Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Dala Veteran OL

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Dala Veteran OL
Arrangörsorganisation: OK Kåre
Datum: tisdag 4 oktober 2016

Herrar 3

2 920 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kjell PerssonDomnarvets GOIF09:20:34
Per ErikssonLeksands OK09:26:20
Bengt LockBjursås OK09:27:29
Lars JonellMalungs OK Skogsmårdarna09:28:21
Bo SkoogValbo AIF09:30:26
Lars KjellgrenDomnarvets GOIF09:31:25
Kenneth AnderssonValbo AIF09:32:21
Sture BergströmOK Hammaren09:34:22
Bo DanmoDomnarvets GOIF09:35:27
Johan ErikssonGrangärde OK09:36:24
Örjan PerssonBjursås OK09:37:20
Jan HultHofors OK09:38:21
Ulf JohanssonAvesta OK09:39:20
Hans NybergGävle OK09:40:20
Esbjörn AndrénKvarnsvedens GOIF OK09:41:23
Stig ÖstKorsnäs IF OK09:42:18
Tommy WrahmeIFK Mora OK09:43:21
Roland ForsblomKungsgårdens SK09:44:20
Tryggve OttossonKorsnäs IF OK09:45:17
Stig NordqvistVästerbergslagens OL09:46:18
Sören GustafssonSäterbygdens OK09:47:22
Stanley HolmerIFK Mora OK09:48:21
Roland BjörklundKvarnsvedens GOIF OK09:49:23
Anders  EklundStora Tuna OK09:50:23
Erik LindbergKarlsbyhedens IK09:51:23
Lars-Erik DanielssonInsjöns IF OK09:52:16
Åke SundbergFagersta OK09:53:22
Gunnar MasesIK Jarl Rättvik09:54:21
Lars-Arne ForsbergLeksands OK09:55:19
Anders KallesKvarnsvedens GOIF OK09:56:22
Inge SwartlingLeksands OK09:57:22
Östen AnderssonVästerbergslagens OL09:58:22
Torsten DalströmKvarnsvedens GOIF OK09:59:23
Lennart ErikssonAvesta OK10:00:21
Vilho RokkaLångshyttans AIK OK10:01:10
Lars NyströmAvesta OK10:01:50
Stig-Olof StålAvesta OK10:02:26
Leif BjörkmanDalaportens OL10:02:54
Jan AnderssonNorbergs OK10:03:22
Jan ÅhsNorbergs OK10:04:00
Elof BackFagersta OK10:04:17
Lasse BackIFK Mora OK10:05:02
Hans BergströmNorbergs OK10:05:51
Per-Erik ThunströmKorsnäs IF OK10:06:18
Björn HelgessonIK Jarl Rättvik10:07:20
Jan DelbomDomnarvets GOIF10:08:03
Stig BleckurKorsnäs IF OK10:09:05
Sven-Olof AspLeksands OK10:10:21
Folke BjörkmanDalaportens OL10:11:19
Ingemar NygrenÅrsunda IF10:12:23
Bo SandbergIK Jarl Rättvik10:13:19
Hans GruddStora Tuna OK10:14:21
Torsten LöfgrenKarlsbyhedens IK10:21:53

Annonser