Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Panvåren, sprint

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Panvåren, sprint
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: lördag 4 mars 2017

- -

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6822107103Mikel MånssonÖppen motion 4 (35)2 440 m15:27:07

- -

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
678760817Kristin CarlwigÖppen motion 4 (35)2 440 m15:28:11

- -

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
64229671Anton PetterssonÖppen motion 7 (23)2 760 m14:59:50

Allerød OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2299610046Mikkel MeldgaardH18 (31)2 310 m15:54
2079005162Emil Olander LorenzH18 (31)2 310 m16:02

Alvesta SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6449010923Emma NilssonÖppen motion 7 (23)2 760 m15:00:54
6439690412Ola NilssonÖppen motion 7 (23)2 760 m15:03:12

Andrarums IF

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5279140907Clara EhrnbornD16 (24)2 200 m15:37
1479730412Heide PerssonH40 (22)2 480 m15:45
131741028Magnus Nilsson-EhrnbornH40 (22)2 480 m15:51
46240949Kent R NilssonH65 (18)1 990 m15:52
205700227Oscar EhrnbornH18 (31)2 310 m15:53

Ballerup OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
389421761Hanne FrostD60 (10)1 990 m15:05
393441271Alice BrødsgaardD60 (10)1 990 m15:09
4487201389Anne Marie ThommesenD40 (13)2 200 m15:09
406500445Annette BondeD55 (15)2 130 m15:29
80440295Lars Bech JensenH55 (19)2 320 m15:40
572049953Peter NørgaardH60 (12)2 320 m15:55
558635885Gregers JørgensenH60 (12)2 320 m15:59

Bergnäsets AIK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1889000410Mattias JohanssonH21 (33)2 830 m15:13

Big Foot Orienteers

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
203797246Patrik GunnarssonH21 (33)2 830 m15:28

Bredaryds SOK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42419747Ina SkalbergD50 (18)2 130 m15:04
2928051738Filip BrolingH14 (34)2 320 m15:06
271519094Anton GunnarssonH16 (38)2 310 m15:13
414888519Carina SvenssonD50 (18)2 130 m15:17
410409705Maria AnderssonD55 (15)2 130 m15:21
2738200206Axel ElmbladH16 (38)2 310 m15:22
5527203843Tuva NylundD14 (34)1 990 m15:30
1258160269Magnus TrofastH45 (25)2 440 m15:39
5487010702Linnea SkalbergD16 (24)2 200 m15:51
9824999Mats NylundH50 (20)2 440 m15:53
589530916Arne AnderssonH60 (12)2 320 m16:03
1509731011Mattias GunnarssonH40 (22)2 480 m16:15

Centrum OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1821830929Martin KarlssonH21 (33)2 830 m15:07
221537853Karin FägerlindD21 (28)2 480 m15:28
226433373Moa KjellstrandD21 (28)2 480 m15:38
144441705Henrik HellborgH40 (22)2 480 m15:59

Eds SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5019200660Maria ErikssonD20 (8)2 480 m15:06

Eksjö SOK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5947060114Julia AbajiD12 (18)1 830 m15:21
2429016916Hugo JakobssonH16 (38)2 310 m15:24
341430168Noa GöthH10 (13)1 790 m15:24
5627031006Thea Nordin AbajiD14 (34)1 990 m15:26
205911200Viktor AntonssonH21 (33)2 830 m15:30
81592211Lars-Gunnar NilssonH55 (19)2 320 m15:35
2357100028Simon FreylandH18 (31)2 310 m15:40
77580812Arne KlintbergH55 (19)2 320 m15:42
2349964899Tino PolsiniH18 (31)2 310 m16:01
5161170300Siri SuterD18 (23)2 200 m16:04

Emmaboda Verda OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
497980415Lovisa TorstenssonD20 (8)2 480 m15:00
261439615Elias TorstenssonH16 (38)2 310 m15:03
392925593Siv LarssonD60 (10)1 990 m15:03
459025593Sven-Olof LarssonH65 (18)1 990 m15:45
366444608Monica PåhlstorpD70 (14)1 930 m15:45
3781572001Gun-Britt FranssonD65 (12)1 930 m15:57
1019651108Peter EkdahlH50 (20)2 440 m16:04

Ennstal

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1059100910Klaus KrischanH50 (20)2 440 m15:49

Eslövs FK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
289445430Edvin VensrydH14 (34)2 320 m15:17
110445410Tomas VensrydH45 (25)2 440 m15:22
9019086Stefan AdolfssonH50 (20)2 440 m15:48

Faaborg OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2678635843Oliver Thorsing ChristensenH16 (38)2 310 m15:20
2659000033Peter HedemannH16 (38)2 310 m15:27

Falkenbergs OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
175780128Henrik BengtssonH21 (33)2 830 m15:00
6872060874Camilla StengrenÖppen motion 4 (35)2 440 m15:38:18
686262263Maria GusedÖppen motion 4 (35)2 440 m15:40:19

Falköpings AIK OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
117439469Håkan SonessonH45 (25)2 440 m15:34
5289439473Alva SonessonD16 (24)2 200 m15:42
5739439474Elsa SonessonD14 (34)1 990 m15:43
5769031227Moa SkoogD14 (34)1 990 m15:44
6338591Tommy RoosH60 (12)2 320 m15:53
2347003242Alicia FribergD21 (28)2 480 m15:54
877201321Joachim FribergH50 (20)2 440 m16:03

FarumTisvilde OK

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1832016470Jakub JirasekH21 (33)2 830 m15:08
2038140397Andreas Duc JørgensenH20 (12)2 480 m15:09
2911410784Marius Snedker StorgaardH14 (34)2 320 m15:10
419895262Marianne KirkegaardD50 (18)2 130 m15:11
2931408224Filip NielsenH14 (34)2 320 m15:12
617345334Gunvor Skytte KirkegaardÖppen motion 1 (16)1 790 m15:12:28
2872065758Tobias OllozH14 (34)2 320 m15:15
191888414Jonas Falck WeberH21 (33)2 830 m15:16
216515442Vera MüllerovaD21 (28)2 480 m15:18
1261403076Jens KovstedH45 (25)2 440 m15:28
226681767Mikkel Lyskjær JensenH18 (31)2 310 m15:41
888620940Rolf ValeryH50 (20)2 440 m15:46
216500448Lasse Falck WeberH18 (31)2 310 m15:46
2219130699Lasse August HelwegH18 (31)2 310 m15:48
2199050400Malte Kjær HemmingsenH18 (31)2 310 m15:55
212682123Lasse Fugmann ThamdrupH18 (31)2 310 m15:57
94501267Tim Falck WeberH50 (20)2 440 m15:59
224681848Jakob Schøier KovstedH18 (31)2 310 m15:59
969005292Sten Skytte KirkegaardH50 (20)2 440 m16:02
2391410792Masha SemakD21 (28)2 480 m16:04
5202049933Agnes KrachtD18 (23)2 200 m16:08

