Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för POL-Lidköping

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: POL-Lidköping
Arrangörsorganisationer: Hjobygdens OK / Lidköpings VSK
Datum: torsdag 1 juni 2017

Långa

4 200 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
LARS LÖFHOLMLidköpings VSK10:53:41
Jesper LiderudLidköpings VSK10:59:52
Martin HäggblomOK Klyftamo11:00:53
Stig HjerpIstrums SK11:01:41
Nils DalenIstrums SK11:02:55
Gert JohanssonIK Gandvik11:03:50
Conny LjungbergVolvo11:04:51
Hans LarssonOK P411:05:50
Torbjörn LarssonLidköpings VSK11:06:59
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK11:07:51
Bernhard GrenaboHjobygdens OK11:08:52
Ove FlinkIK Albion11:09:54
Lars Erik NilssonMariestads FK11:10:50
Rolf EinarssonIF Hagen11:11:52
Maria SkogsbergMariestads FK11:12:50
Anders KäckMariestads FK11:13:52
Roland SvenssonOK Skogsstjärnan11:14:52
Göran JohanssonIK Gandvik11:15:51
Lennart HöjeOK Ravinen11:16:53
Stig JohanssonFalköpings AIK OK11:17:53
Hans G BernhardMariestads FK11:18:51
Karl Gustav LarssonOK P411:19:51
Alicia FribergC.E.Colivenc11:20:51
Sten OlssonOK Klyftamo11:21:51
Christer OttossonOK P411:22:52
Sara JonssonOK Klyftamo11:23:51
Rune LarssonOK Skogshjortarna11:31:50

Mellan

3 500 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kristina LarssonOK Klyftamo10:59:54
Carl-Otto WijkmarkIF Hagen11:00:56
Anders NilssonIstrums SK11:01:53
Torbjörn HaginIK Gandvik11:02:58
Inge AnderssonOK Skogsstjärnan11:03:54
Lars LarssonOK Frisene11:04:53
Sigvard OskarssonIstrums SK11:05:54
Ulla HöökOK Klyftamo11:06:57
Stig-Olof PetterssonIstrums SK11:07:52
Birgitta KarlssonRyda SK11:08:54
Kerstin WalleniusOK Skogsstjärnan11:09:56
Ingrid TengelandIK Gandvik11:10:42
Christer SvenssonTibro OK11:11:54
Kajsa TofténHjobygdens OK11:12:52
Andrew HeapIK Wilske11:13:56
Aina SvenssonTibro OK11:14:53
Ann-Marie TiveljungIK Gandvik11:15:54
Kenneth MörkIK Wilske11:16:55
Bertil WiklundIK Wilske11:17:54
Bert ThorssonRyda SK11:18:53
Eva HöjeOK Ravinen11:19:53
Kaj AbrahamssonFrämmestads IK11:20:52
Karl BergstrandHjobygdens OK11:21:53
Conny LöfvingTibro OK11:22:56
Sune GustavssonTibro OK11:23:54
Bo AnderssonFalköpings AIK OK11:24:53
Jan-Olof AnderssonMariestads FK11:25:53
Håkan LööfMariestads FK11:26:50
Peter NyströmMariestads FK11:28:52
Lars-Eric AnderssonFalköpings AIK OK11:29:51
K-E JohanssonIstrums SK11:30:58
Ulf ÖstlundIstrums SK11:31:06
Sven-Erik JohanssonOK Skogsstjärnan11:31:53
Conny HallbergTibro OK11:32:55

