Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Tjällmoträffen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Tjällmoträffen
Arrangörsorganisation: Tjällmo-Godegårds OK
Datum: torsdag 9 augusti 2018

D21

4 290 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
851Ida DalhammerOK Roxen18:01
852Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK18:03
853Lovisa PerssonOK Tisaren18:05
854Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro18:07
855Moa KjellbergBjörkfors GOIF18:09
856Malin AxFinspångs SOK18:11
857Sanna FastEksjö SOK18:13
858Fanny AsketunOK Roxen18:15
859Emma KantarpÄrla IF18:17
860Fredrika VångellLinköpings OK18:19
861Hanna NilssonOK Denseln18:21
862Stina GuståsLinköpings OK18:23
863Josefin TjernlundOK Tisaren18:25
864Sofia SalomonssonLinköpings OK18:27
865Britta NorénBoxholm-Mjölby OL18:29
866Karin FägerlindCentrum OK18:31
867Jenny SandhOK Roxen18:33
868Alva OlssonLinköpings OK18:35
869Saga SanderOK Milan18:37
870Sara HelanderDomnarvets GOIF18:39
871Josefin ErlandssonOK Milan18:41
872Kristyna HlubuckovaLinköpings OK18:43
873Andrea SvenssonOK Tisaren18:45
874Emma RosénOK Njudung18:47

H21

5 090 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
800Emil LjungemyrOK Kolmården18:00
801Emil AnderssonÄrla IF18:01
802Joakim GustafssonFinspångs SOK18:02
803Krzysztof WolowczykOK Denseln18:03
804Per CarlborgLinköpings OK18:04
805Per BrolundOK Denseln18:05
806Erik BacktemanLinköpings OK18:06
807Jan BednarskiUNTS Warszawa18:07
808Martin HammarlundMotala AIF OL18:08
809Jonas AnderssonOK Roxen18:09
810Oscar VångellÄrla IF18:10
811Johan PerssonHagaby GoIF Örebro18:11
812Oskar HöglundMotala AIF OL18:12
813Christopher MollénOK Denseln18:13
814Henrik TostebergLinköpings OK18:14
815Erik SandhOK Roxen18:15
816Marcus HardtMotala AIF OL18:16
817Kristian AlgersSkogspojkarnas OK18:17
818Johan AllardLinköpings OK18:18
819Marcin BiedermanOK Kolmården18:19
820Emil TellsénOK Roxen18:20
821Linus MalmKFUM Örebro OK18:21
822Erik LindgrenOK Tisaren18:22
823Viktor AntonssonEksjö SOK18:23
824Björn CarlsonOK Roxen18:24
825Joel FrancénLinköpings OK18:25
826Ville JohanssonOK Kolmården18:26
827Rasmus PetterssonOK Djerf18:27
828Oskar DanielsAttunda OK18:28
829Maxime BonneauLinköpings OK18:29
830Per LindmanFinspångs SOK18:30
831Jacob ErikssonKFUM Örebro OK18:31
832Mathias HallménOK Denseln18:32
833Tomas HallménOK Tisaren18:33
834Niklas OlssonLinköpings OK18:34
835Fredrik TörnmarckAskersunds OK18:35
836Hugo DalhammerOK Roxen18:36
837Valter PetterssonOK Tisaren18:37
838Oskar LeinonenOK Kolmården18:38
839Michal WolowczykUNTS Warszawa18:39
840Erik MartinssonLinköpings OK18:40
841Erik FernlundOK Tisaren18:41
842Simon LundinFinspångs SOK18:42
843Erik SundemanAlmby IK18:43
844Hans BrolundOK Denseln18:44
845Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL18:45
846Albin LillieströmOK Roxen18:46
847Robbin KantarpÄrla IF18:47
848Filip JacobssonOK Tisaren18:48
849Peter AronssonLinköpings OK18:49
Adam TellsénOK Roxen18:50

