Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för RSK-träffen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: RSK-träffen
Arrangörsorganisation: Rydboholms SK
Datum: lördag 18 augusti 2018

D21

3 500 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frida StoltHestra IF09:58
Jennie AnderssonGöteborg-Majorna OK10:41
Lisa ÅkessonMarkbygdens OK10:44
Lina LandergrenHestra IF10:47
Emma NilssonOK Tranan10:50
Martina JohanssonHestra IF10:53
Lisa GassnerUlricehamns OK10:56
Leena Kuusipohja JohanssonLahden Suunnistajat-3710:59
Alice AronengHestra IF11:02
Elin HögstrandIFK Göteborg Orientering11:05
Emelie SvalinVänersborgs SK11:08
Erika ÅkessonMarkbygdens OK11:11

H21

4 860 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas ClaessonOK Kullingshof10:30
Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna10:33
Mikael BogrenOK Vivill10:36
Linus LandergrenHestra IF10:39
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK10:42
Markus LarssonHestra IF10:45
Petter BergstedtMarkbygdens OK10:48
Jesper SjögrenHestra IF10:51
Erik ClassonOK Orinto10:54
Emil KarlssonHestra IF10:57
Erik Nilsson SimkovicsUlricehamns OK11:00
Martin HogedalOK Alehof11:03
Johan IngemarssonHestra IF11:06
Rikard PentonenIFK Göteborg Orientering11:09
Rickard StoltHestra IF11:12

D18

3 560 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida HelgessonHestra IF10:02
Ebba HjertbergHestra IF10:05

H18

3 400 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle BergstedtMarkbygdens OK10:44
Gustav ÖstenssonOK Tranan10:47

D16

3 530 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elina FredmanOK Skogshjortarna10:31
Alma HjertbergHestra IF10:34

H16

3 590 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Adam SkoglundUlricehamns OK10:33
David AlménTrollhättans SOK10:36
Erik IngemarssonHestra IF10:39
Gustav BohmanOK Orinto10:42
Gustav OhlinOK Tranan10:45

D14

3 000 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Klara NilssonHestra IF10:24
Lisa ÖstenssonOK Tranan10:27
Matilda FagerlindMarkbygdens OK10:30
Sara OhlinOK Tranan10:33
Maja InghammarHestra IF10:36
Kristina BohmanOK Orinto10:39
Moa HolstenHestra IF10:42
Lisa ErikssonOK Landehof10:45
Hanna NilssonHestra IF10:48
Stella BurénIK Ymer10:51

H14

3 000 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Otto LarssonOK Tranan09:56
Oliver JohanssonBredareds IF09:59
Albin SundströmHestra IF10:02
Axel EckhardtMarkbygdens OK10:05
Alfred HallqvistUlricehamns OK10:08
Liam HogedalVänersborgs SK10:11
Rasmus LarssonBredareds IF10:14
Johan ErikssonOK Skogsvargarna10:17
Isak SkoglundUlricehamns OK10:20
Filip IngemarssonHestra IF10:23
Melker ÅkessonOK Landehof10:26
Einar SörqvistMarkbygdens OK10:29

D14 Kort

2 460 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tova DuellHestra IF10:26

H14 Kort

2 460 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alvin RösehagVänersborgs SK10:02

D12

2 460 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hannah LandergrenHestra IF10:00
Alice WernklevIK Ymer10:03
Elin BlomqvistMarkbygdens OK10:06
Emilia ElverlindOK Tranan10:09
Nanna TorénHestra IF10:12
Frida SkoglundUlricehamns OK10:15
Elsie HäggmarkMarkbygdens OK10:18
Wilma PalmqvistOK Tranan10:21
Elvina BergdahlOK Orinto10:24

H12

2 460 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Edvin LennartsonUlricehamns OK10:04
Erik KindlundOK Tranan10:07
Wilmer WallIK Ymer10:10
Joar BlomqvistBredareds IF10:13
Isak NilssonOK Landehof10:16
Gustav FagerlindMarkbygdens OK10:19

H12 Kort

2 060 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Theo FredmanOK Skogshjortarna10:40

D10

2 060 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alice LarssonBredareds IF10:08
Elsa IngemarssonHestra IF10:11
Linnea NilssonOK Landehof10:14

H10

2 060 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Theo LarssonOK Tranan10:19
Gabriel HogedalVänersborgs SK10:22
Melker SundströmHestra IF10:25
Hjalmar IngelsboOK Tranan10:28
Teo PalmérUlricehamns OK10:31

