Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Göteborgsdubbeln, lång

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Göteborgsdubbeln, lång
Arrangörsorganisationer: Lerums SOK / Sjövalla FK
Datum: lördag 21 april 2018

D21

7 890 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin HamreforsSävedalens AIK09:53
Nadia El-CharifTolered-Utby Ol-klubb09:55
Lisa RisbyOK Kåre09:57
Lika RazinaSävedalens AIK09:59
Jennie AnderssonGöteborg-Majorna OK10:01
Sanna SvenssonSävedalens AIK10:03
Laila B HöglundFK Herkules10:05
Kristine BergliaGöteborg-Majorna OK10:07
Karin ThernOK Skogshjortarna10:09
Annica EngIFK Göteborg Orientering10:11
Elin CarlssonGöteborg-Majorna OK10:13
Emmi JokelaIFK Göteborg Orientering10:15
Klara HolmgårdKils OK10:17
Emma EkbergTolered-Utby Ol-klubb10:19
Sofia EbermarkSävedalens AIK10:21
Elisabeth FriesUmeå OK10:23
Hedda Bergqvist-kringstadGöteborg-Majorna OK10:25
Therése IvarssonOK Skogshjortarna10:27
Jolanta KolosinskaGöteborg-Majorna OK10:29
Emma AnderssonSävedalens AIK10:31
Louise GötforsGöteborg-Majorna OK10:33
Malin SettergrenHalmstad OK10:35
Frida KjellbergIFK Göteborg Orientering10:37
Anna NiklassonGöteborg-Majorna OK10:39
Filippa SpånérSävedalens AIK10:41
Annie LennartssonSkåneslättens OL10:43
Louise BorgTrollhättans SOK10:45
Sara BengtssonSävedalens AIK10:47
Lina SamorLerums SOK10:49
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK10:51
Åsa HellquistIFK Göteborg Orientering10:53
Sofia LarssonHestra IF10:55
Anna WallinGöteborg-Majorna OK10:57
Kristin SkaarRyda SK10:59
Camilla EngstrandIFK Göteborg Orientering11:01
Marie-Louise AxenborgGöteborg-Majorna OK11:03
Klara PålssonSävedalens AIK11:05
Johanna ErlandssonStora Tuna OK11:07
Petra WernerssonGöteborg-Majorna OK11:09

H21

11 030 m, 78 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias KuoskuTolered-Utby Ol-klubb09:26
Erik BengtssonSävedalens AIK09:28
Erik RåbergOK Landehof09:30
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL09:32
Kristjan LaasOK Skogshjortarna09:34
Fredrik PerssonIFK Göteborg Orientering09:36
Fredrik WennermarkSävedalens AIK09:38
Johan LarssonOK Skogshjortarna09:40
Karl LevinSävedalens AIK09:42
Hugo ThunbergOK Alehof09:44
Johan HindérTolered-Utby Ol-klubb09:46
Johan LenningOK Pan-Kristianstad09:48
Axel ForsmanFK Herkules09:50
Eskil KinnebergIFK Göteborg Orientering09:52
Sergey PopovKristiansand OK09:54
Calle StenbergOK Skogshjortarna09:56
Evgenij ZhahovskijSävedalens AIK09:58
Mattias NilssonOK Alehof10:00
Dmitriy MihalkinSävedalens AIK10:02
Emil AhlbäckFossum IF10:04
Martin IvarssonGöteborg-Majorna OK10:06
Fredrik MattssonOK Kåre10:08
David RunemalmNybro OK10:10
Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering10:12
Fredrik SturessonOK Alehof10:14
Fredrik NorellFrölunda OL10:16
Johan StrandGöteborg-Majorna OK10:18
Johan WikströmSävedalens AIK10:20
Niklas HidmanHalmstad OK10:22
Gustav BoquistIK Uven10:24
Johan AntonssonOK Löftan10:26
Tobias AhnoffGöteborg-Majorna OK10:28
Sergey FedatsenkaSävedalens AIK10:30
Patrik MartnerIFK Göteborg Orientering10:32
Rikard ClaessonStora Tuna OK10:34
Daniel NetzIFK Göteborg Orientering10:36
Fredrik WeihardSävedalens AIK10:38
Magnus CarlssonGöteborg-Majorna OK10:40
Martin LindqvistStenungsunds OK10:42
Andreas HöyeFredrikstad SK10:44
Eskil TryggöTrollhättans SOK10:46
Vidar FaxénSävedalens AIK10:48
Rikard PentonenIFK Göteborg Orientering10:50
Jes Mose JensenAKIF10:52
Albin ThunbergOK Alehof10:54
Johannes KuhlinGöteborg-Majorna OK10:56
John PerssonIFK Göteborg Orientering10:58
Jonas LundgrenStora Tuna OK11:00
Victor AxbomOK Landehof11:02
Olexii SavchenkoSävedalens AIK11:04
Jonas LauriFK Herkules11:06
Martin AnkelOK Alehof11:08
Tobias NobornIFK Göteborg Orientering11:10
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK11:12
Andrey SalinSävedalens AIK11:14
Johan HellmanVänersborgs SK11:16
Mikolaj DutkowskiRonneby OK11:18
Andréas ThernOK Skogshjortarna11:20
Jakob EngIFK Göteborg Orientering11:22
Martin LarssonHestra IF11:24
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK11:26
Anton NovichenkoSävedalens AIK11:28
Fredrik AnderssonIF Rigor11:30
Mattias KarlssonOK Alehof11:32
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF11:34
Joakim AntonssonOK Löftan11:36
Jonas MerzGöteborg-Majorna OK11:38
Albin ClaessonSävedalens AIK11:40
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK11:42
Anders HederskogIFK Göteborg Orientering11:44
Martin IvarssonOK Skogshjortarna11:46
Fabian WennerbergOK Klyftamo11:48
Daniel WernerssonGöteborg-Majorna OK11:52
Johan BlickOK Alehof11:54
Aron Laurell HåkanssonKungälvs OK11:56
Karl LarssonOK Skogshjortarna11:58
Johan LindbergIFK Mora OK12:00
Marcus MillegårdSävedalens AIK12:02

H21 Kort

7 940 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christian BeglingerOLG Murten10:11

D20

5 410 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alice HultinOK Löftan10:00
Sara ForsbergIK Uven10:02
Tuva Carlsson WallumSävedalens AIK10:04
Johanna RundqvistOK Nackhe10:06
Maria TymoshchukSävedalens AIK10:08

H20

7 430 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robin BeglingerOLG Murten10:05

D18

5 180 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kajsa NormanSävedalens AIK11:14
Matilda HagstrandLerums SOK11:16
Tove JohanssonOK Alehof11:18
Kajsa RaskKungälvs OK11:20
Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK11:22
Tilda MelkstamLerums SOK11:24

