Startlista för Sumpnatta

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Sumpnatta
Arrangörsorganisation: Sundbybergs IK
Datum: fredag 24 mars 2017

D16

4 350 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vilde Jonsson WoldSundbybergs IK19:37
Katarina NorrbyOK Södertörn19:39
Tuva FalkSundbybergs IK19:41
Sanna HedbergOK Södertörn19:43
Matilda LindhSundbybergs IK19:45

H16

5 540 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carl TiemerSundbybergs IK19:40
Alexander LindströmSundbybergs IK19:42

D16 Kort

3 830 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofia KarlsVäsby OK19:31

D14

3 830 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ronja StåhlSundbybergs IK19:33
Sigrid CarlssonSundbybergs IK19:35

H14

4 100 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eskil WidehagSundbybergs IK19:34
Olle KallurOK Ravinen19:36

D14 Kort

3 000 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Moa FröstadiusSundbybergs IK19:39
Lisa WadenbrantSundbybergs IK19:41
Isabelle BoströmSundbybergs IK19:43

H14 Kort

3 020 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hugo NylundOK Linné19:31
Birger NormanSundbybergs IK19:33

D12

3 000 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maja FalkSundbybergs IK19:35
Ingrid JohanssonSundbybergs IK19:37

H12 Kort

2 470 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Melvin EkbergSundbybergs IK19:36
Adam Gustavsson EvredSundbybergs IK19:36
Carl NormanSundbybergs IK19:38

D10

2 350 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Irma WidehagSundbybergs IK19:40
Alice HellbergSundbybergs IK19:42

H10

2 470 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Botvid SimonssonSundbybergs IK19:30
Noel HellbergSundbybergs IK19:32
Egon WistedtSundbybergs IK19:34

U1

2 000 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Heimer JunkkaSundbybergs IK19:30:00
Hanna SundströmIFK Lidingö SOK19:31:14
Karin WestströmAlvesta SOK19:34:20
Alice Slars PaulssonSundbybergs IK19:36:26

U2

2 230 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bodil JohanssonSundbybergs IK19:28:55
Folke JohanssonSundbybergs IK19:29:36
Selma SundbergSundbybergs IK19:30:00
Alve WistedtSundbybergs IK19:30:00
Ludvig SundströmSundbybergs IK19:31:24
Wilhelm WestströmAlvesta SOK19:34:00
Anna WestströmKlubblös20:08:41

Öppen motion 3

2 860 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åsa NylénBromma-Vällingby SOK19:29:25
Anna TuressonBromma-Vällingby SOK19:29:26
Anna KarlssonSundbybergs IK19:37:21
Heidi BjerkhaugOK Ravinen19:37:57
Marcus NormanSundbybergs IK19:39:06
Aija SadurskisCentrum OK19:43:35
Jeroen KoppensKlubblös19:58:06
Barbara ReschKlubblös19:58:28
Åsa WestströmAlvesta SOK20:08:28

Öppen motion 5

3 600 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mia GustafssonOK Kåre19:28:20
Elin LundkvistOK Tyr19:28:37
Håkan SjunnestrandSolna OK19:30:00
Thomas FehrmSolna OK19:31:18
Johan KarlstenSolna OK19:34:15
Jonny HanssonBromma-Vällingby SOK19:36:30
Anna EideforsSundbybergs IK19:37:54
Lars NordinSolna OK19:40:04
Erik JonssonLånghundra IF19:41:02
Per SundbergSkarpnäcks OL19:42:04
Mattias RobertsonCentrum OK19:42:51
Jan BojlingSolna OK19:43:30
Annika SvenssonSolna OK19:47:07
Urban BoströmSolna OK19:48:53
Björn LindgrenOK Österåker19:50:35
Oskar HermanssonHellas Orientering19:51:28
Sten-Åke HolmbergSala OK19:57:59
Karin HolmbergSala OK19:58:03
Bo DavidssonSolna OK19:59:04
Anders WestströmAlvesta SOK20:08:03

Öppen motion 6

5 770 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats AronssonBromma-Vällingby SOK19:28:24
Anders HedbergOK Södertörn19:30:04
Hans Andersson StrinningAttunda OK19:31:39
Andreas MagnvallOK Södertörn19:32:03
Jan GottfridssonNorbergs OK19:34:08
Jan StridhSkogsluffarnas OK19:35:22
Michael HolmgrenIF Thor19:37:50
Mats WarvelinLånghundra IF19:40:52
Emil HyttinenEskilstuna OL19:42:46
Erik AnderssonOK Österåker19:43:24
Björn LöfrothEskilstuna OL19:44:59
Simon BohmanRånäs OK19:47:04
Mårten AxelssonKlubblös20:01:29

Öppen motion gemensam start lång

6 690 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Camilla AdlertegOK Enen20:00
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK20:00
Jonas ByströmSkogslöparna20:00
Ville FontellOK Enen20:00
Fredrik HedinIFK Enskede20:00
Emil HåsteenRånäs OK20:00
Lars JakobssonCentrum OK20:00
Adam LiljaOK Enen20:00
Simon MarkendahlOK Klyftamo20:00
Mattias OlofssonOK Enen20:00
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK20:00
Malva SteenOK Enen20:00
Patrik SteenOK Enen20:00
Rasmus SteenOK Enen20:00
Niklas WansölinOK Ravinen20:00

Annonser