Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Oktoberracet

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Oktoberracet
Arrangörsorganisation: OK Enen
Datum: söndag 28 oktober 2018

D21

3 920 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1791453Lina FredrikssonKorsnäs IF OK11:00
21900805Elin LindTierps SOK11:02
31406193Annika BillstamOK Linné11:04
410089Ebba WesterbergIF Thor11:06
5756251Kristina RobertoOK Linné11:08
6226222Malin EkmanSala OK11:10
72089400Maria SjölanderOK Rodhen11:12
81300227Galina RibediucHellas Orientering11:14
11861119Karna ThorssonOK Linné11:20
129980121Emma HagrotTäby OK11:22
13940329Eva GustafssonHagaby GoIF Örebro11:24
14234413Evelina JohanssonGävle OK11:26
15830512Emelie AgnedalOK Linné11:28
169641228Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK11:30
177880827Joanna MalmkvistSävedalens AIK11:32
188160297Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering11:34
20700326Gunilla SvärdIF Thor11:38
229101729Annika BjörkOK Linné11:42

H21

4 990 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
103860713Cristian LarssonKöping-Kolsva OK11:04
104780711Mats TroengOK Linné11:06
105970001Nils AlexanderssonStora Tuna OK11:08
106262116Emil JanssonOK Rodhen11:10
1079950524Fredrik WigertzLånghundra IF11:12
1089990829Emil GrehnOK Rodhen11:14
109941915Pontus BergströmOK Österåker11:16
1109980422Henrik HamreforsVästerås SOK11:18
111953319Markus LarssonHestra IF11:20
1129000319Fredrik HamreforsVästerås SOK11:22
113609099Oskar EdvardssonJärfälla OK11:24
114731123Anders ÖsterlundVästerås SOK11:26
115900304Simon EklövOK Linné11:28
116950715Carl NäslundVästerås SOK11:30
1179101815Aleksandr ManoilovJärfälla OK11:32
1181981224Dan ÖsterlundVästerås SOK11:34
1197900601Carl-Johan HögbergOK Linné11:36
1209940316Kasper WestmanVästerås SOK11:38
121870319Erik BoströmEnebybergs IF11:40
1227206826Magnus KarlssonCentrum OK11:42
124822223Jonas VikströmKöping-Kolsva OK11:46
1259972932Niklas AldénOK Linné11:48
126918919Kent LundvallVallentuna-Össeby OL11:50
127910819Marcus RamströmOK Kåre11:52
128661122Patrik OttossonGävle OK11:54
129820429Anders BoströmJärfälla OK11:56
131664996Viktor LindbergOK Roslagen12:00
1328133791Christoffer AndersénVästerås SOK12:02
133341376Anton KällströmSala OK12:04
134226369Rickard BomanIF Thor12:06
1351415225Elmar Montero CárcelesVästerås SOK12:08
1367198808Henrik BrusSävedalens AIK12:10
137998399Samuel AnderssonHagaby GoIF Örebro12:12
1389202063Leon HanssonVisborgs OK12:14
139868919Anton LifRehns BK12:16
1408004830Joel Börjesson ErikssonStorviks IF12:18
1419790124Joakim AlmtorpLånghundra IF12:20
1429990108Hannes SvahnOK Ravinen12:22
1437861105Christoffer SchönningJärfälla OK12:24
144900907Emil AlexanderssonStora Tuna OK12:26
1459102619Magnus BjörkOK Rodhen12:28

D20

3 440 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9031028Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK11:35
9911031Maria JanssonOK Linné11:39
8003883Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF11:41
8491123Carolina JonsellVallentuna-Össeby OL11:43
8005300Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF11:45

D18

3 440 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
640198Agnes KällströmSala OK11:47
7000704Linnéa GustafssonOK Hällen11:49
9000610Alva LindellIF Thor11:53
8010300Lovisa WigertzLånghundra IF11:55
9000529Alva RyttherVästerbergslagens OL11:57
9102158Elin DahlmarkVästerås SOK11:59
2119826Hedvig SundstedtRasbo IK12:01

H18

3 540 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9102110Pontus LindgrenVästerås SOK11:02
8000914Pontus BierfeldtÄrla IF11:04
937800Markus ÖsterlundVästerås SOK11:06
2104500Christopher AnderssonVingåkers OK11:08
9021333Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK11:10
9983087Anton SegermanIF Thor11:12
8200165Andreas NäslundVästerås SOK11:14
8011205Casper HedarOK Tor11:16

D16

3 530 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3019020802Ebba LindellIF Thor11:00
3029102108Kristina LindgrenVästerås SOK11:02
303620314Therese NilssonOK Österåker11:04
304624020Sofia EdvardssonJärfälla OK11:06
3051030611Linn RistoOK Linné11:08
3062089211Lea EdvardssonUmeå OK11:10
3087020926Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL11:14
3099442107Hanna JonsellIF Thor11:16
3102065373Enni LundbergOK Kåre11:18
3118021203Malin BierfeldtÄrla IF11:20
3127030227Amanda HallVästerås SOK11:22
3131030727Cornelia KrafftLänna IF11:24
3149774732Lovisa HambäckLånghundra IF11:26
3159050000Emilia BergströmOK Rodhen11:28
3169201717Fanny CedstedtLånghundra IF11:30
3182107358Doris IkoTäby OK11:34

H16

3 530 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3518020319Oskar SundblomRånäs OK11:01
3521401355Martin SandqvistVästerås SOK11:03
3537421126John McLellandOK Rodhen11:05
3547031030Albin WarvelinLånghundra IF11:07
3559020326Emil BoströmOK Linné11:09
3561279018Arvid BylundIF Thor11:11
3579030502Simon WahlnäsOK Linné11:13
3587020509Kevin SjölanderOK Rodhen11:15
3592078137Hampus PerssonOK Enen11:17
3619102624Tobias DahlmarkVästerås SOK11:21
3622062701Albin ErikssonIF Thor11:23
3638652911Melker PalmJärfälla OK11:25
364452706Viktor JemthIF Thor11:27
3659020614Andreas BorängSnättringe SK11:29
3671551124Marcus EkmanTäby OK11:33
3699020205David MelinOK Rodhen11:37
3719997900Pelle NilssonOK Linné11:41