H18

6 610 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Adrian VartiaOK Löftan09:58
Anders BjörklundTrollhättans SOK10:00
Gustav ÖstenssonOK Tranan10:02
Erik LundStenungsunds OK10:04
Per NordholmSävedalens AIK10:06
Joar TryggöTrollhättans SOK10:08
Axel BlomFrölunda OL10:10
Eric BerlinTrollhättans SOK10:12

H17-20 Kort

5 410 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK10:03

D16

4 900 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
174Ebba LindOK Skärmen10:45
175Filippa KindeTolered-Utby Ol-klubb10:47
176Johanna FredrixonOK Skogshjortarna10:49
177Elvira SöderbergTolered-Utby Ol-klubb10:51
178Disa RangertKungälvs OK10:53
179Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb10:55
180Sabina AumoKungälvs OK10:57
181Julia LindbladSävedalens AIK10:59
182Eleonora AlinderSjövalla FK11:01
183Ida SüdhoffBrattås CK11:03
184Anna SvarfvarSjövalla FK11:05
185Lisa ÅkessonMarkbygdens OK11:07
186Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering11:09
187Erika ÅkessonMarkbygdens OK11:11
188Rebecka PihlströmOK Landehof11:13
189Lovisa MoqvistLerums SOK11:15
190Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK11:17
191Olivia AspIFK Göteborg Orientering11:19
192Märta LjungbergSjövalla FK11:21
193Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb11:23
194Thilda SeldénIF Rigor11:25
195Elsa KarlssonOK Landehof11:27
196Olivia LundstedtSjövalla FK11:29
197Sofia RaskKungälvs OK11:31

H16

5 690 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
367Tage KinellIFK Göteborg Orientering09:59
368Anton KastrupFK Herkules10:01
369Arvid PerssonMölndal Outdoor IF10:03
370Isak OlssonStigsökarna10:05
371Johan LundStenungsunds OK10:07
372William SturessonLerums SOK10:09
373Casper SkeppSävedalens AIK10:11
374Jakob GunnarssonLerums SOK10:13
375Axel BechtelFK Friskus-Varberg10:15
376Jesper JohanssonOK Löftan10:17
377David AlménTrollhättans SOK10:19
378Nils KörleOK Landehof10:21
379Emil RavakkoSävedalens AIK10:23
380Alfred ErdeliusIF Rigor10:25
381Lukas LarssonOK Skogshjortarna10:27
382Tom Axel EkenstråleFK Herkules10:29
383Willy FjällborgStenungsunds OK10:31
384Simon NordbergGöteborg-Majorna OK10:33
385Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK10:35
386Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK10:37
387Felix DrejmoOK Landehof10:39
388Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK10:41
389Emil AxelssonLerums SOK10:43
390Jacob GrahnIK Uven10:45
391Erik IngemarssonHestra IF10:47
392Jakob MobergOK Löftan10:49
393Nils GrimbeckSävedalens AIK10:51
394Arvid EkströmStenungsunds OK10:53
395Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:55
396Erik JohanssonOK Alehof10:57
397Albin NyqvistOK Landehof10:59
398Gustav BohmanOK Orinto11:01
399Hannes RosendahlIF Marin Väst11:03

H16 Kort

4 420 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jakob LundbergTolered-Utby Ol-klubb10:01

D14

4 420 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
275Ellen NormanSävedalens AIK10:01
276Maria GergelyFK Herkules10:03
277Alice TryggSävedalens AIK10:05
278Kristina BohmanOK Orinto10:07
279Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb10:09
280Frida DahlbergIK Uven10:11
281Ebba ThernOK Skogshjortarna10:13
282Maja GraadIF Rigor10:15
283Lisa ErikssonOK Landehof10:17
284Marta TörnströmFK Friskus-Varberg10:19
285Matilda WallströmSävedalens AIK10:21
286Emilia LundstedtSjövalla FK10:23
287Audrey HanssonFrölunda OL10:25
288Maja AxelssonLerums SOK10:27
289Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb10:29
290Matilda FagerlindMarkbygdens OK10:31
291Ida BengtssonOK Alehof10:33
292Agnes IvarssonOK Skogshjortarna10:35
293Elin SottFrölunda OL10:37
294Emma KarlssonOK Landehof10:39
295Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb10:41
296Lisa ÖstenssonOK Tranan10:43
297Matilda AspIFK Göteborg Orientering10:45
298Elina ReinholdssonOK Alehof10:47
299Ella PetterssonSävedalens AIK10:49
300Maja KarmstigFK Friskus-Varberg10:51

H14

4 290 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451Adrian BergqvistOK Alehof10:19
452Hannes EssungerSjövalla FK10:21
453Viktor JanssonMölndal Outdoor IF10:23
454Dante RangertKungälvs OK10:25
455Elias NordbergGöteborg-Majorna OK10:27
456Simon BååthSävedalens AIK10:29
457Lukas ErdalenIFK Göteborg Orientering10:31
458Hannes PerssonFK Herkules10:33
459Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:35
460Victor BeischerIK Uven10:37
461Fabian AlinderSjövalla FK10:39
462Edvin AlexanderssonIF Rigor10:41
463Oskar BlomOK Löftan10:43
464Simon SahlinSjövalla FK10:45
465David RothamelTolered-Utby Ol-klubb10:47
466Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg Orientering10:49
467William RönnborgIK Uven10:51
468Johan Wall JungbjerGöteborgs SK10:53
469Erik SüdhoffBrattås CK10:55
470Tim MartnerFrölunda OL10:57
471Alwin EinarssonKungälvs OK10:59
472Marcus LammFrölunda OL11:01
473Gunnar FovaeusSävedalens AIK11:03
474Elias NyqvistOK Landehof11:05
475Linus AlinderSjövalla FK11:07
476Tobias JohanssonOK Löftan11:09
477Alfred JohanssonOK Alehof11:11
479Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubb11:15
480Arvid SkeppSävedalens AIK11:17
481Albin KarlsmoIK Uven11:19
482Gustav BertsOK Alehof11:21
483Melker ÅkessonOK Landehof11:23
484Ebbe HolmqvistSjövalla FK11:25
485Emil SeldénIF Rigor11:27
486Jonathan RundqvistOK Nackhe11:29
487Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb11:31
488Magnus HammarqvistSjövalla FK11:33
489Edvin OckbornTrollhättans SOK11:35
490Karl GranforsOK Landehof11:37
491Gustav AnderssonOK Löftan11:39
492Simon LjungkvistOK Alehof11:41
493Albin BoellIFK Göteborg Orientering11:43
494Ludvig HedströmOK Skogshjortarna11:45
495Lukas GrothKungälvs OK11:47
496Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb11:49
497Adam GranhageSjövalla FK11:51
498Tom WeihartHestra IF11:53
499Emil LindbladSävedalens AIK11:55
500Albin PaulssonOK Löftan11:57

