Startlista för 25manna, individuella öppna klasser

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna, individuella öppna klasser
Arrangörsorganisationer: IFK Tumba SOK / Tullinge SK
Datum: lördag 7 oktober 2017

Öppen motion 1

2 390 m, 130 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria AntonelliFrölunda OL11:58:52
Oskar  AxelssonSödertälje-Nykvarn OF09:04:10
Hugo RylanderFinspångs SOK09:20:41
Leevi PassilaHollolan Urheilijat 4609:23:56
Anton SoelbergAndrarums IF09:24:40
Sune SoelbergAndrarums IF09:24:40
Eskil SoelbergAndrarums IF09:24:45
Helena SvenssonOK Vilse 8709:29:29
Moa SvenssonOK Vilse 8709:29:48
Filippa KarkulehtoOK Vilse 8709:29:55
Oliver OlssonOK Skogshjortarna09:33:55
Karl SundkvistKatrineholms OK09:34:35
Moa BengtssonOK Skogshjortarna09:37:35
Ellen KarlssonOK Skogshjortarna09:37:36
Ida IvarssonOK Skogshjortarna09:37:37
Neo CederqvistVisborgs OK09:38:11
Molly IvarssonTibro OK09:47:57
Astrid GradTibro OK09:47:59
Sixten ThunbergOK Vivill09:48:15
Albin ThunbergOK Vivill09:48:25
Riina Larsson-MändFredrikshofs IF Skid & OK09:49:00
Olle LaasOK Skogshjortarna09:51:28
Alma PetterssonGotlands Bro OK09:52:31
Felice GardelinGotlands Bro OK09:52:33
Henning AndreassonOK Skogshjortarna09:53:24
Pennie SvedjenäsOK Skogshjortarna09:53:24
Nils ErikssonBrattås CK09:57:05
Linn LeppävuoriNärpes OK09:57:12
Anni LeppävuoriNärpes OK09:57:16
Isak HertsbackaNärpes OK09:57:19
Andrei KuzminSundsvalls OK09:58:28
Olle WidegrenIF Thor10:02:52
Alma OlssonUddevalla OK10:03:14
Emil Alm FastlundJärfälla OK10:07:38
Alva ZakariassonUddevalla OK10:08:45
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:13:57
Leonardo MelinOK Kolmården10:18:11
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb10:18:48
Frida HerbstVästerås SOK10:20:43
Elin PalmVästerås SOK10:20:43
John SjöforsOK Älme10:23:55
Nova GynnemoLustens OK10:25:14
Charlie LönnbergOK Södertörn10:27:07
Christer SjöforsOK Älme10:28:05
Ines MolinSödertälje-Nykvarn OF10:28:37
Ida StrindSödertälje-Nykvarn OF10:28:37
Ronja GlanshedVäxjö OK10:29:07
Linnéa RexOK Landehof10:29:57
Cecilia NorellSnättringe SK10:33:53
Fabian LönnbergRehns BK10:33:57
Linus Bodin-LiliegrenOK Djerf10:38:11
Linus NybergJärla Orientering10:42:28
Joel MasapärsMalungs OK Skogsmårdarna10:42:51
Petter LjungqvistTäby OK10:47:26
Sixten BuudIFK Mora OK10:57:57
Elvira BuudIFK Mora OK10:58:02
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK11:01:31
Charlotta ArnessonSkarpnäcks OL11:03:05
Cornelia RebaneKils OK11:08:42
Carl ErngrundSelånger SOK11:12:10
Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK11:12:12
Fjion RhysStenungsunds OK11:13:31
Matilda BergIFK Lidingö SOK11:17:16
Olle GranefeltOK Tyr11:17:54
William KraftIK Uven11:20:45
