Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Veteran-SM, lång

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Veteran-SM, lång
Arrangörsorganisation: FK Boken
Datum: söndag 16 september 2018

Alfta-Ösa OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
379Karin DelinD70 (41)3 160 m10:41
792Rolf JakobssonH75 (60)3 710 m11:47
833John BerglundH80 (30)3 260 m12:00

Alvesta SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
380Barbro NilssonD70 (41)3 160 m10:43
832Bernt PeterssonH80 (30)3 260 m11:58

Anderstorps OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
503Andreas KaverénH45 (37)6 610 m12:11

Andrarums IF

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
623Bengt HanssonH65 (50)4 990 m09:57
Oscar EhrnbornÖppen motion 8 (41)4 530 m10:03:06
Clara EhrnbornÖppen motion 5 (25)3 360 m10:03:10
Magnus Nilsson-EhrnbornÖppen motion 8 (41)4 530 m10:05:31
250Ingela ThoressonD50 (26)4 400 m10:12
Jan GradinÖppen motion 8 (41)4 530 m10:14:55
Rolf NilssonÖppen motion 7 (53)3 040 m10:24:00
642Kent R NilssonH65 (50)4 990 m10:37
351Christina NilssonD65 (32)3 650 m10:48
Hans PerssonÖppen motion 9 (15)7 430 m11:05:18
441Johan MickelåkerH35 (18)8 600 m11:10
449Christian GlantzH35 (18)8 600 m11:26
481Michael NilssonH45 (37)6 610 m11:27
512Heide PerssonH45 (37)6 610 m12:29

Austria

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
23Hermine HeneckerNBM open D40 (5)4 400 m09:11

Austria

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
25Carmen HibelNBM open D40 (5)4 400 m09:15

Austria

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
27Sonja Springer-VenhauerNBM open D40 (5)4 400 m09:19

Austria

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
73Hannes WenzelNBM open H40 (9)6 000 m09:07

Austria

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
87Helmut TannerNBM open H50 (11)5 270 m09:26

Boxholm-Mjölby OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
682Ingemar MagnussonH70 (82)4 250 m10:16

Brattås CK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
490Thomas BergstrandH45 (37)6 610 m11:45

Bredareds IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
315Gunilla LarssonD60 (28)3 890 m11:50

Bredaryds SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
329Erén Lång AlbinssonD65 (32)3 650 m10:04
640Thomas AlbinssonH65 (50)4 990 m10:33

Budapest Siketek, Hungary

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
88Szebeli IstvánNBM open H50 (11)5 270 m09:28

Czech

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9Lenka HornováNBM open D21 (15)6 160 m09:02

Czech

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
13Anna FormánkovaNBM open D21 (15)6 160 m09:10

Czech

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
22Anna PangrácovaNBM open D21 (15)6 160 m09:28

Czech

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
49Marek BednarikNBM open H21 (27)8 600 m09:12

Czech

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
68Jan SemerádNBM open H21 (27)8 600 m09:50

Dan, Denmark

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
72Allan ThesbjergNBM open H40 (9)6 000 m09:05

Denmark

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
44Henrik EklundNBM open H21 (27)8 600 m09:02

Denmark

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
56Benjamin TrockNBM open H21 (27)8 600 m09:26

Denmark

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
62Mikkel PedersenNBM open H21 (27)8 600 m09:38

Dövania, Denmark

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
28Bettina RotherNBM open D50 (3)3 890 m09:31

Dövania, Denmark

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
31Annelise HansenNBM open D70 (1)2 630 m09:17

Dövania, Denmark

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
92Marek Mir-MackiewiczNBM open H70 (3)3 260 m09:23

Eds SK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
588Sten GustafssonH60 (37)5 270 m10:05
614Lasse JohanssonH60 (37)5 270 m10:57
307Märit GustafssonD60 (28)3 890 m11:34

Eksjö SOK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
628Christer FolkessonH65 (50)4 990 m10:09
525Lars HagelbergH50 (41)6 000 m10:16
Alva HagelbergÖppen motion 5 (25)3 360 m10:29:58
Tilda HagelbergÖppen motion 8 (41)4 530 m10:30:16
610Arne KlintbergH60 (37)5 270 m10:49
272Monica HenrikssonD55 (30)3 980 m11:27
213Elisabeth HagelbergD40 (13)5 390 m11:53

Emmaboda Verda OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan PåhlstorpÖppen motion 7 (53)3 040 m10:09:59
679Jörgen FranssonH70 (82)4 250 m10:10
338Kerstin HjalmarssonD65 (32)3 650 m10:22
373Monica PåhlstorpD70 (41)3 160 m10:29
389Gun-Britt FranssonD70 (41)3 160 m11:01
723Ronny HjalmarssonH70 (82)4 250 m11:38

Enebybergs IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
345Ann-Marie Rees-AnderssonD65 (32)3 650 m10:36

England

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
75Lee KempNBM open H40 (9)6 000 m09:11

Eskilstuna OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
854Stig LundinH85 (16)3 090 m10:33
356Inger OnsbringD65 (32)3 650 m10:58
658Rolf MathisenH65 (50)4 990 m11:09
744Kenneth JohanssonH70 (82)4 250 m12:20

Eslövs FK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sven-Otto JönssonÖppen motion 7 (53)3 040 m10:08:34
522Ronny LiljenbergH50 (41)6 000 m10:10
558Stefan AdolfssonH50 (41)6 000 m11:22
577Bengt OlssonH55 (28)5 450 m12:24
Kerstin OlssonÖppen motion 7 (53)3 040 m12:31:58

Estonia

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
24Ilvi VareNBM open D40 (5)4 400 m09:13

Estonia

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
86Matti BetlemNBM open H50 (11)5 270 m09:24

Faaborg OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Troels LassenÖppen motion 8 (41)4 530 m11:07:40
Ulrik LassenÖppen motion 8 (41)4 530 m11:08:51
Tue LassenÖppen motion 8 (41)4 530 m11:25:50

Falkenbergs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
460Henrik BengtssonH40 (22)7 460 m10:02

Finland

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
16Josefin HäggdahlNBM open D21 (15)6 160 m09:16

Finland

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
43Peter NiemeläNBM open H21 (27)8 600 m09:00

Finspångs SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
599Mats AnderssonH60 (37)5 270 m10:27

Fjärås AIK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
684Benny IvarssonH70 (82)4 250 m10:20
830Göran OlofssonH80 (30)3 260 m11:54

FK Finn

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
247Anneli KarlssonD50 (26)4 400 m10:06
Anton KarlssonÖppen motion 7 (53)3 040 m10:49:31
649Bernt-Ove KarlssonH65 (50)4 990 m10:51
551Håkan KarlssonH50 (41)6 000 m11:08
448Lucian SemeniucH35 (18)8 600 m11:24

FK Friskus-Varberg

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
440Bernice AntonssonD85 (2)2 450 m10:32
206Emma LindénD40 (13)5 390 m11:39

FK Göingarna

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
521Henrik LarssonH50 (41)6 000 m10:08
465Andreas FermH40 (22)7 460 m10:12
466Håkan GunnarssonH40 (22)7 460 m10:14
479Jesper HåkanssonH40 (22)7 460 m10:40
552Magnus LarssonH50 (41)6 000 m11:10
Ann-Katrin AlmquistÖppen motion 7 (53)3 040 m11:22:58
280Kerstin PerssonD55 (30)3 980 m11:43
227Lindha HellnerD45 (24)4 710 m11:44
805Bertil OttossonH75 (60)3 710 m12:13

FK Herkules

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
275Laila B HöglundD55 (30)3 980 m11:33

FK Åsen

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik OlssonÖppen motion 7 (53)3 040 m10:10:54
255Christel OlssonD50 (26)4 400 m10:22
358Margareta HeldD65 (32)3 650 m11:02
712Tommy HeldH70 (82)4 250 m11:16
205Marie SvenssonD35 (6)6 160 m11:41
834Jan-Eric NelkingH80 (30)3 260 m12:02
573Johnny NimvikH55 (28)5 450 m12:16
297Britt-Marie BengtssonD55 (30)3 980 m12:17

