moa BirkebækStora Tuna OK10:10:00
Tova DuellHestra IF10:10:30
Karin Halsaa DolvenAsker SK10:11:00
Lovisa DjerfVästerbergslagens OL10:11:30
Emma KarlssonOK Landehof10:12:00
Hedda BorgströmAvesta OK10:12:30
Lisa ÖstenssonOK Tranan10:13:00
Louise EdvardssonRonneby OK10:13:30
Greta AndréDegerfors OK10:14:00
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK10:14:30
Julia Hagelberg NordahlOK Kåre10:15:00
Milla ForkéusOK Tyr10:15:30
Nora Cedeberg LöwgrenStora Tuna OK10:16:00
Anna LundqvistFK Friskus-Varberg10:16:30
Klara NilssonHestra IF10:17:00
Lina UllerKils OK10:17:30
Emelie SvärdIF Thor10:18:00
Lisa AnderssonRyda SK10:18:30
Emma OlinIK Hakarpspojkarna10:19:00
Hedda SvenssonOK Orion10:19:30
Hilda PeterssonVäxjö OK10:20:00
Martha WisløffAsker SK10:20:30
Moa BergqvistKorsnäs IF OK10:21:00
Elsa SödervallIK Gandvik10:21:30
Audrey HanssonFrölunda OL10:22:00
Anja MickelsonAvesta OK10:22:30
Moa HolstenHestra IF10:23:00
Ellen NormanSävedalens AIK10:23:30
Elin EdvinssonFK Åsen10:24:00
Clara AdolfssonAnderstorps OK10:24:30
Anja BergerDomnarvets GOIF10:25:00
Elsa KällIK Gandvik10:25:30
Tova RangertIK Hakarpspojkarna10:26:00
Ebba BackmanLidköpings VSK10:26:30
Sigrid LjunggrenLinköpings OK10:27:00
Nora Christine HansenRøyken O-lag10:27:30
Saga BorensvedOK Norrvirdarna10:28:00
Sara MartiniAsker SK10:28:30
Sara OhlinOK Tranan10:29:00
Matilda LekbergSävedalens AIK10:29:30
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SK10:30:00
Hanna NilssonHestra IF10:30:30
Emma ZettervallKarlskrona SOK10:31:00
Ida AnderssonOK Löftan10:31:30
Felicia EliassonDalaportens OL10:32:00
Karolina SunnanhagenStora Tuna OK10:32:30
Agnes IvarssonOK Skogshjortarna10:33:00
Ebba UlvagårdenVäxjö OK10:33:30
Emilia LundstedtSjövalla FK10:34:00
Frida OdénFjärås AIK10:34:30
Alice NykvistAvesta OK10:35:00
Towa LaagenLidköpings VSK10:35:30
Elsa KaipeOK Kåre10:36:00
Ida KarlssonOK Gränsen10:36:30

H12

1 870 m, 75 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isak ThysellOK Kontinent10:48:30
Viktor AhltinMalmö OK10:49:00
Simon ÅkessonAnderstorps OK10:49:30
Miro MårtenssonIF Thor10:50:00
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL10:50:30
Oscar NystrandOK Klyftamo10:51:00
Olle DalinOK Kåre10:51:30
Adam AnderssonKarlskrona SOK10:52:00
Elias ThunbergOK Vivill10:52:30
Kasper VemdalMullsjö SOK10:53:00
Carl-Johan StåhlSävedalens AIK10:53:30
Fredrik WestlundKils OK10:54:00
Fabian AlinderSjövalla FK10:54:30
Linus HallinSurahammars SOK10:55:00
Max NymanOK Gipen10:55:30
Olof OlssonOK Kåre10:56:00
Rasmus BerglundRingerike OL10:56:30
Elias ThoresenHalden SK10:57:00
Olle PetersénOK Njudung10:57:30
Rasmus LarssonBredareds IF10:58:00
Olle RingiOK Kåre10:58:30
Arvid AlbinssonHjärnarps OL10:59:00
Helmer JöhnemarkStora Tuna OK10:59:30
Melwin ArvidssonIF Rigor11:00:00
Tom WeihartHestra IF11:00:30
Mikael BergOK Enen11:01:00
Malcolm SvenssonAnderstorps OK11:01:30
Wille SöderqvistOK Kåre11:02:00
Adam BromsFK Friskus-Varberg11:02:30
Martin EkFrölunda OL11:03:00
Axel ErikssonStora Tuna OK11:03:30
Oskar BlomOK Löftan11:04:00
Isak HolmgårdKils OK11:04:30
Axel AnderssonIF Thor11:05:00
Albin PaulssonOK Löftan11:05:30
Victor HörnquistAnderstorps OK11:06:00
Noel BengtssonOK Skogshjortarna11:06:30
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL11:07:00
Albert BrohedeOK Tyr11:07:30
Emil AlbinssonOK Skogsfalken11:08:00
Linus AlinderSjövalla FK11:08:30
Olle GahnshagOK Kåre11:09:00
Gabriel SandbergKalmar OK11:09:30
Alfred KjellénHelsingborgs SOK11:10:00
Nils PetterssonOK Kåre11:10:30
Nils SwartzOK Orion11:11:00
Love BylundIF Thor11:11:30
Elias HällstenStora Tuna OK11:12:00
Adam GranhageSjövalla FK11:12:30
Albin BoellIFK Göteborg11:13:00
Ludvig EronnLinköpings OK11:13:30
Rasmus WidelundOK Kåre11:14:00
Olle FlorénIF Rigor11:14:30
Vilmer LindströmOK Skogsfalken11:15:00
Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna11:15:30
Emil LindbladSävedalens AIK11:16:00
Rasmus HedarOK Tor11:16:30
Liam WingstedtHalden SK11:17:00
Emil SeldénIF Rigor11:17:30
Viggo AhlmAndrarums IF11:18:00
Hugo AtterbrandOK Kåre11:18:30
Emil ÅslundSol Tranås11:19:00
Otto LarssonOK Tranan11:19:30
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:20:00
Eilert KristiansenHalden SK11:20:30
Albin SundströmHestra IF11:21:00
Isak LindelövHjärnarps OL11:21:30
Måns LevinssonMalmö OK11:22:00
Elias NyqvistOK Landehof11:22:30
Isak SkoglundUlricehamns OK11:23:00
Edvin AlexanderssonIF Rigor11:23:30
Alvin EdbäckOK Kåre11:24:00
Olle BorkmarHelsingborgs SOK11:24:30
Noah KrikströmHjärnarps OL11:25:00
Lukas ErdalenIFK Göteborg11:25:30