D14 Kort

2 780 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingrid ToresäterIK Uven10:00
Linna NybergIFK Göteborg Orientering10:02

H14 Kort

2 680 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
William OkdahlFK Herkules09:58
Valter DrejmoOK Landehof10:00
Noah ErefalkSjövalla FK10:02
Oscar NymanOK Gipen10:04
Pontus HedinTolered-Utby Ol-klubb10:06
Alexander HöglindFK Herkules10:08

D12

2 680 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vilma JanssonMölndal Outdoor IF10:16
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:18
Edith HolmstrandOK Landehof10:20
Elvina BergdahlOK Orinto10:22
Stina ThernOK Skogshjortarna10:24
Malva ArvidssonBrattås CK10:26
Wilma ReinholdssonOK Alehof10:28
Maja HaablaheLerums SOK10:30
Nadja AhnoffGöteborg-Majorna OK10:32
Signe JohanssonFK Friskus-Varberg10:34
Embla SternöTolered-Utby Ol-klubb10:36
Miranda WallströmSävedalens AIK10:38
Elin AxelssonLerums SOK10:40
Emelina HolmqvistSjövalla FK10:42
Jenny NorrmanGöteborg-Majorna OK10:44
Elin NobornIFK Göteborg Orientering10:46
Sara BengtssonOK Alehof10:48
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb10:50
Elsa MoqvistLerums SOK10:52
Clara LövgärdOK Alehof10:54
Stella AlbrektssonGöteborg-Majorna OK10:56
Emma ChristianssonUddevalla OK10:58
Julia SvarfvarSjövalla FK11:00
Klara EberlénOK Skogshjortarna11:02
Signe HördegårdIFK Göteborg Orientering11:04
Hilma EkströmStenungsunds OK11:06

H12

2 780 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Filip ValentinGöteborg-Majorna OK10:21
Linus AugustssonGöteborgs SK10:23
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering10:25
Emil AugustssonGöteborgs SK10:27
Simon GrahnIK Uven10:29
Erik RothamelTolered-Utby Ol-klubb10:31
Emil WalleniusFrölunda OL10:33
Gustav FagerlindMarkbygdens OK10:35
Isak ÖgrenSävedalens AIK10:37
Lukas RandåkerSjövalla FK10:39
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:41
Axel SlättOK Alehof10:43
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg10:45
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK10:47
Albin SvenssonFK Herkules10:49
Einar BeckmanSjövalla FK10:51
Harald MartnerFrölunda OL10:53
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:55
Viktor HedströmOK Skogshjortarna10:57
Walter HällåsOK Löftan10:59
Emil SkeppSävedalens AIK11:01
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:03
Noah HedenblomSjövalla FK11:05
Alvar AlexanderssonIF Rigor11:07
Gustav HedlundLerums SOK11:09
Edvin BrathTolered-Utby Ol-klubb11:11
Malte LjungkvistOK Alehof11:13
Björn DjupströmFrölunda OL11:15
Gustav AspIFK Göteborg Orientering11:17

D12 Kort

2 400 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Amy JohanssonIK Uven10:02

H12 Kort

2 460 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik JohanssonIK Uven09:57
Simon TolestamIF Rigor09:59
Malte AnderssonSjövalla FK10:01
Vilgot RappSjövalla FK10:03
Joar BlomqvistBredareds IF10:05
Elmer JenefeldtSjövalla FK10:07

D10

2 460 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hedvig AugustssonGöteborgs SK10:16
Hedvig GrahnIFK Göteborg Orientering10:18
Nikki WeihartHestra IF10:20
Selma PerssonFK Herkules10:22
Ida IvarssonOK Skogshjortarna10:24
Alice FagerströmIFK Göteborg Orientering10:26
Vera HöglundSjövalla FK10:28
Cornelia HällåsOK Löftan10:30
Elina ChristianssonUddevalla OK10:32
Elly EinarssonKungälvs OK10:34
Ebba LövgärdOK Alehof10:36
Alice BohlinIFK Göteborg Orientering10:38
Ebba GranhageSjövalla FK10:40
Elsie HördegårdIFK Göteborg Orientering10:42
Elina KarlssonFK Herkules10:44

H10

2 400 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hugo TolestamIF Rigor09:58
Melker OckbornTrollhättans SOK10:00
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg10:02
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:04
Nils LydmarkSjövalla FK10:06
Hjalmar IngelsboOK Tranan10:08
Gustav RexOK Landehof10:10
Jesper RandåkerSjövalla FK10:12
Bruno FovaeusSävedalens AIK10:14
Arvid JohanssonFK Friskus-Varberg10:16
Theander HulthénMölndal Outdoor IF10:18
Alvar HedenblomSjövalla FK10:20
William RönnFK Friskus-Varberg10:22
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:24
Jarvis HanssonFrölunda OL10:26
Hugo CorneliussonOK Löftan10:28
Viggo NäsmanLerums SOK10:30

H35

7 940 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per-Anders EggertsenIFK Göteborg Orientering10:39
Daniel NybergMölndal Outdoor IF10:41
David AndréGöteborg-Majorna OK10:43
Stefan RoosIFK Göteborg Orientering10:45
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK10:47
Martin SchagerlindTrollhättans SOK10:49
Anders HöijeGöteborg-Majorna OK10:51
Erik HulthénMölndal Outdoor IF10:53
Johnny HålsjöGöteborg-Majorna OK10:55
Martin HogedalOK Alehof10:57

D40

5 180 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna RangertKungälvs OK10:48
Pernilla AlexanderssonIF Rigor10:50
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:52
Tove EneljungIFK Göteborg Orientering10:54
Karolina WildheimMölndal Outdoor IF10:56
Sara NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb10:58
Sandra HanssonFrölunda OL11:00
Katrin SkeppSävedalens AIK11:02
Therese DahlströmOK Alehof11:04
Lotta SaetreOK Landehof11:06
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:08
Linnéa BäckströmHestra IF11:10
Linda MartinssonIF Marin Väst11:12
Jessica ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:14

H40

7 430 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peder HallbergIK Ymer10:31
Richard SottFrölunda OL10:33
Sven GranforsOK Landehof10:35
Pär BrathTolered-Utby Ol-klubb10:37
Ulf BörjessonGöteborg-Majorna OK10:39
Daniel HägerstrandKungälvs OK10:41
Peter AugustssonGöteborgs SK10:43
Henrik PetterssonGöteborg-Majorna OK10:45
Niklas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:47
Jonas MartnerFrölunda OL10:49
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:51
Anders LövgärdOK Alehof10:53
Max KarleOK Skogshjortarna10:55
Magnus HomannOK Orinto10:57
Björn GrothKungälvs OK10:59
Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubb11:01
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK11:03
Magnus HedmanKungälvs OK11:05
Martin WennbergFK Göingarna11:07
Hans RullgårdSolna OK11:09
Björn KarlssonOK Orinto11:11
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK11:13
Martin PetterssonSävedalens AIK11:15
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:17