Elsa MattssonMalungs OK Skogsmårdarna11:21:01
Adam UllbergSvaide Roma SOK11:30:18
Marie AnderssonNorbergs OK11:33:16
Sara AnderssonNorbergs OK11:33:17
August HärwellAndrarums IF11:33:47
Evelina BjörkmanKungälvs OK11:35:19
Valdemar HamiltonNyköpings OK11:35:57
Astrid SkantzeIFK Lidingö SOK11:36:59
Melker MartnerIFK Göteborg11:38:29
Herman EngIFK Göteborg11:38:30
Olivia UnnerudLånghundra IF11:39:50
Fanny VikströmSundsvalls OK11:40:46
Hugo RydesäterRehns BK11:41:58
Robin AhlmAndrarums IF11:45:45
Vera SkantzeIFK Lidingö SOK11:47:37
Elsa TerryIFK Lidingö SOK11:54:59
Alvin LönkvistOK Vivill11:55:39
Lea BörjesIK Jarl Rättvik11:56:36
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK11:58:03
Jenny MeijerIFK Mora OK11:58:23
Dante MeijerIFK Mora OK11:59:21
Helene ScheleNydalen SK12:00:44
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK12:00:45
Minna WingstedtHalden SK12:00:46
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK12:01:16
Ville WingstedtHalden SK12:01:17
Filip ÅkärbjärIFK Mora OK12:01:24
Martina VågsnesOppsal Orientering12:02:12
Eivind VågsnesOppsal Orientering12:02:20
Selina PooKlubblös12:02:29
Elsa NurmiainenOK Raseborg12:03:11
Henry DecknerSkarpnäcks OL12:04:12
Clara AntonelliFrölunda OL12:04:20
Elsa LindqvistOK Måsen12:07:24
Folke ÅhlinLånghundra IF12:07:25
Frederik HulthénMölndal Outdoor IF12:08:22
Axel GustafssonTrosabygdens OK12:10:58
Emma Aune JakobsenOK Moss12:14:31
Erle Elise WoldOK Moss12:14:31
Maria GustafsonKlubblös12:14:37
Alexandra JörnegrenKlubblös12:14:37
Ylva WengelinNAIS Orienteringsklubb12:16:15
Nora PeterssonNAIS Orienteringsklubb12:16:16
Aaro KinniTampereen Pyrintö12:19:11
Per NicanderJärla Orientering12:19:31
Jonas NicanderJärla Orientering12:19:32
Hugo ClaessonStora Tuna OK12:26:16
Linnea MattssonMalungs OK Skogsmårdarna12:27:00
Markus MattssonMalungs OK Skogsmårdarna12:27:15
Håkan WestmanSelånger SOK12:33:33
Johan SandströmOK Älme12:34:20
Ylva SandströmOK Älme12:34:23
Anna SjöstenKlubblös12:39:16
Viktor HöökVästerbergslagens OL12:42:30
Jakob SternerSträngnäs-Malmby OL12:58:51
Alfred NikolaisenOppsal Orientering13:02:50
Erika GjedeboOppsal Orientering13:05:31
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering13:12:47
Marie Gilhuus-MoeOppsal Orientering13:12:59
Olle StinessenDalaportens OL13:16:13
Tuva EkblomOK Grip13:32:02
Thor SundströmKlubblös13:38:36
Isak StåhlbrandtRasbo IK13:56:07
Alfons MickelåkerAndrarums IF
Linnéa SandströmOK Älme

Öppen motion 3

2 890 m, 105 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans StodellGamleby OK09:24:33
Ulla-Karin JohanssonAnkarsrums OK09:31:27
Liselotte LarssonTibro OK09:43:46
Lars ÅbergUmeå OK09:53:34
Ebba LövgärdOK Alehof09:55:18
