Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Gotlands 3-dagars

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Gotlands 3-dagars
Arrangörsorganisation: Gotlands Bro OK
Datum: tisdag 10 juli 2018 - torsdag 12 juli 2018

Etapp 1, medelEtapp 2, medelEtapp 3, lång, jaktstart

D21 Elit

8 960 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
481Helena KarlssonIFK Lidingö SOK10:51:00
482Annika BillstamOK Linné10:57:46
483Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF11:01:20
484Rebecka HeinrupTullinge SK11:02:08
485Johanna ÖbergOK Hällen11:04:54
486Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK11:05:37
487Louise LundgrenVäxjö OK11:06:57
488Hilda ForsgrenOK Linné11:07:34
489Linnea GustafssonVisborgs OK11:08:39
490Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna11:09:38
491Kate MorrisonOK Linné11:13:10
492Evelina WickbomVittjärvs IK11:14:38
493Betty Ann BjerkreimIL Tyrving11:19:10
494Moa GustafssonUddevalla OK11:21:30
495Anna SameliusVisborgs OK11:22:30
Emma LindgrenVisborgs OK11:23:30
Magdalena Van de VoordeTullinge SK11:24:30
Lovisa LarssonOK Linné11:25:30
Kristina RobertoOK Linné11:26:30
Mariya KhimochkinaSnättringe SK11:27:30
Rona LindsayScottish Junior Squad11:28:30
Malin CarlssonSöders-Tyresö11:29:30
Ellen ForsgrenForsa OK11:30:30
Kristin BomanGävle OK11:31:30
Ebba PegestamOK Ravinen11:32:30

H21 Elit

13 060 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
391Rassmus AnderssonOK Linné10:18:00
392Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering10:22:22
393Filip WadstenMalungs OK Skogsmårdarna10:24:17
394Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF10:24:51
395David LingforsOK Linné10:26:53
396Thomas CarlssonMalungs OK Skogsmårdarna10:28:00
397Markus MartinelleSöders-Tyresö10:28:21
398Lukas PetersonIFK Umeå10:29:02
399Jonas MerzGöteborg-Majorna OK10:30:17
400Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF10:31:04
401Erik BlomgrenStora Tuna OK10:31:04
402Kalle BergmanOK Ravinen10:31:30
403Erik Folkesson BlomIFK Mora OK10:31:59
404Anders AxenborgGöteborg-Majorna OK10:33:32
405Peter ÖbergOK Hällen10:34:41
Erik PetterssonOK Linné10:35:02
Alexander NilssonGotlands Bro OK10:35:03
Jörgen OhlinTullinge SK10:35:18
Brent KeyGotlands Bro OK10:35:26
Andreas NikolaussonVisborgs OK10:36:05
Lucas SundbladEksjö SOK10:36:28
Lars Håkan SandvikAttunda OK10:36:57
Albin LillieströmOK Roxen10:37:16
Sixten HillerhagIFK Lidingö SOK10:37:47
Sverre Turter SandvoldNydalens SK10:38:14
Mikael PihelOK Tisaren10:38:16
Pontus PeterssonOK Orion10:38:59
Mikael KristenssonSkåneslättens OL10:39:08
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK10:39:27
Fredrik LindgrenIK Hakarpspojkarna10:39:42
Niklas WraneSöders-Tyresö10:39:42
Håkan CarlssonKFUM Örebro OK10:40:30
Markus LarssonHestra IF10:40:44
Fredrik LevinSvaide Roma SOK10:42:47
Anton NilssonJärla Orientering10:43:18
Andreas LiljegrenGotlands Bro OK10:43:35
Philip VokesScottish Junior Squad10:44:13
Albert AskengrenBergnäsets AIK10:45:55
Olle CarlssonSöders-Tyresö10:47:24
Olof ErikssonOK Linné10:48:30
Calum McLeodScottish Junior Squad10:49:30
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK10:50:30
Ewan McCarthyBadenoch and Strathspey OC10:51:30

D20 Elit

7 420 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
271Tone AlbrektssonOK Ravinen10:03:00
272Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna10:03:45
273Fanny SundbladEksjö SOK10:08:12
274Kristina TedhamreSnättringe SK10:12:55
275Wilma JanssonVänersborgs SK10:15:16
276Moa WestbladOK Ravinen10:18:42
277Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna10:22:21
278Tilda AnderssonOK Ravinen10:23:53
279Elin JarlemarkIFK Lidingö SOK10:23:58
Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK10:24:19
Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK10:31:53
Evelyn WendeliusIFK Lidingö SOK10:33:27
Karolina BjärnlidIFK Lidingö SOK10:34:30
Isabella TapperIFK Lidingö SOK10:35:30

H20 Elit

9 890 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
441Hugo LillieströmOK Roxen10:41:00
442Johan EdenhamnLänna IF10:46:26
443Linus BacklundOK Södertörn10:59:15
444Ludvig WaktelSvaide Roma SOK11:07:38
445Albin AnderssonOK Ravinen11:11:30

D18 Elit

6 110 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
571Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna11:29:00
572Hanna LagerbergOK Södertörn11:29:50
573Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK11:31:55
574Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK11:32:12
575Ella SjöbergTullinge SK11:32:59
576Emilia EngelOK Ravinen11:36:50
577Julia RajanIFK Lidingö SOK11:36:52
578Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna11:37:11
579Eilidh CampbellScottish Junior Squad11:37:19
580Frida HectorSnättringe SK11:39:11
581Anna AnderssonPiteå IF Orienteringsklubb11:39:12
582Erika Källvik LeufvénÅmåls OK11:39:35
583Ebba BerglinOK Orion11:40:33
584Ella AnderssonOK Södertörn11:41:02
585Elin BergOK Ravinen11:41:35
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:42:46
Tilde BacklundOK Södertörn11:44:49
Karoline BjørnerødOK Moss11:45:06
Vendela LönkvistOK Vivill11:48:28
Ylva SandénOK Södertörn11:50:27
Katrina McGouganScottish Junior Squad11:51:04
Kirsty CampbellScottish Junior Squad11:51:35
Clara SpikLeksands OK11:51:44
Ida JohnssonOK Kåre11:54:08
Jura MacMillanScottish Junior Squad11:55:30
Katarina NorrbyOK Södertörn11:56:30
Felicia CedstedtVallentuna-Össeby OL11:57:30
Anna LithellOK Linné11:58:30
Elin DahlVisborgs OK11:59:30
Lovisa WigertzLånghundra IF12:00:30

H18 Elit

6 900 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
321Jesper LidmarSnättringe SK10:26:00
322Duncan RobertsonSvaide Roma SOK10:26:45
323Arvid WesterbergOK Kolmården10:28:39
324Emanuel HerberthsonLinköpings OK10:29:07
325Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb10:30:02
326Leo JohanssonOK Kolmården10:31:51
327Hugo DjurstedtEksjö SOK10:32:19
328Morten Örnhagen JørgensenOK Snab10:34:40
329Mattias KallhaugeSnättringe SK10:34:43
330Johan CallebergSnättringe SK10:36:38
331Mattias HaneOK Tyr10:39:48
332Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK10:40:42
333Victor SadaranganiJärla Orientering10:41:52
334Mattias ÖsterdahlVisborgs OK10:44:38
335Viktor BergLeksands OK10:44:44
Casper HedarOK Tor10:45:17
Gustav PermanOK Tyr10:45:19
Alistair ChapmanScottish Junior Squad10:46:56
John GetliffScottish Junior Squad10:56:30
Albin LindgrenVisborgs OK10:57:30
Alexander SchandlOK Södertörn10:58:30
Fredrik HanssonTäby OK10:59:30
Mattias LevinSvaide Roma SOK11:00:30
Edvin NilssonGotlands Bro OK11:01:30
Felix WilsonScottish Junior Squad11:02:30

D21

7 010 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
361Frida ForsbergOK Ravinen10:30:00
362Sofie LandqvistKöping-Kolsva OK10:33:00
363Sanna BatzSkarpnäcks OL10:33:30
364Emma Pihl SkoogOK Linné10:33:58
365Linnéa JohnssonOK Nackhe10:36:31
366Karin ElghKöping-Kolsva OK10:40:49
367Anna SchmiterlöwHjobygdens OK10:40:54
368Sabina BäckOK Hammaren10:42:00
369Patricia EdgarssonAndrarums IF10:45:05
Frida AnsinSvaide Roma SOK10:46:10
Jennie AxinHagaby GoIF Örebro10:46:36
Malin DahlströmTullinge SK10:52:35
Johanna RagvaldOK Linné10:55:07
Julia DalgrenCentrum OK10:57:38
Linn MöllerVisborgs OK10:58:37
Agnes CarlssonVisborgs OK11:01:30
Ellinor VejlensVisborgs OK11:02:30

