Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Pepparkaksluffen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Pepparkaksluffen
Arrangörsorganisation: Kungälvs OK
Datum: söndag 10 september 2017

D21

3 690 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna09:57
Jolanta KolosinskaGöteborg-Majorna OK09:59
Pia JohanssonOK Landehof10:01
Lovisa LemanGöteborgs SK10:03
Anna RubbóKungälvs OK10:05
Filippa SpånérSävedalens AIK10:07
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro10:09
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK10:11
Elin KarlssonLycksele IF10:13

H21

4 780 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Filip LemanGöteborgs SK09:56
Robbie AndersonGöteborg-Majorna OK09:58
David SvenssonSkåneslättens OL10:02
Tobias MattssonTrollhättans SOK10:04
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK10:06
Jimmy KarlssonOK Torfinn10:08
David RunemalmNybro OK10:10
Anders YngströmGöteborg-Majorna OK10:12
Jonas LauriFK Herkules10:14
Tobias LindellOK Alehof10:16
Fredrik WennermarkOK Skogsfalken10:18
Gustav BoquistIK Uven10:20
Magnus CarlssonGöteborg-Majorna OK10:22
Johan OlsonIK Uven10:24
Willy FjällborgStenungsunds OK10:26
Ulrik OlssonBrattås CK10:28
Johan SandströmTrollhättans SOK10:30
Johan LenningOK Pan-Kristianstad10:34

H20

3 680 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ville GrahnIK Uven10:02

D18

3 520 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tove PerssonMölndal Outdoor IF10:11
Tove JohanssonOK Alehof10:13
Hanna BoquistIK Uven10:15

D16

3 530 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna GabrielssonKungälvs OK09:57
Julia LindbladSävedalens AIK09:59
Ellika GrothKungälvs OK10:01
Ester FreidlitzOK Landehof10:03
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:05
Tova LarssonLerums SOK10:07

H16

3 630 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle ÅrebäckGöteborg-Majorna OK10:00
Erik JohanssonOK Alehof10:02
Nils KörleOK Landehof10:04
Arvid BacktemanLerums SOK10:06
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK10:08
Emil AxelssonLerums SOK10:10
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK10:12
Edvin BorneFrölunda OL10:14
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK10:16
Tobias FarbrotGöteborg-Majorna OK10:18
Felix DrejmoOK Landehof10:20

D14

3 010 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Amanda Ström EckerlidSävedalens AIK10:03
Molly GranängKungälvs OK10:05
Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb10:07
Emma KarlssonOK Landehof10:09
Emilia KraftIK Uven10:11
Sofia RaskKungälvs OK10:13

H14

3 200 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin NyqvistOK Landehof10:18
Anton KastrupFK Herkules10:20
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:22
Alfred JohanssonOK Alehof10:24
Melker ÅkessonOK Landehof10:26
Lukas GrothKungälvs OK10:28
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK10:30
Karl GranforsOK Landehof10:32
Hannes EssungerSjövalla FK10:34
Oscar LundborgKungälvs OK10:36

H14 Kort

2 320 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon KarlssonKungälvs OK10:14

D12

2 320 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lovisa WrightLerums SOK09:57
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb09:59
Maja AxelssonLerums SOK10:01
Audrey HanssonFrölunda OL10:03
Alva AndreassonLerums SOK10:05
Lisa ErikssonOK Landehof10:07

H12

2 370 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marcus LammFrölunda OL10:11
Emil LindbladSävedalens AIK10:13
Alwin EinarssonKungälvs OK10:15
Erik SlättOK Alehof10:17
Noah BjörklundSjövalla FK10:19
Axel Ström EckerlidSävedalens AIK10:21
Dante RangertKungälvs OK10:23
Elias NyqvistOK Landehof10:25
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:27
Elias DoncicIK Uven10:29

D12 Kort

2 070 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ella BergelindFK Herkules09:58
Olivia FreiholtzSjövalla FK10:00

D10

2 060 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin ZachrissonKungälvs OK10:12
Elly EinarssonKungälvs OK10:14
Emilia HedmanKungälvs OK10:16
Elin AxelssonLerums SOK10:18
Nelly GrothKungälvs OK10:20