D14

2 790 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2017040427Fannie SjölanderOK Rodhen11:01
202437403Johanna RoosOK Linné11:03
2047040902Maja AhlströmVästerås SOK11:07
2058050802Emelie SvärdIF Thor11:09
2062101568Hanna HermannVästerås SOK11:11
2072112542Amanda RådströmOK Enen11:13
2098041005Alva OláRånäs OK11:17
2102072791Clara SvenssonSurahammars SOK11:19
2117050311Kajsa HallVästerås SOK11:21
2128220404Moa LundinOK Linné11:23
2139546607Elin BryggarGrycksbo IF OK11:25
2147040318Miia RollerJärfälla OK11:27
2159120604Agnes Söllvander EklundOK Rodhen11:29
2169990626Agnes WallinKorsnäs IF OK11:31
2172058896Sara SundqvistLånghundra IF11:33
2182075324Ellen ThorsénSurahammars SOK11:35
219437386Frida MelinOK Rodhen11:37
2209040711Isabelle StåhlbrandtRasbo IK11:39
2219050917Elsa Söllvander EklundOK Rodhen11:41
2222075109Ines AarnioOK Linné11:43
2251040315Fredrika NordquistTäby OK11:49

H14

2 790 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2517772005Casper KarlssonOK Tor11:00
2521977786Love BylundIF Thor11:02
2532107151Felix JohnssonOK Linné11:04
254428880David BerglundIF Thor11:06
255448649Love UmegårdLånghundra IF11:08
2562093256William LeijonspjuthSigtuna OK11:10
257444248Axel AnderssonIF Thor11:12
2609060000Emil ÅbergOK Linné11:18
261452651Miro MårtenssonIF Thor11:20
262448738Gustav LyckebäckSigtuna OK11:22
2632085389Viktor FischerOK Linné11:24
2648040630Jacob HenrikssonRånäs OK11:26
2652058258Vidar NettelmarkSurahammars SOK11:28
2662058875Edvin NilssonLånghundra IF11:30
2672089160Erik LundquistOK Ravinen11:32
2682062183Gustav VisingOK Triangeln11:34
269443659Simon ClaessonOK Rodhen11:36
2701401357Carl SandqvistVästerås SOK11:38
2711050916Elias LjungdellTäby OK11:40
2728050707Niklas ErlandssonOK Södertörn11:42
2732078221Josiah BergrothVästerås SOK11:44
2757050818Rasmus HedarOK Tor11:48
2769040819Viktor BoströmOK Linné11:50
277550411Elias WesterberghRasbo IK11:52
2789659493Filip LindqvistTäby OK11:54
2797041018Edvin BerggrenOK Hedströmmen11:56
2802065283Valle LarssonIF Thor11:58
2749092006Edvin TögenmarkOK Linné12:00

D12

2 170 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2104324Alicia HermannVästerås SOK11:02
443206Pauline HaglundIFK Hedemora OK11:04
7060414Nora Svedin JakobssonLånghundra IF11:10
1210706Emily KruysIF Thor11:14
452661Tora JonsellIF Thor11:18
37590Sara RoosOK Linné11:20
262578Hillevi LarssonOK Enen11:22
2115544Svea ForsslundGävle OK11:24
2088577Matilda PerssonOK Enen11:26

H12

2 170 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9960521Erik PalmVästerås SOK11:01
1070716Oscar LennellSträngnäs-Malmby OL11:03
2048648Jens FochsenWaxholms OK11:09
9488784Tor NylundOK Linné11:11
449717Simon SegermanIF Thor11:15
1071126Theo RistoOK Linné11:17
1061222Albin JemthIF Thor11:19
8256369Ossian OláRånäs OK11:21
8060929Viggo HolmbergOK Tylöskog11:23
2104116Jonathan AnderssonVingåkers OK11:27
2068876Viktor NilssonOK Linné11:31
8061030Svante SandvikAttunda OK11:33

D10

1 830 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2078120Maja LyckebäckSigtuna OK11:03
1806009Ellinor KruysIF Thor11:05
7079859Frida HerbstVästerås SOK11:09
38971Freja MattilaHallstahammars OK11:13
920404Irma MalmströmVästerås SOK11:17
2093512Ellen LindénSigtuna OK11:21
9080427Elin PalmVästerås SOK11:23
710008Tindra BlomkvistSkattkärrs SOK11:25
8090716Greta SandvikAttunda OK11:29
2095145Kajsa BergrothVästerås SOK11:31
9081108Alma WesselLänna IF11:33
2104052Lovisa FischerOK Linné11:35

H10

1 830 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
443297Jonatan HaglundIFK Hedemora OK11:00
8357369Max LindqvistTäby OK11:02
1080620Mateo ÖstlundRånäs OK11:04
2107108John Lembke von SchéeleOK Linné11:06
362429Oliver ErlandssonLänna IF11:08
1450874Hilding GindemoÄrla IF11:10
1112215Mikael BergOK Enen11:12
880219Alfons WesterberghRasbo IK11:16
1080608Rickard JemthIF Thor11:20
9100201Alfred WesselLänna IF11:22
2104240Heimer JunkkaSundbybergs IK11:24
9143476Arvid TögenmarkOK Linné11:26
9090709Anton ÅbergOK Linné11:30
37702Vilhelm SödermanOK Rodhen11:32
2115534Axel VikmanOK Linné11:34