D45

4 570 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin BrorsonOK Nackhe09:57
Mia JodalGöteborg-Majorna OK09:59
Pia JohanssonOK Landehof10:01
Christina SüdhoffBrattås CK10:03
Marie-louise PerssonFK Herkules10:05
Susanne CoxLerums SOK10:07
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK10:09
Mette Møller NielsenAKIF10:11
Karolina MelkstamLerums SOK10:13
Sofia KarlssonOK Landehof10:15
Anna RönnborgIK Uven10:17
Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubb10:19
Jeanette BlomOK Löftan10:21
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK10:23

H45

6 610 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pär HanssonIFK Göteborg Orientering10:28
Mathias FredrixonOK Skogshjortarna10:30
Stefan KinellIFK Göteborg Orientering10:32
Björn HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb10:34
Mats RönnborgIK Uven10:36
Peter AspIFK Göteborg Orientering10:38
Jonas HöijerSävedalens AIK10:40
Pär MoqvistLerums SOK10:42
Jonas NorrmanGöteborg-Majorna OK10:44
Sven-Olof HermanssonTolered-Utby Ol-klubb10:46
Peter DellmingIFK Göteborg Orientering10:48
Martin TryggSävedalens AIK10:50
William RexOK Landehof10:52
Fredrik BergIF Rigor10:54
Johan LingstenMölndal Outdoor IF10:56
Herman RosénGöteborg-Majorna OK10:58
Thomas KarlssonOK Landehof11:00
Fredrik PlumppuHestra IF11:02
Fredrik LöwegrenIFK Göteborg Orientering11:04
Ronnie BohmanOK Orinto11:06
Jonas AxelssonLerums SOK11:08
Robert EneljungIFK Göteborg Orientering11:10
Sören SturessonLerums SOK11:12
Thomas LjungOK Kullingshof11:14
Erik LauriFK Herkules11:16
Joakim ÅkessonOK Landehof11:18
Anders HellgrenFrölunda OL11:20
Emil ErdeliusIF Rigor11:22
Håkan HöglindFK Herkules11:24
Ulf NyqvistOK Landehof11:26
Brett WeihartHestra IF11:28
Mats ChristianssonUddevalla OK11:30
Jussi AumoKungälvs OK11:32
Martin LarssonIFK Göteborg Orientering11:34
Henrik MelkstamLerums SOK11:36

D50

4 150 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annakatharina WalserOLG Murten10:00
Katarina AlmehedFrölunda OL10:02
Agneta BerlinTrollhättans SOK10:04
Anette BernhedSävedalens AIK10:06
Agnetha Le ClaireFK Herkules10:08
Helen CarlbomIFK Göteborg Orientering10:10
Ingrid JohanssonLaholms IF OK10:12
Nina DjerfLerums SOK10:14
Pia Käck FritzellGudhems IF10:16
Helena AnderssonMarkbygdens OK10:18
Anna ErikssonOK Landehof10:20
Lena PeterssonOK Alehof10:22
Lena CarlssonSävedalens AIK10:24
Annika KuhlinGöteborg-Majorna OK10:26
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg10:28
Susanne BerghMölndal Outdoor IF10:30
Agneta ErikssonUddevalla OK10:32
Kristina Wall JungbjerGöteborgs SK10:34
Tuuli SaariFK Herkules10:36
Gun RosendahlIF Marin Väst10:38
Suzy LarssonOK Skogshjortarna10:40
Helena StensötaFrölunda OL10:42

H50

6 220 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik RuotsalainenFrölunda OL09:59
Peter AronssonFK Friskus-Varberg10:01
Graham KempGöteborg-Majorna OK10:03
Mikael ÖhgrenSävedalens AIK10:05
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna10:07
Jan HildingHestra IF10:09
Patrick DjerfLerums SOK10:11
Torbjörn GrahnIK Uven10:13
Kennet HorvathHalmstad OK10:15
Karl ErikssonUddevalla OK10:17
Hans-Olof PerssonOK Alehof10:19
Magnus DahlOK Tranan10:21
Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK10:23
Ulf AlmehedFrölunda OL10:25
Mattias BååthSävedalens AIK10:27
Olle SjöforsOK Älme10:29
Gert WildheimFK Friskus-Varberg10:31
Niclas AnderssonMarkbygdens OK10:33
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK10:35
Jonatan BörjessonOK Skogshjortarna10:37
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK10:39
Odd WallumSävedalens AIK10:41
Jonas SjöbergGöteborg-Majorna OK10:43
Claes HagstrandLerums SOK10:45
Ulrik OlssonBrattås CK10:47
Johan WettergrenFK Herkules10:49
Jonas HultinOK Löftan10:51
Magnus KarlssonOK Landehof10:53
Nichlas WallströmSävedalens AIK10:55
Lars-Gunnar WalleniusFrölunda OL10:57
Bengt NorrmanTrollhättans SOK10:59
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK11:01
Magnus JohanssonOK Löftan11:03
Thomas AspIFK Göteborg Orientering11:05
Mikael JungbjerGöteborgs SK11:07

D55

4 150 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christina NilssonLerums SOK10:50
Anne UddEslövs FK10:52
Annika AasaIK Uven10:54
Helene Wengholt JohnssonOK Skogshjortarna10:56
Anne FarbrotGöteborg-Majorna OK10:58
Lena ErikssonElfsborg SOK11:00
Mona OlssonBrattås CK11:02
Agneta FriesUmeå OK11:04
Helena LarssonHestra IF11:06
Agneta OlivestamVimmerby OK11:08
Gunilla AxelssonSävedalens AIK11:10
Gunilla CarlssonGöteborg-Majorna OK11:12
Christina BirathStenungsunds OK11:14
Birgit HanssonHerrestads AIF11:16

H55

5 410 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan SveideFrölunda OL10:18
Jonas JerlinFrölunda OL10:20
Jan GrahnIK Uven10:22
Gunnar MarkinhuhtaGöteborgs SK10:24
Christer BorgGöteborg-Majorna OK10:26
Anders AxelssonOK Skogsvargarna10:28
Stefan GustafssonOK Skogshjortarna10:30
Martin CarlsonTolered-Utby Ol-klubb10:32
Anders KjellbergOK Flundrehof10:34
Bertil ÅkessonMarkbygdens OK10:36
Torsten BacktemanLerums SOK10:38
Bengt MattssonTolered-Utby Ol-klubb10:40
Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK10:42
Stefan HornebrantTrollhättans SOK10:44
Andrew LagoGöteborg-Majorna OK10:46
Magnus WideFrölunda OL10:48
Torbjörn AlmgrenGöteborgs SK10:50
Roy JohanssonOK Skogsvargarna10:52
Lars MagnussonOK Landehof10:54
Jörgen HallénTrollhättans SOK10:56
Håkan WåhlanderFrölunda OL10:58
Pär ClaessonSävedalens AIK11:00
Jan HanssonStenungsunds OK11:02
Jonas KarlssonMarkbygdens OK11:04
Jan HansenGöteborg-Majorna OK11:06
Lennart JosefssonRydboholms SK11:08
Andres LaasOK Skogshjortarna11:10