Emil GrönroosOK Alehof09:55:20
Clara LövgärdOK Alehof09:55:20
Sara BengtssonOK Alehof09:55:23
Anna TirickeSvaide Roma SOK09:57:37
Maria TirickeSvaide Roma SOK09:57:40
Marcus GardelinGotlands Bro OK10:00:19
Thomas PoschSol Tranås10:02:21
Lena GeliusSnättringe SK10:02:30
Åsa ÖströmJärfälla OK10:04:24
Mikael HäroldSol Tranås10:14:10
Elsie HördegårdhIFK Göteborg10:15:40
Signe HördegårdhIFK Göteborg10:15:42
Siv BrodinIFK Mora OK10:16:30
John DryseliusSkarpnäcks OL10:16:58
Sofia MelinOK Kolmården10:17:49
Ekaterina KuninaHellas Orientering10:19:26
Alice EttlingSkogspojkarnas OK10:21:44
Emma SätterlundKFUM Örebro OK10:24:38
Tilda MalmströmTjalve IF Norrköping10:26:51
Klara ZimmermanTjalve IF Norrköping10:26:52
Karin ZimmermanTjalve IF Norrköping10:29:05
Anki LandarvKlubblös10:31:21
Jessica Andersson JonsonKlubblös10:51:17
Elias HörnellDomnarvets GOIF10:57:04
Jonna ÅhlÅmåls OK11:06:25
Emma HellströmÅmåls OK11:06:27
Melker CarlssonKFUM Örebro OK11:09:49
Ted NilssonKFUM Örebro OK11:09:49
Gustav AspIFK Göteborg11:12:43
Emma ElovaaraAngelniemen Ankkuri11:15:34
Kalle GrothKFUM Örebro OK11:15:48
Eskil LindqvistOK Måsen11:16:41
Lina NordstrandSundbybergs IK11:20:39
Catrin MårtenssonKlubblös11:22:25
Hannah LinnggårdKlubblös11:23:19
Eva OlssonKlubblös11:23:20
Ingela OlssonUddevalla OK11:25:02
Hanna NorgrenSundbybergs IK11:27:30
Alva NorgrenSelånger SOK11:28:44
Britt BackVandrarringen11:30:58
Tor LindénUddevalla OK11:35:50
Emil ClashammarNyköpings OK11:35:57
Roger AnderssonAndrarums IF11:36:08
Gustav RexOK Landehof11:37:59
Hanna LundmarkLångvikens OK11:47:37
Helene SwartzIFK Lidingö SOK11:49:59
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna11:51:56
Bodil WilhelmssonFellingsbro GOIF11:52:54
Ida WarvelinLånghundra IF11:57:27
Nora Svedin JakobssonLånghundra IF11:57:28
Sanna KallinKFUM Örebro OK11:58:47
Ella KruseKFUM Örebro OK11:58:47
Emil FrilanderOK Trian11:58:51
Lars SöderbaumLångvikens OK11:59:15
Ida SöderbaumLångvikens OK12:01:20
Karl AlnebrattLångvikens OK12:03:29
Elin AnderssonLångvikens OK12:03:29
Lisa GunnarssonLerums SOK12:03:59
Sara AlfredssonLerums SOK12:04:01
Malin AlfredssonLerums SOK12:04:02
Helene SjöblomLångvikens OK12:04:19
Gabriella JonssonLångvikens OK12:04:21
Petter BjörklénSol Tranås12:06:36
Robert RylanderSpårvägens OK12:08:28
Pauline BorgerSöderhamns OK12:08:36
Linnea HermanssonIFK Mora OK12:08:49
Lovisa LundmarkLångvikens OK12:09:16
Knut LangeOK Älme12:09:28
Anna WirénLinköpings SK12:10:37
Karin ZackrissonKlubblös12:13:17
Nina EmtedalKlubblös12:13:53
Iida KoskinenRasti-Nokia12:16:10
Nils MelénTrollhättans SOK12:19:08
otto MelénKlubblös12:19:09
Ture MelénKlubblös12:19:12
Carolina KällgrenCentrum OK12:20:55
Anki HolmbergJärla Orientering12:20:56