D35

3 540 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2125944Nayara GillsparrOK Österåker11:00
2104431Annica SundebyTumba-Mälarhöjden OK11:04
2119904Eva HamplinSnättringe SK11:06
42515Josefin ErikssonLänna IF11:08
421437Malin SundebySkogslöparna11:10

H35

4 590 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2101796Johan HerbstVästerås SOK12:18
2050747Oskar NilssonVästerås SOK12:22

D40

3 440 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2058873Andrea JonssonLånghundra IF11:01
259169Åsa KruysIF Thor11:03
306052Jenny ÅmanValbo AIF11:05
9780501Jessica SöllvanderOK Rodhen11:07
720223Annika LundströmSundbybergs IK11:09
18645Helene NilssonOK Linné11:13
2041853Gabriella MelinOK Rodhen11:15
9751002Eva PalmVästerås SOK11:17
18820Ingela ErikssonGävle OK11:19
2119817Ida SundstedtRasbo IK11:21
452676Linda SandbladUmeå OK11:23
448865Stina BorängSnättringe SK11:25
2125998Hanna HolmströmIFK Hedemora OK11:27
2060875Petra LjungdellTäby OK11:29
8051221Jenny JohanssonValbo AIF11:31
38745Annette RoosOK Linné11:33

H40

3 760 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9939949Mats ÅbergOK Linné12:07
2101637Ove OksvoldCentrum OK12:09
2123566Torbjörn GillsparrOK Österåker12:13
38202Henrik SödermanOK Rodhen12:15
9740806Carl WennertorpOK Linné12:17
2089174Björn LundquistOK Ravinen12:19
780526Henrik BoströmOK Linné12:21
7703300Christoffer SandbergIF Thor12:23
760526Jonas ErikssonLänna IF12:25
8343434Tony HolmbergOK Tylöskog12:27
760724Jonas SellingLänna IF12:29
306612Niclas PeterssonCentrum OK12:31
9974010Emil AnderssonLänna IF12:33
770707Daniel AlnebergSträngnäs-Malmby OL12:35
2139042Johan StenbergIF Thor12:37
782009Håkan ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna12:39
2050921Svante GustafsonLänna IF12:41

D45

2 980 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9710813Yvonne GrehnOK Rodhen11:34
2104481Monica AnderssonVingåkers OK11:36
700503Ann RollerJärfälla OK11:38
214376Maria StrömbergAvesta OK11:40
2077336Malin KvarnefalkJärfälla OK11:42
1710327Ann-Sofie JemthIF Thor11:44
2089422Marie LyckebäckSigtuna OK11:46
446184Karolina AnderssonLänna IF11:48
341059Angelica BrandqvistTibro OK11:50
2050861Cecilia FochsenWaxholms OK11:52
445518Marie ÅsbergOK Hedströmmen11:54
30386Karin LindellIF Thor11:56
731088Maria Von SchmalenséeAttunda OK11:58
39772Malena AhlströmVästerås SOK12:02
2058826Eva CedstedtLånghundra IF12:04
710927Anna HallVästerås SOK12:06
9834329Sofie BergendahlIF Thor12:08
9710521Charlotte FlansbjerOK Djerf12:10
442085Maria EdvardssonJärfälla OK12:12
451900Sofia KrafftLänna IF12:14
711005Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK12:16
450855Lill NallgårdVästerås SOK12:20

H45

3 760 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2072799Johan LundbergOK Kåre11:01
25092Per LovangVästerbergslagens OL11:03
259290Nic KruysIF Thor11:05
9710615Ulf BergströmOK Rodhen11:07
700304Jens AndertoftVästerås SOK11:09
1711013Per JemthIF Thor11:11
1406186Anders BoströmOK Linné11:13
752597Jonas AnderssonIF Thor11:17
7907034Mattias NilssonOK Linné11:19
7005111Lars HallVästerås SOK11:21
9721223Jonas EklundOK Rodhen11:23
2119883Christophe HerlyOK Södertörn11:25
2089179Niclas LarssonAttunda OK11:27
690725Tommy LindbergOK Roslagen11:29
42175Per MelinOK Rodhen11:31
9720129Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK11:33
1700206Lars SegermanSkarpnäcks OL11:35
450905Joakim ÅkerlundIF Åland11:37
7730205Magnus LennartssonJärfälla OK11:39
9050872Fredrik LindellIF Thor11:41
1942112Jonas StåhlbrandtRasbo IK11:43
2103873Per HermannVästerås SOK11:45
826826Nils EdvardssonJärfälla OK11:47
646444Andreas KrafftLänna IF11:49
7721010Mårten WaldenfjordJärfälla OK11:51
436020Robert CederholmLänna IF11:53
2058227Roger NilssonOK Linné11:55
9427820Bo SegermanIF Thor11:57
2083784Fredrik NilssonLånghundra IF11:59
8140673Johan LindqvistTäby OK12:01
8400504David LindgrenVästerås SOK12:03
731115Johan WesterberghRasbo IK12:05

D50

2 910 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8026021Lena ErlandssonOK Södertörn11:39
7671221Marie HedarOK Tor11:41
249504Lena LiljeforsAvesta OK11:43
7670521Lotta StålVästerbergslagens OL11:45
7660126Susanne BovalliusJärfälla OK11:47
7650601Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL11:49
7071257Louise NilssonJärfälla OK11:53
204974Carina NilssonTäby OK11:55
1968063Marianne ÅsåkerHudiksvalls OK11:57
15150Lina BerggrenTullinge SK11:59
52385Anna FolkegårdSträngnäs-Malmby OL12:01
2138890Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK12:03
205412Elisabet EnmarkGävle OK12:05
344510Hillevi ErikssonOK Linné12:07
671012Pernilla KlemetsKöping-Kolsva OK12:09
9680622Lotta BorgLinköpings OK12:11
9680426Anna NorrbomSala OK12:13
8000064Ulla MolinAttunda OK12:15
950524Annette WigertzLånghundra IF12:17
9660316Anna SundbergOK Södertörn12:19
2060719Tove HammarbergJärfälla OK12:21
43714Ann-Sofi WelanderOK Djerf12:23

