Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Götenemedeln

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Götenemedeln
Arrangörsorganisationer: Istrums SK / Mariestads FK / OK Amne / OK Klyftamo / OK Skogsstjärnan / SOK Träff
Datum: lördag 4 augusti 2018

D21

4 410 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Daniela RennerOK Södertörn14:54
Marit Wenseth KureBodø & Omegn IF Orientering14:56
Alicia FribergIF Hagen14:58
Jennie AnderssonGöteborg-Majorna OK15:00
Karin ThernOK Skogshjortarna15:02
Evelina JohanssonGävle OK15:04
Julia TorstenssonOK Landehof15:06
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna15:08
Hanna MårtenssonGöteborg-Majorna OK15:10
Stina GranefeltOK Tyr15:12
Barbara ?ebrowskaUNTS Warszawa15:14
Anna OlssonTibro OK15:16
Kristin HöögOK Kullingshof15:18
Lisa JohanssonOK Tranan15:20
Emma KindbomIF Hagen15:22
Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna15:24
Therese EkströmHalmstad OK15:26
Klara HolmgårdKils OK15:28
Ida-Maria SvenssonTrollhättans SOK15:30
Evelina EricssonSöders-Tyresö15:32

H21

4 710 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin HosetBodø & Omegn IF Orientering16:03
Martin IvarssonGöteborg-Majorna OK16:05
Hannes WelanderOK Djerf16:07
Krzysztof WolowczykOK Denseln16:09
Jesper SjögrenHestra IF16:11
Johan BanckTierps SOK16:13
Ken PeetersOK Linné16:15
Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna16:17
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK16:19
Roine SchölinLaholms IF OK16:21
Michal WolowczykUNTS Warszawa16:23
Victor ArvesvedTibro OK16:25
Filip KarlssonIF Hagen16:27
Marcus LööfOK Kullingshof16:29
Per ÖbergOK Hällen16:31
Torgny LindströmRonneby OK16:33
Henrik KroksmyrVäxjö OK16:35
Martin LarboIFK Lidingö SOK16:37
Tobias NobornIFK Göteborg Orientering16:39
Simon AnderssonTrollhättans SOK16:41
Marcus MillegårdSävedalens AIK16:43
Jan BednarskiUNTS Warszawa16:45
Jesper LiderudTibro OK16:47
Daniel HåkanssonOK Gränsen16:49
Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna16:51
Johan OlssonHjobygdens OK16:53
Karl GellermanIF Hagen16:55
Johan TörnrothHestra IF16:57

H20

4 190 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik JohanssonOK Nackhe14:59
Olle HedmanIF Hagen15:01
Wojciech MossakowskiKalmar OK15:03
Felix AxelssonMarkbygdens OK15:05
Carl HolmbergIF Hagen15:07
Johan HöögOK Kullingshof15:09
Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna15:11
Hampus NyströmIF Hagen15:13

D18

3 850 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vera ZüblinOLG Thun15:30
Lovisa LagerHalmstad OK15:32
Linnéa GustafssonOK Hällen15:34
Beatrice ErikssonOK Hällen15:36
Lovisa RingHalmstad OK15:38
Lisa BörnstedtKungälvs OK15:40
Vendula SkoupaKarlskrona SOK15:42
Alice PalmgrenSundsvalls OK15:44
Julia GlowaczKalmar OK15:46
Johanna NilssonKungälvs OK15:48
Paulina JägstedtHalmstad OK15:50
Emelie RönnborgIK Uven15:52
Ellika GrothKungälvs OK15:54
Julia MianowskaKalmar OK15:56
Isabella AumoKungälvs OK15:58
Alicia LundgrenVäxjö OK16:00

H18

4 000 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
David de Miguel ArmisénUNIVERSIDAD DE ALICANTE15:55
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK15:57
Johan LangerakJärfälla OK15:59
Niklas SvenssonJärfälla OK16:01
Reto GiezendannerIF Hagen16:03
Gustav RuneforsVäxjö OK16:05
Benjamin NäslundSkogslöparna16:07
Björn JohanssonSundsvalls OK16:09
Jesper JohanssonOK Löftan16:11
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna16:13
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg16:15
Petter BergstedtMarkbygdens OK16:17
Adrian VartiaOK Löftan16:19
Samuel PihlströmOK Landehof16:21
Axel OlssonIF Hagen16:23
Albin FalkNyköpings OK16:25
Albin KårénSundsvalls OK16:27
Gustav OlssonOK Orion16:29
Victor HanssonJönköpings OK16:31
Adrian SkobeKalmar OK16:33
Kacper MichalakUNTS Warszawa16:35
Edvin StrandbergKalmar OK16:37
Noah BechtelFK Friskus-Varberg16:39
Axel ErikssonOK Löftan16:41
Albin TollOK Njudung16:43
Mikulas JirkaKarlskrona SOK16:45
Olle BergstedtMarkbygdens OK16:47
Per NordholmSävedalens AIK16:49
Marcus CarlssonIF Hagen16:51

D16

3 830 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hedda RöstinOK Ravinen15:54
101Julia LindbladSävedalens AIK15:56
102Julia NordlanderSundsvalls OK15:58
103Maria LogrenSjövalla FK16:00
104Nicolina MobergOK Tyr16:02
105Kajsa BogrenSundbybergs IK16:04
106Anna SvarfvarSjövalla FK16:06
107Filippa SöderbergKalmar OK16:08
108Irmelie EnströmSundsvalls OK16:10
109Alma HjertbergHestra IF16:12
110Astrid ErikssonUlricehamns OK16:14
111Elsa KarlssonOK Landehof16:16
112Vilde Jonsson WoldSundbybergs IK16:18
113Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF16:20
114Klara PerssonHalmstad OK16:22
115Lisa JakobssonSundsvalls OK16:24
116Ema MarkovaKarlskrona SOK16:26
117Matilda LindhSundbybergs IK16:28
118Tyra KarlssonSundsvalls OK16:30
119Lena ChabieraKalmar OK16:32
120Matilda ÅkessonOK Landehof16:34
121Amanda KarmetunOK Njudung16:36
122Tuva FalkSundbybergs IK16:38
123Sofie FranzénAlmby IK16:40
124Emma EliassonFK Friskus-Varberg16:42
125Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK16:44
126Amanda SchönfeldtSundsvalls OK16:46
127Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK16:48
128Rebecka PihlströmOK Landehof16:50
129Eleonora AlinderSjövalla FK16:52
130Sigrid CarlssonSundbybergs IK16:54
131Moa ErikssonTrollhättans SOK16:56

