Startlista för Ungdoms-SM, sprint

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdoms-SM, sprint
Arrangörsorganisation: Umeå OK
Datum: fredag 15 september 2017

D16

2 290 m, 92 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
5Moa AlsiöIF Hagen14:30
6Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK14:31
7Elin EdströmHärnösands OK14:32
8Vendela LönkvistOK Vivill14:33
9Anna JohnssonSkogspojkarnas OK14:34
10Vera RolfssonSkarpnäcks OL14:35
11Elin BergOK Ravinen14:36
12Ida WickbergOK Nolaskogsarna14:37
13Tilde BacklundOK Södertörn14:38
14Moa KarlssonStorviks IF14:39
15Klara HöglundEksjö SOK14:40
16Maja HolmgrenVästerås SOK14:41
17Maja PorleVäxjö OK14:42
18Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK14:43
19Ellika GrothKungälvs OK14:44
20Tilda ÖstbergStora Tuna OK14:45
21Matilda LarssonOK Hällen14:46
22Clara DahlHärlövs IF14:47
23Petrina CostermansJärla Orientering14:48
24Nelli OlvegårdFK Göingarna14:49
25Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna14:50
26Elin UnanderSundsvalls OK14:51
27Amanda JanssonOK Djerf14:52
28Wilma LarssonOK Tor14:53
29Ylva SandénOK Södertörn14:54
30Nora AronengHestra IF14:55
31Alicia LundgrenVäxjö OK14:56
32Agnes KarlssonÄlvsby IF OK14:57
33Andrea LamprechtKöping-Kolsva OK14:58
34Ida JohnssonOK Kåre14:59
35Linnea SkalbergBredaryds SOK15:00
36Agnes BromanOK Roslagen15:01
37Clara SpikLeksands OK15:02
38Alma LeijonHärlövs IF15:03
39Elsa EricssonFK Friskus-Varberg15:04
40Alva JonssonLånghundra IF15:05
41Frida ArnessonSkarpnäcks OL15:06
42Lovisa JohanssonKarlskrona SOK15:07
43Signe NilssonNyköpings OK15:08
44Elin BjessmoBromma-Vällingby SOK15:09
45Lovisa WigertzLånghundra IF15:10
46Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb15:11
47Elin LindbladOK Djerf15:12
48Lisa VogtVästerbergslagens OL15:13
49Tilde EngbergHärnösands OK15:14
50Lotten SandénOK Södertörn15:15
51Anna LithellOK Linné15:16
52Alice PalmgrenSundsvalls OK15:17
53Maja TenghagenHärlövs IF15:18
54Lovisa WeidenSkåneslättens OL15:19
55Julia WannerAvesta OK15:20
56Julia GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna15:21
57Tilda MelkstamLerums SOK15:22
58Tilda AnderssonTullinge SK15:23
59Julia RangertIK Hakarpspojkarna15:24
60Ellen WikstenGävle OK15:25
61Ida RoosIF Hagen15:26
62Ebba BerglinKarlskrona SOK15:27
63Ida HelgessonHestra IF15:28
64Agnes KällströmSala OK15:29
65Moa HjorthDomnarvets GOIF15:30
66Smilla SandströmSkogslöparna15:31
67Magdalena NilssonHögåkers OK15:32
68Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK15:33
69Lotta WeyhenmeyerIF Thor15:34
70Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK15:35
71Katarina NorrbyOK Södertörn15:36
72Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna15:37
73Alva RyttherVästerbergslagens OL15:38
74Hanna SvanbergOK Renen15:39
75Matilda HagstrandLerums SOK15:40
76Malin KristianssonTrollhättans SOK15:41
77Lovisa LagerHalmstad OK15:42
78Alva SonessonFalköpings AIK OK15:43
79Klara BolinTullinge SK15:44
80Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK15:45
81Ellinor BjörklundJärfälla OK15:46
82Linda RennerOK Södertörn15:47
83Tove PetterssonOK Roxen15:48
84Hilda AxelssonFK Göingarna15:49
85Evelina OlssonOK Nackhe15:50
86Ellen BlennowFalköpings AIK OK15:51
87Emelie WibergSkogslöparna15:52
88Emilia EngelOK Ravinen15:53
89Elin CarlssonIK Trenne Ullared15:54
90Sofie FröjdSundsvalls OK15:55
91Klara WallinderGöteborg-Majorna OK15:56
92Sara SundinWaxholms OK15:57
93Nickolina HedenlundTäby OK15:58
94Isabella AumoKungälvs OK15:59
95Cecilia LindgrenOK Kåre16:00
96Louise RamebäckUmeå OK16:01