Mikael JohanssonSkattkärrs SOK12:21:28
Anton LundOK Skogshjortarna12:23:10
Sanna HörnellDomnarvets GOIF12:28:28
Els-Marie TideliusKlubblös12:54:36
Åsa BlixtJärbo OK12:57:07
Maria ÖsterlundKristinehamns OK13:02:59
Hampus JanssonKlubblös13:03:50
Hilma SelanderSkarpnäcks OL13:09:04
Stefan AhronIFK Mora OK13:13:31
Catarina LindgrenTrosabygdens OK13:13:35
Miki JaremalmTäby OK13:19:21
Moona MultalaRajamäen Rykmentti13:21:43
Tuomas MultalaRajamäen Rykmentti13:21:43
oscar hallqvistVänersborgs SK13:26:18
Teodor LidbergTäby OK13:28:08
Irma LidbergTäby OK13:28:16
Arvid HedenlundTäby OK13:38:18
Love LidbergTäby OK13:49:53
Carin BauerIFK Lidingö SOK13:56:42
Henrik BertmanLångvikens OK
Louise MontgomeryLångvikens OK
Klara StrindSödertälje-Nykvarn OF
Erika TroengOK Linné

Öppen motion 5

3 200 m, 122 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magdalena SjödinOK Tisaren09:15:44
Aiga TarasovaKApusils09:17:15
Lena  LeanderssonÄlvdalens IF OK09:24:06
Lovisa WrightLerums SOK09:24:20
Mikael KoskinenRasti-Nokia09:24:56
Simon AlfredssonLerums SOK09:35:35
Emil GunnarssonVisborgs OK09:38:10
Marie-Louise LarssonLerums SOK09:38:45
Mikael AlfredssonLerums SOK09:39:32
Anne TuressonBredaryds SOK09:40:12
Anja WoyUSV TU Dresden09:42:46
Helena StrömSundbybergs IK09:46:14
Anne SkoglundSol Tranås09:47:08
Christina VestergrenIK Uven09:48:03
Bo  GlantzAndrarums IF09:49:06
Kerstin GlantzAndrarums IF09:49:08
Ove PerssonUmeå OK09:53:21
Arne BerlinTrollhättans SOK09:55:48
Louise BalkénOK Klubblös09:59:08
Johan UusimäkiOK 7710:00:49
Anna-Moa LindskogOK Älme10:03:13
Janne Fossum MalmringFreidig10:04:07
Barbro NilssonAndrarums IF10:04:18
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna10:04:29
Conny ErikssonIFK Mora OK10:13:44
Amanda NymanVänersborgs SK10:14:03
Sirpa HatakkoKlubblös10:14:19
Sofia HjortFalköpings AIK OK10:20:25
Åsa KindåkerFinspångs SOK10:21:49
Tim RobertsHellas Orientering10:23:01
Anders EspåkerLidköpings VSK10:23:43
Mikael HellgrenSkogspojkarnas OK10:24:14
Tore AhlinHellas Orientering10:24:51
Jyrki LaaksonheimaHyvinkään Rasti10:30:14
Silje JägbrantEj klubbansluten10:34:29
Yvonne  RoosAttunda OK10:35:21
Axel MäkinenOK Hammaren10:37:29
Lena BrobergSnättringe SK10:38:19
Fredrik SohlbergKlubblös10:39:02
Nova SahlénVästerås SOK10:41:30
Malin BorgLinköpings OK10:41:46
Linus NybergJärla Orientering10:42:28
Sara GertssonLinköpings OK10:42:33
Markus NordénLånghundra IF10:55:14
Kamilla KjellOK Hällen10:55:49
Albin JägstedtHalmstad OK10:57:19
Jan WingrenKlubblös10:57:20
Edvin ForsbergOK Ravinen10:57:33
Fabian AnderssonAndrarums IF10:59:56
Amanda TibellLånghundra IF11:07:03
Ingrid AnderssonIF Rigor11:14:53
Robin AnderssonTrollhättans SOK11:16:30
Arvid LindqvistOK Måsen11:16:38