H16

3 940 m, 70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Alberto García RomoCEAM-O IBI14:39
2Marcos Bernabéu CarbonellCEAM-O IBI14:41
3Felix DrejmoOK Landehof14:43
4Gustav NorbergOK Hällen14:45
5Johan LundStenungsunds OK14:47
6Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna14:49
7Axel NalbinMullsjö SOK14:51
8Oskar DahlinIK Gandvik14:53
9Matyas DolezalKarlskrona SOK14:55
10Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF14:57
11Johan MårtenssonIF Hagen14:59
12Bartlomiej OlszewskiKalmar OK15:01
13Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK15:03
14Edvin HellstenNyköpings OK15:05
15Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna15:07
16Erik ÅkessonVäxjö OK15:09
17Edvin HenryssonTibro OK15:11
18Lukas JohanssonSundsvalls OK15:13
19William GrunderJärfälla OK15:15
20Philip VibergRyda SK15:17
21Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK15:19
22Olle KallerbäckVäxjö OK15:21
23Frantisek SvetnickyKarlskrona SOK15:23
24Manne HammarbergJärfälla OK15:25
25Gustav LidmanTibro OK15:27
26Oscar OlinIK Hakarpspojkarna15:29
27Jonatan KraftAlmby IK15:31
28Jonne LiukkonenSundsvalls OK15:33
29Olle KallurOK Ravinen15:35
30Adam SkoglundUlricehamns OK15:37
31Valter PetterssonOK Tisaren15:39
32Jonathan KonradssonKalmar OK15:41
33Erik LingIK Hakarpspojkarna15:43
34Hannes LindahlSundsvalls OK15:45
35Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK15:47
36Viktor JemthIF Thor15:49
37Johan LundbäckJärfälla OK15:51
38Malte KristianssonHalmstad OK15:53
39Radek SvobodaKarlskrona SOK15:55
40Rasmus PetterssonOK Djerf15:57
41Hugo UnossonKalmar OK15:59
42Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK16:01
43Seth BorglundHärnösands OK16:03
44Konrad StamerJärfälla OK16:05
45Axel BechtelFK Friskus-Varberg16:07
46Hugo LarssonKarlskrona SOK16:09
47Ludvig CarlbomUlricehamns OK16:11
48Erik BovalliusJärfälla OK16:13
49Isak OlssonStigsökarna16:15
50Hugo EricssonVäxjö OK16:17
51Axel LundgrenSundsvalls OK16:19
52Nils KörleOK Landehof16:21
53Erik JohanssonOK Alehof16:23
54Emil JägstedtHalmstad OK16:25
55Ludvig SigrandOK Södertörn16:27
56Albin PerssonHalmstad OK16:29
57Filip HåkanssonOK Orion16:31
58Arvid AronssonGöteborg-Majorna OK16:33
59Casper SkeppSävedalens AIK16:35
60Anton TörnqvistKarlskrona SOK16:37
61Isak WestringJärfälla OK16:39
62Petter ErlandssonSundsvalls OK16:41
63Anton WällstedtJärfälla OK16:43
64Simon NordbergGöteborg-Majorna OK16:45
65Anton KastrupSävedalens AIK16:47
66Tore PalmgrenSundsvalls OK16:49
67Alex JohanssonFK Friskus-Varberg16:51
68Isak HagbergKalmar OK16:53
69Arvid KronmarKarlskrona SOK16:55
70Hugo KindbornOK Hällen16:57

D16 Kort

3 470 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emilia HagrotTäby OK15:20
Malin KindbomIF Hagen15:22

H16 Kort

3 470 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linus NorénOK Njudung15:01
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK15:03
Gustaf JohanssonOK Njudung15:05

D14

3 300 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
401Ida BengtssonOK Alehof14:58
402Miia RollerJärfälla OK15:00
403Ellen ArneborgUlricehamns OK15:02
404Elina ReinholdssonOK Alehof15:04
405Johanna PihlströmOK Landehof15:06
406Emelie ForslundKristinehamns OK15:08
407Alice LarssonSundsvalls OK15:10
408Amanda SjödinOK Tisaren15:12
409Josephine LinderothIF Hagen15:14
410Emma JohanssonSundsvalls OK15:16
411Alma SvennerudKarlskrona SOK15:18
412Ida KarlssonOK Gränsen15:20
413Julia WesthMullsjö SOK15:22
414Sandra WiduchKarlskrona SOK15:24
415Ida ÖsterbergGustavsbergs OK15:26
416Emma OlinIK Hakarpspojkarna15:28
417Julia BogeOK Alehof15:30
418Melissa Jolly-JanssonKungälvs OK15:32
419Ylva SandströmSundsvalls OK15:34
420Ellen TollOK Njudung15:36
421Ebba AnderssonSundsvalls OK15:38
422Lovis HellstenNyköpings OK15:40
423Elsie GerhardtBrattås CK15:42
424Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK15:44
425Ida KörleOK Landehof15:46
426Frida LindénVäxjö OK15:48
427Emma ZettervallKarlskrona SOK15:50
428Matilda CederbergVänersborgs SK15:52
429Nora WesterlundOK Nolaskogsarna15:54
430Lovis BergstrandBrattås CK15:56
431Ebba LindholmSundsvalls OK15:58
432Elin AxelssonMullsjö SOK16:00
433Stina LindholmSundsvalls OK16:02
434Lisa SwartzOK Orion16:04
435Anna BackmanLidköpings VSK16:06
436Emelie RökenTäby OK16:08
437Molly GranängKungälvs OK16:10