Frosta OK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
675Leif KarlssonH70 (82)4 250 m10:02
368Torill SvendsenD70 (41)3 160 m10:19
691Benkt AnderssonH70 (82)4 250 m10:34
715Leif SandgrenH70 (82)4 250 m11:22
717Janne LindholmH70 (82)4 250 m11:26
Linnéa BjärbyÖppen motion 5 (25)3 360 m11:31:08
454André BjärbyH35 (18)8 600 m11:36
203Anna-Karin BondessonD35 (6)6 160 m11:37
237Anna BjärbyD45 (24)4 710 m12:04
501Olle WindeliusH45 (37)6 610 m12:07
841Bengt I NilssonH80 (30)3 260 m12:16
748Nils-Erik BondessonH70 (82)4 250 m12:28
757Börje ÅkessonH70 (82)4 250 m12:46

Främmestads IK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
360Berith IvehagD70 (41)3 160 m10:03
644Robert JessenH65 (50)4 990 m10:41
622Bengt-Åke JanssonH60 (37)5 270 m11:13
301Birgitta AnderssonD60 (28)3 890 m11:22
323Ingrid JessenD60 (28)3 890 m12:06
810Kenneth IvehagH75 (60)3 710 m12:23

Frölunda OL

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
848Rolf BlomH85 (16)3 090 m10:21
798Magne HagströmH75 (60)3 710 m11:59
498Anders ArfwedsonH45 (37)6 610 m12:01

FSK Orientering

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
624Kim FolanderH65 (50)4 990 m10:01
268Hanne FoghD50 (26)4 400 m10:48

Gafanhori

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
681Roy DawsonH70 (82)4 250 m10:14
336Catherine DawsonD65 (32)3 650 m10:18

Gamleby OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
600Jan JohanssonH60 (37)5 270 m10:29
725Johnny GustafssonH70 (82)4 250 m11:42
281Yvonne JohanssonD55 (30)3 980 m11:45

GEN

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
304Mary HealyD60 (28)3 890 m11:28

Germany

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
53Sergei RoskopNBM open H21 (27)8 600 m09:20

Germany

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
67Thomas GoepfertNBM open H21 (27)8 600 m09:48

Germany

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
81Jens StruckmannNBM open H50 (11)5 270 m09:14

Gestas, Lithuania

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
82Arunas KubaitisNBM open H50 (11)5 270 m09:16

Gestas,Lithuania

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
70Tomas KuzminskisNBM open H40 (9)6 000 m09:01

Gestas,Lithuania

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
76Jurgis SikinisNBM open H40 (9)6 000 m09:13

Gotlands Bro OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
641Gert LundquistH65 (50)4 990 m10:35
413Anne-Marie LundquistD75 (29)3 060 m11:25
570Ronny LiljegrenH55 (28)5 450 m12:10

Gudhems IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
262Pia Käck FritzellD50 (26)4 400 m10:36
562Arne SääfH55 (28)5 450 m11:54

Göteborg-Majorna OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristina LorentzonÖppen motion 8 (41)4 530 m10:02:12
595Jens KaminskyH60 (37)5 270 m10:19
339Ing-Marie Brander StrandD65 (32)3 650 m10:24
480Laust SörensenH40 (22)7 460 m10:42
445David AndréH35 (18)8 600 m11:18
423Gudrun BromanD75 (29)3 060 m11:45
791Bo LeuchoviusH75 (60)3 710 m11:45
507Andreas EklundH45 (37)6 610 m12:19

Göteborgs SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
437Marianne GrahnD80 (9)2 630 m11:14

Halmstad OK

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
462Håkan AnderssonH40 (22)7 460 m10:06
591Dan SjöholmH60 (37)5 270 m10:11
526Kennet HorvathH50 (41)6 000 m10:18
534Mårten WikströmH50 (41)6 000 m10:34
357Margareta JohanssonD65 (32)3 650 m11:00
710Bo SenjeH70 (82)4 250 m11:12
443Björn KarlssonH35 (18)8 600 m11:14
554Magnus AbrahamssonH50 (41)6 000 m11:14
Per GerdleÖppen motion 9 (15)7 430 m11:31:01
Maria PeterssonÖppen motion 7 (53)3 040 m11:31:04
484Martin JohanssonH45 (37)6 610 m11:33
453Jonas FagerholmH35 (18)8 600 m11:34
Jan KarlssonÖppen motion 8 (41)4 530 m11:39:58
827Stig JohanssonH80 (30)3 260 m11:48
493Ulrik MagnussonH45 (37)6 610 m11:51
233Lotta EnbergD45 (24)4 710 m11:56
502Jan LagerH45 (37)6 610 m12:09
506Fredrik EnbergH45 (37)6 610 m12:17
845Ernie BroströmH80 (30)3 260 m12:24
516Mikael LundqvistH45 (37)6 610 m12:37
755Åke BrodénH70 (82)4 250 m12:42

Hamar OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Terje GudbrandsenÖppen motion 8 (41)4 530 m10:32:57

Hammarby IF OF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
409Britt ErikssonD75 (29)3 060 m11:17

Helsingborgs SOK

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonas ÅhlinÖppen motion 8 (41)4 530 m10:00:06
Helena ÅhlinÖppen motion 8 (41)4 530 m10:02:16
Fredrik HjortÖppen motion 8 (41)4 530 m10:04:06
627Stig JohanssonH65 (50)4 990 m10:07
464Jonas NorénH40 (22)7 460 m10:10
335Veronica DahlbomD65 (32)3 650 m10:16
594Sven-Åke EmanuelssonH60 (37)5 270 m10:17
Lisbeth DahlÖppen motion 5 (25)3 360 m10:22:10
Bengt LundhÖppen motion 8 (41)4 530 m10:22:46
478Mathias PerssonH40 (22)7 460 m10:38
865Rune IsakssonH90 (2)2 450 m10:48
651Sven-Eric EricsonH65 (50)4 990 m10:55
390Astrid JohannessonD70 (41)3 160 m11:03
Jacob MobergÖppen motion 9 (15)7 430 m11:08:38
709Dag Lewis-JonssonH70 (82)4 250 m11:10
444Felix AlnervikH35 (18)8 600 m11:16
452Jonas BengtssonH35 (18)8 600 m11:32
672Rolf GustafssonH65 (50)4 990 m11:37
458Patrik JohanssonH35 (18)8 600 m11:44
282Britt-Marie StenssonD55 (30)3 980 m11:47
314Lena NielsenD60 (28)3 890 m11:48
560Lennart StenssonH55 (28)5 450 m11:50
322Eva EmanuelssonD60 (28)3 890 m12:04

Hephata, Sweden

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
89Jonas BerglundNBM open H50 (11)5 270 m09:30

Hestra IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
673Bill AnderssonH65 (50)4 990 m09:59

Hjärnarps OL

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik StåhlÖppen motion 9 (15)7 430 m10:00:32
334Åsa StåhlD65 (32)3 650 m10:14
633Olle BohmanH65 (50)4 990 m10:19
685Bengt StåhlH70 (82)4 250 m10:22
473Ulf NilssonH40 (22)7 460 m10:28
Johan StåhlÖppen motion 8 (41)4 530 m10:31:55
541Björn CarlstedtH50 (41)6 000 m10:48
700Åke PerssonH70 (82)4 250 m10:52
Emma KribladÖppen motion 8 (41)4 530 m10:52:12
775Allan SunnergrenH75 (60)3 710 m11:13
556Magnus OlssonH50 (41)6 000 m11:18
Marie Ståhl NordströmÖppen motion 7 (53)3 040 m11:26:37
482Jonas HöstH45 (37)6 610 m11:29
223Marie AlbinssonD45 (24)4 710 m11:36
Arvid AlbinssonÖppen motion 5 (25)3 360 m11:46:01
Erik AlbinssonÖppen motion 8 (41)4 530 m11:50:18
232Emma CarlstedtD45 (24)4 710 m11:54
David MorénÖppen motion 8 (41)4 530 m11:54:56
Robin CarlstedtÖppen motion 5 (25)3 360 m11:55:03
Tobias CarlstedtÖppen motion 8 (41)4 530 m11:55:51
496Conny RaskH45 (37)6 610 m11:57
236Lotta MorénD45 (24)4 710 m12:02
500Michael LönnH45 (37)6 610 m12:05
569Lars ErikssonH55 (28)5 450 m12:08
574Anders BorgH55 (28)5 450 m12:18
513Lennart MorénH45 (37)6 610 m12:31