D11

1 870 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emilia ElverlindOK Tranan10:57:00
Lisa OhrtSol Tranås10:57:30
Aida MehmedagicIK Gandvik10:58:00
Astrid Juli YtterbøAsker SK10:58:30
Stina ThernOK Skogshjortarna10:59:00
Sara Storm-AnderssonOK Tyr10:59:30
Lovisa KroksmyrVäxjö OK11:00:00
Anna BenattiSkåneslättens OL11:00:30
Klara MöllerOK Kontinent11:01:00
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg11:01:30
Hannah LandergrenHestra IF11:02:00
Alva HagelbergEksjö SOK11:02:30
Tuva EspelinAsker SK11:03:00
Helena ErikssonUlricehamns OK11:03:30
Evanna JohanssonOK Njudung11:04:00
Tilda SundkvistOK Gränsen11:04:30
Signe JohanssonFK Friskus-Varberg11:05:00
Sigrid Schmitt GranHalden SK11:05:30
Miranda WallströmSävedalens AIK11:06:00
Ronja GlanshedVäxjö OK11:06:30
Signe HördegårdhIFK Göteborg11:07:00
Isabella HolmOK Djerf11:07:30
Hillevi LarssonOK Enen11:08:00
Felicia GustafssonOK Njudung11:08:30
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK11:09:00
Alice WernklevIK Ymer11:09:30
Siri KleinOK Vilse 8711:10:00
Frida LindénVäxjö OK11:10:30
Celia DaviesAsker SK11:11:00
Stella AlbrektssonGöteborg-Majorna OK11:11:30
Alva SahlinOK Löftan11:12:00
Märta HavenbergOK Kontinent11:12:30
Aprilia CinthioSkåneslättens OL11:13:00
Elin BlomqvistMarkbygdens OK11:13:30
Ella LaineDegerfors OK11:14:00
Maja JosefssonVästvärmlands OK11:14:30
Amie WahllöfFrämmestads IK11:15:00
Klara EberlénOK Skogshjortarna11:15:30
Saga KällstrandÅmåls OK11:16:00
Mira FlansbjerKinnaströms SK11:16:30
Emy HjertströmFK Friskus-Varberg11:17:00
Elin SaleskogRonneby OK11:17:30
Matilda PerssonOK Enen11:18:00
Isabell RosenbergOK Vilse 8711:18:30
Silje Ruud FossheimAsker SK11:19:00
Wilma KroksmyrVäxjö OK11:19:30
Minna PalmIK Hakarpspojkarna11:20:00
Jenny NorrmanGöteborg-Majorna OK11:20:30
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro11:21:00
Nanna TorénHestra IF11:21:30
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg11:22:00
Lina AhlstedtÅmåls OK11:22:30
Wilda SchmidtOK Kontinent11:23:00
Hanna BäcklundRonneby OK11:23:30
Hanna KlingsellKalmar OK11:24:00
Sanna LindqvistOK Norrvirdarna11:24:30
Filippa BraunVäxjö OK11:25:30

H11

1 870 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Samuel RingströmOK Landehof10:00:00
Noah BjörklundSjövalla FK10:00:30
Wilhelm KarmetunOK Njudung10:01:00
Sverre Karenus SandvikHalden SK10:01:30
Henrik NybergAsker SK10:02:00
Erik KindlundOK Tranan10:02:30
Axel VibergRyda SK10:03:00
Adrian LindholmOK Skogshjortarna10:03:30
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:04:00
Viggo WulffOK Gränsen10:04:30
Anton JonssonOK Tyr10:05:00
Ola LeireGöteborg-Majorna OK10:05:30
Hugo TofténSOK Träff10:06:00
Melvin SjöstrandUlricehamns OK10:06:30
Noah RingströmRydboholms SK10:07:00
Simon GrahnIK Uven10:07:30
Melvin LundOK Skogshjortarna10:08:00
Felix LindOK Tyr10:08:30
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK10:09:00
Linus BååthSävedalens AIK10:09:30
Zebastian ArdforsOK Löftan10:10:00
Alfred LeijonHärlövs IF10:10:30
Filip ValentinGöteborg-Majorna OK10:11:00
Albin SkottÅmåls OK10:11:30
Simon HanssonIF Rigor10:12:00
Max TörnqvistFjärås AIK10:12:30
Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna10:13:00
Mathias BirkelundAsker SK10:13:30
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK10:14:00
Erik ArneborgUlricehamns OK10:15:00
Walter HällåsOK Löftan10:15:30
Matti JohanssonOK Njudung10:16:00
Hugo EkströmOK Tyr10:16:30
Eddie KarlssonOK Vilse 8710:17:00
Ossian ÖstergrenAlvesta SOK10:17:30
Isak ÖgrenSävedalens AIK10:18:00
Viktor NilssonStångenäs AIS10:18:30
Mikkel RastadAsker SK10:19:00
Liam HogedalVänersborgs SK10:19:30
Noa TorstensvikFK Friskus-Varberg10:20:00
Julius WiklundFalköpings AIK OK10:20:30
Filip HanssonOK Löftan10:21:00
Noah MulariOK Vilse 8710:21:30
Marcus LammFrölunda OL10:22:00
Emil RingRonneby OK10:22:30
Martin BryggenHalden SK10:23:00
Oscar AnderssonOK Tyr10:23:30
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK10:24:00

D10

1 670 m, 74 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Signe NygårdOK Skogshjortarna09:59:00
Leonie LichtenbergBredareds IF09:59:30
Miranda NiklassonVäxjö OK10:00:00
Selma LeopoldOK Orion10:00:30
Alice BrandtOK Löftan10:01:00
My WallenborgOK Kontinent10:01:30
Wilma JonssonOK Tyr10:02:00
Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna10:02:30
Edit TreptowAnderstorps OK10:03:00
Wilma RosénGöteborg-Majorna OK10:03:30
Elin NobornIFK Göteborg10:04:00
Alice HultLidköpings VSK10:04:30
Olivia SvenssonFK Åsen10:05:00
Hilma EkströmStenungsunds OK10:05:30
Emma Aune JakobsenOK Moss10:06:00
Linn EnbomVänersborgs SK10:06:30
Alice KällstrandÅmåls OK10:07:00
Ida IvarssonOK Skogshjortarna10:07:30
Felicia PerssonHelsingborgs SOK10:08:00
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg10:08:30
Alice BohlinIFK Göteborg10:09:00
Emilia MellegårdLidköpings VSK10:09:30
Matilda SöderbergOK Skogsfalken10:10:00
Elin NilssonKarlskrona SOK10:10:30
Alma SvenssonAnderstorps OK10:11:00
Amanda GustavssonVäxjö OK10:11:30
Elsa ArvidssonSjövalla FK10:12:00
Liv LundsgaardOK Kontinent10:12:30
Julia EdvinssonFK Åsen10:13:00
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna10:13:30
Elin KarlssonOK Landehof10:14:00
Nellie EngdahlOK Skogshjortarna10:14:30
Cornelia BerglundLidköpings VSK10:15:00
Greta DelinRyda SK10:15:30
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg10:16:00
Molly GraadIF Rigor10:16:30
Frida EmilssonFK Åsen10:17:00
Alice FagerströmIFK Göteborg10:17:30
Alma KjellénHelsingborgs SOK10:18:00
Emma PerssonHalmstad OK10:18:30
Kajsa ElfströmOK Orinto10:19:00
Saga ChristensenSkåneslättens OL10:19:30
Alva EngströmOK Orion10:20:00
Emma LindénVäxjö OK10:20:30
Sofia NystrandOK Klyftamo10:21:00
Agnes PaulssonOK Löftan10:21:30
Sonia KurashovaFK Åsen10:22:00
Siri RehnGränna-Bygdens OK10:22:30
Liv YdrénRyda SK10:23:00
Andrea EnbomVänersborgs SK10:23:30
Ebba KopkaIFK Göteborg10:24:00
Emelina HolmqvistSjövalla FK10:24:30
Elin AnderssonOK Löftan10:25:00
Elvina BergdahlOK Orinto10:25:30
Elsa IngemarssonHestra IF10:26:00
Vera FolkestadAnderstorps OK10:26:30
Ella PetterssonOK Kullingshof10:27:00
Evelina LindgrenLidköpings VSK10:27:30
Anna JohannessonFrölunda OL10:28:00
Moa BengtssonOK Skogshjortarna10:28:30
Emma EkdahlSävedalens AIK10:29:00
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg10:29:30
Wilma WaldefeldtIK Gandvik10:30:00
Märta SvennerudKarlskrona SOK10:30:30
Isabell KnutssonOK Kullingshof10:31:00
Vera HöglundSjövalla FK10:31:30
Alice LarssonBredareds IF10:32:30
Amanda PehrsonGöteborg-Majorna OK10:33:00
Minna WingstedtHalden SK10:33:30
Hedda  RoosIFK Göteborg10:34:00
Agnes ErlandssonVimmerby OK10:34:30
Sofia JonssonLidköpings VSK10:35:00
Ebba EberlénOK Skogshjortarna10:35:30
Cornelia HällåsOK Löftan10:36:00

