Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Götenelången

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Götenelången
Arrangörsorganisationer: Istrums SK / Mariestads FK / OK Amne / OK Klyftamo / OK Skogsstjärnan / SOK Träff
Datum: söndag 5 augusti 2018

D21

7 440 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
76Alicia FribergIF Hagen11:18
77Ida WillénFalköpings AIK OK11:20
78Evelina EricssonSöders-Tyresö11:22
79Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna11:24
80Anna HallménOK Tisaren11:26
81Lisa JohanssonOK Tranan11:28
82Stina GranefeltOK Tyr11:30
83Kristin HöögOK Kullingshof11:32
84Hanna MårtenssonGöteborg-Majorna OK11:34
85Ida-Maria SvenssonTrollhättans SOK11:36
86Emma KindbomIF Hagen11:38
87Barbara ?ebrowskaUNTS Warszawa11:40
88Klara HolmgårdKils OK11:42
89Sara IvarssonOK Kullingshof11:44
90Jennie AnderssonGöteborg-Majorna OK11:46
91Karin ThernOK Skogshjortarna11:48
92Pernilla OlssonSkåneslättens OL11:50

H21

10 680 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451Max KarleOK Skogshjortarna09:51
452Filip TrofastBredaryds SOK09:53
453Markus HederskogIK Hakarpspojkarna09:55
454Martin HosetBodø & Omegn IF Orientering09:57
455Krzysztof WolowczykOK Denseln09:59
456Johan TörnrothHestra IF10:01
457Marcus MillegårdSävedalens AIK10:03
458Niclas TjernlundSkåneslättens OL10:05
459Anders HedbergGöteborg-Majorna OK10:07
460Torgny LindströmRonneby OK10:09
461Jan BednarskiUNTS Warszawa10:11
462Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna10:13
463Johan OlssonHjobygdens OK10:15
464Michal WolowczykUNTS Warszawa10:17
465Tomas HallménOK Tisaren10:19
466Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna10:21
467Olle BjörneldKalmar OK10:23
468Ken PeetersOK Linné10:25
469Karl GellermanIF Hagen10:27
470Simon AnderssonTrollhättans SOK10:29
471Daniel HåkanssonOK Gränsen10:31
472Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna10:33
473Roine SchölinLaholms IF OK10:35
474Filip KarlssonIF Hagen10:37
475Gustaf WennerbergOK Pan-Kristianstad10:39

D21 Kort

5 030 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Evelina JohanssonGävle OK10:00

H21 Kort

7 750 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anton PetterssonTibro OK10:41
Andreas ClaessonOK Kullingshof10:43
Victor ArvesvedTibro OK10:45
Marcus LööfOK Kullingshof10:47

H20

7 430 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik JohanssonOK Nackhe10:41
Carl HolmbergIF Hagen10:43
Wojciech MossakowskiKalmar OK10:45
Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna10:47
Johan HöögOK Kullingshof10:49
Hampus NyströmIF Hagen10:51

D18

5 390 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lovisa LagerHalmstad OK10:40
Johanna NilssonKungälvs OK10:42
Julia GlowaczKalmar OK10:44
Lovisa RingHalmstad OK10:46
Sarina ZülligEksjö SOK10:48
Ellika GrothKungälvs OK10:50
Matilda JohannessonFrölunda OL10:52
Paulina JägstedtHalmstad OK10:54
Vendula SkoupaKarlskrona SOK10:56
Lisa BörnstedtKungälvs OK10:58
Alva SonessonFalköpings AIK OK11:00
Julia MianowskaKalmar OK11:02
Elina HansonKungälvs OK11:04
Alicia LundgrenVäxjö OK11:06
Alice PalmgrenSundsvalls OK11:08
Ellen BlennowFalköpings AIK OK11:10
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:12

H18

6 110 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
David de Miguel ArmisénUNIVERSIDAD DE ALICANTE10:49
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK10:51
Jesper JohanssonOK Löftan10:53
Adrian VartiaOK Löftan10:55
David NeroNässjö OK10:57
Erik LundStenungsunds OK10:59
Gustav NirvinHaninge SOK11:01
Adrian SkobeKalmar OK11:03
Gustav OlssonOK Orion11:05
Simon OlssonHjärnarps OL11:07
Axel OlssonIF Hagen11:09
Simon BjörnehällOK Gränsen11:11
Johan HolmbergIF Hagen11:13
Mikulas JirkaKarlskrona SOK11:15
Felix PerssonHaninge SOK11:17
Noah BechtelFK Friskus-Varberg11:19
Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF11:21
Albin KårénSundsvalls OK11:23
Edvin StrandbergKalmar OK11:25
Albin TollOK Njudung11:27
Marcus CarlssonIF Hagen11:29
Niklas SvenssonJärfälla OK11:31
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna11:33
Eric BerlinTrollhättans SOK11:35
Isac EricssonVäxjö OK11:37
Reto GiezendannerIF Hagen11:39
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg11:41
Benjamin NäslundSkogslöparna11:43
Philip EkbergTrollhättans SOK11:45
Melker ElofssonOK Njudung11:47
Kacper MichalakUNTS Warszawa11:49
Klas JohanssonOK Tranan11:51
Daniel BogrenIF Hagen11:53
Gustav RuneforsVäxjö OK11:55