H14

3 310 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Yorick ZüblinOLG Thun15:25
202Karl KylbornAlmby IK15:27
203Adrian BergqvistOK Alehof15:29
204Jonas OlssonOK Amne15:31
205Emil LindbladSävedalens AIK15:33
206Viggo WulffOK Gränsen15:35
207Simon WesthMullsjö SOK15:37
208Max ÖsterbergGustavsbergs OK15:39
209Casper TuressonHärlövs IF15:41
210Axel BrattOK Orion15:43
211Isak SkoglundUlricehamns OK15:45
212Lukas GrothKungälvs OK15:47
213Jonatan AndersonJärfälla OK15:49
214Ebbe HolmqvistSjövalla FK15:51
215Lukas HagbergKalmar OK15:53
216Niklas ErlandssonOK Södertörn15:55
217Fabian AlinderSjövalla FK15:57
218Wilhelm KarmetunOK Njudung15:59
219Elis Forsberg RundströmIFK Enskede16:01
220Melker LarssonOK Orion16:03
221Simon LjungkvistOK Alehof16:05
222Melker ÅkessonOK Landehof16:07
223Johan Wall JungbjerGöteborgs SK16:09
224Liam HogedalVänersborgs SK16:11
225Erik WällstedtJärfälla OK16:13
226Joel HolmbergUlricehamns OK16:15
227Marcus GrunderJärfälla OK16:17
228Gabriel ClaessonJönköpings OK16:19
229Linus AlinderSjövalla FK16:21
230Daniel KraftAlmby IK16:23
231Tobias JohanssonOK Löftan16:25
232Petter RybergMariestads FK16:27
233William RönnborgIK Uven16:29
234Nils SwartzOK Orion16:31
235Elias WesterberghRasbo IK16:33
236Hugo ÖrnKFUM Örebro OK16:35
237Alfred HallqvistUlricehamns OK16:37
238Oliver HåkanssonOK Orion16:39
239Jan AntonowiczKarlskrona SOK16:41
240Melker PalmJärfälla OK16:43
241Tim MartnerFrölunda OL16:45
242Oliwer GöranssonLidköpings VSK16:47
243Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg16:49
244Emanuel ErikssonNyköpings OK16:51
245Elias NordbergGöteborg-Majorna OK16:53
246Arvid SkeppSävedalens AIK16:55
247Alvin RösehagVänersborgs SK16:57

H14 Kort

2 770 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alvin JohanssonOK Njudung15:01
Adam AnderssonKarlskrona SOK15:03
Emil AnderssonFalköpings AIK OK15:05

D12

2 750 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Felicia RööhsSkattkärrs SOK15:38
Molly BergstrandBrattås CK15:40
Ellen SkovbjergFrölunda OL15:42
Tilda SundkvistOK Gränsen15:44
Sara Storm-AnderssonOK Tyr15:46
Astrid KraftAlmby IK15:48
Helena ErikssonUlricehamns OK15:50
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg15:52
Lovisa KroksmyrVäxjö OK15:54
Elsa ForsbergJärfälla OK15:56
Emilia MellegårdLidköpings VSK15:58
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg16:00
Irma WesthMullsjö SOK16:02
Frida SkoglundUlricehamns OK16:04
Linn EnbomVänersborgs SK16:06
Amanda GustavssonVäxjö OK16:08
Hanna SchälinOK Alehof16:10
Elin NobornIFK Göteborg Orientering16:12
Anna JohannessonFrölunda OL16:14
Sonia Jolly-JanssonKungälvs OK16:16
Felicia GustafssonOK Njudung16:18
Alice RökenTäby OK16:20
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb16:22
Emma LindénVäxjö OK16:24
Emelina HolmqvistSjövalla FK16:26
Ida AnderssonVänersborgs SK16:28
Emma PerssonHalmstad OK16:30
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg16:32
My WallenborgLunds OK16:34
Evanna JohanssonOK Njudung16:36
Edith HolmstrandOK Landehof16:38
Julia LönnHalmstad OK16:40
Ebba WestringJärfälla OK16:42
Antonina MianowskaKalmar OK16:44
Emma Jolly-JanssonKungälvs OK16:46
Wilma KroksmyrVäxjö OK16:48
Andrea EnbomVänersborgs SK16:50
Maja SjödinOK Tisaren16:52

H12

2 750 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel KylbornAlmby IK15:27
Oskar WesterbergTrollhättans SOK15:29
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK15:31
Anders PeterssonNyköpings OK15:33
Björn DjupströmFrölunda OL15:35
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering15:37
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb15:39
Gabriel EkströmHalmstad OK15:41
Erik ArneborgUlricehamns OK15:43
Arvid HermanssonKungälvs OK15:45
Wilmer HagrotTäby OK15:47
Einar BeckmanSjövalla FK15:49
Axel ThybeckLindebygdens OK15:51
Noah MehreteabJärfälla OK15:53
Melwin NorbergerVänersborgs SK15:55
Harald MartnerFrölunda OL15:57
Vilmer RybergMariestads FK15:59
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK16:01
Hugo TofténSOK Träff16:03
Samuel JakobssonOK Skogshjortarna16:05
Algot CarlssonUlricehamns OK16:07
Axel SlättOK Alehof16:09
Walter BlomqvistJönköpings OK16:11
Eric OlofssonSjövalla FK16:13
Hampus SundbergJärfälla OK16:15
Floyd GerhardtBrattås CK16:17
Gustav AspIFK Göteborg Orientering16:19
Philip SjödinOK Tisaren16:21
Edvin LennartsonUlricehamns OK16:23
Kasper FagerKarlskrona SOK16:25
Emil SkeppSävedalens AIK16:27
Alexander FedjeFrölunda OL16:29
Sixten LjungströmMariestads FK16:31
Noah HedenblomSjövalla FK16:33
Miles GerhardtBrattås CK16:35
Axel VibergRyda SK16:37
Joel LeistraKarlskrona SOK16:39
Malte LjungkvistOK Alehof16:41
Tor NylundOK Linné16:43
Alfred ClaessonJönköpings OK16:45
Rasmus GranängKungälvs OK16:47
Joel HolmgårdKils OK16:49
Lukas RandåkerSjövalla FK16:51
Cristian LinderothIF Hagen16:53
Emil LingIK Hakarpspojkarna16:55
Jacob HolmbergUlricehamns OK16:57

D12 Kort

2 060 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Evelina PeterssonNyköpings OK14:58

H12 Kort

2 060 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Samuel RingströmOK Landehof15:01

D10

2 430 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebba BogeOK Alehof15:00
Lovisa ThybeckLindebygdens OK15:02
Elin NilssonKarlskrona SOK15:04
Edith BergenfurSkattkärrs SOK15:06
Ebba EberlénOK Skogshjortarna15:08
Vera HöglundSjövalla FK15:10
Elvira ÅhlundVänersborgs SK15:12
Ida RökenTäby OK15:14
Evelina LindgrenLidköpings VSK15:16
Sara LönnHalmstad OK15:18
Linnea HedmanKarlskrona SOK15:20
Elvira LindstenNyköpings OK15:22
Linnéa RexOK Landehof15:24
Hilma TrofastJönköpings OK15:26
Agnes BogeOK Alehof15:28
Ida TofténSOK Träff15:30
Ida IvarssonOK Skogshjortarna15:32
Cornelia BerglundLidköpings VSK15:34

