*** Instance-specific ***

Startlista för 5-Kvällars

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: 5-Kvällars
Arrangörsorganisation: Lidköpings VSK
Datum: tisdag 12 juli 2016

Öppen motion 1

2 020 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
417636Bernt Åke AhlMariestads FK17:48:38
445450Emma AhlénIF Hagen17:53:11
229797Albin PaulssonIstrums SK17:57:33
2058981Nora KällIK Gandvik18:03:58
9080318Alfred FärdigLidköpings VSK18:05:58
9100308Melker FärdigLidköpings VSK18:07:54
441226Johan AnderssonIK Gandvik18:08:50
980006Anna AnderssonIK Gandvik18:08:52
19290Margit RybergOK Klyftamo18:10:21
19292Bertil RybergOK Klyftamo18:14:38
441104Hannia örjessonLidköpings VSK18:15:31
2084111Alvin DalinIK Gandvik18:20:08
208990Birgitta AnderssonFrämmestads IK18:49:29
2083794Oscar PetterssonFrämmestads IK18:49:31
441289Rose-Marie AnderssonIK Gandvik
2058973Theo PolzerIK Gandvik

Öppen motion 3

3 140 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
25637Britt-Marie RydbergIstrums SK17:51:52
445469Linus AhlénIF Hagen17:56:11
9450925Birgit LjungOK Gipen18:00:18
7201150Philip VibergRyda SK18:01:42
25180Elisabeth FärdigLidköpings VSK18:07:12
2058978Elsa KällIK Gandvik18:11:23
452956Molly HögIK Gandvik18:11:25
7050122Elsa SödervallIK Gandvik18:13:27
421599Eva JohanssonLidköpings VSK18:13:48
680712Anneli AnderssonIK Gandvik18:13:50
2052751Karl-Eric BackmanLidköpings VSK18:15:30
443268Elin DanielssonIstrums SK18:30:09
260972Birgitta LarssonRyda SK18:34:46
2058939Felix PolzerIK Gandvik

Öppen motion 7

3 030 m, 69 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19265Knut HöökOK Klyftamo17:46:19
263612Carina WallgrenIstrums SK17:47:30
352775Jan Krister Jose LarssonFrämmestads IK17:48:39
448499Anita NordbergOK Klyftamo17:49:24
229716Anders Douglas H NilssonIstrums SK17:49:58
449270Victor ArvesvedTibro OK17:50:37
204693Åke NordbergOK Klyftamo17:51:19
25613Lars WahlströmIstrums SK17:52:20
19267Ulla HöökOK Klyftamo17:52:41
25611Sigvard OskarssonIstrums SK17:57:53
19278Kristina LarssonOK Klyftamo17:59:02
227019Stig-Olof PetterssonLidköpings VSK18:00:10
228710Åsa EkbergLidköpings VSK18:00:40
9441112Mårten SvenssonOK Gipen18:00:57
260994Anders Ebbesson- -18:01:25
260993Maria AhlbergRyda SK18:01:28
441206Rune BrandshageIK Gandvik18:01:50
1133555Lena MarkendahlOK Klyftamo18:02:28
12606Maria SanderiLidköpings VSK18:02:42
341772Rune PetterssonFrämmestads IK18:03:44
2058965Pernilla LundbergIK Gandvik18:04:25
1413010Ingrid JessenFrämmestads IK18:04:41
409544Hans EkbergLidköpings VSK18:05:55
37114Lennart KarlssonRyda SK18:06:09
37220Birgitta KarlsonRyda SK18:06:14
19291Anna-Karin RybergOK Klyftamo18:06:43
1971010Sara HägnanderLidköpings VSK18:06:54
408566Emil ZettergrenLidköpings VSK18:06:56
783359Magnus LundIK Gandvik18:07:21
1441111Eva HägnanderLidköpings VSK18:07:36
452901Carina NilssonIK Gandvik18:08:56
441208Wilma LindqvistIK Gandvik18:08:58
9800408Mattias FärdigLidköpings VSK18:09:04
25660Jan AlbertssonIstrums SK18:09:36
2052779Anders SwedinLidköpings VSK18:10:14
722005Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK18:10:18
2058928Elin KällIK Gandvik18:11:27
2058908Hjalmar KällIK Gandvik18:11:29
241661Roger AnderssonOK P418:11:38
260988Ove BranellRyda SK18:12:13
7480322Stig JohanssonFalköpings AIK OK18:13:21
2084108Alice SödervallIK Gandvik18:13:34
542201Tove ErikssonRyda SK18:13:58
452954Sofi AnderssonIK Gandvik18:14:25
260979Fredrika ErikssonRyda SK18:14:58
441188Mats JohanssonLidköpings VSK18:15:09
36474Åke HermanssonRyda SK18:15:21
519400Helena SödervallIK Gandvik18:15:55
2052774Jeanette BuuschLidköpings VSK18:16:06
710911Carl-Erik FogelstrandRyda SK18:17:17
570330Rolf EckermarkGöteborg-Majorna OK18:18:30
347295Jan-Eric ThelinLidköpings VSK18:21:05
1030501Oskar DahlinIK Gandvik18:22:50
225176Kaj AbrahamssonFrämmestads IK18:23:06
2060712Anna JohanssonFrämmestads IK18:23:29
2087240Magnus KarlssonRyda SK18:24:11
38309Elisabeth FredrikssonGudhems IF18:26:27
855980Karin HolmFalköpings AIK OK18:31:46
2065294Emil SelmossonLidköpings VSK18:33:00
9030415David AlménTrollhättans SOK18:34:55
1208206Thea KarlssonRyda SK18:35:15
1117884Johanna KarlssonRyda SK18:36:15
1990211Natalie LarssonRyda SK18:37:29
433752Therese SvantessonOK Klyftamo18:41:11
610310Tomas AnderssonTrollhättans SOK18:41:24
7703130Torbjörn Peter VikstrandOK Klyftamo18:47:35
441169Ulrika LarssonLidköpings VSK18:56:26
263087Mikael HallbergLidköpings VSK18:57:45
427019Emma EkbergLidköpings VSK18:59:47