D16

5 110 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
251Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering09:54
252Julia NordlanderSundsvalls OK09:56
253Unni GranforsIF Rigor09:58
254Filippa SöderbergKalmar OK10:00
255Emma EliassonFK Friskus-Varberg10:02
256Moa ErikssonTrollhättans SOK10:04
257Eleonora AlinderSjövalla FK10:06
258Matilda ÅkessonOK Landehof10:08
259Malin KindbomIF Hagen10:10
260Lisa JakobssonSundsvalls OK10:12
261Nina PerssonHaninge SOK10:14
262Amanda SchönfeldtSundsvalls OK10:16
263Lisa ÅkessonMarkbygdens OK10:18
264Moa SkoogFalköpings AIK OK10:20
265Klara JohanssonVästvärmlands OK10:22
266Lena ChabieraKalmar OK10:24
267Erika ÅkessonMarkbygdens OK10:26
268Tyra KarlssonSundsvalls OK10:28
269Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF10:30
270Sofie FranzénAlmby IK10:32
271Emely WeihartHestra IF10:34
272Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK10:36
273Emma IvarssonOK Kullingshof10:38
274Klara PerssonHalmstad OK10:40
275Emma LingIK Hakarpspojkarna10:42
276Ema MarkovaKarlskrona SOK10:44
277Alma HjertbergHestra IF10:46
278Ronja AnderssonTrollhättans SOK10:48
279Elsa SonessonFalköpings AIK OK10:50
280Irmelie EnströmSundsvalls OK10:52

H16

5 610 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
134Alberto García RomoCEAM-O IBI09:47
135Marcos Bernabéu CarbonellCEAM-O IBI09:49
136Samuel BökeOK Kullingshof09:51
137Gustav NorbergOK Hällen09:53
138Matyas DolezalKarlskrona SOK09:55
139Johan MårtenssonIF Hagen09:57
140Filip StorellHaninge SOK09:59
141Oscar HultgrenOK Njudung10:01
142Jonathan KonradssonKalmar OK10:03
143Arvid KronmarKarlskrona SOK10:05
144Erik BovalliusJärfälla OK10:07
145Johan LundStenungsunds OK10:09
146Edvin HenryssonTibro OK10:11
147Axel LundgrenSundsvalls OK10:13
148Valter PetterssonOK Tisaren10:15
149Erik ÅkessonVäxjö OK10:17
150Emil JägstedtHalmstad OK10:19
151Hugo UnossonKalmar OK10:21
152Philip VibergRyda SK10:23
153Radek SvobodaKarlskrona SOK10:25
154Anton WällstedtJärfälla OK10:27
155Axel NalbinMullsjö SOK10:29
156Hugo MandingerTrollhättans SOK10:31
157Oscar LundborgKungälvs OK10:33
158Jonne LiukkonenSundsvalls OK10:35
159Albin GenbergUlricehamns OK10:37
160Olle KallerbäckVäxjö OK10:39
161Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna10:41
162Konrad StamerJärfälla OK10:43
163Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK10:45
164Isak OlssonStigsökarna10:47
165Seth BorglundHärnösands OK10:49
166Gustav LidmanTibro OK10:51
167Erik IngemarssonHestra IF10:53
168Lukas JohanssonSundsvalls OK10:55
169Arvid AronssonGöteborg-Majorna OK10:57
170Gustav OhlinOK Tranan10:59
171Manne HammarbergJärfälla OK11:01
172Anton TörnqvistKarlskrona SOK11:03
173Petter ErlandssonSundsvalls OK11:05
174Axel BechtelFK Friskus-Varberg11:07
175Olle KallurOK Ravinen11:09
176Adam SkoglundUlricehamns OK11:11
177Isak HagbergKalmar OK11:13
178Albin PerssonHalmstad OK11:15
179Anton CarlssonIF Hagen11:17
180Erik JohanssonOK Alehof11:19
181Tore PalmgrenSundsvalls OK11:21
182Alex JohanssonFK Friskus-Varberg11:23
183Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK11:25
184Hugo LarssonKarlskrona SOK11:27
185Lukas LarssonOK Skogshjortarna11:29
186Johan LundbäckJärfälla OK11:31
187Erik JohanssonFK Boken11:33
188Bartlomiej OlszewskiKalmar OK11:35
189Erik LingIK Hakarpspojkarna11:37
190Marcus EkmanTäby OK11:39
191Rasmus PetterssonOK Djerf11:41
192Frantisek SvetnickyKarlskrona SOK11:43
193Alvar MelinHaninge SOK11:45
194Hannes LindahlSundsvalls OK11:47
195Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:49
196Simon NordbergGöteborg-Majorna OK11:51
197William GrunderJärfälla OK11:53
198Ludvig CarlbomUlricehamns OK11:55

H16 Kort

4 340 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linus NorénOK Njudung10:15
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK10:17

