Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Boforsloppet

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Boforsloppet
Arrangörsorganisationer: Degerfors OK / OK Djerf
Datum: söndag 22 april 2018

Almby IK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1960503Gunilla SandströmÖppen motion 5 (19)4 000 m10:21:58
571230Mikael ÅhlundÖppen motion 3 (18)3 100 m10:28:16
521002Ann-Britt GöranssonD65 (8)3 600 m10:36
8040720Mickael GöranssonÖppen motion 8 (24)4 500 m10:45:25
502905Joakim DahlbergÖppen motion 8 (24)4 500 m10:58:09

Arboga OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
443750Ann-Louise Notstam HjorthD55 (11)4 000 m10:13
443756Roland NotstamH60 (11)5 200 m10:56

Bjursås OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1411859Siv HasselgrundD75 (4)2 800 m10:59

Boxholm-Mjölby OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7203707Göran ValfridssonH60 (11)5 200 m11:02

Degerfors OK

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
421701Lars BroströmÖppen motion 7 (26)3 000 m09:27:56
42215Sofie GustavssonU1 (11)1 900 m09:44:21
9101403Kristina TinglöfÖppen motion 7 (26)3 000 m09:56:55
42209Nellie LaineÖppen motion 3 (18)3 100 m10:02:04
340668Linda JohanssonÖppen motion 3 (18)3 100 m10:05:53
2162088685Eric LuthmanH14 (15)4 000 m10:09
6088400014Ella LaineD12 (17)3 100 m10:14
259103Hans BlomqvistÖppen motion 7 (26)3 000 m10:14:16
340670Gabriel LaineH10 (11)2 500 m10:16
6162106164Linnea LuthmanD12 (17)3 100 m10:24
42099Alma LuthmanInskolning (6)1 400 m10:24:10
340639Matheus LaineH10 (11)2 500 m10:26
2601438774Greta AndréD14 (11)4 000 m10:31
535508Bo HävertÖppen motion 7 (26)3 000 m10:31:27
620340638Isabella LaineD12 (17)3 100 m10:32
42234Erik LaineÖppen motion 3 (18)3 100 m10:34:58
434010Jessica BlomqvistÖppen motion 7 (26)3 000 m10:39:07
42216Tage AndréU1 (11)1 900 m10:44:14
9060416Gustav LjungbergH12 Kort (2)2 500 m10:54

Domnarvets GOIF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1140774Andreas PerssonÖppen motion 8 (24)4 500 m09:47:09
790929Sofia StenbergÖppen motion 8 (24)4 500 m09:48:34

Falköpings AIK OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1789031227Moa SkoogD16 (18)4 500 m10:34

Filipstads OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
24672Wigh-Dahlgren AntonU1 (11)1 900 m09:43:49
445568Joel WihelmssonU2 (7)2 500 m09:47:44
214445557Hjalmar WIlhelmssonH14 (15)4 000 m10:05
445588David Wigh-DahlgrenH10 (11)2 500 m10:12
219445573Tim Wigh-DahlgrenH14 (15)4 000 m10:15
262286Mats WilhelmssonH50 (14)6 000 m10:31
445600Anders Södersten-DahlgrenÖppen motion 8 (24)4 500 m10:52:59
263039Annelie WighÖppen motion 8 (24)4 500 m10:53:00

FK Boken

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15377Malin NilssonÖppen motion 5 (19)4 000 m10:06:11
2119552Jan-I NygrenÖppen motion 8 (24)4 500 m10:08:43

