Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för SM, medel, final, publiktävling

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: SM, medel, final, publiktävling
Arrangörsorganisation: OK Tisaren
Datum: lördag 23 september 2017

D21

3 680 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Klara ElmbladBredaryds SOK10:00:04
Lena Karlsson HolmerIFK Mora OK10:02:02
Josephine RegnellVäxjö OK10:04:03
Katarina ÖstbergBredaryds SOK10:05:03
Amelia SkalbergBredaryds SOK10:07:03
Kristina SpångbergLunds OK10:15:04
Emma LingIK Hakarpspojkarna10:26:03
Emma JohanssonKristinehamns OK10:28:05
Amanda JohanssonKristinehamns OK10:29:05
Agnes AdolfssonEksjö SOK10:36:03
Catherine TaylorOK Södertörn10:40:04
Ingela ErikssonGävle OK10:47:04
Petra EklundLunds OK10:51:03
Josefine HöögHagaby GoIF Örebro10:52:04
Maria GustafssonHagaby GoIF Örebro11:01:04
Elisabet HalvarssonKFUM Örebro OK11:02:03
Therese KorkeakoskiOK Milan11:04:05
Eva GustafssonHagaby GoIF Örebro11:07:04
Elin VinbladHagaby GoIF Örebro11:08:04
Malin JacobsonOK Tor11:20:03
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK11:21:03
Annica KristofferssonAlmby IK11:43:08
Emelie LarssonÄrla IF11:51:03
Jenny RunessonGöteborg-Majorna OK11:53:03
Kristin JacobsonKFUM Örebro OK12:20:03
Jennie AnderssonGöteborg-Majorna OK12:31:05
Karna ThorssonOK Linné12:50:04
Charlotte LindkvistLeksands OK12:54:02
Maria BoisLeksands OK12:56:12

H21

4 570 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emil TellsénOK Roxen10:00:02
Simon EngelHässleholms OK10:27:03
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro10:30:03
Johan LövgrenDegerfors OK10:44:03
Henrik FlordalKatrineholms OK10:52:03
Jesper MelinGarphyttans IF10:53:04
Axel FlordalKatrineholms OK10:54:03
Mattias JohanssonBergnäsets AIK10:55:03
Marcus HalvarssonKFUM Örebro OK11:06:02
Oskar ArleboKFUM Örebro OK11:18:03
Erik HarlénKFUM Örebro OK11:23:05
Petter WikströmOK Tisaren11:31:01
Lars DragerydÄrla IF11:50:02
Andreas HöyeFredrikstad SK11:53:04
Tobias KarlssonHagaby GoIF Örebro11:55:03
Martin SedströmKFUM Örebro OK12:22:16
Ken PeetersOK Linné12:47:02
Mathias JanssonHagaby GoIF Örebro12:53:14
Håkan PeterssonIFK Göteborg

D20

3 610 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kajsa JohanssonJönköpings OK10:16:06
Klara MandahlOK Linné11:21:05
Elsa AnderssonDomnarvets GOIF

D18

3 620 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Moa KarlssonStorviks IF10:00:05
Vilma BergerDomnarvets GOIF
Carolina ErikssonOK Milan

H18

3 620 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav NirvinHaninge SOK10:26:03

D16

3 620 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb10:20:04
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:30:11
Ida JohnssonOK Kåre10:35:04
Klara PerssonHalmstad OK10:50:06
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF11:11:31
Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK11:21:02
Sofie FranzénAlmby IK11:34:02
Moa HjorthDomnarvets GOIF

H16

3 620 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hugo EricssonVäxjö OK10:09:02
Erik LingIK Hakarpspojkarna10:15:02
Anton BörjessonOK Måsen10:31:03
Johan MårtenssonOK Skogsstjärnan10:43:01
David MårtenssonGarphyttans IF11:13:02
Christopher AnderssonVingåkers OK11:17:03
Henrik FranzénAlmby IK11:23:03
Anton HolmOK Djerf11:42:05
Oscar IngvarssonLindebygdens OK11:54:21
Johannes GreenAlmby IK11:57:01
Rasmus PetterssonOK Djerf12:00:02
Linus MalmKFUM Örebro OK12:09:03
Marcus KlaseniusKFUM Örebro OK12:13:03

