Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Lång-KM

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Lång-KM
Arrangörsorganisation: IFK Mora OK
Datum: söndag 12 juni 2016

D16

4 440 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00
9000513Emelie BrudinIFK Mora OK11:00
9000228Katrin SjödénÄlvdalens IF OK11:00
9005565Moa Sjösten AnderssonIFK Mora OK11:00
9011129Thea Sjösten AnderssonIFK Mora OK11:00

H16

4 440 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00

D14

3 120 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00

H14

3 120 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00
1030619Albin GezeliusIFK Mora OK11:00

D12

2 470 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00

H12

2 470 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00
9040611Linus SjödénÄlvdalens IF OK11:00

D10

2 000 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00

H10

2 000 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00
810915Edvin ErikssonIFK Mora OK11:00

D45

4 440 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00
39774Karin ErssonIFK Mora OK11:00
8630877Berit GummusIFK Mora OK11:00
46888Yvonne SjödénÄlvdalens IF OK11:00

H45

5 670 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00
9660306Bengt AnderssonIFK Mora OK11:00
36592Stefan AnderssonIFK Mora OK11:00
9700106Olof ErikssonIFK Mora OK11:00
228735Peter SjödénÄlvdalens IF OK11:00
421876Thomas SparrIFK Mora OK11:00
12613Johan TryggIFK Mora OK11:00

D55

3 120 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00
342407Siv SvahnIFK Mora OK11:00

H55

4 440 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00
217406Lars AmbrosiussonIFK Mora OK11:00
9540901Arne HolmerIFK Mora OK11:00
9601112Hans-Peter OlssonÄlvdalens IF OK11:00
450816Anders ThoméeIFK Mora OK11:00
600518Erik WadmanIFK Mora OK11:00
205074Anders ÖbergIFK Mora OK11:00

D65

2 410 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00
714542Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK11:00

H65

3 120 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00
9510700Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK11:00
42309Olle AnderssonIFK Mora OK11:00
44611Anders ClaessonIFK Mora OK11:00
547063Stanley HolmerIFK Mora OK11:00
2075305Yngve KarlssonIFK Mora OK11:00
Ingemar LindIFK Mora OK11:00
37034Lars-Erik TjäderIFK Mora OK11:00

D75

2 410 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00

H75

3 120 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00
37020Tore SöderstenIFK Mora OK11:00

H17-44

7 240 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00
800504Erik ErikssonIFK Mora OK11:00
205086Peter FredricsonIFK Mora OK11:00
676788Per HolmIFK Mora OK11:00
9981114Axel JutterströmIFK Mora OK11:00
9031986Andrey LamovIFK Mora OK11:00
560219Linus RappIFK Mora OK11:00

D17-44

5 670 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vakant - -11:00
17120Kristin E KarlssonSOK Aneby11:00
950202Hanna ErikssonIFK Mora OK11:00
930515Anna GunnarsIFK Mora OK11:00
870710Sara HodlerIFK Mora OK11:00
9980813Carolina OlssonÄlvdalens IF OK11:00
714111Magdalena OlssonIFK Mora OK11:00
732555Evgeniya RyapolovaIFK Mora OK11:00

Annonser