D14

3 950 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emelie RökenTäby OK10:16:09
Julia WesthMullsjö SOK10:36:00
Fredrika NordquistTäby OK10:38:00
Matilda AspIFK Göteborg Orientering10:40:00
Alice LarssonSundsvalls OK10:42:00
Julia BogeOK Alehof10:44:00
Frida LindénVäxjö OK10:46:00
Maja NordinUlricehamns OK10:48:00
Nora WesterlundOK Nolaskogsarna10:50:00
Emma ZettervallKarlskrona SOK10:52:00
Molly GranängKungälvs OK10:54:00
Lisa SwartzOK Orion10:56:00
Linn BjörneldKalmar OK10:58:00
Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK11:00:00
Stina LindholmSundsvalls OK11:02:00
Sara OhlinOK Tranan11:04:00
Ebba AnderssonSundsvalls OK11:06:00
Lovis BergstrandBrattås CK11:08:00
Ebba ThernOK Skogshjortarna11:10:00
Miia RollerJärfälla OK11:12:00
Sandra WiduchKarlskrona SOK11:14:00
Jennifer StigssonTrollhättans SOK11:16:00
Ylva SandströmSundsvalls OK11:18:00
Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna11:20:00
Melissa Jolly-JanssonKungälvs OK11:22:00
Elin AxelssonMullsjö SOK11:24:00
Doris IkoTäby OK11:26:00
Alma SvennerudKarlskrona SOK11:28:00
Elina ReinholdssonOK Alehof11:30:00
Märta WigleOK Södertörn11:32:00
Sandra LingIK Hakarpspojkarna11:34:00
Ebba LindholmSundsvalls OK11:36:00
Anna GenbergUlricehamns OK11:38:00
Elsa HedinOK Linné11:40:00
Ida KarlssonOK Gränsen11:42:00
Ellen ArneborgUlricehamns OK11:44:00
Agnes IvarssonOK Skogshjortarna11:46:00
Ellen TollOK Njudung11:48:00
Emma JohanssonSundsvalls OK11:50:00
Alice JohanssonFK Boken11:52:00

H14

4 340 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl KylbornAlmby IK09:51
Tobias JohanssonOK Löftan09:53
Adrian BergqvistOK Alehof09:55
Simon WesthMullsjö SOK09:57
Jonas OlssonOK Amne09:59
Melker PalmJärfälla OK10:01
Isak SkoglundUlricehamns OK10:03
Jan AntonowiczKarlskrona SOK10:05
Erik NederheimTäby OK10:07
Casper KarlssonOK Tor10:09
Kasper VemdalMullsjö SOK10:11
Hugo ÖrnKFUM Örebro OK10:13
Liam JohanssonIF Hagen10:15
Fabian AlinderSjövalla FK10:17
Viktor JemthIF Thor10:19
Alfred JohanssonOK Alehof10:21
Lukas GrothKungälvs OK10:23
Joel HolmbergUlricehamns OK10:25
Gustaf HofstedtTäby OK10:27
Melker ÅkessonOK Landehof10:29
Alexander GustafssonOK Njudung10:31
Erik WällstedtJärfälla OK10:33
Linus AlinderSjövalla FK10:35
Alvin RösehagVänersborgs SK10:37
Jonatan AndersonJärfälla OK10:39
Elis Forsberg RundströmIFK Enskede10:41
Isak HolmgårdKils OK10:43
Johan ErikssonOK Skogsvargarna10:45
Petter RybergMariestads FK10:47
Nils SwartzOK Orion10:49
Simon LjungkvistOK Alehof10:51
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK10:53
Olle PetersénOK Njudung10:55
Marcus GrunderJärfälla OK10:57
Lukas HagbergKalmar OK10:59
Ludvig HedströmOK Skogshjortarna11:01
Hannes DahlbergSkåneslättens OL11:03
Casper TuressonHärlövs IF11:05
Alfred HallqvistUlricehamns OK11:07
Axel BrattOK Orion11:09

H14 Kort

3 580 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emanuel ZitkaUlricehamns OK10:21
Adam AnderssonKarlskrona SOK10:23

D12

3 550 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma Jolly-JanssonKungälvs OK10:26
Irma WesthMullsjö SOK10:28
Sara Storm-AnderssonOK Tyr10:30
Emilia ElverlindOK Tranan10:32
Märta SvennerudKarlskrona SOK10:34
Wilma KroksmyrVäxjö OK10:36
Agnes JohanssonIF Hagen10:38
Ida AnderssonVänersborgs SK10:40
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg10:42
Alice RökenTäby OK10:44
Hanne Wærp HaugeNydalens SK10:46
Wilma ReinholdssonOK Alehof10:48
Antonina MianowskaKalmar OK10:50
Anna JohannessonFrölunda OL10:52
Eira Skaarer WiklundNydalens SK10:54
Linn EnbomVänersborgs SK10:56
Molly BergstrandBrattås CK10:58
Amanda GustavssonVäxjö OK11:00
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg11:02
Moa GlanshedHaninge SOK11:04
Evanna JohanssonOK Njudung11:06
Andrea EnbomVänersborgs SK11:08
Felicia GustafssonOK Njudung11:10
Juni Hagelid NorheimNydalens SK11:12
Frida SkoglundUlricehamns OK11:14
Edith HolmstrandOK Landehof11:16
Lovisa KroksmyrVäxjö OK11:18
Julia LönnHalmstad OK11:20
Sonia Jolly-JanssonKungälvs OK11:22
Stina ThernOK Skogshjortarna11:24
Emilia MellegårdLidköpings VSK11:26
Emelie HolmströmTäby OK11:28
Emma PerssonHalmstad OK11:30
Lova KronmarKarlskrona SOK11:32
Emma LindénVäxjö OK11:34
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK11:36