H21

9 820 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
541Niklas SundqvistTullinge SK11:10:00
542Christoffer EskilssonTullinge SK11:10:33
543Olof PerssonSvaide Roma SOK11:14:53
544Simen Anthon BjøringsøyNydalens SK11:19:05
545Cristian LarssonKöping-Kolsva OK11:23:12
546Leon HanssonVisborgs OK11:23:39
547Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL11:24:37
548Petter LindbergOK Linné11:25:54
549Johan KärrströmTullinge SK11:28:58
Tomas GunnarssonOK Nackhe11:30:37
Adam HansenSödertälje-Nykvarn OF11:34:18
Simon EngelHässleholms OK11:38:52
Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL11:39:40
Aron DavidssonUddevalla OK11:41:30
Karl LarssonUddevalla OK11:42:30
Anders KallingsVisborgs OK11:43:30
Simon MartinssonOK Klemmingen11:44:30
Karl SöderbärgOK Roslagen11:45:30
Thomas FuruheimIFK Lidingö SOK11:46:30
Hjalmar SköldeforsSvaide Roma SOK11:47:30
Daniel ÖrnIK Hakarpspojkarna11:48:30
David ErikssonHagaby GoIF Örebro11:49:30

D20

5 110 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
311Tine DalgaardKolding OK10:22:00
312Olivia LönkvistOK Vivill10:52:30
313Agnes JonssonDomnarvets GOIF10:53:30

H20

7 590 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Andreas MagnvallOK Södertörn11:00:00
502Seth WimanTäby OK11:28:31
503Christian RedtzerAttunda OK11:31:30

D16

4 530 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
531Emma LingIK Hakarpspojkarna11:28:00
532Elin RindstigSOK Viljan11:32:29
533Lizzie StansfieldScottish Junior Squad11:36:32
534Alice WilsonScottish Junior Squad11:36:32
535Izzy CoxScottish Junior Squad11:38:07
536Clara SamuelssonOK Vivill11:40:12
537Cornelia KrafftLänna IF11:41:55
538Rachel BrownScottish Junior Squad11:42:46
539Klara JohanssonVästvärmlands OK11:43:39
Cornelia KindlundOK Tyr11:46:28
Tuva-Cajsa SpikLeksands OK11:46:52
Tilda BergLeksands OK11:47:22
Lova PermanOK Tyr11:53:46
Alicia SchandlOK Södertörn11:55:30
Maja SandvikAttunda OK11:56:30
Tilde CarlingerSkogsluffarnas OK11:57:30
Malin HanssonTäby OK11:58:30
Pippa CarcasScottish Junior Squad11:59:30
Rona ShearerScottish Junior Squad12:00:30
Amber GrahamScottish Junior Squad12:02:30
Nora LundinSkogsluffarnas OK12:03:30
Amelie RajanIFK Lidingö SOK12:04:30
Isabella JoonsLeksands OK12:05:30
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb12:06:30
Tova JanssonVänersborgs SK12:07:30

H16

5 590 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
241Felix BäckstädeVisborgs OK10:07:00
242Matthew GoochScottish Junior Squad10:07:04
243Peter MolloyScottish Junior Squad10:10:17
244Jakob Gadefors NauHaninge SOK10:13:06
245Albin LindskogOK Ravinen10:14:16
246Christoffer LindgrenOK Kåre10:15:25
247Fredrik HaneOK Tyr10:16:18
248Folke SvangrenGotlands Bro OK10:16:50
249Daniel CampbellScottish Junior Squad10:18:26
Martin RinnbäckOK Ravinen10:20:41
Jens DalgaardKolding OK10:21:35
Sigurd Saxe SandvikHalden SK10:22:25
Louis MacMillanScottish Junior Squad10:24:04
Johan BergiusVisborgs OK10:24:24
Alfons PetersonOK Denseln10:25:21
Erik LingIK Hakarpspojkarna10:28:18
Hugo UnossonKalmar OK10:28:39
Teodor ÄlvegranVästerås SOK10:36:40
Adam ÖsterdahlVisborgs OK10:38:30
Oskar NilssonJärfälla OK10:39:30
Oskar JonssonDomnarvets GOIF10:40:30
Andreas TörnkvistOK Denseln10:41:30
David StrömbäckOK Denseln10:42:30
Albin JohanssonSkogsluffarnas OK10:43:30

D16 Kort

3 870 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofia LindhagenIFK Enskede10:25
Clara HöglindIFK Enskede10:27

D14

4 100 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
191Hanna ÖbergGamleby OK10:01:00
192Tove ValleriusGamleby OK10:05:43
193Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna10:05:53
194Sandra LingIK Hakarpspojkarna10:06:43
195Tova RangertIK Hakarpspojkarna10:10:03
196Klara BäckstädeVisborgs OK10:11:38
197Hannah KinghamScottish Junior Squad10:14:37
198Natalie GardelinGotlands Bro OK10:16:38
199Ebba AnderssonSundsvalls OK10:17:20
Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK10:24:13
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL10:30:17
Julia WesthMullsjö SOK10:31:30
Olivia EngelOK Ravinen10:32:30
Sanna RinnbäckOK Ravinen10:33:30
Emelie RökenTäby OK10:34:30
Angelina ÄlvegranVästerås SOK10:35:30
Emma RindstigSOK Viljan10:36:30
Ellen PelanderOK Djerf10:37:30
Anna CoxScottish Junior Squad10:38:30
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK10:39:30

H14

4 100 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
421Joel GoochScottish Junior Squad11:02:00
422Hugo LindskogOK Ravinen11:02:49
423Axel GidlundOK Linné11:03:34
424Elias WesterberghRasbo IK11:04:00
425Ewan MusgraveScottish Junior Squad11:05:22
426Peder PerssonGotlands Bro OK11:07:43
427Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK11:08:27
428Elis PetersonOK Denseln11:08:47
429Jamie GoddardScottish Junior Squad11:09:06
Johan FochsenWaxholms OK11:09:25
Niels DalgaardKolding OK11:09:57
Axel AaldeNydalens SK11:10:50
Alfred BjørnerødOK Moss11:11:55
Justus ArenanderSkarpnäcks OL11:13:54
Dante RangertKungälvs OK11:14:22
Herman FunkquistIF Hansa-Hoburg11:15:06
David WestfältGotlands Bro OK11:19:28
Albin Lindh SporreVisborgs OK11:21:23
Linus ForsbergOK Ravinen11:21:43
Niklas ErlandssonOK Södertörn11:22:50
Axel BalckTäby OK11:23:11
Simon StridhSkogsluffarnas OK11:23:11
Vilgot KempeOK Denseln11:25:51
Melker GardbyTumba-Mälarhöjden OK11:26:37
Pontus HedinTolered-Utby Ol-klubb11:28:51
Albin SamuelssonOK Vivill11:29:32
John KinnanderMatteus SI11:31:32
Axel RystedtSödertälje-Nykvarn OF11:32:03
Rasmus KarlssonOK Denseln11:32:21
Malte AlbinssonOK Österåker11:33:30
Simon WesthMullsjö SOK11:34:30
Melker CarlingerSkogsluffarnas OK11:35:30
Rasmus HedarOK Tor11:36:30
Nils PetterssonOK Kåre11:37:30
David RyderåsWaxholms OK11:38:30
Kasper VemdalMullsjö SOK11:39:30
Ludwig AnderssonAndrarums IF11:40:30
Alexander DybergIFK Lidingö SOK11:41:30
Edvard PetterssonGotlands Bro OK11:42:30
Axel FribergerJärla Orientering11:43:30
Edvin ForsbergOK Ravinen11:44:30
Finlay RaynorScottish Junior Squad11:45:30

D14 Kort

2 680 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alma PetterssonGotlands Bro OK10:04
Tilda LindholmSkogsluffarnas OK10:06
Meja LundinSvaide Roma SOK10:08

H14 Kort

2 680 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alexander MagnvallOK Södertörn10:00

D12

2 680 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linnéa WestlinValbo AIF10:13
Ida WestfältGotlands Bro OK10:14
Jennie LidénOK Landehof10:16
Irma WesthMullsjö SOK10:17
Emmy RoosIF Thor10:18
Alma HallstenTäby OK10:19
Signe BacklundGävle OK10:20
Elin TheanderHaninge SOK10:21
Pauline HaglundIFK Hedemora OK10:22
Emelie HolmströmTäby OK10:23
Moa VemdalMullsjö SOK10:24
Isabelle AndreiOK Linné10:25
Felice GardelinGotlands Bro OK10:26
Stella ÄlvegranVästerås SOK10:27
Ulrika PerssonGotlands Bro OK10:28
Ellen AnelandOK Ravinen10:29
Elin LidénOK Landehof10:30
Moa GlanshedHaninge SOK10:31
Maja NymanVänersborgs SK10:32
Alice RökenTäby OK10:33