D14

3 240 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sandra LingIK Hakarpspojkarna10:14:03
Hanna AlsiöIF Hagen10:20:02
Karin LindgrenKFUM Örebro OK10:26:04
Julia BergKFUM Örebro OK10:34:05
Emilia JohnssonOK Kåre10:38:01
Emma WahlströmOK Djerf10:44:04
Jonna LindbladOK Djerf10:45:01
Erika HolmbergOK Tylöskog11:07:03
Matilda HolmOK Djerf11:29:05
Sofie BodinAlmby IK
Ellen PelanderOK Djerf

H14

3 240 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:23:01
Jonatan KraftAlmby IK11:28:05
Oskar VikströmSundsvalls OK11:29:02
Jonatan GreenAlmby IK11:40:02
Anton ErikssonOK Milan12:24:03
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK
Anton KruseKFUM Örebro OK
Eskil WidehagSundbybergs IK

D12

2 510 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Klara SkunckeTäby OK10:22:07
Olivia EngelOK Ravinen10:28:02
Johanna BergKFUM Örebro OK10:33:04
Maja KarlssonKatrineholms OK10:52:04
Julia GustafssonKFUM Örebro OK11:19:01
Julia AnderssonOK Tor11:23:03
Ella JacobsonOK Tor11:28:02
Isabella HolmOK Djerf11:29:05
Nelly MårtenssonGarphyttans IF11:34:02
Emelie DjerfGarphyttans IF11:43:07
Elsa GustafssonOK Tylöskog12:20:00
Love EklundOK Tylöskog

H12

2 510 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rasmus DoeringGarphyttans IF10:29:03
Hjalmar AxelssonFK Göingarna10:31:01
Måns BergqvistGarphyttans IF10:44:07
Viggo HolmbergOK Tylöskog11:07:01
Daniel KraftAlmby IK11:09:01
Olle MalmKFUM Örebro OK12:10:03
Albin KlaseniusKFUM Örebro OK12:12:01
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK

D10

2 200 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Irma WidehagSundbybergs IK10:22:07
Elin DoeringGarphyttans IF10:28:02
Joline PetriOK Djerf10:31:06
Astrid KraftAlmby IK11:09:03
Lovisa ThybeckLindebygdens OK12:13:03
Cecilia ErikssonOK Milan12:24:03
Hilda BrantvallOK Denseln
Emma SeguraKFUM Örebro OK

H10

2 200 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel LindbladOK Djerf10:12:09
Emil LingIK Hakarpspojkarna10:14:03
Oscar KristofferssonAlmby IK10:19:00
Oliver ArnessonLindebygdens OK10:23:04
Oliver JohnsonLindebygdens OK10:24:01
Alvin LundgrenVäxjö OK10:33:02
Linus Bodin-LiliegrenOK Djerf11:08:03
Axel ThybeckLindebygdens OK11:22:02
Edvard PelanderOK Djerf11:24:01
Ted NilssonKFUM Örebro OK12:23:02
Edwin WedinNAIS Orienteringsklubb12:36:04
Amandus KraftAlmby IK13:05:30
Olle HaglundGarphyttans IF

D35

3 620 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna NorströmKFUM Örebro OK12:23:04
Sara HelanderDomnarvets GOIF12:50:58

D40

3 610 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin WiklundAlmby IK10:29:06
Karin JohnssonOK Kåre10:37:03
Sofia CarlssonLindebygdens OK11:06:27
Karin KraftAlmby IK11:09:07
Monica AnderssonVingåkers OK11:18:05
Stina BorängSnättringe SK11:34:15
Anna BogrenHagaby GoIF Örebro12:01:03
Lena WesterlundOK Djerf12:06:03
Jenny JohanssonKFUM Örebro OK12:40:04

H40

4 130 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus HjalmarssonAskersunds OK10:26:07
Niklas DoeringGarphyttans IF10:29:04
Patrik JohnssonOK Kåre10:33:06
Henrik GustafssonKFUM Örebro OK10:47:05
Tony HolmbergOK Tylöskog11:07:04
Anders PelanderOK Djerf11:31:05
Mikael BlessbornDomnarvets GOIF12:40:35

D45

3 020 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ylva OlmKils OK10:10:04
Anna NordströmKils OK10:23:05
Helena AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:27:05
Louise AxelssonFK Göingarna10:33:05
Camilla EngelOK Ravinen10:41:05
Maria BogrenIF Hagen10:50:05
Ulrika SanderOK Milan11:06:05
Gabriella WennblomHagaby GoIF Örebro11:14:07
Kerstin JensenSkåneslättens OL11:25:06
Charlotte FlansbjerOK Djerf11:30:03
Annelie JohanssonOK Skärmen11:43:06
Marie LindbladOK Djerf12:00:05
Kristina ForsOK Grip13:14:20

