Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Herkules skogsdåd

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Herkules skogsdåd
Arrangörsorganisation: FK Herkules
Datum: söndag 8 april 2018

D21

3 470 m, 69 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jenny JohanssonIFK Göteborg Orientering10:30
Frida ErkersLeksands OK10:32
Ida HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:34
Kerstin WadmanGöteborg-Majorna OK10:36
Emelie KarlssonSävedalens AIK10:38
Elin TörnrothHjobygdens OK10:40
Tilda JohanssonOK Orion10:42
Andrea SvenssonOK Tisaren10:44
Maria PollMölndal Outdoor IF10:46
Hanna PerssonGöteborg-Majorna OK10:48
Anna MartnerFrölunda OL10:50
Emma EkbergTolered-Utby Ol-klubb10:52
Sofia KlassonHestra IF10:54
Maria ErikssonEds SK10:56
Johanna RundqvistOK Nackhe10:58
Åsa HellquistIFK Göteborg Orientering11:00
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro11:02
Louise BorgTrollhättans SOK11:04
Aina EdgrenGöteborg-Majorna OK11:06
Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna11:08
Jennie AnderssonGöteborg-Majorna OK11:10
Lina SamorLerums SOK11:12
Johanna ErlandssonStora Tuna OK11:14
Kateryna DzemaSävedalens AIK11:16
Vilma BlennowFalköpings AIK OK11:18
Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK11:20
Lovisa LemanGöteborgs SK11:22
Anna WallinGöteborg-Majorna OK11:24
Elin MånssonIFK Göteborg Orientering11:26
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK11:28
Frida KjellbergIFK Göteborg Orientering11:30
Amanda RangertIK Hakarpspojkarna11:32
Klara PålssonSävedalens AIK11:34
Hanna ErikssonIFK Mora OK11:36
Elin CarlssonGöteborg-Majorna OK11:38
Elin OlssonTibro OK11:40
Line CederbergGöteborg-Majorna OK11:42
Olha PanchenkoIFK Mora OK11:44
Lisa JohanssonOK Tranan11:46
Viktoria ErnstssonGöteborg-Majorna OK11:48
Malin SettergrenHalmstad OK11:50
Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK11:52
Linnea GustafssonUddevalla OK11:54
Amanda ClaessonSävedalens AIK11:56
Moa PetterssonGöteborg-Majorna OK11:58
Karin ThernOK Skogshjortarna12:00
Emilia HenryssonTibro OK12:02
Louise GötforsGöteborg-Majorna OK12:04
Sara KindlundOK Tranan12:06
Lilian ForsgrenOK Tisaren12:08
Frida AnderssonFalkenbergs OK12:10
Jolanta KolosinskaGöteborg-Majorna OK12:12
Lovisa NilssonSävedalens AIK12:14
Moa GustafssonUddevalla OK12:16
Annie LennartssonSkåneslättens OL12:18
Anna NiklassonGöteborg-Majorna OK12:20
Filippa SpånérSävedalens AIK12:22
Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK12:24
Sara HagströmIFK Göteborg Orientering12:26
Amanda HanssonBredaryds SOK12:28
Anna BrodinSävedalens AIK12:30
Gabriella S BerganderEksjö SOK12:32
Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK12:34
Elin ClassonOK Orinto12:36
Petra WernerssonGöteborg-Majorna OK12:38
Erica PetterssonIFK Göteborg Orientering12:40
Madeleine AttforsSävedalens AIK12:42
Hanna MårtenssonGöteborg-Majorna OK12:44
Amelia SkalbergBredaryds SOK12:46

H21

4 460 m, 72 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eric HanssonIK Hakarpspojkarna10:29
Niklas GustafssonOK Tisaren10:31
Mathias DrageOK Tisaren10:33
Fredrik MattssonOK Kåre10:35
Tobias GovikStångenäs AIS10:37
Jonas MartnerFrölunda OL10:39
Johan WinteråsVästerbergslagens OL10:41
Jesper NilssonUlricehamns OK10:43
Björn ArnessonUlricehamns OK10:45
Fredrik NobornIFK Göteborg Orientering10:47
Fredrik NorellFrölunda OL10:49
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK10:51
Mattias NilssonOK Alehof10:53
Adrian DahlströmIFK Mora OK10:55
Filip LemanGöteborgs SK10:57
Johannes KuhlinGöteborg-Majorna OK10:59
Lucas SundbladEksjö SOK11:01
Gustav BoquistIK Uven11:03
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK11:05
Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna11:07
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK11:09
August KollbergEksjö SOK11:11
Johan DelvertOK Orion11:13
Vitalii HychkoSävedalens AIK11:15
Anders HederskogIFK Göteborg Orientering11:17
Albin PetterssonOK Tisaren11:19
Tobias AhnoffGöteborg-Majorna OK11:21
Filip GrahnHestra IF11:23
Simon NilssonEksjö SOK11:25
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna11:27
Kristian DahlströmIFK Mora OK11:29
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK11:31
Johan TörnrothHestra IF11:33
Heino OllinSävedalens AIK11:35
Tobias JohanssonOK Skogshjortarna11:37
Artem PanchenkoIFK Mora OK11:39
Raphael MakGöteborg-Majorna OK11:41
Fredrik WennermarkSävedalens AIK11:43
Linus RappIFK Mora OK11:45
Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK11:47
Anton KarlssonOK Kullingshof11:49
Martin DjerfIK Hakarpspojkarna11:51
Daniel WernerssonGöteborg-Majorna OK11:53
Oscar IvarssonHestra IF11:55
Andreas BerganderEksjö SOK11:57
Anders HöijeGöteborg-Majorna OK11:59
Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna12:01
Jonas HemlinIK Uven12:03
Mattias KuoskuTolered-Utby Ol-klubb12:05
Fredrik AnderssonIF Rigor12:07
Anton HemlinIK Uven12:09
Jonas LundgrenStora Tuna OK12:11
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK12:13
Johan LindbergIFK Mora OK12:15
Anders CarlssonIFK Göteborg Orientering12:17
John GabrielssonSävedalens AIK12:19
Martin AhlbergerGöteborg-Majorna OK12:21
Niklas HidmanHalmstad OK12:23
Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering12:25
Johnny HålsjöGöteborg-Majorna OK12:27
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna12:29
Albin ThunbergOK Alehof12:31
Daniel DuhlboIFK Mora OK12:33
Stefan RoosIFK Göteborg Orientering12:35
Fredrik SturessonOK Alehof12:37
David RunemalmNybro OK12:39
Marcus MillegårdSävedalens AIK12:41
Jonas MerzGöteborg-Majorna OK12:43
Kevin StåhlOK Hammaren12:45
Petter JönssonGöteborg-Majorna OK12:47
Arvid NordIK Hakarpspojkarna12:49
Jonas PilbladIFK Göteborg Orientering12:51

H20

3 470 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hugo ThunbergOK Alehof12:47
Olle SörqvistMarkbygdens OK12:49
Otto StuhlhoferOK Landehof12:51
Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK12:53
Rasmus MöllerArboga OK12:55
Albin AlsiöIF Hagen12:57
Albin ClaessonSävedalens AIK12:59
Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna13:01
Johan OlsonIK Uven13:03
Elias Bäcklund EkvallHalden SK13:05

D18

3 450 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:00
Moa SjöbergGöteborg-Majorna OK11:02
Meja EneljungIFK Göteborg Orientering11:04
Klara WallinderGöteborg-Majorna OK11:06
Johanna NilssonKungälvs OK11:08
Linnea SkalbergBredaryds SOK11:10
Frida AnderssonGöteborg-Majorna OK11:12
Vera ChiusoleEksjö SOK11:14
Moa AlsiöIF Hagen11:16
Hedda SkatvedtRaumar Orientering11:18
Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK11:20
Kristine Eide RappRaumar Orientering11:22
Alva SellgrenGöteborg-Majorna OK11:24
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK11:26
Julia RangertIK Hakarpspojkarna11:28
Vilma SvantessonOK Pan-Kristianstad11:30
Tove PetterssonOK Roxen11:32
Tova LarssonLerums SOK11:34
Hanne Eide RappRaumar Orientering11:36
Wilma BerganderEksjö SOK11:38
Matilda JohannessonFrölunda OL11:40
Ellen BlennowFalköpings AIK OK11:42
Maja KindlundOK Tranan11:44