Hudiksvalls OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
587Lennart WinbergH60 (37)5 270 m10:03
267Marianne ÅsåkerD50 (26)4 400 m10:46
396Christina WestmanD70 (41)3 160 m11:15

Hungary

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
47Ferenc MihályiNBM open H21 (27)8 600 m09:08

Hungary

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
51Szabolcs BojtorNBM open H21 (27)8 600 m09:16

Hungary

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
55Imre BorosNBM open H21 (27)8 600 m09:24

Härlövs IF

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
678Leif MalmH70 (82)4 250 m10:08
529Magnus TenghagenH50 (41)6 000 m10:24
863Kjell-Arne PetterssonH85 (16)3 090 m10:51
768Verner LönnquistH75 (60)3 710 m10:59
Lars DahlÖppen motion 5 (25)3 360 m11:15:14
Kerstin DahlÖppen motion 5 (25)3 360 m11:19:57
241Camilla CarlssonD45 (24)4 710 m11:26
722Christer GrönbladH70 (82)4 250 m11:36
224Carina ThynellD45 (24)4 710 m11:38
420Gunilla GrönbladD75 (29)3 060 m11:39
799Nils-Åke NilssonH75 (60)3 710 m12:01
813Åke EkstrandH75 (60)3 710 m12:29

Hässleholms OK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
459David EkstrandH40 (22)7 460 m10:00
Simon EngelÖppen motion 9 (15)7 430 m10:01:01
Anders NilssonÖppen motion 8 (41)4 530 m10:01:04
246Annika EngelD50 (26)4 400 m10:04
362Britt ÅkessonD70 (41)3 160 m10:07
476Henrik AnderssonH40 (22)7 460 m10:34
Jan DahlbergÖppen motion 5 (25)3 360 m10:45:10
647Sven-Inge SvenssonH65 (50)4 990 m10:47
555Tomas NilssonH50 (41)6 000 m11:16
411Ann-Charlotte JensenD75 (29)3 060 m11:21
483Nils HelmerssonH45 (37)6 610 m11:31
Linnea RydlundÖppen motion 7 (53)3 040 m11:34:15
786Kenneth LindborgH75 (60)3 710 m11:35
Nellie RydlundÖppen motion 5 (25)3 360 m11:39:31
208Maria HelmerssonD40 (13)5 390 m11:43
229Carina RydlundD45 (24)4 710 m11:48
428Brita DahlbergD75 (29)3 060 m11:55
Tommy BengtssonÖppen motion 7 (53)3 040 m11:55:58

Hästveda OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
518Håkan ErikssonH50 (41)6 000 m10:02
Mats RosénÖppen motion 7 (53)3 040 m10:12:56
Emma Nilsson CondoriÖppen motion 5 (25)3 360 m10:22:51
Kristina Nilsson CondoriÖppen motion 5 (25)3 360 m10:22:53
Julia LundhÖppen motion 8 (41)4 530 m11:37:16
Mattias SjögrenÖppen motion 8 (41)4 530 m11:41:00
492Torgny LundH45 (37)6 610 m11:49
806Sven-Åke GranquistH75 (60)3 710 m12:15

Häverödals SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
217Helena WestlingD40 (13)5 390 m12:01

Höörs IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders SandbergÖppen motion 5 (25)3 360 m11:18:55

IF Hagen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
676Karl Evert SvenssonH70 (82)4 250 m10:04
653Tommy WesterbergH65 (50)4 990 m10:59

IF Rigor

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
612Bernt AnderssonH60 (37)5 270 m10:53
716Kjell JeppsonH70 (82)4 250 m11:24
485Martin BobergH45 (37)6 610 m11:35
509Emil ErdeliusH45 (37)6 610 m12:23

IF Thor

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
491Fredrik LindellH45 (37)6 610 m11:47

IFK Göteborg Orientering

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
596Henrik UndelandH60 (37)5 270 m10:21

IFK Lidingö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
372Gunnel BalckD70 (41)3 160 m10:27

IFK Mora OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
276Annlouise AlmqvistD55 (30)3 980 m11:35
788Olle AnderssonH75 (60)3 710 m11:39

IFK Sävsjö

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
696Åke EckerbomH70 (82)4 250 m10:44

IK Dran

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kristina TellqvistÖppen motion 7 (53)3 040 m11:40:04
752Sören AnderssonH70 (82)4 250 m12:36

IK Hakarpspojkarna

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
385Lena BarkestamD70 (41)3 160 m10:53
225Karin SpjuthD45 (24)4 710 m11:40
579Arto BlomdahlH55 (28)5 450 m12:28

IK Stern

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
769Henrik HvoslefH75 (60)3 710 m11:01
429Ulla LindheD75 (29)3 060 m11:57

IK Trenne Ullared

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
853Lasse OlssonH85 (16)3 090 m10:31
475Mattias KarlssonH40 (22)7 460 m10:32
663Håkan WinnbergH65 (50)4 990 m11:19
302Ann-Britt WinnbergD60 (28)3 890 m11:24
310Marianne ThorssonD60 (28)3 890 m11:40
726Ove ThorssonH70 (82)4 250 m11:44
291Ing-Marie SamuelssonD55 (30)3 980 m12:05

IK Uven

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
850Carl-Henrik HallbergH85 (16)3 090 m10:25
Agneta TörnkvistÖppen motion 8 (41)4 530 m10:25:02
354Karin AxelssonD65 (32)3 650 m10:54
430Gunnel BörjessonD80 (9)2 630 m11:00

IK Vikings OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
772Leif LindhH75 (60)3 710 m11:07

IK Ymer

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
371Eva AlsinD70 (41)3 160 m10:25
412Gunnel SvenssonD75 (29)3 060 m11:23
666Anders KumlinH65 (50)4 990 m11:25
426Britt RangertD75 (29)3 060 m11:51
809Bengt-Åke SvenssonH75 (60)3 710 m12:21

IS Kullen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
849Nils RågstedtH85 (16)3 090 m10:23
Kjell NybergÖppen motion 5 (25)3 360 m10:27:47

IS Skanne

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Nils PerssonÖppen motion 7 (53)3 040 m10:17:56
Laila PerssonÖppen motion 7 (53)3 040 m10:17:58
701Per-Olof FernbergH70 (82)4 250 m10:54
Enar MagnussonÖppen motion 7 (53)3 040 m11:13:17

Järfälla OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
650Ulf RadlerH65 (50)4 990 m10:53

Järla Orientering

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
312Gunilla KreissD60 (28)3 890 m11:44
320Lena JanssonD60 (28)3 890 m12:00

Jönköping DIK, Sweden

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
91Lars Erik CarlsonNBM open H70 (3)3 260 m09:21

Jönköpings OK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
361Vega SlottnerD70 (41)3 160 m10:05
463Anders BlomqvistH40 (22)7 460 m10:08
636Lennart GustafssonH65 (50)4 990 m10:25
472Mikael TrofastH40 (22)7 460 m10:26
263Anna JohanssonD50 (26)4 400 m10:38
760Erland LingH75 (60)3 710 m10:43
269Eva CarlssonD55 (30)3 980 m11:21
820Per LarssonH80 (30)3 260 m11:34
731Per GranevikH70 (82)4 250 m11:54
286Maritha HenrikssonD55 (30)3 980 m11:55
499Fredrik SvenssonH45 (37)6 610 m12:03
836Rune AhlanderH80 (30)3 260 m12:06
745Bengt SörensenH70 (82)4 250 m12:22