H10

1 710 m, 83 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Edvin ÅttingLinköpings OK10:44:00
Eskil SoelbergAndrarums IF10:44:30
Jacob HolmbergUlricehamns OK10:45:00
Vilmer HagelbergEksjö SOK10:45:30
Lukas HultOK Gränsen10:46:00
Simen Dalen EriksenAsker SK10:46:30
Elias LindströmRonneby OK10:47:00
Joar AnderssonVäxjö OK10:47:30
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg10:48:00
Eric ÅhlÅmåls OK10:48:30
Theo LarssonOK Tranan10:49:00
Erik KarlssonOK Skogsfalken10:49:30
Andy GranforsIF Rigor10:50:00
Elias SamuelssonOK Vivill10:50:30
Albert EdgrenSjövalla FK10:51:00
Gabriel HogedalVänersborgs SK10:51:30
Gustav StåhlSävedalens AIK10:52:00
Albin ThunbergOK Vivill10:52:30
Bruno FovaeusSävedalens AIK10:53:00
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK10:53:30
Calle WärnOK Skogshjortarna10:54:00
Joel HolmgårdKils OK10:54:30
Elias HedHultsfreds OK10:55:00
Malte AnderssonSjövalla FK10:55:30
Olof HertinIK Hakarpspojkarna10:56:00
Sebastian JonssonLidköpings VSK10:56:30
Olle HåkanssonRonneby OK10:57:00
Isak TörnqvistKarlskrona SOK10:57:30
Anton KarlssonUlricehamns OK10:58:00
Elias JosefssonVästvärmlands OK10:58:30
Nils AndreassonIFK Göteborg10:59:00
Jakob RingströmOK Landehof10:59:30
Oskar HjertbergHestra IF11:00:00
Arvid ErikssonÅmåls OK11:00:30
Nils KylbergSävedalens AIK11:01:00
Felix GrapengiesserSjövalla FK11:01:30
Walter SöderqvistOK Kåre11:02:00
Gabriel LaineDegerfors OK11:02:30
Hugo CorneliussonOK Löftan11:03:00
Olof TholénOK Skogshjortarna11:03:30
Brage Fuglseth OlsenAsker SK11:04:00
Hugo TolestamIF Rigor11:04:30
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK11:05:00
Hjalmar IngelsboOK Tranan11:05:30
Joar BlomqvistBredareds IF11:06:00
Artur StjernlöfIFK Göteborg11:06:30
Olle SaleskogRonneby OK11:07:00
Samuel JakobssonFrölunda OL11:07:30
Arvid JohanssonFK Friskus-Varberg11:08:00
Theo RistoOK Linné11:08:30
Gustav AspIFK Göteborg11:09:00
Elliott RehnGränna-Bygdens OK11:09:30
Jacob RuderfeltIF Rigor11:10:00
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna11:10:30
Linus ClaessonUlricehamns OK11:11:00
Alfons JohansenOK Vilse 8711:11:30
Arvid JosefssonOK Vivill11:12:00
Hannes HolmbergOK Gränsen11:12:30
Erik ZettervallKarlskrona SOK11:13:00
Erik LeopoldOK Orion11:13:30
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:14:00
Jarvis HanssonFrölunda OL11:14:30
Hugo BäcklundRonneby OK11:15:00
Elmer JenefeldtSjövalla FK11:15:30
Herman PetterssonSävedalens AIK11:16:00
Melker SundströmHestra IF11:16:30
Ville WingstedtHalden SK11:17:00
David ArvmyrenOK Orion11:17:30
Axel HäggAnderstorps OK11:18:00
Oscar AhlstedtÅmåls OK11:18:30
Albin EmilssonOK Skogsfalken11:19:00
William JosefssonOK Kullingshof11:19:30
Neo CederqvistVisborgs OK11:20:00
Axel PerssonGöteborg-Majorna OK11:20:30
Alvar AlexanderssonIF Rigor11:21:00
Elias KronmarKarlskrona SOK11:21:30
Emil SkeppSävedalens AIK11:22:00
Gustav RexOK Landehof11:22:30
Emil LingIK Hakarpspojkarna11:23:00
Alvin LönkvistOK Vivill11:23:30
Viktor HedströmOK Skogshjortarna11:24:00
William RönnFK Friskus-Varberg11:24:30
Arvid ErikssonRonneby OK11:25:00

D35

2 340 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Charlotte JosefssonOK Vivill10:28:00
Linda CorneliussonOK Löftan10:28:30
Marie SvenssonFK Åsen10:29:00
Jessica KarmetunOK Bävern10:29:30
Therése IvarssonOK Skogshjortarna10:30:00
Susanna CaleklintKarlskrona SOK10:30:30
Anne Marthe PeveriEiker OL10:31:00
Anna WikströmHästveda OK10:31:30
Desiré RexOK Landehof10:32:00
Lottis BrohedeOK Tyr10:32:30
Karolina SvenssonFK Åsen10:33:00
Emelie SvalinVänersborgs SK10:33:30
Sandra DavidssonOK Bävern10:34:00
Jenny GullqvistVästvärmlands OK10:34:30
Anja WingstedtHalden SK10:35:30

H35

2 590 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik Jakobsen|OK Moss10:37:00
Michael ForslundKristinehamns OK10:37:30
Jostein F. TellnesAsker SK10:38:00
Martin HedHultsfreds OK10:38:30
David AndréGöteborg-Majorna OK10:39:00
Rikard HultOK Gränsen10:39:30
Johan MickelåkerAndrarums IF10:40:00
Mattias RundgrenVäxjö OK10:40:30
Klas BogsjöHelsingborgs SOK10:41:00
Patrik CorneliussonOK Löftan10:41:30
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK10:42:00
Stefan RoosIFK Göteborg10:42:30
Daniel SundqvistOK Orinto10:43:00
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF10:43:30

D40

2 160 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin Rahm BjörneldKalmar OK10:00:00
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK10:00:30
Lotta EnbergHalmstad OK10:01:00
Ingela NilssonAndrarums IF10:01:30
Elisabeth HagelbergEksjö SOK10:02:00
Malin JonssonOK Tyr10:02:30
Annika IsidorssonOK Vivill10:03:00
Anna BäckstädeVisborgs OK10:03:30
Anna JanssonOK Djerf10:04:00
Katrin SkeppSävedalens AIK10:04:30
Jeannette AumoKungälvs OK10:05:00
Sofia KarmstigFK Friskus-Varberg10:05:30
Pernilla AlexanderssonIF Rigor10:06:00
Malin LeijonHärlövs IF10:06:30
Lotta RosénGöteborg-Majorna OK10:07:00
Åsa PleinerTäby OK10:07:30
Marika ElverlindOK Tranan10:08:00
Mone NastadNotodden OL10:08:30
Åsa Holmstrand OllanderOK Landehof10:09:00
Karin RundqvistOK Nackhe10:09:30
Frida WallströmSävedalens AIK10:10:00
Angelica BrandqvistTibro OK10:10:30
Guro BryggenHalden SK10:11:00
Annica  Clevnert LeireGöteborg-Majorna OK10:11:30
Eva CedstedtLånghundra IF10:12:00
Maria HolmqvistSjövalla FK10:12:30
Sara WulffOK Gränsen10:13:00
Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK10:13:30
Linda SävenstrandOK Kullingshof10:14:00
Martina GabrielssonTrollhättans SOK10:14:30
Sandra HanssonFrölunda OL10:15:00
Jenny JohanssonOK Gisle10:15:30
Åsa HedströmOK Skogshjortarna10:16:00
Marie NilssonHärlövs IF10:16:30
Mona LindénVäxjö OK10:17:00
Marie-Louise StjernlöfIFK Göteborg10:17:30
Louise GötforsGöteborg-Majorna OK10:18:00
Ann-Christine NilssonGällstadbygdens SOK10:18:30
Cecilia KarmetunOK Njudung10:19:00

