Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för PRO-Riksmästerskap/Sprint

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: PRO-Riksmästerskap/Sprint
Arrangörsorganisation: Köping-Kolsva OK
Datum: onsdag 16 augusti 2017

Almunge PRO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ewa NordlundD70 PRO (6)1 840 m15:19

Almunge PRO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Leif NordlundH70 PRO (11)2 040 m15:09

Arboga OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Ivar MöllbergH70 PRO (11)2 040 m15:03
Gun HolmqvistD80 PRO (4)1 400 m15:06
Barbro MöllbergD70 PRO (6)1 840 m15:13
Sven-Olov WiklundH65 PRO (5)2 200 m15:16
Håkan SöderqvistH70 PRO (11)2 040 m15:21

Arboga PRO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans JanssonH80 PRO (8)1 590 m15:03

Asker-Lännäs PRO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars AlbertssonH65 PRO (5)2 200 m15:20

Asker-Lännäs PRO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Göran AnderssonH65 PRO (5)2 200 m15:24

Asker-Lännäs PRO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stig IsraelssonH75 PRO (4)1 840 m15:01

Avesta OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lena WahssD65 PRO (2)2 040 m15:20

Fellingsbro GOIF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Roland RohdeÖppen motion 5 (6)1 840 m15:03:39
Johnny ErixonH75 PRO (4)1 840 m15:05

Grytnäs PRO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ulla NykvistD80 PRO (4)1 400 m15:04

Grytnäs PRO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingemar NykvistH80 PRO (8)1 590 m15:11

Göteborg-Majorna OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elisabeth LundkvistD75 PRO (4)1 590 m15:04
Birgitta MägiD75 PRO (4)1 590 m15:08

Hallstahammars OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kjell MjöbergH75 PRO (4)1 840 m15:03
Lars SöderlundH80 PRO (8)1 590 m15:15

Hudiksvalls OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gun KrohnD80 PRO (4)1 400 m15:00
Rolf KrohnH80 PRO (8)1 590 m15:07
Christina WestmanD70 PRO (6)1 840 m15:11

Husby-Rekarne PRO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kjell BlombergH70 PRO (11)2 040 m15:07

IF Rune

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Vincent LiljekvistH80 PRO (8)1 590 m15:09

Järfälla OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Birgitta NylundD70 PRO (6)1 840 m15:09
Sven-Inge NylundH65 PRO (5)2 200 m15:18

Knutby PRO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Dagny GustafssonD75 PRO (4)1 590 m15:06

Köping-Kolsva OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Inga-Britt AxelssonÖppen motion 5 (6)1 840 m15:01:22
Anders SvenssonÖppen motion 5 (6)1 840 m15:01:25
Sune AhlinÖppen motion 7 (2)2 200 m15:08:50

Munkedals PRO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ove KilbornH85 PRO (2)1 400 m15:00

OK Enen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan BurellÖppen motion 5 (6)1 840 m15:12:45

OK Linné

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bertil KarlssonH75 PRO (4)1 840 m15:07

OK Älgen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Åke GustafssonH70 PRO (11)2 040 m15:17

PRO Anneberg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Roland SandahlH70 PRO (11)2 040 m15:23

PRO Arvika

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Torbjörn NilssonH70 PRO (11)2 040 m15:11

PRO Arvika

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sven-Arne NilssonH70 PRO (11)2 040 m15:15

PRO Forserum

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ann-Marie BirgerssonD75 PRO (4)1 590 m15:10

PRO Forserum

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mats BirgerssonH80 PRO (8)1 590 m15:13

PRO Hällbybrunn

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Alf LundkvistH85 PRO (2)1 400 m15:02

PRO Torshälla

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karl-Robert MoqvistH70 PRO (11)2 040 m15:13

PRO Torshälla

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingrid LundinD80 PRO (4)1 400 m15:02

PRO Torshälla

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stig LundinH80 PRO (8)1 590 m15:01

Sala OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mats ErikssonÖppen motion 5 (6)1 840 m15:04:44
Inger LundD70 PRO (6)1 840 m15:17
Göran LarssonH65 PRO (5)2 200 m15:22
Britt Linnéa ErikssonD65 PRO (2)2 040 m15:22

Sundsvalls OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ove PetterssonH70 PRO (11)2 040 m15:05
Elvy PeterssonD70 PRO (6)1 840 m15:15

Västerås SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kurt ZanderÖppen motion 7 (2)2 200 m15:24:54
Kurt ElvénÖppen motion 5 (6)1 840 m15:29:53

Ärla PRO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rolf LindH70 PRO (11)2 040 m15:19

Ö Fågelvik-Väse PRO

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Nils JanssonH80 PRO (8)1 590 m15:05

Annonser