Kalmar OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
590Lars ErikssonH60 (37)5 270 m10:09

Karlskrona SOK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Susanna CaleklintÖppen motion 8 (41)4 530 m10:10:25
251Eva PetterssonD50 (26)4 400 m10:14
632Kenneth FagerH65 (50)4 990 m10:17
470Stefan CaleklintH40 (22)7 460 m10:22
597Inge GötessonH60 (37)5 270 m10:23
343Kristin JohanssonD65 (32)3 650 m10:32
714Tommy OlssonH70 (82)4 250 m11:20
738Lennart BohmanH70 (82)4 250 m12:08

KFUM Örebro OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
442Martin FagerlundH35 (18)8 600 m11:12
Maria MagnussonÖppen motion 8 (41)4 530 m11:13:13

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johan AdetorpÖppen motion 5 (25)3 360 m10:05:14

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders PerssonÖppen motion 9 (15)7 430 m10:28:11

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Oskar AronssonÖppen motion 9 (15)7 430 m10:35:34

Kristinehamns OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
602Stefan GunnarssonH60 (37)5 270 m10:33
410Birgitta JohanssonD75 (29)3 060 m11:19
311Britt GunnarssonD60 (28)3 890 m11:42
790Runo JohanssonH75 (60)3 710 m11:43

Kungälvs OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
386Ulla-Britt OrdasiD70 (41)3 160 m10:55
431Eivor Steen-OlssonD80 (9)2 630 m11:02
438Barbro VallinD80 (9)2 630 m11:16
734Bertil QvickH70 (82)4 250 m12:00

Kvarnsvedens GOIF OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
645Anders MalmbergH65 (50)4 990 m10:43
316Marie MalmbergD60 (28)3 890 m11:52

Kvillebyns SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
344Gunnel TurpeinenD65 (32)3 650 m10:34

Køge OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
732Karsten RichardtH70 (82)4 250 m11:56

Laholms IF OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kerstin SegerÖppen motion 7 (53)3 040 m10:17:08
Anders SvenssonÖppen motion 7 (53)3 040 m10:20:36
Simon SvenssonÖppen motion 8 (41)4 530 m10:27:04
258Ingrid JohanssonD50 (26)4 400 m10:28
Lennart MagnussonÖppen motion 5 (25)3 360 m10:30:11
Susanne ModigÖppen motion 5 (25)3 360 m10:31:08
Roger NilssonÖppen motion 8 (41)4 530 m10:32:05
346Britt-Marie MagnussonD65 (32)3 650 m10:38

Latvia

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
52Richards DarzinsNBM open H21 (27)8 600 m09:18

Lerums SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
705Olle AdolfssonH70 (82)4 250 m11:02

Lessebo OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
724Göran KarlssonH70 (82)4 250 m11:40
795Stig KarlssonH75 (60)3 710 m11:53
815Kurt BergstrandH75 (60)3 710 m12:33

Linköpings AIK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
822Anders AdlerH80 (30)3 260 m11:38

Linköpings OK

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
245Lotta BorgD50 (26)4 400 m10:02
254Inger GuståsD50 (26)4 400 m10:20
469Christian EnbergH40 (22)7 460 m10:20
259Anna Sofie BarkD50 (26)4 400 m10:30
378Inga-Lill PetterssonD70 (41)3 160 m10:39
538Johan ÅttingH50 (41)6 000 m10:42
266Anna KullbergD50 (26)4 400 m10:44
393Eva LindgrenD70 (41)3 160 m11:09
776Ulf WaldenfjordH75 (60)3 710 m11:15
Jonas SchedinÖppen motion 9 (15)7 430 m11:17:57
720Gustaf OlssonH70 (82)4 250 m11:32
201Sara SöderqvistD35 (6)6 160 m11:33
277Pia VångellD55 (30)3 980 m11:37
204Marie RubérD35 (6)6 160 m11:39
228Mia EronnD45 (24)4 710 m11:46
313Marie SvernestamD60 (28)3 890 m11:46
867Rikard BorgH55 (28)5 450 m11:46
Mats BacktemanÖppen motion 7 (53)3 040 m11:48:36
211Emma BerggrenD40 (13)5 390 m11:49
425Lotta GranholmD75 (29)3 060 m11:49
234Annika IvarssonD45 (24)4 710 m11:58
835Göran HektorH80 (30)3 260 m12:04
739Roger DanielssonH70 (82)4 250 m12:10
296Karin BacktemanD55 (30)3 980 m12:15
505Per MagnussonH45 (37)6 610 m12:15
575Jörgen SköldH55 (28)5 450 m12:20

Lithuania

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
14Adrija AtgalaineNBM open D21 (15)6 160 m09:12

Lithuania

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17Gedvile DirziuteNBM open D21 (15)6 160 m09:18

Lithuania

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
21Judita VolungevicieneNBM open D21 (15)6 160 m09:26

Lithuania

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
46Mantas VolungeviciusNBM open H21 (27)8 600 m09:06

Lunds OK

44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
244Kristina SpångbergD50 (26)4 400 m10:00
Folke SjöbergÖppen motion 7 (53)3 040 m10:09:55
333Gudrun NilssonD65 (32)3 650 m10:12
680Jan HanssonH70 (82)4 250 m10:12
593Kyrre ThalbergH60 (37)5 270 m10:15
Anna BondesonÖppen motion 8 (41)4 530 m10:19:11
Aina JeppssonÖppen motion 8 (41)4 530 m10:19:58
471Mikael NilssonH40 (22)7 460 m10:24
474Johan GustafsonH40 (22)7 460 m10:30
Lukas WittenbecherÖppen motion 9 (15)7 430 m10:35:57
695Sven ThelanderssonH70 (82)4 250 m10:42
763Rune BergH75 (60)3 710 m10:49
613Anders GrundbergH60 (37)5 270 m10:55
656Bo Anders NilssonH65 (50)4 990 m11:05
550Anders EricssonH50 (41)6 000 m11:06
Kristin LindbergÖppen motion 7 (53)3 040 m11:14:07
Claes LinseforsÖppen motion 7 (53)3 040 m11:16:02
397Margareta SjöbergD70 (41)3 160 m11:17
713Christer JönssonH70 (82)4 250 m11:18
298Ingela AnderssonD55 (30)3 980 m11:19
300Lotta LinseforsD60 (28)3 890 m11:20
271Sara Snogerup LinseD55 (30)3 980 m11:25
781Tom LindbergH75 (60)3 710 m11:25
Göran SundblomÖppen motion 7 (53)3 040 m11:26:01
200Hanna ModinD35 (6)6 160 m11:31
222Maureen Olsson LoD45 (24)4 710 m11:34
487Pontus GustavssonH45 (37)6 610 m11:39
226Jenny VinbladD45 (24)4 710 m11:42
210Maria SvenssonD40 (13)5 390 m11:47
230Anna LjungqvistD45 (24)4 710 m11:50
Moa WallenborgÖppen motion 9 (15)7 430 m11:52:54
497Fredrik HugossonH45 (37)6 610 m11:59
235Susanne WallenborgD45 (24)4 710 m12:00
565Pesho HedbergH55 (28)5 450 m12:00
801Christer LjungquistH75 (60)3 710 m12:05
568Gert PetterssonH55 (28)5 450 m12:06
239Åsa EricssonD45 (24)4 710 m12:08
294Ann-Kristin SjöströmD55 (30)3 980 m12:11
504Fabian LjungqvistH45 (37)6 610 m12:13
578Per-Erik BengtssonH55 (28)5 450 m12:26
511Magnus WallenborgH45 (37)6 610 m12:27
814Ingemar SvenssonH75 (60)3 710 m12:31
581Ulf MinörH55 (28)5 450 m12:32
Thomas VinbladÖppen motion 7 (53)3 040 m