H12

3 240 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel KylbornAlmby IK10:39
Hugo EkströmOK Tyr10:41
Per Noah SommerheinNydalens SK10:43
Andy GranforsIF Rigor10:45
Kasper FagerKarlskrona SOK10:47
Rasmus GranängKungälvs OK10:49
Liam HogedalVänersborgs SK10:51
Lukas RandåkerSjövalla FK10:53
Edvin LennartsonUlricehamns OK10:55
Axel VibergRyda SK10:57
Alexander FedjeFrölunda OL10:59
Malte LjungkvistOK Alehof11:01
Sixten LjungströmMariestads FK11:03
Axel SlättOK Alehof11:05
Noah MehreteabJärfälla OK11:07
Gustav AspIFK Göteborg Orientering11:09
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK11:11
Emil LingIK Hakarpspojkarna11:13
Olle NordinUlricehamns OK11:15
Viktor HedströmOK Skogshjortarna11:17
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:19
Joel LeistraKarlskrona SOK11:21
Felix JohanssonOK Alehof11:23
Viggo WulffOK Gränsen11:25
Tor NylundOK Linné11:27
Hampus GlanshedHaninge SOK11:29
Erik ArneborgUlricehamns OK11:31
Hampus SundbergJärfälla OK11:33
Hugo TofténSOK Träff11:35
Eskil HafskjoldNydalens SK11:37
Matti JohanssonOK Njudung11:39
Arvid HermanssonKungälvs OK11:41
Noah HedenblomSjövalla FK11:43
Linus MjøsundNydalens SK11:45
Axel ThybeckLindebygdens OK11:47
Melwin NorbergerVänersborgs SK11:49
Jacob HolmbergUlricehamns OK11:51
Vilmer RybergMariestads FK11:53
Oscar LennellSträngnäs-Malmby OL11:55

D10

3 250 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alice FagerströmIFK Göteborg Orientering09:58
Ellen HedinOK Linné10:00
Linnea HedmanKarlskrona SOK10:02
Ida IvarssonOK Skogshjortarna10:04
Ida RökenTäby OK10:06
Elvira ÅhlundVänersborgs SK10:08
Ida TofténSOK Träff10:10
Agnes BogeOK Alehof10:12
Cornelia BerglundLidköpings VSK10:14
Ebba BogeOK Alehof10:16
Evelina LindgrenLidköpings VSK10:18
Julia HolmströmTäby OK10:20
Lovisa ThybeckLindebygdens OK10:22
Hilma TrofastJönköpings OK10:24
Elin NilssonKarlskrona SOK10:26
Sara LönnHalmstad OK10:28

H10

3 210 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hjalmar IngelsboOK Tranan09:57
Sondre HafskjoldNydalens SK09:59
Joel HolmgårdKils OK10:01
Gabriel HogedalVänersborgs SK10:03
Alvin LundgrenVäxjö OK10:05
Felix SvenssonJönköpings OK10:07
Anton KarlssonUlricehamns OK10:09
Erik ZettervallKarlskrona SOK10:11
Jesper RandåkerSjövalla FK10:13
Hjalmar JohanssonOK Alehof10:15
Johannes AnderssonVänersborgs SK10:17
Gustav KarlssonUlricehamns OK10:19
Elias LindströmRonneby OK10:21
Jonatan SahlénIF Hagen10:23
Isak TörnqvistKarlskrona SOK10:25
Jon Forsberg RundströmIFK Enskede10:27
Vilgot ÅhlundVänersborgs SK10:29
William RönnFK Friskus-Varberg10:31
Oxel GoikoetxeaGOT-GIpuzkoako Orientazio Taldea10:33
Linus ClaessonUlricehamns OK10:35
Elias KronmarKarlskrona SOK10:37
Hampus SahlénIF Hagen10:39
Alvar HedenblomSjövalla FK10:41
Arvid GustavssonVäxjö OK10:43
Alain GoikoetxeaGOT-GIpuzkoako Orientazio Taldea10:45
Johannes HolmbergUlricehamns OK10:47
Anton SvetnickyKarlskrona SOK10:49
Rasmus MjøsundNydalens SK10:51
Malte GranefeltOK Tyr10:53

D35

6 250 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna Gornicka-AntonowiczKalmar OK10:06
Maria HolmstrandOK Landehof10:08
Aitana LertxundiGOT-GIpuzkoako Orientazio Taldea10:10
Emelie SvalinVänersborgs SK10:12
Karin FägerlindCentrum OK10:14
Maria SahlénIF Hagen10:16
Sofia HolmgårdKils OK10:18
Christina OlssonSkåneslättens OL10:20

H35

8 080 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johnny HålsjöGöteborg-Majorna OK10:01
Magnus HomannOK Orinto10:03
Lars HolmgårdKils OK10:05
Ibon GoikoetxeaGOT-GIpuzkoako Orientazio Taldea10:07
Mikael MellegårdLidköpings VSK10:09
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF10:11
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK10:13

D40

5 440 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annika WesthMullsjö SOK11:24
Åsa HedströmOK Skogshjortarna11:26
Ewa Wo?ekUNTS Warszawa11:28
Åsa HedinOK Linné11:30
Kristina ÅhlundVänersborgs SK11:32
Malin AnderssonUlricehamns OK11:34
Therese DahlströmOK Alehof11:36
Sofia CarlssonLindebygdens OK11:38
Katarina EnbomVänersborgs SK11:40
Sarah LindströmRonneby OK11:42
Karin Karlfeldt FedjeFrölunda OL11:44
Dorota MianowskaUNTS Warszawa11:46
Karin Rahm BjörneldKalmar OK11:48
Linda HedenblomSjövalla FK11:50

H40

7 590 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus VedinTrollhättans SOK10:13
Mattias HolmstrandOK Landehof10:15
Magnus AlinderSjövalla FK10:17
Andréas ThernOK Skogshjortarna10:19
Anders FranzénLidköpings VSK10:21
Robert EnbomVänersborgs SK10:23
Mats GustafssonGöteborg-Majorna OK10:25
Fredrik PerssonHalmstad OK10:27
Asgeir MjøsundNydalens SK10:29
Mattias BerglundLidköpings VSK10:31
Jörgen GranefeltOK Tyr10:33
Sven BogeOK Alehof10:35
Fredrik LöwegrenIFK Göteborg Orientering10:37
Martin LarboIFK Lidingö SOK10:39
Jon SundbergJärfälla OK10:41
Johan ÅhlundVänersborgs SK10:43
Mikael TrofastJönköpings OK10:45
Patrick EricsonMullsjö SOK10:47