FIF Hillerød

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
519981613Nikoline Holm SplittorffD18 (23)2 200 m15:58
152819768Mads K. LarsenH40 (22)2 480 m16:17

Finspångs SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
201960200Per LindmanH21 (33)2 830 m15:26
5587203737Sara WänströmD14 (34)1 990 m15:40
232826010Thorsten SvenssonH18 (31)2 310 m16:06

FK Friskus-Varberg

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4527201362Emma LindénD40 (13)2 200 m15:06
607247828Lova JohanssonD10 (11)1 790 m15:07
2601520216Noah BechtelH16 (38)2 310 m15:08
3071912221Axel BechtelH14 (34)2 320 m15:14
413262377Carina AnderssonD50 (18)2 130 m15:16
4319001404Jeanette LarssonD45 (17)2 200 m15:18
5829030520Emma EliassonD14 (34)1 990 m15:19
65938226Lena EliassonÖppen motion 4 (35)2 440 m15:19:56
5899061025Lovisa EliassonD12 (18)1 830 m15:20
2999030829Alex JohanssonH14 (34)2 320 m15:23
115980923Thomas JosarpH45 (25)2 440 m15:33
106247845Gert WildheimH45 (25)2 440 m15:44
102352499Anders GustafssonH50 (20)2 440 m15:47
2319000420Tim JohanssonH18 (31)2 310 m16:00
86402687Jan BörjessonH50 (20)2 440 m16:01
521640055Elvira WildheimD18 (23)2 200 m16:01

FK Göingarna

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
451446071Ann-Katrin AlmquistD40 (13)2 200 m15:08
6068071216Smilla ThomassonD10 (11)1 790 m15:11
6292095447Annelie ThomassonÖppen motion 4 (35)2 440 m15:12:53
2047981025Fritjof AxelssonH20 (12)2 480 m15:13
5938050913Tuva SelinD12 (18)1 830 m15:18
351448826Carl-Johan OlvegårdH10 (13)1 790 m15:29
567428997Alice OlvegårdD14 (34)1 990 m15:29
624448823Claes OlvegårdÖppen motion 4 (35)2 440 m15:30:42
3008030901Edvin SelinH14 (34)2 320 m15:32
533961860Hilda AxelssonD16 (24)2 200 m15:38
3138001001Svante SelinH12 (31)1 830 m15:39
3208100100Wilmer SelinH12 (31)1 830 m15:53
3298060515Hjalmar AxelssonH12 (31)1 830 m15:57

FK Åsen

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
603452598Julia EdvinssonD10 (11)1 790 m15:01
64847193Sandra NilssonÖppen motion 7 (23)2 760 m15:04:11
42347186Christel OlssonD50 (18)2 130 m15:07
6082104137Frida EmilssonD10 (11)1 790 m15:15
275452403Erik OlssonH14 (34)2 320 m15:18
6101081218Olivia SvenssonD10 (11)1 790 m15:19
585443579Elin EdvinssonD12 (18)1 830 m15:24
5531202004Alva SvenssonD14 (34)1 990 m15:25
6491790702Karolina SvenssonÖppen motion 4 (35)2 440 m15:25:48
6181080909Sonia KurashovaÖppen motion 1 (16)1 790 m15:34:59
6201980316Elena KurashovaÖppen motion 4 (35)2 440 m15:35:27
1321111175Niklas EdvinssonH40 (22)2 480 m15:49
14015906Magnus EmilssonH40 (22)2 480 m15:55
4639821120Marie SvenssonD35 (8)2 310 m16:11
512504757Bea WanstadiusD18 (23)2 200 m16:12

Forserums SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
229811Mats BirgerssonH80 (2)1 880 m15:00
2729814Stellan AhnströmH70 (23)1 990 m15:17
36029812Ann-Marie BirgerssonD75 (9)1 880 m15:37

Frosta OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
64728764Mikael NilssonÖppen motion 7 (23)2 760 m14:59:21
646421161Susanne GöranssonÖppen motion 7 (23)2 760 m14:59:26

Frölunda OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4562085407Sandra HanssonD40 (13)2 200 m15:04
5992085387Audrey HanssonD12 (18)1 830 m15:22
14611303Marcus HanssonH40 (22)2 480 m15:53

Gamleby OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2548021109Aron ÖstangårdH16 (38)2 310 m15:00
2709101402Fabian ValleriusH16 (38)2 310 m15:02
5977050326Tuva ÖstangårdD12 (18)1 830 m15:12
572452308Ellen OlovssonD14 (34)1 990 m15:15
439452364Susanne GranD45 (17)2 200 m15:17
5638040629Hanna ÖbergD14 (34)1 990 m15:31
2768030306Isak LiljeholmH14 (34)2 320 m15:33
5552059968Hanna StalebrantD14 (34)1 990 m15:37
5518040601Tove ValleriusD14 (34)1 990 m15:39
3212062779Carl ÖbergH12 (31)1 830 m15:48
1499415797Richard OlovssonH40 (22)2 480 m16:01
2069200672Oliver ValleriusH18 (31)2 310 m16:03
135452374Christer ÖbergH40 (22)2 480 m16:05
1379200677Petter ValleriusH40 (22)2 480 m16:09

Gustavsbergs OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3872078259Lotta ValentinD60 (10)1 990 m15:02
3862078297Margareta HaraldssonD65 (12)1 930 m15:47
532078159Matz LarssonH65 (18)1 990 m15:50

Göteborg-Majorna OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6352057311Kristina LorentzonÖppen motion 7 (23)2 760 m15:26:53
6161173341Lisa HedströmD80 (1)1 880 m15:41
1391046021Laust SörensenH40 (22)2 480 m16:19

Hagaby GOIF Örebro

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1282095482Mikael AnderssonH45 (25)2 440 m15:23
5802095118Ellen AnderssonD14 (34)1 990 m15:28
207504211Viktor LarssonH21 (33)2 830 m15:32