Malmö OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
528Håkan GrubbH50 (41)6 000 m10:22
Siri WahlströmÖppen motion 7 (53)3 040 m10:34:08
265Carolina LandinD50 (26)4 400 m10:42
220Lotta MagnussonD45 (24)4 710 m11:30
451Jonathan GunnarssonH35 (18)8 600 m11:30
784Håkan BrostH75 (60)3 710 m11:31
457Emanuel StridH35 (18)8 600 m11:42
727Håkan NilssonH70 (82)4 250 m11:46
Love PerssonÖppen motion 8 (41)4 530 m11:50:45
829Arne GustafssonH80 (30)3 260 m11:52
214Jenny LindblomD40 (13)5 390 m11:55
495Magnus JonassonH45 (37)6 610 m11:55
566Benjamin ViebkeH55 (28)5 450 m12:02
844Ingemar TuressonH80 (30)3 260 m12:22

Mariestads FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
742Hans-Gösta BernhardH70 (82)4 250 m12:16

Markaryds FK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
527Ola AndertoftH50 (41)6 000 m10:20
605Ingemar PeterssonH60 (37)5 270 m10:39
407Helen AndertoftD75 (29)3 060 m11:13
279Marita FilipssonD55 (30)3 980 m11:41
288Ann NilssonD55 (30)3 980 m11:59

Markbygdens OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
634Bo HerderssonH65 (50)4 990 m10:21
825Håkan SkogumH80 (30)3 260 m11:44
289Leila LjunggrenD55 (30)3 980 m12:01

Mullsjö SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
766Sven Erik SjöholmH75 (60)3 710 m10:55
387Kaarina VoudinmäkiD70 (41)3 160 m10:57
780Toivo VoudinmäkiH75 (60)3 710 m11:23

Målilla OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
467Daniel AxelssonH40 (22)7 460 m10:16

Nerike IF, Sweden

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
84Kent LjungbergNBM open H50 (11)5 270 m09:20

Nerike IF, Sweden

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
93Hans RisbergNBM open H70 (3)3 260 m09:25

NIK Zala Paparde, Latvia

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
29Agita IntsoneNBM open D50 (3)3 890 m09:33

NIK Zala Paparde, Latvia

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
77Raitis OzolsNBM open H40 (9)6 000 m09:15

Nybro OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
337Marie-Louise KarlssonD65 (32)3 650 m10:20
759Anders BuhréH75 (60)3 710 m10:41
777Leif LindströmH75 (60)3 710 m11:17
416Britt NybergD75 (29)3 060 m11:31

Nyköpings OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
381Inga JohanssonD70 (41)3 160 m10:45
350Mona ForsbergD65 (32)3 650 m10:46
729Göran ForsbergH70 (82)4 250 m11:50
735Hans-Ove ErikssonH70 (82)4 250 m12:02

Nynäshamns OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
770Rolf ÖhrnH75 (60)3 710 m11:03

OK Bävern

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
455Johan SchagerlindH35 (18)8 600 m11:38

OK Enen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
257Camilla AdlertegD50 (26)4 400 m10:26
547Patrik SteenH50 (41)6 000 m11:00

OK Frisene

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
687Dag LorénH70 (82)4 250 m10:26

OK Gipen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
592Urban LarssonH60 (37)5 270 m10:13

OK Gläntan Vessigebro

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gunnar BengtssonÖppen motion 7 (53)3 040 m10:45:03
424Margareta BengtssonD75 (29)3 060 m11:47

OK Gynge

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
363Ulla HåkanssonD70 (41)3 160 m10:09
252Carina GustafssonD50 (26)4 400 m10:16
477Mats JeppssonH40 (22)7 460 m10:36
Hubert HugossonÖppen motion 7 (53)3 040 m11:10:28
Fredy SchwyterÖppen motion 7 (53)3 040 m11:31:58
563Sverker ErikssonH55 (28)5 450 m11:56
515Patrik IngelströmH45 (37)6 610 m12:35

OK Hedströmmen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
646Ulf KjellinH65 (50)4 990 m10:45

OK Järnbärarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
819Ove JohanssonH80 (30)3 260 m11:32

OK Kolmården

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
341Maria NordwallD65 (32)3 650 m10:28
609Bengt SchwartzH60 (37)5 270 m10:47
352Ingrid MårtenssonD65 (32)3 650 m10:50

OK Kompassen

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Holger SigboÖppen motion 8 (41)4 530 m10:01:03
677Lars PerssonH70 (82)4 250 m10:06
332Karin LarssonD65 (32)3 650 m10:10
535Mats ToftnerH50 (41)6 000 m10:36
Carolina NilssonÖppen motion 7 (53)3 040 m10:41:06
Tobias PerssonÖppen motion 9 (15)7 430 m11:09:12
553Dennis HansenH50 (41)6 000 m11:12
399Karin BengtssonD70 (41)3 160 m11:21
721Agne BengtssonH70 (82)4 250 m11:34
Henrik OlofssonÖppen motion 8 (41)4 530 m11:35:24
812Kjell LindauH75 (60)3 710 m12:27
753Göran LarssonH70 (82)4 250 m12:38

OK Kontinent

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
273Lollo NybergD55 (30)3 980 m11:29

OK Landehof

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
802Lars FinbomH75 (60)3 710 m12:07

OK Lindéna

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
704Kjell ErlandssonH70 (82)4 250 m11:00
394Hjördis ErlandssonD70 (41)3 160 m11:11
406Gun LarssonD75 (29)3 060 m11:11
839Bernt LarssonH80 (30)3 260 m12:12

OK Linné

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
David EngstedtÖppen motion 7 (53)3 040 m11:00:55

OK Löftan

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
758Gösta LindqvistH75 (60)3 710 m10:39

OK Motala

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
540Torbjörn AnderssonH50 (41)6 000 m10:46
Sofia NydahlÖppen motion 7 (53)3 040 m10:54:08
Leif AnderssonÖppen motion 7 (53)3 040 m11:02:43
419Chatarina AnderssonD75 (29)3 060 m11:37
508Johan PetterssonH45 (37)6 610 m12:21

OK Måsen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
342Titti BergendahlD65 (32)3 650 m10:30

OK Nackhe

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
625Björn-Olof ValdemarssonH65 (50)4 990 m10:03
607Thomas GeorgssonH60 (37)5 270 m10:43

OK Njudung

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
383Margareta LarssonD70 (41)3 160 m10:49
699Stefan G LarssonH70 (82)4 250 m10:50
782Arne SvenssonH75 (60)3 710 m11:27

OK Norrvirdarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
564Elis BengtssonH55 (28)5 450 m11:58

OK Orinto

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
635Kurt EkbergH65 (50)4 990 m10:23
690Torbjörn WikströmH70 (82)4 250 m10:32
750Ingemar LindblomH70 (82)4 250 m12:32

OK Orion

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
519Anders NilssonH50 (41)6 000 m10:04
249Gunilla GustafssonD50 (26)4 400 m10:10
531Lars-Ola LarssonH50 (41)6 000 m10:28
608Thomas DagsbergH60 (37)5 270 m10:45
697Ingemar AnderssonH70 (82)4 250 m10:46
764Björn LinnersjöH75 (60)3 710 m10:51
355Ann-Helen LinnersjöD65 (32)3 650 m10:56
702Lennart AnderssonH70 (82)4 250 m10:56
Pi PerssonÖppen motion 7 (53)3 040 m11:02:28
826Leif SjögrenH80 (30)3 260 m11:46
Nils SwartzÖppen motion 5 (25)3 360 m11:51:42
231Semona NilssonD45 (24)4 710 m11:52
238Jenny HåkanssonD45 (24)4 710 m12:06
295Lena SwartzD55 (30)3 980 m12:13

OK P4

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
686Christer OttossonH70 (82)4 250 m10:24
Ylva GefvertÖppen motion 7 (53)3 040 m10:47:24