D45

5 030 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK10:30
Ulrika GranforsIF Rigor10:32
Anna KårénSundsvalls OK10:34
Magdalena GrunderJärfälla OK10:36
Carina ThynellHärlövs IF10:38
Ann-Sophie OhlinOK Tranan10:40
Johanna HallqvistUlricehamns OK10:42
Ann-Sofie JemthIF Thor10:44
Angelica BrandqvistTibro OK10:46
Lotta MorénHjärnarps OL10:48
Teresia WällstedtJärfälla OK10:50
Camilla TinglöfOK Gränsen10:52
Annika JohanssonOK Tranan10:54
Annika EricssonVäxjö OK10:56
Helena SandbergIK Hakarpspojkarna10:58
Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OK11:00
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK11:02
Josefina BerglundFK Boken11:04
Ann RollerJärfälla OK11:06
Louise GötforsGöteborg-Majorna OK11:08
Martina Dahlström StigssonTrollhättans SOK11:10
Kajsa NordinUlricehamns OK11:12
Anne-Marie WigleSödertälje-Nykvarn OF11:14
Katarina RundströmIFK Enskede11:16
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK11:18
Maria TuressonHärlövs IF11:20

H45

7 080 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik KylbornAlmby IK10:37
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK10:39
Bjørn Idar SætranIF Trauma10:43
Magnus TrofastBredaryds SOK10:45
Mattias JägstedtHalmstad OK10:47
Christian StamerPreetzer TSV10:49
Brett WeihartHestra IF10:51
Tomas FridénOK Gränsen10:53
Joakim ÅkessonOK Landehof10:55
Antoine JollyKungälvs OK10:57
Thomas BergstrandBrattås CK10:59
Håkan SonessonFalköpings AIK OK11:01
Pär JohannessonFrölunda OL11:03
Tobias Den BraverOK Gränsen11:05
Rafa? MianowskiUNTS Warszawa11:07
Fredrik SvenssonJönköpings OK11:09
Per CarlssonIF Hagen11:11
Lennart MorénHjärnarps OL11:13
Erik AderstedtKungälvs OK11:15
Tommy AnderssonVänersborgs SK11:17
Per HolmbergUlricehamns OK11:19
Dan JohanssonFK Boken11:21
Marcus PherssonOK Linné11:23
Fredrik PlumppuHestra IF11:25
Magnus LarssonKarlskrona SOK11:27
Per JemthIF Thor11:29
Magnus HedmanKungälvs OK11:31
Andreas GrunderJärfälla OK11:33

D50

4 660 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin JägrydSkåneslättens OL09:58
Marie AlfredssonOK Tyr10:00
Carina IvarssonOK Kullingshof10:02
Judith HoferOLG Thun10:04
Nina GumaeliusTibro OK10:06
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK10:08
Maria BogrenIF Hagen10:10
Agneta ErikssonUddevalla OK10:12
Pia LindholmSundsvalls OK10:14
Jeanette JanssonKungälvs OK10:16
Anette BernhedSävedalens AIK10:18
Anna StombergIF Hagen10:20
Lucy LouTibro OK10:22
Anne LindellKalmar OK10:24
Ingrid JohanssonLaholms IF OK10:26
Yvonne FranzénAlmby IK10:28
Agneta BerlinTrollhättans SOK10:30

H50

6 540 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders JägrydSkåneslättens OL10:45
Joachim FribergIF Hagen10:47
Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu10:49
Niklas NilssonHärlövs IF10:51
Jan CarlssonSöders-Tyresö10:53
Torgeir SnilsbergOK Moss10:55
Patrik ThybeckLindebygdens OK10:57
Magnus OlssonHjärnarps OL10:59
Kjell JohanssonIF Hagen11:01
Bo HallbergFalköpings AIK OK11:03
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg11:05
Peter BrämersonTibro OK11:07
Lars KarlssonOK Gränsen11:09
Hans NilssonKungälvs OK11:11
Kjell Ottar WiklundNydalens SK11:13
Jonas PetterssonOK Tisaren11:15
Karl ErikssonUddevalla OK11:17
Lars KarlssonValbo AIF11:19
Nils GustavssonLidköpings VSK11:21
Joakim PerssonHaninge SOK11:23
Thomas LjungqvistTibro OK11:25
Dennis TollOK Njudung11:27
Stefan MusslinderFalköpings AIK OK11:29
Tommy BäckOK Kullingshof11:31
Mats EkmanTäby OK11:33
Per ForsbergIFK Enskede11:35
Anders LarssonAlmby IK11:37
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK11:39
Thomas AspIFK Göteborg Orientering11:41
Mats GunnemyrSöders-Tyresö11:43
Magnus Ö BernhedSävedalens AIK11:45
Pär JohanssonOK Alehof11:47
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK11:49
Magnus BlennowFalköpings AIK OK11:51
Jens LindströmTibro OK11:53
Martin MandingerTrollhättans SOK11:55

D55

4 400 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anne TuressonBredaryds SOK11:30
Lena SwartzOK Orion11:32
Birgit HanssonHerrestads AIF11:34
Britta SahlinVänersborgs SK11:36
Margareta MandingerTrollhättans SOK11:38
Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK11:40
Marita FilipssonMarkaryds FK11:42
Ann-Marie AnderssonTenhults SOK11:44
Nina BejbomUddevalla OK11:46
Annette Falck LarssonVänersborgs SK11:48
Ann-Sofie HolerOLK Fricktal11:50