H16

2 770 m, 100 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
405Tobias ErixonOK Kullingshof14:30:30
406Daniel StåhlJärbo OK14:31:30
407Johan AlpbergAlmby IK14:32:30
408Jacob MobergHelsingborgs SOK14:33:30
409Charlie EliassonDalaportens OL14:34:30
410Jesper LidmarSnättringe SK14:35:30
411Adrian VartiaOK Löftan14:36:30
412Niklas SvenssonJärfälla OK14:37:30
413Oscar PalmOK Linné14:38:30
414Tim DalheimerIK Vikings OK14:39:30
415Ludvig HolmqvistOK Tor14:40:30
416Viktor SvenskStora Tuna OK14:41:30
417Anton SegermanIF Thor14:42:30
418Duncan RobertsonSvaide Roma SOK14:43:30
419Gustav ÅmanOK Vilse 8714:44:30
420Marcus KlaseniusKFUM Örebro OK14:45:30
421Jakob SjöbergGävle OK14:46:30
422Victor SadaranganiJärla Orientering14:47:30
423Markus ÖsterlundVästerås SOK14:48:30
424Simon SvahnEksjö SOK14:49:30
425Hugo StrömMullsjö SOK14:50:30
426Gustav PermanOK Tyr14:51:30
427Edvin HägglundOK Nolaskogsarna14:52:30
428Allan HedbergLunds OK14:53:30
429Emil BybergDomnarvets GOIF14:54:30
430Johannes GreenAlmby IK14:55:30
431Linus LundbergOK Bävern14:56:30
432Elias RöstinSöders-Tyresö14:57:30
433Mattis PerssonEksjö SOK14:58:30
434Simon GiselssonRonneby OK14:59:30
435Ludvig ZaarLunds OK15:00:30
436Elias TidevallSkogsluffarnas OK15:01:30
437Fredrik HanssonTäby OK15:02:30
438Melker ForsbergKFUM Örebro OK15:03:30
439Johannes BladhTullinge SK15:04:30
440Joar HertinIK Hakarpspojkarna15:05:30
441Gustav ÖstenssonOK Tranan15:06:30
442Axel ErikssonOK Löftan15:07:30
443Simon OlssonHjärnarps OL15:08:30
444Andreas NäslundVästerås SOK15:09:30
445Olof LjunggrenLinköpings OK15:10:30
446Lucas FredmanOK Älvsjö-Örby15:11:30
447Per NordholmSävedalens AIK15:12:30
448Oskar StenviOK Linné15:13:30
449Anton SilierJärfälla OK15:14:30
450Benjamin NäslundSkogslöparna15:15:30
451Olle BergstedtMarkbygdens OK15:16:30
452Albin KårénSundsvalls OK15:17:30
453Leo JohanssonOK Kolmården15:18:30
454Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb15:19:30
455Max HoppeWaxholms OK15:20:30
456William SeguraKFUM Örebro OK15:21:30
457Hugo JakobssonEksjö SOK15:22:30
458Casper VånsjöArboga OK15:23:30
459Isac ErikssonOK Nolaskogsarna15:24:30
460Johan LangerakJärfälla OK15:25:30
461Casper HedarOK Tor15:26:30
462Mattias HaneOK Tyr15:27:30
463Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna15:28:30
464Noah BechtelFK Friskus-Varberg15:29:30
465Aron ThorénRonneby OK15:30:30
466Pontus LindgrenVästerås SOK15:31:30
467Samuel StålnäbbDomnarvets GOIF15:32:30
468Axel Leijon ThorellLånghundra IF15:33:30
469Mattias LevinSvaide Roma SOK15:34:30
470Samuel ErikssonEds SK15:35:30
471Philip CarlssonNyköpings OK15:36:30
472Arvid WesterbergOK Kolmården15:37:30
473Samuel PihlströmOK Landehof15:38:30
474Alexander SchandlOK Södertörn15:39:30
475Mattias ÖsterdahlVisborgs OK15:40:30
476Simon FriskGustavsbergs OK15:41:30
477Linus KristianssonTrollhättans SOK15:42:30
478Gustav BjörklundIFK Mora OK15:43:30
479Pontus ErikssonHjärnarps OL15:44:30
480Albin BergerDomnarvets GOIF15:45:30
481Adrian SkobeKalmar OK15:46:30
482Edvin NilssonGotlands Bro OK15:47:30
483Noa SjöstrandVästerås SOK15:48:30
484Anton HänströmTäby OK15:49:30
485Albin TollOK Njudung15:50:30
486Hugo SetthagenOK Tranan15:51:30
487Arvid RoosOK Linné15:52:30
488Tobias CarlstedtHjärnarps OL15:53:30
489Johan CallebergSnättringe SK15:54:30
490Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb15:55:30
491Emanuel HerberthsonLinköpings OK15:56:30
492Erik HogedalGöteborg-Majorna OK15:57:30
493Jonatan StåhlSundbybergs IK15:58:30
494Albin FalkNyköpings OK15:59:30
495Alfred PetterssonMullsjö SOK16:00:30
496Albin LindgrenVisborgs OK16:01:30
497Axel OrrhedeHelsingborgs SOK16:02:30
498Elias BergenfurIK Vikings OK16:03:30
499Arvid UmegårdLånghundra IF16:04:30
500Albin KronkvistÖrkelljunga FK16:05:30
501Hugo DjurstedtEksjö SOK16:06:30
502August AbrahamssonGällstadbygdens SOK16:07:30
503Axel BerglundUlricehamns OK16:08:30
504Carl JosefssonSävedalens AIK16:09:30