D60

3 590 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria VamlingFrölunda OL10:01
Eva KarlssonUddevalla OK10:03
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK10:05
Monika NilssonOK Alehof10:07
Anita EklöfIK Ymer10:09
Anne KaillIK Omega10:11
Maria ErikssonÅmåls OK10:13
My EngströmLerums SOK10:15
Anneli Brander NilssonStenungsunds OK10:17
Ingrid AnderssonIF Rigor10:19

H60

5 180 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lennart VamlingFrölunda OL09:56
Björn BorgGöteborg-Majorna OK09:58
Ingemar CarlssonSävedalens AIK10:00
Jerker NetzTrollhättans SOK10:02
Thomas GeorgssonOK Nackhe10:04
Urban LarssonOK Gipen10:06
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK10:08
Sven-Åke AnderssonIF Rigor10:10
Christer ErikssonÅmåls OK10:12
Anders BjörklundSävedalens AIK10:14
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK10:16
Clas FriesUmeå OK10:18
Arne LundStenungsunds OK10:20
Jan ArvidssonOK Skogshjortarna10:22
Jonas RutbergIK Stern10:24
Anders FriesUmeå OK10:26
Bengt NilssonGöteborg-Majorna OK10:28
Kjell AnderssonMölndal Outdoor IF10:30
Bengt KlassonUlricehamns OK10:32
Mats LindqvistSävedalens AIK10:34
Pierre KarlssonOK Alehof10:36
Martin EickhoffSävedalens AIK10:38
Dan SjöholmHalmstad OK10:40
Örjan WängdahlOK Gipen10:42
Ingvar LarssonGöteborg-Majorna OK10:44
Karl SchneiderMölndal Outdoor IF10:46

D65

3 590 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK10:29
Catherine DawsonGafanhori10:31
Karin AxelssonIK Uven10:33
Inger LindholmFjärås AIK10:35
Maria NorellFrölunda OL10:37

H65

4 570 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Björn JägerströmIK Uven10:54
Bo HerderssonMarkbygdens OK10:56
Rune LarssonOK Skogshjortarna10:58
Yngve NorellFrölunda OL11:00
Anders KumlinIK Ymer11:02
Kent ErikssonLerums SOK11:04
Torbjörn OlssonGöteborg-Majorna OK11:06
Arne AlfredssonUddevalla OK11:08
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb11:10
Stanley MattssonIK Uven11:12
Yngve NilssonOK Gipen11:14
Kent KardellLjungskile FK11:16
Dan WidercrantzOK Skärmen11:18

D70

3 150 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva ErikssonFK Friskus-Varberg10:10
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK10:12
Ingrid Rex WallströmOK Landehof10:14
Inga-Lisa AxenborgGöteborg-Majorna OK10:16
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK10:18
Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK10:20
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna10:22
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK10:24

H70

4 150 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bert LuvöFK Herkules10:24
Jonas LarssonOK Kullingshof10:26
Dag LorénOK Frisene10:28
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan10:30
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna10:32
Torbjörn WikströmOK Orinto10:34
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK10:36
Gösta MalmerIF Marin Väst10:38
Kjell JeppsonIF Rigor10:40
Johnny KarlssonUddevalla OK10:42
Benny IvarssonFjärås AIK10:44
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb10:46
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK10:48
Leif SamorTjällmo-Godegårds OK10:50
Roy DawsonGafanhori10:52
Dan JohanssonFjärås AIK10:54
Christer SamuelssonOK Löftan10:56
Staffan BrobergIF Marin Väst10:58
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK11:00
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:02
Leif LöfTrollhättans SOK11:04
Sture GrytheimElfsborg SOK11:06
Björn AhlnérGöteborg-Majorna OK11:08
Bertil HermanssonStenungsunds OK11:10
Carl-Henry AnderssonOK Orinto11:12

D75

3 150 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK10:31
Ingrid HermanssonIK Ymer10:33
Gull-Britt GrönbergKungälvs OK10:35
Ulla LindheIK Stern10:37
Britt RangertIK Ymer10:39
Lena WaernTrollhättans SOK10:41
Inga PerssonOK Skogshjortarna10:43
Birgitta StenströmVänersborgs SK10:45
Ann-Britt BjörkmanKungälvs OK10:47
Gunnel SvenssonIK Ymer10:49

H75

3 590 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bertil OttossonFK Göingarna10:00
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna10:02
Magne HagströmFrölunda OL10:04
Henrik HvoslefIK Stern10:06
Gösta LindqvistOK Löftan10:08
Lars JohanssonOK Skogshjortarna10:10
Roland LagessonOK Löftan10:12
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna10:14
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer10:16

D80

2 780 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna10:00
Eivor Steen-OlssonKungälvs OK10:02
Gunnel BörjessonIK Uven10:04
Marianne GrahnGöteborgs SK10:06
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg10:08

H80

3 150 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kurt RydinOK Tranan10:55
Roland BrandshageSävedalens AIK10:57
Lasse OlssonIK Trenne Ullared10:59
Agne ÖstenssonSävedalens AIK11:01
Carl-Henrik HallbergIK Uven11:03
Gunnar WaernTrollhättans SOK11:07

Inskolning

1 490 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik HägerstrandKungälvs OK09:52:47
Hjalmar ÅbergTolered-Utby Ol-klubb09:53:02
Hampus LöfgrenStångenäs AIS09:56:40
Elin KarlssonLerums SOK09:58:41
Greta WernerssonGöteborg-Majorna OK10:13:45
Linnea NorellFrölunda OL10:17:36
Knut DavidssonUddevalla OK10:26:50
Märta SunneroVaggeryds SOK10:27:55
Isak DellmingIFK Göteborg Orientering10:28:49
Saga DellmingIFK Göteborg Orientering10:28:51
Katerina DobsicekOK Orinto10:31:32
Gabriel SlättOK Alehof10:32:08
Viktor SunessonOK Alehof10:37:52
Hatsaya OlinderssonOK Löftan10:45:52
Kanpitcha OlinderssonOK Löftan10:45:56
Veronica AnderssonFjärås AIK10:52:18
Viggo NielsenIFK Göteborg Orientering10:52:29
Vincent AmbergerKlubblös10:54:48
Märta DrottzKlubblös10:54:51
Jolene AmbergerKlubblös10:54:52
Ellen EkströmOK Gläntan Vessigebro10:57:03
Thea EkströmOK Gläntan Vessigebro10:57:18
Valdemar BrattTolered-Utby Ol-klubb11:10:29
Hanna LarssonOK Gipen11:37:53
Jonas EhlersSjövalla FK11:43:09
Hilda MartnerIFK Göteborg Orientering12:00:15
Melker MartnerIFK Göteborg Orientering12:01:06