Halmstad OK

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
13437495Ernie BroströmH75 (11)1 990 m15:05
280445107Albin JägstedtH14 (34)2 320 m15:05
653445109Elliot JägstedtÖppen motion 1 (16)1 790 m15:05:01
453445105Sara JägstedtD40 (13)2 200 m15:10
4589519295Lotta EnbergD40 (13)2 200 m15:12
613445115Emma PerssonD10 (11)1 790 m15:13
591343823Selma AbrahamssonD12 (18)1 830 m15:16
2787003069Emil JägstedtH14 (34)2 320 m15:28
2489020522Albin PerssonH16 (38)2 310 m15:29
1239700328Jan LagerH45 (25)2 440 m15:31
538445111Lovisa LagerD16 (24)2 200 m15:32
7629731Roger DjupsjöH55 (19)2 320 m15:41
5579101418Klara PerssonD14 (34)1 990 m15:41
892058173Magnus AbrahamssonH50 (20)2 440 m15:58
50529725Elin DjupsjöD18 (23)2 200 m16:00
134731202Mikael LundqvistH40 (22)2 480 m16:07
5257003086Paulina JägstedtD18 (23)2 200 m16:13

Helsingborgs SOK

32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
63623002Elsa WibergÖppen motion 1 (16)1 790 m15:02:28
658426856Lowe PalmertzÖppen motion 1 (16)1 790 m15:03:23
657426850Liv PalmertzÖppen motion 1 (16)1 790 m15:03:24
179881005Erik AlnervikH21 (33)2 830 m15:04
4299630308Britt-Marie StenssonD50 (18)2 130 m15:05
6099080319Felicia PerssonD10 (11)1 790 m15:05
2471449293Jacob MobergH16 (38)2 310 m15:06
6379700315Hans BirganderÖppen motion 7 (23)2 760 m15:06:13
297451217Gustav FribergH14 (34)2 320 m15:07
6007770608Saga PalmertzD12 (18)1 830 m15:09
2159940707Julia DahlD21 (28)2 480 m15:16
5952065350Klara FribergD12 (18)1 830 m15:17
6122089076Alma KjellénD10 (11)1 790 m15:17
2822058795Jonathan OrrhedeH14 (34)2 320 m15:21
3487080628Elias PalmertzH10 (13)1 790 m15:22
5659031101Thea BökmanD14 (34)1 990 m15:23
1599810930Felix AlnervikH35 (7)2 480 m15:27
204820282Patrik JohanssonH21 (33)2 830 m15:29
1548000037Jonas NorénH35 (7)2 480 m15:31
3469070524Benjamin DavidsonH10 (13)1 790 m15:32
3508070216Kurt SjöbergH10 (13)1 790 m15:34
1582088433Klas BogsjöH35 (7)2 480 m15:35
2538010421Axel OrrhedeH16 (38)2 310 m15:36
74350553Lennart StenssonH55 (19)2 320 m15:37
1567207293Andreas PalmertzH35 (7)2 480 m15:37
1299680405Erik AhlströmH45 (25)2 440 m15:40
116429963Mats OrrhedeH45 (25)2 440 m15:42
3111200205Alfred KjellénH12 (31)1 830 m15:43
3172065336Olle BorkmarH12 (31)1 830 m15:45
3817931Dag Lewis-JonssonH65 (18)1 990 m15:57
4612089340Lisa KjellénD35 (8)2 310 m16:09
4677791202Veronika PalmertzD35 (8)2 310 m16:14

Hestra IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5229000920Ebba HjertbergD18 (23)2 200 m15:55

Hjobygdens OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
91939504Gunnar BrystH75 (11)1 990 m15:04
4049591119Ingrid SchmiterlöwD55 (15)2 130 m15:23
35210266Ann-Catrine AhlströmD75 (9)1 880 m15:31

Hjärnarps OL

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
197471006Bengt StåhlH70 (23)1 990 m15:20
6228197706Ola KrikströmÖppen motion 4 (35)2 440 m15:42:22
39520907Olle BohmanH65 (18)1 990 m15:58
3777500209Åsa StåhlD65 (12)1 930 m15:58
3198050410Noah KrikströmH12 (31)1 830 m15:59

Härlövs IF

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
61533437Kjell-Arne PetterssonH85 (2)1 880 m15:02
438682312Camilla CarlssonD45 (17)2 200 m15:13
418670955Susanne KarlssonD50 (18)2 130 m15:14
4449497731Carina ThynellD45 (17)2 200 m15:15
355445397Gunilla GrönbladD75 (9)1 880 m15:23
284683614Axel TenghagenH14 (34)2 320 m15:24
5617030527Linnea LeijonD14 (34)1 990 m15:24
4308010323Maria TuressonD45 (17)2 200 m15:26
1088231268Magnus TenghagenH45 (25)2 440 m15:27
583930419Ronja KarlssonD14 (34)1 990 m15:27
6851964112Jan WessbergÖppen motion 4 (35)2 440 m15:28:18
6841970629Kerstin WessbergÖppen motion 1 (16)1 790 m15:28:45
5459010914Clara DahlD16 (24)2 200 m15:31
2259102600Elinor LindelöwD21 (28)2 480 m15:36
5438010914Maja TenghagenD16 (24)2 200 m15:47
3318051120Casper TuressonH12 (31)1 830 m16:00
2428102600Caroline LindelöwD21 (28)2 480 m16:10

Hässleholms OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6302081951Klas WibergÖppen motion 4 (35)2 440 m15:00:00
32050839Kenneth LindborgH75 (11)1 990 m15:03
619441867Amanda WibergÖppen motion 1 (16)1 790 m15:05:41
621442371Robin WibergÖppen motion 4 (35)2 440 m15:05:42
6312083873Eva WibergÖppen motion 1 (16)1 790 m15:05:44
422441839Carina AronssonD50 (18)2 130 m15:09
4427681220Helena KristianssonD45 (17)2 200 m15:22
1938442385Wiktor RydlundH20 (12)2 480 m15:23
4468301270Carina RydlundD45 (17)2 200 m15:24
3571662900Ann-Charlotte JensenD75 (9)1 880 m15:25
5598041225Linnea RydlundD14 (34)1 990 m15:32
1098080570Magnus RydlundH45 (25)2 440 m15:35
5309010501Anna AronssonD16 (24)2 200 m15:39
5448442363Nellie RydlundD16 (24)2 200 m15:50