H10

2 070 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Filip ValentinGöteborg-Majorna OK10:00:00
Axel EkdalaKungälvs OK10:02:00
Axel SlättOK Alehof10:04:00
Noah HedenblomSjövalla FK10:06:00
Anton RaskKungälvs OK10:08:00
William KraftIK Uven10:10:00
Jarvis HanssonFrölunda OL10:12:00
Rasmus GranängKungälvs OK10:14:00
Bastian BergströmKlubblös11:12:59

H35

4 510 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustaf BergquistSjövalla FK10:32
Stefan FalemoMölndal Outdoor IF10:34
Erik LindgrenSävedalens AIK10:36
Jan GrahnIK Uven10:38
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK10:40

D40

3 580 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Louise GötforsGöteborg-Majorna OK10:15
Linda HedenblomSjövalla FK10:17

H40

4 050 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus VedinTrollhättans SOK10:08
Richard SottFrölunda OL10:10
Sven GranforsOK Landehof10:12
Marcus HanssonFrölunda OL10:14

D45

3 110 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mari KraftIK Uven10:04
Sofia KarlssonOK Landehof10:06
Ellinor JohanssonOK Alehof10:08
Susanne BerghMölndal Outdoor IF10:10
Anna ErikssonOK Landehof10:12

H45

4 180 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kristofer DrejmoOK Landehof10:01
Stefan JohanssonFrölunda OL10:03
Anders RybergMölndal Outdoor IF10:05
Anders FreiholtzSjövalla FK10:07
Ola JodalGöteborg-Majorna OK10:09
Thomas KarlssonOK Landehof10:11
Örjan EmanuelssonTolered-Utby Ol-klubb10:13
Henrik EssungerSjövalla FK10:15
Peter DellmingIFK Göteborg10:17
Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK10:19
Ulf NyqvistOK Landehof10:21
Bo KronOK Flundrehof10:23
Anders NilssonLerums SOK10:25
Sven-Olof HermanssonTolered-Utby Ol-klubb10:27
Erik LauriFK Herkules10:29
Anders CullbrandMölndal Outdoor IF10:31

D50

3 110 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marie EckerlidSävedalens AIK10:33
Malin ÅrebäckGöteborg-Majorna OK10:35
Helena StensötaFrölunda OL10:37
Kristina Wall JungbjerGöteborgs SK10:39
Lena PeterssonOK Alehof10:41
Annika HogedalGöteborg-Majorna OK10:43
Katarina AlmehedFrölunda OL10:45
Karin LaurellOK Flundrehof10:47

H50

3 500 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas BorneFrölunda OL10:34
Johan WettergrenIK Uven10:36
Torbjörn KjörkFrölunda OL10:38
Mikael JungbjerGöteborgs SK10:40
Bernt BerndtssonFrölunda OL10:42
Jan Petter HansenIL Gular10:44
Ulf AlmehedFrölunda OL10:46

D55

2 980 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunilla CarlssonGöteborg-Majorna OK09:59
Elisabeth StrandhagenGöteborg-Majorna OK10:01
Monika NilssonOK Alehof10:03
Lena FromIK Stern10:05
Birgit HanssonHerrestads AIF10:07
Lena HermanssonGöteborg-Majorna OK10:09
Mona OlssonBrattås CK10:11

H55

3 510 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas AttforsSävedalens AIK10:19
Anders KjellbergOK Flundrehof10:21
Ulf BjörkdahlHerrestads AIF10:23
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK10:25
Stefan SjöblomFrölunda OL10:27
Mats ErikssonGöteborg-Majorna OK10:29
Clas BörjessonIK Uven10:31
Börje PerssonOK Alehof10:33
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OK10:35
Roy JohanssonOK Skogsvargarna10:37
Magnus WideFrölunda OL10:39

D60

2 770 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Brith MohlinIK Stern10:19
Marita LarssonMarkbygdens OK10:21
Solveig HedenblomSjövalla FK10:23
Monica KnutssonSävedalens AIK10:25