H12

2 680 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Samuel JakobssonOK Skogshjortarna10:38
Noel HellbergSundbybergs IK10:39
Gustav LübckeOK Ravinen10:40
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:41
Neo CederqvistVisborgs OK10:42
Ivar WikströmOK Tyr10:43
Svante SandvikAttunda OK10:44
Simon TrossingTäby OK10:45
Hampus GlanshedHaninge SOK10:46
Carl ÖbergGamleby OK10:47
Gustav NetzJärla Orientering10:48
Nils JohanssonVästvärmlands OK10:49
Oscar KoertgeVisborgs OK10:50
Edvin TögenmarkOK Linné10:51
Elias SamuelssonOK Vivill10:52
Hugo BraamOK Denseln10:53
Gustav GranqvistFK Göingarna10:54
Emil LingIK Hakarpspojkarna10:55
Eddie KarlssonOK Vilse 8710:56
Jens FochsenWaxholms OK10:57
Edvard PelanderOK Djerf10:58
Sverre Karenus SandvikHalden SK10:59
Alex AnderssonSundsvalls OK11:00
Arvid MyrbergerTullinge SK11:01
Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK11:02
Gustav MyrbergerTullinge SK11:03
Petter FochsenWaxholms OK11:04
Albin GranqvistFK Göingarna11:05
Olof LevinSvaide Roma SOK11:06
Alvin LönkvistOK Vivill11:07
Ruben ArenanderSkarpnäcks OL11:08
Ture JohanssonSkogsluffarnas OK11:09
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11:10
Tor NylundOK Linné11:11
Linus NybergJärla Orientering11:12
Wilmer KempeOK Denseln11:13
Joakim GustafssonGotlands Bro OK11:14

D12 Kort

2 470 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Julia PetterssonJärfälla OK10:01
Embla SternöTolered-Utby Ol-klubb10:03
Joline PetriOK Djerf10:05
Alma CarlssonKFUM Örebro OK10:07

D10

2 470 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alma WestlinValbo AIF10:13
Lovisa PihelOK Tisaren10:15
Julia HolmströmTäby OK10:17
Ida PetterssonJärfälla OK10:19
Iris BergkvistOK Renen10:21
Alice HellbergSundbybergs IK10:23
Signe AlbinssonOK Österåker10:25
Ida RökenTäby OK10:27
Lova BraamOK Denseln10:29
Irma JarlemarkIFK Lidingö SOK10:31
Greta SandvikAttunda OK10:33
Stella Näsman LandhSundbybergs IK10:35

H10

2 470 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl SundkvistKatrineholms OK10:41
Ture CarlssonKFUM Örebro OK10:43
Arvid TögenmarkOK Linné10:45
Jonatan HaglundIFK Hedemora OK10:47
Alrik WikströmOK Tyr10:49
Alfons WesterberghRasbo IK10:51
Arvid KarlssonTjällmo-Godegårds OK10:53
Ture LindskogOK Ravinen10:57
Elias TrossingTäby OK10:59
Enar LöfstedtGotlands Bro OK11:01
Adam UllbergSvaide Roma SOK11:03
Edwin SäkerHagaby GoIF Örebro11:05
Emil DalgaardKolding OK11:07
Gustav HellminVisborgs OK11:10
Erik BalckTäby OK11:11
Hannes PetersonOK Denseln11:13
Eskil MyrbergerTullinge SK11:15
Johan DalgaardKolding OK11:17
Sindre FurlandSandefjord OK11:19
Max BoströmJärfälla OK11:21
Viggo LindgrenOK Kåre11:23

D35

6 200 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
411Linda SjögrenKamrat och IF KIF10:45:00
412Karin LundbergTullinge SK10:47:43
413Emma TarandiIFK Lidingö SOK10:49:09
414Marielle LarssonOK Södertörn10:51:56
415Marie OhlinOK Linné10:54:15
416Ida Pihl SkogOK Linné10:56:49
417Lisa Åberg SamorTjällmo-Godegårds OK11:00:08
418Christina GustavssonSvaide Roma SOK11:03:28
419Emma LundberghKamrat och IF KIF11:05:21
Caroline WestbomOK Österåker11:05:37
Lena KaskOK Linné11:06:54
Emma SjölanderTrosabygdens OK11:07:33
Linnea LarssonUddevalla OK11:07:57
Lina LindbergBackwoods Orienteering Klub11:08:11
Anna KempeOK Denseln11:09:19
Lina AllmungsIF Hansa-Hoburg11:09:22
Sofie WiklundTjällmo-Godegårds OK11:10:07
Emma KarlssonOK Denseln11:12:02
Angelica WikströmOK Tyr11:12:28
Sara EverdingIK Ymer11:12:30
Elin BakSkogsluffarnas OK11:15:26
Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg11:16:30
Karin GreenKalmar OK11:17:30
Åsa BraamOK Denseln11:18:30
Annika BengtssonSöders-Tyresö11:19:30
Sara NorlingOK Denseln11:20:30
Anna FuruheimIFK Lidingö SOK11:21:30
Lene Moe BlomNydalens SK11:22:30
Emma MartinelleSöders-Tyresö11:23:30

H35

8 220 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Fredrik LarssonOK Södertörn10:17:00
302Hans Olof AmblieIFK Lidingö SOK10:17:32
303Daniel BlomNydalens SK10:18:16
304Arvid SundkvistKatrineholms OK10:22:01
305Martin Holth JohannessenKamrat och IF KIF10:26:56
306Jon PeterssonIK Hakarpspojkarna10:27:53
307Jon LindmarkCentrum OK10:29:13
308Stefan WahlgrenVisborgs OK10:33:42
309Johan MickelåkerAndrarums IF10:46:03
Olov TallqvistTimrå SOK10:47:30
Jonas BraamOK Denseln10:48:30

D40

5 150 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
291Jenny WesterberghRasbo IK10:21:00
292Karolina HellbergSundbybergs IK10:21:21
293Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK10:22:36
294Eva HallstenTäby OK10:24:34
295Malin LindskogOK Ravinen10:26:23
296Karin JohnssonOK Kåre10:27:15
297Linda LönnebergTäby OK10:29:34
298Annika WesthMullsjö SOK10:33:22
299Ulrika ForsbergOK Ravinen10:40:23
Johanna PetersonOK Denseln10:40:27
Ylva FornanderVästerbergslagens OL10:41:02
Hanna RangertKungälvs OK10:41:22
Boel RystedtSödertälje-Nykvarn OF10:44:58
Jessica HolstHjobygdens OK10:48:50
Cecilia StrömbäckOK Denseln10:51:30
Anna BäckstädeVisborgs OK10:52:30
Lene SandvikHalden SK10:53:30
Katja KinnunenTäby OK10:54:30
Linda SternöTolered-Utby Ol-klubb10:55:30
Sandra AndreiOK Linné10:56:30
Lena WesterlundOK Djerf10:57:30

H40

7 720 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
561Robert WallsténSnättringe SK11:27:00
562Martin LindskogOK Ravinen11:31:21
563Fredrik NormanLjusdals OK11:38:37
564Per KempeOK Denseln11:39:12
565Magnus HärwellAndrarums IF11:39:25
566Håkan SamorTjällmo-Godegårds OK11:41:34
567Johan KällsandLinköpings OK11:44:07
568Patrik JohnssonOK Kåre11:44:31
569Henrik PetersonOK Denseln11:44:56
Anders KnutssonLinköpings OK11:46:20
Anders DalgaardKolding OK11:46:41
Ove OksvoldCentrum OK11:48:00
Anders PelanderOK Djerf11:48:43
Johan LidénOK Landehof11:48:59
Martin TrossingTäby OK11:51:29
Thomas TörnkvistKöping-Kolsva OK11:54:30
Markus HenrikssonLinköpings OK11:55:30
Daniel SeestrandVisborgs OK11:56:30
Johan AxelssonOK Älme11:57:30
Patrick EricsonMullsjö SOK11:58:30
Martin LidénOK Landehof11:59:30
Martin TerryIFK Lidingö SOK12:00:30
David AronssonLunds OK12:01:30
Niclas KinnanderMatteus SI12:02:30
Patrik SamuelssonOK Linné12:03:30
Mattias WallinLunds OK12:04:30

D45

4 720 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
511Annika IvarssonLinköpings OK11:19:00
512Kristina AnelandOK Ravinen11:19:24
513Jenny BergOK Ravinen11:24:05
514Nina BjersanderSvaide Roma SOK11:26:38
515Jeanette EnckellSödertälje-Nykvarn OF11:26:39
516Jenny NymanVänersborgs SK11:27:03
517Jessica SjöbergTullinge SK11:28:35
518Susanna DjurstedtEksjö SOK11:29:27
519Annica CrispinOK Denseln11:31:39
Ewa AlbrektssonOK Ravinen11:33:38
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK11:34:19
Josefine NordströmOK Triangeln11:34:46
Anna HaneOK Tyr11:34:52
Eva NygrenOK Ravinen11:35:06
Tina Näsman LandhSundbybergs IK11:35:21
Helena RangertIK Hakarpspojkarna11:35:28
Martina KarlssonOK Vilse 8711:38:04
Camilla EngelOK Ravinen11:38:30
Mariann ArvesenSandefjord OK11:40:54
Ingjerd SommerstadKongsberg OL11:41:31
Pernilla MellinSvaide Roma SOK11:44:25
Ylva LorentssonOK Kåre11:45:50
Sofia WesterbergOK Kolmården11:46:23
Maria LillieströmOK Roxen11:49:30
Hillevi EkstrandVästerbergslagens OL11:50:30
Kerstin FrænellSundsvalls OK11:51:30
Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OK11:52:30
Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK11:53:30
Jenny KoertgeVisborgs OK11:54:30
Lena AnderssonSundsvalls OK11:55:30
Camilla DalgaardKolding OK11:56:30
Susanne GranGamleby OK11:57:30
Marina DickforsDalaportens OL11:58:30
Cecilia FochsenWaxholms OK11:59:30

