Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ungdomens 5-dagars etapp 3

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomens 5-dagars etapp 3
Arrangörsorganisation: OK Gränsen
Datum: torsdag 18 augusti 2016

D16

4 310 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
600227Ella PalmIK Hakarpspojkarna18:30
991911Julia RangertIK Hakarpspojkarna18:34
810515Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna18:36
551414Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna18:38

H16

5 130 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2050832Hugo AlmquistIK Hakarpspojkarna18:28
910221Joar HertinIK Hakarpspojkarna18:30
1396405Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna18:32
801110Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna18:40

D14

3 650 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1020916Nike PruthIK Hakarpspojkarna18:31
930108Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna18:33
1660718Anna SvenssonTenhults SOK18:35
9030917Olivia GrönkvistJönköpings OK18:37
9005262Emma LingIK Hakarpspojkarna18:39
600927Tilda PalmIK Hakarpspojkarna18:41
1020927Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna18:43
7020525Maya LjubezIK Hakarpspojkarna18:45
2058744Ellinor LihvOK Gränsen18:47

H14

3 940 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9005268Erik LingIK Hakarpspojkarna18:31
344506Hampus StockhedenOK Gränsen18:33
1031201Filip JanekeIK Hakarpspojkarna18:35
1031008Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna18:37
9101918Oscar OlinIK Hakarpspojkarna18:39
1396453Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna18:41
2089335Axel NalbinMullsjö SOK18:43
9123025Joel BjörnlingerIK Hakarpspojkarna18:45

D12

2 960 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9040921Ida RosjöJönköpings OK18:26
9040605Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna18:28
680308Tova RangertIK Hakarpspojkarna18:30
7040326Julia WesthMullsjö SOK18:32
353537Emma OlinIK Hakarpspojkarna18:36
2077566Ida KarlssonOK Gränsen18:38
1050503Hanna SkarstedtTenhults SOK18:40
7050514Engla PruthIK Hakarpspojkarna18:42
30801Stina NalbinMullsjö SOK18:44
1050806Selma HedströmTenhults SOK18:46
9050730Sandra LingIK Hakarpspojkarna18:48
351739Elin AxelssonMullsjö SOK18:50
1050609Jenny JanssonTenhults SOK18:52
1040802Stella RangertIK Hakarpspojkarna18:54

H12

2 960 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1504169Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna18:25
245954Erik ElfÖlmstads IS18:27
2083989Pelle AlbersMullsjö SOK18:29
7772756Melvin LyckborgBottnaryds IF18:31
1396641Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna18:33
7151017Simon WesthMullsjö SOK18:35
1415318Eric StrömbergIK Hakarpspojkarna18:37
30810Hugo ForsbergMullsjö SOK18:39
1050708Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna18:41
11890Wilhelm VictorzonMullsjö SOK18:43

D10

2 070 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449360Hedda WestlundJönköpings OK18:26
28123Lisa NilssonIK Vista18:30
441627Tilda SundkvistOK Gränsen18:34
28139Adina NilssonIK Vista18:42
7070412Irma WesthMullsjö SOK18:46
18638Minna PalmIK Hakarpspojkarna18:50

H10

2 130 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2072727Hannes HolmbergOK Gränsen18:27
1555011Elliott RehnGränna-Bygdens OK18:31
9050507Emil LingIK Hakarpspojkarna18:35
2059137Viggo WulffOK Gränsen18:39

Annonser