H18

3 450 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin LammFrölunda OL11:48
Elias LjungqvistSävedalens AIK11:50
Adrian VartiaOK Löftan11:52
Simon BjörklundSävedalens AIK11:54
Olle BergstedtMarkbygdens OK11:58
Gustav ÖstenssonOK Tranan12:00
Marcus CarlssonIF Hagen12:02
Hugo DjurstedtEksjö SOK12:04
William LundstedtMullsjö SOK12:06
Simon FreylandEksjö SOK12:08
Alfred PetterssonMullsjö SOK12:10
David NeroNässjö OK12:12
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering12:14
Samuel PihlströmOK Landehof12:16
Hugo JakobssonEksjö SOK12:18
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK12:20
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg12:22
Simen ElvhaugRaumar Orientering12:24
Gabriel SturessonLerums SOK12:26
Carl JosefssonSävedalens AIK12:28
Mattis PerssonEksjö SOK12:30
Anders HorveiRaumar Orientering12:32
Axel BlomFrölunda OL12:34
Daniel BogrenIF Hagen12:36
Hugo StrömMullsjö SOK12:38
Axel OlssonIF Hagen12:40
Jonas SoldiniEksjö SOK12:42
Daniel AnderssonFjärås AIK12:44

D16

3 520 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria LogrenSjövalla FK10:52
Olivia LundstedtSjövalla FK10:54
Klara JohanssonVästvärmlands OK10:56
Lovisa MoqvistLerums SOK10:58
Eleonora AlinderSjövalla FK11:00
Lisa ÅkessonMarkbygdens OK11:02
Ebba LindOK Skärmen11:04
Elsa KarlssonOK Landehof11:06
Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK11:08
Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering11:10
Anna SvarfvarSjövalla FK11:12
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering11:14
Olivia AspIFK Göteborg Orientering11:16
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK11:18
Erika ÅkessonMarkbygdens OK11:20
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb11:22

H16

3 520 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Edvin BorneFrölunda OL11:27
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:29
Nils KörleOK Landehof11:31
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK11:33
Adam ConwayGuildford Orienteers11:35
Anton CarlssonIF Hagen11:37
Willy FjällborgStenungsunds OK11:39
Felix DrejmoOK Landehof11:41
William SturessonLerums SOK11:43
Simon NordbergGöteborg-Majorna OK11:45
Nils GrimbeckSävedalens AIK11:47
Arvid PerssonMölndal Outdoor IF11:49
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK11:51
Emil AxelssonLerums SOK11:53
Jacob GrahnIK Uven11:55
Albin NyqvistOK Landehof11:57
Mattias LauriFK Herkules11:59
Christoffer SlettenRaumar Orientering12:01
Zebastian ArfwedsonFrölunda OL12:03
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK12:05
Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK12:07
Emil RavakkoSävedalens AIK12:09
Tom Axel EkenstråleFK Herkules12:11
Arvid AronssonGöteborg-Majorna OK12:13
David AlménTrollhättans SOK12:15
Erik JohanssonOK Alehof12:17
Gaute FosstveitRaumar Orientering12:19
Anton KastrupFK Herkules12:21
Casper SkeppSävedalens AIK12:23
Wilmer HolmqvistSjövalla FK12:25

D14

2 990 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linn EneljungIFK Göteborg Orientering11:59
Emilia LundstedtSjövalla FK12:01
Stella BurénIK Ymer12:03
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb12:05
Maja AxelssonLerums SOK12:07
Lisa ErikssonOK Landehof12:09
Audrey HanssonFrölunda OL12:11
Agnes IvarssonOK Skogshjortarna12:13
Ida BengtssonOK Alehof12:15
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb12:17
Maria GergelyFK Herkules12:19
Hanna AlsiöIF Hagen12:21
Elina ReinholdssonOK Alehof12:23
Ebba NäsmanLerums SOK12:25
Julia WesthMullsjö SOK12:27
Matilda AspIFK Göteborg Orientering12:29
Nathalie RingströmRydboholms SK12:31
Ebba ThernOK Skogshjortarna12:33
Lisa ÖstenssonOK Tranan12:35
Elin AxelssonMullsjö SOK12:37
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb12:39
Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK12:41
Ella PetterssonSävedalens AIK12:43

H14

2 990 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebbe HolmqvistSjövalla FK10:27
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg Orientering10:29
Gunnar FovaeusSävedalens AIK10:31
Edvin OckbornTrollhättans SOK10:33
Alfred KjellénHelsingborgs SOK10:35
Axel BrönnestamOK Gipen10:37
Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL10:39
Martin EkFrölunda OL10:41
Tim MartnerFrölunda OL10:43
Hugo PerssonOK Denseln10:45
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb10:47
Albin PaulssonOK Löftan10:49
Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:51
Axel BjörkmanSjövalla FK10:53
Tom WeihartHestra IF10:55
Alexander HöglindFK Herkules10:57
Lowe HammarFK Herkules10:59
Fabian AlinderSjövalla FK11:01
Albin SundströmHestra IF11:03
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb11:05
Alvin OllanderOK Landehof11:07
Emil LindbladSävedalens AIK11:09
Albin BoellIFK Göteborg Orientering11:11
Alfred JohanssonOK Alehof11:13
Alwin EinarssonKungälvs OK11:15
William RönnborgIK Uven11:17
Edvin TolestamIF Rigor11:19
Karl GranforsOK Landehof11:21
Johan ErikssonOK Skogsvargarna11:23
Simon LjungkvistOK Alehof11:25
Jakob AspIFK Göteborg Orientering11:27
Edvin AlexanderssonIF Rigor11:29
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK11:31
Kasper VemdalMullsjö SOK11:33
Simon BååthSävedalens AIK11:35
Linus AlinderSjövalla FK11:37
Alfred HallqvistUlricehamns OK11:39
Ludvig HedströmOK Skogshjortarna11:41
Lukas ErdalenIFK Göteborg Orientering11:43
Lucas BoströmOK Alehof11:45
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK11:47
Simon WesthMullsjö SOK11:49
Victor BeischerIK Uven11:51
Arvid SkeppSävedalens AIK11:53
Elias NyqvistOK Landehof11:57
Hannes PerssonFK Herkules11:59

D14 Kort

2 550 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Signe LundqvistSjövalla FK10:59
Tova JessenFrämmestads IK11:01

H14 Kort

2 510 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oscar NymanOK Gipen11:03
Erik KlerforsFK Herkules11:05

D12

2 510 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering11:03
Elin AnderssonOK Löftan11:05
Ella BergelindFK Herkules11:07
Jennie LidénOK Landehof11:09
Irma WesthMullsjö SOK11:11
Stina ThernOK Skogshjortarna11:13
Clara LövgärdOK Alehof11:15
Alice OlssonMölndal Outdoor IF11:17
Ellen RubendahlFrölunda OL11:19
Saga RingstadTolered-Utby Ol-klubb11:21
Elsie HäggmarkMarkbygdens OK11:23
Hedda RoosIFK Göteborg Orientering11:25
Sara BengtssonOK Alehof11:27
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg11:29
Maja NordelöfMölndal Outdoor IF11:31
Elin AxelssonLerums SOK11:33
Moa VemdalMullsjö SOK11:35
Anna JohannessonFrölunda OL11:37
Elin BlomqvistMarkbygdens OK11:39
Emelina HolmqvistSjövalla FK11:41
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb11:43
Wilma ReinholdssonOK Alehof11:45
Elin JohanssonIFK Göteborg Orientering11:47

