Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för GM, lång

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: GM, lång
Arrangörsorganisation: Eksjö SOK
Datum: lördag 11 augusti 2018

D20

3 460 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
240Tova OlssonSmåland-OF12:36
241Johanna GuståsÖstergötland-OF12:38
242Sophia BjörnlingerSmåland-OF12:40
243Sarah MagnussonÖstergötland-OF12:42
244Alice Svensson FinndahlSmåland-OF12:44

H20

3 800 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
530Mathias BlomsterBlekinge-OF12:21
531Isak HertinSmåland-OF12:23
532Jan BednarskiUNTS Warszawa12:25
533Lukas LundgrenSmåland-OF12:27
534Albin LarssonGotland-OF12:29
535Vit HorcickaBlekinge-OF12:31
536Filip TrofastSmåland-OF12:33
537Emil KarlssonVästergötland-OF12:35
538Wojciech MossakowskiSmåland-OF12:37
539Victor HelgessonVästergötland-OF12:39
540Rasmus LundbergSmåland-OF12:41
541Hugo LillieströmÖstergötland-OF12:43
542Andreas GustafssonSmåland-OF12:45
543Olle SörqvistVästergötland-OF12:47
544Emil PetterssonBlekinge-OF12:49
545Oliwer LundbergSmåland-OF12:51

D18

3 230 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
210Alma LeijonSkåne-OF11:27
211Alva SellgrenGöteborg-OF11:29
212Ella PalmSmåland-OF11:31
213Lovisa LagerHalland-OF11:33
214Julia GlowaczSmåland-OF11:35
215Hanna JohannessonBlekinge-OF11:37
216Irmalinn NilssonSkåne-OF11:39
217Lotten KindlundhSmåland-OF11:41
218Ellen BlennowVästergötland-OF11:43
219Alma Holmqvist JohanssonSmåland-OF11:45
220Clara DahlSkåne-OF11:47
221Alicia LundgrenSmåland-OF11:49
222Johanna WilhelmssonBlekinge-OF11:51
223Lovisa BlomgrenSmåland-OF11:53
224Ebba HjertbergVästergötland-OF11:55
225Sarina ZülligSmåland-OF11:57
226Ebba BerglinBlekinge-OF11:59
227Klara HöglundSmåland-OF12:01
228Frida SahlmanÖstergötland-OF12:03
229Ida HelgessonVästergötland-OF12:05
230Julia MianowskaSmåland-OF12:07
231Lovisa WeidenSkåne-OF12:09
232Linnea SkalbergSmåland-OF12:11
233Tove EkströmÖstergötland-OF12:13
234Nora AeglerSmåland-OF12:15
235Malin KristianssonVästergötland-OF12:17

H18

3 700 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
490Lukas GranstedtSmåland-OF11:00
491Olle BergstedtVästergötland-OF11:02
492Jacob MobergSkåne-OF11:04
493Adrian SkobeSmåland-OF11:06
494Adrian VartiaHalland-OF11:08
495Mattis PerssonSmåland-OF11:10
496Tim JohanssonHalland-OF11:12
497Hugo JakobssonSmåland-OF11:14
498Linus KristianssonVästergötland-OF11:16
499Hugo DjurstedtSmåland-OF11:18
500Gustav OlssonBlekinge-OF11:20
501Albin LindgrenGotland-OF11:22
502Edvin StrandbergSmåland-OF11:24
503Eric BerlinVästergötland-OF11:26
504Isac EricssonSmåland-OF11:28
505Mattias LevinGotland-OF11:30
506Linus LundbergSmåland-OF11:32
507Axel OrrhedeSkåne-OF11:34
508Simon GiselssonBlekinge-OF11:36
509Erik HultanderHalland-OF11:38
510Albin TollSmåland-OF11:40
511Oscar ModigSkåne-OF11:42
512Edvin NilssonGotland-OF11:44
513Emil ÖhlundSmåland-OF11:46
514Axel ErikssonHalland-OF11:48
515Joar HertinSmåland-OF11:50
516Albin KronkvistSkåne-OF11:52
517Jakob IngströmSmåland-OF11:54
518Noah BechtelHalland-OF11:56
519Simon FreylandSmåland-OF11:58
520Daniel HellbergSkåne-OF12:00
521Simon SvahnSmåland-OF12:02