H60

3 610 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK10:01
Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK10:03
Hans EkbergTrollhättans SOK10:05
Bo HermanssonGöteborg-Majorna OK10:07
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK10:09
Peter LarssonTrollhättans SOK10:11
Bengt NilssonGöteborg-Majorna OK10:13
Pierre KarlssonOK Alehof10:15
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK10:17

D65

2 770 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb10:27
Ingegerd OlssonOK Alehof10:29

H65

3 180 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jimmy NordliTrøsken IL10:16
Stanley MattssonIK Uven10:18
Kent ErikssonLerums SOK10:20
Bo KarlssonLjungskile FK10:22
Sören SvenssonSjövalla FK10:24
Anders MohlinIK Stern10:26
Yngve NilssonOK Gipen10:28
Lennart AnderssonGöteborgs SK10:30
Sten OlssonOK Alehof10:32
Kent KardellLjungskile FK10:34
Bengt JovikenIF Rigor10:36

D70

2 560 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva AlsinIK Ymer10:13
Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK10:15
Christina SchedwinIK Stern10:17
Rosa JohanssonIK Uven10:19

H70

3 040 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars MathiassonIK Stern10:00
Leif LöfTrollhättans SOK10:02
Christer WestbergIFK Göteborg10:04
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK10:06
Kenneth JohanssonTolered-Utby Ol-klubb10:08
Lennart AlmströmIK Stern10:10
Hans M CarlssonIFK Göteborg10:12
Sune MentorGöteborg-Majorna OK10:14
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK10:16
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:18

D75

2 030 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elvy BörjessonOK Alehof10:06
Ulla LindheIK Stern10:08
Inga PerssonOK Skogshjortarna10:10
Lillemor HallinOK Landehof10:12
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK10:14
Gunnel BörjessonIK Uven10:16

H75

3 040 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Roland BrandshageSävedalens AIK10:33
Stig-Ove TollIK Stern10:35
Karl-Axel JohanssonIK Uven10:37
Henrik HvoslefIK Stern10:39

D80

2 030 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marianne GrahnGöteborgs SK10:22
Lisa HedströmGöteborg-Majorna OK10:24

H80

2 560 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gösta CederinGöteborg-Majorna OK10:08

H85

2 030 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carl-Henrik HallbergIK Uven10:00

Inskolning

1 630 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Torbjörn KarlssonKungälvs OK09:27:43
Elias GranängKungälvs OK10:11:28
Albin  PeterssonOK Alehof10:20:07
Astrid FrickBOhus IF10:24:50
Julian FredrikssonOK Skogshjortarna10:33:34
Anton LundbergGöteborg-Majorna OK10:51:02
Samuel BäckmanIFK Göteborg11:04:31
Jonathan BäckmanIFK Göteborg11:04:36
Linnea NorellFrölunda OL11:10:35

U1

1 740 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Benjamin VinkOK Gipen09:55:41
Siri Krona Kungälvs OK09:59:52
Adeline SalekärrKungälvs OK10:07:51
Alvar HedenblomSjövalla FK10:09:18
Noah LjungkvistKungälvs OK10:11:16
Liam LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb10:24:15
Agnes BartlerKungälvs OK10:40:26
Love AnderssonSjövalla FK10:52:44
Alma NohleKungälvs OK10:56:39
Filip ÖstbergIK Uven11:06:32
Tilde ÖstbergIK Uven11:06:33
Emil WindevallSävedalens AIK11:08:27
Jonna Jodal GötforsGöteborg-Majorna OK11:15:54
Felix WeihardSävedalens AIK11:25:18
Moa LindgrenSävedalens AIK11:54:20
Gabriel SlättOK Alehof

U2

2 400 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Aina LarssonKungälvs OK09:59:28
Julia FrizillKungälvs OK09:59:29
Arvid HermanssonKungälvs OK10:03:47
Fredrik MartinssonNässjö OK10:07:10
Viggo NäsmanLerums SOK10:07:11
Malte AnderssonSjövalla FK10:09:47
Malva JarlKungälvs OK10:11:37
Albin LindkvistMarkbygdens OK10:15:00
Karl HedmanKungälvs OK10:18:52
Ludvig LindenauOK Alehof10:19:22
Alexander NilssonKungälvs OK10:21:13
Jesper NilssonKungälvs OK10:22:07
Linus WeihardSävedalens AIK10:37:42
Ludvig BerntssonKungälvs OK10:38:18
Ebba BartlerKungälvs OK10:39:09
Erik UnemanOK Alehof10:49:35
Alice NohleKungälvs OK10:59:12
Olle JohanssonIFK Göteborg11:03:58
Hjalmar StenKungälvs OK11:14:42
Liam SteenKungälvs OK11:14:46
Moa SteenKungälvs OK11:14:47