Garphyttans IF

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
450625Eva SchagerströmÖppen motion 3 (18)3 100 m09:46:55
450610Jonna DoeringU1 (11)1 900 m09:52:00
417698Elin DjerfU2 (7)2 500 m09:52:11
2067108Patrik LandqvistÖppen motion 3 (18)3 100 m09:54:36
1415350Christian DjerfÖppen motion 5 (19)4 000 m09:57:22
6022067111Elin DoeringD12 (17)3 100 m10:02
9000805Elin SchagerströmD18 (3)5 200 m10:07
218449669Måns BergqvistH14 (15)4 000 m10:13
615Emelie DjerfD12 (17)3 100 m10:22
229450677Rasmus DoeringH14 (15)4 000 m10:29
1471470508David MårtenssonH16 (7)5 500 m10:35
2627207635Nelly MårtenssonD14 (11)4 000 m10:35
509449664Fabian BergqvistH12 Kort (2)2 500 m10:36
306005Kaisa MårtenssonÖppen motion 7 (26)3 000 m10:38:39
28093Lars SchagerströmH50 (14)6 000 m10:39
268444761Signe SchagerströmD14 (11)4 000 m10:47
417691Anders EdlundH50 (14)6 000 m10:49
730314Björn BergqvistÖppen motion 7 (26)3 000 m10:50:29

Hagaby GoIF Örebro

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
920210Martin RegbornH21 (16)10 300 m10:01
1602058845Edith FållstenD16 (18)4 500 m10:04
560601Lars PerssonÖppen motion 8 (24)4 500 m10:06:05
2152058878Lukas FogelH14 (15)4 000 m10:07
580805Ingrid PerssonÖppen motion 7 (26)3 000 m10:07:53
590729Birgitta GustafssonD55 (11)4 000 m10:09
998399Samuel AnderssonH21 (16)10 300 m10:13
2095482Mikael AnderssonH45 (13)6 600 m10:17
9630511Helena PepaD55 (11)4 000 m10:17
448815Mats ErikssonÖppen motion 8 (24)4 500 m10:17:35
960522Judit WennblomÖppen motion 1 (5)2 500 m10:22:55
1702095118Ellen AnderssonD16 (18)4 500 m10:24
880922Oskar EklöfH21 (16)10 300 m10:25
9840313Jennie AxinÖppen motion 5 (19)4 000 m10:25:14
700814Gabriella WennblomÖppen motion 8 (24)4 500 m10:32:43
13855Gerd Uppsäll-LarssonD65 (8)3 600 m10:34
18477Tyra GerdevågD10 (10)2 500 m10:36
405444Robert LarssonH65 (12)4 500 m10:40
444681Hans EgefalkH40 (7)7 600 m10:43
2058823Julia EkdahlD10 (10)2 500 m10:46
9001117Arvid ErikssonH18 (5)6 600 m10:49
560514Jan GustafssonH60 (11)5 200 m10:50
2115403Johan GerdevågH35 (8)8 100 m10:51
536679Anders DahlgrenH65 (12)4 500 m10:52
246645Hans-Olof CarlsénH60 (11)5 200 m11:05

Hallstahammars OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
25334Torsten RambergÖppen motion 5 (19)4 000 m09:58:37
25335Lena RambergÖppen motion 5 (19)4 000 m10:02:07
650503Håkan RambergH21 (16)10 300 m10:05

HJS-Vansbro OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1629020702Lilian PalmD16 (18)4 500 m10:08
9000908Zeb PalmH18 (5)6 600 m10:33
9660425Anette PalmD50 (1)4 000 m10:41

Hällefors OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
46784Nils MogrenH75 (10)3 600 m10:08
46763Johnny BrandtH75 (10)3 600 m10:18
46782Lars TörnblomH65 (12)4 500 m10:54

IFK Lidingö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8375000Martin LarboH21 (16)10 300 m10:21

IFK Mora OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42309Olle AnderssonH75 (10)3 600 m10:00

IK Vikings OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8270570Matthias Kalle DalheimerH45 (13)6 600 m10:03
8171270Tanja DalheimerÖppen motion 5 (19)4 000 m10:10:14
2058233Leif LindhH75 (10)3 600 m10:14
8540022Tim DalheimerH18 (5)6 600 m10:37