H50

3 540 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
651105Lars KarlssonValbo AIF11:01
2061493Kjell RistoOK Linné11:03
9640309Ola TorstenssonVästerås SOK11:05
9680122Tomas NormanLeksands OK11:07
7881199Kenneth HermanssonSigtuna OK11:09
8250714Jonas GidingVallentuna-Össeby OL11:11
44494Joakim NilssonStora Skedvi IK SOFF11:13
8000129Piero SannicoloTullinge SK11:15
225362Mårten KällströmSala OK11:17
606013Eric RollerJärfälla OK11:19
450659Magnus JohanssonLånghundra IF11:21
9670923Johan JakobssonLånghundra IF11:23
2062738Bo AnderssonIF Thor11:25
9641019Jan CarlssonSöders-Tyresö11:27
805236Pär EricsonNyköpings OK11:29
9670825Håkan BerglundIF Thor11:31
903140Kalle PerssonOK Österåker11:33
7731377Ola HultinOK Roslagen11:35
448560Lennart SwahnSundbybergs IK11:37
661011Anders BerkelundVäsby OK11:39
7650415Pär StålVästerbergslagens OL11:41
9660318Mats GunnemyrSöders-Tyresö11:43
2054994Tommy FröjdSundsvalls OK11:45
7660718Stefan NordströmSigtuna OK11:47
7671014Ola BovalliusJärfälla OK11:49
7053624Per EdlundSigtuna OK11:51
409786Nils ErikssonVäsby OK11:53
435822Olle SjöforsOK Älme11:55
253657Erik BerggrenTullinge SK11:57
8111600Svante JonsellVallentuna-Össeby OL11:59
341026Jens LindströmTibro OK12:01
1551045Mats JonsellIF Thor12:03
9670604Håkan OlofssonÄrla IF12:05
601337Conny ForsbergLånghundra IF12:07
9988574Jesper HenrikssonRånäs OK12:09
9681205Robert PalmVästerås SOK12:11
25008Johan AnderssonValbo AIF12:13
9111777Pär TögenmarkOK Linné12:15
9101544Tomas JonssonVandrarringen12:17
990500Nils EklöwOK Södertörn12:19
681112Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK12:21
640223Ulf K. RaskIFK Mora OK12:23
2123455Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK12:25
8006609Anders HolmqvistSnättringe SK12:27
347125Joakim AhlströmVästerås SOK12:29
888882Dan NorinGävle OK12:31

D55

2 910 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
306805Madelene BjernulfSundbybergs IK11:01
47346Cathrine JohanssonTierps SOK11:03
9610904Eva SvanbergJärfälla OK11:05
226970Inger SkantzLänna IF11:07
10776Gunnel RaskIFK Mora OK11:09
9600221Ingrid KensbyOK Tyr11:11
610926Anna Weckner WestlundOK Tyr11:15
443750Ann-Louise Notstam HjorthArboga OK11:17
9600419Karin JanssonOK Rodhen11:19
38994Laila SpångmyrIK Jarl Rättvik11:21
591109Åsa SundbergOK Södertörn11:23
448875Carina DoyleSundbybergs IK11:25
8246810Dorothe SpillmannIF Thor11:27
9200671Catharina JäderbergAttunda OK11:29
590729Birgitta GustafssonHagaby GoIF Örebro11:31
347192Gunilla BomanVästerås SOK11:33
9611103Mona BierfeldtÄrla IF11:35
409781Annika SvenssonSolna OK11:37

H55

3 440 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9630202Carl BymanVästerås SOK11:00
43047Anders LundJärfälla OK11:02
19469Hans OlsénSundbybergs IK11:04
427724Lars-Olof JanssonOK Linné11:06
9630310Per SundströmVästerås SOK11:08
610309Jonas KarlssonOK Tylöskog11:10
591201Peter LundbergJärfälla OK11:12
208528Per WadmanVästerås SOK11:14
1070460Kjell KlarSäterbygdens OK11:16
350598Peter EklövOK Linné11:18
2087185Jan NettelbjerJärfälla OK11:20
239224Per IkoTäby OK11:22
39852Peter KraftSala OK11:24
611129Lasse JanssonGävle OK11:26
777808Arne HäggArboga OK11:28
2066561Janne NilssonCentrum OK11:30
423468Johan KarlssonNorbergs OK11:32
9010302Sven WigertzLånghundra IF11:34
561206Johan PalmgrenTäby OK11:36
345306Tryggve RönnqvistOK Linné11:38
671400Ulf HamreforsVästerås SOK11:40
504274Anders EnmarkGävle OK11:42
2067139Leif MörkforsJärfälla OK11:44
426795Roger TinglöfVäsby OK11:46
8060627Håkan LångLänna IF11:48
500008Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF11:50
1505055Magnus ThorOK Linné11:52
8007514Bo BörjessonStorviks IF11:54
304951Hans ThorOK Linné11:56
450877Rikard BorgLinköpings OK11:58
26248Jan NylundOK Linné12:00
225365Erik BengtssonSala OK12:02
9600207Mats KensbyOK Tyr12:04
919604Werner KöhlerTullinge SK12:06
9600410Bo GustafssonOK Tylöskog12:08
7587333Sven EdvardssonSundbybergs IK12:10
1021802Anders NilssonTäby OK12:12
1090812Joakim IngelssonOK Hammaren12:14
991211Carl-Johan ThorellOK Ravinen12:16
9200674Björn JäderbergAttunda OK12:18
9201729Tommy HolmérVäsby OK12:20
14832Thomas NilssonStora Tuna OK12:22
364854Mats LundinLånghundra IF12:24