H35

4 520 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Måns ThörnqvistBredareds IF10:45
Magnus GassnerUlricehamns OK10:48

D40

3 560 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna SundströmHestra IF10:21
Martina LindbergIK Ymer10:24
Maria IngemarssonHestra IF10:27
Maria Rosén ThelinJönköpings OK10:30

H40

4 040 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Max LarssonOK Tranan10:02
Anders FagerlindMarkbygdens OK10:05
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF10:08
Peter WernklevIK Ymer10:11
Erik KöllerströmFjärås AIK10:14
Martin HjertbergHestra IF10:17
Johan PerssonUlricehamns OK10:20

D45

2 950 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jenny JohanssonIK Ymer10:49
Helena BååthHestra IF10:52
Sofia ÖstenssonOK Tranan10:55
Angelica BrandqvistTibro OK10:58
Johanna HallqvistUlricehamns OK11:01
Sara ÅbergHestra IF11:04
Gunilla FredmanOK Skogshjortarna11:07
Anna-Karin SärénHestra IF11:10

H45

4 040 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bengt LarssonBredareds IF10:23
Urban SörqvistMarkbygdens OK10:26
Ronnie BohmanOK Orinto10:32
Mikael BergstedtMarkbygdens OK10:35
Fredrik SundströmHestra IF10:38
Jan OlaussonMarkbygdens OK10:41
Fredrik PlumppuHestra IF10:44

D50

2 950 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena TuressonBurseryds IF10:01
Kristina NilssonOK Tranan10:04
Anna ErikssonOK Landehof10:07
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg10:10

H50

3 500 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan HildingHestra IF09:55
Roger CarlssonOK Tranan10:30
Ulf HolstenHestra IF10:33
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg10:36
Peter ÖstenssonOK Tranan10:39
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK10:42
Johan MarsMarkbygdens OK10:45
Jens LindströmTibro OK10:48
Graham KempGöteborg-Majorna OK10:51
Jan TuressonBurseryds IF10:54
Martin SvenssonMarkbygdens OK10:57
Ingvar ÅkessonIFK Göteborg Orientering11:00

D55

2 960 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena ErikssonElfsborg SOK10:44
Ing-Marie SamuelssonIK Trenne Ullared10:47
Christina SöderblomÄtrans IF10:50
Helena LarssonHestra IF10:53
Marie HögstrandMarkbygdens OK10:56
Gunilla CarlssonGöteborg-Majorna OK10:59
Anita BodinGällstadbygdens SOK11:02
Britta SahlinVänersborgs SK11:05

H55

3 500 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas AlmgrenBorås GIF09:52
Stig GustafssonIK Ymer09:57
Kent KlassonHestra IF10:00
Andres LaasOK Skogshjortarna10:03
Bosse HaglundBredareds IF10:06
Magnus JoelssonSOK 6810:09
Hans KööhlerTrollhättans SOK10:12
Bengt AnderssonTenhults SOK10:15
Markus BodénMarkbygdens OK10:18
Stefan OlofssonOK Gisle10:21
Jörgen HallénTrollhättans SOK10:24
Ingemar MånssonRonneby OK10:27

D60

2 390 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anne KaillIK Omega09:50
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna11:00
Gunilla LarssonBredareds IF11:03
Anita EklöfIK Ymer11:09
Anita AntonssonOK Löftan11:12

H60

3 400 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan KarlssonTrollhättans SOK09:58
Per FredrikssonOK Skogshjortarna10:01
Anders JohanssonHestra IF10:04
Magnus AnderssonUlricehamns OK10:07
Jörgen IvarssonHestra IF10:10
Håkan SvedhemUlricehamns OK10:13
Arne PerssonMarkbygdens OK10:16
Björn PetterssonUlricehamns OK10:19
Mikael BodénMarkbygdens OK10:22
Per-Olof LarssonHestra IF10:25
Bernt AnderssonIF Rigor10:28
Ulf PalmérUlricehamns OK10:31

D65

2 390 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena NilssonUlricehamns OK10:43
Marianne RosénIK Ymer10:46
Inger GustafssonLunds OK10:49
Monica IvarssonOK Skogshjortarna10:52
Britt-Marie LarssonSOK 6810:55
Gunilla HogedalVänersborgs SK10:58