D16

4 300 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
170Alma HjertbergVästergötland-OF11:00
171Hanna RothÖstergötland-OF11:02
172Embla CinthioSkåne-OF11:04
173Lisa OlssonSmåland-OF11:06
174Felicia LorénGöteborg-OF11:08
175Linn KarlssonBlekinge-OF11:10
176Matilda NilssonHalland-OF11:12
177Hilma HolmströmSkåne-OF11:14
178Emma ErikssonSmåland-OF11:16
179Irma SvenssonVästergötland-OF11:18
180Agnes LindblomSkåne-OF11:20
181Tilda WiklundVästergötland-OF11:22
182Clara JohanssonBohuslän-Dal-OF11:24
183Linn MauritzsonGöteborg-OF11:26
184Clara SamuelssonSmåland-OF11:28
185Hanna RingBlekinge-OF11:30
186Ebba LindBohuslän-Dal-OF11:32
187Maria LogrenGöteborg-OF11:34
188Ellen SigvardsonSmåland-OF11:36
189Sofia PalmSkåne-OF11:38
190Amanda KarmetunSmåland-OF11:40
191Erica BogrenVästergötland-OF11:42
192Elin NilssonSkåne-OF11:44
193Thea FagerströmGöteborg-OF11:46
194Nellie RydlundSkåne-OF11:48
195Jennifer DavidsonGöteborg-OF11:50
196Elin RindstigSmåland-OF11:52
197Emely WeihartVästergötland-OF11:54
198Alice MarmelidÖstergötland-OF11:56
199Martina RizziSmåland-OF11:58
200Olivia AspGöteborg-OF12:00
201Emma IvarssonVästergötland-OF12:02
202Elin HugossonSkåne-OF12:04
203Tuva LövdahlSmåland-OF12:06
204Klara AnderssonBlekinge-OF12:08
205Emilia ÖsterlundVästergötland-OF12:10
206Linnea Wedberg-KilnäsGöteborg-OF12:12

H16

4 990 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
440Gustav OhlinVästergötland-OF11:00
441Jakob WilhelmssonBlekinge-OF11:02
442Simon FogelströmSmåland-OF11:04
443Jakob GunnarssonGöteborg-OF11:06
444Melvin NilssonSkåne-OF11:08
445Felix BäckstädeGotland-OF11:10
446Erik JohnssonÖstergötland-OF11:12
447Arvid AronssonGöteborg-OF11:14
448Fabian ValleriusSmåland-OF11:16
449Johan VinbladSkåne-OF11:18
450Malte EvebornÖstergötland-OF11:20
451Rasmus Johansson FjordsideGöteborg-OF11:22
452Sixten EkbladhSmåland-OF11:24
453Isak OlssonBohuslän-Dal-OF11:26
454Karl PetersénSmåland-OF11:28
455Arvid LundqvistHalland-OF11:30
456Erik IngemarssonVästergötland-OF11:32
457Oscar Wall JungbjerGöteborg-OF11:34
458Hugo MandingerVästergötland-OF11:36
459Bartlomiej OlszewskiSmåland-OF11:38
460Frantisek SvetnickyBlekinge-OF11:40
461Simon NordbergGöteborg-OF11:42
462Johan BergiusGotland-OF11:44
463Carl ÅsSkåne-OF11:46
464Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-OF11:48
465Jesper JohanssonHalland-OF11:50
466Isak HagbergSmåland-OF11:52
467Gabriel ÖhgrenGöteborg-OF11:54
468Benjamin ClaessonSmåland-OF11:56
469Lukas GustafssonVästergötland-OF11:58
470Arvid KronmarBlekinge-OF12:00
471Melker AnderssonSkåne-OF12:02
472Emil AxelssonGöteborg-OF12:04
473Maxim OmelchenkoBlekinge-OF12:06
474Erik ÅkessonSmåland-OF12:08
475Albin PerssonHalland-OF12:10
476Felix DrejmoGöteborg-OF12:12
477Ludvig CarlbomVästergötland-OF12:14
478Jonathan KonradssonSmåland-OF12:16
479Arvid BlomsterBlekinge-OF12:18
480Aron ÖstangårdSmåland-OF12:20
481Lukas AndrénVästergötland-OF12:22
482Adam LindblomSkåne-OF12:24
483Anton GunnarssonSmåland-OF12:26
484Axel NalbinVästergötland-OF12:28
485Nils GrimbeckGöteborg-OF12:30
486Mattis NilssonÖstergötland-OF12:32

