Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Haninge sprintstafett

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Haninge sprintstafett
Arrangörsorganisation: Haninge SOK
Datum: lördag 27 oktober 2018

Stafett

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1Gustavsberg OK 113:00
14452601. Jonas Larsson
120781592. Matz Larsson
120782593. Lotta Vallentin
2Hellas Orientering 113:00
25011631. Leo Svenre
217040402. Tore Ahlin
280419893. Galina Ribediuc
3Järla Orientering 113:00
34214211. Jerker Ruthström
392017182. Gustav Netz
320620353. Ludvig Hagwall
4OK Södertörn 113:00
44521841. Blenda Sandén
490309022. Mattis Sandén
420607243. Olle Sandén
5Rönnbergs 113:00
580511631. Cecila Rönnberg
596311052. Jan Rönnberg
599505253. Axel Rönnberg
6IFK Enskede 113:00
621220081. Clara Öhman
621154632. Clara Höglind
614181673. Fredric Höglind
7Hellas Orientering 213:00
73307431. Herman Helgeson
713002272. Leonas Mockunas
714087253. Petra Ekblom
8OK Södertörn 213:00
84521761. Anna Maria Sandén
820573402. Lotten Sandén
85602033. Patrik Blidefalk
9IFK Enskede 213:00
9418281. Karin Björklund
94497762. Gustav Björklund
9417903. Anders Björklund
10Snättringe SK 113:00
104520941. Algot Sjöstrand
10272132. Elin Svensson
104520783. Jonas Sjöstrand
11Söders-Tyresö 113:00
1120772511. Anton Hedström
1180880802. Janne Hedström
112627513. Pille Hedström
12IFK Enskede 313:00
1211005031. Jon Forsberg Rundström
1210200032. Nils Forsberg Rundström
1212405173. Elis Forsberg Rundström
13Järla Orientering 213:00
1320638171. Olof Hagwall
1320620792. Eva Hagwall
1320638253. Henrik Hagwall
14OK Södertörn 313:00
1480260211. Lena Erlandsson
1490405012. Max Österling
1480507073. Niklas Erlandsson
15IFK Enskede 413:00
152025931. Sofia Forsberg
1516906252. Katarina Rundström
156805103. Per Forsberg
16OK Södertörn 413:00
1620782791. Björn Renner
164502172. Cleas Renner
1620507373. Daniela Renner
17IFK Enskede 513:00
173514121. Hampus Erlingsjö
1720936152. Sofia Lindhagen
1721235753. Tilda Dalekant
18IFK Enskede 813:00
18387831. Nora Ahlström
187606022. Elin Ahlström
182172263. Martin Ahlström
19Järla Orientering 313:00
1921072081. Axel Friberg
1921234332. Lukas Wallhed
194500473. Åsa Sundström
20Skogsluffarnas OK 113:00
2090712011. Henning Falkenström
2070505312. Åke Falkenström
2020549673. Olle Synnermark
21OK Ravinen /Surahammar SOK13:00
2120891601. Erik Lundquist
2120486592. Teo Struck
2120582583. Vidar Nettelmark
22OK Ravinen 113:00
2220891851. Oskar Lundquist
2220932922. Anna Lundquist
2220891743. Björn lundquist
23IFK Enskede 913:00
2320838091. Per Blom
2377665552. Stefan Henriksson
2320781623. Ludde Blom

Annonser