H40

2 500 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders SundelinOK Orion10:59:30
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna11:00:00
Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SK11:00:30
Henrik AnderssonOK Löftan11:01:00
Magnus EmilssonFK Åsen11:01:30
Stefan KinellIFK Göteborg11:02:00
Johan SwartzOK Orion11:02:30
Jesper NordinKorsnäs IF OK11:03:00
Andre JægtvikKonnerud IL11:03:30
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:04:00
Henning Bratland CarlsenOK Moss11:04:30
Øystein RastadAsker SK11:05:00
Stefan GraadIF Rigor11:05:30
Mattias GunnarssonBredaryds SOK11:06:00
Niklas EdvinssonFK Åsen11:06:30
Marcus HanssonFrölunda OL11:07:00
Jonas BergdahlOK Orinto11:07:30
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK11:08:00
Jörgen GlanshedVäxjö OK11:08:30
Jonas SvenssonOK Orion11:09:00
Daniel BrohedeOK Tyr11:09:30
Tobias HolmqvistSjövalla FK11:10:00
Patrik CarlbomUlricehamns OK11:10:30
Anders IvarssonFK Friskus-Varberg11:11:00
Henrik KroksmyrVäxjö OK11:11:30
Stefan CaleklintKarlskrona SOK11:12:00
Magnus HanssonOK Löftan11:12:30
Max LarssonOK Tranan11:13:00
Johan GranforsIF Rigor11:13:30
Markus OlinIK Hakarpspojkarna11:14:00
Mathias PerssonHelsingborgs SOK11:14:30
Mattias EngströmOK Orion11:15:00
Bertil EronnLinköpings OK11:15:30
Per HolmbergUlricehamns OK11:16:00
Lars BerglundRingerike OL11:16:30
Roland StrandFK Åsen11:17:00
Mattias RehnGränna-Bygdens OK11:17:30
Anders NilssonOK Orion11:18:00
Magnus DahlinIK Gandvik11:18:30
Joakim KarmetunOK Njudung11:19:00
Fredrik PerssonHalmstad OK11:19:30
Björn DavidssonOK Bävern11:20:00
Johan G HördegårdhIFK Göteborg11:20:30
Erik JohanssonOK Skogshjortarna11:21:00
Ola SöderbergOK Skogsfalken11:21:30
Jakob WedmanVästerbergslagens OL11:22:00
Lars NordvallDomnarvets GOIF11:22:30
Henrik HallinSurahammars SOK11:23:00
Patrik SöderqvistOK Kåre11:23:30
Martin LarssonIFK Göteborg11:24:00
Anders LeopoldOK Orion11:24:30
William RexOK Landehof11:25:00
Niklas FlorénIF Rigor11:25:30

D45

2 040 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Helen LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb09:59:30
Anna HagströmFalkenbergs OK10:00:00
Ingela ThoressonAndrarums IF10:00:30
Annika BechtelFK Friskus-Varberg10:01:00
Anna-Karin NorrmanGöteborg-Majorna OK10:01:30
Ulrika GranforsIF Rigor10:02:00
Johanna WeissLånghundra IF10:02:30
Cecilia FlakbergIFK Göteborg10:03:00
Annika EricssonVäxjö OK10:03:30
Ingela AnderssonOK Orion10:04:00
Anna NordströmKils OK10:04:30
Anna MattssonOK Norrvirdarna10:05:00
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK10:05:30
Johanna AspIFK Göteborg10:06:00
Liselott RothLinköpings OK10:06:30
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg10:07:00
Anne SkoglundSol Tranås10:07:30
Semona NilssonOK Orion10:08:00
Runa Lien BackstrømHalden SK10:08:30
Carina ThynellHärlövs IF10:09:00
Ylva OlmKils OK10:09:30
Tone Karina IngesenSarpsborg OL10:10:00
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK10:10:30
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL10:11:00
Ulrika KindlundOK Tranan10:11:30
Josefine AlbinssonOK Skogsfalken10:12:00
Marie NordSol Tranås10:12:30
Sigrun YtterbøAsker SK10:13:00
Therése AnderssonRyda SK10:13:30
Anna ErikssonOK Älgen10:14:00
Elisabet Lindblom LarssonOK Enen10:14:30
Johanna WallinderGöteborg-Majorna OK10:15:00
Mia EronnLinköpings OK10:15:30
Pia JohanssonOK Landehof10:16:00
Annica RosengrenOK Orion10:16:30
Helen AhlstrandOK Vivill10:17:00
Maria AspIFK Göteborg10:17:30
Suzanne QvistAndrarums IF10:18:00
Kristina LjunggrenLinköpings OK10:18:30
Jeanette BlomOK Löftan10:19:00
Ann-Sophie OhlinOK Tranan10:19:30
Katarina SundelinOK Orion10:20:00
Toril Fougner WisløffAsker SK10:20:30
Annika JohanssonOK Alehof10:21:00
Marina JohanssonOK Njudung10:21:30
Charlotte FlansbjerOK Djerf10:22:00
Weronica ZederinOK Nackhe10:22:30

H45

2 430 m, 64 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik EssungerSjövalla FK10:24:00
Peter NyströmIF Thor10:24:30
Tore SandvikHalden SK10:25:00
Johan AnderssonHultsfreds OK10:25:30
Arild NyhaugAsker SK10:26:00
Michael NilssonAndrarums IF10:26:30
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:27:00
Kristoffer SidebyGöteborg-Majorna OK10:27:30
Magnus EricssonVäxjö OK10:28:00
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro10:28:30
Dennis TollOK Njudung10:29:00
Ulf JohanssonOK Gisle10:29:30
Peter RavnellGudhems IF10:30:00
Björn NilssonHärlövs IF10:30:30
Tomas PleinerTäby OK10:31:00
Andreas FagerbergVäxjö OK10:31:30
Anders WestlundKils OK10:32:00
Erik SkoglundSol Tranås10:32:30
Sven Arne KarlssonTrollhättans SOK10:33:00
Tobias GrimmergårdBredareds IF10:33:30
Mats HolmbergOK Gränsen10:34:00
Viktor SkobeKalmar OK10:34:30
Daniel ValentinGöteborg-Majorna OK10:35:00
Mikael LindOK Tyr10:35:30
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna10:36:00
Per Olav AndersenHalden SK10:36:30
Fredrik LindellIF Thor10:37:00
Henrik OhrtSol Tranås10:37:30
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken10:38:00
Örjan LarssonLunds OK10:38:30
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:39:00
Andreas UlvagårdenVäxjö OK10:39:30
Peter LekbergSävedalens AIK10:40:00
Anders LöwgrenOK Milan10:41:00
Tobias Den BraverOK Gränsen10:41:30
Pär JohannessonFrölunda OL10:42:00
Urban BillingHultsfreds OK10:42:30
Patrik NylénDegerfors OK10:43:00
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna10:43:30
Per Olav GulbrandsenLarvik OK10:44:00
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL10:44:30
Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg10:45:00
Jonas OlssonOK Roxen10:45:30
Stefan SandahlIK Hakarpspojkarna10:46:00
Markus BylundIF Thor10:46:30
Martin BobergIF Rigor10:47:00
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL10:47:30
Adam OdénFjärås AIK10:48:00
Olle BjörneldKalmar OK10:48:30
Peter AspIFK Göteborg10:49:00
Jonas NorrmanGöteborg-Majorna OK10:49:30
Magnus HomannOK Orinto10:50:00
Stephan ÖstergrenAlvesta SOK10:50:30
Åke LjunggrenLinköpings OK10:51:00
Dan-Olof JohanssonOK Alehof10:52:00
Jörgen NilssonFK Åsen10:52:30
Martin JakobssonHammarkinds OK10:53:00
Jonny LindénVäxjö OK10:53:30
Per ErlandssonVimmerby OK10:54:00
Herman RosénGöteborg-Majorna OK10:54:30
Jens ArvidssonIF Rigor10:55:00
Nichlas WallströmSävedalens AIK10:55:30
Ulf NyqvistOK Landehof10:56:00
Martin JohanssonOK Orinto10:56:30