D14

3 340 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
50Alice OlvegårdSkåne-OF11:01
51Felicia FyhrSmåland-OF11:03
52Matilda WallströmGöteborg-OF11:05
53Maja GraadHalland-OF11:07
54Tove ValleriusSmåland-OF11:09
55Molly GranängGöteborg-OF11:11
56Emma EmilssonBlekinge-OF11:13
57Agnes KamforsVästergötland-OF11:15
58Natalie GardelinGotland-OF11:17
59Maja NordinVästergötland-OF11:19
60Meja BergerSmåland-OF11:21
61Alma SvennerudBlekinge-OF11:23
62Joanna PerssonSkåne-OF11:25
63Alice JohanssonÖstergötland-OF11:27
64Tuva NylundSmåland-OF11:29
65Ellen ArneborgVästergötland-OF11:31
66Sandra WiduchBlekinge-OF11:33
67Martina NiklassonSmåland-OF11:35
68Lisa SwartzBlekinge-OF11:37
69Ida BengtssonGöteborg-OF11:39
70Ebba ThernVästergötland-OF11:41
71Annie ErikssonHalland-OF11:43
72Linnea Solvang StaggVästergötland-OF11:45
73Hanna StalebrantSmåland-OF11:47
74Emmy PalmSkåne-OF11:49
75Enni LindskogSmåland OF11:51
76Elina ReinholdssonGöteborg-OF11:53
77Maja KarmstigHalland-OF11:55
78Maja LindénSmåland-OF11:57
79Maja InghammarVästergötland-OF11:59
80Emma RindstigSmåland-OF12:01
81Julia WesthVästergötland-OF12:03
82Viola HolmströmSkåne-OF12:05
83Vilma EngströmBlekinge-OF12:07
84Vendela SturekSmåland-OF12:09
85Matilda AspGöteborg-OF12:11
86Elin AxelssonVästergötland-OF12:13
87Klara BäckstädeGotland-OF12:15
88Ina ÅmanBlekinge-OF12:17
89Ebba NäsmanGöteborg-OF12:19
90Wilma PetterssonVästergötland-OF12:21
91Ellen TollSmåland-OF12:23
92Linnea RydlundSkåne-OF12:25
93Hanna ÖbergSmåland-OF12:27
94Ida HjortÖstergötland-OF12:29
95Stella BurénVästergötland-OF12:31
96Filippa FagerströmGöteborg-OF12:33
97Emmy GranstedtSmåland-OF12:35
98Marta TörnströmHalland-OF12:37
99Alice PerssonSkåne-OF12:39