D15

2 190 m, 116 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
205Emilia ÖsterlundIK Ymer14:30
206Elsa BäsénIF Thor14:31
207Erica BogrenIF Hagen14:32
208Lovisa NilssonAttunda OK14:33
209Elin NilssonAndrarums IF14:34
210Klara JohanssonVästvärmlands OK14:35
211Sara MöllerOK Södertörn14:36
212Nina PerssonHaninge SOK14:37
213Alma GustafssonSOK Aneby14:38
214Linnea PerssonValbo AIF14:39
215Irma SvenssonOK Klyftamo14:40
216Tilda WigforssArboga OK14:41
217Felicia LorénOK Landehof14:42
218Nicolina MobergOK Tyr14:43
219Klara AnderssonDomnarvets GOIF14:44
220Olivia AspIFK Göteborg14:45
221Ylva JohanssonOK Djerf14:46
222Ellen KillmeyVittjärvs IK14:47
223Tove RingiOK Kåre14:48
224Vera WallinFalköpings AIK OK14:49
225Embla CinthioSkåneslättens OL14:50
226Petronella HedenlundTäby OK14:51
227Vilde Jonsson WoldSundbybergs IK14:52
228Ellinor HambergJärfälla OK14:53
229Agnes MalmgrenOckelbo OK14:54
230Sara HedeSödertälje-Nykvarn OF14:55
231Emilia BergströmOK Rodhen14:56
232Moa EngströmOK Renen14:57
233Elin EmilssonOK Skogsfalken14:58
234Alice MarmelidOK Roxen14:59
235Alva LarssonUmeå OK15:00
236Ester LaudonVännäs OK15:01
237Amanda KarmetunOK Njudung15:02
238Thea SvenssonIK Vikings OK15:03
239Märta LjungbergSjövalla FK15:04
240Sofia DjerfVästerbergslagens OL15:05
241Julia NordlanderSundsvalls OK15:06
242Emma LiljeGävle OK15:07
243Sara HertegrenJärfälla OK15:08
244Lilian PalmHJS-Vansbro OK15:09
245Tea MarkholmSkåneslättens OL15:10
246Isabella JoonsLeksands OK15:11
247Elin RindstigSOK Viljan15:12
248Hanna LundbergOK Renen15:13
249Hanna RothLinköpings OK15:14
250Agnes EdgrenSkarpnäcks OL15:15
251Maja SandvikAttunda OK15:16
252Nellie RydlundHässleholms OK15:17
253Linn MauritzsonTolered-Utby Ol-klubb15:18
254Malin HanssonTäby OK15:19
255Josefine JonssonOK Tor15:20
256Tilda GolsäterKorsnäs IF OK15:21
257Anna AasaÖvertorneå IF15:22
258Kajsa BogrenSundbybergs IK15:23
259Klara AnderssonOK Orion15:24
260Alma HjertbergHestra IF15:25
261Lovisa HambäckLånghundra IF15:26
262Ebba LindOK Skärmen15:27
263Emma LingIK Hakarpspojkarna15:28
264Tilda WiklundFalköpings AIK OK15:29
265Maria LogrenSjövalla FK15:30
266Therese NilssonOK Österåker15:31
267Ella KarlssonSnättringe SK15:32
268Linn KarlssonOK Vilse 8715:33
269Emely WeihartHestra IF15:34
270Karin WedmanVästerbergslagens OL15:35
271Lisa OlssonTorsås OK15:36
272Elsa NilssonDomnarvets GOIF15:37
273Ellen GrantingerIF Thor15:38
274Hanna RingRonneby OK15:39
275Ellen SigvardsonBredaryds SOK15:40
276Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK15:41
277Thea WennbergSkellefteå OK15:42
278Lovisa MoqvistLerums SOK15:43
279Sofia IversAttunda OK15:44
280Sanna HedbergOK Södertörn15:45
281Malin BierfeldtÄrla IF15:46
282Alexandra ÖlundUmedalens IF15:47
283Amelie RajanIFK Lidingö SOK15:48
284Emma IvarssonOK Kullingshof15:49
285Ida LarssonVästerås SOK15:50
286Emmie LindbäckOK Renen15:51
287Tuva FalkSundbybergs IK15:52
288Sofia EdvardssonJärfälla OK15:53
289Thea FagerströmIFK Göteborg15:54
290Sofia PalmFK Boken15:55
291Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL15:56
292Emma ErikssonEksjö SOK15:57
293Tilda LagerhällRehns BK15:58
294Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna15:59
295Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF16:00
296Agnes LindblomMalmö OK16:01
297Elsa AlbinssonOK Tyr16:02
298Kristina KlingnéusIK Vikings OK16:03
299Alma HellströmAttunda OK16:04
300Ingrid OlssonOK Tor16:05
301Katja LeicktTullinge SK16:06
302Elin HugossonLunds OK16:07
303Sofie FranzénAlmby IK16:08
304Tove FrænellSundsvalls OK16:09
305Elin NetzOK Kolmården16:10
306Ester OlofssonOK Storsjön16:11
307Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL16:12
308Matilda LindhSundbybergs IK16:13
309Ebba LindellIF Thor16:14
310Alice HallménJärfälla OK16:15
311Siri BerglundLinköpings OK16:16
312Hanna GabrielssonKungälvs OK16:17
313Amelie JosefssonSkogslöparna16:18
314Ida HofstedtTäby OK16:19
315Clara SamuelssonOK Vivill16:20
316Ida HallinSurahammars SOK16:21
317Sofia LundkvistOK Vargen16:22
318Cornelia IvarssonOK Hammaren16:23
319Hilma HolmströmHärlövs IF16:24
320Frida AnderssonSegersta OK16:25

