Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM, natt, Småland + Östergötland

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: DM, natt, Småland + Östergötland
Arrangörsorganisationer: SOK Aneby / Östergötlands OF
Datum: fredag 21 september 2018

D21S

6 930 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Louise LundgrenVäxjö OK20:43
2Hanna PalmIK Hakarpspojkarna20:45
3Karin HåkanssonOK Gränsen20:47
4Emma RosénOK Njudung20:49
5Filippa JohanssonJönköpings OK20:51
6Moa SvenssonNässjö OK20:53
7Cecilia BerganderEksjö SOK20:55
8Elisabet LarssonVästerviks OK20:57
9Anna JohanssonAnkarsrums OK20:59
10Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna21:01

H21S

9 700 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
12Patrik KarlssonVäxjö OK20:00
13Viktor AntonssonEksjö SOK20:02
14Viktor HermanssonOK Stigen20:04
15Niklas KarlssonVäxjö OK20:06
16Lucas SundbladEksjö SOK20:08
17Daniel HåkanssonOK Gränsen20:10
18Simon NilssonEksjö SOK20:12
20Simon LennermoNässjö OK20:16
21Erik LennartssonSOK Viljan20:18

D20S

5 770 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
23Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna20:39
24Fanny SundbladEksjö SOK20:41

H20S

7 610 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
26Francesco MagenesVäxjö OK20:49
27Filip TrofastBredaryds SOK20:51
28Lukas LundgrenVäxjö OK20:53
29Rasmus LundbergOK Bävern20:55

D18S

5 190 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
31Maja PorleVäxjö OK20:37
32Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna20:39
33Klara HöglundEksjö SOK20:41
34Ella PalmIK Hakarpspojkarna20:43
35Alicia LundgrenVäxjö OK20:45
36Julia RangertIK Hakarpspojkarna20:47
37Alma HaagOK Gränsen20:49
38Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna20:51
Nora AeglerEksjö SOK20:53

H18S

7 090 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
40Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna20:01
41Simon FreylandEksjö SOK20:03
42Emil AuseliusBredaryds SOK20:05
43Eric BerlinTrollhättans SOK20:07
44Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna20:09
45Simon SvahnEksjö SOK20:11
46Joar HertinIK Hakarpspojkarna20:13
47Edvin StrandbergKalmar OK20:15
48Hugo DjurstedtEksjö SOK20:17
49Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna20:19
50Linus LundbergOK Bävern20:21
51Oskar SvahnEksjö SOK20:23
52Isac EricssonVäxjö OK20:25
53Mattis PerssonEksjö SOK20:27
54Albin TollOK Njudung20:29
55Adrian SkobeKalmar OK20:31
56Gustav RuneforsVäxjö OK20:33
57Hugo JakobssonEksjö SOK20:35

D16S

4 910 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
59Clara SamuelssonOK Vivill20:01
60Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna20:03
61Thea Nordin AbajiEksjö SOK20:05
62Emma IsidorssonOK Vivill20:07
63Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna20:09
64Elin RindstigSOK Viljan20:11
65Emma ErikssonEksjö SOK20:13
66Amanda KarmetunOK Njudung20:15
67Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna20:17
68Tuva LövdahlSOK Viljan20:19
69Tilda PalmIK Hakarpspojkarna20:21
70Hanna OlssonIFK Sävsjö20:23
71Emma LingIK Hakarpspojkarna20:25
72Agnes DjurstedtEksjö SOK20:27
73Filippa SöderbergKalmar OK20:29
74Olivia GrönkvistJönköpings OK20:31
Martina RizziEksjö SOK20:33

H16S

5 770 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
76Anton GunnarssonBredaryds SOK20:01
77Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna20:03
78Axel EvebornSOK Viljan20:05
79Isak HagbergKalmar OK20:07
80Karl PetersénOK Njudung20:09
81Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna20:11
82Erik ÅkessonVäxjö OK20:13
83Aron ÖstangårdGamleby OK20:15
84Axel ElmbladBredaryds SOK20:17
85Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna20:19
86Olle ErlandssonSOK Viljan20:21
87Oscar HultgrenOK Njudung20:23
88Joel BjörnlingerIK Hakarpspojkarna20:25
89Hugo UnossonKalmar OK20:27
90Sixten EkbladhSol Tranås20:29
91Hugo EricssonVäxjö OK20:31