U1

2 320 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vera WildheimMölndal Outdoor IF09:44:00
Herman EngIFK Göteborg Orientering09:52:15
Adam HemmendorffIK Uven09:53:09
Gustav JägardSjövalla FK09:56:09
Linnea LöfgrenStångenäs AIS09:58:20
Maja EliassonFK Friskus-Varberg09:58:23
Axel PerssonFK Herkules09:59:01
Gustav BrockmarkMölndal Outdoor IF10:00:00
Vidar SunessonOK Alehof10:10:41
Elias ChristianssonUddevalla OK10:12:37
Madeleine BergqvistOK Alehof10:19:35
Astrid GrahnIFK Göteborg Orientering10:21:44
Frederik HulthénMölndal Outdoor IF10:28:42
Jakob DobsicekOK Orinto10:31:22
Ingrid AndreassonIFK Göteborg Orientering10:32:06
Joakim SöderbomSävedalens AIK10:32:59
Sixten FagerlindMarkbygdens OK10:34:11
Astrid FagerlindMarkbygdens OK10:34:16
Sally PilbladIFK Göteborg Orientering10:36:50
Greta EngebrattGöteborgs SK10:36:51
Axel GustafssonDegerfors OK10:41:09
Finn Van GyselMölndal Outdoor IF10:44:24
Fabian Van GyselMölndal Outdoor IF10:44:25
Alvin HogedalOK Alehof10:44:53
Henning AndreassonOK Skogshjortarna11:04:38
Alfons JenefeldtSjövalla FK11:12:21
Stina AnderssonOK Löftan11:20:15
Lova BergdahlOK Orinto11:21:45
Jonna Jodal GötforsGöteborg-Majorna OK11:23:40
Ludvig AxenborgGöteborg-Majorna OK11:39:27
Tony EkbergGöteborg-Majorna OK11:39:28
Felix EhlersSjövalla FK11:42:11

U2

2 570 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg09:40:17
Saga WildheimMölndal Outdoor IF09:45:03
Klara BrockmarkMölndal Outdoor IF09:45:05
Hanna SalbergIK Uven09:46:47
Hannes GöökSjövalla FK09:47:52
Jonathan GöökSjövalla FK09:50:43
Olof KarlssonFK Herkules09:56:32
Jacob BörstellSävedalens AIK10:00:02
Linus RappSjövalla FK10:03:53
Isabella BrathTolered-Utby Ol-klubb10:06:21
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:07:29
Max  CliffordssonTolered-Utby Ol-klubb10:07:30
Gustaf IngelsboOK Tranan10:09:49
Åsa JalmelidFrölunda OL10:10:46
Elsa HaablaheLerums SOK10:19:23
Moa WallströmSävedalens AIK10:24:08
Ellen KarlssonOK Skogshjortarna10:26:04
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:31:26
Miranda NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb10:31:27
David ErdalenIFK Göteborg Orientering10:31:41
Axel LydmarkSjövalla FK10:32:35
Melker SamorLerums SOK10:40:33
Vera FagerströmIK Uven10:41:11
Arvid HägerstrandKungälvs OK10:43:48
Amanda PehrsonGöteborg-Majorna OK10:45:30
Ella AnderssonOK Löftan10:51:03
Arvid LanneKungälvs OK11:01:16
Viola RönnFK Friskus-Varberg11:32:51
Love AnderssonSjövalla FK11:58:15

Öppen motion 1

2 570 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christina VernerssonOK Orinto09:53:19
Maria HermanssonIK Ymer10:25:07
Martin OskarssonKlubblös11:11:33
Lars-Göran OskarssonKlubblös11:11:36
Ingegärd OskarssonKlubblös11:11:38

Öppen motion 2

4 040 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lotta EliassonFK Friskus-Varberg10:51:15

Öppen motion 3

2 920 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rune JungbjerGöteborgs SK09:41:33
Ellen HeymanIF Rigor09:47:45
Ingrid JohanssonIK Uven09:56:42
Hans AlvebrattLerums SOK10:01:45
Barbro AlvebrattLerums SOK10:03:23
Ann NybergIFK Göteborg Orientering10:04:08
Nina KastrupFK Herkules10:05:10
Ulf SkogmanMarkbygdens OK10:06:47
Cecilia DjuleKlubblös10:10:25
Albin SeverinssonOK Nackhe10:13:29
Kjell JohanssonMarkbygdens OK10:14:22
Maria Wallin JohanssonOK Skogshjortarna10:18:00
Emmelie GeorgssonOK Nackhe10:19:07
Fredrik BackmanKlubblös10:21:10
Matilda TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:28:18
Marcus SöderbomSävedalens AIK10:33:04
Helen KarlssonLerums SOK10:37:25
Erik GustafssonDegerfors OK10:38:48
Annika HallénTrollhättans SOK10:45:12
Frida EkströmOK Gläntan Vessigebro10:45:46
Lil AlfredssonUddevalla OK10:59:10
Edvin LanneKungälvs OK11:01:24
Stefan JohanssonKungälvs OK11:01:26
Åsa LarsenTolered-Utby Ol-klubb11:10:42
Kristin HolmbergKlubblös11:13:16
Elinor HäggbomTolered-Utby Ol-klubb11:25:22
Johanna HulthénMölndal Outdoor IF11:28:22
Maria LarssonDegerfors OK11:34:01
Tina SunneroVaggeryds SOK11:37:30
Sofia EklundIFK Göteborg Orientering11:37:46

Öppen motion 4

4 600 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg10:04:21
Måns FritzellGudhems IF10:19:16
Jessica AugustssonGöteborgs SK10:20:54
Fredrik AnderssonTolered-Utby Ol-klubb10:48:47
Helena WallMarkbygdens OK10:53:10
Elin DolkJönköpings OK11:15:48
Annika SvenssonGöteborg-Majorna OK11:19:07