D20

3 740 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna HallménOK Tisaren18:00
Josefin BovellanNAIS Orienteringsklubb18:02
Sarah PerssonOK Denseln18:04
Tora WesterbergOK Kolmården18:06
Victoria AsketunOK Roxen18:08

H20

4 080 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Wojciech MossakowskiKalmar OK18:00
Johan WehlinSkogspojkarnas OK18:02

D18

3 740 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Adrianna BiedermannOK Kolmården18:38
Linnea HanssonOK Roxen18:40
Julia MianowskaKalmar OK18:42
Johanna SärnbrinkOK Tisaren18:44
Julia GlowaczKalmar OK18:46
Malva EvebornOK Roxen18:48
Lisa HallménOK Tisaren18:50

H18

3 740 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thorsten SvenssonFinspångs SOK18:12
Michal KrzysztynskiOK Kolmården18:14
Josef HelanderOK Roxen18:16
Christopher AnderssonVingåkers OK18:18
Kuba KijakOK Kolmården18:20
Edvin WaldfeltFinspångs SOK18:22
Arvid WesterbergOK Kolmården18:24
Olof LjunggrenLinköpings OK18:26
Kacper MichalakUNTS Warszawa18:28
Albin FalkNyköpings OK18:30
Jonathan JylltorpLinköpings OK18:32
Leo JohanssonOK Kolmården18:34

D16

3 600 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
881Kerstin LjungemyrOK Kolmården18:02
882Johanna HalldinKFUM Örebro OK18:04
883Karin LindgrenKFUM Örebro OK18:06
884Sofie BodinAlmby IK18:08
885Julia BergKFUM Örebro OK18:10
886Karolina RönnbäckOK Eken18:12
887Jensine SvenssonFinspångs SOK18:14
888Jonna AlfredssonOK Roxen18:16
890Lena ChabieraKalmar OK18:20
891Emmy LindgrenLinköpings OK18:22

H16

3 590 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
901Emil SöderbergTjällmo-Godegårds OK18:26
903David JosefssonOK Roxen18:30
905Bartlomiej OlszewskiKalmar OK18:34
906Edvin WalterssonOK Roxen18:36
907Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb18:38
908Malte EvebornOK Roxen18:40
909Erik JohnssonOK Kolmården18:42
910Oliver HöögOK Motala18:44

D14

3 090 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sigrid LjunggrenLinköpings OK18:07
Stella RosengrenTjalve IF Norrköping18:11
Ellen LindforsBjörkfors GOIF18:13
Ellen TrofastTjällmo-Godegårds OK18:15
Fanny WalterssonOK Roxen18:17
Sigrid ForsmanLinköpings OK18:19
Tyra LindellOK Roxen18:21
Alva ForsmanLinköpings OK18:25
Alice JohanssonFinspångs SOK18:29

H14

3 090 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
William SvartlingOK Motala18:06
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK18:08
Rasmus VibergOK Roxen18:12
Ludvig EronnLinköpings OK18:14
Arvid SvenssonBjörkfors GOIF18:18
Hugo PerssonOK Denseln18:20
Mattias JosefssonOK Roxen18:22
Elmer WaldfeltFinspångs SOK18:24
Elis BönnerBjörkfors GOIF18:28
Albin KjellbergBjörkfors GOIF18:34
Isak DalinLeksands OK18:36
Johan ÅrbrinkLinköpings OK18:38

D14 Kort

2 490 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Amanda LindgrenLinköpings OK18:02

H14 Kort

2 450 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils SkymbergKFUM Örebro OK18:03

D12

2 450 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frida SamuelssonBjörkfors GOIF18:09
Antonina MianowskaKalmar OK18:11
Moa GöhlFinspångs SOK18:15
Tilde EvebornOK Roxen18:17
Elsa GustafssonOK Tylöskog18:19
Ida EkholmBjörkfors GOIF18:21
Ebba SkullmanLinköpings OK18:25
Tilda MalmströmTjalve IF Norrköping18:29
Alva LindforsBjörkfors GOIF18:31
Emma EngströmFinspångs SOK18:33
Moa PihlströmOK Roxen18:35