D14S

3 920 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
93Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna20:32
94Tuva NylundBredaryds SOK20:34
95Ellen TollOK Njudung20:36
96Emma RindstigSOK Viljan20:38
97Asta TörnkvistAnderstorps OK20:40
98Tove ValleriusGamleby OK20:42
99Sandra LingIK Hakarpspojkarna20:44
100Linda SahlinNässjö OK20:46
101Linn BjörneldKalmar OK20:48
102Stina AnderssonAnderstorps OK20:50
103Tuva ÖstangårdGamleby OK20:52
104Ida KarlssonOK Gränsen20:54
105Hanna ÖbergGamleby OK20:56
106Tilda HagelbergEksjö SOK20:58
107Vendela SturekSOK Viljan21:00
108Linnea SkobeKalmar OK21:02
109Enni LindskogOK Älme21:04

H14S

4 240 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
111Alexander GustafssonOK Njudung20:00
112Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna20:02
113Victor HörnquistAnderstorps OK20:04
114Emil KreutnerSOK Viljan20:06
115Hugo HedströmOK Bävern20:08
116Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna20:10
117Theo LövdahlSOK Viljan20:12
118Lukas HagbergKalmar OK20:14
119Anton KarlssonFK Finn20:16
120Filip BrolingBredaryds SOK20:18
121Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna20:20
122Gustav EvebornSOK Viljan20:22
123Olle PetersénOK Njudung20:24
124Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna20:26

D12S

3 130 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
126Wilma KroksmyrVäxjö OK20:00
127Evanna JohanssonOK Njudung20:02
128Tilda SundkvistOK Gränsen20:04
129Lovisa KroksmyrVäxjö OK20:06
130Felicia GustafssonOK Njudung20:08
131Filippa BraunVäxjö OK20:10
132Alva HagelbergEksjö SOK20:12
133Frida LindénVäxjö OK20:14
134Julia AbajiEksjö SOK20:16
135Elvira SkobeKalmar OK20:18
136Linnéa EdvardssonEksjö SOK20:20
137Minna PalmIK Hakarpspojkarna20:22
138Emma LindénVäxjö OK20:24

H12S

3 130 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
140Wilhelm KarmetunOK Njudung20:32
141Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna20:34
142Walter LöfqvistSOK Viljan20:36
143Viggo WulffOK Gränsen20:38
144Carl ÖbergGamleby OK20:40
145Filip GummessonNybro OK20:42
146Matti JohanssonOK Njudung20:44
147Elliott RehnGränna-Bygdens OK20:46
148Rasmus SternerOK Gränsen20:48
149Elias HedHultsfreds OK20:50
150Emil LingIK Hakarpspojkarna20:52

H35S

7 760 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Måns LennermoNässjö OK20:40
Marcus JosefssonOK Vivill20:42
Stefan LöfqvistSOK Viljan20:44
Martin BeijerJönköpings OK20:46
Mikael HallOK Bävern20:48

D40S

5 150 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria Rosén ThelinJönköpings OK20:00
Maria BraunVäxjö OK20:02
Elisabeth HagelbergEksjö SOK20:04
Karin Rahm BjörneldKalmar OK20:06
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK20:08
Linda NordinEksjö SOK20:10

H40S

7 340 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias RehnGränna-Bygdens OK20:01
Jon LindskogOK Älme20:03
Petter ValleriusGamleby OK20:05
Mikael GummessonNybro OK20:07
Anders RyvalliusIK Hakarpspojkarna20:09
Jakob JakobssonNybro OK20:11
Mikael TrofastJönköpings OK20:13
Tord HultbergSOK Viljan20:15
Kristian ErikssonEksjö Garnisons IF20:17

D45S

4 630 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Camilla HolmqvistOK Stigen20:25
Angelica BrandqvistTibro OK20:27
Lotta SundbladEksjö SOK20:29
Annika EricssonVäxjö OK20:31
Susanna DjurstedtEksjö SOK20:33
Sara LarssonOK Bävern20:35
Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna20:37
Ulrica RudbergOK Bävern20:39

H45S

6 410 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders PeterssonOK Njudung20:00
Tobias HaagOK Gränsen20:02
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna20:04
Mikael M KarlssonOK Bävern20:06
Viktor SkobeKalmar OK20:08
Per ErlandssonVimmerby OK20:10
Christer ÖbergGamleby OK20:12
Magnus TrofastBredaryds SOK20:14
Björn KarlssonKexholms SK20:16
Tobias Den BraverOK Gränsen20:18
Joakim KarmetunOK Njudung20:20
Tony LövdahlSOK Viljan20:22
Peter BraunVäxjö OK20:24
Fredrik SvenssonJönköpings OK20:26
Mattias GunnarssonBredaryds SOK20:28
Olle BjörneldKalmar OK20:30
Johan AnderssonHultsfreds OK20:32
Klas GrönkvistJönköpings OK20:34