Öppen motion 8

5 000 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9711017Ella JohanssonTibro OK17:50:35
16214Gert JohanssonIK Gandvik17:54:14
445426Nina AhlénIF Hagen17:56:20
782020Gebru MahariOK Klyftamo17:56:44
508805Sten OlssonOK Klyftamo17:56:46
448763Håvard HoelGudhems IF17:57:24
19279Jenny LarssonIstrums SK17:58:06
540201Monica AbrahamssonGudhems IF17:59:19
2050986Daniel JohanssonRyda SK18:01:40
722009Håkan SanderiLidköpings VSK18:01:46
530316Jan-Åke EmilssonGudhems IF18:02:05
1580612Mona ÅkermanValbo AIF18:03:26
25184Per-Erik SvenssonLidköpings VSK18:03:30
1393073Robert JessenFrämmestads IK18:03:51
345100Oskar KarlsonLidköpings VSK18:04:38
2088967Monica JohanssonIK Gandvik18:04:57
452935Peter SvenssonIK Gandvik18:05:46
452985Ulrika GöhleIK Gandvik18:05:50
2059000Johan KällIK Gandvik18:08:51
39745Göran JohanssonIK Gandvik18:09:57
260956Kerstin AnderssonRyda SK18:10:48
550913Elise JohanssonFalköpings AIK OK18:10:53
452946Tommy HögIK Gandvik18:13:54
8399399Magnus SödervallIK Gandvik18:16:33
441108Niklas KarlssonKlubblös18:21:27
7202465Nils GustavssonLidköpings VSK18:21:49
790707Malin SörstrandIstrums SK18:22:42
2060799Elin JohanssonFrämmestads IK18:23:11
204685Ingemar RosOK Klyftamo18:29:31
441970Jens DanielssonIstrums SK18:30:07
1034291Tobias KarlssonRyda SK18:36:35
38338Peter RavnellGudhems IF18:42:21
433751Kristina PatrikssonOK Klyftamo18:45:36
209140Nils PatrikssonOK Klyftamo18:46:58
2104374Tony GustavsenIstrums SK18:53:01
427020Claes EkbergLidköpings VSK18:54:21
15694Urban BarkIF Hagen19:02:14

Öppen motion 9

6 040 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
260977Andreas BranellRyda SK17:52:54
260970Tommy StenkvistRyda SK17:54:07
445497Greger AhlénIF Hagen17:55:44
9439473Alva SonessonFalköpings AIK OK17:56:51
9970930Jesper LindströmIF Hagen17:59:17
750422Jan HjortFalköpings AIK OK18:00:05
522290Peter AnderssonOK Klyftamo18:00:22
8007788Anders FranzénLidköpings VSK18:01:58
2052754Karl-Mikael SvenssonLidköpings VSK18:02:59
341041Jonas NiklassonFalköpings AIK OK18:03:47
651105Lars KarlssonValbo AIF18:04:49
42448Oskar DalströmOK Klyftamo18:05:00
870414Stefan JonssonMalungs OK Skogsmårdarna18:07:19
15663Mikael PetterssonIK Gandvik18:07:46
259501Lars LandströmLånghundra IF18:10:24
451830Michael PerssonIF Hagen18:21:33
730628Magnus DahlinIK Gandvik18:22:29
431345Patrik WallinFalköpings AIK OK18:23:56
931338Andreas JonssonIK Gandvik18:25:07
7720209Kristoffer SidebyGöteborg-Majorna OK18:29:24
38360Jan LindströmIK Wilske18:30:35
25781Lasse Karlsson-LodIstrums SK18:42:07
431232Mattihas KjellFrämmestads IK18:57:11
760408Anders PåhlmanIstrums SK19:09:45

Annonser