H10

2 090 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hjalmar IngelsboOK Tranan14:53:00
Jonathan PeterssonNyköpings OK14:55:00
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb14:57:00
Hannes HolmbergOK Gränsen14:59:00
Elias KronmarKarlskrona SOK15:01:00
Linus ClaessonUlricehamns OK15:03:00
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb15:05:00
Gustav RexOK Landehof15:07:00
Johannes AnderssonVänersborgs SK15:09:00
Jesper RandåkerSjövalla FK15:11:00
Jon Forsberg RundströmIFK Enskede15:13:00
Hjalmar JohanssonOK Alehof15:15:00
Gustav KarlssonUlricehamns OK15:19:00
Vilgot ÅhlundVänersborgs SK15:21:00
Anton SvetnickyKarlskrona SOK15:23:00
Arvid GustavssonVäxjö OK15:25:00
Axel LindbladOK Djerf15:27:00
Elias LindströmRonneby OK15:29:00
Oxel GoikoetxeaGOT-GIpuzkoako Orientazio Taldea15:31:00
Gabriel HogedalVänersborgs SK15:33:00
William BjörnbeckerSjövalla FK15:35:00
Martin SkovbjergFrölunda OL15:37:00
Felix SvenssonJönköpings OK15:39:00
Johannes HolmbergUlricehamns OK15:41:00
Erik ZettervallKarlskrona SOK15:43:00
Anton KarlssonUlricehamns OK15:45:00
Alvar HedenblomSjövalla FK15:47:00
Jakob RingströmOK Landehof15:49:00
William RönnFK Friskus-Varberg15:51:00
Alvin LundgrenVäxjö OK15:53:00
Alfons WesterberghRasbo IK15:55:00
Malte GranefeltOK Tyr15:57:00
Isak TörnqvistKarlskrona SOK15:59:00
Alain GoikoetxeaGOT-GIpuzkoako Orientazio Taldea16:05:29

D35

4 180 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Aitana LertxundiGOT-GIpuzkoako Orientazio Taldea14:48:03
Anna Gornicka-AntonowiczKalmar OK15:40:00
Johanna KarlssonUlricehamns OK15:44:00
Karin FägerlindCentrum OK15:46:00
Maria HolmstrandOK Landehof15:48:00
Emelie SvalinVänersborgs SK15:50:00
Maria LönnHalmstad OK15:52:00
Anna MartnerFrölunda OL15:54:00
Elinor LindstenNyköpings OK15:56:00
Sara ÖbergOK Hällen15:58:00
Sandra LaasOK Skogshjortarna16:00:00
Maria SahlénIF Hagen16:02:00
Desiré RexOK Landehof16:04:00
Christina OlssonSkåneslättens OL16:06:00

H35

4 210 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
David HenrikssonKristinehamns OK15:33
David LindqvistKristinehamns OK15:35
Erik HellstenNyköpings OK15:37
Mikael MellegårdLidköpings VSK15:39
Martin AnderssonSjövalla FK15:41
Per IvarssonTibro OK15:43
Ibon GoikoetxeaGOT-GIpuzkoako Orientazio Taldea15:45
Michael ForslundKristinehamns OK15:47
Fredrik EkströmHalmstad OK15:49
Kristjan LaasOK Skogshjortarna15:51
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK15:53

D40

3 960 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin SaameliOLG Thun16:14
Sofia CarlssonLindebygdens OK16:16
Anna OlinIK Hakarpspojkarna16:18
Linda HedenblomSjövalla FK16:20
Ann HyvönenSkattkärrs SOK16:22
Therese DahlströmOK Alehof16:24
Dorota MianowskaUNTS Warszawa16:26
Daniela RennerOK Södertörn16:28
Magdalena SjödinOK Tisaren16:30
Katarina EnbomVänersborgs SK16:32
Sara WulffOK Gränsen16:34
Sarah LindströmRonneby OK16:36
Cecilia KarmetunOK Njudung16:38
Annika WesthMullsjö SOK16:40
Karin Karlfeldt FedjeFrölunda OL16:42
Jenny WesterberghRasbo IK16:44
Kristina ÅhlundVänersborgs SK16:46
Ewa Wo?ekUNTS Warszawa16:48
Malin AnderssonUlricehamns OK16:50
Anna JanssonOK Djerf16:52
Stina BorängSnättringe SK16:54
Maria HolmqvistSjövalla FK16:56

H40

4 190 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tobias MöllerströmJönköpings OK14:51
Magnus VedinTrollhättans SOK14:53
Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SK14:55
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb14:57
Magnus DahlinIK Gandvik14:59
Robert EnbomVänersborgs SK15:01
Jan GranängKungälvs OK15:03
Mikael TrofastJönköpings OK15:05
Jonas MartnerFrölunda OL15:07
Magnus SundmarkIK Gandvik15:09
Fredrik PerssonHalmstad OK15:11
Andréas ThernOK Skogshjortarna15:13
Mattias HolmstrandOK Landehof15:15
Patrick EricsonMullsjö SOK15:17
Jon SundbergJärfälla OK15:19
Stefan GraadIF Rigor15:21
Jörgen GranefeltOK Tyr15:23
Niklas SahlénIF Hagen15:25
Johan ÅhlundVänersborgs SK15:27
Sven BogeOK Alehof15:29
Mats GustafssonGöteborg-Majorna OK15:31
Mattias BerglundLidköpings VSK15:33
Magnus AlinderSjövalla FK15:35
Anders LarssonOK Skogshjortarna15:37
Anders BlomqvistJönköpings OK15:39
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg15:41

D45

4 030 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK15:48
Katarina RundströmIFK Enskede15:50
Lotta MorénHjärnarps OL15:52
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK15:54
Anna KårénSundsvalls OK15:56
Kajsa NordinUlricehamns OK15:58
Maria TuressonHärlövs IF16:00
Ann RollerJärfälla OK16:02
Martina Dahlström StigssonTrollhättans SOK16:04
Ellinor JohanssonOK Alehof16:06
Johanna AspIFK Göteborg Orientering16:08
Marina AxelssonMarkbygdens OK16:10
Anne-Marie WigleSödertälje-Nykvarn OF16:12
Pia JohanssonOK Landehof16:14
Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OK16:16
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg16:18
Helena SandbergIK Hakarpspojkarna16:20
Annika EricssonVäxjö OK16:22
Sofia HolmgårdKils OK16:24
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK16:26
Johanna HallqvistUlricehamns OK16:28
Karin NobornIFK Göteborg Orientering16:30
Jenny HåkanssonOK Orion16:32
Louise GötforsGöteborg-Majorna OK16:34
Karin AnderssonIF Hagen16:36
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK16:38
Susann SkovbjergFrölunda OL16:40
Annika JohanssonOK Tranan16:42
Camilla TinglöfOK Gränsen16:44
Angelica BrandqvistTibro OK16:46
Magdalena GrunderJärfälla OK16:48
Susanne LundgrenVäxjö OK16:50
Susanne WallenborgLunds OK16:52
Carina ThynellHärlövs IF16:54
Anna RönnborgIK Uven16:56