H45

6 880 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
261Tore SandvikHalden SK10:09:00
262Johan NäsmanTäby OK10:17:26
263Niklas HenrikssonAttunda OK10:17:50
264Patrik RönnbäckVisborgs OK10:22:33
265Lars SjöbergTullinge SK10:22:52
266Patrik AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:23:07
267Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK10:24:45
268Magnus GranqvistFK Göingarna10:24:49
269Lasse ForsbergOK Ravinen10:24:52
Niklas HermanssonIF Hansa-Hoburg10:24:53
Mattias CarlsteinIFK Lidingö SOK10:24:57
Anders LingIK Hakarpspojkarna10:24:58
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK10:29:31
Jonas HolmgrenVästerbergslagens OL10:30:26
Erik KarlssonTjällmo-Godegårds OK10:32:00
Erik KropfCentrum OK10:33:26
Espen RøsteKongsberg OL10:33:45
Anders KällTumba-Mälarhöjden OK10:33:56
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL10:36:25
Andreas KrafftLänna IF10:37:15
Max TholénOK Skogshjortarna10:37:29
Johan WesterberghRasbo IK10:39:27
Sturle FurlandSandefjord OK10:40:30
Torbjörn AnderssonSundsvalls OK10:41:30
Anders IngemarssonHestra IF10:42:30
Per Olav AndersenHalden SK10:43:30
Torbjörn LönkvistOK Vivill10:44:30
Trond BjergeTistedalen Friluftslag10:45:30
Atakilte BeyeneOK Gränsen10:46:30
Robert HjelmVimmerby OK10:47:30
Fredrik KarlssonNybro OK10:48:30
Anders EklundSvaide Roma SOK10:49:30
Fredric HöglindIFK Enskede10:50:30
Johan PetriOK Djerf10:51:30
Håkan JanssonVänersborgs SK10:52:30
Stefan PerssonVisborgs OK10:53:30
Tomas EklundSkogsluffarnas OK10:54:30
Ola SamuelssonOK Vivill10:55:30
Ulf IsakssonHässleby SOK10:56:30
Torkel SkogmanSkogsluffarnas OK10:57:30
Christer ÖbergGamleby OK10:58:30
Tomas AlbinssonOK Österåker10:59:30

D50

4 230 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
211Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna10:02:00
212Elisabet EnmarkGävle OK10:06:21
213Christin SöderqvistOK Ravinen10:12:58
214Anne-Kristin KvammeRingerike OL10:14:47
215Ingela ThoressonAndrarums IF10:17:02
216Anna EkSödertälje-Nykvarn OF10:18:27
217Susanne AnderssonPiteå IF Orienteringsklubb10:19:26
218Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL10:19:43
219Anna LarssonSöders-Tyresö10:19:45
Annica TholénOK Skogshjortarna10:20:35
Åsa SpikLeksands OK10:21:00
Marianne NjåsteinIL Tyrving10:21:33
Helena LindmanOK Gränsen10:21:52
Sissel SkovlyRingerike OL10:21:53
Marie HäggstrandSödertälje-Nykvarn OF10:28:54
Eirin MathiesenRingerike OL10:30:04
Gunnel SvenssonOK Tranan10:32:30
Anna AlbinssonIFK Mora OK10:33:30
Evonne StrandOK Linné10:34:30
Åsa BergströmTäby OK10:35:30
Anette ThoressonAndrarums IF10:36:30
Anna-Lena JacobssonDegerfors OK10:37:30
Annika ÖsterdahlVisborgs OK10:38:30
Camilla ÄlvegranVästerås SOK10:39:30
Erika CarlingerSkogsluffarnas OK10:40:30
Helen AhlstrandOK Vivill10:41:30
Anette ArksandVallentuna-Össeby OL10:42:30
Anna OlssonIF Thor10:43:30
Annette WigertzLånghundra IF10:44:30
Helena SvenssonFK Boken10:45:30
Ingrid PaulssonSkogsluffarnas OK10:46:30
Annika EngelHässleholms OK10:47:30
Charlotta GibergHellas Orientering10:48:30
Helena AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:49:30

H50

6 220 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
521Hans SundqvistTullinge SK11:21:00
522Ulf JanssonOK Triangeln11:21:09
523Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK11:23:54
524Per NilssonJärfälla OK11:23:54
525Anders LillieströmOK Roxen11:24:50
526Pär TögenmarkOK Linné11:27:17
527Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK11:27:35
528Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK11:27:53
529Jan CarlssonSöders-Tyresö11:29:43
Lars OlssonOK Linné11:31:40
Tore BjørnerødOK Moss11:32:48
Magnus RajanIFK Lidingö SOK11:33:02
Per KällvikÅmåls OK11:33:28
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL11:33:34
Thomas RoosIF Thor11:33:45
Johan JacobssonOK Orion11:33:50
Mikael WesterbergOK Kolmården11:34:26
Urban LarssonSödertälje-Nykvarn OF11:34:29
Anders ÄlvegranVästerås SOK11:34:34
Gustaf SameliusVisborgs OK11:34:41
Stefan HenrikssonIFK Enskede11:34:55
Jan StridhSkogsluffarnas OK11:37:55
Tomas NilssonHässleholms OK11:38:04
Bo StrandOK Linné11:40:27
Lars JacobssonDegerfors OK11:40:33
Hans ÄlvegranAvesta OK11:40:58
Ove RinnbäckOK Ravinen11:41:02
Anders LevinSvaide Roma SOK11:44:11
Erik BerggrenTullinge SK11:45:18
Douglas LundinSkogsluffarnas OK11:50:48
Tomas GlanshedHaninge SOK11:52:30
Johan BalckTäby OK11:53:30
Jörgen PerssonTumba-Mälarhöjden OK11:54:30
Max CarcasScottish Junior Squad11:55:30
Jörgen TheanderHaninge SOK11:56:30
Tomas BäckTrosabygdens OK11:57:30
Per BrinkenbergSkogsluffarnas OK11:58:30
Bjarne JohanssonSkogsluffarnas OK11:59:30
Göran ModinBromma-Vällingby SOK12:00:30
Tommy JohanssonStångenäs AIS12:01:30
Stefan WångbergOK Ravinen12:02:30
Peter AlbrektssonOK Ravinen12:03:30

D55

4 300 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
281Kristina BergstrandSöders-Tyresö10:19:00
282Marie MalmborgSöders-Tyresö10:28:09
283Ann NilssonMarkaryds FK10:28:54
284Annika SvenssonSolna OK10:31:23
285Ann-Marie AnderssonTenhults SOK10:37:42
286Britt-Marie ErikssonGävle OK10:37:54
287Sussie BjörkmanDalaportens OL10:40:54
288Gunilla KallhaugeSnättringe SK10:49:30
289Agneta KarlssonRånäs OK10:50:30
Marita FilipssonMarkaryds FK10:51:30
Karin SöderbärgOK Roslagen10:52:30
Unn Disch KihleRingerike OL10:53:30
Anki HallströmSvaide Roma SOK10:54:30
Anna GöhlmanIL Tyrving10:55:30
Carina PerssonTumba-Mälarhöjden OK10:56:30
Siw SolstadIL Tyrving10:57:30
Anna WesterberghRasbo IK10:58:30