H55

5 640 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan SvenssonBredaryds SOK10:19
Bo HaglundBredareds IF10:21
Stefan HornebrantTrollhättans SOK10:23
Jan NylundOK Linné10:25
Klaes AxelssonMullsjö SOK10:27
Leif SandahlOK Tyr10:29
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK10:31
Ingvar IvarssonOK Kullingshof10:33
Werner HolerOLK Fricktal10:35
Roy JohanssonOK Skogsvargarna10:37
Clas BörjessonIK Uven10:39
Magnus JoelssonSOK 6810:41
Stefan UnossonKalmar OK10:43
Bengt JohanssonOK Tyr10:45
Stefan OlofssonOK Gisle10:47
Claes EkbergLidköpings VSK10:49
Lars HolmbergIF Hagen10:51
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna10:53
Torbjörn AronssonGöteborg-Majorna OK10:55
Marek WolowczykUNTS Warszawa10:57
Johan OskarssonLaxå OK10:59
Arne SääfGudhems IF11:01
Börje PerssonOK Alehof11:03
Andres LaasOK Skogshjortarna11:05

D60

4 170 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elise JohanssonFalköpings AIK OK11:10
Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK11:12
Inger WesterbergIF Hagen11:14
Monika NilssonOK Alehof11:16
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK11:18
Mona ÅkermanValbo AIF11:20
Monica AbrahamssonGudhems IF11:22
Katarina SjöholmMullsjö SOK11:24
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna11:26

H60

5 320 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats WelanderOK Djerf09:55
Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK09:57
Anders AlamaaIK Vikings OK09:59
Thomas SjöholmMullsjö SOK10:01
Owe TörnrothHjobygdens OK10:03
Jan-Ola KarlssonOK Njudung10:05
Dan SjöholmHalmstad OK10:07
Lennart HålsjöOK Skogshjortarna10:09
Kjell NeroNässjö OK10:11
Ulf PalmérUlricehamns OK10:13
Lasse JohanssonEds SK10:15
Tommy BergerGävle OK10:17
Svante AndrénTibro OK10:19
Arne LundStenungsunds OK10:21

D65

3 980 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunilla HogedalVänersborgs SK10:46
Monica IvarssonOK Skogshjortarna10:48
Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK10:50
Marianne SjöbergOK Gränsen10:52
Inger GustafssonLunds OK10:54
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL10:56
Gisela LöfvingTibro OK10:58
Monica SvärdOK Klemmingen11:00
Britt-Marie LarssonSOK 6811:02
Marion HallstenUddevalla OK11:04

H65

5 080 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars-Eric AnderssonFalköpings AIK OK11:07
Björn PetterssonUlricehamns OK11:09
Per IvarssonUddevalla OK11:11
Lars HogedalVänersborgs SK11:13
Stig GustafssonLunds OK11:15
Göran SvärdOK Klemmingen11:17
Lennart JakobssonTibro OK11:19
Kent IvarssonOK Skogshjortarna11:21
Inge LöwegrenKatrineholms OK11:23
Bertil KarlssonHjobygdens OK11:25
Kent KardellLjungskile FK11:27
Lars EkbergTrollhättans SOK11:29
Hans HusebySarpsborg OL11:31
Tommy WesterbergIF Hagen11:33
Håkan OlssonHjobygdens OK11:35
Per-Ola JohnssonOK Kullingshof11:37
Lennart GustafssonJönköpings OK11:39
Gunnar BejbomUddevalla OK11:41
Bo HerderssonMarkbygdens OK11:43
Hans EkbergTrollhättans SOK11:45
Jan-Åke EmilssonGudhems IF11:47
Thomas AlbinssonBredaryds SOK11:49
Bill AnderssonHestra IF11:51
Lars GrehnMullsjö SOK11:53
Bernhard GrenaboHjobygdens OK11:55

D70

3 190 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK10:22
Marianne SellgrenSigtuna OK10:24
Linnea ClaessonRydboholms SK10:26
Ulla LingJönköpings OK10:28
Rosa JohanssonIK Uven10:30
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK10:32
Barbro BörjessonOK Skogshjortarna10:34
Monica LarssonOK Tranan10:36
Kajsa TofténHjobygdens OK10:38
Vega SlottnerJönköpings OK10:40

H70

4 410 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna10:51
Gösta ClaessonRydboholms SK10:53
Jonas LarssonOK Kullingshof10:55
Kent OlaussonOK Orinto10:57
Gert OlssonSkåneslättens OL10:59
Bengt SörensenJönköpings OK11:01
Dag LorénOK Frisene11:03
Åke SjöbergOK Gränsen11:05
Per-Arne KällénUddevalla OK11:07
Börje RåbergOK Tyr11:09
Vidar LöfvingTibro OK11:11
Per GranevikJönköpings OK11:13
Rune SandbergUddevalla OK11:15
Ingemar LindblomOK Orinto11:17
Lars WahlströmIstrums SK11:19
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK11:21
Ronald Mc GrailHjärnarps OL11:23
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering11:25
Stig JohanssonFalköpings AIK OK11:27

D75

3 400 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britt RangertIK Ymer10:10
Ingrid HermanssonIK Ymer10:12