H12

2 490 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Wilmer KempeOK Denseln18:08
Viktor AbrahamssonTjällmo-Godegårds OK18:10
Noah KorallMotala AIF OL18:14
Theo ÅrbrinkLinköpings OK18:16
Tor NylundOK Linné18:20
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK18:22
Filip HöögOK Motala18:24
Jakob LindholmBoxholm-Mjölby OL18:26
Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK18:28
Vincent DahmTjalve IF Norrköping18:32
Edvin ÅttingLinköpings OK18:34
Edvin HalldinKFUM Örebro OK18:36
Viggo HolmbergOK Tylöskog18:40
Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK18:42
Gustav HellgrenSkogspojkarnas OK18:44
Melker WaldfeltFinspångs SOK18:46

D12 Kort

2 050 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hilda BrantvallOK Denseln18:31

H12 Kort

2 050 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elliot KarlssonTjällmo-Godegårds OK18:25

D10

2 050 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erika LindholmBoxholm-Mjölby OL18:35
Märta HaraldssonMotala AIF OL18:37
Malin GöhlFinspångs SOK18:41
Elsa KorallMotala AIF OL18:45
Sofia HalldinKFUM Örebro OK18:49

H10

2 050 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel GustafssonOK Tylöskog18:00
Arvid KarlssonTjällmo-Godegårds OK18:02
Lukas LarssonOK Roxen18:06
Erik SjöstrandLinköpings OK18:10
Viktor KarlssonTjällmo-Godegårds OK18:14
Lukas KantarpÄrla IF18:18
Felix NidebornOK Roxen18:20

D35

3 820 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Monika EdstamLinköpings OK18:00
Mia LindforsBjörkfors GOIF18:02
Marie RubérLinköpings OK18:04

H35

4 560 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robert HögbergLinköpings OK18:01

D40

3 390 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Dorota MianowskaUNTS Warszawa18:34
Marie WalterssonOK Roxen18:36
Lotta FrisellBoxholm-Mjölby OL18:38
Ewa WołekUNTS Warszawa18:40
Malin WiklundAlmby IK18:42
Viktoria LindholmBoxholm-Mjölby OL18:44
Anna KorallMotala AIF OL18:46

H40

4 290 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders DalinLeksands OK18:02
Martin LindforsBjörkfors GOIF18:04
Johan KällsandLinköpings OK18:06
Tony HolmbergOK Tylöskog18:08
Kristian SamuelssonBjörkfors GOIF18:10
Christian EnbergLinköpings OK18:12
Robert SvenssonBjörkfors GOIF18:14
Stefan NidebornOK Roxen18:16
Albin TengvallBoxholm-Mjölby OL18:18
Ulrik KarlssonMotala AIF OL18:20
Nils-Åke SkoglundOK Motala18:22
Joakim WalterssonOK Roxen18:24
Joakim KjellbergBjörkfors GOIF18:26
Erik ÖsterbergOK Eken18:28

D45

3 170 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annika IvarssonLinköpings OK18:26
Lena LindmanFinspångs SOK18:28
Annika AsketunOK Roxen18:30
Malin HalldinKFUM Örebro OK18:32
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL18:34
Tina LindgrenLinköpings OK18:36
Maria LillieströmOK Roxen18:38
Annica CrispinOK Denseln18:40
Susanne AldénOK Roxen18:42
Angelica BrandqvistTibro OK18:44
Malin PerssonOK Denseln18:46
Monica AnderssonVingåkers OK18:48

