Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Qpoolen Indoor

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Qpoolen Indoor
Arrangörsorganisation: Hässleholms OK
Datum: lördag 17 december 2016

Snäll

400 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sara LjungqvistLunds OK10:00:35
Felicia LindbergHässleholms OK10:02:17
Elia KämpeÖrkelljunga FK10:04:13
Emil MårtenssonÖrkelljunga FK10:04:19
Clara SvenssonHässleholms OK10:09:48
Felicia GlimmergårdKlubblös10:12:38
Veste StrömbergHässleholms OK10:15:55
Oscar TörnkvistHässleholms OK10:16:20
Amanda PetterssonOK Tyringe10:17:00
Alice JohanssonFK Boken10:17:42
Wilhelm LindbergHässleholms OK10:20:29
Karin HelmerssonLunds OK10:21:25
Markus PålssonOK Kompassen10:22:48
Casper TuressonHärlövs IF10:23:37
Ville EkstrandHässleholms OK10:32:44
Villafuerte De HellbergLunds OK10:33:12
Edvin VensrydEslövs FK10:35:37
Emelia CarlströmFK Boken10:36:50
Nils PerssonOK Tyringe10:37:55
Anton SoelbergAndrarums IF10:38:17

Tuff

400 m, 76 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pelle StenHässleholms OK09:40:03
Fabian LjungqvistLunds OK10:00:03
Anders NilssonHässleholms OK10:01:03
Nils HelmerssonHässleholms OK10:01:33
Magnus RydlundHässleholms OK10:02:02
Eva WibergHässleholms OK10:02:35
Klas  WibergHässleholms OK10:03:06
Robin WibergHässleholms OK10:03:33
Henrik BengtssonFalkenbergs OK10:04:02
Jenny MårtenssonÖrkelljunga FK10:04:31
Michael NilssonAndrarums IF10:05:02
Clara EhrnbornAndrarums IF10:05:31
Elin NilssonAndrarums IF10:06:01
Magnus Nilsson-EhrnbornAndrarums IF10:06:32
Magnus PalmAndrarums IF10:07:03
Tobias PerssonOK Tyringe10:07:32
Joanna PerssonOK Tyringe10:08:03
Eskil SoelbergAndrarums IF10:08:33
Sune SoelbergAndrarums IF10:09:04
Cecilia SvenssonHässleholms OK10:09:35
Annika EngelHässleholms OK10:10:04
Klas LjungqvistLunds OK10:10:37
Emmy HelmerssonHässleholms OK10:11:02
Jonas EnetjärnNyköpings OK10:11:34
Ivar HelmerssonHässleholms OK10:12:03
Dan JohanssonFK Boken10:12:32
Henrik AnderssonHässleholms OK10:13:05
Helena KristianssonHässleholms OK10:13:31
Linnea RydlundHässleholms OK10:14:01
Nellie RydlundHässleholms OK10:15:01
Carina RydlundHässleholms OK10:15:33
Joel MörckHässleholms OK10:16:03
Anna LjungqvistLunds OK10:16:33
Roger SvenssonHässleholms OK10:17:09
Tina LjungqvistLunds OK10:17:34
Josefina BerglundFK Boken10:18:03
Erik JohanssonFK Boken10:18:32
Erik OlssonFrosta OK10:19:02
Anton SvenssonHässleholms OK10:19:33
Maria HelmerssonHässleholms OK10:20:04
Philip ChenKlubblös10:20:33
Kenny WongKlubblös10:21:06
Helge HelmerssonLunds OK10:21:35
David EkstrandHässleholms OK10:22:06
Tobias PerssonOK Kompassen10:22:33
Dennis HansenOK Kompassen10:23:03
Maria TuressonHärlövs IF10:23:32
Allan HammarOK Kompassen10:24:06
Anne-Li AugustssonOK Tyringe10:24:33
Sonja HammarOK Kompassen10:25:04
Simon PreutzOK Torfinn10:25:35
Carina AronssonHässleholms OK10:26:03
Camilla NilssonOK Torfinn10:26:34
Albin AnderssonOK Torfinn10:27:03
Evelina FolkessonOK Torfinn10:27:33
Inger GlansOK Torfinn10:28:04
Raul HindovLunds OK10:28:33
Benjamin JönssonHässleholms OK10:29:02
Caroline LindelöwHärlövs IF10:29:33
Carina ThynellHärlövs IF10:30:05
Elinor LindelöwHärlövs IF10:30:34
Niklas NilssonHärlövs IF10:31:04
Joel KristianssonSkåneslättens OL10:31:34
Daniel HellbergLunds OK10:32:03
Hugo CedervallÖrkelljunga FK10:32:33
Andreas PernetunHässleholms OK10:34:04
Noah PernetunHässleholms OK10:34:33
Carl PernetunHässleholms OK10:35:03
Lotta EkbergÖrkelljunga FK10:35:33
Alice PerssonOK Tyringe10:36:04
Anna BjärbyFrosta OK10:36:36
Marie CarlströmFK Boken10:37:01
Anton CarlströmFK Boken10:37:05
Yvonne AnderssonHässleholms OK10:37:33
Tomas VensrydEslövs FK10:46:11
Sven-Inge SvenssonHässleholms OK

Annonser

Mila