Ann-Mari JohanssonNybro OK11:18:28
Martin KvarnefalkJärfälla OK11:18:56
Sophie StridhOK Gipen11:19:13
Carina SturessonLerums SOK11:20:49
Erik FredrikssonTjalve IF Norrköping11:20:51
Helen InfeldtSkarpnäcks OL11:21:46
Åsa BengtssonTäby OK11:22:16
Federica De MagistrisOK Kolmården11:23:25
Otto LarssonOK Tranan11:23:55
Terese LarssonOK Tranan11:23:56
Nina PetterssonÅmåls OK11:25:20
Gustav BromanVästerås SOK11:26:10
Göran FriskAttunda OK11:30:49
Per ArnessonSkarpnäcks OL11:33:23
Kerstin LjungemyrOK Kolmården11:36:50
Katarina LythKlubblös11:38:34
Lotta FischerströmSol Tranås11:41:53
Sara JägstedtHalmstad OK11:42:16
Robin NyqvistKungälvs OK11:42:23
Jonas BystedtJärfälla OK11:43:59
Agnes JonssonDomnarvets GOIF11:45:27
Carina DahlströmÅmåls OK11:45:52
Jenny MagnvallOK Södertörn11:46:23
Linnea Yu HammarstenKlubblös11:46:28
Annie OlssonMölndal Outdoor IF11:46:40
Gunnar LindholmKlubblös11:47:01
Tindra JonssonSkarpnäcks OL11:49:29
Margareta MosslindVandrarringen11:49:33
Ann Hermansson AlmHagaby GoIF Örebro11:50:09
Siw JohanssonKlubblös11:58:51
Susanne LundbergKlubblös11:58:53
Elin LethagenKlubblös12:01:07
Albin WarvelinLånghundra IF12:01:20
Heidi BjerkhaugOK Ravinen12:03:04
Helena FalkTäby OK12:06:24
Joel HaasdykGaringal Orienteers12:07:01
Camilla OlssonMölndal Outdoor IF12:08:44
Tanja-Birgit SöderströmSala OK12:09:19
Anne EklundRånäs OK12:09:52
Viktor ZackrissonKlubblös12:13:18
Stina BlombäckLånghundra IF12:13:27
Ingrid AlinderSjövalla FK12:14:20
Ann ForslinKlubblös12:15:34
Moritz LubczyKlubblös12:20:07
Johan StrindSödertälje-Nykvarn OF12:23:15
Ludvig BylundFagersta OK12:28:22
Hans KarlssonLänna IF12:29:47
Håkan LundmarkLångvikens OK12:34:43
Jelah CruzOK Älgen12:37:35
Annelie BrahmLånghundra IF12:40:14
Gustaf SilfwerbrandLånghundra IF12:40:14
Malin StrömbladAttunda OK12:42:08
Lars-Erik NilssonIK Vikings OK12:48:58
Lars-Göran TideliusKlubblös12:54:37
Sanna TummunkiHyvinkään Rasti13:03:44
Andreas SiemssenKlubblös13:12:04
Mikko IskaniusKlubblös13:13:27
Karin AnderssonLjusdals OK13:19:47
Eva HamplinSnättringe SK13:20:53
Sandra SvedNärpes OK13:27:49
Anna Söderberg AmlertTäby OK13:28:15
Åsa GunnarssonVisborgs OK13:28:24
Örjan AhnoffCentrum OK13:35:03
Linn RydénOK Hedströmmen13:38:57
Karin LönnVandrarringen13:41:45
Peter ErngrundSelånger SOK
Linn NilssonSöders-Tyresö
Alfred OlssonLunds OK
Johan RosénBromma-Vällingby SOK

Öppen motion 7

3 460 m, 135 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Janne SjöstenHellas Orientering12:36:53
Ulf MeriheinäPihkaniskat09:02:03
Roger AnderssonAndrarums IF09:22:16
Kjell VilhelmssonAndrarums IF09:22:16
Martin HedeSödertälje-Nykvarn OF09:27:50
Marie AhlménJönköpings OK09:32:50
Lotta StålVästerbergslagens OL09:33:50