H14

3 610 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
300Filip BrolingSmåland-OF11:01
301Simon FlankegårdÖstergötland-OF11:03
302Linus VernströmBlekinge-OF11:05
303Elias NordbergGöteborg-OF11:07
304Markus LjungqvistSmåland-OF11:09
305Melker LarssonBlekinge-OF11:11
306Isak AnderssonSkåne-OF11:13
307Hannes EssungerGöteborg-OF11:15
308Adrian SjödinSmåland-OF11:17
309Lukas GrothGöteborg-OF11:19
310Alfred HallqvistVästergötland-OF11:21
311Isak BengtssonHalland-OF11:23
312Theo LövdahlSmåland-OF11:25
313Jakob AspGöteborg-OF11:27
314Filip IngemarssonVästergötland-OF11:29
315Jonathan RundqvistHalland-OF11:31
316Olle KarlssonSmåland-OF11:33
317Victor BeischerGöteborg-OF11:35
318Jonathan FlodmanGotland-OF11:37
319Victor HanssonHalland-OF11:39
320Lukas HagbergSmåland-OF11:41
321Alvin OllanderGöteborg-OF11:43
322Ludvig HedströmVästergötland-OF11:45
323Olof EdvardssonBlekinge-OF11:47
324Carl-Henrik WassÖstergötland-OF11:49
325Alexander GustafssonSmåland-OF11:51
326David HermanssonBohuslän-Dal-OF11:53
327Johan Wall JungbjerGöteborg-OF11:55
328Oskar ErikssonBlekinge-OF11:57
329Axel TenghagenSkåne-OF11:59
330William RönnborgGöteborg-OF12:01
331Albin SamuelssonSmåland-OF12:03
332Martin HanssonHalland-OF12:05
333Alfred JohanssonGöteborg-OF12:07
334Daniel JonssonÖstergötland-OF12:09
335Gustav AnderssonSkåne-OF12:11
336Lucas BoströmGöteborg-OF12:13
337Axel BrönnestamBohuslän-Dal-OF12:15
338Hugo PerssonÖstergötland-OF12:17
339David MorénSkåne-OF12:19
340Arvid SkeppGöteborg-OF12:21
341David PerssonSkåne-OF12:23
342Joel HolmbergVästergötland-OF12:25
343Tobias JohanssonHalland-OF12:27
344Ebbe HolmqvistGöteborg-OF12:29
345Adam JohanssonSkåne-OF12:31
346Emanuel ZitkaVästergötland-OF12:33
347Edvard PetterssonGotland-OF12:35
348Hjalmar OlssonBohuslän-Dal-OF12:37
349Love PerssonSkåne-OF12:39
350Gunnar FovaeusGöteborg-OF12:41
351Alvin RösehagVästergötland-OF12:43
352Svante LorentzsonBlekinge-OF12:45
353Liam JohanssonVästergötland-OF12:47
354Melker ÅkessonGöteborg-OF12:49
355Hugo CedervallSkåne-OF12:51
356Johan ÅrbrinkÖstergötland-OF12:53
357Victor EricssonSkåne-OF12:55
358Linus NilssonBohuslän-Dal-OF12:57
359Simon BååthGöteborg-OF12:59

D13

3 100 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Emma OlinSmåland-OF11:00
2Emma KarlssonGöteborg-OF11:02
3Hedda SvenssonBlekinge-OF11:04
4Sofia TunessonÖstergötland-OF11:06
5Lisa ÖstenssonVästergötland-OF11:08
6Sigrid LjunggrenÖstergötland-OF11:10
7Maja KarlssonGöteborg-OF11:12
8Emelia CarlströmSkåne-OF11:14
9Silje RingstadGöteborg-OF11:16
10Alice HallSmåland-OF11:18
11Klara NilssonVästergötland-OF11:20
12Maja NordenfeltGöteborg-OF11:22
13Stina NalbinVästergötland-OF11:24
14Tuva SelinSkåne-OF11:26
15Sandra LingSmåland-OF11:28
16Hanna NilssonVästergötland-OF11:30
17Linn BjörneldSmåland-OF11:32
18Ida KörleGöteborg-OF11:34
19Tova RangertSmåland-OF11:36
20Lovisa DavidsonGöteborg-OF11:38
21Alva BjörkVästergötland-OF11:40
22Johanna PihlströmGöteborg-OF11:42
23Jennifer StigssonVästergötland-OF11:44
24Annie LundÖstergötland-OF11:46
25Fanny HanssonHalland-OF11:48
26Maja AxelssonGöteborg-OF11:50
27Sofie EttlingÖstergötland-OF11:52
28Elsa MartanderVästergötland-OF11:54
29Emma ZettervallBlekinge-OF11:56
30Moa HolstenVästergötland-OF11:58
31Lisa ErikssonGöteborg-OF12:00
32Stella RosengrenÖstergötland-OF12:02
33Emilia LundstedtGöteborg-OF12:04
34Agnes OlssonBlekinge-OF12:06
35Elsa SödervallVästergötland-OF12:08
36Ella PetterssonGöteborg-OF12:10
37Josefine ÖhrvallVästergötland-OF12:12
38Yrsa RöjgårdÖstergötland-OF12:14
39Tuva ÖstangårdSmåland-OF12:16
40Julia BogeGöteborg-OF12:18
41Sara OhlinVästergötland-OF12:20

