Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Gnestatrippeln, MtbO

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Gnestatrippeln, MtbO
Arrangörsorganisation: OK Klemmingen
Datum: måndag 1 maj 2017

D21

4 880 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8200385Nadia LarssonFredrikshofs IF Skid & OK12:00:30
19633Sonia RodiéreIFK Lidingö SOK12:00:58
8031841Rebecka HylanderNyköpings OK12:54:01
972000Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF13:43:59

H21

4 940 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
229255Christofher RamströmSträngnäs-Malmby OL12:07:00
9873333Henrik LundgrenCentrum OK13:02:01
924412Martin JanssonOK Rodhen13:06:00
53282Zdenek LiscinskyTullinge SK13:09:01
9690430Erik ErnstssonFinspångs SOK13:16:01
9010426Joel ErnstssonFinspångs SOK13:21:00

H20

4 500 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1399752Joakim SkärlénHaninge SOK12:47:00
9200680Martin SkärlénHaninge SOK13:25:16

D16

3 720 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452144Wilma LarssonOK Tor13:07:31
1020709Josefine JonssonOK Tor13:23:00
8010412Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK13:35:48

H16

3 720 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8110319Linus AlbinssonIFK Enskede12:19:02

D14

2 900 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9030621Caroline GuttkeNyköpings OK12:15:37

H14

2 900 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2078279Björn RennerOK Södertörn12:23:00
9030929Edvin HellstenNyköpings OK12:29:03
9030501Axel LindgrenNyköpings OK12:35:32
9040131Emil BrunbergNyköpings OK12:36:31
442111Johan FochsenWaxholms OK13:32:30
449620Viktor ZillingOK Södertörn

D12

2 050 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9050105Sofia TunessonSkogspojkarnas OK12:07:30
9060223Elsa BrunbergNyköpings OK12:36:01
9060923Filippa GuttkeNyköpings OK12:47:30
450611Kajsa WallinSträngnäs-Malmby OL12:51:32
940316Elvira BjörnbergVästerås SOK13:11:00
7203736Ida ErnstssonFinspångs SOK13:17:31
2800833Ellen TrofastTjällmo-Godegårds OK13:20:30

H12

2 050 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1061201Rasmus ÖbergOK Hällen13:07:01
1815Johannes JakobssonOK Klemmingen13:08:00
2065399Jacob PåledalOK Roxen13:14:32
8050707Niklas ErlandssonOK Södertörn13:15:30
7050818Rasmus HedarOK Tor13:16:30
2048648Jens FochsenWaxholms OK13:33:31
330931Hannes MogensenOK Ravinen

D10

2 050 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
409880Lovisa BjörnbergVästerås SOK13:14:02

H10

2 050 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450339Sixten WallinSträngnäs-Malmby OL12:46:09
1070716Oscar LennellSträngnäs-Malmby OL12:46:31
8071106Petter FochsenWaxholms OK12:51:01
353970Ted LagerströmAttunda OK13:06:30
7070210Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK13:18:30
7071209Wilmer HagrotTäby OK13:39:27

D40

4 500 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
350701Monica GustafssonEskilstuna OL12:03:31
2109299Ingela LiwellSödertälje-Nykvarn OF12:04:30
2063858Susanne JacobsonFrölunda OL12:05:31
1971810Maria BroströmOK Denseln12:20:40
2050737Daniela RennerOK Södertörn12:23:30
Linda RinaldoOK Tor12:24:30
674199Malin AlbinssonIFK Enskede12:28:01
560314Annika OhlssonÄrla IF12:45:31
2050861Cecilia FochsenWaxholms OK12:53:00
426991Stina BjörnbergVästerås SOK13:11:59
28090Emma TrofastTjällmo-Godegårds OK13:13:27
690208Katarina OlssonOK Tor13:18:00
770701Andrea BalakovaNyköpings OK13:20:00