H45

4 130 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tomas L KarlssonLindebygdens OK10:01:03
Jan OlmKils OK10:12:04
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:22:04
Johan PetriOK Djerf10:34:07
Fredrik PlumppuHestra IF10:44:05
Ulf HallménHagaby GoIF Örebro10:45:06
Fredrik JönssonMotala AIF OL10:46:03
Fredrik EnbergHalmstad OK10:51:04
Björn MårtenssonOK Skogsstjärnan11:02:04
Magnus HenningssonHestra IF11:05:05
Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad11:21:06
Johan JensenSkåneslättens OL11:24:09
Olov VikströmSundsvalls OK11:55:58
Patrik FriskGustavsbergs OK12:00:04
Magnus TrofastBredaryds SOK12:04:05
Håkan SonessonFalköpings AIK OK12:12:05
Johan LindeblomIK Omega12:19:10
Mikael WesterbergOK Kolmården13:08:04
Magnus HjorthDomnarvets GOIF

D50

3 020 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna JohanssonJönköpings OK10:16:07
Ingela AnderssonLunds OK10:19:07
Eva NilssonKungälvs OK10:20:06
Åsa AlsiöIF Hagen10:21:07
Ann GranqvistOK Ravinen10:22:05
Ina SkalbergBredaryds SOK10:25:07
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK10:27:07
Annika EngelHässleholms OK10:28:07
Pia LundbergOK Bävern10:31:04
Annette WigertzLånghundra IF10:34:06
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK10:46:05
Ann-Louise Notstam HjorthArboga OK11:13:06
Katarina SundqvistOK Kåre11:17:05
Christina HalvarssonOK Kroppefjäll11:22:03
Anne BodinAlmby IK11:27:06
Yvonne FranzénAlmby IK11:33:05
Eva-Lena NilssonNyköpings OK11:44:02
Maria KleijnSödertälje-Nykvarn OF12:08:04
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK12:37:05
Annyli WickbomVittjärvs IK12:55:34
Marie AlfredssonOK Tyr
Helena SellgrenGöteborg-Majorna OK

H50

3 620 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils EklöwOK Södertörn10:00:06
Anders KarlssonSnättringe SK10:01:05
Ola JernströmAvesta OK10:03:06
Lars SchagerströmGarphyttans IF10:14:05
Stefan KarlssonOK Ravinen10:16:05
Tomas NilssonHässleholms OK10:21:05
Jesper LagerbergOK Södertörn10:22:06
Stefan TörnqvistVästerås SOK10:23:07
Håkan SvenssonBredaryds SOK10:25:05
Kent BörjessonOK Måsen10:32:05
Håkan AxelssonFK Göingarna10:35:04
Anders LindeusHagaby GoIF Örebro10:45:07
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg10:51:06
Niklas SanderOK Milan11:04:05
Tomas SundqvistOK Kåre11:10:05
Bo WesterbergTrollhättans SOK11:11:05
Anders LarssonAlmby IK11:28:13
Dan NilssonNyköpings OK11:54:06
Patrik ThybeckLindebygdens OK12:22:05
Stefan AronengHestra IF12:26:05
Johan MarkstedtOK Södertörn12:27:57
Jörgen OlaussonVingåkers OK12:29:59
Anders ErikssonOK Milan12:31:09
Franns WickbomI 19 IF12:55:32
Sten LeanderssonOK Tyr13:04:37
Peter ForsOK Grip13:12:44

D55

3 020 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kia NordströmTäby OK10:06:05
Eva KorkeakoskiOK Milan10:50:21
Lena RunessonOK Vivill10:54:05
Christina SegerslättSkåneslättens OL11:11:10
Birgitta GustafssonHagaby GoIF Örebro11:28:07
Jane MelinGöteborg-Majorna OK11:31:08
Maria AnderssonBredaryds SOK12:07:04
Katarina BengtssonLånghundra IF
Elisabet FalemoKristinehamns OK