Åsa Sylvan Vänersborgs SK09:35:33
Ingmar AnderssonOK Nolaskogsarna09:46:13
Kerstin JensenSkåneslättens OL09:48:39
Isabell IsidorssonOK Vivill09:49:24
Kajsa WardOK Vivill09:49:25
Veronica NuijaTjalve IF Norrköping09:52:36
Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK09:53:18
Annika IsidorssonOK Vivill09:53:31
Emma JohnsonOK Vivill09:53:32
Catharina DahlmarkVästerås SOK09:55:35
Maria EmanuelssonDomnarvets GOIF10:01:20
Åsa RydellLeksands OK10:02:22
Olle ArmanNyköpings OK10:06:21
Malin PerssonOK Denseln10:08:51
Stina BanckIF Hagen10:10:57
Marica HäroldSol Tranås10:14:10
Hampus BrunanderAttunda OK10:16:05
Lena FröbergTjalve IF Norrköping10:19:14
Cornelia HanssonGotlands Bro OK10:22:08
Rainer MüllerUSV TU Dresden10:26:00
Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK10:26:05
Lill NallgårdVästerås SOK10:26:51
Anneli LidmarSnättringe SK10:28:13
Margareta SvenssonAnkarsrums OK10:29:29
Karin SärnbrinkOK Tisaren10:30:25
Per ThunbergOK Vivill10:34:54
Anna BeischerIK Uven10:39:03
Edvin MäkinenOK Hammaren10:39:21
Fredrik HugossonLunds OK10:39:59
Hillevi EkstrandVästerbergslagens OL10:41:09
Conny SahlinVänersborgs SK10:42:12
Lennart LundhOK Tisaren10:43:04
Linn GrällsOK Kåre10:44:01
Johnny KarlssonUddevalla OK10:44:20
Martti SantajokiRajamäen Rykmentti10:44:30
Juha OjanenHyvinkään Rasti10:46:19
Jacob KällströmVallentuna-Össeby OL10:46:25
Tommy BomanVästerås SOK10:50:23
Kajsa StrandellIF Hagen10:50:25
Kirsti BergIL Tyrving10:51:04
Linda StrindSödertälje-Nykvarn OF10:51:56
Peter LarssonTrollhättans SOK10:52:23
Marianne EinarssonFagersta OK10:55:00
Hans AnderssonIK Gandvik10:55:06
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK10:56:37
Eva EklundVäxjö OK10:58:51
Marie ThörnvikCentrum OK11:01:19
Claes-Erik KarlssonTurebergs IF SOK11:02:01
Tommy RoosFalköpings AIK OK11:03:16
Gitte LethSundsvalls OK11:04:53
Toni AnderssonVästerås SOK11:05:59
Jonna AlfredssonOK Roxen11:07:02
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK11:07:33
Anne SörumRingsaker OK11:08:24
Nicklas KallerbäckEmmaboda Verda OK11:10:48
Jonas IsakssonKlubblös11:13:03
Helen MagnussonOK Tor11:14:46
Margareta HallménAttunda OK11:14:58
Maria LönnHalmstad OK11:17:05
Anders SwedinLidköpings VSK11:20:03
Axel NiklassonIK Uven11:20:47
Inge SundströmNyköpings OK11:21:16
Bengt WisénLindebygdens OK11:22:19
Odd OlssonUddevalla OK11:25:05
Mia HallabroHässleholms OK11:25:18
Kristina Nygren FriskAttunda OK11:30:18
Andrea JonssonLånghundra IF11:32:34
Nina DjerfLerums SOK11:33:14
Igor EngströmKlubblös11:33:41
Maria HelanderBromma-Vällingby SOK11:36:44
Vivianne LindstamSol Tranås11:37:50
Stina LindkvistKlubblös11:38:41
Evelina MuukkonenKangasala SK11:39:09
Anna-Karin SchmutzLeksands OK11:39:29