D50

1 920 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria WidmarkIF Hagen10:37:30
Christel OlssonFK Åsen10:38:00
Anette ThoressonAndrarums IF10:38:30
Margareta MandingerTrollhättans SOK10:39:00
Karin JägrydSkåneslättens OL10:39:30
Gunnel SvenssonOK Tranan10:40:00
Helen CarlbomIFK Göteborg10:40:30
Annette JohanssonIF Rigor10:41:00
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK10:41:30
Lena CarlssonSävedalens AIK10:42:00
Susanne KarlssonHärlövs IF10:42:30
Wenche LindløvSarpsborg OL10:43:00
Annika JosefssonKarlskrona SOK10:43:30
Marie HedarOK Tor10:44:00
Madeleine KarlssonOK Norrvirdarna10:44:30
Pia Käck FritzellGudhems IF10:45:00
Anna FröbergOK Roxen10:45:30
Heidi BørstadSarpsborg OL10:46:00
Heléne SvenssonKristinehamns OK10:46:30
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL10:47:00
Camilla AdlertegOK Enen10:47:30
Gunilla BergOK Ravinen10:48:00

H50

2 230 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Patrik SteenOK Enen10:00:00
Jens LindströmTibro OK10:00:30
Jonatan LampaIF Rigor10:01:00
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK10:01:30
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL10:02:00
Stefan PihlSOK 6810:02:30
Thomas AspIFK Göteborg10:03:00
Dag SyversenSarpsborg OL10:03:30
Magnus KarlssonOK Landehof10:04:00
Jörgen KarlssonHärlövs IF10:04:30
Mats NylundBredaryds SOK10:05:00
Jan Richard EriksenAsker SK10:05:30
Mats AnderssonOK Orion10:06:00
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna10:06:30
Mats SöderbergKalmar OK10:07:00
Göran NordSol Tranås10:07:30
Anders LammFrölunda OL10:08:00
Torbjørn BogenIF Sturla10:08:30
Johan MarsMarkbygdens OK10:09:00
Lars HolmgårdKils OK10:09:30
Øystein JensenSarpsborg OL10:10:00
Joachim FribergC.E.Colivenc10:10:30
Mikael BromsFK Friskus-Varberg10:11:00
Anders JägrydSkåneslättens OL10:11:30
Håvard EspelinAsker SK10:12:00
Jan GradinAndrarums IF10:12:30
Phil MullinsSjövalla FK10:13:00
Magnus NilssonHärlövs IF10:13:30
Ole IngesenSarpsborg OL10:14:00
Fredrik NilssonStångenäs AIS10:14:30
Johan BlomgrenSOK Aneby10:15:00
Martin MandingerTrollhättans SOK10:15:30
Tormod JensenSarpsborg OL10:16:00
Johan ÅttingLinköpings OK10:16:30
Thomas AlmgrenBorås GIF10:17:00
Thomas LjungqvistTibro OK10:17:30
Kjell RistoOK Linné10:18:00
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg10:18:30

D55

1 920 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elisabeth FredrikssonGudhems IF10:52:00
Anna Weckner WestlundOK Tyr10:52:30
Lena ErikssonElfsborg SOK10:53:00
Elisabeth StrandhagenGöteborg-Majorna OK10:53:30
Annika SvenssonSolna OK10:54:00
Anne FarbrotGöteborg-Majorna OK10:54:30
Anita BodinGällstadbygdens SOK10:55:00
Annette OlofssonOK Skogshjortarna10:55:30
Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK10:56:00

H55

2 230 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars NordströmKils OK10:54:00
Pelle OlofssonOK Skogshjortarna10:54:30
Øyvind Johannessen LinneboAsker SK10:55:00
Jan SveideFrölunda OL10:55:30
Stefan OlofssonOK Gisle10:56:00
Krister GumaeliusWaxholms OK10:56:30
Christer MannfolkUlricehamns OK10:57:00
Ola GustafssonSOK Aneby10:57:30
Hans LindgrenOK Skogshjortarna10:58:00
Ulf JungstrandOK Skogsfalken10:58:30
Magnus WideFrölunda OL10:59:00
Anders AxelssonOK Skogsvargarna10:59:30
Per FlakbergIFK Göteborg11:00:00
Roy JohanssonOK Skogsvargarna11:00:30
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb11:01:00
Per GustavssonGöteborg-Majorna OK11:01:30
Magnus JoelssonSOK 6811:02:00
Arne FossheimAsker SK11:02:30
Hans VokseppOK Skogshjortarna11:03:00
Clas BörjessonIK Uven11:03:30

D60

1 820 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britt GunnarssonKristinehamns OK11:20:00
Monica AbrahamssonGudhems IF11:20:30
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK11:21:00
Eva PetterssonVäxjö OK11:21:30
Britt-Marie AnderssonOK Amne11:22:00
Marianne KlassonUlricehamns OK11:22:30
My EngströmLerums SOK11:23:00
Anne KaillIK Omega11:23:30
Marita LarssonMarkbygdens OK11:24:00
Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL11:24:30
Lena JohanssonSkogspojkarnas OK11:25:00

H60

1 860 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl MollénOK Denseln10:18:00
Jan-Åke EmilssonGudhems IF10:18:30
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK10:19:00
Håkan SjunnestrandSolna OK10:19:30
Magnus AnderssonUlricehamns OK10:20:00
Bengt SvedjebySkattkärrs SOK10:20:30
Sven SundströmBredareds IF10:21:00
Arne BogrenOK Vivill10:21:30
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK10:22:00
Stefan GunnarssonKristinehamns OK10:22:30
Sixten WestlundOK Tyr10:23:00
Björn PetterssonUlricehamns OK10:23:30
Bent GalborgenIndre Østfold OK10:24:00
Tommy RoosFalköpings AIK OK10:24:30

D65

1 820 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åsa StåhlHjärnarps OL11:07:00
Monica BerggrenBodafors OK11:07:30
Yvonne GalborgenEds SK11:08:00
Kajsa TofténHjobygdens OK11:08:30
Gunnel GillenäsKristinehamns OK11:09:00
Inger  EismarkOK Orinto11:09:30
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna11:10:00
Lena SöderbergOK Skogsfalken11:10:30
Monica IvarssonOK Skogshjortarna11:11:00

H65

1 860 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK11:10:00
Ingvar AnderssonOK Amne11:10:30
Carl-Henry AnderssonOK Orinto11:11:00
Torbjörn LageHelsingborgs SOK11:11:30
Christer GillenäsKristinehamns OK11:12:00
Björn EngströmLerums SOK11:12:30
Ulf KjellinOK Hedströmmen11:13:00
Kent IvarssonOK Skogshjortarna11:13:30
Stig JohanssonHelsingborgs SOK11:14:00
Sven-Erik BodinGällstadbygdens SOK11:14:30
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb11:15:00
Kent BergendahlNyköpings OK11:15:30
Arvid GalborgenEds SK11:16:00
Lennart GustafssonJönköpings OK11:16:30