IBM-Klubben

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
149450626Jan-Olof WåhlbergH70 (23)1 990 m15:16

IF Hagen

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3889551116Inger WesterbergD60 (10)1 990 m15:06
5568237648Hanna AlsiöD14 (34)1 990 m15:21
2215692Styrbjörn JanssonH70 (23)1 990 m15:22
675436008Karin Andersson (Nyström)Öppen motion 4 (35)2 440 m15:28:23
2278137836Albin AlsiöH18 (31)2 310 m15:39
5468189102Moa AlsiöD16 (24)2 200 m15:41
2179991209Hampus NyströmH18 (31)2 310 m15:51

IF Hallby SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
633433787Johan NöjdÖppen motion 7 (23)2 760 m15:31:55

IF Rigor

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2959030214Alfred ErdeliusH14 (34)2 320 m15:03
628446166Annette JohanssonÖppen motion 4 (35)2 440 m15:07:23
5547204901Thilda SeldénD14 (34)1 990 m15:11
5749040324Maja GraadD14 (34)1 990 m15:13
5842058804Ida BruhnD14 (34)1 990 m15:35
1209720710Emil ErdeliusH45 (25)2 440 m15:36
3092075431Olle FlorénH12 (31)1 830 m15:58
5079000918Lina ErdeliusD18 (23)2 200 m15:59
562058862Bernt AnderssonH60 (12)2 320 m16:01
3259201460Emil SeldénH12 (31)1 830 m16:02
1412075406Niklas FlorénH40 (22)2 480 m16:13

IFK Göteborg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1614207Christer WestbergH70 (23)1 990 m15:13

IFK Lidingö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
223890426Linnéa ClaesdotterD21 (28)2 480 m15:32

IFK Mora OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2458010528Gustav BjörklundH16 (38)2 310 m15:26

IFK Sävsjö

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
341441104Åke EckerbomH70 (23)1 990 m15:25

IK Hakarpspojkarna

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
590680308Tova RangertD12 (18)1 830 m15:10
2819116257Viktor GunnarssonH14 (34)2 320 m15:11
568600927Tilda PalmD14 (34)1 990 m15:14
437409770Helena RangertD45 (17)2 200 m15:16
43528626Helena GunnarssonD45 (17)2 200 m15:20
202970014David GunnarssonH20 (12)2 480 m15:21
60218601Meja EnvallD12 (18)1 830 m15:23
121655565Matti EnvallH45 (25)2 440 m15:24
5929060606Minna PalmD12 (18)1 830 m15:25
535810515Alma Holmqvist JohanssonD16 (24)2 200 m15:34
531551414Ebba LindmanD16 (24)2 200 m15:36
228710627Anna EnvallD21 (28)2 480 m15:42
5291020927Hilda Holmqvist JohanssonD16 (24)2 200 m15:46

IK Stern

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
107201243Henrik HvoslefH75 (11)1 990 m15:09
3537201252Ulla LindheD75 (9)1 880 m15:29
3859501028Eva BlomströmD65 (12)1 930 m15:54
409511113Sten BlomströmH65 (18)1 990 m16:02

IK Trenne Ullared

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3957570307Marianne ThorssonD60 (10)1 990 m15:08

IK Vikings OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1778684897Jan DalheimerH21 (33)2 830 m15:02
2588540022Tim DalheimerH16 (38)2 310 m15:05
1278700527Matthias Kalle DalheimerH45 (25)2 440 m15:29

IK Ymer

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3619434343Britt RangertD70 (14)1 930 m15:43

Järfälla OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
243952765Johan LundbäckH16 (38)2 310 m15:15
2430214Lars JonassonH70 (23)1 990 m15:32
372451625Birgitta BillstamD70 (14)1 930 m15:33
6427597Ulf RadlerH60 (12)2 320 m15:57

Järla Orientering

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
394798390Lena JanssonD60 (10)1 990 m15:00

Jönköpings OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6747607300Felicia SvenssonÖppen motion 1 (16)1 790 m15:22:18
3422801073Felix SvenssonH10 (13)1 790 m15:31
1127105240Fredrik SvenssonH45 (25)2 440 m15:32

Karlskrona SoK

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6112109207Märta SvennerudD10 (11)1 790 m15:03
41712577Annika JosefssonD50 (18)2 130 m15:06
2407071723Jakob WilhelmssonH16 (38)2 310 m15:10
415661215Eva PetterssonD50 (18)2 130 m15:12
5981050824Emma ZettervallD12 (18)1 830 m15:14
2577021219Arvid KronmarH16 (38)2 310 m15:23
2887474111Anton TörnqvistH14 (34)2 320 m15:25
5811411411Sandra WiduchD14 (34)1 990 m15:34
314444713Nico MankonenH12 (31)1 830 m15:37
5692109204Alma SvennerudD14 (34)1 990 m15:38
2221992212Axel HalvarssonH18 (31)2 310 m15:43
541952401Kenneth FagerH65 (18)1 990 m15:46
71902943Göran MånssonH55 (19)2 320 m15:48
2158635888Malthe PoulsenH18 (31)2 310 m15:49
1487502040Stefan CaleklintH40 (22)2 480 m15:57
211990824Emil PetterssonH18 (31)2 310 m15:58
236961220Moa PetterssonD21 (28)2 480 m15:58
308444719Kasper FagerH12 (31)1 830 m16:05
508808182Johanna WilhelmssonD18 (23)2 200 m16:15
4657908140Susanna CaleklintD35 (8)2 310 m16:16
1337408104Jörgen JohanssonH40 (22)2 480 m16:21

KFUM Örebro OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
192940226Erik LindgrenH21 (33)2 830 m15:17

Kils OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4259670905Helen SkoogD50 (18)2 130 m15:03
194930703Ludvig ErikssonH21 (33)2 830 m15:19
849590119Christer SkoogH55 (19)2 320 m15:50
238951919Sanna SkoogD21 (28)2 480 m16:02

Kolding OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2411411267Gustav Vinther Ø JensenH16 (38)2 310 m15:35
2108000628Sören Eg StaugaardH18 (31)2 310 m15:52

Kristinehamns OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3901541217Britt GunnarssonD60 (10)1 990 m15:04
611541223Stefan GunnarssonH60 (12)2 320 m16:04

Kungälvs OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
358214392Ann-Britt BjörkmanD75 (9)1 880 m15:35
37114493Ulla-Britt OrdasiD70 (14)1 930 m15:44
38214515Lisbeth OlssonD65 (12)1 930 m15:52