Jan-Erik WibergJärla Orientering11:42:03
Anders MeurkKlubblös11:43:06
Charlotta BerggrenLjungskile FK11:43:44
Albin JemthIF Thor11:45:50
Sinikka LeppäyuoriKuopion Suunnistajat11:48:00
Göran BerggrenLjungskile FK11:49:36
Marika ElverlindOK Tranan11:50:37
Eva KarlssonUddevalla OK11:52:12
Antero PulliRajamäen Rykmentti11:52:20
Per LjungStockholms OK11:55:26
Agneta HolmgrenBergnäsets AIK11:57:19
Lena Ott-GysslerLeksands OK11:59:32
Karin GreilertHaninge SOK12:00:58
Lotte JohanssonSkattkärrs SOK12:01:27
Åsa SpikLeksands OK12:02:01
Marita AxelssonOK Ravinen12:07:32
Kristina TinglöfDegerfors OK12:07:32
Barbro StigsmarkKvarnsvedens GOIF OK12:13:02
Erik ErssonIFK Mora OK12:13:57
Ulla WesterlundTäby OK12:14:13
Johan ForslinKlubblös12:15:24
Samuel BökeOK Kullingshof12:18:37
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL12:18:44
Hans WestmanVästerås SOK12:19:35
Anders SöderstenOK Enen12:20:16
Ann-Sophie OhlinOK Tranan12:20:50
Kalle WegerfeltVästerbergslagens OL12:21:52
Tomas SundqvistOK Kåre12:22:00
Peter EdénSödertälje-Nykvarn OF12:22:05
Tomas GauffinSödertälje-Nykvarn OF12:23:22
Magnus CinthioSkåneslättens OL12:25:47
Katarina SundqvistOK Kåre12:33:25
Evelin MagnussonOK Kåre12:33:51
Berit EdengrenNyköpings OK12:34:21
Lena NordTjalve IF Norrköping12:34:32
eBirgitta LindellLånghundra IF12:35:22
Patrik NiseStockholm Multisport Klubb12:39:05
Jenny SjöstenHellas Orientering12:39:57
Elisabeth CarlinSöders-Tyresö12:43:16
Petter SkantzeIFK Lidingö SOK12:49:59
Bernt-Olof GustafssonTäby OK12:52:17
Anders WrightLerums SOK12:53:00
John AlexanderCentrum OK12:59:40
Bengt HanssonSäterbygdens OK13:01:37
David FriebergKlubblöls13:04:04
Maria NordströmKils OK13:10:51
Annika LiljebergKlubblös13:20:19
Petra SundströmCentrum OK13:33:22
Roger SvenssonHässleholms OK13:35:27
Sten OlssonOK Alehof13:38:22
Valter MårtenssonOK 7713:43:29
Simon PreutzOK Torfinn13:54:57
Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OK
Maureen Olsson LoLunds OK

Öppen motion 8

4 870 m, 67 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kalle RosenbladHiidenkiertsät09:07:40
Tomas BrobergKlubblös09:15:05
Alexander EdvinssonKlubblös09:15:06
Jari  VälimaaTaipan Sunta09:28:32
Kirsi VälimaaTarpian Suunta09:32:04
Marie NilssonCentrum OK09:36:25
Robert EneljungIFK Göteborg09:44:51
Hanna LundbergOK Renen09:46:28
Mårten KällmanSöders-Tyresö09:48:00
Damien LagardeIFK Göteborg09:49:34
Filip JounotTjalve IF Norrköping09:53:29
Petri HeinäaroHyvinkään Rasti09:56:21
Erica ImesonSärna SK10:00:23
Sami SergeliusRastiPiikkiö10:04:09
Mikael PerssonFK Göingarna10:09:34
Johan HydénKlubblös10:16:42
Vemund HeierNydalens SK10:18:07
Jonas SjöblomAttunda OK10:22:46
Niclas AhlströmVästerås SOK10:27:51