H65

2 950 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars HogedalVänersborgs SK10:14
Hans AntonssonOK Löftan10:17
Kent JogelandIK Ymer10:20
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared10:23
Stefan HägelmarkFjärås AIK10:26
Håkan AnderssonMarkbygdens OK10:29
Kent IvarssonOK Skogshjortarna10:32
Torgny PetterssonMarkbygdens OK10:35
Fredrik OdelbergIK Ymer10:38
Lars-Inge AnderssonOK Räven10:41
Göran LarssonVänersborgs SK10:44
Lars LarssonOK Frisene10:47
Arne BogrenOK Vivill10:50

D70

2 390 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carola AnderssonOK Löftan09:58
Barbro BörjessonOK Skogshjortarna10:01
Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL10:04
Evy GabrieliiBredareds IF10:07
Monica LarssonOK Tranan10:10
Ulla BjörkmanIK Ymer10:13
Britta LarssonOK Frisene10:16
Inger JönssonIK Ymer10:19
Kerstin JohanssonMarkbygdens OK10:22
Märtha LundhSvenljunga OK10:25
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna10:28

H70

2 960 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK10:25
Sture GrytheimElfsborg SOK10:28
Lars-Olof PetterssonOK Tranan10:31
Dan JohanssonFjärås AIK10:34
Carl-Henry AnderssonOK Orinto10:37
Mats ElofssonHerrljunga SK Skid o OL10:40
Leif BjörkmanIK Ymer10:43
Ingvar MarsKinnaströms SK10:46
Benny IvarssonFjärås AIK10:49
Göran SvanBorås GIF10:52
Ingemar LindblomOK Orinto10:55
Dag LorénOK Frisene10:58
Leif LöfTrollhättans SOK11:01
Ingmar OlssonHerrljunga SK Skid o OL11:04
Jörgen HallbergIK Ymer11:07
Torbjörn WikströmOK Orinto11:10

D75

2 130 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena WaernTrollhättans SOK10:25
Ingrid HermanssonIK Ymer10:28
Inger BylanderSvenljunga OK10:31

H75

2 960 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna10:00
Ivan ErnvidUlricehamns OK10:03
Hans FalkVärend GN OL10:06
Åke GatelidOK Skogshjortarna10:09
Lars-Åke LarssonOK Tranan10:12
Kjell JohanssonDalsjöfors GoIF10:15
Lars JohanssonOK Skogshjortarna10:18
Birger AronssonBredareds IF10:21

D80

2 130 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Brita SärdquistIK Ymer10:02
Gunni EkbergÄtrans IF10:05
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna10:08

H80

2 390 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lasse OlssonIK Trenne Ullared10:20
Göran OlofssonFjärås AIK10:23
Sten HjelmOK Tranan10:26
Gunnar WaernTrollhättans SOK10:29
Karl-Eric WannbergIK Omega10:32
Håkan SkogumMarkbygdens OK10:35
Erland OlssonDalsjöfors GoIF10:38
Kurt RydinOK Tranan10:41

H85

2 130 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karleric FranssonTrollhättans SOK10:15

Inskolning

1 680 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
August LennartsonUlricehamns OK09:52:01
Kasper AhlinOK Skogshjortarna09:53:26
Alma SedvallSOK Aneby09:54:22
Felix LarssonOK Tranan09:55:31
Emil InghammarHestra IF10:37:16
Olle BergstrandKlubblös10:37:17
Egon PalmerUlricehamns OK10:59:57
Elsa PerssonUlricehamns OK11:07:44
Liv LorénOK Frisene11:20:00
Ville GassnerUlricehamns OK

U1

2 080 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agnes JohanssonBredareds IF09:49:51
Theodor BerghHestra IF09:50:03
Malte DuellHestra IF09:50:06
Märta DuellHestra IF09:51:23
Gustav AgnvallIK Uven09:55:18
Alvin HogedalOK Alehof09:59:28
Ebba ÅbergHestra IF10:01:48
August PalmOK Orinto10:10:17
Julius Hellqvist JakobssonOK Orinto10:10:18
Oscar WallIK Ymer10:10:22
Adelia BurvallOK Orinto10:10:29
Lisa InghammarHestra IF10:37:21
Nike BergstrandKlubblös10:37:22
Angnes JönssonKlubblös11:12:12
Emelia JönssonKlubblös11:12:13
Kevin ClaessonElfsborg SOK

U2

2 280 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robin HildingHestra IF09:50:20
Elsa PalmqvistOK Tranan09:56:19
Gustaf IngelsboOK Tranan09:58:45
Simon HallbergIK Ymer10:03:39
Hugo HallbergIK Ymer10:08:08
Einar GranatMarkbygdens OK10:09:19
Olle BlomqvistMarkbygdens OK10:09:23
Johannes BlomqvistBredareds IF10:12:51
Joel LarssonMarkbygdens OK10:13:44
Elisa Lindeberg RappRydboholms SK10:35:36
Hedda ClaessonKlubblös10:58:08
Assar Rosén ThelinJönköpings OK11:37:09