H75

3 870 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lennart MattssonLustens OK10:13
Lars JohanssonOK Skogshjortarna10:15
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering10:17
Lars FinbomOK Landehof10:19
Jan JohanssonIFK Hedemora OK10:21
Lars-Åke LarssonOK Tranan10:23
Erland LingJönköpings OK10:25
Göte NatanaelssonLjungskile FK10:27
Åke GatelidOK Skogshjortarna10:29
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK10:31
Bengt AnderssonTidaholm SOK Sisu10:33
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK10:35
Gunnar PerssonSvanesunds GIF10:37
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK10:39
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna10:41
Ulf WaldenfjordLinköpings OK10:43
Karl-Axel JohanssonIK Uven10:45
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna10:47
Kay SvenssonOK P410:49
Gunnar BrystHjobygdens OK10:51

D80

2 880 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vivi-Anne BylundRydboholms SK10:00
Gunnel BörjessonIK Uven10:02
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna10:04

H80

3 190 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Valter AlamaaIK Vikings OK09:59
Gunnar BylundRydboholms SK10:01
Rune AhlanderJönköpings OK10:03
Lennart BernhedTolered-Utby Ol-klubb10:05
Kurt RydinOK Tranan10:07
Per LarssonJönköpings OK10:09
Erland OlssonDalsjöfors GoIF10:11
Göran OlofssonFjärås AIK10:13

Inskolning

3 200 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robin LönnHalmstad OK10:07:59
Arthur SjödinOK Klyftamo10:29:16
Elias AdolfssonOK Skogsstjärnan10:48:09
Elsa HolstHjobygdens OK10:52:31
Folke WällstedtJärfälla OK11:35:54

U1

3 200 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alma TrofastJönköpings OK09:40:20
Felicia SvenssonJönköpings OK09:40:21
Jonna Jodal GötforsGöteborg-Majorna OK09:50:55
Isak Jordal-GötforsGöteborg-Majorna OK09:51:00
Måns DahlbergAlmby IK10:19:06
Anton KroksmyrVäxjö OK10:23:26
Gustav OlssonOK Amne

U2

3 070 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle GranefeltOK Tyr09:37:33
Emil LanevikOK Kullingshof09:43:00
Lowe EkströmOK Tyr10:17:33
William FedjeFrölunda OL10:26:08
Signe AdolfssonOK Skogsstjärnan10:48:07
Linus AdolfssonOK Skogsstjärnan10:48:08
Emilia LennellSträngnäs-Malmby OL11:07:23
Viola RönnFK Friskus-Varberg11:23:20
Ivar HolmstrandOK Landehof11:44:08

Öppen motion 1

3 250 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stig-Olof PetterssonLidköpings VSK11:46:47
Sören AnderssonOK Tyr

Öppen motion 3

3 360 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf-Björn RönnFK Friskus-Varberg09:39:01
Birgitta OdbyFrämmestads IK09:45:16
Linda RandåkerSjövalla FK09:47:10
Eva Carbonell MartinSpanien09:56:09
Jonas HermanssonKungälvs OK10:01:21
Anna TrofastJönköpings OK10:14:19
Britt-Marie EkbergOK Orinto10:15:11
Siv OlaussonOK Orinto10:17:13
Inger LindblomOK Orinto10:17:15
Harriet RolénOK Älgen10:17:49
Moa VemdalMullsjö SOK10:18:04
Sigrid VemdalMullsjö SOK10:18:05
Emma Maria NorénKlubblös10:22:10
Maria KroksmyrVäxjö OK10:25:07
Gunilla Maria BrusVästerbergslagens OL10:28:25
Stephanie BaidaUlricehamns OK10:36:20
Maine GodderidgeOK Klyftamo10:42:06
Calle Randåker BokedalSjövalla FK11:02:43
Ingvar AnderssonOK Amne11:04:29

Öppen motion 4

4 580 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sara AnderssonVänersborgs SK10:31:22
Karin ÅkessonOK Landehof10:59:32
Max MoritzKlubblös11:06:30

Öppen motion 5

3 950 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria PetterssonOK Njudung10:00:17
Sofia JanssonHjobygdens OK10:04:06
Philip StensbyTibro OK10:13:16
Berkley StaggOK Skogsvargarna10:30:09
Ingrid AlinderSjövalla FK10:33:55
Ulf ClaessonUlricehamns OK10:35:01
Nina OlssonFalköpings AIK OK10:49:56
Börje ÖbergOK Skogshjortarna10:50:53
Julia WallströmTidaholm SOK Sisu10:55:11
Tom DahlbergSkåneslättens OL11:03:10
Lena Carlsson TellIF Hagen11:11:28
Maria SibilevaKarlskrona SOK11:21:01
Maria LönnHalmstad OK11:22:00
Erik AdolfssonOK Skogsstjärnan11:55:03
Robert NorénOK Njudung

Öppen motion 6

6 220 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joel SjöholmOK Pan-Kristianstad09:41:03
Tommy HögIK Gandvik09:51:17
Johan HallmanTrollhättans SOK10:15:07
Daniel JohanssonRyda SK10:24:03
Robin NyqvistKungälvs OK10:39:22
Daniel LarssonVänersborgs SK10:56:47
Henrik HanssonJärfälla OK10:58:08
Patrik NilssonVänersborgs SK11:30:39