KFUM Örebro OK

37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1828282Ella ÖjeboU1 (11)1 900 m09:30:31
446073Albin ArleboÖppen motion 9 (12)7 600 m09:38:41
791009Michael ReinhartÖppen motion 9 (12)7 600 m09:42:27
9412075Camilla KruseÖppen motion 7 (26)3 000 m09:43:21
700910Anna GustafssonÖppen motion 8 (24)4 500 m09:51:40
1589020325Lovisa GustafssonD16 (18)4 500 m10:00
9609281Rasmus KruseU1 (11)1 900 m10:02:58
306378Henrik NordH45 (13)6 600 m10:05
6047675057Ella KruseD12 (17)3 100 m10:06
530074Maria AskrothÖppen motion 7 (26)3 000 m10:07:17
451149Elin Sundkvist BergD40 (8)5 200 m10:13
9988169Emma SätterlundÖppen motion 3 (18)3 100 m10:15:11
510116Mats GustafssonÖppen motion 9 (12)7 600 m10:15:19
16119Emma VictorinÖppen motion 8 (24)4 500 m10:17:02
428901Eva LindgrenÖppen motion 5 (19)4 000 m10:17:42
8154620Fredrik NilssonH55 (19)5 600 m10:18
2247933820Anton KruseH14 (15)4 000 m10:19
791011Per SjögrenH21 (16)10 300 m10:19
446099Erik GöthlinH45 (13)6 600 m10:19
1688030425Karin LindgrenD16 (18)4 500 m10:20
1307030114Gustav AskrothH16 (7)5 500 m10:23
27048Veronica BengtssonD40 (8)5 200 m10:25
6179060713Julia GustafssonD12 (17)3 100 m10:26
2289040914Hugo ÖrnH14 (15)4 000 m10:27
770611Oskar ArleboH21 (16)10 300 m10:27
1947081Weine FredrikssonH70 (9)4 000 m10:29
176451124Julia BergD16 (18)4 500 m10:30
446031Emma SeguraD10 (10)2 500 m10:30
306025Sara FredrikssonÖppen motion 7 (26)3 000 m10:30:46
42091Nils Öjebo LöfInskolning (6)1 400 m10:32:13
263450023Johanna BergD14 (11)4 000 m10:37
830914Daniel StunzH35 (8)8 100 m10:42
830518Kristin JacobsonD21 (10)7 100 m10:49
740819Jakob BergH40 (7)7 600 m10:51
890708Sara GarpenlundÖppen motion 7 (26)3 000 m10:51:27
16118Birgitta ArleboD70 (5)2 800 m10:53
16116Eleonor GrönvallD75 (4)2 800 m10:55

Kils OK

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
418040Ulf MellerdalH45 (13)6 600 m10:01
2138050515Fredrik WestlundH14 (15)4 000 m10:03
9000304Ella NordströmD18 (3)5 200 m10:03
8091123Henry NordströmH10 (11)2 500 m10:08
9000506Amanda MellerdalD18 (3)5 200 m10:11
690321Magnus NordströmH45 (13)6 600 m10:15
6098060927Lina UllerD12 (17)3 100 m10:16
167980903Lisa OlmD16 (18)4 500 m10:18
9080305Joel HolmgårdH10 (11)2 500 m10:18
2261050604Isak HolmgårdH14 (15)4 000 m10:23
407217Marit NilssonD65 (8)3 600 m10:24
1758030718Rebecka WestlundD16 (18)4 500 m10:28
8010164Lars HolmgårdH50 (14)6 000 m10:29
701212Sofia HolmgårdD21 (10)7 100 m10:43
150602303Anton UllerH16 (7)5 500 m10:47
511800Lars NordströmH60 (11)5 200 m10:53
866399Elis NordströmÖppen motion 7 (26)3 000 m10:55:12
711022Anna NordströmD45 (5)4 500 m11:00
8121016Ingrid NordströmInskolning (6)1 400 m11:02:30
8281272Anna UllerD45 (5)4 500 m11:04
407205Ylva OlmD45 (5)4 500 m11:08