Öppen motion 1

2 280 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gertie OdelbergIK Ymer09:50:42
Bo AnderssonOK Löftan09:51:29
Rut Olsson RaneklintKinnaströms SK09:52:08
Lars JohanssonBredareds IF09:56:57
Birgitta HåkanssonIK Ymer09:57:59
Hugo WestbergHestra IF10:02:54
Berit SvenssonMarkbygdens OK10:09:12
Alexia PalmOK Orinto10:12:20
Hanna PalmOK Orinto10:12:21
Mårten LarssonMarkbygdens OK10:12:35
Albin BiörsIK Ymer10:16:58
Hugo StröbergKlubblös10:29:34
Albin GranemarkKlubblös10:29:36

Öppen motion 3

3 110 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linda WallKlubblös09:51:05
Stig WallermanBorås GIF09:51:34
Gertie SamuelssonIK Ymer09:52:32
Lars-Åke JohanssonIK Ymer09:52:38
Jesper AugustssonKinnaströms SK09:53:10
Annika SedvallSOK Aneby09:56:25
Sofie JohanssonOK Tranan10:00:08
Kjell JohanssonMarkbygdens OK10:00:38
Anton LarssonOK Landehof10:00:53
Martina LevinssonKlubblös10:03:16
Anna ThörnebyKinnaströms SK10:03:28
Andreas ThörnebyKinnaströms SK10:03:29
Emma WestbergHestra IF10:05:29
Tommy BerglundUlricehamns OK10:06:12
Elena EckhardtMarkbygdens OK10:06:26
Anna-Stina ArnessonIK Dran10:08:42
Maritha HallbergIK Ymer10:09:13
Ida HolstenHestra IF10:12:24
Britt-Marie EkbergOK Orinto10:13:12
Viktoria BiltingKlubblös10:13:56
Fredrika BiltingKlubblös10:14:02
Disa HenrikssonKlubblös10:14:05
Annika GliseKlubblös10:14:07
Rolf BååthHestra IF10:15:15
Pernilla NilssonHestra IF10:15:19
Marita JohanssonMarkbygdens OK10:17:20
Karl-Johan LennartsonUlricehamns OK10:23:37
Inger LindblomOK Orinto10:28:56
Jenny PalmqvistOK Tranan10:31:23
Anna HögbergOK Tranan10:31:24
Mikael SedvallSOK Aneby10:40:12
Christer GustafssonMarkbygdens OK10:44:00

Öppen motion 5

3 300 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frida AhlinOK Skogshjortarna09:53:18
Jan WiderströmIK Ymer09:55:00
Ingela LarssonHestra IF09:56:30
Thomas OlofssonFjärås AIK09:59:04
Fredrik BackmanKlubblös09:59:38
Evalotta StoltVänersborgs SK10:00:19
Anni HogedalOK Alehof10:00:33
Gun FriskMarkbygdens OK10:01:15
Ida ErikssonOK Landehof10:04:11
Martin WestbergHestra IF10:05:47
Ingela NordgrenBredareds IF10:10:33
Magnus HallqvistUlricehamns OK10:12:59
Andreas LidénDalsjöfors GoIF10:13:29
Stanley TaivulaKlubblös10:14:53
Alfred RamhultHestra IF10:19:08
Love RamhultHestra IF10:19:11
Julia RamhultHestra IF10:19:13
Åse NilssonOK Landehof10:19:21
Terese LarssonOK Tranan10:29:40
Linda StrömqvistOK Skogshjortarna10:35:53
Lars RenbergKlubblös10:42:05
Mia HallbergIK Ymer10:50:56
Jonas LarssonMarkbygdens OK10:54:14