H12

2 550 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marcus LammFrölunda OL10:57
Björn DjupströmFrölunda OL10:59
Rasmus GranängKungälvs OK11:01
Andy GranforsIF Rigor11:03
Noah BjörklundSjövalla FK11:05
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:07
Eskil WincklerOK Orinto11:09
Anton WincklerOK Orinto11:11
Harald MartnerFrölunda OL11:13
Gustav StåhlSävedalens AIK11:15
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:17
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:19
Filip HanssonOK Löftan11:21
Isak ÖgrenSävedalens AIK11:23
Felix JohanssonOK Alehof11:25
Emil SkeppSävedalens AIK11:27
Erik KindlundOK Tranan11:29
Adam NeroNässjö OK11:31
Alexander FedjeFrölunda OL11:33
Hugo EngbladFrämmestads IK11:35
Malte LjungkvistOK Alehof11:37
Gustav AspIFK Göteborg Orientering11:39
Simon GrahnIK Uven11:41
Noah HedenblomSjövalla FK11:43
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK11:45
Albin SvenssonFK Herkules11:47
Isak DahlOK Alehof11:49
Viktor HedströmOK Skogshjortarna11:53
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:57
Alvar AlexanderssonIF Rigor11:59

D12 Kort

1 970 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin LidénOK Landehof11:34

H12 Kort

1 970 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elias PerssonHelsingborgs SOK11:19
Simon TolestamIF Rigor11:21
Lukas RandåkerSjövalla FK11:23
Elias LauriFK Herkules11:25

D10

1 970 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alice FagerströmIFK Göteborg Orientering10:52
Wilma SandeliusFK Herkules10:54
Agnes PaulssonOK Löftan10:56
Nikki WeihartHestra IF10:58
Ida IvarssonOK Skogshjortarna11:00
Felicia PerssonHelsingborgs SOK11:02
Elin JonssonSjövalla FK11:04
Ebba LövgärdOK Alehof11:06
Vera HöglundSjövalla FK11:08
Elin KarlssonOK Landehof11:10
Elly EinarssonKungälvs OK11:12

H10

1 970 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bruno FovaeusSävedalens AIK10:49
Melker OckbornTrollhättans SOK10:51
Jonas LeireGöteborg-Majorna OK10:53
Nils LydmarkSjövalla FK10:55
Axel PerssonGöteborg-Majorna OK10:57
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:59
Jarvis HanssonFrölunda OL11:01
William BjörnbeckerSjövalla FK11:03
Vilgot ÅhlundVänersborgs SK11:05
Hugo TolestamIF Rigor11:07
Anton KarlssonUlricehamns OK11:11
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:13
Melker SundströmHestra IF11:15
Theander HulthénMölndal Outdoor IF11:17
Hjalmar IngelsboOK Tranan11:19
Gustav KarlssonUlricehamns OK11:21
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg11:23
Viggo NäsmanLerums SOK11:25
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb11:27
Alvar HedenblomSjövalla FK11:29

D35

3 450 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena MaxFrölunda OL11:48

H35

4 510 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Måns ThörnqvistBredareds IF11:22
Niklas JambrénGöteborgs SK11:24
Erik HulthénMölndal Outdoor IF11:26
Mattias KarlssonOK Alehof11:28
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK11:30
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK11:32
Linus IsebornFrämmestads IK11:34
Martin LindqvistStenungsunds OK11:36
Martin AnderssonSjövalla FK11:38
Urban RingströmRydboholms SK11:40
David AndréGöteborg-Majorna OK11:42

D40

3 540 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin AlthoffKungälvs OK10:49
Emma LindénFK Friskus-Varberg10:51
Tove EneljungIFK Göteborg Orientering10:53
Anna LarssonOK Gipen10:55
Jessica ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:57
Malin BruhnIF Rigor10:59
Karolina WildheimMölndal Outdoor IF11:01
Karin Karlfeldt FedjeFrölunda OL11:03
Karin KullmanOK Alehof11:05
Kristina ÅhlundVänersborgs SK11:07
Åsa Holmstrand OllanderOK Landehof11:09
Linda SternöTolered-Utby Ol-klubb11:11
Johanna SundströmHestra IF11:13
Therese DahlströmOK Alehof11:15
Anna NordelöfMölndal Outdoor IF11:17
Linda MartinssonIF Marin Väst11:19
Katrin SkeppSävedalens AIK11:21
Maria HolmqvistSjövalla FK11:23
Linda LarssonFrämmestads IK11:25
Linda HedenblomSjövalla FK11:27
Eva DahlOK Alehof11:29
Lotta SaetreOK Landehof11:31
Lea NiiniskorpiTolered-Utby Ol-klubb11:33
Pernilla AlexanderssonIF Rigor11:35

H40

3 960 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas ViltfjällIFK Göteborg Orientering12:01
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb12:03
Mathias PerssonHelsingborgs SOK12:05
Anders LövgärdOK Alehof12:07
Martin PetterssonSävedalens AIK12:09
Stefan GraadIF Rigor12:11
Henrik PetterssonGöteborg-Majorna OK12:13
Johan LidénOK Landehof12:15
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb12:17
Patrick EricsonMullsjö SOK12:19
Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubb12:21
Jonas NorénHelsingborgs SOK12:23
Magnus AlinderSjövalla FK12:25
Sven GranforsOK Landehof12:27
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK12:29

D45

2 980 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulrika GranforsIF Rigor12:18
Johanna HallqvistUlricehamns OK12:20
Maria AspIFK Göteborg Orientering12:22
Maria PeterssonHalmstad OK12:24
Charlotte DrejmoOK Landehof12:26
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK12:28
Pia JohanssonOK Landehof12:30
Anna LövgärdOK Alehof12:32
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg12:34
Åse FuxborgSjövalla FK12:36
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK12:38
Karin RundqvistOK Nackhe12:40
Sofia KarlssonOK Landehof12:42
Ulrika KindlundOK Tranan12:44
Sara LorénOK Landehof12:46
Johanna AspIFK Göteborg Orientering12:48
Maria OssianssonIK Hakarpspojkarna12:50

H45

3 960 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik PlumppuHestra IF10:50
Robert EneljungIFK Göteborg Orientering10:52
Brett WeihartHestra IF10:54
Johan HanssonOK Löftan10:56
Martin LidénOK Landehof10:58
Martin JohanssonHalmstad OK11:00
Fredrik BergIF Rigor11:02
Thomas KarlssonOK Landehof11:04
Martin WildheimMölndal Outdoor IF11:06
Jonas AxelssonLerums SOK11:08
Rickard EhleskogTolered-Utby Ol-klubb11:10
Magnus HedmanKungälvs OK11:12
Per BaierTolered-Utby Ol-klubb11:14
Ulf NyqvistOK Landehof11:16
Fredrik SundströmHestra IF11:18
Per CarlssonIF Hagen11:20
Pär JohannessonFrölunda OL11:22
Mikael BergstedtMarkbygdens OK11:24
Erik BengtssonFK Åsen11:26
Håkan ErikssonTolered-Utby Ol-klubb11:28
Sören SturessonLerums SOK11:30
Mattias L BrockmarkMölndal Outdoor IF11:32
Anders ArfwedsonFrölunda OL11:34
Peter DellmingIFK Göteborg Orientering11:36
Anders HellgrenFrölunda OL11:38
Sven-Olof HermanssonTolered-Utby Ol-klubb11:40
Herman RosénGöteborg-Majorna OK11:42
Mathias FredrixonOK Skogshjortarna11:44
Mats KarlfeldtSävedalens AIK11:46
Mats RönnborgIK Uven11:48
Henrik OlssonMölndal Outdoor IF11:50
Örjan EmanuelssonTolered-Utby Ol-klubb11:52
Peter AspIFK Göteborg Orientering11:54
Ola JodalGöteborg-Majorna OK11:56

D50

2 980 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Katarina BorneFrölunda OL10:52
Johanna WallinderGöteborg-Majorna OK10:54
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg10:56
Helena StensötaFrölunda OL10:58
Anette BernhedSävedalens AIK11:00
Helena SellgrenGöteborg-Majorna OK11:02
Helen CarlbomIFK Göteborg Orientering11:04
Ing-Marie AronengBredareds IF11:06
Maria BogrenIF Hagen11:08
Annika KuhlinGöteborg-Majorna OK11:10
Kristina LindOK Skärmen11:12
Åsa AlsiöIF Hagen11:14
Suzy LarssonOK Skogshjortarna11:16
Katarina AlmehedFrölunda OL11:18
Kristina Wall JungbjerGöteborgs SK11:20
Christina HalvarssonGöteborg-Majorna OK11:22
Lena PeterssonOK Alehof11:24
Anne SvantessonHjärnarps OL11:26
Lena CarlssonSävedalens AIK11:28
Jeanette LarssonFK Friskus-Varberg11:30
Anna ErikssonOK Landehof11:32
Susanne BerghMölndal Outdoor IF11:34
Åsa NybergGöteborg-Majorna OK11:36
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK11:38
Eva PedersenOK Skogshjortarna11:40