H45

4 180 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik KylbornAlmby IK15:25
Reto ZüblinOLG Thun15:27
Bjørn Idar SætranIF Trauma15:29
Mikael RööhsSkattkärrs SOK15:31
Patrik StenilsOK Hällen15:33
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK15:35
Antoine JollyKungälvs OK15:37
Andreas GrunderJärfälla OK15:39
Tommy AnderssonVänersborgs SK15:41
Pär JohannessonFrölunda OL15:43
Magnus WallenborgLunds OK15:45
Staffan OlofssonSjövalla FK15:47
Rafa? MianowskiUNTS Warszawa15:49
Fredrik DavidsonGöteborg-Majorna OK15:51
Markus OlinIK Hakarpspojkarna15:53
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK15:55
Thomas KarlssonOK Landehof15:57
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb15:59
Fredrik SturessonOK Alehof16:01
Johan WestringJärfälla OK16:03
Magnus HedmanKungälvs OK16:05
Martin SigrandOK Södertörn16:07
Joakim KarmetunOK Njudung16:09
Christian StamerPreetzer TSV16:11
Lennart MorénHjärnarps OL16:13
Fredrik BergIF Rigor16:15
Fredrik SvenssonJönköpings OK16:17
Joakim ÅkessonOK Landehof16:19
Ola SkeppSävedalens AIK16:21
Magnus LarssonKarlskrona SOK16:23
Josef AnderssonJärfälla OK16:25
Jussi AumoKungälvs OK16:27
Per HolmbergUlricehamns OK16:29
Jan SjödinOK Tisaren16:31
Johan WesterberghRasbo IK16:33
Magnus EricssonVäxjö OK16:35
Mikael BergstedtMarkbygdens OK16:37
Anders LingIK Hakarpspojkarna16:39
Henrik LindbladOK Djerf16:41
Thomas BergstrandBrattås CK16:43
Mattias JägstedtHalmstad OK16:45
Tobias Den BraverOK Gränsen16:47
Per SöderbergSjövalla FK16:49
Andreas PihlströmOK Landehof16:51
Mats RönnborgIK Uven16:53
Erik AderstedtKungälvs OK16:55
Pär-Magnus BjurekTibro OK16:57

D50

3 630 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin JägrydSkåneslättens OL14:58
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK15:00
Anne LindellKalmar OK15:02
Judith HoferOLG Thun15:04
Maria SibilevaKarlskrona SOK15:06
Kristina Wall JungbjerGöteborgs SK15:08
Jeanette JanssonKungälvs OK15:10
Pia LindholmSundsvalls OK15:12
Ingrid JohanssonLaholms IF OK15:14
Lucy LouTibro OK15:16
Ing-Marie AronengBredareds IF15:18
Yvonne FranzénAlmby IK15:20
Catrin JohanssonSundsvalls OK15:22
Lena ErlandssonOK Södertörn15:24
Anette BernhedSävedalens AIK15:26

H50

4 160 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna15:15
Anders JägrydSkåneslättens OL15:17
Janne MattssonTrollhättans SOK15:19
Bo WesterbergTrollhättans SOK15:21
Fredrik JönssonMotala AIF OL15:23
Joachim FribergIF Hagen15:25
Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu15:27
Mats HolmbergOK Gränsen15:29
Magnus Ö BernhedSävedalens AIK15:31
Niklas NilssonHärlövs IF15:33
Ola BovalliusJärfälla OK15:35
Jan CarlssonSöders-Tyresö15:37
Hans NilssonKungälvs OK15:39
Patrik ThybeckLindebygdens OK15:41
Bo HallbergFalköpings AIK OK15:43
Peter JarlTibro OK15:45
Torgeir SnilsbergOK Moss15:47
Lars KarlssonOK Gränsen15:49
Per ForsbergIFK Enskede15:51
Mats HedmanIF Hagen15:53
JOACIM AhnheimTibro OK15:55
Rolf JohanssonSundsvalls OK15:57
Lars HolmgårdKils OK15:59
Nils GustavssonLidköpings VSK16:01
Peter BrämersonTibro OK16:03
Dennis TollOK Njudung16:05
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK16:07
Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg16:09
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK16:11
Thomas AspIFK Göteborg Orientering16:13
Jonas PetterssonOK Tisaren16:15
Per WintherVästerbergslagens OL16:17
Mats GunnemyrSöders-Tyresö16:19
Per KristianssonHalmstad OK16:21
Magnus OlssonHjärnarps OL16:23
Anders LarssonAlmby IK16:25
Thomas LjungqvistTibro OK16:27
Jan-Olof BogrenSundbybergs IK16:29
Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK16:31
Kjell JohanssonIF Hagen16:33
Per JanssonOK Djerf16:35
Stefan AronengHestra IF16:37
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK16:39
Mats AhnheimTibro OK16:41
Ola AllvinIK Hakarpspojkarna16:43
Jens LindströmTibro OK16:45
Sven LundgrenVäxjö OK16:47
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg16:49
Martin MandingerTrollhättans SOK16:51
Magnus JohanssonOK Löftan16:53
Magnus KarlssonOK Landehof16:55
Lars KarlssonValbo AIF16:57

D55

3 500 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anne TuressonBredaryds SOK16:10
Britta SahlinVänersborgs SK16:12
Liselotte Melin-LarssonLjungskile FK16:14
Nina BejbomUddevalla OK16:16
Ann NyströmIF Hagen16:18
Lena ArnoldssonMullsjö SOK16:20
Ann-Sofie HolerOLK Fricktal16:22
Annette Falck LarssonVänersborgs SK16:24
Margareta MandingerTrollhättans SOK16:26
Lotta StigsdotterIF Hagen16:28
Lena SwartzOK Orion16:30
Marita FilipssonMarkaryds FK16:32