D70

1 730 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK10:25:00
Margareta LarssonOK Njudung10:25:30
Britt RangertIK Ymer10:26:00
Eva EskilssonHässleholms OK10:26:30

H70

1 740 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingvar MarsKinnaströms SK10:29:00
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK10:29:30
Kjell JeppsonIF Rigor10:30:00
Jan WingstedtBodafors OK10:30:30
Roland BomanUlricehamns OK10:31:00
Kent OlaussonOK Orinto10:31:30
Anthony BarrableRAFO10:32:00
Dag LorénOK Frisene10:32:30
Hans CarlstedtSävedalens AIK10:33:00
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna10:33:30
Ingemar LindblomOK Orinto10:34:00
Kurt BodinGällstadbygdens SOK10:34:30
Torbjörn WikströmOK Orinto10:35:00
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK10:35:30
Bengt StåhlHjärnarps OL10:36:00
Tom WahlgrenSarpsborg OL10:36:30
Hans M CarlssonIFK Göteborg10:37:00
Kenneth IvehagFrämmestads IK10:37:30
Stefan G LarssonOK Njudung10:38:00
Bengt MattssonOK Orinto10:38:30
Sture GrytheimElfsborg SOK10:39:00
Jan BojlingSolna OK10:39:30

D75

1 730 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kerstin AdrianSjövalla FK10:36:00
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10:36:30
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna10:37:00

H75

1 740 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans KarlssonOK Orinto10:46:00
Bernt JohanssonOK Gisle10:46:30
Lars JohanssonOK Skogshjortarna10:47:00
Gunnar BrystHjobygdens OK10:47:30
Åke NordbergOK Klyftamo10:48:00
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna10:48:30
Sigvard RudolfssonOK Gisle10:49:00

Inskolning

1 570 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alva MellegårdLidköpings VSK10:11:15
Elsa PerssonGöteborg-Majorna OK10:43:49
Jonna Jodal GötforsGöteborg-Majorna OK10:43:52
Isak Jodal-GöthforsGöteborg-Majorna OK10:46:30
Hjalmar HörnquistAnderstorps OK10:54:59
Sixten SvedahlKlubblös11:05:57
Robin GullqvistVästvärmlands OK11:15:36
Elijah KnutsRonneby OK11:23:23

U1

1 700 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anton KroksmyrVäxjö OK09:59:14
Oliver EdvardssonHjobygdens OK10:00:00
Alvin IrhageIK Gandvik10:00:00
Oliver MarkusOK Norrvirdarna10:00:00
Elsa PeterssonVäxjö OK10:00:00
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK10:00:00
Emma WulffOK Gränsen10:00:00
Wille RådströmOK Enen10:03:47
Arvid GustavssonVäxjö OK10:07:26
Zmilla ArdforsOK Löftan10:07:47
Ztella ArdforsOK Löftan10:07:47
Isack SteinerIK Gandvik10:11:28
Hugo PleinerTäby OK10:11:55
Oscar ÖrnbergKils OK10:22:06
Alva InelindKils OK10:22:07
Jonatan LennemyrKils OK10:22:10
Astrid LindgrenLidköpings VSK10:23:18
Emma WikströmHästveda OK10:23:24
Sara YdrénRyda SK10:26:39
Alice LagerströmRonneby OK10:26:41
Leon SjöholmOK Norrvirdarna10:27:03
Moa JohanssonOK Gisle10:28:51
Otto LindforsOK Norrvirdarna10:30:06
Walter KrantzIK Gandvik10:30:15
Bertil EliassonOK Norrvirdarna10:33:31
Emil EreltOK Norrvirdarna10:34:54
Sixten ThunbergOK Vivill10:35:39
Alma EreltOK Norrvirdarna10:38:27
Johannes HolmbergUlricehamns OK10:43:59
Johannes BlomqvistBredareds IF10:44:54
Oskar BerggrenIFK Sävsjö10:48:10
Viktor BerggrenIFK Sävsjö10:48:11
Ellen HedHultsfreds OK10:58:33
Ingrid AndreassonIFK Göteborg10:59:24
Sofie BjärsvikIK Hakarpspojkarna11:01:28
Gaute Fuglseth OlsenAsker SK11:07:03
Gustaf IngelsboOK Tranan11:09:11
Elsie HördegårdhIFK Göteborg11:11:03
Arvid KleinOK Vilse 8711:13:52
Robin AhlmAndrarums IF11:16:02
Tuva ChristensenSkåneslättens OL11:17:21
Charlie MulariOK Vilse 8711:17:59
Eirik NastadAsker SK11:20:03
Gustaf ArvmyrenOK Orion11:20:49
Katie KnutsRonneby OK11:22:42
Viola RönnFK Friskus-Varberg11:26:26
Melinda BergOK Enen11:34:57
Joel RåbergOK Landehof11:36:58
Albin FagerbergVäxjö OK11:38:55

U2

1 710 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg09:59:41
Simon TolestamIF Rigor10:00:00
Filip StåhlSävedalens AIK10:01:58
Martin Kristoffer HansenSarpsborg OL10:02:07
Folke FranssonFK Friskus-Varberg10:04:03
Matheus LaineDegerfors OK10:04:08
Irene SeguraGöteborg-Majorna OK10:06:28
Ella AnderssonOK Löftan10:08:42
Hannes NilssonEmmaboda Verda OK10:08:49
Ane Kristine Bredland EidAsker SK10:10:40
Olof NyquistEmmaboda Verda OK10:10:53
Melvin HanssonEmmaboda Verda OK10:10:55
Elsa BjörkmanAnderstorps OK10:11:06
Jonna ÅhlÅmåls OK10:12:07
Elin JonssonSjövalla FK10:12:55
Amanda WennbergSjövalla FK10:12:56
Simon SkottÅmåls OK10:13:30
Linnéa SjögrenAnderstorps OK10:13:53
Emma LundsgaardOK Kontinent10:20:11
Jon WikströmHästveda OK10:20:51
Tiril HolenKonnerud IL10:21:00
Linnéa EricsonOK Norrvirdarna10:23:13
David ErdalenIFK Göteborg10:23:32
Hedda LundgrenVäxjö OK10:24:06
Erik MarkusOK Norrvirdarna10:26:19
Evelina JohanssonFK Friskus-Varberg10:27:16
Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL10:28:52
Ida KopkaIFK Göteborg10:29:17
Maja RustadHjobygdens OK10:30:57
Sofie EnglundHjobygdens OK10:30:58
Erika LagerrothHjobygdens OK10:30:59
Frida AhlOK Norrvirdarna10:31:03
Hilda LindforsOK Norrvirdarna10:31:04
Johannes KarlssonGudhems IF10:31:44
Agnes KarlssonGudhems IF10:32:13
Erik AhlOK Norrvirdarna10:33:52
Tiril KihleKonnerud IL10:34:15
Love AnderssonSjövalla FK10:42:14
Alex HovlandKonnerud IL10:44:12
Linnea FagerbergVäxjö OK10:45:18
Hugo ThoressonAndrarums IF10:45:33
Aksel TorgersenHalden SK10:49:45
Ella AnderssonAnderstorps OK10:51:17
Agnes AnderssonAnderstorps OK10:51:19
Alma CondrupKalmar OK10:57:31
Ella RuderfeltIF Rigor11:00:59
Oscar WärnOK Skogshjortarna11:01:37
Ask SkivdalSarpsborg OL11:02:10
Charlie LingIFK Göteborg11:02:57
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK11:12:07
Otis richardssonBorås GIF11:12:43
Linus WeihardSävedalens AIK11:13:12
William MulariOK Vilse 8711:13:16
Una NastadAsker SK11:16:12
Jacob EylertsenHalden SK11:16:34
Josefin EylertsenHalden SK11:16:36
Matilda BjörneldKalmar OK11:22:24
Gustav KlingsellKalmar OK11:25:17
Moa WallströmSävedalens AIK11:25:53
Linnéa RexOK Landehof11:38:45