OK Pan-Kristianstad

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Joel SjöholmÖppen motion 9 (15)7 430 m10:02:25
461Michael HusénH40 (22)7 460 m10:04
530Henric HöglindH50 (41)6 000 m10:26
439Clarie EkD85 (2)2 450 m10:30
533Thomas NajvikH50 (41)6 000 m10:32
Göran FastÖppen motion 9 (15)7 430 m10:39:36
Ida FastÖppen motion 7 (53)3 040 m10:39:56
761Peter DahlstedtH75 (60)3 710 m10:45
861Peo BengtssonH85 (16)3 090 m10:47
Katarina FastÖppen motion 8 (41)4 530 m10:49:02
Eivor MagnussonÖppen motion 7 (53)3 040 m10:49:21
546Tomas WestlundH50 (41)6 000 m10:58
657Tommy HautopH65 (50)4 990 m11:07
778Raimo SalminenH75 (60)3 710 m11:19
818Bo UllmanH80 (30)3 260 m11:30
221Susanne AnderssonD45 (24)4 710 m11:32
Melker AnderssonÖppen motion 9 (15)7 430 m11:32:13
207Louise PihlD40 (13)5 390 m11:41
Jörgen OlssonÖppen motion 9 (15)7 430 m11:43:45
559Jörgen ModigH55 (28)5 450 m11:48
218Marie EngD40 (13)5 390 m12:03
326Ulla EngelbyD60 (28)3 890 m12:12
514Mikael PihlH45 (37)6 610 m12:33

OK Roskilde

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
400Inge JørgensenD70 (41)3 160 m11:23
785Ole  SvendsenH75 (60)3 710 m11:33

OK Roslagen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
520Ola HultinH50 (41)6 000 m10:06

OK Roxen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
517Erik HelanderH50 (41)6 000 m10:00
689Christer SandhH70 (82)4 250 m10:30

OK Silva

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
404Lena PehrssonD75 (29)3 060 m11:07

OK Skogsfalken

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
248Christina SmedbergD50 (26)4 400 m10:08
536Fredrik SmedbergH50 (41)6 000 m10:38
349Lena SöderbergD65 (32)3 650 m10:44
306Birgitta OlssonD60 (28)3 890 m11:32

OK Skogshjortarna

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
365Barbro BörjessonD70 (41)3 160 m10:13
436Lisbeth JohanssonD80 (9)2 630 m11:12
789Lars JohanssonH75 (60)3 710 m11:41
808Åke GatelidH75 (60)3 710 m12:19

OK Tor

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
615Tomas AnderssonH60 (37)5 270 m10:59
215Åsa LinnersjöD40 (13)5 390 m11:57
749Stig LandstorpH70 (82)4 250 m12:30

OK Torfinn

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt-Åke NilssonÖppen motion 7 (53)3 040 m10:12:00
637Lennart ErforsH65 (50)4 990 m10:27
852Bengt EdvardssonH85 (16)3 090 m10:29
Leif MagnussonÖppen motion 7 (53)3 040 m10:41:55
433Karin LexellD80 (9)2 630 m11:06
450Per Erik JönssonH35 (18)8 600 m11:28

OK Tranan

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Åsgerd BergmanÖppen motion 5 (25)3 360 m10:22:20
661Kjell MartinssonH65 (50)4 990 m11:15
733Ingvar BergmanH70 (82)4 250 m11:58
324Monica MartinssonD60 (28)3 890 m12:08

OK Triangeln

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
549Ulf JanssonH50 (41)6 000 m11:04
242Josefine NordströmD45 (24)4 710 m12:14

OK Tylöskog

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
803Stig IsraelssonH75 (60)3 710 m12:09

OK Tyr

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
331Lena GranefeltD65 (32)3 650 m10:08
557Fredrik BarrulfH50 (41)6 000 m11:20
741Lars GranefeltH70 (82)4 250 m12:14

OK Tyringe

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stellan MartinssonÖppen motion 7 (53)3 040 m10:16:11
Ulla KarlssonÖppen motion 5 (25)3 360 m10:28:01
532Per-Olof AnderssonH50 (41)6 000 m10:30
Barbro MartinssonÖppen motion 7 (53)3 040 m11:01:24
391Karin PerssonD70 (41)3 160 m11:05
Gabriel SteffertÖppen motion 7 (53)3 040 m11:25:55
Anne-Li AugustssonÖppen motion 7 (53)3 040 m11:37:57
728Erland MartinssonH70 (82)4 250 m11:48
Kerstin MartinssonÖppen motion 5 (25)3 360 m11:49:54
746Lennart MartinssonH70 (82)4 250 m12:24

OK Vilse 87

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
328Margareta SvenssonD65 (32)3 650 m10:02
629Bo JohanssonH65 (50)4 990 m10:11
Eddie KarlssonÖppen motion 5 (25)3 360 m10:29:28
601Roger ThörnH60 (37)5 270 m10:31
347Gunnel MånssonD65 (32)3 650 m10:40
617Håkan LindbergH60 (37)5 270 m11:03
418Elsa SvenssonD75 (29)3 060 m11:35
671Lars SvenssonH65 (50)4 990 m11:35

OK Virdarna

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
626Jan KarlssonH65 (50)4 990 m10:05
395Solbritt GustafssonD70 (41)3 160 m11:13
414Berit ByströmD75 (29)3 060 m11:27

OK Vivill

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
667Arne BogrenH65 (50)4 990 m11:27

OK Älgen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
674Åke GustavssonH70 (82)4 250 m10:00
706Hans PerssonH70 (82)4 250 m11:04

OK Älme

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Filip SjöforsÖppen motion 8 (41)4 530 m10:28:07
401Berit NilssonD75 (29)3 060 m11:01
719Lars HenrikssonH70 (82)4 250 m11:30
202Elin NeckénD35 (6)6 160 m11:35
740Arne JohanssonH70 (82)4 250 m12:12
583Bo JohanssonH55 (28)5 450 m12:36
754Sven RuterH70 (82)4 250 m12:40
Liselott PeterssonÖppen motion 7 (53)3 040 m

OK Älvsjö-Örby

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
858Lennart StenbergH85 (16)3 090 m10:41
415Solveig DillmanD75 (29)3 060 m11:29

OK Österåker

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
364Ingalill TimgrenD70 (41)3 160 m10:11

Oskarströms OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Edvin NilssonÖppen motion 5 (25)3 360 m11:31:03
Stig NilssonÖppen motion 7 (53)3 040 m11:34:07

Oslättforspojkarnas IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
616Hans-Olof FröjdH60 (37)5 270 m11:01

PI-København

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Philip KnakÖppen motion 5 (25)3 360 m10:39:15
Mette StubÖppen motion 8 (41)4 530 m10:44:11
620Bruno StubH60 (37)5 270 m11:09

Rehns BK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
370Gun SvenssonD70 (41)3 160 m10:23
756Lars-Ivar SvenssonH70 (82)4 250 m12:44

Ronneby OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
631Bengt AspvallH65 (50)4 990 m10:15
Olle RingÖppen motion 7 (53)3 040 m10:33:00
377Gullevi SvenssonD70 (41)3 160 m10:37
348Ingrid E StrömD65 (32)3 650 m10:42
619Håkan ForsmanH60 (37)5 270 m11:07
665Lennart SmedenmarkH65 (50)4 990 m11:23
417Birgitta OlssonD75 (29)3 060 m11:33
787Kjell MånssonH75 (60)3 710 m11:37
823Rune BengtssonH80 (30)3 260 m11:40
321Ann-Christin Nero ForsmanD60 (28)3 890 m12:02
572Ingemar MånssonH55 (28)5 450 m12:14
843Roland KarlssonH80 (30)3 260 m12:20
510Torgny LindströmH45 (37)6 610 m12:25
811Ragnar OlssonH75 (60)3 710 m12:25

Russia, Perm

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
59Anton GribachevNBM open H21 (27)8 600 m09:32

Russia, Perm

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
33Daniil KamashevNBM open H20 junior (11)3 360 m09:22

Russia, Perm

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
40Aleksei AndreevNBM open H20 junior (11)3 360 m09:36

Russia, Saint Petersburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1Anna GruzdevaNBM open D20 junior (7)3 360 m09:00

Russia, Saint Petersburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
3Maria IudinaNBM open D20 junior (7)3 360 m09:04

Russia, Saint Petersburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5Marta RiabovaNBM open D20 junior (7)3 360 m09:08