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42096Anna PettersonÖppen motion 1 (5)2 500 m10:43:30

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42093Forsberg KristinaÖppen motion 1 (5)2 500 m10:55:58

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42204Johan HaneÖppen motion 3 (18)3 100 m10:07:32

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
231234Elisabeth SavefjordÖppen motion 3 (18)3 100 m10:23:37

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42205Ludvik ErikssonÖppen motion 3 (18)3 100 m10:43:19

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
306534Hedlund AlexanderÖppen motion 3 (18)3 100 m10:51:14

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
241991Lina PerssonÖppen motion 7 (26)3 000 m10:20:05

Kovlands IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
226366Inge HultmanH65 (12)4 500 m10:58

Kristinehamns OK

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9555003Maria ÖsterlundÖppen motion 5 (19)4 000 m09:40:22
402651Sofia ForslundInskolning (6)1 400 m09:41:10
42202Erik Lindqvist ÖsterlundInskolning (6)1 400 m09:41:12
42097Astrid AnderssonU2 (7)2 500 m09:59:31
9621224Bertil JohanssonH55 (19)5 600 m10:10
1430827Runo JohanssonH75 (10)3 600 m10:10
1000032Per FredbergH21 (16)10 300 m10:17
28937Gunnel GillenäsD65 (8)3 600 m10:20
1973921Jonas LarssonÖppen motion 8 (24)4 500 m10:25:23
28936Christer GillenäsH70 (9)4 000 m10:37
265354375Emelie ForslundD14 (11)4 000 m10:41
1541217Britt GunnarssonD60 (6)3 600 m10:42
1541223Stefan GunnarssonH60 (11)5 200 m10:44
7140306David HenrikssonH35 (8)8 100 m10:45
7640113Lars NymanH50 (14)6 000 m10:45
9801480David LindqvistH35 (8)8 100 m10:54
2800713Cecilia HagströmÖppen motion 5 (19)4 000 m10:54:53
2800839Sandra NorbergÖppen motion 5 (19)4 000 m10:54:54
355877Rolf SteinerH65 (12)4 500 m10:56
1560129Sven-Erik BrodinH60 (11)5 200 m10:59
1430704Birgitta JohanssonD70 (5)2 800 m11:01
402606Michael ForslundH35 (8)8 100 m11:03

Kroppa IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42766Kjell-Åke RyenH70 (9)4 000 m10:25

Lesjöfors SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
661022Matz AnderssonH50 (14)6 000 m10:43

Lillomarka OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
887862Svein NygårdH50 (14)6 000 m10:41

Lindebygdens OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2065337Sofia CarlssonD40 (8)5 200 m10:01
2065360Annika BrodinD55 (11)4 000 m10:01
2065304Bengt WisénÖppen motion 8 (24)4 500 m10:13:07
2065364Patrik ThybeckH50 (14)6 000 m10:27
5128070131Axel ThybeckH12 (11)3 100 m10:40
8080805Lovisa ThybeckD10 (10)2 500 m10:40
2077378Lage JonssonH60 (11)5 200 m10:47
2065338Asta SjöbergD75 (4)2 800 m11:03

Linköpings OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2065391Elisabeth AhlgrenD21 (10)7 100 m11:04

Lustens OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
714643Lennart MattssonH75 (10)3 600 m10:02
44435Frida ErikssonÖppen motion 7 (26)3 000 m10:23:33
452554Niklas KarlssonÖppen motion 8 (24)4 500 m10:32:05
610407Björn EngströmH55 (19)5 600 m10:34

Malungs OK Skogsmårdarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
27457Janne JanssonH75 (10)3 600 m10:12

Markaryds FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7630326Marita FilipssonD55 (11)4 000 m10:05

Nyköpings OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
450032Inga JohanssonD70 (5)2 800 m10:49
920223Ida HylanderD21 (10)7 100 m11:01