H15

2 590 m, 120 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
605Nils GrimbeckSävedalens AIK14:30:30
606Melker NordgrenOK Kåre14:31:30
607Rasmus PetterssonOK Djerf14:32:30
608Filip BäckArboga OK14:33:30
609Hugo FriskVästerås SOK14:34:30
610Seth BorglundHärnösands OK14:35:30
611Oskar SundblomRånäs OK14:36:30
612Nils Forsberg RundströmIFK Enskede14:37:30
613Arvid KronmarKarlskrona SOK14:38:30
614Axel LundgrenSundsvalls OK14:39:30
615Felix SilverGävle OK14:40:30
616Arvid LundqvistHalmstad OK14:41:30
617Karl PetersénOK Njudung14:42:30
618John McLellandOK Rodhen14:43:30
619Malte EvebornOK Roxen14:44:30
620Isak AnängenNyköpings OK14:45:30
621Erik JohnssonOK Kolmården14:46:30
622Viggo JohanssonSkåneslättens OL14:47:30
623Fredrik JunevikLeksands OK14:48:30
624Henry SvensVästerbergslagens OL14:49:30
625Olle Pettersson GradinAttunda OK14:50:30
626Karl GrywenzOK Linné14:51:30
627Robert Olsson KihlborgIFK Lidingö SOK14:52:30
628Anton GunnarssonBredaryds SOK14:53:30
629Emil AhlströmVästerås SOK14:54:30
630Albin PerssonHalmstad OK14:55:30
631Tor RönnestrandFrösö IF14:56:30
632Arvid HenningHärnösands OK14:57:30
633Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK14:58:30
634David MelinOK Rodhen14:59:30
635Johan LundbäckJärfälla OK15:00:30
636Erik IngemarssonHestra IF15:01:30
637Karl LundinKatrineholms OK15:02:30
638Valter PetterssonOK Tisaren15:03:30
639Arvid AronssonOK Kroppefjäll15:04:30
640Hannes LindahlSundsvalls OK15:05:30
641Isak BerggrenGävle OK15:06:30
642Felix BäckstädeVisborgs OK15:07:30
643Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö15:08:30
644Albin LindskogOK Ravinen15:09:30
645Samuel JohanssonOK Nolaskogsarna15:10:30
646Nils SchagerströmGarphyttans IF15:11:30
647Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad15:12:30
648Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK15:13:30
649Jakob Gadefors NauHaninge SOK15:14:30
650Jesper JohanssonOK Löftan15:15:30
651Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK15:16:30
652David BorgSödertälje-Nykvarn OF15:17:30
653Tamás SzütsVästerås SOK15:18:30
654Hugo MandingerTrollhättans SOK15:19:30
655Viktor HolmgrenUmeå OK15:20:30
656Emil SoneAttunda OK15:21:30
657Anton SöderbergSundsvalls OK15:22:30
658Axel MålargårdTäby OK15:23:30
659Isak OlssonStigsökarna15:24:30
660Fabian ValleriusGamleby OK15:25:30
661Sixten EkbladhSol Tranås15:26:30
662Arvid BylundIF Thor15:27:30
663Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF15:28:30
664Joel Aristondo MagnussonOK Tor15:29:30
665Lukas WernerIFK Lidingö SOK15:30:30
666Melker LundinKatrineholms OK15:31:30
667David MårtenssonGarphyttans IF15:32:30
668Jon TrägårdhIFK Umeå15:33:30
669Ludvig ClassonNAIS Orienteringsklubb15:34:30
670Gustaf HägglundOK Nolaskogsarna15:35:30
671Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK15:36:30
672Isak HagbergKalmar OK15:37:30
673Axel HedströmÖstersunds OK15:38:30
674Jakob GunnarssonLerums SOK15:39:30
675Oskar NilssonJärfälla OK15:40:30
676Nils KörleOK Landehof15:41:30
677Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK15:42:30
678Jonne LiukkonenSundsvalls OK15:43:30
679Arvid BlomsterRonneby OK15:44:30
680Emil BoströmOK Linné15:45:30
681Carl ÅsLunds OK15:46:30
682Erik NilssonDalaportens OL15:47:30
683Erik ÅkessonVäxjö OK15:48:30
684Ludvig SigrandOK Södertörn15:49:30
685Ludde BlomIFK Enskede15:50:30
686Lukas GustafssonIK Ymer15:51:30
687Axel ElmbladBredaryds SOK15:52:30
688Tobias SjöstedtOK Måsen15:53:30
689Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb15:54:30
690Martin SandqvistVästerås SOK15:55:30
691Simon JohanssonOK Kolmården15:56:30
692Manne HammarbergJärfälla OK15:57:30
693Linus MalmKFUM Örebro OK15:58:30
694Alfred LängheimTullinge SK15:59:30
695Samuel LindénAttunda OK16:00:30
696Hampus NyholmSträngnäs-Malmby OL16:01:30
697Felix DrejmoOK Landehof16:02:30
698Henrik PetrisiVästerbergslagens OL16:03:30
699Ludvig JarlemarkIFK Lidingö SOK16:04:30
700Emil AxelssonLerums SOK16:05:30
701Simon NordbergGöteborg-Majorna OK16:06:30
702Kevin SjölanderOK Rodhen16:07:30
703Jonas CarlssonStora Tuna OK16:08:30
704Erik WikströmNAIS Orienteringsklubb16:09:30
705Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK16:10:30
706Martin RinnbäckOK Ravinen16:11:30
707Alvar MelinHaninge SOK16:12:30
708Johan VinbladLunds OK16:13:30
709Arvid BacktemanLerums SOK16:14:30
710Axel NalbinMullsjö SOK16:15:30
711Linus TäckOK Hammaren16:16:30
712Tobias SnellOK Renen16:17:30
713Isak WestringJärfälla OK16:18:30
714Gustav OhlinOK Tranan16:19:30
715Philip ForngrenTäby OK16:20:30
716Alfred LiljeströmGävle OK16:21:30
717Aron ÖstangårdGamleby OK16:22:30
718Gustav KüglerSigtuna OK16:23:30
719Lukas JohanssonSundsvalls OK16:24:30
720Ludvig CarlbomUlricehamns OK16:25:30
721Erik Lidström LauriSnättringe SK16:26:30
722Karl GranathOK Kåre16:27:30
723Erik BrandtDomnarvets GOIF16:28:30
724Jakob NilssonUmeå OK16:29:30