Lerums SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
238520114Arvid BacktemanH16 (38)2 310 m15:30

Lunds OK

29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6677020145Anna BondesonÖppen motion 4 (35)2 440 m14:00:00
6519648846Kristina SpångbergÖppen motion 7 (23)2 760 m14:59:40
2397020514Johan VinbladH16 (38)2 310 m15:01
2799031205Loke HedbergH14 (34)2 320 m15:01
2862084123Isak AnderssonH14 (34)2 320 m15:09
4969109019Cecilia SpångbergD20 (8)2 480 m15:10
1869005064Rickard IngessonH21 (33)2 830 m15:11
2379020827Carl ÅsH16 (38)2 310 m15:12
5789564765Olivia LarssonD14 (34)1 990 m15:12
6667020144Ebba Lindgren HermanssonÖppen motion 4 (35)2 440 m15:12:35
4987971101Karin HagwallD20 (8)2 480 m15:14
5707030731Selma LarssonD14 (34)1 990 m15:18
305990913Albin HugossonH14 (34)2 320 m15:22
6659921121Martin HeydenÖppen motion 7 (23)2 760 m15:26:36
26982000Bengt BergmanH70 (23)1 990 m15:27
67711650Carin BergmanÖppen motion 4 (35)2 440 m15:29:41
2967202475David OlanderH14 (34)2 320 m15:30
2628010222Ludvig ZaarH16 (38)2 310 m15:33
224903545Frida HildingssonD21 (28)2 480 m15:34
1137700316Örjan LarssonH45 (25)2 440 m15:37
1119102233Raul HindovH45 (25)2 440 m15:41
707000666Peter HedbergH55 (19)2 320 m15:42
2337205946Daniel HellbergH18 (31)2 310 m15:42
130690610Fredrik HugossonH45 (25)2 440 m15:43
5501020510Elin HugossonD16 (24)2 200 m15:43
233889650Petra EklundD21 (28)2 480 m15:52
3222084122Emil AnderssonH12 (31)1 830 m15:55
2359950412Margret ZimmermannD21 (28)2 480 m15:56
5098052999Tova HermodssonD18 (23)2 200 m15:56

Lyngby OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
97888950Henrik AlbahnH50 (20)2 440 m15:56

Malmö OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4547501114Jenny LindblomD40 (13)2 200 m15:03
730455Benny JohanssonH75 (11)1 990 m15:10
28511010Håkan NilssonH70 (23)1 990 m15:13
301066066Claes-Göran GrenH70 (23)1 990 m15:28
5379020728Agnes LindblomD16 (24)2 200 m15:49
5139092000Linn LindblomD18 (23)2 200 m16:02
1457501081Henrik LindblomH40 (22)2 480 m16:03

Malungs OK Skogsmårdarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
195525625Jakob LööfH21 (33)2 830 m15:20

MARKARYD

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
66125949Malte JalmgårdÖppen motion 1 (16)1 790 m15:15:42

Markaryds FK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4361680904Ann-Sofie BrinkD45 (17)2 200 m15:27
359521030Helen AndertoftD75 (9)1 880 m15:39

Markbygdens OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
63815741Lizkulla PetterssonÖppen motion 4 (35)2 440 m15:22:02
220990312Olle SörqvistH18 (31)2 310 m15:47
477521201Håkan AnderssonH65 (18)1 990 m15:48
209757820Albin S AnderssonH18 (31)2 310 m15:50

Motala AIF OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
683262416Inger FlisÖppen motion 4 (35)2 440 m15:26:44

NAIS OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
256448550Gustav TräffH16 (38)2 310 m15:11
2728010211Viktor WaernqvistH16 (38)2 310 m15:14
263424928Ludvig ClassonH16 (38)2 310 m15:18
2492088640Erik WikströmH16 (38)2 310 m15:21
2518291102Mattis NilssonH16 (38)2 310 m15:34
5429005112Linnea SamuelssonD16 (24)2 200 m15:40
518440800Josefin BovellanD18 (23)2 200 m16:06
514424922Caroline HallgrenD18 (23)2 200 m16:11

Nybro OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
311396333Leif LindströmH70 (23)1 990 m15:24
369776222Ros-Mari KarlssonD70 (14)1 930 m15:35

Nyköpings OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1781992304Niklaus ReyH21 (33)2 830 m15:03
1998444440Samuel KellerH21 (33)2 830 m15:24

OK Alehof

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
427449292Lena PeterssonD50 (18)2 130 m15:02
2509020310Linus BoströmH16 (38)2 310 m15:04
246451065Erik JohanssonH16 (38)2 310 m15:17
2909041017Lucas BoströmH14 (34)2 320 m15:29
443441930Annika JohanssonD45 (17)2 200 m15:29
504341708Tove JohanssonD18 (23)2 200 m15:54

OK Bävern

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
457902944Sara LarssonD40 (13)2 200 m15:07
209470105Bo TuressonH70 (23)1 990 m15:30

OK Denseln

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
601551209Karl MollénH60 (12)2 320 m15:54
223990826August MollénH18 (31)2 310 m15:56

OK Gorm

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4288121264Anette LundD50 (18)2 130 m15:00
4491395522Pernille BuchD40 (13)2 200 m15:05

OK Gränsen

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1907921219Jonatan FridolfssonH21 (33)2 830 m15:15
1972077543Daniel HåkanssonH21 (33)2 830 m15:22
3452072727Hannes HolmbergH10 (13)1 790 m15:28
2302077555Karin HåkanssonD21 (28)2 480 m15:46
3232059137Viggo WulffH12 (31)1 830 m15:56
240940718Irma HåkanssonD21 (28)2 480 m16:06

OK Kompassen

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
416190Allan HammarH75 (11)1 990 m15:00
187347194Tobias PerssonH21 (33)2 830 m15:12
641347303Elin WulffÖppen motion 4 (35)2 440 m15:12:10
36816187Karin BengtssonD70 (14)1 930 m15:46
3802052700Sonja HammarD65 (12)1 930 m15:51
51987000Agne BengtssonH65 (18)1 990 m15:59

OK Kontinent

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
656264071Lina HidåsÖppen motion 7 (23)2 760 m15:02:19
577450714Moa WallenborgD14 (34)1 990 m15:17
673990001Håkan NybergÖppen motion 4 (35)2 440 m15:17:16
67236611Lollo NybergÖppen motion 4 (35)2 440 m15:19:53
277889604Lucas TreldalH14 (34)2 320 m15:20
107889619Pontus GustavssonH45 (25)2 440 m15:21