OK Djerf

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
436047Lin PelanderU2 (7)2 500 m10:01:59
229973Elin IngvarssonU1 (11)1 900 m10:03:20
1619030418Emma WahlströmD16 (18)4 500 m10:06
60517440Isabella HolmD12 (17)3 100 m10:08
1080524Linus Bodin-LiliegrenH10 (11)2 500 m10:10
1080310Axel LindbladH10 (11)2 500 m10:20
550803Arvid JohanssonÖppen motion 3 (18)3 100 m10:25:35
174520817Ylva JohanssonD16 (18)4 500 m10:26
600218Frida JohanssonÖppen motion 9 (12)7 600 m10:26:07
6182106178Joline PetriD12 (17)3 100 m10:28
1491559185Rasmus PetterssonH16 (7)5 500 m10:43
266436046Ellen PelanderD14 (11)4 000 m10:43
5189436047Edvard PelanderH12 (11)3 100 m10:52
352762Per-Arne PetersonÖppen motion 5 (19)4 000 m11:00:04

OK Fryksdalen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
46903Karin JanssonD65 (8)3 600 m10:26
46901Paavo YlikiiskiläH60 (11)5 200 m10:41

OK Hierne

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
25232Christer HoltH70 (9)4 000 m10:39

OK Järnbärarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2095421Ove JohanssonH75 (10)3 600 m10:04

OK Klemmingen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9520326Monica SvärdD65 (8)3 600 m10:32
9490730Göran SvärdH65 (12)4 500 m10:50

OK Klyftamo

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7660501Claes-Håkan SvenssonÖppen motion 9 (12)7 600 m09:56:56
1667010208Irma SvenssonD16 (18)4 500 m10:16

OK Kåre

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
611887Beata FalkD21 (10)7 100 m10:40

OK Letstigen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17012Samuel ErikssonÖppen motion 3 (18)3 100 m09:40:01
2112233Kenneth HagströmH60 (11)5 200 m10:35

OK Milan

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2059004Agneta HasselkvistÖppen motion 7 (26)3 000 m09:31:35
16005Sven JacobsonÖppen motion 7 (26)3 000 m09:33:03
306595Eva KorkeakoskiÖppen motion 3 (18)3 100 m09:53:51
245981Jan-Åke IsraelssonH55 (19)5 600 m10:02
306598Leif HjulströmÖppen motion 5 (19)4 000 m10:07:59
27363Tom KorkeakoskiH21 (16)10 300 m10:09
165888704Sanna SanderD16 (18)4 500 m10:14
42206Hahne MaxU1 (11)1 900 m10:14:32
27364Therese KorkeakoskiD21 Kort (2)5 200 m10:19
42982Jessica KorkeakoskiÖppen motion 5 (19)4 000 m10:19:07
1196009Jan-Åke Stolt KarlssonH55 (19)5 600 m10:22
340983Hans LibergÖppen motion 9 (12)7 600 m10:24:35
2075335Andreas MogrenÖppen motion 9 (12)7 600 m10:28:24
9102012Per EklöfH21 (16)10 300 m10:29
245975Niklas SanderH50 (14)6 000 m10:35
2075499Stefan ÖbergH65 (12)4 500 m10:36
246045Håkan LibergÖppen motion 8 (24)4 500 m10:36:07
9890206Lisa WesterbergD21 (10)7 100 m10:37
1399757Åke MossbergH65 (12)4 500 m10:48
540215Josefine AhlbäckD21 (10)7 100 m10:52
42887Ulrika SanderD45 (5)4 500 m11:06

OK Orion

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8421000Johan WennermarkH21 (16)10 300 m10:03

OK Skogshjortarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
247544Bengt JohanssonH65 (12)4 500 m10:42