H50

3 540 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Niklas SkoogGöteborg-Majorna OK11:42
Erik RuotsalainenFrölunda OL11:44
Thomas PerssonOK Denseln11:46
Anders WadstenOK Landehof11:48
Graham KempGöteborg-Majorna OK11:50
Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK11:52
Mattias BååthSävedalens AIK11:54
Peter AronssonFK Friskus-Varberg11:56
Bernt BerndtssonFrölunda OL11:58
Stefan AronengHestra IF12:00
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering12:02
Magnus OhlssonSjövalla FK12:04
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering12:06
Pär JohanssonOK Alehof12:08
Torbjörn KjörkFrölunda OL12:10
Odd WallumSävedalens AIK12:12
Jonas SjöbergGöteborg-Majorna OK12:16
Thomas AspIFK Göteborg Orientering12:18
Magnus KarlssonOK Landehof12:20
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna12:22
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK12:24
Torbjörn GrahnIK Uven12:26
Richard BlomFrölunda OL12:28
Ulrik OlssonBrattås CK12:30
Lars G JohanssonIFK Göteborg Orientering12:32
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK12:34
Ulf AlmehedFrölunda OL12:36
Kennet HorvathHalmstad OK12:38
Mikael JungbjerGöteborgs SK12:40
Mats DahlrotIK Uven12:42
Christian GrotnesIL Tyrving12:44
Magnus PåhlmanGöteborg-Majorna OK12:46
David GabrielssonSävedalens AIK12:48
Øystein RappRaumar Orientering12:50
Henrik ErdalenIFK Göteborg Orientering12:52
Mats G AnderssonOK Skogshjortarna12:54
Andreas RangertIK Hakarpspojkarna12:56

D55

2 980 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christina BirathStenungsunds OK11:47
Marianne HanssonBredareds IF11:49
Karin HelmertzFrölunda OL11:51
Anne MagnussonOK Landehof11:53
Mona OlssonBrattås CK11:55
Lena ArnoldssonMullsjö SOK11:57
Ingela HåkanssonIK Uven11:59
Birgit HanssonHerrestads AIF12:01
Annika AasaIK Uven12:03
Jane MelinGöteborg-Majorna OK12:05
Lena ErikssonElfsborg SOK12:07
Nina BejbomUddevalla OK12:09
Britta SahlinVänersborgs SK12:11
Lena ThuressonRydboholms SK12:13

H55

3 450 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats HugosonKvillebyns SK11:05
Per SanderGöteborg-Majorna OK11:07
Kent KlassonHestra IF11:09
Thomas AlmgrenBorås GIF11:11
Jan RydénSjövalla FK11:13
Lars MattssonOK Kåre11:15
Jan HanssonStenungsunds OK11:17
Lars MagnussonOK Landehof11:19
Håkan WåhlanderFrölunda OL11:21
Torbjörn AlmgrenGöteborgs SK11:23
Ulf AnderssonGöteborg-Majorna OK11:25
Christer CarlssonIK Uven11:27
Christer BorgGöteborg-Majorna OK11:29
Bertil ÅkessonMarkbygdens OK11:31
Klaes AxelssonMullsjö SOK11:33
Roy JohanssonOK Skogsvargarna11:35
Leif HagmanIK Uven11:37
Magnus WideFrölunda OL11:39
Jan HansenGöteborg-Majorna OK11:41
Lars SvantessonHjärnarps OL11:43
Clas BörjessonIK Uven11:45
Johan ByströmKFUK-KFUM Göteborg11:47
Anders AxelssonOK Skogsvargarna11:49
Magnus JoelssonSOK 6811:51
Thomas SellgrenGöteborg-Majorna OK11:53
Börje PerssonOK Alehof11:55
Ulf WallinGöteborg-Majorna OK11:57
Jonas JerlinFrölunda OL11:59
Bengt MattssonTolered-Utby Ol-klubb12:01
Göran StuhlhoferOK Landehof12:03
Andres LaasOK Skogshjortarna12:05
Hans MelinGöteborg-Majorna OK12:07
Per-Martin JohanssonIF Rigor12:09
Magnus JosefssonSävedalens AIK12:11
Phil ConwayGuildford Orienteers12:13
Stefan Karlsson AlsiöIF Hagen12:15
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb12:17
Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK12:19
Thomas AttforsSävedalens AIK12:21
Magnus PedersenOK Skogshjortarna12:23
Pär ClaessonSävedalens AIK12:25
Stefan GustafssonOK Skogshjortarna12:27
Per-Arne WahlgrenSjövalla FK12:29
Andrew LagoGöteborg-Majorna OK12:31
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK12:33

D60

2 480 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Monika NilssonOK Alehof11:39
Brith MohlinIK Stern11:41
Gunilla LarssonBredareds IF11:43
Maria VamlingFrölunda OL11:45
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna11:47
Ingrid JessenFrämmestads IK11:49
My EngströmLerums SOK11:51
Birgitta LööfGöteborg-Majorna OK11:53
Kerstin BurmanKvillebyns SK11:55
Monica WassFalkenbergs OK11:57
Inger WesterbergIF Hagen11:59
Anne-Marie RöllikeOK Lindéna12:01
Eva KarlssonUddevalla OK12:03
Anneli Brander NilssonStenungsunds OK12:05
Lena FromIK Stern12:07

H60

3 490 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders JohanssonHestra IF11:20
Urban LarssonOK Gipen11:22
Henrik CarlssonIK Uven11:24
Lasse JohanssonEds SK11:26
Pierre KarlssonOK Alehof11:28
Tuomo SaaranenOK Skogshjortarna11:30
Torbjörn LöfvingMullsjö SOK11:32
Kjell NeroNässjö OK11:34
Bengt NilssonGöteborg-Majorna OK11:36
Kjell AnderssonMölndal Outdoor IF11:38
Gunnar HåkanssonIK Uven11:40
Magnus AnderssonUlricehamns OK11:42
Lennart HålsjöOK Skogshjortarna11:44
Anders ErikssonIF Hagen11:46
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK11:48
Ingemar CarlssonSävedalens AIK11:50
Jan FromIK Stern11:52
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK11:54
Thomas GeorgssonOK Nackhe11:56
Jörgen IvarssonHestra IF11:58
Sven-Erik BrodinKristinehamns OK12:00
Örjan WängdahlOK Gipen12:02
Ingvar LarssonGöteborg-Majorna OK12:04
Stefan JohanssonTrollhättans SOK12:06
Lennart VamlingFrölunda OL12:08
Roy GjerdingOK Moss12:10
Martin EickhoffSävedalens AIK12:12

D65

2 480 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Catherine DawsonGafanhori10:58
Karin AxelssonIK Uven11:00
Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb11:02
Evamarie LundahlIF Hagen11:04
Monica IvarssonOK Skogshjortarna11:06
Ingela NelsénFalkenbergs OK11:08
Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK11:10
Margareta JohanssonHalmstad OK11:12
Monica KnutssonSävedalens AIK11:14
Gunilla HogedalVänersborgs SK11:16
Maria NorellFrölunda OL11:18
Solveig HedenblomSjövalla FK11:20
Marion HallstenUddevalla OK11:22