OK Lindéna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3338001334Casper GunnarssonH12 (31)1 830 m15:42
2138001337Filip BengtssonH18 (31)2 310 m16:08

OK Linné

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1961682236Rasmus Møller JessH20 (12)2 480 m15:19
198644644David LingforsH21 (33)2 830 m15:23

OK Löftan

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3032075260Edvin SahlinH14 (34)2 320 m15:00
6269701027Katarina VartiaÖppen motion 4 (35)2 440 m15:00:00
4508260375Madelene HanssonD40 (13)2 200 m15:01
184450656Patrik CorneliussonH21 (33)2 830 m15:09
2688020430Jesper JohanssonH16 (38)2 310 m15:09
2669011128Adrian VartiaH16 (38)2 310 m15:16
3019040811Victor HanssonH14 (34)2 320 m15:19
2859031206Jakob MobergH14 (34)2 320 m15:27
1148070171Johan HanssonH45 (25)2 440 m15:30
2748040827Tobias JohanssonH14 (34)2 320 m15:31
1249800110Jonas HultinH45 (25)2 440 m15:38
3368050321Simon CorneliussonH12 (31)1 830 m15:46
3169143404Oskar BlomH12 (31)1 830 m15:49
3108060706Filip HanssonH12 (31)1 830 m15:51
2309771337Filip SvenssonH18 (31)2 310 m16:07
5239800528Alice HultinD18 (23)2 200 m16:09

OK Melfar

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2698635810Jonas GabsH16 (38)2 310 m15:37
5399002003Hedvig Valbjørn GydesenD16 (24)2 200 m15:53

OK Motala

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
179900752Jerry MartinssonH70 (23)1 990 m15:29

OK Nackhe

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5369010610Evelina OlssonD16 (24)2 200 m15:52

OK Njudung

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4557750915Cecilia KarmetunD40 (13)2 200 m15:02
640441022Lotta PetersénÖppen motion 4 (35)2 440 m15:06:05
298448444Oscar HultgrenH14 (34)2 320 m15:08
4459101405Marina JohanssonD45 (17)2 200 m15:14
2597020210Karl PetersénH16 (38)2 310 m15:19
1199101429Dennis TollH45 (25)2 440 m15:20
5759619427Ellen TollD14 (34)1 990 m15:20
2557543288Albin TollH16 (38)2 310 m15:31
5327021126Amanda KarmetunD16 (24)2 200 m15:35
3387760520Wilhelm KarmetunH12 (31)1 830 m15:36
363727645Margareta LarssonD70 (14)1 930 m15:36
3329050517Olle PetersénH12 (31)1 830 m15:38
1437730821Joakim KarmetunH40 (22)2 480 m15:39

OK Orion

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1958060797Ola AnderssonH20 (12)2 480 m15:07
1989101917Nils Hammaräng GripH20 (12)2 480 m15:11
4998080614Myrra CarlssonD20 (8)2 480 m15:12
2838130416Filip HåkanssonH14 (34)2 320 m15:13
5602058218Lisa SwartzD14 (34)1 990 m15:22
440402823Ingela AnderssonD45 (17)2 200 m15:23
4089620620Lena SwartzD55 (15)2 130 m15:25
5499587749Nellie NilssonD16 (24)2 200 m15:30
5401060302Klara AnderssonD16 (24)2 200 m15:48
91435798Mats AnderssonH50 (20)2 440 m15:52
312820380Oliver HåkanssonH12 (31)1 830 m16:01
3242058124Nils SwartzH12 (31)1 830 m16:03
2287202474Love CarlssonH18 (31)2 310 m16:05
524632800Ellen WahlbomD18 (23)2 200 m16:05
517681673Ida ØbroD18 (23)2 200 m16:07

OK Pan Århus

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5001298765Caroline FinderupD20 (8)2 480 m15:04
5261395519Lise TermansenD18 (23)2 200 m16:03

OK Pan-Kristianstad

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
679408751Birgitta PerssonÖppen motion 1 (16)1 790 m15:24:25
6881090102Victoria HöglindÖppen motion 1 (16)1 790 m15:33:45
6891070723Philip HöglindÖppen motion 1 (16)1 790 m15:33:46

OK Ravinen

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5038004197Sonia FlückigerD20 (8)2 480 m15:08
1859740608Nick BarrableH21 (33)2 830 m15:10
199615141Albin AnderssonH20 (12)2 480 m15:15
2149990108Hannes SvahnH18 (31)2 310 m15:45
208555510Simon TörnqvistH18 (31)2 310 m16:04

OK Roskilde

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
21501138Ole SvendsenH70 (23)1 990 m15:11
411445401Hanne Möller JensenD55 (15)2 130 m15:26
365362410Inge JørgensenD70 (14)1 930 m15:40

OK Roslagen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6901712011Otto LundmanÖppen motion 7 (23)2 760 m15:45:10

OK Roxen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
32898533Christer SandhH70 (23)1 990 m15:23

OK Skogsfalken

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
197970315Jonas HammarskiöldH20 (12)2 480 m15:01
579640421Emma EmilssonD14 (34)1 990 m15:33
534620202Elin EmilssonD16 (24)2 200 m15:44

OK Skogshjortarna

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8355805Lars JohanssonH75 (11)1 990 m15:01
11505535Ronny AnderssonH75 (11)1 990 m15:06
42619537Eva PedersenD50 (18)2 130 m15:13
420660628Suzy LarssonD50 (18)2 130 m15:15
664441010Ann-Brith StrömbergÖppen motion 7 (23)2 760 m15:17:24
1938441013Johan LarssonH21 (33)2 830 m15:18
4001958103Ann Warma LaasD55 (15)2 130 m15:18
251440331Kalle JohanssonH70 (23)1 990 m15:19
35628476Lisbeth JohanssonD75 (9)1 880 m15:27
407263749Maria Wallin JohanssonD55 (15)2 130 m15:31
374505560Barbro AnderssonD70 (14)1 930 m15:42
78610827Andres LaasH55 (19)2 320 m15:49
4915811Kent IvarssonH65 (18)1 990 m15:51
99405520Magnus PedersenH50 (20)2 440 m16:00