H55

3 610 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas SellgrenGöteborg-Majorna OK10:00:07
Carl-Johan ThorellOK Ravinen10:01:08
Svante AndrénTibro OK10:03:09
Ronny NordgrenSundbybergs IK10:17:10
Lars NordströmKils OK10:23:08
Bertil JohanssonKristinehamns OK10:30:05
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK10:45:09
Sven WigertzLånghundra IF10:48:08
Håkan SvenssonAlmby IK10:54:09
Lars RunessonOK Vivill10:55:05
Lasse JanssonGävle OK10:57:05
Lars-Åke AnderssonArboga OK11:11:12
Patrik AhlgrenTäby OK11:21:07
Hans MelinGöteborg-Majorna OK11:30:04
Ulf HamreforsVästerås SOK11:37:05
Jan SundbüeOK Hällen11:41:02
Björn AlpbergAlmby IK11:52:06
Axel WasseniusUddevalla OK11:54:08
Lars HolmbergIF Hagen11:57:04
Peter RidefeltOK Linné12:03:10
Jan-Åke Stolt KarlssonOK Milan12:39:05
Henrik HallorLindebygdens OK12:49:19
Torbjörn AronssonGöteborg-Majorna OK
Lars MattssonOK Kåre

D60

2 630 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vivianne LindstamSol Tranås10:58:06
Elisabeth ÖströmOK Tyr11:03:05
Margareta HallménAttunda OK11:21:08
Berit IvarssonOK Skogshjortarna11:22:06
Karin RabeUlriksbergs IK12:03:06
My RönnolsTäby OK12:09:10
Barbro EdströmKovlands IF

H60

3 560 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran NilssonSnättringe SK10:00:08
Arne AnderssonOK Torfinn10:05:07
Stellan MartinssonOK Tyringe10:12:07
Stefan GustafssonOK Hällen10:24:08
Jens TörnmarckAskersunds OK10:26:11
Bo DavidssonSolna OK10:39:11
Stefan CarlssonSOK Viljan10:58:08
Roland NotstamArboga OK11:08:12
Sten SegerslättSkåneslättens OL11:11:10
Stefan ÖbergOK Milan11:13:07
Nils-Olof BodinAlmby IK11:27:06
Thomas DagsbergOK Orion11:32:10
Jan GustafssonHagaby GoIF Örebro11:42:09
Ulf NordzellOK Djerf11:43:04
Olov ÖströmOK Tyr12:33:07

H65

3 030 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Matts StrandbergStöcksjö IS11:11:14
Gert IvarssonOK Skogshjortarna11:22:08
Anders HallménAttunda OK11:28:08
Kalle WegerfeltVästerbergslagens OL12:03:21
Hans HolmbergJärla Orientering12:07:02
Carl-Henry AnderssonOK Orinto12:14:05
Per-Åke HullAlmby IK

D70

2 320 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gerd LindholmSol Tranås10:19:09
Ulla NilssonSOK Viljan10:31:12
Birgitta ArleboKFUM Örebro OK10:33:08

H70

2 980 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf WaldenfjordLinköpings OK10:14:07
Kjell LindholmSol Tranås10:24:10
Roland NilssonSOK Viljan10:33:10
Per SundbergGävle OK11:02:48
Kjell-Åke RyenKroppa IF11:08:07
Owe EdströmKovlands IF13:16:05

H75

2 980 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bo BrånnAskersunds OK10:26:15
Nils MogrenHällefors OK10:56:09
Johnny BrandtHällefors OK10:58:11
Gert IngvarssonLindebygdens OK11:51:14

Inskolning

1 710 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonna DoeringGarphyttans IF10:28:35
Tove GustafssonKFUM Örebro OK10:44:13
Olle JacobsonOK Tor11:13:50
Erik ArleboKFUM Örebro OK11:13:57
Vidar EngströmOK Hällen12:30:12

U1

2 060 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elliot RunestavAlmby IK10:22:23
Alfred PihelOK Tisaren10:22:30
Oskar PihelOK Tisaren10:22:31
Ingrid ArnessonLindebygdens OK10:27:14
Ebba ÅbergHestra IF10:59:12
Lucas Bodin LiliegrenOK Djerf11:10:03
Oliver RunestavAlmby IK11:16:57
Matilda Henriksson RibeiroOK Djerf11:26:19
Lin PelanderOK Djerf11:27:34
Ture CarlssonKFUM Örebro OK12:32:27
Agnes LarssonVingåkers OK12:33:13

U2

2 410 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lovisa PihelOK Tisaren10:20:28
Petter BergqvistGarphyttans IF10:47:55
Henning HjelteOK Tisaren11:08:20
Astrid JacobsonOK Tor11:13:48
Melvin TörshagenOK Djerf11:28:18
Alva NilssonKFUM Örebro OK12:23:30