OK Tisaren

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7879971Jakob AttåsÖppen motion 9 (12)7 600 m09:54:51
17338Malin LignellÖppen motion 3 (18)3 100 m09:54:59
9102152Isak LarssonH10 (11)2 500 m10:06
600314Reinert HallorH55 (19)5 600 m10:06
8171215Daniel AttåsÖppen motion 9 (12)7 600 m10:08:52
9720826Jan SjödinH45 (13)6 600 m10:13
2201040821Noel HelmerssonH14 (15)4 000 m10:17
6109102607Maja SjödinD12 (17)3 100 m10:18
2279041027Emil LarssonH14 (15)4 000 m10:25
9730625Dan LarssonH45 (13)6 600 m10:25
7630512Nils AronssonH55 (19)5 600 m10:26
1461020817Valter PetterssonH16 (7)5 500 m10:31
9441213Lennart LundhH70 (9)4 000 m10:35
5141060520Robin HelmerssonH12 (11)3 100 m10:44
8148895Nina HallorD21 (10)7 100 m10:46
13925Cristoffer StockmanH35 (8)8 100 m10:48
17306Barbro IsakssonD60 (6)3 600 m10:48
2709040208Amanda SjödinD14 (11)4 000 m10:51
5209102608Philip SjödinH12 (11)3 100 m10:56
741130Magnus PerssonH40 (7)7 600 m10:59
17322Magdalena SjödinÖppen motion 5 (19)4 000 m11:09:14

OK Tylöskog

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
264869Ingvar HalldinH70 (9)4 000 m10:31
510510Göran AnderssonH65 (12)4 500 m10:44