Pub 15H

2 590 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Loke HedbergLunds OK16:50:00
Oskar VikströmSundsvalls OK16:50:52
Felix GustafssonLunds OK16:51:59
Edvin HellstenNyköpings OK16:52:53
Agust KronkvistÖrkelljunga FK16:53:24
Emil LundmarkUmeå OK16:53:59
Albin WeidenSkåneslättens OL16:54:53
Tore PalmgrenSundsvalls OK16:56:01
Edvin SelinFK Göingarna16:56:30
Alfred AhltinMalmö OK16:57:06
Hugo KindbornOK Hällen16:57:38
Isak LundholmUmeå OK16:58:06
Mikael KindbornOK Hällen16:58:28
Mats LanttoSK Björnen16:59:02
Elias LanttoSK Björnen16:59:36
Tom BergvallKlubblös17:01:39
Per CarlssonStora Tuna OK17:03:36
Per-Erik RönnestrandFrösö IF

Pub 15D

2 190 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna LarssonYstads OK16:50:00
Lena Nyström-NilssonRånäs OK16:50:00
Astrid RexSundsvalls OK16:50:00
Caroline GuttkeNyköpings OK16:51:16
Karin LindgrenKFUM Örebro OK16:53:01
Sofie BodinAlmby IK16:54:05
Jenny OlssonStigsökarna16:54:31
Frida JohanssonOK Skärmen16:55:11
Kristina LindgrenVästerås SOK16:55:37
Alice EkNyköpings OK16:55:53
Klara PerssonHalmstad OK16:56:24
Thilda SeldénIF Rigor16:56:50
Tua RönnlundIFK Umeå16:57:35
Tina PetersonIFK Umeå16:58:13
Alva NystedtSkåneslättens OL16:59:06
Kajsa HeydenLunds OK17:00:25
Moa WallenborgOK Kontinent17:01:17
Arlett BallnusBromma-Vällingby SOK17:01:21
Thea BökmanHelsingborgs SOK17:02:34
Vilma JohanssonIF Rigor17:02:54
Mikael BäsénIF Thor17:05:06
Alva EliassonSundsvalls OK17:09:08
Herman EliassonSundsvalls OK17:14:28
Lisa JakobssonSundsvalls OK17:17:14
Irmelie EnströmSundsvalls OK17:21:47

Pub 16H

2 770 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus LarssonVästerås SOK16:50:00
Stefan HertilOK Denseln16:50:54
Jimmy LarssonMalungs OK Skogsmårdarna16:51:55
Lucas NilssonKlubblös16:53:44
Agnes ElfvingIFK Mora OK16:54:58
Mikael LundqvistHalmstad OK16:55:33
Mattias ÖstbergStora Tuna OK16:57:02
Rene BallnusBromma-Vällingby SOK16:59:49
Erik WidmarkIF Hagen17:00:42
Filip KarlssonIF Hagen17:03:20
Olov VikströmSundsvalls OK17:04:39
Pär NorénVännäs OK17:12:51
Joakim IngelssonOK Hammaren17:18:25

Pub 16D

2 290 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan ÖstbergStora Tuna OK16:51:11
Ulf NordzellOK Djerf16:52:17
Sanna RönnlundUmeå OK16:55:57
Sara ElfvingRonneby OK16:56:35
Jenny RönnlunfIFK Umeå16:58:23
Anna KårénSundsvalls OK17:15:52
Sara TimnerSundsvalls OK17:17:05
Kalle BjörkmanIFK Mora OK17:22:36
Jenny BergOK Ravinen17:23:45

Annonser