Öppen motion 5

4 020 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frida RömmqvistOK Löftan09:39:46
Jessica GranhageKlubblös09:43:27
Jenny RönnqvistOK Löftan09:43:44
Jörgen GranhageKlubblös09:46:28
Annika AndreassonFrölunda OL09:46:30
Kristofer PusaFrölunda OL09:47:04
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg09:48:01
Marie WIideFrölunda OL09:50:12
Marie-Louise StridhHestra IF09:56:03
Helena RothamelTolered-Utby Ol-klubb09:57:38
Arne BerlinTrollhättans SOK10:02:05
Sven TolestamIF Rigor10:07:42
Linnea OskarssonSjövalla FK10:07:45
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna10:07:55
Signe LundqvistSjövalla FK10:07:59
Katarina Rydén MarkinhuhtaGöteborgs SK10:08:26
Monica DahlbergIK Uven10:12:15
Anna-Karin NorrmanGöteborg-Majorna OK10:20:15
Fredrik OlinderssonOK Löftan10:21:03
Daniel NorinKlubblös10:21:55
Tove UddMarkbygdens OK10:21:56
Frida PerssonFK Herkules10:22:28
Fia MånssonGöteborg-Majorna OK10:22:31
Isak LemurellSjövalla FK10:24:37
Malin LemurellSjövalla FK10:24:38
Amelie SundahlHestra IF10:30:27
Andreas NäsmanLerums SOK10:31:10
Daniel HällåsOK Löftan10:35:06
Ulla EinarssonKungälvs OK10:35:20
Jonas LarssonDegerfors OK10:38:51
Pernilla KindeTolered-Utby Ol-klubb10:39:54
Cecilia ErdalenIFK Göteborg Orientering10:40:14
Erik HemmendorffIK Uven10:40:44
Maria GrahnElfsborg SOK10:41:14
Kristina KarlssonFK Herkules10:45:10
Ulf KokinskyIFK Göteborg Orientering10:49:07
Lars KarlssonFK Herkules10:52:00
David BromsKlubblös11:09:23
Karin ÅkessonOK Landehof11:11:48
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb11:17:24
Henrik AlbrektssonIFK Göteborg Orientering11:23:29
Sandra PerssonIFK Göteborg Orientering11:29:29
Axel SöderbergKlubblös11:37:27
Johan KarlssonLerums SOK11:37:43
Dan SunneroVaggeryds SOK11:39:01
Daniel EdebroSävedalens AIK11:59:47

Öppen motion 6

6 100 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christer NordbergGöteborg-Majorna OK09:51:20
Mårten VätterdalOK Bävern10:10:52
Henrik WallermanBorås GIF10:13:10
Ola WesterdahlGöteborg-Majorna OK10:16:09
Rickard AndreassonIFK Göteborg Orientering10:20:09
Annika AnderssonOK Orinto10:22:13
Joel SjöholmOK Pan-Kristianstad10:29:47
Anders IvarssonFK Friskus-Varberg10:38:39
Gustav SvantessonKlubblös10:41:36
Ronja ArvidssonMalmö OK10:44:32
Svante LundgrenKlubblös10:55:06
Kristian SiverboMarkbygdens OK10:56:19
Johan BertsOK Alehof11:05:25
Josef PetterssonGöteborg-Majorna OK11:19:09
Mattias GustavssonKlubblös11:31:12
Jon WeihardKlubblös11:34:13

Öppen motion 7

3 190 m, 84 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rolf EckermarkGöteborg-Majorna OK09:31:46
Viola EckermarkGöteborg-Majorna OK09:31:47
Sune WikströmKlubblös09:32:05
Ingemar ÖbergOK Kullingshof09:39:02
Emma BengtssonÅrsunda IF09:39:25
Annika BechtelFK Friskus-Varberg09:43:54
Jesper IngelsboOK Tranan09:44:39
Göran EklöfIK Ymer09:45:44
Krister AlfredssonOK Orinto09:51:01
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK09:52:38
Tommy PedersenKlubblös09:54:03
Malin AlfredssonLerums SOK09:54:43
Christina VestergrenIK Uven09:54:56
Lars MathiassonIK Stern09:55:01
Mikael AlfredssonLerums SOK09:55:17
Ann Britt GergelyFK Herkules09:55:37
Peter GergelyFK Herkules09:55:40
Conny VernerssonOK Orinto09:56:00
Lotta KarlssonKungälvs OK09:56:05
Anna GrahnIK Uven10:00:00
Anna BeischerIK Uven10:03:14
Frida StoltHestra IF10:04:53
Leif BlomqvistBredareds IF10:05:04
Stina StrömstedtIFK Göteborg Orientering10:05:13
Maria GustafssonSävedalens AIK10:05:48
Peter ÖstenssonOK Tranan10:08:20
Carl-Eric AnderssonFjärås AIK10:08:39
Sven ErikssonOK Landehof10:10:17
Johanna ErikssonÅmåls OK10:12:02
Pernilla HedinTolered-Utby Ol-klubb10:12:10
Maria TryggöTrollhättans SOK10:14:04
Ida ErikssonOK Landehof10:15:52
Algot HanssonKungälvs OK10:16:13
Johanna SjonsIFK Hedemora OK10:17:05
Martin LarssonLerums SOK10:17:43
Kjell RybergIFK Göteborg Orientering10:18:28
Egon JohanssonOK Tranan10:20:50
Bo AdolfssonIK Ymer10:23:14
Annika BengtssonOK Alehof10:23:37
Markus JanssonÅmåls OK10:23:43
Anna KarlssonSOK 6810:23:45
Johanna FredrixonOK Skogshjortarna10:24:41
Marie-Louise LarssonLerums SOK10:25:45
Gunilla MartinssonFalkenbergs OK10:26:06
Eva AdolfssonIK Ymer10:27:12
Lennart OlssonIK Uven10:27:32
Helena ÅhlinHelsingborgs SOK10:28:08
Jenny EberlénOK Skogshjortarna10:29:54
Johanna KjellbergOK Flundrehof10:29:56
Gunnel KarlssonSOK 6810:31:06
Magnus SöderbomSävedalens AIK10:33:05
Håkan EggertIF Hagen10:33:10
Inger SundinOK Landehof10:34:50
Lars BohlinIFK Göteborg Orientering10:35:29
Linda SternöTolered-Utby Ol-klubb10:36:00
Anna LövgärdOK Alehof10:37:14
Katja Stenström BohlinIFK Göteborg Orientering10:37:18
Anders LammFrölunda OL10:37:37
Per PerssonFK Herkules10:40:27
Anders SundbergSelånger SOK10:43:19
Ulf TörnströmFK Friskus-Varberg10:47:06
Annica MagnussonKlubblös10:47:09
Lennart NybergFjärås AIK10:49:09
Björn AnderssonFrölunda OL10:50:41
Erika RaskKungälvs OK10:51:00
Maria HalvarssonFjärås AIK10:51:54
Albin SöderbergTolered-Utby Ol-klubb10:52:38
Josef HåkanssonOK Skärmen10:52:49
Radka KühnelTrollhättans SOK10:56:51
Leila LjunggrenMarkbygdens OK10:59:12
Anders ErikssonOK Gipen11:00:24
Andreas PihlströmOK Landehof11:00:34
Lars RenbergKlubblös11:01:03
Pernilla KarlssonOK Landehof11:02:05
Annette ReulOK Orinto11:05:37
Lars-Inge AnderssonOK Räven11:14:08
Niklas HidmanHalmstad OK11:16:14
Marie NilssonTolered-Utby Ol-klubb11:17:43
Selma MoqvistLerums SOK11:18:04
Marianne KlassonUlricehamns OK11:31:10
Christine LitzellOK Skogshjortarna11:38:09
Annika AnderssonOK Skogshjortarna11:40:56
Henrik ErdalenIFK Göteborg Orientering11:43:17
Mats KarestrandLerums SOK11:49:04