D60

2 510 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16906Inga-Britt PetterssonSala OK11:33
581129Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK11:35
18755Inger AnderssonÅrsunda IF11:37
1560323Helena BachmanTäby OK11:39
352783Inger LilliehöökOK Linné11:41
9160922Catharina EkmanVästerås SOK11:43
1955100Kerstin Alneberg StenssonSträngnäs-Malmby OL11:45
1580612Mona ÅkermanValbo AIF11:47
550402Anne-Chr SchunnessonAttunda OK11:49
30086Eva WareniusAvesta OK11:51
7140857Helena EkbrinkIF Thor11:53
25308Gudrun PerssonHallstahammars OK11:57
234925Brita NilssonOK Linné11:59
9571015Lena LarssonSala OK12:01

H60

3 470 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
262451Håkan PalmfjordKatrineholms OK11:18:00
443756Roland NotstamArboga OK11:20:00
18932Mats LandquistKöping-Kolsva OK11:22:00
18676Per LindgrenIK Hakarpspojkarna11:24:00
306075Göran ElfversonUpsala IF11:24:09
9580719Gunnar SvanbergJärfälla OK11:26:00
12157Per Ove WallénTäby OK11:28:00
2095207Göran HedmanValbo AIF11:30:00
580416Per-Olof OlofssonSigtuna OK11:32:00
362464Mats AnderssonFinspångs SOK11:34:00
551223Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK11:36:00
9581002Jan-Olof BäckOK Djerf11:38:00
7570619Stefan GustafssonOK Hällen11:40:00
580325Tommy BergerGävle OK11:42:00
351701Roland JanssonOK Linné11:44:00
25010Rolf KullaValbo AIF11:46:00
47396Sven-Erik LevinTierps SOK11:48:00
43058Thom SandvikAvesta OK11:50:00
219951Per-Åke HolmSigtuna OK11:52:00
46931Jan GottfridssonNorbergs OK11:54:00
570108Kenneth LarssonKöping-Kolsva OK11:56:00
571202Svante LindgrenKorsnäs IF OK11:58:00
560312Sixten WestlundOK Tyr12:00:00
7140858Pär JanssonIF Thor12:02:00
560514Jan GustafssonHagaby GoIF Örebro12:04:00
2800588Lennart WinbergHudiksvalls OK12:06:00
444664Göran DoyleSundbybergs IK12:08:00
2126161Sten-Olof MatssonLeksands OK12:10:00
2058940Reinhold LenneboIF Thor12:14:00
43713Mats WelanderOK Djerf12:16:00
550412Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL12:18:00
26936Roger LindLeksands OK12:20:00
7003066Tomas AnderssonOK Tor12:22:00
38439Lars SpångmyrIK Jarl Rättvik12:24:00
7000086Christer HördellStockholms OK12:26:00
560523Andreas HjertsonOK Linné12:28:00
343108Curt ReinholdssonIF Thor12:30:00
9009000Lars ForsstedtSöders-Tyresö12:32:00
44495Johnny NilssonStora Skedvi IK SOFF12:34:00
9005508Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK12:36:00

D65

2 510 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
264569Lena JansonArboga OK11:00
259172Inger OnsbringEskilstuna OL11:02
36185Helena HemströmGävle OK11:04
25190Marita BergSigtuna OK11:06
25314Annika NorströmHallstahammars OK11:08
439399Margareta HallménAttunda OK11:10
1677476Lena HedmanHallstahammars OK11:12
9520605Titti BergendahlOK Måsen11:14
8490502Britt Linnéa ErikssonSala OK11:16
9200684Gullan AnderssonSträngnäs-Malmby OL11:20
439897Anna-Karin JohanssonVandrarringen11:22
41918Ulla GummesonVäsby OK11:24
30873Ingrid GraneliHaninge SOK11:26
520915Christina HjertsonOK Linné11:28
407217Marit NilssonKils OK11:30
895434Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF11:32
1395944Ingegerd LusenskySträngnäs-Malmby OL11:34

H65

2 980 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9520314Stig AnderssonOK Linné11:01
8202604Hans OhlinRånäs OK11:03
439834Kjell LindblomJärfälla OK11:05
26963Bengt SöderqvistHorndals IF11:07
259235Sven-Olov WiklundArboga OK11:09
29934Hasse ÅbergValbo AIF11:11
249554Thomas NybergAvesta OK11:13
18840Mats HemströmGävle OK11:15
19205Urban BoströmSolna OK11:17
9500624Sven-Inge NylundJärfälla OK11:19
520710Anders HallménAttunda OK11:21
36652Per-Johan JanssonLänna IF11:23
1470414Roland BergSäterbygdens OK11:25
442287Rolf MathisenEskilstuna OL11:27
2104203Weine WolterÅkers IF11:29
1392398Sten-Åke HolmbergSala OK11:33
9200664Bo AnderssonSträngnäs-Malmby OL11:35
1357924Olov SöderqvistDalaportens OL11:37
2075252Roland WareniusAvesta OK11:39
443441Anders GunnarssonSurahammars SOK11:41
409857Peter RasmussenNyköpings OK11:43
530508Anders WaldemarssonKöping-Kolsva OK11:45
43985Lars-Erik HermanssonOK Linné11:47
530704Mikael TarandiIFK Lidingö SOK11:49
1470526Anders KarlssonOK Linné11:51
37913Leonard JanssonRasbo IK11:53
8652905Gunnar MunkteliusSurahammars SOK11:55
439898Leo JohanssonVandrarringen11:57
43950Folke BoströmOK Linné11:59
670212Ulf KjellinOK Hedströmmen12:01
8636984Göran LarssonSala OK12:03
508991Ingemar GardSöders-Tyresö12:05
202277Hans-Erik SkalbergVästerås SOK12:07
448637Tommy HöglundLånghundra IF12:09
1510304Ola LindholmKöping-Kolsva OK12:11
216534Bo DavidssonSolna OK12:13
9520306Peder WickströmArboga OK12:15
19029Harry EnbergVästerbergslagens OL12:17
9530525Leif WadmanKöping-Kolsva OK12:19
36239Östen BomanSöderhamns OK12:21