H65

2 970 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sten BlomströmIK Stern10:53
Dan WidercrantzOK Skärmen10:55
Kent ErikssonLerums SOK10:57
Bengt SvedjebySkattkärrs SOK10:59
Hans EkbergTrollhättans SOK11:01
Yngve NorellFrölunda OL11:03
Roalh KlevelandKvillebyns SK11:05
Lars HogedalVänersborgs SK11:07
Björn JägerströmIK Uven11:09
Bo HerderssonMarkbygdens OK11:11
Magnus RehnSävedalens AIK11:13
Lennart AnderssonGöteborgs SK11:15
Anders KumlinIK Ymer11:17
Bill AnderssonHestra IF11:19
Lars GrehnMullsjö SOK11:21
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb11:23
Kent KardellLjungskile FK11:25
Per FredrikssonOK Skogshjortarna11:27
Robert JessenFrämmestads IK11:29
Sten HelmertzFrölunda OL11:31
Anders MohlinIK Stern11:33
Stefan MillegårdSävedalens AIK11:35
Hans Andersson StrinningAttunda OK11:37

D70

2 520 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK11:22
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna11:24
Kerstin ErnvidUlricehamns OK11:26
Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK11:28
Ylva HäggströmIF Rigor11:30
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK11:32
Eva AlsinIK Ymer11:34
Inga-Lisa AxenborgGöteborg-Majorna OK11:36
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK11:38
Lotta BörjessonSävedalens AIK11:40
Rosa JohanssonIK Uven11:42
Ingrid Rex WallströmOK Landehof11:44
Kristina JohanssonMullsjö SOK11:46
Maja-Lisa HanssonOK Lindéna11:48

H70

2 970 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lennart AlmströmIK Stern11:37
Acke WåhlanderGöteborg-Majorna OK11:39
Christer SamuelssonOK Löftan11:41
Roy DawsonGafanhori11:43
Hans M CarlssonIFK Göteborg Orientering11:45
Sören SvenssonSjövalla FK11:47
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK11:49
Anders SternöTolered-Utby Ol-klubb11:51
Dag LorénOK Frisene11:53
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna11:55
Benny IvarssonFjärås AIK11:57
Per-Arne KällénUddevalla OK11:59
Rune EliassonFalkenbergs OK12:01
Olof KarlssonUddevalla OK12:03
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb12:05
Kjell JeppsonIF Rigor12:07
Bengt MattssonOK Orinto12:09
Leif LöfTrollhättans SOK12:11
Dan JohanssonFjärås AIK12:13
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan12:15
Kurt JohanssonSvenljunga OK12:17
Carl-Henry AnderssonOK Orinto12:19
Kenneth JohanssonTolered-Utby Ol-klubb12:21
Leif BjörkmanIK Ymer12:23
Rune SandbergUddevalla OK12:25
Sten OlssonOK Alehof12:27
Lars ÖsterbergSävedalens AIK12:29
Jonas LarssonOK Kullingshof12:31
Bertil HermanssonStenungsunds OK12:33
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK12:35
Johnny KarlssonUddevalla OK12:37
Torbjörn WikströmOK Orinto12:39
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb12:41
Sture GrytheimElfsborg SOK12:43

D75

1 960 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulla LindheIK Stern11:15
Gull-Britt GrönbergKungälvs OK11:17
Lillemor HallinOK Landehof11:19
Ingrid HermanssonIK Ymer11:21
Elvy BörjessonOK Alehof11:23
Ann-Britt BjörkmanKungälvs OK11:25
Ingrid ÅhlundSvenljunga OK11:27
Gunnel SvenssonIK Ymer11:29
Inger BylanderSvenljunga OK11:31
Britt RangertIK Ymer11:33
Inga PerssonOK Skogshjortarna11:35

H75

2 970 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gösta LindqvistOK Löftan10:56
Bengt HanssonOK Löftan10:58
Magne HagströmFrölunda OL11:00
Henrik HvoslefIK Stern11:02
Lars JohanssonOK Skogshjortarna11:04
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK11:06
Steffen HäggströmIF Rigor11:08
Per LjungbergOK Alehof11:10
Lars LjungbergTrollhättans SOK11:12
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna11:14
Karl-Axel JohanssonIK Uven11:16
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK11:18
Sune MentorGöteborg-Majorna OK11:20
Ivan ErnvidUlricehamns OK11:22
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna11:24
Lennart SturessonVästerviks OK11:26
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK11:28
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer11:30

D80

1 960 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marianne GrahnGöteborgs SK10:56
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg10:58
Eivor Steen-OlssonKungälvs OK11:00
Gunnel BörjessonIK Uven11:02
Vivi-Anne BylundRydboholms SK11:04
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna11:06
Barbro VallinKungälvs OK11:08

H80

2 520 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnar BylundRydboholms SK11:10
Gösta CederinGöteborg-Majorna OK11:12
Holger PerssonOK Eken11:14
Roland BrandshageSävedalens AIK11:16

H85

2 520 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carl-Henrik HallbergIK Uven11:01
Karleric FranssonTrollhättans SOK11:03
Lasse OlssonIK Trenne Ullared11:05

Inskolning

1 440 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Milou EdlundElfsborg SOK10:32:21
Elin KarlssonVaggeryds SOK10:36:04
Ellen EkströmOK Gläntan Vessigebro10:36:44
Thea EkströmOK Gläntan Vessigebro10:36:51
Isak DellmingIFK Göteborg Orientering10:37:12
Alinda RundqvistOK Nackhe10:45:16
Astrid ZetterlundLerums SOK10:47:26
Isak Jodal GötforsGöteborg-Majorna OK10:48:57
Alexander RosenGöteborg-Majorna OK11:01:21
Arthur HöögUddevalla OK11:05:57
Viktor SunessonOK Alehof11:06:14
Erik HägerstrandKungälvs OK11:07:15
Greta WärnerssonGöteborg-Majorna OK11:07:38
Ingrind SunneroVaggeryds SOK11:11:45
Alva BergquistSjövalla FK11:13:08
Tage EngelkeGöteborg-Majorna OK11:14:23
Mella HoglandKlubblös11:15:48
Vidar HoglandKlubblös11:15:51
Hjalmar ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:18:41
Eldrin IsebornFrämmestads IK11:19:34
Viggo Kjellberg NilsenIFK Göteborg Orientering11:25:15
Kanpitcha OlinderssonOK Löftan11:25:24
Felix HansonKlubblös11:29:44
Anton GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb11:34:48
Astrid GrahnIFK Göteborg Orientering11:39:35
Doris PilbladIFK Göteborg Orientering11:52:46
Hilda MartnerIFK Göteborg Orientering11:52:53
Ingrid MånssonIFK Göteborg Orientering11:57:00
Maximilian SjöbergGöteborg-Majorna OK12:05:00
Viktor ZachrissonOK Alehof12:12:11
Aina HolmqvistSjövalla FK12:32:28
Hanna LarssonOK Gipen12:34:57
Siri EhleskogTolered-Utby Ol-klubb12:49:48
Kalle KalleFK Herkules19:50:02

U1

1 940 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna Elisabeth  FontsaabruVarteig OL10:30:34
Emil ZetterlundLerums SOK10:48:04
Jonna Jodal GötforsGöteborg-Majorna OK10:51:36
Elvira BjörklundSjövalla FK10:51:40
Olle GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb10:53:25
Mikkel BergmanIK Uven10:55:18
Edvin BergmanIK Uven10:55:19
Jakob AnderssonOK Löftan10:57:22
Ingrid BirkestadOK Orinto10:59:06
Selma BirkestadOK Orinto10:59:08
Elvira ÅhlundVänersborgs SK10:59:45
Love AnderssonSjövalla FK10:59:47
Elias GranängKungälvs OK11:04:16
Gustaf IngelsboOK Tranan11:04:31
Alexander LindellOK Alehof11:08:09
Ina JohanssonIFK Göteborg Orientering11:12:09
Axel GustafsonDegerfors OK11:13:00
Fanny GunnarssonIF Rigor11:13:05
Ebba JönssonGöteborg-Majorna OK11:15:02
David GustafssonGöteborg-Majorna OK11:17:54
Viola RönnFK Friskus-Varberg11:22:03
Joel BjörkmanKungälvs OK11:26:19
Benias PerssonGällstadbygdens SOK11:26:48
Adam HemmendorffIK Uven11:29:50
Stina CarlssonKungälvs OK11:40:25
Linnea LundstedtSjövalla FK11:42:00
Sofia GustafssonGöteborg-Majorna OK11:42:36
Mailis HolmqvistSjövalla FK11:44:20
Moa DahlOK Alehof11:49:22
Vera BergquistSjövalla FK11:49:37
Sally PilbladIFK Göteborg Orientering11:52:38
Melker MartnerIFK Göteborg Orientering11:52:43
Emil JohannsonIFK Göteborg Orientering11:54:17
Tage OlssonOK Skogshjortarna11:56:31
Vera WildheimMölndal Outdoor IF11:56:37
Melker SöderströmIF Rigor11:57:27
Ivar SkårmanFrölunda OL12:00:24
Tom BrendelökkenIFK Göteborg Orientering12:22:55
Vidar SunessonOK Alehof12:25:40
Frederik HulthénMölndal Outdoor IF