Öppen motion 8

4 590 m, 70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sven PerssonÅrsunda IF09:34:38
Olle WindeliusFrosta OK09:37:41
Roland MattssonOK Skärmen09:41:42
Håkan SalbergIK Uven09:43:42
Martin WildheimMölndal Outdoor IF09:46:44
Lars ErikssonMarkbygdens OK09:51:17
Tobias AnderssonGöteborgs SK09:51:41
Stefan NormanSävedalens AIK09:56:21
Klas FredrikssonGMOK 09:56:36
Mats KågesonGöteborg-Majorna OK09:57:51
Maria LundStenungsunds OK09:57:59
Ivan MagnussonGöteborg-Majorna OK09:58:11
Emelie RönnborgIK Uven09:58:27
Kristofer DrejmoOK Landehof09:58:59
Emil AndreassonOK Skogshjortarna10:01:00
Martin KarlssonKungälvs OK10:01:03
Göran AnderssonFK Friskus-Varberg10:01:34
Thomas BörstellSävedalens AIK10:02:26
Andreas Litzell IvarssonOK Skogshjortarna10:10:55
Hans KarlssonGöteborg-Majorna OK10:11:50
Anna-Karin BondessonFrosta OK10:14:15
Martin EnströmTrollhättans SOK10:15:38
Patrik CorneliussonOK Löftan10:17:30
Usman AfridiTrollhättans SOK10:17:46
Johan LindeblomIK Omega10:18:03
Jon JonssonGöteborgs SK10:18:35
Johan Särnbratt10:20:11
David HäggSävedalens AIK10:20:45
Frans JohanssonFK Friskus-Varberg10:22:07
Märta MollénSävedalens AIK10:22:10
Daniel LarssonIFK Göteborg Orientering10:23:10
Marika ElverlindOK Tranan10:25:05
Linda GunnarssonLerums SOK10:25:11
Kristina LindOK Skärmen10:27:05
Stefan GraadIF Rigor10:29:36
Andreas PerssonGöteborg-Majorna OK10:29:52
Anna CarlströmOK Landehof10:32:00
Gustav JonssonOK Skogshjortarna10:33:02
Johan TykessonRävetofta OK10:33:07
Malin ChristianssonUddevalla OK10:33:31
Felix KindeTolered-Utby Ol-klubb10:35:41
Roger LundinFK Herkules10:35:50
Camilla WeihartOK Orinto10:36:18
Torbjörn HalvarssonFjärås AIK10:38:15
Mikael JohanssonOK Skogshjortarna10:40:07
Mattias L BrockmarkMölndal Outdoor IF10:41:55
Sofia ÖstenssonOK Tranan10:43:05
Lasse BjörfjällBredareds IF10:43:55
Petter AnderssonStenungsunds OK10:44:12
Rickard PehrsonGöteborg-Majorna OK10:46:45
Maria PollMölndal Outdoor IF10:47:02
Fredrik SöderbergTolered-Utby Ol-klubb10:47:26
Johan G HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:51:05
Karin NobornIFK Göteborg Orientering10:53:01
Hugo SöderbergTolered-Utby Ol-klubb10:55:04
Sara LorénOK Landehof10:59:32
Mark UbbinkSävedalens AIK11:02:34
Hans KööhlerTrollhättans SOK11:05:41
Felicia LorénOK Landehof11:11:04
Martin LundStenungsunds OK11:12:27
Erik KvarnströmKils OK11:13:42
Martin JohanssonGöteborg-Majorna OK11:20:01
Otto PileKFUK-KFUM Göteborg11:25:07
Benedikt MerzKlubblös11:25:43
Olle PenttinenIFK Hedemora OK11:28:03
Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK11:28:49
Linda DanielssonLerums SOK11:28:59
Ida HördegårdhIFK Göteborg Orientering11:36:53
Ulf NorellFrölunda OL11:38:07
Henrik UndelandIFK Göteborg Orientering11:40:14

Öppen motion 9

7 690 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin PetterssonOK Tisaren09:55:48
Christoffer FredrikssonSödertälje IF10:08:05
Jesper DahlgrenKlubblös10:14:37
Mikael MartinssonFalkenbergs OK10:16:16
Aron DavidssonUddevalla OK10:18:55
Fredrik EinarssonKlubblös10:21:40
Jonas BergdahlOK Orinto10:25:57
Åsa HedströmOK Skogshjortarna10:27:38
Johan IngemarssonHestra IF10:29:23
Tobias ThorssonOK Löftan10:34:24
Andreas HermanssonOK Stigen10:35:44
Stefan JakobssonFrölunda OL10:37:34
Erika LindqvistSävedalens AIK10:38:08
Leif SvenssonOK Tisaren10:43:42
Simon LindbergKlubblös10:44:21
Andreas WikströmStångenäs AIS10:46:11
Robert SundströmFK Friskus-Varberg10:52:34
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb10:54:40
Erik JohanssonOK Skogshjortarna10:57:49
Rickard StoltHestra IF11:07:05
Jenny JohanssonIFK Göteborg Orientering12:02:09
Jonas PilbladIFK Göteborg Orientering12:07:24

Challange 10

9 670 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christer Brander NilssonStenungsunds OK09:51:30
Maria DjupströmFrölunda OL10:01:05
Petter ErikssonÅmåls OK10:10:35
Erik MüllersFK Herkules10:13:25
Johan MeullerFK Herkules10:14:00
Mina CoxnerLerums SOK10:24:39
Julia ElverlindOK Tranan10:24:50
Mikael SvenssonFK Herkules10:26:14
Torbjörn SaetreOK Landehof10:28:05
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK10:48:07
Annie LarssonOK Skogshjortarna11:59:41

Challange 5

4 600 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jane McpheatFK Herkules10:00:54
Ulrika BrattTolered-Utby Ol-klubb10:06:41
Britt-Marie CoxnerLerums SOK10:24:35

Annonser

Mila