H55

5 660 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
551Pär WestbladOK Ravinen11:32:00
552Kent BergmanOK Ravinen11:37:05
553Anders EnmarkGävle OK11:37:30
554Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna11:37:42
555Anders KretzOK Ravinen11:38:36
556Per KallhaugeSnättringe SK11:39:03
557Kristian KihleRingerike OL11:39:14
558Lennart MalmbergSvaide Roma SOK11:40:34
559Per WallinSvaide Roma SOK11:41:23
Esbjörn Eriksson LångströmAttunda OK11:41:27
Olof FrænellSundsvalls OK11:42:16
Johan PalmgrenTäby OK11:42:21
Björn AlbinssonIFK Mora OK11:44:51
Matts AnderssonOK Ravinen11:46:37
Per WinteråsVästerbergslagens OL11:46:41
Jonas NylundCentrum OK11:48:46
Christer MannfolkUlricehamns OK11:49:12
Magnus AxelssonSträngnäs-Malmby OL11:49:38
Klas ThybeckLindebygdens OK11:50:29
Lars Didrik FjeldstadRingerike OL11:51:00
Göran KarlssonOK Hällen11:53:00
Egil EideIL Tyrving11:54:21
Anders SöderbärgOK Roslagen11:56:21
Jan NylundOK Linné11:57:06
Leif SandahlOK Tyr11:58:30
Lars-Erik FiskumIL Tyrving11:59:30
Lars HallabroHässleholms OK12:00:30
Sven WigertzLånghundra IF12:01:30
Lars-Åke DickforsDalaportens OL12:02:30
Pär DahlströmTullinge SK12:03:30
Per KretzOK Ravinen12:04:30
Are NjåsteinIL Tyrving12:05:30
Torbjörn SköldeforsSvaide Roma SOK12:06:30
Göran HanssonTäby OK12:07:30
Erik BengtssonSala OK12:08:30
Per-Olof SvenssonLänna IF12:09:30
Anders WinaldHellas Orientering12:10:30
Anders ÅbergSkåneslättens OL12:11:30
Reino ÖrnMarkaryds FK12:12:30
Göran StuhlhoferOK Landehof12:13:30
David OxenstiernaHudson Valley Orienteering12:14:30

D60

3 930 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
431Anne-Marie KarlssonSvaide Roma SOK10:57:00
432Pia-Lena PutkonenTullinge SK10:58:03
433Anne-Chr SchunnessonAttunda OK10:59:12
434Eva BlomgrenHagaby GoIF Örebro10:59:25
435Inga-Britt PetterssonSala OK10:59:42
436Riggan FrändénJärla Orientering11:05:29
437Susanne DittmerIK Hakarpspojkarna11:06:16
438Ulla WesterlundTäby OK11:08:28
439Marie SvernestamLinköpings OK11:09:38
Elisabeth BybergerSolna OK11:10:13
Annika FrantzStigmännen Karlshamns OK11:10:17
Lena NyströmVisborgs OK11:10:35
Ann LeesmentMälarö SOK11:27:30
Ulla RagnarssonMarkbygdens OK11:28:30
Pia De BatsOK Amne11:29:30
Maggan TärnblomSöders-Tyresö11:30:30

H60

5 200 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
471Mats LundbergDalaportens OL11:13:00
472Jan GottfridssonNorbergs OK11:13:50
473Arne BackOK Södertörn11:15:28
474Kurt SvenssonIK Hakarpspojkarna11:16:59
475Lars OhlinRånäs OK11:18:52
476Hans TarandiIFK Lidingö SOK11:25:18
477Frode LøsetRingerike OL11:25:31
478Kjell BomanSöderhamns OK11:25:54
479Anders ÖbergIFK Mora OK11:26:22
Rolf KarlssonJärla Orientering11:27:16
Torbjörn LöfvingMullsjö SOK11:30:01
Mats LandquistKöping-Kolsva OK11:32:49
Pierre KarlssonOK Alehof11:32:55
Per LindgrenIK Hakarpspojkarna11:35:35
Gunnar HallströmVisborgs OK11:37:09
Hans-Olof CarlsénHagaby GoIF Örebro11:37:53
Per Gunnar DahlRingerike OL11:39:39
Carl-Erik BerglövFagersta OK11:40:10
Stefan BlomgrenHagaby GoIF Örebro11:43:30
Torbjörn ErikssonOK Linné11:44:30
Kjell GustafssonOK Järnbärarna11:45:30
Tommy RoosFalköpings AIK OK11:46:30
Lars-Olof LarssonTäby OK11:47:30
Anders LavforsCentrum OK11:48:30
Johan KarlstenSolna OK11:49:30
Christofer MartinssonOK Klemmingen11:50:30
Stefan PerssonSödertälje-Nykvarn OF11:51:30

D65

3 580 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
341Inger OnsbringEskilstuna OL10:34:00
342Ing-Marie BackOK Södertörn10:35:57
343Gunlis LarssonOK Enen10:36:14
344Lena JansonArboga OK10:41:07
345Ingrid SjölanderOK Rodhen10:43:06
346Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg10:50:44
347Lena StenbergIFK Umeå10:53:08
348Ulla ClevnertSpårvägens OK10:53:58
349Gerd Uppsäll-LarssonHagaby GoIF Örebro10:55:11
Gun JanssonSala OK10:55:14
Annica Lindell LangVästerbergslagens OL10:59:16
Brita AugustssonVisborgs OK11:04:30
Christina NilssonAndrarums IF11:05:30
Lena LindgrenOK Järnbärarna11:06:30
Gertie OdelbergIK Ymer11:07:30
Miriam NorénIK Uven11:08:30
Maj-Britt GardeliusIF Hansa-Hoburg11:09:30

H65

4 450 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Hans-Erik LangVästerbergslagens OL10:00:00
202Hans OhlinRånäs OK10:06:38
203Lennart GustafssonJönköpings OK10:07:54
204Mikael TarandiIFK Lidingö SOK10:08:15
205Robert LarssonHagaby GoIF Örebro10:08:27
206Mats  V. ErikssonHagaby GoIF Örebro10:08:53
207Anders KarlssonTullinge SK10:10:18
208Olle BlomgrenOK Södertörn10:10:42
209Stanley MattssonIK Uven10:11:25
Anders JohanssonSol Tranås10:13:00
Ove ÅbergStorviks IF10:13:30
Carl-Arne MalmbergVallentuna-Össeby OL10:14:31
Bo MagnussonVisborgs OK10:14:43
Mats SandewallUmeå OK10:18:52
Anders ErikssonVallentuna-Össeby OL10:20:04
Lennart AnderssonGöteborgs SK10:21:11
Kenneth LarssonOK Enen10:21:44
Lennart SvernestamLinköpings OK10:22:59
Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF10:24:42
Leif Erik KarlssonRånäs OK10:25:17
Måns ÖhmanVisborgs OK10:27:08
Yngve PetterssonLinköpings OK10:28:15
Fredrik OdelbergIK Ymer10:29:57
Torbjörn OlssonGöteborg-Majorna OK10:31:30
Tommy SjölanderOK Rodhen10:32:30
Jan Olof FermFK Göingarna10:33:30
Christer JanssonHagaby GoIF Örebro10:34:30
Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg10:36:30

D70

2 910 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451Inga JohanssonNyköpings OK11:09:00
452Ing-Marie BergmanVisborgs OK11:19:25
453Agneta Pihl SkoogEnköpings AIF11:21:26
454Ingrid EnekvistVisborgs OK11:21:50
455Maud MossbergOK Järnbärarna11:23:11
456Inger JanssonNynäshamns OK11:32:36
457Eva LindgrenLinköpings OK11:34:49
458Gunnel FranssonVisborgs OK11:36:43
459Ingrid DanielssonVisborgs OK11:39:30
Barbro CarlssonAlfta-Ösa OK11:40:30
Birgitta NorlinRimbo SOK11:41:30
Inga-Lill PetterssonLinköpings OK11:42:30
Edla FornanderVästerbergslagens OL11:43:30
Linnéa HallOK Amne11:44:30
Gunilla Hvatz-LarssonHagaby GoIF Örebro11:45:30
Solbritt GustafssonOK Virdarna11:46:30
Inger GreenSjövalla FK11:47:30
Siv JohanssonVisborgs OK11:48:30
Eva LannfeltOK Skogshjortarna11:49:30
Kerstin RosengrenAttunda OK11:50:30

H70

4 230 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
461Roger DanielssonLinköpings OK11:11:00
462Tommie OlssonVisborgs OK11:13:34
463Håkan MossbergOK Järnbärarna11:16:05
464Kenneth JanssonSala OK11:17:07
465Roland AlsénOK Roxen11:18:30
466Kurt Håkan AnderssonOK Tor11:20:08
467Kent EkdahlEmmaboda Verda OK11:21:21
468Jan BojlingSolna OK11:26:58
469Jerker EnekvistIF Hansa-Hoburg11:28:39
Jan BrolundSödertälje-Nykvarn OF11:29:09
Berndt StenbergIFK Umeå11:29:54
Stig TörnkvistKöping-Kolsva OK11:31:00
Staffan DittmerIK Hakarpspojkarna11:32:01
Henry WestmanSala OK11:32:57
John ÖstlundSundbybergs IK11:32:57
Göran FredrikssonMålilla OK11:34:04
Ulf SvedestamEskilstuna OL11:34:58
Lennart LindgrenOK Järnbärarna11:38:52
Staffan StålbergOckelbo OK11:41:30
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK11:42:30
Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo11:43:30
Reits HallOK Amne11:44:30
Ingemar JohnssonOK Södertörn11:45:30
Leif AnderssonVisborgs OK11:46:30
Claes AnderssonSnättringe SK11:47:30
Bengtåke AnderssonOK Amne11:48:30
Sven-Erik CarlssonAlfta-Ösa OK11:49:30
Sven PihlEnköpings AIF11:50:30
Olle GardellVisborgs OK11:51:30
Bertil HolmgrenGävle OK11:52:30
Åke BorgerAnkarsrums OK11:53:30