H55

3 980 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan SvenssonBredaryds SOK15:45
Bo HaglundBredareds IF15:47
Niclas MobergOK Tyr15:49
Hans VokseppOK Skogshjortarna15:51
Peter CederbergVänersborgs SK15:53
Stefan OlofssonOK Gisle15:55
Arne SääfGudhems IF15:57
Lars HolmbergIF Hagen15:59
Leif SandahlOK Tyr16:01
Clas BörjessonIK Uven16:03
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK16:05
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK16:07
Hans LindgrenOK Skogshjortarna16:09
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna16:11
Christer MannfolkUlricehamns OK16:13
Jan-Olof SvenssonHalmstad OK16:15
Stefan UnossonKalmar OK16:17
Werner HolerOLK Fricktal16:19
Klaes AxelssonMullsjö SOK16:21
Håkan HåkanssonOK Gränsen16:23
Per AnderssonUlricehamns OK16:25
Jan NylundOK Linné16:27
Marek WolowczykUNTS Warszawa16:29
Mikael KindbornOK Hällen16:31
Bengt JohanssonOK Tyr16:33
Börje PerssonOK Alehof16:35
Andres LaasOK Skogshjortarna16:37

D60

3 060 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK14:58
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK15:00
Mona ÅkermanValbo AIF15:02
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna15:04
Inger WesterbergIF Hagen15:06
Ing-Marie HjertFalköpings AIK OK15:08
Monika NilssonOK Alehof15:10
Ingrid JessenFrämmestads IK15:12
Eva Rabe MagnussonIF Hagen15:14

H60

3 880 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats WelanderOK Djerf14:57
Anders AlamaaIK Vikings OK14:59
Lars HagrotTäby OK15:01
Torbjörn LöfvingMullsjö SOK15:03
Ingemar CarlssonSävedalens AIK15:05
Magnus AnderssonUlricehamns OK15:07
Tommy BergerGävle OK15:09
Stefan GustafssonOK Hällen15:11
Dan SjöholmHalmstad OK15:13
Arne LundStenungsunds OK15:15
Jörgen IvarssonHestra IF15:17
Håkan LarssonLjungskile FK15:19
Jan IvarssonOK Skogshjortarna15:21
Thomas HjertFalköpings AIK OK15:23
Ulf PalmérUlricehamns OK15:25
Lasse JohanssonEds SK15:27

D65

3 360 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunilla HogedalVänersborgs SK15:50
Inger LindblomOK Orinto15:52
Marion HallstenUddevalla OK15:54
Gisela LöfvingTibro OK15:56
Inger GustafssonLunds OK15:58
Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK16:00
Monica SvärdOK Klemmingen16:02
Gunnel GillenäsKristinehamns OK16:04
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL16:06
Monica IvarssonOK Skogshjortarna16:08

H65

3 470 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robert JessenFrämmestads IK15:06:01
Björn PetterssonUlricehamns OK16:17:00
Kjell KaminskyIF Hagen16:19:00
Per-Ola JohnssonOK Kullingshof16:21:00
Stefan MillegårdSävedalens AIK16:23:00
Göran SvärdOK Klemmingen16:25:00
Kent IvarssonOK Skogshjortarna16:27:00
Bo HerderssonMarkbygdens OK16:29:00
Lars HogedalVänersborgs SK16:31:00
Hans HusebySarpsborg OL16:33:00
Lars GrehnMullsjö SOK16:35:00
Bernhard GrenaboHjobygdens OK16:37:00
Stig GustafssonLunds OK16:39:00
Håkan OlssonHjobygdens OK16:41:00
Per FredrikssonOK Skogshjortarna16:43:00
Thomas AlbinssonBredaryds SOK16:45:00
Kent KardellLjungskile FK16:47:00
Lennart JakobssonTibro OK16:49:00
Lennart GustafssonJönköpings OK16:53:00
Christer NälemarkOK Djerf16:55:00
Gunnar BejbomUddevalla OK16:57:00

D70

2 900 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viveca JernstedtKristinehamns OK15:18
Monica LarssonOK Tranan15:20
Rosa JohanssonIK Uven15:22
Linnea ClaessonRydboholms SK15:24
Ingrid Rex WallströmOK Landehof15:26
Kristina JohanssonVänersborgs SK15:28
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK15:30
Ulla LingJönköpings OK15:32
Berith IvehagFrämmestads IK15:34
Marianne SellgrenSigtuna OK15:36
Britt-Marie ÅbergOK Tisaren15:38
Kajsa TofténHjobygdens OK15:40
Ann-Gerd CarlssonGällstadbygdens SOK15:42
Vega SlottnerJönköpings OK15:44
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK15:46

H70

3 470 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vidar LöfvingTibro OK15:53:00
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK15:54:57
Bengt BörjessonOK Alehof15:55:00
Gert OlssonSkåneslättens OL15:57:00
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK15:59:00
Sven-Olof PetterssonMullsjö SOK16:01:00
Börje RåbergOK Tyr16:03:00
Jonas LarssonOK Kullingshof16:05:00
Kent OlaussonOK Orinto16:07:00
Christer GillenäsKristinehamns OK16:09:00
Ingemar LindblomOK Orinto16:11:00
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK16:13:00
Roland BomanUlricehamns OK16:15:00
Bengt SörensenJönköpings OK16:17:00
Rune SandbergUddevalla OK16:19:00
Ronald Mc GrailHjärnarps OL16:21:00
Gösta ClaessonRydboholms SK16:23:00
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering16:25:00

D75

2 710 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingrid HermanssonIK Ymer15:10
Lena WaernTrollhättans SOK15:12
Britt RangertIK Ymer15:14

H75

3 360 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lennart MattssonLustens OK15:15
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna15:17
Bengt AnderssonTidaholm SOK Sisu15:19
Lars-Åke LarssonOK Tranan15:21
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK15:23
Gunnar BrystHjobygdens OK15:25
Lars-B LarssonOK Tyr15:27
Leif CarlssonGällstadbygdens SOK15:29
Karl-Axel JohanssonIK Uven15:31
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna15:33
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering15:35
Jan JohanssonIFK Hedemora OK15:37
Kurt ÅbergOK Tisaren15:39
Erland LingJönköpings OK15:41
Ulf WaldenfjordLinköpings OK15:43
Lars JohanssonOK Skogshjortarna15:45
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK15:47
Kenneth IvehagFrämmestads IK15:49
Gunnar PerssonSvanesunds GIF15:51