H13

3 290 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
250Villyam JohanssonSkåne-OF11:14
251Axel BrattBlekinge-OF11:16
252Simon WesthVästergötland-OF11:18
253Jakob BaierGöteborg-OF11:20
254Wilmer SelinSkåne-OF11:22
255Fabian AlinderGöteborg-OF11:24
256Gustav LundqvistHalland-OF11:26
257Kasper VemdalVästergötland-OF11:28
258Noah KrikströmSkåne-OF11:30
259Isak EskilssonSmåland-OF11:32
260Isak SkoglundVästergötland-OF11:34
261Jan AntonowiczBlekinge-OF11:36
262Elias NyqvistGöteborg-OF11:38
263Oliver HåkanssonBlekinge-OF11:40
264Noel BengtssonVästergötland-OF11:42
265Elia KämpeSkåne-OF11:44
266Johan ErikssonVästergötland-OF11:46
267Elias ThunbergSmåland-OF11:48
268Ludvig EronnÖstergötland-OF11:50
269Ivar HenrikssonGöteborg-OF11:52
270Simon CorneliussonHalland-OF11:54
271Linus AlinderGöteborg-OF11:56
272Albin Lindh SporreGotland-OF11:58
273Hugo HedströmSmåland-OF12:00
274Wilhelm VictorzonVästergötland-OF12:02
275Olle PetersénSmåland-OF12:04
276Petter RybergVästergötland-OF12:06
277Alwin EinarssonGöteborg-OF12:08
278Nils SwartzBlekinge-OF12:10
279Victor HörnquistSmåland-OF12:12
280Albin PaulssonHalland-OF12:14
281Tom WeihartVästergötland-OF12:16
282Svante SelinSkåne-OF12:18
283Emil KreutnerSmåland-OF12:20
284Emil LindbladGöteborg-OF12:22
285Edvin OckbornVästergötland-OF12:24
286Oskar BlomHalland-OF12:26
287Albin SundströmVästergötland-OF12:28
288Viktor AhltinSkåne-OF12:30
289Joel Svensson FinndahlSmåland-OF12:32
290Otto NilssonÖstergötland-OF12:34

D15

4 310 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
110Malin KindbomVästergötland-OF11:01
111Filippa SöderbergSmåland-OF11:03
112Anna SvarfvarGöteborg-OF11:05
113Hilda MartanderVästergötland-OF11:07
114Ida EskilssonSmåland-OF11:09
115Eleonora AlinderGöteborg-OF11:11
116Erika ÅkessonVästergötland-OF11:13
117Olivia LundstedtGöteborg-OF11:15
118Agnes DjurstedtSmåland-OF11:17
119Vilmalee SuwanBlekinge-OF11:19
120Fanny ÖstlundÖstergötland-OF11:21
121Thea Nordin AbajiSmåland-OF11:23
122Ida JohanssonVästergötland-OF11:25
123Alva NystedtSkåne-OF11:27
124Tova JanssonVästergötland-OF11:29
125Sabina AumoGöteborg-OF11:31
126Klara PerssonHalland-OF11:33
127Ida WaernqvistÖstergötland-OF11:35
128Elsa KarlssonGöteborg-OF11:37
129Elsa SonessonVästergötland-OF11:39
130Evelina Svensson FinndahlSmåland-OF11:41
131Mirjam InemyrVästergötland-OF11:43
132Elin KjellmanÖstergötland-OF11:45
133Siri LarsenGöteborg-OF11:47
134Tilda PalmSmåland-OF11:49
135Alma AppelgrenVästergötland-OF11:51
136Thea BökmanSkåne-OF11:53
137Moa SkoogVästergötland-OF11:55
138Alva SvenskÖstergötland-OF11:57
139Moa WallenborgSkåne-OF11:59
140Lena ChabieraSmåland-OF12:01
141Rebecka RundbladVästergötland-OF12:03
142Rebecka PihlströmGöteborg-OF12:05
143Hanna LarssonSkåne-OF12:07
144Frida JohanssonBohuslän-Dal-OF12:09
145Ella SöderbergBlekinge-OF12:11
146Sofia ElverlindVästergötland-OF12:13
147Kerstin LjungemyrÖstergötland-OF12:15
148Fredrika KindlundhSmåland-OF12:17
149Linnea LundÖstergötland-OF12:19
150Elin RahmSmåland-OF12:21
151Ronja AnderssonVästergötland-OF12:23
152Elsa EricssonSkåne-OF12:25
153Johanna FredrixonVästergötland-OF12:27
154Kajsa HeydenSkåne-OF12:29
155Emma EliassonHalland-OF12:31
156Ella PerssonSmåland-OF12:33
157Kristin HerberthsonÖstergötland-OF12:35
158Lisa ÅkessonVästergötland-OF12:37
159Elin FlakbergGöteborg-OF12:39
160Linnea LeijonSkåne-OF12:41
161Ellen OlovssonSmåland-OF12:43
162Sara WänströmÖstergötland-OF12:45
163Vera PetterssonVästergötland-OF12:47
164Sofia RaskGöteborg-OF12:49
165Eira HertinSmåland-OF12:51
166Moa ErikssonVästergötland-OF12:53