D50S

4 090 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna JohanssonJönköpings OK20:25
Agneta BerlinTrollhättans SOK20:27
Anneli KarlssonFK Finn20:29
Carina SvenssonBredaryds SOK20:31
Anna RosénOK Njudung20:33
Anne LindellKalmar OK20:35
Ulrika WahlströmTenhults SOK20:37
Åsa BergforsSOK Viljan20:39

H50S

5 700 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Håkan KarlssonFK Finn20:13
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna20:15
Tomas KarlssonKexholms SK20:17
Jan TuressonBurseryds IF20:19
Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna20:21
Sven LundgrenVäxjö OK20:23
Geir Inge FolkestadAnderstorps OK20:25
Jens LindströmTibro OK20:27
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK20:29
Magnus PorleVäxjö OK20:31
Michael HertinIK Hakarpspojkarna20:33
Per FranssonOK Njudung20:35
Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna20:37
Lars KarlssonOK Gränsen20:39
Ola AllvinIK Hakarpspojkarna20:41
Mats SöderbergKalmar OK20:43
Jimmy NicklassonKexholms SK20:45
Mats HolmbergOK Gränsen20:47

D55S

3 700 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Monica HenrikssonEksjö SOK20:00
Maria StrömOK Stigen20:02
Kristina JohanssonKalmar OK20:04
Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF20:06
Lena RunessonOK Vivill20:08

H55S

5 300 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnar KarlssonMålilla OK20:15
Tommy LjungdahlIK Hakarpspojkarna20:17
Jan KarlssonVäxjö OK20:19
Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna20:21
John KarlssonOK Norrvirdarna20:23
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna20:25

D60S

3 370 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Liselott SigbyIK Vista20:01
Maria AnderssonBredaryds SOK20:03
Siv LarssonEmmaboda Verda OK20:05

H60S

4 630 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter JoelssonÅlems OK20:01
Svante BjurgrenIK Hakarpspojkarna20:03
Bo SalomonsonKalmar OK20:05
Arne KlintbergEksjö SOK20:07
Björn AxemoHultsfreds OK20:09
Thomas AlmqvistVästerviks OK20:11
Kjell NeroNässjö OK20:13
Jan-Olov ErikssonAnnebergs GIF20:15
Morgan TidemanJönköpings OK20:17
Jan-Ola KarlssonOK Njudung20:19

D65S

3 140 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK20:00
Marie-Louise KarlssonNybro OK20:02

H65S

4 270 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leif CarlssonSOK Viljan20:18
Christer FolkessonEksjö SOK20:20
Kalle LindqvistVäxjö OK20:22
Kent GranqvistVästerviks OK20:24
Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OK20:26
Lennart GustafssonJönköpings OK20:28
Sven KäckSol Tranås20:30
Göran DehlinAnnebergs GIF20:32

D70S

2 890 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ros-Mari KarlssonNybro OK20:10
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK20:12
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK20:14
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK20:16
Berit ByströmOK Virdarna20:18
Britt-Mari KarlssonVäxjö OK20:20
Margareta LarssonOK Njudung20:22

H70S

3 700 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnar AnderssonIK Vista20:18
Per GranevikJönköpings OK20:20
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan20:22
Nils KarlssonVäxjö AIS20:24
Lars-Åke ÅbergKalmar OK20:26
Roland NilssonSOK Viljan20:28
Bo TuressonIFK Sävsjö20:30
Roland SandahlAnnebergs GIF20:32
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK20:34
Stellan AhnströmForserums SOK20:36

H75S

3 140 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders BuhréNybro OK20:30
Rune GunnarssonNässjö OK20:32
Arne SvenssonOK Njudung20:34
Göran ThourVärend GN OL20:36
Lars FranssonBottnaryds IF20:38
Stig KarlsmoIK Hakarpspojkarna20:40
Erland LingJönköpings OK20:42

H80S

3 000 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rune AhlanderJönköpings OK20:01
Sivert AxelssonKalmar OK20:03
Johan JanssonVäxjö OK20:05
Torild BornetunSkillingaryds FK20:07
Mats BirgerssonForserums SOK20:09