U2

2 510 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Imre IsebornFrämmestads IK10:30:29
Kerstin SvenssonOK Kullingshof10:31:18
Melvin KarlssonFK Herkules10:32:15
Isabella BrathTolered-Utby Ol-klubb10:35:57
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg10:40:53
Vilgot LöfFK Herkules10:42:40
Melker LöfFK Herkules10:42:48
Carl Wik GyllenstenFK Herkules10:43:51
Moa WallströmSävedalens AIK10:44:40
13304Julia VildinFK Herkules10:50:42
Almer HanningOK Löftan10:51:29
Åsa JalmelydFrölunda OL10:52:41
Hannes  GöökSjövalla FK10:52:55
Jonatan GöökSjövalla FK10:52:56
Hedvig GrahnIFK Göteborg Orientering10:55:08
William FedjeFrölunda OL10:56:30
Arvid LanneKungälvs OK10:56:36
Axel LydmarkSjövalla FK11:00:54
Axel JarlNAIS Orienteringsklubb11:02:19
Frans OlssonTolered-Utby Ol-klubb11:04:34
Arvid LiedmanTolered-Utby Ol-klubb11:04:36
Solveig WallentinLerums SOK11:06:06
Bojan WallentinLerums SOK11:06:07
Eskil SandströmKlubblös11:06:09
Emil HofflanderGöteborg-Majorna OK11:06:10
Axel HofflanderGöteborg-Majorna OK11:06:20
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:07:33
Svea PellméStenungsunds OK11:09:12
Selma EngelkeGöteborg-Majorna OK11:13:56
Jesper RandåkerSjövalla FK11:15:01
Eliva PerssonGällstadbygdens SOK11:15:10
Hjalmar JohanssonOK Alehof11:16:22
William RönnFK Friskus-Varberg11:16:26
Filip StåhlSävedalens AIK11:17:27
Emilia PerssonIK Uven11:20:17
Vera LindbergIFK Göteborg Orientering11:20:47
Evelina BjörkmanKungälvs OK11:27:58
Malte AnderssonSjövalla FK11:28:40
Alice NohleKungälvs OK11:33:38
Eric UnemanOK Alehof11:33:56
Jonathan HagmanOK Orinto11:34:19
Ebba GranhageSjövalla FK11:35:22
Maja CarlssonKungälvs OK11:40:14
Elin MånssonIFK Göteborg Orientering11:45:23
Olle JohannsonIFK Göteborg Orientering11:53:07
Hugo BoqvistMölndal Outdoor IF11:53:20
Amanda SidebyGöteborg-Majorna OK11:55:07
Elvina BergdahlOK Orinto11:56:47
Tyra OlssonOK Skogshjortarna11:57:12
Saga WildheimMölndal Outdoor IF12:02:14
Elise EhleskogTolered-Utby Ol-klubb12:49:46
Elias LundbladMarkbygdens OK
Emma WisslerFK Herkules

Öppen motion 1

2 510 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Harriet NymanOK Gipen10:30:09
Dennis MerzKlubblös10:50:33
Pontus EkengrändKlubblös11:12:29
Ali WaisVänersborgs SK11:13:17
Margareta KreuterFjärås AIK11:19:04
Elisabeth GranhageSjövalla FK11:35:22

Öppen motion 3

3 030 m, 55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rune JungbjerGöteborgs SK10:27:59
Åsa DryseliusMarkbygdens OK10:29:06
Lena OlssonKinnaströms SK10:32:55
Edvin BrathTolered-Utby Ol-klubb10:35:47
Christer BergSjövalla FK10:38:35
Eva LannfeltOK Skogshjortarna10:39:53
Stig WallermanBorås GIF10:43:49
Lisa KjellénHelsingborgs SOK10:46:34
Stina KjellénHelsingborgs SOK10:46:37
Pia RangmarkOK Skogshjortarna10:46:51
Bibbi GustafssonOK Gipen10:47:56
Christer NelsénFalkenbergs OK10:56:28
Matilda LanneKungälvs OK10:57:23
Reijo MukkalaHalmstad OK10:57:39
Jonathan AlmgrenBorås GIF11:00:45
Gunnel AxelssonOK Skogshjortarna11:02:28
Susanne FjällborgStenungsunds OK11:02:40
Eva CarlbomMölndal Outdoor IF11:02:53
Merete BergmanIK Uven11:03:28
Eva SvenssonUlricehamns OK11:03:37
Alice BohlinIFK Göteborg Orientering11:05:41
Katrin PellméStenungsunds OK11:07:44
Jakob RingströmOK Landehof11:11:28
Madeleine PetterssonIngen11:11:49
Helen KarlssonVaggeryds SOK11:15:18
Arvid HägerstrandKungälvs OK11:16:07
Ann-Christine BorgFrölunda OL11:18:29
Maria Wallin JohanssonOK Skogshjortarna11:18:51
Maare OllinSävedalens AIK11:19:09
Mary LarnerGöteborg-Majorna OK11:25:56
Maria JohnssonOK Nackhe11:26:27
Matilda TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:27:01
Emmelie GeorgssonOK Nackhe11:34:33
Bo HermanssonGöteborg-Majorna OK11:35:07
Lars NohleKungälvs OK11:35:12
Alma NohleKungälvs OK11:35:14
Simon LindrothKlubblös11:37:23
Karin ReimertzGällstadbygdens SOK11:40:20
Johanna TruschGöteborg-Majorna OK11:41:50
Axel Ström EckerlidSävedalens AIK11:47:01
Tage Winberg ÖsterboSävedalens AIK11:47:04
Ulla BjörkmanIK Ymer11:54:31
Annika BerglundIF Marin Väst11:55:07
Tilda ThulinKungälvs OK11:56:08
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering11:56:12
Emma RothKlubblös12:06:09
Yvonne JungbjerGöteborgs SK12:08:51
Eva BergmanIK Uven12:13:14
Tina SunneroVaggeryds SOK12:16:25
Lena HenrikssonIL Tyrving12:16:38
Cecilia DKlubblös12:20:26
Annika CarlssonKlubblös12:35:52
Emelie HagmanOK Orinto
Sofia HagmanOK Orinto
Pia HeikkinenFrölunda OL