D70

2 510 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
33602Birgitta NylundJärfälla OK11:01
36418Kristina Nygren FriskAttunda OK11:03
451625Birgitta BillstamJärfälla OK11:05
43817Anna-Lena LundellGävle OK11:07
9460618Kerstin RosengrenAttunda OK11:11
450032Inga JohanssonNyköpings OK11:13
347290Kristina ErikssonLänna IF11:15
204995Karin DelinAlfta-Ösa OK11:17
902980Marianne SellgrenSigtuna OK11:19
443708Elke WilkeTierps SOK11:21
9480410Lena WahssAvesta OK11:23
30201Carin RunqvistJärfälla OK11:25
231368Margareta HagstedtVäsby OK11:27
7205947Vivianne HolgerssonOK Måsen11:29
7203743Anita JohanssonOK Tor11:31

H70

2 860 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
970128Claes NidebornStora Tuna OK11:00
2078098Sten ErikssonSträngnäs-Malmby OL11:02
9201588Torsten PetterssonLånghundra IF11:04
7460126Stig LandstorpOK Tor11:06
750250Leif NordinAttunda OK11:08
302275Kurt Håkan AnderssonOK Tor11:10
444190Östen ErikssonAvesta OK11:12
1401372Lars-Olov JohanssonSala OK11:14
38785Yngve PerssonTierps SOK11:16
42396Bengt FribergJärfälla OK11:18
43125Hans KäckDalaportens OL11:20
8450626Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden11:22
951119John ÖstlundSundbybergs IK11:24
19204Jan BojlingSolna OK11:26
418071Bo WinanderJärfälla OK11:28
1400637Anders GärderudIFK Lidingö SOK11:32
259009Bjarne BlomsterIF Åland11:34
441511Bengt-Olov TörnqvistSigtuna OK11:36
306161Bo SundqvistOckelbo OK11:38
28412Hans NybergGävle OK11:40
592177Per-Erik WåhlbergOK Linné11:42
403103Leif ErikssonHeby AIF11:44
204961Willy LjungdellTäby OK11:46
262109Mats TörngrenOK Linné11:48
2132100Göran FriskAttunda OK11:50
1393048Hans AurellGävle OK11:52
7440808Sören ErikssonLänna IF11:54
449535Anders SellgrenSigtuna OK11:56
773944Bertil HolmgrenGävle OK11:58
30214Lars JonassonJärfälla OK12:00
259156Åke HöglundTimrå SOK12:02
770728Tomas ÅhgrenLånghundra IF12:04
47368Jan Olov JonssonTierps SOK12:06
28467Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF12:08
640116Per-Åke CarlenstamVäsby OK12:10
2800695Johnny GustafssonGamleby OK12:12
43818Per SundbergGävle OK12:14
17445Göran LarboAttunda OK12:16

D75

2 030 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
521030Helen AndertoftMarkaryds FK11:12
2093599Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby11:14
204968Ann-Mari FehrnströmEnebybergs IF11:16
12315Eva von HeijneSigtuna OK11:18
36280Margaretha NyströmLänna IF11:20
347191Yvonne RoosAttunda OK11:24
27601Caje JacobssonIF Thor11:26
27894Britt ErikssonHammarby IF OF11:28
10560Dagny GustavssonSigtuna OK11:30
36555UC Lybert ErikssonVäsby OK11:32

H75

2 860 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
47358Torbjörn AtterbrandTierps SOK11:01
253786Thord RådbergOK Roslagen11:03
9420223Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK11:05
19030Hans L AnderssonVästerbergslagens OL11:07
37589Torbjörn TirénHellas Orientering11:09
9410906Stig IsraelssonOK Tylöskog11:11
2135798Ragnar ErikssonOK Hedströmmen11:13
1060839Lars RoosAttunda OK11:15
9431024Sören JohanssonSala OK11:19
29762Urban GullbergOK Linné11:21
2119769Staffan GanteliusVallentuna-Össeby OL11:23
500598Stellan FehrnströmEnebybergs IF11:25
9051139Lars KjellmanVandrarringen11:27
7207651Kurt BoströmOK Linné11:29
2107334Lars-Erik KarlssonRasbo IK11:31
236930John VallinOK Hedströmmen11:33
1430619Karl-Gustav KlemetsKöping-Kolsva OK11:35
888985Jan JohanssonIFK Hedemora OK11:37
1470541Bertil KarlssonOK Linné11:39
2068901Bo SundénKarlsbyhedens OK11:41
10407Staffan ElmhagenSöders-Tyresö11:43
36281Bengt ErikssonVäsby OK11:45
30431Karl JohanssonIFK Hedemora OK11:47
444174Lars JohanssonOK Tor11:49
9202078Kuno ÖsterlundVästerås SOK11:51
36557Rolf LöfqvistSöders-Tyresö11:53
352931Sune AhlinKöping-Kolsva OK11:55
44511Olle JohanssonIFK Hedemora OK11:57
29824Christer SolbreckLånghundra IF11:59

D80

2 030 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
28409Lillemor ForsbergGävle OK11:38
9150737Britt LarssonVästerås SOK11:40

H80

2 510 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19416Rune CarlssonSundbybergs IK12:01
42471Stig RoosOK Linné12:05
9033688Bo LöwegrenVästerås SOK12:07
37483Karl Henrik LovangIF Thor12:09
36178Nils JanssonSkattkärrs SOK12:11

H85

2 510 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
13920Jörgen AxelssonIF Thor12:15
40900Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby12:17
520621Alf LundkvistOK Tor12:19

Inskolning

1 540 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
25191Matilda SmedsSigtuna OK11:03:12
2112556Ida EnbergVästerbergslagens OL11:37:11