H45

4 080 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per HåstlundAlmby IK18:04
Jonas LindellOK Roxen18:06
Tomas BomanLinköpings OK18:08
Karl-Johan BönnerBjörkfors GOIF18:10
Henrik LjungemyrOK Kolmården18:12
Johan WänströmFinspångs SOK18:14
Rafał MianowskiUNTS Warszawa18:16
Christian ErikssonLinköpings OK18:18
Fredrik PlumppuHestra IF18:20
Björn KarlssonOK Denseln18:22
Johan DahmTjalve IF Norrköping18:24
Leif LindgrenLinköpings OK18:26
Pontus HalldinKFUM Örebro OK18:28
Björn KnuthammarLinköpings OK18:30
Per KempeOK Denseln18:32
Örjan SandellOK Roxen18:34
Per MagnussonLinköpings OK18:36
Henrik MarmelidOK Roxen18:38
Johan PetterssonOK Motala18:40
Urban SärnbrinkOK Tisaren18:42
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL18:44
Jesper WaldfeltFinspångs SOK18:46
Pär-Magnus BjurekTibro OK18:48
Åke LjunggrenLinköpings OK18:50

D50

3 170 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena MalmströmTjalve IF Norrköping18:00
Petra KorallMotala AIF OL18:02
Anna Sofie BarkLinköpings OK18:04
Ebba HedegårdOK Kolmården18:06
Lotta BorgLinköpings OK18:08
Mia LindbergBoxholm-Mjölby OL18:10
Inger GuståsLinköpings OK18:12
Kajsa HolmqvistHagaby GoIF Örebro18:14
Lena StrömbäckLinköpings OK18:16
Lena MolinBoxholm-Mjölby OL18:18
Maria OlofssonLinköpings OK18:20
Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog18:22

H50

3 820 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Niklas RönnbäckOK Eken18:06
Johan ÅttingLinköpings OK18:08
Jan AsketunOK Roxen18:10
Olle SjöforsOK Älme18:12
Thomas LjungqvistTibro OK18:14
Patric MolinBoxholm-Mjölby OL18:16
Jens LindströmTibro OK18:18
Olle LindmanFinspångs SOK18:20
Jesper JohanssonLinköpings OK18:22
Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb18:24
Erik HelanderOK Roxen18:26
Mikael WesterbergOK Kolmården18:28
Lars SkymbergKFUM Örebro OK18:30
Magnus SahlmanLinköpings OK18:32
JOACIM AhnheimTibro OK18:34
Mats GunnemyrSöders-Tyresö18:36
Johan OtterströmLinköpings OK18:38
Peter BrämersonTibro OK18:40
Henrik PetterssonOK Roxen18:42
Jonas PetterssonOK Tisaren18:44
Thomas PerssonOK Denseln18:46
Lars KarlssonValbo AIF18:48
Anders LillieströmOK Roxen18:50
Per WintherVästerbergslagens OL18:52
Per GuståsLinköpings OK18:54
Magnus JohanssonOK Kolmården18:56

D55

3 060 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inger BergLinköpings OK18:01
Anita Seger-WehlinSkogspojkarnas OK18:03
Carina Berger-SvenssonMotala AIF OL18:05
Lena RosanderFinspångs SOK18:07
Madeleine CasselIFK Lidingö SOK18:09
Gunilla KallhaugeSnättringe SK18:11
Karin BacktemanLinköpings OK18:13

H55

3 390 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rikard BorgLinköpings OK18:00
Bo GustafssonOK Tylöskog18:02
Thomas PeterssonNAIS Orienteringsklubb18:04
Håkan WåhlanderFrölunda OL18:06
Per LarssonOK Klemmingen18:08
Jan-Åke Stolt KarlssonOK Milan18:10
Jan-Erik KarlssonBoxholm-Mjölby OL18:12
Per KallhaugeSnättringe SK18:14
Anders BergLinköpings OK18:16
Arne SääfGudhems IF18:18
Nils AronssonOK Tisaren18:20
Håkan SvenssonAlmby IK18:22
Jan NylundOK Linné18:24
Michael WehlinSödertälje-Nykvarn OF18:26
Anders BruhnMotala AIF OL18:28
Jörgen SköldLinköpings OK18:30

