Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för SM Medel, final

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: SM Medel, final
Arrangörsorganisation: Trollhättans SOK
Datum: lördag 17 september 2011

H18A

4 310 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501940403Leif SvenssonOK Tisaren10:16
502930513David ArboreliusHelsingborgs SOK10:18
503950524Fredrik WigertzLånghundra IF10:20
504930514Tobias ForsénTullinge SK10:22
505930613Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK10:24
506930304Simon SmedbergOK Skogsfalken10:26
507930619Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK10:28
508930822Ulrik NordbergBergnäsets AIK10:30
509500526Henrik AnderssonBredaryds SOK10:32
510930608Jonas LundgrenLinköpings OK10:34
511930331Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK10:36
512932306Joar SvartholmGammelstads IF10:38
513930111Jonas BorgSödertälje-Nykvarn OF10:40
514547975Martin AhlbergerHestra IF10:42
515940618Daniel NilssonNyköpings OK10:44
516952219Martin LarssonHestra IF10:46
517258537Philip PålssonSkåneslättens OL10:48
518960960Oskar SandbergSäterbygdens OK10:50
519941128Assar HellströmOK Ravinen10:52
520886716Michal HubacekOK Tisaren10:54
521930802Mandus RidefeltOK Linné10:56
522930403Ola BrönnhedenNyköpings OK10:58
523950214William ErikssonHögåkers OK11:00
524930901Marcus BerggrenNyköpings OK11:02
525895427Axel WrådheAttunda OK11:04
526931216Erik BomanGävle OK11:06
527940000Erik KarlssonMålilla OK11:08
528930226Erik MalmbergKvarnsvedens GOIF OK11:10
529950120Erik AnderssonOK Orion11:12
530951115Martin HunhammarBromma-Vällingby SOK11:14
531950920Oskar LundqvistNybro OK11:16
532940204Jonatan AronssonOK Tisaren11:18
533940103Ludwig LjungqvistKexholms SK11:20
534930324Henrik OlssonTäby OK11:22
535951001Emil GranqvistOK Ravinen11:24
536990512Ludvig ÅhlundOK Nolaskogsarna11:26
537940425Anton JohanssonOK Orion11:28
538930712Emil SvenskStora Tuna OK11:30
539895429Magnus GlänneforsSöders SOL Tyresö11:32
540626746Jens WängdahlNyköpings OK11:34

Annonser