U1

1 540 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9110504Elis EklundOK Rodhen10:36:54
403984Felix HerbstVästerås SOK10:50:27
29759Joel WesterberghRasbo IK10:56:23
1999900Melinda BergOK Enen11:13:02
419638Daniel WahlnäsOK Linné11:13:45
402144AntonEdvin GustafsonLänna IF11:24:18
2135687Love ForsslundGävle OK11:25:21
2112525karl StjärnesundVästerås SOK11:56:40

U2

1 830 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2083975Vidar LarssonIF Thor10:31:00
2135627Harald LindellOK Enen10:31:00
15304Wilhelm LindquistOK Enen10:31:00
Noah SamuelssonOK Linné10:31:00
2115543Elias VikmanOK Linné10:36:27
1080406My HärnerOK Enen10:38:02
2135629Albin HulkkoOK Enen10:52:32
2119637Axel Lembke von SchéeleOK Linné10:57:47
1322624Eira Dinges OlivOK Enen11:01:00
1360313Ludvig BrodinLånghundra IF11:05:27
448776Frida NilssonOK Triangeln11:06:13
2112575Alma KällbergKlubblös Klubblös11:19:30
2112573Wille RådströmOK Enen11:19:53
42544Alvin ÅkermanLänna IF11:20:02
1053366Ida-Lina SegermanSkarpnäcks OL11:34:04
1392395Wilma LarssonSala OK11:40:50
451760Ellen SandbergIF Thor12:08:46
451784Edvin SandbergIF Thor12:08:49

Öppen motion 1

1 830 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2115432Veronica LarssonRasbo IK10:46:42
1426979Petra HermannVästerås SOK11:40:53

Öppen motion 3

2 170 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2123830Fredrik JohanssonOK Linné10:31:00
Linda WikstrandRasbo IK10:31:00
2112566Gerhard QwarnströmKlubblös Klubblös10:41:30
2112594Hannes QwarnströmKlubblös Klubblös10:41:33
2112599Olé ForsbergOK Linné10:42:25
1392397Dennis LarssonSala OK11:01:05
1392399Jerry LarssonSala OK11:01:41
2112562Jannes GKlubblös Klubblös11:03:33
2112561Nele GKlubblös Klubblös11:03:35
444188Elisabeth W-ErikssonAvesta OK11:11:03
1426064Åsa GindemoÄrla IF11:11:14
7300302Johanna MalmKlubblös Klubblös11:14:32
7750911Torbjörn LindquistOK Enen11:16:06
259511Linda WernvallLånghundra IF11:33:41
2112572Isabelle CarlesLånghundra IF11:33:42
2112554Malte JanssonLånghundra IF11:33:44
19052Gunilla Maria BrusVästerbergslagens OL11:33:51
9771013Ida WesselLänna IF11:35:18
19009Anders EjevallSnättringe SK11:36:44
2112510Jenny BergwallKlubblös Klubblös11:38:42
2112511Alva BergwallKlubblös Klubblös11:38:45
2126210Maria SandbladOK Linné11:44:07
2123369Katarina NilssonLånghundra IF11:52:41
421313Rolf StjärnesundVästerås SOK11:57:53
421311Jessica RoxhedEj klubbansluten12:01:27
682131Kristina SkoglundSödertälje-Nykvarn OF12:06:40

Öppen motion 5

2 790 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
403941Patrik SamuelssonOK Linné10:31:00
1976118Katarina SellingLänna IF10:31:00
2119844Mattias SundstedtRasbo IK10:54:21
2062062Karin HallinOK Linné10:54:26
2112595Roland LindqvistOK Linné10:54:41
1427331Mirja LifRehns BK10:59:18
443777Filip NilssonOK Triangeln11:01:29
259550Juha MaanmiesRånäs OK11:04:26
2138857Peter HanssonKlubblös Klubblös11:05:21
2112576Evelina LiljebergKlubblös Klubblös11:09:54
450330Karl Martin SvärdSträngnäs-Malmby OL11:12:12
2139705Anders HolmströmKlubblös Klubblös11:13:47
37546Elin GustafssonKlubblös Klubblös11:14:14
347035Eva HagrotTäby OK11:15:29
451021Per ArnessonSkarpnäcks OL11:17:11
2061492Eva SchönquistOK Linné11:18:06
2135781Tommy VikmanOK Linné11:18:11
8343435Cecilia HolmbergOK Tylöskog11:19:02
2112593Bo MalmbergEj klubbansluten11:20:08
2062088Torbjörn KlangLänna IF11:20:46
2107359Martin KvarnefalkJärfälla OK11:22:37
2112559hanna ElfversonUpsala IF11:24:12
1349608Mattias JäderOK Rodhen11:29:15
217444Cecilia JunkkaSundbybergs IK11:32:01
2062198Lars VisingOK Triangeln11:34:00
2062165Anna VisingOK Triangeln11:34:01
450642Karin SandqvistVästerås SOK11:40:09
2112527eva MyrinKlubblös Klubblös11:41:36
1602157Malin HedbergSala OK11:42:43
341372Ingela BengtssonSala OK11:45:07
2123438Pia HammarSträngnäs-Malmby OL11:48:41
15166Jacob KällströmVallentuna-Össeby OL11:51:09
217161Johan MalmströmVästerås SOK11:59:43
2107587Magnus NilssonLånghundra IF12:03:09
217493Stig-Göran MårtenssonÖstersunds OK12:06:45
2063814Ebba LindqvistEj klubbansluten12:07:25
2050924Malin BorgLinköpings OK12:09:57