D60

2 690 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb18:00
Pia StålhandskeBjörkfors GOIF18:02
Catharina ForsénOK Denseln18:04
Lena FröbergTjalve IF Norrköping18:06
Carin AnderssonOK Denseln18:08
Mona ÅkermanValbo AIF18:10
Barbro IsakssonOK Tisaren18:12

H60

3 290 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars HagrotTäby OK18:01
Mats AnderssonFinspångs SOK18:03
Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL18:05
Bengt SchwartzOK Kolmården18:07
Per FröbergTjalve IF Norrköping18:09
Nils-Olof BodinAlmby IK18:11
Bengt-Ove BlomkvistBjörkfors GOIF18:13
Tapani MattusIFK Lidingö SOK18:15
Karl-Johan NorénBoxholm-Mjölby OL18:17
Leif EfraimssonMotala AIF OL18:19
Carl-Gustav NöjdNAIS Orienteringsklubb18:21
Karl MollénOK Denseln18:23
Mats RosanderFinspångs SOK18:25

D65

2 550 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gerd HagströmTjalve IF Norrköping18:29
Ann-Britt GöranssonAlmby IK18:31
Annette RagvaldVingåkers OK18:33
Mona HullAlmby IK18:35
Barbro ÖstlundOK Roxen18:37
Anita LindbohmSkarpnäcks OL18:39
Britt-Marie AldénOK Kolmården18:41

H65

3 200 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tommy WesterbergIF Hagen18:01
Tord FranssonMotala AIF OL18:03
Tomas OlaussonAskersunds OK18:05
Sven-Olof SvenssonBjörkfors GOIF18:07
Sune CarlssonOK Motala18:09
Pelle SkullmanLinköpings OK18:11
Håkan TengvallBoxholm-Mjölby OL18:13
Per-Åke HullAlmby IK18:15
Kjell ErikssonStjärnorps SK18:17
Bengt ÖstlundOK Roxen18:19
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF18:21
Per-Åke TengvallBoxholm-Mjölby OL18:23
Lennart JakobssonTibro OK18:25
Göran AnderssonOK Tylöskog18:27
Christer NälemarkOK Djerf18:29
Stephan SvenssonLinköpings OK18:31
Leif HasselströmMotala AIF OL18:33
Karl-Göran WahlströmAlmby IK18:35
Jens TörnmarckAskersunds OK18:37

D70

2 550 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulla LindellOK Hällen18:19
Annie GunnarstorpOK Motala18:21
Inger PetterssonBjörkfors GOIF18:23
Kerstin BlomOK Kolmården18:25

H70

3 180 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christer SandhOK Roxen18:01
Claes MartinssonFinspångs SOK18:03
Gustaf OlssonLinköpings OK18:05
Rolf-Inge KarlssonBoxholm-Mjölby OL18:07
Leif BerggrenNAIS Orienteringsklubb18:09
Karl-Gösta HarvenbergNyköpings OK18:11
Lennart LundhOK Tisaren18:13
Rune RingsgårdOK Roxen18:15
Roger DanielssonLinköpings OK18:17
Gunnar HejdenbergMotala AIF OL18:19
Jerry MartinssonOK Motala18:21
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL18:23
Ingvar HalldinOK Tylöskog18:25
Lars EkholmBjörkfors GOIF18:27
Hans HolgerssonOK Måsen18:29
Bo JernbergOK Roxen18:31
Åke LewanderSkarpnäcks OL18:33
Runar AldénOK Kolmården18:35
Jan PetterssonOK Roxen18:37
Anders MonteliusBoxholm-Mjölby OL18:39
Christer JohanssonOK Motala18:41

D75

1 990 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sonja HanssonTjalve IF Norrköping18:04
Britten PerssonFinspångs SOK18:06
Britt PetterssonOK Roxen18:08
Lotta GranholmLinköpings OK18:10
Kerstin BengtssonMotala AIF OL18:12