D75

2 860 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
231Gunilla HäggstrandTumba-Mälarhöjden OK10:08:00
232Kerstin BengtssonMotala AIF OL10:11:05
233Ann-Mari FehrnströmEnebybergs IF10:25:49
234Christina LarssonSöders-Tyresö10:27:59
235Inger LundSala OK10:35:28
236Siv AnderssonKungsgårdens SK10:38:30
237Monica LindgrenLinköpings OK10:39:30
238Lena JacobssonVisborgs OK10:40:30
239Anita ErikssonGränna-Bygdens OK10:41:30
Sonja PernebyTullinge SK10:42:30

H75

3 580 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
251Lars JohanssonOK Skogshjortarna10:10:00
252Svenerik JohanssonVisby IF Gute SOK10:14:35
253Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna10:15:04
254Sören JohanssonSala OK10:21:31
255Stellan FehrnströmEnebybergs IF10:24:03
256Thord RådbergOK Roslagen10:27:07
257Bo HanssonArboga OK10:33:22
258Sven-Olov NorlinRimbo SOK10:34:00
259Torsten DalströmKvarnsvedens GOIF OK10:34:27
Bengt KarlssonLinköpings AIK10:34:59
Rolf MalmrosVisborgs OK10:37:28
Stig ÖstKorsnäs IF OK10:40:30
Stig LarssonHagaby GoIF Örebro10:41:30
Enar PerssonOckelbo OK10:42:30
Anders WinellTumba-Mälarhöjden OK10:43:30
Sture NilssonStockholmspolisens IF OF10:44:30
Claes GreenSjövalla FK10:45:30
Bo HedlundIFK Enskede10:46:30
Bo OrtmanVandrarringen10:47:30
Roland JohanssonVisborgs OK10:48:30
P-O SandquistGävle OK10:49:30
Gunnar BrystHjobygdens OK10:50:30
Hans L AnderssonVästerbergslagens OL10:51:30
Leo LövdahlVisby IF Gute SOK10:52:30
Anders JohanssonNyköpings OK10:53:30
Allan OlofssonSvaide Roma SOK10:54:30

D80

2 560 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
381Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna10:46:00
382Gudrun ThigerLinköpings AIK10:58:51
383Britt LarssonVästerås SOK11:07:13
384Inger Daniels-ÖstKorsnäs IF OK11:16:30
385Gudrun SmedsSK Trim/Virsbo11:17:30

H80

2 910 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
371Björn EkblomSkogsluffarnas OK10:48:00
372Per LarssonJönköpings OK10:54:40
373Bjarne ErlandssonHammarby IF OF10:57:24
374Stig BengtssonMotala AIF OL11:09:02
375Folke LindgrenVisborgs OK11:18:30
376Mats ErikssonSala OK11:19:30
377Bo LöwegrenVästerås SOK11:20:30
378Jan JesslénVisby IF Gute SOK11:21:30

D85

2 160 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
351Ulla-Britta HallJärla Orientering10:39

H85

2 560 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
221Alf LundkvistOK Tor10:04:00
222Jörgen AxelssonIF Thor10:34:30

Inskolning

2 040 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lotta SjölanderTrosabygdens OK09:30:00
Eira HäggblomKlubblös09:31:13
Alfons MickelåkerAndrarums IF09:37:17
Fritiof HärwellAndrarums IF09:37:29
Hjalmar HärwellAndrarums IF09:37:30
Erik TheanderHaninge SOK09:42:07
Astrid SamorTjällmo-Godegårds OK09:45:41
Tyra WiklundTjällmo-Godegårds OK09:45:47
Stig WilsonLunds OK09:49:09
Linnea AhlkvistKlubblös09:59:50
Sixten RauseusKlubblös09:59:52
Emilia AhlkvistKlubblös10:04:03
Elsa HollstHjobygdens OK10:05:10
Simon Amblie TarandiIFK Lidingö SOK10:08:27
Leah FuruheimIFK Lidingö SOK10:08:28
Liv ErikssonKatrineholms OK10:09:09
Ingalisa ÖbergOK Hällen10:09:22
Björn SjölanderTrosabygdens OK10:09:31
Signe MartinelleSöders-Tyresö10:17:55
Stina MartinelleSöders-Tyresö10:18:42
Vidar HanningOK Löftan10:24:02
Eve LloydBackwoods Orienteering Klub10:35:35
Selma KaskOK Linné10:40:26
Selma ElghKöping-Kolsva OK10:49:07
Nikki KorsbergSöders-Tyresö10:50:52
Arthur HöögUddevalla OK11:23:36
Knut DavidssonUddevalla OK11:23:42
Vitus StengårdKlubblös11:45:37
Bruno StengårdKlubblös11:45:38

U1

2 040 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lukas TarandiIFK Lidingö SOK09:26:14
Julia BoströmOK Linné09:26:40
Agnes BoströmOK Linné09:26:41
Signe LindelavOK Roslagen09:30:00
Isak NetzJärla Orientering09:30:00
Joel WesterberghRasbo IK09:35:01
Agnes LübckeOK Ravinen09:39:34
Hugo GranqvistFK Göingarna09:49:51
Arvid BomanLinköpings OK09:51:16
Wilmer AxenborgGöteborg-Majorna OK09:51:55
Ludvig AxenborgGöteborg-Majorna OK09:51:56
Isak Westbom LampinenSödertälje Nykvarn09:52:29
Gustaf BomanLinköpings OK09:53:08
Vera WesthMullsjö SOK09:53:23
Alfred EklundSkogsluffarnas OK09:59:58
Noah SamuelssonOK Linné10:01:28
Agnes NäsmanKlubblös10:03:45
Elsa NäsmanKlubblös10:03:46
Cornelia Näsman LandhSundbybergs IK10:03:48
Lin PelanderOK Djerf10:05:26
Sixten RuthIK Jarl Rättvik10:05:53
Stina AlexanderssonOK Denseln10:10:51
Emmy KempeOK Denseln10:10:58
Inez HellbergOK Södertörn10:14:03
Erik KällTumba-Mälarhöjden OK10:16:15
Henry GrundellKlubblös10:20:14
Lisen BacklundGävle OK10:20:59
Nore BacklundGävle OK10:21:00
Ella HallstenTäby OK10:22:48
Ida HellbergSundbybergs IK10:22:50
Saga HellbergSundbybergs IK10:22:51
Martin Svensson EikenesSvaide Roma SOK10:31:42
Ida Svensson EikenesSvaide Roma SOK10:32:45
Linnea SundkvistKatrineholms OK10:40:23
Elsa WahlgrenVisborgs OK10:44:37
Robin HildingHestra IF10:47:36
Victor HaglundIFK Hedemora OK10:50:27
Hanna EklundGotlands Bro OK10:52:17
Emma SonneviGotlands Bro OK10:52:19
Melker HallmanAttunda OK10:59:06
Einar BodströmKamrat och IF KIF11:05:00
Alice SamuelssonGotlands Bro OK11:06:53
Svante SamuelsonGotlands Bro OK11:06:54
Ebba SamuelssonGotlands Bro OK11:06:55
Lea ErstedtIF Thor11:20:51
Liv JakobssonOK Skogshjortarna11:25:20
Tuva NybergJärla Orientering11:25:20
Elsa Wanek TerryIFK Lidingö SOK11:33:32
Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOK11:34:52
Gustav WahlgrenVisborgs OK11:35:35