Korta

2 800 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Birgitta JohanssonIK Gandvik10:59:57
Lena LöfholmLinköpings OK10:59:58
Ann-Chistine LarssonOK Frisene11:00:54
Hans TofténHjobygdens OK11:01:45
Bittan KarlssonOK Skogsstjärnan11:02:50
Anita PehrsonIstrums SK11:03:52
Barbro WahlströmIstrums SK11:05:52
Conny SvanFrämmestads IK11:06:56
Karl-Inge KarlssonIstrums SK11:07:53
P-O JohanssonOK Klyftamo11:09:01
Anneli JohanssonFalköpings AIK OK11:09:06
Anne-Marie ArkåsenFalköpings AIK OK11:09:16
Bertil HolmqvistIK Gandvik11:10:00
Bernt OlssonOK Klyftamo11:10:48
Lennart KrantzOK Klyftamo11:11:56
Lennart GustavssonHjobygdens OK11:12:58
Stig PerssonOK Klyftamo11:14:55
Britt-Marie RydbergIstrums SK11:14:57
Bernt-Åke AhlMariestads FK11:15:57
Åke HermanssonRyda SK11:16:59
Gunnar BrystHjobygdens OK11:17:57
Kerstin HagströmIstrums SK11:18:01
Jonny AspT2 IF11:18:55
Sune HagströmIstrums SK11:20:01
Gert JohanssonIstrums SK11:20:58
Christer LundbergFalköpings AIK OK11:21:56
Åsa EkbergLidköpings VSK11:22:00
Regor NiklassonIK Albion11:23:56
Kjell PerssonMariestads FK11:24:51
Per-Erik CarlssonIF Hagen11:26:53
Åke OskarssonOK Skärmen11:27:57
Thomas LiffnerFalköpings AIK OK11:28:56
Inger OlssonFalköpings AIK OK11:29:53
Ingemar ÖbergOK Kullingshof11:30:55
Yngve JohanssonIstrums SK11:31:03
Anita NordbergOK Klyftamo11:31:55
Karl Henrik OlssonFalköpings AIK OK11:31:58
Harry SundbergOK Klyftamo11:32:52
Lars SennbergTibro OK11:33:51
Åke JohanssonLidköpings VSK11:34:54

Kort Kort

2 100 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sven-Åke SvenssonOK Klyftamo10:53:36
Lars ErikssonOK Klyftamo11:00:00
Anne Stentoftlyftamo11:00:02
Bo-Göran GustavssonOK Klyftamo11:01:55
Ing-Marie WijkmarkIF Hagen11:03:00
Margit RybergOK Klyftamo11:03:56
Göte WikenborgIFK Skövde11:04:57
Kristina JohanssonVänersborgs SK11:05:00
Anders NilssonRyda SK11:05:57
Birgitta GustafssonOK Klyftamo11:07:02
Ulla-Britt KarlssonOK Skogsstjärnan11:07:56
Mary RydénIFK Skövde11:08:57
Bertil RybergOK Klyftamo11:09:58
Linnea KarlssonOK Skogsstjärnan11:10:36
Kurt CarlssonOK Klyftamo11:10:52
Arne SvanFrämmestads IK11:12:01
Stina GrissemanOK Skogsstjärnan11:12:55
Per GustavssonOK Klyftamo11:13:54
Tord LöövOK Klyftamo11:15:53
Lars-Erik HöökIK Gandvik11:16:57
Inge BergHjobygdens OK11:17:59
Lars LångOK Klyftamo11:18:56
Solveig AlvénIK Wilske11:19:57
Louise LindbergIK Wilske11:20:55
Gun ThorssonRyda SK11:21:58
Åke GustavssonHjobygdens OK11:23:58
Lennart WetterstadFalköpings AIK OK11:24:56
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK11:25:51
Anne-Catrine PerssonMariestads FK11:27:50
Ann-Marie OskarssonOK Skärmen11:27:55
Gunnar CarlssonFalköpings AIK OK11:28:55
Birgit CarlssonMariestads FK11:29:56
Nils HenrikssonIK Albion11:31:01
Erling GökstorpIK Albion11:32:58

Mini-kort

1 300 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sven ErikssonOK Skogsstjärnan11:01:04
Kurt StenbergIK Gandvik11:07:04
Börje SundbergIK Albion11:24:00

Annonser

Mila