Ok Skogsvargarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6915898Roy JohanssonH55 (19)2 320 m15:44
832106206Anders AxelssonH55 (19)2 320 m15:46

OK Snab

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2648160402Felix IsaksenH16 (38)2 310 m15:07
2018011198Rasmus RasmussenH20 (12)2 480 m15:17
2448020102Jeppe CaspersenH16 (38)2 310 m15:25
5478150401Rikke RasmussenD16 (24)2 200 m15:33

OK Stigen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
627421789Anna LindqvistÖppen motion 4 (35)2 440 m15:05:26
634355971Mikael SöderströmÖppen motion 7 (23)2 760 m15:05:31

OK Tisaren

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2187950523Ellinor ErikssonD21 (28)2 480 m15:22
227960996Andrea SvenssonD21 (28)2 480 m15:40

OK Torfinn

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
381354084Inger GlansD65 (12)1 930 m15:53
65355950Arne AnderssonH60 (12)2 320 m15:58
237404330Evelina FolkessonD21 (28)2 480 m16:00

OK Tranan

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2912437Ingvar BergmanH70 (23)1 990 m15:14
67612429Åsgerd BergmanÖppen motion 4 (35)2 440 m15:27:12

OK Tyr

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4019600221Ingrid KensbyD55 (15)2 130 m15:19
3492089328Matteo MobergH10 (13)1 790 m15:23
3278060520Danilo MobergH12 (31)1 830 m15:40
1368303030Daniel BrohedeH40 (22)2 480 m15:47
3159051012Albert BrohedeH12 (31)1 830 m15:47
859600207Mats KensbyH55 (19)2 320 m15:50
3359200686Felix LindH12 (31)1 830 m15:52
4607807130Lottis BrohedeD35 (8)2 310 m16:13

OK Tyringe

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6252085382Thomas PerssonÖppen motion 4 (35)2 440 m15:12:16
655213889Margareta OlssonÖppen motion 7 (23)2 760 m15:21:06
3432085366Nils PerssonH10 (13)1 790 m15:26
6622089489Anne-Li AugustssonÖppen motion 7 (23)2 760 m15:32:13
3182089123William SteffertH12 (31)1 830 m15:35
384970478Karin PerssonD65 (12)1 930 m15:48
598262135Stellan MartinssonH60 (12)2 320 m16:00

OK Vilse 87

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1898139913Leo Karlsson ForsbergH21 (33)2 830 m15:14
5879005721Josefina AndraeD12 (18)1 830 m15:15
6329003366Paula AndraeÖppen motion 7 (23)2 760 m15:16:11
67010108Elsa WesterlundÖppen motion 4 (35)2 440 m15:22:56
432260796Martina KarlssonD45 (17)2 200 m15:25
5649030714Vilmalee SuwanD14 (34)1 990 m15:36
3289060214Eddie KarlssonH12 (31)1 830 m15:41
5419200683Linn KarlssonD16 (24)2 200 m15:45
1039670922Ola JönssonH50 (20)2 440 m15:51
3769510927Gunnel MånssonD65 (12)1 930 m15:56
330205260Noah MulariH12 (31)1 830 m16:04

OK Virdarna

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
237430119Waste ByströmH70 (23)1 990 m15:31
36713913Solbritt GustafssonD70 (14)1 930 m15:37
3737430315Berit ByströmD70 (14)1 930 m15:41

OK Vivill

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3989590412Lena RunessonD55 (15)2 130 m15:27
75582612Lars RunessonH55 (19)2 320 m15:36

OK Älme

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18452681Christer SjöforsH70 (23)1 990 m15:12
1227000137Filip SjöforsH45 (25)2 440 m15:26
3441200706Ville LindskogH10 (13)1 790 m15:33
5669010404Enni LindskogD14 (34)1 990 m15:42
10417746Olle SjöforsH50 (20)2 440 m15:54
1511197408Jon LindskogH40 (22)2 480 m16:11

OK Österåker

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1188388888Tomas AlbinssonH45 (25)2 440 m15:25
1572084115Linus HolmqvistH35 (7)2 480 m15:29
4647910260Caroline WestbomD35 (8)2 310 m16:15

OLG Suhr

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4168230367Sarah StutzD50 (18)2 130 m15:01
678181818Martin WidmerH55 (19)2 320 m15:43
4668444448Marion BüchliD35 (8)2 310 m16:12

OLG Säuliamt

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
412800133Anders WidénH65 (18)1 990 m15:49

Post SV Dresden

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1961180295Moritz DöllgastH21 (33)2 830 m15:21

RAFO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
339070444Anthony BarrableH70 (23)1 990 m15:21

Ronneby OK

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1808625659Mikolaj DutkowskiH21 (33)2 830 m15:05
3961571127Ann-Christin Nero ForsmanD60 (10)1 990 m15:07
6527000126Olle RingÖppen motion 4 (35)2 440 m15:12:07
2949040312Linus VernströmH14 (34)2 320 m15:16
1539850917Lars ThorénH35 (7)2 480 m15:25
339539907Olle HåkanssonH10 (13)1 790 m15:25
3049005102Oskar ErikssonH14 (34)2 320 m15:26
202500662Maciej HeweltH21 (33)2 830 m15:27
3479070309Arvid ErikssonH10 (13)1 790 m15:27
2361010529Aron ThorénH16 (38)2 310 m15:28
252344548Fabian AnderssonH16 (38)2 310 m15:32
354611004Birgitta OlssonD75 (9)1 880 m15:33
72591016Ingemar MånssonH55 (19)2 320 m15:34
138740409Ingemar ErikssonH40 (22)2 480 m15:41
68438663Christer SvenssonH55 (19)2 320 m15:51
3379060112Wille VernströmH12 (31)1 830 m15:54

Rävetofta OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3919070530Eva TykessonD60 (10)1 990 m15:01
399601224Tina HagårdD55 (15)2 130 m15:24
37916300Maj-Britt ByströmD65 (12)1 930 m15:55
507201375Willie OlssonH65 (18)1 990 m16:01

Sigtuna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
79580731Roland BäcklinH55 (19)2 320 m15:52

Simrishamns OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
459345279Lotte HenrikssonD40 (13)2 200 m15:11

Skillingaryds FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17750921Torild BornetunH80 (2)1 880 m15:01