Öppen motion 1

1 670 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sören AnderssonOK Tyr10:00:00
Jan BogsjöKlubblös10:03:53
Urban RingströmRydboholms SK10:07:23
Katarina ErikssonOK Klyftamo10:21:29
Eric FridénOK Gränsen10:28:26
Linus FridénOK Gränsen10:28:28
Mats FridénOK Gränsen10:28:29
Anton SoelbergAndrarums IF10:45:40
Sune SoelbergAndrarums IF10:45:42
Sofia GustafssonGöteborg-Majorna OK11:02:45

Öppen motion 3

1 840 m, 71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britta ErikssonÅmåls OK09:59:59
Elsa FägerhagHjobygdens OK10:00:00
Marie LichtenbergBredareds IF10:01:22
Gina TellnorBredareds IF10:02:10
Vera HalsaaAsker SK10:02:34
Diana SvenssonOK Pan-Kristianstad10:03:14
Maria DelinOK Pan-Kristianstad10:03:16
Josefine PerssonOK Gränsen10:03:48
Matilda TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:07:50
Gustav FranssonEmmaboda Verda OK10:08:45
Ola FranssonEmmaboda Verda OK10:08:47
Lena ErikssonAndrarums IF10:13:22
Karin LarssonOK Enen10:14:53
Jonatan SjöstrandUlricehamns OK10:15:16
Martima BengtssonFK Friskus-Varberg10:16:49
Veronica DahlbomHelsingborgs SOK10:16:54
Joel HedenbladIF Rigor10:17:26
Åsa LarsenTolered-Utby Ol-klubb10:19:18
Åsa HanssonIF Rigor10:21:59
Frida EngströmOK Orion10:22:37
Linn LarssonLunds OK10:22:41
Ulrik JohanssonOK Bävern10:24:58
Rut Olsson RaneklintKinnaströms SK10:25:58
Jesper AugustssonKinnaströms SK10:26:00
Ia NyrellAlvesta SOK10:27:17
Tilda NyrellAlvesta SOK10:27:19
306Hulda TellnesAsker SK10:28:29
Maria Johannessen LinneboAsker SK10:29:09
Emma EmanuelssonOK Tranan10:29:38
Magnus NyrellAlvesta SOK10:31:43
Alice EkmarkHjobygdens OK10:31:49
Linnea EkmarkHjobygdens OK10:31:51
Emma WestbergHestra IF10:31:51
Laila EkmarkHjobygdens OK10:31:53
Göran StenbergSOK 6810:33:04
Annika EkdahlSävedalens AIK10:33:18
Signe EkmarkHjobygdens OK10:33:22
Matilda RännareHjobygdens OK10:33:23
Olle OhrtSol Tranås10:33:48
Ludvig FranssonEmmaboda Verda OK10:36:02
Lina LundbergOK Tranan10:47:05
Anna HögbergOK Tranan10:47:09
Anna GöranssonIFK Sävsjö10:48:07
16Maria LundStenungsunds OK10:53:13
Elisabeth HenningssonOK Gisle10:54:03
Martin JohanssonRonneby OK10:55:16
Marie CarlssonFrölunda OL10:56:20
Hugo KonradssonIK Omega10:56:58
Hedvig Engström JakobssonFrölunda OL11:00:15
Madelene Södergren OhrtSol Tranås11:00:53
Stellan HelgessonMarkbygdens OK11:00:59
Andreas JonssonLidköpings VSK11:01:52
Lena JohanssonIFK Sävsjö11:04:36
Freja NilssonGöteborg-Majorna OK11:04:56
Ayan LingIK Hakarpspojkarna11:06:04
Stephanie BaidaUlricehamns OK11:07:35
Krister MeijerFK Åsen11:07:44
Elsa BybergDomnarvets GOIF11:10:28
Ellinor RosenbergOK Vilse 8711:10:52
Pernilla KallerbäckEmmaboda Verda OK11:10:56
Joline EngerKlubblös11:15:28
Karin IngemarssonHestra IF11:15:29
Maria BergHagaby GoIF Örebro11:16:33
Linda JohanssonDegerfors OK11:17:17
Kinna ÅslundSol Tranås11:19:56
Tobias ErikssonÅmåls OK11:20:12
Cecilia SahlstedtSol Tranås11:23:01
Kajsa BäcklundRonneby OK11:24:26
Lise-Lott AhlstedtÅmåls OK11:25:21
Vilma GrimmergårdBredareds IF11:34:47
Camilla JenefeldtSjövalla FK

Öppen motion 5

2 150 m, 101 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kristina PerssonHalmstad OK09:59:34
Susanne ArneborgUlricehamns OK10:00:00
Ann-Chatrin HolmbergUlricehamns OK10:00:00
Ulf KarlssonVäxjö OK10:00:00
Stanely TaivulaKlubblös10:00:16
Kristina BohmanOK Orinto10:01:45
Ronnie BohmanOK Orinto10:01:47
Lars Emil KnudsenSarpsborg OL10:01:48
Fredrik HanssonIF Rigor10:02:30
Peter HagströmFalkenbergs OK10:02:58
Niclas DelinOK Pan kristianstad10:03:04
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan10:04:51
Anna LevinFK Åsen10:05:18
Christel BergOK Enen10:05:58
Kerstin LugneKils OK10:10:50
Haakon DolvenAsker SK10:11:24
Clas NilssonKarlskrona SOK10:12:34
Torgny PetterssonMarkbygdens OK10:13:20
Sumali SkottÅmåls OK10:13:56
Anneli BlomgrenSOK Aneby10:14:32
Maja KindlundOK Tranan10:16:21
Alva PleinerTäby OK10:16:21
Henry LaineDegerfors OK10:16:24
Emma RingströmOK Landehof10:16:25
Ola SvenssonFK Åsen10:16:45
Johanna EdvinssonFK Åsen10:16:58
Elin HerrmannFalköpings AIK OK10:17:41
Sølvi MArtiniAsker SK10:18:10
Charlotte BackmanLidköpings VSK10:19:59
Emma HultLidköpings VSK10:20:29
Jenny JohnssonLidköpings VSK10:21:23
Lena TornéusSävedalens AIK10:22:47
Evelina GunnarssonRydboholms SK10:24:16
Tomas TorstensvikFK Friskus-Varberg10:24:24
Matilda GunnarssonRydboholms SK10:24:50
Jeanette PerssonOK Löftan10:25:38
Elena KurashovaFK Åsen10:26:20
Torleif GaltelandAsker SK10:26:23
Magnus LindbergAvesta OK10:26:48
Nils GustavssonLidköpings VSK10:29:27
Morten HelminsenFredrikstad SK10:29:59
Åsa JohanssonGudhems IF10:32:43
Maja JohanssonGudhems IF10:32:44
Simon KringstadOK Norrvirdarna10:32:57
Ulrika OdénFjärås AIK10:33:39
Lars EkmarkHjobygdens OK10:34:12
Thomas AnderssonDalaportens OL10:34:18
Ellen AnderssonOK Pan-Kristianstad10:34:48
Sara HanssonOK Kontinent10:34:48
Pär NorgrenGällstadbygdens SOK10:35:13
Anna-Lena WullfGällstadbygdens SOK10:35:14
Beata FranssonEmmaboda Verda OK10:35:59
Lars DjerfVästerbergslagens OL10:38:03
Mats OlssonFK Åsen10:38:03
Daniel HällåsOK Löftan10:38:17
Marie IngemarssonUlricehamns OK10:38:18
Ann-Kristin SpetzUlricehamns OK10:38:19
Carola BillingHultsfreds OK10:40:06
Anki GunnarssonRydboholms SK10:41:14
Ola SamuelssonOK Vivill10:42:52
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg10:47:00
Klara AndréassonFrölunda OL10:49:13
Robert NorénOK Njudung10:49:19
Maria GrahnElfsborg SOK10:49:50
Bengt LeijonHärlövs IF10:51:14
Jalle StrömbomElfsborg SOK10:54:25
Margareta RingRonneby OK10:55:19
Pontus KastrupFK Herkules10:56:08
Katarina BorneFrölunda OL10:57:00
Jesper KlingsellKalmar OK10:57:10
Ferdinand KlingsellKalmar OK10:57:39
Anna HertinIK Hakarpspojkarna10:57:47
Lene SandvikHalden SK10:58:16
Frida LyxellGöteborg-Majorna OK10:58:19
Nina KastrupFK Herkules10:58:45
Molly HögIK Gandvik11:00:06
Anna LindelövHjärnarps OL11:00:13
Erika JensenÅmåls OK11:00:47
Rolf JanekeIK Hakarpspojkarna11:01:33
Olof StåhlSävedalens AIK11:04:11
Anna-Karin BromsFK Friskus-Varberg11:04:13
Per Anders YtterbøAsker SK11:05:31
Maria KroksmyrVäxjö OK11:11:11
Lisa KjellénHelsingborgs SOK11:11:55
Sven TolestamIF Rigor11:12:18
Cecilia WiduchKarlskrona SOK11:12:50
Mikael WiduchKarlskrona SOK11:12:52
Lars LorénOK Frisene11:13:01
Peter KleinOK Vilse 8711:13:21
Mikael RuderfeltIF Rigor11:13:25
Ulf KokinskyIFK Göteborg11:14:02
Hugo NobornIFK Göteborg11:14:23
Karin NobornIFK Göteborg11:14:24
Kristina FlansbjerKinnaströms SK11:14:40
Trond HansenSarpsborg OL11:16:39
Sara LindgrenLidköpings VSK11:17:54
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK11:21:32
Bjørn Sverre GulheimKolbotn o Skimt OL11:27:33
Erik AnderssonKlubblös11:32:22
Tom NilssonGöteborg-Majorna OK11:50:24
Anders LundgrenVäxjö OK