Öppen motion 1

1 910 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arvid BomanLinköpings OK20:04:46
David DackeSOK Aneby20:10:42
Klara JohanssonSOK Aneby20:10:43
Pelle JakobssonEksjö SOK20:12:36
Amanda FyhrSOK Aneby20:17:33
Emilia JakobssonNybro OK20:24:49
Anja SvenssonGamleby OK20:53:32
Noah KorallMotala AIF OL20:59:15

Öppen motion 3

3 330 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annika IsidorssonOK Vivill20:00:00
Ruben QwickEksjö SOK20:01:28
Tomas KarlssonKexholms SK20:14:21
Frida EnglundOK Stigen20:15:01
Axel JarlNAIS Orienteringsklubb20:22:31
Håkan TräffNAIS Orienteringsklubb20:22:33
Arvid JosefssonOK Vivill20:52:21
Charlotte JosefssonOK Vivill20:52:22
Petra OlssonIFK Sävsjö

Öppen motion 5

3 730 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jessica ElmerssonOK Bävern20:01:23
Torbjörn KvistHässleby SOK20:01:41
Arne ErlandssonSOK Viljan20:02:45
Per SundkvistOK Gränsen20:04:28
Johan EvebornSOK Viljan20:10:54
Lars KreutnerSOK Viljan20:14:59
Susanne DombyOK Stigen20:16:59
Sarina ZülligEksjö SOK20:17:50
Ulla NilssonSOK Viljan20:18:22
Marina JohanssonOK Njudung20:19:18
Simon KarlssonSol Tranås20:26:16
Linus AnderssonKlubblös20:29:18
Mira EnellJönköpings OK20:29:55
Filip FlankegårdTjalve IF Norrköping20:30:44
Nora SvenssonVimmerby OK20:32:19
Torbjörn SvenssonVimmerby OK20:32:22
Per ÖbergBjörkfors GOIF20:39:17
Rolf JohnssonBjörkfors GOIF20:41:44
Mattias OlssonSidensjö IK20:43:33
Helena LindmanOK Gränsen21:21:42

Öppen motion 7

3 250 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin HedHultsfreds OK20:02:50
Ulla LingJönköpings OK20:08:09
Wiliam BlomströmKlubblös20:21:42
Joakim KjellbergBjörkfors GOIF20:56:58

Öppen motion 8

4 580 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Daniel AxelssonMålilla OK20:03:11
Maria ArvidssonKalmar OK20:18:56
Anna ArvidssonKalmar OK20:18:57
Stefan DjurstedtEksjö SOK20:23:43
Jonas BraamOK Denseln20:46:10

Öppen motion 9

6 550 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mikael ÖrnOK Bävern20:00:34
Jonny LindénVäxjö OK20:08:06
Andreas EkbladhSol Tranås20:17:18
Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL20:25:45
Roushan Rezvani AranyLinköpings OK20:26:44

D21Ö

6 930 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kajsa HammarströmLinköpings OK21:09
Therese KlintbergLinköpings OK21:11
Anna WehlinSkogspojkarnas OK21:13
Kristyna HlubuckovaLinköpings OK21:15

H21Ö

9 700 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias ZackrissonOK Roxen21:01
Erik MalmbergLinköpings OK21:03
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro21:05
Mathias HallménOK Denseln21:07
Erik MartinssonLinköpings OK21:09
Pavlo UshkvarokOK Denseln21:11
Joel Käll KarlssonLinköpings OK21:13
Kristian AlgersSkogspojkarnas OK21:15
Johan AllardLinköpings OK21:17
Martin ŠmelíkHellas Orientering21:19

D20Ö

5 770 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisa BerggrenOK Kolmården21:29
Victoria AsketunOK Roxen21:31

H20Ö

7 610 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hugo DalhammerOK Roxen21:03
August MollénOK Denseln21:05
Jonas AnderssonOK Roxen21:07
Hugo LillieströmOK Roxen21:09

H18Ö

7 090 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emanuel HerberthsonLinköpings OK21:21
Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb21:23
Leo JohanssonOK Kolmården21:25
Olof LjunggrenLinköpings OK21:27

D16Ö

4 910 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
152Hanna RothLinköpings OK21:01
153Elin KjellmanLinköpings OK21:03
154Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb21:05
155Karolina RönnbäckOK Eken21:07
157Kerstin LjungemyrOK Kolmården21:11

