Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ungdomsserien

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomsserien
Arrangörsorganisation: Hultsfreds OK
Datum: torsdag 26 maj 2016

Insk

1 110 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
58239225Liv JohanssonVimmerby OK18:19:28
7024788Stina SvenssonVimmerby OK18:54:39

H10

1 180 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16426285Hjalmar Karlsson hjMålilla OK17:57:55
38426284Emil BillingMålilla OK18:03:16
39248239Vilgot Pernius  hjMålilla OK18:06:36
50341687Lukas SvenssonSOK Viljan18:09:24
40362431Emrik Eveborn  hjSOK Viljan18:10:25
479070920Elias HedHultsfreds OK18:13:38
5728240Hugo AssagårdHultsfreds OK18:15:35

H12

1 620 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
528247Kalle JohanssonHultsfreds OK17:40:19
72094496Niklas HillströmVimmerby OK17:52:40
28234681Henrik Axelsson  hjMålilla OK18:00:09
49341686Kasper SvenssonSOK Viljan18:09:27
367171104Gustav EvebornSOK Viljan18:11:29
462088526Theo LövdahlSOK Viljan18:17:27
512054903Emil KreutnerSOK Viljan18:19:55
54431219Albin AssagårdHultsfreds OK18:21:12

H14

1 960 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
142065165Olle ErlandssonSOK Viljan17:54:48
182075461Oskar SnickarsVimmerby OK18:05:09
317030109Axel EvebornSOK Viljan18:07:36
231906003Johan HanssonSOK Viljan18:09:02
242067101Emil WahlströmSOK Viljan18:14:26

H16

2 470 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4656865Filip AnderssonHultsfreds OK17:32:52
628235Pelle JohanssonHultsfreds OK17:40:05
211011113Isak HultbergSOK Viljan18:07:37
60444260Lukas KvistHässleby SOK18:19:05

Bana A

2 820 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3249529Alexander FogelMålilla OK17:41:43
2540831Linus KarlssonMålilla OK17:44:03
117203833Daniel AxelssonMålilla OK17:50:42
127203832Leif AxelssonMålilla OK17:54:27
1710729Carola BillingHultsfreds OK17:55:46
13690220Rickard DanielssonVimmerby OK18:06:27
53690828Elisabeth DanielssonVimmerby OK18:11:45
5526877Jonas AxelssonMålilla OK18:13:11
4828239Martin HedHultsfreds OK18:14:28
68981222Pontus ErlandssonSOK Viljan18:16:18
59444253Torbjörn KvistHässleby SOK18:18:23
567661224Tony ZetterströmMålilla OK18:24:43
71748185Gunnar EnbergMålilla OK18:25:09
61600419Gunnar KarlssonMålilla OK18:30:39
669990311Moa ErlandssonVimmerby OK18:41:58

Bana B

1 970 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9449503Anneli ArvidssonVimmerby OK17:53:17
8960905Emelie AnderssonHultsfreds OK17:55:44
42241573Arne ErlandssonSOK Viljan18:05:59
2528238Gunilla SävenstrandHultsfreds OK18:08:03
41443330Johan EvebornSOK Viljan18:29:33
62431212Patrik WahlströmSOK Viljan18:33:41
6528250Lina MellbergMålilla OK18:37:00

Bana C

1 500 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452075486Ingrid SnickarsSOK Viljan18:06

D10

1 180 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1726866Saga Karlsson  hjMålilla OK17:57:54
26426282Ida Billing  hjMålilla OK17:59:45
2728236Molly AinemoHultsfreds OK17:59:59
3226870Hanna Axelsson  hjMålilla OK18:00:07
2928245Lili StrömmertHultsfreds OK18:01:19
34426288Alma Träff  hjMålilla OK18:03:49
3726867Alva Johansson  hjMålilla OK18:04:44
1526845Amalia ErlandssonSOK Viljan18:05:29
6724791Agnes ErlandssonVimmerby OK18:47:20
69435795Ebba SkullmanLinköpings OK18:51:51

D12

1 620 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
33997036Vendela SturekSOK Viljan18:10:09
52451078Emma RindstigSOK Viljan18:12:50
35341682Klara HultbergSOK Viljan18:15:06

D14

1 960 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
227020224Elin RindstigSOK Viljan18:10:52
197030214Stina LindSOK Viljan18:12:12
20435885Elin JohanssonSOK Viljan18:24:48
432083990Tuva LövdahlSOK Viljan18:28:03

D16

2 470 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10928000Julia ArvidssonVimmerby OK17:53:29
30341696Vilma PetterssonSOK Viljan18:19:52

Annonser

Mila