Öppen motion 7

3 230 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1426994Per-Ingvar AdamssonTrosabygdens OK10:40:01
2122003Christian AnderssonVallentuna-Össeby OL10:40:30
408800Johan KarlssonIF Thor10:41:04
860526Audrey FoleySigtuna OK10:41:22
2104150Jesper AnderssonVingåkers OK10:44:01
38503Monica OhlinRånäs OK10:52:14
962625Sara HamreforsVästerås SOK10:55:04
530729Mats HastadFellingsbro GOIF10:58:28
409877Annika DavidssonVästerås SOK11:01:11
241582Erik BjernulfSundbybergs IK11:03:25
451277Marie LindströmOK Triangeln11:06:10
19461Fredrik LarssonSundbybergs IK11:07:54
27287Ronnie DahlgrenGustavsbergs OK11:08:28
7720919Pernilla SvedinLånghundra IF11:09:51
540123Svend Erik MathiassenOK Linné11:12:07
344144Tommy BomanVästerås SOK11:12:41
9470928Hans HolgerssonOK Måsen11:14:17
347037Kjell JanssonLånghundra IF11:14:47
9620406Håkan WahlnäsOK Linné11:17:02
450904Markus SjöströmIF Åland11:17:06
9101403Kristina TinglöfDegerfors OK11:21:31
441134Ingela AlnessLånghundra IF11:21:47
417620Jan LindgrenOK Södertörn11:23:16
2115542Martin ForsslundGävle OK11:25:22
18921Toni AnderssonVästerås SOK11:26:02
2095454Kristian FellVästerås SOK11:27:03
39773Ann-Sofi SandvikAvesta OK11:27:17
680217Carin RosénGustavsbergs OK11:28:28
8280472Kristin RamsellLeksands OK11:28:43
2122099Sara BengtsonKöping-Kolsva OK11:29:05
452172Kerstin LoenbergSkarpnäcks OL11:31:43
1697922Michael LarssonSurahammars SOK11:33:16
442152Karolina VessbyIF Thor11:36:48
7207646Göran ReinholdssonJärfälla OK11:41:30
364818William LarssonSala OK11:42:46
38456Torbjörn JohanssonOK Södertörn11:46:57
244073Benneth SundqvistKöping-Kolsva OK11:47:42
7413951Roger ÅsbergOK Hedströmmen11:48:04
306034Ingemar CarlssonLunds OK11:49:53
789654Agnes AbrahamssonFrämmestads IK11:51:28
229667Marie GreenSträngnäs-Malmby OL11:52:10
2121987Per LjungCentrum OK11:53:16
1470499Johanna JonssonIK Gandvik11:53:37
731101Mattias ThorsellKlubblös Klubblös11:54:17
7860320Malin JanssonRånäs OK11:58:41
2121982Mikko AarnyoOK Linné11:59:41
7990907Sofia BorgLinköpings OK12:03:31
19028Marie EnbergVästerbergslagens OL12:12:14

Öppen motion 8

4 590 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2112565Olov GohdeDalaportens OL10:30:45
7300339Jenny WegmüllerOK Rodhen10:32:04
680920Niclas NilssonOK Österåker10:32:22
1409855Christofer NäsholmÄrla IF10:34:47
560215Anders LöfgrenJärfälla OK10:39:33
1974630Erik JonssonLånghundra IF10:40:11
452197Jens LindquistLånghundra IF10:43:37
850527Christin FoleySigtuna OK10:44:57
2107362Markus NordénLånghundra IF10:46:40
234794Ruhdi KarlssonVästerås SOK10:53:47
449765Jan JohanssonIF Thor10:55:19
7800314Lars PetterssonOK Linné10:56:28
202285Mikael DavidssonVästerås SOK10:57:34
407262Ulf IsacssonOK Linné11:04:00
931495Vilgot WennblomHagaby GoIF Örebro11:04:57
1555111Tobias ValentinGöteborg-Majorna OK11:06:16
2800760Magnus SneitzJärfälla OK11:06:33
2081980Fredrik DahlmarkVästerås SOK11:06:46
778100Hans SundqvistTullinge SK11:08:20
9600702Hans WestmanVästerås SOK11:09:29
710221Örjan ÖsterKlubblös Klubblös11:14:11
18658Mattias LindgrenIK Hakarpspojkarna11:15:43
670528Håkan BlomkvistSkattkärrs SOK11:19:39
9005072Hampus WestmanVästerås SOK11:19:58
9640524Elisabeth WestmanVästerås SOK11:22:48
700814Gabriella WennblomHagaby GoIF Örebro11:23:34
2048740Mats HainkeSnättringe SK11:24:06
7462796Staffan ThorellKlubblös Klubblös11:24:51
630716Carina HammarlingLänna IF11:26:26
7980219Alexander AlnessLånghundra IF11:28:00
710609Michael WennblomHagaby GoIF Örebro11:30:45
264333Rebecca WalldenfjordOK Ravinen11:31:40
440715Hanna BrusSnättringe SK11:34:28
40905Juha LoenbergSkarpnäcks OL11:38:11
39430Erik HöglundKlubblös Klubblös11:38:38
8120797Simon HectorSnättringe SK11:41:26
1392396Christer LarssonSala OK11:42:30
2112597Joakim ErikssonOK Enen11:44:00
9005084Erik MelinOK Linné11:45:01
249154Michael HolmgrenIF Thor11:52:15
9860416Mikael AnderssonIK Gandvik11:53:24
8429943Henrik RoosOK Linné12:00:02
259575Laila IngelssonOK Hammaren12:00:10
2119881David FriebergKlubblös Klubblös12:08:54
2119782Annika LiljebergKlubblös Klubblös12:14:36
9037704Hanna FalkIF Thor12:15:11
2112550Jenny KjellbergKlubblös Klubblös12:15:22
7810612Ingrid SegerbergOK Linné12:15:48
9037235Elin Falk SörqvistIF Thor12:17:57

U3

2 170 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2112600Teodore ForsbergOK Linné10:42:26
9070927Isak StåhlbrandtRasbo IK10:44:03
1060731Felicia KrafftLänna IF11:49:55

Annonser