H40

4 880 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
446084Anders GalinSurahammars SOK12:00:00
7721014Mikael GuttkeNyköpings OK12:01:30
25694Thomas AnderssonVästerås SOK12:04:01
680226Per-Ola ThuressonOK Tylöskog12:33:16
9730321Mathias LindgrenNyköpings OK12:35:05
217634Janne SkarnerLeksands OK12:41:52
680506Peter AlbinssonIFK Enskede12:48:01
681203Christer LinderborgKöping-Kolsva OK12:59:29
249156Daniel BjörnbergVästerås SOK13:13:00
1394097Sören Nilsson PåledalOK Roxen13:15:08
1691103Anders EkingeOK Motala13:19:01
720516Jörgen JonssonOK Tor13:22:30
645502Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK13:23:31
2050876Erik FochsenWaxholms OK

D50

3 720 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7671221Marie HedarOK Tor13:17

H50

4 500 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2048760Peter LöfqvistSOK Aneby12:02:00
438384Anders PalmqvistOK Tylöskog12:02:30
682287Michael JacobsonFrölunda OL12:05:00
9997599Erik NylundStockholm Multisport Klubb12:06:31
450217Claes RennerOK Södertörn12:25:09
19469Hans OlsénSundbybergs IK12:31:20
226513Håkan BernSträngnäs-Malmby OL12:37:13
2079698Ian HamiltonNyköpings OK12:49:33
1965008Christer BroströmOK Denseln13:29:02
438672Gunnar SkärlénHaninge SOK13:44:31
437288Staffan ZillingOK Södertörn

D60

3 850 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
30694Pia-Lena PutkonenTullinge SK12:34

H60

3 850 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1510115Mats GärlingStjärnhovs OK 6512:03:00
8450718Bengt AnderssonSöders-Tyresö12:06:01
8195512Anders AsplundJärla Orientering12:11:16
249214Bo SegerEskilstuna OL12:42:52
9430302Ronny HedlundOK Södertörn12:50:02
449852Kurt NensénOK Måsen12:53:32
570108Kenneth LarssonKöping-Kolsva OK13:00:00
417620Jan LindgrenOK Södertörn13:00:32
28470Lars-Gunnar AndénSödertälje-Nykvarn OF13:01:31
550603Torbjörn BergmanSnättringe SK13:30:02
570427Lars HagrotTäby OK13:40:28

Öppen motion 1

2 050 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2075178Victor JacobsenOK Måsen12:02:06
7511072Jens JacobsenOK Måsen12:03:20
7050714Wilhelm TengrothOK Måsen12:03:55
1813Mia LagerströmAttunda OK13:06:19
9060510Cajsa AleniusNyköpings OK13:12:41

Öppen motion 5

3 850 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
444575Gemma NilssonOK Tjärnen12:01:17
444507Mattias NilssonOK Tjärnen12:01:31
29840Anders RunanderTrosabygdens OK12:59:22

Öppen motion 8

4 940 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
711400Emma IsakssonSödertälje-Nykvarn OF12:00:29
444518Gabriel FogelsjööOK Älvsjö-Örby12:05:29
790129Sara ÖbergOK Hällen12:05:44
671201Joakim GimholtTrosabygdens OK12:08:32
2093560Peter FahlstedtSkogspojkarnas OK12:12:24
443363Per SkyllbergOK Klemmingen12:21:42
408793Stefan PetterssonSödertälje-Nykvarn OF12:29:58
940310Moa Leijon LindKlubblös12:47:15
2104239Anna BringbySödertälje-Nykvarn OF12:51:57
18842Petra SundströmCentrum OK12:53:47
7612020Arvid RinaldoOK Tor13:08:58
350711Anette LarssonOK Tor13:09:20
2048705Mona LöfqvistSOK Aneby13:10:14
1050105Mattias TunessonSkogspojkarnas OK13:36:31
23722Olof SundstedtKlubblös13:47:57

Annonser

Mila