H15

4 490 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
370Hugo EricssonSmåland-OF11:01
371Arvid BjörkVästergötland-OF11:03
372Anton TörnqvistBlekinge-OF11:05
373Felix GustafssonSkåne-OF11:07
374Arvid EkströmBohuslän-Dal-OF11:09
375Albin NyqvistGöteborg-OF11:11
376Loke HedbergSkåne-OF11:13
377Arvid ÖhrvallVästergötland-OF11:15
378Joel BjörnlingerSmåland-OF11:17
379Hugo LarssonBlekinge-OF11:19
380Erik JohanssonSkåne-OF11:21
381Gustav LidmanVästergötland-OF11:23
382Hugo UnossonSmåland-OF11:25
383Tage KinellGöteborg-OF11:27
384Alfons PetersonÖstergötland-OF11:29
385Edvin HenryssonVästergötland-OF11:31
386Olle ErlandssonSmåland-OF11:33
387William SturessonGöteborg-OF11:35
388Adam ÖsterdahlGotland-OF11:37
389Olle MelénVästergötland-OF11:39
390Wilhelm LarssonÖstergötland-OF11:41
391Gabriel SteffertSkåne-OF11:43
392David AlménVästergötland-OF11:45
393Oscar HultgrenSmåland-OF11:47
394Axel BechtelHalland-OF11:49
395Olle KallerbäckSmåland-OF11:51
396Alfred LeonVästergötland-OF11:53
397Johan LundBohuslän-Dal-OF11:55
398Fritjof Aderstedt AlthoffGöteborg-OF11:57
399Melker AnderssonBohuslän-Dal-OF11:59
400Agust KronkvistSkåne-OF12:01
401Albin GenbergVästergötland-OF12:03
402Folke SvangrenGotland-OF12:05
403Alex JohanssonHalland-OF12:07
404Klas LjungqvistSkåne-OF12:09
405Lukas LarssonVästergötland-OF12:11
406Viktor GunnarssonSmåland-OF12:13
407Alfred AhltinSkåne-OF12:15
408Emil JägstedtHalland-OF12:17
409Johan MårtenssonVästergötland-OF12:19
410Mattias ÖhlundSmåland-OF12:21
411Edvin SelinSkåne-OF12:23
412Jakob MobergHalland-OF12:25
413Adam SkoglundVästergötland-OF12:27
414Albin HjellströmSmåland-OF12:29
415Casper SkeppGöteborg-OF12:31
416Samuel BökeVästergötland-OF12:33
417Sverre RöjgårdÖstergötland-OF12:35
418Ivar HelmerssonSkåne-OF12:37
419Anton KastrupGöteborg-OF12:39
420Valter FredrikssonÖstergötland-OF12:41
421Anton BlomqvistVästergötland-OF12:43
422Erik LingSmåland-OF12:45
423Malte KristianssonHalland-OF12:47
424Anton CarlssonVästergötland-OF12:49
425Filip HåkanssonBlekinge-OF12:51
426Oscar OlinSmåland-OF12:53
427Alfred ErdeliusHalland-OF12:55
428Oscar LundborgGöteborg-OF12:57
429Philip VibergVästergötland-OF12:59
430Albin WeidenSkåne-OF13:01

Annonser