D80

2 470 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna15:00
Britta SahlIF Hagen15:02
Vivi-Anne BylundRydboholms SK15:04
Gunnel BörjessonIK Uven15:06

H80

2 900 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK14:57
Valter AlamaaIK Vikings OK14:59
Rune AhlanderJönköpings OK15:01
Gunnar BylundRydboholms SK15:03
Gunnar WaernTrollhättans SOK15:05
Lennart BernhedTolered-Utby Ol-klubb15:07
Göran OlofssonFjärås AIK15:09
Johan JanssonVäxjö OK15:11
Per LarssonJönköpings OK15:13
Stig SahlIF Hagen15:15

Inskolning

1 690 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bianca OkongoKlubblös15:02:32
Alva MellegårdLidköpings VSK15:07:48
Lovisa BerglundLidköpings VSK15:07:53
Gustav IvarssonTibro OK15:11:46
Arvid IvarssonTibro OK15:11:49
Sindri GrimsonVänersborgs SK15:44:23
Arthur SjödinOK Klyftamo16:07:47
Robin LönnHalmstad OK16:09:08
Folke WällstedtJärfälla OK16:13:19
Harry SigbyIK Vista16:18:39

U1

2 090 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Molly IvarssonTibro OK14:38:55
Felicia SvenssonJönköpings OK14:43:06
Anton KroksmyrVäxjö OK14:55:14
Vera WesthMullsjö SOK15:04:22
Theo RydénMullsjö SOK15:06:12
Lilly BergenfurSkattkärrs SOK15:06:14
Alva RööhsSkattkärrs SOK15:06:17
Olle LaasOK Skogshjortarna15:08:00
Jonna Jodal GötforsGöteborg-Majorna OK15:10:26
Isak Jodal-GöthforsGöteborg-Majorna OK15:10:30
Måns DahlbergAlmby IK15:14:13
Gustav OlssonOK Amne15:23:00
Emil ÖbergOK Hällen15:25:57
Lucas ÖbergOK Hällen15:25:59
Joel WesterberghRasbo IK15:41:00
Alma TrofastJönköpings OK15:53:04

U2

2 730 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle GranefeltOK Tyr14:29:07
Andreas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL15:04:26
Max CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb15:07:05
Astrid LindgrenLidköpings VSK15:25:11
William FedjeFrölunda OL15:41:40
Elin KarlssonOK Landehof15:46:46
Viola RönnFK Friskus-Varberg15:58:26
Ivar HolmstrandOK Landehof16:30:25
Lucas McGrailOK Pan Århus
William McGrailOK Pan Århus

Öppen motion 1

2 730 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva  Carbonell MartinKlubblös14:29:46
Ebba JönssonGöteborg-Majorna OK14:36:26
Sören AnderssonOK Tyr14:42:10
Lis ErikssonUlricehamns OK15:11:35
Claus LippoldIF Hagen15:14:03
Siv OlaussonOK Orinto15:45:13
Monika AnderssonUlricehamns OK15:54:32
Frida MannfolkUlricehamns OK15:54:52

Öppen motion 3

3 190 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf-Björn RönnFK Friskus-Varberg14:31:00
Stephanie BaidaUlricehamns OK14:42:47
Jonas HermanssonKungälvs OK14:50:17
Elin ForsbergIK Gandvik14:51:02
Louise VibergRyda SK14:57:22
Nina KastrupFK Herkules14:59:25
Eva SvenssonUlricehamns OK15:01:08
Sara AnderssonVänersborgs SK15:01:22
Ulrika FranssonOK Njudung15:03:05
Rikard AnderssonFalköpings AIK OK15:04:10
Eva-Karin PetterssonMullsjö SOK15:04:31
Melker FärdigLidköpings VSK15:11:37
Lisa AnderssonLidköpings VSK15:11:39
Kjell JohanssonMarkbygdens OK15:11:57
Cecilia ElofssonOK Njudung15:12:07
Pia RagnmarkOK Skogshjortarna15:22:00
Moa VemdalMullsjö SOK15:27:23
Sigrid VemdalMullsjö SOK15:27:25
Anders PeterssonTibro OK15:29:08
Jessika PeterssonNyköpings OK15:32:37
Ayan LingIK Hakarpspojkarna15:33:45
Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL15:38:07
Calle Randåker BokedalSjövalla FK15:41:03
Linda RandåkerSjövalla FK15:43:50
Britt-Marie EkbergOK Orinto15:45:21
Karin ÅkessonOK Landehof15:53:25
Sidonie WintherVästerbergslagens OL15:58:20
Louise Eggöy MarkhesterSnättringe SK16:02:02

Öppen motion 5

4 030 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frida RönnqvistOK Löftan14:30:15
Göran BanckHjobygdens OK14:31:38
Jenny RönnqvistOK Löftan14:32:53
Robert NorénOK Njudung14:43:52
Pär SundkvistOK Gränsen14:46:01
Egil LissmyrIFK Mora OK14:48:21
Anders ForsbergIK Gandvik14:51:00
Pär LarssonIF Hagen14:53:19
Maria KroksmyrVäxjö OK14:57:11
Anna TrofastJönköpings OK14:58:26
Thomas PeterssonNyköpings OK15:00:03
Jenny EberlénOK Skogshjortarna15:00:12
Magnus JohanssonOK Njudung15:01:01
Ulf ClaessonUlricehamns OK15:03:19
Emma RingströmOK Landehof15:04:07
Jenny JohnssonLidköpings VSK15:04:28
Magnus AnderssonTidaholm SOK Sisu15:04:50
Fredrik KörleOK Landehof15:05:30
Renita PåsseIF Hagen15:09:21
Lars ErikssonUlricehamns OK15:11:32
Annica HöckergårdIF Hagen15:14:01
Kasper VemdalMullsjö SOK15:17:03
Sara LindgrenLidköpings VSK15:25:10
Anette LundborgKungälvs OK15:28:35
Clas-Martin LundborgKungälvs OK15:30:06
Philip StensbyTibro OK15:30:53
Robin NyqvistKungälvs OK15:37:02
Henrik SkovbjergFrölunda OL15:38:04
Staffan WelanderOK P415:41:24
Sara ForsbergJärfälla OK15:46:35
Oscar LundborgKungälvs OK15:46:59
Stefan OlssonIF Hagen15:52:10
Vilda HaukenäsKlubblös15:58:37
Birgitta AugustssonTibro OK16:23:24
Ingrid AlinderSjövalla FK16:25:26
Hedvig Engström JakobssonOK Skogshjortarna

