Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Örebro City Sprintstafett

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Örebro City Sprintstafett
Arrangörsorganisation: Almby IK
Datum: söndag 24 juni 2018

Elit

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
301Dansk Orienteringsforbund 113:30
30186358401. Amanda Falck Weber
3019029322. Jakob Ekhard Edsen
3018640083. Emil Øbro
30114061514. Maja Alm
302Dansk Orienteringsforbund 213:30
30214017091. Caroline Edel Gjøtterup Frederiksen
30286402712. Torbjørn Gasbjerg
30286402743. Lars Lindstrøm
3029626084. Elin Karlsson
303OK Tisaren 113:30
3039703121. Josefin Tjernlund
3039094242. Magnus Persson
30378804183. Johan Aronsson
3038221194. Lovisa Persson
304Svenska Orienteringsförbundet 113:30
30482312881. Lina Strand (Göteborg-Majorna OK)
3049091922. Gustav Bergman (Stora Tuna OK)
30480001223. Jonas Leandersson (Södertälje-Nykvarn OF)
30482908914. Karolin Ohlsson (Järla Orientering)
305Svenska Orienteringsförbundet / Russia13:30
3058508281. Helena Bergman (OK Ravinen)
30586315282. Danil Salimov
3053.
3054.

Ungdom

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
401Almby IK 113:30
40112224431. Jonatan Green
40190205112. Sofie Franzén
40190301243. Jonatan Kraft
40190510274. Daniel Kraft
402Almby IK / Hagaby GOIF13:30
40210802211. Emma Lindkvist
40290403052. Karl Kylborn
40220951093. Fia Andersson
40220486844. Astrid Kraft
403KFUM Örebro OK 113:30
4034460311. Emma Segura
40370301142. Gustav Askroth
40390409143. Hugo Örn
4032648784. Johanna Halldin
404KFUM Örebro OK 133713:30
4044289141. Lisa Malm
40490502072. Olle Malm
40470206103. Linus Malm
4044500234. Johanna Berg
405OK Milan 113:30
4053026081. Cecilia Eriksson
40520587702. Oliver Pettersson
40520587613. Vilma Larsson
40520587624. Fabian Larsson
406OK Tisaren 113:30
40610605201. Robin Helmersson
40610408212. Noel Helmersson
40690410273. Emil Larsson
40690402084. Amanda Sjödin
407OK Tor 113:30
40720754731. Viktor Fröberg
40710207092. Josefine Jonsson
40720508593. Joel Aristondo Magnusson
40777720054. Casper Karlsson
408OK Tor 213:30
40870508181. Rasmus Hedar
4086321142. Agnes Olsson
4085083143. Ingrid Olsson
40820508084. Pablo Aristondo Magnusson

Öppen

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
501Almby IK / Hagaby GOIF / Hällefors OK13:30
50198701051. Cimmie Wignell
5014173802. Bosse Engborg
50112207223. Edwin Säker
50179105124. Siri Englund
502Degerfors OK 113:30
50219910261. Amanda Nylén
50219911162. Marcus Nylén
50283972443. Robin Svennberg
50219999164. Rebecka Nylén
503Garphyttans IF / Sigtuna OK 113:30
50382108681. Leif Krüger
50390051062. Jesper Melin
5034176913. Anders Edlund
50370536244. Per Edlund (Sigtuna OK)
504Hagaby GoIF Örebro 113:30
50490601911. Christer Alm
5044488152. Mats Eriksson
50420954823. Mikael Andersson
50490011174. Arvid Eriksson
505KFUM Örebro OK 113:30
50570109221. William Segura
5052649542. Fredrik Malm
5054511493. Elin Sundkvist Berg
5054460544. Henrik Askroth
506KFUM Örebro OK 213:30
50621219571. Martin Sedström
5068305182. Kristin Jacobson
5064495403. Johanna Nordström
506161194. Emma Victorin
507Köping-Kolsva OK 113:30
50780001211. Martina Welén
5077315202. Janne Selkälä
5077475003. Thomas Ek
50778903254. Johan Celander
508Köping-Kolsva OK 213:30
5088222231. Jonas Vikström
50821220992. Sara Bengtson
5086812033. Christer Linderborg
50895305254. Leif Wadman
509Lindebygdens OK 113:30
50980701311. Axel Thybeck
50920653372. Sofia Carlsson
50980808053. Lovisa Thybeck
50920653644. Patrik Thybeck
510OK Denseln / Tjalve IF Norrköping 113:30
51021093761. Klara Zimmerman (Tjalve IF Norrköping)
51019650082. Christer Broström
51015512093. Karl Mollén
51019718104. Maria Broström
511OK Milan / OK Tor 313:30
51110606261. Ella Jacobson
5118887082. Daniel Boström
51120590043. Agneta Hasselkvist (OK Milan)
51120889044. Malin Jacobson
512OK Milan 113:30
512273641. Therese Korkeakoski
512429822. Jessica Korkeakoski
51220754433. Ingela Pettersson
51297402124. Anders Haglund
513OK Tisaren 113:30
51391026081. Philip Sjödin
51391021522. Isak Larsson
51391026073. Maja Sjödin
51397306254. Dan Larsson
514OK Tor 113:30
5144521441. Anette Larsson
51480112052. Casper Hedar
51480105083. Jörgen Jonsson
5147205164. va Hall
515OK Tor 213:30
51597601281. Åsa Linnersjö
51576712212. Marie Hedar
51572013663. Stefan Vikström
51520508254. Helen Magnusson
516Surahammars SOK 113:30
51672011521. Lars-Erik Hasler
51620582972. Sofia Hasler
51620582823. Ida Hallin
51691025874. Henrik Hallin
517Västerås SOK 113:30
51790610111. Smilla Andertoft
5177003042. Jens Andertoft
51790302233. Noah Andertoft
51797409184. Ann-Sofie Andertoft

Annonser

Mila