Öppen motion 7

2 280 m, 104 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK09:58:28
Maria MickelåkerAndrarums IF09:58:40
Fredrik StåhlHjärnarps OL09:58:47
Mattias HolmströmÅmåls OK09:58:49
Anders LingIK Hakarpspojkarna09:59:10
Simen AureAsker SK09:59:11
Thomas ElofssonOK Njudung09:59:15
Jenny WåhlinDomnarvets GOIF09:59:19
Alice HägnanderLidköpings VSK10:00:20
Eva HägnanderLidköpings VSK10:00:21
Christer RognellVallentuna-Össeby OL10:02:34
Martin DelinOK Pan kristianstad10:03:01
Andreas LindqvistSävedalens AIK10:03:17
Daniel JohanssonRyda SK10:03:52
Mats BernerssonOK Enen10:04:38
Hanna KarlssonMarkbygdens OK10:05:04
Jenny OlssonStigsökarna10:06:44
Tomas RahmOK Norrvirdarna10:06:56
Sofia KarlssonOK Landehof10:07:39
Kristina BerlinKarlskrona SOK10:09:14
Mathias DuellHestra IF10:10:38
Pernilla KarlssonOK Landehof10:10:47
Henrik BerlinOK Orion10:11:26
Jennie GustavssonVäxjö OK10:12:11
Robert SvenssonAnderstorps OK10:13:59
Henric BrohedeOK Tyr10:14:30
Berit GummusIFK Mora OK10:14:30
Sofia ÖstenssonOK Tranan10:14:46
Lena OlssonKinnaströms SK10:15:20
Lars ArneborgUlricehamns OK10:17:47
Magnus ElverlindOK Tranan10:18:29
Per-Olof EliassonSOK 6810:19:04
Markus EliassonSOK 6810:19:05
Lars MelanderLidköpings VSK10:21:31
Karl DelinRyda SK10:21:56
Sofia DelinRyda SK10:22:27
Magnus GraadRonneby OK10:22:29
Anna UllerKils OK10:22:59
Alexander GraadRonneby OK10:23:48
Pål Martin EidEj klubbansluten10:23:50
Andreas PihlströmOK Landehof10:25:51
Björn Ketil HansenSarpsborg OL10:25:54
Eva OlssonFK Åsen10:28:26
Lars BohlinIFK Göteborg10:31:38
Fredrik HåkanssonRonneby OK10:32:19
Maria BraunVäxjö OK10:33:22
Patrik FranssonEmmaboda Verda OK10:35:31
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg10:35:45
Veronica AdolfssonAnderstorps OK10:36:56
Petra SundströmCentrum OK10:37:51
Helen NilssonHärlövs IF10:39:39
Karin DahlgrenHagaby GoIF Örebro10:40:50
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg10:41:55
Anders Gunnar DahlgrenHagaby GoIF Örebro10:42:03
Maria FolkestadAnderstorps OK10:44:11
Jacob EnbergHalmstad OK10:44:25
Sarah-Jane BarrableOK Ravinen10:45:15
Katja Stenström BohlinIFK Göteborg10:45:43
Peter SunnegårdhRonneby OK10:46:19
Jörgen OlssonOK Pan-Kristianstad10:46:26
Viktor LyxellGöteborg-Majorna OK10:47:57
Marie Ståhl NordströmHjärnarps OL10:48:49
Kerstin DahlHärlövs IF10:50:52
Petter AnderssonStenungsunds OK10:52:44
Karl-Eric BackmanLidköpings VSK10:53:59
Olle RingRonneby OK10:54:44
Adrian HardenFK Boken10:55:49
Andreas AnderssonKlubblös10:57:31
Niclas KonradssonIK Omega10:57:51
Anders GenbergUlricehamns OK11:00:02
Stefan JennerstrandOK Njudung11:00:06
Felix AnderssonHultsfreds OK11:00:43
Emelie AnderssonHultsfreds OK11:01:49
Tomas GunnarssonOK Nackhe11:01:59
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK11:02:46
Lars HagelbergEksjö SOK11:03:48
Mats AnderssonOK Löftan11:04:19
Carl AlvelidKalmar OK11:05:42
Frans JohanssonFK Friskus-Varberg11:10:39
Bo HultgrenOK Njudung11:11:14
Tomas CarlssonÅmåls OK11:11:56
Jonny JohanssonOK Njudung11:13:23
Björn ZettervallKarlskrona SOK11:15:34
Fredrik HöökFjärås AIK11:16:31
Helena BlomqvistMarkbygdens OK11:18:27
Martin PetterssonSävedalens AIK11:19:25
Pia HjertströmFK Friskus-Varberg11:20:39
Jonas AhlstedtÅmåls OK11:21:23
Lena MasesStora Tuna OK11:21:44
Magnus KronmarKarlskrona SOK11:22:12
Håkan SigvardssonAnderstorps OK11:22:32
Gustav BäcklundRonneby OK11:24:45
Magnus CinthioSkåneslättens OL11:25:12
Torbjörn LönkvistOK Vivill11:25:30
Anna ErikssonRonneby OK11:25:54
Henrik ErdalenIFK Göteborg11:26:38
Björn MöllerOK Kontinent11:27:14
Michaela KällstrandÅmåls OK11:29:32
Robert WesterdahlKlubblös11:30:28
Stefan BergOK Enen11:33:00
Ola JodalGöteborg-Majorna OK11:33:51
Olof SundströmKlubblös11:34:35
Lasse BjörfjällBredareds IF11:36:46
Daniel BjärsvikIK Hakarpspojkarna11:40:58

Annonser