Ulf KinertSkogslöparna10:33:22
Henrik NorellSnättringe SK10:34:13
Anders JohnsonJärfälla OK10:43:25
Marie AlfredssonOK Tyr10:43:26
Jan KaleredOK Denseln10:43:46
Björn ZettervallKarlskrona SOK10:48:20
Anne JohanssonKarlskrona SOK10:50:54
Amanda JohanssonOK Orion10:52:07
Sabrina MeriheinäPihkaniskat10:52:51
Hans NordströmSkogslöparna10:53:48
Per WadmanVästerås SOK11:09:12
lars ljungkvistpolisen Botkyrka11:24:11
Mats HörnellDomnarvets GOIF11:27:08
Mikael BlessbornDomnarvets GOIF11:27:56
Dan BörjessonBagheera Fjällmaraton11:29:04
Mary HealyGEN11:29:11
Johan StrandbergStockholm Multisport Klubb11:32:08
Annika AasaIK Uven11:38:14
Friedmar RichterUSV TU Dresden11:38:14
Reijo HantamäkiRasti Kurikka11:44:56
Sten-Olof MatssonLeksands OK11:46:35
Mats KarestrandLerums SOK11:46:52
Jonas KapplingOK Kolmården11:51:08
Pontus BylundKlubblös11:54:05
Jon SolsrudNydalens SK11:54:25
Niko HurskainenEspoon Akilles11:55:31
Maria CarlströmCentrum OK11:58:10
Heikku FrilanderOK Trian11:58:55
Henrik  ElmingHemvärnets stridsskola12:00:56
Atakilte BeyeneOK Gränsen12:04:31
Jonas SjöstrandSnättringe SK12:05:28
Jenny SpångIFK Hedemora OK12:09:24
Hans PetterssonLinköping SK12:10:37
Lars-Håkan SandvikAttunda OK12:11:29
Patrik SamuelssonOK Linné12:15:47
Henrik OhrtSol Tranås12:26:30
Rebecka ÅkärbjärIFK Mora OK12:31:06
Sophie NilssonKlubblös12:35:15
Niclas HägglundKlubblös12:39:41
Per BrahmLånghundra IF12:40:35
Erkki OinaskallioRajamäen Rykmentti12:50:12
Mari VataaRastiPiikkiö13:04:10
Martin JohanssonGöteborg-Majorna OK13:11:17
Karolina MelkstamLerums SOK13:12:37
Hampus AhlKlubblös13:34:55
Tomas UlanderKlubblös13:50:55
Alena ZrelinaHellas Orientering13:53:22
Harald BauerIFK Lidingö SOK13:56:59

Öppen motion 10

6 220 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Berth-Arne BengtssonLånghundra IF09:36:23
Emil BruhnBoxholm-Mjölby OL09:36:40
Riikka MansikkaviitaKubblös09:52:30
Stefan OhlssonKlubblös09:55:31
Jan SveideIF Hagen10:04:45
Fredrik BistedtLerums SOK10:19:22
Thomas LåstbomHärlövs IF10:26:04
Jonas PålssonFMTM10:26:59
Simon AnderssonOK Kullingshof10:36:42
Magnus BurlingKlubblös10:36:57
Bryan Russel-KeelyIFK Lidingö SOK10:41:53
Karl ErikssonUddevalla OK11:24:16
Alexey AfanasyevEj klubbansluten11:24:58
Ola NybergMalungs OK Skogsmårdarna11:28:48
Albert MingaleevEj klubbansluten11:28:53
Nils BerganNydalens SK11:29:29
Jenny VirtalaPargas IF11:29:33
Martin HederskogIFK Umeå11:34:26
Olena PitirimovaOK Orion11:39:32
Lena ÖhmanCentrum OK11:40:39
Olof LethagenCentrum OK12:01:15
Johan HerrmanOK Hällen12:04:24
Ulf HonethVäxjö OK12:10:00
Johan KammargårdenBjörkfors GOIF12:10:57
Dmitri MuravyevKlubblös12:19:23
Heikki PesolaHirvensalon Heitto12:56:58
Michael TanzerHSV Langenlebarn

Annonser