Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM Stafett Värmland

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: DM Stafett Värmland
Arrangörsorganisationer: OK Tyr / SK Örnen
Datum: söndag 4 september 2011

D16

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Kils OK 110:45
9600001. Sanna Stenholm
1. Vakant (Vakant)
9519192. Sanna Skoog
Kils OK 210:45
9607201. Klara Holmgård
1. Vakant (Vakant)
6336632. Anna Skoglund
Lustens OK 110:45
9610131. Cecilia Boman
9607171. Ebba Ekman
9510152. Linnea Landfors
OK Djerf 110:45
1. Vakant (Vakant)
1. Vakant (Vakant)
2. Vakant (Vakant)

H20

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Degerfors OK 110:30
9797061. Filip Jacobsson
4340042. Arvid Johnson
Skattkärrs IF 110:30
9805061. David Risberg
9404022. Oscar Rahlenius
Skattkärrs IF 210:30
4054641. Fredrik Beiron
4054702. Axel Magnussen

D21

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
OK Tyr 110:00
9990811. Linn Nilsson
9990822. Malin Jonsson
9990833. Linda Take
OK Tyr 210:00
9990841. Sofia Levin
9990852. Malin Leandersson
9990863. My Westlund
OK Tyr 310:00
9990871. Sofie Gustafsson
9990882. Maria Brodin
9990893. Anna Brodin
OK Tyr 410:00
9990901. Johanna Kindlund
9990912. Anna Isaksson-Forsgren
9990923. Eva Albinsson
OK Tyr 510:00
9990931. Stina Granefelt
9990942. Jessica Levin
9990953. Lydia Martinsson
Skattkärrs IF 110:00
1. Vakant (Vakant)
2. Vakant (Vakant)
3. Vakant (Vakant)
Skattkärrs IF 210:00
1. Vakant (Vakant)
2. Vakant (Vakant)
3. Vakant (Vakant)
Västvärmlands OK10:00
439931. Maria Eriksson
467162. Vakant
378393. Kristin Johansson

H21

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Degerfors OK 110:00
7308131. Urban Ljungberg
2590012. Johan Lövgren
8203173. Mårten Martinsson
Kils OK 110:00
367271. Jörgen Granefelt
6903212. Magnus Nordström
6810193. Jan Olm
Kristinehamns OK 110:00
291961. Rikard Åsander
3543742. Johan Celander
289463. Per Fredberg
OK Tyr 110:00
8881111. Johan Wikström
8881122. Anders Lindberg
8881133. Henric Brohede
OK Tyr 210:00
8881141. Oskar Svensson
8881152. Magnus Albinsson
8881163. Pontus Öström
OK Tyr 310:00
8881171. Erik Forsgren
8881182. Anton Udd
8881193. Oskar Sibeck
OK Älgen 110:00
5125471. Fredrik Nordström
9002032. Marcus Westberg
7412043. Daniel Brohede
Västvärmlands OK10:00
467031. Martin Fogelberg
9308102. Sebastian Ekman
7309253. Andreas Blomgren

D40

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Kils OK 110:15
7110221. Anna Nordström
4072052. Ylva Olm
7012123. Sofia Holmgård
Kristinehamns OK 110:15
289371. Gunnel Gillenäs
1. Vakant (Vakant)
2451482. Helén Svensson
2. Vakant (Vakant)
2451823. Lisbeth Celander
3. Vakant (Vakant)
Lustens OK 110:15
2287751. Åsa Sörlin (Deje SF)
3535582. Maria Magnusson (Deje SF)
3438733. Kristina Landfors
OK Tyr 110:15
8881201. Eva Martinsson
8881212. Tina Helgman
8881223. Lotta Ransjö
OK Tyr 210:15
8881231. Ingrid Kensby
8881242. Catarina Högkvist
8881253. Monika Wikström
OK Älgen 110:15
6006991. Lottie Lindh
472712. Anna Eriksson
3061823. Eva-Lill Bergenfur