Russia, Saint Petersburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7Daria GavrilovaNBM open D20 junior (7)3 360 m09:12

Russia, Saint Petersburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
10Aleksandra MukhinaNBM open D21 (15)6 160 m09:04

Russia, Saint Petersburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18Tatiana KonkovaNBM open D21 (15)6 160 m09:20

Russia, Saint Petersburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
66Ravil FarkhutdinovNBM open H21 (27)8 600 m09:46

Russia, Saint Petersburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
32Denis VasilevNBM open H20 junior (11)3 360 m09:20

Russia, Saint Petersburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
34Roman IaroshovetcNBM open H20 junior (11)3 360 m09:24

Russia, Saint Petersburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36Pavel BibichNBM open H20 junior (11)3 360 m09:28

Russia, Saint Petersburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
38Maksim ChistovNBM open H20 junior (11)3 360 m09:32

Russia, Saint Petersburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
39Nikita MashchenkoNBM open H20 junior (11)3 360 m09:34

Russia, Saint Petersburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
41Sergi PetrenkoNBM open H20 junior (11)3 360 m09:38

Russia, Saint Petersburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42Arthem DneprikovNBM open H20 junior (11)3 360 m09:40

Russia, Yekaterinburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4Kseniia TutarovaNBM open D20 junior (7)3 360 m09:06

Russia, Yekaterinburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
11Keseniia MachanovaNBM open D21 (15)6 160 m09:06

Russia, Yekaterinburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
57Victor DingesNBM open H21 (27)8 600 m09:28

Russia, Yekaterinburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
63Nikita AsoianNBM open H21 (27)8 600 m09:40

Russia, Yekaterinburg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
35Alexandr TushkanovNBM open H20 junior (11)3 360 m09:26

Rydboholms SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
432Vivi-Anne BylundD80 (9)2 630 m11:04

Rävetofta OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
374Maj-Britt ByströmD70 (41)3 160 m10:31
692Stig LarssonH70 (82)4 250 m10:36
711Willie OlssonH70 (82)4 250 m11:14
290Tina HagårdD55 (30)3 980 m12:03

Saint Petersburg, Russia

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
30Rimma ZalaevaNBM open D50 (3)3 890 m09:35

Sala OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
David SöderströmÖppen motion 7 (53)3 040 m11:02:57
668Göran LarssonH65 (50)4 990 m11:29
308Tanja-Birgit SöderströmD60 (28)3 890 m11:36
319Lena LarssonD60 (28)3 890 m11:58

Sigtuna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
384Margareta HaraldssonD70 (41)3 160 m10:51

Skarpnäcks OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
604Stefan MyrefeltH60 (37)5 270 m10:37

Skattkärrs SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
859Arvo HyvönenH85 (16)3 090 m10:43

Skillingaryds FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
796Lars-Åke ClaessonH75 (60)3 710 m11:55

Skivelo Olomouc, Czech

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
71Josef ProcházkaNBM open H40 (9)6 000 m09:03

Skåneslättens OL

33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
243Emeli ZeilonD50 (26)4 400 m09:58
589Ingmar EkelövH60 (37)5 270 m10:07
523Olof BarrH50 (41)6 000 m10:12
468Martin RidderstedtH40 (22)7 460 m10:18
369Britt Forsell PirozziD70 (41)3 160 m10:21
256Karin JägrydD50 (26)4 400 m10:24
537Jan JohanssonH50 (41)6 000 m10:40
864Curth SvenssonH90 (2)2 450 m10:46
698Gert OlssonH70 (82)4 250 m10:48
767Sven-Erik ForsellH75 (60)3 710 m10:57
Gunnar Tjompen SvenssonÖppen motion 8 (41)4 530 m10:57:57
548Anders JägrydH50 (41)6 000 m11:02
402Maria Foster SchadD75 (29)3 060 m11:03
Mantas ZalagaÖppen motion 8 (41)4 530 m11:07:33
Göran MattssonÖppen motion 8 (41)4 530 m11:11:23
866Magnus ThuressonH45 (37)6 610 m11:25
305Ina LindebergD60 (28)3 890 m11:30
274Christina SegerslättD55 (30)3 980 m11:31
670Göran JohnssonH65 (50)4 990 m11:33
309Christina OlssonD60 (28)3 890 m11:38
456Fredrik SalomonssonH35 (18)8 600 m11:40
422Marianne CarlssonD75 (29)3 060 m11:43
489Fredrik NystedtH45 (37)6 610 m11:43
209Pia OlssonD40 (13)5 390 m11:45
494Ola MarkholmH45 (37)6 610 m11:53
318Ingela EkelövD60 (28)3 890 m11:56
797Anders CarlssonH75 (60)3 710 m11:57
Martin RidderstedtÖppen motion 8 (41)4 530 m11:57:17
292Lena OlssonD55 (30)3 980 m12:07
837Klas TykessonH80 (30)3 260 m12:08
Lotta BerntssonÖppen motion 7 (53)3 040 m12:16:03
576Bengt-Åke BerntssonH55 (28)5 450 m12:22
846Torbjörn WingqvistH80 (30)3 260 m12:26

Snättringe SK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
606Jan WahlströmH60 (37)5 270 m10:41
219Jenny ReménD45 (24)4 710 m11:28
212Stina BorängD40 (13)5 390 m11:51
807Rune RådeströmH75 (60)3 710 m12:17

SOK Viljan

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
340Majvie AnnegårdD65 (32)3 650 m10:26
855Allan HåkanssonH85 (16)3 090 m10:35
643Leif CarlssonH65 (50)4 990 m10:39
611Lennart KalénH60 (37)5 270 m10:51
408Ulla NilssonD75 (29)3 060 m11:15
446Erik LennartssonH35 (18)8 600 m11:20
664Göran SvensonH65 (50)4 990 m11:21
737Karl-Evert AnnegårdH70 (82)4 250 m12:06
747Roland NilssonH70 (82)4 250 m12:26

Stenungsunds OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
287Christina BirathD55 (30)3 980 m11:57
571Jan HanssonH55 (28)5 450 m12:12

Stigmännen Karlshamns OK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
327Bigge BengtssonD65 (32)3 650 m10:00
630Nils-Arne HåkanssonH65 (50)4 990 m10:13
683Lars-Gunnar BengtssonH70 (82)4 250 m10:18
688Anders WetterlingH70 (82)4 250 m10:28
648Thomas JohanssonH65 (50)4 990 m10:49
403Inga-Lill WikingssonD75 (29)3 060 m11:05
821Roland EkelöfH80 (30)3 260 m11:36
283Ann ÖhlinD55 (30)3 980 m11:49
800Göran AnderssonH75 (60)3 710 m12:03

Stora Tuna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
325Mari-Louise LundgrenD60 (28)3 890 m12:10

Strängnäs-Malmby OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
359Karin GustafssonD70 (41)3 160 m10:01
270Carina SundbüeD55 (30)3 980 m11:23

Sundbybergs IK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
216Anna EideforsD40 (13)5 390 m11:59
838Rune CarlssonH80 (30)3 260 m12:10

Sundsvalls OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
405Ulla HellmanD75 (29)3 060 m11:09

Svanesunds GIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
773Gunnar PerssonH75 (60)3 710 m11:09

Sweden

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2Hertha Boye NiemeläNBM open D20 junior (7)3 360 m09:02

Sweden

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
6Agatha Boye NiemeläNBM open D20 junior (7)3 360 m09:10

Sweden

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
19Petra EklundNBM open D21 (15)6 160 m09:22

Sweden

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
61Jesper MelinNBM open H21 (27)8 600 m09:36

Sweden

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
37Hannes BergströmNBM open H20 junior (11)3 360 m09:30

Switzerland

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26Yolanda FuerstNBM open D40 (5)4 400 m09:17

Switzerland

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
50Samuel SchmutzNBM open H21 (27)8 600 m09:14

Switzerland

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
83Franz RenggliNBM open H50 (11)5 270 m09:18