Öppen motion 1

2 410 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Samuel ErikssonOK Letstigen10:38:07
Judit WennblomHagaby GoIF Örebro11:14:08
Alexander AhlgrenTäby OK11:21:09
Cecilia NorellSnättringe SK11:31:33
Alicia LarssonVingåkers OK12:32:10

Öppen motion 3

2 940 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida DalhammerOK Roxen10:01:13
Anna ErikssonOK Älgen10:02:06
Jonas RunestavAlmby IK10:22:24
Hanna ArnessonLindebygdens OK10:24:21
Anne HammarskiöldLunds OK10:27:09
Jessica FredrikssonKlubblös10:27:36
Emma SätterlundKFUM Örebro OK10:31:42
Jimmy JohnssonKlubblös10:50:36
Izabell BrodinOK Letstigen10:55:09
Anna WirenLinköpings skidklubb11:04:17
Astri Lindgren MandalOK Linné11:34:43
Sofia RunesstavAlmby IK11:35:33
Björn NordzerlKlubblös11:40:37
Birgitta AugustssonTibro OK11:49:50
Emma LiliegrenOK Djerf12:02:01
Anki HolmbergJärla Orientering12:10:48
Catrine StoltOK Milan12:34:41

Öppen motion 5

3 540 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva LindgrenKFUM Örebro OK10:10:24
Lena HellströmOK Ravinen10:14:22
Erik NilssonGarphyttans IF10:19:06
Weine FredrikssonKFUM Örebro OK10:23:12
Sissel WidehagSundbybergs IK10:24:04
Marianne PetterssonSödertälje-Nykvarn OF10:24:14
Carina WallgrenIstrums SK10:30:12
Sara FredrikssonKFUM Örebro OK10:31:09
Gunilla SandströmAlmby IK10:41:27
Rebecka HöögHagaby GoIF Örebro10:51:09
Niclas RisbergGarphyttans IF11:13:39
AnnaLena SvärdOK Tylöskog11:15:32
Johan SvärdOK Tylöskog11:15:33
Catarina CuibeKFUM Örebro OK11:17:25
Per EdénOK Kåre11:25:50
Fredrik ArnessonLindebygdens OK11:30:26
Lena GeliusSnättringe SK11:31:20
Anna WolgastSnättringe SK11:32:12
Malin KlaseniusKFUM Örebro OK12:12:18
Micael ElmbladBredaryds SOK12:18:29
Cimmie WignellOK Blåbär12:32:33
Siri EnglundOK Blåbär12:35:21

Öppen motion 7

3 120 m, 62 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sven-Åke KarlssonIK Hakarpspojkarna10:00:46
Jenny BredfeltLunds OK10:02:27
Annika DavidssonOK Klemmingen10:04:23
Eva OskarssonHagaby GoIF Örebro10:05:57
Filip SöderlundOK Milan10:06:34
Thomas WidehagSundbybergs IK10:09:05
Bertil ErikssonOK Tyr10:10:19
Göran DavidssonOK Klemmingen10:10:33
Anette LarssonOK Tor10:15:42
Patrik NylénDegerfors OK10:16:32
Annie ForsbergOK Ravinen10:17:18
Anders LammFrölunda OL10:18:14
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK10:18:44
Peter KristofferssonAlmby IK10:19:10
Patrik EvebornOK Roxen10:20:08
Stefan Karlsson AlsiöIF Hagen10:20:22
Leif HörnellKFUM Örebro OK10:21:12
Anna NilssonGarphyttans IF10:21:23
Karin NilssonGarphyttans IF10:21:35
Helen LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:22:10
Robert HåkanssonOK Kolmården10:28:42
Britt BjörklundBjursås OK10:28:53
Marie HåkanssonOK Kolmården10:29:45
Stefan ErikssonOK Älgen10:30:50
Marie NordSol Tranås10:31:30
Marie HögstrandMarkbygdens OK10:35:28
Bo MagnussonKFUM Örebro OK10:41:10
Anders WahlströmOK Djerf10:42:56
Kjell LarssonOK Alferna10:44:10
Anna HertinIK Hakarpspojkarna10:45:48
Jacob EnbergHalmstad OK10:49:01
Anna-Lena LundellGävle OK10:56:30
Susanne PerssonÄrla IF11:01:37
Rebecka HylanderNyköpings OK11:02:12
Karin ÖstlinOK Milan11:06:58
Lars ÖstlinOK Milan11:09:04
Pirkko HammarströmOK Måsen11:10:09
Leif HjulströmOK Milan11:13:16
Petra HelmerssonVandrarringen11:14:11
Malin WeidenSkåneslättens OL11:14:31
Katarina LindbärgOK Södertörn11:16:38
Jesper AnderssonVingåkers OK11:17:41
Charlotte JohanssonSkattkärrs SOK11:18:03
Anna GustafssonKFUM Örebro OK11:21:19
Bengt KammerlandOK Milan11:22:36
Kjell JohanssonSkattkärrs SOK11:23:24
Monika PerssonOK Södertörn11:28:38
Carin RosénGustavsbergs OK11:31:31
Marie AnderssonNAIS Orienteringsklubb11:37:46
Rolf HallbergFK Finn11:39:11
Per ErikssonVästerbergslagens OL11:40:29
Ronnie DahlgrenGustavsbergs OK11:42:12
Björn HannrupIF Thor11:48:13
Sofia EdvardssonJärfälla OK12:04:26
Arne AnderssonBredaryds SOK12:05:53
Leif BylarsForsa OK12:12:31
Rebecka AdolfssonOK Kåre12:19:52
Daniel BoströmOK Tor12:21:49
Niklas EriksenAlmby IK12:25:17
Sandra HanssonOK Rodhen12:33:39
Britt Marie  ErikssonOK Rodeln12:35:44
Sara EskilssonAlfta-Ösa OK13:17:24