OK Tyr

95 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
353857Daniel DjuvfeltÖppen motion 8 (24)4 500 m09:57:05
260614Emil ForsgrenU1 (11)1 900 m09:59:44
6011411390Tuva HenricssonD12 (17)3 100 m10:00
590927Rolf WikströmH55 (19)5 600 m10:00
2129050815Arvid ErikssonH14 (15)4 000 m10:01
1598048007Cornelia KindlundD16 (18)4 500 m10:02
7492054Gilbert KarlströmH10 (11)2 500 m10:02
260635Isak ForsgrenInskolning (6)1 400 m10:02:03
9600221Ingrid KensbyD55 (11)4 000 m10:03
611121Thomas HollowellH55 (19)5 600 m10:04
260756Bertil ErikssonH75 (10)3 600 m10:06
8010000Mathias BjörklundH45 (13)6 600 m10:07
260660Karin MoodhD55 (11)4 000 m10:07
431416Göran KarlströmH55 (19)5 600 m10:08
8050125Johanna KindlundD40 (8)5 200 m10:09
6061060818Linnea BjörklundD12 (17)3 100 m10:10
1811800Sverre WikströmÖppen motion 9 (12)7 600 m10:10:00
2171051011Linus NilssonH14 (15)4 000 m10:11
720116Lars-Håkan BengtssonH21 (16)10 300 m10:11
260626Ann-Sofie HultsvedD55 (11)4 000 m10:11
2065324Mikael AlfredssonÖppen motion 8 (24)4 500 m10:11:27
440890Johan BengtssonÖppen motion 1 (5)2 500 m10:11:48
1649054333Elsa AlbinssonD16 (18)4 500 m10:12
260632Per HögkvistH55 (19)5 600 m10:12
260630Erik HögkvistÖppen motion 8 (24)4 500 m10:14:09
260629Catarina HögkvistD55 (11)4 000 m10:15
7726426Birger KarlströmU2 (7)2 500 m10:15:30
9600207Mats KensbyH55 (19)5 600 m10:16
707580Lars-B LarssonH75 (10)3 600 m10:16
9020605Niclas MobergÖppen motion 8 (24)4 500 m10:17:13
441290Johan HenricssonÖppen motion 8 (24)4 500 m10:18:46
610926Anna Weckner WestlundD55 (11)4 000 m10:19
1560243Alrik WikströmU2 (7)2 500 m10:19:13
6148070301Tilda KindlundD12 (17)3 100 m10:20
560312Sixten WestlundH55 (19)5 600 m10:20
2258051012Albert BrohedeH14 (15)4 000 m10:21
1771123Malin JonssonD40 (8)5 200 m10:21
700419Henric BrohedeH45 (13)6 600 m10:21
611126Tone HollowellD55 (11)4 000 m10:21
1698441291Amanda AlfredssonD16 (18)4 500 m10:22
8081118Malte GranefeltH10 (11)2 500 m10:22
452715Johanna AlfredssonÖppen motion 8 (24)4 500 m10:22:35
1995123Johan SöderlundH21 (16)10 300 m10:23
9200686Emil NilssonU2 (7)2 500 m10:23:35
260628Lars AnderssonH55 (19)5 600 m10:24
730103Fredrik EkströmÖppen motion 8 (24)4 500 m10:26:33
1451030221Isak WikströmH16 (7)5 500 m10:27
36026Lars GranefeltH70 (9)4 000 m10:27
7924893Mira KarlströmD10 (10)2 500 m10:28
440886Erik SimesH55 (19)5 600 m10:28
9054222Eva AlbinssonD40 (8)5 200 m10:29
6192107579Izabella LjungbergD12 (17)3 100 m10:30
36010Lena GranefeltD65 (8)3 600 m10:30
2109263Vincent LjungbergU1 (11)1 900 m10:30:38
970302Marcus BeckiusH21 (16)10 300 m10:31
1778020605Nicolina MobergD16 (18)4 500 m10:32
9600322Leif SandahlH55 (19)5 600 m10:32
2617050331Julia ForsgrenD14 (11)4 000 m10:33
8050263Örjan BeckiusH50 (14)6 000 m10:33
5081070525Ivar WikströmH12 (11)3 100 m10:34
8232432Johannes WikströmÖppen motion 3 (18)3 100 m10:34:47
9610324Bengt JohanssonH55 (19)5 600 m10:36
5109061012Oscar AnderssonH12 (11)3 100 m10:38
1401317Irma ErikssonD10 (10)2 500 m10:38
9541217Olov ÖströmH60 (11)5 200 m10:38
1489030802Fredrik HaneH16 (7)5 500 m10:39
2648150051Emma AlfredssonD14 (11)4 000 m10:39
8050731Sören KindlundH40 (7)7 600 m10:39
260610Carola KarlssonD60 (6)3 600 m10:40
5138060520Danilo MobergH12 (11)3 100 m10:42
9560518Elisabeth ÖströmD60 (6)3 600 m10:44
2679040809Linn AnderssonD14 (11)4 000 m10:45
963369Mattias HaneH18 (5)6 600 m10:45
213873Eva BjörkmanD70 (5)2 800 m10:45
5158060612Hugo EkströmH12 (11)3 100 m10:46
402858Lisa AnnersandD60 (6)3 600 m10:46
37947Martin LjungbergH40 (7)7 600 m10:47
9054111Magnus AlbinssonH50 (14)6 000 m10:47
1415337Wilma JonssonD10 (10)2 500 m10:48
269741204Milla ForkéusD14 (11)4 000 m10:49
5179201633Anton JonssonH12 (11)3 100 m10:50
9741114Mattias PerssonÖppen motion 7 (26)3 000 m10:51:58
1415673Andreas MobergÖppen motion 8 (24)4 500 m10:52:01
8069788Lottie LindÖppen motion 7 (26)3 000 m10:52:56
42203Maria WikströmÖppen motion 5 (19)4 000 m10:53:40
5198060905Felix LindH12 (11)3 100 m10:54
1791023Angelica WikströmD35 (2)6 000 m10:55
1213338Erik WikströmH40 (7)7 600 m10:55
661024Erik ForsgrenÖppen motion 9 (12)7 600 m10:55:09
9054444Simon AlbinssonÖppen motion 5 (19)4 000 m10:56:01
260611Karin Creutzer BlomgrenD70 (5)2 800 m10:57
9740226Maria ErikssonÖppen motion 5 (19)4 000 m10:57:02
1485800Stina GranefeltD21 (10)7 100 m10:58
9631369Anna HaneD45 (5)4 500 m11:02
8303030Daniel BrohedeH40 (7)7 600 m11:03

