Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Tisdags-OL Skultorp

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Tisdags-OL Skultorp
Arrangörsorganisationer: IF Hagen / OK P4
Datum: tisdag 28 mars 2017

Långa

5 960 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin GustavssonMariestads FK07:02:09
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK07:11:13
Urban BarkIF Hagen07:11:42
Mikael PetterssonIK Gandvik07:12:09
Alma WilhelmssonFalköpings AIK OK07:12:24
Anton CarlssonIF Hagen07:24:07
Olle HedmanIF Hagen07:31:25
Mikael PetterssonIk Gandvik08:05:11

Mellan

4 260 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mikael PetersonFalköpings AIK OK06:00:48
Roger AnderssonOK P406:05:00
Per AnderssonOK P406:08:25
Inger WesterbergIF Hagen06:11:06
Conny LjungbergVolvo06:12:19
Karl-Evert SvenssonIF Hagen06:12:49
Mikael KrantzOK P406:15:49
Alfred AlingOK P406:16:33
Alf AnderssonOK P406:16:36
Åke WijkmarkIF Hagen06:18:28
Jonas MånssonK3 IF06:19:13
Lennart HöijeOK Ravinen06:19:21
Maria SkoogIF Hagen06:20:30
Robert SkoogIF Hagen06:20:33
Anders IsraelssonIstrums SK06:21:07
Greger AhlénIF Hagen06:21:10
Ove FlinkIK Albion06:21:34
Anders JakobssonSOK Träff06:21:48
Christer OttossonOK P406:23:31
Göran JohanssonIK Gandvik06:30:11
Henrik LinderothIstrums SK06:32:06
Hans TuvessonIF Hagen06:33:29
Oskar DahlinIK Gandvik06:35:20
Magnus DahlinIk Gandvik06:35:22
Ella JohanssonTibro OK06:36:51
Victor ArvesvedTibro OK06:37:02
Hans-Gösta BernhardMariestads FK06:42:39
Lena ReisenIF Hagen06:44:56
John MårstadP406:47:33
Torbjörn LöfvingVolvo06:53:45
Stefan LinderothIF Hagen06:56:47
Johan LindgrenIF Hagen06:58:51
Thomas HjertFalköpings AIK OK07:01:22
Bo HallbergFalköpings AIK OK07:03:16
Oscar SundbomÖvrig07:08:55
Nina AhlénIF Hagen07:09:46
Lena ArnoldssonMullsjö SOK07:11:50
Marie AnebreidMullsjö SOK07:14:51
Bo AnderssonFalköpings AIK OK07:14:54
Pia SvenssonFalköpings AIK OK07:15:02
Lennart SibeckFalköpings AIK OK07:18:18
Gunilla SterudIF Hagen07:23:44
Björn SterudIF Hagen07:24:18
Maria WidmarkIF Hagen07:28:18
Kjell JohanssonIF Hagen07:29:28
Karin AnderssonIF Hagen07:30:38
Hanna AlsiöIF Hagen07:31:17
Malin KindbomIF Hagen07:31:19
Åsa AlsjöIF Hagen07:31:23

Korta

2 250 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per-Erik CarlssonIF Hagen06:11:12
Linus AhlénIF Hagen06:16:25
Eva HöijeOK Ravinen06:17:06
William HärströmFalköpings AIK OK06:20:08
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK06:20:29
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK06:20:50
Ylva GefvertOK P406:23:43
Thomas SjöholmMullsjö SOK06:26:19
Staffan WelanderOK P406:26:38
Jonas AllanssonÖvrig06:29:56
Ove AllanssonPolisen06:30:01
Ulla AnderssonIF Hagen06:36:40
Lars WahlströmIstrums SK06:40:55
Pernilla LundbergIK Gandvik06:51:21
Marie OlssonTibro OK06:52:15
Carl-Gunnar EmanuelssonIstrums SK06:52:27
Stefan GustavssonTibro OK06:52:58
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK07:09:03
Lena Karlsson TellIF Hagen07:10:19
Liam JohanssonIF Hagen07:28:29
Carl-Otto WijkmarkIF Hagen07:36:54

Lätta

1 480 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans-Olof SvenssonOK P406:03:01
Victor WesterbergProjektengagemang IF06:10:14
Vilma BomanIF Hagen06:10:18
Emma AhlénIF Hagen06:20:22
Evelina HärströmFalköpings AIK OK06:23:51
Emy PetterssonIk Gandvik06:52:36
Eva-Lott ArlestadÖvriga06:52:38

Annonser

Mila