H75

3 060 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kjell HagströmLinköpings OK18:17
Stig IsraelssonOK Tylöskog18:19
Lars PerssonFinspångs SOK18:21
Nils-Göran KempeOK Denseln18:23
Folke SimonssonOK Roxen18:25
Bertil WahlqvistIFK Norrköpings OK18:27
Alf MattssonOK Kolmården18:29
Uno BergOK Motala18:31
Bengt KarlssonLinköpings AIK18:33
Ulf WaldenfjordLinköpings OK18:35
Sune LindellOK Hällen18:37
Kjell HolmströmBjörkfors GOIF18:39
Arne AnderssonOK Motala18:41
Nils SjödinTjalve IF Norrköping18:43
Johnny WallingeOK Kolmården18:45
Gösta LindmanFinspångs SOK18:47

D80

1 990 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gudrun ThigerLinköpings AIK18:00

H80

2 550 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stig BengtssonMotala AIF OL18:01
Göran HektorLinköpings OK18:03
Anders AdlerLinköpings AIK18:05
Holger PerssonOK Eken18:07
Bo BrånnAskersunds OK18:09
Evert ElgefjordOK Kolmården18:11
Lars-Erik LindellVäsby OK18:13
Tord LidströmHagaby GoIF Örebro18:15

Inskolning

1 580 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Markus KantarpÄrla IF17:39:48
Astrid Åberg SamorTjällmo-Godegårds OK17:43:25
Algot StrandMotala AIF OL17:51:20
Ville StrandMotala AIF OL17:51:28
Jacob EvebornOK Roxen18:00:21
Noomi  LangerOK Roxen18:17:02
Simon ÅttingLinköpings OK

U1

2 050 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alvin KorallMotala AIF OL18:08:55
Elvira LankerOK Roxen18:19:06
Vilmer SundemanAlmby IK18:22:41
Freddy BrolundOK Denseln18:59:04

U2

2 360 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alexander LarssonFinspångs SOK17:34:13
Hugo AldénOK Roxen17:44:52
Charlie FastBoxholm-Mjölby OL18:03:06
Hilda BrantvallOK Denseln18:07:41
Otto BrantvallOK Denseln18:08:15
Karl SvenssonVingåkers OK18:11:32
Elvira SvenskTjällmo-Godegårds OK18:17:14
Saga LindellOK Roxen18:55:01

Öppen motion 1

2 360 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vidar EdlundTjalve IF Norrköping17:30:21
Walter MyhrmanTjällmo-Godegårds OK17:34:21

Öppen motion 3

3 070 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Cornelia LarssonFinspångs SOK17:31:12
Oskar DalinLeksands OK17:32:03
Roland ArvidssonLeksands OK17:34:02
Anders HargebyBjörkfors GOIF17:50:18
Anna FalkNyköpings OK18:01:34
Catrine StoltOK Milan18:03:11
Ingela ÅrbrinkLinköpings OK18:03:30
Annika FastBoxholm-Mjölby OL18:03:36
Liselott AnderssonKlubblös18:07:11
Lotta BergvallKlubblös18:11:22
Ludvig SvenssonVingåkers OK18:11:42
Susanna KarlssonOK Tylöskog18:13:36
Jimmy JonssonKlubblös18:16:51
Boel JonssonOK Denseln18:22:00
Tronje SkoglundOK Motala18:27:05
Thula SkoglundOK Motala18:27:06
Helena SkoglundOK Motala18:27:08
Linus FredsbergOK Roxen18:31:23
Jessica FredsbergOK Roxen18:31:24
Linus LankerOK Roxen18:57:59

Öppen motion 5

3 660 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mikael CaesarTjällmo-Godegårds OK17:59:00
Louise DalhammerOK Roxen18:00:07
Carina CaesarTjällmo-Godegårds OK18:00:11
Johan LarsssonOK Roxen18:07:14
Annika LindellOK Roxen18:14:15
Åsa WidarssonLinköpings OK18:16:38
Carl-johan KihlstedtLinköpings OK18:20:57
Elias TellsénOK Roxen18:28:26
Markus JohanssonZinkgruvan IF18:29:28
Erik SahlmanLinköpings OK18:30:21
Mattias FredsbergOK Roxen18:31:26
Klara HaraldssonMotala AIF OL18:37:03
Lotta HaraldssonMotala AIF OL18:37:05
Christer AldénOK Roxen18:40:03