Öppen motion 1

2 390 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Siw PetterssonGöteborg-Majorna OK10:01:09
Rigmor SternöTolered-Utby Ol-klubb10:36:25
Clara LövgärdOK Alehof10:42:21
Ebba LövgärdOK Alehof10:44:44
Anna FrickBOhus IF11:00:31
Lukas RandåkerSjövalla FK11:00:45
Linda RandåkerSjövalla FK11:01:02

Öppen motion 3

2 740 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rune JungbjerGöteborgs SK09:47:16
Gun JohanssonOK Landehof09:48:45
Jan AndreassonLerums SOK09:49:07
Ingegerd FrickTrollhättans SK09:54:18
Hans AlvebrattLerums SOK09:59:21
Barbro AlvebrattLerums SOK09:59:47
Lisa GunnarssonLerums SOK10:07:18
Malin AlfredssonLerums SOK10:11:45
Johan ÖstlingKungälvs OK10:24:05
Lisa OttossonOK Landehof10:29:01
Rolf LundenmarkKFUK-KFUM IA Göteborg10:40:14
Lillemor GunnarssonOK Gipen10:41:11
Karin LindénFrölunda OL10:47:35
Krister WessmarkOK Flundrehof10:49:19
Ann-Christine BorgFrölunda OL10:58:40
Malin FridlundKlubblös11:01:06

Öppen motion 5

3 230 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kerstin LindbladSävedalens AIK09:47:56
Nina KastrupFK Herkules09:54:27
Fredrik KörleOK Landehof09:54:51
Pontus KastrupFK Herkules09:56:26
Caroline KarlssonTolered-Utby Ol-klubb09:59:42
Yves GänssingerGöteborg-Majorna OK10:00:18
Merete FreidlitzOK Landehof10:02:35
Hans BerglindFK Herkules10:03:01
In-Anna KnutsdotterKlubblös10:04:02
Anders BjörklundSjövalla FK10:12:18
Karin ErikssonGöteborg-Majorna OK10:12:30
Farzan AlavianghavaniniBorås GIF10:13:25
Johan LindkvistMarkbygdens OK10:15:06
Elisabet CullbrandMölndal Outdoor IF10:15:09
Axel CullbrandMölndal Outdoor IF10:15:10
Anna DavidssonKlubblös10:23:55
Peter DavidssonKlubblös10:23:55
Per RydingTolered-Utby Ol-klubb10:24:04
Martin AlfredssonKlubblös10:27:04
Ching-Pei ChenTrollhättans SK10:37:21
Erik GustafssonDegerfors OK10:41:06
Maria LarssonDegerfors OK10:41:08
Annika WessmarkOK Flundrehof10:47:46
Anders LindénFrölunda OL10:48:23
Jonas LarssonKlubblös10:51:20
Andreas NäsmanLerums SOK10:53:12
Camilla BorgFK Herkules10:58:01
Linda ÖstbergIK Uven11:06:49
Torbjörn NyströmTrollhättans SOK11:16:40
Maria ÅbergOK Landehof11:18:21
Martin AgrérIK Uven11:19:00
Anna LindenauOK Alehof11:23:44
Carl AlvelidKalmar OK11:31:44
Jenny AnderssonÄtrans IF11:32:39
Lovisa ÅrebäckGöteborg-Majorna OK
Henrik ÅslundIK Uven