H16Ö

5 770 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
161Gustaf KullbergBjörkfors GOIF21:15
163Oliver HöögOK Motala21:19
164Sverre RöjgårdOK Kolmården21:21
166Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb21:25
167Malte EvebornOK Roxen21:27

D14Ö

3 920 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
169Alice JohanssonFinspångs SOK21:12
171Sofia TunessonSkogspojkarnas OK21:16
173Yrsa RöjgårdOK Kolmården21:20
175Sofie EttlingSkogspojkarnas OK21:24

H14Ö

4 240 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
178William SvartlingOK Motala21:02
179Rasmus PåledalOK Roxen21:04
180Elis BönnerBjörkfors GOIF21:06
181Johan ÅrbrinkLinköpings OK21:08
182Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK21:10
183Albin KjellbergBjörkfors GOIF21:12
184Simon FlankegårdTjalve IF Norrköping21:14
186Otto NilssonLinköpings OK21:18
188Jacob PåledalOK Roxen21:22
189Arvid SvenssonBjörkfors GOIF21:24
190Hugo PerssonOK Denseln21:26

D12Ö

3 130 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
193Moa PihlströmOK Roxen21:18
195Ebba SkullmanLinköpings OK21:22
197Tilde EvebornOK Roxen21:26
198Moa GöhlFinspångs SOK21:28

H12Ö

3 130 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Gustav HellgrenSkogspojkarnas OK21:02
202Edvin ÅttingLinköpings OK21:04
204Theo ÅrbrinkLinköpings OK21:08
206Hugo BraamOK Denseln21:12
207Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK21:14

H35Ö

7 760 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb21:01
Nils NedforsOK Roxen21:03

D40Ö

5 150 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna KorallMotala AIF OL21:11
Liselott EricsonLinköpings OK21:13

H40Ö

7 340 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joakim WalterssonOK Roxen21:21
Albin TengvallBoxholm-Mjölby OL21:23
Peter EttlingSkogspojkarnas OK21:25
Christian EnbergLinköpings OK21:27

D45Ö

4 630 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL21:00
Anna KullbergBjörkfors GOIF21:02
Anita Seger-WehlinSkogspojkarnas OK21:04
Maria LillieströmOK Roxen21:06
Annika IvarssonLinköpings OK21:08
Liselott RothLinköpings OK21:10

H45Ö

6 410 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik LjungemyrOK Kolmården21:21
Sören Nilsson PåledalOK Roxen21:23
Fredrik KorallMotala AIF OL21:25
Tomas BomanLinköpings OK21:27
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL21:29
Björn KarlssonOK Denseln21:31
Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK21:33
Johan PetterssonOK Motala21:35
Henrik MarmelidOK Roxen21:37

H50Ö

5 700 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christer LindellLinköpings OK21:14
Patric MolinBoxholm-Mjölby OL21:16
Thomas PerssonOK Denseln21:18
Johan ÅttingLinköpings OK21:20
Anders LillieströmOK Roxen21:22
Michael WehlinSödertälje-Nykvarn OF21:24
Ola SvärmOK Roxen21:26
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL21:28
Per GuståsLinköpings OK21:30
Erik HelanderOK Roxen21:32
Johan OtterströmLinköpings OK21:34
Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb21:36

H55Ö

5 300 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter LaudonBoxholm-Mjölby OL21:00
Rikard BorgLinköpings OK21:02
Sören BremerBoxholm-Mjölby OL21:04
Pedro LundqvistLinköpings OK21:06

H60Ö

4 630 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bengt SchwartzOK Kolmården21:16
Kenth EdinBoxholm-Mjölby OL21:18
Karl MollénOK Denseln21:20
Bengt-Ove BlomkvistBjörkfors GOIF21:22
Karl-Johan NorénBoxholm-Mjölby OL21:24

H65Ö

4 270 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pelle SkullmanLinköpings OK21:30
Per WirénOK Kolmården21:32
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF21:34

H70Ö

3 700 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jerry MartinssonOK Motala21:20
Roger DanielssonLinköpings OK21:22
Christer SandhOK Roxen21:24
Anders MonteliusBoxholm-Mjölby OL21:26

H75Ö

3 140 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Uno BergOK Motala21:00
Lars HammarströmOK Kolmården21:02
Ulf WaldenfjordLinköpings OK21:04
Gunnar BrystHjobygdens OK21:06
Nils SjödinTjalve IF Norrköping21:08

Annonser