Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Vätterbygden by night deltävling 2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Vätterbygden by night deltävling 2
Arrangörsorganisation: IK Hakarpspojkarna
Datum: torsdag 24 november 2016

Korta Dam

3 100 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17867Anna DolkJönköpings OK18:22
680124Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna18:22
9040605Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna18:22
423245Eira HertinVästerviks OK18:22
930108Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna18:22
2048230Eva ÖhlundIK Hakarpspojkarna18:22

Korta Herr

3 100 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29814Stellan AhnströmForserums SOK18:22
2050832Hugo AlmquistIK Hakarpspojkarna18:22
353538Gunnar AnderssonIK Vista18:22
441288Sonny AnderssonIK Hakarpspojkarna18:22
1500322Klas BjörkIK Hakarpspojkarna18:22
7639273Måns EliassonIK Hakarpspojkarna18:22
691026Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna18:22
7050627Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna18:22
1396641Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna18:22

Mellan Dam

5 800 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7202809Therese BarjeJönköpings OK18:18
1030329Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna18:18
9000920Ebba HjertbergHestra IF18:18
433611Tindra HjortFalköpings AIK OK18:18
1020927Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna18:18
9650706Anna JohanssonJönköpings OK18:18
9417797Elsa LindeblomHestra IF18:18
8000511Johanna NilssonKungälvs OK18:18
700514Maria OssianssonIK Hakarpspojkarna18:18
992121Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna18:18

Mellan Herr

5 800 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7730326Niklas AlvaeusJönköpings OK18:18
7202775Magnus ClaessonJönköpings OK18:18
8400048Tobias Den BraverOK Gränsen18:18
655565Matti EnvallIK Hakarpspojkarna18:18
719000Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna18:18
670326Mats GranstedtIK Hakarpspojkarna18:18
9116257Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna18:18
8200121Joar HertinIK Hakarpspojkarna18:18
10011Michael HertinIK Hakarpspojkarna18:18
801110Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna18:18
24428Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna18:18
9730115Tomas JohanssonJönköpings OK18:18
9550413Lennart LarssonJönköpings OK18:18
9945637Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna18:18
990592Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna18:18
7105240Fredrik SvenssonJönköpings OK18:18
670108Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna18:18
2048217Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna18:18
1396405Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna18:18

Långa

8 300 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
961017Martin DjerfIK Hakarpspojkarna18:15
1940513Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna18:15
9107180Markus HederskogIK Hakarpspojkarna18:15
760901Joakim KarlssonIK Hakarpspojkarna18:15
970517Arvid NordIK Hakarpspojkarna18:15
990110Bo SöderqvistIK Hakarpspojkarna18:15

Annonser