Öppen motion 7

3 000 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sten-Åke NilssonOK Alehof09:45:56
Lisbeth BergagårdTolered-Utby Ol-klubb09:47:50
Mårten SvenssonOK Gipen09:49:42
Birgit LjungOK Gipen09:49:44
Anna KörleOK Landehof09:51:36
Anders LammFrölunda OL09:57:00
Daniel ValentinGöteborg-Majorna OK09:57:22
Percy KarlssonSävedalens AIK10:02:24
Lotta NybergOK Alehof10:02:28
Sven ErikssonOK Landehof10:02:41
Kjell EhrencronaIK Göteborg10:02:52
Isabell HåkanssonIK Uven10:03:07
Mats HanssonOK Alehof10:04:05
Kjell TorberntssonOK Alehof10:04:57
Joakim ÅkessonOK Landehof10:05:10
Sten BlomströmIK Stern10:05:20
Stig WallermanBorås GIF10:07:03
Mats LarssonTrollhättans SOK10:07:31
Mikael AlfredssonLerums SOK10:13:06
Gunnar JönssonGöteborg-Majorna OK10:19:04
Daniel TorstenssonGöteborgs SK10:21:22
Lars TorstenssonGöteborgs SK10:21:59
Camilla RydingTolered-Utby Ol-klubb10:22:53
Fredrik PerssonFK Åsen10:23:50
Marie NilssonTolered-Utby Ol-klubb10:24:19
Mikael FjällborgStenungsunds OK10:26:01
Lisa AxelssonHjobygdens OK10:27:05
Kerstin SvenssonTrollhättans SOK10:31:23
Bo  CederlövKFUM Örebro OK10:34:05
Maria AlfredssonTrollhättans SOK10:36:45
Lars-Erik GaddeGöteborg-Majorna OK10:38:05
Anders SternöTolered-Utby Ol-klubb10:38:50
Eva-lotta WestbergGöteborg-Majorna OK10:39:19
Karin CederlövKFUM Örebro OK10:41:00
Nils-Erik GunnarssonOK Gipen10:43:12
Malin Sjölund OlssonGöteborg-Majorna OK10:43:41
Anna LövgärdOK Alehof10:44:44
Mia JodalGöteborg-Majorna OK10:44:49
Annika KuhlinGöteborg-Majorna OK10:48:55
Fredrik WessmarkOK Flundrehof10:50:22
Maria NorellFrölunda OL11:10:34
Kasper BergströmKlubblös11:12:14
Peter ElvingssonKlubblös11:16:07
Maria ElvingssonKlubblös11:18:48
Anders LarssonVänersborgs SK11:21:28
Jon JonssonGöteborgs SK11:25:29
Olle PenttinenIFK Hedemora OK11:29:44
Viktor TorstenssonÄtrans IF11:32:21
Johanna GrimåsGöteborg-Majorna OK11:32:54
Alexander BengtssonGöteborg-Majorna OK11:33:11

Öppen motion 8

4 740 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK09:45:13
Magnus BrobackOK Flundrehof09:54:24
Janneke SnijderIK Uven10:04:10
Marcus SvenssonFK Boken10:06:56
Erik SkoglundKlubblös10:10:33
Erik BengtssonOK Skogsfalken10:11:21
Peter GrahnHestra IF10:13:03
Johan PerssonOK Skogsfalken10:13:25
Erik RuotsalainenFrölunda OL10:19:24
Arjan SnijderIK Uven10:20:31
Erik ÖstlingKungälvs OK10:25:08
Johnny HålsjöGöteborg-Majorna OK10:28:29
Victor AxbomOK Landehof10:30:15
Tobias AnderssonGöteborgs Skidklubb10:33:12
Svante LundgreKlubblös10:35:12
Aron DavidssonUddevalla OK10:36:42
Olle MellvournKlubblös10:37:20
Anders FrickTrollhättans SK10:38:21
Anders LövgärdOK Alehof10:42:21
Johan BertsOK Alehof10:43:39
Jonas NybergOK Alehof10:53:27
Agneta TörnkvistIK Uven11:00:38
Patrik NilssonVänersborgs SK11:05:28
Erik FrickBOhus IF11:06:27
Johan ÅbergOK Landehof11:18:16
Daniel SjölundGöteborg-Majorna OK12:02:20
Johan AlbråtenKlubblös
Axel NiklassonIK Uven

Annonser

Mila