Öppen motion 7

3 070 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Markus BrageKlublös17:32:27
Erika HolmbergOK Tylöskog17:32:36
Lars JohanssonOK Motala17:34:08
Cecilia HolmbergOK Tylöskog17:34:25
Johanna DalinLeksands OK17:35:13
Leif AnderssonOK Motala17:36:56
Chatarina AnderssonOK Motala17:36:58
Magnus AnderssonOK Denseln17:40:26
Tomas VångellLinköpings OK17:45:21
Morgan SvenssonOK Tisaren17:47:12
Ragnar FalkNyköpings OK17:49:05
Carl HedegårdOK Kolmården17:51:25
Ingrid JohanssonLinköpings OK17:52:31
Kurt ÅbergOK Tisaren17:53:07
Jesper AnderssonVingåkers OK17:53:38
Ulla KjellLinköpings OK17:54:59
Anders KjellLinköpings OK17:57:03
Lars AlbertssonOK Tylöskog17:57:52
Ulla LindegrenOK Tylöskog17:58:21
Lars LindegrenOK Tylöskog17:58:24
Pia VångellLinköpings OK18:00:28
Per Inge JohanssonKlublös18:00:52
Göran WallentinssonOK Denseln18:01:09
Anna KullbergBjörkfors GOIF18:03:26
Elin Sundkvist BergKFUM Örebro OK18:04:24
Henry VestergårdAlmby IK18:04:46
Bo PetterssonÖstgöta Helikopter SK & IF18:05:20
Jan-Åke AnderssonOK Denseln18:07:13
Curt AnderssonOK Denseln18:12:59
Lars-Åke KullbergBjörkfors GOIF18:13:06
Dan JosefssonOK Roxen18:13:53
Mimmi KlingbergLinköpings OK18:14:31
Bo MagnussonKFUM Örebro OK18:14:46
Pelle JohanssonLinköpings OK18:15:37
Britt-Marie ÅbergOK Tisaren18:17:52
Gith TellsénOK Roxen18:19:02
Hans RagvaldVingåkers OK18:19:49
Gabriella WennblomHagaby GoIF Örebro18:23:39
Julia KnutssonBoxholm-Mjölby OL18:23:46
Sara AnderssonOK Denseln18:25:16
Christer LindellLinköpings OK18:26:04
Bo FrisbergOK Roxen18:27:12
Rickard JohanssonZinkgruvans IF18:29:26
Erik HanssonOK Roxen18:31:08
Mats R JohanssonMotala AIF OL18:37:07
Lova EvebornOK Roxen18:37:32
Eva EngmanOK Denseln18:37:36
Joakim FornanderOK Roxen18:38:46
Anders DalhammerOK Roxen18:53:46

Öppen motion 8

4 560 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joakim TostebergLinköpings OK17:54:48
Henrik HellborgCentrum OK18:00:41
Jenny WåhlanderFrölunda OL18:02:25
Kristian NilssonÖstgöta Helikopter SK & IF18:03:18
Fredrik JönssonMotala AIF OL18:11:03
Johan JylltorpLinköpings OK18:12:07
Stefan ThellsénOK Roxen18:15:19
Thomas LiljaOK Denseln18:15:21
Hans EgefalkHagaby GoIF Örebro18:20:26
Michael WennblomHagaby GoIF Örebro18:22:32
Erik SköldLinköpings OK18:23:20
Elin JohanssonFinspångs SOK18:24:05
Jakob TellsénOK Roxen18:28:25
Per TellsénOK Roxen18:30:33
Anders JohanssonFinspångs SOK18:32:09
Fredrik EngmanOK Denseln18:34:27

Annonser