Skåneslättens OL

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4471240373Kajsa BenattiD40 (13)2 200 m15:00
614570206Bertil JohanssonH85 (2)1 880 m15:03
200980100Isak PrellnerH20 (12)2 480 m15:05
181940833Joel KristianssonH21 (33)2 830 m15:06
6502051815Magdalena Jonsson-NordinÖppen motion 4 (35)2 440 m15:07:06
571444618Hanna Jonsson-NordinD14 (34)1 990 m15:16
2209930330Angelica EngströmD21 (28)2 480 m15:26
397580810Christina OlssonD55 (15)2 130 m15:30
36217432Maria Foster SchadD70 (14)1 930 m15:38
1429101727Johan SanderH40 (22)2 480 m15:43
2327906300Annie LennartssonD21 (28)2 480 m15:50
377888777Kenth SundgrenH65 (18)1 990 m15:56
5157990627Lisa Jonsson-NordinD18 (23)2 200 m15:57

SOK Aneby

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4217661106Karin FreylandD50 (18)2 130 m15:08
9217443Manne FreylandH50 (20)2 440 m15:45

SOK Viljan

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
194981222Pontus ErlandssonH20 (12)2 480 m15:03
2189999092Benjamin SturekH18 (31)2 310 m15:38
429189469Hans SvensonH65 (18)1 990 m15:54

Solna OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3519204Jan BojlingH70 (23)1 990 m15:18
409409781Annika SvenssonD55 (15)2 130 m15:32

Stigmännen Karlshamn OK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1243702Bengt BergqvistH75 (11)1 990 m15:02
6459901991Stefan NilssonÖppen motion 7 (23)2 760 m15:03:31
511800Göran AnderssonH75 (11)1 990 m15:07
66310773Eivor NydahlÖppen motion 4 (35)2 440 m15:17:10
639770422Karin LindqvistÖppen motion 7 (23)2 760 m15:19:51
4021396116Kati NémethD55 (15)2 130 m15:22
6682093390Inge ÅkessonÖppen motion 4 (35)2 440 m15:25:45
405451996Ann ÖhlinD55 (15)2 130 m15:28
37011835Ulla BergqvistD70 (14)1 930 m15:34
4410711Lars-Gunnar BengtssonH65 (18)1 990 m15:47
100640327Per-Ola MelanderH50 (20)2 440 m15:55
481490927Thomas JohanssonH65 (18)1 990 m16:00

Svaide Roma SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4349700107Ulrika NikolaussonD45 (17)2 200 m15:19
5119000829Tuva NikolaussonD18 (23)2 200 m16:14

Sävedalens AIK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
176981995Sergey FedatsenkaH21 (33)2 830 m15:01
5862095423Alice TryggD12 (18)1 830 m15:11
219809092Maria MagnussonD21 (28)2 480 m15:24
222981991Anastasia DenisovaD21 (28)2 480 m15:30
206880917Johan WikströmH21 (33)2 830 m15:31
2297206313Lisa PalmD21 (28)2 480 m15:44
231870517Therese AlfredssonD21 (28)2 480 m15:48

Söderhamns OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2008625750David SundströmH21 (33)2 830 m15:25

Södertälje-Nykvarn OF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
217618941Frida Jönsson HellstadiusD21 (28)2 480 m15:20
5062109106Amanda KleijnD18 (23)2 200 m16:16

Søllerød OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4121411280Iben MaagD50 (18)2 130 m15:10

Tenhults SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
95421899Per-Olof ClaéssonH50 (20)2 440 m15:57

Tockarps IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
65417042Anders PerssonÖppen motion 7 (23)2 760 m15:03:21

Tolered-Utby Ol-klubb

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
38311029Ann-Kristin LindegårdhD65 (12)1 930 m15:49
4311045Claes LindegårdhH65 (18)1 990 m15:55

Tormestorps IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
67119322Siri EinarssonÖppen motion 4 (35)2 440 m15:15:50
6807981106Ebba SöderlundÖppen motion 7 (23)2 760 m15:27:13

Trol Belgium

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
58849852Sarah RoomanD12 (18)1 830 m15:19
43349853Kristel MertensD45 (17)2 200 m15:21

Trollhättans SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5029970117Agnes WesterbergD20 (8)2 480 m15:02
2419009999Louise BorgD21 (28)2 480 m16:08

Ulricehamns OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
669239578Frida MannfolkÖppen motion 7 (23)2 760 m15:17:06
73600708Christer MannfolkH55 (19)2 320 m15:38
62560703Ulf PalmérH60 (12)2 320 m15:56

Waxholms OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4412050861Cecilia FochsenD45 (17)2 200 m15:28
3408071106Petter FochsenH10 (13)1 790 m15:30
3262048648Jens FochsenH12 (31)1 830 m15:50

Viking Orientering

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
375354565Miriam AsvarischD65 (12)1 930 m15:50
667202754Hans-Åge MortensenH60 (12)2 320 m16:02

Vänersborgs SK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
403610126Britta SahlinD55 (15)2 130 m15:20
15807547Per-Arne JohanssonH70 (23)1 990 m15:33
36426609Kristina JohanssonD70 (14)1 930 m15:39
3341061008Liam HogedalH12 (31)1 830 m15:44
82600328Nils-Olof LarssonH55 (19)2 320 m15:47
462800707Emelie SvalinD35 (8)2 310 m16:10

Värend GN OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6263097Göran ThourH75 (11)1 990 m15:08
3610320Lars-Åke SjökvistH70 (23)1 990 m15:15

Västerviks OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
52919658Kent GranqvistH65 (18)1 990 m15:53

Växjö OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3022032033Noel BraunH14 (34)2 320 m15:02
3069085619Hugo EricssonH14 (34)2 320 m15:04
6042075447Emma LindénD10 (11)1 790 m15:09
6012075318Frida LindénD12 (18)1 830 m15:13
5961060223Filippa BraunD12 (18)1 830 m15:26
2259000707Isac EricssonH18 (31)2 310 m15:44

Åhus

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6812107382Ander MånssonÖppen motion 1 (16)1 790 m15:57:39

ÅHUS

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
660555448Adam JalmgårdÖppen motion 1 (16)1 790 m15:15:45

Åmåls OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
939650831Per KällvikH50 (20)2 440 m15:50
5109000089Erika Källvik LeufvénD18 (23)2 200 m16:10

Örkelljunga FK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6231399756Jenny MårtenssonÖppen motion 4 (35)2 440 m15:01:28
6051155604Alma GieseD10 (11)1 790 m15:21
1551252660Sebastian GieseH35 (7)2 480 m15:33

Annonser