H40

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Kristinehamns OK 110:15
3402861. Stefan Gunnarsson
4026472. Bertil Johansson
2451773. Leif Celander
Lustens OK 110:15
4442041. Henrik Gynnemo
444392. Jonas Samuelsson
3438673. Pelle Landfors
OK Tyr 110:15
8881261. Gunnar Melin
8881272. Erik Simes
8881283. Örjan Beckius
OK Älgen 110:15
9702091. Mats Bergenfur
7102092. Jonas Bergenfur
2305713. Mats Larsson
OK Älgen 210:15
9700881. Stefan Eriksson
7101232. Mikael Tallberg
4095243. Jan-Olov Andersson
Skattkärrs IF 110:15
3470601. Per Boström
170282. Anders Jonsson
4054573. Peter Risberg
Skattkärrs IF 210:15
7010161. Mikael Larsson
7004092. Stefan Wennberg
4054533. Jens Beiron
Skattkärrs IF 310:15
4261881. Björn Johansson
2628412. Kjell Johansson
4054623. Hans Johansson
Västvärmlands OK110:15
2271541. Jan Brander
4436762. Eric Gävert
2458923. Jonas Backlund
Västvärmlands OK210:15
302081. Tommy Johansson
6812062. Anders Johansson
2614163. Joakim Mellqvist

H50

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Kils OK 110:00
2585381. Christer Skoog
5118002. Lars Nordström
373863. Magnus Kjellman
Lustens OK 110:00
2478171. Anders Eriksson (Deje SF)
5280852. Göran Eriksson
3027693. Mikael Skalstad
Lustens OK 210:00
3535561. Torbjörn Magnusson
6104072. Björn Engström
3. Vakant (Vakant)
OK Djerf 110:00
2164391. Lars-Olov Ericson
361292. Mats Haglund
3406903. Claes Brattström
OK Tyr 110:00
8881291. Rolf Wikström
8881302. Sixten Westlund
8881313. Leif Helgman
OK Tyr 210:00
8881321. Per Högkvist
8881332. Olov Öström
8881343. Leif Sandahl
Västvärmlands OK10:00
2614391. Thord Jansson
252292. Kurt Nilsson
2344163. Rolf Andersson

D60

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
OK Tyr 110:45
8881351. Monika Djurberg
8881362. Lotta Råberg
OK Tyr 210:45
8881371. Karin Creutzer
8881382. Eva Trangius

H60

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
IK Vikings OK 110:45
1. Vakant (Vakant)
2. Vakant (Vakant)
Kristinehamns OK 110:45
289251. Runo Johansson
289362. Christer Gillenäs
Lustens OK 110:45
3027761. Sune Hermansson
7146432. Lennart Mattsson
OK Djerf 110:45
363081. Kjell Eriksson
15010112. Bengt Gruvberger
OK Djerf 210:45
367951. Christer Nälemark
437282. Ingemar Ziljat
OK Älgen 110:45
5403231. Hans Persson
4453452. Åke Gustavsson

D/H70

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
Lustens OK 110:00
444261. Melvin Nilsson
444332. Mariann Nilsson
Västvärmlands OK10:00
5561001. Rolf Gävert
9999772. John Larsson

Öppen flexi

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
IK Vikings OK 110:30
1. Vakant (Vakant)
2. Vakant (Vakant)
3. Vakant (Vakant)
IK Vikings OK 210:30
1. Vakant (Vakant)
2. Vakant (Vakant)
3. Vakant (Vakant)
IK Vikings OK 310:30
1. Vakant (Vakant)
2. Vakant (Vakant)
3. Vakant (Vakant)
Kristinehamns OK 110:30
4026361. Per Jernberg
3558792. Thord Salenbäck
4026373. Roger Rönningen
Lustens OK 110:30
2287791. Greg Campbell
3027982. Peter Preisz
3438493. Lars-Ola Westerlund
Lustens OK 210:30
1. Vakant (Vakant)
2. Vakant (Vakant)
3425163. Niklas Karlsson

Annonser