U2

2 470 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ronja HermanssonIF Hansa-Hoburg09:24:20
Ellen StadigOK Ravinen09:27:07
Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK09:30:00
Elmer GardbyTumba-Mälarhöjden OK09:30:00
Alvar KempeOK Denseln09:30:00
Elvira SöderbärgOK Roslagen09:30:00
Isabella SjögrenOK Ravinen09:31:01
August HärwellAndrarums IF09:37:09
Teo PalmérUlricehamns OK09:38:32
Emil BjörksvedGotlands Bro OK09:43:41
Hugo AldénOK Roxen09:46:01
Arvid AlexanderssonOK Denseln09:47:43
Isak StrömbäckOK Denseln09:48:04
Olga Bertilsson SkogOK Linné09:50:55
Rasmus DalgaardKolding OK09:56:20
Malte HallmanAttunda OK10:01:41
Max ErikssonKatrineholms OK10:06:24
Almer HanningOK Löftan10:06:51
David LövdahlVisby IF Gute SOK10:13:11
Isak IngemarssonHestra IF10:13:40
Ida IngemarssonHestra IF10:14:06
Christian GladhGotlands Bro OK10:14:37
Oskar PihelOK Tisaren10:14:44
Guro Sæther10:17:50
Helene Hove BjergeTistedalen Friluftslag10:17:52
Alva NilssonGotlands Bro OK10:23:53
Wilma FerrariSkogsluffarnas OK10:28:51
Tilde Westbom LampinenSödertälje Nykvarn10:35:07
Matilda BackSkogsluffarnas OK10:36:35
Moa EkblomSkogsluffarnas OK10:36:37
Rasmus GunnarssonVisborgs OK10:45:36
Emmy TheanderHaninge SOK10:52:01
Emmy PerssonOckelbo OK10:52:23
Lukas NyströmGotlands Bro OK10:53:40
Hillevi AronssonLunds OK10:53:42
Viktor Wallin ÖdénLunds OK10:53:44
Teo Wallin ÖdénLunds OK10:54:05
Ludvig SonneviGotlands Bro OK10:54:07
Samuel EklundGotlands Bro OK10:54:08
Emma EnckellSödertälje-Nykvarn OF10:54:17
Agnes PerssonOckelbo OK10:54:59
Karl AxelssonOK Älme10:56:08
Liv LöfstedtGotlands Bro OK10:59:02
Nellie LeveauGotlands Bro OK10:59:04
Gunnar GustafssonKlubblös11:07:26
Valter MuthasOK Enen11:07:35
Svante GustafssonGotlands Bro OK11:13:18
Alfred PihelOK Tisaren11:15:11
Ellen BergkvistOK Renen11:21:28
Alva HedinTolered-Utby Ol-klubb11:21:51
Wilmer BergvallKlubblös11:32:31
Ella MuthasOK Enen11:33:41
Aksel Johan SandvikHalden SK11:37:14

Öppen motion 1

2 470 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva DjupforsNybro OK09:27:25
Åke OlssonHässleholms OK09:30:00
Cecilia BomanLinköpings OK09:53:46
Didrik BergvallKlubblös09:54:43
Nina HenriksenKlubblös09:58:19
Elmer AllmungsIF Hansa-Hoburg10:42:49
Tilde StåhlUlricehamns OK10:43:06
Ebba AppelgrenVisborgs OK10:55:45
Truls AppelgrenVisborgs OK10:55:47
Brigitte AlsénOK Roxen11:01:53
Olle PetterssonOK Kåre11:15:09
Linnea GeiteKlubblös11:21:18
Marthe LindKlubblös

Öppen motion 2

3 390 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Niklas AlexanderssonOK Denseln09:30:00
Ulla EkblomSkogsluffarnas OK09:31:59
Yvonne AnderssonKlubblös09:38:44
Helen LundahlKlubblös09:39:23
Maria KarlssonTjällmo-Godegårds OK09:50:21
Hege Sæther10:17:45
Elin TögenmarkOK Linné10:17:53
Alfred EkblomSkogsluffarnas OK10:27:45
Emma BackSkogsluffarnas OK10:27:46
Mille FerrariSkogsluffarnas OK10:27:47
Love FerrariSkogsluffarnas OK10:27:49
Anna TirickeSvaide Roma SOK10:39:14
Edvin StåhlUlricehamns OK10:42:12
Ella KoertgeVisborgs OK10:54:12
Lena LarssonKlubblös10:56:14
Felicia KrafftLänna IF

Öppen motion 3

2 680 m, 59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran ErikssonGränna-Bygdens OK09:36:36
Roger ÖdénSOK Aneby09:45:58
Anna PerssonOckelbo OK09:46:17
Bo RockJärfälla OK09:47:11
Maren HenriksenHalden SK09:59:04
Linnéa SöderqvistOK Ravinen09:59:56
Ida SchönKlubblös10:00:38
Anna TrossingTäby OK10:00:43
Mariann EklundSkogsluffarnas OK10:00:49
Johnny LindholmOK Ravinen10:03:25
Kristina LindholmSkogsluffarnas OK10:04:49
Eva WibergHässleholms OK10:08:44
Amanda WibergHässleholms OK10:08:45
Gerhard HåkanssonVisborgs OK10:12:57
Maria LövdahlVisby IF Gute SOK10:13:08
Britt Torunn HoveTistedalen Friluftslag10:16:49
Ella ForsbergOK Ravinen10:18:04
Karolina ErikssonKlubblös10:19:38
Johanna JoverKlubblös10:21:45
Ellinor AlbinssonKlubblös10:22:46
Lisen BäckTrosabygdens OK10:23:04
Mira BäckTrosabygdens OK10:23:05
Karin FolkessonOK Älme10:23:20
Ann-Sofie LönkvistOK Vivill10:23:57
Lars-Åke HolmgrenKlubblös10:24:16
Mari Hove BjergeTistedalen Friluftslag10:26:22
Maria SjögrenSundsvalls OK10:26:26
Sebstian BackSkogsluffarnas OK10:26:51
Lena WestbomOckelbo OK10:27:02
Malin SöderbergTolered-Utby Ol-klubb10:27:10
Patrik LenassonKlubblös10:27:52
Eva FredrikssonKorsnäs IF OK10:29:57
Torbjörn AnderssonAndrarums IF10:34:11
Maria TirickeSvaide Roma SOK10:35:50
Truls Sæther10:36:48
Johan TirickeSvaide Roma SOK10:39:06
David WesthMullsjö SOK10:42:47
Tomas TirickeSvaide Roma SOK10:42:56
Petter AllmungsIF Hansa-Hoburg10:45:08
Ann-Louise BjörksvedGotlands Bro OK10:45:44
Irma FredrikssonKorsnäs IF OK10:46:02
Maja BergmanOK Ravinen10:48:29
Lotta PermanOK Tyr10:51:55
Erica JonssonDomnarvets GOIF10:54:43
Fredrik ArenanderSkarpnäcks OL10:55:02
Evelina RuthIK Jarl Rättvik10:57:13
Ann-Marie LarssonVisborgs OK11:00:49
Riina Larsson-MändFredrikshofs IF Skid & OK11:01:47
Arvid HultIF Hansa-Hoburg11:02:41
Annelie AnderssonVisborgs OK11:04:08
Niclas WesterOK Denseln11:08:52
Elin LindhagenIFK Enskede11:09:12
Erica MolinBoxholm-Mjölby OL11:09:27
Görel SvedestamEskilstuna OL11:09:43
Lars-Åke HolmLinköpings OK11:10:07
Lilith WesterströmKlubblös11:11:18
Katarina JohanssonStångenäs AIS11:30:25
Frida BerggrenKarlskrona SOK11:33:49
Sofia HagnellSkogsluffarnas OK11:44:59

Öppen motion 4

4 430 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Therese BoströmJärfälla OK09:52:33
Eline EricssonFalkenbergs OK10:09:49
Mikael KönemanDagsbergs IF10:09:54
Izabell BirklinKlubblös10:11:05
Alma BirklinKlubblös10:12:30
Cecilia ÖdénLunds OK10:14:50
Matilda ForsbergOK Ravinen10:16:47
Knut Fredrik Sæther10:17:06
Cecilia AronssonLunds OK10:22:08
Weronica BäckTrosabygdens OK10:23:06
Björn ForsenNärpes OK10:26:01
Viktor BlomroosAndrarums IF10:33:38
Stefan GardbyTumba-Mälarhöjden OK10:35:32
Christer AldénOK Roxen10:40:35
Anna LundemoKlubblös10:56:27
Göran HultIF Hansa-Hoburg11:05:34
Marina Nord-CarlsénHagaby GoIF Örebro11:07:56
Martin PerssonKlubblös11:13:08
Stina SandgrenKlubblös11:14:42
Ola StadigKlubblös11:21:16
Fabian Martinez PonceKlubblös11:23:12
Erik GreenKalmar OK11:24:56
Simon KjellinKlubblös11:38:48
Emil EnckellSödertälje-Nykvarn OF11:42:44
Eric GreenKalmar OK

Öppen motion 5

3 870 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marcus GrahnSödertälje-Nykvarn OF09:27:25
Malin Kronholm BergkvistOK Renen09:28:03
Joel LarssonKöping-Kolsva OK09:37:57
Annica LübckeOK Ravinen09:41:09
Lotta FischerströmSol Tranås09:42:58
Christer AnderssonSOK Aneby09:45:54
Jörgen HedinTolered-Utby Ol-klubb09:57:29
Anita ArneforsOK Södertörn10:00:57
Ken AnvretJärfälla OK10:03:54
Johan PetriOK Djerf10:06:38
Klas  WibergHässleholms OK10:08:58
Robin WibergHässleholms OK10:08:59
Jenny MagnvallOK Södertörn10:10:22
Joel JakobssonOK Skogshjortarna10:11:08
Linda Kraft UnossonKalmar OK10:14:47
Karin StadigIFK Enskede10:22:03
Camilla JoverKlubblös10:23:29
Kalle JoverKlubblös10:24:36
Jimmy BergkvistOK Renen10:25:03
Anders FerrariSkogsluffarnas OK10:25:13
Joel EkelöfKlubblös10:25:51
Klara StrandOK Linné10:29:32
Karin LennströmSigtuna OK10:35:25
Karin HemmingsVimmerby OK10:37:19
Elisabeth LångströmAttunda OK10:41:26
Urban AllmungsIF Hansa-Hoburg10:42:24
Marie-Louise StridhHestra IF10:45:09
Anne WimanTäby OK10:51:46
Ingela ArenanderSkarpnäcks OL10:54:30
Stig ThörnvikCentrum OK10:55:14
Lisa AhlkvistKlubblös10:56:31
Mia HallabroHässleholms OK11:02:51
Kerry KempeLinköpings OK11:07:49
Johan PetterssonOK Kåre11:15:13
Ingun ÖsthagenByåsen IL11:24:43
Moa ÅslundKlubblös11:25:02
Peter ÅslundKFUM Örebro OK11:25:03
Johan EinarssonKlubblös
Hanna WallinSvaide Roma SOK