Öppen motion 5

3 520 m, 89 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Susanne BerganderEksjö SOK10:31:22
Ulrika GreenIK Stern10:31:51
Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OK10:32:07
Ulf KokinskyIFK Göteborg Orientering10:32:45
Jesper AugustssonKinnaströms SK10:33:24
Claes BjörkmanSjövalla FK10:33:55
Marie CarlssonFrölunda OL10:36:55
Linda JakobssonIK Uven10:38:03
Ingrid AnderssonIF Rigor10:39:52
Petter KarlssonIK Uven10:40:37
Madelene HanssonOK Löftan10:44:31
Charlotta SvarfvarSjövalla FK10:46:47
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg10:50:24
Anki BlennowFalköpings AIK OK10:53:22
Camilla BjörklundSjövalla FK10:54:57
Moltas HultinOK Mark10:54:59
Nora AronengHestra IF10:55:01
Maria GrahnElfsborg SOK10:56:06
Karin BergdahlIK Uven10:57:51
Ulrika LogrenSjövalla FK10:57:53
Matilda RundqvistOK Nackhe10:58:24
Malin AlbrektssonIFK Göteborg Orientering10:59:12
Fredrik KörleOK Landehof10:59:39
Jonas LundqvistSjövalla FK11:01:12
Fredrik OlinderssonOK Löftan11:03:39
Jenny RönnqvistOK Löftan11:03:45
Jeanette BlomOK Löftan11:03:53
Katja HäggmalnKlubblös11:03:55
Ingrid AlinderSjövalla FK11:04:49
Eva NilssonKungälvs OK11:06:25
Peter AlexanderssonIF Rigor11:11:29
Dick HimmelmannSjövalla FK11:11:35
Ulla EinarssonKungälvs OK11:12:10
Dan SunneroVaggeryds SOK11:13:26
Maria LarssonDegerfors OK11:13:45
Erik GustafssonDegerfors OK11:13:46
Karin CederlöfKFUM Örebro OK11:16:00
Olof StåhlSävedalens AIK11:17:23
Jonas NielsenOK Skogshjortarna11:18:23
Birgitta DahlströmKungälvs OK11:20:28
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg11:21:54
Per RubendahlOK Skogshjortarna11:24:10
Jesper IngelsboOK Tranan11:24:17
Tobias AnderssonGöteborgs SK11:25:24
Andreas NäsmanLerums SOK11:26:13
Sven TolestamIF Rigor11:27:48
Linnea OskarssonSjövalla FK11:28:00
Magnus OskarssonSjövalla FK11:28:01
Annika OskarssonSjövalla FK11:28:22
Mats ErikssonGöteborg-Majorna OK11:29:12
Karin ErikssonGöteborg-Majorna OK11:29:20
Ida ErikssonOK Landehof11:30:24
Lennart SvenssonOK Kullingshof11:30:35
Christer Brander NilssonStenungsunds OK11:32:16
Johanna HulthénMölndal Outdoor IF11:32:20
Helena LindbergIFK Göteborg Orientering11:32:39
Wilhelm VictorzonMullsjö SOK11:33:07
Marie-Louise LarssonLerums SOK11:34:10
Lars RenbergAstraZeneca IF Mölndal11:34:10
Lena HermanssonGöteborg-Majorna OK11:35:12
Håkan HagmanOK Orinto11:36:24
Katarina Rydén MarkinhuhtaGöteborgs SK11:37:57
Eva BäcklundTrollhättans SOK11:38:49
Susanne Cervin JohanssonIFK Göteborg Orientering11:39:42
Gunilla CarlssonGöteborg-Majorna OK11:43:14
Håkan AnderssonMarkbygdens OK11:43:23
Amanda Ström EckerlidSävedalens AIK11:46:54
Isak LemurellSjövalla FK11:48:02
Filip EklundHalmstad OK11:48:06
Malin LemurellSjövalla FK11:48:07
Caroline KarlssonTolered-Utby Ol-klubb11:52:56
Marie HallbergIF Marin Väst11:55:02
Gunnar BejbomUddevalla OK11:56:56
Lisa KihlströmKlubblös11:57:57
Elisabeth SöderströmIF Rigor11:59:12
Rikard AndreassonIFK Göteborg Orientering12:01:30
Johanna KarlssonUlricehamns OK12:06:22
Olof BjörkmanKungälvs OK12:15:32
Einar SörqvistMarkbygdens OK12:16:15
Sofia SörqvistMarkbygdens OK12:16:16
Kerstin OlesundOK Landehof12:17:18
Anna Ekbom OlsonIK Uven12:19:41
Henrik AlbrektssonIFK Göteborg Orientering12:20:14
Johan KarlssonVaggeryds SOK12:36:29
Ola GustafssonKlubblös12:42:13
Bo CederlöfKFUM Örebro OK
Lena KollénIF Marin Väst
Maja TorseinFrölunda OL
Anna WikFK Herkules

Öppen motion 7

2 960 m, 121 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars-Åke LarssonOK Tranan10:27:45
Kurt-Åke KarlssonSjövalla FK10:30:43
Sten-Åke NilssonOK Alehof10:31:10
Sofia SamuelssonOK Gipen10:31:47
Monica BrönnestamOK Gipen10:32:35
Lars MathiassonIK Stern10:35:30
Anders LammFrölunda OL10:39:49
Lotta NybergOK Alehof10:40:32
Sven-Åke AnderssonIF Rigor10:40:48
Gudrun WadmanGöteborg-Majorna OK10:41:26
Anders PetterssonMariestads FK10:42:50
Olof AnderssonIF Rigor10:42:57
Anders ÅdahlMölndal Outdoor IF10:43:11
Frida LyxellGöteborg-Majorna OK10:50:16
Maria GustafssonSävedalens AIK10:50:29
Tobias HolmqvistSjövalla FK10:50:34
Johan SärnbrattKlubblös10:51:08
Lotta FalkGöteborg-Majorna OK10:53:26
Hans AntonssonOK Löftan10:54:51
Ingegerd ArvidssonIF Rigor10:56:24
Frida BjörklundSjövalla FK10:57:32
Krister AlfredssonOK Orinto10:57:56
Fredrik DavidsonGöteborg-Majorna OK10:58:59
Simon GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb10:59:43
Claes LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb11:02:13
Anders BäckmanTolered-Utby Ol-klubb11:02:23
Torgny PetterssonMarkbygdens OK11:03:14
Gunilla LindOK Landehof11:03:26
Anna BeischerIK Uven11:04:00
Agnes BohlinIFK Göteborg Orientering11:05:42
Lars BohlinIFK Göteborg Orientering11:05:44
Kjell RybergIFK Göteborg Orientering11:06:02
Leila LjunggrenMarkbygdens OK11:06:22
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK11:06:28
Lars-Erik GaddeGöteborg-Majorna OK11:06:30
Henrik AnderssonOK Löftan11:06:43
Hans CarlstedtSävedalens AIK11:07:12
Ted LiivrandOK Skogshjortarna11:07:21
Melvin KristiansenIF Rigor11:07:52
Ann-Louise EliassonGöteborg-Majorna OK11:08:12
Staffan BrobergIF Marin Väst11:09:22
Anders ErikssonOK Gipen11:09:41
Bjørn AarbuVarteig OL11:11:17
Ylva BlomFrölunda OL11:12:46
Stefan SvenssonOK Kullingshof11:12:57
Ingvar MarsKinnaströms SK11:13:10
Annika HogedalGöteborg-Majorna OK11:13:13
Joakim ÖfverholmFK Herkules11:15:15
Margareta HofflanderGöteborg-Majorna OK11:15:16
Gunnar JönssonGöteborg-Majorna OK11:15:28
Ellinor JohanssonOK Alehof11:16:27
Nils-Erik GunnarssonOK Gipen11:17:20
Frida WallentinLerums SOK11:17:31
Eive JerkstrandTolered-Utby Ol-klubb11:18:26
Petter Wik GyllenstenFK Herkules11:18:53
Oscar GyllenstenFK Herkules11:18:54
Sandra AnderssonFalkenbergs OK11:19:41
Lena BergstrandKungälvs OK11:20:09
Lars-Inge AnderssonOK Räven11:20:14
Lars StrömbergOK Skogshjortarna11:21:35
Camilla BorgKlubblös11:21:37
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OK11:22:40
Jeanette SigenstamMarkbygdens OK11:25:06
Gunilla GedinGöteborg-Majorna OK11:25:26
Malin LammFrölunda OL11:26:50
Ann-Brith StrömbergOK Skogshjortarna11:28:26
Tommy JohnssonOK Nackhe11:28:30
Kerstin KarlssonTidaholm SOK Sisu11:28:33
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK11:29:11
Hans SvenssonOK Kullingshof11:29:12
Monica LarssonOK Tranan11:29:15
Peter ÖstenssonOK Tranan11:29:26
Tobias KarlssonOK Landehof11:30:14
Anna GrahnIK Uven11:30:19
Pertti HeedOK Orinto11:33:27
Miriam ZetterlundLerums SOK11:33:55
Fredrik AskMarkbygdens OK11:34:30
Linda DanielssonLerums SOK11:36:45
Josefin HanningOK Löftan11:38:05
Hans PerssonOK Älgen11:38:13
Malin Sjölund OlssonGöteborg-Majorna OK11:40:29
Emilia JohanssonOK Gisle11:40:44
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK11:40:46
Sigrid VemdalMullsjö SOK11:40:54
Martin JohanssonGöteborg-Majorna OK11:42:08
Helena BlomqvistMarkbygdens OK11:42:46
Gunnar MarkinhuhtaGöteborgs SK11:44:44
Claes GreenSjövalla FK11:48:30
Markus KarlssonSimlångsdalens IF11:50:26
Andreas LindqvistSävedalens AIK11:56:18
Karin JohanssonSävedalens AIK11:56:19
Måns DahlströmLustens OK11:56:43
Jonas BergdahlOK Orinto11:57:00
Lena MelvinsdotterIF Rigor11:57:15
Henrik DelinIK Uven11:57:28
Anders ThulinKungälvs OK11:57:51
Sussane EickhoffSävedalens AIK11:58:36
Johan NilssonKlubblös11:59:17
Axel GranströmKlubblös12:00:15
Martin HellbergKlubblös12:01:09
Jonas RutbergIK Stern12:02:39
Jan LarssonSävedalens AIK12:02:47
Jan AnderssonFjärås AIK12:03:34
Kristina HederskogJönköpings OK12:04:24
Sara NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb12:05:02
Henrik PellméStenungsunds OK12:05:06
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK12:06:35
Mikael HanssonBredaryds SOK12:07:13
Jenny JohanssonIFK Göteborg Orientering12:10:50
Inger SundinOK Landehof12:11:26
Robert BurénIK Ymer12:12:29
Karin WahlgrenSjövalla FK12:23:17
Pär BoqvistMölndal Outdoor IF12:28:14
Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK12:29:52
Anders ReimertzGällstadbygdens SOK12:30:52
Gustaf BergquistSjövalla FK12:36:08
Malin DalbergKlubblös12:42:51
Henrik RosholmKlubblös12:44:35
Niklas RosholmKlubblös12:45:50
Daniel SjölundGöteborg-Majorna OK12:55:17
Sofia AnderssonCentrum OK