Sävedalens AIK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
639Stefan MillegårdH65 (50)4 990 m10:31
261Anette BernhedD50 (26)4 400 m10:34
353Monica KnutssonD65 (32)3 650 m10:52
545Magnus Ö BernhedH50 (41)6 000 m10:56
299Gunilla AxelssonD60 (28)3 890 m11:18
831Roland BrandshageH80 (30)3 260 m11:56

Söders-Tyresö

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
598Lars ForsstedtH60 (37)5 270 m10:25
659Anders ForsstedtH65 (50)4 990 m11:11

Södertälje-Nykvarn OF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
857Göran LarssonH85 (16)3 090 m10:39

Tenhults SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
669Hans TrofastH65 (50)4 990 m11:31

Tibro OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
542Jens LindströmH50 (41)6 000 m10:50
447Mikael LöfvingH35 (18)8 600 m11:22
486Pär-Magnus BjurekH45 (37)6 610 m11:37
240Angelica BrandqvistD45 (24)4 710 m12:10
751Vidar LöfvingH70 (82)4 250 m12:34

Tjällmo-Godegårds OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
860Nils-Erik ÅbergH85 (16)3 090 m10:45
618Sven GranathH60 (37)5 270 m11:05

Tockarps IK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Olle EnforsÖppen motion 7 (53)3 040 m10:06:56
Andreas EnforsÖppen motion 8 (41)4 530 m10:06:59
Mona EnforsÖppen motion 7 (53)3 040 m10:12:17
Sofia Stiblert EnforsÖppen motion 5 (25)3 360 m10:14:08
652Gert OlssonH65 (50)4 990 m10:57
293Christina SternerD55 (30)3 980 m12:09

Tormestorps IF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
524Johan RisbergH50 (41)6 000 m10:14
856Leif ClaessonH85 (16)3 090 m10:37
Sven TörnkvistÖppen motion 7 (53)3 040 m10:38:00

Trollhättans SOK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Margareta NetzÖppen motion 7 (53)3 040 m10:30:54
603Jerker NetzH60 (37)5 270 m10:35
707Leif LöfH70 (82)4 250 m11:06

Trondheim, Norway

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
85Geir WillumsenNBM open H50 (11)5 270 m09:22

Tullinge SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
366Anna BlomgrenD70 (41)3 160 m10:15

Turken

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
65Hakan KayanNBM open H21 (27)8 600 m09:44

Täby OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
585Björn JakobssonH55 (28)5 450 m12:40

Uddevalla OK

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
330Marion HallstenD65 (32)3 650 m10:06
253Agneta ErikssonD50 (26)4 400 m10:18
694Per-Arne KällénH70 (82)4 250 m10:40
544Karl ErikssonH50 (41)6 000 m10:54
703Rune SandbergH70 (82)4 250 m10:58
303Eva KarlssonD60 (28)3 890 m11:26
730Johnny KarlssonH70 (82)4 250 m11:52

Ukraine

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
45Oleksandr SankinNBM open H21 (27)8 600 m09:04

Ukraine

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
48Volodymyr FedoseienkoNBM open H21 (27)8 600 m09:10

Ukraine

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
54Ruslan NikolayenkoNBM open H21 (27)8 600 m09:22

Ukraine

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
58Oleksii SkvirskyiNBM open H21 (27)8 600 m09:30

Ukraine

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
60Nver SurenianNBM open H21 (27)8 600 m09:34

Ukraine

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
64Dmytro LevinNBM open H21 (27)8 600 m09:42

Ukraine

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
69Dmytro PlakhotnikNBM open H21 (27)8 600 m09:52

Ukraine

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
80Oleg LavrykNBM open H50 (11)5 270 m09:12

Ukranie

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8Hanna FedosieievaNBM open D21 (15)6 160 m09:00

Ukranie

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12Viktoriia PlakhotnykNBM open D21 (15)6 160 m09:08

Ukranie

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15Iana MelnykNBM open D21 (15)6 160 m09:14

Ukranie

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
20Hanna AndrosovychNBM open D21 (15)6 160 m09:24

Ulricehamns OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
586Magnus AnderssonH60 (37)5 270 m10:01
367Kerstin ErnvidD70 (41)3 160 m10:17
621Ulf PalmérH60 (37)5 270 m11:11
779Ivan ErnvidH75 (60)3 710 m11:21

USA

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
78Tom WellsNBM open H40 (9)6 000 m09:17

USA

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
90Mark MaceNBM open H60 (1)4 250 m09:00

Vaggeryds SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
376Lisbeth KarlssonD70 (41)3 160 m10:35

Vallentuna-Össeby OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
817Staffan GanteliusH75 (60)3 710 m12:37

Virtus, Sweden

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
79Carl-Erik SjöbergNBM open H50 (11)5 270 m09:10

Visborgs OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
392Ing-Marie BergmanD70 (41)3 160 m11:07
708Tommie OlssonH70 (82)4 250 m11:08

Vänersborgs SK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
278Annette Falck LarssonD55 (30)3 980 m11:39
285Britta SahlinD55 (30)3 980 m11:53
582Nils-Olof LarssonH55 (28)5 450 m12:34

Värend GN OL

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
774Göran ThourH75 (60)3 710 m11:11
421Siv EkelöfD75 (29)3 060 m11:41
793Erling EkelöfH75 (60)3 710 m11:49
804John-Erik BergstrandH75 (60)3 710 m12:11
580Anders GranqvistH55 (28)5 450 m12:30

Väsby OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
847Lars PerssonH80 (30)3 260 m12:28

Västerviks OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
638Kent GranqvistH65 (50)4 990 m10:29
794Arne LarsenH75 (60)3 710 m11:51
816Lennart SturessonH75 (60)3 710 m12:35

Västerås SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
488Jens AndertoftH45 (37)6 610 m11:41
842Kuno ÖsterlundH80 (30)3 260 m12:18

Västvärmlands OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
862John LarssonH85 (16)3 090 m10:49
736Jan FogelbergH70 (82)4 250 m12:04

Växjö OK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Eva PerssonÖppen motion 8 (41)4 530 m10:02:53
851Lars-erik MalmqvistH85 (16)3 090 m10:27
260Lena RegnellD50 (26)4 400 m10:32
375Ann-Mari PerssonD70 (41)3 160 m10:33
762Hagbert PerssonH75 (60)3 710 m10:47
543Patrik RosénH50 (41)6 000 m10:52
388Ulla-Britt KarlssonD70 (41)3 160 m10:59
655Kalle LindqvistH65 (50)4 990 m11:03
434Laila MalmqvistD80 (9)2 630 m11:08
660Krister NilssonH65 (50)4 990 m11:13
783Krister SandbladH75 (60)3 710 m11:29
824Johan JanssonH80 (30)3 260 m11:42
Maria HåkanssonÖppen motion 7 (53)3 040 m11:48:58
828Gillis AlmH80 (30)3 260 m11:50
561Jan KarlssonH55 (28)5 450 m11:52
317Bente KällD60 (28)3 890 m11:54
840Werner TörnblomH80 (30)3 260 m12:14
584Glen HåkanssonH55 (28)5 450 m12:38

Yekaterinburg, Russia

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
74Dmitrii ZnamenshchikovNBM open H40 (9)6 000 m09:09

Ystads OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
435Gun HanssonD80 (9)2 630 m11:10

Åkers IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
771Bengt JönssonH75 (60)3 710 m11:05

Älvdalens IF OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
427Lena LeanderssonD75 (29)3 060 m11:53

Örkelljunga FK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gunnel WesterÖppen motion 7 (53)3 040 m10:20:44
264Marie OlssonD50 (26)4 400 m10:40
765Bo SvenssonH75 (60)3 710 m10:53
398Gull SvenssonD70 (41)3 160 m11:19
718Kent JohanssonH70 (82)4 250 m11:28
567Björn PerssonH55 (28)5 450 m12:04

Östersunds OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
654Lars StrinnholmH65 (50)4 990 m11:01
284Kristina HammarfalkD55 (30)3 980 m11:51

Annonser