Öppen motion 6

6 110 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mathias KönigTrosabygdens OK09:28:41
Ulf ErikssonGävle OK09:46:34
Håkan LundbergSvaide Roma SOK09:52:01
Sverre WikströmOK Tyr10:17:37
Våge RindstigSOK Viljan10:22:16
David EinarssonKlubblös10:25:07
Stefan UnossonKalmar OK10:37:53
Johan PerssonAttunda OK10:43:47
Åsa GunnarssonVisborgs OK11:04:22
Svante EkvallVisborgs OK11:04:58
Arne KlintbergEksjö SOK11:11:07
Karin SeigerlundSvaide Roma SOK11:19:36

Öppen motion 7

2 960 m, 85 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Monica OhlinRånäs OK09:26:56
Tanja-Birgit SöderströmSala OK09:28:18
Beata PetterssonGotlands Bro OK09:31:46
Helene LarssonUddevalla OK09:32:39
Sofia AdolfssonLunds OK09:34:38
Linn AldénOK Roxen09:38:53
Anna KallinSOK Aneby09:46:39
Jan BurellOK Enen09:46:42
Anna MyrbergerTullinge SK09:46:46
Pär GustafssonSvaide Roma SOK09:48:45
Anna KarlqvistTjällmo-Godegårds OK09:50:10
Margaretha NylundOK Södertörn09:52:20
Nils HallgrenVisborgs OK09:53:19
Lena JanssonJärla Orientering09:54:39
Magnus HerberthsonLinköpings OK09:55:05
Maria WestlinValbo AIF09:57:24
Helena AnderssonSOK Aneby09:57:54
Håkan SöderqvistOK Ravinen09:59:55
Lars-Ove NyquistHagaby GoIF Örebro10:04:27
Bo EkströmKlubblös10:05:40
Kenneth AnderssonNässjö OK10:06:50
Staffan WestbomOckelbo OK10:09:35
Conny VernerssonOK Orinto10:11:10
Christina OhlinRånäs OK10:13:37
Carl-Gustav LenassonSurahammars SOK10:16:21
Bo KarlssonTrollhättans SOK10:16:51
Carola KarlssonOK Tyr10:18:00
Martin NilssonIFK Mora OK10:18:22
Björn BoströmJärfälla OK10:18:32
Jimmy BirklinMalungs OK Skogsmårdarna10:19:05
Lina PalmérUlricehamns OK10:21:12
Helene LindelavOK Roslagen10:21:48
Emma AlbinssonIFK Mora OK10:22:45
Anna HolmströmTäby OK10:22:59
Sigrid VemdalMullsjö SOK10:24:05
Britt ÅkessonHässleholms OK10:24:56
Pernilla NilssonJärfälla OK10:29:15
Elvira SöderbergTolered-Utby Ol-klubb10:29:37
Peo BergLeksands OK10:30:32
AnnaKarin HaglundSundsvalls OK10:31:37
Lars-Olov AnderssonSigtuna OK10:33:04
Philip ForngrenTäby OK10:33:37
Kari TallqvistTimrå SOK10:34:23
Lena AnderssonKlubblös10:34:50
Ann-Sofie EdenhamnLänna IF10:35:13
Lennart GardeliusIF Hansa-Hoburg10:35:16
Carl-Åke FredrikssonKorsnäs IF OK10:39:01
Viviann AnderssonSnättringe SK10:39:24
Magnus JanssonOK Roslagen10:42:29
Anna JanssonOK Roslagen10:42:40
Jens TirickeSvaide Roma SOK10:43:01
John WilsonLunds OK10:43:28
Annelie AllmungsIF Hansa-Hoburg10:43:39
Henrik NybergJärla Orientering10:43:49
Tobias WestrinTimrå SOK10:45:18
Tommy LjuseniusSkogsluffarnas OK10:46:42
Ann BergmanOK Ravinen10:48:36
Helena AxelssonNydalens SK10:53:57
Eva AdolfssonIK Ymer10:55:25
Robert AlmLänna IF10:55:29
Marie ThörnvikCentrum OK10:56:04
Josefin HanningOK Löftan10:56:46
Bo AdolfssonIK Ymer10:59:44
Örjan SäkerHagaby GoIF Örebro11:04:19
Måns PerssonVisborgs OK11:04:50
Lena SundqvistTullinge SK11:13:42
Christina GustavssonHagaby GoIF Örebro11:14:16
Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK11:19:10
Per StålhammarTullinge SK11:19:17
Erik MyrbergerTullinge SK11:20:13
Elisabeth StålhammarTullinge SK11:21:11
Ingela KlintbergEksjö SOK11:22:38
Sebastian ErikssonKatrineholms OK11:22:55
Jenny HallmanAttunda OK11:23:18
Stig DahlVisborgs OK11:26:04
Elisabeth HöögUddevalla OK11:26:44
Magnus GustafssonGotlands Bro OK11:29:15
Katarina BerggrenTullinge SK11:30:21
Petra HellbergOK Södertörn11:35:41
Pernilla HedinTolered-Utby Ol-klubb11:35:54
Maria SjögrenOK Ravinen11:36:43
Anders HaneOK Tyr11:37:01
Per LjungStockholms OK11:39:05
Kari EnckellSödertälje-Nykvarn OF11:42:46
Oskar SöderbärgOK Roslagen11:49:27

Öppen motion 8

4 360 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik EinarssonKlubblös09:28:38
Bert-Ove LarssonUddevalla OK09:31:29
Lotta SundbladEksjö SOK09:35:20
Jonas HallmanAttunda OK09:43:57
Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK09:44:40
Torgny UndinKlubblös09:52:03
Katarina BomanKlubblös09:52:39
Jessica EkbergIK Hakarpspojkarna09:54:13
Stefan GustavssonLegendariska grupp 6910:01:57
Jan GradinAndrarums IF10:04:13
Sara RosengrenKlubblös10:04:50
Lars ForngrenTäby OK10:12:01
Christina LarssonKlubblös10:12:46
Niclas RökenTäby OK10:13:23
Catarina BoströmEnebybergs IF10:13:47
Torbjörn BergstrandSurahammars SOK10:14:08
Fredrik SöderbergTolered-Utby Ol-klubb10:14:53
Mats LövdahlVisby IF Gute SOK10:16:25
Stefan DjurstedtEksjö SOK10:17:04
Erik ForsbergOK Ravinen10:19:44
Sofia KrafftLänna IF10:21:06
Tobias KarlssonSnättringe SK10:23:15
Anna RökenTäby OK10:25:54
Annie ForsbergOK Ravinen10:26:21
Hugo SöderbergTolered-Utby Ol-klubb10:28:10
Johanna HärwellAndrarums IF10:28:21
Anders SjögrenSundsvalls OK10:28:47
Erik EinarssonLerums SOK10:33:41
Carin KihlströmTäby OK10:35:05
Tommy UllbergSvaide Roma SOK10:45:05
Peter JanssonIK Jarl Rättvik10:50:10
Susanne AldénOK Roxen11:02:06
Lena RauséusKlubblös11:02:21
Katarina FunkquistIF Hansa-Hoburg11:07:42
Martin BoströmGotlands Bro OK11:11:14
Hans SylvanJärfälla OK11:12:48
Stefan FunkquistIF Hansa-Hoburg11:20:37
Camilla MorisKatrineholms OK11:35:10
Henrik ErlandssonOK Södertörn11:36:07
Marie HedarOK Tor11:37:45

Öppen motion 9

8 070 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan KarlssonOK Denseln09:33:06
Jonas HolstHjobygdens OK09:58:44
Stefan JonssonDomnarvets GOIF10:05:28
Martin EricssonFalkenbergs OK10:09:18
Niklas VernerssonKlubblös10:18:09
Rickard AnderssonKlubblös10:23:26
Tommy LindgrenSigtuna OK10:35:21
Einar ErikssonAttunda OK10:42:38
Tomas BomanLinköpings OK10:48:40
Oliver Lindblad PetersenSöders-Tyresö10:56:29
Martin LampinenSödertälje-Nykvarn OF11:22:02

Annonser