Öppen motion 8

4 480 m, 109 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin SykGöteborgs SK10:29:25
Thorsten SvenssonFinspångs SOK10:30:06
Leif SvenssonOK Tisaren10:32:12
Josefine KristianssonTrollhättans SOK10:33:04
Johan HinderTolered-Utby Ol-klubb10:34:13
Göran AnderssonFK Friskus-Varberg10:35:25
Martin EkströmOK Gläntan Vessigebro10:38:25
Stig LarssonGöteborg-Majorna OK10:41:05
Lisbeth BergagårdTolered-Utby Ol-klubb10:46:37
Cecilia BerganderEksjö SOK10:46:40
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg10:49:28
Malin PerssonOK Denseln10:49:42
Daniel LarssonIFK Göteborg Orientering10:51:48
Sarah PerssonOK Denseln10:52:24
Tobias HöglundSjövalla FK10:52:26
Anders LeireGöteborg-Majorna OK10:52:43
Karl LarssonOK Skogshjortarna10:52:51
Håkan BjörklundSjövalla FK10:53:06
Christer BergagårdTolered-Utby Ol-klubb10:53:37
Stefan JakobssonFrölunda OL10:54:54
Svante LunggrenKlubblös10:55:30
Felix FalkGöteborg-Majorna OK10:56:06
Stefan JohanssonKungälvs OK10:57:21
Phil MullinsSjövalla FK10:57:47
Johan ÅhlundVänersborgs SK11:00:06
Magnus Ö BernhedSävedalens AIK11:00:08
Martin AxelssonOK Skogshjortarna11:00:24
Bodil HalvarssonUlricehamns OK11:00:56
Björn HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb11:01:54
Joel FlakbergIFK Göteborg Orientering11:02:02
Mikael SjölundGöteborg-Majorna OK11:02:07
Annika WesthMullsjö SOK11:03:22
Jens ArvidssonIF Rigor11:04:21
Maria HöglundSjövalla FK11:08:06
Jonas NorrmanGöteborg-Majorna OK11:08:33
Sandra EkströmOK Orinto11:08:40
Staffan NethGöteborgs SK11:09:11
Johan G HördegårdhIFK Göteborg Orientering11:09:32
Sven ErikssonOK Landehof11:10:12
Christofer FredrikssonSödertälje IF11:10:19
Hans NilssonKungälvs OK11:10:24
Per FlakbergIFK Göteborg Orientering11:10:41
Harri ViinamäkiIF Hagen11:11:09
Peter RamleSjövalla FK11:11:45
Klara AskMarkbygdens OK11:12:53
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:13:20
Kevin LarssonKlubblös11:13:48
Anna SvenssonIF Rigor11:13:49
Johan KarlssonKlubblös11:14:04
Johan MarsMarkbygdens OK11:14:37
Erika AntonssonKlubblös11:14:40
Cecilia FlakbergIFK Göteborg Orientering11:14:45
Per NordholmSävedalens AIK11:15:25
Christian TingströmGöteborg-Majorna OK11:15:26
Olof HalvarssonGöteborg-Majorna OK11:15:54
Elvira RamleKlubblös11:16:32
Markus LindbergOK Skogshjortarna11:16:50
Åsa HedströmOK Skogshjortarna11:16:57
August BjälemarkGöteborg-Majorna OK11:19:13
Hanna AxelssonOK Skogshjortarna11:20:27
Annica EngIFK Göteborg Orientering11:21:39
Agnes RamleGöteborg-Majorna OK11:21:45
Lars KullmanOK Alehof11:21:53
Johan GrahnIK Uven11:22:07
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL11:24:44
Fredrik BakkmanIFK Göteborg Orientering11:25:37
Patrick DjerfLerums SOK11:25:53
Johan GranforsIF Rigor11:26:20
Lukas WadstenOK Landehof11:29:55
Mikael AxelssonOK Skogshjortarna11:30:16
Peter WissöLerums SOK11:30:30
Anders CullbrandMölndal Outdoor IF11:31:13
Yves GänssingerGöteborg-Majorna OK11:33:15
Ellen JohnssonOK Nackhe11:35:16
Jan BergmanOK Kåre11:36:10
Lennart BengtssonFalkenbergs OK11:36:15
Johan RosénGöteborg-Majorna OK11:38:31
Andreas PihlströmOK Landehof11:38:44
Nina DjerfLerums SOK11:39:40
Lennart EkvallTrollhättans SOK11:41:41
Daniel HägerstrandKungälvs OK11:42:36
Richard TorseinFrölunda OL11:46:26
Jonas NybergOK Alehof11:47:17
Daniel ValentinGöteborg-Majorna OK11:48:11
Mark UbbinkSävedalens AIK11:52:31
Andreas HermanssonOK Stigen11:52:51
Stefan LemurellSjövalla FK11:54:14
Magnus ZetterlundLerums SOK11:54:54
Patrik FalkGöteborg-Majorna OK11:55:15
Sven-Åke BengtssonFalkenbergs OK11:58:17
Erik JohanssonOK Skogshjortarna11:59:21
Erik ÖhlundUlricehamns OK12:02:20
Rasmus ArfwedsonGöteborg-Majorna OK12:07:27
Niklas HelmertzFrölunda OL12:08:05
Patrik MartnerIFK Göteborg Orientering12:09:27
Elin PetterssonIFK Göteborg Orientering12:10:26
Marie NilssonTolered-Utby Ol-klubb12:14:04
Hans GrandénIK Ymer12:18:33
Adam GrandénIK Ymer12:18:34
Filip HolmHalmstad OK12:21:27
Jimmy PetterssonIFK Göteborg Orientering12:23:16
Peter WallentinLerums SOK12:24:18
Andreas HöyeGöteborg-Majorna OK12:25:06
Henrik UndelandIFK Göteborg Orientering12:25:43
Erik KvarnströmKils OK12:30:40
Anna BerlinKungälvs OK12:34:18
Tobias NobornIFK Göteborg Orientering12:37:03
Jonas LauriFK Herkules17:58:12
Petter ErikssonLustens OK

Öppen motion 10

1 460 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisbeth RiberthIK Trenne Ullared11:02:17
Håkan RundqvistOK Nackhe11:17:30
Anna DurgéKFUK-KFUM Göteborg11:41:32

Annonser