Öppen motion 7

3 870 m, 77 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rolf EckermarkGöteborg-Majorna OK14:28:01
Lisbeth BernhedTolered-Utby Ol-klubb14:28:08
Karin KraftAlmby IK14:28:28
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan14:31:09
Bibbi GustafssonOK Gipen14:35:07
Birgit LjungOK Gipen14:35:08
Mårten SvenssonOK Gipen14:35:22
Teresia WällstedtJärfälla OK14:35:32
Ylva GefvertOK P414:36:09
Wilma JonssonOK Tyr14:36:51
Malin JonssonOK Tyr14:36:53
Mats JonassonGäddede SK14:36:56
Maria ÅkerfeltGäddede SK14:36:57
Sofia Claesson ÅkerfeldtElfsborg SOK14:37:00
Maria ÖsterlundKristinehamns OK14:37:07
Sebastian SundbergOK Skogshjortarna14:37:58
Gunnar JönssonGöteborg-Majorna OK14:38:31
Anton JonssonOK Tyr14:38:49
Jonny JohanssonOK Njudung14:42:32
Linus SundbergOK Skogshjortarna14:43:39
Per-Erik SvenssonLidköpings VSK14:49:16
Åsa LarssonOK Hällen14:53:25
Jesper IngelsboOK Tranan14:53:39
Kerstin LarssonIF Hagen14:54:01
Stina BanckIF Hagen14:55:03
Annika BengtssonOK Alehof14:56:03
Hans TuvessonIF Hagen14:57:09
Conny SahlinVänersborgs SK14:59:03
Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK14:59:21
Magnus LundIK Gandvik15:01:00
Thomas ElofssonOK Njudung15:02:11
Joel GöranssonLidköpings VSK15:04:19
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK15:06:09
Johan HallmanTrollhättans SOK15:09:08
Niclas RökenTäby OK15:09:28
Pär JohanssonOK Alehof15:11:12
Jesper LindströmIF Hagen15:11:36
Mattias FärdigLidköpings VSK15:11:41
Alfred FärdigLidköpings VSK15:11:42
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL15:12:40
Anders SwedinLidköpings VSK15:13:00
Mats HanssonOK Alehof15:14:06
Rikard AndreassonIFK Göteborg15:14:38
Liam JohanssonIF Hagen15:14:43
Mats LogrenSjövalla FK15:16:34
Mona LindénVäxjö OK15:18:52
Stig VahlbergKristinehamns OK15:20:15
Henrik HellborgCentrum OK15:20:29
Liselott SvenssonJönköpings OK15:20:44
Daniel JohanssonRyda SK15:20:56
Viola EckermarkGöteborg-Majorna OK15:21:10
Jennie GustavssonVäxjö OK15:26:08
Uno MagnussonIF Hagen15:33:09
Elisabeth JonassonOK Orinto15:35:29
Anders GenbergUlricehamns OK15:35:42
Bengt KlassonOK Orinto15:36:43
Emma LingIK Hakarpspojkarna15:38:06
Annika JohanssonOK Alehof15:39:02
Caroline JohanssonSundsvalls OK15:40:01
Peter TorgénIstrums SK15:41:16
Emma KarlssonOK Landehof15:43:28
Kurt EkbergOK Orinto15:45:08
Kalle InemyrIstrums SK15:51:00
Kent TörnqvistKarlskrona SOK15:51:02
Jonas ÖrnKFUM Örebro OK15:53:20
Albin GenbergUlricehamns OK15:53:38
Åsa GrenaboHjobygdens OK15:54:02
Helene NilssonIF Start15:54:10
Elin DanielssonIstrums SK15:56:02
Marita HaglundBredareds IF15:58:04
Jan AlbertssonIstrums SK15:59:11
Julia WallströmTidaholm SOK Sisu15:59:33
Sten-Åke NilssonOK Alehof16:01:37
Mirjam InemyrIstrums SK16:02:00
Karl-Eric BackmanLidköpings VSK16:04:02
Jenny OlssonStigsökarna16:04:21
Ann-Chatrin HolmbergUlricehamns OK16:29:40

Öppen motion 8

4 630 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robert HedmanKarlskrona SOK14:28:10
Oskar SvarfvarSjövalla FK14:32:17
Sara LissmyrIFK Mora OK14:49:19
Roger NorbergOK Hällen14:50:15
David RisbergKils OK14:57:04
Tobias HöglundSjövalla FK15:00:15
Stefan CaleklintKarlskrona SOK15:00:21
Joel SjöholmOK Pan-Kristianstad15:03:15
Clas NilssonKarlskrona SOK15:05:34
Charlotte DrejmoOK Landehof15:07:13
Johan LundbladMarkbygdens OK15:07:32
Anna RökenTäby OK15:09:14
Henrik LinderothIstrums SK15:13:05
Stina NalbinMullsjö SOK15:13:12
Per JemthIF Thor15:13:21
Andreas KaverenKlubblös15:17:28
Jonny LindénVäxjö OK15:18:22
Tommy StenkvistRyda SK15:19:28
Alice JohanssonFK Boken15:19:34
Magnus KronmarKarlskrona SOK15:28:55
Björn ZettervallKarlskrona SOK15:31:58
Josefina BerglundFK Boken15:33:04
Dan JohanssonFK Boken15:38:00
Erik JohanssonFK Boken15:43:11
Ellen BlennowFalköpings AIK OK15:46:24
Daniel LarssonVänersborgs SK15:47:47
Maria HöglundSjövalla FK15:53:10
Erik ClassonOK Orinto15:54:27
Martin EnströmTrollhättans SOK15:54:42
Ragnar OlssonTibro OK16:07:57
Joakim DahlbergAlmby IK16:12:14
Karin HåkanssonOK Gränsen16:15:03
Melker ElofssonOK Njudung16:21:17
Simon OlssonHjärnarps OL16:21:30

Öppen motion Trail

4 050 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria DjupströmFrölunda OL14:34:37
Tomas PetersénOK Njudung14:59:29
Anna-Karin MattssonTrollhättans SOK15:01:18
Linda RydénMullsjö SOK15:07:42
Dennis GustafssonOK Njudung15:10:03
Jenny TofténSOK Träff15:32:10
Cecilia HåkanssonLaholms IF OK15:43:14
Erik FedjeFrölunda OL16:05:05

Annonser