Öppen motion 7

3 120 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders BerglundOK Skogshjortarna09:50:15
Leif BlomqvistBredareds IF09:50:24
Lena OlssonKinnaströms SK09:52:23
Stefan StoltVänersborgs SK09:52:51
Karl-Johan OhlinOK Tranan09:54:04
Rolf EckermarkGöteborg-Majorna OK09:54:20
Christina LiljeqvistStenungsunds OK09:54:54
Stefan HåkanssonIK Ymer09:58:18
Egon JohanssonOK Tranan09:58:20
Sofia ElverlindOK Tranan09:59:49
Radka KühnelTrollhättans SOK10:00:11
Ulf BäckströmHestra IF10:00:23
Joakim ÅkessonOK Landehof10:00:55
Per GustafssonRyda SK10:01:13
Maria LennartsonUlricehamns OK10:02:12
Ulrika LjungIK Ymer10:03:22
Hans KarlssonOK Orinto10:04:39
Ingemar ArnessonIK Dran10:05:30
Marina WennbergMarkbygdens OK10:06:30
Magnus LindbergIK Ymer10:06:36
Jörgen FriskMarkbygdens OK10:06:58
Maria LandergrenHestra IF10:09:07
Maria SvenssonMarkbygdens OK10:09:11
Marika ElverlindOK Tranan10:10:31
Ulf NordgrenBredareds IF10:10:34
Börje LidénDalsjöfors GoIF10:12:26
Kurt EkbergOK Orinto10:13:17
Marita HaglundBredareds IF10:14:22
Jörgen AdrianssonBorås GIF10:15:10
Pär-Erik JohanssonMarkbygdens OK10:15:18
Morgan NilssonHestra IF10:15:22
Lena JohanssonSkogspojkarnas OK10:16:55
Jens HallgrenOK Skogshjortarna10:17:40
Eva AlsinIK Ymer10:17:47
Lars ErikssonMarkbygdens OK10:19:15
Fredrik JohanssonHestra IF10:19:24
Jonas BrånaltFrölunda OL10:20:18
Tomas AnderssonTrollhättans SOK10:21:19
Per AnderssonOK Orinto10:22:30
Robert BurénIK Ymer10:22:37
Kurt JohanssonSvenljunga OK10:24:24
Mathias DuellHestra IF10:26:21
Johan WannbergIK Omega10:28:25
Lisa AgnvallIK Uven10:29:01
Göran EklöfIK Ymer10:30:40
Bo LindqvistHestra IF10:32:04
Kurt BodinGällstadbygdens SOK10:36:03
Anders SwedinLidköpings VSK10:36:25
Kennet ÖhlundIK Ymer10:39:15
Lisa SamuelssonIK Ymer10:39:16
Helena AnderssonMarkbygdens OK10:40:10
Åsa LindqvistHestra IF10:41:49
Markel BertilssonHestra IF10:42:44
Sven ErikssonOK Landehof10:42:57
Karin SamuelssonIK Ymer10:43:22
Anders LarssonOK Landehof10:45:09
Stefan SvenssonOK Kullingshof10:48:43
Monica KnutssonSävedalens AIK10:53:47
Joel PlumppuHestra IF10:56:05
Ingmar BrunssonOK Skogshjortarna11:02:38
Helena BlomqvistMarkbygdens OK11:04:49
Gunnel NilssonOLC Wienerwald11:11:05
Anders JönssonKlubblös11:23:42
Åsa HagnestålMarkbygdens OK11:27:20
Lena Rabe JosefssonFjärås AIK11:30:24

Öppen motion 8

4 490 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ing-Marie AronengBredareds IF09:50:50
Stefan AronengHestra IF09:54:24
Lina PalmerUlricehamns OK09:59:34
Linus SundbergOK Skogshjortarna10:00:02
Per SundqvistOK Tranan10:02:14
Per-Olof EliassonSOK 6810:03:00
Greger LorénOK Frisene10:03:02
Lennart WiderströmIK Ymer10:04:07
Filippa AnderssonLidköpings VSK10:04:30
Maja KindlundOK Tranan10:06:20
Frida KjellmanLidköpings VSK10:07:00
Lars LorénOK Frisene10:07:43
Peter RosénIK Ymer10:08:06
David HallbergIK Ymer10:10:37
Andreas KaverénAnderstorps OK10:15:08
Sandra EkströmOK Orinto10:17:12
Magnus ElverlindOK Tranan10:18:39
Jonas BergdahlOK Orinto10:24:28
Kristian SiverboMarkbygdens OK10:27:18
Mattias KarlssonOK Tranan10:34:19
Max MoritzKlubblös10:42:14
Ida WillénFalköpings AIK OK10:42:15
Magnus HenningssonHestra IF10:42:41
Jesper IngelsboOK Tranan10:45:14
Lasse BjörfjällBredareds IF10:46:37
Daniel SundqvistOK Orinto10:47:04
Mattias BiörsIK Ymer10:47:22
Hans GrandenIK Ymer10:51:16
Björn KarlssonOK Orinto10:51:58
Andreas JohanssonIFK Göteborg Orientering11:14:40

Annonser