Öppen motion 7

3 630 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl-Johan OhlinOK Tranan09:30:10
Mårten SvenssonOK Gipen09:34:08
Lisbeth BernhedTolered-Utby Ol-klubb09:35:47
Per GustafssonRyda SK09:37:01
Liselott SvenssonJönköpings OK09:38:54
Josef AnderssonJärfälla OK09:39:45
Frida KjellmanLidköpings VSK09:40:40
Kurt ÅbergOK Tisaren09:41:33
Karl-Eric BackmanLidköpings VSK09:41:42
Thomas ElofssonOK Njudung09:42:15
Kerstin LarssonIF Hagen09:48:12
Lars BroströmDegerfors OK09:55:02
Mangus BergqvistOK Alehof09:55:13
Renita PåsseIF Hagen09:56:03
Åke IvanssonDegerfors OK09:56:10
Britt-Marie ÅbergOK Tisaren09:56:37
Åsa LarssonOK Hällen09:56:43
Bertil ErikssonOK Tyr09:59:09
Rolf LarssonDegerfors OK10:01:28
Susanne LundgrenVäxjö OK10:09:01
Marita HaglundBredareds IF10:10:16
Niclas RökenTäby OK10:12:00
Kurt EkbergOK Orinto10:15:04
Fredrik EkströmOK Tyr10:16:04
Jenny HomannOK Orinto10:17:03
Sebastian SundbergOK Skogshjortarna10:17:30
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK10:21:38
Marika ElverlindOK Tranan10:22:22
Åsa GrenaboHjobygdens OK10:22:32
Ewa HolmbergIF Hagen10:25:16
Tove JohanssonOK Alehof10:27:30
Joanna MalmkvistSävedalens AIK10:28:07
Annika BrämersonTibro OK10:37:48
Anders GenbergUlricehamns OK10:39:48
Mats HanssonOK Alehof10:40:14
Rohnny AnderssonForserums SOK10:42:04
Kurt JohanssonFalköpings AIK OK10:43:04
Ella JohanssonTibro OK10:44:02
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg10:44:02
Sara SvenssonTibro OK10:45:24
Alexander SvetnickyTjeckien10:49:05
Jenny OlssonStigsökarna10:49:33
Jenny HarderIF Hagen10:51:15
Jessica HolstHjobygdens OK10:55:26
Johan SwartzOK Orion10:56:04
Rolf EinarssonIF Hagen10:57:12
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg10:59:39
Jennie GustavssonVäxjö OK11:00:03
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OK11:01:38
Evert JohanssonOK Amne11:07:00
Sara WulffOK Gränsen11:08:21
Lars-Erik LarssonOK Amne11:11:44
Christer SkoglundUlricehamns OK11:13:05
Carl-Christian SchmiterlöwHjobygdens OK11:15:14
Tommy KarlssonGudhems IF11:25:41
Ante GustavssonSOK Träff11:31:04
Anders BerglundOK Skogshjortarna11:38:09

Öppen motion 8

4 570 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin HederskogHJS-Vansbro OK09:29:59
Jonny JohanssonOK Njudung09:31:48
Henrik HellborgCentrum OK09:40:33
Niclas KjellmannLidköpings VSK09:43:19
Roger NorbergOK Hällen09:56:03
Pär LarssonIF Hagen09:57:51
Jesper IngelsboOK Tranan09:58:19
Bo HultgrenOK Njudung10:00:27
Robert HedmanKarlskrona SOK10:00:52
Harri ViinamäkiIF Hagen10:04:07
Fredrik DavidsonGöteborg-Majorna OK10:06:14
Björn ZettervallKarlskrona SOK10:10:05
Emilia HenryssonTibro OK10:13:05
Anna RökenTäby OK10:16:13
Linus SundbergOK Skogshjortarna10:17:21
Åke WijkmarkIF Hagen10:20:07
Joakim DahlbergAlmby IK10:23:06
Niklas SahlénIF Hagen10:25:03
Karl Evert SvenssonIF Hagen10:29:45
Sofia ElverlindOK Tranan10:31:17
Magnus ElverlindOK Tranan10:34:53
Magnus KronmarKarlskrona SOK10:37:41
Jesper LindströmIF Hagen10:37:44
Jan GranängKungälvs OK10:47:15
Jonas SvedbergTibro OK10:48:35
Marit Wenseth KureBodö & Omeng IF Orientering10:55:30
Tove HammarbergJärfälla OK11:07:15
Stefan AnderssonIstrums SK11:22:23
Peter TorgénIstrums SK11:26:11

Öppen motion 9

7 590 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Filippa AnderssonLidköpings VSK09:40:53
Jan-Otto AnderssonLidköpings VSK09:44:43
Runar HafskjoldNydalens SK09:58:57
Stefan GraadIF Rigor10:16:36
David RisbergKils OK10:21:10
Tord HederskogHJS-Vansbro OK10:22:00
Tommy StenkvistRyda SK10:23:24
Henrik BrusSävedalens AIK10:28:01
Jimmy LanevikOK Kullingshof10:38:09
Sven-Anders MelinSödertälje-Nykvarn OF10:39:38
Andreas KaverenAnderstorps OK10:48:06
Mattias HedfjärdGudhems IF11:04:42
Jens DanielssonIstrums SK11:15:18

Öppen motion Trail kort

4 390 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida FranzénLidköpings VSK10:02:01
Jenny TofténSOK Träff10:13:15
Erik FedjeFrölunda OL10:27:08
Linda RydénMullsjö SOK11:23:49

Öppen motion Trail lång

10 000 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tomas PetersénOK Njudung09:30:18
Dennis GustafssonOK Njudung09:31:23
Clas NilssonKarlskrona SOK09:45:38
Johan GranforsIF Rigor09:50:35
Cecilia HåkanssonLaholms IF OK09:51:10
Anders EspåkerLidköpings VSK10:17:23

Annonser