OK Älgen

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
512547Fredrik NordströmH45 (13)6 600 m10:11
747284Anna ErikssonÖppen motion 7 (26)3 000 m10:16:03
540323Hans PerssonH70 (9)4 000 m10:23
445345Åke GustavssonH70 (9)4 000 m10:33
970088Stefan ErikssonH50 (14)6 000 m10:37
747272Erik ErikssonH18 (5)6 600 m10:41
423447Torbjörn JohanssonÖppen motion 5 (19)4 000 m10:47:36
230571Mats LiljaH50 (14)6 000 m10:51

Rehns BK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
820000Patrik BlomH35 (8)8 100 m10:57
8208230Kleveback PernillaÖppen motion 1 (5)2 500 m

Skattkärrs SOK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
340632Alva RööhsU1 (11)1 900 m09:17:53
603262838Felicia RööhsD12 (17)3 100 m10:04
711005Anna-Karin MattssonD40 (8)5 200 m10:05
710209Jonas BergenfurH45 (13)6 600 m10:09
780211Lina RööhsD40 (8)5 200 m10:17
8140565Charlotte JohanssonÖppen motion 7 (26)3 000 m10:19:47
701016Mikael RööhsH45 (13)6 600 m10:23
8081262Kjell JohanssonÖppen motion 7 (26)3 000 m10:31:08
710008Tindra BlomkvistD10 (10)2 500 m10:32
1080522Ella NybergD10 (10)2 500 m10:42
5161060224Alfred NybergH12 (11)3 100 m10:48
47295Edith BergenfurD10 (10)2 500 m10:50
670528Håkan BlomkvistH50 (14)6 000 m10:53
1830402Jenny NybergD35 (2)6 000 m10:59
1810706Mikael NybergH35 (8)8 100 m11:00

Solna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
216534Bo DavidssonH65 (12)4 500 m10:38

Stora Tuna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
930622Lina LångD21 Kort (2)5 200 m10:15

Stångenäs AIS

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
26406Lars WesterÖppen motion 3 (18)3 100 m09:48:28
26407Gudrun WesterD65 (8)3 600 m10:28

Söderhamns OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2095249Gun LindbergÖppen motion 7 (26)3 000 m10:06:40
36410Rolf LindbergÖppen motion 7 (26)3 000 m10:06:45

Söders-Tyresö

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
30345Evelina EricssonÖppen motion 9 (12)7 600 m10:14:28

Södertälje-Nykvarn OF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8012108Erik LiljequistH21 (16)10 300 m10:15

Täby OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
450622Annica AhlgrenÖppen motion 3 (18)3 100 m10:26:59
2065330Patrik AhlgrenH55 (19)5 600 m10:30

Väsby OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
426795Roger TinglöfH55 (19)5 600 m10:14

Västvärmlands OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1638001661Klara JohanssonD16 (18)4 500 m10:10
44024Mary OlssonD60 (6)3 600 m10:38
9521011Lars OlssonH65 (12)4 500 m10:46

Åmåls OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2093570Oscar AhlstedtH10 (11)2 500 m10:00
6072093571Lina AhlstedtD12 (17)3 100 m10:12
2093572Lise-Lott AhlstedtÖppen motion 7 (26)3 000 m10:33:15
2093573Jonas AhlstedtÖppen motion 7 (26)3 000 m10:34:03

Älvdalens IF OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
714542Lena LeanderssonD75 (4)2 800 m10:51

Ärla IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8078854Emil AnderssonH21 (16)10 300 m10:07
901130Maria WesterD21 (10)7 100 m10:55

Annonser