Öppen motion 8

4 480 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kari TalltjärnVästerås SOK09:59:53
Anki BlennowFalköpings AIK OK10:00:15
Jacek LachowiczKlubblös10:00:16
Håkan KleijnSödertälje-Nykvarn OF10:00:45
Yngve JohanssonHagaby GoIF Örebro10:01:06
Carl PerssonTäby OK10:01:17
Magnus BlennowFalköpings AIK OK10:01:27
Johan BlomgrenSOK Aneby10:01:44
Niklas LöwegrenStora Tuna OK10:02:16
Thomas ArvidssonSäterbygdens OK10:02:29
Peter NordströmTäby OK10:03:33
Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL10:04:29
Vilma BlennowFalköpings AIK OK10:05:38
Mats LindqvistSävedalens AIK10:05:47
Pär NymanOK Tyr10:10:19
Jan KalanderKFUM Örebro OK10:12:59
Göran NordSol Tranås10:13:20
Örjan BeckiusOK Tyr10:15:19
Anders LingIK Hakarpspojkarna10:16:10
Tobias BeckiusOK Tyr10:18:48
Jonas UllerKlubblös10:19:15
Jonny EngelOK Ravinen10:19:42
Johan AlfredssonOK Tylöskog10:20:25
Anders KindbomIF Hagen10:22:52
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK10:23:31
Anton PerssonOK Pan-Kristianstad10:26:27
Ruhdi KarlssonVästerås SOK10:27:31
Carina SandbergSäterbygdens OK10:28:34
Per HåstlundAlmby IK10:31:29
Hans LibergOK Milan10:45:37
Mirjam BucherIF Thor10:46:20
Emil LöthgrenOK Milan10:50:45
Hans EgefalkHagaby GoIF Örebro10:53:38
Kenneth HagströmOK Letstigen10:55:17
Anders MelinGarphyttans IF10:56:14
Per ögrenBergnäset aik10:56:56
Michael WennblomHagaby GoIF Örebro10:58:52
Benita MånssonHagaby GoIF Örebro11:01:06
Björn RosendahlÄrla IF11:02:43
Ulf HylanderNyköpings OK11:04:13
Hans PetterssonLinköpings skidklubb11:04:17
Sven-Anders MelinSödertälje-Nykvarn OF11:07:25
Martin RisbergGarphyttans IF11:15:26
Anne-Marie WigleSödertälje-Nykvarn OF11:17:45
Mats GustafssonKFUM Örebro OK11:17:48
Jimmy NicklassonKexholms SK11:18:01
Daniel NilssonSkåneslättens OL11:18:19
Joel ForsgrenOK Tisaren11:29:32
Henrik HamreforsVästerås SOK11:35:45
Nils EdvardssonJärfälla OK12:00:13
Daniel ErikssonKFUM Örebro OK12:22:59
Anna LarssonVingåkers OK12:33:45

Annonser